Page 1


Hotel Panoráma *** Hotel Panoráma vyrástol na úpätí vrchu Červená veža s panoramatickým výhľadom na Piešťany, svetoznáme kúpeľné mesto. Je umiestnený v malebnom a pokojnom prostredí lesoparku, len 10 minút pešej chôdze do centra mesta Piešťany. Svojou modernou architektúrou a citlivým včlenením do prírody plní predstavy kvalitného ubytovania. Hotel Panoráma ponúka viac než len nádherný výhľad. Privíta Vás priateľský personál, široká škála hotelových služieb, moderne zariadené izby, Relax centrum a typická slovenská reštaurácia Koliba, ktorá už niekoľko rokov ponúka jedlá maximálnej gastronomickej kvality. Ak ste aktívny turista, určite Vás potešia cyklistické či turistické chodníky začínajúce priamo pri hoteli.


Ubytovanie


Hotelovú kapacitu tvorí 17 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a štyri štýlové apartmány, z toho dva s vlastnou kuchynkou. Izby spĺňajú európsky štandard *** hotela. Moderne zariadené izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom, sociálnym zariadením, minibarom, TV SAT, rádiom, telefónom a internetom. Centrálny trezor na cenné veci sa nachádza na recepcii. Izby majú balkóny s výhľadom na okolitú prírodu, Kúpeľný ostrov mesta Piešťany, rieku Váh a dedinku Moravany nad Váhom so svojou dominantou v podobe kostola umiestneného na kopci nad dedinou. Izby sú ladené v jesenných pastelových farbách krémovej, oranžovej a hnedej. Parkovanie zdarma je možné priamo pri hoteli.


Reštaurácia


V tradičnom štýle sa nesie duch reštaurácie Koliba, ktorá svojim stálym aj novým hosťom ponúka jedlá maximálnej gastronomickej kvality už niekoľko rokov. Ponúkame Vám špeciality slovenskej kuchyne, flambované jedlá, výberové slovenské vína a posedenie na krytej terase v príjemnom prostredí a s nádherným výhľadom. V lete grilujeme jedlo priamo na terase. Tešíme sa na Vás a prajeme Vám dobrú chuť.Na nerušené posedenie pri kvalitnom víne Vám je k dispozícii vináreň s priestrannou terasou a výhľadom na okolie

Jedálny lístok Nápojový lístok


Relax & Voľný čas


Pre oddych a uvoľnenie je pre Vás pripravené Relax centrum nachádzajúce sa v suteréne hotela. K dispozícii je Vám suchá sauna s vonkajšim ochladzovacím bazénom, infrasauna a jacuzza pod holým nebom. Vyskúšajte tiež našu širokú ponuku masérskych služieb a relaxačných zábalov: klasická masáž hlavy a šije, relaxačná aromatická masáž, osviežujúca aromatická masáž, švédska hrejivá masáž, olejová masáž proti celulitíde, rašelinové obklady, teplé a suché zábaly. V rámci hotela Panoráma a jeho areálu môžete využiť nasledovné aktivity voľného času: požičovňa bicyklov, zapožičanie spoločenských hier, kariet a kníh, petang, badminton. V blízkosti hotela sa nachádzajú tenisové kurty, zátoka s vlekom na vodné lyžovanie, vodná plocha na surfovanie, termálne kúpalisko s vonkajším, vnútorným aj detským bazénom, squash centrum, zimný štadión, futbalový štadión, beachvoleybal, jazda na koňoch, a pod. Priamo pri hoteli vedú turistické chodníky na turistiku náročnú, menej náročnú alebo vychádzkovú. Podobne tu začínajú aj cykloturistické trasy pre začiatočníkov i skúsených cyklistov vedúcich po hrebeni Považského Inovca a jeho okolí. Pre fanúšikov ale i začiatočníkov populárneho športu dnešnej doby, golfu, je vám k dispozícii golfový areál s 9 jamkami a umelým odpadliskom v areáli kúpeľov.


Biznis servis


Naše hotelové aj reštauračné priestory sú Vám k dispozícii aj pre usporiadanie firemných, rodinných či iných súkromných akcií. Pre menšie firmy ponúkame usporiadanie prednášok, školení, prezentácií, firemných stretnutím, osláv alebo večierkov. K týmto účelom slúži multifunkčná, špeciálne pripravená miestnosť s kapacitou 40 miest, vybavená videoprojektorom s plátnom, whiteboardom, flipchartom a pod. Podobne aj priestory vinárne Vám slúžia na usporiadanie akcií pre uzavretú spoločnosť, s kapacitou 30 miest. Náš personál je Vám plne k dispozícii pri plánovaní akcií i počas nich. Záleží nám na Vašom úspechu.


Súkromné akcie


Naše hotelové aj reštauračné priestory sú Vám k dispozícii aj pre usporiadanie firemných, rodinných či iných súkromných a kc i í . P re m e n š i e f i r my p o n ú ka m e usporiadanie prednášok, školení, prezentácií, firemných stretnutím, osláv alebo večierkov. K týmto účelom slúži multifunkčná, špeciálne pripravená miestnosť s kapacitou 40 miest, vybavená videoprojektorom s plátnom, whiteboardom, flipchartom a pod. Podobne aj priestory vinárne Vám slúžia na usporiadanie akcií pre uzavretú spoločnosť, s kapacitou 30 miest. Náš personál je Vám plne k dispozícii pri plánovaní akcií i počas nich. Záleží nám na Vašom úspechu.


Kontakt Červená veža 921 01 Piešťany – Banka 7 Slovensko, Europe GPS: N48°35'2.9'' E17°50'35.4'' Mob:+421 911 95 99 81 Tel: +421 33 773 53 60 Tel: +421 33 773 53 61 Fax: +421 33 773 53 63 e-mail: hotel@panoramahotel.sk http://www.panoramahotel.sk

Cenník Rezervácia


www.panoramahotel.sk

Panorama Hotel Piestany Spa  

Newly opened Hotel Panorama was built on the hills of „Červená veža“ – The Red Tower and it offers a breathtaking view of the Spa area of th...