CampRest Camping Guide "Campingi Europy 2022"

Page 1

CHORWACJA

WŁOCHY

POLSKA

SŁOWENIA

AUSTRIA

HISZPANIA

FRANCJA

CZECHY

ISBN: 978-83-958662-6-5

Camping Piani di Clodia- Włochy (Garda)

WYDANIE BEZPŁATNE – NIE NA SPRZEDAŻ

CAMPINGI EUROPY PRZEWODNIK 2022

259 wyjątkowych Campingów i Camper Parków

www.youtube.com/CampRest

33 godnych polecenia WYPOŻYCZALNI przyczep i kamperów

www.instagram.com/CampRest_Com

6 WINNIC przyjmujących kampery

www.facebook.com/CampRestCom


Pobierz przewodnik

o Grand Tour of Switzerland

Więcej inspiracji: MojaSzwajcaria.pl 2 Chorwacja


Spis treści str. 8

Legenda Chorwacja Włochy

str. 50

Austria

str. 78

Słowenia

str. 86

Francja

str. 94

POLSKA CZECHY

Hiszpania

AUSTRIA FRANCJA

SŁOWENIA CHORWACJA

Czechy

WŁOCHY

HISZPANIA

str. 16

Polska Winnice

str. 102 str. 110 str. 136 str. 170

Wypożyczalnie

str. 176

Targi, na których nas spotkacie

str. 194 Chorwacja

1


O nas Jesteśmy Kasia i Piotrek z CampRest.com! Z nami zaplanujesz swoje wakacje na campingu lub w camperze. Od 2013 roku prowadzimy dla Was portal www.CampRest.com, w którym znajdziesz rzetelną i aktualną bazę europejskich campingów. Obecnie jest to największy w Polsce serwis internetowy o fajnych campingach i caravaningu.

Cześć!

W ciągu roku spędzamy w podróży łącznie około 5 miesięcy. Testujemy wtedy campingi i akcesoria campingowe, a także campery i przyczepy użyczone przez dystrybutorów i producentów różnych marek. Dzięki temu mamy zarówno doświadczenie, jak i porównanie pomiędzy różnymi rodzajami domków na kółkach. Podczas takiego testu zawsze podróżujemy całą rodziną i ze wszystkimi potrzebnymi podczas wakacji akcesoriami. Zebraną wiedzą dzielimy się z czytelnikami i obserwatorami na łamach naszego portalu i w kanałach społecznościowych. Podczas wyjazdów kręcimy filmy i piszemy artykuły. Tworzymy także gotowe trasy camperowe na wyjazdy wakacyjne. Możecie je kupić w formie e-booków. Poza tym uczestniczymy w targach turystycznych i caravaningowych, przygotowujemy oraz składamy drukowany przewodnik po campingach, który trzymasz w rękach. W tym roku dodaliśmy do niego mnóstwo dobrych campingów z Czech oraz kilka winnic, w których można stanąć kamperem. Od 2020 roku jesteśmy jedynym i oficjalnym przedstawicielem największej wypożyczalni kamperów w USA i Kanadzie: Cruise America. U nas możesz wynająć kampera w Stanach! Mamy nadzieję, że przewodnik po campingach i wypożyczalniach camperów ułatwi Ci planowanie kolejnych wakacji. Pamiętaj, aby zabrać go ze sobą w trasę :) Do zobaczenia gdzieś w drodze!

2 Chorwacja


CampRest.com jest oficjalnym przedstawicielem Cruise America i Cruise Canada w Polsce – największej wypożyczalni kamperów w USA i Kanadzie.

Sprawdź ceny wynajmu kampera w USA: www.usakamperem.pl


Zeskanuj

ik

n Porad

Got kampeorwe o trasy we

Dzięki nam zaplanujesz swoje wakacje na campingu i w kamperze! www.GdzieKamperem.pl


Dlaczego wakacje na campingu są takie wyjątkowe? Ponieważ możesz je spędzić…

WŚRÓD NATURY

WŚRÓD INNYCH LUDZI

RODZINNIE

AKTYWNIE

NIE NUDZĄC SIE

MOBILNIE

KOMFORTOWO

WŚRÓD WIELU ATRAKCJI DLA KAŻDEGO

NAD RÓŻNEGO RODZAJU KĄPIELISKAMI

MAJĄC WSZYSTKO POD RĘKĄ

5


Rodzaje zakwaterowania na campingu

Camping Les Tournels 6

Domki wakacyjne Komfortowe i w pełni wyposażone domki wakacyjne, potocznie zwane „Mobilehome” to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce korzystać z uroków mieszkania blisko natury, ale bez konieczności rezygnowania z żadnych wygód. Domki zazwyczaj mają 2 sypialnie, osobną łazienkę i WC, kompletnie wyposażoną kuchnię, pokój dzienny oraz werandę, a całe wnętrze jest klimatyzowane. Na wyposażeniu domku znajdziemy również grilla, leżaki oraz niezbędne meble ogrodowe.

Camping Les Tournels


Komfortowe namioty – (tzw. Glamping)

Przestronne wydzielone parcele

Dla tych, którzy chcą mieszkać jeszcze bliżej natury i wsłuchiwać się podczas snu w odgłosy lasu, co raz więcej campingów oferuje przestronne namioty willowe. W takim namiocie znajdziemy w pełni wyposażoną kuchnię, oddzielne sypialnie z pełnowymiarowymi łóżkami, drewnianą podłogę oraz werandę. Najlepiej wyposażone namioty posiadają dodatkowo swoja prywatna łazienkę oraz klimatyzacje. W wielu namiotach można poczuć się jak na prawdziwym safari i z pewnością taki nocleg sprawi ogromną przyjemność dzieciom a nawet tym, którzy nie do końca są przekonani do wypoczywania na nowoczesnych campingach.

Jeżeli przyjedziesz na camping ze swoim własnym zakwaterowaniem, niezależnie od tego czy będzie to kamper, przyczepa czy namiot, to wiele campingów oferuje przestronne i wydzielone stanowiska zwane również parcelami. Wielkość takiego stanowiska, które jest wynajęte tylko dla nas podczas naszego pobytu to najczęściej 80-120m2 i najczęściej jest ono wyposażone w przyłącze prądu oraz świeżej wody, a czasami nawet odbiór ścieków z kampera lub przyczepy. Parcele zlokalizowane są w różnych miejscach campingu i można wybrać taką, która będzie nam najbardziej odpowiadała np. bliżej plaży, bardziej w cieniu, albo blisko sanitariatów, które na większości nowoczesnych campingów nie odbiegają jakością od tych hotelowych.

Szelągówka

Terra Park SpiritoS 7


Laik pomyśli że to miejsce naprawy kamperów, warsztat,... Podróżujący kamperem pomyśli “w końcu zrzucę ścieki i zatankuje wodę”. Pod pojęciem serwisu kampera kryje się usługa polegająca na opróżnieniu zbiorników szarej (mydliny) i czarnej wody (toaleta) oraz zatankowanie czystej wody. Na zachodzie stanowiska serwisowe spotkamy przy każdej większej miejscowości. Niektóre są ogólnodostępne, w innych należy wrzucić kilka euro za pobór wody.

PUNKT SERWISOWY CAMPER SERVICE

Jak powinno wyglądać profesjonalne stanowisko serwisowe (punkt zlewny) dla caravaningu? Jest to najazdowa płyta zlewna z kratką ściekową na środku, która służy do odbioru wody szarej. Zdarza się, że kratka ściekowa może również posłużyć do zlania czarnej wody. Ma to miejsce w przypadku kamperów z automatycznym opróżnianiem kaset WC. Przy takim wykorzystaniu kratki ściekowej, ważne jest aby posiadała ona system spłukiwania. Drugim, a zarazem kluczowym elementem instalacji, jest kolumna serwisowa. Urządzenie umożliwiające opróżnienie kasety WC z kampera lub przyczepy oraz zatankowanie czystej wody. Ważnym jest aby kran do poboru wody był oddalony od sekcji do opróżniania kaset. Kolumna serwisowa Camper Drop Pro do opróżniania kaset WC oraz poboru wody

Całoroczne stanowisko serwisowe dla kamperów, na terenie mariny Świnoujście, z odpłatnym poborem wody

8


Camper System tworzy infrastrukturę caravaningową w Polsce. Prezentowane stanowisko serwisowe dla kamperów, na terenie mariny Świnoujście, jest jedną z wielu realizacji firma Camper System, specjalizującej się w tworzeniu infrastruktury caravaningowej. Polski producent stacji umożliwiających dostęp do wody, prądu oraz opróżniania nieczystości płynnych z kampera lub przyczep kempingowych. Po ponad trzech latach działalności, firma może pochwalić się znaczną liczbą zrealizowanych inwestycji na terenie całej Polski.

Instalacja podziemna punktu serwisowego

Poprawnie zrealizowane stanowisko serwisowe. Płyta zlewna 5 x 5m.

Zeskanuj kod QR aparatem w swoim telefonie, aby przejść na stronę CamperSystem.pl gdzie dostępna jest mapa punkty serwisowe i camper parków zrealizowanych przez firmę Camper System w Polsce. Opróżnianie zbiornika szarej wody na płycie zlewnej. Krata zlewna wyposażona w dysze spłukujące.

9


Savoir vivre na punkcie serwisowym

Kolumna serwisowa

W Polsce działa już prawie sto stanowisk serwisowych dla kamperów wyposażonych w rozwiązania Camper System. Wraz z rozwojem infrastruktury przybywa również nowych użytkowników kamperów i przyczep kempingowych, którzy często nie posiedli podstawowej wiedzy i zasad korzystania z punktu zlewnego. Spieszymy więc z kursem obsługi punktu serwisowego i zasadami dobrego zachowania. Na początek podstawowe pojęcia: Płyta zlewna 5x5m, z kratą zlewną pośrodku

Serwis kampera - czynności mające na celu opróżnienie zbiorników szarej (mydliny) i czarnej wody (toaleta, potocznie nazywana KOT’em, skrót od określenia Kaseta Od Toalety) oraz zatankowanie czystej wody.

Punkt serwisowy. Świnoujście.

Punkt serwisowy - dedykowane miejsce do wykonania serwisu kampera. Kolumna serwisowa - urządzenie umożliwiające opróżnienie kasety WC oraz zatankowanie czystej wody. Płyta zlewna - najazdowa płyta betonowa, z kratą zlewną pośrodku, która służy do odbioru szarej wody ze zbiornika umieszczonego w podwoziu pojazdu. W przypadku kamperów ze stałym zbiornikiem na fekalia, kampery powyżej 3.5 tony, krata ściekowa może również posłużyć do zlania czarnej wody. Przy takim wykorzystaniu kraty zlewnej, ważne jest aby posiadała ona system spłukiwania oraz odpowiedni otwór, na którym nie zatrzymają się fekalia.

Dedykowany kran do płukania kaset WC oraz zlewni

Międzynarodowe oznaczenie punktu

10


Serwis kampera krok po kroku Zlewanie szarej wody - najedź na płytę zlewną tak, aby zawór od zbiornika szarej wody znalazł się nad kratą ściekową lub blisko niej. Otwórz zawór, aby zlać szarą wodę. W tym czasie możesz zająć się zbiornikiem z fekaliami.

Zlewanie szarej wody

Opróżnianie kasety WC - wyjmij kasetę toaletową z pojazdu. Otwórz szufladę zlewną z boku kolumny i wlej do niej zawartość kasety WC. Pamiętaj, aby w trakcie wylewania kasety, trzymać wciśnięty przycisk odpowietrzający zbiornik WC. Po wylaniu całej zawartości, kasetę należy wypłukać kilkakrotnie. W tym celu skorzystaj z dedykowanego kranu do płukania toalet. Nie należy wylewać zbiornika WC do kraty na płycie zlewnej, jeżeli nie posiada ona specjalnego otworu przystosowanego do odbioru czarnej wody. Jeśli już nam się to zdarzy to należy po sobie posprzątać! Po zakończeniu procedury zamknij zlewnie i włącz system spłukiwania zlewni oraz kraty ściekowej, jeżeli punkt serwisowy jest wyposażony w taką funkcję.

Opróżnianie kasety WC

Zdjęcia - Emilia Laskowska SENSO42

Płukanie kasety WC

Pobór czystej wody - dobrą praktyką jest posiadanie własnego węża do tankowania wody, na wyposażeniu kampera. Wynika to z faktu, że wąż który zastaniemy na punkcie serwisowym mógł zostać wcześniej wykorzystany do płukania kasety WC. Tym samym tankując czystą wodę, tankujemy również bakterie kałowe do zbiornika Tak pokrótce wygląda serwis kamper. Może się zdarzyć że płyta zlewna do obioru szarej wody znajduje się w innym miejscu niż stacja zlewna do toalet chemicznych. Wjeżdżając na kemping lub camperpark warto jest zasięgnąć informacji u obsługi gdzie należy zlewać szarą i czarną wodę oraz zatankować czystą. Na koniec gorący apel do wszystkich caravaningowców Pamiętajmy aby pozostawić po sobie punkt serwisowy w takim stanie w jakim chcielibyśmy go zastać.

Pobór czystej wody

Krany do poboru wody w urządzeniach Camper System są zabezpieczone przed możliwością bezpośredniego kontaktu kranu z wylewką kasety WC.

Camper System | www.campersystem.pl | +48 501 869 202 11


FAQ czyli cała prawda o campingach i caravaningu CAMPINGOWE ABC… Czy to prawda, że caravaning to rozrywka dla osób, które chcą obcować z naturą, w surowych warunkach, z dala od cywilizacji?

A nawet bez wychodzenia można biegać boso po trawie i spożywać posiłki na świeżym powietrzu.

To, w jaki sposób zechcesz korzystać z uroków caravaningu, zależy od Ciebie. Niektórzy faktycznie nocują w trudno dostępnych miejscach. Większość jednak wybiera pobyt na doskonale urządzonych campingach, wyposażonych we wszelkie udogodnienia, włącznie z internetem.

Co znaczy słowo „glamping”?

Czy campingi są przeznaczone tylko dla kamperów, przyczep i osób z namiotami? Większość współczesnych campingów poza polem namiotowym oraz parcelami dla pojazdów campingowych udostępnia także domki. Tak więc, aby nocować na kempingu, nie trzeba mieć ani namiotu, ani kampera, ani przyczepy. W niektórych domkach możemy mieć do dyspozycji nawet kilka sypialni i dwie łazienki oraz sprzęt w postaci ekspresu do kawy, piekarnika czy kuchenki mikrofalowej. Są też kempingi, które proponują gościom specjalne komfortowe namioty – w pełni wyposażone, z pełnowymiarowymi łóżkami, a często też z klimatyzacją. Dlaczego o campingach mówi się, że zapewniają bliski kontakt z naturą? Choć nowoczesne kempingi zapewniają na swoim terenie wszelkie udogodnienia, nie są to zabudowania miejskie. Campingi sytuowane są z dala od miast, przede wszystkim w miejscach o wspaniałych walorach przyrodniczych – np. blisko morskiej plaży lub z widokiem na górskie krajobrazy. Natura jest tutaj na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wyjść tuż za ogrodzenie campingu, by znaleźć się w lesie lub na brzegu jeziora. 12

Glamping to camping w stylu „glamour”, a więc propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy w domkach chcieliby mieć np. zmywarkę lub pralkę, a w namiocie łazienkę z prysznicem. Jest to po prostu luksusowa i ekskluzywna odmiana campingu.

KOSZTY I ORGANIZACJA Czy caravaning to forma wypoczynku dla tych, którzy chcieliby podróżować taniej? Osoby, które decydują się camping to ludzie, którzy kochają niezależność i zależy im na bliższym kontakcie z naturą, a nie ci, których nie stać na hotele. Pobyt na campingu jest płatny, wynajem pojazdu kempingowego i zakup paliwa także wiąże się z kosztami. Jest jednak coś, na czym można zaoszczędzić. Koszt wynajmu miejsca postojowego lub domku rozkłada się na wszystkich wypoczywających – przeważnie nie płacimy za osobę, ale za domek lub parcelę, co w przypadku dużej rodziny lub paczki przyjaciół może dać w sumie spore oszczędności. Oczywiście, jak wszędzie, tak i w tym przypadku – możemy szukać rozwiązań bardziej ekonomicznych (np. tańszych campingów, ofert poza sezonem) lub wybierać te droższe (np. pobyt w domkach glampingowych), w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.


Czy campingi oferują promocje? Tak i są to często promocje bardzo atrakcyjne. Zazwyczaj są organizowane poza sezonem i mogą oferować zarówno niższe ceny, jak i bezpłatne noclegi – np. przy wynajmie domku lub miejsca na 7 dni, dwie dodatkowe doby otrzymamy gratis. Niektóre kempingi oferują także rabaty za dokonanie rezerwacji z dużym wyprzedzeniem – nawet do 20%.

korty tenisowe, pola golfowe – to tylko przykłady dostępnych rozrywek. Dla dzieci przygotowane są często dmuchańce i trampoliny. Dla dorosłych– rowery, sprzęt wodny, siłownie, a nawet spa. Na campingu nikt nie będzie się nudził. Jedni po rozegranej partyjce w szachy sięgną po książkę, inni wybiorą się do wodnego parku rozrywki i na dyskotekę, a jeszcze inni zdecydują się na zimne piwo przy grillu.

Czy na campingu można zamówić pobyt z wyżywieniem? Czy campingi są przygotowane na małe dzieci? Na większości campingów o wyżywienie należy zadbać we własnym zakresie. Nie oznacza to jednak, że aby zjeść obiad lub deser, musimy opuszczać camping! Na wielu campingach zaplecze gastronomiczne jest bardzo rozbudowane – można tam znaleźć bary i restauracje, a w nich – poza ofertą obiadową i zimnymi napojami – również kawę, lody i inne desery. Jadąc na camping nie musimy zabierać ze sobą zapasu jedzenia. Jeśli natomiast chcemy gotować sami, a nie dysponujemy kącikiem kuchennym w kamperze lub przyczepie, na campingu możemy często znaleźć także ogólnodostępne kuchnie. Na campingach (lub w pobliżu) znajdziemy również dobrze wyposażone sklepy spożywcze. Czy na camping trzeba przyjeżdżać z własnym sprzętem? Warto sprawdzić przed wyjazdem, jak wyposażony jest wybrany camping. Zazwyczaj jednak w domkach campingowych znajdziemy wszystko, co jest niezbędne do wygodnego wypoczynku. Jeśli rezerwujemy domek z kuchnią, powinna być ona wyposażona w lodówkę, sprzęt do gotowania, naczynia i sztućce. Nie ma więc potrzeby wydawania pieniędzy na własne wyposażenie przed wyjazdem.

ATRAKCJE DLA RODZIN I DZIECI Czy jedzenie, opalanie i spacery to jedyne atrakcje, jakie oferuje camping?

Zazwyczaj tak. Na większości campingów znajdziemy takie udogodnienia jak krzesełko do karmienia, łóżeczko niemowlęce czy wanienka. Ogromną zaletą będzie bliskość natury, a więc i świeże powietrze – także podczas drzemki w wózku przed domkiem lub przed kamperem. Ciekawych tras na spacery z wózkiem również z pewnością nie zabraknie. Czy dla rodziny z małymi dziećmi na campingu nie będzie za głośno? Zasadniczo nie ma powodów do obaw. Większość campingów koncentruje się na obsłudze rodzin z dziećmi – to dla nich przygotowywanych jest najwięcej atrakcji i ich wygoda jest najczęściej najważniejsza dla personelu. Niektóre campingi w ogóle nie przyjmują grup młodzieży, właśnie dlatego, by nocne imprezy nie zakłóciły spokoju pozostałym użytkownikom campingu. Czy na campingach jest bezpiecznie? Do campingu nie mają dostępu osoby z zewnątrz. Aby wejść na teren, trzeba być klientem danego campingu (np. mieć identyfikator). Teren campingu jest ogrodzony i pilnowany przez uprawnione osoby, a ruch samochodowy jest dopuszczony tylko w wyznaczonych miejscach.

Zdecydowanie nie! Oferta nowoczesnych campingów często wykracza poza atrakcje dostępne w większości hoteli. Baseny ze zjeżdżalniami, 13


Oznaczenia użyte w przewodniku DANE KONTAKTOWE NAZWA CAMPINGU

CENA ORIENTACYJNA MIN / MAX Jest to orientacyjna cena, którą będziesz musiał zapłacić za: • 2 osoby wraz z taksą turystyczną • Samochód z przyczepą • Przyłącze prądu

PROMOCJA: -5%; OBOWIĄZUJE CAŁY SEZON

Mały Horyzont al. Żeromskiego 60 84-120 Chłapowo (woj. pomorskie) Tel. +48 500 256 556 e-mail: horyzontinfo@gmail.com Web: www.malyhoryzont.pl Daty otwarcia: 01.04 - 15.10 Cena orientacyjna: min. 75,00PLN / max 80,00PLN

Min – to najniższa stawka w sezonie 2019 (zazwyczaj poza sezonem wysokim) Max – to najwyższa stawka w sezonie 2019 (najczęściej w okresie lipiec-sierpień) Podane ceny są cenami orientacyjnymi i nie stanowią wiążącej oferty.

0,75 20 ha ha

450 20 parcel

parcel

max. 10 A

max. 10A

WC

RABATY Niektóre campingi, które są zaprezentowane w niniejszym przewodniku oferują jego posiadaczowi różne rabaty. Aby go uzyskać, należy się powołać na Przewodnik CampRest / CampRest Camping Guide (ang.) podczas rezerwacji lub przyjazdu na camping. Jeżeli któryś camping udziela rabatu, to jego wysokość podana jest zaraz nad prezentacją danego campingu. RODZAJE UDZIELONYCH RABATÓW Rabat procentowy np. 10% Otrzymasz rabat w wysokości 10% od całej kwoty wynikającej z cennika campingu, niezależnie od rodzaju zakwaterowania

14

X DNI W CENIE Y DNI np. 7=6 Przyjeżdżając na przykład na 7 nocy zapłacisz tylko za 6 więc 1 dzień otrzymujesz gratis. Stała cena za parcele np. 18 EUR Oznacza, że za 1 dobę za miejsce pod kampera / samochód z przyczepą / namiot + 2 osoby dorosłe + przyłącze prądu i wody zapłacisz dokładnie 18 EUR. Za dodatkowe osoby należy zapłacić zgodnie z cennikiem campingu.

IKONY ODNOSZĄCE SIĘ DO UDOGODNIEŃ udogodnienie dostępne udogodnienie niedostępne


400 ha

parcel

Powierzchnia w ha

Ilość parcel możliwych do wynajmu

Maksymalny możliwy pobór prądu

Przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Możliwość płatności kartą

Basen lub brodzik dla dzieci

Basen głęboki

Plaża znajduje się bezpośrednio przy campingu

Trasy rowerowe w bezpośredniej okolicy

Camper service

Teren campingu gęsto zadrzewiony

Teren campingu średnio zadrzewiony

Teren campingu rzadko zadrzewiony

Domki wakacyjne do wynajęcia

Programy animacyjne

Restauracja

Sklep

Plac zabaw

Prysznice bezpłatne

Sanitariaty przystosowane dla dzieci

Baby room (sanitariaty dla niemowląt)

Pralnia

Suszarnia

Zwierzęta dozwolone cały sezon

Punkt WiFi (WiFi dostępne tylko w określonym miejscu)

WiFi dostępne na minimum 80% powierzchni całego campingu 15


16


CHORWACJA CHORWACJA ŻUPANIA ZAGRZEBSKA - str. 36 ISTRIA - str. 18

ŻUPANIA ZA

ISTRIA - str. 18

ŻUPANIA KARLOVACKA - str. 36

KVARNER - str. 36

DALMACJA - str. 36

DALMACJA - str. 36

17


CHORWACJA

ISTRIA

Camp. Savudrija - str. 30

Camp. Kanegra - str. 29

Camp. Park Umag...... str. 25 Camp. Finida.............. str. 29 Camp. Stella Maris..... str. 31 Naturist Camping Solaris - str. 34

Camp. Camp. Camp. Camp.

Biela Uvala............. str. 24 Puntica................... str. 30 Zelena Laguna....... str 32 Lanterna................ str. 33

Camp. Ulika - str. 31 Camp. Valkanela................ str. 19 Naturist Park Koversada... str. 26 Camp. Porto Sole............... str. 32 Camp. Orsera..................... str. 34

Poreč

Labin

Istra Premium Resort - str. 33

Rovinj

Camp. Polari................ str. 20 Camp. Veštar............... str. 21 Camp. Val Saline......... str. 22 FKK Naturist Valalta... str. 23 Camp. Amarin............. str. 26

Camp. Brioni - str. 34

Camp. Tunarica - str. 34

Pula

18

Camp. Marina - str. 34


miejsce na foto 50x44mm

Camping Valkanela *** Valkanela Poreč 52450 Vrsar Istria Tel. +385 52 800 200 e-mail: hello@maistra.hr Web: www.maistracamping.com Daty otwarcia: 15.04 - 02.10 Cena orientacyjna: min. 22,60€ / max 52,20€

miejsce na foto 52x44mm

Rovinj

Otulając piękną zatokę między Vrsar i Funtana, Camping Valkanela ma to wszystko, czego można zapragnąć podczas wakacji. Ze swoimi łagodnymi pagórkami w cieniu drzew, z miękką trawą tuż obok plaży, Camping Valkanela jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje również dla miłośników rekreacyjnego uprawiania sportu. Camping Valkanela położony jest w spokojnej zatoce i oferuje swoim gościom prawie 1800 parcel z przyłączem prądu i 262 w pełni wyposażonych domków typu mobilehome ze wszystkimi wygodami, jakich mogą oczekiwać goście. Atrakcyjne plaże, ogromny kompleks basenów i nowe, w pełni wyposażone stanowiska kempingowe, a także różnorodne restauracje i fast foody zachwycą Cię. Istnieje również wiele możliwości rozrywki i zajęć dla gości w każdym wieku, takich jak piesze wycieczki do Funtana, zajęcia sportowe, poranna gimnastyka.

miejsce na foto 104x62mm

Pula

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Rodziny poczują się na Campingu Valkanela jak w swoim drugim domu.

56 ha

1800

parcel

max. 16A

19


miejsce na foto 50x44mm

Camping Polari *** Polari 1 Poreč 52210 Rovinj Istria Tel. +385 52 800 200 e-mail: hello@maistra.hr Web: www.maistracamping.com Daty otwarcia: 15.04 - 02.10 Cena orientacyjna: min. 23,60€ / max 56,80€

miejsce na foto 52x44mm

Rovinj

miejsce na foto 104x62mm

Pula

Camping Polari położony jest na samym skraju linii brzegowej i delikatnie wznosi sie w stronę cienia lasów sosnowych. Schowany w malowniczej zatoczce na południe od Rovinj, camping posiada dostęp do dwóch kilometrów pięknych plaż ze wszystkimi potrzebnymi udogodnieniami do wspaniałego oraz aktywnego wypoczynku. Polari jest połączone z uroczym miastem Rovinj jedną z najpiękniejszych ścieżek rowerowych i pieszych wzdłuż morza. Oferuje 372 w pełni wyposażonych domków mobilnych i około 1700 parcel przy plaży lub w cieniu sosen. Jest wiele rodzajów plaż, dwa baseny, różne restauracje i bary, różno-

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

rodne zajęcia sportowe i programy rozrywkowe. Dzieci pokochają Spray Park, wodny plac zabaw o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych. Camping posiada dwa sklepy, piekarnię, kiosk, bankomat i kantor wymiany walut. Goście mają dostęp do pralek i suszarek oraz mogą wynająć samochód lub zarezerwować wycieczkę, aby odkryć cuda półwyspu Istria.

62 ha

20

1700

parcel

max. 16A


miejsce na foto 50x44mm

Camping Veštar **** Veštar 1 Poreč Rovinj 52210 Rovinj Istria Tel. +385 52 800 200 e-mail: hello@maistra.hr Web: www.maistracamping.com Daty otwarcia: 15.04 - 02.10 Cena orientacyjna: min. 26,60€ / max 62,20€

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 104x62mm

Pula

Położony bezpośrednio przy plaży, 5 km na południe od Rovinj, z pięknym widokiem na wyspy, Camping Veštar jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje z dala od zgiełku miasta. Słynie z piaszczystej plaży w spokojnej zatoce i oferuje szeroki wachlarz atrakcji, rekreacji i wypoczynku. Na kempingu znajdują się niewątpliwie najpiękniejsze żwirowe i piaszczyste plaże, a w jego zatoce można uprawiać wiele sportów wodnych: skutery wodne, SUP, nurkowanie, wypożyczalnia motorówek, rowery wodne i kajaki.

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Można też odpocząć w głębokim cieniu drzew. W Veštarze możesz wybierać między oryginalnymi domkami mobilnymi w stylu rybackim lub domkami inspirowanymi lasami lub wodnymi oazami. Na terenie campingu znajdują się 563 parcele dla kamperów i przyczep. Znajdziecie u nas kilka restauracji ze smacznym jedzeniem oraz bary oferujące orzeźwiające napoje, lody lub szybkie przekąski w atrakcyjnych miejscach nad morzem.

20 ha

563

parcel

max. 16A

21


Camping Val Saline ****

miejsce na foto 50x44mm

Cesta za Valaltu, Lim 7A 52210 Rovinj Poreč Istria Tel. +385 52 804 850 e-mail: camp@valsaline.hr Pula Web: www.campvalsaline.hr Daty otwarcia: 30.04 - 01.10 Cena orientacyjna: min. 337,00kn / max 657,00kn Naturalna oaza o powierzchni 12ha położona w pobliżu miasta Rovinj oferuje dobrze utrzymaną plażę z bezpłatnymi parasolami i leżakami, idealną dla rodzin z dziećmi. Kemping zapewnia zakwaterowanie na przestronnych parcelach ustawionych tarasowo z nowoczesnymi urządzeniami sanitarnymi przystosowanymi dla dzieci. Również nowoczesne i wygodne mobile home-y oraz mały port dla łodzi sportowych o długości do 5 metrów ze slipem. Na campingu znajduje się basen typu laguna wypełniony leczniczą wodą morską z zatoki Val Saline, dodatkowo znajdziecie basen dla dzieci ze Spray Parkiem i wodnym placem zabaw z podgrzewaną wodą. W pobliżu znajduje się wyjątkowe centrum Wellness & Spa dla relaksu ciała i umysłu. Dla przyjemnego pobytu oferujemy szeroki zakres usług: wynajem rowerów i lodówek, atrakcyjne wycieczki łodzią, codzienną ofertę świeżego domowego pieczywa i ciastek z własnej piekarni. W naszej restauracji oferujemy różnorodne śródziemnomorskie specjały i świeże mięso z naszych gospodarstw, naszą oliwę z oliwek oraz codziennie świeże owoce i warzywa. Istnieją różne możliwości aktywnego wypoczynku z turniejami sportowymi, zorganizowanymi animacjami i wieczornymi programami rozrywkowymi dla dzieci i dorosłych z muzyką na żywo na świeżym powietrzu. 12

22

ha

366

parcel

max. 16A

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 104x62mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm


Camping FKK Valalta ****

miejsce na foto 50x44mm

Cesta za Valaltu - Lim 7 52210 Rovinj Poreč Istria Tel. +385 52 804 800 e-mail: valalta@valalta.hr Pula Web: www.valalta.hr Daty otwarcia: 30.04 - 01.10 Cena orientacyjna: min. 397,00kn / max 517,00kn Valalta Naturist Camping to najpiękniejsza naturalna oaza nad morzem, otoczona zielenią o długości ponad 4 km, z bezpłatnymi parasolami i leżakami, idealna dla rodzin z dziećmi. Kemping oferuje zakwaterowanie w bungalowach, w pełni wyposażonych apartamentach, nowoczesnych i komfortowych mobile homeach. Istnieje wiele przestronnych parcel, a także pierwszy port dla miłośników naturystów. Goście w każdym wieku będą zachwyceni szerokim wyborem zajęć sportowych z parkami wodnymi nad morzem, różnymi basenami z podgrzewaną wodą (kryte i odkryte), zorganizowanymi i indywidualnymi zajęciami sportowymi, skoordynowanymi animacjami dla dzieci i wieczornymi programami rozrywkowymi z muzyką na żywo na świeżym powietrzu . We wszystkich naszych restauracjach starannie wybieramy świeże lokalne produkty i przygotowujemy szeroki wybór rybnych i mięsnych specjałów o smakach z naszej własnej produkcji. Mięso z naszych własnych hodowli, organiczne domowe piwo Valalta, oliwa z oliwek i codzienne świeże produkty piekarnicze z naszej własnej piekarni. Przyjedź, baw się i przeżyj niesamowite wspomnienia z wakacji w naszym Naturist Resort.

120 ha

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 104x62mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

852 parcel

max. 16A

23


Camping Bijela Uvala ****

miejsce na foto 50x44mm

Umag Bijela uvala 1 52452 Funtana Poreč Istria Tel. +385 52 410 551 e-mail: bijela.uvala@istracamping.com Web: www.istracamping.com Daty otwarcia: 22.04 - 25.09 Cena orientacyjna: min. 28,30€ / max 47,70€

Czterogwiazdkowy kemping Bijela Uvala ma wszystko dla każdego pokolenia Twojej rodziny: 4 baseny, kilka barów i restauracji, supermarket i gabinet masażu, a wszystko to w pobliżu pięknej, białej, żwirowej plaży. Parcele są chronione sporą ilością naturalnego cienia, dzięki czemu możesz zachować chłód nawet wtedy, gdy pogoda nie dopisuje. Wszystko to zaledwie 35 minut spacerem od centrum Poreča, miasta pełnego historii i rzeczy do zobaczenia. Zwierzęta mile widziane. Stanowiska o powierzchni od 70 do 110 m2 w większości wyposażone są w przyłącze wody i prądu, dzięki czemu można cieszyć się wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami nad na swojej parceli. W sanitariatach nigdy nie brakuje ciepłej wody, są one sprzątane kilka razy dziennie i dobrze zaopatrzone. Istnieją praktyczne miejsca na grilla, więc nie musisz jeść na mieście każdej nocy w tygodniu. Łatwo jest być w dobrym nastroju na wakacjach. Masz ochotę na pływanie? Bijela Uvala ma 4 baseny ze słodką wodą i białą plażę żwirową obok krystalicznie czystego morza. Masz ochotę poćwiczyć? Codziennie rano dostępne są programy treningowe i rozrywkowe. Czekają na Ciebie windsurfing, tenis, tenis stołowy i boiska do siatkówki plażowej, a dzieciaki spędzą czas swojego życia w Mini Klubach pod okiem naszego profesjonalnego personelu.

45

24

ha

1088 parcel

max. 16A

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 104x62mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm


miejsce na foto 50x44mm

Camping Park Umag ****

miejsce na foto 52x44mm

Umag

Ladin gaj 132a (Karigador) 52470 Umag Istria Poreč Tel. +385 52 713 740 e-mail: park.umag@istracamping.com Web: www.istracamping.com Daty otwarcia: 14.04 - 02.10 Cena orientacyjna: min. 24,10€ / max 48,40€ Wypoczynek na 4-gwiazdkowym Camping Park Umag to rodzinne wakacje. Niezależnie od tego, czy wybierzesz luksusowy glamping, domek mobilny czy klasyczny kemping pod rozgwieżdżonym niebem. Przyjeżdżasz po słońce i morze, poranne i wieczorne zajęcia, grille nad morzem i spacery po okolicy pełnej lokalnych roślin i ziół. Robimy show, robimy lody i gotujemy istryjskie przysmaki. Wyślij dzieci na wodny plac zabaw przy basenie, podczas gdy Ty zagrasz w tenisa lub siatkówkę. Będziesz potrzebował kilku osób więcej do gry w piłkę nożną. Kup świeże ryby na straganie i przyrządź na grillu, podczas gdy dzieci oglądają telewizję satelitarną. Camping Park Umag to dwa kompleksy basenowe: odnowiony basen ze statkiem pirackim w Centralnym Obszarze oraz nowy kompleks Canova z atrakcjami wodnymi, zjeżdżalniami i spray parkiem. Parcele są zadbane, na przystrzyżonej, miękkiej trawie, niektóre z naturalnym cieniem. Sam teren jest nieskazitelny i dobrze utrzymany, szanuje naturalne otoczenie i stara się być zielony i zrównoważony. Jeśli chcesz, aby pobyt w domku mobilnym był jeszcze bardziej ekskluzywny, polecamy nasze mobile home'y Premium. Niektóre z nich znajdują się w pobliżu nowego kompleksu basenów w rejonie zatoki Canova, a inne tylko kilkadziesiąt metrów od morza. Niektóre domki mobilne Premium dysponują również prywatnym basenem.

102 ha

miejsce na foto 104x62mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

1896 parcel

max. 16A

25


Camping Amarin *** Monsena 2 Poreč Rovinj 52210 Rovinj Istria Tel. +385 52 800 200 e-mail: hello@maistra.hr Web: www.maistracamping.com Daty otwarcia: 15.04 - 02.10 Cena orientacyjna: min. 21,90€ / max 45,20€

miejsce na foto 103x55mm

Change this photo with the photo nr: M21_013_00028

Pula

Camping Amarin posiada bezpośredni widok z plaży na wieżę Św. Eufemii oraz panoramę Rovinj. Słynie również z obfitości rekreacyjnych i sportowych zajęć, które czynią go idealnym miejscem dla rodzin i ludzi, którzy lubią aktywne wakacje i wspaniałą rozrywkę. Na terenie campingu znajduje się 475 parcel z przyłączem prądu, 20 namiotów glampingowych oraz 92 w pełni wyposażonych domków typu mobilehome z placami zabaw i urządzeniami fitness na świeżym powietrzu.

miejsce na foto 50x43mm

9 ha

475

parcel

max. 16A

Naturist Park Koversada *** Koversada 1 52450 Vrsar Istria Poreč Tel. +385 82 800 200 e-mail: hello@maistra.hr Web: www.maistracamping.com Daty otwarcia: 15.04 - 02.10 Cena orientacyjna: min. 24,10€ / max 51,30€

miejsce na foto 103x55mm

Rovinj

Pula

Kemping Koversada położony jest bezpośrednio nad brzegiem morza, 2 km na południe od miasta Vrsar. Najbardziej znany ośrodek dla naturystów na Adriatyku i jeden z najstarszych w Europie - założony w 1961 roku jest spokojnym rajem do wypoczynku bez ubrania w bliskim kontakcie z naturą. 97 ha

26

1670

parcel

max. 16A

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


27


28


Camping Finida Križine 55a Umag 52470 Umag Istria Tel. +385 52 713 950 e-mail: finida@istracamping.com Poreč Web: www.istracamping.com Daty otwarcia: 22.04 - 25.09 Cena orientacyjna: min. 21,10€ / max 39,50€

Rab miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

W połowie drogi między Novigradem a Umagiem leży Camping Finida, zanurzony w cieniu sosen i obok kamienistej plaży. Zadbane i w pełni wyposażone parcele w przyłącza elektryczne i wodne dla każdego stylu biwakowania, Finida oferuje relaksujące, kojące wakacje w kontakcie z naturą. Wykorzystaj w pełni swoje wakacje w Finidzie - prawdziwy detoks z miejskiego życia. 4 ha

204

parcel

max. 16A

Camping Kanegra **** Umag Kanegra 2 52470 Umag Istria Poreč Tel. +385 52 709 000 e-mail: kanegra@istracamping.com Web: www.istracamping.com Daty otwarcia: 22.04 - 25.09 Cena orientacyjna: min. 21,10€ / max 39,50€

Jeśli lubisz ciepłe promienie słońca, delikatną bryzę i piękne morze to przyjedź do Kanegra, jedynego kempingu naturystycznego w regionie Umag, około 10 kilometrów za miastem. Spędź dni na białej kamienistej plaży, patrząc na niezbyt odległą słoweńską panoramę Portorož po drugiej stronie zatoki. Prywatność zapewnia ustronna lokalizacja, a zakwaterowanie zapewnia najnowocześniejsza infrastruktura kempingowa i przestronne parcele . 5 ha

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

196

parcel

max. 16A

29


Camping Puntica *** Puntica 1 Umag 52452 Funtana Istra Poreč Tel. +385 52 445 270 e-mail: puntica@istracamping.com Web: www.istracamping.com Daty otwarcia: 22.04 - 25.09 Cena orientacyjna: min. 23,90€ / max 40,20€

Rab miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

3-gwiazdkowy kemping Puntica jest tak przytulny, że szybko można w nim poczuć się jak w domu. Od razu dowiesz się, gdzie jest restauracja, jak dostać się na plażę, gdzie są najlepsze bary i przystań. Stanowiska kempingowe są zacienione, z wszystkimi niezbędnymi połączeniami i widokiem na morze; plaża jest oddalona tylko o kilka kroków. Więc zostań na dzień - a może tydzień, to w końcu twoje wakacje! 4,7 ha

275

parcel

max. 16A

Camping Savudirja **** Istarska 19 52475 Savudrija Umag Istria Poreč Tel. +385 52 709 550 e-mail: savudrija@istracamping.com Web: www.istracamping.com Daty otwarcia: 22.04 - 25.09 Cena orientacyjna: min. 21,10€ / max 39,50€ Camping Savudrija to 4-gwiazdkowy kemping położony w cichej, naturalnej okolicy w pobliżu Umagu. Odwiedzający mogą korzystać z wielu atrakcji w głębokim cieniu sosen. Nieskazitelna przyroda nieustannie przypomina o tym, jak wyjątkowe jest to miejsce. Przeżyj niezapomniane widoki i zachody słońca nad morzem. Ukryty z dala od zgiełku miast, Camp Savudrija oferuje odprężającą atmosferę na bezstresowe wakacje. Przyjedź i odpocznij na dobrze zacienionych parcelach ze wszystkimi połączeniami potrzebnymi do Twojego kampera lub namiotu. 11 ha

30

458

parcel

max. 16A

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


Camping Stella Maris **** Stella Maris 9A Umag 52470 Umag Istria Poreč Tel. +385 52 710 900 e-mail: stella.maris@istracamping.com Web: www.istracamping.com Daty otwarcia: 22.04 - 02.10 Cena orientacyjna: min. 23,10€ / max 47,10€

Rab miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

Prawdopodobnie najlepiej położony kemping w Umagu, jeśli chcesz być w centrum wszystkiego, zaczynając od turnieju tenisowego i kortów tenisowych, gdzie dzieci mają mnóstwo zajęć na co dzień, zwłaszcza nastolatki. Kemping przeszedł całkowitą renowację w 2018 roku i szczyci się nowym kompleksem basenów, restauracją i recepcją, zmodernizowanymi boiskami, domkami mobilnymi i placami zabaw dla dzieci. Plaża znajduje się w odległości krótkiego spaceru. Bary, kluby, restauracje, sklepy, koncerty i wszelkiego rodzaju niesamowite rzeczy czekają na Ciebie w Stella Maris Resort przez całe lato. 14 ha

488

parcel

max. 16A

Camping Ulika **** Kolombera 1 Umag 52449 Červar Istria Tel. +385 52 436 325 Poreč e-mail: ulika@istracamping.com Web: www.istracamping.com Daty otwarcia: 14.04 - 02.10 Cena orientacyjna: min. 27,70€ / max 43,00€ Camping Ulika to piękny 4-gwiazdkowy rodzinny kemping dla naturystów w pobliżu Poreča, oferujący stałe stanowiska kempingowe, parcele wakacyjne i domki mobilne. Kiedy już tu dotrzesz, usiądź wygodnie i zostań tak - bez ubrania - przez cały czas wakacji. Tylko nieliczne kempingi w całej Europie pozwalają na taką swobodę, więc jeśli lubisz spędzać wakacje nago - Ulika to najlepszy wybór. 26 ha

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

658

parcel

max. 16A

31


Camping Zelena Laguna **** Zelena laguna 24 Umag 52452 Funtana Istria Poreč Tel. +385 52 410 700 e-mail: zelena.laguna@istracamping.com Web: www.istracamping.com Daty otwarcia: 14.04 - 02.10 Cena orientacyjna: min. 28,30€ / max 47,70€

Rab miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

Zelena Laguna to super wyposażony kemping oferujący wszelkiego rodzaju zajęcia i programy dla dzieci i rodziców, jednocześnie zachowując przyjemną atmosferę mniejszych kempingów. Goście mogą wybierać spośród różnych rodzajów parcel, większość z przyłączami wody i prądu. Pociąg turystyczny zabierze Cię do Poreča w 15 minut, jeśli czegoś potrzebujesz lub po prostu chcesz się rozejrzeć.

miejsce na foto 50x43mm

19,6ha

725

parcel

max. 16A

Camping Porto Sole *** Petalon 1 52450 Vrsar Istria Poreč Tel. +385 52 800 200 e-mail: hello@maistra.hr Web: www.maistracamping.com Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 22,50€ / max 50,70€

miejsce na foto 103x55mm

Rovinj

Pula

Camping Porto Sole jest otwarty przez cały rok i znajduje się w odległosci zaledwie 5 minut jazdy od miasta Vrsar. Łagodnie wznosi się w stronę lasów sosnowych i gajów cyprysowych, które go otaczają. Oferuje on wypoczynek z dostępem do pięknych plaż, basenów i z rekreacyjnym sprzętem sportowym. 20 ha

32

690

parcel

max. 16A

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


Lanterna Premium Camping Resort ****

Lanterna 1 52465 Tar, Poreč Poreč Istria Tel. +385 52 465 000 e-mail: reservations@valamar.com Web: www.camping-adriatic.com Daty otwarcia: 14.04 - 04.10 Cena orientacyjna: min. 22,30€ / max 53,60€

miejsce na foto 103x55mm

Pula

Zachęcamy do spędzenia wakacji w pięknej, naturalnej scenerii Campingu Resort Lanterna, który rozciąga się wzdłuż 3km wybrzeża, w połowie drogi między miastami Novigrad i Poreč. Zachwycą Cię

miejsce na foto 52x43mm

nasze przestronne parcele, szeroki wybór nowoczesnych domków

miejsce na foto 50x43mm

wakacyjnych oraz namiotów glampingowych. 83 ha

2960

parcel

max. 16A

Istra Premium Camping Resort *****

Grgeti 35 52452 Funtana, Poreč Poreč Istria Tel. +38 552 465 000 e-mail: reservations@valamar.com Web: www.camping-adriatic.com Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 27,00€ / max 86,50€

miejsce na foto 103x55mm

Pula

Istra Premium Camping Resort oferuje najlepsze wakacje na campingu na całym wybrzeżu Adriatyku. Dzięki bogatym i starannie dobranym zewnętrznym i wewnętrznym udogodnieniom w Istria Premium Camping Resort każdy dzień staje się idealnym dniem podczas twoich wakacji. 37 ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

510

parcel

max. 10A

33


Brioni Sunny Camping **

Marina Camping Resort ****

Puntižela 155 52107 Pula (Istria) Tel. +385 52 465 000 e-mail: reservations@valamar.com Web: www.camping-adriatic.com Daty otwarcia: 14.04 - 18.10 Cena orientacyjna: min. 17,50€ / max 33,10€

Sv. Marina 30c 52220 Labin (Istria) Tel. + 385 52 465 000 e-mail: reservations@valamar.com Web: www.camping-adriatic.com Daty otwarcia: 14.04 - 23.10 Cena orientacyjna: min. 30,90€ / max 53,60€ 5 ha

250

parcel

max. 16A

10 ha

476

parcel

Solaris Camping Resort *** (FKK)

Orsera Camping Resort ***

Solaris 1 52465 Tar / Poreč (Istria) Tel. +385 52 465 000 e-mail: reservations@valamar.com Web: www.camping-adriatic.com Daty otwarcia: 14.04 - 02.10 Cena orientacyjna: min. 20,60€ / max 39,80€

Sv. Martin 2/1 52450 Vrsar / Poreč (Istria) Tel. +385 52 465 000 e-mail: reservations@valamar.com Web: www.camping-adriatic.com Daty otwarcia: 14.04 - 04.10 Cena orientacyjna: min. 21,30€ / max 42,20€ 9 ha

594

parcel

max. 16A

49 ha

34

4,5 ha

160 max. 16A

max. 12A

Santa Marina 12 52465 Vabriga (Istria) Tel. +385 99 359 1669 e-mail: info@santamarina-camping.com Web: www.santamarina-camping.com Daty otwarcia: 15.04 - 9.10 Cena orientacyjna: min. 59,20€ / max 72,20€

Tunarica 80 52222 Koromačno / Labin (Istria) Tel. + 385 52 465 000 e-mail: reservations@valamar.com Web: www.camping-adriatic.com Daty otwarcia: 29.04 - 02.10 Cena orientacyjna: min. 21,80€ / max 30,30€ parcel

1540

parcel

Boutique Camping Santa Marina *****

Tunarica Sunny Camping **

3 ha

max. 10A

117

parcel

max. 16A


NIEZALEŻNIE

PRZEZ ŚWIAT www.frankia.pl

TITAN


CHORWACJA

KVARNER, DALMACJA, ŻUPANIA Camp. Vita - str. 46

Camp. Resort KRK...... str. 39 Camp. Jezevac............ str. 40 Camp. Škrila.................str. 47

Zagrzeb

Camp. Omišalj..... str. 48 Camp. Slamni...... str. 48 Camp. Baska Beach.............. str. 47 Naturist Camp. Bunculuka... str. 47

Krk

Plitvice Holiday Resort................... str. 46 Big Bear Plitvice Nature Resort.... str. 48

Camp. Slatina - str. 45

Rab

Camp. Bijar - str. 44 Camp. Baladrin- str. 45 Camp. Čikat - str. 37

Camp. Padova........... str. 39 Camp. San Marino.... str. 47

Pag Camp. Terra Park SpiritoS...... str 43 Camp. Terra Park Phalaris...... str 43 Camp. Straško ........................ str. 47

84 Camp. Zaton - str. 44 Camp. Zaton

Zadar

Camp. Ugljan - str. 48

Falkensteiner Premium Camping - str. 38

Camp. Park Soline - str. 48

Split

Camp. Labadusa - str. 40

Camp. Viter - str. 48

Camp. Solitudo - str. 47 Dubrovnik

36


Camping Čikat **** Čikat 6a 51550 Mali Lošinj Kvarner - Wyspa Cres Tel. +385 51 667 581 e-mail: info@camp-cikat.com Web: www.camp-cikat.com/pl/ Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 29,20€ / max 50,80€

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Zadar Split

miejsce na foto 104x62mm

Kemping Čikat położony jest w malowniczej zatoce Čikat, otoczonej gęstym lasem sosnowym, w pobliżu miasta Mali Lošinj. Podczas pobytu na naszym campingu można zwiedzić wszystkie zkątki Lošinj na rowerze lub spacerując po jednej z licznych nadmorskich promenad otaczających całą wyspę. Ten przyjazny dzieciom camping zapewnia im idealną okazję do zabawy na krytym placu zabaw pod starannym nadzorem naszego wyszkolonego personelu, podczas gdy starsze dzieci mogą korzystać z obiektów sportowych i rozrywkowych na terenie obozu i wokół niego, co sprawi, że wakacje z rodziną będą kompletne. Ponadto goście mogą bezpłatnie korzystać z Aquaparku Čikat (kompleks basenów).

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Kemping Čikat jest największym kempingiem na wyspach Cres i Lošinj i jest teraz otwarty przez cały rok, umożliwiając gościom poznanie wyspy i biwakowania w zimie.

35 ha

1000 parcel

max. 16A

37


Falkensteiner Premium Camping Zadar *****

miejsce na foto 50x44mm

Majstora Radovana 7 Zadar 23000 Zadar Split Dalmacja Tel. +385 23 555 600 e-mail: campingzadar@reservations.falkensteiner.com Web: www.falkensteiner.com/premium-camping-zadar Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 34,00€ / max 130,00€

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 104x62mm

Falkensteiner Premium Camping Zadar to pierwszy 5* kemping w Dalmacji. Znajduje się w cichym parku w Falkensteiner Resort Borik, bezpośrednio przy plaży, w pobliżu zabytkowego centrum Zadaru. Kemping dba o środowisko naturalne, otwarty jest przez cały rok i jest przyjazny psom. Na naszym terenie znajdziecie 369 jednostek do zakwaterowania (270 parcel pod kampery, przyczepy i namioty, 86 domków mobilnych i 13 domków i namiotów glampingowych). Wszystkie domki są w pełni wyposażone, klimatyzowane i dysponują prywatnym tarasem z meblami do siedzenia, bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizją satelitarną.

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Mamy wyjątkowy design, doskonałą kuchnię, miłą obsługę, profesjonalną opiekę nad dziećmi, odkryty basen dla dzieci oraz dorosłych, restaurację “À la carte”, strefę Acquapura SPA, nowoczesne sanitariaty, supermarket i wiele więcej.

8,2 ha

38

268 parcel

max. 16A


Padova Premium Camping Resort **** Banjol 496 51280 Rab Wyspa Rab Zadar Tel. +385 52 465 000 Split e-mail: reservations@valamar.com Web: www.camping-adriatic.com Daty otwarcia: 14.04 - 09.10 Cena orientacyjna: min. 21,40€ / max 62,00€ Camping Padova znajduje się w cichej i spokojnej zatoce Banjol niedaleko historycznego centrum miasta Rab. Świetna lokalizacja campingu daje wiele możliwości do miłego spędzania czasu na kamienistych

miejsce na foto 52x43mm

lub piaszczystych plażach nad krystalicznie czystą wodą.

miejsce na foto 50x43mm

7,5 ha

237

parcel

max. 16A

Krk Premium Camping Resort ***** Narodnog Preporoda 80 51500 Krk Wyspa Krk Tel. +385 52 465 000 e-mail: camping@valamar.com Zadar Web: www.camping-adriatic.com Daty otwarcia: 01.04 - 10.10 Cena orientacyjna: min. 29,10€ / max 73,00€

miejsce na foto 103x55mm Split

Camping Resort Krk to 5 gwiazdkowy, ekologiczny camping rodzinny znajdujący się blisko centrum miasta Krk. Wybierz swoje zakwaterowanie - na przykład przestronną parcelę z widokiem na morze i kamienistą plażę lub ciesz się luksusem w naszych nowych ekskluzywnych domkach Bella Vista Premium Village. 11 ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

350

parcel

max. 10A

39


Ježevac Premium Camping Resort **** Plavnicka 37 51500 Krk Wyspa Krk Zadar Tel. +385 52 465 000 Split e-mail: reservations@valamar.com Web: www.camping-adriatic.com Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 23,80€ / max 66,60€

Rab miejsce na foto 103x55mm

Camping Ježevac znajduje się tuż przy plaży z odnaczeniem Niebieskiej Flagi a jednocześnie kilk minut drogi spacerem od historycznego miasta Krk. Camping Ježevac to idealny wybór dla pełnych wrażeń wakacji

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

rodzinnych nad morzem, ponieważ camping oferuje mnóstwo atrakcji i animacji dla wszystkich w każdym wieku. 11 ha

459

parcel

max. 10A

Camp Labadusa ** Uvala Duboka bb 21223 Okrug Gornji Dalmacja Tel. + 385 91 984 7959 Zadar e-mail: camp@labadusa.com Split Web: www.labadusa.com Daty otwarcia: 01.05 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 31,00€ / max 39,00€ Kemping Labadusa znajduje się w południowej zatoce wyspy Čiovo w pobliżu Okrug Gornji i jest prawdziwą oazą dziewiczej przyrody. Położony jest w pięknej zatoce w cieniu sosnowego lasu, oferując miłośnikom przyrody wyjątkowe miejsce na odpoczynek i relaks. Doskonałe połączenia komunikacyjne (blisko lotniska i autostrady) sprawiają, że miejsce to jest łatwo dostępne. W jednym miejscu możesz cieszyć się zakwaterowaniem, jedzeniem, napojami, krystalicznie czystym morzem i gościnnością. Odwiedź nas. Czekamy na Ciebie! 2 ha

40

106

parcel

max. 16A

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mmWITAJ W DOMU

CARGO!

42


Terra Park SpiritoS **** Sveti Duh 75 23251 Kolan Dalmacja / Wyspa Pag Tel. +385 (0) 53 333 555 e-mail: sales@terrapark.hr Web: www.terrapark.hr Daty otwarcia: 01.05 - 30.09 Cena orientacyjna: min. 27,68€ / max 72,00€

Rab miejsce na foto 103x55mm

Zadar Split

Kemping Terra Park SpiritoS znajduje się na wyspie Pag, na przestronnych terenach wzdłuż pięknej naturalnej plaży, z której roztaczają się wspaniałe widoki na potężną górę Velebit i krystalicznie czyste Morze Adriatyckie.

miejsce na foto 52x43mm

Camping jest wyposażony w całą niezbędną infrastrukturę i zapewnia wiele

miejsce na foto 50x43mm

możliwości idealnego wypoczynku i pełnego, zasłużonego relaksu. 6

ha

149

parcel

max. 16A

Terra Park Phalaris **** Škuncini stani 100 53291 Novalja Wyspa Pag Tel. +385 (0) 53 333 555 e-mail: sales@terrapark.hr Web: www.terrapark.hr Daty otwarcia: 16.04 - 21.10 Cena orientacyjna: min. 29,18€ / max 92,00€

miejsce na foto 103x55mm

Zadar Split

Camp Terra Park Phalaris to nowo urządzony i wyposażony kemping z niezbędną infrastrukturą i zapewnia bezpieczeństwo oraz wysokiej jakości usługi. U nas wypoczniesz na wybrzeżu Adriatyku w otoczeniu śródziemnomorskiej roślinności i nietkniętej przyrody, jednocześnie ciesząc się najnowocześniejszymi udogodnieniami. 8 ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

149

parcel

max. 16A

43


Camping Bijar ** Osor bb 51554 Nerezine Kvarner - Wyspa Cres Zadar Tel. +385 51 667 581 e-mail: info@camp-bijar.com Split Web: www.camp-bijar.com/pl/ Daty otwarcia: 23.04 - 01.10 Cena orientacyjna: min. 19,70€ / max 41,30€

Rab miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

Kemping Bijar to mały kemping, który oferuje wspaniałe możliwości spędzenia relaksujących wakacji w oazie stuletniego lasu sosnowego. Kemping znajduje się zaledwie 500 metrów od historycznego miasta Osor, znanego również jako „miasto muzealne”. Wzdłuż wybrzeża kempingu rozciąga się kamienista plaża z kilkoma żwirowymi zatokami i jest idealnym połączeniem dla miłośników pływania, windsurfingu i kajakarstwa. 5 ha

77

parcel

max. 16A

Zaton Holiday Resort **** Dražnikova 76t 23232 Nin Zadar Tel. +385 (0)23 280 215 Zadar e-mail: camping@zaton.hr Split Web: www.zaton.hr Daty otwarcia: 13.04 - 01.10 Cena orientacyjna: min. 33,10€ / max 78,90€ Dlaczego Zaton Holiday Resort? • 1,5km piaszczystej plaży idealnej do spędzenia rodzinnych wakacji • nowoczesny kompleks basenów, który przypadnie do gustu każdemu • rozrywka i animacje dla dzieci i dorosłych • pięknie zagospodarowane i dobrze zachowane środowisko 30 ha

44

1500

parcel

max. 16A

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


Naturist camping Baldarin *** Bokinić 66 51554 Nerezine Kvarner - Wyspa Cres Zadar Tel. +385 51 667 581 Split e-mail: info@camp-baldarin.com Web: www.camp-baldarin.com/pl/ Daty otwarcia: 23.04 - 01.10 Cena orientacyjna: min. 19,70€ / max 41,30€

Rab miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

Baldarin Camp znajduje się na najbardziej wysuniętym na południe krańcu wyspy Cres, w rejonie Punta Križa, z dala od zgiełku codziennego życia jeden z najlepszych kempingów naturystycznych na idealne wakacje na kempingu! Kemping jest popularny wśród naturystów, ponieważ w sezonie turystycznym mogą oddalić się od miejskiego zgiełku. Otoczony krystalicznie czystym Adriatykiem, w oazie śródziemnomorskich lasów dębowych i gajów oliwnych, zaznaj spokoju i zrelaksuj się jak nigdy dotąd.

miejsce na foto 50x43mm

20 ha

158

parcel

max. 10-16A

Camping Slatina **** Vidovići 30 51556 Martinšćica Kvarner - Wyspa Cres Tel. +385 51 667 581 e-mail: info@camp-slatina.com Web: www.camp-slatina.com /pl/ Daty otwarcia: 23.04 - 01.10 Cena orientacyjna: min. 19,20€ / max 38,70€

miejsce na foto 103x55mm

Zadar Split

Witamy na ulubionym kempingu wczasowiczów! Od kilku lat Kemping Slatina jest uznawany przez Chorwacki Związek Kempingowy za jeden z najlepszych kempingów na chorwackie wakacje na kempingu. Rozpocznij swoje wakacje w śródziemnomorskiej harmonii wyspy Cres, która dzieli z Krk tytuł największej chorwackiej wyspy na Adriatyku. 15

ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

365

parcel

max. 16A

45


Camping Vita ***** Terme Tuhelj Ljudevita Gaja 4 49215 Tuheljske Toplice Zagrzeb Zagrzeb Tel. +385 49 203 000 e-mail: info@terme-tuhelj.hr Zadar Web: www.terme-tuhelj.hr Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 36,70€ / max 57,70€

Rab miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

Czy masz przyczepę, kampera, namiot lub szukasz komfortowych domków z basenem? Lubisz aquaparki i wycieczki rowerowe? Camp Vita to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Nowo wyremontowany kemping 5* znajduje się zaledwie 30 minut od Zagrzebia, w pięknym otoczeniu wzgórz i przyrody. Jesteśmy idealnym campingiem na postój w drodze na wybrzeże Chorwacji.

miejsce na foto 50x43mm

20

ha

50

parcel

max. 16A

Plitvice Holiday Resort **** Grabovac 102 47245 Rakovica Żupania karlowacka Tel. +385 47 784 192 e-mail: info@plitvice.com Web: www.plitvice.com Daty otwarcia: 01.04 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 24,00€ / max 60,00€

Zadar Split

Tylko 8 km od Jezior Plitwickich, Plitvice Holiday Resort oferuje gościom noclegi na kempingu i w resorcie. Oprócz 99 parcel z całą infrastrukturą i 21 miejsc na namioty z prądem w ośrodku można zatrzymać się w pokojach standardowych, bungalowach, apartamentach, ale także w namiotach indiańskich, domkach mobilnych w okolicy basenu oraz ekskluzywnych domkach na drzewie. W pobliżu ośrodka znajduje się wiele atrakcji. Znajduje się tu również nowo otwarte centrum wellness, a ośrodek czynny jest przez cały rok. 5 ha

46

93

parcel

max. 10A

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


Baška Beach Camping Resort ****

San Marino Camping Resort ****

Put Zablaca 40 51523 Baška (Wyspa KRK) Tel. +385 52 465 000 e-mail: reservations@valamar.com Web: www.camping-adriatic.com Daty otwarcia: 14.04 - 16.10 Cena orientacyjna: min. 21,00€ / max 63,40€

Lopar 488 51281 Lopar (Wyspa Rab) Tel. +385 52 465 000 e-mail: reservations@valamar.com Web: www.camping-adriatic.com Daty otwarcia: 14.04 - 04.10 Cena orientacyjna: min. 20,00€ / max 50,10€ 15 ha

332

parcel

max. 12A

10 ha

440

parcel

Bunculuka Camping Resort ****

Škrila Sunny Camping ***

Kricin 30 51523 Baška (Wyspa Krk) Tel. + 385 52 465 000 e-mail: reservations@valamar.com Web: www.camping-adriatic.com Daty otwarcia: 22.04 - 02.10 Cena orientacyjna: min. 23,70€ / max 56,20€

Stara Baška 300 51521 Stara Baška (Wyspa Krk) Tel. + 385 52 465 000 e-mail: reservations@valamar.com Web: www.camping-adriatic.com Daty otwarcia: 22.04 - 02.10 Cena orientacyjna: min. 22,40€ / max 42,20€ 5,2ha

250

parcel

max. 10A

4,7 ha

57 ha

393 max. 16A

max. 10A

Zeleni put 7 53291 Novalja (Dalmacja) Tel. +385 53 663 381 e-mail: strasko@hadria.biz Web: www.campingstrasko.com Daty otwarcia: 15.04 - 09.10 Cena orientacyjna: min. 28,00€ / max 68,16€

Vatroslava Lisinskog 60 20 000 Dubrovnik (Dalmacja) Tel. + 385 52 465 000 e-mail: reservations@valamar.com Web: www.camping-adriatic.com Daty otwarcia: 15.05 - 01.10 Cena orientacyjna: min. 35,20€ / max 58,20€ parcel

400

parcel

Camping Straško ****

Solitudo Sunny Camping ***

6 ha

max. 10A

900

parcel

max. 10A

47


Camping Park Soline ****

Camping Omišalj *****

Put Kumenta 16 23210 Biograd (Zadar) Tel. +385 2338 3351 e-mail: info@campsoline.com Web: www.campsoline.com Daty otwarcia: 01.04 - 15.10 Cena orientacyjna: min. 29,60€ / max 64,60€

Vodotoč 1 51 513 Omišalj (wyspa Krk) Tel. +385 51 588 390 ee-mail: omisalj@hadria.biz Web: www.campingomisalj.com Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 26,00€ / max 86,50€ 8

ha

20 ha

180

parcel

600

parcel

max. 16A

Camping Slamni ****

Camping Ugljan ****

Klimno 8a 51514 Dobrinj (Dalmacja) Tel. +385 518 531 69 e-mail: info@kampslamni.com.hr Web: www.kampslamni.com.hr Daty otwarcia: 15.04 - 09.10 Cena orientacyjna: min. 52,10€ / max 64,10€

Put uvale suha 1 23275 Ugljan Tel. +385 23 24 0950 e-mail: booking@camping-ugljan.com Web: www.camping-ugljan.com Daty otwarcia: 01.04 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 26,00€ / max 50,00€ 2 ha

63

parcel

max. 10A

0,7ha

48

1,3 ha

70 max. 16A

max. 16A

A.K. Miosica 1 21334 Zaostrog (Dalmacja) Tel. +385 98 704 018 e-mail: info@camp-viter.com Web: www.pl.camp-viter.com Daty otwarcia: 01.04 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 39,20€ / max 51,60€

Donji Babin Potok 107B 53223 Donji Babin Potok (Kvarner) Tel. +385 536 525 89 e-mail: info@bigbear.eu Web: plitvice-resort.com Daty otwarcia: 01.04 - 01.11 Cena orientacyjna: min. 33,10€ / max 36,10€ parcel

39

parcel

Camping Viter

Big Bear Plitvice Nature Resort

3,5ha

max. 16A

100

parcel

max. 10A


49


50


WŁOCHY

WŁOCHY TRYDENT-GÓRNA ADYGA - str. 52

TRYDENT-GÓRNA ADYGA WENECJA JULIJSKA - str. 52 JEZIORO GARDA- str. 64

JEZIORO GARDA- str. 64

WENECJA EUGANEJSKA - str. 52

ABRUZJA - str. 70 TOSKANIA - str. 70 TOSKANIA - str. 70

LACJUM - str. 70

LACJUM - str. 70

51


WŁOCHY

WENECJA EUGANEJSKA WENECJA JULIJSKA TRYDENT-GÓRNA ADYGA Caravan Park Sexten - str. 53 Camp. Toblacher See................ str. 63 Camping Residence Corones... str. 62 Camp. Seiser Alm - str. 54 Camp. Montiggl - str. 62

Camp. Punta Spin........... str. 57

Camp. Sabbiadoro - str. 56

TRYDENT

Camp. Mare Pineta - str. 63 Villaggio San Francesco.... str. 63

Camping Fusina - str. 62

WENECJA WERONA JEZIORO GARDA Isamar Holiday Village... str. 62 Camping Oasi.................. str. 63

52

Camp. Malibu.................... str. 57 Camp. Waikiki................... str. 62 Camp. Union Lido............. str. 55 Camp. Village Italy........... str. 58 Camp. Village Miramare....str. 58 Sant’Angelo Village........... str. 61 Residence Village.............. str. 61 Camp. San Marco.............. str. 62 Camp. Europa.................... str. 63


miejsce na foto 50x44mm

Caravan Park Sexten ****

miejsce na foto 52x44mm

Mediolan

St. Josef Str. 54 39030 Sexten Trydent - Górna Adyga Tel. +39 047 471 0444 e-mail: info@caravanparksexten.it Trydent Web: www.caravanparksexten.it Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 38,50€ / max 57,50€ (parcela Comfort)

miejsce na foto 104x62mm

Camping znajduje się w doskonałej lokalizacji w samym sercu

miejsce na foto 104x62mm

regionu narciarskiego w Dolomitach - Trzy Szczyty, czyli Tre Cime di Lavaredo: ponad 100 km doskonale przygotowanych tras narciarskich, tras biegowych i zimowych szlaków turystycznych. Idealny punkt wypadowy na wycieczki piesze i wspinaczkowe. Camping oferuje 3 rodzaje stanowisk pod kampery i przyczepy: De Luxe, Premium oraz Komfort z przyłączami prądu i dostępem do sanitariatów. Dodatkowo dysponujemy pokojem zabaw dla dzieci z animacjami, sklepem, przechowalnią sprzętu narciarskiego, wypoży-

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

czalnią nart, ścianką wspinaczkową oraz wypożyczalnią rowerów. Posiadamy również oddzielny parking dla kamperów przed wjazdem na camping z dostępem do całej infrastruktury. Oferujemy również ekskluzywnie wyposażone domki w Dolomitach dla 2-5 osób oraz przytulne domki na drzewach.

6,5 ha

268

parcel

max. 16A

53


miejsce na foto 50x44mm

Camping Seiser Alm ****

miejsce na foto 52x44mm

Mediolan

Dolomitenweg 10 39050 Völs am Schlern Trydent-Górna Adyga Tel. +39 0471 706 459 e-mail: info@camping-seiseralm.com Web: www.camping-seiseralm.com Daty otwarcia: 20.12.2021 - 22.10.2022 Cena orientacyjna: min. 33,50€ / max 76,50€

Trydent

miejsce na foto 104x62mm

Camping Seiser Alm to wyjątkowe miejsce na spędzenie romantycznych

miejsce na foto 104x62mm

lub rodzinnych wakacji na campingu. Ze względu na jego położenie w malowniczej scenerii Parku krajobrazowego Schlern / Rosengarten, każdego wieczoru będziesz mógł podziwiać wspaniały spektakl przyrody, kiedy szczyty Dolomitów przybierają czerwony kolor dzięki promieniom zachodzącego słońca. Nasi goście szczególnie cenią sobie bliskość jeziora Völser Weihe, pola golfowego i ośrodka turystycznego Seiser Alm. Wszystkie atrakcje znajdują się blisko i są łatwo dostępne nawet bez samochodu.

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Naszym gościom oferujemy różnego rodzaju zakwaterowanie: domki wakacyjne i przestronne parcele o powierzchni od 90 do 120m² z dostępem do pitnej wody oraz podłączeniem kanalizacji. Na terenie campingu znajduje się również plac zabaw z małym zoo, mały sklep ze świeżymi produktami, restauracja, nowoczesne sanitariaty z pomieszczeniem do przewijania i kąpieli niemowląt. Możesz cieszyć się komfortowymi wakacjami we wspaniałym otoczeniu natury.

2,5ha

54

150

parcel

max. 16A


miejsce na foto 50x44mm

Union Lido ***** JEZIORO

miejsce na foto 52x44mm

Werona

via Fausta 258 GARDA 30013 Cavallino-Treporti Wenecja Euganejska Tel. +39 041 25 75 111 e-mail: info@unionlido.com Web: www.unionlido.com Wenecja Daty otwarcia: 08.04 - 03.10 Cena orientacyjna: min. 21,20€ / max 181,40€

miejsce na foto 104x62mm

Camping Union Lido zajmuje czołowe miejsce wśród europejskich

miejsce na foto 104x62mm

campingów, a sam camping istnieje już od 1955 roku. Otoczony zielenią, znajduje się rzut kamieniem od urokliwej Wenecji. Wzdłuż campingu, na długości jednego kilometra rozciąga się prywatna plaża przy czystych i bezpiecznych wodach Cavallino. Pięć gwiazdek naszego obiektu zapewni Państwu wakacje, pełne wypoczynku i zabawy, z szeroką ofertą satysfakcjonującą wszystkich naszych klientów z różnymi upodobaniami i stylami życia.

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Union Lido oferuje wszystko, czego szukasz podczas wakacji: zakwaterowanie, rozrywka, restauracje, usługi, wypoczynek, sport, kultura, wellness i zabawa.

60ha

3000

parcel

max. 16A

Tylko w strefie dla psów 55


Camping Sabbiadoro

miejsce na foto 104x62mm JEZIORO

Werona

via Sabbiadoro 8 GARDA 33054 Lignano Sabbiadoro Friuli-Wenecja Julijska Tel. +39 0431 71455 e-mail: info@campingsabbiadoro.it Web: www.campingsabbiadoro.it Wenecja Daty otwarcia: 09.04 - 02.10 Cena orientacyjna: min. 28,00€ / max 57,50€

Triest

Camping Sabbiadoro jest idealnym miejscem na spędzenie wakacji z rodziną, przyjaciółmi i swoimi zwierzętami. Posiada 986 parcel z dostępem do elektryczności, świeżej wody i kanalizacji.

miejsce na foto 104x62mm

Oferujemy szeroką gamę domków wakacyjnych dla 2-6 osób, które zapewnią komfort domowego zacisza, przy jednoczesnej wolności jaką daje camping. Wszystkie domki są wyposażone w koce, aneksy kuchenne oraz prysznice z toaletami. Wszystkie domki posiadają klimatyzację, a niektóre dodatkowo TV i mikrofalówkę. Udogodnienia na campingu: restauracja samoobsługowa, pizzeria, wypożyczalnia rowerów, sklep, internet, prywatna plaża, obszar sportowy i program animacyjny z wykwalifikowanymi animatorami, a wszystko to zaledwie kilka minut spacerem od centrum miasta oraz 250m od plaży. Od 2020 psiadamy nowe centrum basenowe z podgrzewanymi basenami, wodnym placem zabaw, zjeżdżalniami, hydromasażami oraz strefą welness i fitness.

15

56

ha

986

parcel

max. 10A

miejsce na foto 104x62mm


Residence Punta Spin **** Via Monfalcone, 10 34073 Grado Werona Wenecja Julijska JEZIORO GARDA Tel. +39 0431 81780 e-mail: info@puntaspin.it Web: www.puntaspin.it Daty otwarcia: 09.04 - 25.09 Cena orientacyjna: min. 27,40€ / max 50,90€ Wenecja

miejsce na foto 103x55mm

Triest

Dzięki swojemu położeniu nad morzem, w starym lesie piniowym, niedaleko parku krajobrazowego, camping Residence Punta Spin jest idealnym miejscem na spędzenie urozmaiconych wakacji. Świetna

miejsce na foto 52x43mm

lokalizacja i szeroki wybór udogodnień sprawiają, że rodzinne wakacje

miejsce na foto 50x43mm

na naszym camping będą na prawdę udane. 15 ha

430

parcel

max. 10A

Malibu Beach Camping Village **** Werona viale Oriente 78 30016 Jesolo JEZIORO Wenecja Euganejska GARDA Tel. +39 0421 362 212 e-mail: info@campingmalibubeach.com Web: www.campingmalibubeach.com Daty otwarcia: 19.05 - 19.09 Cena orientacyjna: min. 30,00€ / max 70,00€

miejsce na foto 103x55mm

Wenecja

Malibu Beach Camping Village jest idealną destynacją do wyjazdu na wakacje niezależnie czy chcesz je spędzić w komfortowych warunkach zakwaterowania, czy przyjedziesz swoim camperem, czy przyczepą campingową lub z namiotem. Nasza obsługa nie może się doczekać aby ugościć Cię podczas niezapomnianych wakacji. 10 ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

90

parcel

max. 6A

57


Camping Village Italy **** via Fausta 272 30013 Cavallino Werona JEZIORO Wenecja Euganejska GARDA Tel. +39 041 968 090 e-mail: info@campingitaly.it Web: www.campingitaly.it Daty otwarcia: 29.04 - 26.09 Cena orientacyjna: min. 23,20€ / max 64,70€

miejsce na foto 103x55mm

Wenecja

Italy Camping Village znajduje się na zielonym półwyspie Cavallino zaledwie 40min rejsu promem od Wenecji i placu św. Marka. Camping ten jest idealnym miejscem do spędzenia wakacji nad morzem. Jest

miejsce na foto 52x43mm

położony w cichej i przyjemnej okolicy bezpośrednio przy piaszczystej

miejsce na foto 50x43mm

plaży. 4 ha

197

parcel

max. 10A

Miramare Camping Village **** via Barbarigo 103 30015 Sottomarina Werona Wenecja Euganejska JEZIORO Tel. +39 041 490610 GARDA e-mail: info@miramarecamping.com Web: www.miramarecamping.com Daty otwarcia: 14.04 - 26.09 Cena orientacyjna: min. 21,00€ / max 39,00€

miejsce na foto 103x55mm Wenecja

Miramare Camping Village to idealne miejsce na rodzinne wakacje! Nasz camping położony jest w pięknej miejscowości Sottomarina di Chioggia, kilka kroków od plaży i jest idealnym wyborem na wypoczynek. Nasza niezwykła lokalizacja z trawiastym podłożem, w cieniu bujnej roślinności jest doskonałym miejscem dla dzieci do zabawy na basenie, placu zabaw lub na różnych boiskach sportowych. 7 ha

58

350

parcel

max. 6A

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


59


Rodzina poleca


Sant'Angelo Village ***** Via F. Baracca 63 30013 Cavallino - Treporti Werona JEZIORO Wenecja Euganejska GARDA Tel. +39 041 968 882 e-mail: info@santangelo.it Web: www.santangelo.it Daty otwarcia: 12.05 - 20.09 Wenecja Cena orientacyjna: min. 39,10€ / max 59,60€

miejsce na foto 103x55mm

Na campingu Sant’Angelo najważniejszy dla nas jesteś Ty i Twoja rodzina. Zadbamy o to, żebyś świetnie się bawił na swoich wakacjach. Ciesz się złotą plażą i pięknymi basenami. Twoje wakacje u nas będą

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

wyjątkowe, pełne odpoczynku, sportu i niezapomnianych animacji dla dzieci i dorosłych! 21 ha

650

parcel

max. 16A

Residence Village ***** Via F. Baracca 47 30013 Cavallino - Treporti Werona JEZIORO Wenecja Euganejska GARDA Tel. +39 041 968 027 e-mail: info@residencevillage.com Web: www.residencevillage.com Daty otwarcia: 12.05 - 20.09 Wenecja Cena orientacyjna: min. 29,30€ / max 61,00€

miejsce na foto 103x55mm

W Residence Village znajdziesz wszystko czego potrzebujesz podczas rodzinnych wakacji. Mamy różnego rodzaju zakwaterowanie, prywatną plażę z leżakami i parasolami, animacje dla dzieci i dorosłych, a także piękne baseny ze wspaniałymi zjeżdżalniami, jacuzzi i place zabaw. To będą wakacje na których odpoczniesz! 9 ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

129

parcel

max. 16A

61


Camping Fusina Venezia ***

Camping San Marco

Via Moranzani 93 30176 Venezia (Wenecja Euganejska) Tel. +39 041 547 0055 e-mail: info@campingfusina.com Web: www.campingfusina.com Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 36,00€ / max 45,00€ 5,5 ha

204

parcel

max. 6A

Via del Faro, 10 30013 Cavallino Treporti (Wenecja Euganejska) Tel. +39 041 968163 e-mail: info@campingsanmarco.com Web: www.campingsanmarco.it Daty otwarcia: 12.05 – 17.09 Cena orientacyjna: min. 26,00€ / max 57,00€ 2,4 ha

Camping Residence Corones ****

120

parcel

Camping Montiggl

Gepaiden 13 39030 Rasen/Rasun (Trydent-Górna Adyga) Tel. +39 0474 496490 e-mail: info@corones.com Web: www.corones.com Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 41,00€ / max 44,00€ 2 ha

150

parcel

max. 6A

Montigglerstraße 62a 39057 Eppan an der Weinstraße (Południowy Tyrol) Tel. +39 0471 662320 e-mail: info@campingmontiggl.com Web: www.campingmontiggl.com Daty otwarcia: 01.04 – 04.11 Cena orientacyjna: min. 41,00€ / max 44,00€ 2 ha

Camping Waikiki ***

62

100

parcel

max. 10A

80

parcel

max. 6A

Isamar Holiday Village *****

viale Oriente 144 30016 Lido di Jesolo (Wenecja Euganejska) Tel. +39 0421 980 186 e-mail: info@campingwaikiki.com Web: www.campingwaikiki.com Daty otwarcia: 19.05 - 19.09 Cena orientacyjna: min. 21,50€ / max 51,50€ 5,2ha

max. 6A

Via Isamar 9 30015 Isolaverde Chioggia (Friuli-Wenecja Julijska) Tel. +39 04155 35811 e-mail: booking@villaggioisamar.com Web: www.villaggioisamar.com Daty otwarcia: 29.04 – 26.09 Cena orientacyjna: min. 35,00€ / max 43,00€ 30 ha

350

parcel

max. 6A


Villaggio San Francesco *****

Camping Village Mare Pineta ****

Via Selva Rosata 1 30021 Caorle (Wenecja Euganejska) Tel. +39 0421 2982 e-mail: info@villaggiosfrancesco.com Web: www.villaggiosfrancesco.com Daty otwarcia: 28.04 - 03.10 Cena orientacyjna: min. 22,00€ / max 57,00€

via Sistiana 60/D 34011 Duino-Aurisina, Triest (Wenecja Julijska) Tel. +48 22 620 0834 e-mail: info@baiaholiday.pl Web: www.marepineta.com Daty otwarcia: 08.04 – 10.10 Cena orientacyjna: min. 28,50€ / max 49,50€ 11

ha

340

parcel

max. 6A

33 ha

via Barbarigo 147 30015 Chioggia (Wenecja Euganejska) Tel. +39 041 554 1145 e-mail: info@campingoasi.com Web: www.campingoasi.com Daty otwarcia: 01.04 - 29.09 Cena orientacyjna: min. 23,00€ / max 41,00€

Toblacher See 3 39034 Toblach / Dobbiaco (Trydent - Górna Adyga) Tel. +39 0474 973 138 e-mail: camping@toblachersee.com Web: www.toblachersee.com Daty otwarcia: całoroczny (01.11 - 24.12 - zamknięte) Cena orientacyjna: min. 31,00€ / max 42,50€ 125

parcel

max. 16A

2 ha

22 ha

457

parcel

max. 6A

max. 6A

via Fausta 332 30013 Cavallino (Wenecja Euganejska) Tel. +39 041 968 261 e-mail: info@campingeuropa.com Web: www.campingeuropa.com Daty otwarcia: 14.04 – 03.10 Cena orientacyjna: min. 24,00€ / max 59,00€

via delle Batterie 164 30013 Cavallino (Wenecja Euganejska) Tel. +48 22 62 00 834 e-mail: info@baiaholiday.pl Web: www.campingcavallino.com Daty otwarcia: 08.04 – 02.11 Cena orientacyjna: min. 31,00€ / max 68,50€ ha

80

parcel

Europa Camping Village ****

Camping Village Cavallino ****

11

max. 10A

Camping Oasi ***

Camping Toblacher See ***

2,5 ha

200

parcel

378

parcel

max. 10A

63


WŁOCHY

JEZIORO GARDA Camp. Maroadi - str. 68 Camp. Al Porto - str. 68 Camping Arco - str. 68 Camp. Brione - str. 68

Family Wellness Camping al Sole - str. 67

RIVA MALCESINE

Camp. Camp. Camp. Camp.

SIRMIONE

LAZISE

Camp. Gasparina - str. 66

Camp. Bella Italia - str. 68

PESCHIERA

64

Piani di Clodia....... str. 65 Du Parc.................. str. 66 Belvedere................ str. 67 Le Palme................ str. 68


miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Piani di Clodia ***** JEZIORO GARDA

Werona

Via Fossalta 42 37017 Lazise Wenecja Euganejska Tel. +39 04575 90456 e-mail: info@pianidiclodia.it Web: www.pianidiclodia.it FB: facebook.com/pianidiclodia.it IG: instagram.com/holidayparkpianidiclodia Daty otwarcia: 02.04 - 09.10 Cena orientacyjna: min. 24,80€ / max 77,00€

miejsce na foto 104x62mm

Wenecja

miejsce na foto 104x62mm

Pięciogwiazdkowy resort wakacyjny Piani di Clodia w Lazise nad jeziorem Garda wita swoich gości w czarującym parku przyrodniczym o powierzchni 29 hektarów z 2 parkami wodnymi, 7 basenami i szeroką gamą zjeżdżalni. Szeroki wybór murowanych bungalowów i nowe ekskluzywne domki Maxicaravan Lake wyposażone we wszystkie udogodnienia oraz widok na jezioro. Na terenie kempingu znajduje się szereg doskonale wyposażonych

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

parcel z dostępem do nowych ogrzewanych sanitariatów. Dzieci mogą szaleć podczas zajęć animacyjnych na różnych obiektach sportowych i rozrywkowe dla dzieci w naszej Krainie Marzeń. Znajdziesz tu restauracje i pizzerie, liczne bary przy basenie z jedzeniem na wynos. Posiadamy darmowe Wi-Fi na terenie całego kompleksu wypoczynkowego.

29 ha

869

parcel

max. 16A

65


Camping Gasparina *** via Gasparina 6 37014 Castelnuovo del Garda Werona JEZIORO Wenecja Euganejska GARDA Tel. +39 0457 550 775 e-mail: info@gasparina.com Web: www.gasparina.com Daty otwarcia: 01.04 - 02.10 Cena orientacyjna: min. 23,00€ / max 46,00€

miejsce na foto 103x55mm

Wenecja

Camping Gasparina jest chętnie wybieranym campingiem przez rodziny z dziećmi i wszystkich, którzy szukają oazy spokoju. Nasi goście mogą korzystać z wielu udogodnień takich jak restauracja, baseny, plac zabaw,

miejsce na foto 52x43mm

bar nad jeziorem i mini klub dla najmłodszych. Camping znajduje się

miejsce na foto 50x43mm

około 1 km od parku rozrywki Gardaland. 6 ha

375

parcel

max. 6A

Camping Village Du Parc *** Via Gardesana 110 37017 Lazise Werona JEZIORO Wenecja Euganejska GARDA Tel. +39 045 758 0127 e-mail: duparc@campingduparc.com Web: www.campingduparc.com Daty otwarcia: 11.03 - 06.11 Cena orientacyjna: min. 25,00€ / max 60,00€

miejsce na foto 103x55mm

Wenecja

Camping znajduje się tylko 300m od Lazise. Ciesz się najwyższej jakości wakacjami i nowoczesnym zakwaterowaniem takim jak domki wakacyjne i przestronne parcele z podłączeniem wody. Plaża, basen, plac zabaw, restauracja, sklep, bar i miniclub dla dzieci to udogodnienia, które pozwolą Ci na spędzenie wspaniałych wakacji. 6 ha

66

200

parcel

max. 16A

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


Camping Belvedere *** Strada del Roccolo 11 37017 Lazise Werona JEZIORO Wenecja Euganejska GARDA Tel. +39 0457 590 228 e-mail: info@campingbelvedere.com Web: www.campingbelvedere.com Daty otwarcia: 08.04 - 09.10 Cena orientacyjna: min. 20,60€ / max 61,00€

miejsce na foto 103x55mm

Wenecja

Camping jest otoczony bogatą roślinnością i znajduje się bezpośrednio przy plaży. Twoje wakacje nad jeziorem Garda będą wyjątkowe dzięki naszym nowoczesnym i funkcjonalnym udogodnieniom takim jak:

miejsce na foto 52x43mm

supermarket, restauracja, pralnia, pokój do prasowania, odnowione

miejsce na foto 50x43mm

sanitariaty oraz baseny dla dzieci i dorosłych. 5,5 ha

255

parcel

max. 6A

Family Wellness Camping al Sole **** via Maffei 127 Mediolan 38067 Ledro Trydent - Górna Adyga Tel. +39 0464 508 496 e-mail: info@campingalsole.it Web: www.campingalsole.it Daty otwarcia: 27.03 - 02.11 Cena orientacyjna: min. 24,00€ / max 47,00€

miejsce na foto 103x55mm JEZIORO GARDA

Cudowny camping bezpośrednio nad brzegiem jeziora Ledro z czystą, turkusową wodą. W naszej okolicy można uprawiać sporty takie jak turystyka piesza lub rowerowa, zrelaksować się na skraju basenu lub na plaży, a nawet zregenerować się w naszym centrum spa. Dla dzieci posiadamy bogaty program rozrywkowy. w 2020 otwieramy dla was nowy basen z podgrzewaną wodą oraz nowy plac zabaw dla dzieci. 3

ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

179

parcel

max. 6A

67


Camping Bella Italia *****

Camping Maroadi ***

Via Bella Italia 2 37019 Peschiera del Garda (Wenecja Euganejska) Tel. +39 0456400688 e-mail: info@camping-bellaitalia.it Web: www.camping-bellaitalia.it Daty otwarcia: 01.04 - 11.11 Cena orientacyjna: min. 29,50€ / max 68,00€ 32 ha

400

parcel

max. 16A

Via Gardesana 13 38069 Torbole (Trydent-Górna Adyga) Tel. +39 046 450 51 75; e-mail: info@campingmaroadi.it Web: www.campingmaroadi.it Daty otwarcia: 19.03 - 07.11 Cena orientacyjna: min. 22,00€ / max 52,00€ 3,5 ha

Camping Le Palme ***

255

parcel

Camping Brione ****

Via del Tronchetto 2 37017 Pacengo di Lazise (Wenecja Euganejska) Tel. +39 045 759 0019 e-mail: info@lepalmecamping.it Web: www.lepalmecamping.it Daty otwarcia: 01.04 - 01.11 Cena orientacyjna: min. 55,30€ / max 74,70€ 3 ha

112

parcel

max. 10A

Via Brione 32 38066 Riva del Garda (Trydent-Górna Adyga) Tel. +39 046452 0885 ; e-mail: info@campingbrione.com Web: www.campingbrione.com Daty otwarcia: 01.04 - 23.10 Cena orientacyjna: min. 42,00€ / max 59,00€ 3,3 ha

Camping al Porto

68

86

parcel

max. 16A

120

parcel

max. 16A

Camping Arco ***

Via al Cor 3 38069 Torbole sul Garda (Trydent-Górna Adyga) Tel. +39 0464 505 891 e-mail: info@campingalporto.it Web: www.campingalporto.it Daty otwarcia: 25.03 - 07.11 Cena orientacyjna: min. 33,50€ / max 46,50€ 2 ha

max. 16A

Via Legionari Cecoslovacchi 12 38062 Arco (Trydent-Górna Adyga) Tel. +39 046451 7491 ; e-mail: info@arcoturistica.com Web: www.arcoturistica.com Daty otwarcia: 01.03 - 15.11 Cena orientacyjna: min. 32,00€ / max 46,00€ 4 ha

232

parcel

max. 6A


69


WŁOCHY

TOSKANIA LACJUM ABRUZJA Camp. Village Santapomata......... str. 74 Camp. Village Rochette................. str. 74 Camp. Maremma Sans Souci....... str. 75 Camping Firenze - str. 76

AREZZO

LIVORNO

Talamone Camping Village........... str. 72 Argentario Camping Village.......... str. 73 Il Gabbiano Camping Village......... str. 76

PESCARA Eurcamping - str. 75 Le Marze Camping Village - str. 76 Club Degli Amici Camping Village - str. 76

RZYM

California Camping Village - str. 76 Camp. Roma Capitol......... str. 71 Roma Camping in Town... str. 76

70


miejsce na foto 52x44mm

Camping Roma Capitol **** Pescara

via di Castel Fusano 195 00124 Rzym Lacjum Tel. +48 22 6200834 e-mail: info@baiaholiday.pl Web: www.campingcapitol.com Rzym Daty otwarcia: 08.04 - 02.11 Cena orientacyjna: min. 26,00€ / max 62,50€

miejsce na foto 104x62mm

Camping Village Roma Capitol to nowy i awangardowy obiekt. Na kempingu znajduje się park wodny oraz wiele innych atrakcji. Resort położony jest w piniowym lesie w Castelfusano, na obrzeżach Rzymu. Parcele kempingowe są przestronne i zacienione, nowy sektor Village oferuje nowoczesne mobile home. Camping proponuje różnego typu usługi, dzięki którym Twoje wakacje będą jeszcze bardziej komfortowe: supermarket, dwa bary-restauracje, amfiteatr na świeżym powietrzu, plac zabaw dla dzieci, kaplica, baseny, liczne boiska do uprawiania różnych sportów w tym siatkówki czy piłki nożnej oraz minigolf.

miejsce na foto 52x44mm

Camping, dzięki swojemu położeniu, oferuje możliwość połączenia zwiedzania Rzymu z tradycyjnymi wakacjami nad morzem. Szerokie piaszczyste plaże Ostii znajdują się bardzo blisko kempingu. Camping Village Roma Capitol jest łatwo dostępne zarówno dla tych, którzy Podróżują samochodem, camperem, dla osób podróżujących pociągiem jak i samolotem, dzięki połączeniom środkami transportu publicznego z dworca kolejowego Roma Termini i z lotniska Rzym-Fiumicino. 15 ha

600

parcel

max. 6A

71


miejsce na foto 50x44mm

Talamone Camping Village Strada Provinciale Talamone Ovest 2 Livorno 58015 Talamone Toskania Tel. +39 0431 896 900 e-mail: info@talamonecampingvillage.com Web: www.talamonecampingvillage.com Daty otwarcia: 14.04 - 26.09 Cena orientacyjna: min. 20,00€ / max 48,00€

miejsce na foto 52x44mm

Florencja

miejsce na foto 104x62mm

Przyroda, zabawa i relaks z tradycjami Maremmanów! Całkowicie ukryty w głębi parku przyrody Maremma, Talamone Camping Village znajduje się na wzgórzu, z widokiem na całą zatokę od Talamone do Monte Argentario w Toskanii Maremma. To wspaniałe miejsce, szczególnie odpowiednia dla osób preferujących sport i lubiących przyrodę. Talamone to jedno z najlepszych miejsc do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu we Włoszech oraz doskonała baza

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

wypadowa do żeglarstwa, nurkowania i trekkingu. Idealne miejsce dla czworonożnych przyjaciół Ty i Twój pupil możecie spędzić razem całe wakacje w całkowitym relaksie.

8 ha

72

250

parcel

max. 3A


miejsce na foto 50x44mm

Argentario Camping Village Strada Provinciale della Giannella Livorno 58010 Albinia Toskania Tel. +39 05641 838 523 e-mail: info@argentariocampingvillage.com Web: www.argentariocampingvillage.com Daty otwarcia: 19.05 - 19.09 Cena orientacyjna: min. 20,00€ / max 60,00€

miejsce na foto 52x44mm

Florencja

miejsce na foto 104x62mm

Najlepsze wakacje na Argentario od 1954 roku! Piękne miejsce w sercu starożytnego lasu sosnowego, tuż przy wybrzeżu Toskanii. Argentario Camping Village znajduje się na skrawku lądu łączącym przylądek Argentario z lądem i wychodzi na słynne wyspy Giglio, Giannutri i Montecristo. Ośrodek oferuje liczne usługi, aby zaspokoić różne potrzeby: jego wyposażenie zaspokoi wszystkie gusta: 2-pokojowe domki z TV i klimatyzacją, wygodne i przestronne bungalowy, zacienione stanowiska kempingowe ...

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Jeśli chcesz spędzić wakacje relaksując się, ale jednocześnie masz nadzieję na sport i zabawę, zespół animatorów Argentario Camping Village może zagwarantować, że znajdziesz to, czego szukasz.

10 ha

300

parcel

max. 3A

73


Camping Village Rocchette *** SP delle Rocchette snc 58043 Castiglione della Pescaia Toskania Tel. +39 0564 941 123 Livorno e-mail: info@rocchette.com Web: www.rocchette.com Daty otwarcia: 01.04 - 23.10 Cena orientacyjna: min. 18,00€ / max 52,00€

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

Florencja

Camping Village Rocchette jest idealną lokalizacją na wakacje w otoczeniu przyrody, relaksu, zabawy i sportu. Położony zaledwie 6 km od Castiglione della Pescaia. Oferuje różne rodzaje zakwaterowania: ceglane bungalowy, namioty glampingowe i kempingowe. Znajduje się zaledwie kilka kroków od piaszczystej plaży Rocchette z krystalicznie czystymi wodami.

miejsce na foto 50x43mm

12 ha

100

parcel

max. 6A

Camping Village Santapomata Sp delle Rocchette snc 58043 Castiglione della Pescaia Toskania Tel. +39 0564 941 037 Livorno e-mail: info@campingetruria.it Web: www.campingsantapomata.it Daty otwarcia: 09.04 - 21.10 Cena orientacyjna: min. 21,00€ / max 50,00€

Camping Village Santapomata, położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży, w samym sercu wybrzeża Maremma w Toskanii. Osadzony w pięknym sosnowm lesie w odległości zaledwie 5 km od Castiglione Della Pescaia. Castiglione Della Pescaia było kilkukrotnie odznaczane Niebieską Flagą dzięki swoim czystym plażom i wodom. 6

74

ha

142

parcel

max. 16A

miejsce na foto 103x55mm

Florencja

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


Camping Maremma Sans Souci *** Località Casa Mora 58043, Castiglione della Pescaia Toskania Tel. +39 0564 933 765 e-mail: info@maremmasanssouci.it Web: www.maremmasanssouci.it Daty otwarcia: 14.04 - 30.10 Cena orientacyjna: min. 21,00€ / max 53,00€

miejsce na foto 103x55mm

Camping Maremma Sans Souci to kemping pośród natury, tuż nad morzem, 2 km od Castiglione della Pescaia, do którego można dotrzeć wygodną ścieżką rowerową. Każda parcela jest wydzielona, co zapewnia

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

prywatność. Niektóre stanowiska są wyposażone w łącze satelitarne. Psy są dozwolone, tylko na parceli i zgodnie z regulaminem kempingu. 6 ha

300

parcel

max. 6A

PROMOCJA: 20€ (stała cena za parcele na hasło CAMPREST) - nie obowiązuje w sierpniu

Camping Village Eurcamping *** Lungomare Trieste 90 64026 Roseto degli Abruzzi Abruzja Pescara Tel. +39 0858 993 179 e-mail: info@eurcamping.it Web: www.eurcamping.it Rzym Daty otwarcia: 19.06 - 01.11 Cena orientacyjna: 20€ (promocja nie obowiązuje w sierpniu)

miejsce na foto 103x55mm

Oferujemy swoim gościom różnego rodzaju zakwaterowanie wśród bujnej roślinności śródziemnomorskiej, co z pewnością spodoba się osobom kochającym naturę. Wszystkie parcele są przestronne i zacienione. Do dyspozycji gości są również nowoczesne sanitariaty oraz strzeżony basen z brodzikiem. 5 ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

260

parcel

max. 6A

75


Club degli Amici Camping Village

Il Gabbiano Camping Village

Località Cavallaro SNC 01014, Pescia Romana Lacjum Tel. +39 0766830250 e-mail: info@clubdegliamicicampingvillage.com Web: www.clubdegliamicicampingvillage.com Daty otwarcia: 19.05 - 19.09 Cena orientacyjna: min. 18,00€ / max 48,00€

SS Aurelia, km 154 58015, Orbetello Toskania Tel. + 39 05641838415 e-mail: info@ilgabbianocampingvilllage.com Web: www.ilgabbianocampingvilllage.com Daty otwarcia: 19.05 - 19.09 Cena orientacyjna: min. 18,00€ / max 54,00€ 3

ha

80

parcel

max. 3A

4

100

ha

Le Marze Camping Village

parcel

Roma Camping in Town

Strada Provinciale 158 58046, Marina di Grosseto Toskania Tel. +39 0564 35501 e-mail: info@lemarze.it Web: www.lemarze.it Daty otwarcia: 19.05 - 26.09 Cena orientacyjna: min. 25,00€ / max 60,00€ 20 ha

400

parcel

max. 3A

Via Aurelia, 831 00165 Roma (Lacjum) Tel. +39 06 6623018 e-mail: roma@humancompany.com Web: https://roma.humancompany.com Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: b.d. 8 ha

California Camping Village

76

300

parcel

max. 3A

600

parcel

max. 10A

Firenze Camping in Town

Località Le Casalette 01014. Montalto di Castro Lacjum Tel. +39 0766 802848 e-mail: info@californiacampingvillage.com Web: www.californiacampingvillage.com Daty otwarcia: 19.05 - 19.09 Cena orientacyjna: min. 20,00€ / max 52,00€ 14 ha

max. 3A

Via Generale C. A. dalla Chiesa, 1/3 50136 Florencja (Toskania) Tel. +39 0554698300 e-mail: firenze@humancompany.com Web: https://firenze.humancompany.com Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: b.d. 6,5 ha

470

parcel

max. 10A


77


78


AUSTRIA AUSTRIA Camping Berau - str. 82 Camping Berau - str. 82 Reisemobil - Stellplatz Wien - str. 83 Reisemobil - Stellplatz Wien - str. 83

Sportcamp Woferlgut.................... str. 80 Panorama Camp Zell amstr. See....... Sportcamp Woferlgut.................... 80 str. 81 Panorama Camp Zell am See.......str. 81

WIEDEŃ WIEDEŃ

Erlebnis Comfort Camping Aufenfeld - str. 84 Erlebnis Comfort Camping Aufenfeld - str. 84 Wohlfühlcamping Hell - str. 84 Wohlfühlcamping Hell - str. 84 Camping Stadlerhof - str. 82 Camping Stadlerhof - str. 82 Zugspitz Resort Camping - str. 84 Zugspitz Resort Camping - str. 84

LINZ

50plus Campingpark Fisching - str. 83 50plus Campingpark Fisching - str. 83

SALZBURG SALZBURG

INNSBRUCK INNSBRUCK

Alpencamping Nenzing - str. 84 Alpencamping Nenzing - str. 84

LINZ

Tirol Camp - str. 84 Tirol Camp - str. 84

Reisemobil Stellplatz Graz - str. 83 Reisemobil Stellplatz Graz - str. 83

VILLACH VILLACH

Alpenparadies Mayrhofen - str. 83 Alpenparadies Mayrhofen - str. 83 Terrassencamping Maltatal - str. 84 Camping Soelden - str. 81 Terrassencamping Maltatal - str. 84 Camping Soelden - str. 81 Aktiv Camping Prutz - str. 83 Schluga Camping Hermagor - str. 83 Aktiv Camping Prutz - str. 83 Schluga Camping Hermagor - str. 83

79


miejsce na foto 50x44mm

Sportcamp Woferlgut ****

miejsce na foto 52x44mm

Linz

Krössenbach 40 5671 Bruck an der Glocknerstraße Pinzgau, Salzburg Tel. +43 6545 7303 e-mail: info@sportcamp.at Web: www.sportcamp.at Innsbruck Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 34,50€ / max 46,30€

miejsce na foto 104x62mm

Sportcamp Woferlgut to całoroczny camping położony blisko Zell am See-Kaprun. Oferujemy najwyższej jakości usługi, aby zapewnić Ci fantastyczne rodzinne wakacje. W lipcu 2018 specjalnie dla naszych gości otworzyliśmy Woferlgut Water World, czyli park wodny w którym znajdziecie: - basen olimpijski, - kryty basen dla dzieci - podgrzewany, całoroczny basen na zewnątrz - duże jacuzzi - basen dla rodzin z dziećmi,

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

- gigantyczna zjeżdżalnia o długości ok 100m - nowe studio fitness o powierzchni 300m2 Inne udogodnienia: centrum odnowy biologicznej, opieka trenera personalnego, piesze wędrówki z przewodnikiem, wycieczki rowerowe, łaźnie, supermarket, bezpośredni dostęp do jeziora, park linowy, pole do minigolfa, WiFi, przechowalnia sprzętu narciarskiego, animacje dla dzieci i tematyczne wieczory kulinarne w naszej restauracji. Mamy wiele typów zakwaterowania: przestronne parcele typu standard i premium, przyczepy campingowe, domki wakacyjne oraz apartamenty. 18ha

80

350

parcel

max. 16A


Camping Sölden ****

Linz

Wohlfahrtstraße 22 6450 Sölden Innsbruck Tyrol Tel. +43 5254 2627 e-mail: info@camping-soelden.com Web: www.camping-soelden.com Daty otwarcia: 18.11.21 - 24.04.22 | 09.06 - 02.10 | 20.10 - 16.04.22 Cena orientacyjna: min. 24,00€ / max 65,00€

miejsce na foto 103x55mm

Camping o standardzie hotelu! Nowoczesne sanitariaty, w tym strefa wellness (łaźnia parowa, sauna i sauna infrared) i ściana wspinaczkowa o powierzchni 85m². Camping położony jest tarasowo, bardzo blisko

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

kolei linowej. Wymarzone wakacje dla wszystkich miłośników jazdy na nartach, na rowerze czy pieszych wędrówek. 1,3 ha

94

parcel

max. 10A

Panorama Camp Zell am See Seeuferstrasse 196 Linz 5700 Zell am See Salzburg Innsbruck Tel. +43 6542 56228 e-mail: info@panoramacamp.at Web: www.panoramacamp.at Daty otwarcia: 01.01-10.01 / 20.03-20.10 / 10.12-31.12 Cena orientacyjna: min. 33,00€ / max 42,00€ Nasz camping znajduje się zaledwie 500 m od południowego brzegu jeziora Zeller See. Otwierając drzwi swojego kampera lub przyczepy, od razu zobaczysz pobliskie Kitzsteinhorn i Schmittenhöhe. Weź głęboki oddech świeżego górskiego powietrza, a następnie rozkoszuj się odświeżającym skokiem do jeziora. Zapraszamy przez cały rok! Oferujemy również apartamenty do wynajęcia i pyszną pizzę na dowóz. 1 ha

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

65

parcel

max. 16A

WC

81


Camping Stadlerhof **** Seebühel 14 6233 Kramsach Innsbruck Tyrol Tel. +43 0533 763 371 e-mail: office@camping-stadlerhof.at Web: www.camping-stadlerhof.at Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 22,00€ / max 49,80€

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

Linz

W Stadlerhof rodzina Sappl zapewni komfortowe i niezapomniane wakacje niezależnie od tego czy będziesz mieszkał w wynajętym u nas apartamencie, domku czy we własnej przyczepie campingowej czy namiocie. Camping znajduje się w cichej i słonecznej okolicy obok Krummsee i jest czynny przez cały rok. Oferuje nowoczesne zaplecze sanitarne i przestronne stanowiska z wszelkimi udogodnieniami. Możesz się zrelaksować w jednej z wielu saun lub basenie. Od 2021 posiadamy nowe sanitariaty z łazienkami rodzinnymi zlokalizowanymi w okolicy parcel premium o powierzchni 150m2 3,5 ha

115

parcel

max. 16A

Camping Berau **** Schwarzenbach 16 5360 St. Wolfgang Linz Górna Austria Innsbruck Tel. +43 6138 2543 e-mail: office@berau.at Web: www.berau.at Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 25,40€ / max 52,20€ Camping Berau leży pośrodku wyjątkowej zatoki Berau. Na campingu znajdziesz przestronne parcele w samym środku lasu. Na terenie campingu znajduje się wiele udogodnień, w tym nowoczesne sanitariaty, plac zabaw dla dzieci, bar, sauna, salon masażu, sklep i przytulna restauracja z piecem do pizzy opalanym drewnem. Zapraszamy na komfortowe wakacje nad jeziorem Wolfgang przez cały rok. 2,5 ha

82

150

parcel

max. 13A

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


Camping Alpenparadies Mayrhofen ****

Aktiv Camping Prutz ****

Laubichl 125 6290 Mayrhofen (Tyrol) Tel. +43(0)52856258051 e-mail: camping@alpenparadies.com Web: www.campingplatz-tirol.at Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 30,80€ / max 44,00€

Pontlatzstraße 22 6522 Prutz (Tyrol) Tel. +43 (0) 5472 2648 e-mail: info@aktiv-camping.at Web: www.aktiv-camping.at Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 36,00€ / max 50,00€ 1,5

2,5 ha

125

ha

parcel

max. 10A

220

parcel

max. 16A

WC

WC

Reisemobil - Stellplatz Graz

Reisemobil - Stellplatz Wien

Martinhofstraße 3 8054 Graz (Styria) Tel. +43 (0) 676 3785 102 e-mail: office@reisemobilstellplatz-graz.at Web: www.reisemobilstellplatz-graz.at Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 20,00€ / max 27,00€

Perfektastraße 49 1230 Wiedeń (Dolna Austria) Tel. +43 664 433 7271 e-mail: office@reisemobilstellplatz-wien.at Web: www.reisemobilstellplatz-wien.at Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 20,00€ / max 27,00€ 1

2 ha

167

ha

parcel

max. 6A

320

parcel

max. 6A

WC

WC

50plus Campingpark Fisching ****

Uwaga : Campin g tylko dla do rosłyc h

Schluga Camping Hermagor ***** Vellach 15 9620 Hermagor-Pressegger See (Karyntia) Tel. +43(0)4282 2051 e-mail: camping@schluga.com Web: www.schluga.com Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 36,40€ / max 54,10€

Fisching 9 8741 Fisching/Weißkirchen (Styria) Tel. +43 357782284 e-mail: info@camping50plus.at Web: www.camping50plus.at Daty otwarcia: 01.04 - 03.11 Cena orientacyjna: min. 29,10€ / max 42,50€ 1,5

ha

62

parcel

5,6 ha

max. 6A

WC

297

parcel

max. 16A

WC

83


Wohlfühlcamping Hell ****

Tirol Camp ****

Gageringerstraße 1 6263 Fügen (Tyrol) Tel. +43(0)5288 62203 e-mail: servus@hell-tirol.at Web: www.hell-tirol.at Daty otwarcia: camping całoroczny oprócz 18.04-02.06 Cena orientacyjna: min. 39,50€ / max 70,00€

Lindau 20 6391 Fieberbrunn (Tyrol) Tel. +43(0)535456666 e-mail: office@tirol-camp.at Web: www.tirol-camp.at Daty otwarcia: całoroczny z wyjątkiem 06.11-17.12 Cena orientacyjna: min. 39,60€ / max 57,60€ 7 ha

155

3 ha

250

parcel

max. 10A

parcel

max. 16A

WC

WC

Zugspitz Resort Camping ****

Erlebnis Comfort Camping Aufenfeld *****

Obermoos 1A 6632 Ehrwald (Tyrol) Tel. +43 5673 2309 e-mail: welcome@zugspitz-resort.at Web: www.zugspitz-resort.at Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 30,80€ / max 44,00€

Aufenfeldweg 10 6274 Aschau im Zillertal (Tyrol) Tel. +43 (0)5282-2916 e-mail: info@camping-zillertal.at Web: www.camping-zillertal.at Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 38,90 / max 64,90€ 12 ha

5

350

parcel

max. 16A

175

ha

parcel

max. 16A

WC

WC

Terrassencamping Maltatal *****

Alpencamping Nenzing ***** Garfrenga 1 6710 Nenzing (Vorarlberg) Tel. +43 (0)5525-624910 e-mail: office@alpencamping.at Web: www.alpencamping.at Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 40,40€ / max 88,40€

Malta 6-7 9854 Maltatal (Karyntia) Tel. +43(0)47332340 e-mail: info@maltacamp.at Web: www.camping-maltatal.at Daty otwarcia: 27.04 - 17.10 Cena orientacyjna: min. 27,10€ / max 34,90€ 3,9 ha

3,3 ha

238

parcel

max. 6A

WC

84

165

parcel

max. 16A

WC


Nestbox Po prostu zmieni Twoje auto w samochód kempingowy

showroom Warszawa ul. Marszałkowska 115 00-102 Warszaw

www.egoe.eu 85


86


SŁOWENIA SŁOWENIA Camp. Terme 3000 - str.

Camp. Terme Ptuj - str. 90 Camp. Terme 3000 - str. 88 Camp. River Bled - str. 92

Funpark Menina - str. 92

Camp. Terme Ptuj - str. 90 Forest Camping Mozirje - str. 91 Camp. River Bled - str. 92 Camp. Bled - str. 89

Funpark Menina - str. 92

Forest Camping Mozirje - str. 91

Camp. Koren - str. 92

MARIBOR

Camp. Bled - str. 89 Camp. Koren - str. 92

MARIBOR

Lubljana Resort- -Terme str. 92Olimia - str. 91 Camp. Natura

LJUBLJANA

Camp. Belvedere - str. 92

Camp. Natura - Terme Olimia - str. 91

LJUBLJANA

Camp. Belvedere - str. 92

ADRIATYK

Lubljana Resort - str. 92

ADRIATYK

KOPER Camp. Pivka Jama - str. 92 Camp. Lucija - str. 90

KOPER

Camp. Pivka Jama - str. 92 Camp. Lucija - str. 90

87


PROMOCJA: -10% OBOWIĄZUJE CAŁY SEZON

miejsce na foto 50x44mm

Terme 3000 Moravske Toplice ****

miejsce na foto 52x44mm

Maribor

Kranjceva 12 9226 Moravske Toplice (Pomurje) Tel. +386 2 512 1200 e-mail: recepcija.camp2@terme3000.si Web: www.sava-camping.com Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 39,60€ / max 46,00€

Ljubljana

miejsce na foto 104x62mm

Camping jest całoroczny. Bezpośrednio z terenu campingu można wejść do parku wodnego z 14 odkrytymi i krytymi basenami. Opłata wstępu na basen jest ujęta w cenie campingu (można również wykluczyć tę opłatę). PROMOCJA DLA RODZIN OKRESIE LETNIM: 1 dziecko (do 12 roku życia) otrzymuje pobyt za darmo gdy towarzyszą mu 2 osoby dorosłe. Wspaniałe Prekmurje Czy wiesz, że istnieje magiczny zakątek Europy, gdzie możesz

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

znaleźć wszystko, od bocianów po egzotyczne storczyki? Odwiedź nas i zobacz to na własne oczy. Czas wydaje się zwalniać w Prekmurje, dając ci możliwość zrelaksowania się. Co roku wracają tutaj bociany, tak samo jak nasi goście - ludzie, którzy cenią spokój i obcowanie z naturą. Tutaj przyroda i zdrowie idą w parze. Korzystne efekty wody termalnej, zajęcia sportowe, romantyczne Równiny Prekmurje i przyjaźni miejscowi zabiorą cię z dala od codziennych zmartwień i pozwolą odpocząć.

7 ha

88

230

parcel

max. 16A


PROMOCJA: -5% OBOWIAZUJE CAŁY SEZON

miejsce na foto 50x44mm

Camping Bled Kidričeva 10 C 4260 Bled (Gorenjska) Tel. +38 64 575 2000 e-mail: info@camping-bled.com Web: www.camping-bled.com Ljubljana Daty otwarcia: 01.04 - 15.10 Cena orientacyjna: min. 32,66€ / max 44,66€

miejsce na foto 52x44mm

Maribor

miejsce na foto 104x62mm

Kemping Bled znajduje się u podnóża Alp Julijskich, na skraju Parku Narodowego Triglav, w pobliżu jeziora Bled. Jednocześnie położony jest w odległości tylko 2 km od centrum miasta. Kemping Bled posiada najwyższą kategorię wśród kempingów, jest zatem w stanie zapewnić swoim gościom komfort i zakwaterowanie wysokiej jakości. Kemping jest szczególnie odpowiedni dla rodzin z dziećmi i oferuje niezapomniane wakacje dla wszystkich tych, którzy szukają zarówno relaksującego jak i aktywnego wypoczynku w kurorcie alpejskim.

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Kemping oferuje szeroką ofertę programu rozrywki: • mini klub i warsztaty dla dzieci, • wieczory folklorystyczne, • różne wydarzenia w mieście • oraz wycieczki z przewodnikiem.

7 ha

260

parcel

max. 16A

89


Kamp Lucija *** Seča 204 6320 Portorož Ljubljana Tel. +386 5 690 6000 e-mail: camp.lucija@sava.si Web: www.sava-camping.com Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 30,00€ / max 60,00€

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

Maribor

Kemping Lucija znajduje się na półwyspie Seca w Portoroz. Kemping i jego oferta idealnie nadają się dla rodzin z dziećmi oraz gości, którzy przyjeżdżają nad morze kamperem lub z namiotami. Kemping oferuje szereg atrakcji, takich jak: internet bezprzewodowy, a także plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami i zjeżdżalnią. W pobliżu kempingu znajdują się również korty tenisowe, pole do minigolfa, boisko do siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej oraz boisko do piłki nożnej. 6 ha

550

parcel

max. 10A

PROMOCJA: -10%; OBOWIĄZUJE CAŁY SEZON

Camping Terme Ptuj **** Pot v Toplice 9 Maribor 2251 Ptuj (Štajerska) Tel. +386 2 74 94 580 e-mail: info@terme-ptuj.si Web: www.sava-camping.com Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 39,30€ / max 46,30€

miejsce na foto 103x55mm

Ljubljana

Camping Terme Ptuj jest położony przy najważniejszych trasach łączących Europę Środkowo-Wschodnią z Morzem Adriatyckim, zaledwie 5 km od autostrady i tylko 1 km od centrum miejscowości Ptuj. Camping posiada również domki wakacyjne i oferuje możliwość noclegu w beczkach wina w części campingu zwanej: "Wine Village". Od 2020 posiadamy nowe domki mobilne oraz nowe sanitariaty. 1,8

90

ha

100

parcel

max. 16A

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


Camping Natura ***** Zdraviliška cesta 24 3254 Podčetrtek Tel. +386 3 829 7000 Ljubljana e-mail: info@terme-olimia.com Web: www.terme-olimia.com Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 38,00€ / max 42,00€

miejsce na foto 103x55mm

Maribor

Zrelaksuj się w malowniczej i spokojnej okolicy na jednym z najładniejszych słoweńskich kempingów należących do garstki tych z najwyższej kategorii. Goście Kamp Natura mają dostęp do parku termalnego Aqualuna, który znajduje się w pobliżu. Ten przyjazny rodzinom kamp z dużą ilością natural-

miejsce na foto 52x43mm

nego cienia oferuje również kilka nowocześnie urządzonych domków

miejsce na foto 50x43mm

letniskowych, które można wynająć. 5 ha

50

parcel

max. 16A

Forest Camping Mozirje Loke pri Mozirju 14C 3330 Mozirje (Upper Savinja Valley) Tel. +386 51 235 215 e-mail: booking@campingmozirje.com Web: www.campingmozirje.com Daty otwarcia: 20.04 - 01.10 Cena orientacyjna: min. 32,00€ / max 36,00€

miejsce na foto 103x55mm Maribor Ljubljana

Forest Camping Mozirje to uroczy kemping w środku lasu, oferujący różnego rodzaju drewniane domki, przestronne parcele z prądem i wodą dla namiotów, kamperów oraz przyczep kempingowych. W naszej okolicy można rewelacyjnie spędzić czasu na świeżym powietrzu wśród wspaniałej przyrody. Cały kemping znajduje się na terenie NATURA 2000, więc tym bardziej jesteśmy zobowiązani do ochrony przyrody! Nowość w 2022 r. to Obóz mini ZOO. Zapraszamy serdecznie! 3 ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

75

parcel

max. 16A

91


Camp & Fun Park Menina ****

River Camping Bled ****

Varpolje 105 3332 Recica ob Savinji Tel. +386 40 525 266 e-mail: info@campingmenina.com Web: www.campingmenina.com Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 30,00€ / max 40,00€

Alpska cesta 111 4248 Lesce Tel. +386 403 44 324 e-mail: hello@rivercamping-bled.si Web: www.rivercamping-bled.si Daty otwarcia: 22.04 - 09.10 Cena orientacyjna: min. 31,00€ / max 48,00€ 6 ha

10 ha

185

parcel

max. 16A

Ladra 1B 5222 Kobarid Tel. +386 53891311 e-mail: info@kamp-koren.si Web: www.kamp-koren.si Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 35,00€ / max 42,80€

Veliki Otok 50 6230 Postojna Tel.+386 57203993 e-mail: avtokamp.pivka.jama@siol.net Web: www.camping-postojna.com Daty otwarcia: 15.04 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 26,30€ / max 33,50€ 350

parcel

max. 12A

3,5ha

92

177 max. 16A

max. 16A

Dobrava 1a 6310 Izola Tel. +386 5660 5100 e-mail: belvedere@belvedere.si Web: www.campingbelvedere.si Daty otwarcia: 01.04 - 15.10 Cena orientacyjna: min. 28,00€ / max 42,00€

Dunajska cesta 270, Jezica 1000 Ljubljana Tel.+386 15890130 e-mail: resort@gpl.si Web: www.ljubljanaresort.si Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 32,40€ / max 46,60€ parcel

100

parcel

Camping Belvedere **

Ljubljana Resort ****

3 ha

max. 10A

Camping Chalets Koren ****

Camping Pivka Jama ***

2,5 ha

200

parcel

2,5ha

300

parcel

max. 16A94


FRANCJA FRANCJA

Le Vivier - str. 98

TULUZA

Yelloh Camp. Luberon Parc - st Yelloh Camp. Luberon Parc - str. 100

TULUZA

NICEA

NICEA

Camp. Yelloh Camp. Yelloh Saint Louis - str.Saint 97 Louis - str.

Domaine du Colombier - str. 100 MARSYLIA Domaine du Colombier - str. 100 La Côte des Roses - str. 98 Les Tournels - str. 96 MARSYLIA La Côte des Roses - str. 98 Les Tournels Camp du Domaine - str. 98 - str. 96 Camp. Le Rotja - str. 100 Camp. Le Rotja - str. 100 L'Oasis Palavasienne........ str. 99 Camp. La Sirene................... str. 100 99 Camargue....... str. 100 La str. Petite Camp. La Sirene................... Camp. str. Club100 Les Tamaris........L'Oasis str. 99 Palavasienne........ La Petite Camargue....... str. 100 Camp. Club Les Tamaris........ str. 99 Camp. Club Farret - str. 97 Camp. Club Farret - str. 97 Camp. Aloha - str. 100 Camp. Aloha - str. 100

95


miejsce na foto 50x44mm

Yelloh! Village Les Tournels *****

miejsce na foto 52x44mm

Marsylia

1510 Route de Camarat 83350 Ramatuelle Lazurowe Wybrzeże Tel. +33 4 94 55 90 90 e-mail: info@tournels.com Web: www.tournels.com/pl Daty otwarcia: 08.04 - 01.11 Cena orientacyjna: min. 26,00€ / max 76,00€

Saint-Tropez

miejsce na foto 104x62mm

Les Tournels, wyjątkowy adres w czarującej scenerii! Dzięki niesamowitemu widokowi na zatokę Pampelonne i kojącemu otoczeniu z dala od miejskiego zgiełku, jest to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych kempingów na Morzu Śródziemnym. Jakie są jego najlepsze udogodnienia, które co roku zachwycają zarówno dzieci, jak i dorosłych? Niezależnie od tego, czy mówimy o parku wodnym o powierzchni ponad 5 000 m², czy w strefie balneoterapii, z pewnością zadowolimy

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

każdego. Pokochasz nasze atrakcje, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie: ABC nurkowania, jazda na kucykach, turnieje sportowe i inne zajęcia... Będziesz chciał tylko przedłużyć swój pobyt w Les Tournels. Woda w naszych basenach jest podgrzewana!

20 ha

96

509

parcel

max. 10A


Camping Yelloh Village Saint Louis **** 2160 Av. de la République 06550 La Roquette-sur-Siagne Lazurowe Wybrzeże Tel. +33 4 92 19 23 13 e-mail: info@yellohvillage-saintlouis.com Web: www.campingsaintlouis.com Daty otwarcia: 09.04 – 18.09 Cena orientacyjna: min. 19,80€ / max 59,40€

miejsce na foto 103x55mm

Paryż

Zaplanuj wakacje między morzem a górami, pod śródziemnomorskim słońcem Lazurowego Wybrzeża. Camping położony jest pomiędzy Cannes a Grasse, zaledwie kilka minut od plaż i tuż obok gór. Czas

miejsce na foto 52x43mm

możesz spędzić na pływaniu w morzu, relaksie, opalaniu, zwiedzaniu

miejsce na foto 50x43mm

niezwykłych miasteczek lub wędrówkach górskich. 5 ha

120

parcel

max. 6A

Camping Club Farret Yelloh! Village ***** Chemin des Rosses, Farinette Plage 34450 Vias Plage Oksytania Tel. +33 4 67 21 64 45 e-mail: info@farret.com Web: www.camping-farret.com Daty otwarcia: 07.04 – 25.09 Cena orientacyjna: min. 67,20€ / max 83,20€

Paryż

miejsce na foto 103x55mm

Na campingu Club Farret spędzisz niezapomniane rodzinne wakacje! Oprócz bezpośredniego dostępu do plaży camping ma również park wodny ze zjeżdżalniami, basen wewnętrzny i mnóstwo innych udogodnień i atrakcji. Wszystko to w 5 gwiazdkowym standardzie.

14 ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

170

parcel

max. 10 A

97


Camp du Domaine Marsylia

2581 Route de Bénat 83230 Bormes les Mimosas Prowansja Tel. +33 94 71 03 12 e-mail: mail@campdudomaine.com Web: www.campdudomaine.com Saint-Tropez Daty otwarcia: 09.04 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 33,50€ / max 60,00€

miejsce na foto 103x55mm

Monako Cannes

Camp du Domaine to 5-gwiazdkowy camping na Lazurowym Wybrzeżu, z bezpośrednim dostępem do plaży, położony na skraju 45ha lasu sosnowego. Posiada pole namiotowe oraz parcele dla kamperów i przyczep campingowych. Istnieje również możliwość wynajęcia wygod-

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

nego domku wakacyjnego lub bungalowu z widokiem na morze. 45 ha

1123

parcel

max. 16A

La Côte des Roses *** Route de Gruissan 11100 Narbonne-Plage Langwedocja-Roussillon Tel. +33 (0)4 68 49 83 65 e-mail: reservation@ms-vacances.com Web: www.ms-vacances.com Daty otwarcia: 20.05 – 18.09 Cena orientacyjna: min. 21,50€ / max 43,00€

Paryż

miejsce na foto 103x55mm

Camping La Côte des Roses położony jest tuż nad brzegiem morza, zaledwie 500 metrów od piaszczystej plaży, gdzie znajduje się wspaniała miejscówka kitesurfingowa i windsurfingowa. Położony u podnóża góry Clape, idealny camping dla fanów surfingu oraz dla rodzin z dziećmi.

16 ha

98

400

parcel

max. 16A

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


L'Oasis Palavasienne All. de Tournefort 34970 Lattes Oksytania Tel. +33 4 67 15 11 61 e-mail: oasis.palavasienne@orange.fr Web: www.oasis-palavasienne.com Daty otwarcia: 09.04 – 24.09 Cena orientacyjna: min. 41,40€ / max 53,40€

miejsce na foto 103x55mm

Paryż

Camping znajduje się w samym sercu Langwedocji tuż przy piękych plażach Montpellier i przy lagunach Etang de l'Arnel. Na campingu znajdziesz podgrzewany basen o powierzchni 200m2, bar restaurację i

miejsce na foto 52x43mm

inne udogodnienia takie jak animacje dla dzieci i dorosłych np. piana

miejsce na foto 50x43mm

party czy kabaret. Na miejscu można wynająć domki wakacyjne. 3,8 ha

79

parcel

max. 10A

Camping Club Les Tamaris ***** Rte de Saint-Laurent 66420 Le Barcarès Oksytania Tel. +33 25 38 17 000 e-mail: reservation@ms-vacances.com Web: www.ms-vacances.com Daty otwarcia: 10.04 – 19.09 Cena orientacyjna: min. 28€ / max 70€

Paryż

miejsce na foto 103x55mm

Ten 5 gwiazdkowy camping ulokował się na południu Francji pomiędzy Morzem Śródziemnym a Pirenejami. To świetna baza na zwiedzanie małych i dużych miast regionu Langwedocji-Roussillon. Camping ma aquapark i spraypark, a także inne udogodnienia takie jak restauracje, bary i sklepy. Do najbliższej plaży jest 2km. 12 ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

434

parcel

max. 16A

99


Camping Domaine du Colombier *****

Camping Aloha *****

1052 rue des Comb. en Afr. du Nord 83600 Fréjus (Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże) Tel.+33494515601 e-mail: info@domaine-du-colombier.com Web: www.frejus-campsite-colombier.co.uk Daty otwarcia: 09.04 – 18.09 Cena orientacyjna: min. 33,00€ / max 64,00€

allée des dunes 34410 Sérignan-Plage (Langwedocja-Roussillon) Tel. +33 467 397 130 e-mail: info@alohacamping.com Web: www.alohacamping.com Daty otwarcia: 30.03 – 13.09 Cena orientacyjna: min. 66,30€ / max 82,30€ 7

ha

10 ha

208

parcel

max. 10A

D62 30220 Aigues-Mortes (Oksytania) Tel. +33466539898 e-mail: info@la-petite-camargue.fr Web: www.yellohvillage-petite-camargue.com Daty otwarcia: 08.04 – 19.09 Cena orientacyjna: min. 20,00€ / max 56,70€

Route de Taxo à la mer 66702 Argelès-sur-mer (Oksytania) Tel. +33 4688 10461 e-mail: contact@camping-lasirene.fr Web: www.camping-lasirene.fr Daty otwarcia: 15.04 – 18.09 Cena orientacyjna: od 98,00€ ha

10 ha

0

parcel

max. 10A

Camping Le Rotja ***

100

75

parcel

max. 6A

128

parcel

max. 10A

Village Camping Luberon Parc ****

Mówi

my p avenue de la Rotja o pol sku!!! 66820 Fuilla (Langwedocja) Tel. +33 468 965 275 e-mail: camping@camping-lerotja.com Web: www.camping-lerotja.com Daty otwarcia: 01.04 - 15.10 Cena orientacyjna: min. 22,50€ / max 33,25€

1,6 ha

max. 16A

Camping La Petite Camargue *****

Camping La Sirene *****

15

22

parcel

Av. du Bois 13350 Charleval (Prowansja) Tel. +33 4 42966060 e-mail: camping@luberonparc.fr Web: www.campingluberonparc.fr Daty otwarcia: 25.05 – 04.09 Cena orientacyjna: min. 25,00€ / max 46,00€ 6 ha

69

parcel

max. 10A102


HISZPANIA HISZPANIA

Camp. L'àmfora..................... Camp. Camp. L'àmfora............................ str. 104 La Gaviota Costa Bra Autocaravaning Park Roses Camp. La Gaviota Costa Brava... str. 105 Autocaravaning Park Roses........ str. 108 Camp. Treumal - str. 106 Camp. Treumal - str. 106

BARCELONA

BARCELONA

Las Palmeras Camping & Bungalow - str. 106 Las Palmeras Camping & Bungalow - str. 106

Vil Bravoplaya Camping-Resort - str. 104 Vilanova Park - str. 105 Bravoplaya Camping-Resort - str. 104 Camp. l'Ampo Camp. l'Ampolla - str. 107 WALENCJA

WALENCJA

Nomadic Valencia Nomadic Valencia Camping Car - str. 108 Devesa Gardens Cam Devesa Gardens Camping & Resort - str. 109

Xeraco Campe Xeraco Campers - str. 108

La Marina Camping & La Marina Camping & Resort - str. 107

Eco Area Los Alcazares

MALAGA

MALAGA

Eco Area Los Alcazares - str. 108

Campera Park Playas de Luz - str. 109 Campera Park Playas de Luz - str. 109

Camper-park Marina Almerimar - str. Camper-park Marina Almerimar - str. 109 Camper-park Rincon - str. 108 Camper-park Sanlucar - str. 109 Camper-park Rincon - str. 108 Camper-park Sanlucar - str. 109 Camping Cabopino - str. 108 Camping Rio Jara - Camping str. 109 Cabopino - str. 108 Camping Rio Jara - str. 109 Camping La Bella Vista - str. 109 Camping La Bella Vista - str. 109

103


Bravoplaya Camping Resort ***** Avenidad Camí L’Atall 44 12595 Ribera de Cabanes Valencia Walencja Tel. +34 964319567 e-mail: camping@bravoplaya.com Web: www.bravoplaya.com Alicante Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 31,13€ / max 81,18€

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

Bravoplaya to rodzinny kemping na malowniczym terenie, tuż nad brzegiem Morza Śródziemnego na Costa de Azahar, czynny przez cały rok. Kemping jest w pełni podzielony, a wszystkie parcele otoczone są żywopłotami. Oferowane przez nas udogodnienia i usługi, a także program animacyjny sprawiają, że satysfakcja jest gwarantowana dla wszystkich! Witamy w Bravoplaya, jedyne na czym nam zależy to widzieć was szczęśliwych! 9 ha

500

parcel

max. 10A

Camping Amfora **** Av.Josep Tarradellas 2 17470 Sant Pere Pescador Costa Brava Tel. + 34 972520540 e-mail: info@campingamfora.com Barcelona Web: www.campingamfora.com Daty otwarcia: 19.05 - 23.09 Tarragona Cena orientacyjna: min. 22,00€ / max 81,00€ Położony w przepięknej zatoce Roses, Camping Àmfora oferuje ciepłe powitanie nad morzem, oferuje bezpośredni dostęp do plaży i gwarantuje najwyższej jakości udogodnienia i usługi na kempingu światowej klasy. L'Àmfora robi wszystko dla Twojej przyjemności i oferuje różnorodne zakwaterowanie - bungalowy, domki mobilne i apartamenty. 14

104

ha

720

parcel

max. 10A

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


Vilanova Park **** Carretera de l’Arboc Km 2,5 08800 Vilanova i la Geltrú Catalonia, Barcelona Tel. +34 93 893 34 02 e-mail: info@vilanovapark.com Web: www.vilanovapark.com Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: 22,20€

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

Barcelona Tarragona

Jesteśmy kempingiem pierwszej kategorii najbliżej Barcelony, gdzie można spacerować wzdłuż La Ramblas i podziwiać dzieła Gaudiego, takie jak Pedrera i Sagrada Familia. Oferujemy Państwu komfortowe warunki zakwaterowania na rodzinne wakacje, w przyczepie kempingowej lub kamperze oraz w bungalowach i domkach mobilnych. Koniecznie przejrzyj oferty na dłuższe pobyty dla osób powyżej 55 lat. Jesteśmy otwarci przez cały rok i mamy zasięg Wi-Fi na całym kempingu.

miejsce na foto 50x43mm

40 ha

250

parcel

max. 10A

Camping La Gaviota **** Carretera platja 0 17470 Sant Pere Pescador Costa Brava Tel. +34 972 520 569 e-mail: info@lagaviota.com Web: www.lagaviota.com Daty otwarcia: 02.04 - 23.10 Cena orientacyjna: min. 29,60€ / max 66,00€

miejsce na foto 103x55mm

Barcelona Tarragona

Jesteśmy małym kempingiem na Costa Brava, z rodzinną atmosferą i miłą obsługą. Większość naszych klientów to rodziny, które szukają spokoju. Znajdziesz nas w zatoce Roses, jednej z najpiękniejszych zatok świata, klasyfikacji zatwierdzonej przez UNESCO dla dwóch atutów: NATURA i KULTURA 3 ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

150

parcel

max. 10A

105


Camping Las Palmeras Costa Brava **** Ctra. De la platja s/n 17470, Sant Pere Pescador Costa Brava Tel. +34 972 52 05 06 e-mail: info@campinglaspalmeras.com Web: www.campinglaspalmeras.com Daty otwarcia: 08.04 - 22.10 Cena orientacyjna: min. 31,40€ / max 69,70€

miejsce na foto 103x55mm

Barcelona Tarragona

Las Palmeras to mały, bardzo cichy i komfortowy kemping na Costa Brava, gdzie z pewnością nasi klienci spędzą niezapomniany pobyt. Obiekty zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o rodzinach, gdzie znajdziesz wszystko,

miejsce na foto 52x43mm

co niezbędne, aby pobyt był przyjemny. Znajdujemy się w naturalnym parku

miejsce na foto 50x43mm

(Aiguamolls de l'Empordà) nad Morzem Śródziemnym. 5,5 ha

255

parcel

max. 10A

Camping Treumal **** Carretera C-253 - km 47,5 17251 - Calonge Costa Brava Tel. +34 972 65 10 95 e-mail: info@campingtreumal.com Web: www.campingtreumal.com Daty otwarcia: 01.04 - 30.09 Cena orientacyjna: min. 29,00€ / max 62,00€

miejsce na foto 103x55mm

Barcelona Tarragona

Kemping znajduje się w malowniczym i niepowtarzalnym otoczeniu w wyjątkowo spokojnej okolicy. To kameralne miejsce posiada zakwaterowanie dla zaledwie 500 rodzin. Nasza bezpośrednia okolica jest całkowicie otoczona sosnami z bezpośrfednim dostępem do uroczej, prywatnej zatoki kąpielowej z dwiema piaszczystymi plażami o nazwie Cala del Forn i Can Cristus. 8 ha

106

517

parcel

max. 10A

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


La Marina Resort ***** Avenida de la Alegría s/n 03194, La Marina/Alicante Costa Blanca Tel. +34 965 419 200 e-mail: info@lamarinaresort.com Web: www.lamarinaresort.com Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 77,00€ / max 91,00€

miejsce na foto 103x55mm

Walencja

Alicante

Camping La Marina Resort leży na wybrzeżu Costa Blanca na ogromnym zadrzewionym terenie, niedaleko szerokiej, piaszczystej plaży. Oprócz ponad 400 parcel na terenie campingu znajduje się ponad 60 domków mobilnych i

miejsce na foto 52x43mm

15 luksusowych willi. Camping ma duży aquapark ze zjeżdżalniami, a także

miejsce na foto 50x43mm

baseny kryte przy centrum SPA i Wellness. 8 ha

436

parcel

max. 16A

Camping l’Ampolla Passeig Platja Arenal 30 43895 Tarragona Costa Dorada Tel. +34 977 46 05 35 e-mail: reservas@campingampolla.es Web: www.campingampolla.es Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 37,00€ / max 45,00€

miejsce na foto 103x55mm

Barcelona Tarragona

Camping leży tuż nad brzegiem Costa Dorada przy rezerwacie u delty rzeki Ebro. Dookoła campingu jest mnóstwo pięknych plaż, ścieżek rowerowych i pieszych. To idealne miejsce do uprawiania sportu i odpoczynku przez cały rok. Wprost z campingu prowadzi bezpieczna ścieżka rowerowa do centrum miasteczka. 5 ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

85

parcel

max. 10A

107


Nomadic Valencia Camping Car

Autocaravaning Park Roses

Carrer de Puig de Santa Maria, 14 46135 Albalat dels Sorells (Walencja) Tel. +34 684 472 589 e-mail: info@campingnomadic.com Web: www.nomadicvalenciacampingcar.com Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 13,70€ / max 18,00€

Carrer del Port de Reig, 65 17480 Roses, Girona (Katalonia) Tel.+34669338953 e-mail: info@autocaravaningparkroses.com Web: www.autocaravaningparkroses.com Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 12,00€ / max 25,00€ 3 ha

67

parcel

max. 16A

1

ha

Carrer Migjorn 175 46770 Xeraco (Walencja) Tel. +34 962 129 203 e-mail: xeracocampers@gmail.com Web: www.xeracocampers.com Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 17,00€ / max 35,00€

Calle Fragata, 1, A 30710 Los Alcázares (Murcja) Tel. +34 868 110 421 e-mail: info@arealosalcazares.com Web: www.arealosalcazares.com Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 9,00€ / max 14,50€ 1

115

parcel

ha

max. 16A

108

5 ha

35 max. 16A

max. 16A

N-340, Km.194, 7 29604 Marbella (Andaluzja) Tel. +34 952 83 43 73 e-mail: info@campingcabopino.com Web: www.campingcabopino.com Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 39,00€ / max 52,90€

Calle Casilla de los Rubios, C. Sócrates 29738 Torre de Benagalbón, Málaga (Andaluzja) Tel. +34 951767125 e-mail: camperarearincon@hotmail.com Web: www.camperarearincon.wixsite.com/areaelrincon Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 10,00€ / max 16,00€ parcel

83

parcel

Camping Cabopino

Camper Park el Rincon

0,5 ha

max. 16A

Camper-Park Xeraco Campers ***

Camper-Park Los Alcazares

2 ha

33

parcel

280

parcel

max. 10A


Camping Rio Jara

Devesa Gardens Camping & Resort

N-340, km. 81 11380 Tarifa (Andaluzja) Tel. +34 956 68 05 70 e-mail: campingriojara2@gmail.com Web: www.campingriojara.com Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 31,50€ / max 37,50€

Carretera de El Saler Km. 13, 46012 Walencja Tel. +34 961 61 11 36 e-mail: contact@devesagardens.com Web: www.devesagardens.com Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 26,00€ / max 54,00€ 5 ha

50

parcel

max. 16A

2 ha

264

parcel

Camping La Bella Vista

Camper-park w marinie Almerimar

Crtra, N-340, km 142, 8 29692 Alcorrín, Málaga (Andaluzja) Tel. +34952890020 e-mail: camping@campinglabellavista.com Web: www.campinglabellavista.com Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 40,00€ / max 49,00€

C. del Faro, 1 04711 El Ejido, Almería (Andaluzja) Tel.+34950497350 e-mail: infomarina@almerimarpuerto.com Web: www.almerimarpuerto.com Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 12,00€ / max 25,00€ 0,5 ha

50

parcel

max. 10A

2,5ha

1

100 max. 16A

max. 16A

Bda. de la Estacion 21420, Huelva (Andaluzja) Tel.+34601634684 e-mail: camperparkplayasdeluz@gmail.com Web: https://camperpark.es Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 10,00€ / max 13,50€

Cam. de la Reyerta s/n 11540 Sanlúcar de Barrameda, Cádiz (Andaluzja) Tel. +34656970409 e-mail: info@protecor.es Web: facebook.com/Sanlucar-AC-Parking-557123361014601/ Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: min. 8,00€ / max 15,00€ parcel

150

parcel

Camper Park Playas de Luz

Camper Park Sanlucar

2 ha

max. 16A

ha

70

parcel

max. 16A

109


110


CZECHY CZECHY

PRAGA

Prague Camp.......121 Sokol Praha.........122 Džbán...................131

PRAGA

KARLOWARSKI Prague Camp.......121

Sokol Praha.........122 La Provence...............114 Džbán...................131 Kemp Michal..............124 Autokemp Na Špici...124

USTECKI

HRADECKI

Česká brána..............132 Kamencové Jezero....132 Osek...........................133

USTECKI

LIBERECKI Česká brána..............132 Kamencové Jezero....132 Sedmihorky....115 Osek...........................133 Klůček Doksy..124

KARLOWARSKI La Provence...............114 PILZEŃSKI Kemp Michal..............124 Autokemp Na Špici...124 Karolina...............116

Svor.................124

LIBERECKI Sedmihorky....115 Klůček Doksy..124 Svor.................124

Brodský.................112 Dolce.....................112 Rozkos..................113 Lodin.....................113 HRADECKI Safarikemp...........114 Indiana.................124 Brodský.................112 Stribrny Rybnik....124 Dolce.....................112

Rozkos..................113 Lodin.....................113 Safarikemp...........114 Indiana.................124 Stribrny Rybnik....124

PARDUBICKI Konopáč......................115 Seč Pláž......................116 Olšovec........................128 Yachtclub Pardubice..128 PARDUBICKI Borová.........................128 Vidlák..........................128 Konopáč......................115 Seč Primátor.....................128 Pláž......................116

Olšovec........................128 Yachtclub Pardubice..128 Borová.........................128 Vidlák..........................128 Primátor.....................128 OŁOMUNIECKI

Bobrovník.........127 Šternberk..........127 Morava Camp...128

Hájovna Kdyně....129

PILZEŃSKI

OŁOMUNIECKI

Karolina...............116 Hájovna Kdyně....129

Bobrovník.........127 Šternberk..........127 Morava Camp...128

ŚRODKOWOCZESKI Marina Týnec nad Labem................122 Oase Praha........................................123 Rekreační středisko Hrachov 167....131 ŚRODKOWOCZESKI Rekreační středisko Hrachov 45......131 Rekreační středisko Marina Týnec nad Šlovice..............131 Labem................122 Oase Praha........................................123 Automotoklub Škoda Kosmonosy....132 Rekreační středisko Hrachov 167....131 Triocamp Praha.................................132 Rekreační středisko Hrachov 45......131 Valek...................................................132 Rekreační středisko Šlovice..............131 Višňová - Hájek ...............................132

Automotoklub Škoda Kosmonosy....132 Triocamp Praha.................................132 Valek...................................................132 Višňová - Hájek ...............................132 Fousek....................119 U Kukačků..............119 Frymburk Lipno.....129 Olšina Lipno...........129 Fousek....................119 Prima......................129 U Kukačků..............119 Zvíkov Village.........129 Frymburk Lipno.....129 Zvůle.......................129 Olšina Lipno...........129 Lipno Modřín..........130 Prima......................129 Chatová Osada.......130 Zvíkov Village.........129 Karvánky.................130 Zvůle.......................129 Lipno Modřín..........130 Chatová Osada.......130 POŁUDNIOWOCZESKI Karvánky.................130

Bohušov................................127 Frenštát pod Radhoštěm....127 Olešná...................................127 Ricco.....................................127

Bohušov................................127 Frenštát pod Radhoštěm....127 MORAWSKO-ŚLĄSKI Olešná...................................127 Ricco.....................................127

Vyskytná.....133 Wilsonka.....133 Šikland........133 Vyskytná.....133 WYSOCZYNA Wilsonka.....133 Šikland........133

WYSOCZYNA

Merkur Pasohlávky.......120 MORAWSKO-ŚLĄSKI Strážnice.......................120 Vranovská Pláž.............121 Camp Pasohlávky.......120 Bítov....................130 Autocamp Ostrožská Nová Ves....123 Merkur Free Star Strachotín.....130 Eurocamping Bojkovice.................133 Strážnice.......................120 Pohoda...........................130 Dešná..............................................133 Vranovská Pláž.............121 U Jezera Pasohlávky.....131 Autocamp Ostrožská Nová Ves....123 Camp Bítov....................130 Country..........................131 ZLIŃSKI Free Star Strachotín.....130 Eurocamping Bojkovice.................133

Pohoda...........................130

Dešná..............................................133

U Jezera Pasohlávky.....131 POŁUDNIOWOMORAWSKI Country..........................131

ZLIŃSKI

POŁUDNIOWOMORAWSKI

POŁUDNIOWOCZESKI

111


Autokemp Brodský Červený Kostelec *** U Brodského 1042 549 41 Červený Kostelec Kraj hradecki Tel. +420 777633193 e-mail: info@campbrodsky.cz Web: www.campbrodsky.cz Daty otwarcia: 01.05 - 31.10 Cena orientacyjna: 470Kč

miejsce na foto 103x55mm

Praga

Brno

Rodzinny, cichy camping położony nad brzegiem stawu. Prywatna plaża, sporty wodne, wędkarstwo sportowe. Plac zabaw dla dzieci, centrum linowe, galeria rzeźb drewnianych, programy animacyjne.

miejsce na foto 52x43mm

Domki, stylowa restauracja, sklep spożywczy. Centrum informacyjne,

miejsce na foto 50x43mm

piękna okolica. 3,2 ha

150

parcel

max. 10A

Camping DOLCE *** Oblanov 37 54101 Trutnov Praga Kraj hradecki Tel. +420 774 233 342 e-mail: recepce@camp-dolce.cz Web: www.camp-dolce.cz Daty otwarcia: 01.04 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 375Kč / max 550Kč

miejsce na foto 103x55mm

Brno

Camp Dolce znajduje się w spokojnej okolicy, u podnóża Karkonoszy, 4 km od miasta Trutnov. Domki murowane, domki drewniane, przyczepy kempingowe, miejsca kempingowe z prądem, plaża trawiasta ze zjeżdżalnią, staw do pływania/wędkowania, stylowa restauracja, kioski z fast foodami, place zabaw dla dzieci, minigolf, korty tenisowe i do siatkówki, siatkówka plażowa, miejsce na ognisko, zadaszony grill na świeżym powietrzu , kuchnia obozowa, łazienki. Zwierzęta mile widziane. 5,5 ha

112

100

parcel

max. 10A

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


Camp Lodin *** Lodín 99 503 15 Nechanice Kraj hradecki Praga Tel. +420 495 445 192 e-mail: koupalisteakemplodin@centrum.cz Web: www.camplodin.cz Daty otwarcia: 01.05 - 30.09 Cena orientacyjna: min. 430kc / max 520kc

miejsce na foto 103x55mm

Brno

Nasz kemping działa od 2004 roku, a jego wyłącznym właścicielem jest wieś Lodín. Staramy się, aby był to nowoczesny camping, a jednocześnie miejsce spokojnego wypoczynku z cichymi wieczorami, gdzie możliwy jest

miejsce na foto 52x43mm

przyjemny pobyt nawet dla rodzin z małymi dziećmi.

miejsce na foto 50x43mm

1,2 ha

90

parcel

max. 16A

Autocamping Rozkos *** Trida T.G.Masaryka 836 552 03 Ceska Skalice Praga Kraj hradecki Tel. +420 491451112 e-mail: recepce@atcrozkos.cz Web: www.atcrozkos.cz Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: 530kc

miejsce na foto 103x55mm

Brno

Kemping znajduje się na brzegu doliny Rozkoš. Jest otwarty przez cały rok. Pomieścimy aż 3 500 klientów w domkach, namiotach rodzinnych oraz posiadamy dużo miejsca na kampery, przyczepy kempingowe i namioty. Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, wędkarzy, windsurferów, kitesurferów. Idealna lokalizacja na wycieczki po okolicy. 17 ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

0

parcel

max. 10A

113


La Provence ***** Plzenska 1 35301 Velka Hledsebe Praga Kraj karlowarski Tel. +420 602 165 279 e-mail: campinglaprovence@email.cz Web: www.camping-laprovence.cz Daty otwarcia: 01.05 - b.d. Cena orientacyjna: 570kc

miejsce na foto 103x55mm

Brno

Kemping La Provence znajduje się na skraju Marienbadu bezpośrednio przy lesie. W przeszłości znajdował się tu autokemping o nazwie Luxor, który nie spełniał nowoczesnych wymogów zakwaterowania, dlatego też kemping został wyremontowany, a teren jest teraz oświetlony i ogrodzony. Kemping

miejsce na foto 52x43mm

wyposażony jest w nowoczesne wspólne urządzenia sanitarne, kuchnię ze

miejsce na foto 50x43mm

wspólną jadalnią i część wypoczynkową na świeżym powietrzu. 1,1

ha

1

parcel

max. 14A

Safari Kemp **** Štefánikova 1029 54401 Dvůr Králové nad Labem Praga Kraj hradecki Tel. +420 775 855 833 e-mail: safarikemp@zoodk.cz Web: www.safariparkresort.cz Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 1000kc / max 1500kc

miejsce na foto 103x55mm

Brno

To co czyni nas absolutnie wyjątkowym resortem to różnorodność zakwaterowania z możliwością podziwiania afrykańskich zwierząt. Posiadamy przytulne bungalowy, w których można przebywać przez cały rok. Jeśli wolisz bardziej ryzykowne zakwaterowanie, luksusowe namioty w koronach drzew będą dla Ciebie właściwym wyborem. Dla tych, którzy chcą poznać Afrykę tak, jak w Safari, mamy klasyczne afrykańskie namioty z zapierającym dech w piersiach widokiem na zebry, żyrafy itp. Możesz także zatrzymać się we własnych namiotach lub pojazdach kempingowych. 1

114

ha

50

parcel

max. 6A

safari kemp

1–2 69–74

mapa areálu

legenda:

chovná stany súdán: 1 dakar 6 kabungo 2 harare 7 butake 3 malabo8 kampala 4 nairobi 9 luanda 5 gwanda

a b c d e f g h i j k

stanice

bungalovy

A7,8

A9,10

B

A5,6

A3,4

G I H

k2 k3 J4

tsavo bar recepce sociální zázemí velká vyhlídka výlevna chemických wc stany clamping stany clamping xxl

C A1,2

k1

J5

J6

J7

J8

www.safari park resort.cz

J9

J10

karavan nebo stan velký stan

1 2

3 4

5

6

7

f 9 e

8

d


Autocamp Sedmihorky **** Sedmihorky 72 522 01 Sedmihorky Praga Kraj liberecki Tel. +420 481 389 162 e-mail: camp@campsedmihorky.cz Web: www.campsedmihorky.cz Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 495kc / max 580kc

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

Brno

Kemping Sedmihorky znajduje się u podnóża skalnego miasta Hrubovský, w sercu obszaru chronionego krajobrazu i geoparku Czeski Raj. Czysty i uporządkowany obiekt czterogwiazdkowy oferuje zakwaterowanie w luksusowych domkach, domkach mobilnych, małych domkach, namiotach z drewnianą podstawą, tipi lub w przyczepach kempingowych i namiotowych polach zielonych. W parku kempingu znajduje się staw z piaszczystą plażą (nadaje się do pływania i wędkowania), tereny sportowe oraz minigolf. Do dyspozycji dwie świetlice, przechowalnia rowerów, wypożyczalnia rowerów, łódek i sprzętu sportowego.

miejsce na foto 50x43mm

1

ha

0

parcel

max. 6A

Autocamping Konopáč *** Konopáč 37 538 03 Heřmanův Městec Praga Kraj pardubicki Tel. + 420 469 695 117 e-mail: konopac@konopac-hm.cz Web: www.konopac.cz Daty otwarcia: 01.05 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 13,00€ / max 20,00€

miejsce na foto 103x55mm

Brno

Kompleks sportowo-rekreacyjny położony jest w Górach Żelaznych. Oferujemy noclegi w pokojach, domkach dwu, cztero lub sześcioosobowych, namiotach i przyczepach kempingowych. Jest kino letnie, restauracja, boisko, plac zabaw, wypożyczalnia sprzętu sportowego i miejsce na ognisko. Możliwość zorganizowania szkoleń lub seminariów w klasie z ekranem projekcyjnym. 5 ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

100

parcel

max. 16A

115


Autokemp Seč Pláž *** Seč 384 538 07 Seč Praga Kraj pardubicki Tel. +420 469 676 286 e-mail: kemp@autokempsec.cz Web: www.autokempsec.cz Daty otwarcia: 01.05 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 356kc / max 446kc

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

Brno

miejsce na foto 50x43mm 1

ha

0

parcel

max. 6A

Camp Karolina **** Planá Praga 348 15 Brod nad Tichou Kraj pilzneński Tel. +420 777 296 990 e-mail: office1@camp-k.cz Web: www.camp-k.cz Daty otwarcia: 01.05 - 15.10 Cena orientacyjna: min. 400kc / max 470kc

miejsce na foto 103x55mm

Brno

Jesteśmy nowoczesnym, mniejszym rodzinnym kempingiem na europejskim poziomie w pięknym, cichym, naturalnym środowisku. Zapewniamy noclegi w komfortowych domkach, domkach mobilnych, w pokojach oraz miejsca na namioty, kampery lub przyczepy kempingowe z prądem. Posiadamy nowoczesne, ogrzewane sanitariaty, a czystośc i porządek to nasza domena. Przestzregamy ciszy nocnej. W bezpośredniej okolicy jest wiele ciekawych miejsc na wycieczki. 1,2 ha

116

0

parcel

max. 10A

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


TWÓJ IDEALNY BALANS

RÓWNOWAGA MIĘDZY NAJLEPSZĄ JAKOŚCIĄ I PRZYSTĘPNĄ CENĄ

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w trzech miastach w Polsce! Poznań, ul. Wołczyńska 15 | Pruszków, Al. Jerozolimskie 459 | Wejherowo, ul. Inwalidów Wojennych 1 +48 501 72 40 40 | sprzedaz@cargogroup.pl www.kamperychausson.plKemp Fousek **** Praga Dráchov 130 392 01 Soběslav Kraj południowoczeski Tel. +420 724 347 866 e-mail: info@kempfousek.cz Web: www.kempfousek.cz Daty otwarcia: 01.05 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 220kc / max 290kc

miejsce na foto 103x55mm

Brno

Zakwaterowanie możliwe jest w domkach, własnych namiotach lub przyczepach kempingowych. Jest plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki oraz możliwość wypożyczenia łódek.

miejsce na foto 52x43mm

Zapraszamy.

miejsce na foto 50x43mm

1

ha

0

parcel

max. 10A

Camping u Kukačků **** Pihlov 99 Praga 382 26 Horní Planá Kraj południowoczeski Tel. +420 727 926 923 e-mail: dajalipno@gmail.com Web: www.kemp-lipno.cz Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 494kc / max 572kc

miejsce na foto 103x55mm

Brno

Nasz całoroczny camper park w pobliżu Kukačky i pensjonatu DaJa znajduje się tuż nad brzegiem Lipna, 1,5 km od miasta Horní Planá. Kemping i pensjonat położony jest w pięknym krajobrazie lasów Szumawskich, 30 km od miasta powiatowego Czeski Krumlow. Pobyt tutaj oferuje możliwość relaksu w środku dziewiczej przyrody, kąpieli w jeziorze Lipno, wędkowania, bogatej sieci ścieżek rowerowych i pięknego spaceru po dziewiczej przyrodzie Szumawy, która jest bezpośrednio połączona z kempingiem. Zbieracze grzybów, malin i jagód nie powinni zapominać o swoich koszach z domu! 4 ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

100

parcel

max. 13A

119


Merkur Auto Camp ***** Pasohlávky 114 E 691 22 Pasohlávky Praga Kraj południowomorawski Tel. +420 519 427 714 e-mail: kemp@pasohlavky.cz Web: www.pasohlavky.cz Daty otwarcia: 01.04 - 31.10 Cena orientacyjna: min 340kc / 740kc

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

Brno

Idealne miejsce na letnie wczasy rodzinne, wycieczki szkolne i sportowe. Zamknięty kemping z dwoma lagunami wodnymi znajduje się na brzegu zbiornika górnego Nové Mlýny. Obie laguny mają piaszczysto-trawiaste plaże i powolne wejście do wody, co jest szczególnie odpowiednie dla rodzin z małymi dziećmi. Część jednej z lagun dedykowana jest miłośnikom naturyzmu. Okolica kempingu jest usiana ścieżkami rowerowymi i można wybrać się na szlaki, które zaprowadzą Cię na Pavlov Hills, które przyjemnie kończą otaczającą przyrodę.

miejsce na foto 50x43mm

3 ha

350

parcel

max. 6A

Autokempink Strážnice **** Bzenecká 1533 69662 Strážnice Praga Kraj południowomorawski Tel. +420 518 332 037 e-mail: info@camp-straznice.cz Web: www.camp-straznice.cz Daty otwarcia: 30.04 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 480kc / max 520kc

miejsce na foto 103x55mm

Brno

Do dyspozycji naszych gości oddajemy wspólną kuchnię z jadalnią, zaplecze socjalne, pokój z telewizorem oraz całodobowa restauracja zapewniająca wyżywienie. Minimalna liczba gości to: 20. Powierzchnia 2,5 hektara jest przeznaczona na namioty i przyczepy. Zajęcia rekreacyjne obejmują dwa baseny, tobogan, minigolf, tenis stołowy oraz plac zabaw. 2,5ha

120

0

parcel

max. 6A

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


Prague Camp **** Císařská louka 162 150 00 Praga Praga Praga Tel. +420 702 145 150 e-mail: info@praguecamp.cz Web: www.praguecamp.cz Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 795kc / max 890kc

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

Brno

Wyjątkowo zlokalizowany w Pradze i sprawdzony przez wielu gości. Nasz 4* kemping w Pradze znajduje się na jednej z praskich wysp, zaledwie 1 km od centrum miasta. Zakochasz się w naszym wygodnym zakwaterowaniu na kempingu w spokojnym otoczeniu. W ciągu 18 lat istnienia Praguecamp zapewnił komfort tysiącom zadowolonych gości i podróżników, dążąc do odkrycia piękna serca Europy. W 2020 roku przeszliśmy gruntowny remont, który podniósł komfort naszych Gości i znacznie rozszerzył zakres świadczonych przez nas usług. Niezależnie od tego, czy podróżujesz przyczepą kempingową, kamperem, namiotem, czy po prostu z plecakiem, na naszym kempingu zapraszamy wszystkich podróżnych.

miejsce na foto 50x43mm

1

ha

0

parcel

max. 6A

Vranovská pláž – Holiday park **** Areál Campingu Vranovská pláž 67102 Šumná Praga Kraj południowomorawski Tel. +48 503 071 245 e-mail: kempkemp1@gmail.com Web: www.camping51.pl Daty otwarcia: 01.04 - 30.09 Cena orientacyjna: min. 640kc / max 810kc

miejsce na foto 103x55mm

Brno

VRANOVSKÁ PLÁŽ – HOLIDAY PARK Zapora Vranov – jedna z najcieplejszych i najczystszych zapór w Czechach! Atrakcyjne miejsce na letnie wczasy rodzinne, czy imprezy firmowe. Jazda na rowerze, park linowy, rekreacja, zwiedzanie, wycieczki przyrodnicze, a wszystko to w malowniczym zakątku Moraw Południowych. Kilka rodzajów zakwaterowania dla każdego. Będziesz cieszyć się wakacjami w naszym obozie. 10 ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

30

parcel

max. 10A

121


Camping Sokol Praha **** Narodnich hrdinu 290 190 12 Praga Praga Praga Tel. +420 777 553 543 e-mail: info@campingsokol.cz Web: www.campingsokol.cz Daty otwarcia: 01.04 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 27,40€ / max 40,60€

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

Brno

Kemping Sokol Praha położony jest na łonie natury, a jednocześnie bardzo blisko centrum miasta. To idealne miejsce dla rodzin lub seniorów, którzy preferują relaksujący wypoczynek. Oferujemy ładne trawiaste miejsca dla przyczep kempingowych i namiotów na słońcu lub w cieniu. Wynajmujemy przytulne i w pełni wyposażone domki mobilne – bungalowy, w których spędzisz przyjemne i relaksujące wakacje na łonie natury.

miejsce na foto 50x43mm

1,1

ha

36

parcel

max. 16A

Marina Tynec **** Bělohorská 645 28126 Týnec nad Labem Praga Kraj środkowoczeski Tel. +420 720 961 860 e-mail: info@marinatynec.cz Web: www.marinatynec.cz Daty otwarcia: kwiecień - październik Cena orientacyjna: min. 300kc / max 400kc

miejsce na foto 103x55mm

Brno

miejsce na foto 52x43mm 1

122

ha

30

parcel

max. 8A

miejsce na foto 50x43mm


Camping Oase Praha ***** Libenska 47 25241 Zlatniky-Hodkovice Praga Kraj śrdokowoczeski Tel. +420 241 932 044 e-mail: info@campingoase.cz Web: www.campingoase.cz Daty otwarcia: 03.06 - 11.09 Cena orientacyjna: min. 753kc / max 1152kc

miejsce na foto 103x55mm

Brno

Idealny kemping do zwiedzania Pragi oraz na rodzinne wakacje z dziećmi. Kemping oferuje wygodne pole namiotowe lub zakwaterowanie we w pełni wyposażonych domkach mobilnych. Do dyspozycji są baseny zewnętrzne i wewnętrzne, boiska, trampoliny, świetlica czy programy

miejsce na foto 52x43mm

animacyjne. Oczywiście również restauracja i wysokiej jakości zaplecze

miejsce na foto 50x43mm

sanitarne. 2,5ha

110

parcel

max. 6A

Cyklo-Aqua-Autocamp Ostrožská Nová Ves *** Nádražní 948 Praga 687 72 Ostrožská Nová Ves Kraj zliński Tel. +420 495 445 192 e-mail: koupaliste@albatrosonv.cz Web: www.albatrosonv.cz Daty otwarcia: 01.04 - 30.11 Cena orientacyjna: min. 300kc / max 600kc

miejsce na foto 103x55mm

Brno

Jest to całkowicie prywatny obiekt noclegowy na poziomie europejskim, nowo wybudowany na granicy strefy ochronnej źródła wody pitnej i źródła leczenia uzdrowiskowego w Ostrožskiej Nowej Wsi, strefie rekreacyjnej przylegającej do Uh. Hradiště na granicy Moraw Południowych i Wschodnich w centrum Morawskiego Slovácko. 1,2 ha

miejsce na foto 50x43mm

0

parcel

max. 6A

123


Kemp Stříbrný Rybník ****

Indiana ***

Lhotecká 183/95 500 09, Malšova Lhota (Hradec Králové) Tel. +420 777 479 997 e-mail: rezervace@bktour.cz Web: www.kempstribrnyrybnik.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych

Třída T.G. Masaryka 836 552 03 Česká Skalice (kraj hradecki) Tel. +420 491 451 112 e-mail: atc@atcrozkos.cz Web: www.atcrozkos.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

ha

1

0

parcel

max. 10A

ha

Radošov 87 362 72 Kyselka (kraj karlowarski) Tel. +420 353 941 152 e-mail: naspici@quick.cz Web: www.naspici.net Daty otwarcia: 01.03 - 31.10 Cena orientacyjna: 480,- Kc

Jezerní 2156 356 01 Sokolov (kraj karlowarski) Tel.+420724606860 e-mail: koupaliste@michal-sokolov.cz Web: www.michal-sokolov.cz Daty otwarcia: 15.05 - 15.09 Cena orientacyjna: min. 18,00 € / max 23,00 € 2

3

50

parcel

max. 16A

ha

124

1

0

parcel

max. 10A

max. 10A

Svor 8 471 51 Svor (kraj liberecki) Tel. +420 777 005 003 e-mail: roman.houska@starline.cz Web: www.starline.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych

Ke Klůčku Doksy 472 01 Doksy (kraj liberecki) Tel.+420487872138 e-mail:autokemp@regatamachovojezero.cz Web: www.autokemp-klucek.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

70

parcel

Rekreační středisko Svor ***

Autokemp Klůček Doksy **

ha

max. 10A

Autokemp Na Špici ***

Kemp Michal ***

ha

0

parcel

ha

0

parcel

max. 10A
Autokemp Frenštát pod Radhoštěm ****

Recreational area Bohušov ***

Dolní 406 744 01 Frenštát pod Radhoštěm (kraj morawsko-śląski) Tel. +420 607265107 e-mail: recepce.atc@mufrenstat.cz Web: www.autokemp-frenstat.cz Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: 540,- Kc

Bohušov 115 793 98 Krnov (kraj morawsko-śląski) Tel. +420 554 642 121 e-mail: dubova@bohusov.cz Web: www.obecbohusov.cz Daty otwarcia: kwiecień - październik Cena orientacyjna: min. 800,- Kc / max 1000,- Kc 4

ha

2,6

0

parcel

max. 10A

ha

Leoše Janáčka 923 742 58 Příbor (kraj morawsko-śląski) Tel. +420 777 100 007 e-mail: info@koupaliste.cz Web: www.koupaliste.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych

Nad Přehradou bez ČP 738 02 Frýdek-Místek (kraj morawsko-śląski) Tel. +420 602 238 823 e-mail: autokemp@sportplex.cz Web: autokempolesna.cz Daty otwarcia: 01.06 - 30.09 Cena orientacyjna: brak danych ha

1

30

parcel

max. 16A

ha

2

0

parcel

max. 10A

max. 10A

Dolní Žleb 2416/26 785 01 Šternberk (kraj ołomuniecki) Tel. +420 585 011 300 e-mail: info@campsternberk.cz Web: www.campsternberk.cz Daty otwarcia: 15.05 - 15.09 Cena orientacyjna: brak danych

Lipová Lázně 790 61 Lipová Lázně (kraj ołomuniecki) Tel. +420 584 411 145 e-mail: camp@bobrovnik.cz Web: www.bobrovnik.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

0

parcel

Autokemp HSTS Šternberk

Autocamping Bobrovník ***

ha

max. 16A

Koupaliště - autokemp Ricco ***

Aquapark Olešná ****

0,4

24

parcel

ha

32

parcel

max. 6A

127


Camp Olšovec ***

Morava Camp ****

Havlíčkovo náměstí 71 679 06 Jedovnice (kraj pardubicki) Tel. +420 516 442 134 e-mail: kemp@olsovec.cz Web: www.olsovec.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych

Petra Bezruče 795/13 789 85 Mohelice (kraj ołomuniecki) Tel. +420 775 111 722 e-mail: info@moravacamp.cz Web: www.camp-mohelnice.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

ha

1

0

parcel

max. 10A

ha

Borová u Poličky 339 569 82 Borová u Poličky (kraj pardubicki) Tel. +420 461 743 157 e-mail: camp@campborova.cz Web: www.campborova.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych

Ústupky 111 538 07 Seč (kraj pardubicki) Tel. +420 737 434 626 e-mail: ubytovani@ycpardubice.cz Web: www.ubytovaninaseci.cz Daty otwarcia: 11.06 - 04.09 Cena orientacyjna: min. 300,- Kc / max 750,- Kc 1

1

20

parcel

max. 10A

ha

128

1

50

parcel

max. 10A

max. 10A

Strakovská 570 01 Litomyšl (kraj pardubicki) Tel. +420 732 148 723 e-mail: primator@camplitomysl.cz Web: www.camplitomysl.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych

Opatov 322 675 28 Opatov (kraj pardubicki) Tel. +420 736 678 687 e-mail: info@campingvidlak.cz Web: www.campingvidlak.cz Daty otwarcia: 15.04 - 01.10 Cena orientacyjna: min. 20,60 € / max 25,00 € 2

0

parcel

Autokemp Primátor ***

Camping Vidlák ***

ha

max. 10A

Camping Borová ***

Yachtclub Pardubice – Sportovní areál ***

ha

0

parcel

ha

0

parcel

max. 10A


Camping Resort Frymburk ****

Autokemp Hájovna Kdyně ****

Frymburk 184 382 79 Frymburk (kraj południowoczeski) Tel. +420 733745435 e-mail: info@campingfrymburk.cz Web: www.campingfrymburk.cz Daty otwarcia: 29.04 - 18.09 Cena orientacyjna: min. 615,- Kc / 1090,- Kc

Na Kobyle 209 345 06 Kdyně (kraj pilzneński) Tel. +420 379 731 595 e-mail: automotoklub@kdyne.cz Web: www.camphajovna.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

ha

4,5

0

parcel

max. 10A

ha

Kolodeje nad Luznici 6 37 501 Tyn nad Vltavou (kraj południowoczeski) Tel. +420 725 025 075 e-mail: info@campingprima.cz Web: www.campingprima.cz Daty otwarcia: 01.04 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 17,00 € / max 24,20 €

Černá v Pošumaví 382 23 Černá v Pošumaví (kraj południowoczeski) Tel. +420 608 029 982 e-mail: info@campingolsina.cz Web: www.campingolsina.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

1,5

0

parcel

max. 10A

ha

1

30

parcel

max. 10A

max. 16A

Sportovní 197 378 62 Kunžak (kraj południowoczeski) Tel. +420 384 399 189 e-mail: zvule@zvule.cz Web: www.zvule.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych

Zvikovske Podhradi 8 39701 Zvikovske Podhradi (kraj południowoczeski) Tel.+420774693051 e-mail: zvikovvillagekemp@gmail.com Web: www.zvikov-village-kemp.cz Daty otwarcia: całoroczny Cena orientacyjna: ok. 400,- Kc 4

36

parcel

Autocamp Zvůle ***

Zvikov Village Kemp *****

ha

max. 12A

Camping Prima ***

Camping Olšina Lipno ***

ha

140

parcel

ha

0

parcel

max. 10A

129


Chatová osada U lesa ***

Camping Lipno Modřín ***

Vranovská přehrada, Pláž 667 671 02 Šumná (kraj południowoczeski) Tel. +420 603 238 055 e-mail: info@chatyvranov.cz Web: www.chatyvranov.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych

Lipno nad Vltavou 307 382 78 Lipno nad Vltavou (kraj południowoczeski) Tel. +420 380 7362 72 e-mail: info@campinglipno.cz Web: www.campinglipno.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

ha

1

0

parcel

max. 10A

ha

Vranovská přehrada – Bítovská zátoka 67110 Bítov (kraj południowomorawski) Tel. +420 605 842 965 e-mail: info@camp-bitov.cz Web: www.camp-bitov.cz Daty otwarcia: 01.05 - 15.09 Cena orientacyjna: 17,00 €

Na Švadlačkách 460/ II 392 01 Soběslav (kraj południowoczeski) Tel. +420 603 242 157 e-mail: karvanky@post.cz Web: www.karvanky.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

4

0

parcel

max. 10A

ha

130

1

0

parcel

max. 10A

max. 16A

Únanov 384 671 31 Únanov (kraj południowomorawski) Tel. +420 515 265 649 e-mail: info@obecunanov.cz Web: www.obecunanov.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych

Šakvická 3 693 01 Strachotín (kraj południowomorawski) Tel. +420 776 230 887 e-mail: autocamp@freestar.cz Web: www.freestar.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

13

parcel

Autokemp Pohoda ***

Autocamp Free Star Strachotín **

ha

max. 10A

Camp Bítov Vranovská přehrada ***

Karvánky ***

ha

0

parcel

ha

0

parcel

max. 10A


Camping Country ****

Kemp U Jezera Pasohlávky ***

Hluboké Mašůvky 257 671 52 H. Mašůvky (kraj południowomorawski) Tel. +420 515 255 249 e-mail: camping-country@cbox.cz Web: www.camp-country.com Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych

Kemp U Jezera 114E 691 22 Pasohlávky (kraj południowomorawski) Tel. +420 724 268 051 e-mail: info@campinglakemusov.cz Web: www.kempujezera.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

ha

1

0

parcel

max. 10A

ha

RS Hrachov, Svatý Jan – Hrachov, č. e. 45 262 63 Kamýk nad Vltavou (kraj środkowoczeski) Tel. +420 777 005 003 e-mail: roman.houska@starline.cz Web: www.starline.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych

Nad Lávkou 5 160 00 Praga 6 - Vokovice (Praga) Tel. +420 725 956 457 e-mail: info@campdzban.eu Web: www.campdzban.eu Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

1

0

parcel

max. 10A

ha

1

0

parcel

max. 10A

max. 10A

RS Šlovice, Šlovice 145 270 41 Hřebečníky (kraj środkowoczeski) Tel. +420 777 005 003 e-mail: roman.houska@starline.cz Web: www.starline.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych

RS Hrachov, Svatý Jan – Hrachov, č. e. 167 262 63 Kamýk nad Vltavou (kraj środkowoczeski) Tel. +420 777 005 003 e-mail: roman.houska@starline.cz Web: www.starline.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

0

parcel

Rekreační středisko Šlovice ***

Rekreační středisko Hrachov 167 ***

ha

max. 10A

Rekreační středisko Hrachov 45 ***

Prague camping Džbán ***

ha

0

parcel

ha

0

parcel

max. 10A

131


Triocamp Praha - TOP in Prague ***

Autocamp Automotoklub Škoda Kosmonosy **

Obslužná 33 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry (kraj środkowoczeski) Tel. +420 283 850 79 e-mail: triocamp.praha@telecom.cz Web: www.triocamp.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych

Pod Oborou 1 293 06 Kosmonosy (kraj środkowoczeski) Tel. +420 607 665 045 e-mail: brunclik.camp@volny.cz Web: www.akskoda.cz/autocamp.php Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

ha

1

0

parcel

max. 10A

ha

Roztoky ev.č. 131 270 23 Křivoklát (kraj środkowoczeski) Tel. +420 605 253 180 e-mail: visnovahajek@seznam.cz Web: www.visnova-hajek.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych

Chrustenice 155 267 12 Loděnice (kraj środkowoczeski) Tel. +420 731 476 741 e-mail: info@campvalek.cz Web: www.campvalek.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

1

0

parcel

max. 10A

ha

132

1

0

parcel

max. 10A

max. 10A

Tomáše ze Štítného 430 01 Chomutov (kraj ustecki) Tel.+420474688092 e-mail: recepce@kamencovejezero.cz Web: www.kamencovejezero.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych

Stará Oleška 405 02 Děčín (kraj ustecki) Tel. +420 412 555 094 e-mail: info@ceskabrana.cz Web: www.ceskabrana.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

0

parcel

Rekreační areál Kamencové Jezero ****

Autokempink Česká brána **

ha

max. 10A

Chatoá osada Višňová - Hájek ***

Caravan camp Valek ***

ha

0

parcel

ha

0

parcel

max. 10A


Kemp Vyskytná **

Autokemp Osek ***

Vyskytná - koupaliště 394 05 Vyskytná (kraj Wysoczyna) Tel. +420 777 216 173 e-mail: jaros.marek@seznam.cz Web: www.kempvyskytna.cz Daty otwarcia: 20.06 - 04.09 Cena orientacyjna: ok. 230,- Kc

Nelsonská 669 417 005 Osek (kraj ustecki) Tel. +420 774 719 631 e-mail: autocamp@osek.cz Web: www.autocamposek.cz Daty otwarcia: 01.04 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 460,- Kc / max 530,- Kc 1,3

ha

1

30

parcel

max. 16A

ha

Zvole 49 592 56 Zvole nad Pernštejnem (kraj Wysoczyna) Tel. +420 566 567 400 e-mail: info@western.cz Web: www.western.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych

Hartvíkovice 221 675 76 Hartvíkovice (kraj Wysoczyna) Tel. +420 732 972 241 e-mail: autocamp@wilsonka.cz Web: www.wilsonka.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

1

0

parcel

max. 10A

ha

3

0

parcel

max. 10A

max. 10A

Neubuz 62 763 15 Slusovice (kraj zliński) Tel. +420 577 222 555 e-mail: info@resort.desna.cz Web: www.resort.desna.cz Daty otwarcia: 01.05 - 31.08 Cena orientacyjna: min. 20,00 € / max 30,00 €

Štefánikova 1008 687 71 Bojkovice (kraj zliński) Tel. +420 572 641 717 e-mail: info@eurocamping.cz Web: www.eurocamping.cz Daty otwarcia: brak danych Cena orientacyjna: brak danych 1

0

parcel

RESORT & CAMP Dešná ***

Eurocamping Bojkovice ****

ha

max. 10A

Šikland - Šiklův mlýn ****

Autokemp Wilsonka ***

ha

35

parcel

ha

100

parcel

max. 16A

133


UBEZPIECZENIA

Specjalizujemy się W UBEZPIECZENIACH KAMPERÓW W swojej ofercie posiadamy:

Kontakt w sprawie oferty

OC + AC dla klientów indywidualnych oraz dla wypożyczalni łącznie z przywłaszczeniem Ubezpieczenia kaucji Ubezpieczenia GAP Assistance dla kamperów (również tych wypożyczanych)

ubezpieczenia@camprest.com tel: +48 502 334 964


DOŁĄCZ DO STOWARZYSZENIA

POLSKA GRUPA CARAVANINGOWA Reprezentujemy rynek w kontaktach z administracją publiczną

Budujemy pozytywny wizerunek caravaningu w mediach

Organizujemy konferencje, debaty oraz najwyższej jakości zloty

Wspieramy rozwój infrastruktury caravaningowej w Polsce

Tworzymy wyjątkowe możliwości networkingu branżowego

Dbamy o dobre praktyki rynkowe

603 415 196 | info@spgc.pl

www.SPGC.pl


136


POLSKAPOLSKA POMORSKIE - str. 138

POMORSKIE - str. 138

WARMIŃSKO-MAZURSKIE - str. 156 WARMIŃSKO-MAZURSKIE - str. 156 ZACHODNIO-POMORSKIE - str. 138 ZACHODNIO-POMORSKIE - str. 138 PODLASKIE PODLASKIE - str. 156

WIELKOPOLSKIE - str. 138 WIELKOPOLSKIE - str. 138

LUBUSKIE - str. 150

MAZOWIECKIE - str. 156 MAZOWIECKIE - str. 156

LUBUSKIE - str. 150

ŚWIĘTOKRZYSKIE - str. 164 ŚWIĘTOKRZYSKIE - str. 164

DOLNOŚLĄSKIE - str. 150 DOLNOŚLĄSKIE - str. 150

OPOLSKIE - str. 150

OPOLSKIE - str. 150

ŚLĄSKIE - str. 164

ŚLĄSKIE - str. 164 MAŁOPOLSKIE- str. 164

MAŁOPOLSKIE- str. 164

137


POLSKA

POMORSKIE ZACHODNIO-POMORSKIE WIELKOPOLSKIE

Molo Surf SPOT.... str. 140 Pod Cyprysami..... str. 143

Horyzont.............. str. 139 Alexa Camping......str. 141 Mały Horyzont.... str. 148 Camp. Leśny 51... str. 142 FLY Resort............ str. 148 Camper Park Darłówko - str. 147 Ustronie Park - str. 145

GDAŃSK

KOŁOBRZEG

Latowisko - str. 146 Ośrodek Taurus - str. 147

Pałac Nad Jeziorem - str. 148

POZNAŃ Camper Park Annopole - str. 148

138


PROMOCJA: -5%; OBOWIĄZUJE CAŁY SEZON

Horyzont CAMP al. Żeromskiego 174 84-120 Chłapowo woj. pomorskie Tel. +48 516 158 188 / +48 500 256 556 e-mail: polehoryzont@gmail.com Web: www.polehoryzont.pl Daty otwarcia: CAMPING CAŁOROCZNY Cena orientacyjna: min. 70,00PLN / max 140,00PLN

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Gdańsk

Horyzont CAMP to całoroczny camping rodzinny zlokalizowany na chłapowskim klifie. Pobyt na Horyzoncie to gwarancja udanych wakacji z widokiem na Bałtyk. Przygotowaliśmy dla Państwa ponad 125 parceli w pięciu alejkach, o powierzchniach od 60 do 90m2 na kampery oraz przyczepy kempingowe. Wszystkie parcele oddzielone są od pozostałych zielenią tworzącą żywopłoty oraz podłączone są do sieci wod-kan, posiadają skrzynki elektryczne 230 V. Na kempingu można rozbić się również z własnym namiotem z bezpośrednim widokiem na Bałtyk. Ponadto w naszej ofercie znajdują się Domki Letniskowe Morskie (4 oraz 6 osobowe). Domki Letniskowe Morskie „Premium” posiadają klimatyzację i są całoroczne. Na campingu możliwy jest bezpłatny serwis kamperów tj. zrzut szarej wody oraz uzupełnienie zapasów. Udostępniamy Państwu nowoczesną, całoroczną salę spotkań z kominkiem, salę zabaw dla dzieci oraz kuchnię z całym zapleczem. Na kempingu znajduje się pralnia, suszarnia oraz łazienka rodzinna. Jako jedyne pole kempingowe w Chłapowie posiadamy łagodne, wykostkowane zejście do plaży. Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy w wakacje animacje, a w każdy poniedziałek pokaz cyrkowy. W sezonie 2022 otwieramy całkowicie nowy plac zabaw. Na terenie kempingu znajduje się piekarnia.

2,5 ha

125

parcel

max. 10A

139


PROMOCJA: -10%; OBOWIĄZUJE CAŁY SEZON

Molo Surf SPOT *

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Gdańsk

ul. Rybacka 33 84-140 Jastarnia woj. pomorskie Tel. +48 505 151 105 e-mail: biuro@molosurf.com Web: www.molosurf.com Daty otwarcia: 29.04 - 25.09 Cena orientacyjna: min. 50,00PLN / max 150,00PLN

miejsce na foto 104x62mm

Zastanawiasz się, gdzie spędzić wakacje? Szukasz ustronnego miejsca nad Zatoką Gdańską? Chcesz w miłej i przyjaznej atmosferze spędzić czas z rodziną bądź przyjaciółmi? Chcesz spróbować swoich sił na windsurfingu lub kitesurfingu? A może nie wiesz, gdzie urządzić imprezę firmową lub wieczór kawalerski? Na Campingu Molo Surf SPOT Jastarnia zapewniamy wszystkie te rzeczy! Zlokalizowani jesteśmy przy porcie w Jastarni. Camping oferuje noclegi w domkach holenderskich oraz przyczepach na samej plaży. Tym samym budzisz się i zasypiasz otoczony niesamowitą nadmorską aurą. Dla spragnionych przygody gości przygotowaliśmy pełne wrażeń wodne atrakcje. Oprócz szaleństw na wodzie zapewniamy możliwość gry w tenisa, siatkówkę i koszykówkę, jak również surfowanie na sztucznej fali, a animator zapewni Waszym dzieciom niesamowite przeżycia na świeżym powietrzu! A wieczorami zapraszamy do Molo Chilli Baru, gdzie DJ porwie Was do tańca, a barmani zaprezentują Wam swoje umiejętności! Na Campingu mieści się również Restauracja Ananasy, która zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia. Zacznij swoją wakacyjną przygodę razem z nami! 2 ha

140

150

parcel

max. 16A

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm


Camping Alexa **** ul. Żeromskiego 44 84-120 Chłapowo woj. pomorskie Tel. +48 606 397 435 e-mail: camping@alexa.gda.pl Web: www.alexa.gda.pl Daty otwarcia: 01.04 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 80,00PLN / max 170,00PLN

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Gdańsk

Kemping „Alexa” to obiekt mający dwa oblicza. Pierwsze, najbardziej popularne jest widoczne w okresie letnim. To wtedy, oprócz niesamowitego widoku z ponad 40-metrowego klifu, każdy gość otrzymuje dostęp do bardzo nowoczesnej i ciągle udoskonalanej infrastruktury. Szczególnie zachwyceni będą najmłodsi bo to oni zyskują animacje, plac zabaw, świetlicę oraz olbrzymi teren, na którym mogą bezpieczenie spotykać się ze znajomymi. Jednocześnie wszystkie parcele dysponują podłączeniem do wody, prądu i kanalizacji i, co najważniejsze, są one na tyle duże, że nawet w szczycie lata każdy ma zapewnioną prywatną przestrzeń. Nie można zapomnieć o okolicy: wędzarnia ryb, piekarnia, klimatyczne bary oraz restauracja letnia „Miedzianka” - do wymarzonego urlopu nic więcej nie potrzeba. Drugie oblicze to tak zwany sezon „niski”. To wtedy do dyspozycji Gości oddajemy Salę Kominkową oraz kilka wydarzeń tematycznych, podczas których nie brakuje ogniska, zabawy i integracji. Jednocześnie nadal mamy do dyspozycji prywatne zejście na plażę czy dwustanowiskowy, całoroczny punkt serwisowy. Warto obserwować social media kempingu „Alexa” by ze wszystkimi wydarzeniami być na bieżąco! Czekamy na Was! 4,5 ha

120

parcel

max. 10A

141


miejsce na foto 50x44mm

Camping 51 Leśny

miejsce na foto 52x44mm

Łeba

ul. Brzozowa 16A 84-360 Łeba woj. pomorskie Tel. +48 503 071 245 e-mail: camping_51_lesny@wp.pl Web: www.camping51.pl Daty otwarcia: 15.04 - 30.0 Cena orientacyjna: min. 72,00PLN / max 102,00PLN

Gdańsk

miejsce na foto 104x62mm

Camping 51 Leśny jako nieliczny został skategoryzowany jako obiekt 4 gwiazdkowy w Łebie. Wielokrotny laureat nagrody Mister Camping nadawanej przez Polską Federacje Campingu i Carawaningu. Kadra prowadząca Camping posiada wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej. Naszą dewizą jest zadowolenie klienta. NOWOŚĆ W 2022! Cały czas staramy się rozwijać i w roku 2022 udostępniamy dla naszych gości podgrzewany basen oraz pokój zabaw dla dzieci.

1,2 ha

142

90

parcel

max. 16A

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm


miejsce na foto 50x44mm

Pod Cyprysami

miejsce na foto 52x44mm

Gdańsk

ul. Mickiewicza 164 84-140 Jastarnia woj. pomorskie Tel. +48 602 705 192 e-mail: kontakt@podcyprysami.pl Web: www.podcyprysami.pl Daty otwarcia: 1.04 - 13.11 Cena orientacyjna: . Domek 2 os premium: min. 190,00PLN / max 360,00PLN . Domek 4 os premium: min. 380,00PLN / max 760,00PLN

miejsce na foto 104x62mm

Pod Cyprysami to domki premium, mnóstwo atrakcji, piękna okolica i pyszna kuchnia. Do morza i pustej, szerokiej plaży, dostępnej również dla zwierząt, mamy jedynie 10 minut spacerkiem. Z kolei 5 minut w drugą stronę jest Zatoka Pucka - idealne miejsce do nauki wind- lub kitesurfingu. Znajdziecie u nas ponad 50 domków, trzy place zabaw, salę animacyjną, saunę oraz balię z gorącą wodą, restaurację z wyśmienitym barem, strefę chillout do odpoczynku oraz przestrzeń do pracy zdalnej - jako jedyni na Półwyspie Helskim dysponujemy szybkim Internetem światłowodowym. Zapewniamy codzienne zajęcia dla dzieci z animatorami, wieczory filmowe czy dni tematyczne. Dorosłych zapraszamy w ramach pobytu na na jogę, surfing, windsurfing czy stand up paddling. Wieczorami organizujemy ogniska i koncerty w naszej restauracji. Gwarantujemy, że tutaj wypoczniecie:) 0,8 ha

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

0

parcel

max. 16A

143Ustronie Park ul. Sosnowa 3 78-111 Ustronie Morskie woj. zachodniopomorskie Tel. +48 730 622 322 Koszalin e-mail: kontakt@ustroniepark.pl Web: www.ustroniepark.pl Kołobrzeg Daty otwarcia: 1.05-13.11 Cena orientacyjna: Domek 4-6 os (I linia): min. 800,00PLN / max 1200,00PLN Domek 4-6 os: min. 600,00PLN / max 990,00PLN Parcela: 100,00PLN Jeśli marzycie o wakacjach z widokiem na morze, szumem fal i zapachem morskiej bryzy, to Ustronie Park jest dla Was idealnym miejscem. Usytuowane w środku lasu z bezpośrednim dostępem do plaży i widokiem na błękitną taflę Bałtyku zachwyci każdego! Na terenie resortu znajdują się dwa place zabaw dla dzieci, sala animacyjna, wygodna przestrzeń dla kamperów i przyczep z wodą, prądem, punktem serwisowym i dostępem do nowych sanitariatów. Przestronna restauracja zaskoczy Was niebanalnym i pysznym menu, a beach bar uraczy Was najlepszymi drinkami. Znajdziecie tu również szeroką plażę, strefę chillout, SPA, saunę i balię, wypożyczalnie rowerów i sprzętu wodnego (deski surfingowe i SUP) Nie będziesz się tu nudzić: zapewniamy całodzienne animacje dla dzieci i aktywny czas dla dorosłych (joga, surfing, SUP)

5,6 ha

40

parcel

max. 16A

145


Latowisko

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Koszalin ul. Brzeźnica 124 78-425 Biały Bór woj. zachodniopomorskie Szczecin Tel. +48 728 313 001 Tel. +48 723 235 825 e-mail: rezerwacje@latowisko.pl Web: www.latowisko.pl Daty otwarcia: 01.05 - 30.09 Cena orientacyjna: min. 100 PLN / max 150 PLN

Latowisko to ośrodek wypoczynkowy położony wśród lasów nad krystalicznie czystym jeziorem. Piękna natura, dzikie plaże, lasy jagodowo-grzybowe, wyspa kormoranów, ścieżki rowerowe, trasy kajakowe pozwolą na znalezienie chwili spokoju i odpoczynku. Latowisko jest oddzielone od jeziora niecałe 100 metrów. Przygotowaliśmy dla Was 2 hektary terenu, domki letniskowe, pole namiotowe, miejsce dla kamperów i przyczep. Goście Latowiska mogą

miejsce na foto 52x44mm

korzystać z budynku sanitarnego z łazienkami, prysznicami oraz kuchnią. Na terenie znajdziecie dużą drewnianą altanę z miejscem do grillowania, bar serwujący lody, napoje i zapiekanki, małą wędzarnie, boisko do siatkówki i bramki do piłki nożnej oraz strefy chillout-u. #NaturaWzywa

miejsce na foto 52x44mm 2 ha

146

170

parcel

max. 6A


Kamper Park Darłówko Wschodnie ul. Północna Koszalin 76-150 Darłowo woj. zachodniopomorskie Tel. +48 512 497 111 Szczecin e-mail: artur.dydyna@wp.pl Web: ----Daty otwarcia: kwiecień-grudzień Cena orientacyjna: min. 60,00PLN / max 150,00PLN

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

Kamper Park Darłówko Wschodnie to nowy kemping zlokalizowany nad Morzem Bałtyckim w odległości 150m od plaży. Jest to teren 1,8 ha- ogrodzony, oświetlony i monitorowany. W bliskim sąsiedztwie (50 m) znajduje się Aqua Park z wodą morską. Posiadamy plac zabaw dla dzieci oraz wiatę do grillowania (od 2022r). Kemping wyposażony jest w instalację CAMPER SYSTEM, ogólnodostępne natryski oraz WC. Serdecznie zapraszamy! 1,8 ha

15

parcel

max. 16A

Ośrodek Taurus Ośrodek Taurus w Linownie 78-500 Linowno Koszalin woj. zachodniopomorskie Tel. +48 509 988 887 e-mail: osrodektaurus.pl@gmail.com Web: www.www.osrodektaurus.pl Szczecin Daty otwarcia: 22.04 - 16.10 Cena orientacyjna: ok 80,00 PLN Ośrodek Taurus to malownicze miejsce znajdującę się w lesie, nad samym jeziorem Lubie, w miejscowości Linowno, na Pojezierzu Drawskim. Podczas pobytu w ośrodku Taurus gwarantujemy Państwu wiele atrakcji, takich jak: spływy kajakowe, mecze siatkówki, seanse w saunie, jazda na nartach/wakeboardzie/ dmuchanych kołach za motorówką, gra w ping-ponga czy plac zabaw dla dzieci. 1,5 ha

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

30

parcel

max. 5A

147


PROMOCJA: -5%; OBOWIĄZUJE CAŁY SEZON

Camper Park Annopole

Mały Horyzont

ul. Annopole 9a 63-000 Środa Wielkopolska (woj. wielkopolskie) Tel. +48 604 699 486 e-mail: camperpark@gzub.pl Web: brak Daty otwarcia: obiekt całoroczny Cena orientacyjna: 90,00 PLN 0,4

ha

0,75

10

parcel

al. Żeromskiego 60 84-120 Chłapowo (woj. pomorskie) Tel. +48 500 256 556 e-mail: horyzontinfo@gmail.com Web: www.malyhoryzont.pl Daty otwarcia: 01.04 - 15.10 Cena orientacyjna: min. 75,00PLN / max 80,00PLN

max. 16A

ha

ul. Turystyczna 2 84-360 Łeba (woj. pomorskie) Tel. +48 500 240 142 e-mail: flycamp@flyresort.pl Web: www.flyresort.pl Daty otwarcia: 01.05 - 30.09 Cena orientacyjna: 74,00 PLN (prąd wg. licznika)

ul. Szkolna 4a 73-120 Chociwel (woj. zachodniopomorskie) Tel. +48 91 56 22 999 e-mail: palac_nad_jeziorem@hot.pl Web: www.palacnadjeziorem.pl Daty otwarcia: 01.04 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 60,00PLN / max 75,00PLN 6

parcel

max. 10A

max. 10A

FLY Resort

Pałac nad Jeziorem

0,5 ha

20

parcel

2

ha

50

parcel

max. 10APOLSKA

DOLNOŚLĄSKIE OPOLSKIE LUBUSKIE

Zacisze.pl - str. 153

ZIELONA GÓRA Camp4U - str. 155

WROCŁAW OPOLE

Camp66 - str. 152

Camping Forteca - str. 151

Camping Zatoka Bajka - str. 154

150


Agroturystyka & Camping FORTECA

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Wrocław ul. Wrocławska 12 58-211 Uciechów woj. dolnośląskie Tel. +48 725 48 8000 e-mail: info@agroturystykaforteca.eu Web: www.campingforteca.pl Daty otwarcia: 01.04 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 72,00 PLN / max 85,00 PLN

Camping Forteca położony jest wokół malowniczego stawu, 45km na południe od Wrocławia. Przestronne stanowiska mają widok na staw lub okoliczny krajobraz. Na naszych 80 stanowiskach kempingowych jest cień i półcień, a wszystkie mają podłączenie do prądu. Okolica

oferuje

wiele

możliwości,

jesteśmy

blisko

niektórych głównych atrakcji Dolnego Śląska takich jak Arboretum

Wojsławice,

Masyw

Ślęży

czy

Góry

Sowie.

Aby uprzyjemnić Państwu pobyt na kempingu oferujemy szereg udogodnień. Na miejscu oferujemy smaczne dania i lokalne piwa w naszej restauracji, można wypożyczyć rowery wodne, jest boisko do piłki

miejsce na foto 52x44mm

nożnej i siatkówki plażowej, posiadamy wieżę widokową i miejsce na rozpalenie skromnego ogniska, po wcześniejszej rezerwacji można skorzystać z sauny. Wygodne zaplecze sanitarne o wysokim standardzie. Cały kemping rozplanowany jest na wzór parku, z krętymi ścieżkami, nastrojowym oświetleniem, pięknym sadem z drzewami owocowymi i huśtawkami rozmieszczonymi dookoła stawu, dzięki czemu można wyobrazić sobie odrobinę raju na ziemi. Zapraszamy serdecznie! 8,5ha

miejsce na foto 52x44mm

80

parcel

max. 16A

151


Camp 66 *****

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Wrocław

ul. Widokowa 9 58-534 Ścięgny (k.Karpacza) woj. dolnośląskie Tel. +48 792 566 569 e-mail: biuro@camp66.pl Web: www.camp66.pl Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 64,00 PLN / max 74,00 PLN

miejsce na foto 104x62mm

Budując Camp 66 chcieliśmy stworzyć miejsce dalekie od zgiełku współczesnej cywilizacji i pogoni za wszystkim… u nas możesz zwolnić. Kemping usytuowany jest nieopodal granicy z Czechami i Niemcami, w środku Europy, na Dolnym Śląsku- tyglu kulturowym. Chcemy żeby był miejscem spotkań różnych ludzi, ich pomysłów na życie i wymiany pozytywnej energii. Nasz kemping dysponuje 42 stanowiskami dla kamperów i przyczep wyposażonymi w media, punkt wc chemicznego, osobny budynek z pełnym węzłem sanitarnym i boksy rodzinne, z których na raz może korzystać cała rodzina. Namioty można postawić na wydzielonych stanowiskach utwardzonych z dostępem do prądu lub na bardziej „dzikim” terenie. Wtedy rozbicie namiotu jest bezpłatne.

miejsce na foto 52x44mm

Teren jest ogrodzony, monitorowany, zamykany na noc. Wszędzie czekają na Was wygodne fotele, hamaki, pufy, letni basen, wypożyczalnia książek, gier i sprzętu sportowego. Do Waszej dyspozycji jest restauracja otwarta w sezonie od 8 do ostatniego klienta, a poza sezonem od 10.00 do 21.00. „Kamperownia” – sala, która pełni funkcję jadalni, świetlicy, mamy liczne kąciki zabaw dla dzieci, plac zabaw z mega piaskownicą i ścianką wspinaczkową.

miejsce na foto 52x44mm 3

152

ha

70

parcel

max. 10A


Zacisze.pl

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

Gorzów Wlkp.

ul. Wczasowa 1 66-220 Łagów woj. lubuskie Tel. +48 664 049 800 e-mail: recepcja@zacisze.pl Web: www.zacisze.pl Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 70,00PLN

Świebodzin

miejsce na foto 104x62mm

Zacisze.pl to miejsce dla miłośników Natury. Ośrodek położony jest w lesie, bezpośrednio nad brzegiem pięknego i czystego jeziora Łagowskiego, na terenie Parku Krajobrazowego, obszarze Natura 2000. Pole campingowe jest całoroczne. Posiadamy stanowisko serwisowe dla camperów oraz 15 stanowisk z pełnymi podłączeniami (woda, prąd, kanalizacja). Gwarantujemy dostęp do sanitariatów, pryszniców, elektryczności. Fanom aktywnego wypoczynku oferujemy zewnętrzną siłownię, boisko do piłki nożnej i siatkówki plażowej, stoły do tenisa stołowego, bilard, wypożyczalnię sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne, deski SUP). W okolicy znajdują się także liczne trasy rowerowe. Dzieci zapraszamy na plac zabaw i do gier na świeżym powietrzu. W sezonie letnim dostępna jest zjeżdżalnia wodna, piaszczyste plaże, projekcje bajek oraz klubik (odpłatnie), w którym najmłodsi spędzą czas na zabawach ruchowych i artystycznych. Posiadamy mini spa, w którego skład wchodzi sauna, balia z zimną wodą oraz jacuzzi. W okresie letnim oferujemy również masaże. Na terenie ośrodka działa także restauracja, w której można wykupić wyżywienie na czas pobytu. Wybierając pobyt w Zacisze.pl możecie Państwo wypoczywać również w luksusowych, murowanych domkach z aneksem kuchennym, łazienką, salonem, kominkiem oraz tarasem. Posiadamy stanowisko do ładowania pojazdów elektrycznych. 10 ha

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 52x44mm

30

parcel

max. 16A

153


miejsce na foto 50x44mm

Camping Zatoka Bajka ul. Klasztorna 5 46-040 Grodziec woj. opolskie Tel. +48 664 165 557 e-mail: recepcja@hotelbajka.com Web: www.hotelbajka.com Daty otwarcia: 1.05 - 1.10 Cena orientacyjna: 115,00 PLN

Opole

Camping Zatoka Bajka to wyjątkowo położony camping w Bajka Hotel & Resort, tuż przy samym kąpielisku z czystą wodą i plażą otoczony lasem sosnowym. 28ha możliwości spędzania czasu wolnego! Pole campingowe podzielone jest na sektory. Parcele posiadają słupki dystrybucyjne z podłączeniem wody i prądu. Pole zaopatrzone jest w sanitariaty i zrzut fekalia. Zatoka Bajka, ma liczne beach bary i foodtrucki, na której czele jest OH!rybka - smażalnia - z rybami pochodzącymi z ekologicznej hodowli. W odległości 70m znajduje się Restauracja Bajka łącząca tradycyjne śląskie smaki z nowoczesną kuchnią. Dodatkowym atutem jest możliwość wykupienia śniadań na Hotelowej recepcji. Zatoka Bajka to miejsce z licznymi atrakcjami: Wyspa Korsarzy - plac zabaw z gigantycznym drewnianym statkiem piratów. Plac wodny z tryskającymi fontannami i wodnymi kurtynami w kształcie grzybków. Wypożyczalnia sprzętu wodnego. Park Bajka, największy park z dmuchańcami dla dzieci i strefą Rodzica, otwarty w sezonie wakacyjnym. Mini zoo z muflonami, Animacje dla dzieci w weekendy oraz Boiska sportowe.

3 ha

154

90

parcel

max. 10A

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 104x62mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm


Chcesz znaleźć jeszcze więcej campingów? Wejdź na www.camprest.com

lub zeskanuj telefonem ten kod

Camp4U ul. Opolska 46 Wrocław 55-011 Zębice, Siechnice woj. dolnośląskie Tel. +48 791 510 250 e-mail: info@camp4u.pl Web: www.camp4u.pl Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 80.00PLN / max 80,00PLN

miejsce na foto 103x55mm

36 parcel pod kampery i przyczepy, 5 całorocznych domków, własny transport do Wrocławia - tak można opisać nowoczesny, całoroczny kemping zlokalizowany w Siechnicach. Punkt serwisowy, podłączenie do prądu, ale też czyste sanitariaty, basen, plaża oraz foodtruck - u nas wypoczniesz w lesie i zwiedzisz piękną stolicę Dolnego Śląska! 1,3 ha

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

50

parcel

max. 4A

155


POLSKA

PODLASKIE MAZOWIECKIE WARMIŃSKO-MAZURSKIE Camping Binduga...... str. 162 Camping Dłużek......... str. 162

Ruciane Park - str. 157

Szelągówka - str. 158

Widok - str. 163

OLSZTYN Camper Park Stare Jabłonki - str. 161

BIAŁYSTOK

Camping Wiatraki - str. 161

Hotel Zamek Pułtusk - str. 163

WARSZAWA

WCC - Camper Park - str. 163

156


Ruciane Park Mrągowo

Giżycko

ul. Wrzosowa 3 12-220 Ruciane Nida woj. warmińsko-mazurskie Tel. +48 669 633 444 e-mail: kontakt@rucianepark.pl Web: www.rucianepark.pl Daty otwarcia: 01.04 - 13.11 Cena orientacyjna: Domek w I linii brzegowej: min. 400 zł/ max. 990 zł Domek w II linii brzegowej: min. 360 zł/ max. 860 zł Domek w III linii brzegowej: min. 320 zł/ max. 750 zł

Ruciane Park to komfortowe domki premium usytuowane tuż nad jeziorem. To idealne miejsce dla ale, rodzin oraz grup zorganizowanych. Na terenie znajdują się dwa place zabaw z tyrolką, przystań żaglowa z wodą pitną, dostępem do prądu i nowymi sanitariatami. Dysponujemy również salą animacyjną oraz przestronną salą z widokiem na jezioro, w której prowadzimy jogę i zajęcia taneczne. Świetnie sprawdza się również przy konferencjach lub jako sala na nasze wieczory filmowe. Od 2022 czekać będzie na was rónież bogata oferta SPA. Na terenie znajduje się również restauracja, beach bar, plaża z łóżkami słonecznymi i wypożyczalnią sprzętu wodnego, sauna z balią oraz przestrzeń do pracy zdalnej z szybkim internetem. Zapewniamy codzienne zajecia dla dzieci z animatorami oraz aktywności dla dorosłych takie jak joga, SUP safari, kino plenerowe i wieczory z muzyką na żywo. W niskim sezonie ośrodek przekształca się w idealną przestrzeń eventową i bazę do pracy zdalnej. To miejsce na niezapomniane wakacje w centrum Polski. 2,4 ha

0

parcel

max. 6A

157


Apartamenty Szelągówka Camping & Glamping ul. Szelągówka 4 Sorkwity 11-731 woj. warmińsko-mazurskie Giżycko Tel. +48 780 071 000 e-mail: kontakt@szelagowka.pl Mrągowo Web: www.szelagowka.pl Daty otwarcia: 15.04 - 15.10 Cena orientacyjna: min. 110,00 PLN / max 130,00 PLN Dziewicza przyroda, czarujące pastwiska, jeziora z krystalicznie czystą wodą, doskonała lokalizacja i setki kilometrów tras pieszych, kajakowych oraz rowerowych to idealny punkt wyjściowy do zwiedzania Mazur. Nasz Camping & Glamping oferuje zaplecze, wyposażenie i usługi na 5 gwiazdkowym poziomie. Camping - Wszystkie Parcele mają powierzchnię minimum 80 m2, dostęp do prądu i wody. Na Campingu znajduje się: recepcja czynna od 8.00 do 20.00, kuchnia letnia – restauracja, sklepik spożywczy m.in. z wyrobami własnej produkcji oraz chemią, sanitariaty, wc chemiczne, zrzut wody brudnej, kuchnia, pralnia, zmywalnia naczyń, wypożyczalnia rowerów i sprzętu sportowego (kajaki, badminton, bule, piłki, sprzęt wędkarski itp.), basen zewnętrzny, plac zabaw, boisko do siatkówki, wędzarnia, miejsce ogniskowe, pomost nad jeziorem Gielądzkim. W ofercie mamy również do wynajęcia namioty luksusowe oraz apartamenty.

3 ha

158

56

parcel

max. 16A

miejsce na foto 50x44mm

miejsce na foto 52x44mm


to renomowany niemiecki producent kamperów klasy premium. te doskonałe pojazdy koneserów prawdziwej sztuki podróżowania.

ul. Kolejowa 2 58-200 Dzierżoniów +48 511 385 004 +48 667 906 185 biuro@campery.eu


Rapido to renomowany francuski producent kamperów klasy premium. Dzięki firmie M-CAMP te doskonałe pojazdy trafiają do polskich koneserów prawdziwej sztuki podróżowania.

ul. Kolejowa 2 58-200 Dzierżoniów +48 511 385 004 +48 667 906 185 biuro@campery.eu


Camper Park Stare Jabłonki ul. Spacerowa 2 14-133 Stare Jabłonki woj. warmińsko-mazurskie Elbląg Tel. +48 89 642 70 00 e-mail: recepcja@hotelanders.pl Web: www.hotelanders.pl Daty otwarcia: 29.04 - 13.11 Cena orientacyjna: min. 120,00PLN / max. 140,00PLN

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

Giżycko

Zapraszamy do nowo powstałego CAMPER PARKU, zlokalizowanego na terenie plaży Hotelu Anders, tuż nad Jeziorem Szeląg Mały. Na terenie Camper Parku umożliwiamy pobyt Gościom podróżującym camperami i z przyczepami campingowymi. Malownicze jezioro, pachnące sosnami powietrze i śpiew ptaków – lokalizacja camper parku umożliwia bliski kontakt z przyrodą. Położenie w otoczeniu legendarnych Lasów Taborskich i w sąsiedztwie licznych śródleśnych jezior zachęca do aktywnego wypoczynku na rowerach czy podczas pieszych wędrówek.

miejsce na foto 50x43mm

0,1 ha

14

parcel

max. 16A

Camping Wiatraki

Giżycko

Kamperowisko Wiatraki znajduje się w środku lasu iglastego, zapewniając cień 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Składa się ono z 16 obszernych, wypoziomowanych miejsc z przyłączem do prądu i wody. Wyposażone jest w punkt serwisowy, gdzie istnieje możliwość odprowadzenia wody szarej i czarnej. Nieodpłatnie do dyspozycji kamperowiczów udostępnione są pralnia, zmywalnia naczyń, sanitariaty, przyłącze wody dla kamperów, plaża z pomostami i kąpieliskiem, internet w obrębie budynku hotelowego, boiska do piłki plażowej i nożnej... 4,5 ha

miejsce na foto 103x55mm

------------------

Marózek Elbląg 11-015 Olsztynek woj. warmińsko-mazurskie Tel. +48 89 5199092 e-mail: info@wiatraki.com Web: www.wiatraki.com Daty otwarcia: kwiecień-listopad Cena orientacyjna: min. 105,00PLN

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

16

parcel

max. 16A

161


Camping Binduga 69 ul. Brajniki 13s Giżycko 12-122 Jedwabno Olsztyn woj. warmińsko-mazurskie Tel. +48 577 721 111 e-mail: biuro@camping-binduga.pl Web: www.camping-binduga.pl Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 60.00PLN / max 90,00PLN

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

Camping Binduga 69 położony jest bezpośrednio nad jeziorem Świętajno, które wyróżnia się wyjątkową przejrzystością wody, pięknymi plażami oraz niespotykanie długo płytkim i piaszczystym dnem. Ze wzniesienia, na którym mieści się kemping, rozpościera się panorama jeziora Świętajno. Camping jest przyjazny dzieciom, trzy place zabaw, szeroka plaża z długą bezpieczną płycizną jeziora. Blisko 8 ha teren przygotowany w stanowiska wyposażone w przyłącza elektryczne i wodne. Na obiekcie zaplecze sanitarne, bar z gastronomią, boiska sportowe, wypożyczalnie sprzętu wodnego i rekreacyjnego. 2,5 ha

80

parcel

max. 10A

Camping Dłużek ul. Smętka 12 Giżycko 12-122 Jedwabno Olsztyn woj. warmińsko-mazurskie Tel. +48 570 552 222 e-mail: biuro@camping-dluzek.pl Web: www.camping-dluzek.pl Daty otwarcia: camping całoroczny Cena orientacyjna: min. 60.00PLN / max 90,00PLN

miejsce na foto 103x55mm

Camping wkomponowany w malowniczy krajobraz mazur położony jest bezpośrednio nad brzegiem czystego jeziora Dłużek. Mieści się w sercu wielkiej puszczy. Posiadamy przygotowane stanowiska wyposażone w przyłącza elektryczne i wodne, zaplecze sanitarne, bistro- bar, plac zabaw, boiska sportowe, saunę, wypożyczalnię sprzętu wodnego i rekreacyjnego. 4 ha

162

40

parcel

max. 10A

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


WIDOK Parkowe Centrum Wypoczynku ul. Bryzgiel 7 16-304 Nowinka (woj. podlaskie) Tel. +48 502 304 588 e-mail: widok@bryzgiel.pl Web: www.bryzgiel.pl Daty otwarcia: 01.05 - 30.09 Cena orientacyjna: b.d.

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

20 max. 10A

max. 16A

ul. Omulewska 27 04-124 Warszawa (woj. mazowieckie) Tel. +48 22 610 10 00 e-mail: kontakt@wcc.pl Web: www.wcc.pl Daty otwarcia: obiekt całoroczny Cena orientacyjna: min. 20,00PLN / max 50,00PLN

ul. Szkolna 11 04-867 Pułtusk (woj. mazowieckie) Tel. +48 23 692 90 01 e-mail: recepcja@zamekpultusk.pl Web: www.zamekpultusk.pl Daty otwarcia: 1.04.2022 - 30.11.2022 Cena orientacyjna: 80 zł – bez limitu osób w kamperze parcel

50

parcel

WCC - Camper Park

Hotel Zamek Pułtusk ***

ha

Augustów

Parkowe Centrum Wypoczynku WIDOK to miejsce, w którym nasza rodzina przyjmuje Gości nieprzerwanie już od trzech pokoleń. Tworzyli je od podstaw nasi dziadkowie i rodzice. Teraz to my wciąż ulepszamy ten nadwigierski zakątek, aby zapewnić Gościom najbardziej komfortowe warunki do wypoczynku i kontaktu z naturą. 0,8ha

1

Suwałki

0,1

ha

2

parcel

max. 16A

163


POLSKA

ŚLĄSKIE MAŁOPOLSKIE ŚWIĘTOKRZYSKIE

Camper Park Bałtów - str. 165 Camp&Rest Gacki - str. 168

KIELCE KATOWICE

Nasza Dolina - str. 165

KRAKÓW BIELSKO-BIAŁA

Camper Park Dębowiec... str. 167 Camping Beskid............... str. 167

164


Camper Park Bałtów Bałtów 8a 27-423 Bałtów woj. świętokrzyskie Tel. +48 510 263 896 Kielce e-mail: noclegi@jurapark.pl Web: www.baltowaktywnie.pl Daty otwarcia: obiekt całoroczny Cena orientacyjna: 50 zł + 12 zł prąd

miejsce na foto 103x55mm

Obiekt położony u podnóża Stacji Narciarskiej „Szwajcaria Bałtowska” – na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego - od wyciągów dzieli Cię tylko 50 metrów. Tuż obok znajduje się – restauracja Bałtowski Zapiecek, gastronomia, domki wypoczynkowe oraz wypożyczalnia sprzętu zimowego.

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

Pozostałe atrakcje kompleksu turystycznego są na wyciągnięcie ręki. 0,15 ha

12

parcel

max. 10A

Nasza Dolina ul. Spacerowa 21 32- 045 Sułoszowa woj. małopolskie Tel. +48 511 638 511 ; 511 985 611 e-mail: recepcja@nasz-dolina.pl Web: www.nasz-dolina.pl Daty otwarcia: 01.05 - 30.09 Cena orientacyjna: od 80 PLN

miejsce na foto 103x55mm Kraków

Nasza Dolina to obiekt położony w samym sercu Jury KrakowskoCzęstochowskiej. Jeśli cenicie Państwo spokój, ciszę i odpoczynek w pieknych okolicznosciach przyrody to jest to miejsce dla Was. Teren jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany. Do dyspozycji gości jest wiata, komfortowe sanitariaty, miejsce na ognisko, oraz boiska sportowe. Serdecznie zapraszamy. 2,8ha

200

parcel

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

max. 10A

165Camping 99 Beskid ul. Karbowa 15 43-316 Bielsko-Biała woj. śląskie Tel. +48 509 999 505 e-mail: camping99beskid@gmail.com Katowice Web: www.camping99beskid.pl Daty otwarcia: 15.04 - 15.11 Cena orientacyjna: min. 50,00PLN / max 120,00PLN

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

Nowa odsłona istniejącego od lat campingu u podnóża Góry Szyndzielnia. W okolicy można odwiedzić tor saneczkowy, wyjechać kolejką gondolową na Szyndzielnię oraz wybrać się na Górę Żar. Na terenie campingu znajduje się plac zabaw dla dzieci, bacówka z grillem i basen. Oprócz tego naszym największym atutem jest restauracja, która specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej. Zapraszamy! 1,5 ha

30

parcel

max. 10A

Camper Park Dębowiec Aleja Armii Krajowej 220 43-316 Bielsko-Biała woj. śląskie Tel. +48 33 813 82 01 e-mail: recepcja@hoteldebowiec.pl Web: www.hoteldebowiec.pl Katowice Daty otwarcia: obiekt całoroczny Cena orientacyjna: 1 doba = 40zł / Serwis = 20zł Miejsca postojowe dla kamperów usytuowane są przy Hotelu Dębowiec, u podnóża gór Szyndzielni (kolej gondolowa) i Dębowca (kolej kanapowa). Na naszym terenie posiadamy 8 miejsc postojowych dla kamperów oraz profesjonalne miejsce serwisowe. W bezpośredniej okolicy możliwość uprawiania sportów letnich i zimowych. 0,03 ha

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

8

parcel

max. 16A

167


Camp&Rest GACKI „Podkowa” 28-400 Gacki woj. świętokrzyskie Tel. +48 509 156 542 e-mail: kontakt@campgacki.pl Web: www.campgacki.pl Daty otwarcia: 15.04 - 31.10 Cena orientacyjna: min. 60,00PLN / max 70,00PLN

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

Zapraszamy do spędzenia miłego wypoczynku na terenie Camp & Rest nad krystalicznym jeziorem „Podkowa” położonym w Gackach nieopodal miast Pińczów i Busko – Zdrój. Posiadamy własną plażę, place zabaw oraz domki z pełnym wyposażeniem. Idealny wypoczynek również dla wędkarzy. Teren strzeżony, ogrodzony oraz monitorowany. U nas zachwycisz się piękną naturą. Wakacje na naszym campingu gwarantują poczucie relaksu i wolności. 3,5 ha

0

parcel

max. 10A

Szukasz kampera lub przyczepy do wynajęcia czy zakupu? Wejdź na www.camprest.com

168

Kielce

lub zeskanuj telefonem ten kodJak korzystać z postoju w winnicach?

Degustacja, festiwale, imprezy

Pamiętaj, że winnice nie przyjmują kamperów na takich samych zasadach co campingi. Zazwyczaj nie ma tam możliwości opróżnienia zbiornika z brudną wodą ani opróżnienia toalety chemicznej. Najczęściej nie ma też możliwości podłączenia się do prądu.

Oprócz postoju winnice oferują swoim gościom inne ciekawe usługi jak np. degustacje, degustacje z przekąskami czy degustacje komentowane. Czasami można kupić do wina dodatkowe produkty typu sery, owoce, oleje itp. W winnicach często organizowane są wieczory kulinarne, oczywiście połączone z degustacją. Odbywają się także szkolenia i wykłady o winie dla chętnych do pogłębienia wiedzy w tym temacie.

Zeskanuj QR kod lub wejdź na www.GdzieKamperem.pl, odszukaj ebooka, a w koszyku wpisz kod zerujący wartość koszyka: WINO

E-BOOK Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o polskich winnicach oraz o tym jakie możliwości oferują kamperom pobierz naszego ebooka: „Szlakiem winnic Dolnego Śląska”.


NICE PRZYJAZNE KAMPEROM WINNICE PRZYJAZNE KAMPEROM

Winnica Enosfera - str. 174

Winnica Enosfera - str. 174 Winnica Sandomierska - str. 172 Winnica Anna - str. 173

Winnica Sandomierska - str. 172 Winnica Anna - str. 173 Winnica Moderna...................... str. 173 Winnice Wzgórz Trzebnickich... str. 174

Winnica Moderna...................... str. 173 Winnice Wzgórz Trzebnickich... str. 174

Sen&Wino - str. 172

Sen&Wino - str. 172

171


Winnica Sandomierska ul. Góry Wysokie 136 Kielce 27-620 Dwikozy woj. świętokrzyskie Tel. +48 511 776 360 lub +48 782 679 034 Web: www.winnicasandomierska.pl

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

Serdecznie zapraszamy do naszej winnicy. Oferujemy darmowy postój w zamian za zakupy w naszym sklepie przy winnicy za dowolną kwotę. Możecie u nas również skorzystać z oferty zwiedzania winnicy, degustacji naszych win czy też serów sandomierskich długo dojrzewających z mleka krowiego. Udostępniamy dla Was miejsce na ognisko gdzie możecie miło spędzić wieczór a o drewno nie musicie się martwić ponieważ mamy go dużo i je wam udostępnimy. Podłączenie do prądu czy pobór wody jest możliwe ale już za dodatkową opłatą. Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu. 20

parcel

Sen&Wino ul. Stanowa 1450 34-381 Radziechowy woj. śląskie Tel. +48 510 177 957 Web: www.seniwino.pl

Bielsko-Biała

Sen&Wino to miejsce zlokalizowane w Beskidzie Żywieckim otoczone dębowym lasem, zielenią winnicy, a śpiew ptaków umila tutaj każdy dzień. Mamy 3 ekologiczne domki zbudowane z drewna słomy i gliny-strawbale house. Posiadamy parking dla dwóch kamperów lub przyczep. Nasza strefa SPA z sauną i jacuzzi oraz możliwością umówienia się na masaż pozwoli Ci w pełni zrelaksować się po podróży. Na naszych południowych stokach rośnie winnica, a z owoców jakie daje winorośl robimy naturalne wina. Znajdziesz u nas wina ze szczepów takich jak Solaris, Regent, Bianca, Aurora, Leon Millot. Promujemy enoturystykę w całej jej kwintesencji- nie tylko jako odwiedzanie winnic, ale również jako obcowanie z naturą. Odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku i życia w pośpiechu to idea, którą pielęgnujemy. 2

parcel

172

miejsce na foto 103x55mm

Katowice

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


Winnica Anna ul. Ogrodowa 20 56-320 Krośnice woj. dolnośląskie Tel. +48 607 428 315 Web: www.winnica-anna.pl

miejsce na foto 103x55mm

Wrocław

Oferujemy trzy różne miejsca dla camperów pod winiarnią , w winnicy oraz nad stawem. Do dyspozycji gości miejsce do biesiady z winem, grilowania, leżakowanie wśród winorośli.

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm

Winnica położona jest w Parku Krajobrazowym Dolina Baryczy która jest rajem dla rowerzystów.

10

parcel

Winnica Moderna Krakowiany 55-095 Długołęka woj. dolnośląskie Tel. +48 502 337 570 Web: www.winnicamoderna.pl

miejsce na foto 103x55mm Wrocław

Ugościmy Was w winnicy, tuż obok krzaków winorośli, na pięknych Wzgórzach Trzebnickich, 20 minut od Wrocławia. Na miejscu możecie spróbować naszych win i lokalnych specjałów. Winnica jest świetną bazą wypadową do zwiedzania Wrocławia oraz północnej części Dolnego Śląska.

miejsce na foto 52x43mm

Serdecznie zapraszamy! Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny.

miejsce na foto 50x43mm

4

parcel

173


Winnice Wzgórz Trzebnickich Rafał Wesołowski Węgrów 22A 55-095 Mirków woj. dolnośląskie Tel. +48 691 647 042 Web: www.winnicawesolowski.pl

miejsce na foto 103x55mm

miejsce na foto 52x43mm

Wrocław

To winiarska kwintesencja Wzgórz Trzebnickich – najstarsza winnica w regionie. Powstają tu wina niskoingerencyjne i naturalne, które możecie znaleźć w kartach najlepszych restauracji w całej Polsce. Winiarz i winogrodnik Rafał Wesołowski to chodząca historia i encyklopedia polskiego winiarstwa. Spotkanie z nim to długie godziny przeciekawych opowieści. Aby zatrzymać się u nas kamperem zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego.

miejsce na foto 50x43mm

3

parcel

Winnica Enosfera ul. Pólko 3 64-420 Kwilcz woj. wielkopolskie Tel. +48 513 079 161 / 503 091 277 Web: brak

Winnica położona jest na terenie Pojezierza Międzychodzko–Sierakowskiego na wzgórzu morenowym o wystawie południowo – zachodnim w bardzo malowniczym miejscu zwanym krainą 100 jezior. Łączna powierzchnia winnicy wynosi ok. 2 ha. Oferujemy miły wypoczynek na terenie winnicy z możliwością degustacji naszych wyśmienitych win w towarzystwie smacznych produktów regionalnych. Zapewniamy spokój oraz miłą atmosferę. Piękna malownicza okolica zapewni wszystkim camperowiczom mnóstwo ciekawych i pięknych atrakcji. 500m

3

parcel

174

miejsce na foto 103x55mm

Poznań

miejsce na foto 52x43mm

miejsce na foto 50x43mm


em r e p m ca na

młode

i

CampRest.com zapraszają

Wino w programie 13:00 Zwiedzanie winnicy i winiarni z przewodnikiem, degustacja win i serów sandomierskich

19.11.22 Start godz. 13

15:00 obiad z młodym winem i gęsiną w sali degustacyjnej 17:00 ognisko dla wszystkich

zap winnicasisy: andomie ilość mie

marceli@

jsc ogran

iczona

rska.pl

Miejsce:

winnica sandomierska Góry wysokie 136


176


Wypożyczalnie przyczep przyczep ii kamperów kamperów Wypożyczalnie POMORSKIE - str. 182 POMORSKIE - str. 182

KUJAWSKO-POMORSKIE - str. 182 KUJAWSKO-POMORSKIE - str. 182

MAZOWIECKIE - str. 187

MAZOWIECKIE - str. 187 WIELKOPOLSKIE - str. 182

WIELKOPOLSKIE - str. 182

DOLNOŚLĄSKIE - str. 178

DOLNOŚLĄSKIE - str. 178 ŁÓDZKIE - str. 178

ŁÓDZKIE - str. 178 ŚLĄSKIE - str. 178 ŚLĄSKIE - str. 178

MAŁOPOLSKIE- str. 192

MAŁOPOLSKIE- str. 192 PODKARPACIE - str. 192 PODKARPACIE - str. 192

177


WYPOŻYCZALNIE KAMPERÓW I PRZYCZEP

DOLNOŚLĄSKIE ŚLĄSKIE ŁÓDZKIE

Jedziemy Kamperem - str. 179

4Kampery - str. 179

The Campers.................. str. 179 Wrocławskie Kampery... str.179

ŁÓDŹ

Forrest Camper - str. 179

WROCŁAW CZĘSTOCHOWA Campervibe.pl - str. 179

BIELSKO-BIAŁA XDEFT................... str. 180 Camper Planet...... str. 180 KapajaRent........... str. 180

178


Campervibe.pl

The Campers

Campervibe.pl

ul. Białostocka 77 42-202 Częstochowa (woj. śląskie) Tel. +48 694 445 549 e-mail: kontakt@campervibe.pl Web: www.campervibe.pl

ul. Graniczna 141a 53-603 Wrocław (woj. dolnośląskie) Tel. +48 660 783 930 e-mail: info@thecampers.pl Web: www.thecampers.pl

Oferujemy do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia

4x4

4x4

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

CamperVany Campery

Przyczepy

Łodzie

Pojazdy w wersji zimowej

ul. Dudki 5c 99-300 Kutno (woj. łódzkie) Tel. +48 695 900 900 e-mail: wynajem@4kampery.pl Web: www.4kampery.pl

ul. Redycka 33 51-169 Wrocław (woj. dolnośląskie) Tel. +48 606 901 160 e-mail: biuro@wroclawskiekampery.pl Web: www.wroclawskiekampery.pl Oferujemy do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia

4x4

4x4

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

ul. Energetyków 16a 97-300 Piotrków Tryb. (woj. łódzkie) Tel. +48 531 706 779 e-mail: rent@forrestcamper.pl Web: www.forrestcamper.pl

Łodzie

ul. Hutnicza 104 59-930 Pieńsk (woj. dolnośląskie) Tel. +48 510 353 316 e-mail: biuro@jedziemykamperem.pl Web: www.jedziemykamperem.pl Oferujemy do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia

4x4

4x4

Przyczepy

Campery 4x4

Jedziemy Kamperem

Forrest Camper

CamperVany Campery

Łodzie

Wrocławskie Kampery

4kampery.pl

CamperVany Campery

Campery 4x4

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

179


XDEFT ul. Gorkiego 10 43-300 Bielsko-Biała (woj. śląskie) Tel. +48 692 492 100 e-mail: kontakt@wypozyczprzyczepe.eu Web: www.wypozyczprzyczepe.eu www.wypozycz-kampera.eu Oferujemy do wynajęcia 4x4

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

CamperPlanet ul. Ostowa 1 43-300 Bielsko-Biała (woj. śląskie) Tel. +48 505 124 714 e-mail: biuro@camperplanet.pl Web: www.camperplanet.pl Oferujemy do wynajęcia

Jak to działa?

4x4

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

CampRest.com jest oficjalnym przedstawicielem Cruise America i Cruise Canada w Polsce – największej wypożyczalni kamperów w USA i Kanadzie.

KapajaRent ul. Karola Miarki 7/3 43-300 Bielsko-Biała (woj. śląskie) Tel. +48 604 280 117 e-mail: info@kapajarent.com Web: www.kapajarent.com Oferujemy do wynajęcia 4x4

CamperVany Campery

180

Jako CampRest jesteśmy oficjalnym przedstawicielem naj­większej wypożyczalni kamperów w USA i w Kanadzie – Cruise America i Cruise Canada.

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

Gdzie można odebrać kampera?

Sprawdź ceny wynajmu kampera w USA:

Cruise America ma ponad 30 punktów w których można odebrać kampera w USA, Cruise Canada ma 5 punktów w Kanadzie. Możesz odebrać i oddać kampera w dwóch różnych miejscach, ale zawsze w obrębie tego samego kraju oraz po wcześniejszym sprawdzeniu dostępności u nas opcji one-way.

www.usakamperem.pl


WYPOŻYCZ KAMPERA W USA LUB W KANADZIE www.usakamperem.pl

Ile to kosztuje? Cenę wynajmu trzeba podzielić na dwie główne składowe: • opłata za wynajem kampera – to może być 20$ lub nawet 420$ za dobę. • opłata za mile – z góry deklarujesz ile mil przejedziesz. Przykładowo pakiet Unlimited milage kosztuje 1050$. Dodatkowo można dokupić różne pakiety wyposażenia lub usług m.in. transferu z lotniska. Wejdź na naszą stronę www, gdzie znajduje się kalkulator cen. Dostępność pojazdów sprawdzamy indywidualnie.

kasia@camprest.com

Jakie są wymagania dla kierowcy? Wystarczy mieć więcej niż 21 lat i prawo jazdy kategorii B i można bez przeszkód prowadzić wszystkie pojazdy doCampRest.com jest oficjalnym przedstawicielem Cruise America i Cruise Canada w Polsce – największej stępne w Cruise America i Cruise Canada. Jeżeli chcesz wypożyczalni kamperów w USA i Kanadzie.

zapoznać się z innymi najczęściej zadawanymi pytaniami – zeskanuj QR kod i zjedź do sekcji FAQ. Możesz też do nas napisać lub zadzwonić.

Sprawdź ceny wynajmu kampera w USA: www.usakamperem.pl


WYPOŻYCZALNIE KAMPERÓW I PRZYCZEP

POMORSKIE KUJAWSKO-POMORSKIE WIELKOPOLSKIE CarGO! Wejherowo - str. 184

FunWamDam.pl - str. 184

GDAŃSK

Kampery Budzyń - str. 183

TORUŃ

Kamperturo - str. 184

POZNAŃ

caMp sunRise......... str. 183 kamperypoznan.pl.. str. 183 CarGO! Poznań........ str. 183 BOOKAMP.pl - str. 183

182

Camper 4 Holiday - str. 184 HelenCamp.pl - str. 183


Kampery Budzyń

caMp sunRise ul. Łobżenicka 4 60-425 Poznań (woj. wielkopolskie) Tel. +48 883 777 711 e-mail: biuro.campsunrise@gmail.com Web: www.campsunrise.pl

ul. Rynkowa 26 64-840 Budzyń (woj. wielkopolskie) Tel. +48 609 555 955 e-mail: pcd@procodis.pl Web: www.kampery-budzyn.com.pl Oferujemy do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia

4x4

4x4

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

kamperypoznan.pl Buerstner Polska

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

ul. Wyspiańskiego 41 62-800 Kalisz (woj. wielkopolskie) Tel. +48 535 214 008 e-mail: biuro@helencamp.pl Web: www.helencamp.pl Oferujemy do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia

4x4

4x4

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

CarGO! Poznań

BOOKAMP.pl ul. Smoczyńskiego 5 62-035 Kórnik (woj. wielkopolskie) Tel. +48 503 621 972 e-mail: jedziemy@bookamp.pl Web: www.bookamp.pl

ul. Wołczyńska 15 60-003 Poznań (woj. wielkopolskie) Tel. +48 504 41 41 01 e-mail: biuro@cargogroup.pl Web: www.cargogroup.pl Oferujemy do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia

4x4

4x4

CamperVany Campery

Łodzie

HelenCamp.pl

ul. Lutycka 105 60-478 Poznań (woj. wielkopolskie) Tel. +48 797 123 132 e-mail: biuro@buerstner.pl Web: www.kamperypoznan.pl

CamperVany Campery

Campery 4x4

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

183


Camper4holiday

Kamperturo

ul. Orzeszkowej 1 62-730 Dobra (woj. wielkopolskie) Tel. +48 607 373 788 e-mail: camper4holiday@gmail.com Web: www.camper4holiday.pl Oferujemy do wynajęcia

ul. Mazowiecka 52-68 87-100 Toruń (woj. kujawsko-pomorskie) Tel. +48 603 208 209 e-mail: rezerwacje@kamperturo.pl Web: www.kamperturo.pl Oferujemy do wynajęcia 4x4

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Łodzie

Skutery wodne

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

ul. Dolne Migowo 15s 80-282 Gdańsk (woj. pomorskie) Tel. +48 607 701 181 e-mail: kontakt@funwamdam.pl Web: www.funwamdam.pl

ul. Inwalidów Wojennych 1 84-200 Wejherowo (woj. pomorskie) Tel. +48 503 33 34 32 e-mail: wejherowo@cargogroup.pl Web: www.przyczepyhobby.pl Oferujemy do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia

4x4

4x4

184

Przyczepy

Łodzie

CarGO! Wejherowo

FunWamDam.pl

CamperVany Campery

Campery 4x4

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

ŁodziePOCZUJ SMAK

RODZINNEGO CARAVANINGU

WYNAJEM KAMPERÓW OD 490 złdzień 511 059 312

www.cargogroup.pl

biuro@cargogroup.pl


WYPOŻYCZALNIE KAMPERÓW I PRZYCZEP

MAZOWIECKIE

Kamperem Lepiej - str. 188

WARSZAWA Rodeo Campers... str. 188 e-kamper.pl.......... str. 189 99 Camp............... str. 188 CarGO! Warszawa - str. 189

Campery Złotniccy... str. 188 Expedition Vans......... str. 188 KoKo Kamper - str. 188

187


Zareklamuj swoją wypożyczalnię z CampRest.com

KoKo Kamper ul. 3 Maja 1 05-504 Złotokłos (woj. mazowieckie) Tel. +48 607 108 993 e-mail: kontakt@kokokamper.pl Web: www.kokokamper.pl Oferujemy do wynajęcia 4x4

Napisz na piotr@camprest.com po więcej szczegółów CamperVany Campery

Rodeo Campers

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

RODEOCAMPERS.PL

Oferujemy do wynajęcia

ul. Słoneczna 228 05-506 Lesznowola (woj. mazowieckie) Tel. +48 537 537 337 e-mail: info@expeditionvans.eu Web: www.expeditionvans.eu Oferujemy do wynajęcia 4x4

4x4

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

ul. Słoneczna 186A 05-506 Kolonia Lesznowola (woj. mazowieckie) Tel. +48 515 220 300 e-mail: info@zlotniccy.pl Web: www.wynajmijcampera.pl

Kleszewo 45 06-100 Pułtusk (woj. mazowieckie) Tel. +48 694 266 605 e-mail: kontakt@kamperemlepiej.pl Web: www.kamperemlepiej.pl

4x4

4x4

188

Łodzie

Oferujemy do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia

Przyczepy

Campery 4x4

Kamperem Lepiej

Campery Złotniccy

CamperVany Campery

Łodzie

Expedition Vans

ul. Radzymińska 210 03-674 Warszawa (woj. mazowieckie) Tel. +48 504 216 845 e-mail: info@rodeocampers.pl Web: www.rodeocampers.pl

CamperVany Campery

Campery 4x4

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie


e-kamper.pl

CarGO! Warszawa

ul. Mławska 10a 03-113 Warszawa (woj. mazowieckie) Tel. +48 501 637 388 e-mail: biuro@e-kamper.pl Web: www.e-kamper.pl

Aleje Jerozolimskie 459 08-800 Pruszków/Warszawa (woj. mazowieckie) Tel. +48 503 36 33 33 e-mail: warszawa@cargogroup.pl Web: www.cargogroup.pl

Oferujemy do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia

4x4

4x4

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

CamperVany Campery

Łodzie

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

Na stronie CampRest.com znajdziesz kampera lub przyczepę wg odpowiednich kryteriów wyszukiwania (lokalizacja, ilość miejsc, marka…)

Wejdź na www.camprest.com

lub zeskanuj telefonem ten kod

189


WYNAJMIJ KAMPERA LUB PRZYCZEPĘ I ZACZNIJ SPEŁNIAĆ MARZENIA tel.: +48 607 108 993 +48 660 694 257WYPOŻYCZALNIE KAMPERÓW I PRZYCZEP

MAŁOPOLSKIE PODKARPACKIE

Speedcamp - str. 192 MasterCamp - str. 192

KRAKÓW RZESZÓW

Sunday Travel - Kraków... str. 192 Zielony Kamper.................. str. 192

192

Sunday Travel - Rzeszów... str. 192 Active Camper..................... str. 192


Sunday Travel - Kraków

MasterCamp ul. Krzyżaki 10H 32-700 Bochnia (woj. małopolskie) Tel. +48 730 843 014 e-mail: biuro@mastercamp.pl Web: www.mastercamp.pl

Dowozimy kampery pod drzwi klienta 30-001 Kraków (woj. małopolskie) Tel. +48 519 044 334 e-mail: info@wynajem-kampera.pl Web: www.wynajem-kampera.pl Oferujemy do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia

4x4

4x4

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

ul. Bieńczycka 7 31-860 Kraków (woj. małopolskie) Tel. +48 500 308 409 e-mail: biuro@zielonykamper.pl Web: www.zielonykamper.pl

ul. Jana Pawła II 87 35-317 Rzeszów (woj. podkarpackie) Tel. +48 519 044 334 e-mail: info@wynajem-kampera.pl Web: www.wynajem-kampera.pl Oferujemy do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia

4x4

4x4

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Krasne nr 1107 36-007 Krasne k. Rzeszowa (woj. podkarpackie) Tel. +48 722 131 131 e-mail: biuro@activecamper.pl Web: www.activecamper.pl

Łodzie

ul. Górska 119 37-110 Żołynia (woj. podkarpackie) Tel. +48 734 697 795 e-mail: biuro@speedcamp.pl Web: www.speedcamp.pl Oferujemy do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia

4x4

4x4

Przyczepy

Campery 4x4

Speedcamp

Active Camper – Wynajem Kamperów

CamperVany Campery

Łodzie

Sunday Travel - Rzeszów

Zielony Kamper

CamperVany Campery

Campery 4x4

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

CamperVany Campery

Przyczepy

Pojazdy w wersji zimowej

Campery 4x4

Łodzie

193Interna

Targi

2022

W 2022 będziecie mogli nas spotkać na wszystkich targach, które prezentujemy na następnych stronach.

Gorąco zapraszamy!

65 Im 0715 Tel. + Web:

Cena or 3 ha

105

parcel

max. 1
2123 PAŹDZIERNIKA

2022

www.caravanssalon.pl Bilety dostępne tylko na:

W TYM SAMYM CZASIE: lokalizacja:

sto lat dobrze zaprojektowanych wydarzeńTWÓJ APARTAMENT

W KAŻDYM ZAKĄTKU EUROPY

PONAD 50 LAT DOŚWIADCZEŃ W BUDOWANIU POJAZDÓW KEMPINGOWYCH GENERALNY IMPORTER:

www.cargogroup.pl