Page 53

hatsızlıklar meydana gelmektedir. Bioenerji seansının faydaları nelerdir? Bağışıklık sistemini güçlendirir. Hücrelerin yenilenmesini sağlar. Vücuttaki kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırır. Kronik yorgunluğu ortadan kaldırır ve ruhsal, zihinsel durumu düzenler. Her türlü ağrıda etkilidir ve vücudun bozulan fonksiyonlarını düzenleyip vücut dengesini sağlar.

mektir. Bioenerji vücudu bir bütün olarak ele alıp vücudu ruhsal, duygusal, fiziksel, düşünsel ve zihinsel olarak güçlendirir. Dünyada ve evrende her şey denge üzerine kurulmuştur ve devamlı titreşim vardır. Bioenerji şifası insanı ruhsal ve fiziksel olarak güçlendirir. Bioenerjimizin dengede olması, sadece rahatsızlıkların kısa sürede şifa bulması için değil, aynı zamanda olabilecek rahatsızlıklardan korunmak için de gereklidir. Bioenerjinin amacı; enerji kanallarındaki tıkanıklıkları ortadan kaldırmak ve enerjinin doğal akışını tekrar sağlamaktır. Bu şekilde sağlanan denge tamamen doğal olduğu için, yan etkisi söz konusu değildir. Bioenerji nasıl uygulanır? Bioenerji seansında alet, ilaç, iğne, cihaz kullanılmadan kişinin bedenine dokunulmadan aktarılmasıdır. Bioenerjinin uygulanması sırasında yapılan işlem vücudun (fiziksel ve düşünsel bedeninin) negatif enerji birikimlerinden temizlenmesinden ibarettir. Rahatsız olan kişide rahatsız olan bölgesinde ısınma, yanma, soğuma, karıncalanma ve uyuşma olarak hisseder. Bioenerji vücudu duygusal, zihinsel, ruhsal, düşünsel ve fiziksel olarak dengelenmesini yaptığı için kişinin rahatsızlıkları, alışkanlıkları, öfkeleri, üzüntüleri, küskünlüklerinde değişiklikler meydana gelmektedir.

Uzaktan seans yapılabiliyor mu? Bioenerjistin yanına seans için hastalık iş ve zaman nedeni le gelemeyecek olan kişiler hastanede ve yoğun bakımda yatanlar, çalışanlar, izin alamayanlar ve yurt dışında olanlar uzaktan bioenerji seansı alabilirler. Uzaktan enerji seansında mesafe mekân ve zaman kısıtlaması yoktur. Bioenerji senası uzaktan da enerji frekansı ve transferi ile uygulanabilmektedir. Uzaktan yapılan enerji sırasında da yakından yapılan seans etkilerini hissedebilirsiniz. Seanslarımız 3.seansta değerlendirme yapılarak 7 seansa kadar yapılmaktadır. Seanslar günde 1 defa ve her gün arka arkaya yapılmaktadır. Tekrar Bağlantı ( TheRecconection) seansı hakkında bilgi verir misin? Tekrar bağlantı bedenimizdeki enerji noktalarını birleştiren benzersiz bir deneyimdir. Tekrar bağlantı seansı ömür boyu bir defa yapılmaktadır. 2 farklı günde yapılan iki seansta gerçekleşir.

Tekrar Bağlantı seansının uygulaması sonrasında hücrelerinizde canlanma oluşur. Varlığınıza ait parçalar geri döner. Kişi bunu zamanla bedeninde kendisini rahatlatan istemsi kas hareketleriyle hissedebileceklerdir. Böylelikle farklı rahatsızlıklarınızla hücreleriniz ve dolayısıyla doku ve organlarınız yenilenecektir. Bioenerji seansı almak için ne yapmamız gerekiyor? İstanbul – Ankara – İzmir – Almanya’da bulunan bioenerji merkezlerimizle iletişime geçilebilir ya da çağrı merkezimizi arayarak hem detaylı bilgi hem de randevu alabilirsiniz. Çağrı Merkezimiz 0507 358 61 12 Web sitemiz: www.erolkonuk.com www.bioenerjiakademisi.com E-mail: eekonuk@hotmail.com Siz bioenerji eğitim seminerleri veriyor musunuz? Bioenerjist olmak isteyen sertifikalı eğitim seminerine katılıp kendilerine ailelerine ve yakın çevrelerine faydalı olmak için arayabilirler. Son olarak okuyucularımıza neler söylemek istersiniz? Bioenerji anlatılmaz, yaşanır… Sağlıklı ve mutlu yaşamak için bioenerji seansına gelerek bunu deneyimleyebilirsiniz.

Rahatsızlık nedenleri nelerdir? Kişinin olumsuz düşünceleri ve çevresel nedenlerden dolayı bağışıklık sisteminin çökmesiyle vücuttaki enerji sistemindeki tıkanıklar nedeniyle rawww.metropoldergileri.com

53

Profile for metropoldergileri

Metropol Konya 56  

Metropol Konya Dergisi 56. Sayı

Metropol Konya 56  

Metropol Konya Dergisi 56. Sayı

Advertisement