Page 1


užkandžiai su vištiena Nesudėtingų ir gardžių užkandžių idėjos!


1 Vištienos kąsneliai

4 porcijos

Ingredientai: 300 g vištienos filė Druska Pipirai 2 valg. šaukšt. kukurūzų dribsnių 2 kiaušiniai 2 valg. šaukšt. miltų

Paruošimas: Įkaitinkite orkaitę iki 200 °C. Supjaustykite vištieną juostelėmis ir pagardinkite druska bei pipirais. Sutrinkite kukurūzų dribsnius. Išplakite kiaušinius. Tuomet pavoliokite vištienos juosteles į miltus, pamirkykite kiaušinių plakinyje ir pavoliokite dribsniuose. Sudėkite vištienos kąsnelius į kepimo popieriumi išklotą skardą. Kepkite apie 30 minučių. Patiekite su pomidorų padažu.

5


kąsneliai su 2 Vištienos muskato riešutais

8 porcijos

Ingredientai: 600 g vištienos filė 3 kiaušiniai 100 g smulkintų muskato riešutų Druska Pipirai 2 valg. šaukšt. majonezo

Paruošimas: Įkaitinkite orkaitę iki 200 °C. Vištienos filė susmulkinkite ir sudėkite į dubenį. Įmuškite kiaušinius, suberkite riešutus, pagardinkite druska, pipirais, įdėkite majonezo ir gerai išmaišykite. Sulipdykite mažus kotletus ir sudėkite ant kepimo popieriumi išklotos kepimo skardos. Kepkite orkaitėje, kol gražiai apskrus, apie 20–25 minutes.

6


3 Vištienos piršteliai

6 porcijos

Ingredientai: 500 g vištienos filė Druska Pipirai Žiupsnelis saldžiosios paprikos miltelių 3 valg. šaukšt. medaus 2 valg. šaukšt. garstyčių 2 kiaušiniai 4 valg. šaukšt. kukurūzų dribsnių

Paruošimas: Įkaitinkite orkaitę iki 200 °C. Supjaustykite vištieną juostelėmis. Apibarstykite druska, pipirais ir paprikos milteliais. Dubenyje sumaišykite medų, garstyčias ir vištienos juosteles. Užtraukite dubenį maistine plėvele ir palaikykite šaldytuve apie 2 valandas. Tuomet pirštais nubraukite marinatą nuo vištienos juostelių. Apvoliokite jas kiaušinių plakinyje ir kukurūzų dribsniuose. Sudėkite pirštelius ant kepimo popieriumi išklotos skardos ir kepkite apie 30 minučių, kol gražiai apskrus.

7


4 Cukinijų suktinukai

4 porcijos

Ingredientai: 1 vidutinio dydžio cukinija Druska 2 puselės vištienos filė 1½ arb. šaukšt. vištienos prieskonių 100 g mocarelos sūrio

Paruošimas: Įkaitinkite orkaitę iki 200 °C. Supjaustykite cukiniją ilgomis, plonomis juostelėmis, pabarstykite jas druska. Vištieną taip pat supjaustykite ilgomis plonomis juostelėmis ir įtrinkite vištienos prieskoniais. Ant cukinijos juostelių uždėkite vištienos juosteles ir apibarstykite tarkuota mocarela. Susukite ir persmeikite mediniu smeigtuku. Sudėkite į kepimo popieriumi išklotą skardą ir kepkite apie 30 minučių.

8


suktinukai su 5 Vištienos sūriu ir alyvuogėmis

4 porcijos

Ingredientai: 10 juodųjų alyvuogių 100 g fermentinio sūrio 2 puselės vištienos filė Druska Pipirai 2 arb. šaukšt. džiovintų čiobrelių

Paruošimas: Įkaitinkite orkaitę iki 190 °C. Dubenyje sumaišykite supjaustytas alyvuoges ir sutarkuotą sūrį. Vištienos filė perpjaukite išilgai į dvi lygias dalis. Apibarstykite druska, pipirais ir čiobreliais. Uždėkite sūrio ir alyvuogių mišinį, susukite ir persmeikite smeigtuku. Sudėkite į kepimo popieriumi išklotą skardą. Kepkite orkaitėje apie 40–50 minučių.

9


kąsneliai su 6 Vištienos medumi

4 porcijos

Ingredientai: 500 g vištienos filė 6 valg. šaukšt. miltų ½ arb. šaukšt. druskos Pipirai 2 valg. šaukšt. skysto medaus 1 aitrioji paprika 2 skiltelės česnako 2–3 valg. šaukšt. sviesto

Paruošimas: Supjaustykite vištieną nedideliais gabaliukais. Lėkštėje sumaišykite miltus, druską ir pipirus, pavoliokite mišinyje vištienos gabaliukus. Medų sumaišykite su smulkiai supjaustyta aitriąja paprika ir įspauskite česnako skilteles. Atidėkite į šalį. Apskrudinkite vištieną keptuvėje su įkaitintu sviestu 5–8 minutes. Galiausiai apipilkite vištieną medumi ir maišydami kepkite dar kelias minutes.

10


7 Suktinukai su špinatais

4 porcijos

Ingredientai: 2 puselės vištienos filė Druska Pipirai 50 g špinatų 100 g mocarelos sūrio

Paruošimas: Įkaitinkite orkaitę iki 200 °C. Padalykite vištienos filė išilgai per pusę. Apibarstykite druska ir pipirais. Nuplikykite špinatus verdančiu vandeniu ir sumaišykite su tarkuota mocarela. Sudėkite įdarą ant vištienos filė, suvyniokite ir persmeikite mediniu smeigtuku. Sudėkite suktinukus ant kepimo popieriumi išklotos skardos ir kepkite orkaitėje apie 40 minučių.

11


ĮSIGYKITE

KNYGĄ DABAR

Profile for knygos.lt

100 patiekalu su vistiena receptu  

Knygos 100 patiekalu su vistiena receptu istrauka

100 patiekalu su vistiena receptu  

Knygos 100 patiekalu su vistiena receptu istrauka

Profile for knygos.lt
Advertisement