Page 1

Aadress: Ferdinand Gustav Adoffi 11, Rakvere / Tel 666 7394 / info@kroonikeskus.ee / www.kroonikeskus.ee

JAANUAR 2012

Rakvere teatrijuht Üllar Saaremäe tunneb end hästi nii püünel kui poes


Üllar Saaremäe Rakvere teatrijuht tunneb end ühtviisi hästi nii püünel kui poes Virumaa poisi Üllar Saaremäe suul on selline pahapoisilik naeratus, kes teab, et talle kõik andeks antakse. Küllap käivad trikid ja tembud teatrijuhi tööelu juurde, nagu söögiasjandus, ratsutamine ja reisimine eraelu juurde. Millist ametit teatris peate? Kuidas läheb? Olen Rakvere teatri peanäitejuht, mu töö hõlmab kogu pilti, mis publikule saali tulles avaneb, kui eesriie tõuseb. Ja, imelik mõeldagi, see on mul 16. hooaeg teatris! Teatrielu on üsna hoogne - parimad ajad on praegu. Lavale on tulemas üks väga inimlik komöödia „Armastus tööpostil“, Peeter Tammearu poolt lavastatud. Samuti vabadussõjast ja pagulusest rääkiv näitemäng August Gailiti teoste ainetel, mis sündis Margus Kasterpalu lavastajakäe alt. Kuidas Rakvere linnaga lood on, kas see on üks vaikne koht, kus midagi eriti ei toimu? Põhjus, miks 1996. aastal Rakverre tulin, oli teater ja kui seda poleks, ei oleks mul ka asja siin olla. Peab mainima, et nende aastatega on linn totaalselt muutunud. Minu jaoks linn igav pole, sest kuigi linna sisse kirjutatud, elan ise 30 km linnast väljas metsatalus ja linnatulek on sündmus. Peale töötegemise käin siin veel toiduvarusid täiendamas. Nimelt armastan sõltuvalt meeleolust midagi huvitavat söögiks teha: kas siis idamaiseid india, hiina ja tai toite või midagi Vahemeremaade köögist, viinamarjalehte ja päikesekuivatatud tomatitega. Samas suur katsetaja

ma pole, põhimõtteliselt saan eesti söökide peal hakkama. Lemmikmaitseained on ikka pipar ja sool. Mis seob teatrit ja Kroonikeskust? Juba vanas Roomas öeldi, et andke inimestele leiba ja tsirkust. Kartulikotti ja sealiha ei pea, ega saagi, teatrile eelistada. See on eriline pisik, mis teatrisse toob. Kui seda pole, ei veena miski muu ja vastupidi, teatrihuvilist ei pea miski kinni. Kroonikeskusega seob meid koostöö: meie teatri piletid on pidevalt Kroonikeskuses loosiauhindadeks väljas, nii ka see kord: ostutšeki kasti viskamisel võib vedada teatripiletitega, kliendikaardi või suvelavastuse pääsmetega.


TUTVUSTAME TEGIJAID — KES ON KES KROONIKESKUSES Marjana Lõomets, Diivaniparadiis Väike ja väle, aga väga tugev. Nii võiks iseloomustada Marjanat, kes rõõmsameelselt Diivaniparadiisi juhib ja suurtele mööblikobakatelegi tuule alla teeb. „Jõusaalis pole vaja käiagi,“ rõõmustab ta ise füüsilise töö üle. Kuidas teie leidsite oma tee kauplusesse ja selle juhatajaks? Kuna olin tööl Eestist eemal ja otsustasime perega, et parem on siiski kodus, siis hakkasingi aktiivselt tööd vaatama. Otsisin sellist, mis mind arendaks ja samas esitaks ka väljakutseid. Läbi CV-keskuse portaali leidsingi pakkumise ja kandideerisin. Töö on põnev - osalen kliendiga koos protsessis, kus valime talle sobiva toote, mida ta kasutab aastaid. Piisavalt palju on vastutust, et kõik toimiks ja rahul oleks nii kliendid, töötajad kui tööandja. Milline meeskond teie poes Rakveres töötab? Meie kaupluses töötab kokku 3 inimest - juhataja, konsultant ja laomees-konsultant. Meeskonnaga on mul vedanud - jõuame suuremate otsusteni koos arutledes ja aktiivselt mõeldes, kuidas kogu tööd paremini organiseerida ja kliendile rohkem pakkuda. Millal avas Diivaniparadiis oma esinduse Kroonikeskuses? Kroonikeskuse II korrusel asume alates 2010 aasta juulikuust. Milline on poe kaubavalik ja arengusuund? Meie kaubavalik pole päris tavapärane, pakume nii modernsemat kui ka uus-antiik mööblit. Diivaniparadiisis on igasse tuppa midagi sobilikku. Siin saad sisustada endale elegantse elutoa ning leiad ka kööki ja magamistuppa kõik vajaliku. Samuti pakume hulgaliselt sisustuselemente – küünaldest lauanõudeni. Tulevikus on plaanis laiendada just sisustuskaupade osakaalu. Soovime pakkuda uusi, huvitavaid ja isikupäraseid tooteid. Ka mööblivalik täieneb pidevalt

uute kollektsioonidega ning alati leiab meie kaupluses midagi praktilist ja põnevat. Millised uudistooted või erilise disainiga asjad vääriksid esiletoomist? Kindlasti väärib tähelepanu Indoneesia päritolu mahagonipuust antiikmööbel, mida vanutatud ilme saamiseks põletatakse. Kuna mööbel valmistatakse kuivatamata puidust, annavad kõik praod ja peitsi ebatasasused esemele kordumatu uus-antiikse mulje. Seega saad endale näiteks kapi või kummuti, mida mitte kellelgi teisel ei ole. Millised sooduskampaaniad, - tooted on jaanuarikuus plaanis? Jaanuarikuus on meil suur allahindlus, hinnad langevad lausa 70% Hea võimalus säästa iga toa sisustamisel!

Jaanuarikuus on meil suur allahindlus, hinnad langevad lausa 70%!


TUTVUSTAME TEGIJAID — KES ON KES KROONIKESKUSES Marika Leiten, AG Riiete ostmine võib olla paras peavalu: Mis on praegu moes? Mis sobib just mulle? Segaduse korral on abiks asjatundlik nõu, nagu AG poe juhataja Marika seda oskab anda. Kuidas teie leidsite oma tee kauplusesse ja selle juhatajaks ? Aastal 2006 läks meie kaupluse juhataja tööle Jõhvi vastavatavasse uude A&G kauplusesse ning minul avanes võimalus asuda Rakvere poodi juhtima. Seega õppinud olen kõike n.ö töö käigus. Kui palju inimesi teie Rakvere poes töötab, palju ettevõttes kokku? Rakvere AG kaupluses on tööl 4, AG Kaubanduse AS-is 217 inimest. Üle Eesti on kokku 34 kauplust, sealhulgas Vila, VeroModa, Jack&Jones, Broadway, Esprit ja EDC brändipoed. Kas müüjatelt saab head nõu küsida? Meie meeskond koosneb aktiivsetest inimestest, kes kõik töötavad ühise eesmärgi nimel ― pakkuda igale kliendile just temale sobivaid riideid koos parima teenindusega. Teenindajad on trenditeadlikud ja tunnevad meie kaupa hästi, seega saab meie kauplusest alati head nõu ja abi valikute tegemisel. Millal avasite oma esinduse Kroonikeskuses? AG kaupluse avasime 2004. aasta märtsis. Oleme asukohaga rahul, sest kesklinn on ju vaieldamatult parim koht, keskuse suureks plussiks ka maa-aluse parkla olemasolu. Kui palju nädalas inimesi ostmas käib? Kuidas ja mille kaudu kohalikke oma poest ja kampaaniatest teavitate? Oleneb muidugi nädalast ja hooajast, umbes 180―210 inimest keskmiselt. Kohalikke teavitame Kroonikeskuse kliendilehe kaudu. Aktiivselt saadame välja AG uudiskirja, suhtleme klientidega AG Facebooki lehe ja kodulehe kaudu. Suuremate kampaaniate puhul kasutame kohalikke reklaamikanaleid.

Milliseid soodsaid ostuvõimalusi toob jaanuarikuu? AG Rakvere kauplus soovib pakkuda jätkuvalt laias valikus taskukohase hinnaga trendirõivaid noortele, meestele ja naistele. Jaanuarikuus jätkub detsembris alanud AG ripsmetuši kampaania, kus anname vähemalt 70-eurose ostu sooritajatele kingituseks Max Factor Lash Extension Effect ripsmetuši. Samuti on jaanuaris AG kauplustes üle Eesti allahindluskampaania.

Jaanuaris on AG kauplustes üle Eesti allahindluskampaania.


TUTVUSTAME TEGIJAID — KES ON KES KROONIKESKUSES Liivika Toovis, SHU SHU juhataja Liivika Toovis kiirgab rõõmsat tuju ja positiivsust. Kaastöötajad ja kliendid käivad tema naeratusest ja entusiasmist osa saamas. Mida sa ise välja jagad, seda saad ka vastu, nagu kõlab käibetõde. Kui kaua olete kingade-saabastega tegelenud? Sügisel sai 9 aastat kinganduses töötamist täis. Siin Kroonikeskuses olen olnud selle maja algusest saadik, oma rada on sisse tallatud ja mind peetakse juba kingapoe maskotiks :-). King on kirg, mulle kohe istub nendega tegelemine. Mingi muu asja müümine peale juveelide ja jalatsite ei tuleks minu puhul kõne allagi. Milline on teie poe naiskond? Praegu töötab meil 3 inimest, SHU ketis kokku 70. Pean kollektiivi väga oluliseks, kõik tuleneb koostööst. Tähtis on üksteise toetamine ja mõistmine. Meie jagame omavahel rõõme ja muresid, intrigantidele naiskonnas kohta pole. Selle eest, et kõik 100% toimib, olen tänulik ka oma „paremale käele“ Monikale. Milliseid soodustusi toob aasta algus? Meie kaupluses kliendikaarti pole, soodustusi toob partnerkaart, millega saab eri toodetelt 20% alla. Jaanuarikuus on tulemas ka palju „Täna odav“ odavpakkumisi.

Mis on SHU filosoofia, mida klientidega jagada? Meie SHUs arvame, et ka soodne jalats saab olla praktiline ja stiilne. Samuti leiame, et moodne ja säästlik pole hoopiski vastandid. Enesestmõistetavalt peab ostmine olema mõnus ka hea hinnaga poes! Oleme olemas just tänu oma klientidele ja nende jaoks. Partnerkaardiga saab eri toodetelt 20% alla. Jaanuarikuus on tulemas ka palju „Täna odav“ odavpakkumisi.

Kingiabi Sinule Kroonikeskuse kinkekaart


-60% KUNI

Kroonikeskuse II korrusel

TOP

ÕM

TRÕ EL

Jääb ro raha hkem pe kinos rega käimi seks!

SU U R I M VA L I K , PA R I M H I N D

K I N G AD KO GU PER ELE

Hinnad soodsad! Tulge tutvuma!

SUPERNALI VÄGALUSTLIK

EKSTRAÜLIVÕRDES

jaanuaris ALLAHINDLUS KUNI

-80% Jaanuaris paljud pesud ja T-särgid

-50%

30 - 50 %

KINKEKAARDID (väärtuses)


ÜKS ÕIGE PIDU SAAB ALATI ALGUSE SELVERI KÖÖGIST!

Selveri Köögi tooteid saad tellida: • Kõikide Selverite infolettidest • Telefonil 602 4800 (E–R kell 9–17) • e-mailiga, aadressil tellimine@selver.eu • meie kodulehel www.selver.eu

Internetist tellides ja kohe makstes on kõik kaubad 10% soodsamad!

UUDIS! CATERING ja PEOKORRALDUS Lisaks maitsvatele roogadele ja hõrgutavatele jookidele võid meilt tellida ka peokorralduse täisteenuse– toidunõude rentimisest meelelahutusprogrammi koostamiseni. Täpsem Info cateringi ja peokorralduse kohta www.selver.eu või telefonil 506 2208.

SUPERPAKKUMISED!

Pesupulber Persil, 2 kg +pesuloputusvahend Silan, 500 ml, 1 kmpl

-18%

WC puhastusvahend Harpic, -30%

750 ml, 1 tk

Pure Natural, Brilliance

Original, Lemon, Fresh

49

Padi, 50 x 60 cm, 1 tk

6.

39

1.

1.99

7.99

(sisu: polüesterkiud, kate: 50% puuvill, 50% polüester)

1L/1.85

Tekk, 150 x 200 cm, 1 tk

(sisu: polüesterkiud, kate: 50% puuvill, 50% polüester)

-39%

-27%

29

99

2. 11. KERAAMILISED LILLEPOTID -30% 3.79

39

1.

1.99

16.49

21

87

3. 5. 4.59

8.39

Suurim valik. Kodusem tunne.


ILUTEENUSED • naiste ja meeste juuksur • maniküür, pediküür, küünetehnik • jumestaja, püsimeik • Semi-tattoo • massaaž • Lily Lolo mineraalkosmeetika

Kroonikeskuse I korrusel Tel. 322 0125

JAANUAR - SÜNNIPÄEVAKUU

JUVEELIÄRI PAKKUMISED JAANUARIKS

KOGU KULD 585°

9 - 14. jaanuar kõik juuksehooldustooted -20% SVETLANA tehtud laste juukselõikus 5€ ja meeste juuksetattood -10%

-10 % SVETLANA KUŠNARJOV juuksur

Helksiine Lilleäri aitab muuta Teie sündmused pidulikuks ja meeldejäävaks, lilled saadavad meid nii rõõmupäevadel kui ka kurbadel hetkedel, Helksiine Lilleäri aitab Teid alati rõõmuga. E-L 9.00 – 21.00 P 9.00- 19.00 Tel. 3223 355

Tahad vabadust ja muretut elu - sõida Indiasse ! Goa 14 päevased reisid 12.01 ja 26.01


Asume Kroonikeskuse I korrusel

Hea valik ja soodsad hinnad pidurõivastele, mütsidele ja teksadele. Pildil on illustratiivne tähendus.

HOOAJAKAUPADE ALLAHINDLUS! Paljude kaupade hinnad all

20% - 50% Kroonikeskuse I korrusel

MÜÜGIL SUUR VALIK TALVERÕIVAID PALJUDEL TOODETEL SOODUSHINNAD KUNI -30%

e-pood www.bosse.ee nüüd avatud


Avatud: E-R 9-20, L 9-17, P 10-15 Tel. 322 3314


Pidu algab siit! Alkohoolsed joogid, veed, mahlad, maiustused, tubakatooted.

E-P 10-22 Kroonikeskuse I korrusel

Saabusid müügile Rauf teed - tulge tutvuma!

LINNA PARIMAD HINNAD! korteri välisustele maja välisustele

• ERILISE DISAINIGA LÜKANDUKSED • KÖÖGIMÖÖBEL SÜDAMELE • VAHVA LASTETUBA PÕNNIDELE • ELUTOA LAHENDUSED SULLE

Kroonikeskuse 1 korrusel, info tel. 633 5499

Avatud E-P 9-21

Ostame maju, kortereid, metsaraiet, põllu- ja metsamaid. Müüme maju, kortereid, metsaraiet, põllu- ja metsamaid. Nõustamine kinnisvara ostu – müügi finantseerimisalastes küsimustes. Anname laenu kinnisvara tagatisel, intressiga alates 15% aastas. Tel 32 70670 www.virumaainvest.ee info@virumaainvest.ee


-70% kuni

SISUSTUSKAUPLUS

Kampaania kestab 27.12.2011 kuni 15.01.2012

Diivanid / SÜÜgilauad ja -toolid / Voodid / Madratsid / Riidekapid / Lauanþud / Sektsioonid / Lþhnakßßnlad

www.paradiis.ee ÇĄ Ǥ Ǥ†‘ˆĎ?‹ͳͳǥ”‘‘Â?‹Â?‡•Â?—•‡ʹǤÂ?‘””—• ÇŚ͝njͳ͝ǥ͝njͳ͚ǥ‡ŽÍľ;͡͸;ʹͺ

Kingiabi Sinule Kroonikeskuse kinkekaart

PUHAS RĂ•Ă•M KAUPLEMISEST RAKVERE SĂœDALINNAS! Kroonikeskuse vabad rendipinnad: I KORRUS O KORRUS 25 m² 455,30 m² 132 m²

Lisainfo: www.kroonikeskus.ee tel. 5556 7338 turundus@kroonikeskus.ee

Detsembrikuu kino- ja teatripiletite vĂľitjad: TIINA SILD, TRIIN RISTLA, HĂ„LI ALAKĂœLA

Palju Ăľnne!

Aadress: Ferdinand Gustav AdoďŹƒ 11, Rakvere / Tel 5556 7338 / turundus@kroonikeskus.ee / www.kroonikeskus.ee

Kroonikeskus jaanuar 2012  

Kroonikeskus jaanuar 2012

Kroonikeskus jaanuar 2012  

Kroonikeskus jaanuar 2012

Advertisement