Page 1

VĚCI, KTERÉ JE TŘEBA VĚDĚT O LETNÍCH PNEUMATIKÁCH


VĚCI, KTERÉ JE TŘEBA VĚDĚT O LETNÍCH PNEUMATIKÁCH Jízda v létě může být zábavná a naplňující zážitek, pokud máte nejlepší letní pneumatiky. Každodenní pneumatiky mohou pracovat i v létě, ale jejich výkon není tak dobrý jako u letních pneumatik. Jsou konstruovány tak, aby poskytovaly vynikající trakci v teplejším počasí. Nejen, že jsou perfektní v létě, ale také na podzim a na jaře. Jsou známé díky lepšímu mokrému a suchému uchopení ve srovnání s jejich všemi sezónními protějšky. Jediný čas roku, který nebude vhodný, je v zimě.


VĚCI, KTERÉ JE TŘEBA VĚDĚT O LETNÍCH PNEUMATIKÁCH Na rozdíl od zimních protějšků, které jsou konstruovány tak, aby zůstaly v chladném počasí lepkavé a chytlavé, jsou letní pneumatiky navrženy tak, aby byly úchopné a tuhé a poskytovaly vynikající manipulační vlastnosti na suchých a příležitostně mokrých letních silnicích. Moderní letní pneumatiky mohou tyto vlastnosti dosáhnout použitím různých pryžových sloučenin, které se používají k jejich výrobě.


VĚCI, KTERÉ JE TŘEBA VĚDĚT O LETNÍCH PNEUMATIKÁCH Když se podíváte letně na letní pneumatiky, uvědomíte si, že letní pneumatiky mají různé typy dezénů a drážky než celoroční. Jsou vyrobeny tak, aby pomohly s evakuací vody. Když začne pršet při jízdě, drážky přivádějí vodu a pomáhají pneumatikám jednoduše řezat vlhké podmínky. Nebudete mít těžké jízdy na mokrých podmínkách, pokud se nezmrazí venku.Vzhledem k tomu, že nemají funkce pro dobrou manipulaci na zasněžených a zamrznutých cestách, budou vám zcela zklamáni, když budete používat v chladném zimním počasí.


VĚCI, KTERÉ JE TŘEBA VĚDĚT O LETNÍCH PNEUMATIKÁCH Protože letní pneumatiky jsou určeny pro teplé a mokré vozovky, vydrží déle než jiné typy pneumatik, když jsou poháněny pouze v létě a jsou správně udržovány. Většina letních pneumatik má však tendenci být asymetrická, což je něco, co omezuje jejich schopnost otáčet je, aby se zvýšila jejich životnost. Kromě toho jejich nekompromisní konstrukce umožňuje lepší manipulaci a trakci za teplého počasí ve srovnání s celorocní pneumatiky. Mohou to být trochu dražší, protože musíte koupit jinou sadu zimních pneumatik, které můžete použít v chladné sezóně, ale pokud dokážete spravovat náklady, stojí za to.


VĚCI, KTERÉ JE TŘEBA VĚDĚT O LETNÍCH PNEUMATIKÁCH Pro více informací o letních pneumatikách navštivte Nokian Tyres dnes.

Veci, ktere je treba vedet o letnich Pneumatikach  
Veci, ktere je treba vedet o letnich Pneumatikach  
Advertisement