Page 1


NASIL BAŞLARIM?


KAYIT

YETERLİLİK KAZANMA

ETKİNLEŞTİRME

Kayıt 1. www.qnet.net ile çevrimiçi kaydolun 2. Bir yıllık IR'liğiniz için ödeme yapın Paket (30 ABD Doları)  Çevrimiçi İş Planlayıcısı ve Ürün Portföyü  Sanal Ofisinize Erişim  QNET eStore'a Erişim  İş, pazarlama ve e-Ticaret araçları

EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN

Yenileme Aşağıdaki hizmetlere kesintisiz erişim ve bunları sürdürmek için 30 ABD doları değerindeki Yıllık IR'lik Paketi için ödeme yapın:  Çevrimiçi İş Planlayıcısı ve Ürün Portföyü  Sanal Ofisinize Erişim  QNET eStore'a Erişim  İş, pazarlama ve e-Ticaret araçları


KAYIT

YETERLİLİK KAZANMA

ETKİNLEŞTİRME

EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN

Perakende Müşteriye ürünleri satarak veya Kişisel Tüketim için Ürünleri sipariş ederek her biri minimum 500 BV yeterliliğine sahip İzleme Merkezlerinizden en az birini yetkin hale getirin.


KAYIT

YETERLİLİK KAZANMA

ETKİNLEŞTİRME

EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN

ETKİNLEŞTİRME, Yeterlilik Kazanan IR'nin Kişisel Sponsorluk yoluyla İzleme Merkezlerinin her yanında en az 500 BV kazanması gerektiği anlamına gelir.

Etkinleştirmenin 3 yolu vardır.


KAYIT

YETERLİLİK KAZANMA

ETKİNLEŞTİRME

EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN

Etkinleştirme Yöntemi #1 Perakende Satışlar İle Tüm ürünler Perakende Müşterisi tarafından satın alınır ancak tekabül eden BV Tavsiye Edenin TC'lerine tahsis edilir.


KAYIT

YETERLİLİK KAZANMA

ETKİNLEŞTİRME

EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN

Etkinleştirme Yöntemi #2 Satışların ve Siparişlerin Kombinasyonu

İzleme Merkezlerinize tahsis edilen Doğrudan Yönlendirilen Perakende Müşterinin Siparişinden ve Doğrudan Yönlendirilen Nitelikli IR'nin Siparişinden gelen BV'nin kombinasyonu.


KAYIT

YETERLİLİK KAZANMA

ETKİNLEŞTİRME

EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN

Etkinleştirme Yöntemi #3 Kişisel Sponsorluk İzleme Merkezlerinizin herhangi birinin her bir yanının altına en az bir (1) Yeterlilik Sahibi Doğrudan Yönlendirme yerleştirin.


KAYIT

YETERLİLİK KAZANMA

ETKİNLEŞTİRME

EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN

Sizinle aynı hayalleri ve hedefleri paylaşan kişilerden oluşan bir organizasyon oluşturdukça ve onu yönettikçe harekete geçin. QNET Star Derecelerini edinerek, kazançlarınızı maksimuma çıkarabilir ve büyüyen QNET evrensel topluluğunun bir üyesi olarak daha zengin ve daha eksiksiz bir yaşam tarzının keyfini çıkarabilirsiniz.


Q1

SATIŞ KARI

Q2

İLK SATIN ALMA KARI

Q3

ERKEN ÖDEME

Q4

ADIM KOMİSYONU

Q5

TEKRAR SATIŞ PUANLARI

Q6

DERECE İLERLEMESİ BONUSU

Q7

YIL BOYU SÜREN ÖDÜLLER

Q8

DİĞER TEŞVİKLER


Q1 SATIŞ KARI

Şirketten ürün alışverişi yapan bir Perakende Müşterinizi yönlendirdiğiniz zaman, müşterinizi Perakende Fiyatı ile bir IR olarak sizin indirimli fiyatınız arasındaki fark olan Satış Karı elde edersiniz. Bir IR Perakende Müşterilerinin siparişlerinden Satış Karı kazanmaya hemen başlayabilir. IR'nin Satış Karı kazanmaya başlaması için herhangi bir ürün siparişi vermesi gerekmez.

Perakende Müşterisi tarafından ödenen fiyat

Fiyatınız


Q2 İLK SATIN ALMA KARI Bir Tavsiye Eden olarak, yeni bizzat sponsor olduğunuz IR'niz tarafından yapıldığı bilinen bireysel satın almalardan İlk Satın Alma Karı kazanırsınız. İlk Satın Alma Karı, yeni IR'nin ilk yaptığı satın alma (Perakende Fiyatı ile yapılan) ile sizin IR İndirimli Fiyatınız arasındaki farktır.

Kişisel olarak olarak ödenen fiyat Sponsorlu BT

13

BT İndirimli Fiyat


Q3 ERKEN ÖDEME Erken Ödeme yalnızca IR’nin Birincil TC'si, Döngü 1, Adım 1 için geçerlidir ve Komisyon Programı'na göre ödenir. Herhangi bir Alt Hacim Ayağındaki (GBV) Grup İş Hacmi

Erken Ödeme (ABD doları)

Zaman Aralığı

1.000 BV

50 ABD doları

IR'nin kayıt tarihinden itibaren ilk 4 hafta içinde

1.000 BV

50 ABD doları

IR'nin kayıt tarihinden itibaren ilk 6 hafta içinde

1.000 BV

100 ABD doları

- Yok -

Bu Bronze Star Derecesi altında IR'lere yapılan Erken Ödemeyi gösterir.


Q4 ADIM KOMİSYONU Yetkili ve Etkinleştirildi

Adım Komisyonu, bir IR'nin ödeme seviyesine göre ödenen komisyondur. Her bir komisyon döneminin (hafta) sonunda, QNET Komisyon Motoru herhangi bir alt hacim ayağındaki grup BV'nizi ve aktif derece ile belirlenen İzleme Merkezi başına izin verilen komisyon miktarlarını belirlemek için Ağacınızda arama gerçekleştirir.

Perakende Müşterisi 2.000 BV

Perakende Müşterisi 1.000 BV

Doğrudan Tavsiye Eden 3.500 BV

Alt Sıra 2.000 BV

Perakende Müşterisi 1.000 BV

Doğrudan Tavsiye Eden 1.500 BV

Alt Sıra 1.500 BV


Adım Komisyonu Çizelgesi Adım

Herhangi bir Alt Hacim Ayağında İş Hacmi (BV)

1

3.000 BV

2

3.000 BV

3

3.000 BV

4

3.000 BV

5

3.000 BV

6

3.000 BV

Derece Bronze Star

Silver Star

Gold Star

Platinum Star

Diamond Star

200 ABD doları 200 ABD doları 200 ABD doları 200 ABD doları 200 ABD doları

225 ABD doları 225 ABD doları 225 ABD doları 225 ABD doları 225 ABD doları

250 ABD doları 250 ABD doları 250 ABD doları 250 ABD doları 250 ABD doları

275 ABD doları 275 ABD doları 275 ABD doları 275 ABD doları 275 ABD doları

300 ABD doları 300 ABD doları 300 ABD doları 300 ABD doları 300 ABD doları

10 EP

10 EP

10 EP

10 EP

10 EP

*EP, QNET Kullanma e-Mağazasındaki ürünleri kullanmak için kullanılan eMakbuz Puanları anlamına gelir. Lütfen Gelir Feragatnamesine bakın.


TC başına Haftalık Maksimuma Çıkarılmış Adım Komisyonu Derece

Bronze Star

Silver Star

Gold Star

Platinum Star

Diamond Star

Adım başına ödeme

200 ABD doları

225 ABD doları

250 ABD doları

275 ABD doları

300 ABD doları

Hafta başına maksimuma çıkarılan adımlar

40

50

60

70

80

Hafta başına maksimuma çıkarılan ödeme

6.800 ABD doları +60 EP

9.450 ABD doları +80 EP

12.500 ABD doları +100 EP

16.225 ABD doları +110 EP

20.100 ABD doları +130 EP


Q5 TEKRAR SATIŞ PUANLARI Her tekrar satış ürünü işlemi için, IR ve kendi dahil en çok beş (5) aktif Doğrudan Yönlendiren Tekrar Satış Puanlarını kazanır.

RSP otomatik olarak hesaplanır ve bunları Sanal Ofisinizde kolaylıkla yönetebilirsiniz.


Tekrar Satış Puanları (RSP) nedir? Tekrar Satış Puanları (RSP) tekrar eden satışlardan elde edilen puanlardır. Bu puanlar Nakde veya İş Hacmi'ne dönüştürülebilirler.

Niçin Tekrar Satış Puanları (RSP)? Alt sıralarınızdakilerin Tekrar Eden Satışlardan kazanabilirsiniz. Tekrar Satış Puanları (RSP) derecenizin yükselmesine yardımcı olabilir. Derecenizi elde etmek için Tekrar Satış Puanlarına (RSP) gereksiniminiz vardır.


Nakit ve BV'ye RSP Çevrimi Tekrar Satış Puanları (RSP)

Nakit eşdeğeri*

BV eşdeğeri

60

10 ABD doları

20. BV

120

20 ABD doları

40 BV

300

60 ABD doları

160 BV

600

150 ABD doları

420 BV

1.000

300 ABD doları

900 BV

Kazanılan tarihten itibaren altı (6) ay içinde Nakit veya BV'ye çevirerek biriken RSP'nizi kullanma seçeneği size sunulmuştur.


Sıkıştırmadan Önce

Sıkıştırmadan Sonra

Sıkıştırma Heyecan Yaratır! IR çeyrek dönemlik gerekliliği kaçırdığında, aşağıdan gelen aktif IR'ler onların yerini almak için geçici olarak yukarı taşınır. QNET üreticilere ödeme yapar!

IR için Çeyrek Dönemlik Gereklilik Elde Edildi Mi? Evet = Etkin IR Hayır = Devre Dışı IR NOT: B ve D geçici olarak F ve I ile değiştirilir ancak çeyrek dönemlik etkinlik gerekliliklerini karşıladıklarında pozisyonlarını tekrar geri alırlar.


Doğrudan Tavsiye Eden Seviyesi III Tekrar Satış Puanlarını Alır

Doğrudan Tavsiye Eden Seviyesi II Tekrar Satış Puanlarını Alır

Doğrudan Tavsiye Eden Seviyesi I Tekrar Satış Puanları Alırlar

Doğrudan Tavsiye Eden Seviyesi IV Tekrar Satış Puanlarını Alır

Perakende satış veya IR’nin satın almaları IR Tekrar Satış Puanlarını alır


Atlamayın! Alt sıralardan RSP kazanmak için PBV'leri koruyun

Derece

Yeni

Bronze Star Silver Star Gold Star Platinum Star Diamond Star

120 Kişisel İş Hacmi/Çeyrek Dönem


Unutmayın! BV'ye çevrilmeyen RSP, altı (6) ay içinde kullanılmazsa otomatik olarak nakite çevrilir. RSP'den çevrilen BV IR'ye kredilenir ve BV Bankası'nda birikir. Bir İzleme Merkezini yetkinleştirmekte kullanılır ve Adım Komisyonu hesaplaması için GBV'ye sayılır. RSP otomatik olarak hesaplanır ve bunları Sanal Ofisinizde kolaylıkla yönetebilirsiniz.


Q6 DERECE İLERLEMESİ BONUSU Adım Komisyonundaki Derece İlerlemesi ile birlikte, her hafta eMakbuz Puanlarına ek olarak 60.300 ABD Dolarına kadar nakit para ile ödüllendirilebilirsiniz!

Derece olarak yükseldikçe ve ilerledikçe, adım başına ödenen miktar ile izin verilen haftalık adımların sayısı yükselir ve en yüksek haftalık ödeme elde edilebilir. Büyümek için ödeme yapar!


QNET Star Dereceleri Derece

Yetkinlikler

Bronze Star

• İzleme Merkezleri Yetkin olmalıdır ve Hesap Etkinleştirilmiş olmalıdır**

Silver Star

Seçenek 1 İzleme Merkezleri Yetkin olmalıdır ve Hesap Etkinleştirilmiş olmalıdır + 1 daha fazla Yetkin Doğrudan Yönlendirme ***

Haftalık Maksimuma Çıkarılan Nakit* 20.400 ABD doları/haftaya kadar (6.800 ABD doları/hafta) 28.350 ABD doları/hafta'ya kadar (9.450 ABD doları/hafta)

VEYA Seçenek 2 Her biri 500 BV ile 3 Yetkin Doğrudan Yönlendirme*** VEYA Seçenek 3 Her biri 1000 BV ile 2 Yetkin Doğrudan Yönlendirme*** Ve Tekrar Satışlarından bir kerelik 40 BV*** *Çeyrek dönemlik gereklilikler **Bronze Star derecesi kazanıldığında bir kerelik gereklilik ***Silver Star derecesi kazanıldığında bir kerelik gereklilik (Silver Star derecesinde bir kerelik 40 BV ilk çeyrek için RSP devamlılığınız olarak da kullanılabilir) ****Gold Star derecesi kazanıldığında bir kerelik gereklilik


QNET Star Dereceleri Derece

Yetkinlikler

Gold Star

• 2 Adım Kazanın**** • 120 Kişisel İş Hacmi/Çeyrek Dönem Perakende Satışları/ kişisel satın almalar • 80 Tekrar Satış Puanı Kazanın (RSP)/çeyrek* TEKRAR SATIŞ PUANLARI PROMOSYONU: Başladıktan sonra ilk 90 gün içinde sadece 60 Tekrar Satış Puanı talebi • Yeni Doğrudan Yönlendirme(ler)/çeyrek için 500 BV'ye ulaşın* • Grup Tekrar Eden İş Hacminde 1000 RBV/çeyrek'e ulaşın*

Haftalık Maksimuma Çıkarılan Nakit* 37.500 ABD doları/haftaya kadar (12.500 ABD doları/hafta)

*Çeyrek dönemlik gereklilikler **Bronze Star derecesi kazanıldığında bir kerelik gereklilik ***Silver Star derecesi kazanıldığında bir kerelik gereklilik (Silver Star derecesinde bir kerelik 40 BV ilk çeyrek için RSP devamlılığınız olarak da kullanılabilir) ****Gold Star derecesi kazanıldığında bir kerelik gereklilik


QNET Star Dereceleri Derece

Yetkinlikler

Platinum Star

120 Kişisel İş Hacmi/Çeyrek Dönem Perakende Satışları/ kişisel satın almalar • 240 Tekrar Eden Satış Puanı (RSP)/çeyrek'e ulaşın* TEKRAR SATIŞ PUANLARI PROMOSYONU: Başladıktan sonra ilk 90 gün içinde sadece 180 Tekrar Satış Puanı talebi • Doğrudan Yönlendirmeler/çeyrek için 1000 BV'ye ulaşın* • 2 veya daha fazla doğrudan Yönlendirme sıralarının her birinden gelen 7.500 BV'den fazlası ile Grup Tekrar Eden İş Hacminde 15.000 BV/çeyrek'e ulaşın • Silver Star Derecesi yukarı doğru/çeyrekten yeni Derece İlerlemeli 30 Dolaylı Yönlendirme • Bir çeyrek içinde 8 hafta boyunca hafta başına Alt Hacim Ayağında 120.000 BV kazanın • Platinum Star gerekliliklerini kazanın ve ardışık başka iki (2) çeyrek için aynı gereklilikleri sürdürün. PROMOSYON: Platinum Star gerekliliğini kazanın ve başka bir (1) çeyrek için aynı gereklilikleri sürdürün

Haftalık Maksimuma Çıkarılan Nakit* 48.675 ABD Doları/hafta'ya kadar (16.225 ABD Doları/İM/hafta)

*Çeyrek dönemlik gereklilikler **Bronze Star derecesi kazanıldığında bir kerelik gereklilik ***Silver Star derecesi kazanıldığında bir kerelik gereklilik (Silver Star derecesinde bir kerelik 40 BV ilk çeyrek için RSP devamlılığınız olarak da kullanılabilir) ****Gold Star derecesi kazanıldığında bir kerelik gereklilik


QNET Star Dereceleri Derece

Yetkinlikler

Diamond Star

• •

• • •

120 Kişisel İş Hacmi/Çeyrek Dönem Perakende Satışları/ kişisel satın almalar 480 Tekrar Eden Satış Puanı (RSP)/çeyrek'e ulaşın* RSP PROMOSYONU: Yalnızca başlatmanızın ilk 90 günü içinde 360 RSP gerekliliği Yeni Doğrudan Yönlendirme(ler)/çeyrek için 1.500 BV'ye ulaşın* 4 veya daha fazla doğrudan Yönlendirme sıralarının her birinden gelen 12.500 BV'den fazlası ile Grup Tekrar Eden İş Hacminde 50.000 BV/çeyrek'e ulaşın Silver Derecesi yukarı doğru/çeyrekten yeni Derece İlerlemeli 90 Dolaylı Yönlendirme Bir çeyrek içinde 8 hafta boyunca hafta başına Alt Hacim Ayağında 180.000 BV kazanın Diamond Star gerekliliklerini kazanın ve ardışık başka dört (4) çeyrek için aynı gereklilikleri sürdürün. PROMOSYON: Diamond Star gerekliliğini kazanın ve başka iki (2) ardışık çeyrek için aynı gereklilikleri sürdürün.

*Çeyrek dönemlik gereklilikler **Bronze Star derecesi kazanıldığında bir kerelik gereklilik ***Silver Star derecesi kazanıldığında bir kerelik gereklilik (Silver Star derecesinde bir kerelik 40 BV ilk çeyrek için RSP devamlılığınız olarak da kullanılabilir) ****Gold Star derecesi kazanıldığında bir kerelik gereklilik

Haftalık Maksimuma Çıkarılan Nakit* 60.300 ABD Doları/hafta'ya kadar (20.100 ABD Doları/İM/hafta)


Çeyrek dönem başına Derecenizi Koruma Kriterler

Bronze Star

Silver Star

Gold Star

Platinum Star

Diamond Star

Tekrar Satıştan gelen Kişisel İş Hacmi

Uygulanamaz

Uygulanamaz

120

120

120

Kazanılan Adımlar

Uygulanamaz

Uygulanamaz

Uygulanamaz

Uygulanamaz

Uygulanamaz

Yetkin Doğrudan Yönlendirme Sayısı

Uygulanamaz

Uygulanamaz

Uygulanamaz

Uygulanamaz

Uygulanamaz

Tekrar Satış Puanları (RSP)

Uygulanamaz

Uygulanamaz

80

240

480

Yeni Doğrudan Yönlendirmelerden gelen BV

Uygulanamaz

Uygulanamaz

500

1.000

1.500

Grup Tekrar İş Hacmi (GRBV)

Uygulanamaz

Uygulanamaz

1.000

15.000

50.000

Yeni Derece İlerlemeli Dolaylı Yönlendirmeler

Uygulanamaz

Uygulanamaz

Uygulanamaz

30

90

8 hafta/çeyrek için hafta başına 120.000 BV

8 hafta/çeyrek için hafta başına 180,000 BV

Alt Hacim Ayağı, BV

Uygulanamaz

Uygulanamaz

Uygulanamaz


Q7 TÜM YIL SÜREN ÖDÜLLER

eMAKBUZLAR ÜRÜN GERİ ALMA İÇİN

% İNDİRİMLER ÇOK SATANLARDA!

ÖZEL NAKİT TEŞVİKLER

EĞLENCELİ VE HEYECAN VERİCİ PROMOSYONLAR


Q8 DİĞER TEŞVİKLER QNET dönüm noktalarını ve

AIRE ile liderliği kutlar: ÖDÜLLER TEŞVİKLER TANINMALAR ETKİNLİKLER


DÖNÜM NOKTALARINA DEĞER VERİRİZ.

ÖDÜLLER TEŞVİKLER TANINMALAR ETKİNLİKLER

 Gold, Platinum ve Diamond Star'lar için Derece Pinleri  Derece e-Sertifikaları


BAŞARILARI ÖDÜLLENDİRİRİZ. ÖDÜLLER TEŞVİKLER

 Nakit teşvikleri*  Ücretsiz QNET Life Sitesi abonelikleri**/***  Özel Gezi Teşvikleri

TANINMALAR

ETKİNLİKLER *Nakit Teşvikleri dereceye göre değişir (yalnızca Diamond ve Platinum Star) **Diamond Star'lar için (Diamond Star olarak ardışık 4 çeyreğin başarıyla sürdürülmesi ile birlikte) ***Platinum Star'lar için (Platinum Star olarak ardışık 4 çeyreğin başarıyla sürdürülmesi ile birlikte)


SIKI ÇALIŞMANIZI TAKDİR EDERİZ. ÖDÜLLER

TEŞVİKLER TANINMALAR ETKİNLİKLER *Hem Platinum hem Diamond Star dereceleri için geçerlidir **Platinum Star'lar için – Platinum Star derecesinin kazanılması ile birlikte ***Diamond Star'lar için – Diamond Star derecesinin kazanılması ile birlikte

   

Şeref Duvarında Portrenin Sergilenmesi* Achievers’ Buzz'da Başarı Öyküsünün sunulması* Bölgesel Etkinlikler Aşama Tanıması** V-Con Aşama Tanıması***


BAŞARILARI KUTLARIZ. ÖDÜLLER

TEŞVİKLER TANINMALAR ETKİNLİKLER

 V-Con  Bölgesel V-Con

 Yerel Etkinlikler  ...ve çok daha fazlası!


Bir Bakışta Ödeme Planı

Q4

ADIM KOMİSYONU

Düşük Hacimli Ayakta 3000 GBV

Komisyon Ödemesi

Derece Bronze Star

200

Silver Star

225

Gold Star

250

Platinum Star

275

Diamond Star

300

Q7

Q5

TEKRAR SATIŞ PUANLARI

III Aktif Doğrudan Tavsiye Eden

IV Aktif Doğrudan Tavsiye Eden

II Aktif Doğruda n Tavsiye Eden

I Doğrudan Tavsiye Eden

% İNDİRİMLER ÇOK ATANLARDA!

ÖZEL NAKİT TEŞVİKLER

EĞLENCELİ VE HEYECAN VERİCİ PROMOSYONLAR

Q8

DİĞER TEŞVİKLER

SATIŞ KARI

Q2

İLK SATIN ALMA KAR

Q3

ERKEN ÖDEME

DERECE İLERLEMESİ BONUSU

BRONZE STAR İzleme Merkezlerinin Yetkin ve Hesapların Etkinleştirilmiş olması gerekir.**

BT

YIL BOYU SÜREN ÖDÜLLER

eMAKBUZLAR ÜRÜN GERİ ALMA İÇİN

Q6

Q1

SILVER STAR Seçenek 1 İzleme Merkezleri Nitelikli olmalı ve Hesap Aktive edilmeli + 1 adet daha Nitelikli Doğrudan Tavsiye Eden*** VEYA Seçenek 2 Her biri 500 BV ile 3 Yetkin Doğrudan Yönlendirme*** VEYA Seçenek 3 Her biri 1000 BV ile 2 Yetkin Doğrudan Yönlendirme*** Ve Tekrar Satışlarından bir kerelik 40 BV***

DERECE PİNLERİ| e-SERTİFİKALAR | NAKİT TEŞVİKLERİ | SEYAHAT TEŞVİKLERİ | BÖLGESEL VE KÜRESEL AŞAMA TANINMALARI | …VE DAHA FAZLASI!

GOLD STAR  2 Adım Kazanın****  120 Kişisel İş Hacmi/Çeyrek Dönem Perakende Satışları/ kişisel satın almalar  80 Tekrar Eden Satış Puanı (RSP)/çeyrek'e ulaşın*  Yeni Doğrudan Yönlendirme(ler)/ç eyrek için 500 BV'ye ulaşın*  Grup Tekrar Eden İş Hacminde 1000 BV/çeyrek'e ulaşın*

PLATINUM STAR  120 Kişisel İş Hacmi/Çeyrek Dönem Perakende Satışları/ kişisel satın almalar  240 Tekrar Eden Satış Puanı (RSP)/çeyrek'e ulaşın*  Doğrudan Yönlendirmeler/çeyre k için 1000 BV'ye ulaşın*  Grup Tekrar Eden İş Hacminde 15.000 BV/çeyrek'e ulaşın*  Silver Star Derecesi yukarı doğru/çeyrekten yeni Derece İlerlemeli 30 Dolaylı Yönlendirme  8 hafta boyunca hafta başına Alt Hacim Ayağında 120.000 BV kazanın  Platinum Star gerekliliklerini kazanın ve ardışık başka iki (2) çeyrek için aynı gereklilikleri sürdürün

DIAMOND STAR  120 BV/çeyrek'lik perakende satışlar/kişisel satın almalar.  480 Tekrar Eden Satış Puanı (RSP)/çeyrek'e ulaşın*  Yeni Doğrudan Yönlendirme(ler)/çey rek için 1.500 BV'ye ulaşın*  Grup Tekrar Eden İş Hacminde 50.000 BV/çeyrek'e ulaşın*  Silver Derecesi yukarı doğru/çeyrekten yeni Derece İlerlemeli 90 Dolaylı Yönlendirme  8 hafta boyunca hafta başına Alt Hacim Ayağında 180.000 BV kazanın  Diamond Star gerekliliklerini kazanın ve ardışık başka dört (4) çeyrek için aynı gereklilikleri sürdürün

*Çeyrek dönemlik gereklilikler **Bronze Star derecesi kazanıldığında bir kerelik gereklilik ***Silver Star derecesi kazanıldığında bir kerelik gereklilik (Silver Star derecesinde bir kerelik 40 BV ilk çeyrek için RSP devamlılığınız olarak da kullanılabilir) ****Gold Star derecesi kazanıldığında bir kerelik gereklilik


complan_presentation_tr  

complan_presentation_tr

complan_presentation_tr  

complan_presentation_tr