Page 1

*Captivated By You , Sana bağlandım kitabını okumayanlar için spoiler içerebilir.

Crossfire Serisi 4 : Captivated By You ‘ Seninle gelmemi iste benden.’ Dedi Gideon Ona hayır demek zordu. Benden bütün bir hafta sonu ayrı kalmaktan nefret ettiğini biliyordum. Bende nefret ediyordum. Ve onun bu süre içinde hep mutsuz ve endişeli olacağını bilmekte buna yardımcı olmuyordu. Gülümsemem düştü. ‘ Yapamam. Eğer insanlara evlendiğimizi söyleyeceksem , buna Cary ile başlamalıyım ve sen yanımda olduğunda onunla konuşamam. Onun seninle kuracağım hayatın dışında olduğunu hissetmesini istemiyorum. ‘ ‘ Bende bu hayatın dışında olmak istemiyorum.’ Parmaklarımı ona doladım ve sonsuza kadar böyle olacağımızı ona hissettirmeye çalıştım. ‘ Arkadaşlarımızla özel zamanlar geçirmek bizi daha az çift yapmaz.’ ‘ Ben seninle zaman geçirmeyi tercih ederim. Sen tanıdığım beni ilgilendiren tek kişisin.’ Sözlerini o kadar hissederek söylüyordu ki üzerimden bir titreme geçti. Bana söylediği bu sözler , beni her sevdiğini söylemesi … Benim zayıf noktam buydu. Ne yaptığımı fark etmeden önce eteğimi yukarıya sıyırıp , kucağına oturdum. Uzun ve derin bir şekilde onu öperken , beni nasıl etkilediğimi göstermeye niyetliydim. İç çekti ve parmakları popomun kıvrımlarına battı. ‘ Tekrar yap.’ ‘ Senin için öyle ateşliyim ki.’ Dedim rujumun izini dudaklarından silmek için baş parmağımı kullanıyordum.


‘ Önemli değil. Hallederiz.’ Kahkaha attım ve gülümsememe hemen karşılık verdi. ‘ Şu an kendimi çok harika hissediyorum.’ ‘ Holde olduğundan daha iyi mi hissediyorsun?’ ‘ O farklı bir harikalıktı. ‘ Parmaklarım omzunu kavradı. ‘ Bu aldığım en iyi iltifattı. Özellikle Gideon Cross’dan geliyorsa. Sen her gün muhteşem insanlarla karşılaşıyorsun. ‘ ‘ Ve her gün onların gitmesini diliyorum ki seninle beraber olabileyim. ‘ Gözlerim doldu. Beni öyle … değerliymişim hissettiriyordu ki. ‘ Tanrım seni öyle çok seviyorum ki , canım yanıyor.’ Onu sıkıca kucakladım. Aynı şekilde o da beni kucakladı. Onun aşkımı her zaman hissetmesini istiyordum çünkü Gideon’un buna ihtiyacı vardı. Bunu hak ediyordu. ‘ Benim için bir şey yapmanı isteyeceğim. ‘ dedim ‘ Ne istersen. Her şey.’ Yanağına doğru gülümsedim. ‘ Hadi bir parti verelim.’ ‘ Harika. Banyoyu hazırlatırım.’ Omzuna vurdum. ‘ O tür parti değil , seni çıkarcı.’ İç çekti. ‘ Lanet.’ Yapılacak işleri düşünmek beni germişti ama bu beni durduramayacaktı. Gideon fantezisinin ne kadar gerçek olduğunu herkese gösterecektim. Ona çapkın bir gülümseme attım. ‘ Partiden sonra banyoya söz verirsem nasıl olur?’ ‘ Ah , işte şimdi konuşuyorsun.’ Gözlerinde hesapçı bir bakış yer aldı. ‘ Seni dostların , arkadaşların arasında gördüğümde , hızlı bir becerme için karanlık bir köşeye götüreceğim.’ Yutkundum. Beni tanıyordu , nasıl hissettiğimi biliyor ve rahat bir şekilde bunu kendi çıkarları için kullanıyordu. ‘ Zor pazarlık yapıyorsun.’ Dedim. ‘ Tamamen bilerek yapıyorum.’ ‘ Tamam o zaman.’ Dedim. ‘ Senin hızlı becermeni görüyor ve masa altında elle becermeye yükseltiyorum.’ Kaşları yukarıya doğru kıvrıldı. ‘ Kıyafetli.’ Dedi. Anlaşmadığımızı belirten bir ses boğazımda yükseldi. ‘ Bence , Bay Cross , sizin yeni bir rezerveye ihtiyacınız var.’ ‘ Bence beni ikna etmek için daha fazla çalışmaya ihtiyacınız var , Bayan Cross ‘


***

Çeviri onokumalar.com’a ait. Sana Soyundum serisinin 4. Kitabı Captivated By You , serinin diğer kitapları gibi Doğan Kitap etiketiyle raflardakini yerini alacak. Yurtdışı çıkış tarihi ise Ekim 2014. Tr çıkış tarihi henüz kesin değil. Seriyi beğendiyseniz ilk kitap Sana Soyundum’u bütün kitapçılarda bulabilirsiniz.

Captivated by you  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you