Garage sale

Page 1

02-08 февруари

69 ДЕН.

59

ДЕН.

29

ДЕН.

БОРМИОЛИ ЧАША ЗА ВОДА

79 ДЕН.

209

338 ДЕН.

ДЕН.

ВЕМИЛК КРАВЈО СИРЕЊЕ ВАКУУМ КГ

БАНАНА КГ

59 ДЕН.

299 ДЕН.

675

ДЕН.

АРИЕЛ ВАЈТ & КОЛОР 9КГ

45

ДЕН.

ХОБИ ПЛАСТИЧНИ ПРОИЗВОДИ

399

СОМНИА ЈОРГАН ДУПЛИ 200*200ЦМ

ДЕН.

ДОЛЧЕ ГУСТО КАФЕ 16 КАПУЛИ

1075 ДЕН.

499 ДЕН.

249

ДЕН.

65 ДЕН.

49

ДЕН.

КАРЛСБЕРГ ЛИМЕНКА 0.5Л

499

ДЕН.

РОСЕТТА ДОМИНО ДЛАБОКА ТАВА СО СТАКЛЕН КАПАК 26ЦМ


55 ДЕН.

45

ДЕН.

БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО + Д3 ВИТАМИН 3.2% ММ 1Л

47 ДЕН.

35

ДЕН.

МОЈА КРАВИЦА ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 500МЛ

57 ДЕН.

39

ДЕН.

119

ДЕН.

КУЧ ПИПЕРКА ВО ПАВЛАКА СЕЦКАНА 400Г

155 ДЕН.

135

ДЕН.

ШАБАЦ ФЕТА СО МОРСКА СОЛ 450Г + ГРАТИС ФЕТА 250Г МЕДИТЕРАНЕО

145 ДЕН.

109

ДЕН.

БАЕРЛЕНД ПУТЕР ГОЛД 250Г

2

ДЕН.

КОРАБ ЈОГУРТ ШИШЕ 1Л

2+1

109 ДЕН.

89

ДЕН.

СЕТ 2*НАМАЗ ТОПЕНО СИРЕЊЕ 140Г + ПАВЛАКА 180Г

82 ДЕН.

20

КОРАБ КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

2+1

149 ДЕН.

27 ДЕН.

59

ДЕН.

ЗОТАРЕЛА МОЦАРЕЛА СИРЕЊЕ 125Г

729 ДЕН.

549

ДЕН.

САНДЕЈ БАКЛАВА 1.5 КГ

49 ДЕН.

39

КОРАБ ТРНИЦА КИСЕЛА ПАВЛАКА 20%ММ 400Г

559 ДЕН.

ДЕН.

ДЕН.

КОРАБ ТРНИЦА ОВЧИ КАШКАВАЛ ВАКУУМ КГ

45

55

СЕТ 2+1 МЕГЛЕ КИСЕЛА ПАВЛАКА 12% ММ 180Г

449

65 ДЕН.

59 ДЕН.

409 ДЕН.

ДЕН.

359

ДЕН.

ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЕШАН КАШКАВАЛ ВАКУУМ КГ

ДЕН.

ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 400Г

79 ДЕН.

65

ДЕН.

ЛИЛИ ФУД ПАЛАЧИНКИ СВЕЖИ 15 ПАРЧИЊА


2+1

89 ДЕН.

59

ДЕН.

ПЕКАБЕСКО КУЛЕН ПРЕМИУМ СЛАЈС 100Г

199 ДЕН.

175

ДЕН.

479 ДЕН.

349

ДЕН.

ПЕКАБЕСКО ПЕЧЕНИЦА ВАКУУМ КГ

ПИК ЗИМСКА КОЛБАСИЦА ТАЦНА 100Г СЕТ 2+1

589 ДЕН.

399

ДЕН.

НЕОПЛАНТА ЧАЈНА КОБАСИЦА КГ

3+1

259 ДЕН.

199

99

ДЕН.

ТИАМО СУЏУК БОСАНСКИ 500Г

129 ДЕН. ДЕН.

ТИАМО ТЕНОК КОЛБАС ГОВЕДСКИ ВАКУУМ 200Г 3+1 ГРАТИС

92

ПИВАЦ СВИНСКА ПЕЧЕНИЦА СЛАЈС 100Г

1+1

80 ДЕН.

69

39

ВЕГЕТА 125Г

175 ДЕН.

129

ДЕН.

МЕТРО ОСЛИЌ 800Г

1+1

ДЕН.

ВУДИ ПОП ПИЛЕШКА САЛАМА 500Г 1+1 ГРАТИС

55 ДЕН.

ДЕН.

ДЕН.

329 ДЕН.

239

ДЕН.

ЦЕКИН ПИЛЕШКИ ПРСТИ ПАНИРАНИ ЗАМРЗНАТИ 600Г

18 ДЕН.

14

235 ДЕН.

199

ПИВАЦ ЧВАРКИ 200Г + ПИВАЦ ЧВАРКИ СО ПИПЕРКА И ЛУК 200Г ГРАТИС

48 ДЕН. ДЕН.

АЛЕВА ИНСТАНТ КРЕМ СУПА ПЕЧУРКИ 17 ГР / ДОМАТИ 18 ГР + гратис бистра говедска супа 18гр

ДЕН.

32

ДЕН.

МАГИ СУПА АЛПСКА 47Г / СО ГРИЗ КНЕДЛИ 52Г / ШВАЈЦАРСКА 57Г

195 ДЕН.

125

ДЕН.

АПЕТИСИМО ПОГАЧИЦИ МИНИ СО ВИРШЛА ЗАМРЗНАТИ 1КГ

22 ДЕН.

10

ДЕН.

КРИСТАЛ ПАЛЕНТА 400 ГР

3


54

82 ДЕН.

ДЕН.

ТОМИ ТАРТАР / ЧИЛИ ДУОПАК 220Г

50 ДЕН.

98 ДЕН.

42

295 ДЕН.

ДЕН.

99

55

75 ДЕН.

ДЕН.

7 ДЕЈС - МАКС МУПТИПАК 3Х80ГР

4

229

ДЕН.

КОСТА ДОРО МАСЛИНОВО МАСЛО САНСA СТАКЛО 1Л

110 ДЕН.

75

ДЕН.

195

139 ДЕН.

ДЕН.

139 ДЕН.

89

ДЕН.

КАНДИТ ЧОКОЛАДО МЛЕЧНО 250 Г

195

ДЕН.

95

ДЕН.

ФРАНК КАФЕ КРЕМА ВАКУУМ 250 Г

182 ДЕН.

115

ДЕН.

ГАЛЕБ ЧОКОЛАДО СО 20% ЛЕШНИК 250 Г

БАУНТИ СЕТ 4X57Г

285 ДЕН.

ПЕРУСТИЈА АЈВАР БЛАГ / ЛУТ / ЕКСТРА ЛУТ 560Г

НЕСКВИК 800Г

ДЕН.

МИЛКА ЛЕШНИК КРЕМ 350 Г

339 ДЕН.

ДЕН.

БАРИЛА ШПАГЕТИ БР.3 / БР.5 / БР.7 500Г

МИНАС МЕЛЕНО КАФЕ 100 Г

179 ДЕН.

69

57 ДЕН.

37

135 ДЕН.

99

82 ДЕН. ДЕН.

ЈАФА НАПОЛИТАНКИ ЛЕШНИК КРЕМ 80% ФИЛ 187Г

ДЕН.

ПЛАЗМА МЕЛЕНА 400 ГР + 100 ГР ГРАТИС

55

ОРЕО КОЛАЧИ 176Г

ДЕН.


ГРАТИС

52 ДЕН.

36

ДЕН.

ДОРИТОС ЧИПС НАЧО / ТАКО / ЛУТА ПЧЕНКА / СКАРА 100Г

11 ДЕН.

7

205 ДЕН.

115

ДЕН.

НУТИНИ ЛЕШНИК БЕЛ ПЕЧЕН ВАКУУМ 200Г+гратис пржени кикирики 70г

119 ДЕН.

ДЕН.

ПИЦА ИТАЛИЈАНА 30Г

65

НУТИНИ УРМА 600Г

ДЕН.

29 ДЕН.

20

ДЕН.

КРАКС ЗАЧИНЕТИ / БИЛКИ / СИРЕЊЕ СОЛЕНКИ 110Г

82 ДЕН.

55

ДЕН.

КИТ КАТ 4ФИНГЕРС 3*45Г / ЧАНКИ 3*40Г

10 ДЕН.

7

ДЕН.

ЈЕС ФЛИПС КИКИРИКА 40 Г

189 ДЕН.

129

ДЕН.

ЛИНО ПИЛОУС СО БЕЛО / ТЕМНО ПОЛНЕЊЕ 500Г

219 ДЕН.

139

ДЕН.

ЛОЛИБОНИ МАГИЧНА ТАШНА СО БОНБОНИ 10Г

65 ДЕН.

45

ДЕН.

ЛЕ ГУРМЕ СУПА ОД ЛЕЌА И КИНОА / ЕЗОГЕЛИН СУПА / СУПА ОД ДОМАТИ 250Г

89 ДЕН.

59

ДЕН.

ЛЕГУРМЕ ТЕСТЕНИНИ СО АРАБИЈАТА / НАПОЛИТАНА СОС 250Г

5


39

50 ДЕН.

ДЕН.

МИРИНДА ЛИМОН / ПОРТОКАЛ 1.5Л

156

ДЕН.

ЈАНА ВОДА 6X1.5Л + ТОРБА ЗА ПАЗАРЕЊЕ

219

ДЕН.

ВИВА 2X ЦЕДЕН СОК ЈАБОЛКО+ЦЕДЕН СОК КАПИНА 1Л+ЧАША

120 ДЕН.

115

ДЕН.

5+1 МАЈА ВОДА НЕГАЗИРАНА/ ГАЗИРАНА 1.5Л

169 ДЕН.

140

ДЕН.

ЦЕВИТАНА ПОРТОКАЛ / ЛИМОН ВО МЕТАЛНА КУТИЈА 500Г

39 ДЕН.

22

1+1

162 ДЕН.

89

ДЕН.

ПАЛМОЛИВЕ ТЕЧЕН САПУН РЕФИЛ 750МЛ

98 ДЕН.

59

ДЕН.

РОСАЛ БАЛЗАМ ЗА УСНИ КОКОС 4.8Г

209 ДЕН.

ДЕН.

ДЕН.

ТИЧЕРС ВИСКИ 1 Л

19

ДЕН.

99

ДЕН.

ДЕН.

ЈАМНИЦА ЛЕДЕН ЧАЈ МАЛИНАХИБИСКУС / ЛИМОН 0.5Л

799

1159

ХЕЛ ЦРВЕНО ГРОЗЈЕ / АКТИВ 250МЛ

1+1

159

ДЕН.

ПАЛМОЛИВЕ КУПКА 500МЛ 1+1 ГРАТИС

135 ДЕН.

СЕТ КОЛГЕЈТ ПАСТА СЕНЗЕЈШН ВАЈТ / АДВАНС ЈAГЛЕН 75МЛ+ХЕРБАЛ 100MЛ

2+1

259

329 ДЕН.

ДЕН.

ОЛВЕЈС ПЛАТИНУМ ВЛОШКИ 2+1ГРАТИС

6

89 ДЕН.

69

ДЕН.

ХУГВА ШАМПОН ЗА КОСА 600МЛ

249

ДЕН.

СЕТ НИВЕА УНИВЕРЗАЛНА КРEМА 250МЛ+ГРАТИС НИВЕА КРЕМ 75МЛ

149 ДЕН.

69

ДЕН.

БИОТЕН ДЕО СПРЕЈ ЧАЈ ОД МАЧА / КИНОА 150 МЛ


52

75 ДЕН.

ДЕН.

БЕКУТАН ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 64/1

299

415 ДЕН.

ДЕН.

НИЛА ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ МИКС КОЛОРС / БЛЕК&ЏИНС 4050Л

585

1150 ДЕН.

129

ДЕН.

БОНИ ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА 24/1

339 ДЕН.

265

179

ДЕН.

БРЕФ ПОВЕР АКТИВЕ ПИНЕ ЛАВАНДЕР / ЛИМОН 4 Х 50Г

ДЕН.

ОРНЕЛ ОМЕКНУВАЧ КАЛМИНГ / ГОЛДЕН ДРИМ 4Л

195 ДЕН.

ДЕН.

ФИНИШ ТАБЛЕТИ ЗА МАШИНА СЕ ВО ЕДНО 85/1 / КВАНТУМ УЛТИМЕЈД ЛИМОН 60/1

267 ДЕН.

199 ДЕН.

135

ДЕН.

СЕТ ФЕРИ ЗА САДОВИ 2Х800МЛ

59 ДЕН.

39

249 ДЕН.

115

ДЕН.

ПЕРФЕКС Т.ХАРТИЈА КОТОН ПРЕМИУМ 4СЛ. 8/1

339 ДЕН.

289

ДЕН.

СЕТ 2Х ЛЕНОР СПРИНГ 1.9Л -25%

119

222 ДЕН.

МЕРИКС КАПСУЛИ ЛОТУС УНИВЕРЗАЛЕН / ОРХИДЕА КОЛОР 14/1

69 ДЕН. ДЕН.

ПАВЕРЕКС СРЕДСТВО ПРОТИВ БИГОР 1Л

ДЕН.

49

ДЕН.

МР.ВАЛЕТ АНТИБАКТЕ. МАРАМИЦИ ЗА ДОМОТ ЈАБОЛКО / ЦИТРУС 90/1

99 ДЕН.

59

ДЕН.

ВИОЛЕТА КУЈНСКИ БРИШАЧ ХХЛ 1/1

299 ДЕН.

239

ДЕН.

ЛОТУС ДЕТЕРГЕНТ ЗА АЛИШТА 9КГ

599

1122 ДЕН.

ДЕН.

ПЕРСИЛ ГЕЛ ДЕТЕРГЕНТ ГП 80 ПЕРЕЊА 4Л.

499 ДЕН.

399

ДЕН.

ЗАМБАК ЕЛЕГАНТ КОФА СО МОП 8Л

7


69

ДЕН.

КАПА ЗА МАЖИ / ЖЕНИ / ДЕЦА

79 ДЕН.

59

ДЕН.

ПАТОСНИЦА 50*80ЦМ 0.4М2 ГОЛДЕН ДЕЈЗИ

159 ДЕН.

99

ДЕН.

ПЕРИЛЛА КОФА СО ЦЕДАЧ 16 Л

499

649 ДЕН.

СИНБО ПЕГЛА ЗА КОСА

8 Количините се ограничени

ДЕН.

299 ДЕН.

159

ДЕН.

ПИЖАМИ ЗА ДЕЦА СО ДОЛГИ РАКАВИ

799

1200 ДЕН.

ДЕН.

НЕЛИЗГАВ ТЕПИХ СО ПРИНТ 140*210ЦМ

599 ДЕН.

359

ДЕН.

ПЕРИЛЛА ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ МИНИ

659

1199 ДЕН.

ДЕН.

СИНБО БОКАЛ ИНОКС 1.7Л

119 ДЕН.

69

119

ДЕН.

ПЕРНИЦА КЛАСИК МЕМОРИ 50*60 ЦМ

1250 ДЕН.

РИО ДУПЛА КОРПА ТВИНС 80 Л

799

1229 ДЕН.

ДЕН.

НАВЛАКА ЗА ЈОРГАН 135*200CM + НАВЛАКА ЗА ПЕРНИЦА

ДФ ПЕШКИР 50*90ЦM

1899 ДЕН.

299

ДЕН.

ДЕН.

ТОСТЕР СЕНДВИЧ МАКС СТ 300

99 ДЕН.

79

ДЕН.

НАВЛАКА ЗА СТОЛЧЕ

220

ДЕН.

РОСЕТТА РАГНЕР ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ 25ЦМ

799

1399 ДЕН.

ДЕН.

МАКС ЦРН КАЛОРИФЕР КФ 903

Ramstore се извинува за евентуални печатни грешки


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.