Page 1

Бургер Кинг Твиги WHOPPER ОБРОК Хамбургер, срeден пијалак, среден помфрит

цена 259 денари

цена од 160 денари

Кинески ресторан ПИЛЕШКО ЛУТО СО КИКИРИКИ Пилешко месо, зеленчук, кикирики, лут сос

цена од 220 на 200 денари

Le Smos МЕКСИКАНО БУРГЕР ПОРЦИЈА Говедска плескавица, кашкавал, помфрит, сосови, салата

цена

150 денари

- мени Мај - Јуни


Goody's Твиги ПИЛЕШКИ СЕНДВИЧ СО ДОМАШНО ЛЕПЧЕ

МАКАРОНИ НАПОЛИТАНА ПОРЦИЈА Макарони, доматен сос, пармезан

Пилешки стек, кашкавал, домати, корнишони, кромид, марула, мајонез и сенф

цена

200 денари

цена од 160 денари

Дамаскино Istanbul Cebap СПАНАЌ СО ЈАЈЦЕ ПОРЦИЈА

ХАМБУРГЕР ПОРЦИЈА Говедска плескавица, марула, домат, помфрит и кока кола

Спанаќ, јајце, зачини, кисело млеко

цена од 180 Нa 150 денари

City Grill МАКАРОНИ ВО БЕЛ СОС ПОРЦИЈА Макарони, пилешко месо, бел сос, печурки

цена 130 денари

Анатолиа ПИЛЕШКИ КРИЛЦА ПОРЦИЈА Пилешки крилца, булгур, пиперка, кромид, лепче и ајран

цена цена 100 денари

230 денари

Ramstore mall menu may june  
Ramstore mall menu may june  
Advertisement