Page 1


Kontakt

HOTEL TENIS **** Neresnickรก cesta 13 960 01 Zvolen http://www.hoteltenis.sk Rezervรกcia - Ubytovanie Tel.: +421 45 5322 372 Tel.: +421 45 5322 373 Fax: +421 45 5322 369 E-mail: info@hoteltenis.sk Rezervรกcia - Wellness Tel.: +421 45 5322 376 E-mail: wellness@hoteltenis.sk Rezervรกcia - Kongres Tel.: +421 45 5322 372 Mobil: +421 948 882 030 Mobil: +421 915 811 088 E-mail: kongres@hoteltenis.sk


Hotel Tenis Congress & Wellness Hotel Tenis**** je svojím špičkovým vybavením a moderným zariadením to správne miesto pre Váš biznis s obchodnými partnermi a tiež pre relax pre Vás a Vaše rodiny počas prázdninových dní. Hotel je jedinečný svojou polohou na hlavnom ťahu Bratislava – Zvolen – Košice. Na tomto mieste sa snúbi kombinácia biznisu – športu a relaxu v krásnom prostredí Stredného Slovenska. Služby, ktoré hotel poskytuje: - Ubytovanie, - Catering, - Wellness a Masáže, - Komplexná organizácia kongresov podľa Vašich predstáv, - Široká ponuka voľnočasových aktivít.


Obsah Ubytovanie

Wellness

Kongres

Catering

Tenis a voľný čas

Referencie


Ubytovanie v srdci Slovenska

Hotel Tenis**** ponúka komfortné ubytovanie v 73 izbách vrátane apartmánov. Po rozsiahlej rekonštrukcii hotel disponuje kapacitou 150 lôžok. V hoteli dodržiavame prísny zákaz fajčenia vo vnútorných priestoroch, ktorý vyhovuje ľuďom, ktorí uprednostňujú zdravý životný štýl. Všetky izby sú vybavené štandardom zodpovedajúcim úrovni štvorhviezdičkového hotela.


Wellness

Vložte svoj čas do našich rúk a my ho premeníme na nezabudnuteľné zážitky v našom novootvorenom wellness centre, kde sme si pre Vás pripravili oddych v relaxačnom bazéne s whirpoolom, v bio saune, v parnej bylinkovej saune, v parnej saune soľnej, vo fínskej saune, v infra saune, relaxujte v tepidáriu alebo pri príjemnej masáži. Vyskúšajte tiež ľadopád, farebný dážď, škótske streky, kneippov kúpeľ, ochladzovací bazén, či vedro odvahy. Vychutnajte si tiež širokú ponuku našich masáží, ktoré sú tým pravým relaxom pre telo a dušu.


Kongres Komplexná organizácia kongresov podľa Vašich predstáv Vďaka modernému konferenčnému vybaveniu hotel zaručuje profesionálny a úspešný priebeh kongresov, seminárov, školení a ďalších stretnutí. K dispozícii sú konferenčné priestory pre 20 až 350 osôb.

Kongresovú kapacitu dopĺňa krytá tenisová hala (36 x 36 m) vhodná na výstavníctvo a prezentácie výrobkov.

Hotel Tenis disponuje špeciálnou kongresovou sálou pre kongres 350 hostí a jedinečnosť sály charakterizuje: - umiestnenie v novej časti hotelového komplexu, - bezbariérový prístup (vhodný pre navážanie tovarov a služieb rôzneho druhu a charakteru, dokonca je vhodná aj pre kontraktačnú výstavu osobných automobilov), - vysoká variabilita priestoru sály (bezstĺpová sála s možnosťou predelu na dve časti prostredníctvom akustickej steny), - špičkové technické vybavenie. Všetky akcie v našom hoteli Vám pripravíme podľa Vášho priania vrátane zabezpečenia cateringu a sprievodného programu.


Catering Nápaditá gastronómia ponúka zážitok pre chuťové poháriky. Príjemné posedenie pre hostí je pripravené v štýlovej, moderne zariadenej reštaurácii s letnou terasou, kde si môžete pochutnať na trendových jedlách. V kaviarni Vám ponúkneme long drink a na letnej terase so záhradným grilom pri bazéne určite neodoláte vôni grilovaných špecialít. Hotel ponúka možnosť organizácie rozprávkových svadieb, štýlových rodinných posedení a nezabudnuteľných stužkových slávností.


Voľnočasové aktivity Hotel robí bezkonkurenčným vo svojom okolí hlavne rozsiahly tenisový areál, ktorý je plne k dispozícii nielen hotelovým hosťom, ale aj ostatným tenisovým nadšencom. Dvorce svojou kvalitou zodpovedajú aj náročným kritériám, preto sa tu organizujú amatérske a profesionálne tenisové turnaje. Blízkosť atletického štadióna poskytuje výborné podmienky pre športové campy a väčšie outdoorové akcie.

-

Ponúkame: 6 antukových tenisových dvorcov 1 dvorec s umelou trávou 2 halové dvorce Squashový dvorec Bowling Badminton Minifutbal Biliard V našej ponuke tiež nechýba tenisová škola, tenis s kvalifikovaným trénerom, tenis so sparingpartnerom Súčasťou našej ponuky je možnosť prenájmu a rezervácia tenisových kurtov podľa požiadaviek návštevníkov počas celej sezóny.


Referencie – Vyberáme z našej kroniky ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ďakujeme za príjemný pobyt. Špeciálne chceme pochváliť usmievavé recepčné, príjemných čašníkov a samozrejme pani kuchárky. Ich diela boli nielen krásne naaranžované, ale aj veľmi dobre chutili. Ešte raz vďaka. P.S. Samozrejme chceme poďakovať Vašim masérkam. Boli fantastické. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Super krásna oslava nášho 15. výročia svadby u Vás v hoteli. Ďakujeme. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Milí zamestnanci Hotela Tenis! Ďakujeme za ďalšiu krásnu akciu v príjemnom, útulnom, domácom, tvorivom prostredí. Ste úžasní, obdivuhodní a veľmi starostliví. Ďakujeme, Tešíme sa nabudúce. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Milí zamestnanci hotela Tenis! Ďakujeme za príjemne strávený víkend a oslavu nášho 9-teho výročia. Vďaka za úsmevy, úprimnú a srdečnú atmosféru. Prajeme úspešné roky ďalšieho účinkovania a snáď niekedy dovidenia. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ďakujeme Hotelu Tenis za všetky služby, ktoré ste poskytovali. Boli sme spokojní. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jedno veľké ďakujem celému personálu Hotela Tenis za príjemnú a milú atmosféru. Boli sme milo prekvapené obsluhou a príjemným vystupovaním recepčných a plavčíka. Vedia poradiť a informovať. Sú na vysokej úrovni. Ďakujeme celému personálu. O rok sme tu zas!!! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------Vážení a milí pracovníci Hotela Tenis! Ďakujeme Vám za: - milý a ochotný prístup Vášho personálu, - flexibilitu riešiť potreby zákazníkov, - príjemný a čistý priestor, - možnosť užiť si fantastický wellness, - chutnú kuchyňu, - usmiaty personál.


www.hoteltenis.sk

Hotel Tenis Zvolen  

Congress & Wellness Hotel Tenis**** je vďaka modernému a komfortnému vybaveniu vhodným a vyhľadávaným miestom pre organizovanie rôznych fori...

Hotel Tenis Zvolen  

Congress & Wellness Hotel Tenis**** je vďaka modernému a komfortnému vybaveniu vhodným a vyhľadávaným miestom pre organizovanie rôznych fori...

Advertisement