Page 1

Materiale ndërtimi

09

5.490 L Bojë plastike SUPER NEOPAL 10+1Lt • Bojë plastike me mbulim dhe rezistencë të lartë • Për ambiente të brendshme • Në ngjyrë të bardhë

Përdorni matës sasie kur përgatisni bojërat dhe shënoni gjithmonë analogjitë që përdorët, për të formuar dhe lyer përsëri me të njëjtat bojëra në të ardhmen.

kod.026022

1.090 L NGA

Fit Akrilik

- 3L vetëm 1.090L - 9L vetëm 3.090L

kod.002115

1.190 L Bojë uji BUDGET • 10Lt • Bojë akrilike • E bardhë

3.290 L ECO AQUACHROM

• 2.5Lt • Bojë akrilike • E bardhë

NGA

990 L AQUAXYL PLUS

• 750 ml vetëm 990L • 2.5Lt nga 2.990L kod.001963

kod.001768

kod.022899

1.290 L NGA

HAMMERITE

• Në përmasa dhe ngjyra të ndryshme kod.022732

1.190 L NGA

Boje plastike PRAKTIKER EMULSION MEGAWEISS • Bojë e cilësisë së lartë • Përdorim i brëndshëm - 2.5Lt vetëm 1.190L - 10Lt vetëm 4.190L kod.022903

www.praktiker.al

NGA

890 L

6.590 L

Bojë VIVEMETAL

Bojë VIVECRYL

kod.001902

kod.026023

- 750ml vetëm 890L - 2.5L vetëm 2.690L

2.990 L Bojë plastike VIVE PROF • 10+1L • E bardhë kod.029098

• 10+1Lt • I bardhë

NGA

790 L Bojë plastike FIT EMULSION

• 3Lt vetëm 790L • 9Lt vetëm 2.290L • Për përdorim të brëndshëm kod.002113


10

Orendi shtëpiake NGA

190 L

4.690 L

Seria BORMIOLI ROCCO ECLISSI - Tasa qelqi • 12x12cm vetëm 190L • 14x14cm vetëm 190L • 17x17cm vetëm 230L • 18x18cm vetëm 290L • 23x23cm vetëm 490L - Pjata qelqi • 18x18cm vetëm 290L • 27x27cm vetëm 390L

Set tenxheresh RET - 4 copë

kod.003352

kod.030519

2.390 L Mbajtëse vere BORMIOLI ROCCO kod.030464

390 L Gota uji BORMIOLI ROCCO • 30cl kod.030450

NGA

190 L Pjatë BORMIOLI ROCCO TOLEDO 22cm vetëm 190L Sotopjatë BORMIOLI ROCCO TOLEDO 31cm vetëm 490L

1.490 L Set lugësh dhe pirunësh VIRGOLA • 24 copë kod.030830

kod.030514

590 L Mbajtese ushqimi me kapak BORMIOLI ROCCO kod.030497

NGA

490 L

1.190 L NGA

Mbajtëse ushqimi prej xhami • 14x14cm 490L • 16x16cm 590L • 21x16cm 790L • 22x16cm 890L • 25x19cm 1.090L • 1.30Lt • Me dorezë

Gota birre BORMIOLI ROCCO BAVIERA - 0.2Lt vetëm 1.190L - 0.4Lt vetëm 1.490L kod.030811

kod.028350

2.490 L NGA

Tavolinë për hekur me avull FIGARO • 114x36cm kod.002988

NGA

250 L

Kapese Seria ABERT

• Kapese sheqeri • Kapese akulli • Kapese embelsire • Kapese rosto • Kapese spageti

250L 250L 290L 290L 290L

1.090 L NGA

Tigan i thellë BANARINI • 1280X192X7mm • Kategoria 31/AC3 - 24cm vetëm 1.090L - 28cm vetëm 1290L

kod.030732

Ide dhe zgjidhje për shtëpinë tuaj!

kod.030749


Hidrosanitare

6.790 L NGA

11

1.390 L Kokë dushi me një rrjedhje kod.032652

Ngrohës uji ISEA - 10Lt nga lart vetëm 6.790L - 50Lt vertikal vetëm 10.490L - 80Lt vertikal vetëm 11.290L - 100Lt vertikal vetëm 13.490L kod.020570

NGA

130 L

Set për banjo

- Gotë lavamani vetëm 130L - Mbajtëse për furça dhëmbësh vetëm 150L - Mbajtëse sapuni likuid vetëm 230L - Mbajtëse sapuni vetëm 150L kod.032588

4.900 L NGA

Lavapjatë inoksi PYRAMIS • 78x43.5cm - 1 vatër vetëm 4.900L - 2 vatra vetëm 5.900L kod.000264

Kosh mbeturinash SHELL vetëm 1190L • 5 Lt • Në ngjyra të ndryshme kod.000131

Mbajtëse furçe banjoje SHELL INOX vetëm 990L

1.290 L Kapak WC me shkëlqim • I bardhë • MDF kod.018773

kod.000136

4.490 L Pasqyrë • 90x65cm kod.026940

NGA

650 L Perde dushi REVA • 180x180cm • Në modele të ndryshme

kod.014134

2.390 L Peshore elektronike HYDRADIC BODY • Elektronike kod.025617

www.praktiker.al

1.390 L Raft metalik për dush • 3 vënde kod.025606

16.390 L Kabinë dushi • Katrore • Pa pjatë • 80x80cm • 90x90cm kod.028929


12

Hidrosanitare

18.900 L Vaska

• 120x70cm • 130x70cm • 150x70cm • 160x70cm • 170x70cm

Mos harroni të niveloni saktë gjatë vendosjes së mobiljes në banjo, në mënyrë që të mos hasni në të ardhmen probleme lagështire dhe gërryerje të pjesës së prapme të mobiljes.

kod.023349

2.590 L NGA

Mikser

- Lavamani vetëm 2.590L - Bideje vetëm 2.590L - Vaske vetëm 2.790L

kod.027876

14.900 L ÇM. TOTAL

Set porcelani - Lavaman me kolonë vetëm 3.400L - Bide me unazë mbiderdhje vetëm 3.700L - WC me kapak dhe mekanizëm të rrafshët vetëm 7.800L

1.190 L Set dushi ALFA • Me përshtatës gjatësie dhe pjatë sapuni • Me 4 rrjedhje kod.032654

kod.032681

47.990 L ÇM. TOTAL

Mobilje banjo SANTORINI

• Gjerësia 96cm • Dollap lavamani vetëm 25.400L • Pasqyrë vetëm 13.600L • Lavamani vetëm 8.990L (çmimi pa mikser) kod.014072

28.190 L ÇM. TOTAL

27.590 L ÇM. TOTAL

Mobilje banjo SPETSES

Mobilje banjo VIVID

• Gjerësia 54cm - Dollap lavamani vetëm 10.600L - Pasqyrë vetëm 9.600L - Lavamani vetëm 7.990L (çmimi pa mikser)

• Gjerësia 65cm - Dollap lavamani vetëm 5.800L - Pasqyrë vetëm 9.990L - Lavamani vetëm 11.800L (çmimi pa mikser)

kod.014048

kod.000562

Ide dhe zgjidhje për shtëpinë tuaj!


Ndriçues NGA

13

NGA

990 L

790 L Seria LAO GALLIS

• Llampë muri X2440-30w vetëm 790 L • Llampë tavani X2440-30W vetëm 1190L • Llampë tavani X2440-40W vetëm 1990 L • Xham në ngjyrë të hapur • Në 3 modele kod.013007

NGA

2.160 L

NGA

1.690 L Seria LEAF - Llampë muri vetëm 1.690L - Llampë tavoline vetëm 2.490L - Llampë tavani me 3ll vetëm 5.590L - Llampë tavani me 5ll vetëm 7.290L kod.002301

NGA

970 L

NGA

750 L

Seria GALLIS TAO

NGA

3.930 L

2.990 L NGA

Seria EPI

- Abazhur tavoline me 2 llampa vetëm 2.990L - Abazhur i varur me 3 llampa vetëm 5.290L - Abazhur tavani me 4 llampa vetëm 5.690L - Abazhur i varur me 5 llampa vetëm 7.090L - Abazhur tavani me 6 llampa vetëm 10.490L

- Llampë muri X2203-30W vetëm 750L - Llampë tavani X2203-30W vetëm 1.290L - Llampë tavani X2203-40W vetëm 1.990L kod.013010

kod.002348

NGA

970 L

NGA

750 L

NGA

3.900 L

2.990 L NGA

Seria ZEPTO - Llampë tavoline vetëm 2.990L - Llampë muri vetëm 3.900L - Llampë tavani vetëm 12.690L

Seria GALLIS MAO

- Llampë muri X2120-30W vetëm 750L - Llampë tavani X2120-30W vetëm 1.290L - Llampë tavani X2120-40W vetëm 1.980L

kod.033565

kod.013013

NGA

7.600 L

5.990 L NGA

Seria MEDEA - Ambazhur me 1L vetëm 5.990L - Ambazhur me 3L vetëm 13.990L kod.033581

NGA

990 L

NGA

790 L

Seria TWISTER - Ndriçues tavani 300mm vetëm 790L - Ndriçues tavani 380mm vetëm 990L - Ndriçues tavani 395mm vetëm 1.890L kod.033592

www.praktiker.al


14

Ngrohës

19.900 L

42.900 L

Sobë druri prej gize • 79x37x43cm kod.020949

Sobë gatimi E250

• 68x85x53cm • Me furre 48cm • Prej gize kod.020952

31.900 L Sobë gatimi • E emaluar • Syprinë gize CH-1020 kod.033556

69.900 L Pistë vrapimi POWERFUL 105 • Motor:1,5HP • Shpejtesia: 16km/h • Pjerresia mekanike e kendit: 2 nivele • Pesha maks. e perdoruesit:115kg

28.900 L Biçikletë mekanike • Me kompjuter që tregon: shpejtësinë, kohën, distancën, kaloritë • Pesha maks. e perdoruesit:90Kg/110Kg/115Kg • BC-1510 / BC-802-C / BC-804

kod.018045

kod.018035

1.590 L Tapete makine FUEGO • Set me 5 copë • Në ngjyra të ndryshme kod.021587

3.490 L Mbulesë sediljesh BOSSI • Set i plotë • Në ngjyra të ndryshme kod.004793

290 L Aromatizues Makinash • Në aromë jasmine

kod.021516

9.690 L Auto Radio-CD • FELIX FX-425 • USB,SD,MP3,RDS • 4x40W kod.028631

Ide dhe zgjidhje për shtëpinë tuaj!


Pajisje elektronike

15

5.490 L

38.900 L ÇM. TOTAL

Friteze DELONGHI F350

Furre ZOB 331X Inoks ZANUSSI

• Me sistem pastrimi të lehtë • 1200W kod.028802

• Klasa e energjisë: A

Vatra ZANUSSI Inoks

• 2 vatra gazi • 2 vatra elektrike kod.028736

2.590 L Mikser BLACK&DECKER

• 300W • 5 nivele shpejtësie

kod.013870

24.900 L

3.290 L Fshesë BLACK&DECKER

Lavatriçe FINLUX

• Me bateri të rikarikueshme 2.4V • Pa aksesorë

• FL 265 • 600 RPM • 5Kg

kod.013854

2.900 L Hekur me avull BLACK&DECKER • 2000W kod.013858

kod.029984

D

LC

26

36.900 L

inç

Televizor TFT/LCD FINLUX 26" 26FLHD845H

• Rezolucioni 1366x768 • Kontrasti 30000:1 • DVB-T

4.990 L DVD Player TOSHIBA SD189E kod.027155

kod.028823

1.690 L

NGA

660 L

ANTENË • VHF X TIP 43 EL kod.017419

Çelësa elektrikë seria MATTIX

• Çmime referimi me kornizë të bardhë - Priza Shuko me 1 vend vetëm 730L - 2 çelësa me 1 vend vetëm 660L • Në ngjyra të ndryshme

kod.017958

www.praktiker.al

1.390 L Tharese flokesh ROHNSON R-360 • 1200W kod.028111


NGA NGA

PËR m2

590 L

590 L

Pllaka muri CITY KISS

Parket Laminat

- Qershi e egër - Lis - Ahu • 1380 x 193 mm • 6 mm • Vendoset lehtë dhe shpejtë pa ngjitës • Kategoria 31/AC3

• Cilësia B • 25x45cm • Në ngjyra të ndryshme kod.032699

kod.016905

NGA

790 L

790 L

Batanije FLEECE

Tharëse rrobash kod.034239

- 150x200cm vetëm 790L - 220x240cm vetëm1.290L • Me ngjyra të ndryshme

990 L Set pjatash - 18 copë kod.034229

Nga 1 Nëntori

orari dimëror E hënë - E dielë 09:00 - 20:00

Autobusi i parë niset nga Tirana në orën 08:00 dhe i fundit niset nga Praktiker në orën 21:00, çdo një orë

Itinerari

Sheshi Skënderbej - Hipermarketi Praktiker. Autobusi i fundit nga sheshi Skënderbej për në Praktiker niset në orën 20:00

www.praktiker.al

Të rezervuar për çdo gabim Oferta zgjat derisa të mbarojë produkti H.E.21/2010

Çmimet përfshijnë T.V.Sh. 20%

Omega Studio

kod.024690

Praktiker  

Praktiker

Praktiker  

Praktiker

Advertisement