Page 171

Ant–Ast Anttinen Oiva Arkkitehdit Oy Helsinki 0503602465

Arbuusi Oy Askola 0400667113

* Tilitoimisto Anttinen Ky Espoo 09810540

Arcada - Nylands svenska yrkeshögskola Helsinki 0207699699

Anvia Securi Oy Vantaa 0290013000

VIPARO - Viittomakieliset Palvelut Aro Oy Helsinki 0403003333 * Aro Yhtiöt Oy Helsinki 0108356200

ASG - Advanced Solutions Group Oy Vantaa 0207466000 Ashland Finland Oy Porvoo 09228420 Asianajotoimisto MK-Law Oy Kirkkonummi 0407416808

Arctech Helsinki Shipyard Oy Helsinki 01062220

Oy Arosell Ab Porvoo 0405116969

* Arctest Oy Espoo 098592522

Aro-Yhtymä Oy Helsinki 02054771

Arctic Container Oy Helsinki 0400408054

* Arpre Oy Nurmijärvi 0102713009

Arctic Myynti Oy Vantaa 0400691474

Arrow ECS Finland Oy Espoo 0207656600

Tilitoimisto A-Palvelu Oy Helsinki 096801368

Arctinar Oy Helsinki 0102961300

Arrow Finland Oy Espoo 09476660

Apex Communications Finland Oy Espoo 0505378333

* Are Oy Vantaa 0205305500

* Arsedel Oy Vantaa 09 271 0019

Apfel System Oy Helsinki

Area m2 Oy Helsinki 0400555311

Artegrafica Oy Helsinki 09442072

Aresman Oy Vantaa 0942579880

Artek oy ab Helsinki 0106173420

Arffman Consulting Oy Helsinki 086151500

Artfull Oy Helsinki 093404450

Arial-Sähkö Oy Helsinki 0405926448

Articular Ab Helsinki 0941535555

Tilitoimisto Ariluoma Oy Nurmijärvi 092509595

Arts & Minds Oy Espoo 095915050

Arita Helsinki Oy Helsinki 0300472204

* Arval Oy Vantaa 0468139803

Arkadia Accounting Oy Helsinki 0985647060

Arvelin International Oy Espoo 092511110

Arkadian Laki- ja Yrityspalvelu Oy Espoo 09444455

Arvo Partners Oy Helsinki 0405084000

Arkkitehtitoimisto Konkret Oy Helsinki 093441700

Arvokatot Oy Espoo 0400104285

Assa Abloy Entrance Systems Finland Oy Espoo 0103869000

Arkkitehtitoimistojen Liitto ATL ry. Helsinki 0958444218

* Optikko Arvola Oy Helsinki 0405457978

* Assemblin Oy Helsinki 0201984640

Arkkitehtuuritoimisto Pekka Hornamo Ky Porvoo 0195246603

Arvostamo Helsinki 0503386509

Assistor Oy Ab Vantaa 0105692955

Arvotekniikka Oy Helsinki 0503797301

Astanga Jooga Helsinki Oy Helsinki 098702921

* ASAN Security Technologies Oy Espoo 0988171607

Astellas Pharma A/S, filial i Finland Espoo 0985606000

* A.S.A.P-Yhtiöt Oy Vantaa 098387600

Tilitoimisto Asterix Oy Tuusula 0409104004

* Asbesta Oy Helsinki 09670038

Tilitoimisto S. Astola Oy Vantaa 0407293329

Kiint. Oy Asemamiehenkatu 4 Helsinki 091552571

ASTQ Supply House Oy Espoo 0207780790

Asfalttikallio Oy Vantaa 0925251160

Astra Zeneca Oy Espoo 01023010

Asfalttikulma Oy Espoo 098703252

* Asianajotoimisto Astrea Oy Helsinki 096818290

Anygraaf Oy Helsinki 042422171

* Asianajotoimisto Apajalahti, Etelämäki, Pelkonen & Niemi Oy Helsinki 0207411640

Apix Messaging Oy Espoo 0942891324 APL Balance Oy Porvoo 0400362000 Aplcomp Oy Helsinki 091357266 Apocalyptica-yhtymä Helsinki 0504673269 Oy Apotti Ab Helsinki 0207191850 Apped Oy Helsinki 0407057878 Applied Numerics Oy Helsinki 0503627125 Applimed Oy Vantaa 0445960082 Apropus Oy Espoo 0405472259 * APS Safety-Point Oy Helsinki 0405329494 Apteekkien Eläkekassa Helsinki 096126270 Apti Oy Helsinki 0102299550 Aptual Commerce Oy Kouvola 0407217717 * Aqua Clean Oy Espoo 098870510 Aqua Trio Oy Vantaa 0405100051 A&R Works Oy Ab Järvenpää 092790550 ARA-asuntojen tuotanto ARTTU Oy Helsinki 0405573592 Arazzo Oy Vantaa 0207545777

Arla Oy Sipoo 09272001 * Arlave Consulting Espoo 0505880440 Oy Arlit Ab Helsinki 097591975 * Arme Oy Vantaa 0102170000 Tilipalvelu Arnomark Oy Helsinki 0934362460 * Aro Systems Oy Helsinki 0108356200 Kuljetusrinki Oy Veikko Aro Helsinki 0400252140

* Kts.lisätietoja www.kauppakamariverkko.fi

Asko Anttila Oy Karkkila 0108355800

AAKKOSELLINEN HAKEMISTO

Aon Finland Oy Helsinki 0201266200

Askalon AB, filial i Finland Vantaa 0207416200

Askolan kunta Askola 019529100 Askolan Tili Oy Askola 019643911 Askur Oy Helsinki 0405531678 ASM Microchemistry Oy Helsinki 09525540 Asmark Oy LKV Lohja 0505252122 Asme Tiimi Oy Helsinki 0988601744 Asoma Oy Helsinki 096962600 Aspicore Oy Espoo 0962191045 * Aspo Oyj Helsinki 095211 Asqella Oy Helsinki 0407369717 ASR-Palvelu Oy Kerava 0108303555

Juhlakirja

2017

171

Juhlakirja 2017  

Kauppakamari 100 vuotta tulevaisuutta. Helsingin seudun kauppakamari on yrityksille tärkeä kumppani, jonka aktiivisen toiminnan tuloksena H...

Juhlakirja 2017  

Kauppakamari 100 vuotta tulevaisuutta. Helsingin seudun kauppakamari on yrityksille tärkeä kumppani, jonka aktiivisen toiminnan tuloksena H...

Advertisement