Ukrainian QUEENS

Page 1

1ʼ2021

АСОЦІАЦІЯ КОРОЛЕВ УКРАЇНИ GRAND QUEEN UKRAINE 2021 QUEENS AWARD CEREMONY

ВЛАДА ЛИТОВЧЕНКО КРАСА – ЦЕ КОМПЛЕКСНЕ ПОНЯТТЯ


OSKINA OILS Косметична лінія – це авторська лінійка косметичних засобів на основі цінних масел та натуральних компонентів. Розкішні текстури, чарівні аромати та чудові доглядові властивості забезпечать здоровий стан шкіри обличчя та тіла. Косметика Oskina Oils – це косметика з цінними маслами та афродизіаками. Кожна партія виготовляється в обмеженій кількості фахівцями власноруч.

o skinao ils

+ 3 8 -0 6 7 -2 2 5-8 8-08


ЧИТАЙТЕ У НОМЕРІ

НАША КОМАНДА

НОВІ ІМЕНА

10

Ірина Оськіна

26 Валентина Якименко-Волик

13

Олена Голуб

28 Тетяна Дунаєвська 30 Катерина Ровінська

FACE COVER 16

Влада Литовченко «Краса – це комплексне поняття»

КІНО 32 Smart Movie

22 3


ЧИТАЙТЕ У НОМЕРІ

ПРОФЕСІОНАЛИ 34 Ірина Дюденко

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ 36 AZNAURI – для справжніх QUEEN!

FASHION 38 Розумні купальники Sun and Sea 40 Королівський дрес-код 42 VESNA accessories 44 Асоціація королев України

на Дубайському тижні моди Vie Fashion week

46 ІСТОРІЯ БРЕНДУ BabyDollDress

52 4

38


ЧИТАЙТЕ У НОМЕРІ

ШОУ-БІЗНЕС

OUR PROJECT

47 ALYOSHA – українська співачка,

56 Конкурс Grand Queen Ukraine 2021

композиторка й авторка пісень

60 Журі

48 MOROZOVA

68 Queens Award Ceremony 2021

49 Олена Гребенюк 50 ДАНІЕЛЬ САЛЕМ:

EVENT

«Бути чоловіком – не означає бути секс-символом»

87 Королівський бранч

52 Співачка ТАТА:

Асоціації Королев України

про зйомки кліпу «Bales» та популярність у TikTok

53 Uliana Royce

ДОЗВІЛЛЯ

54 EDGAR&EMMA:

90 Гороскоп від Максима Гордєєва

«У нас кипить гаряча кров!»

1ʼ2021

АСОЦІАЦІЯ КОРОЛЕВ УКРАЇНИ GRAND QUEEN UKRAINE 2021 QUEENS AWARD CEREMONY

НА ОБКЛАДИНЦІ: Влада Литовченко ФОТО: Сергій Пугач STYLE Yudaeva Couture @annayudaevacouture

ВЛАДА ЛИТОВЧЕНКО КРАСА – ЦЕ КОМПЛЕКСНЕ ПОНЯТТЯ

ACCESSORIES Vesna @vesna.accessories MAKE UP&HAIR MATERIA @materia_salon 5


Юкрейніан Квін №1’2021 Головний редактор ІРИНА ОСЬКІНА Шеф-редактор ОЛЕНА ГОЛУБ Фото: Сергій Пугач

Дорогі наші читачі! З радістю і хвилюванням сповіщаємо вас про вихід нового українського журналу «Ukrainian Queens», створеного Асоціацією Королев України для королев і про королев. Перший його номер присвячений двом важливим подіям – Всеукраїнській премії Queens Award Ceremony та Конкурсу краси Qrand Queen Ukrain 2021. Невипадково, що обличчям першого номеру ми обрали саме Владу Литовченко – переможницю конкурсів «Міс Київ-1994» та «Міс Україна-1995», нашу українську Королеву, з перемог якої бере початок історія вітчизняної індустрії краси. Титул Королеви Влада гідно утримує всі ці роки. Сьогодні вона має науковий ступінь, піклується про збереження культурної спадщини UNESCO та залишається для багатьох жінок України еталоном жіночності та краси. Редакційна команда журналу «Ukrainian Queens» має амбітні плани створити оригінальне видання з багатоликим профілем. На його сторінках поруч з новинами шоу-бізнесу та індустрії краси розташуються захоплюючі історії відомих медіа-персон, корисні поради від психологів та дієтологів, відверті інтерв’ю з найзакритішими особистостями... Крім того «Ukrainian Queens» надасть можливість всім бажаючим розповісти свою власну історію, поділитись своїми досягненнями, обговорити типові проблеми сучасних жінок. Наша королівська команда має намір зробити журнал яскравим, змістовним та цікавим і для тих жінок, що роблять перші кроки по червоній доріжці Успіху, і для тих, хто крокує по ній впевнено. В добру путь, «Ukrainian Queens»! 6

Літературний редактор, коректор СВІТЛАНА КРЕЩЕНСЬКА Дизайн та верстка GLORY media Журналісти СВІТЛАНА КРЕЩЕНСЬКА, ЛАЛА ЦУКЕРМАН, КАТЕРИНА ПЕКЛИН, ОЛЬГА ХОВАНСЬКА Фото СЕРГІЙ ПУГАЧ, ЛІДІЯ ТРОПМАН PR ЛАЛА ЦУКЕРМАН pragencyglory@gmail.com +38 096 630 28 02 З питань співпраці: aq.info.ua@gmail.com +380 67 225 88 08 www.ukrainian-queens.com Засновник і видавець Асоціація королев України Тираж 10 000 екз. Всі права захищені. Категорично забороняється відтворювати, повністю або частково, статті, рейтинги та фотографії, опубліковані у Ukrainians Queen. Видавець не несе відповідальності за надіслані матеріали – текст та фото. Думка редакції може не співпадати з думкою авторів. Відповідальність за достовірність фактів, імен та інших відомостей несуть автори матеріалів. Журнал розповсюджується шляхом безкоштовної розкладки в елітних закладах, спортивних клубах, бізнес-центрах, офіційних установах, за допомогою іменної VIP-розсилки.


© 2021 ELEMIS Ukraine | Ексклюзивний дистриб'ютор ELEMIS в Україні

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 26 +38 067 100 73 43, +38 068 596 95 39 www.elemis.com.ua elemis_ukraineРаніше вважали, що фітнес – це заняття для дівчат, а тренажерні зали створені тільки для качків.

МИ ДОВЕЛИ, ЩО СПОРТ – ПРИВАБЛИВА І КОРИСНА СПРАВА ДЛЯ ВСІХ! Багато років людей змушували обирати фітнес-клуб за своїми фінансовими можливостями та оплачувати його на півжиття наперед. Начебто особистий дохід та розмір передоплати впливає на здоров'я та результат, який людина отримує від спортивних занять! Ми зламали ці стереотипи та зробили спорт доступним для кожного. Багато хто і досі обирає фітнес-клуб, орієнтуючись на площу зали та кількість тренажерів. Але чи впливає розмір приміщення на Ваші цілі? Ви йдете до клубу заради статусу? Чи вам важливі результат та власне здоров'я? Час змінився. Наші клієнти думають лише про свої спортивні цілі і швидкість їх досягнення. А про доступні для всіх ціни, зручне розташування, професіоналізм тренерів і ваш комфорт думаємо за вас ми – клуб MalibuFit! Раніше за фітнес платили ви. Тепер МИ платимо ВАМ ЗА КОЖНЕ відвідування наших клубів! Програма фітнес-мілі. Ми платимо вам за те, що ви вже прийшли, платимо за ваші результати і досягнення. Easy - sport  Easy - business  Easy - work  Easy - franchise MalibuFit – EASY Бути Собою. Ми змінюємо індустрію спорту для вас, ми змінюємо ваше життя на краще. З нами завжди легко та цікаво. Ми – № 2 на ринку фітнес-послуг України! Маємо 39 філій у 14 містах України, більш ніж 50 тисяч клієнтів та школу для фітнес-тренерів (Fitschool.pro за міжнародним стандартом). MalibuFit – найкращий фітнес-клуб для тих, хто Хоче Бути Собою та для тих, кому важливий результат. Наша місія – фітнес у кожному населеному пункті України! МІЖНАРОДНА ФРАНЧАЙЗИНГОВА МЕРЕЖА ФІТНЕС-КЛУБІВ MALIBUFIT.CLUB

+380 (93) 170 04 00


НАША КОМАНДА

ІРИНА ОСЬКІНА: «Жінка має бути яскравою та активною»

Ірина Оськіна, голова Асоціації Королев України, співзасновник Центру естетичної косметології та психології Skin&Soul, організатор Премії Queens Award Ceremony та конкурсу краси Qrand Queen Ukraine, співзасновник всеукраїнської премії «Родина року».

І

10

скільки для сучасної жінки важливо окрім домашньої оселі та службового кабінету мати свій особистий простір. Це простір, наповнений красою, свободою та почуттям власної гідності. Так за сприяння Спілки адвокатів України було засновано ГО Асоціацію Королев України для титулованих королев та організаторів конкурсів краси. Згодом Асоціація Королев України стала платформою для всебічного розвитку, нових знайомств, колаборацій та повноцінного відпочинку активних жінок, у крові яких живе справжня Королева. А найголовніше – для добрих справ. Жінки провели низку благодійних акцій на допомогу дітям, які ростуть та виховуються у малозабезпечених сім'ях. У 2020 році Ірина стала організатором проекту «Родина року», головною метою якого є представлення всій країні тих українських сімей, маленьких чи багатодітних, де у любові та духовній злагоді ростуть та виховуються діти. Довівши, що саме з таких сімей і будується наша держава, як міцний будинок із міцного будівельного матеріалу, проект «Родина року» став масштабною подією 2020 року у житті українського загалу. Цього року під егідою Асоціації Королев України Ірина працює над проведенням першої Всеукраїнської премії Queens Awards Ceremony та Конкурсу краси Qrand Queen Ukrainian. Під час реалізації своїх проектів Ірина дотримується певних правил. Одні з них – вона відкрила сама, як Колумб Америку, інші – запозичила у мудрих людей, у яких не вважає ганебним вчитися. І повірте, як твердить Ірина, ці правила працюють!

2. «Не змагайтеся з іншими, змагайтеся із собою!» Змагаючись із собою, перемагаючи себе вчорашню, ви нікому не заздрите, а головне – застраховані від появи заздрісників та суперників. З одного боку барикади – ви, і з іншого – теж ви. 3. «Коли всі падають, я біжу!» Ця репліка якнайкраще характеризує бійцівську натуру Ірини, яка долає втому і, відкривши завдяки наполегливості і цілеспрямованості нові джерела енергії, рухається далі тоді, коли її товариші сходять з дистанції. 4. «Кожна нова справа ніколи не буває зайвою». Це, напевно, про Ірину говорила Коко Шанель: «Якщо ви хочете мати те, що ніколи не мали, вам доведеться робити те, що ніколи не робили». І справді, перелік проектів Ірини надзвичайно різноманітний. Але вона вважає, що та людина, яка багато робить і багато віддає людям, так само багато і отримує. Насамперед таке потужне моральне задоволення, після якого так і хочеться вигукнути: «Я літаю!». 5. «Не спочивати на лаврах». Після будь-якої виконаної успішно роботи, масштабного проекту чи виснажливого марафону Ірина в акордному порядку робить обов'язковий перепочинок, оперативно аналізує всі плюси та мінуси, та замислює щось нове, грандіозне.

Фото: Сергій Пугач. Style: Tendens

рина, присвятивши не один рік удосконаленню зовнішнього вигляду сучасних жінок, добре знайома з їхніми проблемами, інтересами та устремліннями. Саме ці знання стали гарною мотивацією для організації та проведення різноманітних б'юті-проектів. У цьому напрямі їй допомогла власна участь у конкурсах краси. У 2018 році Ірина взяла участь у конкурсі Mrs Ukraine Місіс Відкритий Світ Україна-2018. За підсумками конкурсу Ірина була удостоєна корони Віце-Місіс Україна Відкритий Світ Тенеріфе та титулу «Mrs Beauty Expert World Open Ukraine 2018». У 2019 році Ірина стала одним із організаторів масштабного Всеукраїнського проекту «Нове Життя», який був не просто стандартним конкурсом краси, а унікальним багатомісячним проектом перевтілення його учасниць. Цей проект залучив до співпраці та партнерства найкращих фахівців України зі сфер beauty, wellness, fashion, психології та косметології. Слідом за проектом «Нове життя» Ірина організувала та провела міжнародний Бьюті-проект, який тривав у режимі 24/7, для жінок, що приїхали з Австрії. Протягом цього часу жительки Європи перевтілювались у красунь завдяки команді професійних майстрів краси, кращих фахівців з дієтології, відомих фітнес-тренерів. І результатом цьому стали захопливі відгуки жінок та безліч заявок на новий проект. Щодня спілкуючись з жінками, які, як правило, вже реалізувалися в професії і пізнали щастя материнства, Ірина знає як ніхто інший, на-

1. «Від цієї точки!» Ці слова народилися у стінах Ірининого будинку. Саме вони налаштовують людину не озиратися назад на якусь малоприємну подію, не шкодувати про те, що трапилося, а зібратися силами і рухатися далі.


11


НАША КОМАНДА

6. «Вчитися, вчитися та ще раз вчитися!» Це повчання не від забутого Леніна, а від Ірини Оськіної. Ірина постійно навчається. У її арсеналі дипломи економіста, косметолога, психолога. Вона відвідує майстер-класи, тренінги, читає, дивиться, слухає, спілкується з професіоналами, які досягли висот у своїй справі. Коротше кажучи – вчиться та анітрохи не суперечить Сократу, який стверджував: «Я знаю, що нічого не знаю!» 7. «Розумна дистанція». Ірина відкрила для себе, що дистанція, тобто розмежувальна відстань, корисна не тільки при фізичній хворобі. Не допускаючи всіх підряд до своїх серцевих таємниць чи професійних секретів, а довіряючи їх лише обраним, ми таким чином зберігаємо свою душевну рівновагу та добрі взаємини з різними людьми. У тому числі і з рідними. Люблячи їх і поважаючи, ви не посягаєте на їхній особистий простір, вони – на ваш. 8. «Скромність прикрашає жінку, коли її нема чим прикрасити». До скромності, яка змушує жінку бути помірною у своїх природних бажаннях, байдужою до побутової краси, обмеженою у спілкуванні з подругами, у фінансах, у виборі одягу тощо, Ірина ставиться як до фальшивої цінності. Жінка має бути вільною, яскравою, активною, а не класичною «синьою панчохою» або «сірою мишею». Тільки особиста свобода може забезпечити – вибачте за пишномовність – гармонійний розвиток її особистості. 9. «У природи немає поганої погоди». У цій істині Ірина переконує і себе, і своїх клієнток, маючи на увазі не дощ та сніг, а вік жінки. «Вік для жінки… – казала Коко Шанель, – не найголовніше: можна бути чудовою в двадцять років, чарівною в сорок і залишатися прекрасною до кінця своїх днів». 10. «Чао, Бамбіно, соррі!» Зрозуміло, Мірей Матьє ніяк не припускала, що цією хуліганистою музичною фразою можна «відшити» 12

не тільки настирливого шанувальника, але й колегу, який не виправдав довіру. Якщо в процесі роботи виявляється розбіжність у поглядах, різниця в культурі спілкування, психологічна несумісність, в цьому випадку за рецептом Ірини краще ввічливо викинути білий прапор і з миром розійтися по різні сторони, ніж вирощувати під боком недоброзичливця. «Треба вміти закривати нудну книгу, йти з поганого кіно і розлучатися з людьми, які не дорожать тобою». – писав Олександр Грін. 11. «Плаття буває багато!» Ірина має своє уявлення про правила ідеального гардеробу. Вона із задоволенням вибирає і носить красиві сукні, періодично заповнюючи ними свою шафу. І хоча в неї, як у кожної жінки, окремі сукні стають улюбленими, Ірина вважає,

що її гардероб – не музей, і тому без жалості розлучається з тим одягом, який певний час виявився незатребуваним. І як тільки шафа стає частково порожньою, на зміну роздарованим сукням з'являються нові. P.S. І на завершення як постскриптум додамо, що Ірину за нестримну енергію часто називають Пані 100 000 Вольт. І це правда – з такою рішучістю та цілеспрямованістю підкорюють Еверест, перепливають Босфор чи сходять на престол. Адже кожний її ранок починається з нових яскравих ідей, нестандартних завдань, які вона намагається втілити в життя таким чином, щоб навколишній світ з кожним днем ставав кращим, багатшим і красивішим.

irinaoskina.pro


НАША КОМАНДА

ОЛЕНА ГОЛУБ:

«Ми щодня можемо відкривати в собі диво перетворення» Олена Голуб – співзасновниця Асоціації Королев України, організатор премії «Queens Award ceremony» та конкурсу «Grand Queen Ukraine», дипломований психолог, провідний психотерапевт та співвласниця Центру естетичної косметології та психології «Skin&Soul Care Space».

Фото: Сергій Пугач. Прикраси: Vesna

П

рофесія психотерапевта для Олени Голуб стала стилем її життя. Вона присвятила їй не один рік і добре розуміється на тонкощах людських душевних перепитій. Стільки відповідей вона допомогла знайти своїм клієнтам, скільком допомогла пережити розпач і безсилля та допомогла зрозуміти, що вихід є завжди, а власні сили та внутрішні резерви роблять дива – змінюють життя. Психотерапевт допомагає пережити події та почуття, усвідомити їх, підтримує, де це необхідно і знаходиться поряд, коли треба розплутати життєві складнощі. Так, поглянувши на ситуацію кардинально з іншого боку, людина, що ще вчора потребувала психологічної допомоги, розправляє крила і впевнено рухається вперед. І Олена в цей час поряд! Вона щодня збагачує свою базову освіту новими науковими знаннями та практичними навичками, і чудово справляється з цією складною роллю. «Найчастіше людині просто вкрай необхідно пережити певні почуття, щоб рухатися далі, а деяким 13


НАША КОМАНДА

потрібно навчитися втрачати контроль і зрозуміти, що світ не зруйнувався», – розповідає Олена про своїх клієнтів. І якої б делікатної теми вона не торкалася, завжди в арсеналі її професійних інструментів знайдеться той, з яким людина знайде свій власний вихід зі скрутного становища чи змінить ставлення до ситуації. «Важливо розуміти, що психотерапевт не дає правильну відповідь людині чи поради, він лише підтримує у пошуках власної відповіді і власного рішення!, – наголошує Олена. Чи то проблеми материнства чи співзалежність партнерів, втомлена любов чи нестримне бажання вийти заміж або порятунок від почуття вини, сорому та страху». Так, враховуючи потреби людей, з’явилася терапевтична група з оптимістичною назвою – «Ковток повітря!». А ще різні майстер класи та талеефіри на актуальні проблеми для багатьох людей, що стурбованих проблемами своєї душевної рівноваги. Ось тільки кілька з них: «Як багато людині мало і чому люди зраджують», «Стрес та нервові звички», «Що таке фобія, та як її відрізнити від страху»… Занурившись у перегляд Олениних сторінок у соціальних мережах, бачимо, що вони яскраво відображають її активну діяльність. Численна аудиторія та різноманітність тем, які обговорюються, представляють її як серйозного фахівця у своїй галузі, сучасного психолога, якому довіряють тисячі. Проте, це не все! Перш за все – вона неймовірно красива жінка з чутливою душевною організацією. Спілкуючись з нею безпосередньо або онлайн, починаєш розуміти, що ця блакитноока тендітна жінка, володіє такою внутрішньою духовною силою, завдяки якій вона абсолютно гармонійно, якщо не сказати точніше – раціонально, організовує простір довкола себе та позитивно впливає на людей. Заради справедливості, треба зауважити, що як справжня інтелектуалка і представник серйозної професії, Олена тривалий час досить скептично ставилася до таких заходів як конкурси краси, де, як правило, робилися акценти далеко не на інтелект та ерудицію, а виклю14

чно на зовнішність конкурсанток. Можливо, саме через те, що проект «Нове життя» суттєво відрізнявся від загальновідомих конкурсів довгоногих красунь, Олена погодилась на участь у ньому. «Ми щодня можемо відкривати в собі диво перетворення, впізнавати та знайомитися з новими гранями себе!» – саме ці слова говорила вона як гештальт-терапевт учасницям проекту, не помічаючи, що вони, в першу чергу, були адресовані їй самій. Опір Олени перетворюватися на грайливу та кокетливу був залізобетонний. Адже вона до цього часу дотримувалася зовсім інших принципів у формуванні свого персонального образу ділової жінки, як внутрішньо, так і зовні. Тому радикальний злам власних стереотипів щодо своєї жіночності, прихованої від багатьох за строгістю, дався Олені нелегко.

творчими ідеями. Не залишився поза увагою і її стриманий діловий гардероб – на нього теж чекала тотальна ревізія – він був пожвавлений яскравими фарбами та оригінальними моделями. Грандіозне перевтілення, родина Олени, друзі та колеги сприйняли із захопленням та навіть гордістю. По реакції на оновлення її образу вона зрозуміла, як її власним дітям потрібна красива, приваблива мама, а не бізнес-леді, розчинена у роботі 24/7, нехай навіть ця робота престижна, успішна та добре оплачувана. І сьогодні природним продовженням історії жінки з блакитними очима стало рішення Олени стати організатором конкурсу краси. Ні, не того, де змагаються у довжині ніг чи вій. Олена пропонує жінкам, успішним, діловим, неймовірно поглиненим бізнесом і професією,

Момент, коли інтелектуальна краса перемогла скептецизм Але коли це трапилося, вона, як учасниця конкурсу краси, постала у новому амплуа – як жінка, що змогла показати усім ту саму «дівчинку». Олена готова була кричати «Це вийшло!». Щаслива, неначе дитина, яка вперше подолала самотужки кілька метрів по стрімкій річці або проїхала на нестійкому двоколісному велосипеді без сторонньої підтримки. Так, це справді вийшло – для психолога, який багато разів, день у день, допомагав проблемним клієнтам орієнтуватися в лабіринтах свого внутрішнього світу, вирішувати, здавалося б, нерозв'язні задачі, раптом настав момент, коли вона стала пізнавати свою жіночніть, з подивом розкриваючи свої власні приховані резерви. Завдяки природній жіночності, яка, як джерело, що ожило, Олена стала не тільки вільнішою у спілкуванні, а й у прийнятті рішень. На свій власний подив, вона неймовірно і стрімко стала ще привабливішою! Відчувши повною мірою власну красу, їй захотілося урізноманітнити свою діяльність новими

на якийсь час зачинити двері свого службового кабінету, і пройти шлях, який з таким внутрішнім опором пройшла вона сама. Олена дає можливість жінкам, які відповідають за наповнення як бюджету країни, так і бюджету сім'ї, – як би пафосно це не звучало! – скинути пута зі своєї жіночої краси у всіх її проявах. Адже краса – це природня складова жінки, яка може стати серйозним інструментом на шляху до успіху. Повіримо мудрому Артуру Шопенгауеру, який якось вигукнув: «Краса подібна до відкритого рекомендаційного листа – він миттєво розкриває наше серце на користь того, хто його пред'являє». І тоді кожна конкурсантка, незважаючи на вік, колір очей і волосся, повернувшись до своїх звичних справ, але не в якості похмурого клерка, а гармонійної та красивої – на всі сто! –жінки, покаже диво перетворення іншим жінкам навколо, а саме як можна змінити себе і власний світ, прийнявши свою жіночу красу і відкрившись всесвіту, як Жінка!


15

Style: DRESS ME


FACE COVER

Влада Литовченко завжди привертає увагу своїм магнетичним поглядом та красивою зовнішністю. І скільки б років не минуло з моменту її тріумфу на конкурсі краси – вона залишається Королевою. Титул Королеви Влада гідно утримує всі ці роки. Вишукані манери, грамотна мова, елегантний одяг та випромінювання неймовірного внутрішнього світла… Сьогодні вона має науковий ступінь, піклується про збереження культурної спадщини UNESCO та залишається для багатьох жінок України еталоном жіночності та краси. Саме тому обличчям першого номеру українського журналу «Ukrainian Queens» ми обрали саме Владу Литовченко. В ексклюзивному інтерв’ю вона розповіла, як перемога у конкурсі «Міс Україна-1995» змінила її життя, чому навіть попри 26 років й досі відчуває на собі штамп «Королева краси», як відноситься до радикальних «перекроювань» зовнішності конкурсанток.

ВЛАДА ЛИТОВЧЕНКО:

«Краса – це комплексне поняття»

16

два тижні відпочивала в Італії. Для мене, дівчини з простої родини, це було казковим подарунком. ЯК САМЕ ЗМІНИЛОСЯ ЖИТТЯ 24-РІЧНОЇ КОРОЛЕВИ КРАСИ СПОСТЕРІГАЛА ВСЯ КРАЇНА. ВИ ПАМ'ЯТАЄТЕ РАНОК ПІСЛЯ КОНКУРСУ, З ЯКОЮ ДУМКОЮ ВИ ПРОКИНУЛИСЯ І З ЧОГО ПОЧАЛИ В НОВОМУ СТАТУСІ? 24-річній вчительці музики загальноосвітньої школи № 253 міста Києва прокинутися переможницею конкурсу краси була велика честь. Я пам'ятаю, як після перемоги привезла додому велику купу квітів. Коли закінчились вази, банки, пляшки та відра, я почала складати квіти у ванній. Окрім квітів мені подарували шубу з білого песця, багато всілякого одягу. Але найбільше мене вразили коробки з цукерками Raffaello. Це були новітні ласощі. Титул – «Міс-Raffaello» я носила протягом року. Щомісяця я отримувала поштою пакунок з цукерками. Тому

мені найбільш запам’ятались з тих часів: шуба з білого песця, цукерки Raffaello і величезна купа квітів. У ту мить я була надзвичайно щаслива. Як в тій рекламі Raffaello – «Нехай весь світ зачекає!» Це дійсно було так. Я не думала ні про які плани на майбутнє. Я була щаслива в момент здійснення мрій у свої 24 роки. ЯКИЙ МОМЕНТ ПІД ЧАС КОНКУРСУ БУВ ДЛЯ ВАС НАЙВАЖЧИМ? Я не можу виділити якісь окремі моменти, тому що після отримання перемоги у конкурсі «Міс Київ – 1994» я вже була підготовленою до участі у конкурсі «Міс Україна-1995». Присудження титулу найкрасивішої дівчини України для мене, як провінціалки, а я народилася і до 18 років жила у містечку Бровари, було дивовижною подією. Адже під час навчання у музичному училищі ім. Глієра мене поза очі називали провінціалкою. На жаль чи на щастя, це так і було, і я абсолютно не соромлюсь місця, де я народилася.

Фото: Сергій Пугач. Make Up&Hair MATERIA @materia_salon, style Yudaeva Couture @annayudaevacouture, Accessories Vesna @vesna.accessories

ВЛАДА, ВАША ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ «МІС УКРАЇНА-1995» ДІЙСНО ЛЕГЕНДАРНА, АДЖЕ ВОНА ЗМІНИЛА ВАШЕ ЖИТТЯ. ЧИ НЕ ТАК? Дійсно, моя перемога в конкурсі краси «Міс Україна-1995» була для мене дуже знаковою. Після закінчення консерваторії я шість років викладала у музичній школі. Як молоду дівчину мене захоплював світ моди та краси, але я навіть подумки не мріяла, що колись буду стояти на сцені з найкрасивішими дівчатами нашої країни. І перш ніж виграти конкурс «Міс Україна-1995», я одержала перемогу у конкурсі «Міс Київ-1994». Досвіду у модельному бізнесі, хореографії у мене не було. Але якимось чудом я, вчителька музики, стала переможницею столичного конкурсу. Після перемоги у конкурсі «Міс Україна-1995» я позбулася комплексів, отримала певний досвід та велику кількість нагород, титулів, звань. Разом з «Віце-міс Україна-1995» Наталією Козицькою цілих


17

Style: Tendens


Style: Yudaeva Couture @annayudaevacouture

18


FACE COVER

В найдорожчому моєму серці місті Бровари, яке містить велику кількість спогадів, щастя, радості, де поховані мої батьки, де я згадую себе маленькою, куди влітку із задоволенням приїжджали до моєї мами, своєї бабусі, мої доньки – Христина і Маргарита. Тому сам конкурс був для мене щасливою миттю, миттю заслуженої перемоги. А от важкими було інше – це прояви заздрощів, непогодження з моєю перемогою з боку обурених своїм програшом інших конкурсанток. ЯК ВИ ВВАЖАЄТЕ, КРАСА – ЦЕ ТАЛАНТ ЧИ ДАР БОЖИЙ? ЯК НИМ КОРИСТУВАТИСЯ? Я вважаю, що краса – це комплексне поняття. Якщо говорити про красу фізичну – це поняття суб'єктивне. Вже як член журі різноманітних конкурсів краси, можу сказати, що зазвичай конкурсанток оцінюють не компетентні у цій сфері люди. Вони судять виключно по тому типу зовнішності, який їм до вподоби та нагадує перше кохання, маму, сестру, дружину. Як професіонал, я дивлюсь на дівчину та оцінюю її узагальнено, тобто комплексно. Важлива харизма, сила характеру, вміння відстоювати свої інтереси, зрілість, життєва досвідченість, інтелект. НА ВАШ ПОГЛЯД, ЯКОЮ МАЄ БУТИ КОРОЛЕВА КРАСИ? На мій погляд, королева краси повинна бути ідеалом для багатьох дівчат, які спостерігають за конкурсами краси та ототожнюють себе з переможницею. А це дуже важко, особливо сьогодні, коли соцмережі швидко розповсюджують неправдиву інформацію. Так сталося з переможницею конкурсів «Міс Україна-2020» та «Міс Україна-Всесвіт 2021» у зв'язку з тим, що вона перед цим приймала участь у шоу «Холостяк», формат якого передбачав деяку відвертість, розкутість, демонстрацію картин особистого життя. А переможниця конкурсу краси має бути бездоганною. Це красуня, що має характер, харизму, інтелект, активну соціальну позицію і дівочу чистоту. На мій погляд, серед усіх дівчат, які будь-коли в Україні здобували перемогу у конкурсі «Міс Україна» найбільше цим

параметрам відповідає переможниця конкурсу «Міс Україна-2016» – Олександра Кучеренко. Вона дійсно має прекрасні зовнішні дані, дуже позитивна у спілкуванні, і при цьому надзвичайно пунктуальна, дисциплінована, володіє іноземними мовами. ЧИ ВВАЖАЄТЕ ВИ ПРАВИЛЬНИМ, ЩО ДО ДЕЯКИХ КОНКУРСІВ НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ ДІВЧАТА, У ЯКИХ Є ДИТИНА? Дійсно, у конкурсах краси є певні правила, які обумовлені тим, що дівчина-переможниця «Міс Україна» чи «Міс Україна Всесвіт» потім представляє Україну на відповідних

підготувати: відвідувати спортивні та танцювальні секції, бути доглянутою, слідкувати, щоб волосся і шкіра були в тонусі, треба мати мінімальний набір одягу (спортивний, вечірню сукню, біжутерію, туфлі на підборах). Це звісно, немалі затрати. Але вважати, що перемогу у конкурсі краси забезпечують виключно гроші – не правильно. Я здобула перемогу у двох конкурсах, не маючи впливового чоловіка чи заможних друзів, а мої батьки були простими людьми з середнім достатком. Тому все залежить від вашого бажання, ваших намірів, цілеспрямованості, а, як то кажуть, тих, хто переміг, не засуджують.

Головним в житті людини я вважаю добрі справи, виховання прекрасних дітей, створення родини та допомога тим, хто її потребує. міжнародних конкурсах – «Міс Світу» і «Міс Всесвіт», умовами яких не передбачено, щоб дівчина була у шлюбі офіційному чи мала дитину. Це питання досить болісне для багатьох переможниць. Коли я брала участь у конкурсі краси «Міс Україна-1995 року» у мене була дитина, але на той момент ми не заповнювали ніяких анкет. До двохтисячних років не було розділення конкурсів на категорії – Міс і Місіс. Ця проблема в Україні виникла через випадок з Веронікою Дідусенко, яка свідомо, заповнюючи анкету, скрила наявність дитини. Для заміжніх жінок, розлучених, чи тих, хто має дитину, проводяться інші, досить престижні конкурси із категорії «Місіс» без згаданих обмежень. ЯК ВИ ВВАЖАЄТЕ, ЧИ Є ШАНС У ЗВИЧАЙНОЇ ДІВЧИНИ СТАТИ ХОЧА Б УЧАСНИЦЕЮ АБО Й ПЕРЕМОЖНИЦЕЮ КОНКУРСУ КРАСИ? АДЖЕ ПОБУТУЄ ДУМКА, ЩО ПЕРЕМОГТИ В КОНКУРСАХ КРАСИ МАЙЖЕ НЕРЕАЛЬНО БЕЗ ЗВ'ЯЗКІВ. Для участі в конкурсі дійсно необхідні фінанси. Адже себе треба

ЯК ВПЛИВАВ СТАТУС КОРОЛЕВИ КРАСИ ВЛАДИ ЛИТОВЧЕНКО НА ЇЇ ЖИТТЯ ДВАДЦЯТЬ РОКІВ ТОМУ І ЗАРАЗ? Після перемоги в конкурсі «Міс Україна-1995» я була щаслива, це мене надихало, мене впізнавали люди, робили компліменти. Це було так природно і гармонійно для мене, що я почувала себе найщасливішою дівчиною у всьому світі. Але можу сказати, що сьогодні я значно доросліша і все-таки цей штамп «Королева краси» в прямому сенсі цього слова накладає на жінку велику відповідальність. Треба себе завжди тримати у формі, а це не завжди легко, адже ти сама себе порівнюєш з тією дівчинкою, яка була 26 років тому. Королева краси у моєму віці це дещо інше. Мені дуже приємно, що я реалізувалася не тільки як Королева Краси, але стала кандидатом історичних наук, очолюю Вишгородський історико-культурний заповідник. Якщо твою голову хоча б раз прикрашала корона переможниці, ти повинна все життя і морально, і фізично слідкувати за собою, за своєю долею, за кожним своїм кроком, словом. 19


FACE COVER

ВИ ЗАСНУВАЛИ І РОЗВИВАЛИ НЕ ОДИН БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ? У ЧОМУ ЇХ ОСОБЛИВІСТЬ? ЯКИЙ ВВАЖАЄТЕ НАЙРЕЗУЛЬТАТИВНІШИМ ТА НАЙВАГОМІШИМ? Дійсно, свого часу я присвятила себе благодійній діяльності, що була направлена на виховання дівчаток з неповних сімей та з дитячих будинків. Це була програма «Соціальна адаптація дівчат-підлітків «Я – берегиня». Я плідно працювала з Міністерством молоді сім'ї та спорту і навіть стала радником міністра. Займалась питаннями виховання дівчат на основі курсу «Як стати юною леді», співпрацювала зі спеціалізованою школою-інтернатом ім. М. Лисенка у Києві. Зараз займаюсь проведенням програм щодо збереження історично-культурної спадщини України.

куратор проектів. Зокрема, куратором програм за підтримки Українського культурного фонду. А це і QR-кодування історико-культурних пам'яток інформаційними табличками, створення туристичних маршрутів, створення віртуального музею бортництва. Мене захоплює все, що пов'язано з культурою і різними її проявами.

телебачення. Маргарита отримує вже другу освіту як психолог і має свою практику. Вона заміжня, поки що без діточок, але я думаю все це попереду. А Христинка отримує вищу освіту і так само буде психологом, але індустріальним. Я дуже хочу, щоб вони мали у своєму житті щасливий світлий шлях, гарні сім'ї.

ВИ НЕ РАЗ БУЛИ ЧЛЕНОМ ЖУРІ НА КОНКУРСАХ КРАСИ. ЩО БУЛО НАЙСКЛАДНІШИМ В ОЦІНЮВАННІ УЧАСНИЦЬ? З часом ти дорослішаєш, тому фізичні параметри в оцінюванні конкурсанток відходять на другий план. Ти сприймаєш учасницю конкурсу комплексно, зосереджуючись на її харизмі, характері, самодисципліні, інтелекті, вихованні. Така дівчина, випромінюючи внутрішнє світло

ЩО ДЛЯ ВАС ОЗНАЧАЄ РОБОТА НАД СОБОЮ? Робота над собою – це правильна оцінка своїх дій, рішень, поведінки, зовнішності та своїх можливостей. В молодості ти дійсно десь літаєш у хмарах. А коли стаєш дорослим, коли у тебе з'являється сім'я, розумієш, що світ трохи інакший. На мій погляд, сьогодні дуже важливо бути терплячим, вміти змовчати, бути мудрим. Треба давати собі реальну оцінку, адже кожен із нас знає свою суть. Треба робити такі вчинки, щоб не було соромно перед собою і перед своїми дітьми.

ВИКЛАДАЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ – БУЛА І ЗАЛИШАЄТЬСЯ ВАШИМ БЛИЗЬКИМ ПО ДУХУ ЗАНЯТТЯМ? ЧИ ВИКЛАДАЄТЕ ВИ ЗАРАЗ? Я є доцентом, кандидатом історичних наук, та, на жаль, моя діяльність як керівника закладу культури забирає багато часу. Тому я вже не займаюся системною викладацькою діяльністю, але постійно проводжу майстер-класи та відкриті лекції для студентів за темою своєї дисертаційної роботи, а саме «Роль ЮНЕСКО у збереженні та охороні культурної спадщини в Україні». І моя авторська лекція «Об'єкти всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Україні» має великий попит і зацікавленість. Мене часто запрошують вищі навчальні заклади України з лекціями. Дуже скоро у світ вийде науково-популярна книга за моїм авторством «Об'єкти ЮНЕСКО в Україні».

і талант, може представляти Україну у форматі краси на міжнародних аренах. Це свого роду культурна дипломатія. Бразилія, Венесуела, Уругвай вже давно внесли красу латиноамериканських жінок в репрезентативний список нематеріальної культурної спадщини людства. А в Україні відношення до красивої жінки інше. За її життям прискіпливо спостерігають та не дають права на помилку.

У ВАШОМУ ЖИТТІ БУЛО БАГАТО СТАТУСІВ І ПОСАД, СЕРЕД ЯКИХ Й НАБЛИЖЕНІ ДО УРЯДУ. ЯКА СЬОГОДНІ ВАША РОЛЬ ЯК ДІЯЧА КУЛЬТУРИ? Як фахівець, як експерт та просто як не байдужа людина я опікуюсь культурою не лише на Київщині, а й всієї Україні. Мабуть, саме моя комунікативна особливість призводить до того, що мене часто запрошують до співпраці у якості експерта і так само я з великою радістю працюю як

ВАШІ ДОНЬКИ МАРГАРИТА ТА ХРИСТИНА ВЖЕ ДАВНО ДОРОСЛІ І САМОСТІЙНІ. ЯКІ ОСНОВНІ ЯКОСТІ ВИ ЗАКЛАЛИ В ЇХ ВИХОВАННІ? ЯК ЗАРАЗ СКЛАЛОСЯ ЇХНЄ ЖИТТЯ? У мене дві чудові донечки – Маргарита і Христина. Маргариті вже 32 роки, а Христинці – 22. Вони дуже успішні, красиві й при цьому дуже скромні. Обидві не є публічними. Тобто вони свідомо не обирають сферу дизайну, моделювання одягу, конкурсів краси,

20

Треба робити такі вчинки, щоб не було соромно перед собою і перед своїми дітьми.

ЯК ВИ СТАВИТЕСЯ ДО СЬОГОДНІШНЬОГО ТРЕНДУ СЕРЕД ДІВЧАТ КОРИГУВАТИ СВОЮ ЗОВНІШНІСТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ РІЗНИХ ХІРУРГІЧНИХ ТЕХНІК? ВИ ЗА НАТУРАЛЬНУ КРАСУ? Я ставлюсь до дівчат, які коригують свою зовнішність з розумінням. Якщо дійсно є якась фізична вада, краще її виправити, ніж постійно соромитись своєї зовнішності. Але я проти того, щоб дівчата, які беруть участь у конкурсах краси, радикально змінювали свою зовнішність. Бо вже на останніх конкурсах краси, де я була членом журі, фіналістки були дуже схожі одна на одну: збільшені губи, наклеєні вії, нарощене волосся, великі штучні груди та сідниці. Це жахливо, бо втрачена своя, природня краса, індивідуальність. Це ж не конкурс досягнень пластичної хірургії, а конкурс краси у прямому, природному значенні цього слова. ЩО ВИ ВВАЖАЄТЕ НАЙВАЖЛИВІШИМ У ЖИТТІ? Головним в житті людини я вважаю добрі справи, виховання прекрасних дітей, створення родини та допомога тим, хто її потребує. І бути мудрою! Нести позитив, добро та любов у це життя.


21


ПРОЕКТ

BRANDFACE

brandface2022 22

П

ам'ятаєте одну з найулюбленіших казок нашого дитинства – казку про царівну-жабу? У сьогоднішньому прочитанні ця казка не про доісторичну Василису Премудру, зачаровану Кощієм Безсмертним, а про сучасну жінку, яку занудний і всюдисущий побут перетворив на сумну мешканку болота. А ось розчарувати нашу вітчизняну царівну і позбавити її потворної жаб'ячої шкірки взявся ніякий не Іван Царевич, а чарівник із загадковим ім'ям – BRANDFACE. І виявилося, що колишня жаба не лише майстриня на всі руки та неймовірний трудоголік, а ще й писана красуня! Ось так за три роки своєї плідної діяльності проект BRANDFACE, творцем та керівником якого є

Маліка Беатріче – фантастично красива жінка з ніжним ім'ям та сильним характером, допоміг – як би банально це не звучало – знайти своє місце під сонцем 436-ти жінкам! Кожна випускниця проекту, проробивши титанічну роботу з трансформації своїх колишніх, більшою мірою – консервативних, переконань та принципів, збагатившись новими знаннями в галузі психології, дієтології, історії одягу, етики та естетики, перевтілившись зовні за допомогою справжніх майстрів сфери краси, змогла заявити про себе як про самодостатню і цікаву особистість, попри все, готову не зупинятися у своєму розвитку. Проект BRANDFACE став для кожної випускниці своєрідним трампліном, чимось подібним до

Фото: Пресслужба Brandface

Проект BRANDFACE – це унікальний український продукт у сфері fashion та шоу-бізнесу, який допомагає молодим жінкам не лише відкрити двері у світ нових можливостей, але, перш за все, відкрити себе, виявити в собі приховані таланти, позбавившись власних внутрішніх комплексів та лицемірних уявлень моралістів про місце жінки в сім'ї, бізнесі, творчості. І, скинувши ці домостроївські пута, відчувши силу своєї внутрішньої та зовнішньої краси, гордо заявити всьому світові: «Я – вільна!»


НОВІ ІМЕНА

підкидної дошки, що забезпечує зліт на нову запаморочливу висоту. Випускниці проекту змогли реалізувати себе у різних сферах fashion та шоу-бізнесу. Одні стали амбасадорами рекламних компаній та обличчями відомих брендів, інші – власниками мережевого маркетингу, треті – зірковими фотографами. Хореографи-початківці після проекту потрапили до танцювальних груп топових знаменитостей. Особливо вдачливим видалася щаслива нагода знятися у кліпі Віталія Козловського. Серед партнерів BRANDFACE, співпраця з якими розширює перспективи проекту та підвищує його авторитет, ціла низка солідних та успішних компаній: МАУ, Master Burger, Playboy та інші. А для того, щоб програма проекту була більш змістовною та різноманітною, BRANDFACE запрошує у якості спікерів фахівців з галузі бізнесу, медицини, кіноіндустрії, сфери моди та краси.

Участь випускниць BRANDFACE у таких знакових заходах як UKRAINIAN FASHION WEEK 2021, незважаючи на ту обставину, що дівчата не являються професійними моделями, зайвий раз доводить, що важливі не закостенілі стандарти, а, перш за все, харизма, внутрішнє відчуття своєї привабливості та неповторності у всьому: загадковій посмішці, зухвалому повороті голови, стрімкій ході, кокетливому помаху вій… Саме тому не дивно, що випускниці BRANDFACE прикрасили сторінки найпопулярніших модних видань: Lucky Ukraine, INSIDER, Culture Ukraine. А запрошення від французького глянцю – L’Officiel та зйомка для розвороту у всесвітньо відомому журналі – Playboy стало для дівчат справжнім визнанням набутої майстерності, а для BRANDFACE – високою оцінкою професіоналізму команди та результативності освітнього процесу.

І, цілком можливо, що така заява може здатися зухвалою та самовпевненою, але, працюючи з Playboy, дівчата намагалися якщо не зламати, то дещо похитнути стандарти журналу, які полягають в оголеності жіночого тіла. Сподіваємося, що їм вдалося довести, що справжня сексуальність і жіночність криється у коханні, внутрішній жіночій силі та непохитній впевненості у своїй привабливості. Саме віра в себе підштовхує випускниць проекту на підкорення нових вершин. Оцінюючи повний спектр можливостей, які відкриває BRANDFACE, можна стверджувати, що цей проект – для жінок і про жінок. Він створений для тих, хто готовий змінюватися, вчитися, розширювати кругозір, удосконалювати культуру взаємин, трансформувати свою особистість, збагачувати її, жити в гармонії та любові до себе та навколишнього світу. І вірити в те, що можна стати краще та кращою! 23


НОВІ ІМЕНА

TYSOVKA BLOGEROV

by Tatiana Savitska Сучасне життя настільки змінила поява комп'ютера, мобільного телефона, що його важко уявити без інтернету та соціальних мереж, які за короткий час охопили багатомільйонну аудиторію та зробили можливим спілкування людей із різних куточків планети. А от взаємодіють з цією аудиторією двигуни інтернету – блогери.

С

аме таким двигуном, що, як лідер думок, успішно просуває інформацію в маси та об’єднує фантастичну кількість різних за віком, професією та світоглядом людей, і є Тетяна Савіцька (@tatiana_savitskaa) – ­засновник платформи Tysovka Blogerov. Tysovka Blogerov – це масштабна influencer-платформа, яка об'єднує безпосередньо самих блогерів та налагоджує контакти з лідерами думок представників різних компаній та брендів. Яку б тему не обговорювали блогери, кожний захід платформи проходить в особливій – дружній та творчій – атмосфері, а кожна така зустріч – це плідний та корисний взаємообмін думок та ідей. Магнетизм Tysovka Blogerov та, перш за все, її засновника – Тетяни Савіцької настільки сильний та дієвий, що достатньо одного відвідування, щоб стати постійним учасником заходів цієї унікальної спільноти. І справа не тільки в тому, що блогерські тусовки завершуються врученням подарунків та колективним фотографування. Найважливіше полягає у тому, що саме тут кожний блогер знаходить своїх однодумців, нових друзів та відповіді на складні питання професійного характеру. Саме тут він може приєднатись до більш досвідчених колег, долучитись до створення якогось нового небувалого проекту, реалізація якого принесе моральне задоволення та гарний заробіток. Таких заходів, як різних по тематиці, так і відмінних за рівнем та масштабом, Tysovka Blogerov провела більше сотні. Для представників брендів вона організовує особливі зустрічі, в ході яких імениті гості отримують величезний позитивний фідбек. Тетяна Савіцька, засновник Tysovka Blogerov @tysovka_blogerov небезпідставно вважає, що створила унікальний продукт, у якому кожен знайде себе та свої інтереси по життю. А також Тусовка займається influence marketing - допомагає в підборі блогерів для реклами для компаній. Іноді люди дивуються – яким чином таку величезну аудиторію об'єднала тендітна та ніжна дівчина?! Так, Тетяна – унікальна особистість, що перебуває весь час у пошуках нових ідей. 24

Сучасне життя настільки змінила поява комп'ютера, мобільного телефона, що його важко уявити без інтернету та соціальних мереж, які за короткий час охопили багатомільйонну аудиторію та зробили можливим спілкування людей із різних куточків планети. А от взаємодіють з цією аудиторією двигуни інтернету – блогери. різноплановій діяльності. Вона являється і авторитетним інфлюенсером, і експертом, і коучем по створенню та веденню успішного блогу, який може забезпечити співпрацю зі світовими брендами та високий заробіток. У цьому році Тетяна стала співорганізатором єдиної в Україні премії нагородження інфлюенсерів – «Blogger Awards-2021», що визначила кращих блогерів країни. Разом з тим, Тетяна – дбайлива матуся, красива жінка та звичайна людина, яка не байдужа до проблем інших матерів та їх дітей. Тетяна досить плідно офіційно займається волонтерством Національної дитячою лікарні «Охматдит». А нещодавно вона стала переможницею номінації «Мама Року-2021» у Всеукраїнській премії «Родина року» та увішла до ТОП-15 найкрасивіших ­Жінок України. А також знімалась в різних ток-шоу.

tysovka_blogerov

tatiana_savitskaa


ЯХТА «МОРСЬКИЙ КОНИК» («Sea Horse»)

Яхта «Морський коник» є круїзно-гоночним, парусномоторним судном серії Premium-класу, яке призначене для ексклюзивного відпочинку та яхтових регат. Програма ексклюзивного відпочинку передбачає тривалу подорож під вітрилами із збереженням екології світових акваторій. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЯХТИ: Довжина яхти складає – 14,5 м, ширина – 4,7 м, осадка – 2,8 м, висота мачти – 23 м від ватерлінії, загальна парусність – 135 шт., двигун – Volvo Penta 50-а яхта. Алюмінієвий корпус яхти спроектований конструкторським бюро Мобілі. У дизайні яхта повторює першу гоночну яхту СРСР – Fazisi, що брала участь у навколосвітній подорожі. У 2012 році яхту було модернізовано за проектом власника на верфі Навігаль. На яхті облаштовані три комфортабельні спальні каюти, камбуз, два гальюни (пресні душі), дві аудіосистеми, відеосистема, два телевізори. Внутрішнє оздоблення салону та кают виконано з рідкісних порід деревини – сопелі, іроко, бубінгу, окумі. Дивани виконані із натуральної шкіри – вершково-перламутрової наппи. Відпочинок на борту яхти «Морський коник» – гарантія нових незабутніх емоцій та вражень!

yacht_seahorse seahorseodessa 067-419-81-71 25


Валентина належить до тієї унікальної категорії українських жінок, наполегливість, цілеспрямованість та працьовитість яких можна порівняти з силою стрімкої ріки. 26

І

дійсно, красуня з міста Лубни Полтавської області – справжня self-made woman, жінка, що зробила себе сама! Валентина –титулована майстриня з перманентного макіяжу і татуювання, власниця студії татуажу, а також одна з «Топ100 Жінок України» згідно версії глянцевого журналу TopUa. Без фінансової підтримки родини та чоловіка дівчина змогла здобути вищу освіту зі спеціальності «бухгалтер», а згодом відкрила власний

бізнес в б’юті-сфері та опанувала нову професію – майстер татуажу. Але на цьому Валентина не зупинилась і виришила піднятись ще на одну вершину – стати професійним тренером з перманентного макіяжу. Вона розуміє, що для цього необхідно підвищувати свій рівень майстерності, вдосконаливши теоретичні знання та набуті практичні навики. Валентина – вже не новачок у своїй професії, вона пройшла безліч всіляких курсів, які допомогли їй

Фото: Із особистого архіву Валентини Якименко-Волик

Валентина Якименко-Волик


НОВІ ІМЕНА

опанувати абетку перманентного макіяжу. Сьогодні її рука вже давно «поставлена», вона як майстер живопису розбирається в кольорах та відтінках, і не гірше дерматолога може оцінити та покращити стан чутливої жіночої шкіри. Валентина добре знається на колористиці та пігментації перманентного макіяжу. Ось тут їй і знадобились всі ті знання з хімії, фізики, біології, які під час шкільного навчання здавались такими нудними та зайвими! Валентина з ідеальною якістю, філігранно виконує всі процедури, направлені на вдосконалення краси жінок, а за її плечима – сотні вдячних клієнтів, більшість з яких стала постійними. Вона – саме той

майстер, у якого розписана кожна година на місяць вперед. Крім того, Валентина є ще й гарним психологом, до кабінету якого вишиковується черга, як до кабінету психологічного розвантаження. Разом з тим, вона не полишає наміру вчитися далі, щоб відповідно до сучасних трендів впроваджувати новітні розробки у свою повсякденну практику, а згодом передавати свої знання починаючим майстрам макіяжу і татуажу. Бо з кожним днем завдяки шаленому розвитку індустрії краси з’являється все більше засобів декоративної косметики, ускладнюються техніки, вдосконалюється обладнання, а головне – клієнти стають більш обізнаними та вимогливими.

Саме тому Валентина завжди слідкує за новинками та тенденціями розвитку сфери краси, за появою тренерів-фаворитів, як українських, так і закордонних. Вона швидко опановує їх новітні техніки і без вагань запроваджує у свою практику. Слід додати, що Валентина дуже критично відноситься до фанатичних прагнень 15-17-річних дівчаток змінювати свою природню зовнішність в угоду сучасним модним тенденціям. Вона намагається переконати і юних дівчат, і дорослих жінок, що перманентний макіяж – це не бойове розфарбування і не сценічний грим. Він має виглядати природньо і натурально, підкреслювати вроджену красу та в разі необхідності приховувати недоліки. У випадках, коли треба вдаватись до видалення татуажу, що був зроблений 5-10-15 років тому із використанням застарілих технік, Валентина використовує неодімовий лазер нового покоління, завдяки якому, прибравши старий колір, можна досягти максимально чистої шкіри. А от висвітлення пігментації у будь-якій області обличчя дозволяє здійснити ще один чарівний прилад з арсеналу Валентини – ремовер, за допомогою якого запускається біохімічна реакція по визволенню шкіри від небажаного пігменту. Прагнення Валентини вийти на новий професійний рівень та заявити про свої досягнення підштовхнули її прийняти участь спочатку – в одному, а згодом – в другому Чемпіонаті України по нарощуванню вій. А цього року вона стала учасницею одного з наймасштабніших Чемпіонатів України з Перманентного макіяжу – «Freepmu», де ввійшла в першу п’ятірку лідерів. Незважаючи на непосидючий характер, несамовиту працьовитість та невтомну жагу до знань, у повсякденному житті Валентина – любляча дружина, ніжна матуся та дбайлива берегиня свого домашнього вогнища. Разом з чоловіком та десятирічним сином від першого шлюбу вони багато мандрують та люблять у вільний час збиратись у своєму затишному родинному колі. 27


Тетяна Дунаєвська, засновник академії КІТ, інтуїтивний експерт та діагност, фахівець із ведення онлайнтрансформацій у роботі з підсвідомістю.

ТЕТЯНА ДУНАЄВСЬКА 28


Фото: Із особистого архіву Тетяни Дунаєвської

НОВІ ІМЕНА

ТЕТЯНА, ВИ – ЗАСНОВНИЦЯ АКАДЕМІЇ «КІТ» (КРАСИВЕ ІНТУЇТИВНЕ ТВОРІННЯ). ЯКУ МЕТУ ВИ ПЕРЕСЛІДУЄТЕ? Я глибоко переконана, що кожна людина здатна сама собі допомогти. Кожен з нас може побачити свої обмеження та можливості на шляху до обраної цілі. Побачити – це означає прислуховуватись до своєї інтуїції, відчувати баланс між душею і розумом, і внаслідок такого бачення – навчитись жити з задоволенням. Недарма кажуть, якщо ти хочеш змінити світ, зроби щасливою сім’ю у цьому світі, а в сім’ї зроби щасливою жінку. Бо щаслива жінка ощасливить увесь світ, а нещасна отруїть життя всім навколишнім. Я переконана, що сила жінки у всіх її проявах величезна. І через нашу спільну роботу з підсвідомістю та роботу з енергією саме жінка може зцілити свою родину морально, покращити здоров’я дітей, збільшити дохід сім’ї. І навіть – відчути вікову силу свого роду. Моя академія створена для того, щоб навчити жінок керувати спочатку своїм власним світом через інтуїцію та підсвідомість, а потім покращувати навколишній світ. Тобто, спочатку – родина, а потім – кар’єра. Бо жодна жінка не хоче рахувати гроші поодинці, їй потрібна підтримка та любов сім’ї. Мій унікальний метод дозволяє через медитацію та особисту роботу з підсвідомістю добитись успіху у різних сферах життя. Це може бути сфера грошей, відносин, здоров’я, натхнення тощо. ТЕТЯНА, ЧИТАЮЧИ ПОСТИ ПРО ДОСЯГНЕННЯ ВАШИХ КЛІЄНТІВ ТА КЛІЄНТОК, ВАЖКО ПОВІРИТИ У ТАКІ ВРАЖАЮЧІ РЕЗУЛЬТАТИ! ЦЕ МІФ АБО РЕАЛЬНІСТЬ? Так, справді результати моїх клієнтів після кількох сесій роботи на рівні підсвідомості дивують і мене теж. Після наших індивідуальних занять одні жінки народжують омріяних дітей, інші – виграють Грін-карти, влаштовуються на гарну роботу, купують житло. Всі ці приклади

підтверджують – наш мозок, дійсно, дуже могутній важіль нашого життя. Він може створювати бар’єри, які для отримання позитивного результату можна прибрати. У цьому я переконалась на власному досвіді – сама проходила цей шлях. НАСКІЛЬКИ ЦЕ ДЛЯ ВАС КРОПІТКА ТА СКЛАДНА РОБОТА? ВІД ЯКИХ ЧИННИКІВ ЗАЛЕЖИТЬ РЕЗУЛЬТАТ? Робота з клієнтами, результатом якої є глобальні зміни в їх житті – це, дійсно, не проста і дуже відповідальна справа, але для мене – найулюбленіша. Ми заплющуємо очі і летимо в глибину своєї підсвідомості. Завдяки моєму голосу людина відчуває реальне розслаблення всього організму, прилив могутнього енергетичного потоку. І якщо клієнт приймає «дорослу позицію» і готовий до рішучих змін, ми одержуємо бажаний результат. Усі хочуть кращого життя, але не всі готові його дієво покращувати, адже для цього потрібні певні рішучі дії. Мало просто хотіти, потрібно ще й робити, хоча б маленькими кроками, але йти до поставленої мети. ВИ ПРАКТИКУЮЧИЙ МАЙСТЕР В ОNLINE-ТРАНСФОРМАЦІЯХ З ПІДСВІДОМІСТЮ. ЯК МОЖЕ ВПЛИНУТИ НА ЇХ РЕЗУЛЬТАТ ВІДСУТНІСТЬ ПРЯМОГО КОНТАКТУ З КЛІЄНТОМ? Абсолютно не важливо, працюємо ми з клієнтом в кабінеті або на відстані. Я навіть діагностую без прямого контакту. Для мене мають значення прості анкетні дані: ім’я, вік, заміжня жінка на даний момент чи ні. В особистій роботі ми можемо працювати у будь-якому мессенджері онлайн. Головне – наявність інтернету і довіра до кожного мого слова з боку клієнта. Під час таких сесій нам потрібно чути один одного. Ми працюємо з заплющеними очима, з’єднуємось у просторі. І перебуваючи «на одній хвилі», бачимо одні й ті самі картинки, відчуваємо однакові почуття.

ТЕМА ВАШОЇ ПУБЛІКАЦІЇ – «У МАЙБУТНЄ ЧЕРЕЗ ПІДСВІДОМІСТЬ». В ЧОМУ ВОНА ПЕРЕКОНУЄ ВАШИХ ПОТЕНЦІАЛЬНИХ КЛІЄНТІВ? Перш за все, у тому, що хід нашого життя залежить від ходу наших думок. По-друге – не існує обмежень у нашому прагненні досягти позитивних змін у будь-яких сферах нашого життя. Можна поліпшити відносини з чоловіком або створити нові відносини завдяки прибиранню блоків у підсвідомості на шляху залучення партнера. Можна збільшити дохід, покращити здоров’я, виявити своє справжнє призначення, стати мамою або поліпшити свої відносини з дітьми. Все в наших… думках! ЧИ НЕ ОБТЯЖУЮТЬ ДУМКИ ПРО МАЙБУТНЄ НИНІШНІ ЗДОБУТКИ ЛЮДИНИ? НА ЩО В ЦІЛОМУ ЗДАТНИЙ НАШ МОЗОК? У цьому питанні все залежить від переконань людини. Якщо людина не приймає нове, то майбутнє її обтяжує і навіть дратує, бо це не зрозуміло нашому могутньому мозку. Він нас просто боронить від нового. Наш мозок вигадує різні події, думки, щоб залишатися у старому. Але це ілюзія, яку ми самі можемо змінити і розширити своє сприйняття нового у тепершньому часі і в майбутньому. ЯКІ ПОРАДИ ВИ ХОТІЛИ Б ВИСЛОВИТИ НА АДРЕСУ НАШИХ ЧИТАЧІВ? Вмійте відпускати старе! Переконуйте себе в тому, що вам все вдається легко! Частіше обіймайте своїх дітей, чоловіка, щоранку даруйте їм посмішку і щодня телефонуйте батькам. Ці прості речі зцілюють вас і ваш світ, роблять його яскравішим та добрішим! Долучайтесь до моїх навчальних програм та особистих консультацій! Використовуйте мої медитації, вони – цілющі! З любов’ю, Ваша Тетяна Дунаєвська.

t_dunaevskaya

29


НОВІ ІМЕНА

Катерина РОВІНСЬКА Якби в beauty-індустрії, як в армії, самовіддана праця, завзятість та успіх позначалися на отриманні чергового звання і нових погонів, то Катерина Ровінська вже сьогодні з цілковитою підставою могла б хизуватися у формі з генеральськими лампасами, а на її плечах зірок було б більше, ніж на небі в ясну українську ніч.

30

Фото: Із особистого архіву Катерини Ровінської

К

атерина Ровінська – топовий beauty-маркетолог та один з кращих експертів України у сфері краси, який успішно та плідно поєднує власну практику та просвітницьку діяльність. Вона – керівник digital-студії Salon PR, засновник навчальної платформи beauty-бізнесу, власник мережі косметологічних кабінетів у Києві, Одесі та Дніпрі, спікер масштабних beauty-конференцій та популярний салонний блогер. А піднімалася на вершину свого власного Евересту Катерина поступово, не пропускаючи жодної сходинки успіху, як старанна учениця, прислухаючись до порад досвідчених майстрів. Так, крок за кроком у салонному бізнесі вона пройшла шлях оператора контакт-центру мережі салонів краси, керівника контакт-центру, старшого адміністратора мережі салонів краси, pr-менеджера, маркетолога, директора трьох підприємств, пов'язаних із beauty-індустрією.

Ретельний аналіз усіх конкретних недоліків та переваг підприємств beauty-індустрії різного рівня дозволив Катерині здійснити успішне просування більш ніж тисячі салонів краси в різних країнах світу. І кількість їх по всьому світу зростає. Й Україна не виняток. Адже, незважаючи на економічні кризи, дощ та снігопад, наші прекрасні жінки, та й чоловіки також, хочуть бути доглянутими та красивими. І Катерина, оцінивши кількість запитів на її майстер-класи та тренінги, на зайнятість у проведенні масштабних міжнародних заходів, розпочала продюсування онлайн-шкіл та створення Всеукраїнського інформаційного навчального порталу швидкого та якісного навчання працівників beauty-індустрії. І завдяки трансляціям її лекцій і тренінгів, майстер-класів і конференцій, працівники будь-якого салону краси, в якій би точці земної кулі вони б не знаходилися, тепер можуть отримувати слушні поради та вичерпні відповіді на найскладніші та найважчі питання. Наприклад: 1. Як збільшити потік клієнтів у салоні краси за допомогою маркетингу? 2. Якщо клієнт каже: «Дорого!» 3. У будь-якому бізнесі мають бути цілі. 4. Beauty-послуги та Instagram: як розкручувати? 5. Конвертуйте передплатників у клієнти! 6. Як за п'ять днів відкрити косметологічний салон у чужому місті з нуля? На останнє запитання Катерина сміливо відповідає: «Легко!», в абсолютній впевненості, що це — реально. У реалізації найфантастичніших проектів Катерині допомагає не лише характер, що можна порівняти із ніжною, але завзятою травинкою, здатною пробити монолітний асфальт. Досвід і знання маркетолога дають їй можливість грамотно вибудовувати стратегію розвитку успішного бізнесу. Щодня Катерина працює над розробкою нових ідей і проектів, шукає і знаходить нові шляхи покращення роботи салонів краси, підтверджуючи мудрі слова американського філософа Ральфа Уолдо Емерсона: «Світ розступається перед людиною, яка знає, куди йде».


Щодня Катерина працює над розробкою нових ідей і проектів, шукає і знаходить нові шляхи покращення роботи салонів краси.

31


КІНО

SMART MOVIE Smart movie – перша у Східній Європі інвестиційна кінокомпанія. Ми виробляємо якісне кіно для міжнародного прокату й отримуємо максимальний прибуток від кожної знятої стрічки.

В

же сьогодні Smart movie має домовленості щодо прокату в 50 країнах світу. Майже 10 тисяч кінозалів готові демонструвати фільми від Smart movie. При цьому середня прокатна аудиторія кожного фільму сягає цифри в 10 мільйонів глядачів. Але ми продовжуємо розширювати географію нашої дистрибуції. Ми вже готові творити на ринках Канади, Польщі, Південної Кореї, Австралії, Франції та багатьох інших країн Європи та Азії. Працюємо над домовленостями щодо прокату в США, Німеччині, Іспанії, Індії та країнах Латинської Америки.

Враховуючи прокатну аудиторію кінофільмів та міжнародну дистрибуцію у п’ять тисяч залів, кіно від Smart movie приречене на світовій успіх. Команда кінокомпанії – це професійні продюсери, актори та режисери, котрі співпрацюють зі світовими гігантами кіноіндустрії. Серед них – Володимир Горянський, Віктор Сокуренко, Ілля Волох, Ліна Леклер, Христина Сингаївська, Дмитро Чорний, Олесь Вареник. 22 листопада в столиці стартував знімальний процес нової стрічки з Володимиром Горянським у голов-

ній ролі. Першу сцену кінофільму було знято на території ВДНГ. Далі зйомки триватимуть у готельно-ресторанному комплексі Krakow. «Є три причини, з яких усі ви увійдете в історію, – звернувся до команди режисер Віктор Сокуренко. – Цей фільм піде у міжнародний прокат. Цей фільм одразу ж буде дублюватися англійською. Його побачать у п’яти тисячах залів по всьому світу. Ми знімаємо таке кіно, якого в Україні ще ніхто не знімав!» Робота над фільмом за планом триватиме до середини січня. До участі в картині запрошені не лише вітчизняні, але й голівудські зірки. Зокрема, продюсером картини, а також актором стане Ілля Волох!

smartmovie.com.ua/ru/ +38-096-019-84-91 info@smartmovie.com.ua 32


Участь Асоціації Королев України у суспільному житті країни

Фото: Асоціація королев України

Асоціація королев України має статус громадської організації, в підтвердження якого наші королеви приймають активну участь не тільки у світських заходах, а й у суспільному житті країни.

27

липня 2021 року разом із Національною Асоціацією адвокатів України (НААУ) та Правозахисним союзом інвалідів наші королеви долучились до проведення семінару «Знай свої права», в ході якого обговорювались трудові права, захист від домашнього насилля, шляхи реабілітації громадян з інвалідністю, та інші питання, що потребують вирішення на державному рівні. 21 вересня цього року за участю Асоціація Королев відбувся круглий стіл «Університет жіночого лідерства», присвячений питанням гендерної дискримінації, протидії сексизму, гендерно чутливому управлінню, розвитку жіночого лідерства. Співочильниця Асоціації Королев України Олена Голуб порушила питання сексизму та гендерної дискримінації по відношенню до учасниць конкурсів краси. І дійсно, у нашому суспільстві склалося упереджене ставлення до жінок-учасниць конкурсів краси, як малоосвічених та легковажних. Дехто вважає, що сучасні конкурси краси – це змагання довгих ніг та пишних бюстів. Але вимоги серйозних конкурсів краси до сучасних конкурсанток дещо інші. Одними довгими ногами тут не обійтись І не дивно, що дівчата, які налаштовані стати королевою,

у своєму багажі мають гарну освіту та певний кар'єрний заділ. Учасники круглого столу дійшли до висновку що, здебільшого, конкурс краси – це додаткова платформа для висвітлення прав жінок, жіночого лідерства, політики недискримінації. Обговорюючи ці проблеми, представниці Асоціації королев наголошували на важливості гендерної синергії, яка наближає наш світ до миру та гармонії. 28 жовтня 2021 року Асоціація Королев України долучилась до участі у круглому столі «Права та гарантії дітей-сиріт», присвяченому питанням соціальної адаптації дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування. Теми, які порушила співочильниця Асоціації Королев України Олена Голуб на заході, були настільки болючими, що байдужими не міг залишитись жоден учасник. Це, перш за все, права дітей-сиріт на житло, на безкоштовну освіту, оздоровлення та матеріальну допомогу. Зі свого боку, Асоціація Королев України, переймаючись проблемами дітей з багатодітних або неповних родин, що мають складне матеріальне становище, неодноразово надавала їм допомогу предметами першої необхідності, подарунки до свят, вечірні сукні дівчаткам до випускного балу. 33


ПРОФЕСІОНАЛИ

Ірина Дюденко – професійна модель – з 13-річним досвідом успішної кар'єри. Працювала у Будинках Моделей «Хрещатик», В'ячеслава Зайцева та Валентина Юдашкіна. Виходила на подіуми Франції, Німеччини, Голландії, Данії, Канади, Австралії, Мексики, Туреччини, Індонезії та Таїланду. Після завершення кар'єри моделі – ось уже 12 років беззмінний постановник дефіле українського фіналу «Міс Всесвіт», режисерпостановник міжнародних конкурсів краси «Mrs. Eastern Europe» та «Мs Queen Europe». Викладач телепроекту "Від пацанки до панянки» (3 сезон), режисер-постановник щорічних всеукраїнських «Парадів зачісок», власниця преміального салону «Dyudenko art of hair».

ІРИНА ДЮДЕНКО:

«Якщо ви вже прийшли на конкурс – це свято вашого життя»

34

та виробилися професійні навички. Робота моделі мені дуже подобалася, і я бувально вбирала все, що стосувалося моєї нової професії, як губка. СЬОГОДНІ ВИ – РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК ДЕФІЛЕ КОНКУРСІВ КРАСИ ВИСОКОГО РІВНЯ. ЗОКРЕМА, НЕЗАБАРОМ, У ГРУДНІ, ВІДБУДЕТЬСЯ ГРАНДІОЗНИЙ КОНКУРС, ДЕ САМЕ ВИ РОБИТЕ ПОСТАНОВКУ ДЕФІЛЕ. ЯКОЮ Є СПЕЦИФІКА І В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ НАЙБІЛЬША СКЛАДНІСТЬ ЦІЄЇ РОБОТИ? Останні тринадцять років я займаюся постановками дефіле для конкурсанток міжнародного конкурсу українського фіналу Miss Universe Ukraine. П'ять років працюю

Фото: Із особистого архіву Ірини Дюденко

ІРИНО, ВИ ОДНА З НАЙСТИЛЬНІШИХ ФЕШНЛЕДІ УКРАЇНИ. ВМІННЯ КРАСИВО ТА ПРАВИЛЬНО ОДЯГАТИСЯ, ЛЕГКО ХОДИТИ НА ВИСОКИХ ПІДБОРАХ – ЦЕ СПРАВЖНЄ МИСТЕЦТВО, ЯКИМ ВИ ВОЛОДІЄТЕ ДОСКОНАЛО. А З ЧОГО ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ? ЧИ ЗАВЖДИ ВАША ПОСТАВА, СТИЛЬ І ПОДАЧА СЕБЕ БУЛА ТАКОЮ БЕЗДОГАННОЮ? У модельний бізнес я прийшла у 23 роки зрілою дівчиною. На той час я вже закінчила університет, мала певні плани. І потрапивши до Будинку моделей, я повністю змінила своє життя. Почала старанно вчитися: ходити на підборах, опановувати своє тіло, довго і виснажливо репетирувала для того, щоб прийшло відчуття легкості


ПРОФЕСІОНАЛИ

Взагалі мої мрії та цілі з часом здійснюються, можливо, якимось магічним чином, адже якщо я чогось дуже хочу – це обов'язково відбувається. на конкурсах міжнародного класу – «Місіс». Ці напрями відрізняються один від одного. Складність «Місіс» полягає у різному рівні підготовки та мотивації учасниць. Моє завдання як режисера-постановника полягає в навчанні розкутості кожної учасниці для того, щоб на сцені з'явилася вільна жінка, яка бажає проявити раніше не розкриті якості та таланти. Моє завдання зробити кожну учасницю кращою, красивішою, молодшою і максимально природною. ІРИНА, ЧИ Є У ВАШОМУ АРСЕНАЛІ ЯКІСЬ ЗАПОВІТНІ ФРАЗИ, ЩО ДІЮТЬ НА КОНКУРСАНТОК ЯК ЕНЕРГЕТИК? Я завжди починаю з фрази: «Якщо ви вже прийшли на конкурс – це для вас має бути свято вашого життя. І Ви тут – головна дійова особа. Тому отримуйте задоволення від сцени та від усього, що на ній відбувається». ДЛЯ БАГАТЬОХ ЖІНОК ВИ – АВТОРИТЕТ У ПИТАННЯХ КРАСИ ТА СТИЛЮ. ПОДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ, ЯКОЮ Ж МАЄ БУТИ СПРАВЖНЯ КОРОЛЕВА КРАСИ? Головне – це індивідуальність та наповненість. Наповненість естетична, моральна, інтелектуальна… Королева краси – це одухотворена краса, працездатність, толерантність, своя чітка життєва та громадянська позиція.

ЩО Є ОСНОВНИМ ДЛЯ КОНКУРСАНТОК ПІД ЧАС ДЕФІЛЕ НА КОНКУРСІ КРАСИ? Важливо слухати музику, емоційно нею наповнюватись та заряджатися. Повинно виглядати все дуже природньо, легко та органічно. Розумію, що дівчата нервуються, тому підбадьорюю їх і кажу: «Вам пощастило, що я завжди з Вами». Адже так і є, під час підготовки конкурсу я завжди з ними.

НАСКІЛЬКИ ВАЖЛИВИМИ Є МІЖНАРОДНІ КОНКУРСИ КРАСИ СЬОГОДНІ – У ПЕРІОД, КОЛИ ЖІНКА ВМІЄ СЕБЕ ПОДАТИ І ЧАСТО НЕ ВИМАГАЄ ЗОВНІШНЬОГО СХВАЛЕННЯ? Необхідність у цих конкурсах, безумовно, є – адже це представлення країни на міжнародній арені. Королева транслює у світові маси культуру, традиції, національні особливості, торкається різноманітних проблем. Красиві жінки з активною життєвою позицією та чітким розумінням і бажанням вирішити соціально важливі питання - це сила. Як тільки я почала працювати за межами України – завжди гордо представлялася українкою. Намагалася якнайбільше розповісти про досягнення та переваги моєї батьківщини.

ІРИНО, ВИ ЗАВЖДИ В РУСІ – ЗАДІЯНІ У БАГАТЬОХ ПРОЄКТАХ, ВИКЛАДАЄТЕ... ПОДІЛІТЬСЯ З НАШИМИ ЧИТАЧКАМИ, ЩО У ВАШИХ ПЛАНАХ НА 2022 РІК? Я за своєю суттю – оптиміст. І завжди в центрі моєї життєвої діяльності ставлю творчий процес. Безперечно, плани на наступний рік є. Маю вже декілька пропозицій після проведення успішних цьогорічних конкурсів. Взагалі мої мрії та цілі з часом здійснюються, можливо, якимось магічним чином, адже якщо я чогось дуже хочу – це обов'язково відбувається. Збагачуюсь усім, що відбувається навколо мене та ставлю планку все вище і вище. А оскільки я дуже емоційна, то завжди є потужним генератором для самої себе! 35


СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ

Велика Коко Шанель казала, що ігристе вона п’є тільки з двох приводів: коли закохана і коли не закохана. І то є правда.

AZNAURI –

Б

для справжніх QUEEN!

ренд AZNAURI пропонує бути закоханим завжди: у себе, у свою улюблену справу, у людей та взагалі у життя. Тож святкуємо цю всеосяжну любов за келихом ігристого AZNAURI! AZNAURI – це не тільки вишукані ігристі, а й благородні з темпераментним характером тихі вина, які прикрасять будь-яку подію та стануть чудовим доповненням до вашого настрою. З AZNAURI кожна жінка може відчути себе справжньою королевою. Витончене та довершене ігристе вино AZNAURI яскраве та сміливе, нагадує своєю грою сяйво дорогоцінного каміння, яке приваблює та заслуговує на захоплення, як і наша

36

AZNAURІ QUEEN. Виробляється воно тим самим методом Charmat, за яким створюють всім відоме Prosecco. Вина AZNAURI яскраво підкреслять Вашу індивідуальність та особливість, тому що вина ці унікальні, виготовлені за оригінальними рецептурами з добірного винограду популярних грузинських сортів «Ркацителі» та «Сапераві». А для гурманів AZNAURI пропонує сухі вина з авторської колекції AZNAURI PREMIUM. Своєрідністю колекції є рідкісне поєднання грузинських та європейських сортів винограду. Вироблене у 2020 році вино AZNAURI PREMIUM вже зібрало багато медалей на дегустаційних конкурсах міжнародного рівня.

Для виробництва вин AZNAURI ми знайшли ідеальне місце – стародавнє містечко Аккерман (Білгород-Дністровський) в Одеській області. За своїм потенціалом ця територія здатна конкурувати з Бордо, П’ємонтом, Шампанню та долиною Рейну і, до речі, знаходиться на тій самій 46-й паралелі. Бренд AZNAURI впевнений у високій якості своїх вин, тому що винокурня Akkerman Distillery – це одне з найбільших виробничих підприємств в Україні з випуску виноробної продукції та входить до ТОП-5 кращих виробників.

aznauri.com aznauri aznauri_officialFASHION

38

Б

лизько рік тому, відпочиваючи із сім’єю на приморському курорті, я зрозуміла, що стомилась мріяти про ідеальну засмагу без білих надокучливих слідів. Сонячні ванни – це не лише бронзовий відтінок шкіри, а й сліди від купальника, опіки, які можуть призвести до пігментації. Щоб не обгоріти, нам постійно доводилось регулярно наносити літрами сон-

цезахисний крем. Також пильнішу увагу доводилось приділяти захисним засобам, які убережуть малюка від неприємних наслідків перебування на морському узбережжі. Адже для того, щоб звести до мінімуму ймовірність ненормованого ультрафіолетового впливу, необхідно підібрати правильний одяг, який не обмежуватиме рухів і захистить шкіру малюка від сонця.

Фото: Пресслужба Sun and Sea

Неможливо зрозуміти бренд, не дізнавшись його історії. Ви погодьтесь, що купальник – один із головних атрибутів відпочинку біля моря. А головний сувенір, який ми привозимо додому – це рівна засмага.

Розумні купальники Sun and Sea


FASHION

Найголовнішою метою у створенні купальників стала безпечна засмага без білих слідів. Тому компроміс між бажанням мати рівну засмагу і необхідність одягатись в купальник здавався неможливим, що і змусило рішуче діяти. Інноваційні купальники, які пропускають сонячне проміння і захищають шкіру як SPF35 – те, про що ми так довго мріяли і змогли втілити у життя. Найголовнішою метою у створенні купальників стала безпечна засмага без білих слідів. Виконані вони із спеціального матеріалу, що пропускає 70% ультрафіолету. Сітчаста тканина має всі властивості традиційних матеріалів – еластичність, міцність, швидко сохне, не вигорає на сонці та не створює дискомфорту. Поки гуру засмаги використовують тони крему та носять із собою змінні купальники, нудьгують у черзі в роздягальні, боязно перевертаються з розв’язаними топами, ми

вже із задоволенням користуємось купальниками, що вирішують вище описані проблеми. Sun and Sea – це також про захист екології, природи та свого здоров'я. Надягаючи купальник S&S ви мінімізуєте використання сонцезахисного крему, хімічний склад якого вбиває корали та підводний світ океану. А також володарки розумних купальників завжди виділяються на пляжі та привертають увагу. Ви зберете нереальну кількість компліментів, що вже перевірено нашими задоволеними клієнтами. Гарантовано: ви – зірка пляжу!

sunandsea.com.ua sunandsea.brand +380 66 601 12 43 sunandsea.brand@gmail.com

39


FASHION

Основні правила дрес-коду королеви від Кирила Савченка, які дозволять уникнути модних faux pas і бути елегантною та впевненою у собі по-королівські!

КОРОЛІВСЬКИЙ ДРЕС-КОД:

поради від зіркового стиліста Кирила Савченка Кирило Савченко — cтиліст, іміджмейкер та fashion Snob, режисер- постановник показів, досвід роботи у fashion індустрії – 17 років. Співпрацював як стиліст з зірками: Анєю Арфєєвою (ведуча і DJ Kiss fm), Поліною Логуновою (телеведуча, нутріціолог, стиліст-перукар), Андрієм Шатирко (блогер,засновник агенції SHATYRKO AGENCY, учасник шоу «Холостячка»), Мілою Нітіч (співачка), Анастасією Приходько (співачка) та з іншими артистами.

ПРАВИЛО ПЕРШЕ – «ВСЕ В МІРУ!» Елегантність та стриманість входять в основне правило дрес-коду для королівських осіб. Це стосується одягу, взуття, зачіски, макіяжу. Гардероб королеви має бути благородних кольорів, класичних фасонів, виготовлений із якісних та добротних тканин. Не рекомендуються відверті моделі суконь з глибикими декольте, а відкриті плечі допускаються для вечірніх заходів, проте в комплекті з довгими рукавичками. ПРАВИЛО ДРУГЕ – «ЕЛЕГАНТНА ДОВЖИНА» Відомі королівські родини притримуються певного регламенту, що корегує довжину суконь та спідниц. Ця довжина коливається від середини коліна на 5-6 см вгору чи вниз в залежності від віку жінки. У юних королев – коліна ледь відкриті, у більш дорослих жінок – навпаки. А от міні-спідниці неприйнятні як для перших, так і для других. ПРАВИЛО ТРЕТЄ – «ОБОВ'ЯЗКОВА СУКНЯ-ФУТЛЯР» Сукня-футляр має бути в арсеналі кожної королеви. Це – вічна класика, символ витонченості, елегантності та безмірної жіночності. І хоча класичний силует сукні-футляра – облягаючий, все ж таки вона не повинна бути занадто вузькою. У класичного варіанта, прототипом якого була маленька чорна сукня Коко Шанель з довжиною до коліна, не було рукавів, а декольте мало заокруглену форму. Сучасна сукня-футляр може бути з рукавами та не лише чорною. В будь-якому варіанті вона ідеально поєднується з жакетом чи кардиганом, обережно доповнюється аксесуарами. 40


ПРАВИЛО ЧЕТВЕРТЕ – «ЖІНКА В ПАНЧОХАХ» У громадських місцях жінки повинні з'являтися в панчохах (колготках), переважно тілесного або світло-сірого кольору, без візерунків. Такі панчохи не привертають увагу до ніг, що є важливим моментом під час заходів, коли доводиться довго стояти. Правило п'яте – «НЕПОМІТНІ ПІДБОРИ» Взуття має бути непомітним, класичним, із закритим і трохи звуженим мисом. Протокол не рекомендує одягати взуття із надто високими та вузькими підборами. Королева має символізувати стабільність та впевненість. Правило шосте – «ВІЛЬНА РУКА» При виборі сумки перевагу в обов'язковому порядку треба віддати клатчу або строгій сумочці на ланцюжку, щоб хоча б одна рука залишалася вільною.

Правило сьоме – «РОЗКІШ МАЛЕНЬКИМИ ДОЗАМИ» Одяг має бути пошитий з якісних природних матеріалів. Носіння штучного хутра та штучних тканин досить довго вважалось правилом поганого тону. Але життя міняється. Прес-секретар Букінгемського палацу заявив, що підтримавши організації з захисту тварин, тепер при створенні одягу для ЇЇ Величності Єлизавети другої буде використовуватись лише штучне хутро. Правило восьме – «СЛІДКУЙТЕ ЗА ВОЛОССЯМ» Волосся має бути або настільки довгим, щоб його можна було зібрати в пучок, або – коротким. Тільки так вітер не зможе постійно роздувати волосся та закривати ним обличчя, що на фотографіях виглядає зовсім не привабливо. Правило дев'я́те – «ОБЕРЕЖНІШЕ З АКСЕСУАРАМИ» Прикраси не повинні бути об'ємними, а макіяж – занадто яскравим. Ювелірні вироби мають виглядати аристократично. Це можуть бути вишукані каблучки. Вдень дозволяється одягнути перлове кольє або маленьку брошку. Увечері не забороняється прикрасити вечірнє вбрання намистом або кольє. У макіяжі знаходиться під забороною червона помада, а також темні та надто яскраві тіні для повік. 41


FASHION

42


FASHION

VESNA accessories – унікальний український бренд жіночих прикрас ручної роботи, знаний не тільки у нашій країні, але і за її межами.

ACCESSORIES

А

Фото: Пресслужба VESNA

ксесуари VESNA доповнюють образи топ-моделей та артистів на червоних доріжках Голівуду та України. Крім того, бренд VESNA займається індивідуальною розробкою прикрас перших красунь України для міжнародних конкурсів краси, та вже п’ять років є учасником Ukrainian Fashion week у колабораціях із відомими українськими брендами одягу. Засновниця та головний дизайнер бренду – Дарія Весна Вербова у своїй

творчості надихається образами selfmade woman – жінок, які створили себе самі та змогли самостійно добитися успіху. «Мене оточують дівчата та жінки, які своєю силою та характером можуть змінювати світ. Вони створюють справжнє життя навколо, задають тренди та є прикладом для мільйонів. Але найголовніше що в них є – це сила жіночності. Вона проявляється зовнішньо, але по суті, це віддзеркалення внутрішнього ста-

ну. Балансу сили, гармонії, впевненості, ніжності та витонченості. Наш бренд VESNA допомагає розкрити цю енергію жіночності, допомагає позбавитись страхів та невпевненості. Ми відкриваємо жінок для самих себе. Допомагаємо підкреслити їхню ніжність, мудрість та красу. Ця сила є у кожної з нас, їй просто потрібно дати свободу». Для виготовлення оздоблення, що відповідає смакам найвибагливіших модниць, майстрині бренду VESNA accessories використовують стрази Swarovski, чеський кришталь, унікальний японський бісер, натуральні перли, мінерали та безліч елементів, виконаних власноруч, ексклюзивно, у єдиному екземплярі. За останні роки колекції бренду розійшлись по усіх континентах світу. Вони прикрасили десятки обкладинок всесвітньо відомих журналів: Vogue, Elle, Marie Claire, L’Officiel, Moevir, Playboy. Витвори декоративно-прикладного мистецтва VESNA accessories стали достойним доповненням у образах Насті Каменських, Каті Осадчої, Аліси Хомер, Алли Костромічової та Аліни Байкової, дефілюючих по червоним доріжкам конкурсів та фестивалів. Прикраси бренду стали своєрідним символом сексуальних та впевнених у собі жінок. Жінок, особливу енергетику яких підсилює магічна сила чарівних прикрас. І це підтвердить кожна красуня, яка стала володаркою сережок, браслету або кольє бренду з такою життєстверджуючою назвою – Весна! 43


FASHION Анна Гомонова та учасниці Vie Fashion week

АСОЦІАЦІЯ КОРОЛЕВ УКРАЇНИ на Дубайському тижні моди Vie Fashion week

Шість незабутніх листопадових днів цього року представниці Асоціації королев України провели під яскравим сонцем гостинного Дубай, відомого усьому світу не лише величними мечетями, музичними фонтанами, розкішними готелями, а й традиційним Дубайським тижнем моди Vie Fashion week.

Олена Голуб

44

Ірина Оськіна

Фото: Лідія Тропман

MILANIA


У

країнські красуні, серед яких були титуловані Королеви, учасниці конкурсу Grand Queen Ukraine, а також амбасадори партнерського бренду, дефілювали як моделі на найзнаменитішому та наймасштабнішому подіумі Близького Сходу. У рамках Дубайського тижня моди Vie Fashion week іменитій та заможній публіці, що злетілася з різних куточків земної кулі, були представлені колекції топових дизайнерів з Італії, США, Казахстану, України, Індії – розкішні вечірні сукні і кардигани з м'якого оксамиту та легкого шовку з леопардовим принтом, ексцентричні шкіряні комплекти, унікальні головні прикраси, які з цілковитою підставою можна віднести до витворів декоративно-­ ужиткового мистецтва.

Ірина Оськіна, Олена Голуб, MILANIA, Анжеліка Костіна, Олена Бринза

Олена Голуб, Юлія Ігнатченко, Ірина Оськіна

Програма східного тижня моди була неймовірно насиченою та різноманітною для всіх її учасників. Кожному виходу українських моделей на білосніжний дубайський подіум передувала найсерйозніша підготовка. А це щоденні кастинги, репетиції дефіле, візаж та зачіски від найкращих майстрів, які займаються мистецтвом створення образу. Однією з нетривіальних подій, що відбулися на дивовижній землі Аравійського півострова у ці дні, була фотосесія представниць Асоціації королев України у пустелі серед піщаних барханів. А завершилося перебування наших чарівних дівчат на Дубайському тижні моди Vie Fashion week воістину з королівським розмахом – прогулянкою на яхті Перською затокою та фінальною гала-вечерею. 45


Історія бренду BabyDollDress бере свій початок у Нью-Йорку, саме там, де височить статуя Свободи, здіймаються у небо знамениті хмарочоси Манхеттена, виблискує вогнями легендарний Бродвей.

ІСТОРІЯ БРЕНДУ

BabyDollDress Ц

я картинка, схожа на декорацію до американського мюзиклу, як найкраще підійшла для створення тієї атмосфери свободи, розкутості, задоволення від життя, в якій народилася ідея виготовлення оригінального жіночого одягу. «Мені надзвичайно сильно захотілось, – зізнається засновниця бренду BabyDollDress, дизайнер Інна Леон, – створити щось ніжне, повітряне, жіночне. Саме так і з’явилась ідея першого платтячка, повітряного та ніжного як зефір, яке підкреслювало красу та ніжність жінки, переносило її у казку та допомагало відчути себе справжньою принцесою». І, дійсно, сукні від BabyDollDress – це не просто красиве та оригінальне вбрання, а витвір декоративно-прикладного мистецтва, який допомагає перевтілюватись кожну його володарку у сучасну принцесу або королеву. Будь-яка колекція суконь від BabyDollDress – це злам стереотипів, буяння кольорів, виклик всьому сірому, буденному, це жага до життя, затиснута у потворні правила, нав'язані суспільством. В такій сукні жінка звільняється від внутрішніх комплексів, стає впевненою в собі, і з цілковитою підставою може радісно викрикнути на весь білий світ: «Я – вільна!».

babydolldressua 46

babydolldressua


ШОУ-БІЗНЕС

ALYOSHA – українська співачка,

композиторка й авторка пісень

A

LYOSHA (Олена Тополя) народилася в місті Запоріжжя. Свій творчий шлях вона почала в музичній студії «Юність» під керівництвом Заслуженого діяча культури Володимира Артемєва. І мало хто знає, що у дитинстві майбутня співачка, що зростала разом з братами, одержала хлопчаче прізвисько «Льоха», від якого незабаром і утворився творчий псевдонім – ALYOSHA. Широкому загалу ALYOSHA стала відома у 2010 році після перемоги в Національному відборі на «Євроба-

чення» з піснею «To be free». Однак, як виявилося, за регламентом конкурсу трек не відповідав вимогам пісенного фестивалю. У короткі терміни артистка презентувала нову авторську пісню «Sweet people». З нею вона представляла Україну на головному музичному конкурсі Європи в Осло (Норвегія) та увійшла до десятки кращих виконавців континенту. Відео, зняте до цієї пісні, відображало світ, що стоїть на межі екологічної катастрофи. Пісня торкалась основних екологічних проблем сучасності. Кліп

переглянуло понад мільйон людей, а ALYOSHA пройшла у фінал і посіла десяте місце на Євробаченні. На даний час на рахунку співачки п’ять студійних альбомів: англомовний «A World Outside Your Door», «Точка на карте» (дві частини), «Маленький секрет» і «Золота середина». Співпрацювала ALYOSHA з відомими артистами, зокрема: Наталею Могилевською, Потапом, NK (Настя Каменських), Владом Дарвіним та іншими. ЇЇ пісні неодноразово ставали саундтреками до популярних українських серіалів. Перелік нагород Олени Тополі вагомий. Наразі ALYOSHA є володаркою багатьох престижних премій: «M1 Music Awards», «Золота жар-птица», «YUNA», «Золотий грамофон» (Україна), «Пісня року», «Viva!», «Жінка року», «Червона Рута» та ін. За даними авторитетного музичного медіа-сервісу «TOP HIT» пісні співачки стоять у гарячій ротації на всіх всеукраїнських радіостанціях та займають лідируючі позиції радіочартів. У 2020 році артистка стала Найкращою співачкою країни за результатами моніторингу радіоефірів вищезгаданого ресурсу. Окрім творчості ALYOSHA приділяє час і для соціальних ініціатив: бере участь у багатьох благодійних акціях на підтримку онкохворих та дітей- сирот, проводить зустрічі та виступи в реабілітаційних центрах із воїнами та ветеранами АТО, знімається у кампаніях із протидії домашньому насиллю. Співачка має статус Партнера ЮНІСЕФ в Україні з питань народонаселення. З 2013 року ALYOSHA заміжня за фронтменом гурту «Антитіла» Тарасом Тополею. Пара виховує двох синів та доньку. Співоча родина не забуває про творчість і вдома: перед сном Олена та Тарас завжди співають дітям колискові. «Те, що ми проживаємо, коли стаємо батьками – це неймовірно. Цінуйте справжнє, слухайте своє серце і не ведіться на фальшиве! – радить Олена Тополя нашим читачам. 47


ШОУ-БІЗНЕС

Наталія МОРОЗОВА Заслужена артистка України, вокалістка, кіноактриса, режисер інноваційних проектів шоу-індустрії, громадський діяч.

К

ількість перемог Наталії Морозової у пісенних конкурсах та фестивалях вітчизняного та міжнародного масштабу вражаюча! За індивідуальність тембру, витончений художній смак та особливий імідж співачку називають українською іконою стилю. У творчому багажі Наталії Морозової такі хіти, як «Сиреневое небо», «Shake», «Run», «Варто» та ін. Більше дванадцяти років вона професійно займається танцями та являється керівником танцювальної студії. Черговою вершиною творчості співачки у 2019 році стала довгоочікувана платівка «Сильная» – це чотирнадцять композицій у сучасному звучанні, на основі яких було відзнято три відео-кліпи. Ми поспілкувалися з Наталією. У нашій теплій розмові співачка розповіла про свою творчість, захоплення та мрії.

ЧИ БРАЛИ ВИ КОЛИСЬ УЧАСТЬ У КОНКУРСАХ КРАСИ? Ні, ніколи не брала участі у подібних заходах. В юності я не вважала себе красивою дівчиною, а у дорослому віці якось не доводилося. А ось на модних показах у презента48

НАЗВІТЬ СВОЮ УЛЮБЛЕНУ ПІСНЮ, РОЗКАЖІТЬ З ЧИМ ВОНА У ВАС АСОЦІЮЄТЬСЯ? Мені дуже складно виділити одну пісню, адже у кожному періоді життя були свої улюблені композиції. І вони, звичайно, пов'язані з якимись конкретними яскравими подіями. Пісня «Танцы вдвоем» гурту «Технологія» – це якраз той час, коли я вже відчула себе трохи дорослою: поїхала від батьків до Києва вчитися, нові знайомства, перше кохання, переживання, зустрічі, сльози, ревнощі та розставання… Ось саме з цими пережитими почуттями асоціюється ця пісня. Коли ми збираємося з подружками за келихом ігристого, завжди згадуємо наш безтурботний студентський час і співаємо цю пісню.

ЧИ ВІРИТЕ ВИ У НОВОРІЧНЕ ДИВО? Моє улюблене свято – Новий рік. У дитинстві я навіть не так на нього чекала, як чекаю зараз. Мені дуже подобається саме процес підготовки до свята. Складати святкове меню, сервірувати стіл, підбирати вбрання для новорічної вечірки… Але моя улюблена справа – це купівля новорічних подарунків «під ялинку». Я вірю у магію і завжди чекаю дванадцятої години, потім загадую бажання, пишу листа та кладу його під ялинку. І, як маленька дівчинка, вірю в те, що Новий рік буде щасливим і всі мої бажання збудуться. Я вірю у дива, і вони справді трапляються. НАТАЛІЯ, ЩО Б ВИ ХОТІЛИ ПОБАЖАТИ ЧИТАЧКАМ НАШОГО ВИДАННЯ? Любіть життя у всіх його проявах, життя – це найкраще, що нам дано!

Фото: Із особистого архіву MOROZOVA

ЩО ДЛЯ ВАС ОЗНАЧАЄ БУТИ СПІВАЧКОЮ? Це моє життя! У кожної людини є те, що вона шалено любить і без чого не уявляє свого життя, у мене це – творчість, спів. Дуже важливо займатися тим, що дарує тобі натхнення та радість, тільки тоді ти будеш по-справжньому щасливою людиною.

ціях колекцій одягу я брала участь, це дуже цікавий досвід.


ОЛЕНА ГРЕБЕНЮК Олена Гребенюк, солістка Київського академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва, лауреат міжнародних конкурсів.

Фото: Із особистого архіву Олени Гребенюк

З

цілковитою підставою можна стверджувати, що солістка «Київської опери» Олена Гребенюк на сьогодні є тією самою оперною дівою, якій вдалось зламати старозавітні стереотипи про оперну співачку, схожу на монумент, та стати сучасною, відомою, популярною та улюбленою артисткою для слухачів різних вподобань, віку, соціального статусу та місця проживання. Тому не дивно, що голосом володарки ліричного сопрано, яка, крім того, є чарівною жінкою, харизматичною людиною та цікавою особистістю, захоплюються меломани зі всього світу. Олена співає дванадцятьма мовами! А починала свій творчий шлях маленька Оленка у сонячному Баку, де з семи років щоденно займалась вокалом. Після переїзду родини до Києва, дівчина вступає до консерваторії. Під час навчання вона бере участь в одному з відомих на той час міжнародних вокальних конкурсів оперної та камерної вокальної музики імені І.Паторжинського, судді якого одноголосно віддають перемогу юній Олені – настільки їх вразив чарівний голос дівчини. Молода співачка одержує приз – "Золота надія України". Так починалася музична кар’єра видатної української оперної діви Олени Гребенюк. Її творчий шлях сповнений вагомих досягнень. А це і ІІІ премія та звання лауреата ХХХVІІІ Міжнародного конкурсу оперних співаків ім. А.Дворжака у Карлових Варах, і Гран-прі на Першому Міжнарод-

ному конкурсі «Євро-відео» у місті Тирана (Албанія). У 2005 році Олена Гребенюк записала диск «Le Forze del Destino project» з аріями із опер Дж.Верді, А.Бойто, Дж.Пуччіні, К.Сен-Санса, А.Каталані (саундпродюсер, аранжувальник П.Шевчук, Paularis Music Group) та знялася у кліпі «Le Forze del Destino project» («Сила долі»), поставленому режисером Є.Тимохіним. У цьому проєкті Олена виконала головну роль, після чого насичена краса її сопрано була визнана кращою в Європі і довгий час була в гарячій ротації не лише в Україні, а й за її межами. Відеоробота динамічного одноактного спектаклю, створеного колективом справжніх майстрів своєї справи, є гордістю Олени. Того ж року для співачки було поставлено сучасну оперу-балет «Le Forze del Destino» («Сили долі», режисер Р.Поклітару). Прем’єра відбулася на сцені Київського театру оперети, виставу було показано на

сценах Національної опери України, Київського муніципального театру опери і балету для дітей та юнацтва та на гастролях у Таїланді. Олена Гребенюк має багато енергії й душевної теплоти, тому їй вистачає сил і на благодійність. Вона виступає з благодійними концертами у підтримку сиріт, хворих та нужденних. Спільно з колегами бере участь у заходах, які допомагають розвивати і покращувати культуру України. На одному із масштабних концертів заради цієї мети і були зібрані кошти на придбання роялю для концертної зали Черкаського обласного художнього музею. Завдяки своєму таланту, наполегливості і цілеспрямованості Олена Гребенюк – частий гість на телепередачах, як експерт та зірковий тренер. Вона впевнена, що якщо людина не рухається вперед, не удосконалює себе – вона не буде далі розвиватися. Хіба можна з цим не погодитись?! 49


ШОУ-БІЗНЕС

ДАНІЕЛЬ САЛЕМ:

«Бути чоловіком – не означає бути секс-символом» Український ресторатор, телеведучий та актор Даніель Салем полюбився всій Україні, коли вперше вийшов на паркет шостого сезону шоу «Танці з зірками» на телеканалі «1+1». Минулого року Даніель вирішив спробувати себе як співак і взяв участь у десятому сезоні співочого шоу «Голос країни». Зараз він – успішний телеведучий на каналі «Україна». Родом наш герой із Одеси, має ліванське коріння по батьку. Про свій успіх, про улюблену доньку та жінок Даніель Салем розповів у відвертому інтервʼю. ДАНІЕЛЬ, ВИ ДУЖЕ ХАРИЗМАТИЧНИЙ ТА ПРИВАБЛИВИЙ ЧОЛОВІК. ЧАСТО ЧУЄТЕ ТАКІ КОМПЛІМЕНТИ НА СВОЮ АДРЕСУ? Так, часто чую такі компліменти. Мені дуже приємно. Насправді, веду величезну роботу над власною харизмою, що в 99 відсотків випадків означає бути дуже впевненим у собі, бути достатньо відкритим, готовим приймати. Це, на відміну від таланту, постійна робота.

КРАСИВА ЖІНКА, ЯКА ВОНА? ЧИ Є У ВАС СТАНДАРТ? Красива жінка – граціозна, така, що любить і поважає себе. Я думаю, кожен розуміє, про що я. Наприклад, коли жінка входить у приміщення або йде вулицею, вона повинна справляти 50

ЩО ВАЖЛИВІШЕ У ЖІНЦІ: КРАСА ТА ФІГУРА ЧИ РОЗУМ ТА ПОЧУТТЯ ГУМОРУ? Однозначно на першому місці – почуття гумору. На другому – розум, а фігура – це справа смаку. Якщо ти хочеш провести час із людиною, ти робиш це для обміну енергетикою. Сміх, як відомо, продовжує життя та підвищує тонус настрою. А розум – це зростання. Поряд із розумною жінкою ти ростеш і розвиваєшся. В ОДНОМУ З ІНТЕРВ'Ю ВИ СКАЗАЛИ, ЩО У БУДЬ-ЯКИХ СИТУАЦІЯХ ПОСТУПАЄТЕСЯ ЖІНКАМ. ЧОМУ? Знаєте, краще поступитися, тому що в будь-якому випадку будеш потім вибачатися, що не зробив цього. А жінка оцінить і завжди зрозуміє такий вчинок. ДАНІЕЛЬ, ВАС ЧАСТО НАЗИВАЮТЬ СЕКС-СИМВОЛОМ. ЧИ ЗГОДНІ ВИ З ТАКИМ СТАТУСОМ? ВАМ ЦЕ ЛЕСТИТЬ? Взагалі не згоден. Це не мій статус. Чомусь одразу приходить асоціація

У ВАС Є ЛАПОЧКА-ДОЧКА САНТА-ЛУНА. ЯК БАЛУЄТЕ? ЧОМУ НАВЧАЄТЕ МАЙБУТНЮ ЛЕДІ? ЩО ЗАБОРО­ НЯЄТЕ? Доньці нічого не забороняю. Навчаю її бути індивідуальністю, знати, чого вона хоче, любити і поважати себе. Намагаюся, щоб вона навчалася на моєму прикладі, адже виховання дітей – це насамперед виховання самого себе. Балую..., але, з огляду на мій графік, намагаюся балувати саме увагою. ДАНІЕЛЬ, ВАШ ШЛЯХ ДО УСПІХУ БУВ ТЕРНИСТИМ, АЛЕ УСПІШНИМ. СЬОГОДНІ ВИ ТЕЛЕВЕДУЧИЙ, УЧАСНИК ПОПУЛЯРНИХ ШОУ, ЗНІМАЄТЕСЬ У КІНО. ЩО ДАЛІ? ЯКІ МРІЇ ПЕРЕТВОРЮВАТИМЕТЕ НА РЕАЛЬНІСТЬ? Моя мрія та мета зараз – стати актором Netflix, потрапити на високі чарти кіно. Можна записати червоний альбом, в моєму стилі. Нині продумуємо це. І НАСАМКІНЕЦЬ, СКАЖІТЬ, ЯКОЮ МАЄ БУТИ ЖІНКА, ЩОБ СПОДОБАТИСЯ ТАКОМУ ЧОЛОВІКОВІ, ЯК ВИ – КРАСИВОМУ, УСПІШНОМУ ТА ВПЕВНЕНОМУ В СОБІ? Все просто. Жінка, яка вміє любити, приймати кохання і віддавати. І, звичайно ж, добре б їй вміти готувати фантастичний борщ.

Фото: Пресслужба Даніеля Салема

А ЖІНКАМ ЧАСТО РОБИТЕ КОМПЛІМЕНТИ? ЯКІ САМЕ? Я сказав би, що дуже часто. Але ніколи не роблю їх просто так. Вважаю себе величезним поціновувачем жіночого нутра, жіночого джерела. Найчастіше, як тільки бачу велику жіночу силу та граціозність – завжди про це скажу. Ну і, звичайно, приводом для компліменту завжди буде професіоналізм жінки.

вибухове враження, і ти або хочеш з нею заговорити, або просто насолоджуєшся її красою та енергетикою.

з богом Еросом. Дуже завищена та переоцінена історія. Бути чоловіком – це не означає бути секс-символом. Адже сексуальність включає численні пункти: харизму, вчинки, погляди на життя, принципи.


ШОУ-БІЗНЕС

51


Співачка ТАТА:

про зйомки кліпу «Bales» та популярність у TikTok Молода співачка україно-вірменського походження – ТАТА дала ексклюзивне інтерв'ю читачам «Ukrainian Queen», в якому розповіла про зйомки свого нового кліпу «Bales», що є компіляцією знаменитих пісень двох народів – українського та вірменського. Йдеться про шедевр музичного фольклору «Ой, у вишневому саду», який артистка вміло та гармонійно вплела у найвідомішу вірменську народну пісню «Bales». Створена композиція стала популярною у соціальній мережі TikTok та на YouTube. Про це та багато іншого ТАТА розповіла у нашому інтерв'ю.

ВАШ КЛІП «BALES», ЯК ОСТАННІМ ЧАСОМ МОДНО ГОВОРИТИ, «ЗАЙШОВ» У СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ «TIKTOK», ЧИ ОЧІКУВАЛИ ВИ НА ТАКУ РЕАКЦІЮ ПУБЛІКИ? Зізнаюсь, для мене це стало справжнім сюрпризом. Я безмежно вдячна кожній людині, яка слухає мої пісні, яка мене знімає, яка відзначає саме мене. ПОГОВОРИМО ТРОХИ ПРО ЗЙОМКИ. ВИ ЗНІМАЛИ СВІЙ КЛІП У ВІРМЕНІЇ, А ЧОМУ САМЕ ТАМ? Вірменія – моя Батьківщина, а зняти кліп саме там – було моєю найбільшою мрією. Якщо чесно, то я боялася навіть думати про це. Мені здавалося, що втілити мою мрію у життя буде майже неможливо. Але я в одному переконалася точно – якщо чогось дуже сильно хотіти, то воно обов'язково здійсниться.

52

ЧИ БУЛИ ЕКСТРЕМАЛЬНІ МОМЕНТИ ПІД ЧАС ЗЙОМОК КЛІПУ? Було багато крутих та емоційних моментів. Я з величезним здивуванням побачила себе зовсім у новому

образі. Я не розкриватиму всі наші секрети, але саме це здивування на рівні відкриття самої себе було найнезабутнішим. ЯКЩО КОРОТКО, ЯКА ІДЕЯ ЗАКЛАДЕНА У ВІДЕО «BALES»? Багато хто досі не зрозумів, але у самій ідеї кліпу закладена серйозна історія. Для мене це не просто романтичне відео у музичному супроводі, а відповідальна робота з глибоким змістом – мати берегла і дбала про свого сина, маленького беззахисного хлопчика, який виріс та став справжнім воїном, мужнім захисником, хоробрим і безстрашним чоловіком.

Фото: Пресслужба Тата

СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ БУЛО У ВАШІЙ ЗНІМАЛЬНІЙ КОМАНДІ? Мені дуже пощастило з командою. Над кліпом працювали понад тридцять осіб. Дуже велику роботу зробив наш режисер – Арен. Саме він зібрав найкращих з найкращих, за що я йому дуже вдячна.

ПІСЛЯ УСПІХУ ТРЕКУ «BALES» ЯКОЮ МОВОЮ ПРОДОВЖИТЕ ВИПУСКАТИ КОМПОЗИЦІЇ? Я поки що не хочу робити якихось заяв, мовляв, співатиму тільки однією мовою. Час покаже. Адже ми готуємо різні проекти, і я сподіваюся, що вони знайдуть своїх слухачів. Я ще дуже молода і мені подобається експериментувати, пробувати та шукати себе в чомусь новому.


ШОУ-БІЗНЕС

Uliana ROYCE

Українська співачка нового покоління, музикант, телеведуча, блогер.

U

Фото: Пресслужба

liana Royce завжди готова до експериментів у своїй творчості. Дівчина не звикла сидіти на місці. Напередодні свого першого сольного концерту «Мої правила» співачка представила трек Drama Queen, який записала у колаборації з саундпродюсером Kirill Levy. Вже рік вони працюють над новим альбомом, звучання і глибина якого – це абсолютно нова грань, як для творчості Уляни, так і для українського шоу-бізнесу в цілому. Про перший сольний концерт, творчі плани та про мрії Uliana Royce читайте в ексклюзивному інтерв’ю для Ukrainians Queens. УЛЯНА, НЕЩОДАВНО ТИ ВІДІГРАЛА СВІЙ ПЕРШИЙ СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ. ПОДІЛИСЯ СВОЇМИ ВІДЧУТТЯМИ: ЩО БУЛО НАЙСКЛАДНІШИМ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ, ТА ЯКІ СЮРПРИЗИ ВРАЗИЛИ ТЕБЕ ОСОБИСТО ПІД ЧАС ЙОГО ПРОВЕДЕННЯ? Ми з командою старанно готувалися більше двох місяців, весь процес був і складним, і захоплюючим одночасно. Я не можу виділити щось особливо складне, але від хвилювань я схудла на сім кілограмів, через що довелося кілька разів ушивати костюми, хоча це в мої плани ніяк не входило. Під час самого виступу все пройшло гладко, я вийшла на сцену, залишивши всі переживання за кулісами. Потужна енергетика «розривала» від почуттів і

мене, і зал. Були, звичайно, і несподівані сюрпризи. У середині концерту раптово з’явився загадковий чоловік, весь у чорному і в шоломі, за яким не було видно ні обличчя, ні очей. І хоча я і зараз перебуваю трошки у шоці від його витівки, але, користуючись нагодою, хочу подякувати цьому дивному незнайомцю за чудовий букет. ЧИ МОЖНА ТЕБЕ НАЗВАТИ «DRAMA QUEEN»? ПРО КОГО ТВІЙ НОВИЙ ТРЕК? Всі ми іноді трошки Drama Queen. І я – не виключення. ЧИ ВІРИШ ТИ У НОВОРІЧНЕ ДИВО? ПОДІЛИСЯ СВОЄЮ НАЙБІЛЬШОЮ МРІЄЮ І РОЗКАЖИ ПРО НАЙНЕЗВИЧАЙНІШИЙ ПОДАРУНОК, ЯКИЙ ТИ КОЛИСЬ ОТРИМУВАЛА. Звичайно вірю! Вірю у казку та чари. Це ж так чудово! Моя мрія зараз – зібрати в найближчому майбутньому Олімпійський і поділитися своїми піснями та енергією з такою великою аудиторією. А з подарунків, напевно, найнезвичайнішим була лялька – моя зменшена копія, якою мене приємно вразили в день народження. УЛЯНО, І НА ЗАВЕРШЕННЯ – ТВОЇ ПОБАЖАННЯ ЧИТАЧАМ ЖУРНАЛУ… Шукати та знаходити свій особистий шлях! І ніколи з нього не сходити, незважаючи ні на що! 53


EDGAR&EMMA: «У нас кипить гаряча кров!» Дует, який набирає обороти популярності в Україні, за походженням можна вважати міжнародним. Едгар має вірменське коріння, а Емма – арабо-грузинське. Молоді виконавці стали відомі своїми хітами «Тебе мало», «Телефон», а також «Мамо, я п'яна», які ротуються на топ-радіостанціях країни. Дует довго не з'являвся на сцені, а частина шанувальників не знає Edgar&Emma в обличчя. Тож ми вирішили познайомитись поближче, дізнатися подробиці творчої кухні дуету та багато іншого з перших вуст. ЯКИЙСЬ ПЕРІОД ВИ НЕ З’ЯВЛЯЛИСЬ НА СЦЕНІ ПЕРЕД ПУБЛІКОЮ. СКАЖІТЬ, ЦЕ БУЛО ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ЧИ, ТОЧНІШЕ, РОБОТА НАД НОВИМ МАТЕРІАЛОМ? Edgar: Я думаю, що це – щось середнє. Ми перезавантажилися і зробили нову пісню. Emma: Для мене це було, скоріше, перезавантаження, плюс старанна робота. Було багато часу подумати, обміркувати та створити щось нове. За цей час у нас з'явився свіжий подих. ЯК ВИ ВВАЖАЄТЕ, У ЧОМУ ВАША ОСОБЛИВІСТЬ? Edgar&Emma: У нашому дуеті змішано п’ять культур, і це вже являється особливістю нашого маленького колективу. Крім того, усі пісні ми робимо самотужки. І ми максимально вмотивовані. Наш дует точно не схожий ні на кого. ДУЕТ – ЦЕ ЗАВЖДИ ПАРТНЕРСТВО? ЧИ ВСЕ Ж ТАКИ МІЖ ВАМИ ТРАПЛЯЮТЬСЯ СВАРКИ? ЯКЩО ТАК, ТО З ЯКОГО ПРИВОДУ? Edgar: Буває, звичайно, але у результаті швидко миримось. Ми ж любимо одне одного. 54

Emma: Що в мене, що у Едгара кипить гаряча кров. Ми обидва з характером. Звичайно, у нас бувають непорозуміння, і це нормально. Намагаємось швидко знаходити компроміс, і найчастіше наша така пристрасть відображається у піснях. Так що сварки нам іноді на користь (сміється).

НАД ЧИМ ВИ ЗАРАЗ ПРАЦЮЄТЕ? Edgar: Ми готуємо до виходу новий, дуже веселий трек, який, як мені здається, легко запам'ятовується. Плануємо зйомки кліпу. Emma: Це буде дуже круто. Ми вийдемо із зони комфорту і зробимо щось не властиве нашому дуету.

ЯК ВИ ДУМАЄТЕ, ЩО ОБ'ЄДНУЄ ВАС? Edgar: Мабуть, перш за все – ­талант та щирість у почуттях. Emma: Щирість у музиці, в тексті пісень, у самому житті. Наші пісні і є відображення нас справжніх.

ЯК ВИ ДУМАЄТЕ, У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ФОРМУЛА УСПІХУ В ШОУ-БІЗНЕСІ? Edgar: У характері. Без характера у шоу-бізнесі буде дуже важко. Emma: В особистості. Тільки артисти з родзинкою, зі своїм внутрішнім стрижнем, індивідуальністю залишаються в серцях слухачів надовго.

ЯКБИ ВАМ ЗАПРОПОНУВАЛИ ЗМІНИТИ ПАРТНЕРА, ВИ ПОГОДИЛИСЯ БИ НА ТАКУ ПРОВОКАЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ? Edgar: Я – ні. Edgar&Emma – це, насамперед, дві особистості, а не просто гурт. Emma: Думаю, якби була така пропозиція – я б не погодилася. Бо для мене Edgar&Emma – це вже історія. І ми хочемо її продовжувати, а фінал її буде лише спільний.

ЧИ ЗМОЖЕТЕ ВИ ДОСЯГТИ РЕАЛЬНОГО УСПІХУ? ТАК ЩОБ – СЛАВА, СТАДІОНИ ШАНУВАЛЬНИКІВ, АВТОГРАФИ, ФОТОСЕСІЇ, КВІТИ, АПЛОДИСМЕНТИ… Edgar&Emma: Ми до цього йдемо. І ми це зробимо, безперечно, інакше тоді навіщо все це. Адже, якщо не прагнути успіху і не вірити в його досягнення, то краще взагалі не розпочинати справу. І це стосується не лише шоу-бізнесу, але й будь-якої професії.Престижний міжнародний конкурс краси для жінок, які хочуть популяризувати українську красу та себе як особистість, заявити про власний бренд та отримати можливість представляти Україну на міжнародному рівні.

Ц

еремонія нагородження – подія, сповнена величі та краси. Найгарніші та діяльні українки візьмуть участь у боротьбі за можливість представити Україну на всесвітньо відомих конкурсах краси у Китаї, Дубаї, Греції, США. Національні директорки – засновниця Асоціації королев України Ірина Оськіна, співорганізатор Олена Голуб.

НАШI КОНКУРСАНТКИ:  Красиві та амбітні жінки;  Успішні професіонали, які готові заявити про себе та стати прикладом для інших;  Власниці бізнесу або ті, що займають керівні посади.

ПЕРЕВАГИ КОНКУРСУ: Головні королеви-переможниці отримають можливість у 2022 році взяти участь у престижних міжнародних конкурсах краси:  Mrs Globe (Китай);  Mrs Europe Globe (Греція);  Ms Grand Queen Universe (Дубай);  Mrs Grand Queen Universe (Дубай).

Море подарунків і нагород, океан емоцій та почуттів, безмежні горизонти нових можливостей для кожної учасниці і особливо для переможниць – вагомі аргументи взяти участь у конкурсі. Поважне журі, у складі якого можна зустріти як очільників всеукраїнських фінансових рейтингів, так і відомих осіб перших шпальт, обиратиме тих, хто нестиме у світ все найкраще, що є в українках, популяризуючи це у різних його куточках. Представляємо вашій увазі фіналісток конкурсу краси для успішних жінок GRAND QUEEN UKRAINE 2021 та почесне журі.

grandqueenukrainekiev 56

aq.in.ua


ФІНАЛІСТКИ | OUR PROJECT

КАТЕРИНА РОВІНСЬКА, beauty-маркетолог, експерт у сфері краси, керівник digital-студії Salon PR, власниця кабінетів косметології в Києві, Одесі і Дніпрі. Засновниця навчальної платформи beauty-бізнесу

АНАСТАСІЯ КУЗУБ, бізнес-леді у сфері краси, візажист

ІРИНА МІНЬКОВИЧ, project manager, модель

МАЯ ЛЕОНТЬЄВА, трансформаційний мотиваційний та бізнес-коуч і терапевт, ментор, наставник і спеціаліст Theta Healing, засновниця та ідейна натхненниця міжнародного освітнього проекту STYLY Academy 57


OUR PROJECT | ФІНАЛІСТКИ

МІЛАНІЯ МОНАСТИРСЬКА, співачка, телеведуча, модель, авторка пісень

НАТАЛІЯ РИМАР, психолог, власниця бренду одягу Bruma

АЛІНА ПОДСАДНА, фінансист

ТЕТЯНА ДУНАЄВСЬКА, засновниця Академії КІТ («Красиве Інтуїтивне Творіння»), інтуїтивний експерт, майстер з розвитку особистості

58


ФІНАЛІСТКИ | OUR PROJECT

ОЛЕКСАНДРА МАЖАРОВА, перукар, стиліст, візажист та засновниця салону «Комільфо», засновниця та співвласниця «AM_JN cooperation», курсів макіяжу «Сам собі візажист» та «Макіяж для підлітків»

МАРІЯ КАРЬЄВА, life-коуч Міжнародної Асоціації коучів IPACT-Isaac Pintosevich Systems, засновниця благодійного фонда допомоги тваринам EcoLive. Волонтер.

АЛІНА МОШКОВА, експерт краси у весільному образі (створення макіяжу і зачіски для наречених) з 10-річним досвідом, танцівниця Pole dance і організатор дівич-вечорів

ОКСАНА ВІННЕР, експерт в області психосоматики 59


OUR PROJECT | ЖУРІ

ОЛЕКСАНДР ПІКАЛОВ:

«Краса і розум – це гремучий коктейль» Олександр Пікалов, український актор, сценарист, телеведучий, художній керівник «Жіночого кварталу» та автор студії «Квартал 95». украй необхідні. Красива жінка без мозку, вибачте - це небезпечно. А краса та розум – це такий гримучий коктейль! Ось це справді цікаво.

ОЛЕКСАНДР, ВИ Є ЧЛЕНОМ ЖУРІ КОНКУРСУ КРАСИ GRAND QUEEN UKRAINE 2021. ВИ ВПЕРШЕ ОЦІНЮВАТИМЕТЕ ЖІНОЧУ КРАСУ ЯК СУДДЯ? І НАСКІЛЬКИ НЕЗВИЧНА ДЛЯ ВАС ЦЯ РОЛЬ? Так, це мій перший суддівський досвід. Але скільки себе пам’ятаю, з шести років був шанувальником жіночої краси. А тепер я практично професіонал, оскільки з 2018 року керую великим жіночим колективом – «Жіночим кварталом», у якому кожна артистка – красуня.

ЯКИМИ КРИТЕРІЯМИ КЕРУВАТИМЕТЕСЯ ПРИ ОЦІНЦІ УЧАСНИЦЬ? Перше враження – воно завжди вірне. Далі – це професійні чоловічі хитрощі. Я їх не розкриваю. НА ВАШУ ДУМКУ, НАСКІЛЬКИ ДЛЯ ПОТЕНЦІЙНОЇ ПЕРЕМОЖНИЦІ ВАЖЛИВІ РОЗУМ, ІНТЕЛЕКТ, ЕРУДИЦІЯ? Можливо, на конкурсі краси ці якості не відіграють першорядної ролі. Але в реальному житті вони 60

ЯКОЮ ВИ УЯВЛЯЄТЕ СУЧАСНУ КОРОЛЕВУ КРАСИ? Для мене Королевою краси буде та жінка, яка переможе у цьому конкурсі. Як би банально це не звучало, але кожна жінка у будь-якому разі – вже Королева. Це сто відсотків. На конкурсі будуть певні критерії, ось за ними і оцінюватиму. А далі побачимо. ОЛЕКСАНДР, ВИ КАЖЕТЕ, ЩО Є ПОЦІНОВУВАЧЕМ ЖІНОЧОЇ КРАСИ З ДИТЯЧИХ РОКІВ. ШВИДШЕ ЗА ВСЕ, У ВАС Є ВЛАСНИЙ ЕТАЛОН ГАРНОЇ ЖІНКИ? Я в черговому пошуку (сміється), у розлученні, так що про який еталон можна говорити… А якщо серйозно, то еталони змінювалися. Залишалось головне – особиста симпатія. ОЛЕКСАНДР, ЯКЩО ВЖЕ ВИ САМІ ТОРКНУЛИСЯ ОСОБИСТОГО... ЗОВСІМ НЕДАВНО ЗМІ БУКВАЛЬНО НАКРИЛО ХВИЛЕЮ ВІД НОВИНИ ПРО

ЧИ ВІЛЬНЕ ВАШЕ СЕРЦЕ ­ЗАРАЗ? Це таємна інформація. А йду суддею на конкурс краси (жартує - прим. ред.). Тому мій погляд має бути грайливим і бешкетним. Думаю, це допоможе конкурсанткам. ЯК ВИ ПОЧУВАЄТЕСЯ У РОЛІ ХОЛОСТЯКА? Чесно сказати – турбот не поменшало. Деякі речі мене відволікають від того, чим я хотів би займатися із задоволенням. Нині я в стані бойової готовності. Можливо, це якоюсь мірою і егоїзм, але життя коротке, тому хочеться зробити багато. ОЛЕКСАНДРЕ, НАЗВІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ТРИ ГОЛОВНІ ПРАВИЛА ВАШОГО ЖИТТЯ. Не брехати! Цінувати друзів! І ніколи не зупинятись – іти тільки вперед!

Фото: Пресслужба Олександра Пікалова

КОЛИ ВАМ ЗАПРОПОНУВАЛИ СТАТИ СУДДЕЮ, ВИ ОДРАЗУ ПОГОДИЛИСЯ? Звісно. Я завжди погоджуюсь на будь-які авантюри, якщо вони стосуються жінок.

ВИ ДО ВСЬОГО ПІДХОДИТЕ З ГУМОРОМ. ЯКЩО БУДЕ МОЖЛИВІСТЬ СТАВИТИ УЧАСНИЦЯМ ПИТАННЯ, ЧИ БУДЕТЕ ГУМОРИТИ? Звісно. Я спробую їх поставити в таке становище, яке змусить їх жартувати. Топити не буду. Не саркастично, але по-доброму трохи пожартую. Адже гумор є лакмусом розуму. Дурні люди, як правило, абсолютно не мають почуття гумору. До речі, люди з гумором можуть бути трохи легковажними, але не дурними.

ВАШЕ РОЗЛУЧЕННЯ З ДРУЖИНОЮ. РОЗКАЖІТЬ, ЧИ ДАВНО НАЗРІВАЛО ЦЕ РІШЕННЯ, ТА ЯКОЮ, НА ВАШУ ДУМКУ, МОЖЕ БУТИ ПРИЧИНА РОЗСТАВАННЯ ПІСЛЯ 18ТИ РОКІВ ШЛЮБУ? Почнемо з того, що це сталося вже понад два роки тому. Просто стало відомо широкій аудиторії лише зараз. До того ж, цілком випадково. Я не хотів афішувати подробиці мого особистого життя. Моїм друзям, близьким та рідним цей факт був відомий, а от інших людей, далеких від мене, це не повинно стосуватися. Якщо говорити про причини розлучення, то, природньо, вони різні... Швидше за все, зникла якась хімічна штучка. Для мене це, безперечно, певний етап. Але головне – зберегти добрі людські стосунки. Нам із Іриною це вдалося.


Маліка БЕАТРІЧЕ Маліка Беатріче – бізнес-леді, яка створила унікальний Всеукраїнський творчий проект BRANDFACE.

Фото: Із Особистого архіву Маліки Беатріче

О

днієї зустрічі з Малікою, жінкою з неповторною зовнішньою красою та неприборканою внутрішньою силою, достатньо, щоб зрозуміти, чому вона притягує до себе гарних та амбітних людей. З одного боку – це учасниці проекту, готові до комплексних і, водночас, радикальних змін, що стосуються не лише зовнішності, а й взаємин із навколишнім світом. З іншого боку – це армія експертів у світі мистецтва, моди, краси, здоров'я, які у ролі доброзичливих наставників взялися за здійснення цих самих змін, серед яких: Оля Полякова, Дмитро Коляденко, Віталій Козловський, Наталія Адаменко та інші… Майже п'ять сотень учасниць проекту BRANDFACE пройшли навчан-

ня за комплексною програмою оновлення особистості, що складається з 35-ти занять, кожне з яких було настільки змістовним, захоплюючим та емоційним, що з цілковитою підставою можна стверджувати – старанні учениці в прискореному темпі закінчили найсучасніший інститут шляхетних дівчат. Музика, танець, правила етикету, основи дієтології, верхова їзда, фехтування, уроки акторської майстерності. І Маліка не була б Малікою, якби не додала у цей оригінальний освітній процес зустрічі із зірками та лідерами думок, фотозйомки для журналів та колоборації з відомими компаніями. Енергія Маліки настільки творча, що виходить за рамки BRANDFACE.

У її арсеналі майстер-класи, тренінги та індивідуальні курси, протягом яких вона розкриває секрети найскладнішої з наук – науки успішної та впевненої у собі жінки. І особлива цінність її проєктів полягає в тому, що з їх завершення все тільки починається! Пройшовши шлях перевтілення та вдосконалення, дівчата за прикладом Маліки, почуваються наче риби у воді у світі fashion та шоу-бізнесу. Вони сміливо виходять на сцену, підкорюють подіуми країни, ведуть ефіри. І кожна їх поява перед публікою доводить швидкий та різнобічний розвиток української моди, дизайнерського мистецтва та вітчизняної поп-культури.

malikabeatrishe 61


OUR PROJECT | ЖУРІ

БОГДАН ОСАДЧУК:

«Меланхолія – це мій природний стан» Богдан Осадчук – молодий український актор з модельною зовнішністю запам'ятався телеглядачам за серіалом «Школа», прем'єра якого відбулася на каналі «1+1» у січні 2018 року. Незважаючи на те, що роль Тохи у фільмографії Богдана не була дебютною, саме завдяки їй Богдан, як кажуть у таких випадках, прокинувся знаменитим.

С

62

Займався кожного дня і залишався після тренувань. Хотів собі довести, що я зможу і мушу перемогти», – згадує Богдан підготовку до бою, відео якого викладено на його сторінці в Інстаграм. Спостерігаючи за Богданом під час бою, важко було припустити, що за образом войовничого боксера може притаїтись меланхолійно налаштований молодий хлопець. «Меланхолія – це мій природний стан. Я дуже полюбляю слухати щось сумне. І так було завжди, ще з малого дитинства. У мінорних мелодіях я знаходив певний сенс. Мені просто подобається бути на одній ліричній хвилі зі співаком, який проживає душевну пісню. Разом з ним її проживаю і я», – зізнається Богдан. Разом з тим, Богдан – цілковито сучасна молода людина з різноманітним світом захоплень. По-перше, його серце наразі зайняте. По-друге, у майбутньому він мріє стати відповідальним батьком. По-третє, Богдан має багато реальних та віртуальних друзів. Він одержує радість та насолоду як від спілкування в інтернеті, так і від подорожей за кордоном. Одна з його мрій – подорожувати до тих пір, поки не захочеться залишитись в одній із країн. Богдан каже, що прагне прожити не одне своє життя, а декілька, щоб встигнути зробити щось нове і зупинитись на чомусь одному.

Фото: Пресслужба Богдана Осадчука

ьогодні Богдан опановує тонкощі акторської спеціальності у стінах Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Хоча мало хто знає, що після двох непростих операцій, перенесених у ранньому дитинстві, Богдан довгий час мріяв стати хірургом, мріяв рятувати людей, як колись сміливі та відповідальні люди у білих халатах урятували його. Цілком можливо, що найближчим часом йому дістанеться роль хірурга в новій медичній кінострічці. Адже наші мрії мають збуватись, чи не так? Після успішної роботи у підлітковому серіалі Богданові пощастило зіграти роль Вадима у чотирисерійній картині «Дівчатка мої». З великою відповідальністю молодий актор поставився до зйомок в епізодах гостросюжетної мелодрами «Проти течії» та музичного фільму «Відображення зірки», в яких грали відомі та маститі актори: Анатолій Котеньов, Ганна Легчилова, Дар'я Волга, Андрій Барило. Богдан знає, що сусідство з такими майстрами безпосередньо на знімальному майданчику або в титрах, що швидко та майже непомітно пропливають, багато до чого зобов'язує. І він упорався із завданням режисера, поставленим перед ним, на всі дванадцять балів. А півроку тому Богдан взяв участь у сьомому сезоні проекту «1+1» – «Битва», завдяки якому після двох місяців посиленої фізичної підготовки він постав перед своїми фанатами у абсолютно новій якості – Богдан вийшов на ринг у боксерському екіпіруванні. «Саме під час тренувань мій мозок почав змінюватись у спортивному напрямку. Я не бачив нікого і нічого.


Ірина СІВКО Співвласниця мережі ресторанів Master Вurger UA.

Фото: Із особистого архіву Ірини Сівко

П

ані Ірина живе динамічним і дуже цікавим життям. Бізнес-леді практично не має вільно часу, але не жаліється, бо вміло вміє поєднувати роботу, ділові зустрічі та час для сім‘ї. Ірина не тільки успішна жінка, а ще й дружина і мати чарівної донечки Аліси. У родині не принято байдикувати, а кожен має свої справи, навіть у п‘ятилітньої Аліси увесь тиждень розписаний для гуртків та дошкільної підготовки. Особливий культ Ірини – цє їжа. Золоте правило родини – «Ми є те, що ми їмо». Тому, як би не був зайнятий кожен член родини, вдома переважно корисна їжа, бо це запорука здоров‘я, розвитку та самопочуття. Це правило засновниця динамічно розвиваючої мережі ресторанів Master Burger перенесла і на свій бізнес. Тут, кожен знайде для себе щось смачне, та може бути впевнений у тому, що для приготування використовуються тільки якісні продукти.

Та скільки б не займала часу робота і сім‘я, Ірина вміє і знає як знайти час для себе і на релакс. Завсідниця світських раутів та званих вечорів, завжди у об‘єктивах фотокамер на червоних доріжках найважливіших подій столиці. «Для мене успішна жінка та, яка постійно самовдосконалюється, навчається чомусь новому, переймає досвід інших, а ще реалізована як мама і любляча жінка. Вміє розпоряджатись власним часом, щоб не тільки працювати, а й насолоджуватись життям» – розповідає Ірина. 63


OUR PROJECT | ЖУРІ

Стелла ЗАХАРОВА Ч

исленні регалії, звання та довгий список перемог Стелли Захарової лише підтверджують народну мудрість – «Як корабель назвеш, так він і попливе». Адже її гучне ім’я у дослівному перекладі з латині означає «зірка» або «зоряна». Стелла Георгіївна якось зізналась: «Із будь-яких змагань я поверталася з медалями». За цими словами стоїть не тільки природ64

ний талант, везіння, а, перш за все, характер та наполеглива праця. Імовірніше, її бабуся, яка привела свою семирічну онуку до дитячо-юнацької спортивної школи з художньої гімнастики, не здогадувалась, що цей візит стане для дівчинки доленосним. Саме з того дня і почалось стрімке сходження талановитої української гімнастки на вершину спортивного Олімпу.

Фото: Пресслужба Стелли Захарової

Стелла Захарова – олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики 1980 року, 12-кратна чемпіонка СРСР та багатократна володарка кубку України, президент Української Федерації гімнастики з 2004 року, Заслужений майстер спорту з 1982 року.

На зламі тисячоліть ім’я Стелли Захарової стало відомим не лише у світі спорту. В 2000-му році Стеллою був створений Міжнародний Благодійний Фонд «Спорт і Діти», метою якого є розвиток спорту в Україні та допомога дітям, які потребують уваги і захисту. Завдяки прагненню не зупинятись та вивести Україну на міжнародну спортивну арену, в 2002-му році відбувся перший міжнародний турнір зі спортивної гімнастики організований Стеллою Захаровою — «Ukraine International Cup». В 2007-му році змагання проходили під егідою ООН. За цей час турнір виховав 6 Олімпійських чемпіонів та 12 чемпіонів Світу. За дев'ятнадцять років змагання, що проходили в рамках турніру, відвідали 240 іноземних делегацій. Паралельно з цими грандіозними проєктами, Стелла Захарова починає особисто готувати майбутніх чемпіонів. І наразі під її керівництвом в Києві працюють чотири дитячі спортивні школи. Завдяки навіть побіжному огляду спортивних досягнень нашої української зірки стає зрозумілим, чому саме Стелла Захарова носить звання віце-президента Української Федерації гімнастики, чому вона стала лауреатом Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ-го тисячоліття» в номінації «Рейтинг» і чому журнал «Фокус» двічі номінував її на премію «100 Найвпливовіших жінок України». Багато в чому Стелла Георгіївна завдячує своїй сім‘ї та тим, хто був під час важких випробувань поруч. Цікаво, що першу колоду, перший гімнастичний снаряд, на якому Стелла виконувала перші вправи, для нею власноручно зробив дідусь. Таке не забувається… Протягом всього свого життя Стелла Захарова знаходить і розвиває все нові й нові форми допомоги людям, незалежно від їхнього соціального положення у суспільстві. Наголошує на важливості кожного жителя планети Земля окремо та всіх нас разом. «Згуртованість і єдність — це основа переможних результатів!» — впевнено проголошує один із дієвих девізів свого життя наша знаменита гімнастка та, разом з тим, красива, чуйна жінка із зірковим ім'ям – Стелла.


ЖУРІ | OUR PROJECT

ЖАН ГРІЦФЕЛЬДТ:

«У натовпі ти стаєш центром уваги – це ДНК мого бренду»

Молодий епатажний український дизайнер Жан Гріцфельдт вміє дивувати публіку яскравими колекціями. Його покази завжди проходять в незвичайних місцях – на льодовій арені, в музеї, в цирку... Своїми творчими успіхами та новими захопленнями Жан поділився у відвертому інтервʼю.

Фото: Із особистого архіву Жана Гріцфельдта

ВАШІ ПОКАЗИ ЗАВЖДИ ДУЖЕ ЦІКАВІ, МАЮТЬ ОСОБЛИВУ ЕНЕРГЕТИКУ, АДЖЕ В НИХ НЕ ТІЛЬКИ ГЛИБОКИЙ СЕНС, А Й ТОНКИЙ ГУМОР. РОЗКАЖІТЬ ПРО ФІЛОСОФІЮ ВАШОГО БРЕНДУ. В нашій країні мені чомусь часто дорікали за те, що моє шоу завжди настільки яскраве, що навіть занадто. Але в мистецтві «занадто» не буває. Мистецтво існує для того, щоб залишати після себе незабутні враження. ДНК бренду саме про це: про яскраві покази, про те, що в натовпі ти стаєш центром уваги. Що б ти не вдягнув із бренду «Жан Гріцфельдт» – це завжди можливість розкрити в собі потенціал суперзірки. ВИ ОДЯГЛИ МАЙЖЕ ВСІХ УКРАЇНСЬКИХ СЕЛЕБРІТІ: КАТЮ ОСАДЧУ, ОЛЬГУ ГОРБАЧОВУ, ЛОБОДУ, ВОЛОДИМИРА ДАНТЕСА... НАД ЧИМ ПРАЦЮЄТЕ ЗАРАЗ? Саме ці люди відповідають моїй філософії, зчитують на інтуїтивному рівні мій посил. Не можу сказати, що робота дається просто. Це завжди діалог. Зараз у мене є кілька задумів та планів, звернених до західного світила. ДЕ СЬОГОДНІ МОЖНА ПОБАЧИТИ ВАШІ КОЛЕКЦІЇ? Мої колекції найближчим часом не можна побачити на території України. Тож, гадаю, український глядач приїжджатиме до нас на івенти в інші куточки світу. В ОДНОМУ З ДАВНІХ СВОЇХ ІНТЕРВ'Ю ВИ СКАЗАЛИ: «Я ФАТАЛІСТ, І ВВАЖАЮ, ЩО ПОТРІБНО ДОВІРИТИСЯ СВОЄМУ ШЛЯХУ, УВАЖНО ПРИСЛУХАТИСЯ ДО НЬОГО І СЕБЕ». ЦЕ ЛИШИЛОСЯ ВАШИМ КРЕДО? Я переглянув свою точку зору. Перебуваю у безумовній довірі до світу, бо знаю, що він мене веде, і вищі сили

дуже допомагають. Все, що я транслюю, транслюється через мене, а не мною. ЗА ЩО ВИ НЕ ВІЗЬМЕТЕСЯ – ВСЕ ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА УСПІШНІ ЯСКРАВІ ПРОЄКТИ. ЗВІДКИ ЧЕРПАЄТЕ НАТХНЕННЯ? Книга «Жан Гріцфельдт, в якому я живу», що зараз готується, буде присвячена десятиріччю мого бренду. Жан Гріцфельдт – це персонаж, який живе в мені. І він неймовірно творчий. Натхнення черпаю звідусіль. Намагаюся бути максимально уважним до того, що відбувається навколо мене. З НЕДАВНІХ ПІР FASHION-ДИЗАЙНЕР ТА ДІДЖЕЙ ЖАН ГРІЦФЕЛЬДТ ТЕПЕР ЩЕ Й СПІВАК. ВАШ ПЕРШИЙ СИНГЛ, ПРИСВЯЧЕНИЙ УСІМ МРІЙНИКАМ, ПУБЛІКА ПРИЙНЯЛА. ЩО ПОБАЧИМО ДАЛІ? Після Нового року вийде альбом – невелика платівка на 4 треки. Кожен із них буде про те, що відбувається зі мною: біль, любов, спрагу життя. І про супергероя, який живе у кожному з нас. 65


OUR PROJECT | ЖУРІ

Ілля ВОЛОХ

Голлівудський актор українського походження та співпродюсер кінокомпанії «Smart movie».

К

оли переглядаєш фільмографію Іллі Волоха, американського актора, який народився у Києві, а зумів домогтися успіху в Мецці світової кіноіндустрії – Голлівуді, то за кількістю зіграних ним ролей, імен голлівудських режисерів та акторів, з якими він співпрацював, можна сміливо стверджувати, що перед нами – безумовний пустунок долі, щасливчик, поцілований богом. Ще б пак! Список зіграних ролей – кілометровий, всі режисери та партнери по фільмам – зірки світового масштабу. Адже Ілля Волох знімався у таких магістрів комерційного кіно, як Стівен Спілберг і Девід Фінчер, працював разом із Томом Крузом, Бредом Піттом, Кейт Бланшетт, Джоном Траволтою, Гері Олдменом, Гаррісоном Фордом та іншими голлівудськими знаменитостями. На сьогодні його фільмографія становить понад 150 фільмів та серіалів.

66

Але, як виявляється, шлях Іллі Волоха до слави, як одного з найбільш затребуваних голлівудських акторів, вистелений якщо і трояндами, то із величезними шипами. Сьогодні цю картину, коли Ілля нарізає бутерброди в крихітних американських забігайлівках або підробляє на цвинтарі, важко собі уявити. Але такий невеселий досвід пізнання реального життя перед тим, як піднятися на вершину голлівудського пагорба, Ілля мав, незважаючи на те, що до переїзду в Америку, насолоджувався благополучним життям радянського школяра із родини київських інтелігентів. Важко сказати, як би склалася акторська кар'єра Іллі Волоха, якби він з особистих обставин не поїхав би до Америки. Але сьогодні серед акторів-емігрантів Голлівуду Ілля Волох – найуспішніший і найпопулярніший. «Десь я прочитав, що актор повинен мати товстошкірість носорога і життєрадісність тенісного м'ячика.

Надзвичайно точно! Простіше кажучи, тебе б'ють по морді, а ти маєш усміхатися і всім назло йти вперед. Та й мати здібності, природно», – саме так пояснює секрет свого успіху Ілля. І дійсно, на його рахунку не лише безліч яскравих епізодів, а й масштабні роботи у світових блокбастерах на зразок «Неймовірної історії Бенджаміна Баттона» з Бредом Піттом та кінокартини «Літак Президента» з Гаррісоном Фордом у головних ролях. Спробував свої сили Ілля і у викладацькій справі. А от у кінокомпанії «Smart movie» містер Волох відповідає за дубляж англійською мовою і дистрибуцію на закордонних ринках. В планах голлівудської зірки роль у першому фільмі кінокомпанії – «Скажені на волі», зйомки якого вже розпочалися в українській столиці. Можемо тільки радіти, що наш співвітчизник Ілля Волох виявився тим самим щасливчиком, якому вдалося розгадати таємницю неприступного Голлівуду.


ЖУРІ | OUR PROJECT

СВІТЛАНА ВОЛЬНОВА:

«З усіх людей, які оточують мене, я обираю себе» Телеведуча, модель, актриса, lifestyleкоуч Світлана Вольнова – відома постать в українському медіапросторі. Ексклюзивно для читачів журналу вона розповіла секрети свого світобачення та поділилася лайфхаками жіночності.

Фото: Із особистого архіву Світлани Вольнової

СВІТЛАНО, ВИ ВМІЄТЕ СПРАВИТИ ВРАЖЕННЯ. ВАША ПОЯВА НА ПУБЛІЦІ ЗАВЖДИ НЕЗАБУТНЯ. ЯК ВИ ГОТУЄТЕСЬ ДО ЗАХОДІВ? З приводу підготовки до заходів, можу зауважити, що я завжди одягаюся спонтанно та в залежності від свого настрою. Головне – відчувати себе гарною. У створенні образу мені допомагають візажисти, які завдяки своїй майстерності створюють якісь неймовірні макіяжі. І, будучи вранці зовсім непоказним горобцем, увечері я перетворююсь на справжню діву. СВІТЛАНО, ХТО ЯК НЕ ВИ, ЗНАЄ ВСЕ ПРО ЖІНОЧНІСТЬ. ПОДІЛІТЬСЯ КІЛЬКОМА ЖІНОЧИМИ ПРАКТИКАМИ, ЯКІ ЗВОДЯТЬ ЧОЛОВІКІВ З РОЗУМУ? Насправді, я вважаю, що найголовніше у жінці – це її теплота, її манкість. Тому, коли жінка дивиться на чоловіка, в її очах обов'язково має бути кохання. І якщо ви бажаєте сподобатись своєму обранцю, ви повинні дати йому чітко зрозуміти або хоча б натякнути, щоб і він вам до вподоби, що ви вважаєте його не тільки цікавим співрозмовником, але й привабливим чоловіком. А для того, щоб привернути до себе певне коло людей, ви маєте випромінювати очима – «Я люблю вас всім серцем і душею». ЩО ДЛЯ ВАС ЗНАЧИТЬ ПОНЯТТЯ – БУТИ КОРОЛЕВОЮ? Я можу впевнено сказати, що бути королевою дуже важко. Це не тому, що ти – королева і тобі всі начебто вклоняються, несуть подарунки та гроші в зубах. Ні. Бути королевою – це, перш за все, завжди усвідомлювати вагу свого королівського статусу, завжди поводитись згідно етичних норм та поступати гідно, відповідально, шляхетно та благородно. Разом з тим, залишатись людиною. Звісно, життя важке, але королева не має права жалітись та засмучуватись. Особливо на публіці. Королева повинна завжди зберігати королівську поставу – пряма спина, велична посадка голови, впевнений погляд… Але головне – в наших думках. Вони теж мають бути королівськими – глибокими та мудрими.

ЧИ МОЖЛИВО, НА ВАШ ПОГЛЯД, БУТИ І ЩАСЛИВОЮ, І УСПІШНОЮ? ЧИ ВСЕ Ж ТАКИ ТРЕБА РОБИТИ ВИБІР? Впевнена, що досягнути успіху в роботі, творчості, який веде до реального збільшення фінансів, може більшість наших жінок завдяки своєму таланту, своїй харизмі, своїй любові до обраної справи. А от чи всі успішні жінки є щасливими – це велике питання. Я думаю, що вибирати між цими двома поняттями не можна, потрібно займатися тим, що ти любиш, у чому ти – щаслива. Це жіноче завдання – займатися тією справою, від якої отримуєш найбільше задоволення. І дуже добре, коли улюблена справа дає можливість заробляти гарні гроші. Це складові успіху. Безумовно, в ідеальному варіанті всі жінки мають бути і щасливими, і успішними. Успіх, що не поєднується з особистим щастям виснажує жінку. А от щаслива жінка – це жінка, яка мислить позитивно і розуміє, що попереду на неї чекає тільки найкраще. Це – абсолютне і безумовне кохання. ПІДСУМУЄМО! ЗАПАМ'ЯТАЄМО, А КРАЩЕ – ЗАПИШЕМО. ЯКИЙ ГОЛОВНИЙ УРОК ЖІНОЧОГО ЩАСТЯ ВІД СВІТЛАНИ ВОЛЬНОВОЇ МАЄ ЗАСВОЇТИ КОЖНА ПРЕДСТАВНИЦЯ ПРЕКРАСНОЇ СТАТІ? Головний урок, який треба засвоїти з приводу жіночого щастя – це любити себе. З усіх людей, які оточують мене, я обираю себе. Ці мої слова мають стати особистим девізом кожної жінки, яка бажає стати та бути – щасливою та успішною. 67


QUEENS AWARD CEREMONY НАЙГУЧНІША ПОДІЯ СЕЗОНУ – 14 ГРУДНЯ 2021 РОКУ У ВІДОМОМУ СТОЛИЧНОМУ РЕСТОРАННОМУ КОМПЛЕКСІ QUEENS ВІДБУДЕТЬСЯ ВШАНУВАННЯ ОБРАНИХ КОРОЛЕВ КРАСИ ТА ПЕРЕМОЖНИЦЬ НАЙПРЕСТИЖНІШИХ КОНКУРСІВ QUEENS AWARD CEREMONY 2021. Кожна Королева – не тільки визнана красуня, це – успішна особистість, що вносить вклад в розвиток суспільства. Саме тому на Церемонії кожну Королеву за її вклад в розбудову кращого світу буде нагороджено фірмовою статуеткою. Це унікальна авторська нагорода, розроблена спеціально для Асоціації королев в лімітованій кількості. Ця нагорода стане вишуканим доповненням до ваших відзнак та приємним естетичним нагадуванням про високу мету, якій служить королева. QUEENS AWARD CEREMONY – ЦЕ ПРОЄКТ, СПОВНЕНИЙ ВЕЛИЧІ ТА КРАСИ ОБ’ЄДНУЄ НАВКОЛО СЕБЕ НАЙВИДАТНІШИХ ТА НАЙУСПІШНІШИХ КРАСУНЬ-УКРАЇНОК, ЯКІ ЗДОБУЛИ ДЛЯ СВОЄЇ КРАЇНИ НАЙВАГОМІШІ ПЕРЕМОГИ.

Запрошуємо долучитися до подій Асоціації королев України! +38-067-225-88-08 aq.in.ua


ЛАУРЕАТИ | OUR PROJECT

Влада ЛИТОВЧЕНКО Володарка титулу «Міс Україна»-1995, директор Вишгородського історикокультурного заповідника, кандидат історичних наук.

Фото: Сергій Пугач

В

лада — кандидат історичних наук, ексзаступниця генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, громадська і культурна діячка, із вересня 2016 року очолює Вишгородський історико-культурний заповідник. Влада Литовченко родом із Броварів. Працювала ведучою телеканалу «УТ-3», у 1990-х роках і викладала в музичній школі. Згодом виборола перемогу у конкурсах краси, зокрема, в «Міс Київ-1994» та «Міс Україна-1995». Очолює Благодійний фонд «Обдаровані діти — майбутнє України». Реалізувала низку соціально-виховних, культурних, просвітницьких проєктів, започаткувала Міжнародний Фонд культурного співробітництва. Закінчила Дипломатичну академію України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ, а пізніше – аспірантуру при цьому навчальному закладі, й захистила кандидатську дисертацію «Роль ЮНЕСКО в охороні та збереженні культурної спадщини в Україні». У 2007-2012 роках Влада Литовченко працювала радницею Міністра з питань сім'ї, молоді та спорту,членом Експертної ради з нематеріальної спадщини Міністерства культури та інформаційної політики України,членом Комітету з присудження премії з нематеріальної культурної спадщини МКІП та є головою Комісії з питань культури і духовності Громадської ради Київської ОДА. Великий інтерес громадськості викликав ініційований Владою Литовченко проєкт «Київщина читає Лесю Українку», який реалізувався навесні 2021 року і був присвячений до 150-річчя від дня народження геніальної поетеси. Нині Влада Литовченко ініціювала низку нових проєктів, які подано до розгляду до різноманітних інституцій. Також вона підтримує заходи, спрямовані на розширення переліку об’єктів від України у списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, та внесення українських елементів до Репрезентативного списку елементів нематеріальної культурної спадщини. Серед таких елементів, зокрема, культура приготування українського борщу. Вишгородський історико-культурний заповідник, очолюваний ініціативною і небайдужою жінкою, висококласним фахівцем своєї справи – Владою Литовченко — невпинно розвивається, впроваджуючи різноманітні дослідницькі проєкти, низка яких виходить за межі області, широко популяризуючи історичні цінності й культурні надбання України,запроваджуючи нові форми й методи роботи тощо.

69


OUR PROJECT | ЛАУРЕАТИ

Юлія ІГНАТЧЕНКО Для того, щоб розмістити всі Юліни нагороди та призи, мабуть, потрібно облаштувати музей. І дійсно, важко перелічити всі конкурси, в яких приймала участь ця амбітна, цілеспрямована та відповідальна красуня.

У

70

Фото: Із особистого архіву Юлії Ігнатченко

свої тридцять чотири Юлія – засновниця благодійного фонду «Врятуємо дітей», володарка титулів «Місіс Австрія-2020», «Друга Віце-Місіс Всесвіт», «Місіс Grand Beauty-2021», «The Best Model-2020» та ще безлічі нагород. Більш того, Юлія стала обличчям… 18-ти обкладинок в українських та зарубіжних видань. Дівчина веде свою авторську програму «Гуру моди та стилю з Юлією Ігнатченко» на каналі «Обозреватель». Почуваючи себе у світі кіно та моди як риба у воді, зрозуміло, що у майбутньому Юлія бачить себе на широкому екрані. Вона мріє отримати заповідну статуетку. Адже перші кроки у цьому напрямку зроблені. Це ролі в новорічній комедії «Як зустріти Новий рік і не стати Сантою» та в серіалі «Айдол» (2 сезон). На радість своїм прихильникам, Юлія безтурботно проживає у Відні, щаслива в подружньому житті та материнстві: разом з чоловіком вона виховує двох красунь-донечок – 8-ми та 10-ти років, які навчаються в Швейцарії.


ЛАУРЕАТИ | OUR PROJECT

Олена ЩИКОВСЬКА Біографія та різноманітна діяльність цієї красуні, про ерудицію якої ходять легенди, обеззброять будь-якого найвпертішого скептика, впевненого в малоосвіченості учасниць конкурсів краси.

Д

івчина здобула декілька вищих освіт в найкращих українських вишах в галузі медицини та фармації, вивчає іноземні мови, займається спортом та подорожує! І сьогодні вона успішно працює старшим науковим співробітником у Міжнародній організації IQVIA, де займається моніторингом клінічної діяльності в українських лікарнях. Разом з тим Олена – володарка титулу Mrs. TOP Pharmacy Specialist / Mrs Ukraine International-2021 та диплому у Школі модельного бізнесу «La Femme Models». А після закінчення курсів за спеціальністю «Телеведучий, тележурналіст» вона так прониклась світом кінематографа, що запланувала вивчитись на актрису. Олена не припиняє дивувати своїх друзів та рідних різноплановостю своїх справ та захоплень. Залишаючись чарівною, яскравою, жіночною та гармонійною, вона попри шалену зайнятість займається волонтерством у Римо-католицькій церкві – парафії Святого Олександра. І це не заважає Олені у вихованні восьмирічного сина, для якого вона і дорога мама, і яскравий приклад всебічно-­розвинутої невгамовної осо­бистості.

71


OUR PROJECT | ЛАУРЕАТИ

Олена БРИНЗА Розглядаючи всі нагородні стрічки, які є у Олени, можна подумати, що це – державні прапори всіх країн світу, так їх багато і такі вони барвисті.

Фото: Із особистого архіву Олени Бринзи

О

лена володарка титулів: Mrs.Dubai Globe 2019 (ОАЭ), Mrs. Globe 2019, The Best in The Middle East (Китай), Mrs.Top Ukraine 2020, Most beautiful women 2020. Почесне місце у цьому переліку займає титул фіналістки Mrs.Ukraine International. Втомившись від перемог на конкурсах краси, Олена вирішила сама зайнятись їх організацією у якості директора GRAND QUEEN ZAPORIZHZHYA. Тепер вона дає поради дівчатам, що вирішили пройти її тернистим шляхом. Адже світ королев краси – це не тільки червона доріжка, корона на голові та квіти. А перш за все – робота над собою. «Моя мета – стати одним з найкращих організаторів конкурсів краси», – ділиться амбітними планами красуня. Ніхто не має сумнівів – у цієї ризикової та наполегливої дівчини все вийде. Адже у свій час вона блискуче освоїла не одну професію: секретар, бухгалтер, менеджер з продажу, ресторатор, дизайнер дитячого ексклюзивного одягу, перемогла на багатьох конкурсах краси… А головне – Олена виховує двох чудових дітей і вважає родину своїм натхненням і мотивацією. 72


ЛАУРЕАТИ | OUR PROJECT

Анна ГОМОНОВА Ця амбітна, цілеспрямована, активна і креативна красуня входить до десятки найкрасивіших дівчат Білорусі.

Фото: Із особистого архіву Анни Гомонової

А

нна – перша віце-міс Mrs. Globe 2014 (Китай), Mr. Top of the World (Індія), Ms.Maximum supermodel (Лас-Вегас), Ms.Universe International (Лас-Вегас), а також – ­амбасадор конкурсу Queen Globe. Дівчина мріє присвятити своє життя творчості та увійти до топ-10 найкращих моделей світу. Вона спробувала себе у різноманітних творчих сферах: як солістка популярного білоруського гурту «Топлес», телеведуча та артистка «Театру естради», художниця, модель, а до того ще й успішна бізнес-леді. Адже Анна – власниця та творець спортивного бренду одягу Miss AG і співвласниця косметологічної клініки Elast cosmetology clinic у центрі Києва. «Для здійснення своїх цілей людині часто достатньо досить середніх здібностей, але замало середньої мужності, щоб протистояти обставинам та забобонам оточуючих. Ідіть до своєї мети, і тоді вам підкориться весь світ!» – ­вважає Анна. Вже понад 10 років білоруська красуня разом із чоловіком мешкають у Києві. Її батьки залишилися в Мінську, але раз на місяць Анна приїжджає до них у гості або бачиться з ними за кордоном. Попри те, що щільний графік Анни щодня похвилинно розписаний зустрічами та новими проєктами, вона завжди знаходить час на своє улюблене захоплення – спорт.

73


OUR PROJECT | ЛАУРЕАТИ

Ольга ЛЕВЧЕНКО Самодостатня, цілеспрямована і активна киянка обрала своїм покликанням творчість і красу.

О

льга – архітектор-дизайнер і з задоволенням працює в цій сфері більше 15 років. Але нещодавно ця креативна панянка захопилась, і дуже успішно, модельним бізнесом. Останні три роки вона професійно працює моделлю і ось сьогодні презентує себе і на конкурсі краси. Володарка титулів Top Model, Mrs. Best space creator, Mrs. Ukraine international People’s choice winner 2021. Слід зазначити, що в моделінг красуня потрапила випадково і несподівано для себе – через свою доньку, яка працює моделлю з 13 років. Як мама Ольга супроводжувала її на всі покази, зйомки і заходи. З часом і Ольгу помітили і стали запрошувати також. В особистому житті красуня успішна: щасливо одружена і має двох доньок. «Мої місія і мета – виростити дітей гідними людьми, дати найкращу освіту та підтримати в усіх починаннях. А сама я хочу ніколи не зупинятися, завжди розвиватися і пізнавати нове. Мій девіз зараз: нічого не падає з неба, хочеш мати – встань і візьми», – розповідає Ольга. Наша героїня веде активний спосіб життя навіть у вільний час. Полюбляє лижі, дайвінг, танці та спорт. Особливе місце в її житті займають подорожі: вона об'їздила практично весь світ, але мріє ще відвідати такі країни-гіганти, як Південна Корея і, можливо, Північна, Японія, Нова Зеландія та Австралія.

74


ЛАУРЕАТИ | OUR PROJECT

Анжеліка КОСТІНА

Завдяки тривалій співпраці з топовими світовими проектами у сфері краси, такими як: Mrs. Globe, Grand Queen Universe, Mrs. International, Mrs. World International, киянка Анжеліка Костіна живе на дві країни.

Фото: Із особистого архіву Анжеліки Костіної

Д

ля неї вже стали звичними багаточасові перельоти до Дубай, де відбуваються Тижні світової моди і міжнародні конкурси краси, та повернення до рідної України. Жінка має три вищі освіти в галузі психології та освіти, туризму та менеджменту. І цей фундамент теоретичних знань допомагає їй у бізнесі, який у значній мірі складається із подорожей. Декілька років тому Анжеліка стала національний директором міжнародного проекту Mrs. Globe, який протягом 20-ти років щорічно збирає більше 70-ти найкрасивіших, успішних і талановитих жінок планети віком від 25-ти років, що мають досягнення у кар’єрі, родині, бізнесі, громадській, благодійній, науковій та творчій діяльності. Завдяки наполегливості та віри в те, що українські жінки – і талановиті, і красиві, Анжеліці, як Національному директору та організатору Mrs. East Europe Globe в Українї та співпродюсеру Grand Queen Universe в Дубаї вдалося залучити до проекту наших вітчизняних красунь та продемонструвати світові їх красу та досягнення. Про масштабність та значимість цього заходу можна вже судити по складу зіркового журі, серед почесних членів якого були: кіноактор та режисер – Ахтем Сейтаблаев, Президент української Федерації гімнастики – Стелла Захарова, співачка та модель – Камалія та інші. Проект Queens Globe group досить масштабний, він включає конкурси краси міжнародного рівня в Дубаї, Греції, Європі, Америці, Китаї та інших країнах, Тижні моди, фешн-шоу світового рівня, фестиваль для талановитих дітей, тиждень моди, глянцеве видання – Queen & Partner magazine, бізнес-клуб для леді – Queens Club. Але Анжеліка не бажає зупинятись на досягнутому. В її амбітних планах – новий проект, а саме – конкурс краси, заради здійснення якого вона полетить до Америки. «Моя місія – мотивувати жінок розвиватися, бути самодостатньою особистістю, але не втрачати жіночу вірність, зберігати сім’ю та надихати свого чоловіка на перемоги заради дружини!» – впевнена Анжеліка. Анжеліка доводить свої слова власним прикладом – дівчина успішна у бізнесі та щаслива в особистому житті. Анжеліка має чуйного чоловіка, який підтримує всі її ідеї, та двох прекрасних доньок – Софію та Марію. Вважаючи себе щасливою жінкою, у якої робота являється хобі, Анжеліка радить всім жінкам займатись улюбленою справою. 75


OUR PROJECT | ЛАУРЕАТИ

Вікторія ПИШНЕНКО Активна, чуйна і добра киянка, що родом із Душанбе (Таджикистан), оспівує красу тіла та здорового і, головне, активного способу життя.

В

76

Фото: Із особистого архіву Вікторії Пишненко

ікторія – професійний фітнес-інструктор із шейпінгу, аеробіки, аква-аеробіки і канго-джампу. Вона увійшла до «Топ-15 найкрасивіших жінок України», а також є володаркою багатьох титулів конкурсів краси: гран-прі «Краса вимагає», «Королева Бабуся Всесвіту-2020» (Болгарія), «Краса Країни-2021». Не байдужа красуня і до благодійності і мріє принести користь Україні в питанні безпритульних тварин. «Моя мрія – щоб у нашій красивій і багатій Україні не було бездомних тварин. Я хочу створити стартап – додаток для мобільного телефону, в який будуть входити Служба порятунку тварин, клініки, притулки, магазини тощо», – розповідає Вікторія. У вільний від роботи час Вікторія надає перевагу активному відпочинку: пішим прогулянкам, ковзанам, вінд-серфінгу, подорожам світом. Причому подорожувати любить не лише All Inclusive з валізкою купальників, а екстремально – наприклад, планує побувати в Тибеті та відвідати гору Кайлаз. Попри спортивне дозвілля вона обожнює ходити в кіно, театри і на дискотеки. В особистому житті Вікторії все безхмарно та успішно. У свої 53 роки вона – щаслива мама і бабуся трьох онуків.


ЛАУРЕАТИ | OUR PROJECT

Ірина РУДНЄВСЬКА Експерт харчових продуктів та фуд-продюсер популярних кулінарних шоу

І

рина Руднєвська відома у нашій країні як високопрофесійний експерт харчових продуктів та фуд-продюсер популярних кулінарних шоу. • Mrs Food Expert World Open Ukraine 2018 • I Віце Місіс Земля Україна 2018 • Мити року 2021 в рамках Головної Сімейної премії України «Родина Року» • Кулінарна експертка • Експертка з якості харчових продуктів • Ведуча кулінарних шоу • Фуд-продусерка відомих кулінарних шоу • Громадська діячка Поява Ірини на сцені чи на екрані завжди зачаровує, оскільки Ірина розповідає про корисне харчування з неймовірною привабливістю гарної жінки, наділеної від природи дивовижним акторським обдаруванням. Експертні оцінки, кулінарні рецепти та практичні заняття Ірини

завжди цікаві, захоплюючі, креативні. Головна риса, яка відрізняє її кулінарну діяльність – це, безперечно, творчий підхід до всього, що вона робить. А це телевізійні ефіри та фотозйомки, відвідування шкільних їдальнь або приготування обіду для своєї власної родини. Швидше за все, саме цим пояснюється її затребуваність на телебаченні та поява кулінарних книжок, створених Іриною за підсумками подорожей нашою країною та закордоном у пошуках автентичних страв та дивовижних кулінарних історій. Адже за всіх часів люди прагнули харчуватися смачно, а сьогодні до нашої їжі висуваються нові вимоги – вона має бути корисна і красива! За багато років Ірина настільки освоїла кулінарну сферу як практик, і як теоретик, що їй захотілося вийти за усталені рамки звичайної кухні. Кулінарія з повсякденної буденної справи стала її покликанням, полем її творчості, благодатним підґрунтям для розвитку її та-

лантів. Сьогодні Ірина цілком може стверджувати, що знає про «смачне» життя якщо не все, то дуже багато. Вона продовжує вчитись сама, щоб передавати свої знання, свою майстерність своїм учням. «Я мрію про те, щоб наші діти могли правильно та смачно харчуватися. Тому дуже багато часу присвячую активним діям по зміні шкільного харчування та навчанню майбутніх кухарів у професійно-технічному училищі. Культура харчування починається з родини!» – ділиться Ірина своїми думками. У вільний час Ірина, як гарна господиня та дбайлива матуся, полюбляє готувати кулінарні шедеври для друзів, рідних та близьких з приводу і без нього. Любить подорожі та відпочивати з родиною в Туреччині та Греції. А найголовнішим досягненням свого життя наша кулінарна богиня вважає своїх чудових дітей – сімнадцятирічну доньку Дашу та восьмирічного сина Давида. 77


OUR PROJECT | ЛАУРЕАТИ

Комунікабельна, чуйна, добра, щира і творча киянка.

Х

удожник-дизайнер, портретист, інклюзивна фотомодель, коуч і блогер. Має безліч дипломів, медалей та кубків з міжнародних та всеукраїнських конкурсів, творчих фестивалів, тричі зареєстрована в Книзі рекордів Гіннеса, володарка титулів «Міс Індивідуальність», «Найкраща українка в професії 2021». Яна закінчила академію мистецтв з червоним дипломом та відзнакою ДК, пише картини та портрети різною технікою та матеріалом,

78

створює дизай-проекти житлових та громадських приміщень. Дівчина веде активне соціальне життя, займається благодійністю, проводить майстер-класи та веде свій блог про життя на колесах, мистецтво та права людей з інвалідністю. «Я хочу захищати права людей з інвалідністю та мрію, щоб простір всюди став безбар'єрним та інклюзивним. Планую відкрити власну дизайн-студію для художників та дизайнерів, куди зможуть приходити поціновувачі мистецтва, де будуть

проводитися майстер-класи та всі відчуватимуть себе комфортно», – ділиться своїми планами Яна. У вільний час багато читає та інколи вишиває, подорожує не лише Україною, але ще мріє відвідати Нью-Йорк, Рим, Токіо, Дубай, щоб на власні очі побачити архітектурні шедеври та відчути, як живуть люди іншої нації, пізнати їх побут і культуру. Дівчина поки що незаміжня і дітей не має, але мріє створити щасливу родину.

Фото: Із особистого архіву Яни Штапір

Яна ШТАПІР


ЛАУРЕАТИ | OUR PROJECT

Віталіна САВЧУК Віталіна Савчук – одна з небагатьох українських красунь, які оволодівши досконало модельним мистецтвом і досягнувши успіху у модельному бізнесі, вирішили передавати свої знання та навички тим маленьким дівчаткам, які намагаються робити перші кроки по подіуму.

Фото: Із власного архіву Віталіни Савчук

Ш

істнадцятирічний досвід роботи у сфері краси, участь у численних конкурсах, зйомки у десятках рекламних роликів, популяризація найвідоміших брендів – все це підштовхнуло Віталіну до створення школи юних моделей – модельної агенції Vita Models. Очевидно, так склалися зірки над її головою – ­дівчина мріяла про спортивну кар'єру тенісистки, здобула пристойну юридичну освіту, а стала… ­королевою краси та педагогом. Для своїх вихованок Віталіна – не лише суворий директор та улюблений викладач і вчитель. Продовжуючи брати участь у показах Діани Дорожкіної, Андре Тана, у рекламі Karl Lagerfield, ZARINA, Richmond, для майбутніх моделей Віталіна є прикладом успішної жінки, яка досягла високих результатів завдяки характеру, працьовитості та наполегливому прагненню краси у всьому – в обличчі, фігурі, сфері людських відносин, у природі та предметах, які нас оточують. Адже саме цьому навчаються вихованки Віталіни у стінах її школи згідно з навчальною програмою, яка включає наступні дисципліни: «Дефіле», «Фотоклас», «Акторська майстерність та сценічна мова», «Психологія», «Пластика та хореографія», «Модельний етикет». Старшокласниці освоюють секрети візажу, фітнесу та основ модельного бізнесу. «Як патріот своєї країни, я мрію, щоб Україна в усьому світі асоціювалася з красою, любов'ю, миром та добром. Тому моя мета – це мої учні. Я впевнена, що мої знання та досвід, які я їм передаю, дозволять моїм вихованкам гідно та з гордістю представляти Україну на різних міжнародних конкурсах», – ­ділиться Віталіна. І наостанок, у якості післямови приємні новини: У жовтні 2021 року на узбережжі Анталії відбувся конкурс краси Miss Faces of the Planet-2021, у якому взяли участь тринадцять моделей із різних країн світу. Головну корону здобула українська модель, рекламне обличчя світових брендів – Віталіна Савчук. 79


OUR PROJECT | ЛАУРЕАТИ

Міла КУЗНЄЦОВА Модель plus-size, Міс Світу Plus Size Королева

К

80

Фото: Пресслужба Міли Кузнєцової

олись всесвітньо відома актриса Софі Лорен зауважила: «Вважається, що недоліки обличчя треба приховувати. Але що таке недоліки? Дуже часто незвичайні риси краще підкреслювати, аніж приховувати». Скоріш за все, українка Міла Кузнєцова взяла на озброєння мудрість італійської красуні. З деяких пір вона не тільки не соромиться своїх пишних форм, через які болісно комплексувала у студентські роки, а й звела їх у ранг своїх унікальних природних якостей. Міла – володарка не лише пишного бюсту, за який її ім'я у 2020 році було внесено до Національного реєстру рекордів України. Насамперед, Міла – неймовірно життєрадісна, комунікабельна людина з позитивною енергетикою та неприборканим бажанням бешкетувати. Недарма її вважають головною бестією тік-току з акаунтом в 400 тисяч підписників, а також королевою Інстаграму, що має офіційну сторінку на 750 тисяч поціновувачів пишної краси. Багатократна фіналістка, переможниця конкурсів краси plus size-моделей і почесний член журі Міс Україна Plus Size. В 2019 році Міла здобула перемогу у конкурсі краси та отримала титул Міс Україна Plus Size Всесвіт, після чого представляла Україну на міжнародному конкурсі Miss Universe Plus Size, що відбувався на Карибських островах. Саме там дівчина здобула титул Міс Топ Модель Plus Size Всесвіт. В цьому ж році Міла приймає участь у конкурсі краси Міс Світу Plus Size та отримує титул Міс Світу Plus Size Королева. Через позитивний образ та нестандартну зовнішність Мілу часто запрошують до участі у різноманітних телевізійних програмах. Зокрема, це і шоу «Модель XL», і міжнародний музичний проект «Співають всі», у якому Міла стала окрасою зіркового журі. За рахунок унікального вигляду нерідко Мілу можна побачити у музичних кліпах відомих українських виконавців. А завдяки відсутності комплексів та самоіронії Міла – бажаний гість гумористичного Дизель шоу. Міла завжди усміхнена і привітна. Вона пишається своєю природньою зовнішністю і не цурається відвертого одягу. ЇЇ магнетизм настільки сильний, що від її усміхненого обличчя та розкішної фігури важко відвернути очі. Змушені констатувати, що історія успіху полтавчанки Міли Кузнєцової – найкращий приклад для тих жінок та дівчат, що володіють нестандартними формами та навіть не підозрюють, яка це сильна зброя!


ЛАУРЕАТИ | OUR PROJECT

Євгенія ГОЛОВАЧОВА Цілеспрямована, оптимістична, вперта, чуйна дівчина з міста Черкаси проміняла професію фармацевта на творчість в індустрії краси і моди.

Фото: Із особистого архіву Євгенії Головачової

З

араз вона вчиться на косметолога і працює моделлю, а 2021 року отримала визнання своєї вроди і талантів на конкурсі Ms.Worldwide 2021 аж двічі – як Vice Ms.Tourism’s Ukraine і Ms.Talent. «Ніколи не відмовляйся від своєї мрії, навіть якщо здається, що вже запізно або не вийде. Якщо хочеш досягти успіху, продовжуй вірити в себе і тоді, коли в тебе ніхто не вірить», – вважає красуня. Нещодавно Євгенія стала героїнею книги «Красота как обещание счастья», де розповіла про частину свого життя і як знайшла сили йти далі і тільки вперед. А в планах на майбутнє у неї – стати професійною актрисою і знятись в одному з художніх фільмів. В особистому житті Євгенія щаслива – має 13-річну доньку Наталію, з якою у неї дуже гарні і теплі відносини. Одруженою Євгенія не була, але мріє про повну і щасливу сім’ю. У вільний час вона полюбляє танцювати, адже вважає, що музика і танець – це найкращий допінг від поганого настрою. Також любить читати психологічну літературу і подорожувати – дівчина хоче об’їхати весь світ. 81


OUR PROJECT | ЛАУРЕАТИ

Юлія ІВАНОВА

Завдяки рішучому характеру Юлія у свої двадцять три роки, коли більшість дівчат тільки-но починає професійний шлях, вже створила успішний бізнес – інтернет-магазин жіночого одягу та взялась за реалізацію серйозного благодійного проекту.

П

82

Фото: Із особистого архіву Юлії Іванової

ри створенні інтернет-магазину жіночого одягу, вчорашню донеччанку, а з недавніх пір – мешканку Дніпра, цікавив не тільки комерційний успіх. Головна її мета була більш значною – переконати кожну жінку, кожну покупницю свого магазину, бути більш сміливою, більш розбірливою, більш розкутою під час вибору нової сукні, тренчу чи кардигану, не соромитись своєї індивідуальності, не приховувати свою природню красу та слідкувати за модними тенденціями. Бути, як пропонує Тіна Кароль, сама собі – свято! Оскільки, Юлія за освітою професійний smmспеціаліст – фахівець, який почувається у соціальних мережах наче риба у воді, вона вирішила створити масштабний благодійний інтернет-проект, направлений на соціалізацію дітей, які не мали щасливого дитинства. «Я хочу створити такий трансформаційний проект для дівчат-підлітків, що зростали у неблагонадійних родинах та виховувались у інтернатах або дитячих будинках, який надасть їм можливість системно спілкуватись з психологами, коучами, стилістами та іншими спеціалістами, які допоможуть дівчаткам змінити себе, змінити своє відношення до оточуючого світу, в якому, виявляється, присутні не тільки темні кольори», – ділиться своїми амбітними планами Юлія. Спираючись на свій власний досвід, Юлія прагне довести майбутнім учасницям проекту, що все в цьому житті може стати реальністю, що кожна дівчинка – красива, неповторна та талановита. Адже в цьому році саме за вроду та успішність Юлія Іванова, як учасниця конкурсу краси, отримала титул Міс Grand Queen Zaporizhzhya-2021. У вільний час Юлія, яка перебуває у статусі завидної нареченої, займається танцями, йогою, тенісом, багато читає, вивчає психологію, любить проводити час з друзями та, подорожуючи, відкриває для себе нові країни та нові міста. І цілком можливо, що через деякий час вона здивує нас новим, ще більш масштабним проектом.


ЛАУРЕАТИ | OUR PROJECT

Ірина КОСЕНКО Цілеспрямована, амбітна, відповідальна, творча та неординарна дівчина з Миколаєва присвятила своє життя вихованню майбутнього покоління.

Фото: Із особистого архіву Ірини Косенко

І

рина – професійний педагог, лінгвіст, методист навчальних програм, а за сумісництвом – веб-дизайнер. Цього року красуня отримала титул віце-місіс Україна Європа 2021 в рамках проєкту «Woman Eastern Europe/Жінка Східна Європа». Поза роботою Ірина проводить онлайн-заняття для дітей-білінгвів з різних міст та країн. Також дівчина активно навчається і розвивається в напрямку веб-дизайну, опановує сучасну професію зі створення та розробки сайтів. «Моя мета – створити проєкт розвитку для жінок, де кожна могла би надихнутися або надихнути інших жінок своїм прикладом. Адже місія кожної жінки – цінувати мистецтво і гармонію в собі, довіряти своїм мріям, займатись саме тим, що надихає і приносить задоволення», – ділиться своїми планами наша героїня. Ірина щаслива в особистому житті – одружена, виховує з чоловіком тринадцятирічного сина і шестирічну доньку. Вона називає себе англомамою, адже донька росте білінгвом. У вільний час любить читати книги, вишивати картини, обожнює подорожі. 83


OUR PROJECT | ЛАУРЕАТИ

Інна ЛЕОН

Мабуть хтось на небі перетасував зірки, якщо серйозна молода жінка, магістр права, помічник судді раптом вирішує залишити сіру будівлю суду із нудними папірцями та обрати справою свого життя зовсім інше заняття – створення жіночих суконь.

І

дійсно, чарівна, життєрадісна та енергійна Інна дуже не схожа на суддівського клерка. Сьогодні Інна Леон – успішний дизайнер жіночих суконь і засновниця бренду BabyDollDress, телеведуча і fashion-експерт у глянцевому журналі. Як дизайнер, Інна отримала визнання та безліч нагород і титулів, серед яких «The Best Designer-2020», «Топ 100 Успішних Українців», «The Most Successful Women of Ukraine-2021», «Mrs. West Ukraine-2021». Та головний серед них, безумовно, – титул «Мама Року-2020». «Коли я чую від моїх прекрасних дівчаток, що вони відчувають себе принцесами у моїх сукнях, то в черговий раз переконуюсь, що я на правильному шляху», – зізнається Інна. На думку Інни, всі ці досягнення стали можливими лише завдяки її дружній родині – чоловіку, з яким вона в шлюбі вже більше 12-ти років, та 10-річному сину. Саме в родинному колі Інна відпочиває від роботи – за спільними сніданками і вечерями, за душевними розмовами про усе на світі.

84


ЛАУРЕАТИ | OUR PROJECT

Лілія ОЛІЙНИК

Власниця мережі кафе здорового харчування ILive, ідейний натхненник і творець Центру розвитку і дозвілля сім’ї ILive Centre, засновник Школи Досконалості, бізнесвумен, радіоі телеведуча авторської програми «Щаслива сім’я», автор численних статей і методик, учасниця загальнонаціонального проекту «Mrs.World Open Ukraine 2017». Багатодітна мама.

Фото: Із особистого архіву Лілії Олійник

Л

ілія являється засновником і видавником газети «Еко Україна», ініціатором Міжнародного Екологічного Форуму. У 2019 році вона була делегована від ГО «Українські жінки» на 63-ю сесію ООН. З 2021 року Лілія очолює громадську організацію «Живу в гармонії» та КУЖ України. Вітчизняним радіослухачам голос Лілії добре знайомий завдяки радіопередачі «Історії успіху». Як ведуча Лілія приймає участь у створенні телепрограми «Щаслива родина». Крім того, вона є професійним спікером жіночих та бізнес форумів, автором чисельних статей і методик по вихованню дітей та здорового способу життя. Плідно та системно займатися такою різнобічною діяльністю Лілії допомагає здобуті у свій час три вищі освіти. Наша героїня закічила КНЕУ імені Вадима Гетьмана зі спеціальності «Управління міжнародним бізнесом», Київський Національний Лінгвістичний Університет, що надав їй право працювати у галузі педагогіки викладачем іноземних мов, та Національний Університет ім. Тараса Шевченка, після закінчення якого випускниця стала дипломованим спеціалістом з юриспруденції та фінансів. Про себе Лілія розповідає наступне: «У мене дуже багато захоплень, більшість із яких пов'язана з моєю діяльністю. Це, насамперед, здоровий спосіб життя, раціональне харчування, йога, танці, вокал, живопис, книги, всебічний розвиток дітей, екологія. Я беру участь у багатьох соціальних та благодійних проектах, які підтримують дітей та спрямовані на покращення екологічної ситуації в нашій країні. Своєю участю у «Mrs. World Open Ukraine 2017» хочу показати, що кожна жінка може керувати бізнесом, виховувати дітей, займатися творчістю, бути соціально успішною, і при цьому залишатися легкою, стильною, жіночною та щасливою». Нагород і титулів, які одержала Лілія, з лишком вистачить на десятьох. І це тільки декілька з них: Mrs. Personality of Universal Woman of the Year 2016 on Gran

Canaria, Woman Business in 2017, Spain, Malaga, Mrs. CosmoLady, Ukraine 2018, премія «Мама Року» 2017, 500 найвпливовіших жінок України за версією ЕАBD, премія «Жінка III тисячоліття» 2017, Бізнес-мама року, NOVA magazine AWARDS 2019, Гран-прі «Родина року-2021». Протягом багатьох років Лілія підтримує діточок із соціальних родин, проводить безкоштовні святкові та розважальні заходи для малозабезпечених родин, організовує свята та готує подарунки, підтримує юні таланти у сфері мистецтв. У 2022 році планує провести четвертий Міжнародний екологічний форум за ініціативи ГО «Живу в гармонії». 85


Альона ФЕДОРОВА Амбітна, впевнена, комунікабельна, активна і небайдужа красуня знайшла своє покликання у вихованні молоді та громадській діяльності.

А

86

Фото: Із особистого архіву Альони Федорової

дже вона – декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля, доцент і кандидат економічних наук, а також керівник Громадської організації «Фонд розвитку підприємництва та реалізації бізнес-ідей», володарка титулів «Міс Професіонал», «Родина року- 2021». Альона обрала викладацький шлях за традицією свого роду, де чимало заслужених педагогів України. А поза основною роботою займається громадською діяльністю і бере участь в різних міжнародних проєктах, наприклад, в організації віддаленої роботи в умовах COVID-19, професійній перепідготовці військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні чи навіть у створенні спортивного майданчику у місті Сєвєродонецьку. В той же час ця панянка має креативний хист: пише вірші, співає, ставить шоу-програми для творчої молоді, керувала «Театром мод», а ще викладала фітнес для дітей. Свій вільний час Альона віддає численним хобі – астрології, психології та фізіономіці, а також подорожам по Україні. У Альони щаслива сім’я: люблячий чоловік та двоє синів-помічників.


EVENT

КОРОЛІВСЬКИЙ БРАНЧ Асоціації Королев України

7-го вересня цього року у сонячній Одесі на території розкішного готелю NEMO Hotel Resort & SPA відбувся Королівський бранч Асоціації Королев України разом із партнером Асоціації – «Тусовка блогерів».

О

рганізатори бранчу – Ірина Оськіна та Олена Голуб презентували проект Queen Award Ceremony, а також розповіли про інші плани Асоціації Королев. Серед останніх – конкурс Qrand Queen Ukraine, фінал якого відбудеться в Києві 1-го грудня 2021 року. Ірина та Олена окреслили перспективи, які очікують конкурсанток в разі їх перемоги. Адже переможниці зможуть представляти Україну на міжнародних сценах, де будуть проходити конкурси краси: Дубай, США, Китай, Туреччина.

в захваті від спілкування з розумними та ласкавими мешканцями дельфінарію. After party бранчу став relax time та фотосесія під час купання у новому басейні Infiniti pool 18+ на даху готелю з чаруючим видом на морський пейзаж Чорного моря. А другий день бранчу від Асоціації Королев України відбувся на розкішній круїзно-гоночній, парусно-моторній яхті – «Морський коник». Легкий бриз, плескіт хвиль та крики чайок супроводжували незвичайну фотосесію. І хоча вітрила яхти були не червоними, а білими, а саме судно називалося не «Секрет», а «Морський коник», дівчата подібно до героїні Олександра Гріна Ассоль перебували в романтичному настрої. 87

Фото: Пресслужба Асоціації королев України

Тетяна Савицька поділилася з королевами секретами успішного блогерства. Крім корисних порад кожна учасниця отримала від партнерів заходу чудові подарунки, серед яких були ювелірні прикраси (Vesna.accessories), бьюті-бокси (JokoBlend), «Ігристе» шампанське (Aznauri Wine), духи-афродізіаки (Oskinaoils). Ця вражаюча подія відбувалась під куполом неймовірно красивого та розкішного ресторану-готелю NEMO Hotel Resort & SPA за келихом ігристого Aznauri Wine. Після бранчу королеви завітали до дельфінарію «Немо» на шоу з дельфінами, де пройшло індивідуальне купання королев з дельфінами. Королівські купальщиці були


GRAND QUEEN UKRAINE 2021 QUEENS AWARD CEREMONY Генеральний медиапартнер

Ексклюзивний інформаційний партнер

Офіційні інформаційні партнери

C O

88

N

C E

P

T

M

A

G

A

Z

I

N

E


Генеральний медиапартнер

Алкогольний партнер

Автомобільний партнер

Партнери

ACCESSORIES

89


ДОЗВІЛЛЯ

ГОРОСКОП

на зимові місяці від Максима Гордєєва Максим Гордєєв, український астролог та екстрасенс, експерт проекту «Співають всі» (телеканал «Україна»)

ОВЕН

Для Овнів зима буде сповнена гармонією та передчуттям наближення дива. Кризових періодів та доленосних подій не передбачається. Є велика вірогідність кар’єрного зростання.

ТЕЛЕЦЬ

ЛЕВ

Львів чекає бурхлива зима та багато змін. Необхідно багато працювати, можливі ситуації, коли доведеться чимось жертвувати. Життя змусить внести корективи не тільки у професійну сферу, а й у відносини.

ДІВА

Дівам рекомендується переглянути своє життя: будь-які зміни будуть реалізовуватися легко та за планом. Можливо, доведеться жертвувати соціальними здобутками, спрямовуючи свої зусилля у сферу особистого життя.

БЛИЗНЮКИ

Терезів цієї зими очікує успіх у кар'єрі, проте великі досягнення можливі лише якщо ви прикладатимете до цього свої особисті зусилля. Варто сконцентруватися на відносинах, попрацювати над довірою та щирістю.

РАК

Взимку Скорпіонам потрібно буде багато працювати, щоб досягти бажаного. В особистому житті можливі труднощі, але й вдалі шанси також будуть. Вільні Скорпіони зможуть знайти нове кохання. Пощастить і тим, хто захоче позбутися стосунків, які вичерпали себе.

Ваша бурхлива енергія буде направлена на виконання робочих справ та досягнення цілей. Але Близнюкам вдасться знайти час для нових вражень та романтичних відносин.

Для Раків зима буде сприятливою для того, щоб зважитися на зміни та здійснити подорожі до нових місць. Складнощів та криз не очікується. У багатьох сферах життя на Раків чекає успіх, особливо це стосується фінансів. 90

ТЕРЕЗИ

СКОРПІОН

КОЗЕРІГ

Вас очікують серйозні зміни. Час буде вдалим для того, щоб відмовитись від консервативних установок на користь нового, змінити напрямок руху. Вільні козероги можуть зустріти свою долю цієї зими.

ВОДОЛІЙ

Зима віщує багато інтенсивної роботи. Виникне необхідність змін діяльності, але вони будуть даватися складно, виникне відчуття зовнішніх перешкод. Проте все швидко налагодиться, варто зберігати внутрішню рівновагу.

РИБИ

Зима – сприятливий час для розвитку, створення нових проектів та оновлення життя. Рибам не варто боятися криз та серйозних випробувань. Чудовий час для того, щоб знайомитися, створювати стосунки або працювати над існуючими.

Фото Максима Гордєєва

Вас очікує чергування спокійних та бурхливих періодів. Варто підготуватися до того, що перші місяці зими можуть буди складними для багатьох сфер життя. Наприкінці зими вам пощастить отримати приємну фінансову винагороду.

СТРІЛЕЦЬ

Для Стрільців зима буде сприятливою. Особлива удача чекає в кар'єрі та фінансовій сфері. У цей період рекомендується запуск проектів та участь у великих заходах. Слід звернути увагу на стан свого здоров’я.


SKIN&SOUL CARE SPACE

ПРОСТІР ЕСТЕТИЧНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ ТА ПСИХОЛОГІЇ, СУЧАСНИЙ BEAUTY-ПРОСТІР ДЛЯ ПРОГРЕСИВНИХ ЖІНОК ТА ЧОЛОВІКІВ, ЯКІ ЦІНУЮТЬ СВІЙ ЧАС І ЯКІСТЬ ПОСЛУГ.  Естетична косметологія;  Скульптурика тіла за авторською методикою;  Індивідуальна та парна психотерапія;  Нутриціологія;  Апаратна косметологія;  Сексологія;  Масажі;  Ін'єкції краси.

Ми – простір турботи про шкіру та душу! Ми – простір любові до себе, рідної! Єдиної і найголовнішої у твоєму житті!

ПРОСТІР ЕСТЕТИЧНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ ТА ПСИХОЛОГІЇ (апаратна косметологія, інєкційна косметологія

Київ, вул. Велика Житомирська, 17 Phone: +3 8 (098)-880-77-80 Email: skinsoulcarespace@gmail.com skin_soul_care_space