Page 1

ÜRÜN KATALOĞU


Alışveriş Yap

Puan ile Öde

İş Araçları

TR-Türkçe

SOL

SAĞ


ÜRÜN KATALOĞU | 3

ÜRÜNLERİ KULLAN, ÜRÜNLERİ PAYLAŞ, QNET İŞİNİ TAVSİYE ET,

YÖNLENDİR, TEKRAR ET, YÜKSEL, KORU. QNET BT’si olmanın sınırsız fırsatlarını muhitinizdeki, ülkenizdeki ya da dünyanın herhangi bir yerindeki diğerleriyle paylaşın …Ve bunun için ödüllendirilin.

QNET ÜRÜNLERİYLE KENDİ GELİRİNİZİ ELDE EDİN. Gelirinizi elde edebilmek için; ilk olarak işi tavsiye etme, tekrar etme, yükselme ve koruma disiplinlerini oluşturmanız gerekmektedir. QNET, komisyonların %50’sine kadarını ödemektedir ve yeni süper hybrit Q10 planıyla, gerçek ve kalıcı gelir elde etmek için artık 10 heyecan verici yolunuz var. EStore’unuz, günlük ihtiyacınızı karşılayabilecek herşeyi bulabileceğiniz süpermarketinizdir; sağlık ve bakım ürünleri kitiniz; kişisel bakım ve güzellik dükkanınız; en son teknolojiye sahip lüks saat ve mücevher mağazanız; kişisel gelişim eğitim kursu sağlayıcınız; tatil seyahat acenteniz... Tamamı en rekabetçi fiyatlarla! QNET’in yaşam kalitenizi arttıracak olan geniş ürün yelpazesiyle, kendi hayatınızı ve diğer insanların hayatlarını iyileştirmesine yardımcı olun. QNET ile yaşamaya başlayın. Bugün başlayın.


4 | ÜRÜN KATALOĞU

ÜRÜNLERİ İLE

YAŞAMAYA BAŞLAYIN


ÜRÜN KATALOĞU | 5

İÇİNDEKİLER 36

8 SAĞLIK VE BAKIM

KİŞİSEL BAKIM & GÜZELLİK

56 SAAT VE TAKILAR

92 EĞİTİM

100 TATİLLER


6 | ÜRÜN KATALOĞU

DOĞRU İŞTEKİ EN İYİ ÜRÜNLER FARK YARATAN ÜRÜNLER Bunlar gerçekten de QNET ailesi için heyecan verici. E-ticaret ve (direkt) doğrudan satış endüstrisinin önde gelen yenilikçilerinden olan QNET, teknolojik gelişmelerin zirvesinde kalmak ve başarıya giden yolda sizi desteklemek için mücadele etmektedir. Aynı sizler gibi, biz de şu anki durumdan asla tatmin olmuyoruz ve içimizdeki inanç bizim, seçkin ürünlerimizle onları çekici kılan ücretlerinin yıldızlı kombinasyonları sayesinde dünyanın en hızlı büyüyen on-line alışveriş ve ticaret müşterek tasarruflarından biri olmamıza neden olmuştur. Biz, global müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına hitap etmek için ürün yelpazemizi sürekli genişletiyoruz. Her bir ilave, hayat ve yaşam biçiminiz içinde daha entegre hale geldikçe, size daha fazla yakınlaşmamıza olanak sağlıyor. QNET ürünlerinin sadece tüm dünyada milyonlarca müşteri tarafından yüksek talep görmesinden değil, aynı zamanda bağımsız temsilcilerimiz tarafından da sürekli satın alınmasından ve bizzat tüketilmesinden de son derece gurur duyuyoruz. Bu, her şeyden çok, kaliteyi konuşturuyor ve QNET ürünlerinin dünyada nasıl tutulduğunu gözler önüne seriyor. QNET sınırsız fırsatlardan oluşan evrensel bir topluluktur ve iş ortağınız olarak size dinamik bir teklifi sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz. Yaşam tarzınızı iyileştirmenizin yanında, işinizi güzelleştirecek ve organizasyonunuzu geliştirecek yeni kanallar sunan ayrıcalıklı yaşam tarzı ve tüketim ürünleri. Ürün portföyümüz bir performans platformunu simgeler, böylece yaşamınızı değiştirirken, kişisel hayatınızda ve iş hayatınızda başarılar elde edebilirsiniz. QNET başarıya giden her adımınızı desteklemek için buradadır ve gelişmiş yeni ürün kataloğumuz buna yardımcı olacak birçok araçtan biridir! JR Mayer Genel Müdür


ÜRÜN KATALOĞU | 7

QNET

TÜRKİYE BİR TERCİHTİR. QNET Türkiye’de biz; herkesin yaşam kalitesini artırmak için bir fırsatı hak ettiğine inanıyoruz. Bu zihniyet ile, doğru işte en iyi ürünleri sunmak için çalışıyoruz. QNET Türkiye tamamen sizin seçiminiz ile ilgilidir. Biz piyasa standartlarını aşan ve bunun ötesinde müşterilerimize sadece en iyiyi temin eden, yaşam kalitesini arttıran en yüksek kalitedeki ürünleri ve hizmetleri geliştiriyoruz. Bizler size popüler Sağlık, Beslenme ve Ev Bakım ürünleri serimizle, zihninizi ve bedeninizi tedavi ederek sağlığınızı arttırmanız için fırsat sunuyoruz. Kendinize Kişisel Bakım ürünlerimizden hediye ederek kendinizi şımartın. Moda Aksesuarları ve Lüks Koleksiyonlarımız ile stiliniz için benzersiz yeteneğinizi ifade ederken, egzotik mekanlarda keyifli tatiller geçirerek, QNET Türkiye’nin yaşam tarzınızı yükselten ürünlerinin geniş yelpazesi içinde kendinizi daha da şımartın. Prestijli on-line Eğitim kurslarımıza katılarak bilgiye susuzluğunuzu giderin ve devrim yaratacak iletişim çözümlerimizle dünyaya global olarak ulaşın. Herkesin beğenisine hitap eden ürünlerle, sizi seçimlerinizde şımartıyoruz. Hayallerinize ulaşmanız için, burada, QNET Türkiye’de, kararlı bir şekilde sizi ayağa kaldırmaya yardımcı olarak hedefimizin arkasında duruyoruz.

AIRPURE HUMIDIFIER Breathe Healthy


8 | ÜRÜN KATALOĞU


ÜRÜN KATALOĞU | 9

SAĞLIK&BAKIM Zihninize ve bedeninize uyumlu ve dengeli bir hal sağlamanız ve bunu korumanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanan yenilikçi ve devrim niteliğinde ürünler.


10 | ÜRÜN KATALOĞU

İYİ SUYUN ÖNEMİ Herkes suyun yaşamımızı sürdürmemiz için önemli olduğunu bilir. Dünyanın ona ihtiyacı var, bizim de. Su, çevremizde ve içimizde, bunu sorgusuz sualsiz kabul ediyoruz. Suyun insanlar için biyolojik işlevi söz konusu olduğunda önemi daha da kritik bir rol oynuyor. İnsan vücudunun üçte ikisinden fazlası su olduğundan, insanlar susuz kaldıklarında birkaç gün içerisinde ölürler. Su aynı zamanda vücut mekanikleri üzerinde de önemli rol oynamaktadır. Aslında anatomimiz ve fizyolojimizdeki her hücre ve organ işlevi, suyun etkin ve verimli şekilde çalışmasına bağlıdır. Suyun fizyolojimizde bu denli önemli bir bileşen olmasından dolayı suyun kalitesi de günde en az sekiz bardak su içmek kadar önemlidir. Gerçek bir sağlık ve sıhhatin sağlanması için içme suyu daima temiz ve kirletici maddelerden arınmış olmalıdır.

NEDEN SU ARITIMINA İHTİYAÇ DUYARIZ? Dünya yüzeyindeki su ağır sanayi ve çevre kirliliğinden dolayı kirletici maddelere çok daha fazla eğilimlidir. Bu inorganik kirleticilere maruz kalan kişiler hastalanabilir ya da karaciğer hasarı, kanser ya da uzun süren sağlık sorunlarından daha kolay etkilenebilirler. Bakteriler, hastalık taşıyan mikroorganizmalar, çürümüş bitkiler ve hayvan dışkıları gibi organik kirleticiler de su kaynaklarını olumsuz etkileyebilmektedir. Bulunduğumuz yere bağlı olarak bizler muhtemelen tüm içme suyu kaynaklarımızda bir dereceye kadar kirlenme olduğunu biliyoruz.

GÜNÜMÜZDE SUDA BULUNAN EN TEHLİKELİ KİRLETİCİLERDEN BAZILARI ŞUNLARDIR: Toksik Metaller (Kurşun, Cıva, Bakır, vb.) Toksik metaller aynı zamanda inorganik kirleticiler olarak da anılmaktadır. Toksik metallerin pek çoğu kanser ya da ciddi öğrenme bozuklukları gibi uzun süreli sağlık sorunlarıyla ilişkilendirilmektedir. Mikrobiyolojik maddeler (E. Coli, Enterobakteria, Klebsiella, Citrobacter, vb.) Biyolojik kirleticiler, parazitler, bakteriler, virüsler, kistler ve sporlar gibi canlı organizmalardır. Petrokimyasallar (Zararlı bitki öldürücüler, Tarım İlaçları, Deterjanlar, VOC, Kanserojen maddeler, vb.) Petrol bazlı kimyasallar aynı zamanda ‘organik’ kirleticiler olarak da anılır. Bunların pek çoğu çeşitli kanser türleri gibi uzun süreli sağlık sorunlarıyla ilişkilendirilebilir. Bunların pek çoğunun bilinmeyen uzun süreli etkileri bulunmaktadır. Bilgiden sonra sıra seçime gelir. Evinizde bulunan iyi bir filtreleme sistemi içme suyunuzun kalitesi ve güvenilirliğini ileriye dönük izlemenizi sağlamanın önemli bir yoludur. Her ne kadar şu anda meskenler için yaygın şekilde kullanılan su arıtma teknolojisi bulunuyor olsa da, pek çok kişi çeşitli filtreleme sistemlerinin ardındaki çalışma prensibinin farkında değildir. Akılda tutmamız gereken ilk şey, arıtma yönteminin tek bir filtreleme aşamasında tam olarak uygulanamadığıdır. Yalnızca eksiksiz, iyi bir sistem yüksek kaliteli, güvenilir bir içme suyu üretebilir.


ÜRÜN KATALOĞU | 11

DOĞRU SU FİLTRELEME SİSTEMİNİN SEÇİLMESİ Ters Ozmos (RO) ve Ultraviyole (UV) sistemleri gibi çeşitli yöntemlerin kullanıldığı çok sayıda arıtma ve filtreleme ürünü bulunmaktadır. Ultra Filtreleme (UF) sistemlerinin, önceden arıtılmış su, kullanılan evlerdeki su filtreleme uygulamaları için mükemmel olduğuna ve RO veya UV uygulamalarına göre avantajları bulunduğuna yaygın biçimde inanılmaktadır. HomePure filtre kartuşunda bulunan çekirdek UF filtresi, kirleticilerin filtrelenmesini sağlarken yararlı minerallerin geçişine olanak tanır ve böylece doğal dengeli su sağlar. HomePure filtresi kloru % 97 oranında filtreler. Bulanıklığı % 99 oranında, atrazin, karbofuran, lindan, simazin ve tolüen gibi toplam 46 farklı türdeki VOC’leri (Uçucu organik bileşikler) 99% oranında, bunların yanı sıra ağır metaller (Hg, Pb, Cr, Fe, Al, Cu), herbisitler, pestisitler ve trihalometanlar gibi ağır metalleri azalttığı, bağımsız laboratuvar KEWWI (Kore) tarafından değerlendirilmiş ve desteklenmiştir.

SU FİLTRELEME SİSTEMLERİ KARŞILAŞTIRMASI Ultra Filitreleme (UF) Bakteri azaltımı

Maksimum azaltma

Ters Osmos (RO)

Ultraviyole (UV)

• Maksimum azaltma • Orta düzey azaltma • Membran parçalanması • Bakteriler tortuların arkasına mümkün gizlenebilir ya da paralize olabilir

Tekrar kirlenme olasılığı

HAYIR

EVET (tank)

EVET (UV lambası çevresindeki su)

Mineralden arıtma

HAYIR

EVET

HAYIR

Pompa gereksinimi

HAYIR

EVET

HAYIR

Elektrik ihtiyacı

HAYIR

EVET

EVET

İleri düzey bakım

HAYIR

EVET

EVET

Su filtresi, bir su kaynağından elde edilen, ön filtrelemeye maruz kalmış su için kullanılabilir. Filtre; göl veya kuyu gibi güvenilir olmayan su kaynaklarından elde edilen suyu arıtmak için kullanılamaz. Filtre kartuşunun ömrünü artırmak için işlenecek suyun ön filtreye uğramış olması gerekmektedir.


12 | ÜRÜN KATALOĞU

DEVRİM NİTELİĞİNDE SERAMİK TOP TEKNOLOJİSİ Su, özel bir biçimi olan ve bol miktarda inorganik mineral bulunan seramik malzemelerden imal edilmiş binlerce küçük toptan geçer. Bu teknoloji suyun seçici yollarla yavaş yavaş arıtılmasına ve temizlenmesine olanak sağlar. HomePure7 Aşamalı Su Filtreleme Sisteminde üç aşama seramik top filtrelemesi bulunur. • Etkin karbon seramik topları • Turmalin seramik topları • Pi-Water seramik topları

• HomePure 7 Aşamalı Su Filtreleme Sistemi • HomePure 7’si Bir Arada Değiştirilebilir Filtre Kartuşu • HomePure 7’si Bir Arada Değiştirilebilir Filtre Kartuşu İkili Paket

HomePure 7 Aşamalı Su Filtreleme Sistemi temiz ve sağlıklı su sağlayan gelişmiş su filtreleme ve arıtma teknolojilerini kullanan, orijinal kaliteli su filtresidir.

7 AŞAMALI FİLTRELEME SİSTEMİ Birçok Ters Ozmoz veya Morötesi su filtrelerinin aksine, HomePure elektriğe ihtiyaç duymayan, böylece en düşük masrafta temiz su sağlayan bir mekanik filtre sistemidir. 7 Aşamalı Filtreleme Sistemi tek bir filtre kartuşunda birleştirilmiş yedi aşama anlamına gelmektedir.

KOLAY KURULUM ve FİLTRE KARTUŞU DEĞİŞİMİ HomePure, profesyonel aletler veya tesisatçıya gerek olmaksızın saniyeler içinde kurulur. Filtre kartuşunu da değişme zamanı geldiğinde değiştirmek kolaydır. Akıllı LED göstergesi kartuş maksimum miktarda suyu filtrelediğinde (4.320 litre) veya 12 ay kullanımdan sonra, hangisi daha önce olursa, sinyal verecektir.

KULLANICI DOSTU TASARIM HomePure 7-Aşamalı Su Filtreleme Sistemi modern bir mutfak için muhteşem bir ev aletidir. Paslanmaz çelik esnek borusu su filtrenizi taşımaksızın geniş bir alanda içme suyu kaynağı kullanmanıza olanak sağlar. Ayrıca özel olarak tasarlanmış tek yönlü nozül, bakterilerin ve tozların filtreye girmesini engeller.

DÜNYA STANDARDINDA KALİTE Alman mühendisliğini, Japon teknolojisini ve Kore imalatını bir araya getiren HomePure7- Aşamalı Su Filtreleme Sistemi ayrıca su arıtma cihaz ve ürünlerinde bağımsız dünya standardı olan NSF Sertifikasına sahiptir.


ÜRÜN KATALOĞU | 13

Pİ-SUYU SERAMİK TOPLARI Japonya’da iyi bilinen Pi-suyu vücudumuzdaki “yaşam” suyuna çok benzeyen sudur. Bu su insanlar, hayvanlar ve bitkiler dâhil bütün canlılarda bulunabilir.

Pi-suyu 1964 yılında Dr. Akihiro Yamashita tarafından botanik fizyolojisi çalışması sırasında keşfedilmiştir. Dr. Yamashita kendisinin ve bilim adamı arkadaşlarının Florijen olarak adlandırdığı bir olgudur. Dr.Yamashita hormonsu moleküllerin bitkilerdeki çiçeklenmenin tetiklenmesinden sorumlu olup olmadığını saptamaya çalışıyordu. Daha sonra bir tomurcuktan çiçeğe olan dönüşümün canlılarda çeşitli işlevleri kontrol eden ana unsur olan çok az miktarda Ferrik Demir Tuzu (Fe2Fe3) içeren “yaşam suyundan” kaynaklandığını tespit etti. Birçok çalışmadan ve kapsamlı araştırmadan sonra Dr. Yamashita bitkilerin normal beklentilerin ötesinde gelişmesini sağlayan özelliklere sahip bir yaşam suyu oluşturmayı başardı. Bu suyu ‘’Pi-suyu’’ olarak adlandırdı. HomePure 7 Aşamalı Su Filtreleme sisteminin filtreleme aşamalarından biri suyu tam olarak doğru miktarda Fe2Fe3 katan özel seramik toplardan geçirir ve serbest radikalleri sindirir ve suyunuzu Pi-suyu haline getirir. Bu iddia uluslararası NSF tarafından değerlendirilmemiştir ve ürünün bu bileşeni NSF sertifikası tarafından desteklenmemektedir.

NSF International, The Public and Safety CompanyTM, 1944’den bu yana ürünleri sertifikalandıran, gıda, su ve tüketici hakları hakkında bazı standartları ortaya koyarak dünyayı tüketiciler için daha güvenli bir yer haline getiren, kar amacı gütmeyen bağımsız bir kuruluştur. NSF International; yeni geliştirilen bir ürüne, ilgili testleri üç kez tekrarlayarak ve diğer tüm değerlendirmelerden geçirerek NSF sertifikasına hak kazandıran tek organizasyondur. NSF damgası taşıyan ürünler, zorlu ürün testleri ve materyal analizlerini başarıyla atlatmış ve NSF tarafından belirlenen katı standartları sağlamış olarak kabul edilir.

Sistem, NSF International tarafından Tat/Koku, Klor, Bulanıklık ve Uçucu Organik Bileşiklerin indirgenmesi açısından NSF/ANSI 42 ve 53 Standartlarına göre test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Home Pure markalı bir su filtresi örneği SIRIM QAS International Sdn Bhd. tarafından test edilmiştir. Filtrasyon sonrası su örneği toplanmış ve1985 tarihli Gıda Yönetmeliği’nin Yirmi Beşinci Çizelgesindeki belirli elementler için test edilmiştir. Ayrıntılar için lütfen 2010KL0408 sayılı ve 31Mart 2010 tarihli Test Raporuna başvurun. TÜV SÜD PSB, Singapur (Test raporu: 719165835-CHM10-EKH) KEWWI Korea Environment & Water Works, Kore Consolidated Laboratory (M) Sdn Bhd, Malezya gerçekleştirilmiştir


14 | ÜRÜN KATALOĞU

7

-AŞAMALI

FİLTRASYON SİSTEMİ

1. Ön tortu filtresi PE ağı ve iki katmanlı keçe malzemesinden yapılmış olan ön filtre, pas tortuları, çamur ve 5 mikrondan (5/1000 mm) daha büyük kumu etkin şekilde filtrelemektedir. 7. Bakteri önleyici Silver-lite taşı

2. Etkin Karbon Blok Filtresi

İnorganik bileşen malzemelerden oluşan bakteri önleyici Silver-lite taşı, filtre içerisinde bulunan Gümüş iyonlar (Ag+) sayesinde bakteriler ve alglerin çoğalmasını engellemede oldukça etkilidir. Bu sayede, filtrede kalan su kirlenmez ve bakterilerin filtreye tekrar girmesi engellenir.

Outlet

Gelişmiş teknolojiye sahip HomePure karbon blok filtresi daha fazla kimyasal emilim ve mekanik filtreleme sağlamaktadır. HomePure etkin karbon bloğu aynı zamanda Granüle Etkin Karbon (GAC) Filtresinden daha etkin olan daha geniş bir filtre yüzeyinden oluştuğundan kirleticilerin daha iyi emilmesini sağlamaktadır.

6. Ultra filtreleme oluklu lif membranı En küçük bakterinin büyüklüğü 0,2-0,3 mikron (bir saç teli yaklaşık 70-140 mikrondur) olduğundan, HomePure Ultra filtreleme membranı, gözenek büyüklüğü 0,01-0,1 mikron arasında olan oluklu lif membranı sayesinde bakteri giderimini sağlar. Aynı şekilde mikroskobik safsızlıklar da filtrelenmektedir. Bununla birlikte, UF membranı faydalı su minerallerinin geçişine izin vermektedir. Water

Etkin karbon seramik toplar, tüm faydaların içeride işlev görmesini sağlamak üzere çok teknik ve hassas yöntemlerle düşük sıcaklıktaki bir süreçte özel kaplama toplar olarak üretilir. Toplar suyunuzun tadının iyileşmesi, mükemmel emilimi ve kokudan arındırılmasından sorumludur.

Inlet

3. Etkin Karbon Seramik Toplar

5. Turmalin Seramik Toplar 4. Pi Suyu Seramiği Japonya’dan Pi suyu seramiği, zararlı iyonların hareketini engelleyip, oksitlenme azalım reaksiyonunu kontrol altına alarak, aktif oksijenin olumsuz etkilerini nötralize eder.

Bu iddia NSF international tarafından değerlendirilmemiştir ve bu ürünün NSF sertifikası yoktur.

Turmalin seramik toplar, suyun daha iyi arıtılabilmesi için suyun kümeleşmesini azaltır ve bakteri önleyici ve koku verici özellikler sağlar. Bunlar suya hoş bir tat verir ve sıhhat için faydalı olan mineral mikro elementler için iyi bir kaynaktır.


ÜRÜN KATALOĞU | 15

yıla . özel 7-AŞAMALI FİLTRASYON SİSTEMİ

Beşinci yıldönümünü kutlamak adına; HomePure, sınırlı sayıda ateş kırmızısı HomePure 7-Aşamalı Su Filtreleme Sistemini sunmaktadır. Her daim popüler 7 Aşamalı Su Filtreleme Sistemi gibi; HomePure Kırmızı Seri de NSF Onay Belgesi, Güney Kore’nin imalat teknolojisi ve Japon Pi-Su teknolojisiyle birlikte Alman Tasarımının özelliklerini taşımaktadır. Sonuç; tanıdığınız ve sevdiğiniz aynı sağlıklı, temiz ve lezzetli su. Sadece 1000 adet üretilmiş olan Home Pure Red Edition, mutfağınızda yer almaktan gurur duyacaktır.

Sistem, NSF International tarafından Tat/Koku, Klor, Bulanıklık ve Uçucu Organik Bileşiklerin Azaltılması için NSF/ ANSI Standardı 42 ve 53’e göre test edilmiş ve onaylanmıştır.


16 | ÜRÜN KATALOĞU

Outlet Inlet

1 2

5

4 3

1. Tortu Filtresi Pas, çamur, kum ve 5 mikrondan büyük tortular gibi katıların geçişini önler. 2. Etkin Karbon Blok Türbidite, ağır metaller ve klor, VOC’ler (uçucu organik bileşikler) ve THM’ler (Trihalometanlar) gibi kimyasalları absorbe eder, kokuyu azaltır ve tadı iyileştirir. 3. Gümüş İnfüze Granüler Aktif Karbon Kalan kirleticileri gidererek aromayı geliştirir; biyoaktif gümüş iyonlar bakteriyel gelişimi önler. • HomePure Eaze Su Artıma Cihazı • HomePure Eaze Filtre Kartuşu • HomePure Eaze Filtre Kartuşu İkili Paket

4. İyon Değiştirme Reçinesi Su sertliğine neden olan maddeleri azaltır.

HomePure Eaze ile lezzetli, temiz ve güvenli içme suyunun keyfini sürebilir, tezgâhın üstünde harika görünen, zarif su filtreniz ile her ihtiyaç duyduğunuz anda filtrelenmiş taze içme suyuna ulaşabilirsiniz.

5. Ultra Filtreleme Membranı Su 0,01 mikron – 0,1 mikron genişliğinde fiberlerden geçer. Bakteriler ve 0,2 mikrondan büyük mikroskobik maddeler engellenirken, faydalı doğal mineraller geçebilmektedir. Ayrıca zararlı olan koliformların ve koli basillerinin geçişini %100 oranında önler.

ÖZELLİKLERİ • Doğal mineralleri muhafaza eder. • 5 aşamalı su filtrasyon sistemine sahip • Kullanımı kolay • Kolaylıkla Değiştirilebilen Filtre Sistemine Sahip • Şık tezgah üstü tasarımı ile • Elektriğe ihtiyaç duymaz.

5-AŞAMALI SU FİLTRELEME SİSTEMİ Dünya kalitesinde Alman mühendisliği ve Kore imalatını bir araya getiren HomePure Eaze, aktif şehir hayatı için lezzetli, temiz ve güvenli içme suyunu sağlamak için 5 aşamalı filtrelemeye sahiptir.

KULLANIM REHBERİ • Yalnızca şehir su şebekesi kullanımı için tasarlanmıştır (musluk suyu). • Düşük kaliteli musluk suyunun arıtımı için HomePure Prefilter kullanın (ayrı olarak satılır). • Yalnızca soğuk musluk suyu için kullanılır.(4-36 derece arası) • Led göstergesi yandığında filtre kartuşu ve bataryası değiştirilmelidir. • Yedekleme için yalnızca HomePure Eaze filtre kartuşunu kullanınız.


18 | ÜRÜN KATALOĞU

ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ

KALİTELİ SUYU DENEYİN

Kullanıcı Dostu – Bağlantıları ve filtre değişimi kolaylıkla yapılabilir. Güvenlik garantisi – NSF onaylı malzemelerden yapılmıştır. Kapsüllenmiş Filtre – Kirlenmeye maruz kalmadan, temiz ve güvenli filtreleme süreci için kapsüllenmiştir.

ORTADAN KALDIRIR • Pas. • Kum. • Çamur. • 5 mikrondan büyük katı maddeler

GENEL ÖZELLİKLERİ • Filtre Muhafazası Boyutu : 66 x 294 mm. • Çalışma Basıncı : 2.4 – 6.8 bar. • Çalışma Sıcaklığı : 2 – 38oC. • Kullanılacak suyun durumu : Soğuk veya yalnızca oda sıcaklığında su • Tahmini ömür : 2,600 litre veya 6 ay* *HomePure Önfiltresinin ömrü suyun kalitesine göre değişebilir. (Günde 12 litrelik kullanımı temel alır).

ÖNERİLEN UYGULAMALAR • HomePure Önfiltresi • HomePure Önfiltre İkili Paketi • HomePure Önfiltre Üçlü Paketi

Su kaynağınızdan gelen pas ve toz, HomePure 7 Aşamalı Su Arıtma Cihazınızın performansını azaltır mı? HomePure Önfiltresi polipropilenden yapılmıştır, pas kalıntıları, çamur ve kum gibi 5 mikrondan büyük (5/1000 mm) askıya alınan katıları giderir. Tortu ön filtresi suyun temizliğini arttırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

HomePure Önfiltresi suyunuzu son filtreleme için hazırlar. Seçtiğiniz evye, duş veya herhangi bir çıkışta kullanım için de tasarlanmıştır. Modern ve kompakt boyutu kolay kurulum sağlar - sadece giriş ve çıkış bağlantılarını sağlayın ve kullanmaya başlayın.

• HomePure 7 Aşamalı Su Arıtma Cihazı ve HomePure Eaze • Bulaşık makinesi • Kahve makinesi • Buz makinesi • Çamaşır makinesi • Herhangi bir musluk veya duş soketi

KULLANIM KILAVUZU • Sadece HomePure Su Arıtma Cihazınız için kullanın. • Şebeke musluk suyu için kullanın. • Mikrobiyolojik olarak zararlı su için kullanmayın. • Yeterince dezenfekte edilmemiş, bilinmeyen kalitede su için kullanmayın. • Kullanmadan önce tüm parçalar arasındaki bağlantıyı kontrol edin. • Kurulumdan önce, kartuş değişikliğinden sonra filtre kartuşunu yıkayın. • Önfiltre uzun süre kullanılmayacaksa valfi kapatın (Yüksek su basıncından dolayı sızdırmasını önlemek için). • Su sızıntısı görürseniz valfi kapatın. • Su kalitesinin düşmemesi için kartuşu düzenli olarak değiştirin. • HomePure Önfiltresinin kullanım süresi musluk suyu kalitesine bağlı olarak değişebilir. • Optimum su basıncı ve sıcaklığında kullanın.


ÜRÜN KATALOĞU | 19

ALKALİ OLANI TERCİH EDİN • HomePure Alkaline Stick • HomePure Alkaline Stick –İkili Paket • HomePure Kartuşlu Jug • HomePure Alkaline Jug Kartuşu (3 adet) • HomePure Alkaline Jug Kartuşu – İkili Paket (2 x 3 adet)

SONSUZ DENGE ARAYIŞI Vücudunuz sürekli dengeyi arar ve bazen bunu başarmak için her yolu dener. Özellikle iç asitlikle ilgili olan dengesiz bir sistemin sonuçları insan için yıkıcı olabilir.

ASİTLİK: BİLİNMEYEN DÜŞMAN Vücudun pH seviyesi çok hassastır. Eğer vücudunuzun pH seviyesi çok asitli olursa (pH 7.35’in altında), proteinler doğal özelliklerini yitirir ve sindirilir. Enzimler çalışma yeteneğini kaybederler, ozmoz durur ve hatta hücre ölümü meydana gelebilir. Düşük enerji, yorgunluk, aşırı kilo, kötü sindirim, ağrı ve sızılar yüksek kan asitliğinin bir sonucu olabilir. Dengede kalmak için, vücut hayati organlardan ve kemiklerden ‘’çalarak’’ kalsiyum, potasyum ve magnezyum gibi minerallerle alkalileşmelidir. Dengeli bir iç pH’nin korunmasını sağlamak esenliğiniz için çok önemlidir.

Vücut ağırlığınızın %70’i sudur dolayısıyla içme suyunuzun pH seviyesini arttırmak vücudunuzun sağlıklı asitlik seviyesine ulaşması ve bu seviyeyi koruması açısından çok faydalı olabilir.

VÜCUDUNUZU HOMEPURE ile ALKALİ HALE GETİRİN HomePure Alkaline Stick ve Alkaline Jug içinde alkalileştirme özellikleri Uluslararası NSF tarafından test edilmiş ve onaylanmış binlerce seramik topu bulunur. Bu seramik toplar vücudunuzun asitlik seviyelerine karşı denge oluşturan bol miktarda negatif iyon oluşturarak içme suyunun moleküler yapısıyla tepkimeye girer.

BAŞLICA FAYDALARI • Antioksidan özellikleri yaşlanmayı önler. • Hidrasyonu, toksinlerin ve vücut atıklarının yok edilmesini, vitaminlerin ve minerallerin emilmesini daha verimli hâle getiren moleküler seviyede suyun kalitesini iyileştirir. • Su moleküllerinin şeklini vücudunuzu üç kat daha hızlı hidratlayan ‘’mikro kümelere’’ dönüştürür. • Metabolizmayı destekleyen mineralleri sağlar. • Vücudun kötü bakterilere karşı savunmasını arttırarak hücreleri dengeler ve korur. • Suyun lezzetini iyileştirir. • NSF tarafından onaylı ve FDA sertifikalıdır. • Alkaline Jug: Bifenol A’sız (SGS Kore sertifikalı).


20 | ÜRÜN KATALOĞU

ASİT DENGENİZ NASIL? Birçok modern yaşam biçimi asit seviyenizi yükseltir. Yüksek asitlik seviyelerine katkıda bulunan birçok faktör vardır. Örneğin, yetersiz egzersiz, stres, çevre kirliliği ve hatta duygularımız. Ama çoğunlukla en büyük etkiye sahip olan yediklerimiz ve içtiklerimizdir.

Yüksek baz içeriği olan yiyeceklere limon, papaya, kuşkonmaz, kavun ve maydanoz.

Orta baz seviyesi olan yiyeceklere elma, avokado, şeftali ve incir.

Düşük baz içeriği olan yiyeceklere badem, bal, mantar ve zeytinyağı

Yüksek Derecede Asitleştirici

Orta Derecede Asitleştirici

Düşük Derecede Asitleştirici

Nötr

Düşük Derecede Alkalileştirici

Orta Derecede Alkalileştirici

Yüksek Derecede Alkalileştirici

Bazı yiyecekler alkali dengesi sağlarken bazılarının asitleştirici özellikleri vardır. Yaşam biçiminizde asit dengenizin nasıl olduğunu değerlendirmek için aşağıdaki şemayı inceleyiniz:

Su (taze kaynak suyu, filtrelenmiş su).

Düşük asit içeriği olan yiyeceklere süt ürünleri ve sebze yağları. (Bunlar ayrıca pH ölçeğine göre oldukça baziktir.)

Orta asit içeriği bulunan yiyeceklere muz, yumurta, fındık, yulaf, tam buğday ekmeği ve patates.

Oldukça asitli içeriği olan yiyeceklere şeker, biftek, beyaz un ürünleri ve siyah çayı sayabiliriz. Meşrubatlar, özellikle gazlı olanlar yüksek derecede asitlidir.


ÜRÜN KATALOĞU | 21

NASIL ÇALIŞIR? İlk Defa Kullanım veya Filtre Değişimi 1. Yedek kartuşun folyosunu çıkarın ve kartuşu soğuk suya 15 dakika boyunca daldırın.

1 2. Yedek kartuşu huniye sokun.

2 3. Huniyi suyla doldurun ve boşaltmadan önce filtrelemesine izin verin. Bu adımı bir kez tekrar edin.

3

NASIL ÇALIŞIR? 1. HomePure Alkaline Stick’i temiz su dolu bir kaba yerleştirin.

4. Alkali filtre kartuşu değişiminin zamanı geldiğinde hatırlatılması için göstergeyi ayarlayın.

4 Düzenli Kullanım

1

5. Gövdeyi, huniyi ve kapağı ılık suyla ve hafif deterjanla temizleyin ve iyice durulayın.

2. Stick’i her 500 ml su için yaklaşık 3-5 dakika boyunca suda tutun.

2

5 3. Stick’i çıkarın ve alkalileştirilmiş suyu 3 gün içinde tüketin.

3

6. İçini temiz içme suyuyla doldurun ve üst kısma kadar dolu olduğundan emin olun. 3-5 dakika bekleyin, ardından alkalileşmiş suyunuzun tadını çıkarın ve üç gün içinde suyu tüketin.

UYARILAR

UYARILAR

• Kirli suda kullanmayın. • Parçalarını sökmeyin. • Ateşten uzak tutun. • HomePure7 Aşamalı Su Filtreleme Sistemi veya HomePure Eaze ile kullanılması tavsiye edilir. • Kullanımdan önce çubuğu temizleyin ve yıkayın. Sirkeyle karıştırılmış suda yıkanması tavsiye edilir. • Stick’i kullanmadığınızda kuru tutun. Hijyen nedeniyle, her zaman verilen plastik kaba koyun. • En iyi performans için, 6 aydan sonra veya maksimum 400 litre alkalileştirilmiş sudan sonra, hangi işlem daha erken tamamlandıysa sonrasında yeni Stick ile değiştirin.

• Kirli suda kullanmayın. • Ateşten uzak tutun. • HomePure7 Aşamalı Su Filtreleme Sistemi veya HomePure Eaze ile kullanılması tavsiye edilir. • Parçalarını sökmeyin. • Kullanımda olmadığında kuru hâlde muhafaza edin. • En iyi performans için, kartuşu 3-4 ay sonra veya 180- 200 litre alkalileşmiş sudan sonra hangi işlem daha erken tamamlandıysa sonrasında yeni Jug ile değiştirin. Yasal Uyarı: HomePure Alkaline Stick ve HomePure Alkaline Jug, su filtresi değildir.


22 | ÜRÜN KATALOĞU

EVİNİZİN HAVASINI DETOKSLAYIN

EVİNİZİN HAVASI NE KADAR GÜVENLİ?

Hava kirliliği şehirlerde ve evlerimizde endişe verici seviyeye ulaşmış durumda. Gün geçtikçe küresel ısınma, yeni, daha güçlü ve daha tehlikeli hastalıklara yol açacak seviyeye gelmekte. Hava kirliliği; solunum problemleri, enfeksiyonlar, bronşit, pnömoni ve viral enfeksiyon gibi hastalıklara neden olduğu gibi gözü, burnu ve boğazı tahriş edebilir. Diğer semptomlar olarak; tekrar eden baş ağrıları, mide bulantısı ve alerjik reaksiyonları sayabiliriz. Ne yazık ki, hava kirliliğinden en çok çocuklar etkilenir. Çocuklarda solunum problemleri giderek artmakta ve ortalama olarak, her 10 okul çağındaki çocuktan 1’inde astım görülmekte. Her yıl astım ile ilgili durumlardan dolayı 10.5 milyon okul günü heba olmaktadır.

Modern evlerde iç hava kalitesini sağlamak için; iyi yalıtım, hava izolasyonu, yükseltilmiş pencereler ve yüksek kaliteli dış kapılar gibi uygulamalar yoluyla hava geçirmezlik sağlanarak enerji verimliliği arttırılır. Ne yazık ki, bu bazı tehlikeli yan etkilere neden olabilir. İç hava kalitesi iç ve dış hava sirkülasyonuna bağlıdır. İçeride hapsolmuş hava zararlı etkisiyle tehlikeli boyutlara gelebilir. Dolayısıyla, mümkün olduğunca çok sayıda kirleticiyi hava filtresi yardımıyla yok etmek önem teşkil etmektedir. Yaşam tarzınız için diyet ve egzersiz gibi akılcı seçimler, soluduğunuz hava için de titizlikle yapılmalıdır. Evimizi ne kadar temizlesek de halı, perde, mobilya ve döşemelerden yayılan alerjenler ve diğer tahriş edicilerden tamamen kurtulamayız.


ÜRÜN KATALOĞU | 23

HAVA KİRLETİCİLER VE KAYNAKLARI • Toz, fiberglas, asbest, formaldehit - yapı malzemeleri kaynaklı • Zehirli buharlar, uçucu organik bileşikler (VOC) – iş yeri temizleyiciler, çözücüler, pestisitler, dezenfektanlar, yapıştırıcılar kaynaklı. • Gazlar, buharlar, kokular - mobilya, halı ve boyaların kapalı gaz emisyonları kaynaklı • Toz akarları - halı, kumaş, köpük koltuk minderleri kaynaklı. • Mikrobiyal kirleticiler, mantar, küf, bakteri - nemli bölgeler, durgun su ve kondens kazanlar kaynaklı • Ozon - fotokopi, elektrikli motorlar, elektrostatik hava temizleyiciler kaynaklı

HAVA KİRLİLİĞİ VE ETKİLERİ HAVA KİRLİLİĞİ

Uçucu Organik Bileşikler (VOCs)

Formaldehit

Karbonmonoksit

Gazlar

Toz Akarları

Hayvan Tüyü

Bakteri, Virüsler

Küf, Küfü, Mantar

Biyo Aerosoller

Polen

Sigara Dumanı

ETKİLERİ

Toz, Soli, Kül

Parçacıklar

Başağrısı Baş dönmesi Yorgunluk Mide bulantısı Kusma Deri Döküntüsü Göz Tahrişi Burun Tahrişi Boğaz Tahrişi Solunum Alerjisi Öksürük Göğüs Sıkışması Solunum Yolu Enfeksiyonları Astım Semptomları Alerjik Reaksiyonlar Akciğer Kanseri Peki ne yapmalıyım? AirPure 2 gibi yüksek kaliteli bir hava temizleyicisine yatırım yaparak uzun vadede sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürebilirsiniz.


24 | ÜRÜN KATALOĞU

AIRPURE AIR PURIFIER

• AirPure Air Purifier (Beyaz) • AirPure Air Purifier (Siyah) • AirPure Activated Carbon & Hybrid Prefilter • AirPure Amezcua Air Filter

AIRPURE İLE SAĞLIKLI SOLUNUM AirPure en çok talep gören, uygun fiyatlı ve kapsamlı birkaç hava temizleyicisinden biridir. Dört ayrı temizleme aşaması ile havayı %99,97 oranında temizleyebilme özelliğine sahiptir. AirPure 2 ‘nin 5 ayrı hız seviyesi vardır, sekiz saatten fazla stanby fonksiyonunda (uyku modunda) bekleme özelliğine sahiptir ve size ihtiyacınız olan iyi bir gece uykusu sunar.

4-AŞAMALI HAVA TEMİZLEME SİSTEMİ SAYESİNDE %99,97 ORANINDA SAF VE UYUMLU HAVA SAĞLAR. 1. Antimikrobiyal Ön Filtre Büyük toz partiküllerini temizler ve Silversan toz ile kaplı filtresi sayesinde etkili bir şekilde bakterileri öldürür. 6 aylık filtre ömrü

4 3 2

2. HPP™ Filtre Sistemi Havadan virüsleri, bakterileri, ince tozları, polenleri, toz akar atıkları ile, küf ve mantarları filtreler.

3. Aktif Karbon Filtre Havadaki gazları (istenmeyen kokuları, mutfak kokusunu ve tütün dumanını) emer. 6 aylık filtre ömrü 4. Amezcua Hava Filtresi Havaya kattığı etki sayesinde uyumunuzu ve enerji seviyenizi arttırır.

1

Ömürlüktür ve yıkanabilir

24 aylık filtre ömrü

GELİŞTİRİLMİŞ ÖZELLİKLER Yeni Hybrid Prefilter şimdi iki tabaka halinde prefilter elementlerine sahip. İlk tabaka havadaki bakteriler ve geniş toz parçalarını elemine ediyor. İkinci tabaka ise kalan toz zerreciklerini elemine ediyor.


ÜRÜN KATALOĞU | 25

ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ • AirPure etkilidir; eşsiz arıtma teknolojisine sahip 4 aşamalı sistemiyle % 99.9 oranında saf hava sağlar. • AirPure’un bunu yaparken herhangi bir ek filtreye ihtiyacı yoktur. Kullanıcı dostudur ve düşük maliyetlidir Filtrelerin sürekli değişimine ihtiyaç duyulmaz! • AirPure nano-zarının biyolojik olarak kısmen parçalanabil-mesi, çevre dostu bir cihaz olduğunu gösterir. • AirPure UV ışığını kullanmaktadır (UV’nin sağlık üzerinde kanıtlanmış olumsuz etkisi vardır) ve ozon yaymaz (aynı zamanda sağlık için zararlı). • AirPure 0.1 mikrondan büyük tüm kirleticileri yok eder: Acinetobacter, basiller, Flavobacterium ve Streptomyces gibi havadaki bakterileri; küf sporlarını, insan ve hayvan tüyünü, maya hücrelerini, poleni, tütün dumanını; kömür tozunu, tahıl tozunu, toz akarlarını, atmosferik tozu, çay tozunu, talk tozunu, böcek ilacı gibi tozları; pişirme yağı ve sıvı damlacıklarını, boya pigmentlerini vs.. • Parfüm bölümünde kullanılacak olan uçucu yağlar ile gün boyu odanızın havasını değiştirin. • Düşük elektrik kullanımı

ALERJİYE DUYARLI ÜRÜN

AKSESUARLAR AirPure Aktif Karbon Filtresi ve Ön Filtresi

AirPure Amezcua Hava Filtresi

ÖNERİLEN UYGULAMALAR Parfüm kutusunu açmak için düğmeye basın.

Airpure Hava Temizleyici, alerjiye duyarlı bir ürün olarak Avrupa Alerji Araştırma Kuruluşu’ndan sertifikaya sahiptir. Ürünler Alerjiye duyarlılık testlerinden geçerek alerjisi olan insanlar için uygun olduğu kanıtlanmıştır.

Uçucu yağlar için parfüm bölmesi.

ÖZELLİKLER • Uzunluk: 380 mm. • Genişlik: 160 mm. • Yükseklik: 415 mm. • Ağırlık: 4.92 kg.

SERTİFİKALAR

Dört filtreye kolay erişim.

Ultra verimli temizleme kapasitesi için 4 filtre.

Yıkanabilir HPPTM ana filtre.


26 | ÜRÜN KATALOĞU

AIRPURE HUMIDIFIER

İ YEN ÜN

• AirPure Nemlendirici (Beyaz)
 • AirPure Nemlendirici (Siyah)
 • Yedek AirPure Nemlendirici Takımı

EVİNİZDEKİ KURU HAVA GÜNLÜK HAYATINIZI NASIL ETKİLER? Evinizdeki hava kuru olduğunda; kuru bir cilt, sinüs tıkanıklığı, boğaz kuruluğu, burun kaşınması, burun kanaması, kuru öksürük ve dudak çatlaması gibi rahatsızlıklara eğilimli olabilirsiniz. Özellikle kuru kış aylarında ve yazın klima kullanıldığında bu duruma rastlanır.

KURU HAVAYLA SAVAŞIN VE ENFEKSİYONA OLAN HASSASİYETİNİZİ AZALTIN AirPure Nemlendirici, evinizdeki havaya nem katarak vücudun pek çok kısmında tahrişe sebep olabilen kuruluğu azaltır. Ayrıca, toz, bakteri ve diğer tahriş edici şeyleri nem seviyesini düzenleyerek en aza indirmek suretiyle temiz ve sağlıklı hava kalitesi sağlar. AirPure Nemlendirici’nin sağlığa pek çok yararının yanı sıra, evinize de fayda sağlar. Statik elektriğin azaltılmasını, duvar kağıdının soyulmasını yavaşlatarak ya da boya ve mobilyadaki çatlakları önleyerek odanın görüntüsünün korunmasını ve evinizdeki bitki yaşamının su ile birleşmesini sağlar. Yatakların yakınında AirPure Nemlendirici kullanın ve nemlendirici kullanılan odaların kapısını kapalı tutun.

ÜR

TEMEL FAYDALAR • Cilt kurumasını önlemeye, • Alerji belirtilerini azaltmaya, • Nezle ve gribin önlenmesine, • Astım belirtilerini hafifletmeye, 
• Sinüziti azaltmaya, • Statik elektriği kontrol etmeye yardımcı olur.

İŞLEVLER • Gümüş Küp, suyu kirlenmelere karşı korur. • Amezcua Bandı, soluduğunuz havaya enerji verir. • LED ışıkları ile farklı görünüm olanağı sağlar. • Sessiz çalışır. • Düşük enerji tüketimi. • Otomatik Kapanma.


ÜRÜN KATALOĞU | 27

ÖZELLİKLER Boyutlar:


(Genişlik x yükseklik x derin) 233 x 246 x 119 mm

Ağırlık:


Y. 1.00 kg

Güç:


Maksimum 12 W, 160 g/h

Tank kapasitesi:


2.2 litre

Gürültü düzeyi:


Çok sessiz

Adaptör, AB mevzuatı ile uyumludur.

İLK KULLANIM

AKSESUARLAR

Adım 1: AirPure Nem alıcıyı düz, sağlam bir zemine yerleştirin. Adım 2: Su tankını tabandan ayırın ve ters çevirin dolayısıyla filtre yukarı bakacaktır. Adım 3: Tank açıklığına erişmek için filtre kartuşunu sökün ve filtrelenmiş temiz su ile tankın yarısından fazla olmayacak şekilde doldurun. Adım 4: Filtreyi sıkarak tekrar vidalayın, iyice sıkılmış olduğundan ve sızdırmazlığının sağlandığından emin olun. Tüm bileşenlerini (Amezcua strip and Silver Cube) yerleştirdikten sonra su tankını tekrardan tabana yerleştiriniz. Adım 5: Tabanın ters tarafında olan güç girişine adaptörü takın ve daha sonra prize takın. Adım 6: Güç düğmesini kullanarak AirPure Nem Alıcıyı açın. Üç adet LED lamba, su tankını aydınlatacaktır. Buhar çıkışı 360° döndürülebilir.

FİLTRE KARTUŞU Ultrasonik buharlaştırıcı teknolojisi sayesinde su içindeki kalsiyum karbonat ( kireç tabakası oluşturan) ve mineral gibi tüm maddelerin hava içine spreylenmesi sağlanır. Bu durumda oda içinde beyaz bir toz benzeri birikinti kalır. Filtre kartuşu suyun içeriğinde bulunan maddelerin büyük bir yüzdesini tutar. Filtre kartuşunun değiştirilmesi gerektiğinde bu birikinti miktarı artacaktır. SILVER CUBE Silver Cube, bakteri ve mikrop oluşumunu önleyen patentli bir teknolojidir. Maksimum 6 ay süre ile kullanılabilir. AMEZCUA STRIP Bedenin enerji düzeyini dengelemek ve uyumlulaştırmak için havayı enerjilendirir. Maksimum 6 ay süre ile kullanılabilir.


28 | ÜRÜN KATALOĞU


ÜRÜN KATALOĞU | 29

İ YEN ÜN

• LifeQode Berry Xtreme
 • LifeQode Berry Xtreme Üçlü Ambalaj • LifeQode Kenta
 • LifeQode Kenta Üçlü Ambalaj • LifeQode EDG3
 • LifeQode EDG3 Üçlü Ambalaj

ÜR

SÜPER MEYVELERDEN GELEN ANTİOKSİDANLAR İLE SERBEST KÖKSEL ATOMLARLA SAVAŞIN! Berry Xtreme enerji veren bir antioksidan mükemmelliği patlamasıdır! En yüksek antioksidan kapasitesine (en yüksek ORAC skorları) sahip malzemeleri içermektedir. Kullanımı kolay, mor renkli toz, dikkatle seçilmiş beş meyveyi içerir: – Maqui meyvesi, Acerola, Yaban Mersini, Ahududu, Kızılcık ile birlikte Üzümçekirdeği özü. Sonuç; yapay tatlar, renkler, koruyucular ya da şeker ilavesi içermeyen lezzetli, organik ve sağlıklı bir tamamlayıcıdır.

VÜCUDUNUZ SALDIRI ALTINDA!

TEMEL YARARLARI

Hücreleriniz; kirlilik, radyasyon, stres, kötü beslenme ve sigara içmek gibi kötü alışkanlıklar misali etkenlerin ürettiği serbest köksel atomlar tarafından sürekli olarak zarar görmektedir. Bu serbest köksel atomlar; erken yaşlanma, yetersiz bağışıklık, şeker hastalığı, kalp hastalıklarına yol açabilir.

• Kalp ve damar sağlığını desteklemeye, • Bağışıklık sistemini güçlendirmeye, 
• Eklemlerin hareket kabiliyetini arttırmaya, • Cilt sağlığını desteklemeye, • İltihap önlemeye, • Vücut enerjisini yükseltmeye yardımcı olur. • Antioksidan bakımından zengindir.


30 | ÜRÜN KATALOĞU

BERRY XTREME’İN ÖZELLİKLERİ Maqui Meyvesi: Bu süper meyve, üstün antioksidan özelliğinden ötürü değer görmektedir. Maqui meyvesinde bulunan Delfinidin antioksidanının meyveler arasında en yüksek ORAC değerine (28.200) sahip olduğu ve ORAC bakımından Acai meyvesine göre yedi kat daha zengin olduğu söylenmektedir. Üzüm Çekirdeği Özü: Üzüm çekirdeği özü, istilacı mantara karşı korunmak için savunma mekanizması olarak doğal olarak sentezlenmiş flavonoid antioksidanlar içermektedir. Acerola: Bir Amazon meyvesi ve askorbik asidin doğal halinde önemli bir Vitamin C kaynağı olan Acerola, yenilebilir meyvenin 100 gramında 1.000 ila 4500 miligram arası Vitamin C içermektedir. Vitamin C, bağışıklık sisteminin sağlığında önemli bir rol oynayan temel bir besindir.

KULLANIM 1 paket Berry Xtreme’i 120 ml suya dökün (oda sıcaklığı), iyice karıştırın ve hemen tüketin. Berry Xtreme’i yağsız yogurt ile yiyin ya da ferah meyveli buzlu içeceğin içine karıştırın. Daha iyi sonuçlar için, Berry Xtreme’i yemeklerden sonra tüketin. Yetkişkinler ve 12 yaş üstü için önerilmektedir. Feragat: Bu ürün, herhangi bir hastalığı teşhis, tedavi ya da önleme amaçlı değildir.

GÜVENLİK BİLGİLERİ Belirtilen malzemelere alerji geçmişiniz var ise, bu ürünü kullanmaktan kaçının. Hamileyseniz ya da hamile olduğunuzu düşünüyorsanız, emziriyorsanız ya da reçeteli ilaç kullanıyorsanız, Berry Xtreme’i tüketmeden önce doktorunuza danışınız.

SAKLAMA Serin, kuru bir yerde ışıktan uzakta saklayın.

Yaban mersini: Bu sevimli küçük Kuzey Amerika meyvesi, güçlü bir besin etkisi barındırmaktadır ve iyi bir Vitamin K kaynağıdır. Serbest köksel atomları etkisizleştirmek için yüksek antioksidan seviyesiyle değerli olan bu meyve ayrıca lif kaynağıdır da. Ahududu: Doğanın şekerlemesi olarak bilinen ahududu, yüzyıllarca yıldır tüketilmek üzere toplanmaktadır. Zengin renkleri, tatlı sulu tadı ve antioksidan gücüyle, en çok tüketilen meyve özelliğini korumaktadır. Kızılcık: Bu küçük meyve, yıldız üründür. Enfeksiyonlarla ve bakterilerle savaşmak üzere güçlü bir koruyucu bitkisel gıda kokteyline sahiptir.

SEÇİLEN “SÜPER MEYVELERİN” ORAC DEĞERİ Seçilen “Süper Meyvelerin” ORAC Değerleri (umol TE/100g meyve) Kaynak: Oksijen Radikal Emiş Kapasitesi (ORAC) USDA Veritabanı, Mayıs

Maqui meyvesi Siyah ahududu Siyah Kuş Kirazı Mürver Ağacının Dudu Kızılcık Frenk Üzümü Yaban Mersini Acai meyvesi Goji meyvesi * Kaynak: Brunswick Laboratuvarları, Norton, Ma, ABD

Okinawa Diyetinden Esinlenilen Doğal Besin Formülü Japonya’daki Okinawa Adası, “Uzun Ömür Adası” olarak bilinmektedir; oradaki insanların dünyadaki en uzun ortalama yaşam süresine sahip olduğu kaydedilmiştir. Sağlıklı yaşam biçimleri ve özel beslenme şekillerinden ötürü, Okinawalılar kalp damar hastalıkları ya da kanserden ölüm oranının daha düşük olduğu da bilinmektedir. O zaman, “Uzun Ömür Köyünün” sırrı ne? Sır, yeşil ve sarı sebzeler, soya ve diğer tohum baklagiller ve pirinç yerine temel gıda maddeleri olan tatlı patatesten oluşan geleneksel beslenmelerinde yatmaktadır. Kenta’nın Okinawa’dan esinlenilmiş, tamamen doğal formülü, hormonları ayarlar ve hücre üretimini arttırmak için vücuda hayatsal besinler sağlamaya yardımcı olur.


ÜRÜN KATALOĞU | 31

TEMEL YARARLARI

KULLANIM

1. Zindeliği arttırmaya yardımcıdır. Kenta; ruh halinizi ve hafızanızı iyileştirmeye ve kaliteli uyku uyumanıza yardımcı olur. Ayrıca, kilo yönetimine, konsantrasyonu arttırmaya, kan şekeri ve tansiyonunun düşürülmesine yardımcıdır.

1. Kentayı oda sıcaklığında 120 ml suda karıştırın. 2. İyice karıştırın ve hemen tüketin. 3. Her öğünden bir saat önce aç karnınıza için. Kullanımın ilk ayında, art arda 5 gün ve ardından 2 günlük dinlenme süresi olacak şekilde kahvaltıdan önce 1 paket ve akşam yemeğinde 1 paket olarak kullanın. İlk aydan sonra, 5 gün boyunca normal kullanım 1 pakettir ve ardından 2 gün ara verilir.

2. Cilt sağlığını iyileştirmeye yardımcıdır. Güzel, pürüzsüz bir cilde hazır mısınız? Kenta, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltarak yaşlanmanın gözle görülür etkilerinin azaltılmasına yardım eder. Cildin sıkılığını ve cilt rengini etkin bir biçimde dengelemesine, daha sağlıklı saç ve tırnaklara kavuşmaya yardımcıdır. 3. Gücü arttırmaya yardımcıdır. Daha iyi bir canlılığın, daha iyi bir yaşama gücünün, artan esnekliğin ve daha hızlı kas geri kazanımının tadını çıkarın.

* Meyve suları, süt ya da tatlandırılmış içecekler ile karıştırılması önerilmez.

TEMEL MALZEMELER

Mayalanmış Soya Fasulyeleri Natto. Mayalanmış soya fasulyesinden yapılmış geleneksel Japon yemeğidir. Somastosin asidini önleyen ve büyüme hormonunun salgılanmasını yükselten alfa GBC, daha sağlıklı kemikler için Vitamin K2, kalsiyumun emilmesini iyileştirerek osteoporozun daha iyi yönetilmesini sağlayan poliglutamik asit ve kalp damar sağlığını ve kan dolaşımını iyileştiren nattokinaz enzimini içermektedir. Mayalanmış Soya Fasulyesi Ezmesi Miso, soya fasulyelerinin kalın bir ezme haline mayalanmasıyla üretilen geleneksel bir Japon baharatıdır. Melatonine dönüşen ve uykunun düzenlenmesini ve ruh halinin iyileşmesini sağlayan I-triptofan ve cilt sağlığını iyileştiren ve hücreleri sulu tutan hiyalüronik asit içermektedir. Japon Tatlı Patatesi Satsumaimo, Japon tatlı patatesleri, Okinawa’da temel besin maddesidir. Tükürük bezlerini büyüme hormon salgılamaları için uyaran GABA amino asitleri ve hücrelerin serbest köksel atomlardan zarar görmekten koruyan flavonoidler bakımından zengindir. Mayalanmış Tatlı Yapışkan Pirinç Mochi, Vitamin B ve C, kalsiyum, fosfor ve demir yönünden zengin mayalanmış tatlı yapışkan pirinçtir ve geleneksel olarak enerji ve dayanıklılığı arttırmak için tüketilir. Kenta, övünerek vegandır. Formülünde hayvan yan ürünleri içermez ve bu ürün için herhangi bir hayvan deneyi yapılmamıştır. Tamamen doğaldır, içinde yapay tatlandırıcılar ya da renklendiriciler yoktur ve herhangi bir koruyucu madde ya da GDO içeriği eklenmemiştir.

GLUTATYON NEDİR? “Ana antioksidan” olarak da bilinen Glutatyon (GSH), vücuttaki en önemli antioksidanlardan biridir. GSH aslında üç amino asitten oluşan bir protein molekülüdür: sistein, glutamin ve glisin ve bunlara GSH öncüleri denmektedir. GSH vücutta doğal olarak üretilmektedir ve vücuttaki her bir hücrede mevcuttur; evet, 300 trilyon hücrenin her birinde!

GLUTATYONA NEDEN İHTİYAÇ DUYUYORUZ? Hücrenin içinde yer alan tek antioksidan olarak dış dünyanın olumsuz etkilerine karşı koymak suretiyle sağlığınızı doğal olarak korumada benzersiz bir özellik kazandırmaktadır.


32 | ÜRÜN KATALOĞU

GSH – ANA ANTİOKSİDAN, ANA BAĞIŞIKLIK ARTTIRICI, ANA ZEHİR ALICI Antioksidan ve serbest köksel atom yok edici GSH, bakteriler, kirleticiler ve serbest köksel atomların zarar verici etkilerine karşı koruyucu bir rol oynamaktadır. Diğer antioksidanlar vücudumuzun sadece bir bölümünde faaliyet gösterirken, GSH’ye her bölgede ihtiyaç vardır. Diğer antioksidanların düzenleyicisi GSH olmadan Vitamin C ve E gibi diğer önemli antioksidanlar vücudu hastalıklara karşı koruma görevlerini tam olarak yerine getiremezlerdi çünkü GSH bağışıklık hücrelerinin virüs ve bakterilerle savaşma görevlerini yapmalarına izin verir. Bağışıklık Sisteminin Güçlendirilmesi Vücudunuzun bağışıklık sistemi, akyuvarlar içinde normal GSH seviyelerinin korunmasını gerektirmektedir. GSH, serbest köksel atomları yok eder, bakteri enfeksiyonlarını önler, toksinleri ve ağır metalleri vücudumuzdan yok eder. Zehirden Arındırıcı Madde GSH’nin bir diğer temel işlevi, vücudun kanserojen maddelerden ve zararlı maddelerden arındırılmasıdır. Hayatınıza fazladan yıl ekleyin Pek çok araştırmacı, kalp rahatsızlıkları, felç, Alzheimer hastalığı, romatizma, Parkinson hastalığı, kanser ve diğer korkunç hastalıkların serbest köksel atomların sebep olduğu hücre hasarından kaynaklandığına inanmaktadır. Bu hastalıkları önlemenin olası yollarından bir tanesi, GSH seviyesinin yüksek olmasını sağlamaktır; bu, serbest köksel atomların hücre, organ ve nihayetinde sağlığına zarar vermeden önce temizlenmelerini sağlar. GSH, cilt, saç ve tırnakların durumunu iyileştirir. GSH; akne, kuru ve kaşıntılı cilt ve kırışıklar gibi cilt durumlarının iyileşmesini sağlar.

DÜŞÜK GLÜTASYON SEVİYESİ NEYE SEBEP OLUR? GSH eksikliğinin yol açtığı en az 98 rahatsızlık vardır. Modern yaşam biçimi –uzun iş günleri, sağlıksız yeme alışkanlıkları ve spor yapmamak- hücrelerinizin GSH üretme kabiliyetini azaltabilir. Vücuttaki gerekli GSH seviyesinde azalma, hücrelerizi sürekli sadırılara açık hale getirir. Sonuç olarak, hücreler zarar görür ve en iyi işlevlerini kaybederler; yaşlanma süreci hızlanır, enerji seviyesi düşer, iltihaplanma seviyesi yükselir. Bu gerçekleştiğinde; hücreleriniz, dokularınız ve organlarınız olumsuz etkiyi hissedecektir. Çözüm Yolu: Vücudunuzdaki GSH seviyelerini arttırmanın en basit yolu, en iyi sağlık için günde bir paket EDG3 almaktır. EDG3, bugün piyasada bulabileceğiniz en gelişmiş GSH desteğidir ve vücudunuzun ihtiyacı olan doğru desteği sağlar.

SAĞLIK EDG3 İLE BAŞLAR EDG3, dut ailesi meyvelerinin aromasıyla tatlandırılmış gıda takviyesi tozun ve GSH öncülü olan Glisin, Sistein ve Glutamin Amino Asitlerinin bir karışımıdır. GSH, doğal olarak vücudun hücrelerinde üretildiği zaman, vücut tarafından daha iyi kullanılabilir. Gerekli olan öncül Amino Asitleri sağlayarak, EDG3, optimum bir kullanım sağlamak amacıyla, vücut tarafından üretmesi gereken GSH için ona gerekli olan anahtarı verir. L-Sistein, vücudun GSH sentezi sürecinin en önemli parçasıdır. Bu süreçte onun ana işlevi vücudumuzda GSH düzeylerinin arttırılmasıdır. EDG3’nin L-Sistein takviyesiyle, vücudunuzun daha fazla Glutasyon üretir.

EDG3 KİMLER TARAFINDAN KULLANILMALIDIR ? EDG3, genel itibariyle 20 ve üstü yaşlarında olan yetişkinler ya da düşük GSH seviyelerinden dolay yaşlanma ile ilgili hastalıklara daha yatkın olan kişiler tarafından kullanılmaya uygundur.

ÖNERİLEN KULLANIM Yetişkinler: Günde 1 poşet. EDG3’ü 120 ml suda dökün, iyice karıştırın ve hemen tükettin. Çocuklar: 6 ila 12 yaş arasında olan çocuklar: günde 1/2 poşet. EDG3’ü 120 ml suda dökün, iyice karıştırın ve hemen tükettin. 6 yaşından küçük çocuklar: Özel tavsiyeler için çocuğunuzun doktoruna başvurun.

Neden EDG3 diğer GSH ürünlerden farklıdır?

EDG3, doğrudan GSH değil, onun öncülerini içerir. Bir öncül, başka bir madde oluşturmak için vücuda yardım eden bir maddedir. Bu yüzden, EDG3 yoluyla, GSH’nın öncüllerini tüketmek şu anlama gelmektedir: bu maddeler, optimum bir kullanım sağlamak amacıyla, vücudunuzu doğal yoldan GSH üretmeye yardım edecekler.


ÜRÜN KATALOĞU | 33

İ YEN ÜN ÜR

• Vitanew Biotin – Çinko • Vitanew Beta Karoten • Vitanew Koenzim Q10 • Vitanew Multivitamin Mineral • Vitanew Ginseng – Arı Sütü • Vitanew Kalsiyum – Magnezyum - Çinko • Vitanew Siyah Çörekotu Yağı • Vitanew Enginar Yaprağı – Devedikeni – Karahindiba • Vitanew Gingko Biloba – Vitamin B 12 • Vitanew Glukozamin – Kondroitin – MSM

Vitanew Gıda Takviyesi ile yaşam kalitenizi artırmaya yardımcı olursunuz.

TEMEL YARARLARI • Vücudu kuvvetlendirmeye yardımcı olur. • Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye yardımcı olur. • Yaşam standardını artırmaya yardımcı olur. • Mineral ve vitaminler ihtiva eder.

TEMEL VASIFLARI • Birbiriyle harika uyum gösteren farklı ürün karışımları • Hijyenik ambalaj • Uzun kullanım ömrü

Vitanew Biotin, Çinko Vitanew Biotin – Çinko, vücudu çinko eksikliğinin yol açtığı sağlık problemlerine karşı destekler. Çinko eksikliği bağışıklık sisteminin gücünü yitirmesine neden olur. B grubu vitamin grubunda yer alan Biotin, vücudun belirli organlarına, hücresel reaksiyonlar ile yerleşmektedir. Özellikle karaciğerin yağlanmasının önlenmesinde, saç ve tırnak gelişiminde etkin rol oynamaktadır.

Vitanew Beta Karoten Vitanew Beta Karoten vücudun deri hücreleri de dahil yeni hücreler üretmesini sağlayan A Vitamini içermektedir. A vitamini cilt kuruluğu ve erken yaşlanmayı önler.

Vitanew Koenzim Q10 Koenzim Q10 hücre yapısını koruyan, yaşlanma etkilerini geciktiren güçlü bir antioksidandır.


34 | ÜRÜN KATALOĞU

Vitanew Multivitamin Mineral

Vitanew Gingko Biloba – Vitamin B 12

Multivitaminler vücudun vitamin ihtiyacını karşılayabilmek için üretilmiş ihtiyaç duyulabilecek bütün vitamin gruplarını içeren destekleyici ürünlerdir.

Gingko Biloba, Kan şekerinin dengelenmesine yardımcı olur. Vitanew Gingko Biloba’da da “Gingko Biloba Zihinsel dayanıklılığı artırır, kan şekerini dengeler ve anti-alerjik özelliği ile alerjik reaksiyonların önlenmesinde faydalıdır” şeklinde ekleyebilir miyiz? Anti-alerjik özelliği vardır. Zihinsel dayanıklılığı arttırır. 
B12 vitamini faydaları, arasında en önemlisi DNA sentezi yaparak enerji üretimini arttırması, kandaki oksijenin taşınmasına yardımcı olmasıdır

Vitanew Ginseng – Arı Sütü Ginseng antioksidan bir bitkidir, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, kolesterol düşürücü özelliği vardır ve cinsel gücü arttırır. Arı  sütü bünyesinde, A, C, D ve E vitaminlerini, B vitamini kompleksi, pek çok amino  asidi, fosfor, selenyum, çinko, manganez, magnezyum gibi birçok önemli minerali,  çeşitli hormon ve enzimleri aynı anda bulundurmaktadır.

Vitanew Glukozamin – Kondroitin – MSM Glukozamin, Kondroitin ve MSM üçlü kombinasyonu osteoartrit ve bel fıtığına bağlı ağrı ve diğer semptomların giderilmesinde, hareket kısıtlılığının ortadan kaldırılmasında çok etkilidir. İncinme ve eklem zorlanmasına karşı futbol, basketbol ve atletizm gibi sporları yapan kişilerin bu üçlü kombinasyonu kullanmaları önerilmektedir.

Vitanew Kalsiyum – Magnezyum - Çinko Kalsiyum , güçlü ve sağlıklı kemik ve diş yapısını oluşturmasının yanı sıra kalp, sinir ve kas hücrelerinin de düzgün çalışması için de vazgeçilmezdir. Magnezyum, sinir sisteminin aşırı duyarlılığını azaltarak sakinleşmeye yardımcı olduğu için “Anti-stres Minerali ” olarak da bilinir. Enzimlerin harekete geçirilmesi ve kandaki şekerin enerjiye dönüştürülmesinde rol alır.

Vitanew Siyah Çörekotu Yağı Çörekotu birçok vitamin ve vücuda faydalı molekül ihtiva etmektedir. Böylece bağışıklık sistemi üzerinde etkili olduğu bilinmekte ve bağışıklık sistemini güçlendiren bazı ilaçlarda hammadde olarak kullanılmaktadır.

Vitanew Enginar Yaprağı – Devedikeni – Karahindiba Karaciğer rahatsızlığı olanlar, enginarın karaciğer üzerindeki olumlu etkileri vardır. A ve C vitaminleri ile kalsiyum, potasyum, demir, manganez ve fosfor mineralleri açısından zengindir. Devedikeni tohumunun karaciğeri koruyucu, zararlı ve zehirli maddelerden arındırıcı, karaciğer hücrelerinin rejenerasyonu (kendini yenilemesi) konusunda etkili, safra salgılarını arttırıcı, anne sütünü arttırıcı ve antidepresif özellikleri vardır. 
Besleyici değeri yüksek bir sebze olan Karahindiba vücuda güç ve zindelik verir.

ÜRÜNÜ FARKLI KILAN NEDİR? Vitanew, binlerce yıllık aromaterapi, fitoterapi ve apiterapi uygulamalarını çalışmalarına katarak, uzman kadrosuyla, hijyenik ve modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP, ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2008 standartlarına göre üretim yapan Aksu Vital’e QNET Türkiye için özel olarak ürettirilmiştir.

UYARILAR Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. 12 yaşında altındaki çocuklarda, hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. İLAÇ DEĞİLDİR.


ÜRÜN KATALOĞU | 35


36 | ÜRÜN KATALOĞU


ÜRÜN KATALOĞU | 37

GÜZELLİK İç Güzelliğinizi ortaya çıkaran hayalerinizin peşinden koşarken size destek olan bu ürünler, görüntünüzü ve hislerinizi iyileştirecektir.


38 | ÜRÜN KATALOĞU

• • • •

Physio Radiance Visage+ Physio Radiance Replenish Visage+ Gel (80 ml) Physio Radiance Age Defying Patch Tekli Paket (20 poşet) Physio Radiance Age Defying Patch Üçlü (3 x 20 poşet)

• • • • •

Physio Radiance ReplenisH¯ Pack Physio Radiance ReplenisH¯ Comfort Emulsion Cleanser (80 ml) Physio Radiance ReplenisH¯ Remineralising Toner Lotion (120 ml) Physio Radiance ReplenisH¯ Extreme Anti-Oxidant Serum (35 ml) Physio Radiance ReplenisH¯ Enhancer Day & Night Fluid (50 ml)


ÜRÜN KATALOĞU | 39

CİLT YAŞLANMASININ SEBEPLERİ NELERDİR?

HASSAS CİLTLER İÇİN ‘HİPOALERJENİK’ CİLT BAKIMI

Herkes olduğundan daha genç görünmek ister. Ancak, sağlıksız bir çevre ve sağlıksız bir yaşam biçimi nedeniyle cildiniz her gün zarar görür.

Cilt bakımı ürününüz bu maddeleri içeriyor mu?

Aşağıdaki faktörlerden herhangi biri size uyuyor mu?

Çevre kirliliğinin yoğun olduğu büyük bir şehirde

yaşamak

UV Radyasyonuna maruz kalmak (örn. cadde

boyunca yürümek, doğa sporları yapmak vb.) Sigara İçmek Alkol Kullanmak Yetersiz uyku Yetersiz egzersiz Strese maruz kalmak.

Eğer böyle ise, ne yazık ki ince çizgiler, kırışıklıklar, kaz ayağı, siyah noktalar ve daha fazlası ile sonuçlanan yaşlanma sürecinizi hızlandırıyorsunuz. Şimdi, cildinize yaşlanmaya karşı nasıl mücadele edeceğini öğretme zamanı!

FİZYOLOJİ KONSEPTİNİ KULLANMAK İnsan vücudu, kendini düzenleme, yenileme ve onarma konusunda mükemmel bir yeteneğe sahiptir. Physio Radiance cilt fizyolojisi ile ilgili kapsamlı bir anlayışı esas alır. Physio Radiance ürünleri cildinizi, vücut üzerinde genellikle yıkıcı etkileri olan kısa ömürlü telafi maddeleri ile beslemek yerine cildi doğal yollarla gençleştirmek üzere vücudun kendi işlevlerini kullanır.

TOKSİK BİLEŞENLERE HAYIR! Paraben ve koruyucu maddelerden tamamen arındırılmış olan Physio Radiance; yüksek oranlı çözümler getiren, hipoalerjenik, unisex bir cilt bakım ürünü olup cildinizin kendisini hücresel boyutta temizlemesi, yenilemesi ve tazelemesini sağlar. Dünyadaki en küçük antioksidanları değerlendirerek, süreç içerisinde etkinliğini yitirmiş olan cilt hücrelerine tekrar canlılık getirmektedir.

“Cilt bakım ürünlerinde, içerik maddelerin bozulmasını engellemek için katkı maddeleri kullanılır. Ancak günümüzde bazı katkı maddelerinin sağlığımıza zararlı olabileceğini biliyoruz. Parabenlerin bazı kanser türlerine ve alerjik durumlara neden olabileceği açıkça bilinmektedir. Bu nedenle Alerjik ya da advers reaksiyon olasılığını en aza indirmek için ürünün hipoalerjenik maddeler içermesi son derece önemlidir .” − Philippe Humbert, MD, PhD

• Parabenler • Mineral Yağ, Parafin ve Vazelin • Sodyum Lauril Sülfat (SLS) veya Sodium Lauril Eter Sülfat (SLES) • Benzil Alkol Bu yardımcı maddeler pek çok cilt bakım ürününde bulunabilen ve potansiyel olarak zararlı kimyasallar listesinin bir bölümüdür. Bu kimyasallar, cilt döküntüleri, baş ağrısı, baş dönmesi ve/veya solunum sorunları gibi çeşitli toksik ve alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Bunun yanı sıra, parabenler 13.200’ün üzerinde cilt bakım ürününde yaygın olarak kullanılmaktadır. Parabenler ve kanser arasındaki bağlantıyı açıklayan çok sayıda çalışma bulunmaktadır. Pazarda, alerjik veya advers bir reaksiyon olasılığını düşürmek için çok sayıda hipoalerjenik cilt bakım ürünü bulunmaktadır. Mevzuat, piyasada satılan tüm hipoalerjenik ürünlerin hipoalerjenik olarak nitelendirilebilmeleri için içermemeleri gereken 26 resmi alerjen belirtmektedir. Ancak, Physio Radiance’ın hipoalerjenik kalitesi, alerjen veya zehirli olarak bilinen 80’den fazla zararlı içeriği kara listeye aldığından bu standart listeyi aşmaktadır! Physio Radiance’ı formüle ederken, amacımız müşterilerimizin duyarlılıklarından bağımsız olarak sağlıklarını ve zindeliklerini güvence altına almak için ürünlerimizde kullanımı kısıtlanan içeriklerin gelişen bir listesini hazırlamaktı.


40 | ÜRÜN KATALOĞU

The Evolution of Beauty


ÜRÜN KATALOĞU | 41

YAŞLANMA KARŞITI Physio Radiance Visage+, daha genç ve göz alıcı görünmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış, devrim niteliğinde bir yüz tedavi cihazıdır. Physio Radiance Visage+, önde gelen üç yüz tedavi teknolojisini, tek bir taşınabilir cihazda birleştirmiştir. Bu cihazı, Physio Radance setiyle birlikte haftada 2-3 defa kullanarak en iyi sonuçları alabilirsiniz.

Physio Radiance Visage+ aşağıdaki durumlarda etkilidir: • İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltarak yaşlanma belirtilerini geciktirir. • Yaşlılık lekelerinin rengini açar. • Derinin hidrasyon seviyesini artırır. • Deri dokusunu iyileştirir. • Yüz kaslarını güçlendirir.

ÜÇLÜNÜN GÜCÜ Physio Radiance Visage+ devrim niteliğindeki cilt tedavi teknolojileri, galvanik teknolojisi, radyo frekansı ve kromoterapiyi kullanan ve bunları tek cihazda birleştiren öncü yüz tedavi cihazlarından biridir. Galvanik Teknolojisi Galvanic Teknolojisi, güzellik endüstrisinde 50 yıldan daha uzun süredir kullanılmaktadır. Cildin durumunu iki yolla iyileştirmek için tasarlanmış en üst düzey yüz bakım tedavisi sunmaktadır. İlk aşama olarak, deriyi üst deri tabakası’ndan arındırma işlemi, ikinci aşama olarak, iyontoferez olarak adlandırılan bir nemlendirme işlemi uygulanmaktadır. Galvanik Teknolojisi deriye zararsız ve devamlı küçük akımların uygulanması şeklinde çalışır. Üst tabakadan arındırma işlemindeki negatif galvanik akımlar, gözeneklerinizin içinde tutulan toksinlerin çıkarılmasına yardımcı olur. İyontoferes işlemindeki pozitif galvanik akımlar derinin altındaki tabakalara, besleyicilerin daha iyi nüfus etmesini sağlar ve böylece nemlendirme için destek vermiş olur. Radyo Frekansı Radyo Frekansı (RF), günümüz güzellik endüstrisinde, en etkili, cerrahi olmayan yüz tedavilerinden biri olarak görülmektedir. Radyo Frekansı, FDA (yüz gerdirme teknolojisi) tarafından kırışıklıklar ve deri kusurları için cerrahi olmayan bir tedavi olarak onaylanmıştır. RF, yüz kaslarına ve alttaki dokulara ısı enerjisi gönderebilmek için dış deri tabakalarına nüfuz eden radyo dalgaları kullanmaktadır. Radyo dalgaları, kolajen üretimi ve doku daralmasını stimüle eder ve bu uygulama daha sıkı, parlak bir cilt ve azalmış kırışıklıklarla sonuçlanır.

Kromoterapi Kromoterapi veya ışık terapisi, yüz tedavilerinde en son yeniliklerden biridir. Kromoterapi üç farklı renkte LED ışığı; kırmızı, sarı ve maviyi özel dalga boylarında kullanarak çalışır. LED ışıkları, cildinizdeki doğal kolajen ve elastinin üretilmesini destekler, cildi daha sıkı, pürüzsüz ve göz alıcı hâle getirirken, kırışıklıkların ve lekelerin görünümünü azaltır. Kırmızı Işık, cilt hücrelerinin stimüle edilmesine, etkinleştirilmesine yardımcı olur ve kan dolaşımını iyileştirir. Hücrelerin yenilenmesi sağlar, cildin sıkılığını ve elastikiyetini arttıran kolajen ve elastin gibi yaşlanmayı önleyici özellikleri geliştirir.

Sarı Işık, ciltteki kırmızı ve şişkin görünümün azalmasına yardımcı olur. Kırışıklıklar ve ince çizgilerin azalmasına yardım ederek cildi gençleştirir.

Mavi Işık ciltteki bakterilerin etkilerini azaltmak için kullanılır. Mavi ışığın özel dalga boyları aknenin oluşmasında önemli bir rol oynayan bakteri etkilerini hedef alır.


42 | ÜRÜN KATALOĞU

DOĞAL İÇERİKLER Physio Radiance Replenish Visage+Jeli, birçok cilt bakım ve güzellik ürünlerinde geniş çapta kullanılan, her ikisi de en yüksek kalitede papatya çiçeği özü ve dulavrat kökü özlerinin güvenli ve doğal sinerjisini içerir.

Papatya çiçeği, antioksidan özellikleriyle bilinmektedir. Azulen yağı olarak isimlendirilen yüksek seviyede organik bileşenler içerir. Bu yağın iltihap sökücü etkileri vardır, cildin onarılmasına ve yeniden hidratlanmasına yardımcı olur. Ayrıca akne temizleyici, kırışıklık ve ince çizgi giderici olarak da işlev görür.

Dulavrat kökünün anti-bakteriyel özellikleri vardır, sebum olarak adlandırılan bir proteinin düzenlenmesine ve kontrol edilmesine yardımcı olur. Sebum cildi yağlandırmak ve kurumadan korumak için yağ üreterek, cildin sağlığının korunması için vücudumuz tarafından doğal olarak üretilir.

DAHA TEMİZ ve ARINDIRILMIŞ BİR CİLT İÇİN Physio Radiance Replenish Visage+ Jeli, Physio Radiance Visage+ ile harika bir uyum göstermesi için tasarlandı. Cihazla birlikte kullanılan bu jel cildi derinlemesine arındırır ve cildin derin tabakalarında tutulan toksinleri ve yağı çıkararak yüzdeki gözenekleri temizler. Ayrıca cildinizi yeniden gençleştirip sıkılaştırırken, kan dolaşımını da hızlandırır.

Ancak, çok fazla sebum’un olumsuz etkileri olabilir, çünkü gözenekleri tıkayabilir ve bakterilerin gelişmesine neden olabilir, bunlar da akne ve siyah noktaların oluşmasıyla sonuçlanabilir. Dulavrat kökü ayrıca daha sağlıklı bir cilt sağlar ve deri tahrişinin hafifletilmesinde yatıştırıcı özelliklere sahiptir.

BAŞLICA FAYDALARI • Cildi derinlemesine temizler. • Yağlı ve tıkalı cilt durumlarını hafifletir. • Cilt dokusunu arındırır. • Kan dolaşımını artırır. • Cildi gençleştirir ve sıkılaştırır.


ÜRÜN KATALOĞU | 43

ReplenisH-

Cilt Hücrelerinizi Harekete Geçirin

CİLT GENÇLEŞTİRME FORMÜLÜ Physio Radiance, ünlü bir laboratuvar olan Schwartz Laboratories tarafından Fransa’da üretilmekte ve geliştirilmektedir. Hücrelerin erken yaşlanmasını önleyici doğal koruma mekanizmaları konusunda yıllar süren kapsamlı Araştırma ve Geliştirme (ArGe) çalışmaları sonucunda yalnızca Physio Radiance’ta bulunan en yüksek derecede cilt gençleştirme formülü bileşenleri Replenish’in üretimi sağlanmıştır.

BİLMENİZ GEREKEN ANA BİLEŞENLER Negatif Hidrojen (H-): En Etkili Cilt Antioksidanı Negatif hidrojen dünyadaki en küçük boyutlu antioksidan olarak bilinmektedir. Boyutunun bir nano borudan çok daha küçük olması nedeniyle, cilt tabakalarına etkili bir şekilde nüfuz edebilir ve bu tabakalar tarafından derinlemesine emilebilir.

NANOTUBE (4 nm) H- (0.053 nm) H- ve Nanotube’ nin karşılaştırılması • Serbest Radikal Avcısı Güçlü bir antioksidan olan negatif hidrojenler, vücut hücrelerine zarar veren serbest radikalleri etkisiz kılar. Bu normal yaşlanma sürecinin yavaşlamasında etkili olur. • Hücre Enerjisini Arttırıcı Negatif hidrojen, cilt hücreleriniz için bir enerji arttırıcı olarak da işlev görür. Kendisini bir serbest radikale dönüştürmeksizin, hücresel enerji üretimine yedek elektronlar sağlar. Peki, sonuç? Cildiniz canlanır ve daha enerjik görünür.


44 | ÜRÜN KATALOĞU

MİKROKAPSÜLLEME TEKNOLOJİSİ

• Kalsiyum: Hidratlama

Bazı cilt bakım üreticileri ürünlerinde negatif hidrojen bulunduğunu iddia etmektedirler. Ancak, bütün cilt bakım ürünleri su içerir ve negatif hidrojen suyla teması sonucunda etkisiz hale gelir. Bu nedenle kendi verimliliğini etkisiz kıldığı bilinen bir gerçektir.

Kalsiyum’un kemiklere olan faydasının yanısıra yaşlandıkça doğal olarak, vücudumuzda azalan hücrelerin birbirine bağlanma özelliğini etkinleştirir. Cildin gün boyu yoğun bir şekilde rahatlaması ve hidratlanması ve cildin yeniden yapılandırılmasında çok önemli bir rol oynar. • Aquaxyl: Nemlendirici Aquaxyl, nemi ve su miktarını arttırmak, su kaybını sınırlandırmak ve cildi dış etkenlerden korumak için cildin doğal sistemlerinin tümünün dengelenmesine yardımcı olur. • Matrixyl 3000: Elastikiyet

1. H- içeren toplar bölgeye girer

2. Pompaya basıldığında, bu toplar parçalanır.

H-

HHH-

HHH-

3. H-‘ın kendi verimliliği muhafaza edilerek son anda salınmaktadır.

HH-

H-

H-

H-

Hidrofobik Hİçeren Toplar

Su ve negatif hidrojen arasındaki bu teması önlemek için, Physio Radiance negatif hidrojeni küçük toplarda koruyan patentli bir mikro kapsülleme teknolojisi kullanmaktadır. Physio Radiance ürünleri için özel olarak geliştirilmiş pompa mekanizmasına basıldığında, bu toplar parçalanır ve böylece deriye uygulanmadan hemen önce negatif hidrojen salınır. Bu şekilde negatif hidrojen bozulmaya uğramaksızın kullanılır. Physio Radiance’ı sıcaklık değişiklikleri, oksitlenme, ışığa maruz kalma, bakteriler, virüsler ve mantarlar gibi durumlardan korumak için son teknoloji ürünü havasız şişe kullanılarak verimlilik arttırılmıştır.

YAŞLANMA KARŞITI DİĞER İÇERİKLER • Fucoïdan: Sıkılık Fucoïdan oldukça rağbet gören, kahverengi su yosunu doğal özüdür. Japonya’da Okinawa Adası’nın son derece uzun ömürlü canlıları üzerinde yapılan bir araştırma sırasında keşfedildi. Araştırmalar göstermektedir ki fucoïdanın düzenli tüketilmesi bağışıklık sisteminin güçlenmesine, hastalığın önlenmesine ve ömrün uzatılmasına yardımcı olabiliyor. Physio Radiance ürünlerinde bulunan, besinler açısından zengin ve iyileştirici özellikler barındıran güçlü ve doğal fucoïdan özü, ciltte oluşacak enfeksiyon ve serbest radikallere karşı yüksek seviyede koruma sağlamasının yanısıra cildin yoğunluk ve sıkılığını tekrar kazanmasına da yardım eder.

Matrixyl 3000, en iyi fibroblast etkinleştirici olarak bilinmektedir ve böylece kolajen ve elastin sentezini arttırır.

REPLENISH- SET Emulsion Moussante Démaquillante Rahat Emülsiyon Temizleyici Rahat Emülsiyon Temizleyici, makyaj temizleme açısından bir devrimdir. Bu kremsi temizleyici gözyaşıyla eşdeğer pH’ye sahiptir ve nemli deriyle temas ettiğinde doğrudan emülsiyon yapar. Cildiniz temiz, yumuşak ve taze olacak, görünüşünüz yalnızca birkaç saniyede güzelleşecektir.

Lotion Tonique Reminéralisante Yeniden Mineralleyici Güçlendirici Losyon Yeniden Mineralleyici Güçlendirici Losyon, alkolsüzdür ve kısa sürede dirilik hissi verir ve cildin yeniden minerallen kazanması sürecinde rol oynar. Deriyi daha fazla tedaviye hazırlamak için tasarlanan bu ürün cildi güçlendirir ve ideal olarak Rahat Emülsiyon Temizleyiciyle tamamlar. NEW

Sérum Anti-Oxydant Absolut Antioksidan Serum

Enhanced Formula

Antioksidan Serum, güçlü yaşlanma karşıtı konsantre içerikleri sayesinde incelik ve pürüzsüzlük sunar. Bu konsantre cilt bakım ürünü cildinize sıkılık ve yoğunluk kazandırır.

Fluide Jour & Nuit Révélateur D’Eclat Radiance Enhancer Day&Night Fluid

NEW

Enhanced Formula

İnce, hafif ve ipeksi Radiance Enhancer Day&Night Fluid, cildinize gün boyu bakım yapan bir koruyucu örtü sağlar. Etkili ve belirgin sonuçlar için her gün kullanın.


ÜRÜN KATALOĞU | 45

Yaşlanma Karşıtı Bant

KUSURSUZ BİR CİLTLE UYANIN

KIRIŞIKLIK GİDERİCİ İÇERİK

Güne her zaman istediğiniz gençlik ve ışıltıyla başlayın. Physio Radiance Yaşlanma Karşıtı Bant, size tamamen yeni, yaşlanmayı önleyici cilt bakımı sağlar.

Negatif Hidrojen (H-), Akşam Çiçeği, A, C ve E Vitamini

Physio Radiance Yaşlanma Karşıtı Bant ile kozmetik cerrahi veya kimyasal deri soyma gibi tedavilerin risklerini yaşamaksızın, gözlerin ve alnın etrafındaki ince çizgilerden kurtulabilir, kırışıklıklar ve kazayağı bölgesinin pürüzsüzleşmesine destek sağlayabilirsiniz. Physio Radiance Yaşlanma Karşıtı Bant ile ilk kullanımınızdan itibaren gözle görülür sonuçlar alır ve genç görünen bir cilde sahip olursunuz.

Dünyanın en küçük boyutlu antioksidanı olan, cildiniz için bir enerji artırıcı olarak işlev gören ve negatif hidrojen (H-) içeren Physio Radiance Yaşlanmayı Karşıtı Bant, akşam çiçeğinin gama linoleik asidi (GLA) ve A vitamini, E vitamini ve C vitamini gibi diğer önemli etkin içeriklerini barındırır. Bandın örülmemiş matrisine yerleştirilmiş ince hipoalerjenik polimer malzemesi, tüm bu etkin içeriklerin verimliliklerini arttırır ve sertleşen cildiniz için etkili çözüm sunar. Yüz veya boynunuzun kırışık bölgesine bir Yaşlanma Karşıtı Bant uyguladığınızda, bandın güçlü içeriği yavaş yavaş cildinizin derinine nüfuz edecektir. Piyasada kuru ve yapışkan tek bir ürün bulunmakta dolayısıyla bu sıradışı ürünün, yüzünüzde gece boyunca kalan, yıkamaya ihtiyaç duyulmayan bu bandın lüksünün ve kullanım kolaylığının tadını çıkarın. Her gün cildinizin daha genç görünümüyle mutlu olun.


46 | ÜRÜN KATALOĞU

BAŞLICA FAYDALARI • • • • •

İstenilen kırışık cilt alanına yoğun etki gösterir. Güvenlidir ve kimyasal içermez. İlk kullanımdan sonra etkili sonuçlar verir. Etkin içeriklerin, yüksek nüfuz etme oranı vardır. Kullanımı kolaydır.

ÖNERİLEN UYGULAMALAR 1. Cildinizi temizleyin ve kurulayın. 2. İstenilen alana bir bant uygulayın ve bantlı bölgenin etrafında genel günlük cilt bakım rutininize devam edin. Bandı yaklaşık 6 ila 8 saat takın (gece saatleri önerilir). 3. Uyandıktan sonra bandı yavaşça çıkarın.

En iyi sonuçları almak için, yaşlanmayı giderici bandı ilk tedavi olarak önce haftada iki gece ve daha sonra haftada bir gece uygulayın. Sonuçları hemen fark etmeye başlayacaksınız. Artık daha genç görünen, kusursuz cildinizin keyfini çıkarın.

PHYSIO RADIANCE’I CİLT BAKIM RUTİNİNİZ HÂLİNE GETİRİN En iyi sonuçları almak için, Physio Radiance cilt bakım rutininizin hızlı ve kolay adımlarını günlük olarak uygulayın. Yalnızca üç veya dört haftalık tedaviden sonra olumlu farkı görün.

Normal ve Kuru Ciltler (Gündüz ve Gece) 1.Temizleyici

2.Tonik

3.Serum

4.Gündüz ve Gece Losyonu

1.Temizleyici

2.Tonik

3.Gündüz ve Gece Losyonu

4.Pet

1.Temizleyici

2.Tonik

3.Serum

4.Gündüz ve Gece Losyonu

5.Pet

Yağlı Ciltler - Günlük

Yağlı Ciltler -Gece İçin 5.Pet


ÜRÜN KATALOĞU | 47

DEĞERLİ DERMATOLOĞUN SÖYLEDİKLERİNE KULAK VERELİM: “Herkes için iyi bir cilt bakım ürünü.” Dermatolog Prof. Philippe Humberts diyor ki: “Organlarımız, hücrelerimiz ve dokularımız yaşlandıkça değişir. Cildin esnekliği ve kolajen yoğunluğu zamanla işlev kapasitesini yitirirken, hücre sayısı azalır. Yine de, üst deri ve kollajen üreten fibroblast hücreleri gibi hücrelerin işlevlerini yeniden etkin hâle getirmek mümkündür. Bu hücreler kozmetik ürünlerin içerdiği farklı malzemeler tarafından yeniden etkin hâle getirilebilir.’’

Prof. Philppe Humbert, Fransa’daki, Besançon Üniversitesi Hastanesi’nde dermatoloji bölümü başkanıdır. Aynı zamanda hastanenin cilt tekniği bölümü ve biyoloji laboratuvarının yöneticisi ve uluslararası biyofizik ve cilt röntgeni topluluğunun başkanıdır.

“Phsyio Radiance’da alerji riskini azaltmak için koruyucu maddelerden kaçınılmış ve aynı zamanda cilt için faydalı olabilecek etkili malzemeler kullanılarak formüle edildiği için Physio Radiance’ın herkese uygun bir cilt bakım ürünü olduğunu düşünüyorum.”

Philippe Humbert, MD, PhD

PHYSIO RADIANCE KULLANANLAR NE DİYOR? “Uzun yıllar, cilt bakım ürünlerine çok fazla paralar harcadım ve her seferinde hayal kırıklığına uğradım. Çünkü bu ürünlerin sadece geçici olumlu sonuçları oldu. Yüzümde ve özellikle göz ve ağız çevremde devam eden kırışıklıklarım ve ince çizgilerim vardı.” “Eylül 2010’da düzenlenen Physio Radiance Yetkili Yetiştirme Programı sırasında Physio Radiance’la tanıştım. O zamandan beri Physio Radiance kullanıyorum ve cildimin daha parlak olduğunu fark ediyorum. Alnımdaki ince çizgiler ve yüzümdeki kırışıklıklar kaybolmaya başladı. Physio Radiance, cildimin yumuşak ve sağlıklı olmasını sağlayarak daha genç bir görüntü veriyor. Bu, şimdiye kadar kullandığım en iyi cilt bakım ürünü.’’ “Teşekkürler Physio Radiance. Sen gençliğimi geri getiren bir zaman makinesi gibisin.” − Punitha Narayanan Malezya

“Yüzüm yazın çok yağlı, kışın çok kuru ve kızarık oluyordu. Ama Physio Radiance’ı bir ay kullandıktan sonra cildimdeki olumlu değişimi fark ettim.”

“Physio Radiance’ı ilk uygulamamdan itibaren cildimin eskisinden daha yumuşak ve daha pürüzsüz olduğunu hissettim. Kış boyunca başka markaların nemlendiricilerini genellikle günde en az 3 veya 4 defa kullanmak zorunda kalıyordum. Ama şimdi, Physio Radiance’ın parlaklığı arttıran gündüz ve gece serumuyla birlikte, sabahları sadece bir defa uyguluyorum ve ister inanın ister inanmayın, gün içinde yüzümü yıkasam bile cildim hep nemli kalıyor. Artık cildim çok daha sağlıklı.” “Physio Radiance ile ilgili en sevdiğim şey ise içeriğinde paraben olmayışı. Ayrıca cilt hücrelerimizi yeniden etkin hâle getirmek gibi bir marifeti de var. Physio Radiance gerçekten bir harika!” − Elis Rusnawati Hong Kong


48 | ÜRÜN KATALOĞU


ÜRÜN KATALOĞU | 49

HANGİSİ SİZİN COULEURS’UNUZ?

İ YEN ÜN ÜR

SEVDİĞİN RENGİ YAŞA

Couleurs, her kadının makyaj deneyiminden elde etmek istediği sonuçları yakalayabileceği, güzellik çözümlerinin tamamını sizlere sunan bir markadır. Günümüzde güzellik trendleri sürekli değişmektedir ve Couleurs size sunduğu harika, yeni ürün grupları sayesinde makyaj rutininizi değiştirmenize olanak sağlar. Birçok renk tonu seçeneğine sahip ruj, göz farı, allık ve pudralarda bu çeşitliliğin oluşu önemli ve aranılan bir özelliktir. Elde etmek istediğiniz ideal görünüşünüzü zahmetsizce elde edin ve ruh halinize, kişiliğinize ve cilt tonunuza en uygun renkleri keşfedin. Önemli olan sizin ne istediğiniz ve kendinizi nasıl hissettiğinizdir. Couleurs, eğlenmeyi ve değişimi seven sofistike kadının güzellik ihtiyaçlarını karşılayacak bir markadır. Bu yeni kozmetik yelpazesi, kaliteden ödün vermeden istediğiniz görüntüyü yakalayabilmeniz için size güzellik dünyasının en iyi ürünlerini sunmaktadır. Eğlenceli ve kusursuz olmak artık sizin elinizde.


50 | ÜRÜN KATALOĞU

Ruj Size kendinizi mükemmel hissettirecek ve harika görünmenizi sağlayacak 12 farklı tondaki ruj seçenekleriyle dudaklarınızı öne çıkarın. Tek bir dokunuşla yoğun renk, hafif sürülebilir ve ince dokunuşlu mükemmel formüle sahip rujlar kadife yumuşaklığı sağlarken aynı zamanda dudaklarınızı nemlendirir. Tarzınız ya da ruh haliniz ne olursa olsun, bu renkler dudaklarınızda istediğiniz yoğunlukta ve tonlarda etkisi uzun süren renkler sağlayacaktır. Couleurs rujlar ile muhteşem görünmeniz için ihtiyacınız olan tonlarda dudaklara sahip olursunuz. Gece Avcısı

10

Pembe Fısıltı

11

Bahar Sisi

12

Çingene Pembesi

13

Güneşin Öpücüğü

14

Asi Kız

15

Peri Masalı

16

Marsala Kırmızısı

17

Deprem Alevi

18

Bitter Çikolata

19

Mercan Parıltısı

20

Mor Devrim

21


ÜRÜN KATALOĞU | 51

55

50

Saten Işıltısı

51

Buğulu Bakış

52

Gökyüzü Etkisi

53

Parlayan Yıldız

54

Yeşil Elma

Erik

Far

Çiçe

ği

Gözlerinizin daha ışıltılı görünmesini sağlayacak Couleurs göz farlarının uygulaması ,yumuşak dokusu sayesinde çok kolaydır ve bu farlar tek sürüşte belirgin bir renk elde etmenizi sağlar. Her bir kutu birbiriyle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış 4 farklı renkten oluşur ve toplam 6 farklı kutu seçeneği bulunmaktadır. Bu renkler sayesinde içinizdeki sanatçı ruh ortaya çıkacak ve istediğiniz eseri yaratabileceksiniz. İster koyu veya füme tonlarda, isterse canlı ve taze bir görünüş için olsun, bu seçkin renkler size istediğiniz görünümü sağlayacaktır. Sofistike bej tonlarından, yoğun ve canlı renklere kadar geniş renk yelpazesiyle bu göz farları, size arzuladığınız muhteşem görünümü sağlayacaktır.


52 | ÜRÜN KATALOĞU

71

Pembe Zehir

Allık

70

Tatlı Mod

72

Sarı Yaldız

73

Şeftali Gücü

Couleurs’un sıcak tonlarda, doğal görünümlü pudra allıkları, cildinize doğal bir renk katacaktır. Elmacık kemiklerinizin, kas kemiğinizin ve şakaklarınızın üzerine ya da ışığın doğal olarak yüzünüze vurduğu noktalara allığınızı sürün ve gerçek yüzünüzün ortaya çıkmasını sağlayın. Tasarım harikası allığınızla yanaklarınıza uzun süre kalıcı renk ve canlılık katın. Yüz hatlarınızı belirlemeniz, vurucu ve etkileyici yüz açılarınızı belirginleştirmeniz ve sanki spor salonundan yeni çıkmış gibi canlı bir görüntü elde etmeniz için hiçbir engeliniz yok.


ÜRÜN KATALOĞU | 53

83

80

Bambu

Porselen

Pudra

81

Fil Dişi

82

Parıltı

Couleurs pudralar, kendi cilt tonunuzu kusursuz bir şekilde tamamlar, kırışıklıkları ve çizgileri kapatır. Harika bir cildin görüntüsü ve yumuşaklığından ilham alınarak tasarlanmış olan bu pudraların pürüzsüzlük ve rahatlık sağlayan bir dokusu vardır. Kaşmir yumuşaklığındaki bu pudralar, kullanışlı bir pudralık içerisinde size kadife gibi pürüzsüz ve kalıcı bir sonuç sağlar. Nemlendiricinizin ya da fondöteninizin üzerine şeffaf bir ışıltı katın ve anında yüzünüze daha taze bir görünüm kazandırın.


54 | ÜRÜN KATALOĞU

• Professional Beyazlatıcı Diş Macunu • Remineralising Beyazlatıcı Diş Macunu • Nano Silver Beyazlatıcı Diş Fırçası • Sonic Beyazlatıcı Diş Fırçası • Professional Beyazlatıcı Bant

İ YEN ÜN ÜR

PROFESSIONAL BEYAZLATICI DİŞ MACUNU

REMINERALISING BEYAZLATICI DİŞ MACUNU

Professional Beyazlatıcı Diş Macunu, gümüş partikül teknolojisi ile ağzınızda temizlik ve tazelenmişlik hissi sağlar. Özel mikro-parlatıcılar sayesinde dişlerinizi parlatır ve gerçek beyazlığına kavuşmasını sağlar.

Bu diş macunu yüzey lekelerini yok eder ve dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasını sağlar. Dişlerinize profesyonel beyazlatma uyguladıysanız bunun sonrasında yedikleriniz ve içtiklerinizden dolayı tekrar renginde bozulmalar olmuştur. Bu diş macunu uzun süreler dişlerinizin beyaz kalmasını sağlayacaktır. İngiliz diş hekimleri tarafından geliştirilen formülünün içeriğinde; Yeşil Çay özütü, E vitamini, Aloe Vera ve Greyfurt çekirdeği özü gibi bir dizi doğal madde barındırır. Ayrıca çok önemli bir madde olan florür içermektedir. Bazı beyazlatıcı diş macunlarının aksine bizim diş macunumuz, diş fırçalamaya teşvik etmek amacıyla son derece lezzetli tasarlanmıştır.

- %99,9 gümüş partikül teknolojisi ile ağzınızda temizlik ve tazelenmişlik hissi sağlar. - Özel mikro-parlatıcılar sayesinde dişlerinizi parlatır ve dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasını sağlar. - Aloe Vera, Yeşil Çay Özü ve E vitamini - İngiliz diş hekimleri tarafından formüle edilmiştir

BAŞLICA FAYDALARI

BAŞLICA FAYDALARI

• Beyaz Dişler Sağlar • Diş Plağını Yok Eder • Tartarla Mücadele Eder • Anti-kavitedir • Ağız Temizliğine Yardımcı Olur • Sağlıklı Diş ve Diş Etlerine kavuşmanızı Sağlar • Nefesinizi Tazeler

Remineralising Beyazlatıcı Diş Macunu komple ağız bakımınızı sağlayarak beyaz dişlere kavuşmanıza yardımcı olur. • Beyaz Dişler Sağlar • Dişlerinizi Mineralize Eder • Diş Plağını Yok Eder • Tartarla Mücadele Eder • Anti-kavitedir • Ağız Temizliğine Yardımcı Olur • Sağlıklı Diş ve Diş Etlerine kavuşmanızı Sağlar • Nefesinizi Tazeler.


ÜRÜN KATALOĞU | 55

NANO-SILVER BEYAZLATICI DİŞ FIRÇASI Gelişmiş nano-gümüş parçacıklar, Nano-Silver Beyazlatıcı Diş Fırçası üzerine yapışarak antibakteriyel etki sağlar ve diş fırçasında bakteri oluşumunu inhibe eder. ÇİFT KATMANLI FIRÇAYA SAHİP NANO-SILVER BEYAZLATICI DİŞ FIRÇASI Özel çift katmanlı beyazlatma fırçası diş lekelerini yok eder, dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasını sağlar ve ağızdaki beyazlatılması zor bölümlere nüfuz eder. • Kısa kıllar dişlerin arasını temizler • Uzun kıllar dişlerin arasını ve diş etlerini temizler Son zamanlardaki diş uzmanlarının araştırmalarına göre dişleri fırçalamak kadar diş etlerini fırçalamak da önemlidir. Akıllıca dizayn edilmiş çift katmanlı bu fırça ile bunu güvenli yoldan yapabilirsiniz. Tabi ki fırçalama tekniği de çok önemlidir. Agresif ve sert hareketlerle fırçalamak diş etlerinin çekilmesi rahatsızlığına neden olabilir. Doğru fırçalama teknikleri hakkında diş hekiminizden bilgi alınız.

SONIC BEYAZLATICI DİŞ FIRÇASI ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI Sonic Beyazlatıcı Diş Fırçası gelişmiş sonic teknolojisi ile güçlü bir dinamik temizleme sağlayarak diş plağını yok eder ve sağlıklı diş ve diş etlerine kavuşmanızı sağlar. Ayrıca sonik temizleme hareketi yüzey lekelerini yok ederek dişleri beyazlatır. Manuel bir diş fırçasına göre plağı yok etmede daha etkili olduğu kanıtlanmıştır. • Güçlü bir dinamik temizleme için 40,000 v/dk (dakikadaki vibrasyonu) sağlar. • 3 Fırçalama Modu: Ağız bakım ihtiyaçlarını karşılamak için temizleme, beyazlatma ve masaj seçenekleri. • Diş hekimlerinin tavsiyesi 2 dakikalık otomatik hareket sağlayan fırçalama süresidir. • 30 saniyelik aralıklı zamanlayıcı ağzınızın her bölgesini temizlemenize yardımcı olur. • Taban şarj ünitesi ve batarya ömrü göstergesi (uzun ömürlü, şarj edilebilir ni-mh pil) • Üstün kaliteli fırçası ve lastik fırça başı diş minesini korumak için tasarlanmıştır.

EK OLARAK • Uzun ömürlü şarj edilebilir ni-mh pil • 3 adet yedek filtre başlığı • Taban şarj ünitesi • Kullanım kılavuzu

PROFESSIONAL BEYAZLATICI DİŞ BANTLARI Professional Beyazlatıcı Diş Bantları kolay şekil alabilen plastik bantlardır. İçeriğindeki optimum düzeyde beyazlatma jeli basit, güvenli ve etkili bir şekilde dişlerinizi beyazlatır. Eşsiz ve nazik beyazlatma formüllü bantlar diş hassasiyetine özen gösterir, diş minesinin şeklini tamamıyla alarak güvenli bir şekilde beyaz dişlere kavuşmanızı sağlar. 14 gün boyunca her gün, günde asgari 60 dakika uygulamalısınız. 2 farklı modeli bulunmaktadır: Hassas dişler için (%4 Hidrojen peroksit içeren) ve daha etkili beyazlık için daha güçlü beyazlatma bantları. (%6 Hidrojen peroksit içeren)

BAŞLICA FAYDALARI • 14 Uygulama (14 üst bant, 14 alt bant) • Diş Minesi için güvenli • Non-slip teknolojisine sahip gelişmiş bantlar • Yavaş salınımlı beyazlatma formülü patentli • İngiliz Diş Hekimleri tarafından formüle edilmiş


56 | ÜRÜN KATALOĞU


ÜRÜN KATALOĞU | 57

SAAT & TAKILAR

Dünya çapındaki, olağanüstü geleneksel seçmelerden oluşan yüksek kalitede modern saatler ve sanat eseri takılar…


58 | ÜRÜN KATALOĞU


ÜRÜN KATALOĞU | 59

Umayal Collection

Doğanın güzelliği her yerde belirgindir. Eğer sadece bakmayı seçersek, ormanlar ve denizler gibi basit şeylerden ilham alırız. Parlak meyvelerle dolu bir ağaç dalı, derin mavi okyanusun rengarenk mercanları, değişen mevsimler - tüm bunların ve daha fazlasının binlerce yıl boyunca sanatçı ve tasarımcılara ilham kaynağı olduğu kanıtlanmıştır. Seyahatlerinde gördüğü doğal güzelliklerden büyülenen Datin Umayal Eswaran tüm ihtişamıyla doğayı yansıtacak bir koleksiyonu bir araya koymak için ilham aldı. “Genellikle doğanın güzelliğini hafife alırız. Çimenin parlaklığı, bir gülün taç yapraklarının yumuşak ve kadifemsi dokusu ve deniz mercanının telkari silueti, tüm bunlar doğanın yaratıcılığını nitelendiren örneklerdir. Ona verebileceğimiz en büyük mükafat marifetlerine imrenmemizdir. Umayal Koleksiyonu doğaya övgümüzdür, “ Datin Sri Umayal. ‘ Hayattaki saf şeylere duyduğum minnettarlığım ile doğal mirasa olan sevgimi birleştirerek, bu koleksiyon sade ve şık olarak tasarlanmıştır ve üzerinde taşıyan kişinin stil anlayışına farklı bir dokunuş katacaktır. Ben dünya çapında seçici kadınların kalpleri ve ruhları ile bu koleksiyona bağlanacağını biliyorum. ‘ Ağaç dallarının rustik güzelliğinden ve denizdeki mercanların karmaşık tasarımlarından esinlenilen Umayal Koleksiyondaki parçalar ustaca gümüş modasıdır ve narin taşlar ile süslüdür. Her parça benzersizdir ve kaliteyi sunar, yetenekli ustalar tarafından özenle hazırlanmış olup el yapımıdır. Doğanın en iyileri ile rekabet etmek için tasarlanan Umayal Koleksiyonu doğaya tutku ile hitap edecektir. RYTHM Vakfının bir yönetim üyesi olarak Datin Umayal. Vakıf temel felsefesine bağlıdır. - RYTHM, şu kuraldan türetilmiş bir kısaltmadır : “İnsanlığa yardım etmek için kendinizi aşın” Dünyada görmek istediğiniz değişim olma fikrine dayanır, Umayal Koleksiyonunun satış kazançlarının bir kısmı dünya genelinde hayır işlerinde kullanılmak üzere, en çok ihtiyacı olanlara yardım eden, RYTHM Vakfına bağışlanacaktır.

RYTHM VAKFI HAKKINDA RYTHM Vakfı QI Grubu’nun 1998 yılından bu yana inşa ettiği temelleri yansıtmak için yaratıldı. RYTHM Vakfının misyonu fırsatlar yaratmak ve ihtiyacı olanlara bakım sağlamaktır. İnsanca yaşam koşulları yaratmayı ve sürdürülebilirliği kolaylaştırmak için çevrenin korunmasını amaçlamaktadır. Aynı zamanda bu günümüzün ve geleceğimizin simgesi çocuklarımızın- güvende ve destekleniyor olduklarını sağlamaya çalışmaktadır. RYTHM Vakfı çalışanların sosyal vicdanının canlı tutulması ve Şirketin ana amacını sürekli hatırlatmak için hizmet veren, QI Grubu’nun kurumsal kalp atışıdır. RYTHM Foundation hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.rythmfoundation.org adresini ziyaret edebilirsiniz.


60 | ÜRÜN KATALOĞU

Mrs Asia International 2013 QNET Product Ambassador


ÜRÜN KATALOĞU | 61

Peacock Baroque Set

Kolye: gümüş925/-, krizokol, mavi safir,mavi topaz, 17.27 g;gümüş 925/-zincir.

Küpeler : gümüş 925/-, krizokol, mavi safir 12.76 g

Peacock Baroque Seti’nin zerafet kuşların kralının bu şaşırtıcı bereketli egemen güzelliğinin mükafatıdır. Tavuskuşu büyüleyici görünümdeki zengin renkli tüyleri ile doğanın gerçek güzellik timsalidir. Bu görkemli yaratığın gerçek ihtişamı Krizokol taşların gizemli cazibesinin yanında mavi safir ve topaz taşların parlaması aracılığıyla salınır; gümüşün çarpıcı ışıltısına karşın, bu tavuskuşu tüyünden esinlenilen kolye ve küpeler herhangi bir kıyafeti süsler. Bir set olarak yada ayrı ayrı takılan bu olağanüstü koleksiyon cazibe yayar ve çarpıcı bir görünüm için mükemmeldir.

İIham Kaynağı Kuş krallığının en görkemli yaratığı olarak bilinen erkek tavuskuşu, cazibeli bir eş bulma umuduyla, yanardöner mavi-yeşil kuyruk tüylerini havalandırarak gezinir ve eşsiz güzelliğini gösterir. Babilde tavuskuşunun kraliyet ailesinin koruyucusu olduğuna inanılırdı, resimleri genellikle tahtlar üzerindeki dekoratif oymalarda yer alırdı.


62 | ÜRÜN KATALOĞU


ÜRÜN KATALOĞU | 63

Floret Empress Set

Kolye : gümüş 925/- pembe, sarı,siyah altın kaplama, oranj Safir, 9.5 g; gümüş 925/- siyah altın kaplama zinciri ile.

Küpeler : gümüş 925/- pembe, sarı,siyah altın kaplama, oranj Safir, 11.5 g

Pembe, sarı ve siyah altın rengin bir goblen üzerinden altın özü girişimiyle Floret Empress Set yeni çağın modası ile geleneği bir araya getiriyor. Onun güzellikle iç içe geçen tasarımı yüzeyine yerleştirilen narin çiçekleri ile yeni bir hayatı kutlamaya çıkarken, havaya içindeki İmparatoriçenin kırılganlığını koruyan gücü verir. Girift dokulu tasarımı hem kolyesi hem de ona uygun küpesi üzerinde yer alarak koruyucu bir sığınağı, ipek kozasını anımsatır. Turuncu safir taşlar serpiştirilen bu sanatsal aranjman, ışıltılar saçar ve yeni bir hayat için doğumdan itibaren takanın kalbini kuşatır.

İIham Kaynağı Elementler ne getirirse getirsin, doğanın koruyucusu olarak, ipek kozası hayat için sağlam ve güvenli bir cenneti temsil eder ve daha derin bir şekil değişikliği için hazırdır. Metamorfozun özel odası olarak ipek kozası, yeniyi getirerek, kişinin hayatındaki değişiklikleri kucaklayacak inancı simgelerken ve bunu bilgelik ve neşe ile birleştirirken, içinde oturanın eski hayatını dökmesini sağlar.


64 | ÜRÜN KATALOĞU


ÜRÜN KATALOĞU | 65

Rowan Set

Rowan Set üvez ağacının mistik cazibesinden esinlenmiştir. Gümüş el işçiliği ile bu set kolye, yüzük ve bir çift küpeden oluşuyor. Her parçası gümüş bir dal gibi süslenmiş, oval bir yakut ve tek yönlü kesme lal taşıyla donatılmış, kolyesi ayrıca tatlı su incisi bulunduruyor. Narin güzelliğini korumak için kararmasına karşı koruyucu özellikteki kaplaması da bulunan bu setin prenseslere layık muhteşem bir zerafeti var. Kolye : Gümüş 925/-, Yakut, Lal taşı, tatlısu incisi, 13.17 g; gümüş925/-zincir Yüzük: Gümüş 925/-,Yakut, Lal taşı , 9.55 g Küpeler: Gümüş 925/-,Yakut, Lal taşı, 7.26 g

İlham Kaynağı Bütün bitki ve ağaçların atası sayılan, zarif üvez ağacı dayanıklılığı ve korunmayı temsil eder; Antik Druidler onun sağlam ahşabına değer vermiş ve ağacın dalları ve parlak kırmızı meyveleri kolye içine dokundurulmuş ve geçmiş zamanlarda koruyucu takılar olarak kullanılmıştır.


ÜRÜN KATALOĞU | 67

Ice Queen Set

Kışın karla kaplı ağaçların görkemli parıltısı Ice Queen Set için ilham kaynağıdır. Sadeliğin zarif güzelliği; kristal dallarına parlak gümüş çekilmiş ve her bir parçada mükemmel bir odak yaratmak için çarpıcı tatlı su incileri ile vurgulanmıştır. Bu eşsiz setin küpeleri ve kolye ucunun buzla kaplı görkemli ihtişamı kış günlerinin güzelliğini çağrıştırmaktadır. Kolye ucu : Gümüş 925/-, Tatlısu İncileri, 11.2 g; Gümüş 925/ - zincir Küpeler: Gümüş 925/-, Tatlısu incileri, 6.8 g

İlham Kaynağı Bazıları kış mevsiminin toprağın uykuya geçtiği ve kendi kendini iyileştirdiği bir yenilenme mevsimi olduğuna inanırlar. Toprak soğukla tutulmuş olsa da hala görülebilir sonsuz bir güzelliği vardır: Güneş ışığındaki taze kar ışıltısı, bir dalın ucundaki buz sarkıtlarının parlaklığı ya da canlıların manzarasındaki eşsiz parçalarla kış mevsiminin harikalar diyarında eğlence doğmuştur.


68 | ÜRÜN KATALOĞU


ÜRÜN KATALOĞU | 69

BİR AİLE GELENEĞİNİN RUHU 1871 yılında, küçük bir kasaba olan Pforzheim veya Goldstadt (Altından Şehir) Almanya’nın mücevher ve saat endüstrisinin merkezi olma yolunda mütevazi adımlar atmaya yeni başlamışken, Mayer ailesi bir dükkan açtı ve kalıplar üretip satmaya başladı (Madeni para basımında kullanılan gereçler) Bu bağımsız, aile şirketi ilerleyen zamanlarda madeni para basmaya başladı ve kısa zaman içinde tüm dünyada tanınan; hatıra amaçlı ve koleksiyon amaçlı toplanan değerli madenlerden yapılmış madenleri üretme kapasitesine erişti. Mayer Mint GmbH Germany numizmatik alanda bir dünya aktörü olmuştu. 19. Yüzyıl’ın gelişi ile beraber, kaliteli cep saatlerinin kabartmalı ve oyma kapakları saat kullanıcıları meraklıları tarafından koleksiyon amaçlı olarak aranmaya başladığı zaman, firma; sahibinin zevk, zenginlik ve aile mirasını gösteren önemli bir moda ve itibar açıklamasında bulunmuştu. Büyük büyükbaba Mayer saat kapaklarını oyma ve kabartmayı kendine hobi haline getirmiş ve bu acelesiz ilgi daha sonra firma sahibinin arzu ve tutkusu haline gelmişti. Bernhard H. Mayer saatlerinin temellerini bu stil ve yeni bulunan gelenek atmıştır. Zaman ilerledikçe Mayer, ürettiği saatler ile anılmaktaydı. Firma sahibi aile İsviçre’de bir saat fabrikası alma niyetlerini belirttiği zaman, Bernhard H. Mayer’in İsviçre saatleri üretimi ile dünya etrafında itibara sahip olması arasında kısa bir zaman geçecekti. Değerli metallerin ve taşların sonsuzluk değerlerini zenginleştirme adına Mayer yüksek kalite saat ve takılar üreterek, Bernhard H. Mayer ismini global lüks ürün üreticileri arasına sokmayı başardı. 140 senedir süren aralıksız üretim ve 5 nesillik endüstri varlığıyla Mayer; benzeri başkasında olmayan bir asırdan fazlalık bilgi birikimi, tecrübe ve yeteneklerini kullanarak numizmatik ürünler, takı ve saat yapımı sanatını sürdürüyor. Geçmiş ve gelecek arasında bir köprü kurarak Bernhard. H. Mayer ustaları, 1871 yılında doğan geleneğin ruhuna uyuyor; aynı zamanda her on sene ile beraber gelen yenilenme ve buluşları; Mayer kurucuları tarafından başlatılan mükemmeliyetçilik anlayışına bağlı kalarak gelecek nesillere aktarıyorlar.

MÜKEMMELİ ÜRETMEK Kişi, Bernhard H. Mayer’in bir ürününe sahip olduğu zaman; Mayer ailesinin felsefesini paylaşır ve bu duruşunu, O’na yakışır objeler ile dışarı vurmaya çalışır. Firmanın her takı parçası ya da saat üretimindeki üstünlüğü - ön konseptten, tasarıma ve son üretime kadar - en yüksek dikkat, yetenek ve ayrıntılı ilgi ile kendini belli eder; Mayer ustalarının belirlediği detaylar ve son dokunuşlar ile en yüksek değer ve standartta ürünler üretilmektedir. Bu talepkar yaklaşım, ender rastlanılan ve zamanı onurlandıran teknikleri bir araya getirir; araştırma ve geliştirme, çok güçlü teknik kaynakların ele alınması ve geliştirilen son teknolojilerin kullanılması; belirlenen endüstri ve firma standartlarına uygun bir şekilde uygulanmaktadır.


70 | ÜRÜN KATALOĞU

BERNHARD H. MAYER® SAATLERİ Bernhard H. Mayer markasının saat duayenleri arasındaki dünya çapındaki itibarı yalnızca güçlü kaynaklar, teknik bilgi ve firmanın saat tasarımı workshop’larındaki üstün yetenek kullanımı değildir - Kuruluşun, Mayer ailesi’nin bu endüstriye adım attığı 1871 yılından beri aile felsefesini uygulaması, her kronometrenin mükemmeliyet esası ile üretilmesi firmanın itibarının kararlı bir biçimde gelişmesine olanak sağlamıştır. Her stil elbise ve farklı faaliyetler içerisinde kullanılan, görsel ve işlevsellik adına uygun biçimde üretilen sade ve sofistike modelleri etkileyici kataloğunda kullanıcılara sunan Bernard H. Mayer, ürettiği her saat ve kronometrenin güvenilirlik ve estetik açıdan aile standartlarına uyması için çalışmaktadır. Tüm Bernhard H. Mayer saatleri İsviçre’de, ülkenin kalite ve güvence standartlarına uygun biçimde üretilmiştir.


ÜRÜN KATALOĞU | 71

KLASİKLER Yeni ama ölümsüz, modern ama belirli bir zamana ait olmayan bir saat yaratmak… İşte böylesi bir şey zorludur ve tasarımcılarımızın ilham kaynağı budur. Muhteşem oranları ve küçük ayrıntıları olan ince sadeliğiyle tanımlanan, Bernard H. Mayer® klasik saatler, geçen zamanda, modası geçmeyen tasarımlarla iz bırakır. Her bir kol saati değerli aksamı oranında dayanıklı ve elittir.

Chronos | Zamandaki Hassaslık Gün & tarih göstergesi I Paslanmaz çelik ve rose gold kaplama paslanmaz çelik I Safir kristal sağlam tabaka I Paslanmaz çelik ya da siyah deri kayış I Katlanabilir toka I İsviçre Otomatik – ETA I 42 mm Diametre I Sınırlı üretim 1,999 adet


72 | ÜRÜN KATALOĞU


ÜRÜN KATALOĞU | 73

Ouranos Noir | Stilin Ruhu Tarih göstergesi | paslanmaz çelik | yansıma önleyici tabakayla kaplanmış safir kristal | siyah timsah desenli deri kordon | İsviçre kuvars-ronda aksamı| Çapı 39 mm.


74 | ÜRÜN KATALOĞU

La Perle | Beklentilerin Ötesindeki Zarafet İnci Kadran l Paslanmaz Çelik ve PVD Altın Kaplama l Safir Kristal l İsviçre Quartz – Ronda aksamı l 32 mm Çap La Perle Watch – Gold La Perle Watch – SS


ÜRÜN KATALOĞU | 75


76 | ÜRÜN KATALOĞU

MODA Estetik ve teknik güzelliğin bir karışımı olarak modaya uygun saatler, doğal olarak karakter ve stil peşinde olan modern erkekler ve kadınlar için tasarlanıyor ve üretiliyor. Gardrobunuzdaki her kıyafetinize uygun - ister güneşli ve keyifli bir günün cazibesini yansıtın, ister özel gecelerde kullanın - modaya uygun bir saat genel duruşunuzu mükemmellik ve seçkinlik ile tamamlar.

La Vida Ceramic | Göz kamaştırıcı & Işıldayıcı Küçük saniye göstergesi | Yansıtmaz kaplamalı Safir Kristal | Tarih Göstergesi | 41 mm Çap | Swiss Quartz-ETA | 36 zirkonyas |


ÜRÜN KATALOĞU | 77

SPOR Komplike iç teknik bilgisi gerektiren, zamanı kesin olarak ölçen bir saat, ustalarımızın mükemmel yeteneklerinin tamamını içeren bir açıklama olamaz. Stil ve sınıf sahibi olup, tasarımı ve üretimi ustalık derecesinde teknik bilgi gerektiren ve aynı zamanda sorunsuz olarak uzun yıllar boyunca kararlı bir performans gösteren ürünlerimizi tasarlarken tecrübelerimizden faydalanıyoruz. Bernhard H. Mayer spor saatleri her iki dünyanın “en-iyilerini” birleştirmek için çalışıyor – stil ve saf güç. Doğal bir alımı olan ve ona uygun incelikte üretilen saatlerimiz, aktif sportmenler ve atletik bireyler için çok uygun kombinasyonlar oluşturabilir.

Virtus | Ödünsüz Performans Alarm I Tarih göstergesi I Safir kristal sağlam tabaka I Paslanmaz çelik I Koyu kahverengi deri kayış ya da paslanmaz çelik bileklik I İsviçre Quartz – Ronda hareketi I 41 mm Diametre


78 | ÜRÜN KATALOĞU

Nauticus Lady | Lady – Sanat keşfi Tarih l Paslanmaz çelik l kristal cam ile beraber uygulanmış paslanmaz çelik arka kasa l Anti yansıtma özellikli safir kristal l Swiss Automatic l ETA Hareket l Çapı 37 mm. l 4,999 parça üretilmiştir.


ÜRÜN KATALOĞU | 79

Nauticus | Yüksek Gel-Git’le Dans Tarih l Paslanmaz çelik l kristal cam ile beraber uygulanmış paslanmaz çelik arka kasa l Anti yansıtma özellikli safir kristal l Swiss Automatic l ETA Hareket l Çapı 43 mm. l 4,999 parça üretilmiştir.


80 | ÜRÜN KATALOĞU

BERNHARD H. MAYER® TAKI Yüzyıllar boyunca insanlar parlayan takıların, elmasların, altının ve buna benzer değerli maden ve taşların etkisi altında yaşamıştır. Bernhard. H. Mayer olarak değerli taş ve madenlere olan sevgimiz ve teknik bilgimiz bu endüstri ürünlerinin kullanıcılara belirgin bir stil ve kişisel tatlar ve bireysellik standartlarına uygun bir biçimde ulaşmasına olanak sağlamıştır. Bernhard H. Mayer’de anlayış, zevk, karizma, otantiklik ve yaratıcılık gibi değerler gerçek bir anlam taşıyor. Bu özellikler, firmamızın sarsılmaz kalite standartları ile birleştiğinde, eşi bulunmaz güzellikte takılar üretme yolculuğumuzda bizi destekliyor.


ÜRÜN KATALOĞU | 81

KLASİK Bernhard H. Mayer®’in Klasik Koleksiyonu zamana meydan okuyan takı parçalarını sonsuzluğun güzelliği ve sadeliği ile ele geçiriyor. Gerçek güzellik zamana karşı koyar ve hiçbir yerde nesilden nesile geçen bu lüks koleksiyon kadar gerçeklik bulunmaz. Klasik Koleksiyon, harika sanatçıların klasik mükemmelliği şekillendirmesiyle gelen bir miras.

Sonsuz Aşk

Sol

Blissful Heart Diamond Earrings (Küpe) | Tutkulu Aşk

Orta

Adonia Diamond Pendant (Kolye) | Sonsuz Aşk

18 K sarı ve beyaz altın, 0.30 ct elmas, H, SI, 1.9 g

18 K sarı altın, 0.25 ct elmas, H, SI, 1.7 g; 18 K sarı altın zincir

Sağ

Ornate Singular Diamond Pendant (Kolye) | Sıra dışı Olun

18 K sarı altın, 0.50 ct Elmas, H, SI, 3 g; 18 K Sarı altın zincir


82 | ÜRÜN KATALOĞU

Sol

Felisse Quatra Earrings (Küpe)

18 K kızıl altın, 0.31 ct elmas, H, SI, 2.8 g

Right Felisse Quatra Pendant (Kolye)

18 K kızıl altın, 0.26 ct elmas, H, SI, 2.0 g; 18 K beyaz altın zincir


ÜRÜN KATALOĞU | 83

Üst Sol

Felisse Rose Pendant (Kolye)

18 K kızıl altın, 0.10 ct elmas, H, SI, 2.8 g; Hediye olarak kızıl altın kaplama zincir

Alt Sol

Felisse Rose Earrings (Küpe)

Üst Sağ

Felisse Solitaire Pendant (Kolye)

18 K kızıl altın, 0.05 ct elmas, H, SI, 2.0 g; Hediye olarak kızıl altın kaplama zincir

Alt Sağ

Felisse Solitaire Earrings (Küpe)

18 K kızıl altın, 0.31 ct elmas, H, SI, 2.8 g

18 K kızıl altın, 0.18 ct elmas, H, SI, 3.9 g


88 | ÜRÜN KATALOĞU

BERNHARD H. MAYER® BİLEKLİKLERİ Bernhard H. Mayer takılar yeni ve kendine özgü bir konsept ile tasarlandı. Gururla sunulan bu ürünler gerçek birer sanat eseridir ve harmoniyi artırıcı işlevler ile tasarlanmış, kullanılması pratik ürünlerden oluşmaktadır.

Nova Bracelet | Bir Harmoni Uyumu Nova Bileziği takan insanların harmoni seviyelerini artırır. Kaliteli siyah deri kayış ve basit ama stil sahibi manyetik kıskacın üzerinde Bernhard H. Mayer logosu kullanılmaktadır – Nova Bileziği kaybetmeyi göze alamayan kullanıcılar için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor. NOVA Bilezik Deri kayış, paslanmaz çelik ve paslanmaz kıskaç, 21cm


ÜRÜN KATALOĞU | 89

Sol

Emery Erkekler İçin Siyah silikonlu Paslanmaz Çelik, 21 cm

Sağ

Emery Kadınlar İçin Siyah silikonlu Paslanmaz Çelik, 19 cm

Emery Set | Bileğinizdeki Muhteşem Güç Emery Seti modern erkek ve kadınların, modern yaşamda kullanacakları şekilde tasarlanmıştır. Göz doldurucu bu bilezik aynı zamanda harmoni seviyenizi geliştirir.


90 | ÜRÜN KATALOĞU

Force Maximus | Cesurca Yenilikçi Force Maximus zindelik ve yenilikçiliği ustaca birleştiren İsviçre yapımı bir saat. Hayatı daha ileri gitmek olan hızlı centilmenlerin görülmemiş moda ve kalite aktifliğini bir arada bulabilecekleri bir saat. Tarih göstergesi I Enerji camlı paslanmaz çelik I Safir kristal sağlam tabaka I Paslanmaz çelik ya da siyah timsah derisi baskılı kauçuk kayışlı I Katlanabilir toka I İsviçre Quartz – Ronda hareketi I 43 mm Diametre


ÜRÜN KATALOĞU | 91

Allah’ın 99 İsmi | Zamandan Münezzeh Olana İthaf 99 Names of Allah– Paslanmaz Çelik* Allah’ın 99 Arapça yazılmış ismi olan kadran l Paslanmaz çelik kasa l Yansıma önleyici kaplamalı safir kristal l Çapı 399 mm.

99 Names of Allah Chi Pendant Som gümüş 925/- rodyum kaplama ve siyah enamelli cam yuvası; yüksek sıcaklık nano tasarımlanmış cam, 38 mm. Ø, 5 mm. kalınlık * Allah’ın 99 İsmi Saati – Paslanmaz çeliğin enerji arttırıcı özellikleri yoktur.


92 | ÜRÜN KATALOĞU


ÜRÜN KATALOĞU | 93

EĞİTİM “ Akademik olmayan” fakat profesyonel eğitim düzeni içinde, değeri ölçülemeyen bir öğrenim tecrübesi; network üyelerinin ve girişimcilerinin kendi motivasyon ve kabiliyetlerini geliştirebilmeleri adına tasarlanmıştır.


94 | ÜRÜN KATALOĞU

Online çalışma, gerçek bir sınıfa gidip çalışmak kadar iyi midir? Peki bana bir diploma vermeyecek olan bir kurstan alacağım değerler nelerdir? Zaten yeterinden fazla para kazanıyorken neden ders çalışayım? Okula geri dönmek için geç kalmadım mı?

DÜNYA’YA BİR İZ BIRAKIN

KENDİ PATRONUNUZ OLUP, KENDİ ŞANSINIZA ÇAĞRI YAPIN ! Online Kurslar

Mini MBA Yeni Başlayanlar İçin İngilizce Girişimcilik Proje Yönetimi İş İngilizcesi Sunum ve İletişim Becerileri E-Ticaret Yönetim Sanatı Motorsport Yönetimi

Varlık Yönetimi Pazarlama Kariye Tasarımı Performans Yönetimi

,

Online Kütüphane

Hayatta en ileri şeyleri başaran kişiler her zaman öğrenenlerdir. Onlar kendi akıl hocalarının, yaşıtlarının, kendi tecrübelerinin ve hayatın öğrencileridir. Onların `boş bardakları` her zaman öğrenmeye açıktır. Her fırsatta kendilerini geliştirmeye çalışırlar. Ritim kavramını takiben, kendilerinin ve çevresindekilerin yararı için, çok yönlü olarak kendilerini yetiştirmeye çabalarlar. Swiss eLearning Instıtue’de sınıflar, hem başarmayı arzulayan, hem de zaten başarıyı edinmiş insanlara göre tasarlanmıştır. Öğrenme arzusu ve kişisel gelişim herkesin içinde yaşar, fakat asıl networkerlarda belirgindir. Geleceğe yatırım yapmak, finansal kazancın çok ötesindedir. Geleceğe yatırım yapmak kişinin kendisine yatırım yapmasıdır; kendi kişsisel bilgisini arttırması ve eğitime devam etmesidir. Swiss eLearning Instıtue’nin yapısı; orta öğretim sonrası eğitim programı olarak profesyonel veya kişisel anlamda kişiye daha fazla zenginlik katmak için düzenlenmiş olup, `devam eden eğitim` kavramı üzerine şekillenmiştir.


ÜRÜN KATALOĞU | 95

Swiss E-Learning Enstitüsü Nerede Kurulmuştur? Swiss Learning Enstitüsü, İsviçre’nin lider global online ( çevrimiçi) ticaret okulu tarafından desteklenen web tabanlı gelişmiş bir platformda kurulmuştur.

Herkes sürekli eğitimden faydalanabilir ancak sürekli eğitim kurslarının resmi olmayan ve esnek doğası uzmanlık alanları sürekli gelişen kişilere, özellikle Networker’lara özel bir avantaj sağlamaktadır. Kendimizi geliştirirken hayatımızı çevreleyen diğer durumlar da gelişmektedir. Sağlıklı bir zihin, sağlıklı ve varlıklı bir hayata liderlik eden sağlıklı bir bedene liderlik etmektedir. Şimdiye kadar ne zaman temele geri dönmek ve esas yeteneklerinizi tesis etmek için vaktiniz oldu? Yoğun ve azimli Networker’lar okula devam etmek için aniden yaptıkları tüm işleri nasıl bırakabilirler? Unutulmamalıdır ki; Network pazarının gücü bir üniversite derecesi ya da üzerinde “diploma” yazan bir kağıt parçası ön koşulu olmadan kendi yeteneğinde saklıdır. Peki eğer öğrenmiyorsak hayat nedir? Bu, QNET Türkiye’nin başarılı bir Networker ortaya çıkarmak için akademik uzmanlarla ve İsviçre’nin lider online üniversitesinin profesörleriyle yeteneklerini harmanlandığı yerdir. Swiss E-Learning Enstitüsü hızlı yaşayan, ilerleyici ve dinamik Networker’lar için geleneksel üniversitelerin veya sınıfların katı kurallı düzeninin konforlu olmayacağını kabul etmektedir. Normal dersliklerin aksine e-Learning, profesyonel gelişim için tasarlanmış esnek fakat akademik olmayan bir eğitim ortamı sunmaktadır. Swiss E-Learning Enstitüsü Networker’lara başlangıç düzeyinden ileri düzeye kadar çok iyi gelişmiş kurslar sunmaktadır.

Kendinizi geliştirin ve işinizde meydana getireceği sonuçları izleyin. Kendinize ve takımınıza ait beşeri sermayenize yatırım yapın. Kendi geleceğinize yatırım yapın ve çevrenizdekilerin gelişmesine yardımcı olun.

NETWORKER OLMAK İÇİN GEREKENLER? • Dinamik ve gelişen yaşam biçimi • Değişime karşı esneklik ve adaptasyon • Fark yaratmak için istek • Hayatını değiştirme ve geliştirme isteğinin olması

HAYATINI DEĞİŞTİRMEK VE GELİŞTİRMEK İSTEĞİNİN OLMASI • Aktif ve üretken yaşam tarzı • Bilgiyi arttırmak için istek • Kendini geliştirmek için bir yol arayışı


96 | ÜRÜN KATALOĞU

Kurslar nasıl sunulmaktadır? Kursların tamamı öğrencilere anlayışlı bir online eğitim ortamı temin etmektedir. Müfredat boyunca katılımcının eğitim konularının işlenme hızını ve zamanını kendi isteği doğrultusunda belirlediği bir eğitim yolu izlenecektir. Öğreticiler tarafından her zaman kendi öz değerlendirmenizi yapabileceğiniz ve ilerleyişinizi kontrol edebileceğiniz bir şekilde yönlendirileceksiniz..

EĞLENEREK ÖĞRENİN Kendini geliştirmeye yönelik ilgi çekici, iyi geliştirilmiş kurslar Esnek saatler Kampüs gürültüsü ve yoğunluğu olmadan eğitim Network profesyonelleri ve akademisyenleri tarafından tasarlanan kişiye özel ders programı Dilediğiniz ortamda konforlu ve rahat bir eğitim olanağı Eğitimi tamamladığınıza dair; sertifika alma olanağı

DÜNYANIN LİDER ONLINE ENSTİTÜSÜ Swiss E-Learning kursları dünya çapında ünlü akademisyenler, bilim adamları ve İsviçre’nin lider Online Eğitim Üniversitesi’nin, SMC Üniversitesi, profesyonelleri tarafından hazırlanmıştır. SMC Üniversitesi akademik bütünlüğünü korumak için, günlük yaşamda ve iş yaşamında sırasıyla ilk elden hemen uygulamaya geçebilecek yöntemlerin kurslarda uygulanmasını sağlama yoluyla eğitim veren Swiss E-Learning Enstitüsü ile eğitim ortaklığı yapmaktadır. Swiss E-Learning Enstitüsü özellikle yoğun iş temposu ve dinamik yaşam biçimi olan kişiler için geliştirilmiş kurslar içeren web tabanlı bir eğitim portalı sunmaktadır. Kursları tamamlamanız sonucunda her alanda yeteneklerinizi geliştirecek ve baştan sona tüm yeteneklerinize ağırlık kazandıracaksınız. Kursları başarıyla tamamlamanızın ardından gelecekteki profesyonel ve kişisel yaşamınız için stratejik avantaj elde edeceksiniz. Eğitim sonunda Swiss E-Learning Enstitüsü Mütevelli Heyeti tarafından verilen bir Başarı Sertifikası alacaksınız. * İngilizce ve Türkçe Seçenekleri Vardır

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN İNGİLİZCE

Günümüzün globalleşmiş dünyasında, iletişimin başarının anahtarı olduğu ve tek bir dilin artık yeterli olmadığı inkâr edilemez. Ancak İngilizce yalnızca iş dünyasında değil, dünya çapında online iletişim, bilim, medya, sinema, politika ve hatta eğlencenin başlıca dili olarak kullanılmaktadır. Peki, İngilizce bilmiyorsanız, bu hızlı ilerleyen dünyadaki yeriniz ne olur? Swiss e-Learning Enstitüsünün, Yeni Başlayanlar için İngilizce kursuna kapılarınızı açın, çünkü temel dilbilgisi, sıkça kullanılan deyimler ve kalıplardan, telaffuz ve diyalog kurmaya kadar her şeyi kapsayacak İngilizce öğrenme aşamalarında biz size rehberlik edeceğiz. İngilizceyi nasıl gündelik hayatınıza adapte edeceğinizi öğreteceğiz ve karşılaşılması en muhtemel senaryoların pratiğini yapacağız. Kim demiş İngilizce korkunç diye? Swiss e-Learning Enstitüsü’nün Yeni Başlayanlar için İngilizce kursu, İngilizceyi eğlenceli ve sezgisel bir şekilde öğrenmek için özel olarak tasarlandı. Ve ne derler bilirsiniz, bizimle İngilizce öğrenmek ‘’parkta yürümek’’ gibidir. Konuların İçerikleri: • Dilbilgisi • İş İngilizcesi. • Deyimler ve kalıplar. • Konuşma ve telaffuzlar. • Dinleme • İngilizceyi gündelik yaşamda kullanma.

* İngilizce ve Türkçe Seçenekleri Vardır


ÜRÜN KATALOĞU | 97

Kurs sertifikası bir diploma mı yoksa derece mi? Bir kursu tamamlamak ne kadar zaman alıyor? Tüm kurslar bireysel başlıklar ve bölümler içeren esnek ve kendiliğinden ilerleyen bir sürece olanak tanıyan modüler bir yapı üzerinde kurulmuştur. Haftada sekiz saatlik bir çalışmanın ardından ortalama bir kursun süresi yaklaşık sekiz hafta civarında olacaktır.

Swiss E-Learning Enstitüsü’ndeki kurslar derecesiz kurslardır. Kursu başarıyla tamamladıktan sonra kursun tüm akademik gereksinimlerini tamamladığınıza dair bir Başarı Sertifikası kazanacaksınız. Kursa kaydınız ve tamamlamanızı müteakip ayrı ayrı alanlarda becerilerinizi güçlendirecek ve özgeçmişinizde yer alan tüm yeteneklerinize ağırlık kazandıracaksınız.

SUNUM VE İLETİŞİM BECERİLERİ

Swiss E-Learning Enstitüsü’nün Sunum ve iletişim Becerileri kursu gözü yükseklerde olan liderleri ve girişimcileri başarıya giden yolda en önemli yoldaşları ile tanıştırıyor: etkili iletişim. Kişilerarası iletişimde ustalık, olumlu ve başarılı iş etkileşimi için ön koşuldur. Her bir iş günü başkalarının düşünceleri ve hareketlerini etkilemeyi isteyen bir takım dayatmaları içermektedir – özel yetenekler ve değerlendirmeleri talep eden dakikalar. Kurs müfredatında ilerledikçe, başarılı iletişim, müzakere ve ikna anlayışı ve stratejileri katılımcıların beceri grubunda en önemli araçlar haline gelecektir. Her bir parça, lider iletişim uzmanları ve eğitimcileri tarafından geliştirilen modüler tasarıma dayanan; bireysel ihtiyaçlara yüksek oranda adaptasyon sağlayan yeni ve pratik yaklaşımları kullanan anahtar kavramlar sunmaktadır. Kurstan mezun olanlar hem iş hem de sosyal yaşamlarında kurdukları günlük, saatlik ilişkilerde daha iyi ve daha güçlü bir donanıma sahip olacaklardır. Konular:

KARİYER PLANLAMASI

Swiss E-Learning Enstitüsü’nün Kariyer Planlaması kursu profesyonel yaşamlarında karar noktasına ulaşmış kişilere yaşamsal bir destek sunmaktadır. Kişisel dönüm noktaları, yeni meydan okumalar için istek, yükselen girişimcilik ruhu veya ilave eğitim ortak olan bir şeydir: dikkatli planlama ve değerlendirme ihtiyacı. Swiss E-Learning Enstitüsü lider yönetici koçları ve kişisel gelişimciler ile birlikte hedeflerinizin sürdürülebilir faaliyetlerine giden yolu düzeltmeye yönelik bir danışman ortaklığı kavramını ortaya çıkartmıştır. Kariyer Planlaması kursu katılımcıların kişisel değişimleri, yenemedikleri korkuları, saklı kalmış potansiyelleri, bağlılıkları ve vaatlerine hakim olmalarına yardımcı olacaktır. Temel Unsurlar: • • • • •

Kariyer değerleriniz ve güdücüleriniz Kişilik yapınız Yaşamdaki yolculuğunuz Güçlü ve zayıf yönleriniz Kişisel değerleriniz ve analizleriniz

Konular:

• İletişimin doğası • İletişimin anahtar unsurları • İçe karşı dış iletişim • Yazılı ve sözlü iletişim sırları • İnandırmaya giriş • Takımlarda başarılı iletişim

• Kişisel ve kariyer refleksleriniz için bir çerçeve • Kişisel değerler, beceriler ve temel hedefler • Planlama, motivasyon, iş programına katılma ve hedeflere ulaşma • Karar vermeye yol gösterme

* İngilizce ve Türkçe Seçenekleri Vardır

* İngilizce ve Türkçe Seçenekleri Vardır


98 | ÜRÜN KATALOĞU

YÖNETİM SANATI

Görüş ve Strateji Kazanma

Swiss E-Learning Enstitüsü’nün Yönetim Sanatı kursu geniş yönetsel vukuf ve anlayış arayışında olan kişiler için tasarlanmıştır. Kurs lider akademik ve profesyonel yönetim uzmanları ile tasarlanmıştır ve sizin içinizdeki potansiyeli yapılandırmaya ve güçlendirmeye önemli bir güç kazandırmaktadır. Modüler kurs boyunca tüm konular bir girişimcinin hayatındaki günlük zorluklarla ilişkilidir ve bu girişimci bu kurs sayesinde hemen uygulamaya geçirebileceği kavram ve stratejileri öğrenecektir. Yönetim Sanatı kursu kendi ağınıza kolaylıkla uygulanabilecek kişisel yönetim ihtiyaçlarınızı destekleyecek beceri ve deneyimleri yapılandırmaya yöneliktir. Konular: • Risk yönetimi • Personel yönetimi • Stratejik yönetim kavramları • Finansal yönetim • Operasyon yönetimi

PAZARLAMA

Swiss E-Learning Enstitüsü’nün Pazarlama kursu yeni müşterilere ve pazarlara ulaşmaya hazır olan girişimciler için tasarlanmıştır. Swiss E-Learning Enstitüsü kendi işlerinin ilk pazarlama zorluklarına başarıyla hakim olmuş iş sahiplerinin değerli deneyimlerini kullanarak ticaretin en önemli yönlerini içeren son derece pratik ve özenli bir kurs ortaya çıkartmıştır. Bunlar müşteri ilişkilerini tanımlamak, inşa etmek ve yönetmek, güçlü bir marka kurmak ve yönetmek ve Web 2.0 pazarlamanın etkin kullanımıdır.

MOTORSPOR YÖNETİMİ

Siz de GP2 veya F1’in heyecanlı aksiyonunu izlerken heyecanlanan milyonlardan biri misiniz? Ve bu spor dalının perde arkasında yaşananları bilmek ister misiniz? Garajından, takımlarından yarış kayıtlarına, spor piyasası ve yönetimine kadar her şeyi hızlı bir şekilde öğrenmek için Swiss e-Learning Enstitüsü Motorspor Yönetimi kursu ilk adımınız olacaktır. Stratejik bağlantılarla kapsamlı bir ders planını birleştiren Motorspor Yönetimi dersi, size bu dünyadaki en teknik spor dalına kapsamlı bir bakış sağlar. Motorspor, personel ve marka yönetimi, teknolojik uygulamalar, pazarlama, takım kurma ve organizasyonu konularını içermektedir. Kapsamlı ve eğlenceli bir müfredat sağlayabilmek için motorspor takımlarında yaşanan olaylar derinlemesine analiz edilir ve tartışılır. İşlenen Konular: • • • • • • •

Motorspor yönetimiyle ilgili yaşanmış olaylar Motorspor takımlarının yapısı Etkili liderlik ve yönetim Sponsorluk Spor piyasası Lojistik Değişimi kabullenme

Kurs boyunca, temel kavramların yanı sıra, son ana eğilimler geniş kapsamlı olarak ele alınacaktır. En iyi yaptığınız işte başarılı olmanın anahtar unsurları ve bu sürekli değişen alanı etkileyen kuvvetler işlenecektir. Konular: • Müşteri segmentasyonuna giriş • Tüketici davranışlarının temelleri • Dört P’ye hakim olma (Product, Price, Place, Promotion) Üretim, Fiyat, Mekan, Promosyon • Çevrimiçi pazarlama • Sosyal Medya pazarlaması


ÜRÜN KATALOĞU | 99

Kursta Notlar Nasıl Belirlenir? Kursun sonunda ve sınav bittiğinde bir notunuz olacak. Notlar, toplam puanlar üzerinden, Ağırlıklı Toplam formunda doğru cevaplandırdığınız soruların sayısı baz alınarak belirlenecektir.

Swiss E-Learning Enstitüsü ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için nereye başvurmalıyım? Daha fazla bilgi için www.swisselearninginstitute.com sitesini ziyaret ediniz.

PROJE YÖNETİMİ

Görüş ve Strateji Kazanma

İşverenler tarafından en yaygın aranan beceri olan ‘Proje Yönetimi’ dersine online olarak ulaşabilirsiniz. Harika bir fikir, kötü proje yönetimi nedeniyle başarısız olabilir ama ortalama bir yaratıcılığın sonucu olan bir fikir güçlü bir proje yönetimi ile büyük sonuçlar doğurabilir. Bu derste size görünür, tekrarlanabilir, ölçülebilir ve öngörülebilir başarılı projelerin nasıl üretileceği öğretilecektir. İşlenecek Konular: • • • • • • • •

Başlangıç Planlama Paydaşlar Yönetim Riskleri Çatışmalar Yükselme Yürütme Kontrol ve Raporlama

ÇEVRİMİÇİ KÜTÜPHANE

Takip ederek doğru kitabı seçmek ve güvenilir akademik kaynakları bulmak zor, pahalı ve zahmetli bir iş olabilir. İnternetten sipariş etmek ise yükleme ve vergi masrafları ile karşı karşıya kalacağınız anlamına gelir. Ayrıca satın aldığınız kitaplar elinize geçtikten sonra aradığınız konuları kapsamadıklarını bile görebilirsiniz. Ya bunlara sadece bir kere okuma için ihtiyacınız varsa? Dünyanın öbür tarafındaki kütüphane raflarından nerede olursanız olun 7 gün 24 saat boyunca inanılmaz kaynaklar bulmanın keyfini süreceğiniz online (çevrimiçi) bir kütüphaneye göç ettiğinizi hayal edin. Elde edeceğiniz bilgi birikiminin zenginliğini ve parmaklarınızın ucuyla paylaştığınızı düşünün. Güzel… İşte IS öyle bir yer. Swiss eLearning Enstitüsü 500’ ün üzerinde E-Kitabın, videoların, MP3 lerin, MP4 lerin, gazetelerin ve daha fazlasının bulunduğu iş bağlantılı araçların bir platformu olan Online Kütüphanesini size getiriyor. Yalnızca aylık abonelik ücreti ile istediğiniz her bilgiye uzun kuyruklar ve sıkıntılı bekleme saatleri olmadan yalnızca birkaç tıklamayla ulaşabilirsiniz. İşinizi genişletin, daha fazla bilgi kazanın ve hayatınızı geliştirin. Swiss E-Learning Enstitüsü’nün online kütüphanesine abone olun ve hayatınızı bugün değiştirin.

KENDİNİZİ BUGÜN GELİŞTİRİN! Kurslarımızdan birini almak için şimdi kendi eStore’ unuza gidin! Bir başarı kursuna başlamak çok kolay – yalnızca şu 3 kolay adımı takip edin.

1

KAYIT OL

Kendi eStore’unuzu ziyaret edin ve seçtiğiniz kursu satın alın. Alış işleminiz sizin kaydınızdır. Daha sonra Swiss E-Learning Enstitüsü’nden kurs için oturum açma detaylarınızı içeren bir hoşgeldin mektubu alacaksınız.

2

ETKİNLEŞTİR

Kursunuzu etkinleştirmek için Sanal Ofisinizde sol aşağıda bulunan etkinleştirme bağlantısına tıklayın.

3

GİRİŞ YAPIN

Kursunuza www.swisselearninginstitute.com. sitesinde oturum açarak giriş yapın.


100 | ÜRÜN KATALOĞU


ÜRÜN KATALOĞU | 101

TATİLLER Tatil ve İş seyahatlerini yeniden tanımlayan Q-Breaks, farklı lokasyonlar, tatil planlaması, sürekli büyüyen ve gelişen konaklama seçenekleri ile şimdi daha avantajlı.


102 | ÜRÜN KATALOĞU

Tatil Seçenekleri

Doğan Otel Antalya, Türkiye

Bitez Residency Hotel, Bodrum/Bitez

Antalya Kale içinin o kendine özel buğusu içinde, Doğan Otel, yeni restore edilmiş eski Türk tasarım özellikleriyle Kaleiçi’ne renk katıyor.

Tarih, kültür ve doğal güzelliklerle dolu Bodrum Yarımadası bölgesindeki, manzaralı Türk sahil kasabasında bulunan Bitez Hotel, eski zarif dünyanın, arkadaş canlısı atmosferin ve ilham verici kişiselleştirilmiş hizmetin mükemmel bir harmanı ile çok daha özel hale getirilmiş benzersiz bir seyahat deneyimine sizi davet etmektedir. Konaklamanızın her yönünün, rahatlığınıza, konforunuza ve huzurunuza adanmışlığımızı yansıttığı Bitez Hotel’de kendinizi evinizde hissedin.

Otelin misafir odaları, merkezinde geleneksel stilde düzenlenmiş, çiçeklerle dolu bir outdoor akşam yemeği salonunu ve güneş gören büyük bir yüzme salonunu bulunduran 4’den az katlı binaları arasına yayılmış. Tatil Köyünün 100 metre ilerisinde, deniz çevresince düzenlenmiş bir yürüyüş parkuru, restoranlar, kafeler, dükkânlar ve çok gizli bir plaj var.

Club Aida, Marmaris

Diana Residence, Fethiye

Marmaris’in ışıltılı sahillerine kolayca erişilen bir alanda bulunan Club Aida’nın muazzam yeni apartmanları şık dekorasyona ve harika özelliklere sahiptir. Ve yemyeşil çam ağaçlarının ya da gök mavisi havuzun tadını çıkarmanız için tümü balkonludur. Club Aida’da sürgülü bir açık hava havuzu da bulunmakta olup, altın sarısı güneşin sıcaklığının tadını çıkarmanız için şezlonglar ile çevrilidir.

Diana Residence, “Karetta Karetta” deniz kaplumbağalarını görebileceğiniz Çalış’taki sahilden sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir ve Türkiye’nin sahil şeridindeki Fethiye’nin merkezinden yaklaşık 3 km uzaklıktadır. Mükemmel Diana Residence, 4 yetişkin kapasiteli 2 yatak odalı modern dairelere sahiptir. Tüm dairelerde deniz manzaralı ya da doğa manzaralı bir teras veya balkon bulunmaktadır.


ÜRÜN KATALOĞU | 103

Flamingo Country Club, Bodrum

Royal Heights, Bodrum

Flamingo Country Club Ege Denizi’ne bakan renkli bir tatil beldesidir ve Bodrum-Milas Havaalanından sadece 20 dakika uzaktaki, Türkiye’nin güzel Bodrum bölgesinde bulunur. Kompleks; golf, tenis, basketbol, voleybol ve masa tenisi gibi bir dizi seçenek sunarken mevcut pek çok havuzdan birinde yüzmeyi de tercih edebilirsiniz. Flamingo Country Club 6 delikli golf sahasına ev sahipliği yapar ve sadece bir servis yolculuğu ile 18 delikli golf sahasına ulaşabilirsiniz. Yatçılık ve balıkçılık da kısa bir servis yolculuğu mesafesindedir. Ücretsiz servislerle erişilebilir yakınlıkta bir dizi özel ve halka açık sahil vardır.

Royal Heights, Güllük Körfezi’ne ve Ege Denizi’ne bakan, kendi yemeklerinizi hazırlayabildiğiniz dairelerden oluşan mükemmel bir tatil beldesidir. Kolayca ulaşabileceğiniz havaalanının yakınında bulunan tatil beldesi, restoranların bulunduğu güzel sahili ile hoş Boğaziçi geleneksel balıkçı köyünün yanında bulunmaktadır. Golf meraklıları Vita Park Golf Resort’taki 18 delikli (yakında 36 delikli olacaktır) golf sahasından sadece beş dakika mesafededir. Ayrıca, çok yakınında, hareketli mağazaları, limanı ve iskelesi ile Bodrum Şehri de vardır.

Turquoise Homes, Bodrum

Alenz Suite, Marmaris

Bodrum Turquoise Homes, Tuzla Sahiline bakan güzel bir kompleks olup Milas Havaalanından 20 dakika mesafededir. Bodrum Turquoise Homes, evinizin konfor ve mahremiyetinde üst sınıf bir otelden beklenebilecek tüm hizmet ve olanaklardan faydalanmanızı sağlamaktadır.

Alenz Suite Marmaris kumsal plajına 5 dakika yürüme mesafesinde olup, barları ve restaurantları ile ünlü ana caddeye sadece birkaç adım mesafededir. Tesis açık havuza ve tam donanımlı dairelere sahiptir. Alenz Suite’deki ferah daireler, buzdolabı ve yemek masasıyla donatılmış bir mutfağa sahiptir. Tamamı klimalı daireler, konukların kendi dairelerinde dinlenebileceği geniş birer balkona da sahiptir.

Kompleks site içinde ve kardeş tatil beldeleri olan Flamingo Country Club ve Royal Heights’ta ücretsiz olarak erişilebilen geniş bir dizi tesis ve etkinlik sunar. Bunlar arasında golf sahaları, tenis kortları, voleybol ve masa tenisi kortları ile geniş çeşitlilikte havuzu (yetişkin ve çocuk) ve su kaydırakları yer almaktadır. Yatçılık ve balıkçılık da kısa bir servis yolculuğu mesafesindedir. Ücretsiz servislerle erişilebilir yakınlıkta bir dizi özel ve halka açık sahil de vardır.


104 | ÜRÜN KATALOĞU

Richmond Pamukkale Thermal Hotel

Pamukkale bulunan bu lüks termal otel bölgedeki su kaynakları kullanılarak çeşitli su terapileri sunmaktadır. Bu açık ve kapalı termal havuzlar, masaj hizmetleri ve sauna vardır. Termal 4 yıldızlı Richmond Pamukkale odalarda uydu kanalları ile düz ekran TV ve lüks olanaklara sahip bir özel banyo bulunmaktadır. Bazı odalarda sıcak küvet ile ayrı bir oturma alanı bulunmaktadır.

KONAKLAMALAR

Seyahat Periyodları

Tesis Seçenekleri

Q-Breaks Mayıs ve Ekim Keyfi

Seyahat sadece Mayıs ve Ekim aylarında geçerlidir.

Fethiye, Bodrum, Marmaris, Antalya’da 2 ila 4 kişilik konaklama imkanı

Q-Breaks Yaz Güneşi

Seyahat sadece Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül ayları için geçerlidir.

Fethiye, Bodrum, Marmaris, Antalya’da 2 ila 4 kişilik konaklama imkanı

Q-Breaks Kış Güneşi

Seyahat sadece Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart ve Nisan ayları için geçerlidir.

Bursa, Bodrum, Antalya’da 2 ila 4 kişilik konaklama imkanı

Q-Breaks 5D/4N Hotsping Escape

Seyahat; Yıl boyu geçerlidir.

Richmond Pamukkale Termal Otel, Pamukkale’de 2 kişilik konaklama imkanı

Q-breaks, kaçıp, dünyanın her yerini keşfedip, araştırabilmenizde size yardımcı olmaktadır. Uzun bir tatildense, bir yıl içinde birkaç kısa mola vermekten mi hoşlanıyorsunuz? Macera seven ve yeni destinasyonları (turistik mekan) keşfetmeyi seven birisimi siniz? O zaman Q-breaks, tüm tatil hayallerinizi gerçekleşmesine olanak sağlayacaktır! KAÇ, ARAŞTIR, KEŞFET! Sizi, güneşle yıkanmış sahiller, romantik kaçışlar, tüm aile için eğlendirici tatiller, spa inzivaları ve çok daha fazlası için seyahatlere götüreceğiz. Tatillerinizi planlarken size geniş esneklik olanağı sağlayan Q-break tatil ürünleri birçok seçenek sunmaktadır. Aynı anda birden fazla ürün satın alabilecek, böylece ailenizin tüm üyelerine uyacak, çeşitli deneyim ve destinasyona sahip olabileceksiniz. Soru ve talepler için: rezervasyon@qnet.com.tr adresine email gönderebilir veya +90 212 356 56 76 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. * Daha detaylı bilgi için www.qnet.com.tr adresinden tatiller bölümünü ziyaret edebilirsiniz. * Q-breaks tatil seçenekleri ön bildirim yapılmaksızın değişime tabidir.


ÜRÜN KATALOĞU | 105

QNET TÜRKİYE ÜRÜNLERİNİ NASIL SATIN ALACAĞIM?

BEN BİR QNET PROMOSYON BAĞIMSIZ TEMSİLCİSİYİM… QNET Türkiye’e katıldığınız için teşekkür ederiz! Sizi aramızda görmek bizi heyecanlandırıyor. Üç basit adımla QNET Türkiye ürünlerini satın alın: Kaydolun, Sepetinize ekleyin, ve Alış-Verişi tamamlayın!

Kaydolma Sanal Ofisinize BT numaranız ile giriş yapın, tablodaki Alış Veriş sekmesini çift tıklayarak alış-verişinize hemen başlayın!


106 | ÜRÜN KATALOĞU

Ben Bir Perakende Müşterisiyim

Ben Bir QNET Bağımsız Temsilcisiyim

QNET ürünlerini seviyorum.

Sadece alışveriş yapmak istiyorum, Bağımsız Temsilci olmak istemiyorum.

QNET Mobil Uygulamasını yükleyin

Sanal Ofisinize girin

QNET web sitesinde “Şimdi Alışveriş Yap” butonunu tıklayarak Referansınızın BT numarasını girin.

QNET eStore’da alışveriş yapın QNET eStore’da “Şimdi Alışveriş Yap” butonunu tıklayın

QNET eStore’da “Şimdi Alışveriş Yap” ya da “Puan ile Öde” butonunu tıklayın

Kayıt formunu doldurun.

eCard*

Ödemenizi aşağıdaki şekilde yapın

Ödemenizi aşağıdaki şekilde yapın

• Kredi Kartı • eKart • PayPal

• Kredi Kartı • eKart • PayPal

eCard*

*Puan ile Öde eStore’nda bulunan ürünleri sadece eVoucher kullanarak satın alabilirsiniz.

eCard*

Ödemenizi aşağıdaki şekilde yapın • Kredi Kartı • eKart • PayPal


Qnet Promosyon, Pazarlama ve Turizm Ltd. Şti. Büyükdere Cad. Likör Fab. Sok. Akabe İş Merkezi No: 78/80 Kat: 2 No: 11 Mecidiyeköy, İstanbul, Turkiye Tel: +90 212 356 56 76 Faks: +90 212 356 56 51 Müşteri İlişkileri Merkezi: musteri.iliskileri@qnet.com.tr www.qnet.com.tr Telif Hakkı © Qnet Promosyon, Pazarlama ve Turizm Ltd. Şti. /Ağustos 2015Tüm hakları saklıdır. Bu yayındaki, tüm tasarımlar, grafikler, logolar, resimler, fotoğraflar, metinler, ticari isimler, ticari markalarla ilgili telif hakları ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları saklıdır. Bu yayının içeriğinin herhangi bir bölümünün çoğaltılması, yayınlanması ya da değiştirilmesi kesinlikle yasaktır.

product_catalog_tr  

product_catalog_tr

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you