Page 1

PORTFOLIO


Portfolio sagatavots 850 x600 px izmērā un attēli optimizēti apskatei elektroniskā formātā pa atvērumiem (Adobe Acrobat programmā VIEW > PAGE DISPLAY > TWO UP. Lai apskatītu portfolio kā e-grāmatu, izmantojiet saiti http://issuu.com/lia_/docs/lia_portfolio.


EDU

Liepājas Universitāte, datordizaina specialitāte /2007-2011/ Jelgavas Spīdolas ģimnāzija /2004-2007/

PIEREDZE

Gabaldarbu izpilde dizaina studijai “Hungry Lab” /2011-/ Prakse vides un grafiskā dizaina birojā “ESTEES” /2011/

+PIEREDZE

Izstāde „Bultas” /2011/ Izstāde „Pavasaris gultā” /2010/ Izstāde „Zilās matērijas metamorfozes” /2010/ 3. vieta foto konkursā „Drošības faktors” /2009/ Dalība foto konkursā „The Sony World Photography Awards” /2009/

+EDU

CV

Fotogrāfijas studijas pie Aivara Rozenbaha /2010-2011/ LIAA seminārs “Seši soļi līdz veiksmīgam zīmolam” /2010/ Alfa Foto Lab II lekciju kurss /2009/ Jelgavas Mākslas skola, profesionālās ievirzes izglītības programma „Vizuāli plastiskā māksla”, apliecība, /2006-2007/

Individuāli pasūtījumi /2010-/ Prakse grafikas dizaina studijā „Hungry Lab” un žurnālā „Ir” /2010/

lia.rozentale@gmail.com liaroze.wordpress.com liga.rozentale +371 20242837

Sveicināti! Mani sauc Līga Rozentāle un šis ir mans portfolio. Es esmu 23 gadus jauna, enerģiska, mērķtiecīga, pašmotivēta un komunikabla grafikas dizainere, kas pavisam nesen ieguvusi bakalaura grādu datordizaina specialitātē. Visvairāk mani aizrauj darbs ar logo un vizuālās identitātes dizaina izstrādi. Uzskatu, ka spēcīga un saliedēta vizuālā identitāte ir viens no svarīgākajiem veiksmīga biznesa komponentiem. Katra jaunā “garšīgā” identitāte un kvalitatīvais logo, kas redzēts kādā no dizaina blogiem, man ir kā medusmaize un atgādinājums tam, ka kvalitatīvam un sabalansētam dizainam piemīt liels spēks un ietekme. Un katrs no šiem darbiem ceļ manu profesionālo latiņu un vēlmi attīstīt un pilnveidot savas iemaņas. Ļoti augstu vērtēju tādu pasaulslavenu dizaineru kā Deivida Eirija (David Airey), Dojalda Janga (Doyald Young) un Maikla Volfa (Michael Wolff) paveikto. It īpaši lielu pietāti un cieņu izjūtu pret nu jau nelaiķi Dojaldu Jangu, kas manā skatījumā bija viens no talantīgākajiem burtveidolu un logotipu dizaineriem pasaulē. Tieši viņa darbos un intervijās vislabāk var izprast, cik ārkārtīgi liela nozīme augstvērtīga dizaina izstrādē ir piemērota un kvalitatīva burtveidola izvēlei. Šajā portfolio apkopots pēdējos gados paveiktais grafikas dizaina jomā- gan klientu darbs, gan skolas uzdevumi, kā arī cita rakstura darbi. Kaut arī dizaina jomā nonācu netīšām, 4 gadu ilgajās studijās sapratu, ka tieši grafikas dizains ir tas, ar ko vēlos nodarboties visu dzīvi un nav neviena cita darba, ko es gribētu piekopt labprātāk. Un, pats būtiskākais, - es to vēlos darīt tieši Latvijā. Lai gan skolā sniegtās zināšanas nebija pilnvērtīgas un nesniedza cerēto gandarījumu, brīvajā laikā centos pilnveidot savas prasmes un turpinu to darīt vēl aizvien. Uzskatu, ka spēju radīt kvalitatīvus un “garšīgus” darbus, kas ir formās vienkārši un krāsās tīri un svaigi. Priekā!


Portfolio { grafikas dizains } © Līga Rozentāle | 2011 | Rīga


2011

KIKI-RIKI logo C-NRG MANAGEMENT logo un identitāte WEE FOR FAB logo LĪGA ROZENTĀLE logo Fiktīvie logo ANDŽĀNE ANDRA identitāte Mājas lapas dizains Mājas lapas dizains 2 LĪGA ROZENTĀLE vizītkarte UBUS grāmatas dizains un makets ABPUS izstādes plakāts Izstādes BULTAS plakāts un ielūgums

12 12 12 13 13 15 18 19 20 21 22 23

2010

Vides objekts FLOW OF TIME Zemgales diabēta centra logo atsvaidzināšana Apsveikums Ziemassvētkos Apsveikums Ziemassvētkos 2 Apsveikums PIENEŅPŪKAS Grāmata LAIMA Izstādes PAVASARIS GULTĀ darbs GOOD MORNING Izstādes PAVASARIS GULTĀ plakāts un reklāma Telpas 3D vizualizācija Telpas 3D vizualizācija 2

26 27 28 28 28 29 30 32 34 35

2009

te būs:

Burtu dizains MAIZE Iepakojuma šrifta kompozīcija Plakāta dizains

38 38 39

Darbs klientam Studiju darbs Cits


2011. gada veikums


KIKI-RIKI logo

C-NRG MANAGEMENT logo un identitāte

management

KIKI – RIKI ir topošs bērnu pārtikas zīmols. Šī bērnu pārtika ir ekoloģiski tīrs produkts ar skaidru izcelsmi, kas nesatur konservantus un liekas piedevas. Tas ir tīrs un vienkāršs. Šis produkts ietver ideju par vietējās pārtikas lietošanu, proti, produkts no Latvijā audzētām izejvielām Latvijas bērnam, attiecīgi produkts no Krievijā audzētām izejvielām Krievijas bērnam utt. Līdz ar to radās ideja par diviem rakariem meiteni Kiki un puiku Riki, kas aug stipri, skaisti un veseli, jo saņem savā zemē audzētu pārtiku, kas ir tiem vispiemērotākā. Logo ir jāizceļas uz konkurentu fona, līdz ar to tas tika veidots krāsās samērā askētisks, it kā bērna zīmēts, skaidrs, pat nedaudz naivs.

12

SIA “ C-NRG Management” ir uzņēmums, kas piedāvā konsultāciju pakalpojumus (vadības konsultācijas, dizaina konsultācijas, finansu konsultācijas, juridskās konsultācijas). Tā mērķauditorija ir mazi un vidēji uzņēmumi un to vadītāji. Mans uzdevums bija radīt vienkāršu, atturīgu, bet elegantu identitāti. Tas iekļāva logotipa izveidi, burtveidolu un krāsu lietošanas norādījumus, vizītkartes, veidlapas un zīmoga dizaina izveidi. Izstrādāju vairākus logo variantus, bet kā īstais tika izvēlēts šis, kuram “C” burts veidots kā ieslēgšanas poga, tādējādi simbolizējot biznesa “ieslēgšanu”, “palaišanu”. Izvēlētas pelēkā un dzeltenā krāsa. Pelēkā - askētiska, lietišķa un uzticību viesoša, bet dzeltenā ''viegla'', “svaiga” un optimistiska, labi mijiedarbojas ar pelēko.

WEE FOR FAB logo

wee for fab

SIA INK DOT pašlaik darbojas pie pavisam jauna aksesuāra miniatūras, uz rokas liekamas somiņas, izstrādes. Līdz ar jauna produkta radīšanu bija nepieciešamība pēc piemērota logo. Atslēgas vārdi ir WEE (miniatūrs, sīks, mazs) un FAB (no FABULOUS - brīnišķīgs, apbrīnojams). Mērķauditorija sievietes vecumā no 18 - 35 gadiem. Klients vēlējās, lai logo iederas modes industrijā, ir vienkāršs, moderns un valdzinošs. Mērķis - panākt, lai MA domātu, ka produkts simbolizē brīvību un izvēli būt savādākai. Tieši tāpēc priekš WEE FOR FAB izveidoju formās interesantu, pozitīvu un vienkāršu logotipu.


LĪGA ROZENTĀLE logo

Fiktīvie logo

harum scarum designs

Izstrādājot logo citu vajadzībām, radās vēlme izveidot arī savu logo, kas kalpotu kā paraksts un atpazīšanas zīme un arī apliecinātu mani kā grafikas dizaineri. Tāpat, kā citiem izstrādātajiem logo, arī šim izveidoju grafisko standartu, kas regulētu tā izmantošanu. Logotipā izmantota klusināta zaļganīgi zila krāsa, kas ir mierīga, nosvērta un neuzbāzīga.

Pildot vienu no skolas uzdevumiem, radās nepieciešamība izveidot dažus logo, kas, protams, bija izdomātam klientam radīti. Tā nu pavisam ātri tapa pieci logo - “Cloove & Grain” (statistikas birojs), “Black Bird Productions” (ierakstu kompānija), “Zack Cayne” (publiskās attiecības), “Sloun’s Fireplaces” (kamīnu ražošana), “Mishka Studio” (grafikas dizaina studija).

13


black bird productions

SLOUN’S FIREPLACES

14


ANDŽĀNE ANDRA identitāte

netradicionāls

vienkāršs

Šī identitāte veidota kā bakalaura darbs, beidzot studijas datordizaina specialitātē.

neuzbāzīgs

“drosmīgs”

viegli izšujams “viegls”

saskan ar ambient

“jauneklīgs”

ANDŽĀNE ANDRA logo

piemērots modes industrijai

transformējams atturīgs krāsās

atspoguļo konstruēšanu

viegli lasāms nedrīkst komunicēt ne lētumu, ne pārlieku dārdzību

asociējas ar eksperimentēšanu uzticību viesošs

atspoguļo radošumu

izsaka A.A. būtību

atturīgs profesionāls

Andra Andžāne ir jauna apģērbu konstruktore un dizainere, kas izgatavo gan individuālos, gan sērijveida pasūtījumus un vēlas radīt noteiktu tēlu, laika gaitā arī savu zīmolu. Vizuālā identitāte radīta, iedvesmojoties no Andžānes Andras personības un balstoties uz radītā produkta īpašībām. Mērķauditorija ir vīrieši un sievietes vecumā no 18 līdz 35 gadiem, kas valkā jaukta stila apģērbu (sportiskais + klasiskais, klasiskais + romantiskais), kā arī cilvēki, kam patīk izvēlēties Latvijā ražotu apģērbu, kas dizaina un kvalitātes ziņā neatpaliek no ārzemju ražotāju piedāvājuma. Andžānes Andras identitātei raksturīga elastība un askētisms. Tā atspoguļo radošu garu, askētismu krāsās, vienkāršību, kas Augšā pa kreisi > Andžānes Andras logo. Augšā vidū > Logo konstruēšana. Augšā pa labi > Piegrieztne kā iedvesmas avots. Pa kreisi > Īpašības, kas jākomunicē logo.

15


kombinēta ar interesantām detaļām, transformāciju, mērķu nopietnību, konstruēšanu, modi, dizainu, individualitāti, spēju eksperimentēt un meklēt jaunas iespējas un pieejas darba izpildē. Augšā pa kreisi > Andžānes Andras vizītkarte. Augšā pa labi > C5/C6 aploksne un veidlapa. >> Blakus lapaspusē > Augšā pa kreisi > Iepakojums. Augšā pa labi > Zīmogs. Lejā pa kreisi > Konstrukciju lapas iepakojums, lielā aploksne un uzlīmes. Lejā pa vidu > Piezīmju bloknts. Lejā pa labi > Etiķete.

16

Logotips veidots no pielāgota Raleway Thin burtveidola, kas izvēlēts dēļ tā viegluma un noteiktajām formām, kurās saglabātas arī varbūt nepieslīpētas nianses, piemēram, rindu burta "a" apaļā līnija ir nedaudz saplacināta un neregulāra, tāpat arī “n’’ burta arka ir mazliet neregulāra, nepadarot burtveidolu “aukstu” un statisku. Burtveidols ir padarīts nedaudz “resnāks”, lai uzlabotu tā nolasāmību arī mazos izmēros. “And” simbols radīts, modificējot Courier New burtveidolu. Logo pozicionē Andžāni Andru gan kā radošu, gan kā tehniski domājošu personību un, pielietojot to visos komunikāciju materiālos, vieš iepriekš minētās asociācijas ieinteresēto pušu prātos un palīdz veidot stabilu, uz kvalitāti, inovācijām un savstarpēju sapratni un cieņu balstītu zīmolu, kura

filozofijas pamatā ir “UN” princips - konstruēšana un dizains, radošums un tehniskums, individuāls un universāls, eksperimentēšana un klasiskas vērtības, vienkāršs un interesants, atturīgs un drosmīgs, funkcionāls un dekoratīvs. Logotipā izcelts “AND”, norādot uz identitātes un topošā zīmola filozofiju. Logo ir veidots melns un tā lietošanā paredzēti tikai divi krāsu/bezkrāsu varianti - melns un balts, tādējādi saglabājot krāsu askētismu, skaidrību, noteiktību un vieglumu, viešot uzticību un iekļaujoties kopējā nozarē. Tika izveidoti logotips, vizītkarte, veidlapa, iepakojums, etiķete, zīmogs, piezīmju bloknots, uzlīmes, C6/C5 aploksne un C4 aploksne, kas var būt arī kā konstrukciju lapas iepakojums.


17


Mājas lapas dizains Vienā no skolas uzdevumiem bija jāizveido mājas lapa un tās dizains izdomātam vai reālam uzņēmumam, izmantojot sagatavi (templeitu). Tapa grafikas dizaina studijas “Mishka Studio” mājas lapa. Darba sākumā izvēlējos templeitu ar nedaudzām sadaļām un vienkāršu uzbūvi.

18


Mājas lapas dizains 2 Vienā no lekcijām tika uzdots izveidot savu portfolio un tā dizainu uz sagataves bāzes, izmantojot Flash programmu. Izvēlējos sagatavi ar vienkāršu struktūru un askētisku izskatu. Dizains ieturēts gaišās krāsās, minimālistiskā stilā.

19


LĪGA ROZENTĀLE vizītkarte

Pēc izveidota logo, tika izstrādāts arī vizītkartes dizains. Vizītkarte ieturēta identitātes krāsās, abpusēja, ar nelielu informācijas daudzumu. Vizītkartes otrā pusē raksts no logo garumzīmēm.

Augšā pa kreisi > Vizītkartes. Augšā pa labi > Raksts no vizītkartes otras puses.

20


UBUS grāmatas dizains un makets

Esot praksē uzņēmumā “ESTEES”, bija iespēja veidot dizainu “UBUS” konferences Liepājā materiāliem un vēlāk arī maketēt un izstrādāt dizainu konferences darbu katalogam (grāmatai). Grāmatas maketēšana bija samērā liels izaicinājums, jo kas tāds tika darīts pirmo reizi. Iecerētais dizains sākumā bija jāprezentē UBUS projekta kuratorei no Šauļu Universitātes, kas tika arī akceptēts. Dizaina pamatā ņēmu ideju par baltu tautiskumu - izmantoju baltu rakstu zīmes (Dieva, Laimas, Saules u.c. zīmes). Projekta nosaukums “The Unity of the Balts Under the Sun” (rakstīts “Cīrulis” burtveidolā (dizainere Liene Drāzniece)) tika savienots ar Saules zīmi, kas simboliski kļuva par konferences logo. Grāmatas vāki veidoti no matēta bieza papīra, iekšējie vāki apdrukāti. Grāmatā un konferences materiālos izmantoti burtveidoli “Cīrulis” - ar izteiktu latvisku raksturu, un “Segoe UI Light” - viegls un askētisks. Augšā pa kreisi > Konferencei veidotais simboliskais logo. Augšā pa labi > UBUS grāmata. Vāks. Lejā pa kreisi > UBUS grāmata. Priekšvārds. Lejā pa labi >UBUS grāmata. Iekšlapas.

21


ABPUS izstādes plakāts Liepājas Bērnu un jauniešu centra foto studijas izstādei “Abpus” Liepājas Olimpiskajā centrā tika izstrādāts dizains plakātam. Izstādes nosaukums raksturo tā tematiku - šoreiz visi dalībnieki, jaunie fotogrāfi, iejutās objektīva abās pusēs. Tam pielāgots arī plakāta dizains - tas ir it kā pārdalīts uz pusēm.

Liepajas BJC KRUMU IELa 29 JAUNIESU foto studijas

Liepajas Olimpiska centra ROZU ZALES FOAJE no 2011. gada 16. aprila no plkst. 08.00 - 22.00

22

fotoportretu izstade


Izstādes BULTAS plakāts un ielūgums

2011. gada februārī Jelgavas Kultūras namā norisinājās ikgadējā Spīdolas dienas izstāde. Šogad nosaukums “Bultas” un tematika - kaligrāfija. Tai bija nepieciešams izveidot plakātu/afišu. Par pamatu izmantoju pieklusinātu zaļganu toni. Stils ieturēts nedaudz nekārtīgs, mazliet “ass” un “jauneklīgs”. Nosaukumā izmantots burtveidols “Amputa Bangiz”, kas ir visai robusts un, manuprāt, lieliski atspoguļo bultas galvenās iezīmes - ass, noteikts, ‘’vēss’’. Plakāta centrālajā daļā sakombinētas un apstrādātas skices un detaļas no izstādes darbiem.

Pa kreisi > Izstādes plakāts. Augšā > Ielūgums uz izstādi.

23


2010. gada veikums


Vides objekts FLOW OF TIME

Augšā pa kreisi > Apļveida salikums. Augšā pa labi > Zvaigznes veida salikums. Lejā > Izmēri.

26

Vienā no skolas uzdevumiem bija jāizveido vides objekts, izmantojot kādu no 3d programmām. Ideja - “Flow of Time” veidots plūstošās līnijās, tādējādi simbolizējot laika plūdumu. Soliņi ir ar ieliektām kājām, tāpēc, tos kombinējot, iespējams veidot dažādas figūras. Soliņam paredzētas 12 krāsas. Materiāls - Powder - coated aluminium. Soliņa izmēri ir 45x200x30cm.


Zemgales diabēta centra logo atsvaidzināšana

Zemgales diabēta centrs Zemgales diabēta centrs ir medicīnas iestāde, kas atrodas Jelgavā. Tā vadītāja Sigita Pastare izteica vēlmi atsvaidzināt esošo logo. Tā krāsa nešķita piemērota diabēta kabinetam bija nepieciešamība pēc kādas siltākas un patīkamākas krāsas. Roku forma bija nedaudz kroplīga - tā bija jāpietuvina realitātei. Kopējais logo iespaids bija pārāk robusts. Jaunajam logo tika uzlabota kompozīcija (teksts izlīdzināts ar simbolu), uzlabota roku forma, piemeklēta maigāka krāsa un “mīkstāks” burtveidols.

krāsa ir harmoniska, šajā gadījumā arī silta un patīkama, kā arī estētiska.

Augšā pa kreisi > Vecais logo. Augšā pa labi > Jaunais logo.

Logotipa aplim izvēlēta dzeltenā krāsa, jo tā tiek saistīta ar saulainu laiku, tāpēc nozīmē arī prieku un pacilātību. Dzeltenā krāsa tiek asociēta arī ar sauli, siltumu, optimismu un enerģiju. Logotipa tekstuālajā daļā izmantota brūnā krāsa smilšu tonī un rokām nedaudz tumšāks brūnā tonis, jo šī

27


28

Apsveikums Ziemassvētkos

Apsveikums Ziemassvētkos 2

Viens no diviem apsveikumiem Ziemassvētkos, kas tapuši pēc draugu lūguma.

Viens no diviem apsveikumiem Ziemassvētkos, kas tapuši pēc draugu lūguma.

Apsveikums PIENEŅPŪKAS

Apsveikums tapis par godu paziņas 50. dzimšanas dienai. Ideja - lai nākamie jubilāra gadi ir viegli un gaisīgi kā pieneņpūkas! Apsveikuma izgatavošanā izmantoti četri materiāli - kartons, skiču papīrs, kovilna un mākslīgā kažokāda.


Grāmata LAIMA

Grāmata tapusi kā dāvana dzimšanas dienā. Tās izgatavošanai izmantoti ekoloģiski materiāli. Dizaina pamatā ir Laimas zīme.

Augšā pa kreisi > Grāmata LAIMA. 2. vāks. Augšā pa labi > Grāmata LAIMA. Mala. Lejā > Grāmata LAIMA. 1. vāks.

29


Izstādes PAVASARIS GULTĀ darbs GOOD MORNING

Izstādei “Pavasaris gultā” sadarbībā ar kolēģi Olgu Truli tapa ideja alternatīvam interjeram ar nosaukumu “Good Morning”. Tapinātā interjera pamatideja ir pamošanās un svaigums. Viens no galvenajiem mērķiem bija izveidot efektīvu interjeru, ieguldot pēc iespējas mazākas finanses. Interjera objekti ir zāles siena, kartona krēsls, skalu lampa, mīkstas čības, zāles paklāji, spilveni, balti atvilkņu plaukti, svaigi zaļi dārzeņi un augļi, piens, piena pudeles un glāze. Pamatā izmantota baltā (tīrība), zaļā (daba) un bēšā(zeme) krāsa. Zāles siena gatavota no 4 paklājiem, kuros izdiedzēti vasaras mieži “Abava”. Siena ir galvenais objekts telpā, kas izceļ interjera kopējo ideju. Vairāk attēlu ar šo darbu pieejami manā e-portfolio www.liaroze.wordpress.com.

30

Augšā pa kreisi > Plaukti no atvilktnēm. Augšā pa labi > Spilveni ar GOOD MORNING logo. Lejā > Fragments no GOOD MORNING darba. >> Blakus lapaspusē > Skats no ieejas uz GOOD MORNING interjeru.


Izstādes PAVASARIS GULTĀ plakāts un reklāma 2010. gada 30. aprīlī Liepājā norisinājās Liepājas Universitātes 3. datordizaina kursa studentu izstāde “Pavasaris gultā”. Tajā jaunie censoņi izstādīja dažādās tehnikās izstrādātus darbus, kas veltīti izstādes nosaukumam. Izstādē piedalījos gan ar darbu, gan kā viena no diviem organizatoriem. Tika meklēti arī sponsori, veikti reklāmas pasākumi, piesaistīti pazīstami dīdžeji un jaunie mūziķi. Pats laikietilpīgākais posms plakāta izveidē bija fotosesija brīvā dabā, proti, mežā. Laiks vēl bija visai vēss, saule spīdēja visai reti un daba bija tik tikko sākusi mosties, tāpēc piemērotas vietas atrašana nebija viegls uzdevums. Plakāta dizainā piemeklēts visai “nenopietns” burtveidols. Krāsas ieturētas pieklusinātas - bez spilgtiem toņiem. Kā reklāmas objekts tika izveidota sniegbalta gulta, kurā izdiedzēti mieži. Gulta tika izvietota lielākajā Liepājas tirdzniecības centrā. Ideja tapa sadarbībā ar Olgu Truli. Pēc izstādes izveidoju arī e-katalogu ar visiem izstādes dalībniekiem un viņu darbiem. To var aplūkot http://issuu.com/lia_/docs/spring_between_the_sheets. Tā pēdējās lapaspusēs iespējams redzēt arī vienu no reklāmas objektiem - gultu un izstādes ielūgumus.

Pa kreisi > Izstādes plakāts. >> Blakus lapaspusē > Izstādes reklāma CEĻOJOŠĀ GULTA.

32


Telpas 3D vizualizācija

Viens no skolas uzdevumiem - izstrādāt interjera skices un izveidot tam 3D vizualizāciju. Izvēlējos izstrādāt vannasistabas interjeru. Galvenie materiāli - betons, keramika, metāls un koks.

Augšā pa kreisi > Vannasistaba. Augšā pa labi > Tualetes pods. Lejā pa kreisi > Izlietne. Dienas apgaismojums. Lejā pa labi > Izlietne. Vakara apgaismojums.

34


Telpas 3D vizualizācija 2

Kādā no brīvā laika brīžiem tapis 3D interjers izdomātai telpai - studijas tipa 1. stāvam - dzīvojamā istaba kopā ar virtuvi unpriekštelpu.

Augšā pa kreisi > Telpa. Skats uz logu. Augšā pa labi > Telpa. Virtuves daļa. Lejā pa kreisi > Telpa. Spogulis. Lejā pa labi > Telpa. Dzīvojamā zona.

35


2009. gada veikums


Burtu dizains MAIZE

Iepakojuma šrifta kompozīcija

Green

dizaina viedokļa tā ir “garšīgāka”.

Viens no uzdevumiem burtu mācībā bija izveidot savu burtu dizainu, izmantojot kādu no dabas formām vai priekšmetiem. Par pamatu ņēmu kukurūzas (ang. maize) sēklu, ko stilizēju, attīstīju un ietvēru burtu dizainā.

Sērkociņi kartona vāciņos. Vāciņu iekšpusē sniegti padomi vides saudzēšanā. Vāciņu izmēri: 60 x 60 mm. Sērkociņu skaits plāksnītē - 10 gb. Sēra galviņas krāsa melna, bet sēra joslas - zaļa. Izmantotie materiāli ir koks un kartons.

Viens no uzdevumiem burtu mācībā - izveidot iepakojuma šrifta kompozīciju. Bija iespējams izvēlēties veidot kompozīciju sērkociņu kastītei vai zobu pastas iepakojumam. Izvēlējos sērkociņu kastīti, jo manā skatījumā no

38

Augšā pa kreisi > Kastītes priekšējais vāks. Augšā pa labi > Atvērta kastīte. Pa kreisi > Kastītes aizmugurējais vāks.


Plakāta dizains Viens no skolas uzdevumiem - izveidot pakāta dizainu par tēmu “ēdiens”, izmantojot Photoshop. Pievilcīgāka likās ideja, nevis par kāda ēdiena reklāmu, bet gan kāda uzņēmuma, kas nodrošina patērētājus ar šo produktu. Tapa plakāts izdomātam Latvijas uzņēmumam “Mimi”.

39


Paldies, ka veltトォjト》 laiku mana portfolio apskatei!

Lia portfolio  

Portfolio (grafikas dizains un citi zvēri)

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you