Page 1

Bilgi Parmaklar覺n覺z覺n Ucunda!


DÜNYADA BİR İZ BIRAKIN KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUN, KENDİ SÖZÜNÜZ GEÇSİN!

Motor Sporları Yönetimi

Sunum ve İletişim Becerileri Kariyer Tasarımı Pazarlama

Yönetim Sanatı – Kazanan Kavramlar ve Stratejiler İş İngilizcesi


Çevrimiçi öğrenim görmek gerçek bir sınıf kadar iyi midir? Peki ama, bana bir derece vermeyen bir kurstan ne elde etmiş olurum? Zaten yeterli olandan fazla para kazanırken neden öğrenim görmem gerekiyor? Okula geri dönmem için çok geç değil mi?

Hayatta en başarılı olanlar her zaman öğrenenlerdir. Onlar hayattan, akıl hocalarından, meslektaşlarından ve deneyimlerinden öğrenirler. ‘Bardakları boştur’, her zaman öğrenmeye hazırdırlar. Her dönüşte kendilerini geliştirmek isterler. RYTHM kavramını takip ederek, kendilerinin ve çevrelerindekilerin yararına her şekilde yükselmek isterler. Swiss eLearning Enstitüsü’nde, kurslar bu tür insanlar; hem kazanmayı arzu eden hem de zaten kazanıyor olanlar için tasarlanmıştır. Bu, öğrenme ve kişisel

gelişime duyulan açlıktır, ancak özellikle ağ üyelerinde belirgindir. Geleceğinize yatırım yapmak finansal kazancın ötesine geçer. Geleceğinize yatırım yapmak kendinize yatırım yapmaktır; kişisel bilginin geliştirilmesi ve eğitime devam etmek anlamına gelir. Swiss eLearning Enstitüsü ‘kesintisiz eğitim’ kavramını temel alırr; bu, ister profesyonel ister kişisel olarak olsun, daha fazla zenginleşme sağlayan bir ortam olan orta okul sonrası bir eğitimdir.


Herkes kesintisiz eğitim kurslarından yararlanabilir, ancak kesintisiz eğitim kurslarının resmi olmayan ve esnek doğası sürekli evrilen mesleklerdekiler, özellikle ağ çalışanları için belirli bir avantaj sağlar. İlk olarak kendimizi geliştirirken, çevremizdeki diğer yönler de hayatımızı geliştirir. Sağlıklı bir zihin, sağlıklı, refah içinde bir hayata götüren sağlıklı bir bedene yol açar. Ancak, ne zaman temel öğelere geri dönüp temel becerilerinizi oluşturmanız gerekir? Meşgul, azimli ağ çalışanları okula katılmak için yaptıkları her şeyi aniden nasıl bırakabilir? Ve her şeyden

öte, ağ pazarlamasının gücü, bir üniversite derecesi veya ‘diploma’ denilen bir kağıt parçası olmadan, öğretilebilme ve yinelenme özelliğindedir. Ancak, öğrenmediğimiz takdirde hayat nedir? Bu, QNet’in, İsviçre’nin lider çevrimiçi üniversitesi SMC Üniversitesi’ndeki akademik olarak uzman ve lider profesörler ile başarılı bir ağ çalışanı ortaya koyan becerileri birleştirdiği noktadır. Swiss eLearning Enstitüsü, geleneksel bir üniversite veya sınıf ortamınınkine benzeyen katı şekilde yapılandırılmış, sıkı şekilde çerçevelenen bir ortamın ağ çalışanları için hızlı ilerleyen, dinamik ve


DÜNYADA BİR İZ BIRAKIN

Swiss eLearning Enstitüsü’nün merkezi nerededir?

Swiss eLearning Enstitüsü, İsviçre’nin lider küresel çevrimiçi işletme okulu tarafından desteklenen gelişmiş bir web tabanlı platformdur.”

ilerlemeci bir yaşam ve programlar için en uygun ortam olmadığının farkındadır. Normal bir sınıfın aksine, eLearning profesyonel gelişim için özel olarak tasarlanmış esnek ve resmi olmayan bir eğitim ortamı sunar. Swiss eLearning Enstitüsü, başlangıç seviyesinden gelişmiş seviyeye, modern ağ çalışanları için iyi geliştirilmiş kurslar sunar.

Bir Ağ Çalışanı nasıl olur • • • •

Dinamik ve ilerleyici yaşam tarzları Değişime karşı esneklik ve uyumluluk Fark yaratma arzusu Birinin yaşamını değiştirme ve geliştirme isteğine sahip olma

Kendinizi bugün geliştirin ve işinizdeki sonuçları izleyin. Kendinizin ve ekibinizin insan sermayesine yatırım yapın. Geleceğinize yatırım yapın ve etrafınızdakilerin gelişmesine yardım edin.

Bir eLearning Öğrencisi nasıl olur • • • •

Aktif ve üretici yaşam tarzları Bilgiyi geliştirme isteği Adaptasyon ve direnç Kişinin kendisini geliştirmek için bir yol araması


ÖĞRENMENİN KEYFİNİ ÇIKARIN Kişisel gelişime yönelik olarak yönetilen iyi geliştirilmiş, ilginç kurslar

Ağ profesyonelleri VE akademisyenler tarafından tasarlanan özel olarak hazırlanmış müfredat

Esnek programlar

Seçtiğiniz herhangi bir yerin rahatlığında bir öğrenme ortamı

Gerçek kampüslere gidip gelmek yok

Kursunuzu bitirdikten sonra bir Başarı Sertifikası


Swiss eLearning Institute Hakkında

Kurslar nasıl sunulmaktadır?

Tüm kurslar öğrencilere sezgisel bir çevrimiçi öğrenme ortamı sunar. Müfredat vasıtasıyla otomatik ilerleyen eşzamanlı olmayan bir öğrenim yolunu izleyeceksiniz. Her zaman, kolay öz değerlendirme ve gelişim kontrolüne olanak tanıyan gelişim göstergeleriyle size yol gösterilir.

DÜNYANIN LİDER ÇEVRİMİÇİ ENSTİTÜSÜ Swiss eLearning Enstitüsü’ndeki kurslar, İsviçre’nin lider çevrimiçi üniversitesi olan SMC Üniversitesi’nde çalışan küresel olarak ün salmış akademi çalışanları, bilim adamları ve saha profesyonelleri tarafından oluşturulmuştur. SMC Üniversitesi QNet’in eğitim ortağıdır, Swiss eLearning Enstitüsü’nün akademik temelinin bütünlüğünü sağlar, bu da karşılık olarak, gündelik yaşama ve profesyonel hayata anında uygulanabilen birinci elden beceriler ve araçlar ortaya koyan kursların tedariğine izin verir. Swiss eLearning Enstitüsü meşgul bir

programa ve dinamik bir yaşam tarzına sahip olanlar için özel olarak geliştirilmiş kurslar sağlayan web tabanlı bir öğrenme portalıdır. Katılımınız ve tamamlamanız, ilgili her bir alandaki becerilerinizi artıracak ve genel yetkinliğinize katkı sağlayacaktır. Kursunuzun tüm gerekliliklerini geçtikten sonra, Swiss eLearning Enstitüsü’nün Mütevelli Heyeti’nden bir Başarı Sertifikası alacaksınız. Bu sertifika sizi geleceğiniz için hem profesyonel hem de kişisel bir stratejik avantaj ile donatır.

Çeviride kaybolmak mı? Bu artık yok. Swiss eLearning Enstitüsü’nde verilen tüm kurslar şu dillerde sunulmaktadır: Arapça, İngilizce, Fransızca, Rusça, Türkçe *Kullanılabilirlikleri bölgeye göre değişir.


spor pazarlaması sürücüler takım çalışması

liderlik

Motor Sporu Takımları

Sponsorluk

lojistik

takım yönetimi

ÖĞRENMEYİ KEŞFEDİN

Bir kurs ne kadar sürede tamamlanır?

Tüm kurslar ayrı bölümler veya konularla esnek ve katılımcı kontrollü gelişim sağlayan bir modüler tasarım üzerine inşa edilmiştir. Yaklaşık sekiz saatlik bir çalışma haftası sonrasında ortalama kurs süresi sekiz hafta olur.

Motor Sporları Yönetimi

Motor sporlarını harekete geçiren ve onu sarsanları temsil eden elit çevrenin bir parçası olmak ister misiniz? Ya da bu adrenalin pompalayan, dünyanın bayıldığı sporun somunlarına ve cıvatalarına dair özel bir anlayışa sahip olmak? Her şekilde, Swiss eLearning Enstitüsü Motor Sporları Yönetimi kursu hızlı yol almak için ilk adımınız.


Önerilen Kurslar

Biliyor muydunuz? • Pit stop ekibinin aracı yeniden hazır hale getirmesi ve yakıt doldurması yalnızca 5 saniye kadar sürer! • Fren disklerinin sıcaklıkları 1.000°C’yi aşabilir! • Bir Grand Prix sırasında, sürücülerin nabızları dakikada 190 atıma kadar ulaşabilir! • Astronotlar her roket fırlatılışında 3 g’lik kuvvetlere maruz kalırken, en sert yan dönüşler sırasında, sürücüler yaklaşık 5 g’lik kuvvete maruz kalır!

Motor Sporları Yönetimi

Spordaki stratejik kişileri özel bir kurs planı ile bir araya getiren Swiss eLearning Enstitüsü’nün en yeni kursu dünyadaki en teknik spora kapsamlı bir bakış sağlamaktadır. Başka herhangi bir işte olduğu gibi, motor sporları da yüksek seviyede personel ve marka yönetimi, teknik uygulama, pazarlama, ekip oluşturma ve organizasyonu içerir. Motor sporu ekiplerinin gerçek yaşam örnek olayları, kapsamlı ve keyifli bir müfredatı sağlamak için kurs çerçevesi dahilinde derinlemesine analiz edilmekte ve tartışılmaktadır.

İşlenen konular: • • • • • •

Motor sporu ekiplerinin yapısı Etkili liderlik ve yönetim Sponsorluk Spor pazarlaması Lojistik Değişimi Kucaklama


Sunum ve İletişim Becerileri Swiss eLearning Enstitüsü Sunum ve İletişim Becerileri kursu hevesli liderlere ve girişimcilere, başarı yolculuklarındaki en önemli yol arkadaşını sunmaktadır: Etkili iletişim. Ağ çalışanları için özel öneme ve uygulamaya sahip kişiler arası iletişimde ustalık, herhangi bir avantajlı - ve başarılı - iş etkileşiminin ön koşuludur. Her çalışma günü, diğerlerinin düşüncelerini ve eylemlerini etkilemeyi gerektiren zorluklar, özel beceriler ve değerlendirmeleri gerektiren


Önerilen Kurslar

Kursumda nasıl puanlandırılacağım?

Kursun sonunda olacağınız sınavı tamamladıktan sonra puanlandırılacaksınız. Puanlar, Toplam Olası Noktaların Ağırlıklı Toplamı şeklinde verdiğiniz doğru cevapların sayısı baz alınarak gösterilir.

Sunum ve İletişim Becerileri

anları içermektedir. Kurs müfredatında ilerlendiğinde, kanıtlanmış iletişim, ikna ve pazarlık kavramları ve stratejileri her bir katılımcının beceri kümesinde vazgeçilmez araçlar haline gelir. Her birim lider iletişim uzmanları ve eğitimciler tarafından sağlanan modüler tasarım temel alınarak bireysel ihtiyaçlara fazlasıyla uyarlanabilen, taze, pratik bir yaklaşım kullanılan temel kavramlar sağlar. Bu kursu tamamlayanlar, hem profesyonel hem de sosyal durumlarda günlük, saatlik etkileşimler için daha iyi, daha güçlü şekilde donanımlı hale gelir.

İşlenen konular: • • • • • •

İletişimin niteliği İletişimin temel öğeleri Dahili ve harici iletişim Sözlü ve yazılı iletişimin sırları İknaya giriş Takımlarda başarılı iletişim


Kurs sertifikası derece mi yoksa diploma mıdır?

Swiss eLearning Enstitüsü’ndeki Kurslar derece sunmayan kurslardır. Olumlu şekilde tamamladığınızda, kursun tüm akademik gerekliliklerini başarıyla karşıladığınızı belgeleyen bir Başarı Sertifikası kazanırsınız. Katılımınız ve tamamlamanız, müfredatta resmileştirildiği şekilde, ilgili her alandaki becerilerinizi artıracak ve genel yetkinliğinize katkı sağlayacaktır.

Kariyer Tasarımı Pazarlama Kariyer Tasarımı

Swiss eLearning Enstitüsü Kariyer Tasarımı kursu, profesyonel yaşamlarında karar noktasına ulaşan kişiler için çok önemli bir destek sunar. Kişisel dönüm noktaları, yeni güçlüklere karşı duyulan arzu, yükselen girişimcilik ruhu ya da yardımcı eğitim ortak bir noktaya sahiptir: Dikkatli bir planlama ve değerlendirme gerekliliği. Lider yönetici koçlar ve kişisel eğitmenler ile birlikte Swiss eLearning Enstitüsü sürdürülebilir biçimde hedeflerinizin peşinden gitme yolunu açacak modüler bir danışmanlık kavramı oluşturmuştur. Swiss eLearning Enstitüsü Kariyer Tasarımı kursu, katılımcılara kişisel değişimlerinde uzmanlaşmalarında, korkularını yenmelerinde, kullanılmayan potansiyeli tanımlamalarında ve adanmışlık, bağlılık sağlamalarında yardımcı olacaktır.

Değerlendirilen temel öğeler: • • • • •

Kariyer değerleriniz ve faktörleriniz Kişilik yapınız Yaşam yolculuğunuz Güçlü ve zayıf yönleriniz Kişisel değerlendirmeniz ve analiziniz

İşlenen konular: • Kişisel ve kariyerle ilgili yansımalar için bir çerçeve • Kişisel değerler, beceriler ve temel hedefler • Planlama, motivasyon, zaman çizelgelerine uyma ve hedefleri elde etme • Karar verme rehberi


Önerilen Kurslar

Pazarlama

Swiss eLearning Enstitüsü Pazarlama kursu yeni kitlelere ve pazarlara ulaşmaya hazır girişimciler için tasarlanmıştır. İlk pazarlama zorluklarında başarıyla ustalaşmış iş sahiplerinden gelen paha biçilmez görüşleri kullanan Swiss eLearning Enstitüsü ticaretin en önemli yanlarını kapsayan fazlasıyla pratik ve doğru bir kurs oluşturdu: Müşteri ilişkilerini tanımlama, oluşturma ve yönetme, güçlü bir marka oluşturma ve yönetme ile Web 2.0 pazarlama yöntemlerinden etkili şekilde faydalanma. Kurs boyunca, yaptığınız işte en iyisini yapmanız için temel araçlar size verilecek, bu durmadan değişen alanı etkileyen kuvvetler yansıtılarak geniş kapsamda temel kavramlar ve en yeni ana eğilimler işlenecektir.

İşlenen konular: • Müşteri segmentasyonuna giriş • Müşteri davranışının temelleri • Dörtlü pazarlama karmasında uzmanlaşmak: Ürün, Fiyat, Yer, Promosyon • Çevrimiçi Pazarlama • Viral/Sosyal Medya Pazarlaması


Yönetim Sanatı

Kazanan Kavramlar ve Stratejiler Swiss eLearning Enstitüsü Yönetim kursu derin bir idari bakış ve anlayış arayanlar için oluşturulmuştur. Lider akademisyen ve profesyonel yönetim uzmanlarının ortaklığı ile oluşturulan bu kurs, kendi potansiyelinizi inşa etmenize ve kuvvetlendirmenize fazlasıyla vurgu yapar.


Önerilen Kurslar

Yönetim Sanatı

Bu kurs boyunca işlenen tüm konular, bir girişimcinin yaşamındaki gündelik zorluklara ilişkindir, bu kazanan kavramların ve stratejilerin hemen geçerli olmasını sağlamaktadır. Swiss eLearning Enstitüsü Yönetim kursu, yönetim ihtiyaçlarınızı desteklemek için kendi ağınıza çok iyi şekilde uygulanabilecek deneyim ve beceriler inşa etmeye yönelik olarak hazırlanmıştır.

İşlenen konular: • • • • •

Risk yönetimi Personel yönetimi Stratejik yönetim kavramları Finansal yönetim Operasyon yönetimi


İş İngilizcesi

Swiss eLearning Enstitüsü ile ilgili daha fazla bilgiye nereden ulaşabilirim?

Swiss eLearning Enstitüsü hakkında daha fazla bilgi için, www.swisselearninginstitute.com adresine gidin.

İş İngilizcesi İş profesyonelleri, özellikle de ağ çalışanları için, kendilerini ve fikirlerini ifade etmek oldukça önemlidir. Bugün, dünya genelinde bir milyardan fazla kişi İngilizce konuşmakta, bu da dünya nüfusunun yedide birinin ortak bir dil konuştuğu anlamına gelmektedir. Bir milyar kişi bir milyar iş fırsatı demektir. Bu nedenle dil becerileri edinmek, özellikle uluslararası alanda iş dili olarak kabul gören İngilizce’yi öğrenmek son derece önemlidir.

Kötü dil bilgisi, yanlış veya hatalı kullanılan deyimler ve yanlış telaffuz işinize zarar verecek yanlış anlaşılmalara, kafa karışıklıklarına ve hatta fırsatları kaçırmanıza neden olabilir. Bu nedenle Swiss eLearning Enstitüsü çığır açan İş İngilizcesi kursunu sunmaktadır. Profesyonel olarak planlanarak üç bölüme ayrılan İş İngilizcesi kursu tek başına sıradan dil sınıfınızdan daha fazlasıdır.


Önerilen Kurslar

Kelimeleri ve dil bilgisi kurallarını ezberlediğiniz çocukluk deneyiminizi unutun; bu kurs farklı iş koşullarında başarılı olmanız için kullanılacak dile odaklanarak İngilizce iletişim becerilerinizi geliştirebileceğiniz doğru bir temel oluşturmayı amaçlamaktadır. Swiss eLearning Enstitüsüyle eğitiminize devam edin, kendinizi geliştirin ve iş ağınızı genişletin.

İşlenen konular: • • • • •

İş İngilizcesi becerilerinizi tekrarlama Dil bilgisi becerilerinizi güçlendirme Kelime bilginizi geliştirme Yazma becerilerinizi iyileştirme İş ilişkilerinizi geliştirme


KENDİNİZİ ŞİMDİ GELİŞTİRİN!

www.swisselearninginstitute.com

3 Kolay Adım! Kurslarımızdan birine katılmak için eStore’unuza şimdi gidin! Bir başarı kursuna başlamak oldukça basit: Sadece bu 3 adımı takip edin!

KAYIT

eStore’unuzu ziyaret edin ve seçtiğiniz kursları satın alın. Satın alma işleminiz KAYDOLMANIZ anlamına gelir. Bundan sonra Swiss eLearning Enstitüsü’nden, kursunuzda oturum açma ayrıntılarınızı içeren bir hoş geldin yazısı alırsınız.


Başlangıç

ETKİNLEŞTİRME

Kurslarınızı ETKİNLEŞTİRMEK için Sanal Ofisinizin sol alt tarafında bulunan etkinleştirme bağlantısına tıklayın.

ACCESS

www.swisselearninginstitute.com adresine giriş yaparak kursunuza/kurslarınıza bugün ERİŞİN


Qnet Promosyon, Pazarlama ve Turizm Ltd. Şti. Büyükdere Cad. Likör Fab. Sok. Akabe İş Merkezi No: 78/80 Mecidiyeköy, İstanbul, Turkiye Tel: +90 212 356 56 76 Faks: +90 212 356 56 51 E-posta: musteri.iliskileri@qnet.com.tr www.qnet.com.tr veya www.swisselearninginstitute.com Telif Hakkı © QNet Promosyon / 2012 Tüm hakları saklıdır. Bu yayındaki, tüm tasarımlar, grafikler, logolar, resimler, fotoğraflar, metinler, ticari isimler, ticari markalarla ilgili telif hakları ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları saklıdır. Bu yayının içeriğinin herhangi bir bölümünün çoğaltılması, yayınlanması ya da değiştirilmesi kesinlikle yasaktır. Sorumluluk Reddi: Burada yer alan bilgiler güvenli olduğuna inanılan kaynaklardan derlenmiştir, bununla birlikte bilgilerin doğruluğuna ilişkin açık veya ima edilen hiçbir garanti verilmemektedir. Tüm bu garantiler açıkça reddedilmiştir ve kabul edilmemiştir. Burada yer alan tüm bilgiler, önceden bildirilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Burada yer alan bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklikten ve bunlara riayet edilmesinden doğan tüm sorumluluklar açıkça reddedilmiştir.

Turkish Edition

QNET PROMOSYON BAĞIMSIZ TEMSİLCİSİ

İsim TK

Tel

E-posta Promosyon Pazarlama ve Turizm Limited Şirketi

seli_tr  

seli_qnp_tr