Miles of Pleasure veilinggids 2017

VEILINGGIDS 29 september 2017

ONZE TROTSE SPONSORS

®

DIRK ZEELENBERG

Diner bij Noble (4 personen)

Op de grens van stad en natuur staat een team van gepassioneerde professionals voor u klaar om u een fantastische culinaire beleving te bezorgen. Bij ons geen traditionele ‘losse’ gerechten, maar een eigentijdse ontdekkingstocht langs het beste wat de internationale keuken te bieden heeft. U kiest de volgorde, u bepaalt het tempo, het is uw avond. Bij restaurant Noble staat immers maar één ding centraal: de smaak van genieten. En dat is niet onopgemerkt gebleven: Noble is op 12 december 2016 bekroond met een Michelinster! U geniet hier van een volledig verzorgd diner inclusief bijpassende wijnen.

AANGEBODEN DOOR:

KAVEL 01

Frank van Driel

Werk uit de serie “Stone soup”, waarbij de fotograaf gezocht heeft naar modellen die afwijken van de “norm” en wellicht zelfs van de gangbare interpretatie van schoonheid. Tonen van lef, durf en eigen keuzes kunnen en durven maken. Afmeting 100x150 cm Omdat smaak heel persoonlijk is tonen wij u twee kunstwerken van Frank van Driel en kan de hoogste bieder uiteindelijk een keuze maken uit deze twee werken.

AANGEBODEN DOOR:

KAVEL 02

Bijzonder kinderfeest bij de Brandweer Een kinderfeestje, zoals geen ander: het brandweer kinderfeestje op een echte kazerne. Loeiende sirene, zwaailicht, portofoons, brandweerspuit, plezier, spanning en sensatie. Voor eventjes een echte brandweerman zijn! Dingen doen, die een echte brandweerman ook doet. Uniek item bij hoogste uitzondering word dit georganiseerd. Een unieke beleving voor uw kinderen! (Max. 10 kinderen)

AANGEBODEN DOOR:

KAVEL 03

Hockeyclinic door international Lidewij Welten Een hockeyclinic voor 12- 16 personen door de beste hockeyster van de wereld! De clinic duurt ongeveer 1,5 uur. (bij 16 graag 1 persoon extra begeleiding) Lidewij Welten (Eindhoven, 16 juli 1990) is Nederlands hockeyinternational en speelde meer dan 150 oďŹƒciĂŤle interlands (50 doelpunten) voor de Nederlandse vrouwenploeg. Ze nam driemaal deel aan de Olympische Spelen. Bij de eerste twee deelnames werd een gouden medaille gewonnen. Tevens werd het Nederlands damesteam eerste tijdens het recente EK Hockey.

AANGEBODEN DOOR:

KAVEL 04

“Obsessie� Zeefdruk van Rob Scholte De Nederlandse kunstenaar Rob Scholte werd op 1 juni 1958 geboren in Amsterdam. Scholte studeerde van 1977 tot 1982 aan de Gerrit Rietveld Academie. Hij maakte deel uit van het kunstenaarscollectief Warmoesstraat 139. Scholte vestigde zijn atelier in de Laurierstraat, in het pand, waar tot 1993 galerie The Livingroom was gevestigd. In de jaren tachtig maakte Rob Scholte naam in het alternatieve kunstcircuit met conceptuele schilderijen, die in vorm aansloten bij popart en surrealisme. Doorgaans bestaan zijn schilderijen uit nageschilderde beelden, die hij leent uit tijdschriften en kranten. In 1994 werd Rob Scholte slachtoffer van een bomaanslag in Amsterdam, waardoor hij beide benen verloor.

AANGEBODEN DOOR:

KAVEL 05

Business Club lidmaatschap reclamebord en exclusieve parkeerplaats Totaal businesspakket MOP: • 1 jaar lidmaatschap van de Business Club • 1 jaar een reclamebord op veld 1 met een lengte van 6 meter (incl. productie) • 1 jaar een gereserveerde parkeerplaats met bordje zo dicht mogelijk bij de ingang van het complex. De Business Club van MOP is het zakelijke hart van VMH&CC MOP. MOP Business Club biedt een platform om onderling zakelijke en vriendschappelijke relaties op te bouwen en te onderhouden.

AANGEBODEN DOOR:

Als lid van MOP Business Club heb je recht op: • Minimaal 6 keer per jaar business-to-business meetings. Deze meetings bestaan onder meer uit bedrijfs-bezoeken, BC carnaval, evenementen, nieuwjaarsreceptie en clinics. De meetings worden vaak omlijst met proeverijen en diners. • Vermelding op de website van BC Mop. • Vermelding op het sponsorbord in het clubhuis.

KAVEL 06

AANGEBODEN DOOR:

Luxe wijn/spijs reis naar Toscane Italië Il Falconiere is een klein stukje paradijs op aarde! Het is door het Amerikaanse reismagazine Travel & Leisure uitgeroepen tot een van de 5 mooiste locaties in Europa. Het hotel heeft 5-sterren en om het verblijf compleet te maken heeft het restaurant 1-Michelinster. U verblijft gedurende 3 nachten in één van de fraaie Classic Rooms met iedere ochtend een uitgebreid ontbijt. ’s-Avonds wordt u in de watten gelegd door de keukenbrigade van eigenaresse Silvia Baracchi. Tussen ontbijt en diner kunt u gebruik maken van de prachtige Spa & Beauty van het hotel en is ook een heerlijke massage inbegrepen. Of lekker luieren aan één van de twee zwembaden met een heerlijk glas bubbels van wijnmaker Riccardo Baracchi.

AANGEBODEN DOOR:

Riccardo en/of Benedetto (zoon des huizes) nemen u graag mee voor een tour in de wijngaarden met aansluitend een proeverij in de wijnkelders van het estate (direct grenzend aan het hotel). Ook een kleine sabrage mag natuurlijk niet ontbreken. Een bezoekje aan Cortona is ook zeker de moeite waard, hier is bijzonder veel cultuur te snuiven! Pakket: • 3 nachten Classic Room – 2 personen inclusief ontbijt • 3 x diner (3-gangen) in het 1-Michelinster restaurant • 2 x massage 50 minuten • 1 x wijntour met proeverij Locatie: Hotel-restaurant Il Falconiere – Cortona / Azienda Agricola Riccardo Baracchi

KAVEL 07

Een Chinees terracotta beeld van een hoogwaardigheidsbekleder. Ca. 2000 jaar oud.

De staande figuur is gestileerd uitgevoerd en heeft nog resten van de originele beschildering. (Getest op ouderdom door Oxford Authentication, certificaat no. C116b87.) De Han dynastie wordt beschouwd als één van China’s klassieke dynastieën. Op het gebied van staatkunde, filosofie, cultuur en economie werd een peil bereikt, dat in een aantal aspecten nooit meer geëvenaard is. De economische expansie gedurende de Han dynastie ging gepaard met een grote uitbreiding van het territorium van het Chinese rijk en zijn invloedsfeer, zelfs tot ver buiten de grenzen van het huidige China.

AANGEBODEN DOOR:

Aan de vooravond van de Han dynastie, staat de Qin dynastie (221-206 v.Chr.), welke werd opgericht door de roemruchte Eerste Keizer van China, Qin Shi Huangdi (r. 221-210 v. Chr.). Deze keizer was bekend en berucht om zijn strenge dictatoriale beleid. Rond 208 v. Chr. ging het echter snel bergafwaarts. De eens zo machtige autoritaire eerste eenheidstaat van China werd door de onderdrukte bevolking niet meer geaccepteerd. Ondanks het vooruitzicht op zware straffen braken er kort na de dood van de Eerste Keizer overal in het rijk opstanden uit.

China, Han dynastie 206 voor Christus – 220 na Christus, 44 cm hoog

Het meest succesvol waren de jonge aristocraat Xiang Yu (233-202 v. Chr.) en een man uit het gewone volk, Liu Bang (247-195 v. Chr.). Hoewel Xiang Yu de leider van de opstandelingen werd, was het Liu Bang die in 206 Xianyang, de hoofdstad van Qin, nabij het huidige Xi’an (provincie Shaanxi) veroverde. Hij werd er door Xiang Yu weer verdreven maar kreeg iets zuidelijker een groot territorium, dat ook het dal van de Han-rivier omvatte. Liu Bang noemde zich van toen af aan ‘Koning van Han’. Dit object zal worden geleverd met een uitgebreid certificaat van Vanderven Oriental Art, hier zal ook het originele Oxford Authetication certificaat bij worden gevoegd.

AANGEBODEN DOOR:

KAVEL 08

Rijd mee in een Formule 1 auto met aansluitend een uniek diner op 2 december 2017 (4 pers.)

Rijd op 2 december 2017 mee in een Formule 1 auto op het circuit van Zandvoort. Een unieke ervaring voor 4 personen, met aansluitend een prachtig diner bij restaurant Hout aan de Haarlemmerhout in Haarlem. Ervaar om mee te rijden in een Formula one wagen! En voel de spanning van 0 naar 100 in onder 3 seconden met een topsnelheid van 300 km/u. U ervaart in 3 rondes meteen waar de rempunten en bochtentechniek liggen van een Formule 1 racewagen zodat u kan zeggen “ I did it…’’

AANGEBODEN DOOR:

KAVEL 09

Dirk als voorzitter voor uw evenement Dirk Zeelenberg, onze gastheer van de avond, is onder meer bekend van de Amstelreclame, de LOI-reclame waarin hij de rol van Wouter speelde en als de homoseksuele voetbalaanvoerder Bram in All Stars. Vanaf 2012 is Zeelenberg te zien in de succesvolle serie Divorce. In de zomer van 2013 was Zeelenberg te zien in het tiende seizoen van Ranking the Stars. Hij is op dit moment zeer actief als trouwambtenaar en als spreker op evenementen, congressen en bedrijfsfeesten. Ook schreef hij het succesvolle boek “Niet bepaald een succesverhaal” en verschijnt binnenkort zijn nieuwe boek “Ode aan de Liefde”. Speciaal voor deze veiling heeft Dirk ‘zichzelf’ als veilingitem ingezet. Wilt u Dirk een middag of avond als gastheer op uw feest of bedrijfsevenement? Of als trouwambtenaar? Dirk vervult deze rol graag voor u!

AANGEBODEN DOOR:

DIRK ZEELENBERG

KAVEL 10

Diner voor 10 personen door John Kocken in de galerie van Van Der Ven Oriental Art.

In deze prachtige Chinese kunstgalerie wordt door John Kocken een compleet aangekleed 4 gangen diner verzorgd voor een gezelschap van 10 personen, voorzien van de heerlijkste wijnen geleverd door Benier Global Wines. Deze combi-kavel is uniek vanwege de gerechten van sterrenchef John Kocken die worden gecombineerd met de heerlijkste wijnen van Benier Global Wines terwijl u voor het diner letterlijk plaats neemt tussen de eeuwenoude Chinese kunst van Van der Ven Oriental Art. Een magnifieke ervaring.

AANGEBODEN DOOR:

KAVEL 11

Schilderij Jos van Uijtregt

Jos van Uijtregt maakt intrigerende schilderijen. Zijn werk is sensueel en theatraal. Onderwerp is meestal vrouw, of meer androgyne type. De schilderijen van Jos zijn de afgelopen jaren op vele (internationale) exposities te bewonderen geweest. Een uniek kunstwerk. Formaat 140 x 190 cm

AANGEBODEN DOOR:

KAVEL 12

AANGEBODEN DOOR:

Golfreis naar Budapest voor 4 personen U vliegt op vrijdag rechtstreeks naar de prachtige stad Budapest, een vlucht van nog geen 2 uur. U verblijft 2 nachten in het prachtige hotel Danubius Hotel Gellért, gelegen aan de Donau en bij het hotel hoort één van de oudste en meest vermaarde spa’s van Budapest.

U luncht of dineert in het toprestaurant Borkonyha Winekitchen Restaurant (www.borkonyha.hu), een zeer sfeervol restaurant, uitgerust met een Michelin ster. U vliegt zondag weer terug.

U gaat golfen op de Pannonia Golf & Country Club, zo’n 45 minuten buiten de stad. De golfbaan van de Pannonia Golf & Country Club is ontworpen door de beroemde Oostenrijkse golfbaan designer Hans G. Erhardt en wordt wel beschouwd als de mooiste golfbaan van Hongarije.

AANGEBODEN DOOR:

KAVEL 13

Borrel voor 10 personen bij Cafe Reinders Café Reinders is al 20 jaar dé kroeg van ’s-Hertogenbosch. Reinders staat voor het echte huiskamergevoel, ongedwongen, gastvrij en gezellig. Reinders biedt een volledig aangeklede borrel aan incl. een 20 liter fust Reinders Blond, 10 Reinders blond petten en hapjes.

AANGEBODEN DOOR:

KAVEL 14

Voetbalreis naar Madrid Real Madrid - Borussia Dortmund op woensdag 6 december 2017 Een reis voor 4 personen naar Madrid voor de kraker Real Madrid tegen het Borussia Dortmund van Peter Bosz op woensdag 6 december 2017 om 20.45 uur in het Estadio Santiago BernabĂŠu Vertrek op dinsdag 5 december 2017, wedstrijd op woensdag 6 december 2017 en donderdag de 7e december weer naar huis. De reis is inclusief 4 tickets voor de wedstrijd en 2 nachten in een tophotel in het centrum van Madrid, Hotel Vincci Soho. Overnachting twee nachten op basis van twee 2-persoonskamers.

AANGEBODEN DOOR:

KAVEL 15

Sloepvaren, borrelen en diner bij Dirk Dirk ontvangt u met 8 personen op zijn sloep voor een geheel verzorgde tocht door bourgondisch ‘s-Hertogenbosch. Aansluitend neemt hij jullie mee voor een borrel bij Wijnbar Bij Dirk en een uitgebreid diner aan de Chef’s table bij zijn nieuwe restaurant Taste Bij Dirk.

AANGEBODEN DOOR:

KAVEL 16

Geheel verzorgd diner voor 20 personen Een geheel verzorgd diner door het voltallige bestuur van de Miles of Pleasure rally. U zult minimaal 6 gangen lang volledig in de watten gelegd worden en kunnen genieten van de beste ingrediĂŤnten en wijnen. De bediening en verzorging is volledig in onze handen.

AANGEBODEN DOOR:

KAVEL 17

www.milesofpleasure.nl

AANGEBODEN DOOR: