HURT & DETAL 2022 Marzec

Page 30

Temat miesiąca

Dorota Piwowarska

WAWEL

MINIczekolada Danusia Kokosowa 38 g

Category Manager Wawel W czasie Wielkanocy świetnym pomysłem na prezent będą rozmaite, limitowane smaki czekolad z Wawelu. W Ofercie Wiosennej znajdziemy: Czekoladę gorzką 43% o smaku Mango 100 g, Czekoladę mleczną Borówkową 100 g, Czekoladę mleczną Malinową 100 g, Czekoladę gorzką Advocat 100 g oraz czekoladę dużą – Czekolada gorzka 43% Beza z malinami 270 g. Na młodszych konsumentów czeka Czekolada mleczna Crispy Milk 258 g z dodatkiem chrupiących kuleczek ryżowych, a także Czekolada Caramel Popcorn 260 g z karmelizowanymi cząstkami prażonej kukurydzy, w których z pewnością zasmakują nie tylko najmłodsi. Na wielkanocnych stołach nie może zabraknąć czekoladek nadziewanych w kształcie jajek o nowych smakach: Banan z karmelem, Agrest z czarnym bzem, czy Mango. W tym roku do oferty na wagę dołączyły dwa sezonowe smaki M!chałków: KLASYCZNE z chrupkami i BIAŁE z chrupkami. Tradycyjny aromat orzeszków arachidowych w M!chałkach KLASYCZNYCH teraz został wzbogacony o chrupki pszenne, które dodają kruchości i chrupkości. M!chałki BIAŁE z chrupkami to połączenie orzeszków arachidowych z chrupkami pszennymi, polane białą polewą.

rodziny i przyjaciół. Słodycze mogą uczynić, że spotkanie z najbliższymi upłynie w jeszcze milszym nastroju, a nic tak nie umila wspólnie spędzanego czasu jak dobra czekolada, batonik czy inne słodycze.

reklama

W poszukiwaniu czekoladowego zająca Dla producentów słodyczy, zwłaszcza czekolady, zakupy przed Wielkanocą przynoszą roczny szczyt sprzedaży. To jeden z ważniejszych okresów w roku. Jest to dużo lepszy czas sprzedażowy niż pozostałe miesiące nieświąteczne, ale jeszcze nie tak dobry jak grudniowe święta. Tabliczki czekoladowe, praliny, figurki czekoladowe i słodkie zestawy – to kategorie dominujące. Konsumenci w tym czasie pozwalają sobie na zakup większej ilości słodkości, chętniej także wybierają ofertę z segmentu premium, w nieco wyższej cenie. Czekoladowe figurki – jajka, zające, barany, kurczaki – kupowane są dla najmłodszych uczestników świąt, jako podarunek, bądź do schowania w popularnych zabawach poszukiwania upominków. Praliny, opakowania okazjonalne – z wiosennym bądź świątecznym motywem to pozycja

Królewskie Mleczko Malinowe 340 g

MONDELEZ POLSKA

Milka Bonbons Mix Alpine Milk

Milka Happy Easter Alpine Milk Chocolate

Aleksandra Załucka Trade Marketing Specialist Mondelez Polska Wielkanoc z pewnością jest jednym ze świąt nieodzownie związanych ze słodyczami i czekoladą. W tym okresie, nie może zabraknąć zabawy w wielkanocne poszukiwanie słodyczy. W tym celu świetnie sprawdzą się czekoladowe zajączki Milka, w różnych gramaturach, oraz czekoladowe jajeczka (np.: Funny Eggs). Poprzez ukrycie ich w rozmaitych miejscach w domu lub ogrodzie, dostarczamy ogrom frajdy zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wspólna, radosna zabawa pozwala na rodzinne spędzanie czasu. Czyż jest lepszy moment niż Wielkanoc na pielęgnowanie więzi łączących nas z najbliższymi?

30

www.hurtidetal.pl

eklama_5.indd 10

23/02/2022 20:56


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.