Vypínače a přístroje Unika

Page 1

Řešení pro váš domov Vypínače a zásuvky

www.vypinac.cz


UNICA

Class Dotek přírody ve vašem domově Naše vypínače jsou z přírodních materiálů. Vyberte si luxusní rámečky z břidlice, kůže, skla nebo ušlechtilého aluminia. Čisté linie a přírodní materiály jsou zárukou exkluzivního a originálního vzhledu, který vnese přírodu i do vašeho domova.

Corten Steel Oxide

Black Mirror

Ice Aluminium

Apple Aluminium

Sahara Leather

Truffle Leather

White Glass

Grey Glass

Slate


Všechny rámečky jsou originální z přírodních materiálů. Proto, stejně jako v přírodě, nikdy nenajdete dva shodné. Ručíme za originalitu a kvalitu.

Kůže Kov Kámen Sklo


UNICA

Top Špičkový design pro váš jedinečný život Magická kombinace aluminia nebo grafitu s dřevěnými a kovovými krycími rámečky. Dokonalá technologie a dokonalý design. Odpovídá nejvyšším nárokům na moderní interiér.

V provedení Aluminium

Rhodium Black

Top White

NOVINKA

Aluminium

Do detailu Vypínače a zásuvky významně dotváří prostředí kolem vás. Jsou důležitým detailem, který vypovídá o vašich životních postojích. Nikl

Cromo mat

Cromo lesk

Cherry

Tabaco

Wenge

Fluor Green

Opal Titanium

Onyx Copper

Beryl Blue

Metal Grey


Vyberte si ze tří druhů dřeva a deseti kovů ten nejlepší materiál pro své oči i prsty

V provedení Grafit

Fluor Green

Opal Titanium

Komfort Široký sortiment přístrojů nabízí i speciality: meteorologickou stanici, hodiny s alarmem, týdenní programovatelný spínač, termostat, detektory pohybu nebo ovládání žaluzií. Splní všechny požadavky elektroinstalace moderní domácnosti.

Onyx Copper

Beryl Blue

Metal Grey

Cherry

Tabaco

Wenge

Nikl

Cromo mat

Cromo lesk

Grafit

Top White

Rhodium Black

NOVINKA


UNICA

Plus Styl světových designerů, váš styl

Paleta odstínů nabízí barvy, které vyhovují modernímu i „art deco“ stylu

Požadujete originální a perfektní detail pro dotvoření interiéru? UNICA Plus je řešení. Tato sofistikovaná řada bude dokonale ladit s čistými a estetickými rysy vašeho domova.

Polar

Cromo

Fog

Champagne

Slate

Marfil

Arena

Mink

Mauve

Teracota

Aqua

Manganese

Glacier

Indigo

Garnet

Manzana

Pistacio

Oro

Orange

Cacao


UNICA

Quadro Pro moderní bezstarostný život

Sladký domov po aktivním dnu? Zní to lákavě? UNICA Quadro splní vaše očekávání dynamickými tvary a barevnými designy.

Design, který vám umožní přejít do svěžího dekorativního stylu

Silver

Copper

Titanium

Candy

Salmon

Pearl

Aqua

Lipstick

Bio

Citrus

Polar

Stone

Marfil

Green


UNICA

Colors Duha pro váš domov Šíře barevné nabídky UNICA Colors vám umožní přizpůsobit každý pokoj vaší domácnosti různému interiéru. Změnou dekorativního rámečku můžete přidat duhu do vašeho života.

Polar

Marfil

Champagne

Silver

Technico

Grafit

Cream

Beige

Amarilo

Rojo

Teracota

Violeta

Azul

Glacier

Indigo

Blue

Verde

Musgo

Dorado

Bronze

Jen 1 krycí rámeček a přitom 20 možností, jak se přizpůsobit vašemu přání


UNICA

Basic Střízlivý a čistý styl Klasický styl, který vždy vyhoví vašemu prostředí! UNICA Basic je jednoduchá odpověď sestávající z pěti osvědčených barev přizpůsobujících se většině interiérů.

Polar

Marfil

Cream / Polar

UNICA

System Design doma i v práci Centrální ovládání UNICA System umožňuje jednoduchým způsobem sdružit do jednoho místa ovládací prvky pro celý obytný prostor. UNICA System může také sloužit k vytvoření přípojného bodu pro silové, datové i signálové obvody. Základním prvkem celého systému je centrální jednotka, která svým řešením odpovídá designu ostatních prvků řad UNICA.

Ovládejte vše z jednoho místa

Mnoho druhů centrálních jednotek pro povrchovou i zápustnou montáž.

Cream / Marfil

Technico / Polar


UNICA

AirLink Bezdrátová technologie Bezdrátová technologie UNICA AirLink umožňuje jednodušší a příjemnější ovládání osvětlení, žaluziových systémů a mnoha dalších domácích zařízení. • Ovládejte světla při vstávání - umístěte dva další doplňkové vypínače k čelu postele. Bez sekání do zdi. • Ovládejte všechny žaluzie v místnosti najednou - vytvořte si bezdrátové centrální ovládání.

Nalepte si vypínač tam, kde vám doposud chyběl

• Stiskem jediného tlačítka měňte atmosféru osvětlení v místnosti (ovládáte lustr, lampy, žaluzie najednou). • Odcházejte z domova s klidnou hlavou - vypněte světla a stáhněte žaluzie jediným stiskem. • Přidejte si vypínač tam, kde vám dosud chyběl - během deseti minut a skoro bezpracně. Jediným vypínačem lze bezdrátově ovládat jeden nebo více přijímačů. Dosah několika desítek metrů postačuje k ovládání přístrojů v celém domě, bez ohledu na velikost celkové plochy.

Výhody • Bezdrátová technologie = žádné sekání do zdí.

Ultratenký vypínač napájený baterií

Dálkové ovládání

Bezdrátový zásuvkový modul

Baterií napájený bezdrátový vypínač

• Elegantní a moderní design. • Ultratenké baterií napájené vypínače lze jednoduše přilepit nebo přišroubovat na jakýkoliv povrch.

Vypínač jednoduše kdekoliv


MERTEN

M-Elegance Ryzí elegance Merten M-Elegance přináší širokou nabídku barev a materiálů. Váš domov mohou doladit kovové vypínače ve 4 variantách. Nebo si můžete vybrat z 8 vysoce elegantních a luxusních skleněných rámečků. Nebo raději svůj interiér ozdobíte rámečky z ušlechtilého dřeva?

M-Elegance metal

Titanium

Chrom

Platinum Silver

Rhodium Grey

Brilliant White

Onyx Black

Emerald Green

Sapphire Blue

Calcite Orange

Ruby Red

Diamond Silver

Mahogany Brown

Beech

Cherry

Walnut

Wenge

M-Elegance glass

M-Elegance wood


MERTEN

M-Plan Základní styl Merten M-Plan překvapí souladem jednoduchých tvarů a inspirativní škálou barev. Varianta Active bílá má navíc povrch přístrojů s antibakteriální úpravou. S postupujícím časem snižuje počet bakterií, virů a plísní na klapce i rámečku přístroje.

Polar

White

Active

Aluminium

Antracit

Aktivní ochrana V řadách M-Smart a M-Plan vypínačů a zásuvek System M lze zvolit barvu Active. Tyto kryty působí aktivně na mikroby a bakterie: s postupujícím časem snižují jejich četnost na povrchu přístroje. Čisté vypínače = zdravé vypínače. Graf ukazuje vysoký stupeň účinnosti na patogenní organismy a bakterie. Vhodné pro nemocnice, hotely, restaurace, školy, letiště a nádraží, kancelářské prostory, ... 7 6 Poþet bakterií bez použití Active

5 4 3

Poþet bakterií za použití Active. Po 24 hodinách nejsou na povrchu žádné bakterie.

2 1

0h

4h

8h

24 h


MERTEN

M-Creativ Dotek osobnosti Merten M-Creativ vám umožní projevit svou osobnost, vytvořit něco nového, co podtrhne vaši individualitu. Tyto produkty lze individuálně přizpůsobit potřebám vašeho domova. Jsou jednoduché, spolehlivé a rychle přizpůsobitelné. Vytvořte vlastní vypínač pro každého člena rodiny.

M-Creativ Spínač

M-Creativ Zásuvka

M-Creativ Otočný stmívač

M-Creativ Datová zásuvka

Polar

Active

MERTEN

M-Smart Pěkný a spolehlivý Merten M-Smart je řada vypínačů hodná svého názvu. Geniální kombinace přímočarých, jasně vymezených tvarů a vysoce kvalitních povrchů. Díky své nadčasové eleganci, která se projevuje ve všech detailech – od krytek po praktický časový vypínač pro ovládání žaluzií, se Merten M-Smart hodí k jakémukoliv vkusu a životnímu stylu. Celou řadu funkcí lze vzájemně kombinovat s rámečky a přizpůsobit vašim individuálním požadavkům. Povrch Active bílá dokáže díky své antibakteriální úpravě ničit bakterie, viry i plísně, a tak ochránit vás i vaše nejbližší.


MERTEN

Artec Klasický i moderní

Polar

Merten Artec působí nezaměnitelným dojmem. Jeho nadčasový vzhled kombinuje čisté a jemné tvary. Řada splňuje požadavky moderní architektury a je vhodná pro široké spektrum užití.

Stainless Steel vysoké kvality

Aluminium

Stainless Steel

MERTEN

Antique Krása v noblese Řada vypínačů, která dělá čest svému jménu. Merten Antique nabízí eleganci v prostředí, které ji potřebuje nejvíc – budovy a místnosti v tradičním, klasickém stylu. Díky svým vysoce kvalitním materiálům a pečlivě zvoleným barevným kombinacím rámečků a mechanismů je tato řada vypínačů jasnou volbou. Stylová, čistá a jednoduchá.

Brass

Antique Brass

Vysoce kvalitní materiály


NOVINKA

M-Pure Krása čistých linií Geometrický tvar s nečekaně lehkou elegancí. V řadě M-Pure Decor navíc s vrstvou vysoce kvalitního materiálu vsazeného do nosného rámečku.

Stainless Steel

Slate

Wenge

Oak

M-Pure Decor M-Pure

Polar

Active

Aluminium

Cedar Plus Nebojí se vody Vodotěsné spínače a zásuvky pro montáž na omítku - vhodné do dílny, do garáže, do sklepa, na zahradu, k bazénu, do kůlny, k zahradnímu krbu...

Design, funkčnost a bezpečí na maximum

Antracit


Sedna Základní instinkt Přístroje Sedna v moderním designu, s novými nápady. Chytrý 3D adaptér uvnitř každého vypínače zajistí bezchybné dosednutí i na nerovné zdi a usnadní montáž do vícenásobných rámečků.

Polar

Cream

Titan

Grey

Red

Beige

Aluminium

Graphite

Tvůrci vyvinuli výborný design i jedinečné technické řešení

Skládání Se 4 barvami přístrojů a 6 barvami krycích rámečků máte možnost najít tu kombinaci, která nejlépe vyhovuje danému interiéru.

+ přístroj v montážním rámečku

= krycí rámeček

kompletní přístroj


NOVINKA

Asfora Kvalita za nízkou cenu

Přístroje řady Asfora perfektně ladí s každým interiérem. Výborně ladí oku a jsou příjemné na dotyk. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které nepodléhají během času změnám. Se svou širokou nabídkou funkcí přináší vypínače a zásuvky Asfora do vašeho domova moderní technologie a nadstandardní pohodlí.

bílá

krémová

• Až šestinásobný rámeček • Bezšroubové svorky • Spolehlivé a robustní mechanizmy

Nový design, skvělá cena, maximální bezpečnost


Seznam prodejních míst JIHOČESKÝ KRAJ - Blatná: Bi Esse, Komenského 1076, tel.: 383 420 710 • Elektro S.M.S., Vrbenská 1356, tel.: 725 388 057 • České Budějovice: Aspera, Křižíkova 734/1, tel.: 387 011 911 • Bauhaus, České Vrbné 2380, tel.: 389 504 711-2 • Elektro S.M.S., Dobrovodská 43, tel.: 387 007 311 • Elkas, Nemanická 2721, tel.: 387 210 225 • K & V elektro, Tovární 11, tel.: 380 604 204 • Repam Elektro, Pod Stromovkou 202, Litvínovice, tel.: 387 203 104 • Sonepar CZ, Nemanická 14/1440, tel.: 387 001 161 • UNI HOBBY, Pražská 2540, tel.: 387 750 101 • Český Krumlov: Elektro S.M.S., Tovární 201, tel.: 380 727 047 • Elmat CK, Horní Brána 512, tel.: 380 712 412 • Dačice: Elmaro, Krajířova 119, tel.: 384 420 061 • Jindřichův Hradec: Elektro S.M.S., Otín 194, tel.: 384 388 456 • ELPE, Jarošovská 753/II, tel.: 384 388 975 • Milevsko: Ceha KDC, Nádražní 1562, tel.: 382 521 284 • Písek: Aspera, Pražská 286, tel.: 387 011 967 • Prachatice: Elektro S.M.S., Kasárenská 483, tel.: 388 311 506 • Soběslav: Maxera, Nám. Republiky 102/1, tel.: 381 521 156 • Strakonice: Aspera, Písecká 893, tel.: 387 011 973 • Bi Esse, Písecká 285, tel.: 383 570 100 • Elektro S.M.S., Řepice 136, tel.: 383 322 474 • Elfetex, Písecká 408, tel.: 383 130 981 • Tábor: ARM, Chýnovská 24, tel.: 381 253 182 • Aspera, Měšická 1725, tel.: 381 251 752 • Sonepar CZ, U Čápova dvora 2762, tel.: 381 261 345 JIHOMORAVSKÝ KRAJ - Blansko: Elkov elektro, Vodní 613/5, tel.: 516 410 099 • Boskovice: Elektro S.M.S., Chrudichromská 7, tel.: 516 454 991 • Brno: Argos, Masná 7b, tel.: 548 212 215 • Axima, Vídeňská 125, tel.: 547 424 021 • Bauhaus, Strážní 7, tel.: 538 725 011-2 • Bauhaus, Řečkovická 3/555, tel.: 517 071 811-2 • Elektro S.M.S., Novoměstská 1a, tel.: 541 423 666 • Elektrocentrum trading, Řípská 1153/20a, tel.: 531 010 990 • Elfetex, Vídeňská 297/99, tel.: 545 421 641 • Elkov elektro, Gromešová 2238/25, tel.: 515 511 504 • Elkov elektro, Kšírova 701/255, tel.: 543 538 850 • Hornbach, Heršpická 3, tel.: 531 016 000 • UNI HOBBY, Bystrcká 38/1137, tel.: 546 422 311 • Sonepar CZ, Langrova 43, tel.: 545 427 311 • ASPERA, spol.s.r.o., Karlova 7, • Sonepar CZ, Palackého 91, tel.: 541 422 941 • Bzenec: Elektrokomplex Šmýd, Sportovní 437, tel.: 518 626 005 • Dubňany: Elektro Kubeš, Hodonínská 99, tel.: 518 366 287 • Hodonín: Argos elektro, Brněnská 3033/40, tel.: 606 082 951 • Elektrokomplex Šmýd, Čajkovského 46, tel.: 518 626 005 • G.A.S., U Kyjovky 1, tel.: 518 700 111 • Jakub, Štefánikova 27, tel.: 518 343 741 • UNI HOBBY, Pražská 2540, tel.: 387 750 101 • Hustopeče: FaN elektroinvest, Nádražní 37, tel.: 519 413 611 • Jevíčko: Elkov elektro, Okružní IV/844, tel.: 725 653 286 • Tišnov: Elkov elektro, Wágnerova 1715, tel.: 603 151 502 • Vyškov: RAMI CZ, Cukrovarská 498/13, tel.: 517 324 811 • Znojmo: Elektrocentrum trading, Dobšická 3697/6, tel.: 515 224 574 • Elfetex, Oblekovice 394, tel.: 515 262 051 • Sonepar CZ, Dukelských bojovníků 3361/163, tel.: 515 226 682 KARLOVARSKÝ KRAJ - Cheb: Elektro EURON, Zelená 1844/6, tel.: 354 437 476 • Elektro Koudelka, Pivovarská 374/31, tel.: 972 443 411 • Karlovy Vary: Bi Esse, Rosnická 118, tel.: 353 565 275 • Elfetex, Jáchymovská 442/35, tel.: 353 433 711 • K & V elektro, Lesov 2, tel.: 353 331 505 • Mariánské Lázně: Elfetex, Tepelská 137, tel.: 354 400 101 • Sadov: Elsvit KV Jaroslava Fričová, Sadov 86, tel.: 353 225 866 • Sokolov: ELKOV elektro, a.s., Stará Březovská 2259, tel.: 777 241 027 • Elzimex, Závodu míru 1914, tel.: 352 324 012 • Jakub Elexmayer, Vítězná 2045, tel.: 352 604 246 KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ - Česká Skalice: Elektro - Hartman, Tyršova 143, tel.: 491 451 190 • Hradec Králové: Aspera, Náchodská 607, tel.: 387 011 968 • Hornbach, Rovná 1697, tel.: 498 510 000 • Jakub, Bieblova 344/8, tel.: 495 406 271 • Kamat, Kalendova 688, tel.: 495 580 107 • Metrodis, Stěžerská 28, tel.: 495 535 573 • Sonepar CZ, Vančurovo nám. 309, tel.: 498 770 006 • Sonepar CZ, Vážní 1125, tel.: 495 500 024 • Vacek - Elektro, Vážní 900, tel.: 495 546 900 • Náchod: K & V elektro, Komenského 483, tel.: 491 470 000 • Sonepar CZ, Běloveská 2085, tel.: 491 401 680 • Rychnov nad Kněžnou: Sonepar CZ, Na Drahách 1093, tel.: 494 533 241 • Vacek - Elektro, Strojnická 1390, tel.: 494 533 665 • Trutnov: Sonepar CZ, Tovární 10, tel.: 499 819 280 • Epro Trutnov, Horská 52, tel.: 499 841 291 LIBERECKÝ KRAJ - Česká Lípa: Jakub Elexmayer, Partyzánská 2345/14, tel.: 487 834 262 • Jakub, Dubická 959, tel.: 487 824 771 • Šídlo Vladimír, Újezd 1400, tel.: 487 521 525 • Jablonec nad Nisou: Elektro S.M.S., Na Hutích 44, tel.: 483 390 195 • Sonepar CZ, Želivského 13, tel.: 483 305 460 • Liberec: Aspera, Hanychovská 33, tel.: 387 011 976 • Bauhaus, ul. K Bauhausu 610, tel.: 489 2014 111-2 • Ceha KDC, Orlí ul. 261/8, tel.: 485 114 518 • Elfetex, České mládeže 463, tel.: 485 216 101 • Jakub, Minkovická 125, tel.: 482 428 888 • Sonepar CZ, Švermova 268, tel.: 485 246 511 • Nový Bor: Jakub, Generála Svobody 297, tel.: 487 714 411 • Šídlo Vladimír, Gen. Svobody 123, tel.: 487 723 459 • Turnov: Elektroprofit CZ, Bezručova 581, tel.: 731 176 886 • Vrchlabí: Sonepar CZ, Lánovská 464, tel.: 499 422 400 MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ - Bílovec: Elektromateriál - Svítidla - T. Frydrych, Dukelská 242/17, tel.: 732 266 144 • Bruntál: Elpremo, K. H. Máchy 5, tel.: 554 716 421 • Český Těšín: Promor, Na Horkách 2019, tel.: 558 746 302 • Frenštát pod Radhoštěm: EB - Elektro Bartoš, Místecká 657, tel.: 556 880 136 • Frýdek-Místek: ARGOS ELEKTRO, a.s., Na Poříčí 3241, tel.: 601 574 535 • Aspera, Příborská 1585, tel.: 387 011 961 • Karviná: Argos elektro, Svatopluka Čecha 640/27, tel.: 596 312 288 • Krnov: Argos elektro, Petrovická 61, tel.: 554 620 856 • Nový Jičín: Argos elektro, Beskydská 574, tel.: 556 714 014 • Janča V. M., Dukelská 660, tel.: 556 701 240 • Opava: Argos elektro, U Cukrovaru 1548/14, tel.: 553 732 990 • Elektro S.M.S., Komárovská 13, tel.: 553 653 724 • Ostrava: Argos elektro, Na Náhonu 1139/40, tel.: 596 133 728 • Aspera, Novoveská 2065/5F, tel.: 596 628 295 • Elektrocentrum trading, Sokolská 101, tel.: 596 135 036 • Elfetex, Teslova 2a, tel.: 595 131 701 • Elvac, Hasičská 53, tel.: 597 407 100 • Hornbach, Rudná 2978/11, tel.: 596 980 160 • Hornbach, Bílovecká 3, tel.: 597 224 000 • Janča, Štramberská 2878, tel.: 595 952 079 • Q-Elektrik, Podzámčí 1926/20, tel.: 596 122 084 • Sonepar CZ, Tovární 3, tel.: 596 639 545 • Třinec: ACword, Oldřichovice 923, tel.: 558 888 165 • Elfetex, Oldřichovice 923, tel.: 558 888 150 • Prodejna Elektro Gachová Věra, Frýdecká 59, tel.: 731 900 766 • Sonepar CZ, U Parku 204, tel.: 558 337 091 OLOMOUCKÝ KRAJ - Červenka: Elektro-Látal, Nádražní 106, tel.: 603 520 326 • Hranice: Elektrospektrum Hranice, Komenského 286, tel.: 581 607 560 • Jeseník: Argos elektro, Tovární 1358, tel.: 602 353 193 • Kover, U Kasáren 1303, tel.: 584 412 152 • Olomouc: Elektrocentrum trading, Tovární 45, tel.: 585 569 111 • Elfetex, Stará Přerovská 790/15, tel.: 585 100 740 • Elpremo, Řepčínská 86, tel.: 587 438 888 • Müller Elektro, Řepčínská 3, tel.: 777 737 473 • Sonepar CZ, Střední Novosadská 32, tel.: 585 758 531 • Hornbach, Rolsberská 664/51, tel.: 588 480 000 • Prostějov: Elektro S.M.S., Krapkova 28, tel.: 582 400 929 • Elmo PV, Floriánské nám. 206, tel.: 582 334 630 • Janča V. M., Sebastiniho 372/6, tel.: 724 732 496 • Sonepar CZ, Olomoucká 3897/116, tel.: 582 302 561 • Přerov: Elektro Chalupa, Kopaniny 2, tel.: 581 213 737 • Eviko, ul. 9. Května 2452, tel.: 581 701 315 • Unitronic, Klivarova 2, tel.: 581 227 180 • Šumperk: Elektro S.M.S., Jeremenkova 13, tel.: 583 217 264 • Janča V. M., 8. Května 663/26, tel.: 583 213 281 PARDUBICKÝ KRAJ - Česká Třebová: Elkov elektro, Dr. E. Beneše 125, tel.: 465 530 646 • Holice: Elektro - Škrba, Náměstí T. G. M. 23, tel.: 466 682 363 • Vacek - Elektro, Hradecká 1118, tel.: 466 682 131 • Choceň: Elektro - Škrba, Pardubická 2, tel.: 465 473 829 • Chotěboř: Elkov elektro, Sokolohradská 1879, tel.: 725 653 355 • Chrudim: Emat, Nerudova 1243, tel.: 469 622 733 • M & D elektro, Čáslavská 50, tel.: 469 638 257 • Moravská Třebová: Nextel, Sušice 94, tel.: 724 782 960 • Pardubice: Argos elektro, Dražkovice 187, tel.: 466 301 856 • Elektro S.M.S., Milheimova 2769, tel.: 466 301 733 • Eliher, Fáblovka 403, tel.: 466 799 440 • Elkov elektro, Husova 1576, tel.: 466 410 332 • Jakub, Jana Palacha 479, tel.: 466 633 299 • UNI HOBBY, Kapitána Bartoše 2777, tel.: 466 741 111 • Sonepar CZ, K Blahobytu 1763, tel.: 466 797 950 • Skuteč: DKV Elektro, Smetanova 667, tel.: 469 350 350 • Svitavy: Axima, Máchova alej 2177/7, tel.: 461 535 212


• Elfetex, Tovární 3, tel.: 461 540 631 • Elkov elektro, Purkyňova 246/18, tel.: 461 530 822 • Vysoké Mýto: ELKOV elektro, a.s., nám. Pod Kaštany 938, tel.: 725 653 351 PLZEŇSKÝ KRAJ - Klatovy: Bi Esse, Dr. Sedláka 827, tel.: 376 316 757 • Elektro S.M.S., K Letišti 688, tel.: 378 322 501 • Elfetex, Sedlákova 782, tel.: 376 360 411 • Plzeň: Bauhaus, Stavební 2957/1, tel.: 377 012 911/913 • ELEKTRO S.M.S., spol. s.r.o., K Cihelnám 101/72, tel.: 378 322 578 • Bi Esse, Koterovská 192, tel.: 377 249 977 • Dabok, Slovanská alej 24, tel.: 377 242 382 • Elfetex, K Cihelnám 72, tel.: 373 035 031 • Elfetex, Hřbitovní 31, tel.: 377 432 311 • Elimat, K Cihelnám 72, tel.: 377 458 029 • Hornbach, U Prazdroje 2750/24, tel.: 377 999 000 • Jakub Elexmayer, Domažlická 172b, tel.: 377 333 888 • K & V elektro, Alej Svobody 1276/17, tel.: 378 603 603 • Nesscom, Wenzigova 8, tel.: 377 945 371 • Sonepar CZ, Jateční 8, tel.: 377 421 253 • Sonepar CZ, Na Rybníčku 4, tel.: 377 338 444 • Rokycany: Bi Esse, Příkopy 1, tel.: 371 724 005 • Hero, Plzeňská 111, tel.: 371 725 569 PRAHA - Praha 4: ELEKTRO S.M.S., spol. s.r.o., Mezi Vodami 2044, tel.: 272 760 089 • Velká Chuchle: Hornbach, Strakonická 62, tel.: 221 669 000 • Černý Most: Hornbach, Chlumecká 2398, tel.: 225 357 000 • Čestlice-Průhonice: Bauhaus, U Makra 130, tel.: 255 715 311 • Hornbach, Lipová 281, tel.: 221 668 000 • Janča V. M., Obchodní 110, tel.: 272 700 135 • Dejvice: K & V elektro, Jugoslávských partyzánů 26, tel.: 224 322 540 • Dolní Chabry: Bauhaus, Ústecká 1/822, tel.: 255 715 211 • Dolní Počernice: Elkom Praha, Českobrodská 35, tel.: 281 932 411 • Hloubětín: Elkas, Kolbenova 29, tel.: 242 425 242 • Hodkovičky: Mezi Vodami 2044, tel.: 272 760 089 • Holešovice: Elkas, Jateční 4, tel.: 283 980 506 • K & V elektro, U Uranie 8, tel.: 220 800 940 • Horní Počernice: Elkov elektro, Náchodská 2604/21a, tel.: 281 864 574 • Hostivař: Ceha KDC, U Továren 770/1b, tel.: 267 290 561 • Sonepar CZ, V Chotejně 9/1307, tel.: 272 101 101 • Karlín: K & V elektro, Křižíkova 18, tel.: 224 813 888 • Košíře: Dabok, Ke Kotlářce 292/8, tel.: 242 438 492 • Krč: Sonepar CZ, Vídeňská 744/2, tel.: 261 090 290 • Libeň: Emas Elektromateriál, Drahobejlova 26, tel.: 284 819 595 • Vestec: Argos elektro, Vídeňská 182, tel.: 244 401 088 • Pankrác: Bauhaus, Budějovická 1a, tel.: 255 715 111 • Řepy: Hornbach, Slánská 2, tel.: 225 353 000 • Sedlec: Emas Elektromateriál, Kamýcká 234, tel.: 233 322 382 • Smíchov: K & V elektro, Strakonická 3155/1d, tel.: 257 320 432 • Spořilov: Elkov elektro, Severní XI-1/2458, tel.: 272 657 181 • Strašnice: Aspera, Služeb 6, tel.: 387 011 965 • Emas Elektromateriál, Průběžná 84, tel.: 274 780 888 • Štěrboholy: K & V elektro, Radiová 1442/4a, tel.: 227 204 100 • Vršovice: K & V elektro, Kodaňská 55, tel.: 272 656 469 • Žižkov: Ceha KDC, Rokycanova 136/33, tel.: 222 782 752 • Elpe CZ, Koněvova 73, tel.: 222 590 744 STŘEDOČESKÝ KRAJ - Benešov: Aspera, Křižíkova 766, tel.: 387 011 971 • B&B elektro, Táborská 538, tel.: 317 721 611 • Beroun: ART elektro, Tovární 736, tel.: 311 514 738 • Brandýs nad Labem: Elkas, Pražská 1012/65, tel.: 314 508 800 • Čáslav: Elpe CZ, Svatopluka Čecha, tel.: 327 316 338 • Jinočany: Elfetex, Severní 274, tel.: 313 030 961 • Kladno: Aspera, Dubská 269, tel.: 312 645 563 • Aveko, J. Čapka 1493, tel.: 312 660 080 • Elektromat Kaufman, Trojanova 124, tel.: 312 662 923 • Elron Elektro, Milady Horákové 237, tel.: 312 662 427 • Kluc - Elektromateriál, P. Bezruče 2034, tel.: 312 248 183 • Kolín: Ceha KDC, Sadová 1370, tel.: 321 714 948 • Elektra, Václavská 8, tel.: 321 712 240 • Elektro S.M.S., K Dílnám 684, tel.: 321 728 518 • Sonepar CZ, Jaselská 177, tel.: 321 737 080 • Elco, Ovčárecká 312, tel.: 312 768 130 • Kosmonosy: Sonepar CZ, U Masokombinátu 699, tel.: 326 971 168 • Kostelec nad Labem: Elgate, Neratovická 575, tel.: 326 981 222 • Kralupy nad Vltavou: Elco elektro, Trojanova 805, tel.: 315 729 078 • Králův Dvůr: K & V elektro, Pod Hájem 434, tel.: 311 637 837 • BEOZ, Pod Hájem 324, tel.: 311 637 121 • Ceha KDC, Pod Hájem 434, tel.: 313 129 470 • Kutná Hora: K & V elektro, Čáslavská 244, tel.: 327 314 543 • Liběchov: EMS Liběchov, Litoměřická 145, tel.: 315 697 444 • Mělník: Elco - elektro, Nová 99, tel.: 326 210 899 • Elektrodílny Hlinecký Luboš, Zádušní 3601, tel.: 315 671 312 • Mladá Boleslav: Elco - elektro, Plazy 105, tel.: 326 331 161 • Emas Elektromateriál, Štefánikova 1426, tel.: 326 335 793 • Neratovice: Ceha KDC, Ke Spolaně, tel.: 315 683 236 • Revel Plus, Jiráskova 341, tel.: 315 682 662 • Nymburk: Elco, Koněvova 2095, tel.: 325 512 951 • Poděbrady: Elco, Na bažantnici 51, tel.: 325 610 288 • Příbram: Eldor II, STS Hatě 545, tel.: 318 628 877 • Elisch elektro, U Lilky 625, tel.: 318 628 951 • Rakovník: Elektro Viola, Luženská 2610, tel.: 313 517 507 • Jakub Elexmayer, Sportovní 99, tel.: 313 517 565 • Slaný: Šrámek Elektro, Pražská ulice 548, tel.: 312 520 910 • Uhlířské Janovice: VF Electric, Kolínská 175, tel.: 327 544 223 • Vlašim: B&B elektro, J. Masaryka 1779, tel.: 317 847 090 ÚSTECKÝ KRAJ - Děčín: Elektro Hájek, U Plovárny 7, tel.: 412 518 854 • Jakub Elexmayer, Folknářská 1246/21, tel.: 412 526 519 • Sonepar CZ, Dělnická 73, tel.: 412 539 019 • Chomutov: K & V elektro, Pod Břízami 5364, tel.: 417 634 451 • Jakub Elex-Mayer, spol. s.r.o., Lipská 4696, tel.: 474 652 373 • Elfetex, Pražská 5425, tel.: 413 030 971 • František Janoušek, Alfonse Muchy 4996, tel.: 474 624 400 • ZPA-DZ, Lipská 769, tel.: 474 686 265 • Kadaň: Elfetex, Polní 1701, tel.: 474 610 031 • Košany u Teplic: Jakub Elexmayer, Teplická 443, tel.: 417 590 059 • Litoměřice: Jakub, Želetická 1980, tel.: 416 739 127 • Sonepar CZ, Mrázova 316, tel.: 416 725 934 • Litvínov: Elfetex, Chemopetrol st. 5812, tel.: 413 033 040 • Miloslav Palouček, Tržní 449, tel.: 476 112 100 • Louny: Jakub Elexmayer, Mělecká 2638, tel.: 731 622 765 • Lovosice: Elmo Schoř, Terezínská 1111, tel.: 416 532 237 • Most: Aspera, Pekárenská 24, tel.: 387 011 975 • Elfetex, ul. ČSLA 1293, tel.: 476 449 931 • Reimont, Dělnická 26, tel.: 476 440 744 • Vogel electric, Dělnická 20, tel.: 476 703 016 • Elstap, O. Hornofa 209, tel.: 476 102 067 • Teplice: Elfetex, Gagarinova 484, tel.: 417 554 111 • Jakub Elexmayer, Duchcovská 433, tel.: 417 537 240 • K & V elektro, Riegrova 1917, tel.: 417 634 401 • Ústí nad Labem: Aspera, U Vlečky 1, tel.: 387 011 980 • Elfetex, Žižkova 703/72, tel.: 475 317 011 • Jakub, Špitálské nám. 10, tel.: 475 216 311 • Reimont, Žižkova 31, tel.: 417 633 132 • Žatec: Elima, Tyršova 290, tel.: 415 237 249 VYSOČINA - Bystřice nad Pernštejnem: Elkov elektro, Zahradní 13, tel.: 566 523 669 • Havlíčkův Brod: Argos elektro, Jihlavská 92, tel.: 727 866 182 • Elektrocentrum trading, U Topíren 3992, tel.: 564 040 666 • Elektroslužby HB, Průmyslový 3680, tel.: 569 433 730 • Jihlava: Aspera, U Rybníka 10, tel.: 567 211 548 • Axima, Hruškové Dvory 127, tel.: 567 310 968 • Elfetex, Pávovská 3136/73, tel.: 563 031 961 • UNI HOBBY, Vrchlického 591/63, tel. 567 112 510 • Sonepar CZ, Brněnská 65, tel.: 564 570 300 • Sonepar CZ, Heroltická 5449/19, tel.: 567 588 880 • Louny: Jakub Elexmayer, Mělecká 2638, tel.: 415 670 003 • Moravské Budějovice: Elman, Pražská ul., tel.: 603 245 712 • Náměš nad Oslavou: Alfin Trading, Nádražní 980, tel.: 608172571 • Pelhřimov: Aspera, K Silu 1154, tel.: 387 011 968 • Elpe, Myslotínská 2166, tel.: 565 323 299 • Třebíč: Elektro S.M.S., Hrotovická 1184, tel.: 568 844 222 • Sonepar CZ, Táborská 298, tel.: 568 822 000 • Velká Bíteš: RS Elektro, Lánice 57, tel.: 566 531 583 • Velké Meziříčí: Elkov elektro, Jihlavská 232, tel.: 566 521 734 • IMAO electric, Třebíčská 85/1362, tel.: 566 520 500 • Žár nad Sázavou: Delta ETS, Brněnská 8, tel.: 566 590 421 • Elektro S.M.S., Jungmannova 2184/14, tel.: 545 125 004 • Elkov elektro, Brněnská 8, tel.: 566 590 434 ZLÍNSKÝ KRAJ - Kroměříž: Elektro S. M. S, Hulínská 2342/28b, tel.: 573 331 142 • Elkov elektro, Chelčického 1656/1a, tel.: 573 342 722 • Pen CZ, Kaplanova 2066/2b, tel.: 573 501 810 • Otrokovice: EMS Elektro, Školní 1271, tel.: 577 664 343 • Rožnov p. R.: Elektro Pavlica, Sklářská Z8, tel.: 571 503 947 • Staré Město: UNI HOBBY, Východní 2189, tel.: 572 435 710 • Uherské Hradiště: Elfetex, Tř. Maršála Malinovského 336, tel.: 572 420 101 • Valašské Meziříčí: Elektro S.M.S., areál DEZA a.s., tel.: 571 694 290 • Elfetex, Kupkova 744, tel.: 571 757 771 • Elkov elektro, Zašovská 847, tel.: 572 774 140 • UNI HOBBY, Masarykova 875, tel.: 571 757 222 • Vsetín: Elektrocentrum, Potůčky 1677, tel.: 571 413 672 • Elektro S.M.S., Družstevní 2065, tel.: 571 410 612 • Zlín: ELFETEX, spol. s.r.o., Sedmdesátá 7055, tel.: 573 031 831 • Aspera, Nábřeží 5574, tel.: 387 011 963 • Elkov elektro, Chmelník 1178, tel.: 577 110 350 • ELMO elektro a.s., Příluky 386, tel.: 577 637 300 • Janča V. M., Březnická 5602, tel.: 577 228 222 • UNI HOBBY, Tř. Tomáše Bati 399, tel.: 577 114 110 • Sonepar CZ, Tyršovo nábřeží 401, tel.: 577 006 511


www.vypinac.cz Stavíte, rekonstruujete nebo chcete zdo­ konalit svou domácnost? Máte dotazy? Připravili jsme pro vás řadu laických i odborných informací na našich interne­ to­vých stránkách. > prohlédněte si všechny varianty přístrojů > sestavte si vlastní vypínač > vložte vypínač do fotografie svého interiéru > UNICA fotogalerie > zajímavé tipy a triky > KNX - uspořte energii s inteligentní elektroinstalací > katalog a ceník ke stažení

Ušetřete svou elektrickou energii! Efektivní využití energie a její úspory jsou velmi aktuálním tématem. I domovní přístroje mohou přispět svou troškou do mlýna a podílet se tak na úspoře elektrické energie v domácnosti nebo kanceláři, aniž by se snížil uživatelský komfort.

Stmívač

Termostat

Detektor pohybu

Stmívač omezuje proud, který napájí zátěž. Může ušetřit významnou část energie určenou pro osvětlení. Umožňuje zvolit úroveň osvětlení, která je příjemná a efektivní.

Ovládá teplotu bez výrazných poklesů či nárůstů, přispívá k efektivnímu využití elektrické energie. Programovatelné termostaty umožní nastavení optimální tepelné pohody.

Automaticky zapne a vypne osvětlení v závislosti na přítomnosti osob a světelných podmínkách. Významně přispívá k úsporám.

Schneider Electric CZ, s. r. o.

U Trezorky 921/2 – 158 00 Praha 5 www.schneider-electric.com, www.vypinac.cz Zákaznické centrum Tel.: 382 766 333 – e-mail: podpora@schneider-electric.com

S1386

04-2016


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.