Page 1

Věnování

ÚVOD

HLAVA PRVNÍ - DIVINE SERPENT síla NIVERSAL NATION

HLAVA DRUHÁ - Super božské síly JMÉNEM Gayatri a Savitri A Kundalini

HLAVA TŘETÍ - Rozsvícení oheň vitální síly bohoslužbou Kundalini

HLAVA ČTVRTÁ - TAJEMSTVÍ FILOSOFIE uctívání METODY SOUL VĚDY

Hlava pátá - TAJEMSTVÍ z jógy a kytice z SIDHIS

HLAVA ŠESTÁ - pět TVÁŘE kundaliní ie pět proudy energie

KAPITOLA SEDMÁ - tělo vitální síly MOCI JE TO LIDSKÉ TĚLO Skeleton

HLAVA OSMÁ - OCEAN vědomí uvízly v kapse Six čaker

KAPITOLA DEVÁTÁ-Tento orgán je zásobárnou klenby 7 Jewels


KAPITOLA TEN - činnosti BRAHMIC VĚDOMÍ které spadají do pravomoci Kundalini Shakti

Kapitola jedenáctá - bohyně Kundalini, vnitřním principem V MOOLADHAR čakry

Kapitola dvanáctá - Kundalini --- INTENSE FORMA vitální síly ENERGIE

Kapitola třináctá - je snadné SE ALE těžko dávat

Kapitola čtrnáctá - božské síly mají své kořeny v čakře rodiny Kundalini Shakti

Kapitola patnáctá - probuzení ženské SERPRENT ...... Uplifting božská moc

Kapitola šestnáctá - DUCHOVNÍ Jednání, PRO NOVÉ STVOŘENÍ

Kapitola sedmnáctá - ZPŮSOB transformace Kundalini o národě

KAPITOLA OSMNÁCTÁ - DEEP DOVOZ strohostem Kundalini a požadované pokyny

Výzva k věhlasných ČTENÁŘŮM


PODĚKOVÁNÍ Jsme velmi vděční MR. Pranav N. CURUMSEY PRO UVEDENÍ náš E-BOOK NA INTERNETU. Děkujeme také MRS. Varsha P. TALPADE za pomoc USA oslabit zabezpečení počítače DISC knihy.

Dedi CA CE

Skláním se k bohyni Bhagwati a Jagadguru Shriram Znovu a znovu jsem se klanět na vaše lotosových nohou.

Jako matka si chovat se k nám a jako otec jste nám ukázal cestu. Skláním se na vás O učiteli, s vírou a Boží moudrost.

Stejně jako Bůh je matka na světě a Shriram je učitel na světě. Skláním se k nohám jak posvátné, protože jsou plné víry a Boží moudrost.

Skláním se na vás O učitel, který je zástupcem Gayatri. Jeho slova nektarinek zničit jed hmotného světa.


Oba z nich může dělat nemožné možná, že mají sílu odvrátit intenzivní překážky. Skláním se na vás, kdo je Mahakal zjevné a kdo je ten, kdo se bude transformovat tuto éru.

Našeho skromného OBESIANCES na náš učitel ctěných Rishi Yuga Shriram Sharma Acharya který je věčný Gayatri-MANIFEST a jejichž nektarinek SLOVA zničit jed tohoto světa.

Učitele a Gayatri

Všichni zkušení lidé hlásají jednu pravdu pouze viz. Bůh je jeden a zažít ho tam je jen jedna cesta, která zahrnuje pochopení Boží učení a popíjet je v každodenním životě. Přesto v hrubé, materiální svět člověk vidí něco úplně jiného. Vidíme rozdíly, pokud jsou různými jmény a formy tohoto světa se obávají. Vzhledem k této vizuální rozdíl jsou různé názory, které navrhl v konečném důsledku vést k hořkým bojích a hádkách. Určitě budeme muset přijmout, že ti, kteří bojují, jsou naprosto neznalý o skutečné povaze Boha. Jinak by mohlo znamenat, že tito lidé hašteřivému Nemůžete najít skutečný učitel (Guru), který bude pomoci jednomu překonat tuto diferenciální hledisko a znovu nás v té absolutní princip pravdy, že je Bůh v němž je jen jednota a žádné rozdíly. To by mohlo dále znamená, že pokud jsme se setkali s učiteli v tomto hmotném světě můžeme dosáhnout našeho boha přes Mahamantra Gayatri, který je Guru-Mantra projevit. To pomáhá duchovní hledající, jak překonat rozdíly založené na jménech, formulář, různé metody pro bohoslužby s cílem dosáhnout božskou moudrost jedné duše (Bůh), prostupující celý vesmír. Všichni jsme si toho vědomi. Podle Gayatri Mahamantra: Kde je Bůh? Odpověď je "Óm Bhur Bhuva


SVA", což znamená Bůh prostupuje zemi, nebe a kosmického prostoru. Co mu říkáte? On je mimo rozdílu pohlaví tedy není ani muž, ani žena. On je nad všechna jména a formy. Jaké je jeho povaha a jak si ho dosáhnout? (Tat Savitur Varenyam, Bhargo Devasya Dhimahee). On je božské světlo a je snadno dosažitelné. Jaký je náš vztah s ním? (Tat Dheemahi) popíjet ho jako boží záře ve vaší psychice. Jaká je jeho použití - modlitba? (Dheeyo Yona Prachodayat). Bůh přimět naše intelektu chodit na cestě velikosti.

Každý schopný Guru může snažit, aby nás vedl k božství (bůh) s pomocí tohoto jasného aforismu. Tak Mantra Gayatri moc nám dává tuto božskou inspiraci a spolu s tím ti, kteří skutečně vyvinout úsilí v tomto směru jsou dané božské síly, stejně jako ty, posedlý učiteli. V důsledku toho přímo od dávných časů to jde nad rámec všech sektářských rozdíly a je tedy založena jako Guru-mantra.

Další bod bod

Gayatri se skládá ze 2 částí viz. Gay (životní síla) + Tri (ochrana). Gayatri je ta, která chrání naše životní sílu. Vyvstává otázka, kdy se člověk snaží ochranu? Je velmi zřejmé, že když je oddaný zapojen do hlavní problém se snaží ochranu prostřednictvím modlitby. Jaké jsou ty problémy, které z nich je nucena požádat o ochranu? Když se člověk požádat o ochranu před Gayatri což je prapůvodní energie božského vědomí? Při vědomí proudí do smyslových orgánů vyrobených z 5 prvků, získá sílu mobility. Není pochyb o tom vědomé tok energie v našich smyslových orgánů vyvolává mobility v nich ještě jeden modlí se, že smyslové orgány místo pohybující se ve směru odpornost by měly plynout na cestě svatosti. Vzhledem k tomu, že smyslové orgány jsou inertní v přírodě, mají tendenci zabloudit ve všech směrech. Duše v našem těle zapomíná, že opravdová radost je přítomen v životní síly sám. Tato radost má tendenci se domnívat, že smyslové orgány jsou jeho služebníky a místo kontroly, co vyrazil na kontrolu, sám se dostane kontrolován. To je to, že velmi problém, v důsledku čehož dostane naše životní síla agitovaným zatímco hledá ochranu.

Gayatri věda nás chrání před touto iluzí. Ratnakar, Dhruv, Prahlad, Angulimal vyzařuje intenzivní životní sílu. Učitel dal správný směr k těmto duše, které byly jinak bloudění ve špatným směrem, nebo to může také být říkal, že od začátku sám byl jejich iluze zažehnána. Adi Shankaracharya vždy vizualizuje učitel tímto způsobem. A tedy tím, že volá takový učitel ", jak vždy projevovat Gayatri" Shankaracharya pokorně sklání dolů na učiteli.


Náš dobrý OSUD

Pokud bychom byli svědky ve světle pravdy pak si uvědomí, že my jsme ti neobyčejně šťastní lidé, kteří dosáhli Guru (učitel) jako Gayatri a Gayatri jako Guru Mantra.

Sama o sobě duchovní hledači mohli využít Gayatri Mantra stejně jako jakýkoli jiný Mantra. Ale v této době je to jen náš ctěný Gurudeva tj. Yuga Rishi Shriram Sharma Acharya, který dělal to pro nás snadné se vztahují k Bohu prostřednictvím všezahrnující předpisem. Tak to je naše štěstí, že jsme dostali Guru mantru v podobě Gayatri Mantra.

Stejným způsobem Gayatri, který je náš učitel taky, je snadno dosažitelný jednu a všechny. Členové Gayatri Parivar vím zcela dobře, že velký vyznavač Gayatri viz. Mahatma Anand svámí by vždy zdůraznit, že náš ctěný učitel je neoddělitelná od Gayatri. To znamená, jak Gayatri a náš učitel je jeden jak uvnitř, tak vně. Swami Anand byl členem Arya Samaj. On byl velmi ctěn v Arya Samaj. Swami Anand byl starší než naše Gurudeva o 25 let. Ale on by vždy sklonit naší Gurudeva odst. Shriram Sharma Acharya), který byl nejen mladší, ve věku, ale také hospodář a ne Sanyasi (žebravý). Není pochyb o tom Swami Karpatri ctěný postava Sanatana Dharma nesouhlasil s Gayatri Mantra jsou poskytovány všem do jednoho, ale on řekl jeden z členů Gayatri Parivar, že Shriram Sharma Acharya je otec Gayatri v této době. Ve skutečnosti pro jeho celý život pracoval v souladu se zásadám Gayatri a když se vzdal svého smrtelného cívku na den Gayatri Jayanti on se ponořil do Gayatri. Proto je opravdu náš velký štěstí, že je spojován s tak velkým exponentem Gayatri.

Adi Shankaracharya kdo se díval na Gayatri jako věčný učiteli vždy poklonil se jí. Věčný znamená, to, co nemůže být omezena těla, místo a čas. Dokonce i náš ctěný Gurudeva mluvil o sobě tak. On se domníval, že ti, kteří vypadají na mě jako boží energie a ne omezené lidské tělo dosáhne blízkost své pravé přirozenosti. Proto také řekl nedělají sochu mého těla. Místo toho znovu instanci plamene hořáku, který představuje intenzivní víru v Boha a zářivé, božský intelekt. Dále prohlásil, že nikdo nesmí trvat pozici Guru (učitel) v Gayatri Parivar poté, co jsem se vzdát své smrtelné cívku. Ti, kteří zahájí ostatní do Gayatri Mantra a ti, kteří budou provádět tyto obřady se jen dělat tak jako moje zástupců. To vše dokazuje, že si přál, aby znovu instanci Gayatri jako boží energie a ne jako omezené představy o názvu a podobě.


Náš ctěný Gurudeva Yuga Rishi Shriram Acharya byl Gayatri inkarnaci. Matka Gayatri který Savita Boží božské energie prostupuje všechny póry své bytosti. Celý svůj život pomohl bezpočtu oddaných chodit na cestě velikosti. On byl mistr věd Tantra. Přesto nikdy neměl víru v zázračnou moc vystavuje na jméno a slávu. Ve skutečnosti, pokud jde o skutečného světce se týká tyto zázraky se uskuteční prostřednictvím svého těla podle přání boží a ten, kdo prožívá to opravdu cítí požehnal. Náš ctěný Gurudeva vzal mnoho fyzické formy na různých místech s pomocí své božské subtilní tělo tak, aby z pomoci svých milovaných ctitelů. Oddaný dosaženo jeho ochranu jak na jeho individuální osud. Pokud něčí osud je velmi zoufalá, Guru určitě pomůže takovou osobu a zmenšit jeho zátěž a tím, že přiměje oddaného podstoupit menší bolest, on pomohl k dosažení spásy. Máme příklady nesčetných jednotlivců přičemž více než 1 lakh lidé napadali, že v těch dnech, kdy Guru nesplnily nikoho, oni se setkali s Guru a asi 1-2 hodiny seděli v přítomnosti našeho zbožňovaného Guru. Tyto zkušenosti by mohla být pravda, ale když se budeme snažit najít důkaz o tom v hrubé světě bychom bídně selhat. Pro laickou veřejnost byl k dispozici ještě pro jeho neochvějné následovníků, které on dělal sám k dispozici.

DUCHOVNÍ SLOVO ctěných Rishi Yuga Shriram Sharma Acharya

V tiché jeskyni našich myslích odráží Boží řeč našeho Gurudeva Shriram Sharma Acharya. Posvátný hlas říká - jsem stále s tebou. Můžete jít kamkoliv, přesto jsem se objeví ve vašem středu. Žiju jen pro Vás. Dám vám plody svých božských zážitků. Jste bohatství mého srdce. Jste hvězdy očima. Všichni jsme jedno (sloučený) v Boha. Vždycky jsem zažít jednotu duše s vámi všemi. Nikdy jsem strach nutí vás ke vstupu do hořící oheň tvrdých bojů. To proto, že jsem si plně vědom své vnitřní síly. Já vám zažít jednu situaci za druhou a ještě moje vnitřní oči jsou vždy vás pozoruje. Ať se děje vámi je možné pouze v mé přítomnosti posvátného.

Podívejte se pozorně na mé přání ve svých myšlenkách a ve své literatuře. Popíjet ty svaté učení ve svém každodenním životě, protože byly poprvé uvedeny na mě můj učiteli, který mi věrně předávat vám všem. Zobrazte jen to, co je jeden. Teprve pak budete mít potíže, že jednotu ve větší míře, které mohou být zkušenosti s nekonečnými orgány dolu. Můžete být mým učedníkem pravda, pokud si jsou vědomi, vytrvalý a věnoval mému způsobu myšlení. Mezi nás všech leží nekonečný oceán lásky. Pouto mezi guru a jeho žák je více, než firma bleskem. Je to silnější než smrt příliš. Nikdy nevěř své vzpurné smyslové orgány. Protože se vždy rozrušená, když tváří v tvář s radostí a smutkem. Rámec těchto dualit. I když dochází k tomuto pravdu O dítě, vždy pamatujte, že smyslové orgány vždy pracovat proti směru duše. Proto vždy zůstat ve střehu. Jste duše a ne tělo, a proto nedílnou součástí mého bytí. Tělo může každou chvíli zmizet. Opravdu, kdo zná tento okamžik? Proto vždy představit svůj cíl. Vyplňte celou psychiku se svým způsobem myšlení. Ne v době smrti, ale ve svých chvílích života, osvobodit a očistit svou mysl. Proto i když se blíží smrt najednou, jste


připraveni na to s klidem. Proto žít svůj život, jako by to právě ve chvíli, smrt je o vás pohltí. Teprve pak můžete žít skutečný život. Čas rychle utíká. Pokud se ponořit svou mysl v myšlenkách věčnosti a nesmrtelnosti, teprve potom můžete převést běh času do věčnosti.

Každý musí čelit velké boje při chůzi na cestě ideálů. Proto i vy měli statečně čelit všemi testy a pohromy. Žít ochrany Boží. Pokud jste skutečně závislý na Bohu, budou všechny vaše obavy zmizí. Ty všechny jsou moje děti. Kamkoli jdete, ať už život nebo smrt, radost nebo smutek, dobré nebo špatné jsem se vždy zůstat po tvém boku. Já vždy chránit vás všechny. Miluji vás všechny, protože jsem vázán vaším oddanosti. Má láska k Bohu je mi jedno s vámi. Já jsem vaše duše, dítě! Vaše srdce nás můj skutečný pobyt. Proto proč se bojíte něco? Buďte stateční a nebojácní.

ÚVOD PŘEDSTAVUJEME Yuga Rishi Shriram SHARMA Acharya AS PRAJNAVATAR A autor této knihy

---- PRAJNAVATAR je jednotný FORMA uplynulých devíti inkarnací boha.

Až dosud všechny vtělení Boha, které se projevují byli pro vytvoření spravedlnosti a transformaci této doby na základě různých situacích. V této době všechny tyto situace se


projevuje u jednoho a stejný čas tedy přes srovnávací studie můžeme pochopit, jak snadno Prajnavatar je jednotná forma všech inkarnací Boha.

1) MATSYAVATAR (Ryby inkarnace) - příběh o přeměně této éry.

Jednoho dne Pán Manu po jeho uctívání rutiny nabízel vodu v dlaních (tzv. Arghya) na slunce-bůh. V té době uslyšel jemný hlas, Manu. Podívej se na mě, potřebuji vaši pomoc. Manu viděl malou rybu v dlaních a hlas se projevuje z ryb. Manu řekl Zdá se, že božská osobnost. Řekni mi, jak mohu posloužit? Ryby řekl, bych chtěl vykonat gigantický úkol, a proto tento rybník je velmi malá na to. Tak si vezmi mě k řece Ganze. Lord Manu srdce přetékalo láskou, když uslyšel hlas této božské ryb. Proto vzal Boží ryby v jeho vody banku a vzal to do velké řeky. Na další slibné příležitosti Pán Manu opět navštívil toto místo a on zase viděl, že božský ryby. Božská ryba řekl, mé velikosti se zvyšuje. Proto mi pomohl dostat na oceán. Manu povinnost a vzal ryby do oceánu. Najednou tam byl Jala-pralaya (zničení světa záplavě). V tomto zničení všeho, co bylo zničeno, a tedy dostat ryby požádal sedm Rishis v Saptarshis) sedět na zádech. Ryby se sedm Rishis na himálajské údolí odkud Rishis šířit poselství Véd (duchovní znalosti) do celého světa. Podle Puranas (indické mytologie) je to příběh o Matsyavatar.

Zdá se podivné, že Bůh ztělesní jako ryba. A to je úžasné, že to všechno moc silný senzibilové se chová jako člověk. V dávných dobách došlo k tradici psaní a mluvit o určitých kosmických zákonů v podobě hymnu (Guru-učitel). To je princip vědy příliš. Binomická věta je jeden řádek rovnice, ale byl rozšířen na velmi. Einsteinova teorie je pouze E = mc 2 , ale přesto to byla komentována ve velmi rozšířené způsobem. Indická kultura byla prezentována i tak. Tento velmi princip se projevuje v našich prvních pět inkarnací, takže to může být chápán mudrců. Egoistický lidé plné duševní chutě by samy o sobě dát na takové fasády je vidět dnes. Podle astrologických výpočtů to je čas na inkarnaci Kalki projevovat a tedy i některým jednotlivcům, svatí představí jako avatar Nishkalank odst. čistý inkarnace), ale ve skutečnosti se nehodí, aby mohly být i ocas tohoto Kalki (kůň) inkarnace. Prostě dát na povrchních fasády, jakmile umělá černá barva je odstraněn, reality zírá na nás, a to je směšné, absurdní situace dnes. Možná v důsledku toho byl tento popis líčen symbolicky v dávných dobách.

Ryba je, že tvor, který se pohybuje v opačném směru toku vody. To může být buď velmi malé nebo velmi velké. Manu je ten, kdo je připojen ke světu a soucitně chce zastavit to dostat zničeny. Činnost a styl práce této mise odst. Gayatri Parivar) a jeho zakladatel je tohoto typu. Do odvracet marné tradiční víry dal světu duchovní moudrost Vedic náboženství, tj. duchovní indické kultury. Nepřátelské prvky snažili jejich úroveň nejlépe


bránilo ho. Gayatri patří Brahmins, je pronesl v uchu, není určen pro ženy, může yajna provádět pouze Brahmins, bráhmani jsou od narození jen, duchovno znamená pouze květiny, Tilak, věnce, on oponoval to vše a ještě Na druhou stranu omlazený všechno. Napsal velkou vědu Gayatri do 3 částí. Dnes všichni malý / velký děti, starší, muži, ženy apod. vykonávat Gayatri uctívání. Jsou pochodují dopředu na cestě k seberealizaci. Každý, kdo přijímá její principy. Za nejistých podmínek možnost zničení duchovních věd, on úspěšně navázala na rodiče indické kultury odst. Gayatri yajna) a Rishi tradice v Himalájích v Shantikunj --- Haridwar). Odtud, stejně jako řeky Gangy vycházející z zámky vlasů Šivy, je šíří všude. Všichni se podílíme na blaho svého projevu.

Nejprve nastoupil na voda-hrnec (srdce), duchovně citlivých lidí, pak se jim Gayatri meditaci, pak učí ostatní, pak dal svůj čas, své já, založil další pobočky, dal veřejné programy, založil Shaktipeethas, on dal duchovní porozumění Rishi tradice, která byla na vysoké pořádku, zachránil všechny ostatní spolu s dnešními poustevny obchodní typ a hlavy atd., by to božská moudrost utopil a tam by neměl zůstat ani stopa pravé duchovnosti, jestli má nelze dosáhnout všeho. To vše on dosáhl tím, že zůstane malého vzrůstu a dnes je její kosmický ochránce. Ryby inkarnace může být viděn prostoupit každou částečku z Prajnavatar.

TURTLE Vtělení smyslu, vynikající kombinaci MATERIÁL komfortem a duchovní pozvednutí:

Oba demi-gods a démoni jsou synové Brahmaji. Oni pokračovat v boji a bojovat mezi sebou. Obě strany zaznamenaly zničení. Proto z úzkosti oba přiblížil Brahmaji a požádal posledně, aby jim ukázal cestu k míru. Brahmaji požádal je, aby konve the ocean ie Samudra-Manthan. Mandarachal hora byla provedena víření tyč. Lord Shesha (had) byl přeměněn na laně. Na jednom konci byla demi-gods a na druhé démoni, aby konve na oceán. Problém byl, že vzhledem k víření oceánu celý povrch Země by si rozbila. Proto, kdo by nesl břemeno? Všichni proto se modlil k Bohu. Pán splněny tím, že želvy inkarnaci nebo Kacchap avatar a na zádech ramena váhu Mandarachal hory. Po Oceán byl žaludek, se přišlo 14 drahokamů, které byly radostné jak pro demi-bohy a démony. Toto je příběh želvy inkarnace.

Příběh želvy inkarnace je nesrovnatelný sled tělesné, společenské vědy a duchovní vědy. Zdá se nemožné, že pouhá želva může nést břemeno obrovské hory. Jak může být mocný oceán žaludek a taky se hrozné hadí bůh (Lord Shesha) jako lana. Ale božské vtělení želvy


sporty ukázal tento incident byla pravda. Mezi 14 drahokamů je nektar, stejně jako jed. Prajnavatar otevírá tajemství vtělení želvy o tom, jak jak nektar a jed jsou užitečné v našich životech. Démoni jsou ti, kteří vypadají na smyslových merriments jako konečný cíl života. Za to, že jsou ochotni dokonce obtěžovat ostatní bytosti. Tento materialistický způsob života může být pohlíženo jako na ideál duševního zásad a ti materiálové vědy. V dnešním světě je tento démon Tripurasura vidět projevuje všude. Vzhledem k těmto materialistické víry je tolik útlak, obtěžování, kriminalita, nežádoucí prvky, loupež, znásilnění apod. převládající v tomto světě. Všichni čelí situacím, jako je ničení životního prostředí, znečištění, nedůvěra atd. společnost se stává nehybný, bez citlivosti, kdy je nedostatek víry a důvěry, tj. této setrvačnosti je vidět všude a ve všech oblastech života. Proud citlivosti vyschl do takové míry, že dnes manžel-manželka nedůvěřují sobě, tam je hořkost mezi otcem a synem, dva bratři se nepřátelé a jeden čte všechno v novinách. To je bolest z toho, že démon. To je založeno na sobectví orientované materialismu. A všechny tyto manifesty, protože člověk se pohlíželo jako na pouhé tělo a ne jako duše.

Na druhé straně proto, že člověk zapomene lidských hodnot, jako výsledek hledání na spirituality pouze za všechny a nakonec celý život, dnes náboženství vzal ošklivou podobu slepé víře. Dnes místa na trhu v podobě poutních míst, poustevny a mathas a chrámů, které jsou opět jako obchodní domy se staly synonymem korupce ošklivé. Jeden může prominout politické korupci, ale přímým důsledkem této fasády spirituality může být pouze zničení. To znamená, že božství je jednostranný. Proto víření oceánu znamená, jak přivést obě tyto aspekty v jednom ohnisku. Význam život by měl být žaludek v testu duchovních praktik. Jako výsledek moudrost svítá o světské povinnosti a pomůže nám dosáhnout našich duchovních cílů.

Tak to je jasné, že váženého učitel hlavním cílem a snahou bylo uvést obě tyto ideály na jedné jediné platformy. Ve snaze sjednotit jak intelektuální třídy a následovníci Brahman založil výzkumný Brahmavarchas instituce v Haridwar, Indie. Zde oba výsledky víry orientované rozjímání Božího s formou a cvičení jógy zaměřené beztvaré meditace jsou zobrazeny v vědeckým způsobem. Jedná se projevuje formou Kundalini Shakti uctívání prošla naším ctěný učiteli. Byl to velký světec a uvědomil mistr světských materiální úspěchy také. Oba jsou v opačných směrech, ale jak může být v obou případech přineslo na jedné platformě lze chápat z jeho spisů, tj. v Gayatri Mahavigyan (část 1) stránka nos. 240248.

Náš učitel píše, že Merudand (mícha) je sama o sobě Mandarachal hora. Ida znamená Chandranaadi (vlevo svar) je symbolem klidu, božství a Pingala nebo Suryanaadi (vpravo svar) je symbolem tepla a materiálních tužeb. Do víření obě Naadis v jemné nervy) přes Pranayaam odst. dechová cvičení) a dalších duchovních praktik je aktivován Mooladhar. Je odtud Brahmanaadi tj. cesta moudrosti vesmíru začíná. Mooladhar nebo základ


Merudand se zjistí, kdy embryo v matčině děloze v podobě černého 6-sided molekuly představuje napojení na základně Merudand. Aby se střešní firmu, jsou velmi silné stanové kolíky kopal do země a pak svázané lany. Brahmanaadi taky byla svázaná tímto 6-sided molekuly odst. Shata-Kona). Tak životní síla je spojen s tělem. Symbolicky to velmi černá 6-sided molekula se nazývá Kurma nebo želvu. Vzhledem k tomu, že má tvar želvy. Symbolický význam v závislosti na zemi Pána Kurma (želva) je, že dům našeho života je závislá i na želvy. Tato moudrost svítá pouze v psychice toho, kdo podstoupí intenzivní duchovní praktiky. Náš ctěný učitel udělal přesně to a dal nás lidi tyto klenoty 14 nebo cesta duchovnosti wherein přesto vede život materialistický člověk může dosáhnout něčí duchovní cíle. Dnes jak ateistické intelektuální třída a třída lidí theistic víry orientovaných spojili své poslání tak, aby úspěšně líčit lorda Kurma na přikázání.

Tímto způsobem Hospodin VARAH smýt znečištění životního prostředí na Zemi:

Tam byl démon nazývá Hiranyaksha. On toužil po bohatství tak, že utekl s celou planetu Zemi. Tam byl naprostý chaos na světě, když se vztahovalo na zemi s nečistotami a vzal to z trasy na oceán. Za těchto okolností, které by se odrazit závoj nečistot na planetě Zemi? Proto Pán podobu Varah odst. prase) a tím, že zabije Hiranyaksha zachránil planetu Zemi. Pán odstranil nečistoty krytinu a dal zpět očištěnou zemi na lidské bytosti, aby přebývalo na to znovu. To je podstata inkarnace Pána Varah je. Hiranyaksha znamená, že, jehož oči jsou plné touhy po zlatě nebo hmotného bohatství pouze. Touha nemůže být splněna buď obděláváním půdy nebo při rukodělných výrobků. To může být uspokojit mlýny, továrny atd. Na základě pokročilé technologie. Naše Rishis byly výborné vědce, ale nikdy použity materiály, které šly proti zákony přírody, které na oplátku zničil přírodu. Každý dnes si je vědom toho, jak alopatii léky zničili tolik tvorů na zemi a že, jak je země se dojí do sucha. Skutečnost, že naše Země je třeba smýt ze všech nečistot lze získat na hlíně našich měst, problém atomové odpadu, nové druhy nemocí atd.

Daniel Wanken, autor "charitativních Boží" knize píše, že kdysi lidé bydlil na planetě Venuši. Stejně jako na zemi i na Venuši, nastal chaos, dým z auta, oxid uhličitý, oxid uhelnatý apod. Ke studiu všech těchto 2 umělé družice byl poslán tam. Wanken si myslí, že 2 měsíce z Venuše jen Phovos a Lovoš jsou umělé družice. Lidé opustili tuto planetu z jiných planet bezpečnější, když tam byl déšť kyseliny. Člověk nemusí vědět, zda tyto připomínky jsou pravdivé, ale falešný nárůst znečištění na zemi se určitě povede nás k takové krajní situaci. K tomu stačí, že je špína a zvýšení znečištění automobilovém kouře jedné zemi.


Náš učitel tím, že se Pán Varah pokusil se překonat toto znečištění. Inspiroval nás žít společně s matkou přírodou a bádal do gigantických Yajnas. Dnes se tato skutečnost byla potvrzena moderní vědy. V době, kdy vědci Gorakhpur Ashwamedha yagna systematicky prohlásil tuto skutečnost. Prajna Purusha (náš učitel) neměl ani o vešlo vazby k materiálním světě. Ale on sám pil tento jed, aby zachránil svět od tohoto nebezpečí, čímž se vytvoří jeho blaho. Tím, že Pán Varah se rozhodl zachránit životního prostředí Země z nebezpečí znečištění. Až do teď nejen organizované Yajnas, ale tato mise je opláchnutí tohoto znečišťování stromy osevních bezpočet a obnovování formu Ayurveda léčivého terapie. V následujících dnech tato snaha bude mít celosvětovou přijetí. Teprve pak bude země uložen.

Vtělení Hospodin NRISHINHA rozumí omlazení VÍRY:

Druhý bratr byl Hiryanksha Hiranyakashyap. I on toužil po zlatě všech 24 hodin dne. Tato touha ho jít proti jeho duši. Od hromadění velké množství bohatství on prohlásil, že člověk sám je Bůh. Nenáviděl se dozví o skutečném Bohu. On vynalezl tolik věcí, že on byl v iluzi, že ani muž, ani žádný jiný tvor by mohl zabít jej. On by ani zemřít v jeho domě, ani venku. Bylo to, jako by měl ochranný životní pojištění ve všech místech. Cítil, že by ani umírají následkem útoků zbraně ani kvůli nějaké nemoci. On by ani zemřít ve dne ani v noci. Za takových okolností Pán Nrisinha (NRI = muž + Sinha = lev) dvojí druhů tím, že sedí na terase a trhání Hiranyakasyap trup s dlouhým lví nehty zachránil oddaného Prahlad a takto stanovená víru všude.

Dnes člověk opravdu stalo Hiranyakashyap. Má tolik zbraní, že se nebojí být zavražděn. Má tolik léků k dispozici, že je jistý, že může žít až do zralého věku a možná stane nesmrtelným také. Samozřejmě, že to nepochybně je jeho slepá víra. Je si jistý, jeho bezpečnost ve všech oblastech života. On chce pouze jedinou věc, že Boží jméno by nemělo být přijata, a to vše je vysílán v časopisech jako Sarita atd. Za takových okolností Pán využít všechny formy míru, aby se vytvořil víru v srdci člověka a tím zničit všechny hnusné touhy, chamtivost atd. Jeden význam je Sandhya Gayatri uctívání, to je jedna sandhi (mír). Další sandhi je éra sandhi (křižovatka), ve kterých světská radost je jediným cílem života. Tato víra je zničena a duchovní ideály se šíří pomalu, ale jistě všude. V záblesku chvíli naše Prajnavatar (Yuga Rishi Shriram Sharma Acharya) snadno dosáhnout to vše tak, jako by se jako lord Nrisinha vyšel z pilíře, rozbíjet je otevřít. On chránil Prahlad spravedlnosti a po odcházející za jeho ctitelů, kteří ho velebit, zmizel. On byl velmi soucitný a citlivé povahy, neboť zla byl zjevně smrt. On vylila s Boží láskou a měl extrémní hněv taky. Nikdy ohrožena se základními hodnotami života. 21 st století se projevuje s rychlostí, že velmi potenciál světlou budoucnost, jejíž dítě jako víru, kterou chráněny. Malý trailer z toho ve formě Yuga sandhi Mahapurashcharan se odehrála v ctěné rodiště Gurudeva je,


Anvalkheda na 3,4,5,6,7 listopadu 1995 nl To bude zobrazovat ještě jednu scénu zničení toužení a víra bude zřízena všude . Lidé budou svědky to všechno úžasně a eulogise to.

Tři nohy Vaman ZBOŽNOSTI tedy, moudrosti a působení:

Král Bali byl velmi egoistický o jeho bohatství a okázalosti. Ačkoli on byl velkorysý srdce přesto kryl chutě na spoustu věcí v jeho psychice. K dosažení slávy by nic dělat. Vládl po celé zemi. Jednoho dne se malé dítě (Vaman) přišel v jeho středu a požádal o zemi měření 3 nohy. Bali se zasmál a souhlasil, že dělá tak. V té době Pán Vaman, který byl dítě, pokud projeví jeho obrovský kosmický formulář. Změřil celý svět s 2 stop jeho. Nebylo místo, aby jeho třetí nohu. V tomto bodě Bali arogance zmizela. Tak Bali se vzdal své všichni k Bohu. Toto je příběh Pána Vaman. Ale zesílení je docela velký.

Dnes každý touží pro jméno a slávu. Proto Parlament rozdělí a vlády se mění. Tam je krveprolití rozdíly v ideologiích. Velký šéf zemí na úkor menších. Oni se chovají podle vlastních rozmarů a myslí si. Novináři se stali mentálně žloutenku, soudu, nemá velký ideál žít až ti, kteří by měli chránit své občany se stávají zloději a to vše se děje otevřeně jako lstivost Bali. Všude se mluví o ještě místo toho, aby stydět o tom lidé hrdí na všech neetických úkolů. Dívky jsou vyhořel kvůli Sati, jsou pronásledováni pro věno. Lidé, kteří podněcují toto vše se říká, že inteligentní a jsou uvedeny všechny čest. Ironií je to, že tito lidé si myslí, že jsou velmi moudré. Jiní si myslí, že jsou velcí oddaní a je plná tvrdé práce.

Naše Prajnavatar písemně 2700 knih a vědění na jednom místě na světě, a tak nám dal moudrost. Dnes je tato literatura je velký zájem v celém světě. Gayatri Parivar se stává synonymem Vivekanand Chicaga. Vzhledem k této literatury nepochybně náš ctěný učitel klenul moudrost celého světa a nyní to, co zůstává, je šířit ji ve všech koutech světa. Stejným způsobem dal skutečnou podobu svaté uctívání uprostřed náboženského fasády. V následujících dnech jen oddanost čistého srdce získá na síle ve světě, a ne všechny fasády. Stejně tak ukázal nám všem, jak se dá tím, že se muž jógy akce sdružením Boha, aby naše aktivity lze v těle vykonávat činnosti, podobné těm z 5 subjektů. Všechny tyto 3 proudy dát dohromady je Gayatri uctívání, tj. Triveni moudrosti, oddanosti a akce. Ve starověku toto uctívání mělo univerzální schválení a do budoucna to je přesně to, co se bude dít. Stejně tak dnešní Bali fasáda diplomacie se rozpadnou a jednotu, klid a náklonnost získají na důležitosti. Přichází éra se bude chodit na této cestě, která bude přístav blaho všech bytostí a propůjčit pohody na nich. Kultivovaná společnost je možné stavět jen na základě zdravého těla a jasné mysli.


Sekání vedoucího Hospodina PARSHURAM oproti MYŠLENÍ Řešení NAŠÍ PRAJNAVATAR:

Říká se, že králové se stal velmi arogantní. Bylo to v jejich povaze se obtěžovat jejich předměty a v té době se narodil Pán Parshuram. On pilně useknuté hlavy všech králů.

Od Lorda Parshuram přesto, že takové činy popraven Brahmin zdá se pravděpodobné, že dal takovou intenzivní myšlení na rajasic (aktivní) mužů, kteří museli změnit své myšlení proces velmi. To může být zřetelně viděn v životě našeho zbožňovaného učiteli. Špatné myšlenky v naší psychice projeví navenek jak hnusný činností; Náš ctěný učitel pokorně varoval lidi, se svými silnými spisech, on vědecky vysvětlil reakce našich akcí a tak mnoho mužů bylo hnusné proměnily k lepšímu. Velmi gigantický morální hnutí se konalo který byl blízký odsekl vedoucích politických vládců. Na 2700 knih z pera naší ctěné Gurudeva je jako sekerou, kdo čte, že je zaujatý, a tak dostane proměnily k lepšímu. Je to vliv na etické hnutí, které vedlo k seminářích 800 Govt. úředníci.

DODRŽOVÁNÍ charakteru důstojnosti Hospodina, RAM:

Lord Ram se nazývá Maryada Purushottam --- nejlepší mezi zbožnými charactered mužů. Náš ctěný učitel nejenže učení svatých charakteru ve všech oblastech života, ale sám do sebe vstřebala to v jeho životě tak poukázat na nás svou užitečnost v každodenním transakcí našeho života.

Lord Ram nikdy nebral podporu z jiného císaře, krále atd., ale místo toho jeho poradci byli medvědi, opice, šimpanze atd. Náš ctěný učitel shromáždili obyčejné, citlivé lidi a tím, že jednu hodinu každodenní práci z nich spolu s 10 paise příspěvku z jim zvedl misi od země k nebi. Ram spálil Lanku zlata a naše uctíván učitel rozdrtil na kaši všech významných ideologií, chamtivost atd. Lord Ram povznesený utlačovaným, slabé, chudé a třídu ženy. Náš ctěný učitel příliš procent procent provádět tyto úkoly. On ukázal světu kosmické formulář. Všichni jsou svědky kosmickou podobu našeho zbožňovaného učiteli. On respektoval všechny Rishis. Tím, zotavit Rishi tradici dal nový směr k náboženství.


Shri KRIŠNA 16 Kalaš A PRAJNAVATAR O 24 proudy energie:

Lord Krishna život začíná na jedné straně s bojem a na druhé straně prokáže, lidové umění. I to je příběh našeho Prajnavatar. Tyto potenciály, které byly ponořeny do smyslových požitků králů byla odkloněna Lord Krishna k oddanosti a blaho všech. Náš ctěný učitel dal směr pohody tím, že podporuje zpěv, umění, herectví atd. Pokud Šrí Krišna nám dal přikázání jógy akce pak náš ctěný učitel nás učil, jak provádět jógu jednání v dnešní době snaží. On změnil svůj domov do poustevny strohostem a také povzbudil ostatní, aby učinili totéž. Že velmi Mahabharat které on vykonal je dnes poslední a silný kapitola v podobě éry stvoření. V tomto, mládež, jako jsou Abhimanyu provádění gigantické úkoly. Existují mocné bojovníky jako Arjun a Bheema. Všechny zvučná lidé se snaží, aby se náš národ výborný výkon a celý svět plný míru.

Jako lord Budha NAŠE PRAJNAVATAR'S BUDHI Sangh A VZNIK Dharma Chakra:

Pokud uděláte úzkou studii pak z hlediska programů, aby ryzí smysl pro směr pracovních stylů, zařízení, ideologií a éry tok činnosti Lord Budha a Yuga Nirman Yojana je podobný. Vypadá to, jako když jsou úkoly Lord Budha popraven naší Prajnavatar. Substrát intelektu a diskriminace je Gayatri uctívání. I on založena spravedlnost. Tento formulář věnována sdružení podle období vzniku příliš byla dána Gayatri Parivar. Budha proti zabíjení všech tvorů a Gayatri Parivar také následoval v jeho stopách. Jeho cílem bylo pozvednutí žen a toto je jeden z hlavních cílů Yuga Nirman Yojana. On dělal Sanghas; Yuga Nirman Yojana založena Shaktipithas. Tímto způsobem desátý Nishkalank Avatar je podstata všech inkarnací. Není pochyb o tom. Ti, kteří budou pochybovat dostane zničen planoucího ohně podezření. Jsme nikdy neuznaly tak velký mudrc, prorok v podobě naší ctěné Gurudeva jako Prajnavatar. Ti, kdo se k němu připojil byly opravdu požehnání. THOS, kteří zbloudili pryč jsou plné agitace a bude tomu tak iv budoucnu.

WORLD FAMOUS PROPHESIZER a autorita PRAJNAVATAR:

Pouze některé získat moc dělat proroctví o Všemohoucího Boha. Tady je těch proroctví světových věštců je objasněn, které ovlivnily veřejné psychiku pro velkou dobu. Všechny tyto věštců se shodují, že směr světlé budoucnosti světa budou mít pouze Indie, ale může být vyvoláno pouze mimořádné "jóga", že různé proroctví vyrobený poukázat na různé činnosti naší ctěný učiteli.


PROPHESIZER JEAN DIXON

Jean Dixon měl sílu dělat úžasné proroctví, a proto si získal věhlas nejen v Americe, ale v celém světě. Následující řádky jsou svědkem jejích opravdových proroctví:

Jean Dixon byl pozván na večírek v klubu Solgrave. V té době se prezident Truman byl viceprezident Ameriky. S úsměvem zeptal, jste vyznavači Boha, a proto lze předvídat svou budoucnost? Velmi brzy jste se stal prezidentem Ameriky, řekl Jean Dixon s úsměvem a skutečně během několika dní Truman byl zvolen prezidentem Ameriky. Na svém zvolení prezident přijal, "Nemáme jinou možnost, než přijmout, že duchovní síly jsou silnější než věcné příslušnosti." Všichni Ameriky byl ohromen prorokující pravomoci Jean Dixon. Poté, co v roce 1994 prezident Roosevelt pozval Jean Dixon do Bílého domu a požádal --Jak dlouho bude trvat, než plnit své úkoly? Dixon vážně odpověděl: --- předsedu, je mi velmi líto říci, že máte velmi málo dní žít teď. Roosevelt se neubránila smíchu a přesto zemřel během několika dnů. Jak předpovídal Jean Dixon jeho smrt byla kvůli prasknutí cévy v mozku.

Výše uvedený incident byl opět prokázala u soudu úředníka. Jednoho dne Indie generální agent Shri Giriraj Shankar hodil oběd stranu. Col Nawabzada Sherali byl pozván spolu s Jean Dixon. Col Sherali se jí zeptal na otázku: "Madam, můžete předvídat svou budoucnost?" Samozřejmě ano, řekl Jean Dixon, "Dne 2. druhém června 1947 Indie bude rozdělena. Budete muset jít do té části (země), které budou převládat, s muslimy. "

Ráno druhého června 1947 Sb Sherali zavolal Jean Dixon říká --- vážená paní, vaše předpovědi jsou špatné. Ale Jean Dixon velmi pevně řekl: "Pane, může každý incident konat v záblesku sekundu. Celý den je ještě vlevo. Počkejte prosím. "Skutečně na 3 třetího června 1947 v amerických novinách byla vytištěna --- Indie a Pákistán byly rozděleny. Spolu s ním armáda byla rozdělena moc a skutečně Col Sherali musel odejít do Pákistánu.

Jednoho večera v roce 1947, kdy v domě Jean Dixon se tam mluvilo o politických otázkách, příliš jméno Dillí bylo zmíněno. Najednou Jean Dixon řekl: "Zdá se, že Gandhiji bude zavražděn, a to se stane během 6 měsíců. "Skutečně Gandhiji byl zavražděn na 30 tis lednu 1948. Stejným způsobem se bála o atentátu na prezidenta Kennedyho v roce 1963. Jakmile se snažila vysvětlovat příteli Halloween Kennedyho zastavit Kennedyho z cestování na


období následujících šesti měsíců. Ve skutečnosti to byl tento Kennedy, pro které jí v roce 1963 předpověděl, že se stane prezidentem Ameriky. Zatímco odhad jeho smrti Jean Dixon dále řekl, že assassinator jméno bude začínat na písmeno "O" a na konci s "d". Později byli všichni svědkem atentátu na Kennedyho, když cestoval Texasu a jak předpovídal Jean Dixon se assassinator se jmenoval Oswald.

Jean Dixon předpověděl mnoho budoucích událostí, jako první ruské rakety bez posádky vstupu měsíc, Eisenhower vyhrál jeho volební kampaň, pád Chruščova, Čína stále komunistická země, Shastriji stává poté, co premiér Nehrú atd., které vše se ukázalo být pravdou později.

VELMI DŮLEŽITÉ PROROCTVÍ S ohledem na nové ERA --- ZROZENÍ andělský Muž v vesnické rodiny

Ve velmi skromné venkovské rodiny, velká duše vzala porodu, který bude režírovat, řídit a kontrolovat velkou duchovní revoluci. Bude podporovaný aktivních pracovníků, kteří budou transformovat Tento pokřivený svět k lepšímu.

Malá obec Anvalkheda, okres Agra (UP, Indie). Zde ve velmi malé, ale kultivovaný, božské poháněl rodiny byl od chaosu měst narodil náš učitel uctíván jak je uvedeno ve výše uvedeném proroctví, tj. 50 let zpět. On byl zásobárnou energie. Protože jeho duchovní zdatnost, i ve svých minulých životů, on ukázal pravou cestu duchovního pozvednutí. I tento narození jeho zahájena spirituality. Tím, že duchovnost je velmi součástí jeho bytí se pletl to v jeho každodenním životě rutiny. Ukázal nám existenci duše (Bůh) a foukal trubku o celosvětové duchovní revoluce. Přes jeho myšlenky revoluce, dal nám tuto cestu, v jehož důsledku mnoho duší, které následovalo v jeho stopách. V důsledku duchovní atmosféra se rozbíhá v celém světě. Stejně jako jeho hrubé tělo i dnes jeho subtilní tělo je velmi aktivní. Okolnosti se mění, změní se i do budoucna, a tím budoucnost 21. st století bude velmi jasná. Zdá se, že Jean Dixon proroctví se splní i tentokrát.

Futurista JOHN MELARD


Editor Healing "života", John Melard zároveň souhlasí, že tato doba bude transformován píše:

Dnes problémy světa jsou tak klikaté, že není možné překonat jim slabou lidského intelektu. Mám pocit, že střevní Bůh projevit na zemi a že se bude transformovat tuto éru s výkonem jeho asistentů.

Pojmy "transformace naší doby" a "Yuga Nirman Yojana" naší ctěné učiteli je přímým důkazem výše uvedeného proroctví. Je známou skutečností, že Bůh vždy ztělesní s asistentů božské moci a zbytek síly řídí svět. Některé z těchto Boží moci ztělesněné v osobě našeho zbožňovaného Gurudeva. Prostřednictvím jeho božského pohledu a duši sílu našel mnoho kulturních a božsky jednotlivce a posílením jejich vedl je na cestě z éry transformace. Ve skutečnosti celý svět je na urputných bojích dostat transformovány.

Dnes světské problémy natolik intenzivní, že nemohou být vyřešeny pomocí lidského intelektu. Světový mír je nad síly lidského snažení. Přesto není třeba zoufat. Protože tyto signály jsou na obzoru, že Bůh již ztělesnil v našem středu a usiluje o to, vytvořit novou éru s pomocí síly jeho asistentů. Jeho intelektuální a duše potenciálu bude znamenat, že je vtělením Boha. Takový uplifter světa nemůže zůstat inkognito na dlouho.

Když člověk endevaour selže, božská moc bere otěže a dokáže, že umožňuje to, co je nemožné pro lidskou úsilí. Ve skutečnosti každá akce vtělení stane mementem. Čtenáři mají 2700 knih našeho zbožňovaného učiteli. 800 rukopisů přesto zůstat být zveřejněny. Kromě toho jsou knihy o Vedas, Puranas a Smritis. Nikdy v historii světa, byl muž jako náš učiteli, kteří bez pomoci psal takový užitečnou literaturu. Pokud jde o otázku duše moc se o ni nemůže být počítán jako knihy, ale určitě to může být chápáno na příkladu práce s hrubou, stejně jako jemné tělo. Vzorek jeho duše síly je skutečnost, že on mohl vidět se zavřenýma očima všech akcí, které se konají v hrubé a jemné světa, tj. od země do meziprostoru a také znát její příčiny, účinky.

Futurista ROMMAIN ROLLAND (FRANCIE)


Rommain Rolland Francie byl velký myslitel, filozof a autor knih. On byl neméně skvělý prophesizer taky. Velmi pevně věřil, že když mluví o nové civilizace a světové kultury --"Mám víru, že velká skupina bílých kultivované závodu s jeho dobrý / špatný kvalit bude zničena a nová civilizace se objeví. V budoucnu indická kultura a filozofie bude stanovena v celém světě jako světové náboženství a kultury. Nová společnost bude založena. Nemám strach z dobývání pošpiněna. Západní svět si klade nesmrtelnost duše, ale mám silnou víru v to. Ti při narození v západních zemích jsou ovlivněny západní kulturou, a tak bude čelit intenzivní překážky v jejich životě. "

V celosvětovém měřítku značnému úsilí "Devasanskriti Digvijay" hnutí se zaměřuje na jednoho světového národa, jednoho světového jazyka a jedné světové kultury. A to je přesně to, co se bude dít. To je to, co je uvedeno v božské věštec Rommain Rolland.

Futurista ANDERSON

Od jeho samého dětství Anderson měl možnost předpovídat budoucnost. Mnoho z jeho proroctví přišli pravdivý ----

Jeden americký generál boje ve druhé světové válce se později stal prezidentem Ameriky. Eisenhower, který byl americký generál spojeneckých armády později byl zvolen prezidentem Ameriky.

V roce 1947 našeho letopočtu důležitý národ Asie vyjdou ze spárů britské nadvlády. V roce 1947 Indie získala politickou svobodu.

8. tis srpna 1945 jako strašná událost nastane v důsledku čehož situace, pokud jde o válku s Japonskem se výrazně mění. A na 18. ročníku srpna válka skončí. To bylo na 8. ročníku srpna, že Hirošima byla bombardována. Lakhs lidí zemřelo. V důsledku toho byl rozbit Japonsko. Vzdáním se na 18. ročníku srpna válka skončila.

Anderson zároveň předpovídá, že svět bude něco úplně jiného po roce 1999 našeho letopočtu napsal ----


Individuální při porodu ve velmi malé venkovské rodiny v Indii nejen ovlivnit jeho vlastní země duchovně, ale ostatní země světa také. Tato osoba bude největší prorok v celé světové historii. On sám bude mít tolik organizační výkon, který nebude žádným měl Govt. nějakého národa na světě. Na tratích všech ústav světa bude vytvořit takovou lidskou ústavy wherein v celém světě bude jeden jazyk, jedna vláda. Na nejvyšší světové soudnictví a jednoho světového vlajku. Vzhledem k vlivu tohoto muže Endeavor bude oplývat sebekontrole, dobré chování, spravedlnost, etiku, odříkání a velkorysost. V přední stránky novin bude taková zpráva se vytiskne za titulky, které podporují lidskou služby, odříkání, odvážný a velkorysost. Čtení to všechno citlivá povaha lidí se projeví. Vraždy, dacoity, rabování, kriminalita, bude protiprávní jednání přijde na celkové zastavil. Do roku 1999 celá tvář světa změní a pak po tisíce let lidé budou žít v míru svatého. "

On dále rozpracována, že náboženství bude šířit široko daleko, které dnes nelze ani představit. Toto náboženství a kultury bude, že Indie a prorok taky bude Ind. On je v současné době, kterou se stanoví první základní kameny celosvětové revoluce.

Výše uvedená proroctví je velmi podobné tomu Jean Dixon je. Tímto způsobem se tyto podobné proroctví velkých futuristů světa zdůrazňuje, že svět transformace je svatá touha Boží a že za žádných okolností se to zastavit. Není pochyb o tom, že tato doba bude určitě transformace.

Ve skutečnosti tato mimořádná myšlenka revoluce program naší ctěné učiteli se rozšířila do celého světa. Že se vzdá marnosti, fasády, lidé aroganci atd. jsou popíjet odříkání, služby, spolupráci a další lidské hodnoty ve velkém. Pomalu v dnešním světě je relativní transformace byl svědkem. Za této skutečnosti je dílem božské moci tohoto proroka. On, podle těchto předpovědí, se narodil v malé vesničce v Indii zvané Anvalkheda v Uttar Pradesh. Shromáždil tak duchovní sílu, která na jeho základě se změnila velmi myšlení vedoucích osobností a vedoucích Govt. úředníci. Ve velmi krátké době se politické pozvednutí byl svědkem. Mimořádná Faktem je, že války jsou velmi na ústupu. Lidé hledají na lásce jako bůh. Náš ctěný učitel proroctví o 21 st století je velmi světlý, je důkazem výše uvedených předpovědí.

Futurista OTEC VECTOR


Světoznámý futurista, svatý a ctěný pan otec Vector píše při objasnění kap. 6, Zjevení 24, Mathew v Bibli, že:

"Význam muže s mečem sedí na koni je narození takového jedince, který bude revoluci svět tím, že náboženské ideologie se všemi lidmi na světě. V té době bude hříšné návyky, tělo je slabé a Pán smrti přiměje války, hladomory, záplavy, epidemie atd. Přírodní pohromy budou na vzestupu. Pohyby hvězd a planet bude velmi škodlivé pro lidstvo av té době to božská moc se inkarnovat na Zemi. Bude vyvolat svatou mír a vedou všechny na cestě lidských hodnot. "

Pro hnutí Devasanskriti Digvijay kůň Ashwamedha Yajna je na útěku není s mečem, ale s vlajkou kultury. Z charakteristiky je zřejmé, že stejně jako meč řeže objekty tak i vlajka kultury řezy až všechny naše hříchy. Nyní vědecká analýza spirituality se mění všechny zastaralé názory spirituality. Náš ctěný učitel není jen jedinec, ale opravdu ztělesnil jako gigantický božské moci. On ujal masivní úkol transformace celého světa s jeho duchovní zdatnost a dát tam takové rozkazy míru který nutil lidi, aby dělali velké množství remyšlení.

Futurista PROF. HARAREY

Prof Hararey svědkem prorocké události v jeho snech. Týden před Gandhiji zemřel Prof Hararey předpověděl svou smrt.

Když Sukarno hvězdy byly na vrcholu Prof Hararey řekl: Dnes lidé nejsou vidět žádné poskvrnění, ale ve velmi krátké době uvidí pád Sukarno. Opravdu po 1 roce Sukarno zažil pád.

Uptil nyní většina předpovědí profesora Hararey se splnila. Když jeden analyzuje současné situaci bude minimálně úžasné, když jeho předpovědi světlé budoucnosti splní.

Viděl, že ---


V roce 2000 AD a rok před tím.

Božsky ztělesňuje osoba přijata narození, bude naplnit mysl všech blažeností, bude překonat všechny útrapy světa. Bude narovnat inethical a nespravedlivé lidi.

První čtvrtletí v noci, když jsem v hlubokém spánku vidím božskou osobu v mém snu. Mezi obočím tohoto jogín, sedící v blízkosti vodní cesty, vidím půl měsíce. Jeho vlasy jsou bílé jako jeho oblečení, jeho kůže je spravedlivé a nohy má leatherless sandály. Kolem něj je zástup svatých lidí. Ve středu hoří oheň. Tito lidé odříkávat něco, a pak něco hodit do ohně. Kouř vyplňuje oblohu. Všichni lidé na světě jsou spuštěny na tomto místě. Mezi nimi jsou postižení, chudoby postižených lidí. , Že duchovní člověk je navádění a tak plnění jejich srdce blaženosti. Útrapy lidí jsou předány, lidé se míchat mezi sebou bez likes / nesnáší. Tam je liják nebeského blaha. Světlo se pomalu rozšiřovat a na Boží hoře se vrhá světlo jako slunce. Odtud paprsky světla jako voda z desítky let stoupá a vztahuje se na atmosféru v celé zemi.

Výše uvedená proroctví je to světově proslulý věštec prof Hararey který on mluvil v "nové éře se projeví" a to bylo dále rozpracováno na v časopisu Zrcadlo západu. Prof Hararey se narodil v židovské rodině náboženské Izraele. Kvůli jeho apt a správné předpovědi se stal tak slavný v Evropě a Africe, stejně jako Anderson a Dixon v Americe, Prof cheiro v Anglii a Varah Mihir v Indii. Když lidé ptal prof Hararey, pokud jde o výše uvedené sny řekl, že ty sny, že jsem si v časných ranních hodinách se splní ve velmi krátkém časovém úseku, ty sny, že jsem si o půlnoci splní po 1 roce, a jako u první čtvrtletí noci naplní po několika letech. Pokud jde o tyto sny jsem se dostat myšlenky v mé paměti, že božská osoba přijata narození v Indii, kteří až do roku 1970 bude pracovat na jemné úrovni pro světové duchovní revoluce, bez jakéhokoli vnějšího jména nebo slávu, ale později jeho vedení se bude šířit po celé Asii a potom v celém světě. Jeho myšlenky budou tak plné lidských hodnot a dalekozrakost, že svět bude chtě nechtě následovat v jeho stopách. Když věda zničí náboženství a kultury pak to božská svatým navodí duchovní revoluci a lidé, jako před narozením Krista, začne pochopení hluboké dovoz uctívání přírodních prvků, jako oheň, voda, vítr, prostor, slunce atd.

Je vidět, mnoho lidí s bílými vlasy, bílá pleť, bílé oblečení a leatherless sandály na nohou, ale to je opravdu vzácné vidět půl měsíce na čele. Ano, skutečně na čele naší ctěné učiteli svítí kruhové bílé světlo, které byly zachycené v objektivu fotoaparátu. Toto proroctví je ukazatel na něj a dokazuje předpověď prof Hararey. V roce 1958 nl náš ctěný učitel udělal


program 1008 Yajnas, ve kterém asi 4 lakh lidí z celé Indie účastnili. V té době tam byl trvalý program Yajna a svaté diskusích. Přes tuto 5 další programy Yajnas 1008 byla provedena v Tatanagar a Mahasamund a Porbunder a Baharaich a Jhalavad. Také 108 Yajna programy byly provedeny v celé Indii. Náš ctěný učitel vždy rozdal plody jeho strohostem pro řešení problémů a odvracet těžkosti. Pokud jde o to, že jsou výskyty, kde se téměř vzdal svůj vlastní život. Ve skutečnosti on vždy hrál významnou roli velkého dobrodince jako Pána Šivy. Vystupoval intenzivní pokání ve svaté himálajských hor. Všechny božské světlo a energie jsou odtamtud, jak je uvedeno v naší ctěný učiteli.

Všechny duchovní úsilí naší ctěné učiteli se točí kolem "projev božství v lidstvu". Chtěl na scénu ve světě plném duchovních hodnot a všech pórů jeho bytí prohlásil "svět jako jediné rodiny." On spojil všechny teisti a ateisty k lidským hodnotám a řekl, že je to pravé náboženství. Mnoho takových lidí chodí na cestě stanovené něj a to je to, co je uvedeno velkým futuristické.

Měnící se časy z celého světa ukazují, že to bude úžasné, pokud alespoň prof Hararey na sny cent procent.

Futurista Nostradamus

Nostradamus, Francouz, byl velmi moudrý astrolog a supersensory věštec. Všechny jeho proroctví týkající se Hitler a Napoleon se stal skutečností. Všechny jeho předpovědi byly objasněny v jeho knize "století a pravdivé proroctví Michaela D. Nostradamus."

Světově proslulý jedinec se narodí ve velmi náboženská země. Bude převrat celý svět s několika jeho duchovních asistentů. Tento historický velký mudrc bude vést k takové velké turbulence, že v každé rodině, okres apod. tam bude vnitřní neklid. Tento vnitřní transformace fáze bude mít na konci 20 tého století a začátku 21. st století. Ale později vysoké lidské hodnoty bude vládnout nad celým světem. Lidé se zbavit odporné myšlení a svět se stane nebeské.


Měsíc se nachází na hlavě tohoto velkého mudrce dějin. Jeho oděv byl jednoduchý, se oženil dvakrát, bude mít 2 syny, on bude mít 2 dcery a dvakrát se změní bydliště. V obou případech se bude pohybovat na sever.

Důkaz této výše proroctví je, že Yuga Rishi Shriram Sharma Acharya narodil v malé vesničce Anvalkheda (AGRA), Indie vyvolal takovou duchovní revoluci, která skutečně vnitřní nepokoje mezi démony a demi-gods se konal v myslích všech. Malé časové sociální pracovníci Gayatri Parivar a Yuga Nirman Yojana organizací tím, že půjdete do daleké země vyvolal tolik dobré vůle, aby lidé začali zbavují své odporné činnosti. Prostřednictvím Ashwamedha Yajnas lákadlem pro zbožné činnosti se šíří z naší země do daleké národy. Náš ctěný učitel změnit bydliště pouze dvakrát a oba časy on cestoval na sever.

Zdá se, že velká futurista vlastně viděl rodinu naší ctěné učiteli a zároveň bude toto proroctví. A překvapivě toto proroctví byla podána v 16 th století. Za zmínku stojí, důkaz tohoto proroctví ......

Velký světec Shriram Sharma Acharya ženatý dvakrát. První manželka byla Shrimati Saraswati Devi, dcera Shri Roopram Sharma, Barsauli, Agra. Druhá manželka byla Shrimati Bhagwati Devi Sharma, dcera Shri Jaswantji Bihaur, Agra.

Synové ---- Shri Omprakash Sharma. Shri Mrityunjay Sharma.

Dcery - Shrimati Dayawati Upadhyay Shrimati Shailbala Pandya

Futurista Arthurem Charlesem Clarkem (Amerika)

Už jako malý chlapec Charles Clark měl moc předpovídat budoucnost z důvodu neobvyklé mimosmyslového vnímání. Pořád říká, že člověk není jen to hrubé tělo, ale je zásobárnou


božské moci. Tato síla má světlo, lesk a všechny síly, že člověk touží dosáhnout od Boha. Ale tato síla je latentní v člověku a musí být probuzen.

Za pár dní v zemi v Asii (s uvedením Indie) velký intenzivní myšlenka revoluce začne v roce 1971. Po 10 letech se bude šířit do celého světa. A tak člověka latentní psychika bude nucen probudit k božství. Tyto energie, které člověk je zcela nevědomý dnes bude předmětem studia a dosažení pro všechny na světě. Věda bude mít nový směr a bude zcela ovlivněna duchovních hodnot. Tyto duchovní hodnoty a energie bude kabel hedvábné, který bude vázat všechny národy světa dohromady.

Úžasný vztah proroctví Arthura Clarka je to, že náš ctěný učitel měl žaludek celou Indii psychicky do roku 1971 jako příslovečný oceán a šperků, které se objevily v důsledku byly velké duše pravomoci. V zájmu prohloubení tento myšlenkový víření, aby se probudit božství v lidstvu a aby se zjevnou nebe na zemi, náš ctěný učitel provádí intenzivní pokání v himálajských horách. Tato božská energie získané něj byla osprchoval na celém světě a podle předpovědí tohoto velkého proroka pohyb myšlenek revoluce rozšířila ve všech zemích v těchto 10 let. To dal nový směr pozitivní pro všechny. Je to kvůli tomu, že vědecký svět zkoumá v duchovním zákonům, stejně jako to dělá významné zákony. Ve skutečnosti je to jen duchovní síla, která bude pomáhat při jejím úsilí tak, aby celý svět bude vázána jednotně. To je předpověď v tomto proroctví.

Všechny jeho proroctví o nezávislost Indie, přátelství mezi Čínou a Pákistánem, válka mezi Ruskem a Čínou se stanou skutečností. Samozřejmě, načasování nemusí být přesné ale jeden by neměl pochybovat o jeho proroctví o vzácné myšlenky revoluce a éry transformace do roku 2000 našeho letopočtu, protože dnešní situace je již naklonil v tomto směru.

Futurista MRS. VORISKASILVIGAR (MAĎARSKO)

Angličtina důstojník položil sázku s velkou Maďarska futuristické paní Voriskasilvigar, že Indie by nikdy dosáhnout politického osvobození od britské nadvlády. Ona na oplátku odpověděl --- Žádná moc na světě nemůže pokračovat v Indii politickou otrokem po roce 1944. Jeho osud bude svítit a to je věřící lidé z Indie, která je předzvěstí v míru v celém světě.


Po roce 1944 Indie se stala politicky nezávislá jak o tom svědčí všechny. Jiná pravda tohoto proroctví je následující:

"Indie získá slávu jako velmoc na světě, ale bude muset bojovat hodně, než se stal výborný výkon. Povrchně časy bude těžké ale velký prorok se narodil v této zemi, který nashromáždí tisíce menších motorových jedinců vyvolá tolik nebojácnost, že tyto velmi malí lidé budou napadat tzv. materiální lidi a ukázat je uvedeno jejich ideologii jako iluzorní . Po že spravedlivý a přímý lidé přednost a mír se rozšířil všude. Přesto po dint pevných hodnot bojovných lidských Rozšíří trvale. Jeho vlastnosti bude velmi jasné do roku 2000 našeho letopočtu, a tak později svět přeteče s láskou, soucit, poctivost, smysl pro blaho druhých a univerzální bratrství. "

Strašlivé okolnosti dnes jsou důkazem tohoto proroctví. Dnes spor je na svém vrcholu. Náš ctěný učitel v roce 1958 sám šířil bratrství Gayatri Parivar po celém světě a později také prohlásil, že 21 st století bude zářivý jeden. Pro korelaci filozofii s akcí byl světlou budoucnost je tkané přes média japa (mantra zpívat) a Yajna (požární oběti). Lidé na celém světě svědky ---- prohlášení o odhodlání lakhs lidí vzdání odporné zvyky, sklony atd. To je vlivný aspekt označení nové éry jasného a omlazení civilizované společnosti. To je ukazatel naší ctěné učiteli k té božské odstupem času, a který je vypracován v tomto proroctví. Rozhodně zbožní lidé jsou na vzestupu a etika Gayatri Parivar se ukázala pravda. Lidé prohlašují, že všechny jejich naděje nyní spočívají na mohutných ramenou Gayatri Parivar. Je to svět rodina, která se skutečně šíří bratrství všude.

To je určitě prorok, který bez rozdílu kasty, pohlaví, Varna, náboženství, jazyk, high-low atd. přineslo mnoho lidí na světě, popíjet na přikázání "Budeme měnit, bude doba změní." Důkaz To je skóre Yajnas Ashwamedha probíhá v daleké národy a první z Purnahuti Yuga sandhi Mahapurashcharan v naší učitel rodném domě Anvalkheda v Agra.

AUTOR: Shriram Sharma Acharya zakladatel rodu Mezinárodní Gayatri byl velký jogín věštec a ztělesnění boha, který napsal množství odborné literatury, především na duchovních témat pro světový blahobyt a mír. Více vědeckých pls e literatury naleznete http://www.shriramsharma.com/~~HEAD=dobj www.awgpestore.com http://www.dsvv.ac.in/~~HEAD=dobj www.akhandjyoti.org a http://www.awgp.org/~~V POPIS: Volné e-knihy o Chakra Meditation, ESP, nirvikalpa samadhi nebo si myslel, zdarma Trance, dosažení Ridhi-Sidhis nebo božské energie, budoucí vědecké náboženství, Super Energy Gayatri vědy a Kundalini jóga koreluje s neurověd, ESP, endokrinologie, anatomie, psychologie a sociologie pro 1) materiál a duchovního blahobytu a 2) spojující svět pokojně jako rodina. Naše je přísně non-komerční webové stránky, které se zaměřuje na realizaci věkové starý sen o velkých vůdců a myslitelů světa: krásná světě bez hranic. KLÍČOVÁ SLOVA: Kundalini jóga


Gayatri e-knihy biografii Guru světový mír mysli psychika bůh nervy subtilní vědomí duše božské žlázy endokrinní trance ESP Čakry plexus meditační soustředění intelekt proroctví myšlenka myšlení cheiro Nostradamus Aurobindo blaženost mozku Vedas sluneční sluneční energie posvátné čisté smyslové orgány Prana ikonky Upanishad světla buňku hypotalamus hypofýza transformace futurista předpověď had výkon život lidské etiky integrity charakter vagus Tantra Mooladhar atomu neutron proton

FUTURSIST GERARD CHRISEY (Holandsko)

V tomto století velký věštec Gerard Chrisey Holandska se ukázala být velkým futurista a to nejen v Holandsku, ale v celé Evropě. On nejen správně předpověděl budoucnost, ale také hovořil o správné něčí minulého života. Téměř všechny jeho proroctví naplní. Dnešní svět podmínky jsou důkazem jeho proroctví následujícím způsobem:

Vidím, že ve velmi staré země na východě, v Indii, jako velký muž vzal porodu, který bude předzvěstí dobré životní podmínky na celém světě. Bude podporovaný lakhs lidí s převahou žen. Budou vést palbu rituály v Yajnas) a nabízí voňavé materiály k ohni. Kouř z ní bude čistit atmosféru. Všichni lidé na světě budou dívat jejich směrem a poslouchat tohoto velkého světce. Všichni političtí představitelé budou nuceni sedět na jednom Dias. Důkazem tohoto proroctví se nachází na konci 20. st století a později celý svět bude vázána spolu v jednotě. Všude bude blahobyt a prosperitu. Nedojde k žádnému násilí, kriminalita, nelegální činnost atd. Ti, kteří jsou hnusný, zlý a přehlídka neúcty k ženám bude potrestán přísně. Lidé budou pít více mléka. Počet květů, stromů atd. bude rozšířit. Krása přírody bude kvést všude.

Ve skutečnosti byl náš ctěný učitel aktivovaný Gayatri Parivar, které lidé říkají dosaženo jemně. Toto může být řekl, aby byl nejvyšší revoluce tohoto století. Výsledek umožňující ženám zpívat mantry Gayatri je to, že síla mateřství chápat její potenci a předstoupil nést červený plamen. To bylo předem plánované výše uvedenou futuristické.

Tím, že žádá lidi, aby popíjet na přikázání "Budu se chovat s ostatními tak, že jsem se očekávat, že ostatní oplatit." Když náš ctěný učitel přes média Yajna učil odříkání a duchovní cíle má být dosaženo, v té době potence Gayatri Parivar vyrazili hrát Yajnas pro blaho všech bytostí a toto bylo Svědčí o tom futuristické se zavřenýma očima. Ve skutečnosti Ashwamedha Yajnas se ukázaly jako užitečné při čištění přírodních prvků,


jako je ovzduší, vody atd. spolu s dobrým zdravím, jak vyplývá z výzkumu provedeného na Yajnas.

Futurista JULES Berne (Francie).

Jules Bern byl plodný spisovatel a futurista skvělé. V roce 1962 poté, co armády Ruska a USA se vzájemně napadnout. Tam byl hrozný bombardovat, atomová bomba použití spolu s raketami. Spínač pro válce měl být lisované a v té době francouzské politické vůdce zeptal Jules Bernu, "Kdo vyhraje tuto válku?" Jules Berne odpověděl: "Nikdo. Vzhledem k tomu, že nebude válka. Rusko bude odstoupit. "To je přesně to, co se stalo, protože Rusko stáhl.

Deset let, než člověk přistál na Měsíci, kterou předpověděl tuto událost.

Jeho proroctví Francie poražen Hitler také se stal skutečností.

Tak mnoho proroctví Jules Bernu přišli pravdivý.

Jako důkaz současné době následující proroctví Dr. Jules Bernu se ukázala být pravdivá:

Až do roku 2000 nl se světová populace se bude dotýkat 600 crores a většina lidí bude bydlet v Asii a Americe. Není pochyb o tom, že nebudou žádné jaderné války zatím třídy založené na boj se rozšiřují. Na jedné straně bude existovat třída hádkách a na druhé straně zcela nové duchovní revoluci, která se bude konat bude vyvíjet nové tajemství Boha a naše duše. Věda bude klást důraz na to, jak v důsledku čehož bude ateismus a levá cesta (Vaam Marg) musí být zničen. Na jeho místo se rozšíří víru, spravedlnost, etika, důvěra, disciplínu a smysl pro spravedlivé daně. Všechny tyto změny budou základními kameny celosvětového revoluce.


Způsob, jakým Rusko a Amerika jsou při politických rozhodnutích se zdá, že Julese Bern předpovědi, že tam bude žádný jaderný válčení se splní a přesto se předpokládá spor probíhá. Je to velmi podobně jako plamen zářivě bliká více, než dostane zanikne. Tady, protože svět turmoils jsou rozhodně skončí tyto hádkách nebude náhodná.

Důkazem tohoto proroctví je, že velcí vědci se dohodli naší ctěné učitel náboženství, protože je velmi vědecký. Stanovisko vědců, že člověk je množství chemických látek, pouze bylo prokázáno zcela nesprávný. Vědci se dnes shodují, že božská síla je za vytváření a udržování našich kosmu. Tato neviditelná božská moc není nikdo jiný než Bůh. Bůh je přímo připojen k naší duše principu. A to pochopit hluboce hodně výzkumu bylo provedeno na celém světě. Náš ctěný učitel písemně knihu "Kde je Bůh a co je jeho příroda" nám dal cestu realizovat Boha a duchovní vedení výzkumu.

Jsem pevně zadržet, že tento duchovní revoluce začne v Indii. Co se týče jeho způsob provedení jsem se liší s Jean Dixon nad tím, že tato osoba již přijatého narození před rokem 1962 našeho letopočtu a že v této chvíli se podílí ve velké úsilí v Indii sám. Tento božský člověk se také účastnil hnutí za svobodu Indie a jeho následovníci je mnoho. Jeho následovníci budou tvořit silnou organizaci a v krátkém časovém rozpětí bude mít vliv na celý svět. A s jejich duše v platnost budou snadno a úspěšně přinese ty proměny tohoto světa, které v současné době zdá nemožné.

Je apt, že Jules Bernes se dívá na naše touhy znát budoucnost jako důkaz nehynoucí povahy naší duše. Tělo nikdy se domnívá, že zůstane navždy, protože od přírody je pomíjivé. Ale duše je nesmrtelná tedy ještě větší než jeho zvědavost minulosti je, že na budoucí transformací. Pokud člověk spojuje jeho intelekt, diskriminační porozumění a úsilí těchto transformací pak budoucnost nejen jednotlivce, ale celou lidskou rasu je možné změnit do září. Kdy je možné tento úkol nemůže být vykonán lidstva pak velcí mudrci alongwith probuzených duší (poradci) manifest na zemi a podle přání Pána nová éra je vytvořen. Pan Jules Bern věří, že v blízké budoucnosti historie bude opakovat a že nikdo nemůže bránit tuto transformaci.

Až v roce 1962 náš ctěný učitel ukončil 50 let. Od samého začátku se podílel na činnosti sociální a národní blahobyt. Když nedotknutelnost byla na svém vrcholu v Indii se v útlém věku 15 let, umyl rány jeho služka služebníka i přes silné opozici ze své rodiny a vesnice lidi. On by svazovat ránu, sloužit jí ve všech směrech, a tak hlasitě stavěl proti všem nežádoucím praktikám. On vykonal mnoho programů pro sociální péči. Aktivně se účastnil boje Indie za politickou nezávislost. On šel do vězení třikrát. Aby se ve stopách naší ctěné učiteli není otroctví, kasty či náboženství. On je první Rishi světa, jehož následovníci jsou


crores v řadě a jsou rozmístěny v 90 zemích. Doklad o proroctví Julese Berna je charakter a chování našeho zbožňovaného učiteli.

Futurista cheiro

Prof cheiro Anglie předpovídal budoucí události na základě astrologických výpočtů. Lidé byli ohromeni na slyšení jeho proroctví. On divit lidem tím, že předpovídá válku v Jižní Africe, smrt Victoria, smrt datum Edward Saham, pád ruského cara a správné ročník německé války. Prof cheiro byl nazýván kouzelník astrologie.

Násl. Je proroctví prof cheiro:

Planeta Slunce je velmi silný pro Indii a je ve Vodnáři. Žádná moc na světě nemůže zastavit Indii od vyzařující slávou. Velmi silný člověk plný posvátné duchovní etiky se narodil v Indii. Tato osoba bude duchovně probudit všechny lidi na světě. Jeho duchovní síla bude silnější než všechny materiální energie na celém světě dohromady. Vzhledem k vlivu Jupitera je zde možnost moudrosti revoluce probíhá a jeho posvátné účinek se projeví po celém světě. ------- Prof cheiro (Anglie).

Velmi podobné proroctví bylo dosaženo G. Vegilatin založena na řezbářské práce kamene v Egyptě.

V letech 1930 - 2000 AD bude časový rozsah práce velkého světového uplifter. Přes pohledu zvenčí obyčejný přesto jeho božská moc bude tak intenzivní, že v jeho vlastním životě čas se bude převádět ¾ světových ateistů do věřících Boha. Nejvzdělanější lidé na celém světě se stanou svědky ohromeni na jeho myšlenkový revoluci.

Měnící se okolnosti světa nám dává znamení, že přišel čas na opětovné instalaci nové civilizace a nové společnosti. Filozofie naší ctěné učiteli je víření mysl všech. To je přimět


víru v duchovnosti. Arogance intelektu se uklonil až posvátné emoce srdce. Svět směřuje k této možnosti wherein celý svět bude žít v míru a pocitu pohody jeden pro druhého.

Dohoda indických věštců související s těmito Božího proroka.

Stejně jako zahraniční futuristů tyto proroctví z indických věštců s odkazem na nové éry se zdá zcela korelují se všemi úkoly, provedených naší ctěný učiteli.

Shri Aurobindo Mahayogi byl velký věštec, světec. Měl mimořádnou schopnost ponořit se hluboko do budoucích událostí. Vše, co viděl, se zavřenýma očima, co zažil ve svém srdci přišel být pravda. Všechna jeho slova se naplnila ve vhodnou dobu.

Představujeme Vám své zkušenosti v jeho vlastních slov o pohled do Prajnavatar.

SEER-SAINT Shri Aurobindo

Indie slavné časy jsou velmi blízko. Bude opět získat úvěr šíření tok spravedlnosti a kultury v celém světě.

Podle mého psychika projevuje božské inspirace a oni říkají, že indická sláva je velmi blízko, někteří lidé se snaží přinutit, aby po západní tradice, ale jsem si jist, že hnutí bude zahájen v Indii, která tím, že ničí naše odporné tendence dá naší psychice nové duchovní vedení. A to bude rozšířit slávu Indie. Toto hnutí se opět přinést radost z Zlatého věku na celém světě.

Všechna jeho slova nám dávají pocit, že vlastně "viděl" všechno, co napsal, tj. všechny jména, formy, povahy, činnost dokonale zapadají naši uctíván učitel.


Velká poezie Maharshi Aurobindo s názvem "Sávitrí" je dobře známý v celém světě. V canto 4 (strany 335-336) s poukazem na silný vedoucí posel Boží, že nás nutí se ponořit hluboko do své hluboké dovozu. Vypadá to, jako by napsal všechny tyto uchovávání v mysli naší učitel je "projev Yuga Shakti."

Futurista Swami ANANDACHARYA

Anandacharya, který se narodil v roce 1983 v Bengálsku byl Ind. Později byl rezidentem Norska. Byl duchovním mudrc, filosof, myslitel a expounder lidského náboženství. Byl plný mimosmyslovými vnímání. V roce 1910 prohlásil, že lidé by měli připravit na první světové války do 4 let.

Na výslechu britskou ČTK řekl, že být připraven o další světové války později. Obě tato proroctví se ukázaly být pravdivé. Také jeho proroctví o smrti Kennedyho, Martina Luthera, Mussolini a vedení Eisenhowerem a Krushchev se stal skutečností.

V násl. proroctví je pravdivé zobrazení skutečných faktů:

Pravé náboženství bude mít formu organizace, první v mé vlastní zemi. To se narodí spolu se hnutí za svobodu Indie, ale po 24 letech v roce 1971 našeho letopočtu, že bude svítit celou Indii v podobě silné organizace. Na jedné straně bude rozšířen turbulence ve světové politice a že indické politice bude nejaktivnější. Tato organizace, která se objeví na duchovní pozvednutí bude novou mapu světa blahobytu. Vedoucí, ředitel této organizace bude hospodář a získat slávu jako největší myslitele v análech světových dějin. Ten muž se zmapovat behaviorální etiky odpovědnosti každého jednotlivce vůči společnosti, a jak všechny národy budou spolupracovat koexistovat v klidném prostředí. Jsou-li všechny jeho myšlenky, která přijal na papír jsou publikovány v knižní podobě pak kniha bude vážit více než 100 liber.

Velký prorok řekl, že 24 let po získání nezávislosti, tj. Indie v roce 1971 nl náboženská instituce se bude stavět do obrovské organizace. To bude zmapovat mapu světového míru. Důkazem tohoto proroctví je, že intenzivní strohosti naší ctěné učiteli, která započala v roce 1971 otřásl psychiku jednu a všechny v důsledku čehož desítky lidí vstoupil do Parivar Gayatri. Ctěný matka, která spojuje její duše, sílu, že naše ctěné učiteli ukázal řeči 1 + 1 =


11. Byla to pravda, vyřešit mapoval z naší ctěné učiteli, který se stal behaviorální etika všechny a je dnes do sebe vstřebala do všech koutů světa. Tak Cílem světa pohoda určitě realizovat. Podíval se na dobré chování a sebekontrole, jako základní kameny duchovní a materiální pokrok, a proto byl velmi hlučný a zároveň o tom uvedení na papír. Ve skutečnosti náš ctěný učitel spisy váží více, než je jeho hmotnost těla. To je poukázal futuristické. Základem jasné světové budoucnosti bude tento velmi behaviorální etiky. A kvůli tomu, že svět bude vysílat v míru.

Proroctví sv SURDAS

Velký básník-Saint Surdas byl slepý od narození. On nikdy viděl svět s otevřenýma očima. Přesto jeho poezie je příklad živé zobrazení. Ve skutečnosti byl probuzen jeho intuice. Tak se svými subtilními oči viděl všechny bytosti, svět a Brahman (bůh). Podle něj čas pochoduje vpřed v tomto směru.

V jednom verši Surdasji píše s jeho intuitivní očí:

Po roce 1900 se svět změní. Po této velké transformace, bude spravedlnost zvítězí ve světě a po tisíce let bude světový mír. To je to velmi časově.

Futurista SAINT VISHWARANJAN Brahmachari

Když svatý Vishwaranjan Brahmachari předpověděl, že Šrí Lalbahadur Shastri se stane Prime ministrem Indie také smutně prohlásil, že Shastriji zůstane jako předseda vlády za velmi krátkém časovém úseku jen proto, že brání jeho smrti mimo Indii. Později Indie bude mít ženskou premiéra. To je přesně to, co se stalo.

Pokračoval dále tím, že v nejbližších dnech Indie bude čelit mnoho vzestupů a pádů. Ale to také velká událost duchovního revoluce v zemi bude také konat. Ačkoli tato revoluce bude zahájena ve střední Indii, ale to se bude šířit v celé zemi. Úvěrová sjednocení severní a jižní


Indii v jednom kabelu půjde na propounder této revoluce. V krátké době Indie bude znovu instanci nové ideály, které budou řídit lidé z celého světa. Lidé se dobrovolně vzdát odporné činnosti a popíjet zbožné chování. V dalších lidí namísto soutěžení mezi sebou přes peníze, postavení, materiální pohodlí atd. budou soupeřit mezi sebou, aby se více upřímný, o více charitativní dispozice, pracovitá a více kooperativní.

V každém malém a gigantické Yajna je vidět, že lidé se dobrovolně vzdát odporné návyky a závislostmi, jako je hazard, alkohol, drogy apod. Boží charakter naší ctěné učiteli je víření mysl všech. Lidé míří směrem k pietních akcí. S lehkostí lidí ze severu na jih a od východu na západ jsou svázány spolu do šňůry duchovní kultury. Tak proroctví byla prokázána pravda.

Futurista Paramhans RAJNARAYAN PATASHASTRI

Mathura je, že Boží příbytek v Indii, kde se narodil Pán Kršna. Ten spolu s malým pasák krav chlapců oproti nespravedlnosti, odporné etika atd. získal vítězství nad démony, jako hrozné Kansa a Jarasandh a pak zvedl do kopce Góvardhanu na malíčku tak, aby chránil Vrajvasis. Tento samotný akt je znovu a znovu opakuje náš ctěný učitel Rishi Yuga Shriram Sharma Acharya s jeho charakterem a různé aktivity. Tím, že spolu s ním obyčejné lidi je proti společenské aktivity, které byly hnusný a zkreslené. Odrazit to všechno jsme napsali hodně duchovní literatury, která se samozřejmě nezabili démony, ale rozhodně zažehnána démonických aktivit a hnusný charakter. Pro světový blahobyt zvedl z kopce Góvardhanu kulturní vítězství podporovaný malých chlapců pasák krav spolu s jejich mimořádnými pravomocemi. To se ukazuje, že 21 st století bude jistě zářivý. Proroctví rozhodně poukazuje na duchovní a mocného úsilí našeho zbožňovaného učiteli.

LADY FLORENCIE prodchnutý velký smysl pro mimosmyslové vnímání (Kdyby předvídal tak proč si ona nemůže mít jméno našeho zbožňovaného učiteli?)

Skutečně dáma z New Jersey (Amerika) s názvem Florence bylo divné. Když se dotkl buď osoba nebo předmět použitý, které tato osoba mohla správně popsat události tohoto života člověka. Tím, že víru v této mimořádné moci Florence mnoha Govt. a soukromé instituce řešit své problémy jinak neřešitelný. Ať si řekl, bylo naprosto správné. Pokud jde o problémy regionů a míst, odpověděla pouze v případě, že byla zpochybňována. Přesto se dobrovolně hovořil o budoucnosti světa. Všechny její předpovědi týkající se nové éry jsou v souladu s tím naším ctěný učiteli. Pokaždé, když hovořil o éře transformace, které by byly


provedeny velkým svatý je velmi jasné, že má obraz naší ctěné učiteli na plátna své mysli. Jen úžasná věc je, že navzdory vidí budoucnost tak živě proč se nejmenoval naše uctíván učitel. Možná, že odpověď byla dána naší ctěné učiteli, když říká, že ----

"Moje osobnost vyjde v otevřené jen ve vhodnou dobu."

Proroctví, které přicházejí PRAVDA

Pokud jde o to, že by bylo na místě hovořit o některých proroctví o krajích nebo jednotlivce, protože je mnoho, přesto se umístí před čtenáři světové problémy a události předpovídá Florence, které splní.

V roce 1964 nl řekla, že výzkumy jsou věřit v Boží moc se rozšíří. Dokonce i komunistické země, které jsou ateisté budou ovlivněny těmito lidmi. Bude napětí mezi komunistickými zeměmi. Ve střední Asii Arabové nezíská vítězství nad Izraelem. Varovala z napětí mezi různými národy, ale že to nakonec nepovede ke světové válce.

Toto proroctví ve Florencii se stal skutečností. Vědci se nyní zkoumá, do super božské moci. Výzkum postavy Ashwamedha Yajnas již zahájena. Napětí mezi komunistickými zeměmi jako je Rusko, Čína, Československo je na vzestupu. Arabové prakticky přestal útočit na Izrael. Je to proto, že jsou zapojeny do postupu jejich vlastní národy ". Saddám Husajn prezidentem Iráku vydali na válku s Amerikou. Vypadalo to, jako si myslel, že světová válka vypukne. Přesto nebezpečí byla zažehnána.

Ve své knize "pád senzační kultury" napsala, že do roku 2000 našeho letopočtu by pád západní materialistické ideologie a že matka přírody bilance já bych si narušena. Např. pro:


Lidé budou plná hněvu. Vile chování dosáhne svého vrcholu. Ti v zemích, kteří vedou život smysl veselí bude plný zoufalství, úzkosti a smutku. Touhy se rozšířit a tak bude nenávist mezi lidmi. Všude tam bude násilí a ničení. Chudí budou drancovat bohaté. Tam bude atmosféra naprosté sporu všude. Přesto nová myšlenka posvátná vlny pocházející z Indie se zcela rozptýlit chmury světa.

Není třeba dát vášnivý čtenář příklad prokázat Florencie proroctví. Řešení problémů všech osob inklinujících k rozumu veselí je jasně vidět v naší ctěné učitel života, jeho myšlení a jeho hnutí. Velmi jasně prohlásil, že "matka všech odporné chování je úzkoprsé sobectví a že řešení spočívá v probuzení citlivosti na jiné problémy, přes duchovní úsilí. Jeho příkazy jsou tak silné, že to přiměje lidi, aby pevně připustit, že pouze na jeho základě je možné jasný svět budoucnosti projevit. "

VĚDECKÉ DUCHOVNOSTI

Velmi jasně píše, že tato myšlenka tok vysvětlí všechno velmi vědecky, že je důležité nesobecké služby a bratrství. Dále zdůraznil, že není žádný rozpor, pokud jde o náboženství a moderní věda se týká. K vrcholům duchovnosti bude osvětlit prázdnotu materialismu. Střední třída bude do značné míry ovlivněn tohoto druhu myšlení. Tak tato třída bude vytvořit novou zářivou společnost. A nakonec i celý svět bude vyzařovat slávou.

Náš ctěný učitel znovu koncipován materialistické vědy, že rozšířená materiální pohodlí, si myslel, že vědy zesiluje etické hodnoty a duchovní vědy, že rozšířené něčí duše síly. Je to soužití těchto 3 vědeckých proudů, které se projevuje tvůrčí zázrak. To bude jasnější v příštích dnech.

Celosvětové hnutí

Díky mé 6. ročníku smyslu jsem intuitivně, že expounder tohoto velkého myšlenkového toku bude uctíván svatý Indie, která již přijala porodu. Vliv tohoto světce sálavého vytvoří zázraky všude. Dnešní nízká duchovní vliv bude omlazený jeho myšlení. Všude kolem bude duchovní atmosféra.


Ti lidé ovlivněné tohoto velkého světce filozofie zamíří na Západ světový blahobyt. Později budou šířit v celé východní Asii, Evropě a Americe. Lidé z celého světa ovlivněné myšlení tohoto velkého světce budou následovat v jeho stopách. Západ na něj bude pohlížet jako Pána Ježíše, muslimové i jejich proroka a Asiaté jako ztělesnění boha.

Zázrak naší ctěné učitel hnutí je, že i když má své kořeny v náboženství, přesto má sekulární výhled. Lidé všech sekt, budou obce atd. bez váhání spojí své síly s ním. Čím více je jeho poselství zadání západní země se stále více lidí "pít" tyto myšlenky s žízní. Tato skutečnost byla prokázána při provádění Ashwamedha Yajnas na Západě.

Intelektuální revoluce

Bude intelektuální revoluce jako výsledek myšlení tohoto velkého světce. Ideologie duševního muže změní. Budou plný víry a úcty k Bohu.

Bohosloví v MAN, nebe na zemi.

Psychologové a odborníci mesmerismu tedy světově proslulé Dr. Morey Berstein byl velký přítel Florence, který kdysi řekl mu:

Dr., ten okamžik přijde velmi blízko, ve kterých lidé na celém světě namísto těchto politiků náročných na energii bude kráčet ve stopách zbožných sociálních pracovníků jako sám sebe. V 21. st století posvátné duchovní myšlenka vlna rozšířila do celého světa. V každé zemi organizací zbožných lidí, zničí všechny odporné činnosti převládající ve společnosti. Tato myšlenka vlna pochází z Indie. Odtud se rozšířila do celého světa. V této posvátné zemi vidím velký zářivý svatého. Jeho duchovní světlo pracuje ve dne v noci probudit latentní božství v člověku, aby se zjevně nebe na zemi.

PROBUZENÍ božské síly


Někteří novináři se kdysi zeptal, Florence, jak ji předvídal budoucnost. Jak to znát pobytu ztracených osob a materiálů. Florencie odpověděl: "Ani já nevím, jak to bylo možné. Řeknu vám jednu důležitou skutečnost, o budoucnosti. Na konci 20 tého století bude světlo vyzařované z Indie. Toto světlo bude informovat každého o všech božských sil světa, které byly dosud skryté od našeho chápání. Prostřednictvím božské svatý Indie toto božské světlo bude šířit do celého světa. On bude inspirovat všichni chodit na cestě pravdy. V celém světě se bude šířit světlo nového myšlení vlny. Kdykoli jsem v hluboké meditaci jsem často vidět tento velký světec.

TÝKAJÍCÍ, že svatý

Píše v jiné knize její zvané "Zlatý Světlo nové éry", že když jsem meditovat, často vidím velkou svatého. Na čele tohoto světlou pleť světce je světlo hvězd prostoru. Já jasně vidět, že tento světec se šíří světlo Boží moudrosti v celém světě, s jeho zbožné myšlení a síly posvátného charakteru jeho následovníků.

Tento světec je neustále rozšiřovat své božské síly tak, aby materiál transformace příliš následuje. Bude vykonávat své úkoly v vědeckým způsobem. S jeho milost a snaha lidská civilizace bude probuzen. Ve všech světových lidí tam bude nové božské energie. Nová forma laik moc bude následovat a bude zastavit arogantní chování politiků všech náročných na energii. "

Znovu a znovu Florence zmínil tento velký světec. Ona také vyjasněno, že je přítomen v severní Indii stavu.


HLAVA PRVNÍ DIVINE Hadí Síly univerzální NATION

V těchto dnech je takový déšť celosvětové ničivé nebezpečí, které bude velmi obtížné pro lidské existence a celý svět čelit. Do té míry, že jsou strašné do té míry potřebujeme silné prostředky k jejich překonání. Slon nemůže zemřít s malou pistolí. S cílem zničit pevnost, bude sprška šípů nejde, člověk musí používat děla. Vritrasura mohl být zabit pouze bleskem. To bylo Chandi je intenzivní hněv, který překonal démona Mahisasura. Hanuman je průraznost mu pomohla vymýtit horu. Dynamit se používá k výbuchu hory. Pohled na situaci bylo nutné, že je potřeba nejen tvůrčí síly, ale i zbraně, jako Brahmastra je třeba překonat strašné podmínky.

Pokud démoni nebezpečí, které jsou zaměřeny na zničení lidské civilizace jsou vyživovány pak svět bude zničen. Je třeba překonat. U tohoto druhého typu je třeba zbraně. Ruční bomby jsou potřebné k překonání hrozných démony, kteří vytvářejí sváry a krveprolití všude.

Můj život byl orientován podél řad Gayatri. Kolik vůbec z mého života zůstává, že taky bude věnován jí. Kdybych našel Vivekanand a Shivaji nebo Chandragupta bojovat proti strašlivé situace dnes, tak bych nikdy otočit se z mé cesty. Ale i přes výrazné úsilí, jako jedinečná příležitost nepřišla svou cestou. Přesto jsem nezoufejte. Není pochyb o tom, že jsou duchovní síly ve světě, ale existují v jemnohmotných těl. Silně zakotvena jednotlivec je nutné pro materiální úsilí. V epické Mahabharat 5 polobozi projevuje jako Pandavas. Někteří podobu medvědů, opic a někteří se objevil jako Hanuman, Angad atd. Pro perceivable úkolů materiál těla jsou nutné. Dlouhá doba uplynula od ve snaze najít. Pokud je celý sklad moci tam není alespoň část projevem by tam měla být. Funkční uspořádání může být uváděno, pokud se nachází v božské člověka. Zjistil jsem, že Rishi centra v podobě Prajna rodiny, kteří projevují energii v podobě semen. Ale sama byla marná. Kdyby to nebyla dána ryzí smysl pro směr a pak, že energie by byly zapojeny do destruktivní činnosti. Proto zůstala pouze jedna možnost v závislosti na směru danou cesty dárce, že on sám předstoupil vytvářet a distribuovat tento výkon, a pokud to bude třeba změnit cestu taky.

Tři roky zpátky tato změna byla přineslo dovnitř Lone uctívání Savitri byl podroben. Není snadné žít sám poté, co vedl aktivní rušný život. Sávitrí uctívání zahrnuje aktivaci 5 pochev božské moci had těla (tzv. Kundalini Shakti v Yogic písmech). Tento stav se nazývá


zušlechťování a 5 krát rozbít v Vedanta. , Že učitel, který vedl mě k uctívání Gayatri sám mi způsob Savitri uctívat, aby energie skrze mne jiných Divine mužů může být probuzen, aby se pochopit jejich pravou povahu a svou duši výkonu práce pro blaho všech.

Je vidět, že nebezpečí není světlo, které lze snadno překonat. To není hra, která je snadný tedy jeden musel, aby se více intenzivní úsilí. Proto jde o jeden krok vpřed od Sávitrí uctívat božskou moc musel být aktivován pro překonání hrozné časy. Jinými slovy je to Mahakali, Mahachandi nebo Mahadurga. Bylo zjištěno, nutné, aby tato moc, která měla být využita správně těch lidí muselo být potřebné informace. V minulých dnech hodně studie, analýzy a výzkum Božské Serpent Power odst. Kundalini Shakti) došlo. S ohledem na to je divný popis uveden ve starých / nových knih a předělávají to vše vedlo k vydání knihy mnoho spisovatelů. V tomto typu kopírování spoustu odpadků vstoupil do této oblasti.

Pouze jeden závěr může být po přečtení všech popisy Božské Hadí Síly, že toto téma je lákavý a plný tajemné vědy, mnozí pracovali na tom ale žádný se snažil získat své vlastní zkušenosti. Cokoliv, co napsal je jen prolog hathajógy který netvoří ani 1% z Božské aktivace Serpent Power. Velmi šikovně takové experimentátory prohlašují, že jejich cílem bylo dosaženo. Dnes natož s účetní knihy nebo učení o pravosti není literatura, která poskytuje správný popis jeho základních pouček. Pokorně jsem se snažil, aby tam skutečné zásady, že nejprve šetří se od všech iluzí o to.

Má jemné preceptorial centrum, které působí po staletí stejně zažil pole Gayatri a Sávitrí a Božské Serpent Power. Jsou při pohledu na mě jako na důkladně zkoumal mince byly použity mě za poslední 3 roky uctívání Savitri a aktivaci Božského Hadí Síly slavné Indie tak, že skoro zapomněl, ale nesmírně silné věda nemá zaniknout k ničemu. Jeho řetězy musí být pevně vázaná, aby v budoucnu nemají rozejít.

Gayatri je duchovní znalosti a týká duše. Sávitrí je duše materiál. To spadá pod vědu duše, ale je možné získat materiální výhody a odvrátit nebezpečí světských. Prostřednictvím jak je možné získat výhody pro sebe a ostatní taky. Ale potenciál Božské Serpent Power je kosmická a může být použit se připojit to, co je rozdělena. Pokud je Chandi hněv může být využita pro opravu nečistých aktivit. Proto se tomu říká dobyvatel démonů. Kdykoliv to bylo použité překonat démony a jejich nečistou hru, že se používá jako meč bičovat věci. Může být použit k silně vést anarchaic prvků na správnou cestu. Je to věda o mesmerismu. To se využívá především k tomu mysl pryč. Mahakali uchvácen Shumbha-Nishumbha a Madhukaitaba a překonat je v bitvě. Dokonce zabil Bhasmasura a Sund-Upsund a Mahisasura. Prostřednictvím Ram a Seeta získala vítězství nad Ravan a přes Krishna-


Balram ona překonala Putana a Kansa a Jarasandha a jiné démonické síly. To je jeden aspekt Shakti (božská síla).

Když je to velmi moc pro kreativní účely pak se stane kosmická tvořivá síla. V Jnanarnava Tantra říká se, ----- Všechny světské činnosti pokračovat jako gigantický předehra prostřednictvím tohoto výkonu. Mahakal úkol transformace taky funguje na základě této moci. Bytost se otáčí kolem dokola jako hliněné hrnce na kole a jako hrnčíře to dělá mnoho jmen a forem různých bytostí. Ve skutečnosti Boží Serpent Power poskytuje výkon v celku s odkazem na světě a jednotlivce s odkazem na bytí. V jistém smyslu Boží Serpent Power je vesmírná energie, která aktivuje oheň jógy a vytváří individuální silné svědectví mít životní sílu. V Kathopanishad wherein jedna najde Yama-Nachiketa dialogu je stejná životní síla se mluví ve vědě Panchagni, která nabyla jedné nad nemocí, smutek a stáří tak, aby dosáhla osvobození. Jsou-li aktivována nervová centra výkon a dá se objeví na okamžik identitu. Ale Boží Serpent Power je trvalá a je vědomá síla, která po projevující energii jedince transformuje ho.

Pokud na kosmické úrovni, všudypřítomná úroveň proces aktivace Božské Hadí Síly se tam děje člověk by měl pochopit, že to bude odvrátit to, co je nežádoucí a projevuje světlou budoucnost. Ale takových nebezpečných podniků by měly být zbožné duše. Když je pistole vystřelil zbraň pohybuje dozadu. Ti, kteří pracují s touto velikou mocí by měla být přiznána s takovou horlivostí, může a srdnatost, které jsou schopny snášet na neupadá pitomci v době útoku. Jinak pokusy prováděné na dávky může ukázat jako velmi destruktivní. Pak to bude jen tématem konverzace. Proto se pohlíželo jako na tajné znalosti a nikdy vysílány otevřeně. Když je suchá logika a netřeba argument, egoistický lidé začít hledat chyby, za takových okolností základ uctívání, které je víra začíná utlumená a tedy i nejintenzivnější uctívání nezdaří. Možná udržet všechny tyto důvody na mysli biblické věštci přestali nám jenom o těchto jemných věd. Je nezbytné, aby učitel po ověření schopnosti duchovního aspiranta dá mu vhodný způsob uctívání. Nejen, že uchazeč má povahu, ale i jeho potřeby a okolnosti je třeba mít na paměti. Teprve po správné vyšetření může pacient a lékař přínos.

Vzhledem k tomu, Sávitrí a božský had Power uctívání je obtížné, jako chůze po velmi tenkém ledě lidi ignorovat. Nikdo nemůže být dobrý inženýr, umělec atd. bez řádného učitele. Proto když se nenajde opravdové specialisty Divine studií Hadí Síly, jak je možné najít zájemce v něm?

Božská Serpent Power aktivace rukavic z tělesné vitální ohně a tato tradice je zatím pro osobní výhody. Sexuální energie Mooladhar odst. genitálie) prochází Merudand (páteře)


více sbližovat Brahmarandhra odst. pokožka), který má božské energie. Tak když ShivaShakti sloučení se mu dostává božské síly v Sidhis). Ale v takových chvílích člověk musí být ostražitý jako krmení hada. Hadů pochyb o tom, živí svou rodinu přes hadí show, předvádí své umění, ale přesto hraje nebezpečnou hru. Pokud je jedovatý had svou cestu a pak i její syčení zastaví show, prezenčních signálů lidí zastávku a tam je nebezpečí smrti.

Hadi cívky kolem hrdla Shiva-Shakti. Symbolicky je to Boží Serpent Power (Kundalini). Není pochyb o tom to je částečně Hatha jóga, že veškerá energie má při průchodu přes 6 čaker v yogic kola) slouží nejen k překonání těžkostí, ale spojení s uctíváním Savitri vysoké, aby je generována nová atmosféra. Spolu s transcendence z 6 Yogic čaker, když příliš v 5 pochvy jsou aktivovány a pak se stane užitečným pro mnoho tvůrčích aktivit. Aby bylo možné postavit dům je potřeba cihly, omítky, železa, dřeva a zedník. Vařit jídlo jeden potřebuje palivo, požár, plavidel, syrové jídlo a vařit. Panchratna (5 klenoty) jsou známé. Tělo je vytvořeno Panchratna a energie s 5 životně důležitých složek. Tento zdroj energie je jiné jméno pro životní síly. Pokud aktivace životně ohně, božského Serpent Power aktivace, aktivace 5 pláště a Savitri práce v souzvuku pak jeho vliv je velmi rozšířená. Všechny zoufalé situaci ve světě nebyly nikdy předtím neviděl. Temné mraky atomových zbraní, Star Wars, znečištění vnitřní / vnější nerovnováha světa, přírody, epidemií, terorismus apod. se rýsuje velký, a proto je nutné, aby tento pokus provádět ve velkém měřítku. Není pochyb o tom, že je bolest ve snaze získat vítězství nad těmito problémy, ale jeho výsledky jsou tak velká, že nelze srovnávat s ničím.

V této části popisují pouze ty systémy, v důsledku božské inspirace, které jsou užitečné pro aktivaci energie lidského společenství jako celku. Je potřeba pro čtenáře jít do jeho detaily. Mají jen vidět své výsledky, a proto domnívat, jakou roli mohou hrát v něm. Později také, že bude více jasné, jak jednotlivé nejen postupuje do sebe, ale i to, jak se inspirovat ostatní na této cestě příliš. Také, jak změnit toto období a zavést jasný zlatý věk. V závěru byl tento experiment byl proveden přes aktivaci Božského Serpent Power Indie.

Kapitola druhá Výborný božské síly nazývaný Gayatri, Savitri A KUNDALÍNI

Šetření Kundalini (božský had Power) začíná diskuse o filozofii Mahaprajna Gayatri. Zásadně Gayatri uctívání je experiment náboženské ideologie a božské city. V tom je vlastní výzkum uvedeny hlavní význam a generování oddanost prostřednictvím meditace


nebo koncentrace je Brahmic vědomí přiblížení a něčí duše dostane v ní prolíná. Ať hodíte hořící zápalka na hromadu dřeva nebo hodíte spalování dřeva, na benzínu, obě akce jsou totožné. Jediný rozdíl je, že přes sebeodevzdání, které prochází Advait (spojení s Bohem) jeden rychle vidí zázračné výsledky. Místo toho, aby celkové sebeodevzdání, i když tam je nějaká touha podílet pak Nepochybuji o tom, že auto bude zpomalovat přesto nakonec nám výhody. Přesto není snadné stát se může vztahovat jiné na světě. Plavec může plavat sám ještě není schopen pomáhat druhým přes řeku jako převozníkem. To je rozdíl mezi touhou založené na uctívání Gayatri a Desireless Gayatri uctívání. Prostřednictvím obou typů úsilí, duchovní uchazeči uspět svým vlastním způsobem.

Pokud bychom ponořit hluboko do filozofie Gayatri uctívat pak jsme si uvědomili, že celá naše vědomí je ovlivněn "počáteční znalosti o mozku". Jeho role je hlavní jeden s odkazem na výživu na zdraví a sociální chování. Ve velmi zvýšené stavu toto centrum studnicí mimosmyslové potenciálu a je to tady, že blažený činnost spojovat tvora s Brahman (Bůh), tj. dosažení skutečného lidského cíle je dosaženo. Gayatri je Brahmi-šakti (božská síla) je také nazýván Brahmarandhra a Brahmasansthan nebo Brahmaloka. Oblast, která má vliv na vědomí, je moudrost. V symbolickém způsobem je také nazýván Gayatri Brahmani nebo manželka Brahma. Jeho síla může být viděna jako Brahmadand (trest), které překonává zlý a zničí bolest a chudobu v materiálním světě. V duchovní oblasti je jeho forma vzala podobu Brahmavarchas.

Nad uctívání Gayatri je uctívání Sávitrí. Sávitrí uctívání je velmi materiál aspekt Gayatri. Moc se vyvine s pomocí energie. 5 prvků, vnitřní oheň na 5 životní síly naší práci s tělem jako palivo as jeho pomocí se aktivuje. Tento oheň aktivace je Sávitrí uctívání. Přesto, že tam je rozdíl v Savitri a Kundalini (božský had Power) uctívat, že mají stejnou postavu.

Podle indické mytologie Brahmaji měl 2 ženy. První byl Gayatri a druhý byl Sávitrí. Symbolicky jsou moudrost vědomí a materiální bohatství. Jedním z nich je Para Prakriti a druhý je Apara Prakriti. Para Prakriti zahrnuje mysl, rozum, psychika, ego, Ritambhara Prajna apod. a všechny oblasti znalostí. Druhá žena Savitri je Apara Prakriti, materiál vědomí a inertního materiálu. Všechny pohyby hmoty jsou na ní závislí. Revoluce molekul, vliv chemických látek, elektřina, teplo, světlo, magnetismus, éter atd. jsou pod jeho jurisdikci. Nauka o materiálu pomocí všechny tyto přístroje přichází s nekonečnými vynálezy tak, aby byl materiál nám pohodlí. To Apara Prakriti je Sávitrí. Apara Prakriti z Sávitrí je zodpovědný za fungování těla všech tvorů, a tak se svět vyvíjí. Je to síla, která řídí Sattva, Rajas a Tamas, 5 prvky, atd. Tanmatras Sidhis odst. božské síly) a spásy je dosaženo prostřednictvím této síly Sávitrí. Zdraví, dlouhý život, možná, nadšení, odvaha, krása a další nekonečné speciální vlastnosti jsou závislé na tom. Na jedné straně je rozšířená přesto jeho hlavní ohnisko je na pólech Země a Mooladhar čakry lidské páteře. Při provádění duchovní praxe to je také nazýván Kundalini Šakti (Božské Serpent Power).


Všechny cíle je dosaženo tím, že aktivuje tuto moc. Můžeme tedy výrobě energie. Na analýzu biblické příkazy jsme pochopili, že na některých místech Sávitrí a Kundalini se říká, že synonymem a všude tam, kde oni jsou myšlenka být různé duchovní praxe a cílem je také myšlenka být jinak. Ale jedna věc je věčné, že subtilní vytvoření těla a způsobu probuzení vždy zůstane natrvalo. Rozdíl vyplývá pouze tehdy, pokud důvody použití síly jsou různé.

Ve skutečnosti v rámci Kundalini jógy, Kriya Jóga je vynikající. Všechny duchovní praxe jako Naadi Shodhan odst. nervy čištění), Trinaadi Parimarjan odst. mytí 3 nervy), Shatkarma Chakravedhan (cestující až na 6 čakry nebo pleteně), jsou takové, že spolu s meditační / koncentrace tělesných cvičení jsou také uvedeny důležité. Člověk se musí popíjet podivnou cyklus životních sil cvičení v pranayam. Zatímco aktivaci Kundalini energie bandha a mudra, Aasan (pozice) jsou řádně význam. Ale v čisté uctívání Savitri jeden omezena na okraji oblasti hlavy. Sahasrar Kamal (1000-okvětními lístky lotus), Brahmarandhra (uprostřed na vnitřní vlasové pokožky regionu), materiály v mozku se aktivují. Brahmarandhra stará o vnitřní oblasti mozku a vnější plocha je staral se o třetí oko s názvem Chakra Ajna. Ale když jsou kombinovány duchovní praktiky obou Sávitrí a pak Kundalini způsob jak se směs a výsledky taky změní. Duchovní praxe, které se chystáme prezentovat tady je z této odrůdy. Proto jsme se zabývali postupně principy a využití Gayatri a Sávitrí a Kundalini (božský had Power).

Bude-li v ženě písem Brahmā je popisován jako jeden z těchto duchovních praktik a pak víme, že to musí být symbolicky. Jak může rodina vědomé moci být rád, že s lidmi? Pokud někdo chce, aby mohl dát 2 speciální vlastnosti VIZ elementu ohně. Teplo a světlo jako název těchto žen. Pokud je to nechutné pak lze nazvat dcery. To je to, co je vidět v písmech. Na některých místech je Saraswati nazývá Brahma choť a na dalších místech jeho dcera. Proto místo se dívat na to jak světských skutečností, měla by být přijata v symbolickém způsobem. Duše síla je Gayatri, materiál moc je Sávitrí. Plody uctívání Gayatri zahrnuje povýšení duše vědomí, vývoj našeho charakteru, která pracovala pro velké úkoly, vysoké myšlení a snaží se pro dosažení osvobození, zatímco ještě žije (Jeevanmukti). Vzhledem k tomu, Sávitrí uctívání znamená probuzení Kundalini (božský had Power) tak, aby se překonat latentní, zkreslený stav vitální síly v těle přes jeho aktivaci. Existují dva proudy elektřiny, tj. pozitivní a negativní. Pouze tehdy, když oba spojí je tam tok energie. Teprve když Gayatri a Sávitrí spojit lze všechny požadavky duchovní praxe realizována. Se Sávitrí uctívají one výhody nejen materiálně, ale že s jeho sloučením s Gayatri uctívání něčí duše moc se vyvíjí. To je hlavní forma uctívání Kundalini. Pokud je mlhavá v naší psychice a pak veškeré úsilí v tomto směru jsou marné.

V oblasti spirituality je cesta moudrosti volal Dakshin Marg. To je také nazýváno Nigam Rajyog, Ved Marg apod. cesta se nazývá akce Vaam Marg, AGAM, Tantra, Hatha Yog


atd. Všechny překážky v jeho cestě jsou destruktivní. Výsledkem je chaos a zkázu. Žádný rádi slyšeli nebo četli o bojích mezi demi-bohy a démony. Ve skutečnosti čte opravdu agituje nás. Ale když se obě strany společně vyrobily přes oceán, byl celý latentní bohatství oceánu dosaženo nich. Každý ví, že v důsledku víření oceánu dorazili 14 drahokamy. Stejně tak, když jsou Gayatri a Sávitrí uctívání provedena společně se říká, že o úrovni spolupráce mezi demi-bohy a démony.

Když Šiva si vzal Parvati, jejich osamělost zažehnána. Prostřednictvím jejich svazku se narodila 2 synové. Jeden z nich byl Sidhivinayak Ganesh a druhý byl Kartikeya, ničitel démonů. Jednou zjistí, spravedlnost a druhý zničí nepravosti. Ganesh nám žehná s božským rozumem a Kartikeya s výkonem. Kartikeya má 6 tváří. Tito jsou také nazýváni 6 odst. pleteně čakry). Tento projev Skand by měly být chápány jako vlivem 6 čaker souvisejících s Kundalini energie (božský had Power).

Kundalini není nic jiného než palebná síla byt v našich pohlavních orgánů. Shiva ve formě čakry Sahasrar (1000-okvětními lístky lotosu v horní části naší hlavě), když aktivované vede k výlevu pylu med, který je Shiva "Retas" (sperma). Palebná síla kundaliní sebe vstřebala to. Šest Kritikas odst. Plejád hvězdičky) zrající to. Těchto 6 Kritikas je 6 čakry. Kartikeya s 6 tváří živeni 6 Kritikas by mělo být pohlíženo symbolicky jako vlivný důsledku 6 čaker.

Co přesně je to za 6 čakry? Kde a proč existují? V jakém stavu se, že existují? Jaká je jeho nástroj? Nebudeme zacházet do velkých podrobností všech těchto otázek. Povaha jeho užitečnosti a vědecké analýzy budou podrobně později. Zde jsme se ponoří do tohoto Kundalini, která je pro lidi, kteří prostřednictvím média materiálu snažit chtějí dosáhnout vyšších stavů vědomí duše. Takoví lidé jsou ctitelé božské energie a myslím, že energie je důležitější. V bitvě mezi demi-bohy a démony, že energie, kterou získala démonů byla promarněná jimi nízko činnosti a pak experimentovat na Pána Višnua nebo jiné vysoké duševní síly byl podřízen. Když Shakti (energie) se spojí s uctívání božství teprve potom se to podaří. Tyto dosažené jsou věčné a z dlouhodobého hlediska se ukazuje výhodné pro všechny živé bytosti. Počáteční úspěch démonů bylo osvědčeno bylo vše jako příslovečný iluzorní hořčičného semínka na dlani. Shukracharya byl expert Kundalini vědy. Byl to on, kdo naučil tuto vědu svým učedníkům démonů. Brihaspati byl učitel z demi-gods. Tím, že žádá jogínů, smíření mužů a poznávajícími Brahman k uctívání Gayatri udělal jim pietní charakter, který byl podobný tomu demi-gods. I on je učil Kundalini vědu dosud jeho jediným cílem bylo rozšířit zbožnosti. Tyto poznávajícími z duše, která měla materiální problémy překonat byli požádáni, aby po Savitri uctívání nad primárního vzdělávání. Bylo to tím, že se obrací na uctívání Savitri, že Dadhichi, Bhagirath, Lomharsh, Shringi, Vishwamitra apod. mohou řešit materiálové problémy. Není pochyb o tom konečný cíl měl spiritualita ještě cesta, obřady atd. duchovní praxe byla změněna na potřebám. I likes


Arjun, Hanuman, atd. musela uklidnit wordly hádkách. I oni měli následovat Sávitrí, Kundalini uctívání, které bylo materialistické úsilí pod záštitou duchovní vědy. Dokonce i moje vlastní duchovní pokání bylo právě z tohoto důvodu a protože jsem chodil na správné cestě jsem ochutnal úspěch.

Když se Sávitrí a Kundalini uctívání následoval v souzvuku pak zázračné výsledky. Elektřina dělá divy v jednom záblesku sekundu. Dokonce i mrtvé tělo se spálí rychle na elektronických hranicích ještě vzhledem k tomu, rýže, čočka atd. trvat delší dobu vařit na dřevěném ohni. Tato cesta se nejlépe hodí pro toho, kdo nechce duchovní pád a přesto rychle dosáhne svého cíle kvůli zbožné charakteru. Čistý Kundalini uctívání spadá do vlajkové lodi Tantra a Vaam Marg. Při kombinaci Gayatri, Sávitrí a Kundalini jóga pak Marg je převážně Marg Dakshin.

Převážně jako Pán Varah a Nrisinh a Parshuram atd. musel čelit problémové situaci. Šiva se nazývá Šiva Bholey Baba (nevinný bůh) nebo Aughaddani (snadno se prosím), ale i on vytvořil Veerbhadra z zloba proti Daksha Prajapati a tím zničil Daksha arogance. To je velmi zoufalá akce, a proto činnosti zklidňující a dokonce i zabíjet jsou prováděny.

Za určitých okolností ztělesnění popohánět a jiné vysoce pokročilé duše pohánět ostatní K provedení tohoto úkolu tak, aby se jejich vlastní moc není vyčerpán. Vishwamitra byl schopný chránit své vlastní Yajna, ale k tomu, aby se jeho vlastní duše síla nedostane zničen při projevuje hněv se rozhodl požádat Kshatriya chlapci Ram a Lakshman v boji proti démonům, jako Tadka a Subahu a Mareech atd. Vishwamitra učil Ram a Lakshman všechny dovedností pravého vojáka a tím chránit své Yajna s jejich pomocí. Samarth Ramdas a Chanakya zeptal Shivaji a Chandragupt respektive k plnění úkolů, které by byly provedeny sami. Otázkou zde je, že Brahman záření je mnohem cennější. Tato božská moc by měla být chráněna pro vyšší úsilí a nedocházelo k plýtvání v odvracet hádkách. Tak s pomocí kombinovaného Sávitrí a Kundalini uctívání něčí vlastní a cizí hádkách lze překonat, a v rámci limitů vhodnost něčí bohatství moci také může být rozšířena.

S pomocí síly generované muž po cestě strohostem lze měnit nejen ostatním, ale i chrlit do atmosféry tak, aby se z nich k lepšímu. To je fakt. Stejně jako ostatní 2 božských sil může být předány ostatním taky. Je možné požádat o Boží moci z jednoho, který dosáhl jej strohostem a tak použít pro vyšší účel. Je to jako s úroky z bank. Stejně jako bohatý muž vždy daruje část svého bohatství na potřebné tak i jogín dává kromě jeho božské moci, aby apt lidí, kteří na oplátku snaží překonat světské okolnosti, čímž se vytvoří světový mír. V rodině je jedním živitelem. Ostatní členské státy omezovaly provádění drobné úkoly v


domě, ale to není nutné, že musí vydělávat na jejich vlastní bohatství se postarat o jejich požadavků.

Probuzení Kundalini Shakti (božský had Power) je velmi složité. Je to jako hrát s osvětlením. V důsledku toho jsou šance na ztráty vlastního života také. Při aktivaci Kundalini, pokud je nedostatek řádného vedení nebo kapacity pak jsme viděli lidi, soustružnické blázen taky. Mnoho byl postižen obrnou a mnoho umřel taky. Pokud se člověk snaží naučit řídit auto pouhým čtením knih, pak rozhodně, že přistane v hlubokých potížích. Dokonce i člověk, který má naučené řízení motorových vozidel bude velmi opatrní při jízdě autem, a pomoci tak spolupracovníci cestujícím dostat se do správného místa určení. Nad získání znalostí o probuzení Kundaliní, dosažení Ridhi-Sidhi atd. by nikdo neměl být ukvapený a myslím, že to snaží se být velmi snadno sledovat. Jeden by měl nikdy probudit kundaliní bez pomoci pravého duchovního vůdce, guru nebo učitel. Jeden může myslet sám za velmi pracovitý v jumpingu frontu a pochodování vpřed, ale víme, že takový akt je plný nebezpečí.

Důvodem, proč je velmi opatrný z diskuse na kombinované duchovní uctívání Gayatri a Sávitrí a Kundaliní je, že dnešní lidé jsou velmi přitahovala. Vzhledem k tomu, že je to tajemství vědy je závoj pokrývající to. To je vhodný a velmi nutné pochopit princip, přírodní a sociální aspekt Kundalini vědy. Protože když se tyto vědy mizí inteligentní člověk dosažení kroužky Aforismus vedlejších směrů se bude budovat řetězec podle svého omezeného chápání. Ale pokud není stopa vůbec pak omlazující takovou vědu je velmi složité. Proto není problém popíjet důležité aspekty této vědy. Problém spočívá v experimentování. Pokud šipka slov obrátí a dělá svůj vlastní hlas, jeho cíl, pak se výsledek bude pouze smrt.

Tím, že přijetí Kundalini uctívání jako pouhé povrchní obřady člověk by měl pochopit, že člověk by měl mít správná pověření. Tam musí být základním duchovním pokání, které musí být podrobeny a pokud jde o jeho použití se týká, nechte to v rukou schopných odborníků.

Hlava třetí


Rozsvícení oheň vitální síly bohoslužbou Kundalini

Aktivace a pohyb Kundalini Shakti (božský had Power) je velmi obtížné. Vzhledem k tomu, průtok musí dojít k jeho ucpání. Člověk má pocit bezstarostné a radostné, když neexistuje žádná disciplína. V tastebuds jsou v extázi, když dovoleno jíst cokoli. V důsledku zvyku náš jazyk chce, jak chutné potraviny a přebytek v množství. Totéž platí pro naše genitálie. Lusty lidé si sahají duševní vzestupy a pády a jdou do extrémů ve všech svých činnostech. Muž chtíče nikdy nedostane duševní uspokojení toho, jeho tělo se pneumatiky rychle, ale mysl stále toužit víc a víc. Totéž platí pro všechny smyslové orgány. Mysl je jedenáctý smyslový orgán. Má 3 tastebuds tj. nenasytností, příloha a ego. Celé tělo je plné letargie. Obyčejný život tok v tomto směru. Hnusné činnosti, které jsou zhovadilá a strašidelný v přírodě dolů pokles. Proto brání se letos na podzim, je tak složité, jak vybudovat silnou hráz. A hůře se odpařuje slanou vodu z oceánu tak, aby je pitná. Velmi výkonná technologie je nutné, aby kopali studny nebo ropnými vrty tak, aby vodu a olej, resp. Cranes je potřeba vytáhnout a vychovávat je. Také to je gigantický úkol údržbu a opravy těchto strojů. Velmi kvalifikovaný inženýr je potřebný pro správnou údržbu strojů. Nejen vzdělání, ale jeho ostražitost a odhodlání taky jsou nejvíce zapotřebí.

Kontrola, aktivace a zvyšování Kundalini energie je stále obtížnější v tomto pořadí. Nejen, že si člověk musel popíjet ovládání smyslů, mysli, myšlenek, bohatství, čas, atd., ale člověk musí být stálý v něm jako otěže koně řetězců, z divokého slona a oprátka z velblouda. To vše se děje aby se z něj jednat podle vlastních rozmarů a vrtochy a že silně, že se využívá k dosažení požadovaných cílů. Pokud touhy zastavit vodopád teče dolů a místo toho změnit svůj tok směrem vzhůru výkonné čerpadlo je potřeba. Tento úkol nelze splnit s obyčejnou schopností. Je třeba mimořádnou sílu.

Vyvinutá duše síla duchovního aspiranta, který aktivuje jeho vitální síla oheň sebekontrole může projevovat božské moci (Sidhis) a využívají stejné pro požadované úkoly. S odkazem na tuto některé příklady jsou pozoruhodné. Mahatma Jadbharat byl ztělesnění krále Bharat. Dal božskou moudrost do Sindhu krále Rahugan zatímco plavící Rahugan je palanquin. Jakmile voják Dasyu ho chytil jako obětní oběť. Jadbharat byl předstíral, že stojí před obrazem Mahakali je tak, aby si hlavu useknuté. Kněz, který byl sekat hlavy přiblížil Jadbharat. Ale Jadbharat stála klidně. Kvůli jeho duše záření obraz Bhadrakali byl aktivován. Vytrhla nůž z kněze ruky a zabil všechny zlé muže. Něčí duše síla má intenzivní, neomezenou moc. Když se probudil elektřiny tělesné funguje jako požární zbraň a má schopnost překonat všechny překážky.


Když byla manželka Shiva Sati urazil v Yajna její otec Daksha je, že její aktivaci jóga oheň a spálil její vlastní tělo na popel. I Sutikshnaji který byl nasycen tím, že lorda beraní vizi vzdal své tělo v ohni jógy. Když Damayanti manželka krále Nala musela zachránit svou vlastní respekt se zabil smyslnou lovce s ohněm jejích očí. To všechno jsou příklady aktivace latentní duševní síly.

Dokonce i obvykle je obtížné probudit ty, kteří jsou v hlubokém spánku. Jsou-li děti, dospělý dospělí atd. silně probudil se zlobit, protože mají pocit, že jsou nuceni vzdát se radost spaní. To je ještě nebezpečnější probudit spícího hada. Jaderná elektrárna v atomu je latentní. Pokud je napaden a zlomil jako hrozná exploze dochází, že jeden svědky zničení kilometrů kolem. Ti, kteří si nejsou vědomi atomových výbuchů byli upozorněni na Nagasaki Hirošima-bomb lakhs výbuchu wherein lidí zemřelo a obrovské hory roztál v důsledku intenzivní teplo. Jak hrozné jsou sopky, které vybuchnou. Jen o několik let zpět byl svědkem exploze Mexika a Kolumbie. Sopečné erupce Helena převést den do noci více než týden. Jeho černý prach pokryl oblohu na dlouhou dobu. To je přesně případ latentní probuzení Kundalini. Mnoho sloni šli na hrudi spícího Kumbhakarna je tak, aby se ho probudit. Totéž platí i pro probuzení Kundalini. Když je to latentní (spící) denní režim funguje dál a pohybuje jako vůz s poškozenými koly. Ale když je motor umístěn v železničním vlaku a jeden lisy urychlovači napomáhá všechny ostatní vozy k němu připojil k pochodu kupředu rychle. Tak uchazeč uctívání Kundalini taky musí čelit strašlivé situace, kdy začíná duchovní praktiky. Ale později velmi zázračně pohyb není jako normální vzduch, ale je jako cyclonic vítr. Jeho rychlost je to tajfuny a cyklony.

Rishis říci "Mahayoga Vijnana", který ----

"Duše síla Kundalini (Divine Serpent Power) jako ženské hada spí na Mooladhar čakra (plexus) se skaní na 3 a půl a kol. Tak dlouho, jak moc je Kundalini spí zvíře zůstává animální v přírodě. I se spoustou úsilí stvoření nedosáhne božské moudrosti. Pokud něčí substrát síla spí pak vnější svět i spí. Ale když se probudí jeho osud a celý svět otevřít. "

Tam je mnoho vzestupu a pádu, kdy je životní síla oheň v nás svítí. Když tam jsou cyklonální vítr působící pova vykořenění, stromy, domy atd. suché listy a hromady kilometrů prachu povstane na obloze. Vířivé proudy v řekách převrácení lodě a tak víří v moři je známo, že převrátit gigantických lodí taky. Zvláštní pohyby, aby neviditelné. Pokud výrobce elektřiny praskne pak okolní oblasti jsou v troskách. Při osvětlení dotkne jakékoli části země hoří tuto oblast na popel.


Zatímco probuzení Kundalini ten musí čelit takové hrozné situace. Proto člověk nemůže jen potřebuje odvážné, ale hodně pozornosti. Letargie nemá místo nad zde. Stejně jako lanové chodci v cirkuse udržet rovnováhu, tak i osoba jeho aktivaci Kundalini moc musí být velmi opatrní a měli by mít vysokou duchovní schopnosti. Pokud je i troška z pohodlnosti nebezpečí, jimž je třeba čelit, jsou zoufalé a mnoho. Mouchy a komáry ležel bezpočet vejci celý den. Dokonce i ryby, vajíčka ve velkých množstvích na jednom záběru, ale všechny z nich se nemuseli obávat, starat jejich vejce. Ale pokud jde o lidská embrya se týká matka je velmi opatrní, a to nejen během těhotenství, ale v době narození dítěte příliš. A později matka zařizuje pro miminka potravin, čistoty a chrání ji před povětrnostními změnami. Světské aktivity lze přirovnat k vajíček nakladených komáry, mouchy, atd., ale pokud jde o Kundalini probuzení se týká, může být ve srovnání s lidskou matky těhotenství, porod svého dítěte a později výchovu svého dítěte. Není to vůbec jednoduché, protože existuje mnoho problémů, se potýká, a tak má stát velmi zodpovědný. To vše vyžaduje hodně duševní pozornosti. Když tam je chyba, je strach z pádu.

Způsob plození jednou ženou Scorpio je velmi zvláštní. V jejím životě mnoho vajec jsou vyživovány a vyrůstal u jednoho a stejný čas. V slepičí vejce rostou trochu si přejí, aby vyšel z lůna. Zahájení pohlavního orgánu je tak malý, že je prakticky nemožné, aby se malé vejce, aby vyšel z toho. Vejce v děloze, zatímco vyrůstající jsou plné hladu. Tak oni začnou jíst bříška sám a po konzumaci všechny její tělo vejce pocházejí ven. Mezitím matka zemře Štír, protože její žaludek se roztrhl od vajec.

Zplození Sidhis (božské síly) spojen s Kundalini je přesně takhle. Kdykoliv Kundaliní probudí bibličtí učenci říkají, že pije krev duchovního aspiranta a jí se jeho tělo. Stává se jako kostra. To je jeden druh Kaya-Kalp odst. tělesné transformace), ve kterém je stará špína vyhodit a nových semen kvetou dál. Chytrý zahradník takto tuto techniku. On Ořízne kytkou závod ze všech stran. Později nové výhony rašit tam a květiny ve velkých počtech rostou na to. Tak kulatost a nádhera z rostlin zvětšuje. V probuzení Kundaliní duchovně uchazeč sám musí zničit všechny své odporné psychické stopy, zlozvyky a další mentální nečistoty. Zatímco stříhání a řezání závod to vypadá, jako by jeho velikost se zmenšila a že je vybitá jeho tělo. Ale tento stav nebude trvat dlouho. Vzhledem k tomu, nové výhonky a květy začít klíčení na to. Melancholie podzimu zmizí a krásné květy jara se svědky jednoho a všechny.

Probuzení Kundalini (božský had Power) je jako ohnivé testu. Když je zlato zahřátí všechny pěna dostane spálena na prach. Nic se neděje do ryzího zlata a ve skutečnosti více se zahřívá víc svítí skvěle. Pochyb inethics mizí a každý zákazník je správné ocenění čistého zlata. Duchovní uchazeč, který sám probudil svou sílu Kundalini se stává velmi silný. Není pochyb o tom vnější tvar jeho těla zůstává stejné, ale v něm je taková elektřina probudil, že zaručuje duševní probuzení a změní vnějšího prostředí.


Mnoho úkolů mohou být provedeny, pokud svítí oheň. S ním mohou Muck, špína a shnilé věci se vyschl. Potraviny mohou být vařené. Pyres může být rozsvícen. Bahenní plavidla mohla být vytápěn hrnčíře zároveň bahenní lodě. Rudy se taví. Tak oheň může vykonat mnoho práce. Když ve vlastním tělem, se probudil Kundaliní, problém zmizí pocit chladu. S pomocí ohně, jídlo je vařené, která odrazí náš hlad. Mokré a páchnoucí oblečení vyschl. Jedná se o jednotlivé dávky. Ve vnějším světě příliš mnoho výhod narůstat. Ironsmith, hrnčíř, pekař atd. rozsvítí svých pecích a dělat užitečné články. S Kundalini probuzení mnohé světské problémy jsou řešeny a užitkové výrobky jsou vyrobeny. Oheň se používá k uctívání Boha příliš. Oheň je využíván v lampách kadidla,, Yajnas atd. Tím se sdružovat s božských sil one výhody hodně. Nejen to, s pomocí ohně můžete udělat svařování. Kdykoli se svařování provádí nehrozí nebezpečí z lodě rozpadá, i když se zlomí jinde. V božské meditace je odliv a příliv emočních vln. Někdy zbožné city vedou k manifestaci velmi intenzivní tepla v psychice.

Někdy ve formě pěny mléka nebo vody bubliny se usadí na základně. Ale pokud Kundalini energie je spojen se to pak pevnost zachována.

Uložená špatných psychických otisky příliš přetečení. Zelená tráva vyschne v horkém létě se změní na zelenou a znovu v monzunů. Stejným způsobem špatné psychické otisky osoby, zdá se, že uschne za určitých okolností, kvetou tam později znovu. Vishwamitra byl Rishi velké pokání, ale on byl přitahován k Menaka a nebeské panny. On si ji vzal a begetted děti. Ale pokud někdo má psychické otisky jsou spálena na prach ze samých kořenů sám není pochyb o tom, jak se zamotá do hmotného světa. Stav Shukdev Paramhans byl zcela odlišný od toho jeho otce Vedavyas. Vedavyas souhlasila s návrhem jeho staršího bratra manželky zplodit děti vzhledem k tomu, Shukdevji utekl do lesa, jakmile se narodil tak, meditovat na Boha. Všichni, včetně jeho otec byl proti jeho odcházejí tím a každý se snažil odradit od cesty do lesa. Ale Shukdevji byl pevný a odmítal poslouchat nikoho. Chcete-li vyzkoušet ho Indra poslal nebeské tanečnice Rambha, ale v několika slovech poslal ji zpátky. To je pravý význam spalování špatných psychických otisků. Pokud se říznete větve stromu nový strom může vynořit se z něj ale pokud odstranit kořeny zcela nebo vypálit až nový strom nemůže nikdy vymanit se z něj. Kundalini energie popáleniny až Sanchit (uložen), Kriyamaan (v budoucnu), Prarabhdha (dnes) akce k popelu. Zde zralé uchazeč, který je pečlivě zahřívá v peci pokání se stává firma jako cihly.

Ayurved doktoři dělají Rasa (šťáva) nebo Bhasma (Popel). Jsou vyrobeny z obětních ohňů jako Shataputi a Sahasraputi, Gajaputi. To je ve srovnání s Sanjeevani (lék, který přináší mrtvé duše zpět k životu). To je oheň rituál. Kundalini jóga se nazývá ohně. Je to jako rozsvícením oheň životní síly Yajna. Zde "pečené" uchazeč je podobné vlastnosti popela


šťávy a Sanjeevani. Tak uchazeč zahřeje v ohni Kundalini stane mimořádný a jeho pravomoci jsou vzácné a neomezené.

Pokud se pára dostane roztroušeny všude je k ničemu, ale pokud je koncentrována v omezeném prostoru a pak se jeho energie vlak může běžet rychle na míle daleko k sobě. Za pár minut se můžete tlaku vařit jídlo. Stejně tak, když je latentní, rozptýlené energie vašeho těla soustředěna přes probuzení Kundalini získáme materiál Sidhis a duše Ridhis a tyto mnoho užitečných úkolů i na světové úrovni mohou být provedeny.

K dispozici je mohutná skladiště elektrické energie v lidském těle, ale to leží roztroušeny. Proto nelze vidět jeho sílu. Ale přes probuzení Kundalini, když je to všechno energie shromáždili a zaměřil se na Mooladhar čakra (páteře), to je jako materiál soustředění energie v omezeném prostoru. Proto využití této energie je taková, že to může jen jeden a všechny ohromí.

Stará žena plná strohostem žila v lese. Žebravý tam přišel. Stará dáma postavil chatu v blízkosti, a vzal zodpovědnost krmit jej. Jednou v noci se žena dřevorubec, co ztratil svou cestu dosáhl chatu na žebráka a prosila o milost.

Žebravý si myslela, že prosit o pohlavní styk, a proto ji poslala pryč bez jídla a přístřeší. Stará paní seděla pod stromem se díval pozorně. Slyšela hlasy. Vzala si paní dřevorubce s ní a dala jí jídlo a přístřeší. Na úsvitu žena ukázal správnou cestu k dřevorubce. Stará dáma vyslechl tvrdá slova o žebráka. Ona tedy rozbil chatu, že si postavil pro něj. Odmítla mu jídlo a řekl: Zde žil 24 let a jen získal vítězství nad svými touhami. Protože jste zaseto sémě soucit ve svém srdci, je to škoda, že si říkáš žebravý.

HLAVA ČTVRTÁ TAJEMSTVÍ FILOZOFIE uctívání METODY SOUL VĚDY


V slupek cibule je další slupka. V rámci druhé slupce je třetí. Stejně tak, pokud banánové listy jsou odstraněny vyjdou jedna po druhé. Nejmenší jednotka hmoty je atom ale když se objeví jeden atom není to tak ve skutečnosti. Protože v něm je jádro a tam jsou neutrony, protony a elektrony otočné.

Solární systém je obvod, ale v mezích svých točí 9 planet a 43 satelitů kolem jejich osy. Atom taky je jako sluneční soustavy. V rámci něj je aktivita podobá sluneční soustavy. Pokud hromada bahna je napaden pak trochu bláta, ale pokud dostane rozptýlené jádro atomu je napaden pak energie, která vyzařuje může pohřbít jednu velkou horu.

Takže je jasné, že čím více hrubé látky jsou jemnější, tím silnější se stanou. Existují miliony živých buněk v našem těle a geny, které jsou skryté v každé buňce mít prototyp jednoho tvora. Tímto způsobem do lidského těla, stejně jako kosmické světě, miliony zvířat přebývá v něm. Mezi nimi jen jeden z nich má šanci vstoupit v matčině děloze během pohlavního spojení. Tak jedno embryo, vzniká a který spustí vytvoření samostatného jeho těla a tělesné energie. Za 9 měsíců se embryo dozrává a ve světě se potuluje po příchodu z matčina lůna.

V rámci tohoto novorozence kotě zjistíme, tělesné a mentální vlastnosti svých rodičů, prarodičů a mnoho předků. Tyto speciální vlastnosti v podobě Vibhutis (božský sláva) jsou tak jemné, že i přes jemné-většina rozpadu genů a životní vitální síly, nelze pochopit současné okolnosti. Situace se projevuje, když dítě vyrůstá a dává nám jasný úvod k jeho zvláštní vlastností. To znamená, že tyto zvláštní vlastnosti, známé, když dítě vyroste, není známo, v nezralém stavu. Pouze o analýze dítě nemůžeme znát jeho rodový charakter. Pouze na jeho obličej a pleť je tam nějaký vnímaná nápad. Subtility delší dobu udržován v nezralých fázi, tak při zrání začíná se nám úvod jejího stavu a existence.

Tam je taková velká předehra z subtilní jemné, že příklad cibule povrchové rámci cibule slupky a listy banánu se zdají být velmi ironický.

Pokud hromada semen jsou shromážděny pak velmi malý rozdíl je vnímáno, pokud jde o jeho barva, hmotnost, tvar atd. je znepokojen, ale když se vysévají semena hlavní rozdíly jsou vnímány přímo z natáčení, listí, větve, květiny, ovoce atd. . je zřejmý rozdíl mezi vzrostlými vzrostlými stromy. K dispozici je tak velký rozdíl, pokud jde o tvar květin, její vůně, se týká chuť ovoce. Proto všechny tyto mohou být klasifikovány jinak. Tento rozdíl je


mimořádná. Jeho rozdíly jsou zahalené v počáteční fázi, a proto není možné vidět v této fázi.

Běžné tvary pouzder lidského těla jsou prakticky totožné, ale v tu tolik záhad, že jeden je ohromily na získání příslušné informace o nich. Materiál vědec zkoumá pouze do hrubé aspekt této analýzy.

V anatomy do jisté míry jsme se seznámili se eugenika různých tělesných pohybů pochvy a jak si plnit své různé funkce. Na jeho základě vykonávají lékařské vyšetření a operaci. A také měřit potenciál a možnosti pro životní síly lidské bytosti.

Dalo by se však hluboce nahlédnout do toho, že lidské embryo není tvořen pouze věci. To není pouze směs chemických látek. Protože jeden důležitý aspekt toho je vědomí se nazývá lidská elektřina. V duchovním jazyce se nazývá prána nebo životní síla. Sám o sobě životní síla je ale proto, že se zaměřuje na různé orgány je pojmenované variedly. V hlavě to funguje jako víra, naděje, zvyku, si myslel, apod. Jeho řízení a analýza se provádí ve formě mysli, intelektu a psychiky. Tento velmi princip v orgánech znalostí formu tvar, chuť, vůně, dotek a zvuk. V jiných orgánech těla funguje trávení, emise, může ublížení atd. Prostřednictvím pohlavních orgánů, že chutná sexuální vášeň, a tak procreates. Vlákna a šlachy každého svalu má svou vlastní specifickou funkci a přírody. Jak moc a moudrost jsou protkány v něm.

Po poznání a pochopení inertní a vědomé formy těla jeden uzavře, že stejně jako je celý strom potenciálně nacházejí v osivu tak i celá kosmickým principem tj. makro je vlastní v těle, tj. mikro. Můžeme mít možnost vidět pouze na současnou podobu vesmíru a tělo ještě minulost a budoucnost jsou pevně spojeni na to. Tělo je jako zrcadlo. Pokud se nám podaří pochopit její jemnou tajemnou hloubku můžeme jen divit, na pochopení a když viděl, že kde, jak a do jaké míry se tato všudypřítomná kosmická hmota a vědomí princip je spojen pro lidské tělo.

Ve skutečnosti je malé tělo lidské bytosti naplněna tolika věcí, které můžeme pouze říci, že ve srovnání se všemi božských sil dohromady on sám je nejsilnější. Ale jediný problém je, že tento sklad božské energie je v latentním stavu. Abyste mohli zažít tyto pravomoci člověk potřebuje podstoupit intenzivní odříkání. Pokud tyto pokání nejsou prováděny tyto pravomoci zůstanou vždy skryté, a to, že bude schopen plnit jakékoli vyšší aktivitu na


rozdíl od těch, které provádějí zvířata. Proto za účelem vyniknout duchovní člověk by měl následovat duchovní cestu pokání.

Na jemně analýzu tělesné vědy nalezneme všechny božské slávy vložené do každé lidské bytosti. Aktivací těchto božských potenciálů je možné získat božské síly v Sidhis). V subtilního těla jsou 6 čaker dobře znám. Jsou 1) Mooladhar 2) Svadhishthan 3) Manipur 4) Anahat 5) Vishudhi 6) Ajna. To všechno jsou v našem těle, ale na jemné úrovni. Tady je přehlížen hlavy regionu. V hlavě je Sahasrar (1000-okvětními lístky lotus) Kamal. Přidáteli to pak je 7 čaker. Tak jste se seznámí s vznešenosti, tj. 7 poutní místa pro zbožné úsilí v subtilním světě. Jedinou podmínkou je aktivace těchto jemných čaker. Když embryo živí v matčině lůně, že vyroste jako dítě a narodí později. Pokud semeno je zavřený v místnosti nebude klíčit. Pouze v případě, že je dána voda, slunce, bude úrodnou půdou roste do stromu, který nese první květiny a pak sladký ovoce.

Merudand (míchy) se nazývá královská cesta. To je také nazýváno Devyaan Marg, která nás zavede do nebe od země. V rámci této cesty je 7 odst. Lokas Worlds). V 7 Lokas v Boha a individuální duše jsou místa odpočinku. K pokrytí velké množství kilometrů v něčí cesty, zbytek je mošt. Proto na cestě jsou odpočinku domy. Vlak zastaví na mnoha čerpacích stanicích na způsob, jak získat uhlí, voda atd. Tyto odpočinek skvrny na tělesné energie je 6 čakry. Čakry jsou zobrazeny na 2 způsoby, jeden jako překážky a další za dobrodince. V Mahabharat je příběh Chakravyuh odst. řada vojáků do čtverce nebo kruhu). Abhimanyu byl uvězněn v něm. Protože nevěděl, jak se dostat z toho zemřel. V Chakravyuh je 7 hradbami pevnosti. Symbolicky tento incident může být bráno jako individuální duše je uvězněna v 7 čaker těla. Čakry jsou také řekl, že jsou 4 zdi paláce ve formě materiálních příloh, bludy a zkreslení. Proto metoda je uvedena tak, jak ji překonat. Tam je příběh v Bhagwat Mahatmya Ghost Dhundhukari je trhat 7 uzly v bambusu do 7 dnů, aby se stal Bohem je ztělesněn. Symbolicky je to cesta z jedné čakry do dalšího.

V duchovních praktik jedinec nemá moc vlastní. Pouze speciální věc je, že se usilovně snaží probudit své skryté božské síly. Zde něčí vlastní energie je velmi málo a pokud strohosti jsou velmi běžné, že nemůže dosáhnout mnoho. Zvíře instruktor cirkusu se pouze zvířata, kterým jeho společnost si myslí, že je chytrý. Všechny duchovní praktiky jsou umělecké. Kvete na základní kámen oddané citlivosti. Proto člověk zadáte cestu duchovnosti, musí zvládnout hlediska jeho zbožných citů. Také on musí očistit své myšlení a charakter. To je základní podmínkou, která musí být splněna.

Duchovní praxe, která by měla být prováděna co časový úsek? Odpověď není pro všechny stejný. Protože závisí na individuálním duševním stavu. Pokud osobnosti všech


individuálních překypuje silou duše se velmi rychle, bez velkého úsilí dosáhne velký duchovní užitek. Ale ty zbožné činnosti, které poskytují všechny tyto aktivity mají tendenci být až příliš. Tato božská energie se používá sem tam zvyšování ty padlé, snížení smutek, ukládání těch, kteří se topí a pomoci všem šplhat po žebříku života. Místo toho, aby strohostem něčí zbožné skutky zvýšení. Tak zachována rovnováha a jogín / duchovní aspirant vede zbožný sattvické život. Jeho postoj je nebeská a chování je jako ten, kdo je duchovně osvobozen v tomto životě odst. Jeevan Mukti). Duše je realizován jako duše slávě a neustále s pomocí Božího poznání, že spatří Pánu v každé částici vesmíru. To je velmi státu v důsledku kterého je osoba tzv. nejlepší mezi muži a stanou se tak sám Bůh.

Ale pokud něčí myšlenky a charakter není čistý, je-li ohavnost v něm pak pokud taková osoba získá božské síly, on se stane démonický a arogantní. Ten provádí takové odporné činnosti, které mu mohou být označeny démon. Je-li bohatství, síla, majestátnost, moc nejsou využity správně, může vést k pádu člověka. Když hrozny zhoršovat budou převedeny do vína. Stejně tak iv případě, že dosáhnout božské síly, a pokud totéž není využívána pro zbožné činnosti pak jedinou alternativou zůstává, je, že budou využity pro destruktivní účely. Pokud spiritualita neřídí Dakshin Marg odst. zbožný cesta) bude vést k jednomu pádu. Vile actioned Tantrická Aghoris, Kapaliks atd. stal démonický a provádět akce, jako odporné Maran v zabíjení lidí s Mantra zpívání), Mohan Vashikaran (zaklínání) a Ucchatan v rozptylovat osoby mysl zaklínadlo). Démoni jsou obecně útočící typy a unesou nevinné lidi. Příklady takových démonů jsou Vritrasur, Hiranyakashipu, Mahisasur, Kansa, Ravan atd. Jejich rodinní příslušníci, jako Khar-Dooshan a Kumbhkaran a Meghnad a Hiranyaksha a Jarasandh, Raktabeej taky choval démonicky. Démoni obtěžoval demi-bohy. Oni vydrancovali bohatství demi-gods a pili krev z Rishis. Oni jen obtěžoval své poddané a trochou sobeckého zisku, které vykonával mnoho odporné činy.

K dispozici jsou 2 třídy démonů. Třídě je neovladatelný, napadat a teroristického typu. Druhá třída používá podvodu, chytráctvím a iluzorní černou magii, sílu atd. Útočící démoni předvést jejich odvaha a černé magie démoni chválí jejich umění klamu. Útočící démoni jsou díval se dolů na otevřeně, ale černé magie démoni jsou skryta za závojem fasád. Ve skutečnosti chytrý démoni chovat jako svatí externě. Např. pro. Kalnemi. Ačkoli on byl rodinný příslušník Ravan nikdy napadl někoho externě. Místo toho by mělo vést intelekt ostatními prostřednictvím černé magie provádět hnusné akce. Takoví lidé by mohlo nejen nepodaří odvrátit pád, ale že se utopí hlouběji do bažiny nízko skutků.

Člověk může získat božské síly, ale pokud není použit pro zbožné skutky pak jako Kalnemi mezí budou provádět drobné démonické aktivity. V tom není žádný strach, že očernil v důsledku teroristických aktivit a pod záminkou, že svatá externě neunikne hanobení určitou čase. Proto moderní démonické chování v oblasti kundaliní (božský had Power) je


k dispozici v bazaru pod značkou Kalnemi a prodává se jako basketfuls během několika minut.

Pravda, duše výkon může získat, pokud je člověk na posvátném cestě spravedlnosti. V tom spočívá blaho všech jednotlivců, a tím celý svět. Pravda, filozofie vědy duše je, že člověk vykonává duchovní odříkání, ale že to, co božská moc se projevuje v podobě Sidhis musí být použity pouze pro účely a spravedlivých světový blahobyt.

Hrubě jeden by měl pochopit, že okolnosti ovlivňují stav našich náboženských citů. Jsme ovlivněni všichni, která se koná ve vnějším světě. Ale ideologie duchovní vědy se ponořili hlouběji do toho a říká, že individuální vědomí ovlivňuje místě a daleko od světských situacích. Člověk je autorem svého vlastního osudu, ale fakt je to, že v pokročilém duchovního stavu je ředitelem kosmických aktivit taky. Pokud jde o to, že lze jednoznačně chápat, že člověk může obsadit equipments týkající se vnitřních a vnějších ploch podle něčí duši. Ve velmi pokročilém stavu, jako duchovní člověk může i řídit kosmické činnosti. To se nazývá mimosmyslové moc. To je super stavu mysli, který je běžně přítomen ve všech bytostech, ale v latentním neaktivním stavu. Jak lze aktivovat? Jak to může být oprávněna? A jak to může být využit pro různé úkoly? To se nazývá duše věda. To je také nazýváno Brahmavidya. Kundalini praxe je proveden tak, aby aktivovat naši duši sílu.

V lese u Lakshadweep bydlil 4 mudrce. Pro prosí almužen, které překročilo oceán vody a dal duchovní projevy na domácích. Jeden mezi 4 mudrců byl velmi chytrý. On se naučil chodit po vodě vložením nohy s některými účinnými bylinami. Ostatní mudrci 3 plavali ve vodě, ale to chytrý šalvěj by chodit na to. Lidé, kteří viděli druhou mudrce myšlenka, aby byl realizován svatý. Proto by lidé poslouchat jeho jednání pouze mu drahé dárky.

Pomalu tajemství byla vyzrazena. Chytrý oddaní trval na tom, že by umyl nohy na 4 mudrců s teplou vodou. Tak bylinná pasta na tzv. velký světec byl vymazán. Nevěděl, jak plavat. Proto z hanby, že odešel skupiny mudrců a utekl. Fasády nikdy trvat dlouho.


HLAVA PRVNÍ DIVINE Hadí Síly univerzální NATION

V těchto dnech je takový déšť celosvětové ničivé nebezpečí, které bude velmi obtížné pro lidské existence a celý svět čelit. Do té míry, že jsou strašné do té míry potřebujeme silné prostředky k jejich překonání. Slon nemůže zemřít s malou pistolí. S cílem zničit pevnost, bude sprška šípů nejde, člověk musí používat děla. Vritrasura mohl být zabit pouze bleskem. To bylo Chandi je intenzivní hněv, který překonal démona Mahisasura. Hanuman je průraznost mu pomohla vymýtit horu. Dynamit se používá k výbuchu hory. Pohled na situaci bylo nutné, že je potřeba nejen tvůrčí síly, ale i zbraně, jako Brahmastra je třeba překonat strašné podmínky.

Pokud démoni nebezpečí, které jsou zaměřeny na zničení lidské civilizace jsou vyživovány pak svět bude zničen. Je třeba překonat. U tohoto druhého typu je třeba zbraně. Ruční bomby jsou potřebné k překonání hrozných démony, kteří vytvářejí sváry a krveprolití všude.

Můj život byl orientován podél řad Gayatri. Kolik vůbec z mého života zůstává, že taky bude věnován jí. Kdybych našel Vivekanand a Shivaji nebo Chandragupta bojovat proti strašlivé situace dnes, tak bych nikdy otočit se z mé cesty. Ale i přes výrazné úsilí, jako jedinečná příležitost nepřišla svou cestou. Přesto jsem nezoufejte. Není pochyb o tom, že jsou duchovní síly ve světě, ale existují v jemnohmotných těl. Silně zakotvena jednotlivec je nutné pro materiální úsilí. V epické Mahabharat 5 polobozi projevuje jako Pandavas. Někteří podobu medvědů, opic a někteří se objevil jako Hanuman, Angad atd. Pro perceivable úkolů materiál těla jsou nutné. Dlouhá doba uplynula od ve snaze najít. Pokud je celý sklad moci tam není alespoň část projevem by tam měla být. Funkční uspořádání může být uváděno, pokud se nachází v božské člověka. Zjistil jsem, že Rishi centra v podobě Prajna rodiny, kteří projevují energii v podobě semen. Ale sama byla marná. Kdyby to nebyla dána ryzí smysl pro směr a pak, že energie by byly zapojeny do


destruktivní činnosti. Proto zůstala pouze jedna možnost v závislosti na směru danou cesty dárce, že on sám předstoupil vytvářet a distribuovat tento výkon, a pokud to bude třeba změnit cestu taky.

Tři roky zpátky tato změna byla přineslo dovnitř Lone uctívání Savitri byl podroben. Není snadné žít sám poté, co vedl aktivní rušný život. Sávitrí uctívání zahrnuje aktivaci 5 pochev božské moci had těla (tzv. Kundalini Shakti v Yogic písmech). Tento stav se nazývá zušlechťování a 5 krát rozbít v Vedanta. , Že učitel, který vedl mě k uctívání Gayatri sám mi způsob Savitri uctívat, aby energie skrze mne jiných Divine mužů může být probuzen, aby se pochopit jejich pravou povahu a svou duši výkonu práce pro blaho všech.

Je vidět, že nebezpečí není světlo, které lze snadno překonat. To není hra, která je snadný tedy jeden musel, aby se více intenzivní úsilí. Proto jde o jeden krok vpřed od Sávitrí uctívat božskou moc musel být aktivován pro překonání hrozné časy. Jinými slovy je to Mahakali, Mahachandi nebo Mahadurga. Bylo zjištěno, nutné, aby tato moc, která měla být využita správně těch lidí muselo být potřebné informace. V minulých dnech hodně studie, analýzy a výzkum Božské Serpent Power odst. Kundalini Shakti) došlo. S ohledem na to je divný popis uveden ve starých / nových knih a předělávají to vše vedlo k vydání knihy mnoho spisovatelů. V tomto typu kopírování spoustu odpadků vstoupil do této oblasti.

Pouze jeden závěr může být po přečtení všech popisy Božské Hadí Síly, že toto téma je lákavý a plný tajemné vědy, mnozí pracovali na tom ale žádný se snažil získat své vlastní zkušenosti. Cokoliv, co napsal je jen prolog hathajógy který netvoří ani 1% z Božské aktivace Serpent Power. Velmi šikovně takové experimentátory prohlašují, že jejich cílem bylo dosaženo. Dnes natož s účetní knihy nebo učení o pravosti není literatura, která poskytuje správný popis jeho základních pouček. Pokorně jsem se snažil, aby tam skutečné zásady, že nejprve šetří se od všech iluzí o to.

Má jemné preceptorial centrum, které působí po staletí stejně zažil pole Gayatri a Sávitrí a Božské Serpent Power. Jsou při pohledu na mě jako na důkladně zkoumal mince byly použity mě za poslední 3 roky uctívání Savitri a aktivaci Božského Hadí Síly slavné Indie tak, že skoro zapomněl, ale nesmírně silné věda nemá zaniknout k ničemu. Jeho řetězy musí být pevně vázaná, aby v budoucnu nemají rozejít.


Gayatri je duchovní znalosti a týká duše. Sávitrí je duše materiál. To spadá pod vědu duše, ale je možné získat materiální výhody a odvrátit nebezpečí světských. Prostřednictvím jak je možné získat výhody pro sebe a ostatní taky. Ale potenciál Božské Serpent Power je kosmická a může být použit se připojit to, co je rozdělena. Pokud je Chandi hněv může být využita pro opravu nečistých aktivit. Proto se tomu říká dobyvatel démonů. Kdykoliv to bylo použité překonat démony a jejich nečistou hru, že se používá jako meč bičovat věci. Může být použit k silně vést anarchaic prvků na správnou cestu. Je to věda o mesmerismu. To se využívá především k tomu mysl pryč. Mahakali uchvácen Shumbha-Nishumbha a Madhukaitaba a překonat je v bitvě. Dokonce zabil Bhasmasura a Sund-Upsund a Mahisasura. Prostřednictvím Ram a Seeta získala vítězství nad Ravan a přes KrishnaBalram ona překonala Putana a Kansa a Jarasandha a jiné démonické síly. To je jeden aspekt Shakti (božská síla).

Když je to velmi moc pro kreativní účely pak se stane kosmická tvořivá síla. V Jnanarnava Tantra říká se, ----- Všechny světské činnosti pokračovat jako gigantický předehra prostřednictvím tohoto výkonu. Mahakal úkol transformace taky funguje na základě této moci. Bytost se otáčí kolem dokola jako hliněné hrnce na kole a jako hrnčíře to dělá mnoho jmen a forem různých bytostí. Ve skutečnosti Boží Serpent Power poskytuje výkon v celku s odkazem na světě a jednotlivce s odkazem na bytí. V jistém smyslu Boží Serpent Power je vesmírná energie, která aktivuje oheň jógy a vytváří individuální silné svědectví mít životní sílu. V Kathopanishad wherein jedna najde Yama-Nachiketa dialogu je stejná životní síla se mluví ve vědě Panchagni, která nabyla jedné nad nemocí, smutek a stáří tak, aby dosáhla osvobození. Jsou-li aktivována nervová centra výkon a dá se objeví na okamžik identitu. Ale Boží Serpent Power je trvalá a je vědomá síla, která po projevující energii jedince transformuje ho.

Pokud na kosmické úrovni, všudypřítomná úroveň proces aktivace Božské Hadí Síly se tam děje člověk by měl pochopit, že to bude odvrátit to, co je nežádoucí a projevuje světlou budoucnost. Ale takových nebezpečných podniků by měly být zbožné duše. Když je pistole vystřelil zbraň pohybuje dozadu. Ti, kteří pracují s touto velikou mocí by měla být přiznána s takovou horlivostí, může a srdnatost, které jsou schopny snášet na neupadá pitomci v době útoku. Jinak pokusy prováděné na dávky může ukázat jako velmi destruktivní. Pak to bude jen tématem konverzace. Proto se pohlíželo jako na tajné znalosti a nikdy vysílány otevřeně. Když je suchá logika a netřeba argument, egoistický lidé začít hledat chyby, za takových okolností základ uctívání, které je víra začíná utlumená a tedy i nejintenzivnější uctívání nezdaří. Možná udržet všechny tyto důvody na mysli biblické věštci přestali nám jenom o těchto jemných věd. Je nezbytné, aby učitel po ověření schopnosti duchovního aspiranta dá mu vhodný způsob uctívání. Nejen, že uchazeč má povahu, ale i jeho potřeby a okolnosti je třeba mít na paměti. Teprve po správné vyšetření může pacient a lékař přínos.


Vzhledem k tomu, Sávitrí a božský had Power uctívání je obtížné, jako chůze po velmi tenkém ledě lidi ignorovat. Nikdo nemůže být dobrý inženýr, umělec atd. bez řádného učitele. Proto když se nenajde opravdové specialisty Divine studií Hadí Síly, jak je možné najít zájemce v něm?

Božská Serpent Power aktivace rukavic z tělesné vitální ohně a tato tradice je zatím pro osobní výhody. Sexuální energie Mooladhar odst. genitálie) prochází Merudand (páteře) více sbližovat Brahmarandhra odst. pokožka), který má božské energie. Tak když ShivaShakti sloučení se mu dostává božské síly v Sidhis). Ale v takových chvílích člověk musí být ostražitý jako krmení hada. Hadů pochyb o tom, živí svou rodinu přes hadí show, předvádí své umění, ale přesto hraje nebezpečnou hru. Pokud je jedovatý had svou cestu a pak i její syčení zastaví show, prezenčních signálů lidí zastávku a tam je nebezpečí smrti.

Hadi cívky kolem hrdla Shiva-Shakti. Symbolicky je to Boží Serpent Power (Kundalini). Není pochyb o tom to je částečně Hatha jóga, že veškerá energie má při průchodu přes 6 čaker v yogic kola) slouží nejen k překonání těžkostí, ale spojení s uctíváním Savitri vysoké, aby je generována nová atmosféra. Spolu s transcendence z 6 Yogic čaker, když příliš v 5 pochvy jsou aktivovány a pak se stane užitečným pro mnoho tvůrčích aktivit. Aby bylo možné postavit dům je potřeba cihly, omítky, železa, dřeva a zedník. Vařit jídlo jeden potřebuje palivo, požár, plavidel, syrové jídlo a vařit. Panchratna (5 klenoty) jsou známé. Tělo je vytvořeno Panchratna a energie s 5 životně důležitých složek. Tento zdroj energie je jiné jméno pro životní síly. Pokud aktivace životně ohně, božského Serpent Power aktivace, aktivace 5 pláště a Savitri práce v souzvuku pak jeho vliv je velmi rozšířená. Všechny zoufalé situaci ve světě nebyly nikdy předtím neviděl. Temné mraky atomových zbraní, Star Wars, znečištění vnitřní / vnější nerovnováha světa, přírody, epidemií, terorismus apod. se rýsuje velký, a proto je nutné, aby tento pokus provádět ve velkém měřítku. Není pochyb o tom, že je bolest ve snaze získat vítězství nad těmito problémy, ale jeho výsledky jsou tak velká, že nelze srovnávat s ničím.

V této části popisují pouze ty systémy, v důsledku božské inspirace, které jsou užitečné pro aktivaci energie lidského společenství jako celku. Je potřeba pro čtenáře jít do jeho detaily. Mají jen vidět své výsledky, a proto domnívat, jakou roli mohou hrát v něm. Později také, že bude více jasné, jak jednotlivé nejen postupuje do sebe, ale i to, jak se inspirovat ostatní na této cestě příliš. Také, jak změnit toto období a zavést jasný zlatý věk. V závěru byl tento experiment byl proveden přes aktivaci Božského Serpent Power Indie.


Kapitola druhá Výborný božské síly nazývaný Gayatri, Savitri A KUNDALÍNI

Šetření Kundalini (božský had Power) začíná diskuse o filozofii Mahaprajna Gayatri. Zásadně Gayatri uctívání je experiment náboženské ideologie a božské city. V tom je vlastní výzkum uvedeny hlavní význam a generování oddanost prostřednictvím meditace nebo koncentrace je Brahmic vědomí přiblížení a něčí duše dostane v ní prolíná. Ať hodíte hořící zápalka na hromadu dřeva nebo hodíte spalování dřeva, na benzínu, obě akce jsou totožné. Jediný rozdíl je, že přes sebeodevzdání, které prochází Advait (spojení s Bohem) jeden rychle vidí zázračné výsledky. Místo toho, aby celkové sebeodevzdání, i když tam je nějaká touha podílet pak Nepochybuji o tom, že auto bude zpomalovat přesto nakonec nám výhody. Přesto není snadné stát se může vztahovat jiné na světě. Plavec může plavat sám ještě není schopen pomáhat druhým přes řeku jako převozníkem. To je rozdíl mezi touhou založené na uctívání Gayatri a Desireless Gayatri uctívání. Prostřednictvím obou typů úsilí, duchovní uchazeči uspět svým vlastním způsobem.

Pokud bychom ponořit hluboko do filozofie Gayatri uctívat pak jsme si uvědomili, že celá naše vědomí je ovlivněn "počáteční znalosti o mozku". Jeho role je hlavní jeden s odkazem na výživu na zdraví a sociální chování. Ve velmi zvýšené stavu toto centrum studnicí mimosmyslové potenciálu a je to tady, že blažený činnost spojovat tvora s Brahman (Bůh), tj. dosažení skutečného lidského cíle je dosaženo. Gayatri je Brahmi-šakti (božská síla) je také nazýván Brahmarandhra a Brahmasansthan nebo Brahmaloka. Oblast, která má vliv na vědomí, je moudrost. V symbolickém způsobem je také nazýván Gayatri Brahmani nebo manželka Brahma. Jeho síla může být viděna jako Brahmadand (trest), které překonává zlý a zničí bolest a chudobu v materiálním světě. V duchovní oblasti je jeho forma vzala podobu Brahmavarchas.

Nad uctívání Gayatri je uctívání Sávitrí. Sávitrí uctívání je velmi materiál aspekt Gayatri. Moc se vyvine s pomocí energie. 5 prvků, vnitřní oheň na 5 životní síly naší práci s tělem jako palivo as jeho pomocí se aktivuje. Tento oheň aktivace je Sávitrí uctívání. Přesto, že tam je rozdíl v Savitri a Kundalini (božský had Power) uctívat, že mají stejnou postavu.

Podle indické mytologie Brahmaji měl 2 ženy. První byl Gayatri a druhý byl Sávitrí. Symbolicky jsou moudrost vědomí a materiální bohatství. Jedním z nich je Para Prakriti a druhý je Apara Prakriti. Para Prakriti zahrnuje mysl, rozum, psychika, ego, Ritambhara Prajna apod. a všechny oblasti znalostí. Druhá žena Savitri je Apara Prakriti, materiál


vědomí a inertního materiálu. Všechny pohyby hmoty jsou na ní závislí. Revoluce molekul, vliv chemických látek, elektřina, teplo, světlo, magnetismus, éter atd. jsou pod jeho jurisdikci. Nauka o materiálu pomocí všechny tyto přístroje přichází s nekonečnými vynálezy tak, aby byl materiál nám pohodlí. To Apara Prakriti je Sávitrí. Apara Prakriti z Sávitrí je zodpovědný za fungování těla všech tvorů, a tak se svět vyvíjí. Je to síla, která řídí Sattva, Rajas a Tamas, 5 prvky, atd. Tanmatras Sidhis odst. božské síly) a spásy je dosaženo prostřednictvím této síly Sávitrí. Zdraví, dlouhý život, možná, nadšení, odvaha, krása a další nekonečné speciální vlastnosti jsou závislé na tom. Na jedné straně je rozšířená přesto jeho hlavní ohnisko je na pólech Země a Mooladhar čakry lidské páteře. Při provádění duchovní praxe to je také nazýván Kundalini Šakti (Božské Serpent Power). Všechny cíle je dosaženo tím, že aktivuje tuto moc. Můžeme tedy výrobě energie. Na analýzu biblické příkazy jsme pochopili, že na některých místech Sávitrí a Kundalini se říká, že synonymem a všude tam, kde oni jsou myšlenka být různé duchovní praxe a cílem je také myšlenka být jinak. Ale jedna věc je věčné, že subtilní vytvoření těla a způsobu probuzení vždy zůstane natrvalo. Rozdíl vyplývá pouze tehdy, pokud důvody použití síly jsou různé.

Ve skutečnosti v rámci Kundalini jógy, Kriya Jóga je vynikající. Všechny duchovní praxe jako Naadi Shodhan odst. nervy čištění), Trinaadi Parimarjan odst. mytí 3 nervy), Shatkarma Chakravedhan (cestující až na 6 čakry nebo pleteně), jsou takové, že spolu s meditační / koncentrace tělesných cvičení jsou také uvedeny důležité. Člověk se musí popíjet podivnou cyklus životních sil cvičení v pranayam. Zatímco aktivaci Kundalini energie bandha a mudra, Aasan (pozice) jsou řádně význam. Ale v čisté uctívání Savitri jeden omezena na okraji oblasti hlavy. Sahasrar Kamal (1000-okvětními lístky lotus), Brahmarandhra (uprostřed na vnitřní vlasové pokožky regionu), materiály v mozku se aktivují. Brahmarandhra stará o vnitřní oblasti mozku a vnější plocha je staral se o třetí oko s názvem Chakra Ajna. Ale když jsou kombinovány duchovní praktiky obou Sávitrí a pak Kundalini způsob jak se směs a výsledky taky změní. Duchovní praxe, které se chystáme prezentovat tady je z této odrůdy. Proto jsme se zabývali postupně principy a využití Gayatri a Sávitrí a Kundalini (božský had Power).

Bude-li v ženě písem Brahmā je popisován jako jeden z těchto duchovních praktik a pak víme, že to musí být symbolicky. Jak může rodina vědomé moci být rád, že s lidmi? Pokud někdo chce, aby mohl dát 2 speciální vlastnosti VIZ elementu ohně. Teplo a světlo jako název těchto žen. Pokud je to nechutné pak lze nazvat dcery. To je to, co je vidět v písmech. Na některých místech je Saraswati nazývá Brahma choť a na dalších místech jeho dcera. Proto místo se dívat na to jak světských skutečností, měla by být přijata v symbolickém způsobem. Duše síla je Gayatri, materiál moc je Sávitrí. Plody uctívání Gayatri zahrnuje povýšení duše vědomí, vývoj našeho charakteru, která pracovala pro velké úkoly, vysoké myšlení a snaží se pro dosažení osvobození, zatímco ještě žije (Jeevanmukti). Vzhledem k tomu, Sávitrí uctívání znamená probuzení Kundalini (božský had Power) tak, aby se překonat latentní, zkreslený stav vitální síly v těle přes jeho aktivaci. Existují dva proudy


elektřiny, tj. pozitivní a negativní. Pouze tehdy, když oba spojí je tam tok energie. Teprve když Gayatri a Sávitrí spojit lze všechny požadavky duchovní praxe realizována. Se Sávitrí uctívají one výhody nejen materiálně, ale že s jeho sloučením s Gayatri uctívání něčí duše moc se vyvíjí. To je hlavní forma uctívání Kundalini. Pokud je mlhavá v naší psychice a pak veškeré úsilí v tomto směru jsou marné.

V oblasti spirituality je cesta moudrosti volal Dakshin Marg. To je také nazýváno Nigam Rajyog, Ved Marg apod. cesta se nazývá akce Vaam Marg, AGAM, Tantra, Hatha Yog atd. Všechny překážky v jeho cestě jsou destruktivní. Výsledkem je chaos a zkázu. Žádný rádi slyšeli nebo četli o bojích mezi demi-bohy a démony. Ve skutečnosti čte opravdu agituje nás. Ale když se obě strany společně vyrobily přes oceán, byl celý latentní bohatství oceánu dosaženo nich. Každý ví, že v důsledku víření oceánu dorazili 14 drahokamy. Stejně tak, když jsou Gayatri a Sávitrí uctívání provedena společně se říká, že o úrovni spolupráce mezi demi-bohy a démony.

Když Šiva si vzal Parvati, jejich osamělost zažehnána. Prostřednictvím jejich svazku se narodila 2 synové. Jeden z nich byl Sidhivinayak Ganesh a druhý byl Kartikeya, ničitel démonů. Jednou zjistí, spravedlnost a druhý zničí nepravosti. Ganesh nám žehná s božským rozumem a Kartikeya s výkonem. Kartikeya má 6 tváří. Tito jsou také nazýváni 6 odst. pleteně čakry). Tento projev Skand by měly být chápány jako vlivem 6 čaker souvisejících s Kundalini energie (božský had Power).

Kundalini není nic jiného než palebná síla byt v našich pohlavních orgánů. Shiva ve formě čakry Sahasrar (1000-okvětními lístky lotosu v horní části naší hlavě), když aktivované vede k výlevu pylu med, který je Shiva "Retas" (sperma). Palebná síla kundaliní sebe vstřebala to. Šest Kritikas odst. Plejád hvězdičky) zrající to. Těchto 6 Kritikas je 6 čakry. Kartikeya s 6 tváří živeni 6 Kritikas by mělo být pohlíženo symbolicky jako vlivný důsledku 6 čaker.

Co přesně je to za 6 čakry? Kde a proč existují? V jakém stavu se, že existují? Jaká je jeho nástroj? Nebudeme zacházet do velkých podrobností všech těchto otázek. Povaha jeho užitečnosti a vědecké analýzy budou podrobně později. Zde jsme se ponoří do tohoto Kundalini, která je pro lidi, kteří prostřednictvím média materiálu snažit chtějí dosáhnout vyšších stavů vědomí duše. Takoví lidé jsou ctitelé božské energie a myslím, že energie je důležitější. V bitvě mezi demi-bohy a démony, že energie, kterou získala démonů byla promarněná jimi nízko činnosti a pak experimentovat na Pána Višnua nebo jiné vysoké duševní síly byl podřízen. Když Shakti (energie) se spojí s uctívání božství teprve potom se to podaří. Tyto dosažené jsou věčné a z dlouhodobého hlediska se ukazuje výhodné pro


všechny živé bytosti. Počáteční úspěch démonů bylo osvědčeno bylo vše jako příslovečný iluzorní hořčičného semínka na dlani. Shukracharya byl expert Kundalini vědy. Byl to on, kdo naučil tuto vědu svým učedníkům démonů. Brihaspati byl učitel z demi-gods. Tím, že žádá jogínů, smíření mužů a poznávajícími Brahman k uctívání Gayatri udělal jim pietní charakter, který byl podobný tomu demi-gods. I on je učil Kundalini vědu dosud jeho jediným cílem bylo rozšířit zbožnosti. Tyto poznávajícími z duše, která měla materiální problémy překonat byli požádáni, aby po Savitri uctívání nad primárního vzdělávání. Bylo to tím, že se obrací na uctívání Savitri, že Dadhichi, Bhagirath, Lomharsh, Shringi, Vishwamitra apod. mohou řešit materiálové problémy. Není pochyb o tom konečný cíl měl spiritualita ještě cesta, obřady atd. duchovní praxe byla změněna na potřebám. I likes Arjun, Hanuman, atd. musela uklidnit wordly hádkách. I oni měli následovat Sávitrí, Kundalini uctívání, které bylo materialistické úsilí pod záštitou duchovní vědy. Dokonce i moje vlastní duchovní pokání bylo právě z tohoto důvodu a protože jsem chodil na správné cestě jsem ochutnal úspěch.

Když se Sávitrí a Kundalini uctívání následoval v souzvuku pak zázračné výsledky. Elektřina dělá divy v jednom záblesku sekundu. Dokonce i mrtvé tělo se spálí rychle na elektronických hranicích ještě vzhledem k tomu, rýže, čočka atd. trvat delší dobu vařit na dřevěném ohni. Tato cesta se nejlépe hodí pro toho, kdo nechce duchovní pád a přesto rychle dosáhne svého cíle kvůli zbožné charakteru. Čistý Kundalini uctívání spadá do vlajkové lodi Tantra a Vaam Marg. Při kombinaci Gayatri, Sávitrí a Kundalini jóga pak Marg je převážně Marg Dakshin.

Převážně jako Pán Varah a Nrisinh a Parshuram atd. musel čelit problémové situaci. Šiva se nazývá Šiva Bholey Baba (nevinný bůh) nebo Aughaddani (snadno se prosím), ale i on vytvořil Veerbhadra z zloba proti Daksha Prajapati a tím zničil Daksha arogance. To je velmi zoufalá akce, a proto činnosti zklidňující a dokonce i zabíjet jsou prováděny.

Za určitých okolností ztělesnění popohánět a jiné vysoce pokročilé duše pohánět ostatní K provedení tohoto úkolu tak, aby se jejich vlastní moc není vyčerpán. Vishwamitra byl schopný chránit své vlastní Yajna, ale k tomu, aby se jeho vlastní duše síla nedostane zničen při projevuje hněv se rozhodl požádat Kshatriya chlapci Ram a Lakshman v boji proti démonům, jako Tadka a Subahu a Mareech atd. Vishwamitra učil Ram a Lakshman všechny dovedností pravého vojáka a tím chránit své Yajna s jejich pomocí. Samarth Ramdas a Chanakya zeptal Shivaji a Chandragupt respektive k plnění úkolů, které by byly provedeny sami. Otázkou zde je, že Brahman záření je mnohem cennější. Tato božská moc by měla být chráněna pro vyšší úsilí a nedocházelo k plýtvání v odvracet hádkách. Tak s pomocí kombinovaného Sávitrí a Kundalini uctívání něčí vlastní a cizí hádkách lze překonat, a v rámci limitů vhodnost něčí bohatství moci také může být rozšířena.


S pomocí síly generované muž po cestě strohostem lze měnit nejen ostatním, ale i chrlit do atmosféry tak, aby se z nich k lepšímu. To je fakt. Stejně jako ostatní 2 božských sil může být předány ostatním taky. Je možné požádat o Boží moci z jednoho, který dosáhl jej strohostem a tak použít pro vyšší účel. Je to jako s úroky z bank. Stejně jako bohatý muž vždy daruje část svého bohatství na potřebné tak i jogín dává kromě jeho božské moci, aby apt lidí, kteří na oplátku snaží překonat světské okolnosti, čímž se vytvoří světový mír. V rodině je jedním živitelem. Ostatní členské státy omezovaly provádění drobné úkoly v domě, ale to není nutné, že musí vydělávat na jejich vlastní bohatství se postarat o jejich požadavků.

Probuzení Kundalini Shakti (božský had Power) je velmi složité. Je to jako hrát s osvětlením. V důsledku toho jsou šance na ztráty vlastního života také. Při aktivaci Kundalini, pokud je nedostatek řádného vedení nebo kapacity pak jsme viděli lidi, soustružnické blázen taky. Mnoho byl postižen obrnou a mnoho umřel taky. Pokud se člověk snaží naučit řídit auto pouhým čtením knih, pak rozhodně, že přistane v hlubokých potížích. Dokonce i člověk, který má naučené řízení motorových vozidel bude velmi opatrní při jízdě autem, a pomoci tak spolupracovníci cestujícím dostat se do správného místa určení. Nad získání znalostí o probuzení Kundaliní, dosažení Ridhi-Sidhi atd. by nikdo neměl být ukvapený a myslím, že to snaží se být velmi snadno sledovat. Jeden by měl nikdy probudit kundaliní bez pomoci pravého duchovního vůdce, guru nebo učitel. Jeden může myslet sám za velmi pracovitý v jumpingu frontu a pochodování vpřed, ale víme, že takový akt je plný nebezpečí.

Důvodem, proč je velmi opatrný z diskuse na kombinované duchovní uctívání Gayatri a Sávitrí a Kundaliní je, že dnešní lidé jsou velmi přitahovala. Vzhledem k tomu, že je to tajemství vědy je závoj pokrývající to. To je vhodný a velmi nutné pochopit princip, přírodní a sociální aspekt Kundalini vědy. Protože když se tyto vědy mizí inteligentní člověk dosažení kroužky Aforismus vedlejších směrů se bude budovat řetězec podle svého omezeného chápání. Ale pokud není stopa vůbec pak omlazující takovou vědu je velmi složité. Proto není problém popíjet důležité aspekty této vědy. Problém spočívá v experimentování. Pokud šipka slov obrátí a dělá svůj vlastní hlas, jeho cíl, pak se výsledek bude pouze smrt.

Tím, že přijetí Kundalini uctívání jako pouhé povrchní obřady člověk by měl pochopit, že člověk by měl mít správná pověření. Tam musí být základním duchovním pokání, které musí být podrobeny a pokud jde o jeho použití se týká, nechte to v rukou schopných odborníků.


Hlava třetí Rozsvícení oheň vitální síly bohoslužbou Kundalini

Aktivace a pohyb Kundalini Shakti (božský had Power) je velmi obtížné. Vzhledem k tomu, průtok musí dojít k jeho ucpání. Člověk má pocit bezstarostné a radostné, když neexistuje žádná disciplína. V tastebuds jsou v extázi, když dovoleno jíst cokoli. V důsledku zvyku náš jazyk chce, jak chutné potraviny a přebytek v množství. Totéž platí pro naše genitálie. Lusty lidé si sahají duševní vzestupy a pády a jdou do extrémů ve všech svých činnostech. Muž chtíče nikdy nedostane duševní uspokojení toho, jeho tělo se pneumatiky rychle, ale mysl stále toužit víc a víc. Totéž platí pro všechny smyslové orgány. Mysl je jedenáctý smyslový orgán. Má 3 tastebuds tj. nenasytností, příloha a ego. Celé tělo je plné letargie. Obyčejný život tok v tomto směru. Hnusné činnosti, které jsou zhovadilá a strašidelný v přírodě dolů pokles. Proto brání se letos na podzim, je tak složité, jak vybudovat silnou hráz. A hůře se odpařuje slanou vodu z oceánu tak, aby je pitná. Velmi výkonná technologie je nutné, aby kopali studny nebo ropnými vrty tak, aby vodu a olej, resp. Cranes je potřeba vytáhnout a vychovávat je. Také to je gigantický úkol údržbu a opravy těchto strojů. Velmi kvalifikovaný inženýr je potřebný pro správnou údržbu strojů. Nejen vzdělání, ale jeho ostražitost a odhodlání taky jsou nejvíce zapotřebí.

Kontrola, aktivace a zvyšování Kundalini energie je stále obtížnější v tomto pořadí. Nejen, že si člověk musel popíjet ovládání smyslů, mysli, myšlenek, bohatství, čas, atd., ale člověk musí být stálý v něm jako otěže koně řetězců, z divokého slona a oprátka z velblouda. To vše se děje aby se z něj jednat podle vlastních rozmarů a vrtochy a že silně, že se využívá k dosažení požadovaných cílů. Pokud touhy zastavit vodopád teče dolů a místo toho změnit svůj tok směrem vzhůru výkonné čerpadlo je potřeba. Tento úkol nelze splnit s obyčejnou schopností. Je třeba mimořádnou sílu.

Vyvinutá duše síla duchovního aspiranta, který aktivuje jeho vitální síla oheň sebekontrole může projevovat božské moci (Sidhis) a využívají stejné pro požadované úkoly. S odkazem na tuto některé příklady jsou pozoruhodné. Mahatma Jadbharat byl ztělesnění krále Bharat. Dal božskou moudrost do Sindhu krále Rahugan zatímco plavící Rahugan je


palanquin. Jakmile voják Dasyu ho chytil jako obětní oběť. Jadbharat byl předstíral, že stojí před obrazem Mahakali je tak, aby si hlavu useknuté. Kněz, který byl sekat hlavy přiblížil Jadbharat. Ale Jadbharat stála klidně. Kvůli jeho duše záření obraz Bhadrakali byl aktivován. Vytrhla nůž z kněze ruky a zabil všechny zlé muže. Něčí duše síla má intenzivní, neomezenou moc. Když se probudil elektřiny tělesné funguje jako požární zbraň a má schopnost překonat všechny překážky.

Když byla manželka Shiva Sati urazil v Yajna její otec Daksha je, že její aktivaci jóga oheň a spálil její vlastní tělo na popel. I Sutikshnaji který byl nasycen tím, že lorda beraní vizi vzdal své tělo v ohni jógy. Když Damayanti manželka krále Nala musela zachránit svou vlastní respekt se zabil smyslnou lovce s ohněm jejích očí. To všechno jsou příklady aktivace latentní duševní síly.

Dokonce i obvykle je obtížné probudit ty, kteří jsou v hlubokém spánku. Jsou-li děti, dospělý dospělí atd. silně probudil se zlobit, protože mají pocit, že jsou nuceni vzdát se radost spaní. To je ještě nebezpečnější probudit spícího hada. Jaderná elektrárna v atomu je latentní. Pokud je napaden a zlomil jako hrozná exploze dochází, že jeden svědky zničení kilometrů kolem. Ti, kteří si nejsou vědomi atomových výbuchů byli upozorněni na Nagasaki Hirošima-bomb lakhs výbuchu wherein lidí zemřelo a obrovské hory roztál v důsledku intenzivní teplo. Jak hrozné jsou sopky, které vybuchnou. Jen o několik let zpět byl svědkem exploze Mexika a Kolumbie. Sopečné erupce Helena převést den do noci více než týden. Jeho černý prach pokryl oblohu na dlouhou dobu. To je přesně případ latentní probuzení Kundalini. Mnoho sloni šli na hrudi spícího Kumbhakarna je tak, aby se ho probudit. Totéž platí i pro probuzení Kundalini. Když je to latentní (spící) denní režim funguje dál a pohybuje jako vůz s poškozenými koly. Ale když je motor umístěn v železničním vlaku a jeden lisy urychlovači napomáhá všechny ostatní vozy k němu připojil k pochodu kupředu rychle. Tak uchazeč uctívání Kundalini taky musí čelit strašlivé situace, kdy začíná duchovní praktiky. Ale později velmi zázračně pohyb není jako normální vzduch, ale je jako cyclonic vítr. Jeho rychlost je to tajfuny a cyklony.

Rishis říci "Mahayoga Vijnana", který ----

"Duše síla Kundalini (Divine Serpent Power) jako ženské hada spí na Mooladhar čakra (plexus) se skaní na 3 a půl a kol. Tak dlouho, jak moc je Kundalini spí zvíře zůstává animální v přírodě. I se spoustou úsilí stvoření nedosáhne božské moudrosti. Pokud něčí substrát síla spí pak vnější svět i spí. Ale když se probudí jeho osud a celý svět otevřít. "


Tam je mnoho vzestupu a pádu, kdy je životní síla oheň v nás svítí. Když tam jsou cyklonální vítr působící pova vykořenění, stromy, domy atd. suché listy a hromady kilometrů prachu povstane na obloze. Vířivé proudy v řekách převrácení lodě a tak víří v moři je známo, že převrátit gigantických lodí taky. Zvláštní pohyby, aby neviditelné. Pokud výrobce elektřiny praskne pak okolní oblasti jsou v troskách. Při osvětlení dotkne jakékoli části země hoří tuto oblast na popel.

Zatímco probuzení Kundalini ten musí čelit takové hrozné situace. Proto člověk nemůže jen potřebuje odvážné, ale hodně pozornosti. Letargie nemá místo nad zde. Stejně jako lanové chodci v cirkuse udržet rovnováhu, tak i osoba jeho aktivaci Kundalini moc musí být velmi opatrní a měli by mít vysokou duchovní schopnosti. Pokud je i troška z pohodlnosti nebezpečí, jimž je třeba čelit, jsou zoufalé a mnoho. Mouchy a komáry ležel bezpočet vejci celý den. Dokonce i ryby, vajíčka ve velkých množstvích na jednom záběru, ale všechny z nich se nemuseli obávat, starat jejich vejce. Ale pokud jde o lidská embrya se týká matka je velmi opatrní, a to nejen během těhotenství, ale v době narození dítěte příliš. A později matka zařizuje pro miminka potravin, čistoty a chrání ji před povětrnostními změnami. Světské aktivity lze přirovnat k vajíček nakladených komáry, mouchy, atd., ale pokud jde o Kundalini probuzení se týká, může být ve srovnání s lidskou matky těhotenství, porod svého dítěte a později výchovu svého dítěte. Není to vůbec jednoduché, protože existuje mnoho problémů, se potýká, a tak má stát velmi zodpovědný. To vše vyžaduje hodně duševní pozornosti. Když tam je chyba, je strach z pádu.

Způsob plození jednou ženou Scorpio je velmi zvláštní. V jejím životě mnoho vajec jsou vyživovány a vyrůstal u jednoho a stejný čas. V slepičí vejce rostou trochu si přejí, aby vyšel z lůna. Zahájení pohlavního orgánu je tak malý, že je prakticky nemožné, aby se malé vejce, aby vyšel z toho. Vejce v děloze, zatímco vyrůstající jsou plné hladu. Tak oni začnou jíst bříška sám a po konzumaci všechny její tělo vejce pocházejí ven. Mezitím matka zemře Štír, protože její žaludek se roztrhl od vajec.

Zplození Sidhis (božské síly) spojen s Kundalini je přesně takhle. Kdykoliv Kundaliní probudí bibličtí učenci říkají, že pije krev duchovního aspiranta a jí se jeho tělo. Stává se jako kostra. To je jeden druh Kaya-Kalp odst. tělesné transformace), ve kterém je stará špína vyhodit a nových semen kvetou dál. Chytrý zahradník takto tuto techniku. On Ořízne kytkou závod ze všech stran. Později nové výhony rašit tam a květiny ve velkých počtech rostou na to. Tak kulatost a nádhera z rostlin zvětšuje. V probuzení Kundaliní duchovně uchazeč sám musí zničit všechny své odporné psychické stopy, zlozvyky a další mentální nečistoty. Zatímco stříhání a řezání závod to vypadá, jako by jeho velikost se zmenšila a že je vybitá jeho tělo. Ale tento stav nebude trvat dlouho. Vzhledem k tomu, nové výhonky a květy začít klíčení na to. Melancholie podzimu zmizí a krásné květy jara se svědky jednoho a všechny.


Probuzení Kundalini (božský had Power) je jako ohnivé testu. Když je zlato zahřátí všechny pěna dostane spálena na prach. Nic se neděje do ryzího zlata a ve skutečnosti více se zahřívá víc svítí skvěle. Pochyb inethics mizí a každý zákazník je správné ocenění čistého zlata. Duchovní uchazeč, který sám probudil svou sílu Kundalini se stává velmi silný. Není pochyb o tom vnější tvar jeho těla zůstává stejné, ale v něm je taková elektřina probudil, že zaručuje duševní probuzení a změní vnějšího prostředí.

Mnoho úkolů mohou být provedeny, pokud svítí oheň. S ním mohou Muck, špína a shnilé věci se vyschl. Potraviny mohou být vařené. Pyres může být rozsvícen. Bahenní plavidla mohla být vytápěn hrnčíře zároveň bahenní lodě. Rudy se taví. Tak oheň může vykonat mnoho práce. Když ve vlastním tělem, se probudil Kundaliní, problém zmizí pocit chladu. S pomocí ohně, jídlo je vařené, která odrazí náš hlad. Mokré a páchnoucí oblečení vyschl. Jedná se o jednotlivé dávky. Ve vnějším světě příliš mnoho výhod narůstat. Ironsmith, hrnčíř, pekař atd. rozsvítí svých pecích a dělat užitečné články. S Kundalini probuzení mnohé světské problémy jsou řešeny a užitkové výrobky jsou vyrobeny. Oheň se používá k uctívání Boha příliš. Oheň je využíván v lampách kadidla,, Yajnas atd. Tím se sdružovat s božských sil one výhody hodně. Nejen to, s pomocí ohně můžete udělat svařování. Kdykoli se svařování provádí nehrozí nebezpečí z lodě rozpadá, i když se zlomí jinde. V božské meditace je odliv a příliv emočních vln. Někdy zbožné city vedou k manifestaci velmi intenzivní tepla v psychice.

Někdy ve formě pěny mléka nebo vody bubliny se usadí na základně. Ale pokud Kundalini energie je spojen se to pak pevnost zachována.

Uložená špatných psychických otisky příliš přetečení. Zelená tráva vyschne v horkém létě se změní na zelenou a znovu v monzunů. Stejným způsobem špatné psychické otisky osoby, zdá se, že uschne za určitých okolností, kvetou tam později znovu. Vishwamitra byl Rishi velké pokání, ale on byl přitahován k Menaka a nebeské panny. On si ji vzal a begetted děti. Ale pokud někdo má psychické otisky jsou spálena na prach ze samých kořenů sám není pochyb o tom, jak se zamotá do hmotného světa. Stav Shukdev Paramhans byl zcela odlišný od toho jeho otce Vedavyas. Vedavyas souhlasila s návrhem jeho staršího bratra manželky zplodit děti vzhledem k tomu, Shukdevji utekl do lesa, jakmile se narodil tak, meditovat na Boha. Všichni, včetně jeho otec byl proti jeho odcházejí tím a každý se snažil odradit od cesty do lesa. Ale Shukdevji byl pevný a odmítal poslouchat nikoho. Chcete-li vyzkoušet ho Indra poslal nebeské tanečnice Rambha, ale v několika slovech poslal ji zpátky. To je pravý význam spalování špatných psychických otisků. Pokud se říznete větve stromu nový strom může vynořit se z něj ale pokud odstranit kořeny zcela nebo vypálit až nový strom nemůže nikdy vymanit se z něj. Kundalini energie popáleniny až Sanchit


(uložen), Kriyamaan (v budoucnu), Prarabhdha (dnes) akce k popelu. Zde zralé uchazeč, který je pečlivě zahřívá v peci pokání se stává firma jako cihly.

Ayurved doktoři dělají Rasa (šťáva) nebo Bhasma (Popel). Jsou vyrobeny z obětních ohňů jako Shataputi a Sahasraputi, Gajaputi. To je ve srovnání s Sanjeevani (lék, který přináší mrtvé duše zpět k životu). To je oheň rituál. Kundalini jóga se nazývá ohně. Je to jako rozsvícením oheň životní síly Yajna. Zde "pečené" uchazeč je podobné vlastnosti popela šťávy a Sanjeevani. Tak uchazeč zahřeje v ohni Kundalini stane mimořádný a jeho pravomoci jsou vzácné a neomezené.

Pokud se pára dostane roztroušeny všude je k ničemu, ale pokud je koncentrována v omezeném prostoru a pak se jeho energie vlak může běžet rychle na míle daleko k sobě. Za pár minut se můžete tlaku vařit jídlo. Stejně tak, když je latentní, rozptýlené energie vašeho těla soustředěna přes probuzení Kundalini získáme materiál Sidhis a duše Ridhis a tyto mnoho užitečných úkolů i na světové úrovni mohou být provedeny.

K dispozici je mohutná skladiště elektrické energie v lidském těle, ale to leží roztroušeny. Proto nelze vidět jeho sílu. Ale přes probuzení Kundalini, když je to všechno energie shromáždili a zaměřil se na Mooladhar čakra (páteře), to je jako materiál soustředění energie v omezeném prostoru. Proto využití této energie je taková, že to může jen jeden a všechny ohromí.

Stará žena plná strohostem žila v lese. Žebravý tam přišel. Stará dáma postavil chatu v blízkosti, a vzal zodpovědnost krmit jej. Jednou v noci se žena dřevorubec, co ztratil svou cestu dosáhl chatu na žebráka a prosila o milost.

Žebravý si myslela, že prosit o pohlavní styk, a proto ji poslala pryč bez jídla a přístřeší. Stará paní seděla pod stromem se díval pozorně. Slyšela hlasy. Vzala si paní dřevorubce s ní a dala jí jídlo a přístřeší. Na úsvitu žena ukázal správnou cestu k dřevorubce. Stará dáma vyslechl tvrdá slova o žebráka. Ona tedy rozbil chatu, že si postavil pro něj. Odmítla mu jídlo a řekl: Zde žil 24 let a jen získal vítězství nad svými touhami. Protože jste zaseto sémě soucit ve svém srdci, je to škoda, že si říkáš žebravý.


AUTOR: Shriram Sharma Acharya zakladatel rodu Mezinárodní Gayatri byl velký jogín věštec a ztělesnění boha, který napsal množství odborné literatury, především na duchovních témat pro světový blahobyt a mír. Více vědeckých pls e literatury naleznete http://www.shriramsharma.com/~~HEAD=dobj www.awgpestore.com http://www.dsvv.ac.in/~~HEAD=dobj www.akhandjyoti.org a http://www.awgp.org/~~V POPIS: Volné e-knihy o Chakra Meditation, ESP, nirvikalpa samadhi nebo si myslel, zdarma Trance, dosažení Ridhi-Sidhis nebo božské energie, budoucí vědecké náboženství, Super Energy Gayatri vědy a Kundalini jóga koreluje s neurověd, ESP, endokrinologie, anatomie, psychologie a sociologie pro 1) materiál a duchovního blahobytu a 2) spojující svět pokojně jako rodina. Naše je přísně non-komerční webové stránky, které se zaměřuje na realizaci věkové starý sen o velkých vůdců a myslitelů světa: krásná světě bez hranic. KLÍČOVÁ SLOVA: Kundalini jóga Gayatri e-knihy biografii Guru světový mír mysli psychika bůh nervy subtilní vědomí duše božské žlázy endokrinní trance ESP Čakry plexus meditační soustředění intelekt proroctví myšlenka myšlení cheiro Nostradamus Aurobindo blaženost mozku Vedas sluneční sluneční energie posvátné čisté smyslové orgány Prana ikonky Upanishad světla buňku hypotalamus hypofýza transformace futurista předpověď had výkon život lidské etiky integrity charakter vagus Tantra Mooladhar atomu neutron proton

HLAVA ČTVRTÁ TAJEMSTVÍ FILOZOFIE uctívání METODY SOUL VĚDY

V slupek cibule je další slupka. V rámci druhé slupce je třetí. Stejně tak, pokud banánové listy jsou odstraněny vyjdou jedna po druhé. Nejmenší jednotka hmoty je atom ale když se objeví jeden atom není to tak ve skutečnosti. Protože v něm je jádro a tam jsou neutrony, protony a elektrony otočné.

Solární systém je obvod, ale v mezích svých točí 9 planet a 43 satelitů kolem jejich osy. Atom taky je jako sluneční soustavy. V rámci něj je aktivita podobá sluneční soustavy. Pokud hromada bahna je napaden pak trochu bláta, ale pokud dostane rozptýlené jádro atomu je napaden pak energie, která vyzařuje může pohřbít jednu velkou horu.


Takže je jasné, že čím více hrubé látky jsou jemnější, tím silnější se stanou. Existují miliony živých buněk v našem těle a geny, které jsou skryté v každé buňce mít prototyp jednoho tvora. Tímto způsobem do lidského těla, stejně jako kosmické světě, miliony zvířat přebývá v něm. Mezi nimi jen jeden z nich má šanci vstoupit v matčině děloze během pohlavního spojení. Tak jedno embryo, vzniká a který spustí vytvoření samostatného jeho těla a tělesné energie. Za 9 měsíců se embryo dozrává a ve světě se potuluje po příchodu z matčina lůna.

V rámci tohoto novorozence kotě zjistíme, tělesné a mentální vlastnosti svých rodičů, prarodičů a mnoho předků. Tyto speciální vlastnosti v podobě Vibhutis (božský sláva) jsou tak jemné, že i přes jemné-většina rozpadu genů a životní vitální síly, nelze pochopit současné okolnosti. Situace se projevuje, když dítě vyrůstá a dává nám jasný úvod k jeho zvláštní vlastností. To znamená, že tyto zvláštní vlastnosti, známé, když dítě vyroste, není známo, v nezralém stavu. Pouze o analýze dítě nemůžeme znát jeho rodový charakter. Pouze na jeho obličej a pleť je tam nějaký vnímaná nápad. Subtility delší dobu udržován v nezralých fázi, tak při zrání začíná se nám úvod jejího stavu a existence.

Tam je taková velká předehra z subtilní jemné, že příklad cibule povrchové rámci cibule slupky a listy banánu se zdají být velmi ironický.

Pokud hromada semen jsou shromážděny pak velmi malý rozdíl je vnímáno, pokud jde o jeho barva, hmotnost, tvar atd. je znepokojen, ale když se vysévají semena hlavní rozdíly jsou vnímány přímo z natáčení, listí, větve, květiny, ovoce atd. . je zřejmý rozdíl mezi vzrostlými vzrostlými stromy. K dispozici je tak velký rozdíl, pokud jde o tvar květin, její vůně, se týká chuť ovoce. Proto všechny tyto mohou být klasifikovány jinak. Tento rozdíl je mimořádná. Jeho rozdíly jsou zahalené v počáteční fázi, a proto není možné vidět v této fázi.

Běžné tvary pouzder lidského těla jsou prakticky totožné, ale v tu tolik záhad, že jeden je ohromily na získání příslušné informace o nich. Materiál vědec zkoumá pouze do hrubé aspekt této analýzy.

V anatomy do jisté míry jsme se seznámili se eugenika různých tělesných pohybů pochvy a jak si plnit své různé funkce. Na jeho základě vykonávají lékařské vyšetření a operaci. A také měřit potenciál a možnosti pro životní síly lidské bytosti.


Dalo by se však hluboce nahlédnout do toho, že lidské embryo není tvořen pouze věci. To není pouze směs chemických látek. Protože jeden důležitý aspekt toho je vědomí se nazývá lidská elektřina. V duchovním jazyce se nazývá prána nebo životní síla. Sám o sobě životní síla je ale proto, že se zaměřuje na různé orgány je pojmenované variedly. V hlavě to funguje jako víra, naděje, zvyku, si myslel, apod. Jeho řízení a analýza se provádí ve formě mysli, intelektu a psychiky. Tento velmi princip v orgánech znalostí formu tvar, chuť, vůně, dotek a zvuk. V jiných orgánech těla funguje trávení, emise, může ublížení atd. Prostřednictvím pohlavních orgánů, že chutná sexuální vášeň, a tak procreates. Vlákna a šlachy každého svalu má svou vlastní specifickou funkci a přírody. Jak moc a moudrost jsou protkány v něm.

Po poznání a pochopení inertní a vědomé formy těla jeden uzavře, že stejně jako je celý strom potenciálně nacházejí v osivu tak i celá kosmickým principem tj. makro je vlastní v těle, tj. mikro. Můžeme mít možnost vidět pouze na současnou podobu vesmíru a tělo ještě minulost a budoucnost jsou pevně spojeni na to. Tělo je jako zrcadlo. Pokud se nám podaří pochopit její jemnou tajemnou hloubku můžeme jen divit, na pochopení a když viděl, že kde, jak a do jaké míry se tato všudypřítomná kosmická hmota a vědomí princip je spojen pro lidské tělo.

Ve skutečnosti je malé tělo lidské bytosti naplněna tolika věcí, které můžeme pouze říci, že ve srovnání se všemi božských sil dohromady on sám je nejsilnější. Ale jediný problém je, že tento sklad božské energie je v latentním stavu. Abyste mohli zažít tyto pravomoci člověk potřebuje podstoupit intenzivní odříkání. Pokud tyto pokání nejsou prováděny tyto pravomoci zůstanou vždy skryté, a to, že bude schopen plnit jakékoli vyšší aktivitu na rozdíl od těch, které provádějí zvířata. Proto za účelem vyniknout duchovní člověk by měl následovat duchovní cestu pokání.

Na jemně analýzu tělesné vědy nalezneme všechny božské slávy vložené do každé lidské bytosti. Aktivací těchto božských potenciálů je možné získat božské síly v Sidhis). V subtilního těla jsou 6 čaker dobře znám. Jsou 1) Mooladhar 2) Svadhishthan 3) Manipur 4) Anahat 5) Vishudhi 6) Ajna. To všechno jsou v našem těle, ale na jemné úrovni. Tady je přehlížen hlavy regionu. V hlavě je Sahasrar (1000-okvětními lístky lotus) Kamal. Přidáteli to pak je 7 čaker. Tak jste se seznámí s vznešenosti, tj. 7 poutní místa pro zbožné úsilí v subtilním světě. Jedinou podmínkou je aktivace těchto jemných čaker. Když embryo živí v matčině lůně, že vyroste jako dítě a narodí později. Pokud semeno je zavřený v místnosti nebude klíčit. Pouze v případě, že je dána voda, slunce, bude úrodnou půdou roste do stromu, který nese první květiny a pak sladký ovoce.


Merudand (míchy) se nazývá královská cesta. To je také nazýváno Devyaan Marg, která nás zavede do nebe od země. V rámci této cesty je 7 odst. Lokas Worlds). V 7 Lokas v Boha a individuální duše jsou místa odpočinku. K pokrytí velké množství kilometrů v něčí cesty, zbytek je mošt. Proto na cestě jsou odpočinku domy. Vlak zastaví na mnoha čerpacích stanicích na způsob, jak získat uhlí, voda atd. Tyto odpočinek skvrny na tělesné energie je 6 čakry. Čakry jsou zobrazeny na 2 způsoby, jeden jako překážky a další za dobrodince. V Mahabharat je příběh Chakravyuh odst. řada vojáků do čtverce nebo kruhu). Abhimanyu byl uvězněn v něm. Protože nevěděl, jak se dostat z toho zemřel. V Chakravyuh je 7 hradbami pevnosti. Symbolicky tento incident může být bráno jako individuální duše je uvězněna v 7 čaker těla. Čakry jsou také řekl, že jsou 4 zdi paláce ve formě materiálních příloh, bludy a zkreslení. Proto metoda je uvedena tak, jak ji překonat. Tam je příběh v Bhagwat Mahatmya Ghost Dhundhukari je trhat 7 uzly v bambusu do 7 dnů, aby se stal Bohem je ztělesněn. Symbolicky je to cesta z jedné čakry do dalšího.

V duchovních praktik jedinec nemá moc vlastní. Pouze speciální věc je, že se usilovně snaží probudit své skryté božské síly. Zde něčí vlastní energie je velmi málo a pokud strohosti jsou velmi běžné, že nemůže dosáhnout mnoho. Zvíře instruktor cirkusu se pouze zvířata, kterým jeho společnost si myslí, že je chytrý. Všechny duchovní praktiky jsou umělecké. Kvete na základní kámen oddané citlivosti. Proto člověk zadáte cestu duchovnosti, musí zvládnout hlediska jeho zbožných citů. Také on musí očistit své myšlení a charakter. To je základní podmínkou, která musí být splněna.

Duchovní praxe, která by měla být prováděna co časový úsek? Odpověď není pro všechny stejný. Protože závisí na individuálním duševním stavu. Pokud osobnosti všech individuálních překypuje silou duše se velmi rychle, bez velkého úsilí dosáhne velký duchovní užitek. Ale ty zbožné činnosti, které poskytují všechny tyto aktivity mají tendenci být až příliš. Tato božská energie se používá sem tam zvyšování ty padlé, snížení smutek, ukládání těch, kteří se topí a pomoci všem šplhat po žebříku života. Místo toho, aby strohostem něčí zbožné skutky zvýšení. Tak zachována rovnováha a jogín / duchovní aspirant vede zbožný sattvické život. Jeho postoj je nebeská a chování je jako ten, kdo je duchovně osvobozen v tomto životě odst. Jeevan Mukti). Duše je realizován jako duše slávě a neustále s pomocí Božího poznání, že spatří Pánu v každé částici vesmíru. To je velmi státu v důsledku kterého je osoba tzv. nejlepší mezi muži a stanou se tak sám Bůh.

Ale pokud něčí myšlenky a charakter není čistý, je-li ohavnost v něm pak pokud taková osoba získá božské síly, on se stane démonický a arogantní. Ten provádí takové odporné činnosti, které mu mohou být označeny démon. Je-li bohatství, síla, majestátnost, moc nejsou využity správně, může vést k pádu člověka. Když hrozny zhoršovat budou převedeny do vína. Stejně tak iv případě, že dosáhnout božské síly, a pokud totéž není využívána pro zbožné činnosti pak jedinou alternativou zůstává, je, že budou využity pro


destruktivní účely. Pokud spiritualita neřídí Dakshin Marg odst. zbožný cesta) bude vést k jednomu pádu. Vile actioned Tantrická Aghoris, Kapaliks atd. stal démonický a provádět akce, jako odporné Maran v zabíjení lidí s Mantra zpívání), Mohan Vashikaran (zaklínání) a Ucchatan v rozptylovat osoby mysl zaklínadlo). Démoni jsou obecně útočící typy a unesou nevinné lidi. Příklady takových démonů jsou Vritrasur, Hiranyakashipu, Mahisasur, Kansa, Ravan atd. Jejich rodinní příslušníci, jako Khar-Dooshan a Kumbhkaran a Meghnad a Hiranyaksha a Jarasandh, Raktabeej taky choval démonicky. Démoni obtěžoval demi-bohy. Oni vydrancovali bohatství demi-gods a pili krev z Rishis. Oni jen obtěžoval své poddané a trochou sobeckého zisku, které vykonával mnoho odporné činy.

K dispozici jsou 2 třídy démonů. Třídě je neovladatelný, napadat a teroristického typu. Druhá třída používá podvodu, chytráctvím a iluzorní černou magii, sílu atd. Útočící démoni předvést jejich odvaha a černé magie démoni chválí jejich umění klamu. Útočící démoni jsou díval se dolů na otevřeně, ale černé magie démoni jsou skryta za závojem fasád. Ve skutečnosti chytrý démoni chovat jako svatí externě. Např. pro. Kalnemi. Ačkoli on byl rodinný příslušník Ravan nikdy napadl někoho externě. Místo toho by mělo vést intelekt ostatními prostřednictvím černé magie provádět hnusné akce. Takoví lidé by mohlo nejen nepodaří odvrátit pád, ale že se utopí hlouběji do bažiny nízko skutků.

Člověk může získat božské síly, ale pokud není použit pro zbožné skutky pak jako Kalnemi mezí budou provádět drobné démonické aktivity. V tom není žádný strach, že očernil v důsledku teroristických aktivit a pod záminkou, že svatá externě neunikne hanobení určitou čase. Proto moderní démonické chování v oblasti kundaliní (božský had Power) je k dispozici v bazaru pod značkou Kalnemi a prodává se jako basketfuls během několika minut.

Pravda, duše výkon může získat, pokud je člověk na posvátném cestě spravedlnosti. V tom spočívá blaho všech jednotlivců, a tím celý svět. Pravda, filozofie vědy duše je, že člověk vykonává duchovní odříkání, ale že to, co božská moc se projevuje v podobě Sidhis musí být použity pouze pro účely a spravedlivých světový blahobyt.

Hrubě jeden by měl pochopit, že okolnosti ovlivňují stav našich náboženských citů. Jsme ovlivněni všichni, která se koná ve vnějším světě. Ale ideologie duchovní vědy se ponořili hlouběji do toho a říká, že individuální vědomí ovlivňuje místě a daleko od světských situacích. Člověk je autorem svého vlastního osudu, ale fakt je to, že v pokročilém duchovního stavu je ředitelem kosmických aktivit taky. Pokud jde o to, že lze jednoznačně chápat, že člověk může obsadit equipments týkající se vnitřních a vnějších ploch podle něčí duši. Ve velmi pokročilém stavu, jako duchovní člověk může i řídit kosmické činnosti. To se


nazývá mimosmyslové moc. To je super stavu mysli, který je běžně přítomen ve všech bytostech, ale v latentním neaktivním stavu. Jak lze aktivovat? Jak to může být oprávněna? A jak to může být využit pro různé úkoly? To se nazývá duše věda. To je také nazýváno Brahmavidya. Kundalini praxe je proveden tak, aby aktivovat naši duši sílu.

V lese u Lakshadweep bydlil 4 mudrce. Pro prosí almužen, které překročilo oceán vody a dal duchovní projevy na domácích. Jeden mezi 4 mudrců byl velmi chytrý. On se naučil chodit po vodě vložením nohy s některými účinnými bylinami. Ostatní mudrci 3 plavali ve vodě, ale to chytrý šalvěj by chodit na to. Lidé, kteří viděli druhou mudrce myšlenka, aby byl realizován svatý. Proto by lidé poslouchat jeho jednání pouze mu drahé dárky.

Pomalu tajemství byla vyzrazena. Chytrý oddaní trval na tom, že by umyl nohy na 4 mudrců s teplou vodou. Tak bylinná pasta na tzv. velký světec byl vymazán. Nevěděl, jak plavat. Proto z hanby, že odešel skupiny mudrců a utekl. Fasády nikdy trvat dlouho.

HLAVA PRVNÍ DIVINE Hadí Síly univerzální NATION

V těchto dnech je takový déšť celosvětové ničivé nebezpečí, které bude velmi obtížné pro lidské existence a celý svět čelit. Do té míry, že jsou strašné do té míry potřebujeme silné


prostředky k jejich překonání. Slon nemůže zemřít s malou pistolí. S cílem zničit pevnost, bude sprška šípů nejde, člověk musí používat děla. Vritrasura mohl být zabit pouze bleskem. To bylo Chandi je intenzivní hněv, který překonal démona Mahisasura. Hanuman je průraznost mu pomohla vymýtit horu. Dynamit se používá k výbuchu hory. Pohled na situaci bylo nutné, že je potřeba nejen tvůrčí síly, ale i zbraně, jako Brahmastra je třeba překonat strašné podmínky.

Pokud démoni nebezpečí, které jsou zaměřeny na zničení lidské civilizace jsou vyživovány pak svět bude zničen. Je třeba překonat. U tohoto druhého typu je třeba zbraně. Ruční bomby jsou potřebné k překonání hrozných démony, kteří vytvářejí sváry a krveprolití všude.

Můj život byl orientován podél řad Gayatri. Kolik vůbec z mého života zůstává, že taky bude věnován jí. Kdybych našel Vivekanand a Shivaji nebo Chandragupta bojovat proti strašlivé situace dnes, tak bych nikdy otočit se z mé cesty. Ale i přes výrazné úsilí, jako jedinečná příležitost nepřišla svou cestou. Přesto jsem nezoufejte. Není pochyb o tom, že jsou duchovní síly ve světě, ale existují v jemnohmotných těl. Silně zakotvena jednotlivec je nutné pro materiální úsilí. V epické Mahabharat 5 polobozi projevuje jako Pandavas. Někteří podobu medvědů, opic a někteří se objevil jako Hanuman, Angad atd. Pro perceivable úkolů materiál těla jsou nutné. Dlouhá doba uplynula od ve snaze najít. Pokud je celý sklad moci tam není alespoň část projevem by tam měla být. Funkční uspořádání může být uváděno, pokud se nachází v božské člověka. Zjistil jsem, že Rishi centra v podobě Prajna rodiny, kteří projevují energii v podobě semen. Ale sama byla marná. Kdyby to nebyla dána ryzí smysl pro směr a pak, že energie by byly zapojeny do destruktivní činnosti. Proto zůstala pouze jedna možnost v závislosti na směru danou cesty dárce, že on sám předstoupil vytvářet a distribuovat tento výkon, a pokud to bude třeba změnit cestu taky.

Tři roky zpátky tato změna byla přineslo dovnitř Lone uctívání Savitri byl podroben. Není snadné žít sám poté, co vedl aktivní rušný život. Sávitrí uctívání zahrnuje aktivaci 5 pochev božské moci had těla (tzv. Kundalini Shakti v Yogic písmech). Tento stav se nazývá zušlechťování a 5 krát rozbít v Vedanta. , Že učitel, který vedl mě k uctívání Gayatri sám mi způsob Savitri uctívat, aby energie skrze mne jiných Divine mužů může být probuzen, aby se pochopit jejich pravou povahu a svou duši výkonu práce pro blaho všech.

Je vidět, že nebezpečí není světlo, které lze snadno překonat. To není hra, která je snadný tedy jeden musel, aby se více intenzivní úsilí. Proto jde o jeden krok vpřed od Sávitrí uctívat božskou moc musel být aktivován pro překonání hrozné časy. Jinými slovy je to


Mahakali, Mahachandi nebo Mahadurga. Bylo zjištěno, nutné, aby tato moc, která měla být využita správně těch lidí muselo být potřebné informace. V minulých dnech hodně studie, analýzy a výzkum Božské Serpent Power odst. Kundalini Shakti) došlo. S ohledem na to je divný popis uveden ve starých / nových knih a předělávají to vše vedlo k vydání knihy mnoho spisovatelů. V tomto typu kopírování spoustu odpadků vstoupil do této oblasti.

Pouze jeden závěr může být po přečtení všech popisy Božské Hadí Síly, že toto téma je lákavý a plný tajemné vědy, mnozí pracovali na tom ale žádný se snažil získat své vlastní zkušenosti. Cokoliv, co napsal je jen prolog hathajógy který netvoří ani 1% z Božské aktivace Serpent Power. Velmi šikovně takové experimentátory prohlašují, že jejich cílem bylo dosaženo. Dnes natož s účetní knihy nebo učení o pravosti není literatura, která poskytuje správný popis jeho základních pouček. Pokorně jsem se snažil, aby tam skutečné zásady, že nejprve šetří se od všech iluzí o to.

Má jemné preceptorial centrum, které působí po staletí stejně zažil pole Gayatri a Sávitrí a Božské Serpent Power. Jsou při pohledu na mě jako na důkladně zkoumal mince byly použity mě za poslední 3 roky uctívání Savitri a aktivaci Božského Hadí Síly slavné Indie tak, že skoro zapomněl, ale nesmírně silné věda nemá zaniknout k ničemu. Jeho řetězy musí být pevně vázaná, aby v budoucnu nemají rozejít.

Gayatri je duchovní znalosti a týká duše. Sávitrí je duše materiál. To spadá pod vědu duše, ale je možné získat materiální výhody a odvrátit nebezpečí světských. Prostřednictvím jak je možné získat výhody pro sebe a ostatní taky. Ale potenciál Božské Serpent Power je kosmická a může být použit se připojit to, co je rozdělena. Pokud je Chandi hněv může být využita pro opravu nečistých aktivit. Proto se tomu říká dobyvatel démonů. Kdykoliv to bylo použité překonat démony a jejich nečistou hru, že se používá jako meč bičovat věci. Může být použit k silně vést anarchaic prvků na správnou cestu. Je to věda o mesmerismu. To se využívá především k tomu mysl pryč. Mahakali uchvácen Shumbha-Nishumbha a Madhukaitaba a překonat je v bitvě. Dokonce zabil Bhasmasura a Sund-Upsund a Mahisasura. Prostřednictvím Ram a Seeta získala vítězství nad Ravan a přes KrishnaBalram ona překonala Putana a Kansa a Jarasandha a jiné démonické síly. To je jeden aspekt Shakti (božská síla).

Když je to velmi moc pro kreativní účely pak se stane kosmická tvořivá síla. V Jnanarnava Tantra říká se, ----- Všechny světské činnosti pokračovat jako gigantický předehra prostřednictvím tohoto výkonu. Mahakal úkol transformace taky funguje na základě této moci. Bytost se otáčí kolem dokola jako hliněné hrnce na kole a jako hrnčíře to dělá mnoho


jmen a forem různých bytostí. Ve skutečnosti Boží Serpent Power poskytuje výkon v celku s odkazem na světě a jednotlivce s odkazem na bytí. V jistém smyslu Boží Serpent Power je vesmírná energie, která aktivuje oheň jógy a vytváří individuální silné svědectví mít životní sílu. V Kathopanishad wherein jedna najde Yama-Nachiketa dialogu je stejná životní síla se mluví ve vědě Panchagni, která nabyla jedné nad nemocí, smutek a stáří tak, aby dosáhla osvobození. Jsou-li aktivována nervová centra výkon a dá se objeví na okamžik identitu. Ale Boží Serpent Power je trvalá a je vědomá síla, která po projevující energii jedince transformuje ho.

Pokud na kosmické úrovni, všudypřítomná úroveň proces aktivace Božské Hadí Síly se tam děje člověk by měl pochopit, že to bude odvrátit to, co je nežádoucí a projevuje světlou budoucnost. Ale takových nebezpečných podniků by měly být zbožné duše. Když je pistole vystřelil zbraň pohybuje dozadu. Ti, kteří pracují s touto velikou mocí by měla být přiznána s takovou horlivostí, může a srdnatost, které jsou schopny snášet na neupadá pitomci v době útoku. Jinak pokusy prováděné na dávky může ukázat jako velmi destruktivní. Pak to bude jen tématem konverzace. Proto se pohlíželo jako na tajné znalosti a nikdy vysílány otevřeně. Když je suchá logika a netřeba argument, egoistický lidé začít hledat chyby, za takových okolností základ uctívání, které je víra začíná utlumená a tedy i nejintenzivnější uctívání nezdaří. Možná udržet všechny tyto důvody na mysli biblické věštci přestali nám jenom o těchto jemných věd. Je nezbytné, aby učitel po ověření schopnosti duchovního aspiranta dá mu vhodný způsob uctívání. Nejen, že uchazeč má povahu, ale i jeho potřeby a okolnosti je třeba mít na paměti. Teprve po správné vyšetření může pacient a lékař přínos.

Vzhledem k tomu, Sávitrí a božský had Power uctívání je obtížné, jako chůze po velmi tenkém ledě lidi ignorovat. Nikdo nemůže být dobrý inženýr, umělec atd. bez řádného učitele. Proto když se nenajde opravdové specialisty Divine studií Hadí Síly, jak je možné najít zájemce v něm?

Božská Serpent Power aktivace rukavic z tělesné vitální ohně a tato tradice je zatím pro osobní výhody. Sexuální energie Mooladhar odst. genitálie) prochází Merudand (páteře) více sbližovat Brahmarandhra odst. pokožka), který má božské energie. Tak když ShivaShakti sloučení se mu dostává božské síly v Sidhis). Ale v takových chvílích člověk musí být ostražitý jako krmení hada. Hadů pochyb o tom, živí svou rodinu přes hadí show, předvádí své umění, ale přesto hraje nebezpečnou hru. Pokud je jedovatý had svou cestu a pak i její syčení zastaví show, prezenčních signálů lidí zastávku a tam je nebezpečí smrti.


Hadi cívky kolem hrdla Shiva-Shakti. Symbolicky je to Boží Serpent Power (Kundalini). Není pochyb o tom to je částečně Hatha jóga, že veškerá energie má při průchodu přes 6 čaker v yogic kola) slouží nejen k překonání těžkostí, ale spojení s uctíváním Savitri vysoké, aby je generována nová atmosféra. Spolu s transcendence z 6 Yogic čaker, když příliš v 5 pochvy jsou aktivovány a pak se stane užitečným pro mnoho tvůrčích aktivit. Aby bylo možné postavit dům je potřeba cihly, omítky, železa, dřeva a zedník. Vařit jídlo jeden potřebuje palivo, požár, plavidel, syrové jídlo a vařit. Panchratna (5 klenoty) jsou známé. Tělo je vytvořeno Panchratna a energie s 5 životně důležitých složek. Tento zdroj energie je jiné jméno pro životní síly. Pokud aktivace životně ohně, božského Serpent Power aktivace, aktivace 5 pláště a Savitri práce v souzvuku pak jeho vliv je velmi rozšířená. Všechny zoufalé situaci ve světě nebyly nikdy předtím neviděl. Temné mraky atomových zbraní, Star Wars, znečištění vnitřní / vnější nerovnováha světa, přírody, epidemií, terorismus apod. se rýsuje velký, a proto je nutné, aby tento pokus provádět ve velkém měřítku. Není pochyb o tom, že je bolest ve snaze získat vítězství nad těmito problémy, ale jeho výsledky jsou tak velká, že nelze srovnávat s ničím.

V této části popisují pouze ty systémy, v důsledku božské inspirace, které jsou užitečné pro aktivaci energie lidského společenství jako celku. Je potřeba pro čtenáře jít do jeho detaily. Mají jen vidět své výsledky, a proto domnívat, jakou roli mohou hrát v něm. Později také, že bude více jasné, jak jednotlivé nejen postupuje do sebe, ale i to, jak se inspirovat ostatní na této cestě příliš. Také, jak změnit toto období a zavést jasný zlatý věk. V závěru byl tento experiment byl proveden přes aktivaci Božského Serpent Power Indie.

Kapitola druhá Výborný božské síly nazývaný Gayatri, Savitri A KUNDALÍNI

Šetření Kundalini (božský had Power) začíná diskuse o filozofii Mahaprajna Gayatri. Zásadně Gayatri uctívání je experiment náboženské ideologie a božské city. V tom je vlastní výzkum uvedeny hlavní význam a generování oddanost prostřednictvím meditace nebo koncentrace je Brahmic vědomí přiblížení a něčí duše dostane v ní prolíná. Ať hodíte hořící zápalka na hromadu dřeva nebo hodíte spalování dřeva, na benzínu, obě akce jsou totožné. Jediný rozdíl je, že přes sebeodevzdání, které prochází Advait (spojení s Bohem) jeden rychle vidí zázračné výsledky. Místo toho, aby celkové sebeodevzdání, i když tam je nějaká touha podílet pak Nepochybuji o tom, že auto bude zpomalovat přesto nakonec nám výhody. Přesto není snadné stát se může vztahovat jiné na světě. Plavec může plavat sám ještě není schopen pomáhat druhým přes řeku jako převozníkem. To je rozdíl mezi touhou


založené na uctívání Gayatri a Desireless Gayatri uctívání. Prostřednictvím obou typů úsilí, duchovní uchazeči uspět svým vlastním způsobem.

Pokud bychom ponořit hluboko do filozofie Gayatri uctívat pak jsme si uvědomili, že celá naše vědomí je ovlivněn "počáteční znalosti o mozku". Jeho role je hlavní jeden s odkazem na výživu na zdraví a sociální chování. Ve velmi zvýšené stavu toto centrum studnicí mimosmyslové potenciálu a je to tady, že blažený činnost spojovat tvora s Brahman (Bůh), tj. dosažení skutečného lidského cíle je dosaženo. Gayatri je Brahmi-šakti (božská síla) je také nazýván Brahmarandhra a Brahmasansthan nebo Brahmaloka. Oblast, která má vliv na vědomí, je moudrost. V symbolickém způsobem je také nazýván Gayatri Brahmani nebo manželka Brahma. Jeho síla může být viděna jako Brahmadand (trest), které překonává zlý a zničí bolest a chudobu v materiálním světě. V duchovní oblasti je jeho forma vzala podobu Brahmavarchas.

Nad uctívání Gayatri je uctívání Sávitrí. Sávitrí uctívání je velmi materiál aspekt Gayatri. Moc se vyvine s pomocí energie. 5 prvků, vnitřní oheň na 5 životní síly naší práci s tělem jako palivo as jeho pomocí se aktivuje. Tento oheň aktivace je Sávitrí uctívání. Přesto, že tam je rozdíl v Savitri a Kundalini (božský had Power) uctívat, že mají stejnou postavu.

Podle indické mytologie Brahmaji měl 2 ženy. První byl Gayatri a druhý byl Sávitrí. Symbolicky jsou moudrost vědomí a materiální bohatství. Jedním z nich je Para Prakriti a druhý je Apara Prakriti. Para Prakriti zahrnuje mysl, rozum, psychika, ego, Ritambhara Prajna apod. a všechny oblasti znalostí. Druhá žena Savitri je Apara Prakriti, materiál vědomí a inertního materiálu. Všechny pohyby hmoty jsou na ní závislí. Revoluce molekul, vliv chemických látek, elektřina, teplo, světlo, magnetismus, éter atd. jsou pod jeho jurisdikci. Nauka o materiálu pomocí všechny tyto přístroje přichází s nekonečnými vynálezy tak, aby byl materiál nám pohodlí. To Apara Prakriti je Sávitrí. Apara Prakriti z Sávitrí je zodpovědný za fungování těla všech tvorů, a tak se svět vyvíjí. Je to síla, která řídí Sattva, Rajas a Tamas, 5 prvky, atd. Tanmatras Sidhis odst. božské síly) a spásy je dosaženo prostřednictvím této síly Sávitrí. Zdraví, dlouhý život, možná, nadšení, odvaha, krása a další nekonečné speciální vlastnosti jsou závislé na tom. Na jedné straně je rozšířená přesto jeho hlavní ohnisko je na pólech Země a Mooladhar čakry lidské páteře. Při provádění duchovní praxe to je také nazýván Kundalini Šakti (Božské Serpent Power). Všechny cíle je dosaženo tím, že aktivuje tuto moc. Můžeme tedy výrobě energie. Na analýzu biblické příkazy jsme pochopili, že na některých místech Sávitrí a Kundalini se říká, že synonymem a všude tam, kde oni jsou myšlenka být různé duchovní praxe a cílem je také myšlenka být jinak. Ale jedna věc je věčné, že subtilní vytvoření těla a způsobu probuzení vždy zůstane natrvalo. Rozdíl vyplývá pouze tehdy, pokud důvody použití síly jsou různé.


Ve skutečnosti v rámci Kundalini jógy, Kriya Jóga je vynikající. Všechny duchovní praxe jako Naadi Shodhan odst. nervy čištění), Trinaadi Parimarjan odst. mytí 3 nervy), Shatkarma Chakravedhan (cestující až na 6 čakry nebo pleteně), jsou takové, že spolu s meditační / koncentrace tělesných cvičení jsou také uvedeny důležité. Člověk se musí popíjet podivnou cyklus životních sil cvičení v pranayam. Zatímco aktivaci Kundalini energie bandha a mudra, Aasan (pozice) jsou řádně význam. Ale v čisté uctívání Savitri jeden omezena na okraji oblasti hlavy. Sahasrar Kamal (1000-okvětními lístky lotus), Brahmarandhra (uprostřed na vnitřní vlasové pokožky regionu), materiály v mozku se aktivují. Brahmarandhra stará o vnitřní oblasti mozku a vnější plocha je staral se o třetí oko s názvem Chakra Ajna. Ale když jsou kombinovány duchovní praktiky obou Sávitrí a pak Kundalini způsob jak se směs a výsledky taky změní. Duchovní praxe, které se chystáme prezentovat tady je z této odrůdy. Proto jsme se zabývali postupně principy a využití Gayatri a Sávitrí a Kundalini (božský had Power).

Bude-li v ženě písem Brahmā je popisován jako jeden z těchto duchovních praktik a pak víme, že to musí být symbolicky. Jak může rodina vědomé moci být rád, že s lidmi? Pokud někdo chce, aby mohl dát 2 speciální vlastnosti VIZ elementu ohně. Teplo a světlo jako název těchto žen. Pokud je to nechutné pak lze nazvat dcery. To je to, co je vidět v písmech. Na některých místech je Saraswati nazývá Brahma choť a na dalších místech jeho dcera. Proto místo se dívat na to jak světských skutečností, měla by být přijata v symbolickém způsobem. Duše síla je Gayatri, materiál moc je Sávitrí. Plody uctívání Gayatri zahrnuje povýšení duše vědomí, vývoj našeho charakteru, která pracovala pro velké úkoly, vysoké myšlení a snaží se pro dosažení osvobození, zatímco ještě žije (Jeevanmukti). Vzhledem k tomu, Sávitrí uctívání znamená probuzení Kundalini (božský had Power) tak, aby se překonat latentní, zkreslený stav vitální síly v těle přes jeho aktivaci. Existují dva proudy elektřiny, tj. pozitivní a negativní. Pouze tehdy, když oba spojí je tam tok energie. Teprve když Gayatri a Sávitrí spojit lze všechny požadavky duchovní praxe realizována. Se Sávitrí uctívají one výhody nejen materiálně, ale že s jeho sloučením s Gayatri uctívání něčí duše moc se vyvíjí. To je hlavní forma uctívání Kundalini. Pokud je mlhavá v naší psychice a pak veškeré úsilí v tomto směru jsou marné.

V oblasti spirituality je cesta moudrosti volal Dakshin Marg. To je také nazýváno Nigam Rajyog, Ved Marg apod. cesta se nazývá akce Vaam Marg, AGAM, Tantra, Hatha Yog atd. Všechny překážky v jeho cestě jsou destruktivní. Výsledkem je chaos a zkázu. Žádný rádi slyšeli nebo četli o bojích mezi demi-bohy a démony. Ve skutečnosti čte opravdu agituje nás. Ale když se obě strany společně vyrobily přes oceán, byl celý latentní bohatství oceánu dosaženo nich. Každý ví, že v důsledku víření oceánu dorazili 14 drahokamy. Stejně tak, když jsou Gayatri a Sávitrí uctívání provedena společně se říká, že o úrovni spolupráce mezi demi-bohy a démony.


Když Šiva si vzal Parvati, jejich osamělost zažehnána. Prostřednictvím jejich svazku se narodila 2 synové. Jeden z nich byl Sidhivinayak Ganesh a druhý byl Kartikeya, ničitel démonů. Jednou zjistí, spravedlnost a druhý zničí nepravosti. Ganesh nám žehná s božským rozumem a Kartikeya s výkonem. Kartikeya má 6 tváří. Tito jsou také nazýváni 6 odst. pleteně čakry). Tento projev Skand by měly být chápány jako vlivem 6 čaker souvisejících s Kundalini energie (božský had Power).

Kundalini není nic jiného než palebná síla byt v našich pohlavních orgánů. Shiva ve formě čakry Sahasrar (1000-okvětními lístky lotosu v horní části naší hlavě), když aktivované vede k výlevu pylu med, který je Shiva "Retas" (sperma). Palebná síla kundaliní sebe vstřebala to. Šest Kritikas odst. Plejád hvězdičky) zrající to. Těchto 6 Kritikas je 6 čakry. Kartikeya s 6 tváří živeni 6 Kritikas by mělo být pohlíženo symbolicky jako vlivný důsledku 6 čaker.

Co přesně je to za 6 čakry? Kde a proč existují? V jakém stavu se, že existují? Jaká je jeho nástroj? Nebudeme zacházet do velkých podrobností všech těchto otázek. Povaha jeho užitečnosti a vědecké analýzy budou podrobně později. Zde jsme se ponoří do tohoto Kundalini, která je pro lidi, kteří prostřednictvím média materiálu snažit chtějí dosáhnout vyšších stavů vědomí duše. Takoví lidé jsou ctitelé božské energie a myslím, že energie je důležitější. V bitvě mezi demi-bohy a démony, že energie, kterou získala démonů byla promarněná jimi nízko činnosti a pak experimentovat na Pána Višnua nebo jiné vysoké duševní síly byl podřízen. Když Shakti (energie) se spojí s uctívání božství teprve potom se to podaří. Tyto dosažené jsou věčné a z dlouhodobého hlediska se ukazuje výhodné pro všechny živé bytosti. Počáteční úspěch démonů bylo osvědčeno bylo vše jako příslovečný iluzorní hořčičného semínka na dlani. Shukracharya byl expert Kundalini vědy. Byl to on, kdo naučil tuto vědu svým učedníkům démonů. Brihaspati byl učitel z demi-gods. Tím, že žádá jogínů, smíření mužů a poznávajícími Brahman k uctívání Gayatri udělal jim pietní charakter, který byl podobný tomu demi-gods. I on je učil Kundalini vědu dosud jeho jediným cílem bylo rozšířit zbožnosti. Tyto poznávajícími z duše, která měla materiální problémy překonat byli požádáni, aby po Savitri uctívání nad primárního vzdělávání. Bylo to tím, že se obrací na uctívání Savitri, že Dadhichi, Bhagirath, Lomharsh, Shringi, Vishwamitra apod. mohou řešit materiálové problémy. Není pochyb o tom konečný cíl měl spiritualita ještě cesta, obřady atd. duchovní praxe byla změněna na potřebám. I likes Arjun, Hanuman, atd. musela uklidnit wordly hádkách. I oni měli následovat Sávitrí, Kundalini uctívání, které bylo materialistické úsilí pod záštitou duchovní vědy. Dokonce i moje vlastní duchovní pokání bylo právě z tohoto důvodu a protože jsem chodil na správné cestě jsem ochutnal úspěch.


Když se Sávitrí a Kundalini uctívání následoval v souzvuku pak zázračné výsledky. Elektřina dělá divy v jednom záblesku sekundu. Dokonce i mrtvé tělo se spálí rychle na elektronických hranicích ještě vzhledem k tomu, rýže, čočka atd. trvat delší dobu vařit na dřevěném ohni. Tato cesta se nejlépe hodí pro toho, kdo nechce duchovní pád a přesto rychle dosáhne svého cíle kvůli zbožné charakteru. Čistý Kundalini uctívání spadá do vlajkové lodi Tantra a Vaam Marg. Při kombinaci Gayatri, Sávitrí a Kundalini jóga pak Marg je převážně Marg Dakshin.

Převážně jako Pán Varah a Nrisinh a Parshuram atd. musel čelit problémové situaci. Šiva se nazývá Šiva Bholey Baba (nevinný bůh) nebo Aughaddani (snadno se prosím), ale i on vytvořil Veerbhadra z zloba proti Daksha Prajapati a tím zničil Daksha arogance. To je velmi zoufalá akce, a proto činnosti zklidňující a dokonce i zabíjet jsou prováděny.

Za určitých okolností ztělesnění popohánět a jiné vysoce pokročilé duše pohánět ostatní K provedení tohoto úkolu tak, aby se jejich vlastní moc není vyčerpán. Vishwamitra byl schopný chránit své vlastní Yajna, ale k tomu, aby se jeho vlastní duše síla nedostane zničen při projevuje hněv se rozhodl požádat Kshatriya chlapci Ram a Lakshman v boji proti démonům, jako Tadka a Subahu a Mareech atd. Vishwamitra učil Ram a Lakshman všechny dovedností pravého vojáka a tím chránit své Yajna s jejich pomocí. Samarth Ramdas a Chanakya zeptal Shivaji a Chandragupt respektive k plnění úkolů, které by byly provedeny sami. Otázkou zde je, že Brahman záření je mnohem cennější. Tato božská moc by měla být chráněna pro vyšší úsilí a nedocházelo k plýtvání v odvracet hádkách. Tak s pomocí kombinovaného Sávitrí a Kundalini uctívání něčí vlastní a cizí hádkách lze překonat, a v rámci limitů vhodnost něčí bohatství moci také může být rozšířena.

S pomocí síly generované muž po cestě strohostem lze měnit nejen ostatním, ale i chrlit do atmosféry tak, aby se z nich k lepšímu. To je fakt. Stejně jako ostatní 2 božských sil může být předány ostatním taky. Je možné požádat o Boží moci z jednoho, který dosáhl jej strohostem a tak použít pro vyšší účel. Je to jako s úroky z bank. Stejně jako bohatý muž vždy daruje část svého bohatství na potřebné tak i jogín dává kromě jeho božské moci, aby apt lidí, kteří na oplátku snaží překonat světské okolnosti, čímž se vytvoří světový mír. V rodině je jedním živitelem. Ostatní členské státy omezovaly provádění drobné úkoly v domě, ale to není nutné, že musí vydělávat na jejich vlastní bohatství se postarat o jejich požadavků.

Probuzení Kundalini Shakti (božský had Power) je velmi složité. Je to jako hrát s osvětlením. V důsledku toho jsou šance na ztráty vlastního života také. Při aktivaci Kundalini, pokud je nedostatek řádného vedení nebo kapacity pak jsme viděli lidi,


soustružnické blázen taky. Mnoho byl postižen obrnou a mnoho umřel taky. Pokud se člověk snaží naučit řídit auto pouhým čtením knih, pak rozhodně, že přistane v hlubokých potížích. Dokonce i člověk, který má naučené řízení motorových vozidel bude velmi opatrní při jízdě autem, a pomoci tak spolupracovníci cestujícím dostat se do správného místa určení. Nad získání znalostí o probuzení Kundaliní, dosažení Ridhi-Sidhi atd. by nikdo neměl být ukvapený a myslím, že to snaží se být velmi snadno sledovat. Jeden by měl nikdy probudit kundaliní bez pomoci pravého duchovního vůdce, guru nebo učitel. Jeden může myslet sám za velmi pracovitý v jumpingu frontu a pochodování vpřed, ale víme, že takový akt je plný nebezpečí.

Důvodem, proč je velmi opatrný z diskuse na kombinované duchovní uctívání Gayatri a Sávitrí a Kundaliní je, že dnešní lidé jsou velmi přitahovala. Vzhledem k tomu, že je to tajemství vědy je závoj pokrývající to. To je vhodný a velmi nutné pochopit princip, přírodní a sociální aspekt Kundalini vědy. Protože když se tyto vědy mizí inteligentní člověk dosažení kroužky Aforismus vedlejších směrů se bude budovat řetězec podle svého omezeného chápání. Ale pokud není stopa vůbec pak omlazující takovou vědu je velmi složité. Proto není problém popíjet důležité aspekty této vědy. Problém spočívá v experimentování. Pokud šipka slov obrátí a dělá svůj vlastní hlas, jeho cíl, pak se výsledek bude pouze smrt.

Tím, že přijetí Kundalini uctívání jako pouhé povrchní obřady člověk by měl pochopit, že člověk by měl mít správná pověření. Tam musí být základním duchovním pokání, které musí být podrobeny a pokud jde o jeho použití se týká, nechte to v rukou schopných odborníků.

Hlava třetí Rozsvícení oheň vitální síly bohoslužbou Kundalini

Aktivace a pohyb Kundalini Shakti (božský had Power) je velmi obtížné. Vzhledem k tomu, průtok musí dojít k jeho ucpání. Člověk má pocit bezstarostné a radostné, když neexistuje žádná disciplína. V tastebuds jsou v extázi, když dovoleno jíst cokoli. V důsledku


zvyku náš jazyk chce, jak chutné potraviny a přebytek v množství. Totéž platí pro naše genitálie. Lusty lidé si sahají duševní vzestupy a pády a jdou do extrémů ve všech svých činnostech. Muž chtíče nikdy nedostane duševní uspokojení toho, jeho tělo se pneumatiky rychle, ale mysl stále toužit víc a víc. Totéž platí pro všechny smyslové orgány. Mysl je jedenáctý smyslový orgán. Má 3 tastebuds tj. nenasytností, příloha a ego. Celé tělo je plné letargie. Obyčejný život tok v tomto směru. Hnusné činnosti, které jsou zhovadilá a strašidelný v přírodě dolů pokles. Proto brání se letos na podzim, je tak složité, jak vybudovat silnou hráz. A hůře se odpařuje slanou vodu z oceánu tak, aby je pitná. Velmi výkonná technologie je nutné, aby kopali studny nebo ropnými vrty tak, aby vodu a olej, resp. Cranes je potřeba vytáhnout a vychovávat je. Také to je gigantický úkol údržbu a opravy těchto strojů. Velmi kvalifikovaný inženýr je potřebný pro správnou údržbu strojů. Nejen vzdělání, ale jeho ostražitost a odhodlání taky jsou nejvíce zapotřebí.

Kontrola, aktivace a zvyšování Kundalini energie je stále obtížnější v tomto pořadí. Nejen, že si člověk musel popíjet ovládání smyslů, mysli, myšlenek, bohatství, čas, atd., ale člověk musí být stálý v něm jako otěže koně řetězců, z divokého slona a oprátka z velblouda. To vše se děje aby se z něj jednat podle vlastních rozmarů a vrtochy a že silně, že se využívá k dosažení požadovaných cílů. Pokud touhy zastavit vodopád teče dolů a místo toho změnit svůj tok směrem vzhůru výkonné čerpadlo je potřeba. Tento úkol nelze splnit s obyčejnou schopností. Je třeba mimořádnou sílu.

Vyvinutá duše síla duchovního aspiranta, který aktivuje jeho vitální síla oheň sebekontrole může projevovat božské moci (Sidhis) a využívají stejné pro požadované úkoly. S odkazem na tuto některé příklady jsou pozoruhodné. Mahatma Jadbharat byl ztělesnění krále Bharat. Dal božskou moudrost do Sindhu krále Rahugan zatímco plavící Rahugan je palanquin. Jakmile voják Dasyu ho chytil jako obětní oběť. Jadbharat byl předstíral, že stojí před obrazem Mahakali je tak, aby si hlavu useknuté. Kněz, který byl sekat hlavy přiblížil Jadbharat. Ale Jadbharat stála klidně. Kvůli jeho duše záření obraz Bhadrakali byl aktivován. Vytrhla nůž z kněze ruky a zabil všechny zlé muže. Něčí duše síla má intenzivní, neomezenou moc. Když se probudil elektřiny tělesné funguje jako požární zbraň a má schopnost překonat všechny překážky.

Když byla manželka Shiva Sati urazil v Yajna její otec Daksha je, že její aktivaci jóga oheň a spálil její vlastní tělo na popel. I Sutikshnaji který byl nasycen tím, že lorda beraní vizi vzdal své tělo v ohni jógy. Když Damayanti manželka krále Nala musela zachránit svou vlastní respekt se zabil smyslnou lovce s ohněm jejích očí. To všechno jsou příklady aktivace latentní duševní síly.


Dokonce i obvykle je obtížné probudit ty, kteří jsou v hlubokém spánku. Jsou-li děti, dospělý dospělí atd. silně probudil se zlobit, protože mají pocit, že jsou nuceni vzdát se radost spaní. To je ještě nebezpečnější probudit spícího hada. Jaderná elektrárna v atomu je latentní. Pokud je napaden a zlomil jako hrozná exploze dochází, že jeden svědky zničení kilometrů kolem. Ti, kteří si nejsou vědomi atomových výbuchů byli upozorněni na Nagasaki Hirošima-bomb lakhs výbuchu wherein lidí zemřelo a obrovské hory roztál v důsledku intenzivní teplo. Jak hrozné jsou sopky, které vybuchnou. Jen o několik let zpět byl svědkem exploze Mexika a Kolumbie. Sopečné erupce Helena převést den do noci více než týden. Jeho černý prach pokryl oblohu na dlouhou dobu. To je přesně případ latentní probuzení Kundalini. Mnoho sloni šli na hrudi spícího Kumbhakarna je tak, aby se ho probudit. Totéž platí i pro probuzení Kundalini. Když je to latentní (spící) denní režim funguje dál a pohybuje jako vůz s poškozenými koly. Ale když je motor umístěn v železničním vlaku a jeden lisy urychlovači napomáhá všechny ostatní vozy k němu připojil k pochodu kupředu rychle. Tak uchazeč uctívání Kundalini taky musí čelit strašlivé situace, kdy začíná duchovní praktiky. Ale později velmi zázračně pohyb není jako normální vzduch, ale je jako cyclonic vítr. Jeho rychlost je to tajfuny a cyklony.

Rishis říci "Mahayoga Vijnana", který ----

"Duše síla Kundalini (Divine Serpent Power) jako ženské hada spí na Mooladhar čakra (plexus) se skaní na 3 a půl a kol. Tak dlouho, jak moc je Kundalini spí zvíře zůstává animální v přírodě. I se spoustou úsilí stvoření nedosáhne božské moudrosti. Pokud něčí substrát síla spí pak vnější svět i spí. Ale když se probudí jeho osud a celý svět otevřít. "

Tam je mnoho vzestupu a pádu, kdy je životní síla oheň v nás svítí. Když tam jsou cyklonální vítr působící pova vykořenění, stromy, domy atd. suché listy a hromady kilometrů prachu povstane na obloze. Vířivé proudy v řekách převrácení lodě a tak víří v moři je známo, že převrátit gigantických lodí taky. Zvláštní pohyby, aby neviditelné. Pokud výrobce elektřiny praskne pak okolní oblasti jsou v troskách. Při osvětlení dotkne jakékoli části země hoří tuto oblast na popel.

Zatímco probuzení Kundalini ten musí čelit takové hrozné situace. Proto člověk nemůže jen potřebuje odvážné, ale hodně pozornosti. Letargie nemá místo nad zde. Stejně jako lanové chodci v cirkuse udržet rovnováhu, tak i osoba jeho aktivaci Kundalini moc musí být velmi opatrní a měli by mít vysokou duchovní schopnosti. Pokud je i troška z pohodlnosti nebezpečí, jimž je třeba čelit, jsou zoufalé a mnoho. Mouchy a komáry ležel bezpočet vejci celý den. Dokonce i ryby, vajíčka ve velkých množstvích na jednom záběru, ale všechny z nich se nemuseli obávat, starat jejich vejce. Ale pokud jde o lidská embrya se


týká matka je velmi opatrní, a to nejen během těhotenství, ale v době narození dítěte příliš. A později matka zařizuje pro miminka potravin, čistoty a chrání ji před povětrnostními změnami. Světské aktivity lze přirovnat k vajíček nakladených komáry, mouchy, atd., ale pokud jde o Kundalini probuzení se týká, může být ve srovnání s lidskou matky těhotenství, porod svého dítěte a později výchovu svého dítěte. Není to vůbec jednoduché, protože existuje mnoho problémů, se potýká, a tak má stát velmi zodpovědný. To vše vyžaduje hodně duševní pozornosti. Když tam je chyba, je strach z pádu.

Způsob plození jednou ženou Scorpio je velmi zvláštní. V jejím životě mnoho vajec jsou vyživovány a vyrůstal u jednoho a stejný čas. V slepičí vejce rostou trochu si přejí, aby vyšel z lůna. Zahájení pohlavního orgánu je tak malý, že je prakticky nemožné, aby se malé vejce, aby vyšel z toho. Vejce v děloze, zatímco vyrůstající jsou plné hladu. Tak oni začnou jíst bříška sám a po konzumaci všechny její tělo vejce pocházejí ven. Mezitím matka zemře Štír, protože její žaludek se roztrhl od vajec.

Zplození Sidhis (božské síly) spojen s Kundalini je přesně takhle. Kdykoliv Kundaliní probudí bibličtí učenci říkají, že pije krev duchovního aspiranta a jí se jeho tělo. Stává se jako kostra. To je jeden druh Kaya-Kalp odst. tělesné transformace), ve kterém je stará špína vyhodit a nových semen kvetou dál. Chytrý zahradník takto tuto techniku. On Ořízne kytkou závod ze všech stran. Později nové výhony rašit tam a květiny ve velkých počtech rostou na to. Tak kulatost a nádhera z rostlin zvětšuje. V probuzení Kundaliní duchovně uchazeč sám musí zničit všechny své odporné psychické stopy, zlozvyky a další mentální nečistoty. Zatímco stříhání a řezání závod to vypadá, jako by jeho velikost se zmenšila a že je vybitá jeho tělo. Ale tento stav nebude trvat dlouho. Vzhledem k tomu, nové výhonky a květy začít klíčení na to. Melancholie podzimu zmizí a krásné květy jara se svědky jednoho a všechny.

Probuzení Kundalini (božský had Power) je jako ohnivé testu. Když je zlato zahřátí všechny pěna dostane spálena na prach. Nic se neděje do ryzího zlata a ve skutečnosti více se zahřívá víc svítí skvěle. Pochyb inethics mizí a každý zákazník je správné ocenění čistého zlata. Duchovní uchazeč, který sám probudil svou sílu Kundalini se stává velmi silný. Není pochyb o tom vnější tvar jeho těla zůstává stejné, ale v něm je taková elektřina probudil, že zaručuje duševní probuzení a změní vnějšího prostředí.

Mnoho úkolů mohou být provedeny, pokud svítí oheň. S ním mohou Muck, špína a shnilé věci se vyschl. Potraviny mohou být vařené. Pyres může být rozsvícen. Bahenní plavidla mohla být vytápěn hrnčíře zároveň bahenní lodě. Rudy se taví. Tak oheň může vykonat mnoho práce. Když ve vlastním tělem, se probudil Kundaliní, problém zmizí pocit chladu.


S pomocí ohně, jídlo je vařené, která odrazí náš hlad. Mokré a páchnoucí oblečení vyschl. Jedná se o jednotlivé dávky. Ve vnějším světě příliš mnoho výhod narůstat. Ironsmith, hrnčíř, pekař atd. rozsvítí svých pecích a dělat užitečné články. S Kundalini probuzení mnohé světské problémy jsou řešeny a užitkové výrobky jsou vyrobeny. Oheň se používá k uctívání Boha příliš. Oheň je využíván v lampách kadidla,, Yajnas atd. Tím se sdružovat s božských sil one výhody hodně. Nejen to, s pomocí ohně můžete udělat svařování. Kdykoli se svařování provádí nehrozí nebezpečí z lodě rozpadá, i když se zlomí jinde. V božské meditace je odliv a příliv emočních vln. Někdy zbožné city vedou k manifestaci velmi intenzivní tepla v psychice.

Někdy ve formě pěny mléka nebo vody bubliny se usadí na základně. Ale pokud Kundalini energie je spojen se to pak pevnost zachována.

Uložená špatných psychických otisky příliš přetečení. Zelená tráva vyschne v horkém létě se změní na zelenou a znovu v monzunů. Stejným způsobem špatné psychické otisky osoby, zdá se, že uschne za určitých okolností, kvetou tam později znovu. Vishwamitra byl Rishi velké pokání, ale on byl přitahován k Menaka a nebeské panny. On si ji vzal a begetted děti. Ale pokud někdo má psychické otisky jsou spálena na prach ze samých kořenů sám není pochyb o tom, jak se zamotá do hmotného světa. Stav Shukdev Paramhans byl zcela odlišný od toho jeho otce Vedavyas. Vedavyas souhlasila s návrhem jeho staršího bratra manželky zplodit děti vzhledem k tomu, Shukdevji utekl do lesa, jakmile se narodil tak, meditovat na Boha. Všichni, včetně jeho otec byl proti jeho odcházejí tím a každý se snažil odradit od cesty do lesa. Ale Shukdevji byl pevný a odmítal poslouchat nikoho. Chcete-li vyzkoušet ho Indra poslal nebeské tanečnice Rambha, ale v několika slovech poslal ji zpátky. To je pravý význam spalování špatných psychických otisků. Pokud se říznete větve stromu nový strom může vynořit se z něj ale pokud odstranit kořeny zcela nebo vypálit až nový strom nemůže nikdy vymanit se z něj. Kundalini energie popáleniny až Sanchit (uložen), Kriyamaan (v budoucnu), Prarabhdha (dnes) akce k popelu. Zde zralé uchazeč, který je pečlivě zahřívá v peci pokání se stává firma jako cihly.

Ayurved doktoři dělají Rasa (šťáva) nebo Bhasma (Popel). Jsou vyrobeny z obětních ohňů jako Shataputi a Sahasraputi, Gajaputi. To je ve srovnání s Sanjeevani (lék, který přináší mrtvé duše zpět k životu). To je oheň rituál. Kundalini jóga se nazývá ohně. Je to jako rozsvícením oheň životní síly Yajna. Zde "pečené" uchazeč je podobné vlastnosti popela šťávy a Sanjeevani. Tak uchazeč zahřeje v ohni Kundalini stane mimořádný a jeho pravomoci jsou vzácné a neomezené.


Pokud se pára dostane roztroušeny všude je k ničemu, ale pokud je koncentrována v omezeném prostoru a pak se jeho energie vlak může běžet rychle na míle daleko k sobě. Za pár minut se můžete tlaku vařit jídlo. Stejně tak, když je latentní, rozptýlené energie vašeho těla soustředěna přes probuzení Kundalini získáme materiál Sidhis a duše Ridhis a tyto mnoho užitečných úkolů i na světové úrovni mohou být provedeny.

K dispozici je mohutná skladiště elektrické energie v lidském těle, ale to leží roztroušeny. Proto nelze vidět jeho sílu. Ale přes probuzení Kundalini, když je to všechno energie shromáždili a zaměřil se na Mooladhar čakra (páteře), to je jako materiál soustředění energie v omezeném prostoru. Proto využití této energie je taková, že to může jen jeden a všechny ohromí.

Stará žena plná strohostem žila v lese. Žebravý tam přišel. Stará dáma postavil chatu v blízkosti, a vzal zodpovědnost krmit jej. Jednou v noci se žena dřevorubec, co ztratil svou cestu dosáhl chatu na žebráka a prosila o milost.

Žebravý si myslela, že prosit o pohlavní styk, a proto ji poslala pryč bez jídla a přístřeší. Stará paní seděla pod stromem se díval pozorně. Slyšela hlasy. Vzala si paní dřevorubce s ní a dala jí jídlo a přístřeší. Na úsvitu žena ukázal správnou cestu k dřevorubce. Stará dáma vyslechl tvrdá slova o žebráka. Ona tedy rozbil chatu, že si postavil pro něj. Odmítla mu jídlo a řekl: Zde žil 24 let a jen získal vítězství nad svými touhami. Protože jste zaseto sémě soucit ve svém srdci, je to škoda, že si říkáš žebravý.

HLAVA ČTVRTÁ TAJEMSTVÍ FILOZOFIE uctívání METODY SOUL VĚDY

V slupek cibule je další slupka. V rámci druhé slupce je třetí. Stejně tak, pokud banánové listy jsou odstraněny vyjdou jedna po druhé. Nejmenší jednotka hmoty je atom ale když se


objeví jeden atom není to tak ve skutečnosti. Protože v něm je jádro a tam jsou neutrony, protony a elektrony otočné.

Solární systém je obvod, ale v mezích svých točí 9 planet a 43 satelitů kolem jejich osy. Atom taky je jako sluneční soustavy. V rámci něj je aktivita podobá sluneční soustavy. Pokud hromada bahna je napaden pak trochu bláta, ale pokud dostane rozptýlené jádro atomu je napaden pak energie, která vyzařuje může pohřbít jednu velkou horu.

Takže je jasné, že čím více hrubé látky jsou jemnější, tím silnější se stanou. Existují miliony živých buněk v našem těle a geny, které jsou skryté v každé buňce mít prototyp jednoho tvora. Tímto způsobem do lidského těla, stejně jako kosmické světě, miliony zvířat přebývá v něm. Mezi nimi jen jeden z nich má šanci vstoupit v matčině děloze během pohlavního spojení. Tak jedno embryo, vzniká a který spustí vytvoření samostatného jeho těla a tělesné energie. Za 9 měsíců se embryo dozrává a ve světě se potuluje po příchodu z matčina lůna.

V rámci tohoto novorozence kotě zjistíme, tělesné a mentální vlastnosti svých rodičů, prarodičů a mnoho předků. Tyto speciální vlastnosti v podobě Vibhutis (božský sláva) jsou tak jemné, že i přes jemné-většina rozpadu genů a životní vitální síly, nelze pochopit současné okolnosti. Situace se projevuje, když dítě vyrůstá a dává nám jasný úvod k jeho zvláštní vlastností. To znamená, že tyto zvláštní vlastnosti, známé, když dítě vyroste, není známo, v nezralém stavu. Pouze o analýze dítě nemůžeme znát jeho rodový charakter. Pouze na jeho obličej a pleť je tam nějaký vnímaná nápad. Subtility delší dobu udržován v nezralých fázi, tak při zrání začíná se nám úvod jejího stavu a existence.

Tam je taková velká předehra z subtilní jemné, že příklad cibule povrchové rámci cibule slupky a listy banánu se zdají být velmi ironický.

Pokud hromada semen jsou shromážděny pak velmi malý rozdíl je vnímáno, pokud jde o jeho barva, hmotnost, tvar atd. je znepokojen, ale když se vysévají semena hlavní rozdíly jsou vnímány přímo z natáčení, listí, větve, květiny, ovoce atd. . je zřejmý rozdíl mezi vzrostlými vzrostlými stromy. K dispozici je tak velký rozdíl, pokud jde o tvar květin, její vůně, se týká chuť ovoce. Proto všechny tyto mohou být klasifikovány jinak. Tento rozdíl je mimořádná. Jeho rozdíly jsou zahalené v počáteční fázi, a proto není možné vidět v této fázi.


Běžné tvary pouzder lidského těla jsou prakticky totožné, ale v tu tolik záhad, že jeden je ohromily na získání příslušné informace o nich. Materiál vědec zkoumá pouze do hrubé aspekt této analýzy.

V anatomy do jisté míry jsme se seznámili se eugenika různých tělesných pohybů pochvy a jak si plnit své různé funkce. Na jeho základě vykonávají lékařské vyšetření a operaci. A také měřit potenciál a možnosti pro životní síly lidské bytosti.

Dalo by se však hluboce nahlédnout do toho, že lidské embryo není tvořen pouze věci. To není pouze směs chemických látek. Protože jeden důležitý aspekt toho je vědomí se nazývá lidská elektřina. V duchovním jazyce se nazývá prána nebo životní síla. Sám o sobě životní síla je ale proto, že se zaměřuje na různé orgány je pojmenované variedly. V hlavě to funguje jako víra, naděje, zvyku, si myslel, apod. Jeho řízení a analýza se provádí ve formě mysli, intelektu a psychiky. Tento velmi princip v orgánech znalostí formu tvar, chuť, vůně, dotek a zvuk. V jiných orgánech těla funguje trávení, emise, může ublížení atd. Prostřednictvím pohlavních orgánů, že chutná sexuální vášeň, a tak procreates. Vlákna a šlachy každého svalu má svou vlastní specifickou funkci a přírody. Jak moc a moudrost jsou protkány v něm.

Po poznání a pochopení inertní a vědomé formy těla jeden uzavře, že stejně jako je celý strom potenciálně nacházejí v osivu tak i celá kosmickým principem tj. makro je vlastní v těle, tj. mikro. Můžeme mít možnost vidět pouze na současnou podobu vesmíru a tělo ještě minulost a budoucnost jsou pevně spojeni na to. Tělo je jako zrcadlo. Pokud se nám podaří pochopit její jemnou tajemnou hloubku můžeme jen divit, na pochopení a když viděl, že kde, jak a do jaké míry se tato všudypřítomná kosmická hmota a vědomí princip je spojen pro lidské tělo.

Ve skutečnosti je malé tělo lidské bytosti naplněna tolika věcí, které můžeme pouze říci, že ve srovnání se všemi božských sil dohromady on sám je nejsilnější. Ale jediný problém je, že tento sklad božské energie je v latentním stavu. Abyste mohli zažít tyto pravomoci člověk potřebuje podstoupit intenzivní odříkání. Pokud tyto pokání nejsou prováděny tyto pravomoci zůstanou vždy skryté, a to, že bude schopen plnit jakékoli vyšší aktivitu na rozdíl od těch, které provádějí zvířata. Proto za účelem vyniknout duchovní člověk by měl následovat duchovní cestu pokání.


Na jemně analýzu tělesné vědy nalezneme všechny božské slávy vložené do každé lidské bytosti. Aktivací těchto božských potenciálů je možné získat božské síly v Sidhis). V subtilního těla jsou 6 čaker dobře znám. Jsou 1) Mooladhar 2) Svadhishthan 3) Manipur 4) Anahat 5) Vishudhi 6) Ajna. To všechno jsou v našem těle, ale na jemné úrovni. Tady je přehlížen hlavy regionu. V hlavě je Sahasrar (1000-okvětními lístky lotus) Kamal. Přidáteli to pak je 7 čaker. Tak jste se seznámí s vznešenosti, tj. 7 poutní místa pro zbožné úsilí v subtilním světě. Jedinou podmínkou je aktivace těchto jemných čaker. Když embryo živí v matčině lůně, že vyroste jako dítě a narodí později. Pokud semeno je zavřený v místnosti nebude klíčit. Pouze v případě, že je dána voda, slunce, bude úrodnou půdou roste do stromu, který nese první květiny a pak sladký ovoce.

Merudand (míchy) se nazývá královská cesta. To je také nazýváno Devyaan Marg, která nás zavede do nebe od země. V rámci této cesty je 7 odst. Lokas Worlds). V 7 Lokas v Boha a individuální duše jsou místa odpočinku. K pokrytí velké množství kilometrů v něčí cesty, zbytek je mošt. Proto na cestě jsou odpočinku domy. Vlak zastaví na mnoha čerpacích stanicích na způsob, jak získat uhlí, voda atd. Tyto odpočinek skvrny na tělesné energie je 6 čakry. Čakry jsou zobrazeny na 2 způsoby, jeden jako překážky a další za dobrodince. V Mahabharat je příběh Chakravyuh odst. řada vojáků do čtverce nebo kruhu). Abhimanyu byl uvězněn v něm. Protože nevěděl, jak se dostat z toho zemřel. V Chakravyuh je 7 hradbami pevnosti. Symbolicky tento incident může být bráno jako individuální duše je uvězněna v 7 čaker těla. Čakry jsou také řekl, že jsou 4 zdi paláce ve formě materiálních příloh, bludy a zkreslení. Proto metoda je uvedena tak, jak ji překonat. Tam je příběh v Bhagwat Mahatmya Ghost Dhundhukari je trhat 7 uzly v bambusu do 7 dnů, aby se stal Bohem je ztělesněn. Symbolicky je to cesta z jedné čakry do dalšího.

V duchovních praktik jedinec nemá moc vlastní. Pouze speciální věc je, že se usilovně snaží probudit své skryté božské síly. Zde něčí vlastní energie je velmi málo a pokud strohosti jsou velmi běžné, že nemůže dosáhnout mnoho. Zvíře instruktor cirkusu se pouze zvířata, kterým jeho společnost si myslí, že je chytrý. Všechny duchovní praktiky jsou umělecké. Kvete na základní kámen oddané citlivosti. Proto člověk zadáte cestu duchovnosti, musí zvládnout hlediska jeho zbožných citů. Také on musí očistit své myšlení a charakter. To je základní podmínkou, která musí být splněna.

Duchovní praxe, která by měla být prováděna co časový úsek? Odpověď není pro všechny stejný. Protože závisí na individuálním duševním stavu. Pokud osobnosti všech individuálních překypuje silou duše se velmi rychle, bez velkého úsilí dosáhne velký duchovní užitek. Ale ty zbožné činnosti, které poskytují všechny tyto aktivity mají tendenci být až příliš. Tato božská energie se používá sem tam zvyšování ty padlé, snížení smutek, ukládání těch, kteří se topí a pomoci všem šplhat po žebříku života. Místo toho, aby strohostem něčí zbožné skutky zvýšení. Tak zachována rovnováha a jogín / duchovní


aspirant vede zbožný sattvické život. Jeho postoj je nebeská a chování je jako ten, kdo je duchovně osvobozen v tomto životě odst. Jeevan Mukti). Duše je realizován jako duše slávě a neustále s pomocí Božího poznání, že spatří Pánu v každé částici vesmíru. To je velmi státu v důsledku kterého je osoba tzv. nejlepší mezi muži a stanou se tak sám Bůh.

Ale pokud něčí myšlenky a charakter není čistý, je-li ohavnost v něm pak pokud taková osoba získá božské síly, on se stane démonický a arogantní. Ten provádí takové odporné činnosti, které mu mohou být označeny démon. Je-li bohatství, síla, majestátnost, moc nejsou využity správně, může vést k pádu člověka. Když hrozny zhoršovat budou převedeny do vína. Stejně tak iv případě, že dosáhnout božské síly, a pokud totéž není využívána pro zbožné činnosti pak jedinou alternativou zůstává, je, že budou využity pro destruktivní účely. Pokud spiritualita neřídí Dakshin Marg odst. zbožný cesta) bude vést k jednomu pádu. Vile actioned Tantrická Aghoris, Kapaliks atd. stal démonický a provádět akce, jako odporné Maran v zabíjení lidí s Mantra zpívání), Mohan Vashikaran (zaklínání) a Ucchatan v rozptylovat osoby mysl zaklínadlo). Démoni jsou obecně útočící typy a unesou nevinné lidi. Příklady takových démonů jsou Vritrasur, Hiranyakashipu, Mahisasur, Kansa, Ravan atd. Jejich rodinní příslušníci, jako Khar-Dooshan a Kumbhkaran a Meghnad a Hiranyaksha a Jarasandh, Raktabeej taky choval démonicky. Démoni obtěžoval demi-bohy. Oni vydrancovali bohatství demi-gods a pili krev z Rishis. Oni jen obtěžoval své poddané a trochou sobeckého zisku, které vykonával mnoho odporné činy.

K dispozici jsou 2 třídy démonů. Třídě je neovladatelný, napadat a teroristického typu. Druhá třída používá podvodu, chytráctvím a iluzorní černou magii, sílu atd. Útočící démoni předvést jejich odvaha a černé magie démoni chválí jejich umění klamu. Útočící démoni jsou díval se dolů na otevřeně, ale černé magie démoni jsou skryta za závojem fasád. Ve skutečnosti chytrý démoni chovat jako svatí externě. Např. pro. Kalnemi. Ačkoli on byl rodinný příslušník Ravan nikdy napadl někoho externě. Místo toho by mělo vést intelekt ostatními prostřednictvím černé magie provádět hnusné akce. Takoví lidé by mohlo nejen nepodaří odvrátit pád, ale že se utopí hlouběji do bažiny nízko skutků.

Člověk může získat božské síly, ale pokud není použit pro zbožné skutky pak jako Kalnemi mezí budou provádět drobné démonické aktivity. V tom není žádný strach, že očernil v důsledku teroristických aktivit a pod záminkou, že svatá externě neunikne hanobení určitou čase. Proto moderní démonické chování v oblasti kundaliní (božský had Power) je k dispozici v bazaru pod značkou Kalnemi a prodává se jako basketfuls během několika minut.


Pravda, duše výkon může získat, pokud je člověk na posvátném cestě spravedlnosti. V tom spočívá blaho všech jednotlivců, a tím celý svět. Pravda, filozofie vědy duše je, že člověk vykonává duchovní odříkání, ale že to, co božská moc se projevuje v podobě Sidhis musí být použity pouze pro účely a spravedlivých světový blahobyt.

Hrubě jeden by měl pochopit, že okolnosti ovlivňují stav našich náboženských citů. Jsme ovlivněni všichni, která se koná ve vnějším světě. Ale ideologie duchovní vědy se ponořili hlouběji do toho a říká, že individuální vědomí ovlivňuje místě a daleko od světských situacích. Člověk je autorem svého vlastního osudu, ale fakt je to, že v pokročilém duchovního stavu je ředitelem kosmických aktivit taky. Pokud jde o to, že lze jednoznačně chápat, že člověk může obsadit equipments týkající se vnitřních a vnějších ploch podle něčí duši. Ve velmi pokročilém stavu, jako duchovní člověk může i řídit kosmické činnosti. To se nazývá mimosmyslové moc. To je super stavu mysli, který je běžně přítomen ve všech bytostech, ale v latentním neaktivním stavu. Jak lze aktivovat? Jak to může být oprávněna? A jak to může být využit pro různé úkoly? To se nazývá duše věda. To je také nazýváno Brahmavidya. Kundalini praxe je proveden tak, aby aktivovat naši duši sílu.

V lese u Lakshadweep bydlil 4 mudrce. Pro prosí almužen, které překročilo oceán vody a dal duchovní projevy na domácích. Jeden mezi 4 mudrců byl velmi chytrý. On se naučil chodit po vodě vložením nohy s některými účinnými bylinami. Ostatní mudrci 3 plavali ve vodě, ale to chytrý šalvěj by chodit na to. Lidé, kteří viděli druhou mudrce myšlenka, aby byl realizován svatý. Proto by lidé poslouchat jeho jednání pouze mu drahé dárky.

Pomalu tajemství byla vyzrazena. Chytrý oddaní trval na tom, že by umyl nohy na 4 mudrců s teplou vodou. Tak bylinná pasta na tzv. velký světec byl vymazán. Nevěděl, jak plavat. Proto z hanby, že odešel skupiny mudrců a utekl. Fasády nikdy trvat dlouho.


HLAVA PRVNÍ DIVINE Hadí Síly univerzální NATION

V těchto dnech je takový déšť celosvětové ničivé nebezpečí, které bude velmi obtížné pro lidské existence a celý svět čelit. Do té míry, že jsou strašné do té míry potřebujeme silné prostředky k jejich překonání. Slon nemůže zemřít s malou pistolí. S cílem zničit pevnost, bude sprška šípů nejde, člověk musí používat děla. Vritrasura mohl být zabit pouze bleskem. To bylo Chandi je intenzivní hněv, který překonal démona Mahisasura. Hanuman je průraznost mu pomohla vymýtit horu. Dynamit se používá k výbuchu hory. Pohled na situaci bylo nutné, že je potřeba nejen tvůrčí síly, ale i zbraně, jako Brahmastra je třeba překonat strašné podmínky.

Pokud démoni nebezpečí, které jsou zaměřeny na zničení lidské civilizace jsou vyživovány pak svět bude zničen. Je třeba překonat. U tohoto druhého typu je třeba zbraně. Ruční bomby jsou potřebné k překonání hrozných démony, kteří vytvářejí sváry a krveprolití všude.

Můj život byl orientován podél řad Gayatri. Kolik vůbec z mého života zůstává, že taky bude věnován jí. Kdybych našel Vivekanand a Shivaji nebo Chandragupta bojovat proti strašlivé situace dnes, tak bych nikdy otočit se z mé cesty. Ale i přes výrazné úsilí, jako jedinečná příležitost nepřišla svou cestou. Přesto jsem nezoufejte. Není pochyb o tom, že jsou duchovní síly ve světě, ale existují v jemnohmotných těl. Silně zakotvena jednotlivec je nutné pro materiální úsilí. V epické Mahabharat 5 polobozi projevuje jako Pandavas. Někteří podobu medvědů, opic a někteří se objevil jako Hanuman, Angad atd. Pro perceivable úkolů materiál těla jsou nutné. Dlouhá doba uplynula od ve snaze najít. Pokud je celý sklad moci tam není alespoň část projevem by tam měla být. Funkční uspořádání může být uváděno, pokud se nachází v božské člověka. Zjistil jsem, že Rishi centra v podobě Prajna rodiny, kteří projevují energii v podobě semen. Ale sama byla marná. Kdyby to nebyla dána ryzí smysl pro směr a pak, že energie by byly zapojeny do destruktivní činnosti. Proto zůstala pouze jedna možnost v závislosti na směru danou cesty dárce, že on sám předstoupil vytvářet a distribuovat tento výkon, a pokud to bude třeba změnit cestu taky.


Tři roky zpátky tato změna byla přineslo dovnitř Lone uctívání Savitri byl podroben. Není snadné žít sám poté, co vedl aktivní rušný život. Sávitrí uctívání zahrnuje aktivaci 5 pochev božské moci had těla (tzv. Kundalini Shakti v Yogic písmech). Tento stav se nazývá zušlechťování a 5 krát rozbít v Vedanta. , Že učitel, který vedl mě k uctívání Gayatri sám mi způsob Savitri uctívat, aby energie skrze mne jiných Divine mužů může být probuzen, aby se pochopit jejich pravou povahu a svou duši výkonu práce pro blaho všech.

Je vidět, že nebezpečí není světlo, které lze snadno překonat. To není hra, která je snadný tedy jeden musel, aby se více intenzivní úsilí. Proto jde o jeden krok vpřed od Sávitrí uctívat božskou moc musel být aktivován pro překonání hrozné časy. Jinými slovy je to Mahakali, Mahachandi nebo Mahadurga. Bylo zjištěno, nutné, aby tato moc, která měla být využita správně těch lidí muselo být potřebné informace. V minulých dnech hodně studie, analýzy a výzkum Božské Serpent Power odst. Kundalini Shakti) došlo. S ohledem na to je divný popis uveden ve starých / nových knih a předělávají to vše vedlo k vydání knihy mnoho spisovatelů. V tomto typu kopírování spoustu odpadků vstoupil do této oblasti.

Pouze jeden závěr může být po přečtení všech popisy Božské Hadí Síly, že toto téma je lákavý a plný tajemné vědy, mnozí pracovali na tom ale žádný se snažil získat své vlastní zkušenosti. Cokoliv, co napsal je jen prolog hathajógy který netvoří ani 1% z Božské aktivace Serpent Power. Velmi šikovně takové experimentátory prohlašují, že jejich cílem bylo dosaženo. Dnes natož s účetní knihy nebo učení o pravosti není literatura, která poskytuje správný popis jeho základních pouček. Pokorně jsem se snažil, aby tam skutečné zásady, že nejprve šetří se od všech iluzí o to.

Má jemné preceptorial centrum, které působí po staletí stejně zažil pole Gayatri a Sávitrí a Božské Serpent Power. Jsou při pohledu na mě jako na důkladně zkoumal mince byly použity mě za poslední 3 roky uctívání Savitri a aktivaci Božského Hadí Síly slavné Indie tak, že skoro zapomněl, ale nesmírně silné věda nemá zaniknout k ničemu. Jeho řetězy musí být pevně vázaná, aby v budoucnu nemají rozejít.

Gayatri je duchovní znalosti a týká duše. Sávitrí je duše materiál. To spadá pod vědu duše, ale je možné získat materiální výhody a odvrátit nebezpečí světských. Prostřednictvím jak je možné získat výhody pro sebe a ostatní taky. Ale potenciál Božské Serpent Power je kosmická a může být použit se připojit to, co je rozdělena. Pokud je Chandi hněv může být využita pro opravu nečistých aktivit. Proto se tomu říká dobyvatel démonů. Kdykoliv to


bylo použité překonat démony a jejich nečistou hru, že se používá jako meč bičovat věci. Může být použit k silně vést anarchaic prvků na správnou cestu. Je to věda o mesmerismu. To se využívá především k tomu mysl pryč. Mahakali uchvácen Shumbha-Nishumbha a Madhukaitaba a překonat je v bitvě. Dokonce zabil Bhasmasura a Sund-Upsund a Mahisasura. Prostřednictvím Ram a Seeta získala vítězství nad Ravan a přes KrishnaBalram ona překonala Putana a Kansa a Jarasandha a jiné démonické síly. To je jeden aspekt Shakti (božská síla).

Když je to velmi moc pro kreativní účely pak se stane kosmická tvořivá síla. V Jnanarnava Tantra říká se, ----- Všechny světské činnosti pokračovat jako gigantický předehra prostřednictvím tohoto výkonu. Mahakal úkol transformace taky funguje na základě této moci. Bytost se otáčí kolem dokola jako hliněné hrnce na kole a jako hrnčíře to dělá mnoho jmen a forem různých bytostí. Ve skutečnosti Boží Serpent Power poskytuje výkon v celku s odkazem na světě a jednotlivce s odkazem na bytí. V jistém smyslu Boží Serpent Power je vesmírná energie, která aktivuje oheň jógy a vytváří individuální silné svědectví mít životní sílu. V Kathopanishad wherein jedna najde Yama-Nachiketa dialogu je stejná životní síla se mluví ve vědě Panchagni, která nabyla jedné nad nemocí, smutek a stáří tak, aby dosáhla osvobození. Jsou-li aktivována nervová centra výkon a dá se objeví na okamžik identitu. Ale Boží Serpent Power je trvalá a je vědomá síla, která po projevující energii jedince transformuje ho.

Pokud na kosmické úrovni, všudypřítomná úroveň proces aktivace Božské Hadí Síly se tam děje člověk by měl pochopit, že to bude odvrátit to, co je nežádoucí a projevuje světlou budoucnost. Ale takových nebezpečných podniků by měly být zbožné duše. Když je pistole vystřelil zbraň pohybuje dozadu. Ti, kteří pracují s touto velikou mocí by měla být přiznána s takovou horlivostí, může a srdnatost, které jsou schopny snášet na neupadá pitomci v době útoku. Jinak pokusy prováděné na dávky může ukázat jako velmi destruktivní. Pak to bude jen tématem konverzace. Proto se pohlíželo jako na tajné znalosti a nikdy vysílány otevřeně. Když je suchá logika a netřeba argument, egoistický lidé začít hledat chyby, za takových okolností základ uctívání, které je víra začíná utlumená a tedy i nejintenzivnější uctívání nezdaří. Možná udržet všechny tyto důvody na mysli biblické věštci přestali nám jenom o těchto jemných věd. Je nezbytné, aby učitel po ověření schopnosti duchovního aspiranta dá mu vhodný způsob uctívání. Nejen, že uchazeč má povahu, ale i jeho potřeby a okolnosti je třeba mít na paměti. Teprve po správné vyšetření může pacient a lékař přínos.

Vzhledem k tomu, Sávitrí a božský had Power uctívání je obtížné, jako chůze po velmi tenkém ledě lidi ignorovat. Nikdo nemůže být dobrý inženýr, umělec atd. bez řádného učitele. Proto když se nenajde opravdové specialisty Divine studií Hadí Síly, jak je možné najít zájemce v něm?


Božská Serpent Power aktivace rukavic z tělesné vitální ohně a tato tradice je zatím pro osobní výhody. Sexuální energie Mooladhar odst. genitálie) prochází Merudand (páteře) více sbližovat Brahmarandhra odst. pokožka), který má božské energie. Tak když ShivaShakti sloučení se mu dostává božské síly v Sidhis). Ale v takových chvílích člověk musí být ostražitý jako krmení hada. Hadů pochyb o tom, živí svou rodinu přes hadí show, předvádí své umění, ale přesto hraje nebezpečnou hru. Pokud je jedovatý had svou cestu a pak i její syčení zastaví show, prezenčních signálů lidí zastávku a tam je nebezpečí smrti.

Hadi cívky kolem hrdla Shiva-Shakti. Symbolicky je to Boží Serpent Power (Kundalini). Není pochyb o tom to je částečně Hatha jóga, že veškerá energie má při průchodu přes 6 čaker v yogic kola) slouží nejen k překonání těžkostí, ale spojení s uctíváním Savitri vysoké, aby je generována nová atmosféra. Spolu s transcendence z 6 Yogic čaker, když příliš v 5 pochvy jsou aktivovány a pak se stane užitečným pro mnoho tvůrčích aktivit. Aby bylo možné postavit dům je potřeba cihly, omítky, železa, dřeva a zedník. Vařit jídlo jeden potřebuje palivo, požár, plavidel, syrové jídlo a vařit. Panchratna (5 klenoty) jsou známé. Tělo je vytvořeno Panchratna a energie s 5 životně důležitých složek. Tento zdroj energie je jiné jméno pro životní síly. Pokud aktivace životně ohně, božského Serpent Power aktivace, aktivace 5 pláště a Savitri práce v souzvuku pak jeho vliv je velmi rozšířená. Všechny zoufalé situaci ve světě nebyly nikdy předtím neviděl. Temné mraky atomových zbraní, Star Wars, znečištění vnitřní / vnější nerovnováha světa, přírody, epidemií, terorismus apod. se rýsuje velký, a proto je nutné, aby tento pokus provádět ve velkém měřítku. Není pochyb o tom, že je bolest ve snaze získat vítězství nad těmito problémy, ale jeho výsledky jsou tak velká, že nelze srovnávat s ničím.

V této části popisují pouze ty systémy, v důsledku božské inspirace, které jsou užitečné pro aktivaci energie lidského společenství jako celku. Je potřeba pro čtenáře jít do jeho detaily. Mají jen vidět své výsledky, a proto domnívat, jakou roli mohou hrát v něm. Později také, že bude více jasné, jak jednotlivé nejen postupuje do sebe, ale i to, jak se inspirovat ostatní na této cestě příliš. Také, jak změnit toto období a zavést jasný zlatý věk. V závěru byl tento experiment byl proveden přes aktivaci Božského Serpent Power Indie.

Kapitola druhá Výborný božské síly nazývaný Gayatri, Savitri A KUNDALÍNI


Šetření Kundalini (božský had Power) začíná diskuse o filozofii Mahaprajna Gayatri. Zásadně Gayatri uctívání je experiment náboženské ideologie a božské city. V tom je vlastní výzkum uvedeny hlavní význam a generování oddanost prostřednictvím meditace nebo koncentrace je Brahmic vědomí přiblížení a něčí duše dostane v ní prolíná. Ať hodíte hořící zápalka na hromadu dřeva nebo hodíte spalování dřeva, na benzínu, obě akce jsou totožné. Jediný rozdíl je, že přes sebeodevzdání, které prochází Advait (spojení s Bohem) jeden rychle vidí zázračné výsledky. Místo toho, aby celkové sebeodevzdání, i když tam je nějaká touha podílet pak Nepochybuji o tom, že auto bude zpomalovat přesto nakonec nám výhody. Přesto není snadné stát se může vztahovat jiné na světě. Plavec může plavat sám ještě není schopen pomáhat druhým přes řeku jako převozníkem. To je rozdíl mezi touhou založené na uctívání Gayatri a Desireless Gayatri uctívání. Prostřednictvím obou typů úsilí, duchovní uchazeči uspět svým vlastním způsobem.

Pokud bychom ponořit hluboko do filozofie Gayatri uctívat pak jsme si uvědomili, že celá naše vědomí je ovlivněn "počáteční znalosti o mozku". Jeho role je hlavní jeden s odkazem na výživu na zdraví a sociální chování. Ve velmi zvýšené stavu toto centrum studnicí mimosmyslové potenciálu a je to tady, že blažený činnost spojovat tvora s Brahman (Bůh), tj. dosažení skutečného lidského cíle je dosaženo. Gayatri je Brahmi-šakti (božská síla) je také nazýván Brahmarandhra a Brahmasansthan nebo Brahmaloka. Oblast, která má vliv na vědomí, je moudrost. V symbolickém způsobem je také nazýván Gayatri Brahmani nebo manželka Brahma. Jeho síla může být viděna jako Brahmadand (trest), které překonává zlý a zničí bolest a chudobu v materiálním světě. V duchovní oblasti je jeho forma vzala podobu Brahmavarchas.

Nad uctívání Gayatri je uctívání Sávitrí. Sávitrí uctívání je velmi materiál aspekt Gayatri. Moc se vyvine s pomocí energie. 5 prvků, vnitřní oheň na 5 životní síly naší práci s tělem jako palivo as jeho pomocí se aktivuje. Tento oheň aktivace je Sávitrí uctívání. Přesto, že tam je rozdíl v Savitri a Kundalini (božský had Power) uctívat, že mají stejnou postavu.

Podle indické mytologie Brahmaji měl 2 ženy. První byl Gayatri a druhý byl Sávitrí. Symbolicky jsou moudrost vědomí a materiální bohatství. Jedním z nich je Para Prakriti a druhý je Apara Prakriti. Para Prakriti zahrnuje mysl, rozum, psychika, ego, Ritambhara Prajna apod. a všechny oblasti znalostí. Druhá žena Savitri je Apara Prakriti, materiál vědomí a inertního materiálu. Všechny pohyby hmoty jsou na ní závislí. Revoluce molekul, vliv chemických látek, elektřina, teplo, světlo, magnetismus, éter atd. jsou pod jeho jurisdikci. Nauka o materiálu pomocí všechny tyto přístroje přichází s nekonečnými vynálezy tak, aby byl materiál nám pohodlí. To Apara Prakriti je Sávitrí. Apara Prakriti z Sávitrí je zodpovědný za fungování těla všech tvorů, a tak se svět vyvíjí. Je to síla, která řídí Sattva, Rajas a Tamas, 5 prvky, atd. Tanmatras Sidhis odst. božské síly) a spásy je dosaženo prostřednictvím této síly Sávitrí. Zdraví, dlouhý život, možná, nadšení, odvaha,


krása a další nekonečné speciální vlastnosti jsou závislé na tom. Na jedné straně je rozšířená přesto jeho hlavní ohnisko je na pólech Země a Mooladhar čakry lidské páteře. Při provádění duchovní praxe to je také nazýván Kundalini Šakti (Božské Serpent Power). Všechny cíle je dosaženo tím, že aktivuje tuto moc. Můžeme tedy výrobě energie. Na analýzu biblické příkazy jsme pochopili, že na některých místech Sávitrí a Kundalini se říká, že synonymem a všude tam, kde oni jsou myšlenka být různé duchovní praxe a cílem je také myšlenka být jinak. Ale jedna věc je věčné, že subtilní vytvoření těla a způsobu probuzení vždy zůstane natrvalo. Rozdíl vyplývá pouze tehdy, pokud důvody použití síly jsou různé.

Ve skutečnosti v rámci Kundalini jógy, Kriya Jóga je vynikající. Všechny duchovní praxe jako Naadi Shodhan odst. nervy čištění), Trinaadi Parimarjan odst. mytí 3 nervy), Shatkarma Chakravedhan (cestující až na 6 čakry nebo pleteně), jsou takové, že spolu s meditační / koncentrace tělesných cvičení jsou také uvedeny důležité. Člověk se musí popíjet podivnou cyklus životních sil cvičení v pranayam. Zatímco aktivaci Kundalini energie bandha a mudra, Aasan (pozice) jsou řádně význam. Ale v čisté uctívání Savitri jeden omezena na okraji oblasti hlavy. Sahasrar Kamal (1000-okvětními lístky lotus), Brahmarandhra (uprostřed na vnitřní vlasové pokožky regionu), materiály v mozku se aktivují. Brahmarandhra stará o vnitřní oblasti mozku a vnější plocha je staral se o třetí oko s názvem Chakra Ajna. Ale když jsou kombinovány duchovní praktiky obou Sávitrí a pak Kundalini způsob jak se směs a výsledky taky změní. Duchovní praxe, které se chystáme prezentovat tady je z této odrůdy. Proto jsme se zabývali postupně principy a využití Gayatri a Sávitrí a Kundalini (božský had Power).

Bude-li v ženě písem Brahmā je popisován jako jeden z těchto duchovních praktik a pak víme, že to musí být symbolicky. Jak může rodina vědomé moci být rád, že s lidmi? Pokud někdo chce, aby mohl dát 2 speciální vlastnosti VIZ elementu ohně. Teplo a světlo jako název těchto žen. Pokud je to nechutné pak lze nazvat dcery. To je to, co je vidět v písmech. Na některých místech je Saraswati nazývá Brahma choť a na dalších místech jeho dcera. Proto místo se dívat na to jak světských skutečností, měla by být přijata v symbolickém způsobem. Duše síla je Gayatri, materiál moc je Sávitrí. Plody uctívání Gayatri zahrnuje povýšení duše vědomí, vývoj našeho charakteru, která pracovala pro velké úkoly, vysoké myšlení a snaží se pro dosažení osvobození, zatímco ještě žije (Jeevanmukti). Vzhledem k tomu, Sávitrí uctívání znamená probuzení Kundalini (božský had Power) tak, aby se překonat latentní, zkreslený stav vitální síly v těle přes jeho aktivaci. Existují dva proudy elektřiny, tj. pozitivní a negativní. Pouze tehdy, když oba spojí je tam tok energie. Teprve když Gayatri a Sávitrí spojit lze všechny požadavky duchovní praxe realizována. Se Sávitrí uctívají one výhody nejen materiálně, ale že s jeho sloučením s Gayatri uctívání něčí duše moc se vyvíjí. To je hlavní forma uctívání Kundalini. Pokud je mlhavá v naší psychice a pak veškeré úsilí v tomto směru jsou marné.


V oblasti spirituality je cesta moudrosti volal Dakshin Marg. To je také nazýváno Nigam Rajyog, Ved Marg apod. cesta se nazývá akce Vaam Marg, AGAM, Tantra, Hatha Yog atd. Všechny překážky v jeho cestě jsou destruktivní. Výsledkem je chaos a zkázu. Žádný rádi slyšeli nebo četli o bojích mezi demi-bohy a démony. Ve skutečnosti čte opravdu agituje nás. Ale když se obě strany společně vyrobily přes oceán, byl celý latentní bohatství oceánu dosaženo nich. Každý ví, že v důsledku víření oceánu dorazili 14 drahokamy. Stejně tak, když jsou Gayatri a Sávitrí uctívání provedena společně se říká, že o úrovni spolupráce mezi demi-bohy a démony.

Když Šiva si vzal Parvati, jejich osamělost zažehnána. Prostřednictvím jejich svazku se narodila 2 synové. Jeden z nich byl Sidhivinayak Ganesh a druhý byl Kartikeya, ničitel démonů. Jednou zjistí, spravedlnost a druhý zničí nepravosti. Ganesh nám žehná s božským rozumem a Kartikeya s výkonem. Kartikeya má 6 tváří. Tito jsou také nazýváni 6 odst. pleteně čakry). Tento projev Skand by měly být chápány jako vlivem 6 čaker souvisejících s Kundalini energie (božský had Power).

Kundalini není nic jiného než palebná síla byt v našich pohlavních orgánů. Shiva ve formě čakry Sahasrar (1000-okvětními lístky lotosu v horní části naší hlavě), když aktivované vede k výlevu pylu med, který je Shiva "Retas" (sperma). Palebná síla kundaliní sebe vstřebala to. Šest Kritikas odst. Plejád hvězdičky) zrající to. Těchto 6 Kritikas je 6 čakry. Kartikeya s 6 tváří živeni 6 Kritikas by mělo být pohlíženo symbolicky jako vlivný důsledku 6 čaker.

Co přesně je to za 6 čakry? Kde a proč existují? V jakém stavu se, že existují? Jaká je jeho nástroj? Nebudeme zacházet do velkých podrobností všech těchto otázek. Povaha jeho užitečnosti a vědecké analýzy budou podrobně později. Zde jsme se ponoří do tohoto Kundalini, která je pro lidi, kteří prostřednictvím média materiálu snažit chtějí dosáhnout vyšších stavů vědomí duše. Takoví lidé jsou ctitelé božské energie a myslím, že energie je důležitější. V bitvě mezi demi-bohy a démony, že energie, kterou získala démonů byla promarněná jimi nízko činnosti a pak experimentovat na Pána Višnua nebo jiné vysoké duševní síly byl podřízen. Když Shakti (energie) se spojí s uctívání božství teprve potom se to podaří. Tyto dosažené jsou věčné a z dlouhodobého hlediska se ukazuje výhodné pro všechny živé bytosti. Počáteční úspěch démonů bylo osvědčeno bylo vše jako příslovečný iluzorní hořčičného semínka na dlani. Shukracharya byl expert Kundalini vědy. Byl to on, kdo naučil tuto vědu svým učedníkům démonů. Brihaspati byl učitel z demi-gods. Tím, že žádá jogínů, smíření mužů a poznávajícími Brahman k uctívání Gayatri udělal jim pietní charakter, který byl podobný tomu demi-gods. I on je učil Kundalini vědu dosud jeho jediným cílem bylo rozšířit zbožnosti. Tyto poznávajícími z duše, která měla materiální problémy překonat byli požádáni, aby po Savitri uctívání nad primárního vzdělávání. Bylo to tím, že se obrací na uctívání Savitri, že Dadhichi, Bhagirath, Lomharsh, Shringi,


Vishwamitra apod. mohou řešit materiálové problémy. Není pochyb o tom konečný cíl měl spiritualita ještě cesta, obřady atd. duchovní praxe byla změněna na potřebám. I likes Arjun, Hanuman, atd. musela uklidnit wordly hádkách. I oni měli následovat Sávitrí, Kundalini uctívání, které bylo materialistické úsilí pod záštitou duchovní vědy. Dokonce i moje vlastní duchovní pokání bylo právě z tohoto důvodu a protože jsem chodil na správné cestě jsem ochutnal úspěch.

Když se Sávitrí a Kundalini uctívání následoval v souzvuku pak zázračné výsledky. Elektřina dělá divy v jednom záblesku sekundu. Dokonce i mrtvé tělo se spálí rychle na elektronických hranicích ještě vzhledem k tomu, rýže, čočka atd. trvat delší dobu vařit na dřevěném ohni. Tato cesta se nejlépe hodí pro toho, kdo nechce duchovní pád a přesto rychle dosáhne svého cíle kvůli zbožné charakteru. Čistý Kundalini uctívání spadá do vlajkové lodi Tantra a Vaam Marg. Při kombinaci Gayatri, Sávitrí a Kundalini jóga pak Marg je převážně Marg Dakshin.

Převážně jako Pán Varah a Nrisinh a Parshuram atd. musel čelit problémové situaci. Šiva se nazývá Šiva Bholey Baba (nevinný bůh) nebo Aughaddani (snadno se prosím), ale i on vytvořil Veerbhadra z zloba proti Daksha Prajapati a tím zničil Daksha arogance. To je velmi zoufalá akce, a proto činnosti zklidňující a dokonce i zabíjet jsou prováděny.

Za určitých okolností ztělesnění popohánět a jiné vysoce pokročilé duše pohánět ostatní K provedení tohoto úkolu tak, aby se jejich vlastní moc není vyčerpán. Vishwamitra byl schopný chránit své vlastní Yajna, ale k tomu, aby se jeho vlastní duše síla nedostane zničen při projevuje hněv se rozhodl požádat Kshatriya chlapci Ram a Lakshman v boji proti démonům, jako Tadka a Subahu a Mareech atd. Vishwamitra učil Ram a Lakshman všechny dovedností pravého vojáka a tím chránit své Yajna s jejich pomocí. Samarth Ramdas a Chanakya zeptal Shivaji a Chandragupt respektive k plnění úkolů, které by byly provedeny sami. Otázkou zde je, že Brahman záření je mnohem cennější. Tato božská moc by měla být chráněna pro vyšší úsilí a nedocházelo k plýtvání v odvracet hádkách. Tak s pomocí kombinovaného Sávitrí a Kundalini uctívání něčí vlastní a cizí hádkách lze překonat, a v rámci limitů vhodnost něčí bohatství moci také může být rozšířena.

S pomocí síly generované muž po cestě strohostem lze měnit nejen ostatním, ale i chrlit do atmosféry tak, aby se z nich k lepšímu. To je fakt. Stejně jako ostatní 2 božských sil může být předány ostatním taky. Je možné požádat o Boží moci z jednoho, který dosáhl jej strohostem a tak použít pro vyšší účel. Je to jako s úroky z bank. Stejně jako bohatý muž vždy daruje část svého bohatství na potřebné tak i jogín dává kromě jeho božské moci, aby apt lidí, kteří na oplátku snaží překonat světské okolnosti, čímž se vytvoří světový mír. V


rodině je jedním živitelem. Ostatní členské státy omezovaly provádění drobné úkoly v domě, ale to není nutné, že musí vydělávat na jejich vlastní bohatství se postarat o jejich požadavků.

Probuzení Kundalini Shakti (božský had Power) je velmi složité. Je to jako hrát s osvětlením. V důsledku toho jsou šance na ztráty vlastního života také. Při aktivaci Kundalini, pokud je nedostatek řádného vedení nebo kapacity pak jsme viděli lidi, soustružnické blázen taky. Mnoho byl postižen obrnou a mnoho umřel taky. Pokud se člověk snaží naučit řídit auto pouhým čtením knih, pak rozhodně, že přistane v hlubokých potížích. Dokonce i člověk, který má naučené řízení motorových vozidel bude velmi opatrní při jízdě autem, a pomoci tak spolupracovníci cestujícím dostat se do správného místa určení. Nad získání znalostí o probuzení Kundaliní, dosažení Ridhi-Sidhi atd. by nikdo neměl být ukvapený a myslím, že to snaží se být velmi snadno sledovat. Jeden by měl nikdy probudit kundaliní bez pomoci pravého duchovního vůdce, guru nebo učitel. Jeden může myslet sám za velmi pracovitý v jumpingu frontu a pochodování vpřed, ale víme, že takový akt je plný nebezpečí.

Důvodem, proč je velmi opatrný z diskuse na kombinované duchovní uctívání Gayatri a Sávitrí a Kundaliní je, že dnešní lidé jsou velmi přitahovala. Vzhledem k tomu, že je to tajemství vědy je závoj pokrývající to. To je vhodný a velmi nutné pochopit princip, přírodní a sociální aspekt Kundalini vědy. Protože když se tyto vědy mizí inteligentní člověk dosažení kroužky Aforismus vedlejších směrů se bude budovat řetězec podle svého omezeného chápání. Ale pokud není stopa vůbec pak omlazující takovou vědu je velmi složité. Proto není problém popíjet důležité aspekty této vědy. Problém spočívá v experimentování. Pokud šipka slov obrátí a dělá svůj vlastní hlas, jeho cíl, pak se výsledek bude pouze smrt.

Tím, že přijetí Kundalini uctívání jako pouhé povrchní obřady člověk by měl pochopit, že člověk by měl mít správná pověření. Tam musí být základním duchovním pokání, které musí být podrobeny a pokud jde o jeho použití se týká, nechte to v rukou schopných odborníků.


Hlava třetí Rozsvícení oheň vitální síly bohoslužbou Kundalini

Aktivace a pohyb Kundalini Shakti (božský had Power) je velmi obtížné. Vzhledem k tomu, průtok musí dojít k jeho ucpání. Člověk má pocit bezstarostné a radostné, když neexistuje žádná disciplína. V tastebuds jsou v extázi, když dovoleno jíst cokoli. V důsledku zvyku náš jazyk chce, jak chutné potraviny a přebytek v množství. Totéž platí pro naše genitálie. Lusty lidé si sahají duševní vzestupy a pády a jdou do extrémů ve všech svých činnostech. Muž chtíče nikdy nedostane duševní uspokojení toho, jeho tělo se pneumatiky rychle, ale mysl stále toužit víc a víc. Totéž platí pro všechny smyslové orgány. Mysl je jedenáctý smyslový orgán. Má 3 tastebuds tj. nenasytností, příloha a ego. Celé tělo je plné letargie. Obyčejný život tok v tomto směru. Hnusné činnosti, které jsou zhovadilá a strašidelný v přírodě dolů pokles. Proto brání se letos na podzim, je tak složité, jak vybudovat silnou hráz. A hůře se odpařuje slanou vodu z oceánu tak, aby je pitná. Velmi výkonná technologie je nutné, aby kopali studny nebo ropnými vrty tak, aby vodu a olej, resp. Cranes je potřeba vytáhnout a vychovávat je. Také to je gigantický úkol údržbu a opravy těchto strojů. Velmi kvalifikovaný inženýr je potřebný pro správnou údržbu strojů. Nejen vzdělání, ale jeho ostražitost a odhodlání taky jsou nejvíce zapotřebí.

Kontrola, aktivace a zvyšování Kundalini energie je stále obtížnější v tomto pořadí. Nejen, že si člověk musel popíjet ovládání smyslů, mysli, myšlenek, bohatství, čas, atd., ale člověk musí být stálý v něm jako otěže koně řetězců, z divokého slona a oprátka z velblouda. To vše se děje aby se z něj jednat podle vlastních rozmarů a vrtochy a že silně, že se využívá k dosažení požadovaných cílů. Pokud touhy zastavit vodopád teče dolů a místo toho změnit svůj tok směrem vzhůru výkonné čerpadlo je potřeba. Tento úkol nelze splnit s obyčejnou schopností. Je třeba mimořádnou sílu.

Vyvinutá duše síla duchovního aspiranta, který aktivuje jeho vitální síla oheň sebekontrole může projevovat božské moci (Sidhis) a využívají stejné pro požadované úkoly. S odkazem na tuto některé příklady jsou pozoruhodné. Mahatma Jadbharat byl ztělesnění krále Bharat. Dal božskou moudrost do Sindhu krále Rahugan zatímco plavící Rahugan je palanquin. Jakmile voják Dasyu ho chytil jako obětní oběť. Jadbharat byl předstíral, že stojí před obrazem Mahakali je tak, aby si hlavu useknuté. Kněz, který byl sekat hlavy přiblížil Jadbharat. Ale Jadbharat stála klidně. Kvůli jeho duše záření obraz Bhadrakali byl aktivován. Vytrhla nůž z kněze ruky a zabil všechny zlé muže. Něčí duše síla má intenzivní, neomezenou moc. Když se probudil elektřiny tělesné funguje jako požární zbraň a má schopnost překonat všechny překážky.


Když byla manželka Shiva Sati urazil v Yajna její otec Daksha je, že její aktivaci jóga oheň a spálil její vlastní tělo na popel. I Sutikshnaji který byl nasycen tím, že lorda beraní vizi vzdal své tělo v ohni jógy. Když Damayanti manželka krále Nala musela zachránit svou vlastní respekt se zabil smyslnou lovce s ohněm jejích očí. To všechno jsou příklady aktivace latentní duševní síly.

Dokonce i obvykle je obtížné probudit ty, kteří jsou v hlubokém spánku. Jsou-li děti, dospělý dospělí atd. silně probudil se zlobit, protože mají pocit, že jsou nuceni vzdát se radost spaní. To je ještě nebezpečnější probudit spícího hada. Jaderná elektrárna v atomu je latentní. Pokud je napaden a zlomil jako hrozná exploze dochází, že jeden svědky zničení kilometrů kolem. Ti, kteří si nejsou vědomi atomových výbuchů byli upozorněni na Nagasaki Hirošima-bomb lakhs výbuchu wherein lidí zemřelo a obrovské hory roztál v důsledku intenzivní teplo. Jak hrozné jsou sopky, které vybuchnou. Jen o několik let zpět byl svědkem exploze Mexika a Kolumbie. Sopečné erupce Helena převést den do noci více než týden. Jeho černý prach pokryl oblohu na dlouhou dobu. To je přesně případ latentní probuzení Kundalini. Mnoho sloni šli na hrudi spícího Kumbhakarna je tak, aby se ho probudit. Totéž platí i pro probuzení Kundalini. Když je to latentní (spící) denní režim funguje dál a pohybuje jako vůz s poškozenými koly. Ale když je motor umístěn v železničním vlaku a jeden lisy urychlovači napomáhá všechny ostatní vozy k němu připojil k pochodu kupředu rychle. Tak uchazeč uctívání Kundalini taky musí čelit strašlivé situace, kdy začíná duchovní praktiky. Ale později velmi zázračně pohyb není jako normální vzduch, ale je jako cyclonic vítr. Jeho rychlost je to tajfuny a cyklony.

Rishis říci "Mahayoga Vijnana", který ----

"Duše síla Kundalini (Divine Serpent Power) jako ženské hada spí na Mooladhar čakra (plexus) se skaní na 3 a půl a kol. Tak dlouho, jak moc je Kundalini spí zvíře zůstává animální v přírodě. I se spoustou úsilí stvoření nedosáhne božské moudrosti. Pokud něčí substrát síla spí pak vnější svět i spí. Ale když se probudí jeho osud a celý svět otevřít. "

Tam je mnoho vzestupu a pádu, kdy je životní síla oheň v nás svítí. Když tam jsou cyklonální vítr působící pova vykořenění, stromy, domy atd. suché listy a hromady kilometrů prachu povstane na obloze. Vířivé proudy v řekách převrácení lodě a tak víří v moři je známo, že převrátit gigantických lodí taky. Zvláštní pohyby, aby neviditelné. Pokud výrobce elektřiny praskne pak okolní oblasti jsou v troskách. Při osvětlení dotkne jakékoli části země hoří tuto oblast na popel.


Zatímco probuzení Kundalini ten musí čelit takové hrozné situace. Proto člověk nemůže jen potřebuje odvážné, ale hodně pozornosti. Letargie nemá místo nad zde. Stejně jako lanové chodci v cirkuse udržet rovnováhu, tak i osoba jeho aktivaci Kundalini moc musí být velmi opatrní a měli by mít vysokou duchovní schopnosti. Pokud je i troška z pohodlnosti nebezpečí, jimž je třeba čelit, jsou zoufalé a mnoho. Mouchy a komáry ležel bezpočet vejci celý den. Dokonce i ryby, vajíčka ve velkých množstvích na jednom záběru, ale všechny z nich se nemuseli obávat, starat jejich vejce. Ale pokud jde o lidská embrya se týká matka je velmi opatrní, a to nejen během těhotenství, ale v době narození dítěte příliš. A později matka zařizuje pro miminka potravin, čistoty a chrání ji před povětrnostními změnami. Světské aktivity lze přirovnat k vajíček nakladených komáry, mouchy, atd., ale pokud jde o Kundalini probuzení se týká, může být ve srovnání s lidskou matky těhotenství, porod svého dítěte a později výchovu svého dítěte. Není to vůbec jednoduché, protože existuje mnoho problémů, se potýká, a tak má stát velmi zodpovědný. To vše vyžaduje hodně duševní pozornosti. Když tam je chyba, je strach z pádu.

Způsob plození jednou ženou Scorpio je velmi zvláštní. V jejím životě mnoho vajec jsou vyživovány a vyrůstal u jednoho a stejný čas. V slepičí vejce rostou trochu si přejí, aby vyšel z lůna. Zahájení pohlavního orgánu je tak malý, že je prakticky nemožné, aby se malé vejce, aby vyšel z toho. Vejce v děloze, zatímco vyrůstající jsou plné hladu. Tak oni začnou jíst bříška sám a po konzumaci všechny její tělo vejce pocházejí ven. Mezitím matka zemře Štír, protože její žaludek se roztrhl od vajec.

Zplození Sidhis (božské síly) spojen s Kundalini je přesně takhle. Kdykoliv Kundaliní probudí bibličtí učenci říkají, že pije krev duchovního aspiranta a jí se jeho tělo. Stává se jako kostra. To je jeden druh Kaya-Kalp odst. tělesné transformace), ve kterém je stará špína vyhodit a nových semen kvetou dál. Chytrý zahradník takto tuto techniku. On Ořízne kytkou závod ze všech stran. Později nové výhony rašit tam a květiny ve velkých počtech rostou na to. Tak kulatost a nádhera z rostlin zvětšuje. V probuzení Kundaliní duchovně uchazeč sám musí zničit všechny své odporné psychické stopy, zlozvyky a další mentální nečistoty. Zatímco stříhání a řezání závod to vypadá, jako by jeho velikost se zmenšila a že je vybitá jeho tělo. Ale tento stav nebude trvat dlouho. Vzhledem k tomu, nové výhonky a květy začít klíčení na to. Melancholie podzimu zmizí a krásné květy jara se svědky jednoho a všechny.

Probuzení Kundalini (božský had Power) je jako ohnivé testu. Když je zlato zahřátí všechny pěna dostane spálena na prach. Nic se neděje do ryzího zlata a ve skutečnosti více se zahřívá víc svítí skvěle. Pochyb inethics mizí a každý zákazník je správné ocenění čistého zlata. Duchovní uchazeč, který sám probudil svou sílu Kundalini se stává velmi silný. Není


pochyb o tom vnější tvar jeho těla zůstává stejné, ale v něm je taková elektřina probudil, že zaručuje duševní probuzení a změní vnějšího prostředí.

Mnoho úkolů mohou být provedeny, pokud svítí oheň. S ním mohou Muck, špína a shnilé věci se vyschl. Potraviny mohou být vařené. Pyres může být rozsvícen. Bahenní plavidla mohla být vytápěn hrnčíře zároveň bahenní lodě. Rudy se taví. Tak oheň může vykonat mnoho práce. Když ve vlastním tělem, se probudil Kundaliní, problém zmizí pocit chladu. S pomocí ohně, jídlo je vařené, která odrazí náš hlad. Mokré a páchnoucí oblečení vyschl. Jedná se o jednotlivé dávky. Ve vnějším světě příliš mnoho výhod narůstat. Ironsmith, hrnčíř, pekař atd. rozsvítí svých pecích a dělat užitečné články. S Kundalini probuzení mnohé světské problémy jsou řešeny a užitkové výrobky jsou vyrobeny. Oheň se používá k uctívání Boha příliš. Oheň je využíván v lampách kadidla,, Yajnas atd. Tím se sdružovat s božských sil one výhody hodně. Nejen to, s pomocí ohně můžete udělat svařování. Kdykoli se svařování provádí nehrozí nebezpečí z lodě rozpadá, i když se zlomí jinde. V božské meditace je odliv a příliv emočních vln. Někdy zbožné city vedou k manifestaci velmi intenzivní tepla v psychice.

Někdy ve formě pěny mléka nebo vody bubliny se usadí na základně. Ale pokud Kundalini energie je spojen se to pak pevnost zachována.

Uložená špatných psychických otisky příliš přetečení. Zelená tráva vyschne v horkém létě se změní na zelenou a znovu v monzunů. Stejným způsobem špatné psychické otisky osoby, zdá se, že uschne za určitých okolností, kvetou tam později znovu. Vishwamitra byl Rishi velké pokání, ale on byl přitahován k Menaka a nebeské panny. On si ji vzal a begetted děti. Ale pokud někdo má psychické otisky jsou spálena na prach ze samých kořenů sám není pochyb o tom, jak se zamotá do hmotného světa. Stav Shukdev Paramhans byl zcela odlišný od toho jeho otce Vedavyas. Vedavyas souhlasila s návrhem jeho staršího bratra manželky zplodit děti vzhledem k tomu, Shukdevji utekl do lesa, jakmile se narodil tak, meditovat na Boha. Všichni, včetně jeho otec byl proti jeho odcházejí tím a každý se snažil odradit od cesty do lesa. Ale Shukdevji byl pevný a odmítal poslouchat nikoho. Chcete-li vyzkoušet ho Indra poslal nebeské tanečnice Rambha, ale v několika slovech poslal ji zpátky. To je pravý význam spalování špatných psychických otisků. Pokud se říznete větve stromu nový strom může vynořit se z něj ale pokud odstranit kořeny zcela nebo vypálit až nový strom nemůže nikdy vymanit se z něj. Kundalini energie popáleniny až Sanchit (uložen), Kriyamaan (v budoucnu), Prarabhdha (dnes) akce k popelu. Zde zralé uchazeč, který je pečlivě zahřívá v peci pokání se stává firma jako cihly.


Ayurved doktoři dělají Rasa (šťáva) nebo Bhasma (Popel). Jsou vyrobeny z obětních ohňů jako Shataputi a Sahasraputi, Gajaputi. To je ve srovnání s Sanjeevani (lék, který přináší mrtvé duše zpět k životu). To je oheň rituál. Kundalini jóga se nazývá ohně. Je to jako rozsvícením oheň životní síly Yajna. Zde "pečené" uchazeč je podobné vlastnosti popela šťávy a Sanjeevani. Tak uchazeč zahřeje v ohni Kundalini stane mimořádný a jeho pravomoci jsou vzácné a neomezené.

Pokud se pára dostane roztroušeny všude je k ničemu, ale pokud je koncentrována v omezeném prostoru a pak se jeho energie vlak může běžet rychle na míle daleko k sobě. Za pár minut se můžete tlaku vařit jídlo. Stejně tak, když je latentní, rozptýlené energie vašeho těla soustředěna přes probuzení Kundalini získáme materiál Sidhis a duše Ridhis a tyto mnoho užitečných úkolů i na světové úrovni mohou být provedeny.

K dispozici je mohutná skladiště elektrické energie v lidském těle, ale to leží roztroušeny. Proto nelze vidět jeho sílu. Ale přes probuzení Kundalini, když je to všechno energie shromáždili a zaměřil se na Mooladhar čakra (páteře), to je jako materiál soustředění energie v omezeném prostoru. Proto využití této energie je taková, že to může jen jeden a všechny ohromí.

Stará žena plná strohostem žila v lese. Žebravý tam přišel. Stará dáma postavil chatu v blízkosti, a vzal zodpovědnost krmit jej. Jednou v noci se žena dřevorubec, co ztratil svou cestu dosáhl chatu na žebráka a prosila o milost.

Žebravý si myslela, že prosit o pohlavní styk, a proto ji poslala pryč bez jídla a přístřeší. Stará paní seděla pod stromem se díval pozorně. Slyšela hlasy. Vzala si paní dřevorubce s ní a dala jí jídlo a přístřeší. Na úsvitu žena ukázal správnou cestu k dřevorubce. Stará dáma vyslechl tvrdá slova o žebráka. Ona tedy rozbil chatu, že si postavil pro něj. Odmítla mu jídlo a řekl: Zde žil 24 let a jen získal vítězství nad svými touhami. Protože jste zaseto sémě soucit ve svém srdci, je to škoda, že si říkáš žebravý.

HLAVA ČTVRTÁ


TAJEMSTVÍ FILOZOFIE uctívání METODY SOUL VĚDY

V slupek cibule je další slupka. V rámci druhé slupce je třetí. Stejně tak, pokud banánové listy jsou odstraněny vyjdou jedna po druhé. Nejmenší jednotka hmoty je atom ale když se objeví jeden atom není to tak ve skutečnosti. Protože v něm je jádro a tam jsou neutrony, protony a elektrony otočné.

Solární systém je obvod, ale v mezích svých točí 9 planet a 43 satelitů kolem jejich osy. Atom taky je jako sluneční soustavy. V rámci něj je aktivita podobá sluneční soustavy. Pokud hromada bahna je napaden pak trochu bláta, ale pokud dostane rozptýlené jádro atomu je napaden pak energie, která vyzařuje může pohřbít jednu velkou horu.

Takže je jasné, že čím více hrubé látky jsou jemnější, tím silnější se stanou. Existují miliony živých buněk v našem těle a geny, které jsou skryté v každé buňce mít prototyp jednoho tvora. Tímto způsobem do lidského těla, stejně jako kosmické světě, miliony zvířat přebývá v něm. Mezi nimi jen jeden z nich má šanci vstoupit v matčině děloze během pohlavního spojení. Tak jedno embryo, vzniká a který spustí vytvoření samostatného jeho těla a tělesné energie. Za 9 měsíců se embryo dozrává a ve světě se potuluje po příchodu z matčina lůna.

V rámci tohoto novorozence kotě zjistíme, tělesné a mentální vlastnosti svých rodičů, prarodičů a mnoho předků. Tyto speciální vlastnosti v podobě Vibhutis (božský sláva) jsou tak jemné, že i přes jemné-většina rozpadu genů a životní vitální síly, nelze pochopit současné okolnosti. Situace se projevuje, když dítě vyrůstá a dává nám jasný úvod k jeho zvláštní vlastností. To znamená, že tyto zvláštní vlastnosti, známé, když dítě vyroste, není známo, v nezralém stavu. Pouze o analýze dítě nemůžeme znát jeho rodový charakter. Pouze na jeho obličej a pleť je tam nějaký vnímaná nápad. Subtility delší dobu udržován v nezralých fázi, tak při zrání začíná se nám úvod jejího stavu a existence.

Tam je taková velká předehra z subtilní jemné, že příklad cibule povrchové rámci cibule slupky a listy banánu se zdají být velmi ironický.


Pokud hromada semen jsou shromážděny pak velmi malý rozdíl je vnímáno, pokud jde o jeho barva, hmotnost, tvar atd. je znepokojen, ale když se vysévají semena hlavní rozdíly jsou vnímány přímo z natáčení, listí, větve, květiny, ovoce atd. . je zřejmý rozdíl mezi vzrostlými vzrostlými stromy. K dispozici je tak velký rozdíl, pokud jde o tvar květin, její vůně, se týká chuť ovoce. Proto všechny tyto mohou být klasifikovány jinak. Tento rozdíl je mimořádná. Jeho rozdíly jsou zahalené v počáteční fázi, a proto není možné vidět v této fázi.

Běžné tvary pouzder lidského těla jsou prakticky totožné, ale v tu tolik záhad, že jeden je ohromily na získání příslušné informace o nich. Materiál vědec zkoumá pouze do hrubé aspekt této analýzy.

V anatomy do jisté míry jsme se seznámili se eugenika různých tělesných pohybů pochvy a jak si plnit své různé funkce. Na jeho základě vykonávají lékařské vyšetření a operaci. A také měřit potenciál a možnosti pro životní síly lidské bytosti.

Dalo by se však hluboce nahlédnout do toho, že lidské embryo není tvořen pouze věci. To není pouze směs chemických látek. Protože jeden důležitý aspekt toho je vědomí se nazývá lidská elektřina. V duchovním jazyce se nazývá prána nebo životní síla. Sám o sobě životní síla je ale proto, že se zaměřuje na různé orgány je pojmenované variedly. V hlavě to funguje jako víra, naděje, zvyku, si myslel, apod. Jeho řízení a analýza se provádí ve formě mysli, intelektu a psychiky. Tento velmi princip v orgánech znalostí formu tvar, chuť, vůně, dotek a zvuk. V jiných orgánech těla funguje trávení, emise, může ublížení atd. Prostřednictvím pohlavních orgánů, že chutná sexuální vášeň, a tak procreates. Vlákna a šlachy každého svalu má svou vlastní specifickou funkci a přírody. Jak moc a moudrost jsou protkány v něm.

Po poznání a pochopení inertní a vědomé formy těla jeden uzavře, že stejně jako je celý strom potenciálně nacházejí v osivu tak i celá kosmickým principem tj. makro je vlastní v těle, tj. mikro. Můžeme mít možnost vidět pouze na současnou podobu vesmíru a tělo ještě minulost a budoucnost jsou pevně spojeni na to. Tělo je jako zrcadlo. Pokud se nám podaří pochopit její jemnou tajemnou hloubku můžeme jen divit, na pochopení a když viděl, že kde, jak a do jaké míry se tato všudypřítomná kosmická hmota a vědomí princip je spojen pro lidské tělo.


Ve skutečnosti je malé tělo lidské bytosti naplněna tolika věcí, které můžeme pouze říci, že ve srovnání se všemi božských sil dohromady on sám je nejsilnější. Ale jediný problém je, že tento sklad božské energie je v latentním stavu. Abyste mohli zažít tyto pravomoci člověk potřebuje podstoupit intenzivní odříkání. Pokud tyto pokání nejsou prováděny tyto pravomoci zůstanou vždy skryté, a to, že bude schopen plnit jakékoli vyšší aktivitu na rozdíl od těch, které provádějí zvířata. Proto za účelem vyniknout duchovní člověk by měl následovat duchovní cestu pokání.

Na jemně analýzu tělesné vědy nalezneme všechny božské slávy vložené do každé lidské bytosti. Aktivací těchto božských potenciálů je možné získat božské síly v Sidhis). V subtilního těla jsou 6 čaker dobře znám. Jsou 1) Mooladhar 2) Svadhishthan 3) Manipur 4) Anahat 5) Vishudhi 6) Ajna. To všechno jsou v našem těle, ale na jemné úrovni. Tady je přehlížen hlavy regionu. V hlavě je Sahasrar (1000-okvětními lístky lotus) Kamal. Přidáteli to pak je 7 čaker. Tak jste se seznámí s vznešenosti, tj. 7 poutní místa pro zbožné úsilí v subtilním světě. Jedinou podmínkou je aktivace těchto jemných čaker. Když embryo živí v matčině lůně, že vyroste jako dítě a narodí později. Pokud semeno je zavřený v místnosti nebude klíčit. Pouze v případě, že je dána voda, slunce, bude úrodnou půdou roste do stromu, který nese první květiny a pak sladký ovoce.

Merudand (míchy) se nazývá královská cesta. To je také nazýváno Devyaan Marg, která nás zavede do nebe od země. V rámci této cesty je 7 odst. Lokas Worlds). V 7 Lokas v Boha a individuální duše jsou místa odpočinku. K pokrytí velké množství kilometrů v něčí cesty, zbytek je mošt. Proto na cestě jsou odpočinku domy. Vlak zastaví na mnoha čerpacích stanicích na způsob, jak získat uhlí, voda atd. Tyto odpočinek skvrny na tělesné energie je 6 čakry. Čakry jsou zobrazeny na 2 způsoby, jeden jako překážky a další za dobrodince. V Mahabharat je příběh Chakravyuh odst. řada vojáků do čtverce nebo kruhu). Abhimanyu byl uvězněn v něm. Protože nevěděl, jak se dostat z toho zemřel. V Chakravyuh je 7 hradbami pevnosti. Symbolicky tento incident může být bráno jako individuální duše je uvězněna v 7 čaker těla. Čakry jsou také řekl, že jsou 4 zdi paláce ve formě materiálních příloh, bludy a zkreslení. Proto metoda je uvedena tak, jak ji překonat. Tam je příběh v Bhagwat Mahatmya Ghost Dhundhukari je trhat 7 uzly v bambusu do 7 dnů, aby se stal Bohem je ztělesněn. Symbolicky je to cesta z jedné čakry do dalšího.

V duchovních praktik jedinec nemá moc vlastní. Pouze speciální věc je, že se usilovně snaží probudit své skryté božské síly. Zde něčí vlastní energie je velmi málo a pokud strohosti jsou velmi běžné, že nemůže dosáhnout mnoho. Zvíře instruktor cirkusu se pouze zvířata, kterým jeho společnost si myslí, že je chytrý. Všechny duchovní praktiky jsou umělecké. Kvete na základní kámen oddané citlivosti. Proto člověk zadáte cestu duchovnosti, musí zvládnout hlediska jeho zbožných citů. Také on musí očistit své myšlení a charakter. To je základní podmínkou, která musí být splněna.


Duchovní praxe, která by měla být prováděna co časový úsek? Odpověď není pro všechny stejný. Protože závisí na individuálním duševním stavu. Pokud osobnosti všech individuálních překypuje silou duše se velmi rychle, bez velkého úsilí dosáhne velký duchovní užitek. Ale ty zbožné činnosti, které poskytují všechny tyto aktivity mají tendenci být až příliš. Tato božská energie se používá sem tam zvyšování ty padlé, snížení smutek, ukládání těch, kteří se topí a pomoci všem šplhat po žebříku života. Místo toho, aby strohostem něčí zbožné skutky zvýšení. Tak zachována rovnováha a jogín / duchovní aspirant vede zbožný sattvické život. Jeho postoj je nebeská a chování je jako ten, kdo je duchovně osvobozen v tomto životě odst. Jeevan Mukti). Duše je realizován jako duše slávě a neustále s pomocí Božího poznání, že spatří Pánu v každé částici vesmíru. To je velmi státu v důsledku kterého je osoba tzv. nejlepší mezi muži a stanou se tak sám Bůh.

Ale pokud něčí myšlenky a charakter není čistý, je-li ohavnost v něm pak pokud taková osoba získá božské síly, on se stane démonický a arogantní. Ten provádí takové odporné činnosti, které mu mohou být označeny démon. Je-li bohatství, síla, majestátnost, moc nejsou využity správně, může vést k pádu člověka. Když hrozny zhoršovat budou převedeny do vína. Stejně tak iv případě, že dosáhnout božské síly, a pokud totéž není využívána pro zbožné činnosti pak jedinou alternativou zůstává, je, že budou využity pro destruktivní účely. Pokud spiritualita neřídí Dakshin Marg odst. zbožný cesta) bude vést k jednomu pádu. Vile actioned Tantrická Aghoris, Kapaliks atd. stal démonický a provádět akce, jako odporné Maran v zabíjení lidí s Mantra zpívání), Mohan Vashikaran (zaklínání) a Ucchatan v rozptylovat osoby mysl zaklínadlo). Démoni jsou obecně útočící typy a unesou nevinné lidi. Příklady takových démonů jsou Vritrasur, Hiranyakashipu, Mahisasur, Kansa, Ravan atd. Jejich rodinní příslušníci, jako Khar-Dooshan a Kumbhkaran a Meghnad a Hiranyaksha a Jarasandh, Raktabeej taky choval démonicky. Démoni obtěžoval demi-bohy. Oni vydrancovali bohatství demi-gods a pili krev z Rishis. Oni jen obtěžoval své poddané a trochou sobeckého zisku, které vykonával mnoho odporné činy.

K dispozici jsou 2 třídy démonů. Třídě je neovladatelný, napadat a teroristického typu. Druhá třída používá podvodu, chytráctvím a iluzorní černou magii, sílu atd. Útočící démoni předvést jejich odvaha a černé magie démoni chválí jejich umění klamu. Útočící démoni jsou díval se dolů na otevřeně, ale černé magie démoni jsou skryta za závojem fasád. Ve skutečnosti chytrý démoni chovat jako svatí externě. Např. pro. Kalnemi. Ačkoli on byl rodinný příslušník Ravan nikdy napadl někoho externě. Místo toho by mělo vést intelekt ostatními prostřednictvím černé magie provádět hnusné akce. Takoví lidé by mohlo nejen nepodaří odvrátit pád, ale že se utopí hlouběji do bažiny nízko skutků.


Člověk může získat božské síly, ale pokud není použit pro zbožné skutky pak jako Kalnemi mezí budou provádět drobné démonické aktivity. V tom není žádný strach, že očernil v důsledku teroristických aktivit a pod záminkou, že svatá externě neunikne hanobení určitou čase. Proto moderní démonické chování v oblasti kundaliní (božský had Power) je k dispozici v bazaru pod značkou Kalnemi a prodává se jako basketfuls během několika minut.

Pravda, duše výkon může získat, pokud je člověk na posvátném cestě spravedlnosti. V tom spočívá blaho všech jednotlivců, a tím celý svět. Pravda, filozofie vědy duše je, že člověk vykonává duchovní odříkání, ale že to, co božská moc se projevuje v podobě Sidhis musí být použity pouze pro účely a spravedlivých světový blahobyt.

Hrubě jeden by měl pochopit, že okolnosti ovlivňují stav našich náboženských citů. Jsme ovlivněni všichni, která se koná ve vnějším světě. Ale ideologie duchovní vědy se ponořili hlouběji do toho a říká, že individuální vědomí ovlivňuje místě a daleko od světských situacích. Člověk je autorem svého vlastního osudu, ale fakt je to, že v pokročilém duchovního stavu je ředitelem kosmických aktivit taky. Pokud jde o to, že lze jednoznačně chápat, že člověk může obsadit equipments týkající se vnitřních a vnějších ploch podle něčí duši. Ve velmi pokročilém stavu, jako duchovní člověk může i řídit kosmické činnosti. To se nazývá mimosmyslové moc. To je super stavu mysli, který je běžně přítomen ve všech bytostech, ale v latentním neaktivním stavu. Jak lze aktivovat? Jak to může být oprávněna? A jak to může být využit pro různé úkoly? To se nazývá duše věda. To je také nazýváno Brahmavidya. Kundalini praxe je proveden tak, aby aktivovat naši duši sílu.

V lese u Lakshadweep bydlil 4 mudrce. Pro prosí almužen, které překročilo oceán vody a dal duchovní projevy na domácích. Jeden mezi 4 mudrců byl velmi chytrý. On se naučil chodit po vodě vložením nohy s některými účinnými bylinami. Ostatní mudrci 3 plavali ve vodě, ale to chytrý šalvěj by chodit na to. Lidé, kteří viděli druhou mudrce myšlenka, aby byl realizován svatý. Proto by lidé poslouchat jeho jednání pouze mu drahé dárky.

Pomalu tajemství byla vyzrazena. Chytrý oddaní trval na tom, že by umyl nohy na 4 mudrců s teplou vodou. Tak bylinná pasta na tzv. velký světec byl vymazán. Nevěděl, jak plavat. Proto z hanby, že odešel skupiny mudrců a utekl. Fasády nikdy trvat dlouho.

AUTOR: Shriram Sharma Acharya zakladatel rodu Mezinárodní Gayatri byl velký jogín věštec a ztělesnění boha, který napsal množství odborné literatury, především na duchovních témat pro světový blahobyt a mír. Více vědeckých pls e literatury naleznete


http://www.shriramsharma.com/~~HEAD=dobj www.awgpestore.com http://www.dsvv.ac.in/~~HEAD=dobj www.akhandjyoti.org a http://www.awgp.org/~~V POPIS: Volné e-knihy o Chakra Meditation, ESP, nirvikalpa samadhi nebo si myslel, zdarma Trance, dosažení Ridhi-Sidhis nebo božské energie, budoucí vědecké náboženství, Super Energy Gayatri vědy a Kundalini jóga koreluje s neurověd, ESP, endokrinologie, anatomie, psychologie a sociologie pro 1) materiál a duchovního blahobytu a 2) spojující svět pokojně jako rodina. Naše je přísně non-komerční webové stránky, které se zaměřuje na realizaci věkové starý sen o velkých vůdců a myslitelů světa: krásná světě bez hranic. KLÍČOVÁ SLOVA: Kundalini jóga Gayatri e-knihy biografii Guru světový mír mysli psychika bůh nervy subtilní vědomí duše božské žlázy endokrinní trance ESP Čakry plexus meditační soustředění intelekt proroctví myšlenka myšlení cheiro Nostradamus Aurobindo blaženost mozku Vedas sluneční sluneční energie posvátné čisté smyslové orgány Prana ikonky Upanishad světla buňku hypotalamus hypofýza transformace futurista předpověď had výkon život lidské etiky integrity charakter vagus Tantra Mooladhar atomu neutron proton

CZECH BOOK-DIVINE SERPENT POWER AND KUNDALINI AWAKENING  

Kundalini is the vital force fire which when ignited like a latent spark in the pyre of vital force (i.e. the genitals), pierces the 6 world...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you