Naraky24.sk katalóg vyrobkov

Page 1

KATALÓG VÝROBKOV

www.naramky24.sk ///


2

3

OBSAH Šnúrky na krk

12

4 Silikonové náramky

16

Identifikačné náramky

22

Promo a darčekové predmety

Dôležité informácie

30

KONTAKT Dúhová 844/75, 943 42 Gbelce telefónne číslo: +421 948 977 883 www.naramky24.sk e-mail: info@naramky24.sk /// www.naramky24.sk

Si marketér alebo organizátor podujatia? My vieme, aká stresujúca je tvoja práca. Každý potrebuje všetko ihneď a ty máš stále obavy, či objednané výrobky dorazia včas na akciu. Teraz, keď si na nás natrafil, si môžeš vyložiť nohy na stôl, my ti vo všetkom pomôžeme. Nech je už reč o šnúrkach na krk, identifikačných náramkoch, silikonových náramkoch, balónkoch alebo firemných darčekoch. Môžeš si vybrať z našich okamžite dostupných výrobkov alebo nás môžeš požiadať, aby sme ti vytvorili niečo skutočne jedinečné. Najsilnejší sme v šnúrkách na krk, resp. v identifikačných náramkoch, ale i väčšinu našich ostatných výrobkov priamo my vyrábame. Pod "jednou strechou” prebieha výroba, balenie hotových výrobkov i samotná príprava grafických podkladov. Preto je doba výroby u nás tak veľmi krátka a naše ceny sú konkurencieschopné. U nás nájdeš všetko, čo potrebuješ k úspešnej identifikácii návštevníkov, ba i dokonca o niečo viac. Takže odteraz už nemusíš behať na rôzne miesta a vysvetľovať všade, že kde chceš mať umiestnené svoje logo a ako má vyzerať konečný výsledok. Všetko si vieš objednať od nás. Ak si nevieš dať rady s grafikou a potrebuješ pomôcť, tak sa kľudne obráť na našich skúsených kolegov v oblasti predaja, alebo grafiky. Okrem toho, že sú milí a pekní, robia svoju prácu na vysokej úrovni. Bez nich by sme sa nemohli stať jedným z kľúčových výrobcov identifikácie zákazníkov v strednej Európe. Dúfame, že sa ti naše produkty budú páčiť. Takže v budúcnosti, ak budeš plánovať novú akciu alebo budeš pred kúpou firemného darčeka, požiadaj nás o cenovú ponuku a ukážeme ti, že sme najlepší. Márkus Zsolt a Vajda Balázs, majitelia www.naramky24.sk ///


4

ŠNÚR KY NA KRK

5

Ak ich potrebujete rýchlo Zabudli ste si včas objednať šnúrky na krk a potrebujete ich veľmi rýchlo? Vyberte si naše šnúrky na krk, vyrobené z vrúbkovaného materiálu, ktoré máme k dispozícii skladom. Najviac času Vám zaberie jedine voľba najvhodnejšej farby k vašej akcii. V krátkom časovom horizonte sme schopní dodať objednaný tovar.

Ak ich potrebujete s vlastnou potlačou Len vaša kreativita vám vie určiť hranice v predstavivosti, že aké šnúrky na krk chcete. Môžte si vybrať šnúrky z hladkého, alebo z vrúbkovaného materiálu, s jednostrannou, alebo s obojstranou potlačou, s logom, s obrázkom, užšie, alebo širšie. Náš recept je jednoduchý. Vy si ich vysnívate, my vám ich vyrobíme.

Ak ich potrebujete lacné Najlacnejším riešením, ktoré vám vieme ponúknúť, sú šnúrky na krk “Tkanička”, ktoré sú dostupné skladom v 14 farbách.

Šnúrky na krk sú súčasťou nie len veľkých podujatí a akcií, ale i každodennou súčasťou firiem. Takmer každému z nás leží v taške jedna šnúrka na krk, na ktorej je zavesená vstupná karta, alebo zväzok kľúčov. Dôverujte nám, a my vám vyrobíme pre vás najvhodnejšie a najpraktickejšie. /// www.naramky24.sk

NÁŠ TIP Doplňte a vylepšite si šnúrky na krk plastovými kartami, držiakom na mobil, kovovým krúžkom, alebo držiakom na PET fľaše.

www.naramky24.sk ///


7

ŠŇÚRKA NA KRK PODĽA VLASTNEJ PREDSTAVY ŠŇÚRKA NA KRK TKANIČKA materiál hladký satén, možnosť prania a žehlenia dĺžka 90 cm s príslušenstvom plnofarebná potlač s akoukoľvek grafikou, fotografickou kvalitou, s jasnými farbami rôzne šírky materiálu 15 mm, 20 mm, 25 mm príslušenstvo Šňúrky na krk si viete objednať s rôznym príslušenstvom (viď. 11. strana). Na obrázku sa nachádza bezpečnostná pracka (hore) a trojzubec (dole). karabína kovová karabína, prémium karabína, štipec na karty, mobilka podľa výberu EXPRES expresná rýchlosť Ak je potrebné, šnúrky na krk vieme vyrobiť i za 2 pracovné dni. Klasická doba výroby je u nás len 3-5 pracovné dni.

/// www.naramky24.sk

VRÚBKOVANÁ ŠŇÚRKA NA KRK Materiál: 100% polyester. Rozmer: dĺžka - 90 cm s príslušenstvom, šírka - vrúbkované: 20 mm, Tkanička: 10 mm. Farby: vzorky dostupných farieb. Realizácia: bez potlače. Príslušenstvo: vrúbkované - kovová karabína, Tkanička - karabína na karty. Doba výroby: skladom. Minimálna objednávka: 10 ks/farba. Tkanička farby Vrúbkovné farby www.naramky24.sk ///


8

9

ŠNÚRKY NA KRK

hladký satén 15 mm šírka

hladký satén 20 mm šírka

hladký satén

vrúbkovaný satén 20 mm šírka

hladký satén

20 mm šírka

25 mm šírka

bezpečnostná pracka

trojzubec

Materiál: prémium kvalita, 100% hladký alebo vrúbkovaný satén. Rozmer: dĺžka - 90 cm s príslušenstvom, je možnosť si vybrať i inú dĺžku, šírka - 15/20/25 mm. Farby: podľa vlastných požiadaviek. Realizácia: bez potlače, alebo s plnofarebnou sublimačnou potlačou. Možnosť rôznej grafickej potlače. Hotové potlačené sublimačné šnúrky skladom z hladkého materiálu: VIP, PRESS, Happy Birthday, z vrúbkovaného materiálu STAFF. Doba výroby: 3-7 pracovných dní. EXPRES Minimálna objednávka: na zákazku 50 ks/grafika, skladom: 10 ks/typ. /// www.naramky24.sk

kovová karabína

prémium karabína www.naramky24.sk ///


10

11

ŠŇÚRKA NA MEDAILE

Materiál: 100% satén, hladký alebo vrúbkovaný. Rozmer: dĺžka - podľa požiadaviek, šírka - hladký satén: 20/30 mm, vrúbkovaný satén: 20 mm. Realizácia: bez potlače, s jednostrannou alebo obojstrannou sublimačnou potlačou. Je možnosť umiestniť akékoľvek grafické prvky na šnúrke. Dobra výroby: EXPRES 3-5 pracovných dní. Minimálna objednávka: 50 ks/ grafika. Medaile zabezpečuje objednávateľ.

DEKORAČNÁ STUHA Materiál: prémium kvalita, 100% satén. Rozmer: šírka 15/20/25 mm. Realizácia: jednostranná alebo obojstranná sublimačná potlač. Doba výroby: 2-3 pracovné dni. Minimálna objednávka: 50 m.

EXPRES

LAMINOVANÉ KARTY

Rozmer: 81x110 mm alebo 111x154 mm. V prípade iného rozmeru je potrebné počítať s dlhšou dobou výroby. Realizácia: jednostranná alebo obojstranná plnofarebná potlač. Je možné umiestnenie QR kódu, fotografie, čiarového kódu, resp. špeciálného číslovania. Doba výroby: 3-5 pracovné dni. EXPRES Minimálna objednávka: 50 ks/ grafika. /// www.naramky24.sk

PRÍSLUŠENSTVO K ŠŇÚRKAM NA KRK Kovová karabína Materiál: kov. Farba: strieborná. Rozmer: 15/20/25 mm.

Kovová karabína + mobilka Materiál: plast + kov. Rozmer: 20 mm. Kovová karabína + pútko na mobil Materiál: textil + kov.

Prémium karabína Materiál: kov. Farba: strieborná. Rozmer: 20/25 mm.

Držiak na PET fľaše Materiál: plast. Farba: biela. Rozmer: 65 mm.

Karabína na karty Materiál: kov. Farba: strieborná. Rozmer: 15/20 mm.

Trojzubec Materiál: plast. Farba: čierna. Rozmer: 15/20/25 mm.

Štipec na karty Materiál: kov. Farba: strieborná. Rozmer: 15/20/25 mm.

Bezpečnostná pracka Materiál: plast. Farba: čierna. Rozmer: 15/20/25 mm.

Silikonový držiak na karty Materiál: plast + kov.

Pevné puzdro na karty Materiál: plast. Farba: priesvitná. Rozmer: 90x60 mm.

Horolezecká karabína Materiál: kov. Farba: strieborná. Rozmer: 50/80 mm. Kovový krúžok Materiál: kov. Farba: strieborná. Rozmer: 30 mm. Mobilka Materiál: plast. Farba: čierna. Rozmer: 15/20 mm. Pútko na mobil Materiál: textil + kov.

Mäkké puzdro na karty Materiál: plast. Farba: priesvitná. Rozmer: na šírku - 90x60 mm, 105x70 mm, na výšku - 60x90 mm, 70x100 mm, 95x130 mm. Puzdro na vizitku + štipec Materiál: plast + kov. Rozmer: 90x60 mm. Roller Materiál: plast. Farba: biela. Rozmer: 30/45 mm.

www.naramky24.sk ///


12

SILIKO NOVÉ NÁRAM KY

13

Pre každého

Vaše silikonové náramky ocení nejen dospělí, ale i děti, protože jsou pohodlné a příjemné na dotek, což umožňuje dlouhodobý a komfortní pocit pro nositele.

Jedinečné a rozmanité

Len vaša fantázia Vás môže obmedziť vo výbere farieb, či samotnej potlače v tom záujme, aby ste vynikli z davu, alebo zdôraznili svoju spolupatričnosť. Sú dokonalou voľbou pre Vašu firmu, spolky, školy, kluby.

NÁŠ TIP Ak hľadáte cenovo výhodný, ale skutočne jedinečný reklamný darček, nehľadaj ďalej. Vyberte si silikonové náramky, ktoré si viete dať potlačiť nielen svojim logom, ale i odkazom, textom, či sloganom. /// www.naramky24.sk

Máte radi praktické a zároveň jedinečné veci? Dajte si vyrobiť silikonové kľúčenky s vlastnou potlačou, a vaši zákazníci si bez problémov budú môcť zobrať do bazéna svoje kľúče od skriniek.

www.naramky24.sk ///


14

15

SILIKONOVÉ NÁRAMKY

s potlačou

bez potlače

ŠPECIÁLNE SILIKONOVÉ NÁRAMKY

špeciálny tvar

mramorované deboss

deboss + farba

trblietavé

emboss

emboss + farba

Materiál: 100% silikón. Rozmer: dospelá - 202x12x2 mm, detská - 180x12x2 mm. Farby: vzorky dostupných farieb. Realizácia: bez potlače, s 1 alebo 2 farebnou potlačou. Doba výroby: 2-4 pracovné dni. Pri silikonových náramkoch s debossom a embossom je doba výroby dlhšia, cca 14-21 dní. EXPRES Minimálna objednávka: bez potlače - 10 ks/farba, s potlačou 50 ks/farba. Dospelé farby Detské farby /// www.naramky24.sk

špeciálne

Materiál: 100% silikón. Rozmer: obvod - 160/180/202 mm, šírka - 5/6/12/15/19/25 mm. Farby: na základe Pantone farebnej škály. Realizácia: bez potlače, s potlačou: 1 farebnou alebo viacfarebnou, ražba - (deboss, deboss + farba, emboss, emboss + farba). Doba výroby: 2-3 týždne. Minimálna objednávka: 100 ks/grafika. www.naramky24.sk ///


16

IDENTI FIKAČNÉ NÁRAM KY

17

Prečo Tyvek náramky?

Doporučujeme ich na 1-3 dňové akcie, kde je dôležitá kvalita za rozumnú cenu. Pri plnofarebnej potlači vám vieme vyčarovať na náramok akúkoľvek grafiku. Tyvek náramky sú vodeodolné, môžu obsahovať ústrižok, ktorý viete následne použiť i ako vstupenku s prísnym číslovaním.

NÁŠ TIP Vďaka sériovému číslu viete s ľahkosťou skontrolovať počet účastníkov na vašek akcii.

Prečo plastové náramky?

Ak je pre vás veľmi dôležitá vysoká bezpečnosť pri identifikácii návštevníkov, alebo je akcia niekoľkodňová, potom sú plastové náramky najvhodnejšou voľbou. Vaši sponzori budú spokojní, nakoľko je potlač kvalitná a nezíde ani vo vodnom prostredí.

NÁŠ TIP Vyberte si plastové náramky s 5 alebo s 10 kupónmi, a zabezpečte si bezproblémovú kontrolu nad výdajom jedla a nápojov.

Prečo textilné náramky?

Samotný materiál je príjemný a mäkký na dotyk, v plnej miere odolný voči opotrebovaniu a je možné potlačené i prať. Takže je veľká šanca, že vaši návštevníci po skončení akcie, budú môcť nosiť vaše náramky po celé roky, ako pamiatku na udalosť.

NÁŠ TIP Hľadáte najvhodnejšie riešenie pre vstup, alebo identifikáciu návštevníkov? My vám pomôžeme sa zorientovať vo svete identifikačných náramkov. /// www.naramky24.sk

Nechajte pracovať svoju predstavivosť a vyberte si zložitejšiu grafiku s farebnými prechodmi, s rôznymi obrázkami alebo tvarmi. Na náramky vám vieme potlačiť i špeciálne sériové číslo.

www.naramky24.sk ///


18

19

TYVEK NÁRAMKY

PLASTOVÉ NÁRAMKY s 5 kupónmi

s 10 kupónmi

vinylové

s kupónom 1"

vinylové

¾” vzorovanô

Materiál: 100% vodeodolný tyvek (materiál podobný papieru). Rozmer: 3/4” - 19x250 mm, 1” - 25x250 mm, 1”s kuponom - 25x250 mm. Farby: vzorky dostupných farieb. Realizácia: bez potlače, s potlačou: 1 farebnou alebo viacfarebnou. Doba výroby: 2-4 pracovné dni. EXPRES Minimálna objednávka: bez potlače 100 ks/farba, s 1 farebnou potlačou 100 ks/farba, s viacfarebnou potlačou - 50 ks/farba. Tyvek farby /// www.naramky24.sk

plastové

Materiál: mäkký plast, vinyl. Rozmer: plastové - 19x250 mm, vinylové - 25x250 mm, bez kupónov. Farby: vzorky dostupných farieb. Realizácia: bez potlače, s potlačou: 1 farebnou alebo viacfarebnou. Bezpečnostný prvok: patentný uzáver. Doba výroby: 2-4 pracovné dni. Minimálna objednávka: bez potlače 100 ks/farba, s 1 farebnou potlačou 100 ks/farba, s viacfarebnou potlačou - 100 ks/farba. www.naramky24.sk ///


20

21

TEXTILNÉ NÁRAMKY

saténové, s plastovou patentkou

saténové, s kovovou plombou

saténové, s plastovou plombou

saténové, s kovovou plombou (zúbky)

S ČIAROVÝM NEMOCNIČNÉ KÓDOM Materiál: 100% vodeodolný tyvek (materiál podobný papieru). Rozmer: 25x250 mm. Farby: vzorky dostupných farieb. Realizácia: bez potlače, s potlačou: 1 farebnou alebo viacfarebnou. Vhodné na všetky typy čiarových kódov. Bezpečnostný prvok: samolepiaci uzáver. Doba výroby: 3-6 pracovných dní. Minimálna objednávka: bez potlače 100 ks/farba, s 1 farebnou potlačou 100 ks/grafika.

Materiál: 100% vodeodolný tyvek (materiál podobný papieru) alebo vinyl. Rozmer: dospelá veľkosť - 19x250 mm, detská veľkosť - 19x200 mm. Farby: vzorky dostupných farieb. Typy: s popisovateľnou plochou, s púzdrom na štítok (vinylové), matka-dieťa (vinyl). Bezpečnostný prvok: tyvek - samolepiaci uzáver, vinyl - patentný uzáver. Doba výroby: 2 pracovné dni. Minimálna objednávka: 100 ks/farba.

tkané, s farebnou plombou Materiál: prémium kvalita, 100% hladký satén. Rozmer: 15x350 mm, 15x250 mm (s plastovou patentkou). Farby: podľa vlastných požiadaviek. Realizácia: plnofarebná potlač sublimáciou, možnosť rôznej grafickej potlače. Bezpečnostný prvok: kovová plomba (strieborná alebo farebná), plastová plomba so zúbkami (čierna), kovová plomba so zúbkami (stireborná), plastová patentka (čierna). Doba výroby: 3-6 pracovných dní. EXPRES Minimálna objednávka: 50 ks/grafika. Textilné náramky vieme dodať i tkané, ktorých výroba trvá 2-3 týždne. /// www.naramky24.sk

RFID Použitím RFID čipov viete preniesť ďalšie funkcie na náramky, ktoré ste doteraz používali len na vstup. Zabezpečujú vyšší bezpečnostný stupeň pri vstupe, vyžadujúci rôzne úrovne prístupu a bezhotovostnú platbu. Umiestnenie RFID čipu na rôznych typoch náramkoch: Tyvek: nalepenie čipu na zadnú stranu pásky alebo natiahnutie čipu na náramok. Textil: plastový RFID tag. www.naramky24.sk ///


22

REKLAM NÉ PRED METY

23

Párty doplnky

Oslavujete narodeniny, alebo organizujete párty? Nezabudnite popri torte a šampanskom i na dekoráciu. Balóny s vlastnou potlačou dodajú oslave jedinečnosť, ktorej sa nie len deti potešia, ale i dospelí.

NÁŠ TIP Zaobstarajte si naše svietiace penové tyče, ktorých svetelná hra dodá špeciálnu atmosféru vašej akcii.

Promo výrobky

Obávate sa, že i napriek sústavnej reklame a promócii vašej firmy nedosiahnete potencionálnych zákazníkov? Obdarujte ich užitočným predmetom, či už kľúčenkou, pendrive-om, alebo pekným perom a vaše firemné logo sa stane súčasťou ich každonenného života.

NÁŠ TIP Naše viacfunkčné produkty sa tešia veľkej obľube. Napríklad špeciálna podložka pod myš, ktorá okrem základnej funkcie slúži i ako produkt na čistenie mobilov a laptopov bez poškriabania. Po použití ju umiestnite na laptop, takto ju budete mať opäť po ruke. Pri prenose laptopu vám dokonca takýmto spôsobom dokáže ochrániť i monitor.

/// www.naramky24.sk

www.naramky24.sk ///


24

25

BALÓNY

TRIČKÁ

Rozmer: výška: 35/38/40/45 cm. Realizácia: bez potlače, s vlastnou potlačou na rôzne príležitosti. Potlač môže byť jednostranná, alebo obojstranná, jednofarebná alebo viacfarebná. Dokážeme potlačiť na balóny i fotku, resp. obrazy s prechodmi. Doba výroby: vopred potlačené balóny sú dostupné skladom, s vlastnou potlačou od 5 pracovných dní. Minimálna objednávka: vopred potlačené - 10 ks/balík, s vlastnou potlačou - 100 ks/grafika.

Materiál: vysoko kvalitný textil. Rozmer: XS-XXL. Typy: dámske a pánske tričká od klasického strihu až po špeciálny (krátky rukáv, dlhý rukáv, tielka, športové, s golierom, unisex). Realizácia: bez potlače, s jednofarebnou, alebo viacfarebnou potlačou, neonová potlač, zlatá, strieborná, trblietavá alebo so špeciálnymi efektami. Vopred potlačené tričká (STAFF, SECURITY). Doba výroby: od 1 pracovného dňa. Minimálna objednávka: 1 ks.

/// www.naramky24.sk

www.naramky24.sk ///


26

27

PERÁ, SAMOLEPKY, USB-KĽÚČE, ŠPECIÁLNE KĽÚČENKY Perá, USB-kľúče, špeciálne kľúčenky rôzneho druhu s vlastnou potlačou, logom.

Plastové karty Materiál: 0,76 mm hrubý plast, laminovaný lesklou fóliou. Rozmer: 85 mmx55 mm. Realizácia: ražba, magnetický pás, RFID čip, čiarový kód, QR kód, číslovanie alebo zobrazenie, špeciálnych údajov, ktoré sa budú meniť na každej karte. Doba výroby: 2-3 týždne. Minimálna objednávka: 100 ks. /// www.naramky24.sk

Samolepky Materiál: papier alebo vinyl. Rozmer: šírka od 3 cm do 1 m. Realizácia: vystrihnuté, resp. narezané na mieru. Doba výroby: 1-2 pracovné dni.

SVETELNÁ REKLAMA

Rozmer: 30x30 cm, 30x60 cm, 60x60 cm, 120x30 cm. Hrúbka 1 cm. Realizácia: fólia na svetelných tabuľách je zozadu podsvietená LED svetlom. Doba výroby: 2-3 pracovné dni.

ROLL-UP

Rozmer: 80x200 cm, 100x200 cm. Doba výroby: 1-2 pracovné dni. www.naramky24.sk ///


28

29

Kľúčové štítky

Materiál: plastový štítok s kovovým krúžkom. Rozmer: podľa vlastných požiadaviek. Farby: strieborný, zlatý, biely, alebo žltý štítok s čiernym gravírovaním, alebo červený štítok s bielym gravírovaním. Doba výroby: 2-3 pracovné dni.

Svietiaca penová tyč

Realizácia: trojfarebné a trojfunkčné LED svetlo. Rozmer: dĺžka: 40 cm, priemer: 4 cm. Doba výroby: skladom. Minimálna objednávka: 10 ks.

Odznaky

Rozmer: kruh s priemerom 45 a 56 mm. Realizácia: špeciálny jedinečný tvar, kruh, štvorec, obdlžník, trojuholník, šesťuholník, srdce, ovál a pod. Doba výroby: 2-3 pracovné dni. Minimálna objednávka: 100 ks.

Hrnček

Materiál: klasický keramický hrnček. Objem: 3 dl. Typy: biely, zlatý alebo strieborný hrnček s bielym vnútrom, čierny hrnček s čiernym vnútrom, biely hrnček s farebnými uškami. Doba výroby: 2-4 pracovné dni. Minimálna objednávka: 1 ks. /// www.naramky24.sk

BASEBALLOVÉ ŠILTOVKY, ŠÁLY PRE FANUŠÍKOV, RUKSAKY, UTERÁKY Baseballové šiltovky, šály pre fanušíkov, ruksaky a uteráky v rôznych veľkostiach a farbách.


30

DÔLE ŽITÉ INFOR MÁCIE AKÝ JE DÁTUM DODANIA TOVARU? - výrobky z webshopu - Vám vieme v pracovných dňoch doručiť do 24h. od potvrdenia objednávky. Toto je možné len v prípade, ak je objednávka podaná do 12:00 hod. - náramky s potlačou - Vám vieme v pracovných dňoch doručiť do 2-3 pracovných dní, všetko však závisí od aktuálnej preťaženosti výroby a veľkosti zákazky.

31

JE MOŽNÉ DORUČIŤ TOVAR I SKÔR? V prípade ak to umožňuje kapacita výroby, je možné vyrobiť a doručiť objednaný tovar skôr. Táto služba je spoplatnená. JE MOŽNÝ OSOBNÝ ODBER? Momentálne nie je možný osobný odber. AKÉ SÚ PLATOBNÉ PODMIENKY? Zaplatiť za tovar môžte vopred na zálohovú faktúru, alebo na dobierku po prevzatí tovaru. AKO PODAŤ OBJEDNÁVKU NA TOVAR S VLASTNOU POTLAČOU? Pri (Tyvek.-, vinyl.-, plast.-, silikon.-) náramkoch, resp. ak ide o veľmi jednoduchý text stačí objednávku podať cez náš webshop. Po spracovaní objednávky dostanete od nás grafiku na schválenie. Až po schválení grafiky, dávame tovar do výroby. Pri šnúrkách na krk, resp. textilných náramkoch alebo výrobkoch kde máte isté požiadavky, nám napíšte email: info@naramky24.sk. Postup je však rovnaký. Pošlete nám podklady, my spracujeme grafiku a cenovú ponuku, ktorú Vám zašleme. Až po schválení grafiky a cenovej ponuky dávame tovar do výroby. PODKLADY VÁM V AKOM FORMÁTE MÁM POSLAŤ? Podklady nám posielajte v krivkách v PDF, AI., alebo JPG. (min. 300 dpi). AKÁ JE MINIMÁLNA OBJEDNÁVKA? Pri Tyvek, vinyl, plast. náramkoch je minimálna objednávka 100 ks. Pri silikonových náramkoch s potlačou je 50 ks. Pri šnúrkach na krk a textilných náramkoch je minimálna objednávka 50 ks! Pri ostatných výrobkoch (hrnček, tričko, odznak) je minimálna objednávka 1ks. DÁVATE AJ ZĽAVY? Áno, množstevné zľavy dávame každému nášmu zákazníkovi bez ohľadu na typ subjektu.

- silikonové náramky s potlačou - Vám vieme v pracovných dňoch doručiť do 3-5 pracovných dní, všetko však závisí od aktuálnej preťaženosti výroby a veľkosti zákazky. - šnúrky na krk s vlastnou potlačou - Vám vieme v pracovných dňoch doručiť do 5-7 pracovných dní, všetko však závisí od aktuálnej preťaženosti výroby a veľkosti zákazky. /// www.naramky24.sk

Výrobné termíny uvedené v tejto brožúre sú orientačné. Samotná výroba a dátum dodania záaisí od aktuálnej preťaženosti výroby. Presné výrobné termíny vám poskytnú naši obchodní zástupcovia pri objednávke. Expesne rýchla výroba je spoplatnená a je rovnako podmienená aktuálnou preťaženosťou výroby.

www.naramky24.sk ///


32

TOTAL WRISTBANDS S.R.O. Dúhová 844/75, 943 42 Gbelce Telefón: +421 948 977 883 E-mail: info@naramky24.sk Web: www.naramky24.sk Facebook: www.facebook.com/Naramky24 /// www.naramky24.sk


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.