Page 1

MUMIAI

i k r s e s p r a l p v ink S

1


MAŽOJI MIU SMAGINASI ŠYPSODAMA IR RODYDAMA GRIMASAS SAVO AT VAIZDUI VEIDRODYJE. NUSPALVINK PAVEIKSLĖLĮ PAGAL ATSPINDŽIO SPALVAS.

1


NUOSTABU, IŠAUŠO RYTAS! NUPIEŠK VAIZDĄ UŽ LANGO IR PABAIK SPALVINTI MUMINUKO KAMBARYJE ESANČIUS BALDUS IR KITUS DAIKTUS.

2


SURASK LINIJŲ RAIZGALYNĖJE PASLĖPTĄ PAVEIKSLĖLĮ IR NUSPALVINK JĮ.

3


SNORKAS IŠBANDO NAUJĄ TAPYMO STILIŲ. NUSPALVINK JO SUGALVOTĄ PIEŠINĮ PAGAL NURODYMUS.

4


FREKEN SNORK IŠDAILINO SAVO SENOS PAPUOŠALŲ DĖŽUTĖS PAVIRŠIŲ GRAŽIAIS ORNAMENTAIS. NUSPALVINK FIGŪRAS PAGAL PAVYZDŽIUS IR PAMATYSI, KOKIA PUIKI PAPUOŠALŲ DĖŽUTĖ IŠEIS.

5


SNUSMUMRIKAS ŽVELGIA Į NAKTIES DANGUJE ŽIBANČIAS ŽVAIGŽDES. KOKIAS FIGŪRAS JIS ĮŽIŪRI? NUSPALVINK PAVEIKSLĖLĮ.

6


VALIO, NINĖ JAU NEBĖRA NEMATOMA! NUSPALVINK KIEKVIENĄ LAUKELĮ PAGAL KONTŪRO SPALVAS. PUNKTYRU IR JUODA SPALVA APIBRĖŽTUS LAUKELIUS PALIK BALTUS.

7


Trolių Mumių slėnio gyventojai pametė galvas dėl spalvų! Šioje knygelėje rasi daugybę įvairiausių spalvinimo užduočių, su kuriomis linksmai prabėgs ne viena valandėlė. Nuspalvink paveikslėlius pagal nurodymus arba leisk pasireikšti savo vaizduotei. O svarbiausia, smagiai praleisk laiką su šauniaisiais Mumiais!

8

© Moomin Characters™ Iliustracijos, Kristian Haitula Visos teisės saugomos Egmont Kustannus Oy Ab / Kirjalito, Helsinkis © Vertimas į lietuvių kalbą, Martyna Bražiūnaitė, 2013 © Leidykla „Nieko rimto“, 2013 Maketavo „Nieko rimto“ dizaino grupė Redaktorė Justina Skunčikaitė Tiražas 2000 egz. Išleido leidykla „Nieko rimto“ Dūmų g. 3A, LT-11119 Vilnius Spausdino „Spaudos praktika“, Chemijos g. 29, 51333 Kaunas

El. knygynėlyje – geresnės kainos!

Mumiai: Spręsk ir spalvink  
Mumiai: Spręsk ir spalvink  

Trolių Mumių slėnio gyventojai pametė galvas dėl spalvų! Šioje knygelėje rasi daugybę įvairiausių spalvinimo užduočių, su kuriomis linksmai...

Advertisement