__MAIN_TEXT__

Page 1

Prístupové riešenia & Návštevnícky manažment SKIDATA je svetový líder v správe prístupu a lístkových riešeniach, poskytuje rýchly a bezpečný prístup pre ľudí a vozidlá.


2012 Vždy o krok vpred: SKIDATA predstavuje prvý on-line systém.

2008/2009 Na stupni víťazov: SKIDATA sa stala víťazom v súťaži “Austria’s Leading Companies” pre oblasť Salzburg dva roky po sebe.

2005 Pohodlie pre zákazníkov lyžiarskych stredísk: Čítače Freemotion.Gate vstupujú na trh a sú ocenené za inovácie.

2001 Svetový úspech: SKIDATA sa stala súčasťou Kudelski Group, vedúcim poskytovateľom riešení pre digitálnu bezpečnosť.

1996 Funkčnosť zodpovedá dizajnu: Barrier. Gate je ocenená za svoj dizajn.

1989 Svetová jednotka: SKIDATA ako prvá predstavuje svetu “Vjazd a platba s kreditnou kartou priamo v parkovacom stojane”.

1985 Nový biznis: SKIDATA vstupuje do parkovacieho biznisu.

1979 Priekopník: SKIDATA inštaluje prvý turniket pre lyžiarske stredisko vôbec.

2013/2014 Nová generácia: SKIDATA Power.Gate, Lite. Gate a Barrier.Gate zapôsobili hlavne svojim dizajnom, inováciami a novými funkciami.

2011 Narodil sa sweb: SKIDATA predstavuje “sweb®” (SKIDATA's web-based services).

2008 Platba je od teraz jednoduchá: SKIDATA vyhrala Intertraffic Innovation Award s automatickou pokladňou Power.Cash GUI (Graphical User Interface).

2004/2006 Vstup do najvyššej ligy: Európsky šampionát UEFA v Portugalsku v roku 2004 a Svetový šampionát FIFA v Nemecku v roku 2006. SKIDATA sa stáva uznávanou ako expert na udalosti najväčších rozmerov.

1999 Bez zábran: Nový prístupový systém prečíta všetky druhy lístkov z celého sveta.

1991 Masový prístup k novým segmentom: Nový systém SKIDATA robí po prvý krát možným masový prístup. Spoločnosť si rozširuje svoje portfólio pridaním “výstav” do svojich obchodných oblastí – čoskoro nasledujú štadióny a zábavné parky.

1987 Inovácie: SKIDATA vyvinula prvý bezkontaktný lyžiarsky lístok založený na RFID technológii – keycard. 1983 Postup: Prvé čítače 320 a turnikety sú inštalované v lyžiarskom stredisku . Systém ako prvý umožňuje lyžiarskym strediskám spoločný lístok s rozúčtovaním. 1977 Vstup do úspešnej budúcnosti: SKIDATA vyvinula prvý registračný lístkový pokladničný systém pre lyžiarske strediská. SKIDATA bola založená.


S K I D ATA – V á š p a r t n e r d o prístupového úspechu!

Najlepší manažéri medzinárodných spoločností spravujúcich zariadenia nenechávajú nič na náhodu. Takisto ani najlepšie prístupové systémy. SKIDATA je partner voľby v profesionálnom prístupe a vstupenkovom manažmente. Naše služby a produkty garantujú rýchly a bezpečný prístup pre ľudí a vozidlá v lyžiarskych strediskách, nákupných centrách, letiskách, mestách, štadiónoch, výstaviskách, zábavných centrách a mnohých ďalších.

know-how. Výskum a vývoj je pre nás takisto dôležitý, ako aj zodpovednosť a trvalá udržateľnosť. Produkty a služby SKIDATA vynikajú rovnako dobre svojim výnimočným dizajnom ako aj svojim jednoduchým používaním a vysokou spoľahlivosťou. Zvýšte príjmy, znížte náklady a získajte lepši prehľad s technológiou SKIDATA upravenou presne vašim potrebám, ktorá je vyladená na najvyššiu efektívnosť a ziskovosť.

S cieľom poskytnúť vám to najlepšie riešenie sa SKIDATA spolieha na medzinárodný tím so skúsenosťami a SKIDATA vo svete: • • • •

10,000 inštalácií 100 krajín 1,000 zamestnancov 100% dcérska spoločnosť Švajčiarskej Kudelski Group


Parkovací manažment

Viac ako 7,000 operátorov po celom svete sa spolieha na odborné znalosti SKIDATA pre svoju správu parkovania. Či sú to už letiská, kancelárske budovy, rezidenčné parkovanie, maloobchod, P & R, nákupné centrá, mestá a obce, alebo hotely a verejné budovy – vaši zákazníci to ocenia. Lístky krátkodobého parkovania, znovu použiteľné RFID karty, bezdotykové keytagy, rozpoznávanie ŠPZ, vjazdy a

výjazdy s kreditnou kartou – ľudia môžu zaparkovať na svoje parkovacie miesto s akýmkoľvek nosičom. SKIDATA stojany a závory sú výnimočné vďaka svojej spoľahlivosti a inovatívnej technológii. Platby v automatických pokladniach sú charakterizované jednoduchou a priateľskou obsluhou pre zákazníkov. Zákazníci SKIDATA sú víťazmi vždy a všade!


Viac pohybu pre váš manažment parkovania

Začnite naberať rýchlosť: So SKIDATA môžete priviesť svoje parkovisko až k víťazstvu so skúsenosťami a obratnosťou. Využite našu súhru medzi hardvérom, softvérom a webovými službami pre svoj úspech. Parkovacie stojany, závory , lístky, POS a automatické pokladne od SKIDATA vám ponúkajú spoľahlivé a inovatívne technológie. Toto všetko prichádza spolu s manažmentom parkovacích miest, ktorý nie len že spĺňa vaše aktuálne potreby, ale zároveň prinesie vaše plány do života.

Dokonale vyladený softvér otvára ďalšie predajné kanály, preniká do nových okruhov zákazníkov a má pridanú hodnotu pre zaistenie vernosti zákazníkov. Medzitým prispôsobené služby dávajú niečo navyše klientom bez akéhokoľvek ďalšieho úsilia a investícií. Použitím nástrojov SKIDATA pre monitorovanie a správu môžete sledovať každý aspekt vášho parkoviska kedykoľvek a kdekoľvek. Reagovať rýchlo, konať s predvídavosťou a vykonávať rozhodnutia s dôverou.


Rodina produktov pre váš parkovací manažment Power.Cash Ako prémiový produkt medzi automatickými pokladňami SKIDATA spĺňa najvyššie požiadavky s ohľadom na dizajn, funkcionalitu, ergonómiu, spoľahlivosť a efektívne služby.

Barrier.Gate Závora pre všetky oblasti použitia skóruje so svojim štýlovým dizajnom a modernými funkciami. Ramená závor sú dostupné vo vami požadovaných farbách. Rôzne symboly využívajúce LED displej zlepšujú interpretáciu pokynov.

Power.Gate Univerzálny multi-talent medzi parkovacími stojanmi. Power.Gate vie čítať rôzne typy lístkov, ponúka komplexné možnosti reklamy a môže byť ušitý na mieru vašim potrebám.


Lístky Od krátkodobých parkovacích lístkov a znovu použiteľných RFID kariet, až k bezkontaktným keytagom pre dlhodobo parkujúcich, SKIDATA prináša najvhodnejšiu technológiu a najvhodnejší dátový nosič.

Softvérové služby Softvér, ktorý je dokonale zladený s hardvérom dotvára parkovací manažment SKIDATA. Využite online rezervovací systém pre parkovacie miesta, zostaňte nad vecou kdekoľvek, konajte tak, ako je nevyhnutné a vytvárajte detailné reporty a analýzy iba jednoduchým stlačením tlačidla. Všetko máte pod kontrolou so SKIDATA softvérom.

Credit.Cash

Easy.Cash

DoorReader.Gate

Coder Unlimited ‘Desktop’


Horské destinácie

SKIDATA je priekopníkom a svetovou jednotkou na poli vstupenkových a prístupových riešení pre horské oblasti. Skúsenosti z lyžovania ako sú zákazníci zvyknutí dnes, boli zásadne formované vďaka SKIDATA. V roku 1977 SKIDATA uviedla registračné pokladnice a tlačené lyžiarske lístky na trh. Druhá generácia čítačov priniesla kompletné vyúčtovanie v roku 1983 – toto dovoľovalo

lyžiarskym strediskám spolupracovať vo väčšom rozsahu po prvý krát. V roku 1987 SKIDATA vyvinula bezkontaktný lístok založený na RFID technológii. Nevyhovujúce skenovanie lístkov bolo preč, lyžiarske lístky mohli byť čítané priamo z vrecka lyžiara, čo im umožňovalo a dodnes umožňuje lyžovať bez zdržiavania sa. Zákazníci SKIDATA vyťažia vždy najviac!


Nastavte d'alšie kolo úspechu!

Váš prístupový manažment určuje, ako úspešne sa bude vyvíjať vaše lyžiarske stredisko, pretože predovšetkým návštevníci sa chcú dostať rýchlo a pohodlne na svah. SKIDATA udržuje prístupový manažment pre horské destinácie v pohybe po celé desaťročia. Využite naše skúsenosti riadiť svoj dlhodobý úspech! Dokonale prispôsobená kombinácia flexibilných čítačov, inteligentné POS a celý rad možností, ktoré zjednodušia vašu prácu a robia vaše produkty

mimoriadne atraktívne pre hostí. Choďte ešte o krok ďalej a rozmaznajte svojich zákazníkov s doplnkovými službami. Napríklad ponúknite svojim hosťom väčšie pohodlie pri rezervovaní svojich skipassov cez ich mobilný telefón, alebo on-line. Použite vlastné marketingové aktivity na posilnenie vernosti a zvyšovanie obratov. Flexibilné nástroje SKIDATA pre monitorovanie a spracovanie vám umožnia zostať nad vecou vždy a všade.


Rodina produktov pre horské destinácie

Freemotion.Gate S bleskovým čítaním lyžiarskych lístkov tento čítač zvyšuje účinnosť na vlekoch a lanovkách. Takisto poskytuje optimálne pohodlie, bezpečnosť a ochranu proti podvodom vďaka svojej spoľahlivosti a inovatívnej funkčnosti.

Easy.Gate Tento čítač skóruje rýchlym čítaním takisto dobre, ako aj lacnou inštaláciou a údržbou. Je ideálny pre začiatočníkov v tomto biznise, alebo ako prídavný kontrolný bod pre čítače Freemotion.Gate.


Softvérové služby Priblížte si svojich aktívnych zákazníkov so softvérovými službami. Predávajte skipassy a iné produkty cez špeciálnu „iSkiPass“ aplikáciu, alebo webové obchody a ponúknite im niečo viac cez vernostný program, alebo „Skiline alimeter diagram“. Medzitým môžete mať prehľad svojho strediska vždy a všade a môžete zasiahnuť v prípade potreby. Súhrnné správy a štatistiky poskytujú všetky informácie, ktoré potrebujete vo vašom stredisku, zatiaľ čo analýzy a spracovanie podporujú strategické plánovanie.

Lístky Od jednorazových čiarových kódov a RFID kariet, až po prepisovacie keycards a bezkontaktné keytix ‘light’, SKIDATA má správny lístok pre výstupy aj zostupy, denné prejazdy, predplatené, alebo časové lístky.

EasyTicket.Cash ‘reload’

EasyTicket.Cash ‘wall-mount’

Handheld.Gate ‘Keymobile’

Coder Unlimited ‘Desk 3S’


Udalosti

Návštevníci si naozaj vychutnávajú rýchly vstup na množstvo štadiónov a arén, zábavných a rekreačných parkov, veľtrhov a výstavísk, turistických destinácií a k verejnej doprave na celom svete. So SKIDATA prístupovými systémami sa zákazníci dostanú na svoje miesto bezpečne a pohodlne. Intuitívne a priateľské používanie kontrolných bodov, rovnako ako rýchle

rozpoznanie množstva dátových nosičov merateľne zvýši efektivitu. SKIDATA predstavila bezkontaktný prístupový systém založený na RFID technológii v roku 1987 – inovácia, ktorá poskytuje pohodlné a bezdotykové používanie aj dnes. Zákazníci SKIDATA vždy vyťažia najviac!


Cesta k radosti so S K I D ATA r i e š e n i a m i

Štadióny, kongresové centrá, zábavné parky – vy, ako prevádzkovateľ musíte udržať množstvo vecí v pohybe: zaistiť bezpečnosť, spracovať vysokú návštevnosť vo veľmi krátkej dobe, zostať flexibilným a dohliadať na svoje náklady. Použitím flexibilnej správy návštevníkov môžete nastaviť správne impulzy v ten správny čas. Bezpečnosť a rýchlosť – To je to, čo vám čítače a turnikety SKIDATA poskytujú. V prípade náhleho návalu môžete ľahko rozšíriť svoj prístupový systém o mobilné kontrolné zariadenia SKIDATA. Týmto spôsobom môžete reagovať pružne a cielene bez ohľadu na okolnosti. A môžete dosiahnuť ešte oveľa viac: ponúknite pohodlný,

bezdotykový prístup s množstvom dátových nosičov a integráciou lístkových systémov z celého sveta s ľahkosťou. SKIDATA taktiež poskytuje dôležité údaje iba stlačením tlačidla a pomáha vám tak isto dobre optimálne spravovať smerovanie návštevníkov ako aj analyzovanie návštevníckych údajov. Takto môžete plánovať v predstihu a konať rýchlo a s rozvahou. Takisto si môžete vytvoriť svoj sortiment služieb mnohými spôsobmi: spravujte rezervácie, poskytnite parkovacie miesto, organizujte vstup a dovoľte platiť zákazníkom bezhotovostne. S jednoduchou integráciou CRM systémov si môžete vytvoriť perfektnú východiskovú pozíciu, potešiť zákazníkov a zefektívniť procesy. Cesta k radosti nikdy nebola taká ľahká – pre vašich hostí a aj pre vás!


Rodina produktov pre udalosti Vario.Gate ‘Touch-Pad’ Kontrola a kompletný prehľad priamo na čítači. Jednoducho si vyberte používateľské povolenie: pasívny režim poskytuje prístup k informáciám o vašich návštevníkoch v reálnom čase na dotykovom displeji, zatiaľ čo aktívny režim vám povoľuje zasiahnuť v prípade potreby.

Vario.Gate Jednoduchý, flexibilný a rýchly! Vario.Gate číta všetky čiarové a RFID lístky a to na jedinom čítacom mieste – až teraz to je rýchle, spoľahlivé a jednoduché riadenie prístupu!


Lístky a lístkové rozhrania Ponúknite pohodlný, bezkontaktný prístup k vašim atrakciám so SKIDATA lístkami. Takisto môžete využiť naše otvorené rozhrania – viac ako 100 rôznych lístkových systémov z celého sveta je už integrovaných v SKIDATA riešeniach.

Softvérové služby Vaši zákazníci si už užívajú mobilný nákup vstupeniek a prístup – a vy ako prevádzkovateľ ste mobilný takisto. Intuitívny softvér poskytuje dôležité informácie v reálnom čase jednoduchým stlačením tlačidla a ponúka podporu flexibilne riadiť prúd návštevníkov. Cenné informácie sú k dispozícii na analyzovanie ihneď po udalosti – vždy a všade.


S K I D ATA O d b o r n é s l u ž b y

SKIDATA sa vždy snaží vstúpiť do dlhodobého partnerstva. K tomuto je dôležitý perfektný servis. Spolu s hardvérom a softvérom, je poskytovanie služieb dôležitá časť biznisu SKIDATA.

takisto, ako aj počas rozhodovania a implementácie. My máme správne riešenie a dokonalý servis vždy, keď to budete potrebovať. My, tím SKIDATA, sme pripravení nech ste hocikde.

SKIDATA Odborné služby zahŕňajú všetky služby, ktoré SKIDATA ponúka pre každodennú prevádzku vášho zariadenia SKIDATA Odborné služby vám ponúkajú: • • • • • • • •

Služby, ktoré sú dokonale prispôsobené vašim potrebám Najlepší pomer cena/úžitok na trhu Strategicky navrhnuté podporné procesy Koordinované a včasné dodávky zariadení Cielený prenos nášho know-how počas školení Lokálne pobočky a servisné základne Pohotovostná služba mimo štandardných hodín Tím špecialistov


Systémový Expert

Projektový Manažér

Odborný inžinier

Help Desk


S K I D ATA o b l a s t i p ô s o b e n i a

Horské destinácie Turistické destinácie Hotely a verejné budovy

Zábavné parky Vel'trhy a výstaviská Administratívne budovy Verejná doprava

Mestá a obce Rezidenčné parkoviská


Štadióny a arény

Správcovia parkovísk

P&R

Maloobchod Nákupné centrá

Letiská


SK 7-2015

skidata.com/contact

Náš distribútor na Slovensku SAYTECH, s.r.o. Hrachova 14/B 82105 Bratislava / Slovakia www.skidata.sk • saytech@saytech.sk

S KI DATA He ad qu ar t e r s Untersbergstrasse 40 • A-5083 Grödig / Salzburg tel +43 6246 888 • fax +43 6246 888-7 w w w. s k i d a t a . c o m • i n f o @ s k i d a t a . c o m © 2015 SKIDATA AG. Všetky práva vyhradené. Táto brožúra obsahuje základné informácie a nie je časťou žiadnej zmluvy pokiaľ nie je dohodnuté inak. Obsah poskytnutý v tejto brožúre sa môže zmeniť a môže obsahovať chyby spôsobené úpravou a prekladom. SKIDATA® a sweb® sú registrované obchodné známky v Európskej únii a iných krajinách. Špecifikácie produktov sú dostupné u vášho distribútora SKIDATA produktov.

/skidata

/skidata

/skidata

/company/skidata-ag

Profile for SKIDATA AG

Brožúra firemnej SKIDATA  

Slovenčina - Prístupové riešenia & Návštevnícky manažment: SKIDATA je svetový líder v správe prístupu a lístkových riešeniach, poskytuje rýc...

Brožúra firemnej SKIDATA  

Slovenčina - Prístupové riešenia & Návštevnícky manažment: SKIDATA je svetový líder v správe prístupu a lístkových riešeniach, poskytuje rýc...

Profile for skidata
Advertisement