Moduleo LayRed brochure - Poland - 2024

Page 1

STRONG CORE. BEAUTIFUL DESIGN.

Wkrocz do świata

ZESPÓŁ MODULEO NIEUSTANNIE

STAWIA SOBIE NOWE WYZWANIA: BYĆ INNOWACYJNYM, TWORZYĆ

NOWE, WYJĄTKOWE PODŁOGI, WYTRZYMAŁE, PIĘKNE, CICHE,

DAJĄCE POCZUCIE MIĘKKOŚCI POD

STOPAMI, O STRUKTURZE WIERNIE

ODTWARZAJĄCEJ NATURALNIE

WYSTĘPUJĄCE FAKTURY

I INTELIGENTNEJ KONSTRUKCJI .

PONIEWAŻ WIERZYMY, ŻE Z

POŁĄCZENIA ESTETYCZNEGO DESIGNU

I INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ

POWSTAJE NIEPOWTARZALNA

PODŁOGA, KTÓRA SPEŁNI WSZYSTKIE

OCZEKIWANIA UŻYTKOWNIKÓW.

PODŁOGA, Z KTÓREJ KORZYSTANIE TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ. TYM WŁAŚNIE KIEROWALIŚMY SIĘ,

TWORZĄC KOLEKCJĘ MODULEO

LAYRED. DLATEGO DALIŚMY JEJ

ODROBINĘ .

1.

LayRed to kolekcja podłóg winylowych Moduleo, wytrzymałych, ze sztywnym i mocnym rdzeniem, a jednocześnie dających uczucie miękkości pod stopami oraz cichych z uwagi na wysoką izolacyjność akustyczną i niski hałas uderzeniowy. Wysokiej jakości podłogę ze zintegrowanym podkładem LayRed w charakterystycznym, czerwonym kolorze zaprojektowano tak, by sprawdziła się i zachowała wytrzymałość w każdym pomieszczeniu, nadając im piękny wygląd.

DESIGNED & PRODUCED

INBELGIUM

2.

MOCNY RDZEŃ. PIĘKNY DESIGN.

3.
Luzerna 46938

TWÓJ STYL ŻYCIA

INSPIRUJE NAS DO WPROWADZANIA INNOWACJI

Wraz z rozwojem miast rośnie zapotrzebowanie na wysokiej jakości i komfortowe przestrzenie mieszkalne; zjawisko to wywiera znaczną presję na rynek mieszkaniowy. Ponieważ przestrzeń i zasoby są obecnie często ograniczone, renowacja istniejących nieruchomości stają się coraz bardziej istotna.

Dzięki swojemu mocnemu rdzeniowi oraz zintegrowanemu podkładowi, kolekcja Moduleo LayRed stanowi doskonałą odpowiedź na zapotrzebowanie na rozwiązania podłogowe dostosowane do potrzeb renowacji: nie ma potrzeby wyrównywania istniejącego podłoża – wystarczy, że położysz na nim Moduleo LayRed.

Jesteśmy zmuszani do życia na mniejszych przestrzeniach, a społeczeństwa, które przeżyły pik demograficzny, skłaniają się ku mieszkaniom kompaktowym, nie rezygnując jednak z poczucia komfortu.

Naszym celem jest umożliwienie Ci stworzenia domu, czyli przestrzeni o przemyślanym układzie, w której będziesz czuł się dobrze. Bezpiecznej przystani i oazy spokoju, do której będziesz mógł wrócić po ciężkim dniu, gdzie uciekniesz od stresów codzienności i naładujesz swoje baterie.

Zrelaksuj się! Pod względem komfortu Moduleo LayRed przewyższa wszystkie inne rozwiązania: podłoga daje poczucie miękkości i ciepła pod stopami, zapewniając jednocześnie wysoką izolację akustyczną. Kolekcja Moduleo LayRed jest produktem wodoodpornym, co znacznie ułatwia jej konserwację.

5.

6.

Dobre samopoczucie to temat na czasie, również w dziedzinie architektury. W obliczu konieczności mieszkania i pracownia w tej samej przestrzeni stało się jasne, iż wnętrze naszego domu może mieć zasadniczy wpływ na nasz nastrój.

Wychodzisz na zewnątrz, aby zaczerpnąć świeżego powietrza, oczyścić umysł i odnaleźć spokój. Wielu z nas chciałoby przenieść te doświadczenia do wnętrz swoich domów. Natura ma pozytywny, czasami wręcz uzdrawiający wpływ na Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Zaproś naturę do swojego domu i popraw swoje samopoczucie.

Kolekcja Moduleo LayRed to podłogi inspirowane naturą. Niezależnie od tego, czy preferujesz wzornictwo inspirowane drewnem czy kamieniem, panele i płytki LayRed wyglądają wyjątkowo naturalnie. Jedyną różnicę stanowią parametry użytkowe: luksusowe podłogi winylowe sprawdzą się w niemal każdych warunkach.

Pokaż nam swój dom, a my powiemy Ci kim jesteś. Wnętrze Twojego domu jest swego rodzaju środkiem, za pomocą którego możesz wyrazić swoją osobowość oraz indywidualność. Dobierając odpowiednie meble i dekoracje, nadajesz wnętrzu niepowtarzalny charakter. Wybór podłogi stanowi doskonały punkt wyjścia do stworzenia w domu wyjątkowej atmosfery.

Zgodnie z obowiązującym w dziedzinie aranżacji wnętrz trendem na tworzenie otwartych przestrzeni, podłogi o różniącym się od siebie wzornictwie stanowią sprytny sposób na wydzielenie kilku różnych stref w pomieszczeniu. Baw się kolorami.

Kolekcja Moduleo® LayRed podąża za współczesnymi trendami, oferując warianty kolorystyczne od jasnych po ciemne, z całą paletą odcieni pośrednich. Nasze podłogi o różnych rozmiarach paneli i płytek to produkty dla każdego, bez względu na styl i osobowość. Wydzielanie stref w pomieszczeniu? Panele i płytki są do siebie idealnie dopasowane, gwarantując płynne przejście.

7.
Laurel Oak 51230

IDEALNA PODŁOGA DLA KAŻDEJ PRZESTRZENI

POŁĄCZ

Zgodnie z obowiązującym w dziedzinie aranżacji wnętrz trendem na tworzenie otwartych przestrzeni, podłogi o różniącym się od siebie wzornictwie stanowią sprytny sposób na wydzielenie kilku różnych stref w pomieszczeniu. Poczuj ciepło drewna pod stopami w części wypoczynkowej oraz ciesz się luksusowym designem płytek winylowych w kuchni. Panele i płytki Moduleo LayRed są do siebie idealnie dopasowane, dzięki czemu gwarantują płynne przejście.

46930 & Laurel Oak 51282
Cantera
DREWNO I KAMIEŃ I STWÓRZ UNIKALNE WNĘTRZE

DUŻE PANELE

I PŁYTKI

WIELKOFORMATOWE

DLA TYCH, DLA KTÓRYCH

WIELKOŚĆ MA

ZNACZENIE.

Nie rezygnuj z przestronności. Ciesz się imponującym wyglądem dużych paneli i wielkoformatowych płytek w swoim wnętrzu, które optycznie powiększają pomieszczenie. Kierunek układania płytek oraz brak fugi między pojedynczymi płytkami Moduleo LayRed potęguje ten efekt. Wielkoformatowe panele i płytki Moduleo LayRed zmieniają charakter wnętrza.

Z TŁOCZENIEM METODĄ „EMBOSSED IN REGISTER”

PANELE: PIĘKNY WYGLĄD

I WZORNICTWO WIERNIE

ODTWARZAJĄCE

NATURALNĄ FAKTURĘ

DREWNA

Wyjątkowo naturalne wzornictwo – panele wykonane w technologii „embossed in register” odwzorowują naturalną strukturę drewna, która doskonale współgra z projektem wnętrza. Wypukła struktura ożywia każdy szczegół, a użytkownik może „poczuć” prawdziwe słoje i sęki drewna.

9. York Stone 46934 & Laurel Oak 51230

PIĘKNO DREWNA I KAMIENIA WŁAŚCIWOŚCI

LUKSUSOWEGO

WINYLU

Moduleo stawia sobie za cel wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań opracowanych z myślą o użytkowniku. Ponieważ wierzymy, że podłoga jest inteligentna tylko wtedy, gdy pasuje do Twojego stylu życia i spełnia wymagania współczesnego domu.

01. Miękkość i ciepło pod stopami

Być może nie jesteś tego świadomy, ale Twoje samopoczucie ulega poprawie, gdy stąpasz po podłodze Moduleo LayRed. Produkt dostosowuje się do ciężaru Twojego ciała, oferując uczucie miękkości pod stopami. Co więcej, podłoga jest przyjemnie ciepła o każdej porze roku.

10.

02. Wysoka izolacja akustyczna

Jedną z głównych cech i zalet podłogi winylowej luksusowy jest zapewnienie komfortu akustycznego. Winyl, z którego wykonane są podłogi Moduleo tłumi odgłosy chodzenia do absolutnego minimum. To doskonałe rozwiązanie podłogowe, dla osób, które szukają ciszy i spokoju.

03. Produkt wodoodporny

Winyl, z którego wykonane są podłogi z kolekcji Moduleo LayRed, ma właściwości hydrofobowe, dzięki czemu produkt stanowi idealne rozwiązanie dla kuchni i łazienek oraz każdej innej przestrzeni w domu. Rozlana woda na podłodze? To nie problem – czyszczenie jest wyjątkowo proste.

04. Do codziennego użytku

Szukasz podłogi, która wytrzyma trudy codziennego użytkowania? Kolekcja Moduleo LayRed jest odporna na wiele obciążeń różnego rodzaju. Opatentowana warstwa użytkowa (ścieralna) chroni podłogę przed zarysowaniami i plamami, dzięki czemu zachowa ona swój piękny wygląd przez wiele lat.

11.
Luzerna 46299

12. Kolekcja

Poznaj pełną ofertę podłóg z kolekcji LayRed firmy Moduleo i zachwyć się jej pięknem. Gama kolorów i wzorów inspirowanych naturą, struktura wiernie odwzorowująca drewno lub kamień, odpowiednia dla każdej przestrzeni w Twoim domu. Znajdź coś dla siebie.

MODULEO® LAYRED® PODŁOGI DLA KAŻDEGO MIŁOŚNIKA PIĘKNEGO WZORNICTWA
Blackjack Oak 22210

Drewno Kamień

Nowość w kolekcji LayRed: jodełka herringbone

Zastanawiasz się nad nową podłogą wyglądającą jak

drewno? Mamy to czego szukasz. Jaki styl preferujesz? Deska czy jodełka?

15.
Sierra Oak 58268

WYBIERZ JASNOŚĆ

Białe. Jasne. Dające poczucie otwartej przestrzeni i oddech. Kolekcja jasnych odcieni paneli LayRed® wnosi do wnętrza poczucie spokoju. Nie potrzebujesz nic więcej, aby stworzyć czystą przestrzeń osobistego komfortu, w której z pewnością odnajdziesz spokój ducha.

Jasne kolory dają wrażenie przestronności i mają pozytywny wpływ na atmosferę we wnętrzu –potrafią naprawdę otworzyć każde pomieszczenie. Jasna podłoga zdecydowanie poprawia nastrój, a jednocześnie nie ma nachalnego wyglądu, nie przytłacza i nie narzuca konkretnego charakteru, co czyni ją doskonałym „tłem” dla przyciągających wzrok designerskich mebli.

Nowoczesne.

O minimalistycznym wyglądzie. Zawsze nadające wnętrzu charakter rześkości.

Białe lub jasne panele LayRed doskonale nadają się do eleganckich, luksusowych wnętrz. Nawet przy minimalnej ilości światła zewnętrznego taka podłoga rozjaśni każde pomieszczenie i nada mu charakter otwartej przestrzeni. By się zrelaksować i złapać oddech. By się zatrzymać i przez chwilę zastanowić nad życiem. To minimalizm w najlepszym wydaniu.

18.
Blackjack Oak 22218 * Midland Oak 22235 Blackjack Oak 22205 * Blackjack Oak 22210 *
AVAILLABLE IN PLANK & HERRINGBONE * Dostępne jako deski i jodełka herringbone
Blackjack Oak 22205
Mountain Oak 56220

Urok i charakter. W każdym słoju.

Niepokorne drewniane motywy pozostawiają niezatarte wrażenie. Niosą ze sobą niezwykłe historie, nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter. Co więcej, panele LayRed® z pewnością przetrwają próbę czasu, abyś mógł się cieszyć doskonałą jakością podłogi przez wiele lat.

21.
Sierra Oak 58248 Country Oak 54285 Mountain Oak 56220

Miękkie i ciepłe barwy, Jak oaza spokoju.

Podłoga LayRed nadaje autentyczności każdemu pomieszczeniu dzięki naturalnej strukturze drewna. Sprawdza się nawet w miejscach narażonych na sporadyczny kontakt z wodą. Ciesz się kąpielą. Czerp przyjemność, nie zważając na rozlaną wodę. Zasługujesz przecież na chwilę niczym niezmąconego spokoju, relaksu i czasu dla siebie.

22.
Blackjack Oak 22330 Classic Oak 24228 Laurel Oak 51230 *
AVAILLABLE IN PLANK & HERRINGBONE * Dostępne jako deski i jodełka herringbone
Blackjack
Oak 22330
Oak 58228
Sierra

Szlachetne wzornictwo. Delikatne odcienie.

Subtelność. Taka właśnie jest jasna podłoga – delikatna i subtelna. Idealnie podkreśli ciepło wnętrza, nadając mu jednocześnie chłodnego, skandynawskiego charakteru. Panele LayRed® cenione są za charakterystyczny wygląd dający poczucie czystości i polecane przez wszystkich ze względu na komfort użytkowania i łatwość w utrzymaniu. Czy widziałeś już jasne podłogi z naszej kolekcji?

* Dostępne jako deski i jodełka herringbone

25.
Midland Oak 22221 Mountain Oak 56213 Sierra Oak 58228 *
IN
& HERRINGBONE
AVAILLABLE
PLANK

26.

Autentyczny wygląd. Niebanalne wnętrze, które zachęca, by się w nim rozgościć.

Nadszedł czas, aby zaprosić naturę do środka. Kolekcja LayRed® firmy Moduleo® tworzy naturalne poczucie przytulności. Pięknie kontrastuje z innymi elementami wystroju i materiałami we wnętrzu, jednocześnie zawsze stanowiąc ich idealne uzupełnienie. Zdejmij buty. Wyciągnij się wygodnie na kanapie. Dobrze jest być w domu.

Sierra Oak 58268 Country Oak 54265 Midland Oak 22231 Mountain Oak 56238
Mountain Oak 56238
Sierra Oak 58933

ODKRYJ PIĘKNO SZAROŚCI

Ponadczasowe. I zawsze współczesne. Szarość to prawdziwy kolor większości życiowych historii, które z reguły nigdy nie są jednoznacznie czarne lub białe. Zazwyczaj mamy do czynienia z całym wachlarzem odcieni, meandrujących pomiędzy czernią a bielą. Szara podłoga wprowadza równowagę do wnętrza i pasuje do niemal każdej palety barw, możliwości dekoratorskie są zatem nieograniczone.

Podłogi z kolekcji LayRed w odcieniach szarości stanowią idealne tło dla innych, bardziej wyrazistych elementów wnętrza – designerskich mebli, dekoracyjnej zieleni czy odważnego akcentu kolorystycznego. Szarość nie jest nudna. Szarość jest uniwersalna. I z pewnością nigdy nie wyjdzie z mody.

Piękne odcienie szarości. Od jasnych po ciemne.

Stare drewno w stonowanych odcieniach szarości nadaje wnętrzu industrialny charakter. Deski wyglądają na postarzane, nadgryzione zębem czasu. Mają wyrafinowany charakter, a jednocześnie wpisują się w aktualne trendy. Kolekcja podłóg LayRed w odcieniach szarości to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w loftowym wnętrzu, ale pięknie będzie prezentować się również w każdym innym pomieszczeniu.

30.
Country Oak 54945 Laurel Oak 51914
*
Sierra Oak 58933
AVAILLABLE IN PLANK & HERRINGBONE * Dostępne jako deski i jodełka herringbone
Laurel
Oak 51914
Oak 56112
Mountain

Delikatne szarości. Błyszczące niczym diament. Prawdziwe klejnoty.

Nietrwałe? Ależ skąd! Nawet jasne panele z kolekcji LayRed wytrzymają trudy codziennego użytkowania. To prawda, że na kuchennej podłodze tłuką się talerze i rozlewają napoje, ale możesz być pewien, że podłoga LayRed sprosta takim wyzwaniom, gdyż jest odporna na plamy i łatwa w utrzymaniu.

33.
Laurel Oak 51104 * Mountain Oak 56112 Sierra Oak 58239
* Dostępne jako deski i jodełka herringbone AVAILLABLE IN PLANK & HERRINGBONE

Odcienie szarości. Miękkość. Cichość. Dyskrecja.

Szara podłoga ożywia i nadaje intensywności innym kolorom w całym domu. To najlepszy sposób na odświeżenie każdej przestrzeni życiowej, przy jednoczesnym ukojeniu zmysłów. Podłoga winylowa LayRed firmy Moduleo ma wszystkie zalety, które doceniasz, gdy rano opuszczasz stopy z łóżka – jest cicha, daje poczucie miękkości i dyskrecji.

34.
Classic Oak 24940 Country Oak 54935 Midland Oak 22936
Classic Oak 24940
Classic Oak 24844

WIERNOŚĆ NATURZE

Inspirowana naturą, technicznie udoskonalona. Tym właśnie kierowaliśmy się, tworząc kolekcję LayRed. Moduleo zawsze odtwarza piękno natury z dbałością o każdy szczegół. Podłogi LayRed wyglądają wyjątkowo naturalnie, ale mają również ogromne zalety funkcjonalne: są odporne na ścieranie i działanie wody. To niesamowita korzyść.

Podłoga winylowa LayRed o naturalnej strukturze drewna nie wymaga szlifowania, polerowania i lakierowania. Wygląda wyjątkowo autentycznie, bez zbędnych zabiegów. Najbardziej trwałe rozwiązanie podłogowe? Teraz już wiesz, co wybrać.

Jeśli szukasz rustykalnego uroku, kolekcja LayRed spełni Twoje oczekiwania. Poczuj głębię słojów drewna i zachwyć się ich tłoczoną fakturą. Gdy połączymy piękno natury z zaletami rozwiązań winylowych, zyskamy magiczny mariaż.

To, co najlepsze w przyrodzie. Odcienie przywodzące na myśl smakowity karmel. AVAILLABLE

38.
Classic Oak 24844 * Midland Oak 22821 Classic Oak 24837
IN PLANK & HERRINGBONE
Dostępne jako deski i jodełka herringbone
*
Midland Oak 22821
Blackjack Oak 22450

Elegancki wzór drewna. Naturalne kolory.

Zaskakująco odmienia charakter pomieszczenia. LayRed to idealne rozwiązanie do stosowania na starą, zużytą podłogę w remontowanym domu. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w zadbanej kamienicy w centrum miasta, czy w okazałej rezydencji na przedmieściach, naturalna podłoga LayRed z pewnością Cię zachwyci.

41.
Sierra Oak 58847 Blackjack Oak 22450 Laurel Oak 22282
Żywe wzornictwo.
Podłogi zachwycające naturalnością.

Postaw na wzornictwo inspirowane drewnem – dla osób z charakterem. Robi wrażenie w każdym wnętrzu. Słoje i sęki wyglądają tak jak prawdziwe drewno i przypominają je w dotyku. Panele LayRed firmy Moduleo posiadają subtelne, 4-stronne V-fugi, które sprawiają, że wyglądają one jeszcze bardziej naturalnie.

43.
Laurel Oak 51282 * Mountain Oak 56275 Midland Oak 22240
* Dostępne jako deski i jodełka herringbone AVAILLABLE IN PLANK & HERRINGBONE
Laurel Oak 51992

WYBIERZ ELEGANCKI, CIEMNY KOLOR

Czas odkryć swoją ciemną stronę, w dobrym tego słowa znaczeniu. Czas również odkryć piękno ciemnej podłogi. Być może kolekcja ciemnych paneli LayRed nie jest pierwszą, o której myślisz, ale na pewno powinieneś rozważyć jej wybór, gdyż ciemna podłoga to sprytne rozwiązanie, by nadać pomieszczeniu intymny charakter.

Być może zaskoczy Cię również fakt, że paradoksalnie ciemna podłoga może rozjaśnić wnętrze. Jak zawsze sekret tkwi w równowadze: jeśli połączysz ciemne panele LayRed z jasnymi ścianami i sufitami, a jednocześnie zapewnisz we wnętrzu wystarczającą ilość naturalnego światła, zyska ono niepowtarzalny charakter.

Ciemne. i ciepłe barwy. Wnętrze, które zachęca, by się w nim rozgościć. Luksus.

Ciemne kolory są dla odważnych. Lecz odwaga popłaca. Piękny wzór w różnych ciemnych odcieniach podkreślających słoje i sęki sprawia, że podłoga naprawdę przyciąga wzrok. Jednocześnie jednak wnętrze nabiera subtelnego ciepła, zachęcając do odpoczynku w dobrze wyciszonym, otulonym miękkością anturażu. Krótko mówiąc: luksus w czystej postaci.

46.
Laurel Oak 51992 Country Oak 54991 * Classic Oak 24890
AVAILLABLE IN PLANK & HERRINGBONE * Dostępne jako deski i jodełka herringbone
Oak 51992
Laurel
Laurel Oak 51864

Surowe. O dzikim charakterze, w żywych kolorach.

Wyraź siebie dzięki nowej kolekcji paneli LayRed o wyglądzie postarzonego drewna. Podłoga, która nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter i sprawia, że staje się ono wyjątkowo oryginalne. Jeśli lubisz surowe wzory, te panele z pewnością przyprawią Cię o szybsze bicie serca.

49.
Country Oak 54875 * Mountain Oak 56869 Laurel Oak 51864
AVAILLABLE IN PLANK & HERRINGBONE
* Dostępne jako deski i jodełka herringbone
York Stone 46755

Drewno Kamień

Poproś o próbki

Zawęziłeś swój wybór do kilku wzorów. Teraz chcesz zobaczyć, jak będzie wyglądała podłoga w Twoim wnętrzu. Świetny pomysł! Chętnie prześlemy Ci bezpłatnie 4 próbki. Zamów wybrane przez siebie wzory na stronie moduleo.com.

51.
46231
Nublo

WYBIERZ JASNOŚĆ

Wyobraź sobie, jak wygląda naturalny kamień. A teraz pomyśl o płytkach z pięknym, organicznym wzornictwem w delikatnych odcieniach, które nadadzą Twojemu wnętrzu minimalistyczny charakter. Jeżeli chcesz, aby Twoje wnętrze wyglądało czysto, nie tracąc jednocześnie na jego wyrazistości, zdecyduj się na podłogę w jasnym kolorze. Jak wiadomo, czystość jest jedną z największych cnót.

Podłoga w jasnym kolorze ma subtelniejszy wygląd, dlatego wydaje się być mniej wytrzymała. Na szczęście jest wręcz przeciwnie. Kolekcja Moduleo LayRed wytrzyma różnego rodzaju obciążenia: jest wodoodporna i odporny na zużycie, a także łatwa w konserwacji. Zapomnij więc o swoich obawach i zdecyduj się na jasną podłogę. Nie będziesz tego żałował.

Oznaka współczesności. Wzornictwo przywodzące na myśl obłoki płynące po niebie.

Subtelny deseń. Przykuwające oko detale. Produkt niezaprzeczalnie stylowy. Podłogi Moduleo LayRed o jasnym wzornictwie przypominającym kamień stanowią doskonałe rozwiązanie dla współczesnych domów. Nadają się do każdej przestrzeni, od łazienki po sypialnię. Pozwalają osiągnąć spokój.

54.
York Stone 46112 Volterra 46919 Silky Satin 46920
York Stone 46112

56.

Inspiracja trawertynem oraz wyglądem prehistorycznych skamielin.

Marmurkowa podłoga z delikatnym, nakrapianym wzorem nigdy nie wychodzi z mody. Szukasz czegoś niepowtarzalnego, absolutnie wyjątkowego? Co powiesz na piękną podłogę inspirowaną trawertynem lub prehistorycznymi skamielinami? Dzięki swoim neutralnym kolorom podłoga sprawdzi się w każdym wnętrzu, a w szczególności – w Twoim domu.

Nublo 46231 Millstone 46200 Luzerna 46299 Nublo 46941
Millstone 46200
Luzerna 46299
Jetstone 46958

ODKRYJ PIĘKNO SZAROŚCI

Szare płytki to idealne połączenie nowoczesnych trendów i tradycji, gwarantujące efekt ponadczasowej elegancji w każdym wnętrzu. Podłoga o wyglądzie naturalnego kamienia stanowić będzie mocny akcent w każdym pomieszczeniu. Szare odcienie luksusowych płytek winylowych z łatwością dopasują się do kolorów w Twoim wnętrzu i nie będą się z nimi gryźć.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że sprzątanie nie jest Twoim ulubionym zajęciem. Teraz możesz się zrelaksować – na podłodze z szarych płytek zabrudzenia są praktycznie niewidoczne. Niebanalne wzornictwo maskuje zabrudzenia. Czyszczenie nigdy nie było tak łatwe: okazjonalne odkurzanie i przetarcie zwilżonym mopem powinno wystarczyć, aby utrzymać podłogę w doskonałym stanie na długie lata.

Wygląd chłodnego kamienia i uczucie przyjemnego ciepła pod stopami.

Szara podłoga Moduleo LayRed z wzorem przypominającym pierzaste obłoki lub mglisty poranek cieszy oko użytkowników. Produkt o wyglądzie chłodnego kamienia gwarantuje uczucie przyjemnego ciepła pod stopami. Dzięki swoim neutralnym kolorom podłoga sprawdzi się w każdym wnętrzu. Wzór naturalnego kamienia sprawdzi się w każdej przestrzeni, dodając jej charakteru.

62.
Jetstone 46958 Cantera 46930 Jetstone 46934
46934
Jetstone
Millstone 46933

Mocne i trwałe. O surowym wyglądzie. Idealnie nieidealne.

Wzór surowego kamienia. Prosto z natury. Wyczuwalna faktura. O surowym wyglądzie, a przy tym pełne elegancji. Piękno podłogi Moduleo LayRed z organicznym wzorem przypominającym kamień leży w jej niedoskonałości. Pierwszorzędne rozwiązanie podłogowe do każdego remontowanego pomieszczenia. Prawdziwy klasyk, który sprawdzi się w wielu wnętrzach.

65.
Luzerna 46938 York Stone 46934 Millstone 46933 Cantera 46990

WYBIERZ ELEGANCKI, CIEMNY KOLOR

Wyrazistość. Niebanalne wzornictwo. Komfort nieporównywalny z niczym innym. Ciemna podłoga LayRed za każdym razem zaskakuje i uwodzi, sprawiając, że każde wnętrze staje się o wiele ciekawsze. Koniec z nudą. Nie masz się czego obawiać!

Umiejętnie wkomponowana w pomieszczenie ciemna płytka winylowa może otworzyć i rozjaśnić pokój tak samo jak podłoga w jasnym odcieniu. Płytki w rozmiarze XL optycznie powiększają pomieszczenie. To imponujące, jak motywy podłóg LayRed mogą zmienić wygląd i charakter przestrzeni.

Nieco odważne a przy tym o wyjątkowo wyrafinowanym charakterze.

Szukasz podłogi, która naprawdę się wyróżnia? Podłogi, która ma rzadką zdolność przyciągania wzroku? Chcesz, aby postrzegana była jako wyjątkowe arcydzieło w Twoim wnętrzu? Wybierz marmur z widocznymi żyłkami lub z wzornictwem przywodzącym na myśl skamielinę. To podłoga dla odważnych. Już nigdy nie doświadczysz nudy i monotonii w domu.

68.
Luzerna 46987 Cantera 46990 Silky Satin 46950
Luzerna 46987
York Stone 46953
Wzornictwo

przypominające marmur. Odrobina luksusu w Twoim wnętrzu.

Musisz nieustannie uważać, aby nic nie wysunęło Ci się z rąk? Po co podejmować ryzyko pękniętej płytki, skoro możesz położyć podłogę winylową o wyglądzie kamienia? Podłogi Moduleo LayRed to inteligentne i trwałe rozwiązanie dla każdej przestrzeni w Twoim domu. Kolekcja płytek o wyjątkowym wzornictwie. Dla osób, które lubią łamać schematy.

71.
York Stone 46953 York Stone 46755

Przegląd

Znajdź podłogę z ofert LayRed, która najbardziej będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Skorzystaj z bogatego, kompletnego i zróżnicowanego asortymentu pięknych wzorów i nowoczesnych kolorów. Jakiej podłogi szukasz? W jasnym czy ciemnym kolorze?

Paneli bez faktury czy z tłoczeniem metodą „embossed in register”? Płytek wiekloformatowych? Wybór należy do Ciebie.

72.

Wprowadź swoje pomysły w życie za pomocą naszego wizualizatora pomieszczeń na stronie

moduleo.com

JESTEŚ GOTOWY, BY WYBRAĆ

WZÓR PODŁOGI ODPOWIEDNI

DLA TWOJEGO WNĘTRZA?

73.

DREWNO WEDŁUG KOLORU

Grubość: 6 mm

ze zintegrowanym podkładem

Warstwa ścieralna: 0,55 mm

Klasa użyteczności: 23, 33

Panele: 131,7 x 18,9 cm

Duże panele: 149,4 x 20,9 cm

JODEŁKA HERRINGBONE WG KOLORÓW

Grubość: 6 mm

ze zintegrowanym podkładem

Warstwa ścieralna: 0,55 mm

Klasa użyteczności: 23, 33

Jodełka herringbone: 63 x 12.6 cm

Classic Oak 24844 Classic Oak 24837 Midland Oak 22821 Blackjack Oak 22450 Laurel Oak 51282 Mountain Oak 56275 Sierra Oak 58847 Midland Oak 22240 Mountain Oak 56220 Sierra Oak 58268 Blackjack Oak 22330 Sierra Oak 58248 Laurel Oak 51230 Country Oak 54265 Blackjack Oak 22210 Country Oak 54285 Midland Oak 22231 Classic Oak 24228 Mountain Oak 56238 Blackjack Oak 22218 Laurel Oak 51914 Laurel Oak 51104 Blackjack Oak 22205 Blackjack Oak 22210 Blackjack Oak 22218 Sierra Oak 58228
74.

wykonane w technologii „embossed in register” odwzorowują naturalną strukturę drewna, która doskonale współgra z projektem wnętrza.

75. Sierra Oak 58228 Midland Oak 22221 Mountain Oak 56213 Midland Oak 22235 Blackjack Oak 22205 Laurel Oak 51104 Mountain Oak 56112 Sierra Oak 58933 Laurel Oak 51914 Midland Oak 22936 Sierra Oak 58239 Country Oak 54935 Classic Oak 24940 Country Oak 54945 Laurel Oak 51992 Country Oak 54991 Classic Oak 24890 Country Oak 54875 Laurel Oak 51864 Mountain Oak 56869 Laurel Oak 51230 Sierra Oak 58847 Laurel Oak 51282 Classic Oak 24844 Country Oak 54875 Country Oak 54991
* DOTYCZYWYBRANYCHPOZYCJ I
Panele
WZÓRSYNCHRONICZNY

DREWNO WEDŁUG KOLORU

Grubość: 6 mm

ze zintegrowanym podkładem

Warstwa ścieralna: 0,55 mm

Płytki: 61 x 30,3 cm

Płytki wielkoformatowe: 85,6 x 42,8 cm

76.
Luzerna 46987 Luzerna 46938 Silky Satin 46950 York Stone 46755 Cantera 46990 Cantera 46930
2
York Stone 46953 SIZES Millstone 46933 Jetstone 46958
2
York Stone 46934 SIZES
77. 2
SIZES Millstone 46200 Nublo 46231 Silky Satin 46920 York Stone 46112 Nublo 46941 Luzerna 46299 Jetstone 46934 Volterra 46919 Dostępne w dwóch rozmiarach: standardowym i wielkoformatowym

KAMIEŃ JODEŁKA HERRINGBONE WEDŁUG WZORU

Grubość: 6 mm

ze zintegrowanym podkładem

Warstwa ścieralna: 0,55 mm

Klasa użyteczności: 23, 33

Panele: 131,7 x 18,9 cm

Duże panele: 149,4 x 20,9 cm

78. Blackjack
22450 22330 22210 22218 22205 Classic Oak 24228 24940 24837 24844 24890 Midland Oak 22235 22936 22231 22240 22221 22821
Oak
PŁYTKI
STANDARD

WZÓRSYNCHRONICZNY

* DOTYCZYWYBRANYCHPOZYCJ I

Wyjątkowy, naturalny wygląd Każda podłoga z płytek Moduleo LayRed jest unikalna; pojedynczy wzór może składać się z maksymalnie dziesięciu różnych płytek. Dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii podczas cięcia, powtarzalność wzorów pojedynczych płytek z kolekcji Moduleo LayRed została ograniczona do minimum.

Dostępne rónież jako jodełka herringbone w rozmiarze 63 x 12,6 cm

79. Laurel Oak Mountain Oak Sierra Oak Country Oak 51104 51914 51230 51282 51864 51992 56112 56213 56220 56238 56275 56869 58933 58228 58248 58239 58268 58847 54285 54935 54945 54875 54991 54265
DUŻE PANELE

80.

KAMIEŃ WEDŁUG WZORU

Grubość: 6 mm ze zintegrowanym podkładem

Warstwa ścieralna: 0,55 mm

Klasa użyteczności: 23, 33

Płytki: 61 x 30,3 cm

Płytki wielkoformatowe: 85,6 x 42,8 cm

Volterra York Stone 46112 Jetstone 46934 46958 Cantera 46930 46990 46919 46934 46953 46934 - XL 46953 - XL 46755 - XL

Wyjątkowy, naturalny wygląd Każda podłoga z płytek Moduleo LayRed jest unikalna; pojedynczy wzór może składać się z maksymalnie dziesięciu różnych płytek. Dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii podczas cięcia, powtarzalność wzorów pojedynczych płytek z kolekcji Moduleo LayRed została ograniczona do minimum.

81.
Silky Satin 46920 - XL 46950 - XL Luzerna 46299 - XL 46938 - XL 46987 - XL Millstone 46200 - XL 46933 - XL Nublo 46231 - XL 46941 - XL

WYBIERZ MĄDRZE PODŁOGĘ MODULEO® LAYRED®

DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB.

Wymiary: Grubość:

Warstwa ścieralna:

Klasa użyteczności: Fuga:

Produkt wodoodporny:

Instalacja:

Gwarancja:

PŁYTKI

61 x 30,3 cm

Czerwony podkład

PŁYTKI

WIELKOFORMATOWE

85,6 x 42,8 cm

6 mm ze zintegrowanym podkładem

0,55 mm

23, 33 4-stronna, dyskretna tak

System zatrzaskowy Uniclic® dożywotnia

(w obiektach mieszkaniowych)

6 mm ze zintegrowanym podkładem

0,55 mm

23, 33 4-stronna, dyskretna tak

System zatrzaskowy Uniclic® dożywotnia

(w obiektach mieszkaniowych)

82.

Wymiary:

Grubość:

Warstwa ścieralna:

Klasa użyteczności: Fuga:

Produkt wodoodporny:

Instalacja:

Gwarancja:

Czerwony

JODEŁKA HERRINGBONE DUŻE PANELE

149,4 x 20,9 cm

6 mm

ze zintegrowanym podkładem

0,55 mm

23, 33

4-stronna, dyskretna tak

System zatrzaskowy Uniclic® dożywotnia

(w obiektach mieszkaniowych)

STANDARD PŁYTKI

131,7 x 18,9 cm

6 mm

ze zintegrowanym podkładem

0,55 mm

23, 33

4-stronna, dyskretna tak

System zatrzaskowy Uniclic® dożywotnia

(w obiektach mieszkaniowych)

63 x 12,6 cm

6 mm

ze zintegrowanym podkładem

0,55 mm

23, 33

4-stronna, dyskretna tak

System zatrzaskowy Unizip® dożywotnia

(w obiektach mieszkaniowych)

83. 4 NEW
Czerwony podkład Czerwony podkład podkład
GWARANCJA R ESIDENTIAL DOZYWOTNI A

Laboratorium LayRed®

LayRed Moduleo to przede wszystkim piękny design i wyjątkowy komfort użytkowania. Kolejną istotną cechą kolekcji jest mocny rdzeń, który sprawia, że LayRed stanowi idealne rozwiązanie w przypadku realizacji projektów renowacyjnych i podczas remontu wnętrz. Sprawdź, co wyróżnia panele Moduleo LayRed na tle konkurencji. Witamy w laboratorium LayRed.

L A B ®

LayRed to kolekcja podłóg winylowych Moduleo, wytrzymałych, ze sztywnym i mocnym rdzeniem, a jednocześnie dających uczucie miękkości pod stopami oraz cichych z uwagi na wysoką izolacyjność akustyczną i niski hałas uderzeniowy. Wysokiej jakości podłogę ze zintegrowanym podkładem LayRed w charakterystycznym, czerwonym kolorze zaprojektowano tak, by sprawdziła się i zachowała wytrzymałość w każdym pomieszczeniu, nadając im piękny wygląd.

86.
DOLNE WARSTWY GWARANTUJĄ SZTYWNE PODPARCIE I WYTRZYMAŁOŚĆ SYSTEMU LAYRED MODULEO. MOCNY RDZEŃ, PIĘKNY DESIGN .01 WYTRZYMAŁOŚĆ

JEDEN PANEL/JEDNA PŁYTKA, DWANAŚCIE WARSTW, TRZY KORZYŚCI:

WYSOKIE WALORY

ESTETYCZNE I

DOSKONAŁE PARAMETRY

UŻYTKOWE

> Modne wzornictwo

> Produkt wodoodporny

> Podłoga odporna na zarysowania i plamy

KOMFORT

> Doskonale tłumi hałas

> Miękkość i ciepło pod stopami

WYTRZYMAŁOŚĆ

> Sztywny winyl ze zintegrowanym podkładem

.02 KOMFORT

WARSTWA ŚRODKOWA

ZAPEWNIA

UCZUCIE MIĘKKOŚCI

W DOTYKU I

DOSKONALE TŁUMI HAŁAS.

WYSOKIE WALORY

ESTETYCZNE I DOSKONAŁE

PARAMETRY UŻYTKOWE

.03

WARSTWY WIERZCHNIE ŁĄCZĄ

WIERNE NATURZE

WZORNICTWO Z

DOSKONAŁYMI

PARAMETRAMI UŻYTKOWYMI

Panel LayRed Moduleo składa się z 12 warstw, co przekłada się na wytrzymałość, komfort użytkowania, design i doskonałe parametry użytkowe. Dwanaście warstw, które tworzą jeden wytrzymały, wyjątkowo trwały produkt.
O
O W
W BELGII PAZ R
JEKTOWANY I WYPRODUK
YNA

PODŁOGA Z

WYTRZYMAŁYM RDZENIEM

Poziomowanie nierównego podłoża

Mocny rdzeń

SZTYWNA PODŁOGA WINYLOWA ZE ZINTEGROWANYM PODKŁADEM

LayRed Moduleo to wielowarstwowa podłoga winylowa, która łączy piękny wygląd z najwyższym komfortem użytkowania i niezrównaną wytrzymałością. Jest sztywnym i trwałym rozwiązaniem podłogowym dla każdego domu. Moduleo LayRed to inteligentny produkt również dla projektów obejmujących remont i renowację pomieszczeń. Ma zaledwie 6 mm grubości i posiada zintegrowany podkład, więc w większości przypadków nie ma potrzeby demontażu istniejącej podłogi – wystarczy ułożyć na niej panele LayRed.

Grubość zaledwie 6 mm

(ze zintegrowanym podkładem)

IDEALNE ROZWIĄZANIE DO KAŻDEGO REMONTOWANEGO POMIESZCZENIA

Nierówne podłoże może być wyzwaniem podczas remontu domu. Jednak nie w przypadku paneli LayRed firmy Moduleo! Dzięki niewyginającemu się rdzeniowi i zintegrowanemu podkładowi, LayRed Moduleo ma zdolność do wypełniania szczelin lub niewielkich nierówności w istniejących podłogach.

W większości przypadków nie ma potrzeby poziomowania podłoża, a to ogromna korzyść. Zintegrowany podkład zakrywa wszelkie niedoskonałości podłoża. Mocna warstwa środkowa zapobiega wyginaniu, co oznacza, że miejsca o różnej wysokości nie będą widoczne na powierzchni – podłoga jest równa i doskonale wypoziomowana.

DOSKONAŁA STABILNOŚĆ

Duże okna pozwalają zmaksymalizować dopływ światła dziennego. Minus? Wnętrze jest narażone na wahania temperatury. Ale podłoga LayRed doskonale poradzi sobie z tym problemem. Sztywne panele zachowują stabilność wymiarową w zmiennych warunkach temperaturowych: prawie nie ulegają zmianie kształtu pod wpływem ciepła i zimna (jeśli zachowana jest szczelina dylatacyjna) lub wilgoci.

CZERWONY AKCENT

Zintegrowany podkład paneli ma kolor czerwony i jest charakterystyczny dla produktów z kolekcji LayRed. Tak więc, linia LayRed formy Moduleo będzie niewątpliwie określana mianem „podłogi z czerwonym spodem”.

ODPORNOŚĆ

NA WGNIECENIA

Nasze zaawansowane technologicznie podłogi winylowe są odporne na wgniecenia. Warstwa wierzchnia mocnego rdzenia jest skonstruowana w taki sposób, że obcasy lub nogi mebli nie pozostawiają na nich śladu. Gdy usunie się źródło nacisku, podłoga powraca do swojej pierwotnej formy dzięki efektowi pamięci kształtu.

NIEPODWAŻALNA JAKOŚĆ, DŁUGA GWARANCJA

Podłoga LayRed formy Moduleo jest niezwykle trwała, pod warunkiem przeprowadzania odpowiedniej pielęgnacji. Dbałość o panele Moduleo przełoży się na dożywotnią gwarancję.

L A B
.01 WYTRZYMAŁOŚĆ WYTRZYMAŁOŚĆ KOMFORT WYSOKIE WALORY ESTETYCZNE I DOSKONAŁE PARAMETRY UŻYTKOWE GWARANCJA R ESIDENTIAL DOZYWOTNI A

KOI ZMYSŁY

Chcesz, aby podłoga w Twoim wnętrzu posiadała cechy zaawansowanych technologiczne rozwiązań winylowych, bez pogorszenia komfortu użytkowania? Zdecyduj się na panele LayRed.

WYBIERZ ROZSĄDNIE I CIESZ SIĘ KOMFORTEM

Jedną z głównych cech i zalet podłogi winylowej Moduleo jest zapewnienie komfortu użytkowania. Ale czy zaawansowany technologicznie winyl może równać się z bardziej elastycznymi rozwiązaniami alternatywnymi? Oczywiście! Kiedy chodzisz po podłodze LayRed, odczuwasz naturalne ciepło pod stopami, a przenoszenie dźwięków jest zredukowane do absolutnego minimum.

MIĘKKOŚĆ I CIEPŁO POD STOPAMI

Poczuj miękkość i ciepło pod stopami dzięki panelom LayRed firmy Moduleo. Panele te są sprężyste i elastycznie reagują na ciężar ciała. Jednocześnie są bardziej miękkie niż wszystkie alternatywne zaawansowane technologicznie rozwiązania. Co więcej, winyl Moduleo ma lepsze właściwości izolacyjne, dzięki czemu utrzymuje komfortową temperaturę w pomieszczeniach bez względu na porę roku. Nie ma mowy, by zmarzły Ci stopy, nawet kiedy stąpasz po podłodze winylowej z wzorem ceramicznym.

Potrzebujesz więcej ciepła?

Kolekcja Moduleo LayRed może być stosowana z ogrzewaniem podłogowym (0,047 m² K/W)

LayRed firmy Moduleo to podłoga winylowa zapewniająca uczucie

maksymalnej miękkości pod stopami, co sprawia, że panele te są naprawdę wyjątkowe!

KOMFORT

WYSOKIE WALORY

ESTETYCZNE I

DOSKONAŁE PARAMETRY UŻYTKOWE

DOSKONALE TŁUMI HAŁAS

W świecie nieustannego hałasu wyjątkowo cenimy sobie ciszę, szczególnie w domu. Specjalna warstwa izolacji akustycznej wycisza odgłos kroków, nie słychać skrzypiących desek ani odgłosów stukania. Zintegrowany podkład redukuje również dźwięki transmisyjne i przenikanie dźwięków, co docenisz nie tylko Ty, ale i Twoi sąsiedzi.

Pod względem komfortu użytkowania panele Modulo LayRed przewyższają wszystkich konkurentów: właściwości pochłaniania hałasu są tu wyraźnie lepsze niż w przypadku drewna twardego, płytek ceramicznych, laminatu (nawet ze specjalnym podkładem) i innych podłóg winylowych. Sprawdźmy.

Poproś swojego sprzedawcę o próbki produktów LayRed firmy Moduleo.

Płytki ceramiczne

Laminat Twarde drewno Zaawansowany technologicznie winyl

Odgłos kroków

.02 L A B
KOMFORT WYTRZYMAŁOŚĆ
do 22 dB ΔLw

92.

WYGLĄDA ŚWIETNIE, PARAMETRY

WYŻSZE NIŻ

OCZEKIWANE

WZORNICTWO WIERNE NATURZE

Podłoga Moduleo LayRed wygląda wyjątkowo naturalnie, co możemy również odczuć pod stopami. Panele oferowane są w szerokiej gamie kolorów i wzorów, począwszy od drewna dębowego po kamień. Inspirowana naturą. Zostały opracowane z myślą o zapewnieniu estetycznego wyglądu. Wyraziste detale, niska powtarzalność wzoru i pięknie wytłoczona struktura z matowym wykończeniem to cechy charakterystyczne podłóg z kolekcji LayRed. Z pewnością znajdziesz rozwiązanie, które zaspokoi Twoje potrzeby. Jedyną różnicą w stosunku do odpowiedników z materiałów naturalnych jest fakt, że podłoga LayRed firmy Moduleo posiada lepsze parametry techniczne.

TŁOCZENIE METODĄ „EMBOSSED IN REGISTER”

Kolekcja LayRed zawdzięcza swój autentyczny wygląd indywidualnemu procesowi tłoczenia. Niektóre panele poddawane są procesowi tłoczenia i nadruku techniką „embossed in register”. Metoda ta sprawia, że faktura dokładnie pasuje do wzoru, przez co podłoga jest jeszcze bardziej realistyczna z wyglądu i w dotyku –użytkownik może wręcz „poczuć” prawdziwe słoje i sęki drewna. Wypukła struktura ożywia każdy szczegół. Imitacja prawdziwego drewna lub realistyczne wytłoczenia sprawiają, że podłogę winylową trudno odróżnić od materiału naturalnego. Podłogi LayRed firmy Moduleo z zaawansowaną technologicznie tłoczoną fakturą rozpoznać można po oznakowaniu „embossed in register” – lub po prostu poczuć w dotyku.

Szukasz rozwiązania, które łączy w sobie naturalne piękno podłogi z twardego drewna lub kamienia z praktycznymi zaletami odpornego na zużycie winylu? Najlepsze cechy obu rodzajów tych podłóg posiada podłoga Moduleo LayRed.

PRODUKT W PEŁNI WODOODPORNY

Niewątpliwą zaletą podłogi winylowej jest odporność na działanie wody. Nie musisz się więc martwić, gdy rozleje się woda lub podłoga ulegnie zachlapaniu. Panele LayRed® są dziesięć razy łatwiejsze w utrzymaniu. I kłopot z głowy. Moduleo LayRed to podłoga do każdego wnętrza i każdej przestrzeni w Twoim domu – sprawdzi się w salonie i w kuchni, w sypialni i w łazience.

ODPORNA NA ZARYSOWANIA I PLAMY

Szukasz podłogi, która wytrzyma trudy codziennego użytkowania? Panele LayRed firmy Moduleo z pewnością Cię nie zawiodą. Posiadają warstwę ścieralną o grubości 0,55 mm. Są odporne na zarysowania i plamy dzięki najlepszej w swojej klasie warstwie ochronnej TwinGuard, która zabezpiecza podłogę przed zarysowaniami i wnikaniem brudu, zapewniając zachowanie wytłoczonego wzoru w doskonałym stanie.

DYSKRETNE 4-STRONNE V-FUGI

Panele LayRed posiadają dyskretne 4-stronne V-fugi, które sprawiają, że wyglądają one jeszcze bardziej naturalnie. Każdy panel posiada indywidualne wykończenie dostosowane do charakteru drewna. Indywidualne wykończenie z czterech stron mają również płytki.

4

RÓŻNE WYMIARY PANELI/ PŁYTEK

Produkty Moduleo LayRed dostępne są w różnych rozmiarach, w tym w wariancie wielkoformatowym. Płytki i panele wielkoformatowe z pewnością będą wyglądać imponująco w Twoim wnętrzu.

93. L A B
Lakier TwinGuard i wytłoczenia nadają powierzchni piękne, matowe wykończenie i autentyczny wygląd.
WYTRZYMAŁOŚĆ KOMFORT WYSOKIE WALORY ESTETYCZNE I DOSKONAŁE PARAMETRY UŻYTKOWE .03 WYSOKIE WALORY ESTETYCZNE I DOSKONAŁE PARAMETRY UŻYTKOWE

94.

Pozostałe kolekcje.

Oferta Moduleo obejmuje nie tylko panele LayRed. Oto krótka prezentacja naszych pozostałych kolekcji. Przyjrzyj się podłogom Moduleo Design i odkryj kreatywną kolekcję Moods.

Podłogi Moduleo® Design

Dzięki trzem kolekcjom wzorów i nowoczesnym parkietom

Moduleo oferuje pełen wachlarz designerskich podłóg, z których każdą charakteryzują odrębne cechy.

Moduleo® Moods

Współczesna kolekcja obejmująca kreatywne wzornictwo, od motywów naturalnie wyrafinowanych po szalenie dynamiczne, zawsze jednak uderzająco wyraziste. Dla tych, którzy kochają kreatywny styl życia.

SZUKASZ CZEGOŚ INNEGO?

95.
Venetian Stone 46111 / SELECT

Podłogi Moduleo® Design

Z MIŁOŚCI DO DESIGNU

Kolekcja Moduleo Design podąża za współczesnymi trendami. Obejmuje czyste, bardziej wyraziste wzory drewniane po eleganckie, mocno określone motywy kamienne, z wariantami kolorystycznymi od jasnych do ciemnych, z całą paletą odcieni pomiędzy. Osoby, które preferują bardziej wyrafinowane wzornictwo, mogą wybrać wzór w jodełkę.

97.
Blackjack Oak 22937 / TRANSFORM Country Oak 24842 / SELECT Mustang Slate 70968 / IMPRESS
Więcej informacji? Poproś o broszurę z produktami Moduleo z kolekcji Design lub odwiedź stronę moduleo.com
Mono 316
Hexagon

Moduleo® Moods

POBAWMY SIĘ NASTROJAMI

Kolekcja podłóg o kreatywnym wzornictwie

Skoro wnętrze można zaakcentować odpowiednio dobranymi meblami, oświetleniem i elementami dekoracyjnymi, to dlaczego roli tej nie przypisać podłodze? Uważamy, że to świetny pomysł. Dlatego stworzyliśmy współczesną kolekcję obejmującą kreatywne wzornictwo, od motywów naturalnie wyrafinowanych po szalenie dynamiczne, zawsze jednak uderzająco wyraziste. Podłoga Moduleo Moods to sztuka sama w sobie. Z pewnością zatem odmieni ona oblicze Twojego wnętrza.

Kształty, wzory i style

Nasze podłogi dekoracyjne o kreatywnym wzornictwie mają żywe wzory, w których geometryczne kształty można łączyć z fakturą drewna i kamienia oraz miękkimi, pastelowymi kolorami z kolekcji Transform i Impress. W rezultacie otrzymamy unikalną podłogę podkreśloną indywidualnym stylem i osobowością, sygnowaną jakością Moduleo – piękną, praktyczną i wytrzymałą.

Dla tych, którzy kochają kreatywny styl życia

Moduleo Moods to kolekcja podłóg designerskich dla tych, którzy kochają niebanalne życie – ludzi ceniących piękno, kreatywność, którzy wierzą, że tak zwyczajny element każdego pomieszczenia jak podłoga może stworzyć niezwykłe wnętrze. Czy jesteś jednym z nich?

Więcej informacji? Poproś o broszurę z produktami Moduleo z kolekcji Moods lub odwiedź stronę moduleo.com

99.
Diamond Cubes 325 Mesh 289 Herringbone 330

100. Instalacja

LayRed to inteligentne, proste w montażu podłogi. Deski i płytki można montować za pomocą prostego, szybkiego systemu zatrzaskowego. Ponadto panele Moduleo LayRed posiadają zintegrowany podkład, co oznacza mniej kłopotliwą instalację.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje w zakresie instalacji, odwiedź stronę installandclean.com/en/moduleo lub zeskanuj kod QR.

Zaawansowana

technologicznie podłoga winylowa ze zintegrowanym podkładem

Zintegrowany podkład LayRed jest przymocowany bezpośrednio do produktu. Zapewnia łatwiejszy i szybszy montaż, skuteczniejsze tłumienie dźwięków i lepsze wypoziomowanie nierównych powierzchni. Podkład w pełni pochłania odgłos chrzęstu wynikającego z obecności znajdujących się pod spodem zabrudzeń lub ziaren piasku.

Połącz drewno i kamień i stwórz unikalne wnętrze

Panele i płytki Moduleo LayRed są do siebie idealnie dopasowane, dzięki czemu gwarantują płynne przejście.

Uniclic®: szybko, łatwo i niezawodnie

Nasz system zatrzasków kątowych posiada najlepsze parametry techniczne w porównaniu z rozwiązaniami oferowanymi obecnie na rynku. Zatrzaski te są wyjątkowo mocne, gwarantują wodoodporne połączenie oraz łatwy i wygodny montaż.

Unizip® Szybszy montaż

Wzór jodełki francuskiej montowanej w systemie click zwykle wymaga dwóch klepek (lewej i prawej). Ale nie w tym przypadku. Dzięki zastosowaniu zamka Unizip jodełka LayRed ma tyko jedną, uniwersalną klepkę, którą możemy montować w obie strony. Szybciej i prościej.

Wykończenie.

Podłogi i ściany muszą się spotkać. Dlaczego więc nie zapewnić im płynnego przejścia? Kontynuuj wzór swojej podłogi na listwach przypodłogowych. A dlaczego też nie na schodach? Razem to wszystko wygląda czysto, naturalnie i łączy ze sobą całe pomieszczenie.

Pełna oferta znajduje się na stronie 104.

102. 3

Listwy

Dopasowane połączenie z

Profile

Osłona

Płynne przejście między schodami a podłogą.

5 4 2 1
przypodłogowe podłogą Moduleo LayRed. schodów 1. Listwy przypodłogowe 3. Profil dopasowany kolorystycznie 4. Profil metalowy 2. Listwa przypodłogowa scotia Piękne wykończenie w każdym detalu. 5. Osłona schodów

104. Jak? To proste. Wybierz swoje ulubione wykończenie, a my dopasujemy je do Twojej podłogi.

• Ten sam kolor. Ta sama tekstura. Ten sam wzór.

• Jakie masz opcje? Klasyczna listwa przypodłogowa, subtelna scotia lub elegancki profil.

• Są tak samo odporne na zarysowania, plamy i wodę jak Twoja podłoga.

ZNALAZŁEŚ PODŁOGĘ, KTÓRA WYRAŻA CIEBIE?
Laurel Oak 51282 Połączeniu z dopasowaną kolorystycznie listwą przypodłogową.
UZUPEŁNIJ
JEJ WYGLĄD.

Dopasowane kolorystycznie listwy przypodłogowe

Listwa przypodłogowa scotia

Listwy przypodłogowe

Listwy do malowania oraz białe listwy przypodłogowe

Listwa przypodłogowa scotia

Profile

Profil metalowy

Osłona na schody dopasowana do podłogi.

Przekształć swoje schody bez wysiłku dzięki osłonom na schody, wykonanym z tych samych paneli co Twoja podłoga. Nie wymagają dodatkowych prac przy schodach - są niedrogie i łatwe w montażu dzięki wbudowanemu profilowi zatrzaskowemu. Przenieś swoje wnętrze na wyższy poziom, dzięki harmonijnemu połączeniu stylu i trwałości.

To rozwiązanie jest dostępne tylko dla wzorów drewnianych Moduleo LayRed.

Średnia listwa przypodłogowa

Profil dopasowany kolorystycznie

Wysoka listwa przypodłogowa

Więcej informacji na temat tego produktu znajduje się na następnej stronie (str. 106).

105.
Osłona schodów prosta Osłona schodów Bullnose

106.

Jeden profil. Trzy możliwości.

Przenieś swoją przestrzeń na wyższy poziom dzięki naszemu wszechstronnemu wodoodpornemu profilowi, wykonanemu z myślą o eleganckim i wyrafinowanym wykończeniu.

Zeskanuj kod QR, aby uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje instalacji.

Ten sam kolor.

Ta sama tekstura.

Ten sam design.

Połącz dwa pomieszczenia o tej samej wysokości.

Połącz dwa pomieszczenia o różnej wysokości.

Wykończ podłogę wzdłuż ścian lub okien.

107.

Konserwacja

Prawidłowa pielęgnacja podłogi LayRed wydłuży jej żywotność. Czyszczenie i konserwacja? Pozostawiamy je Tobie, ale to nic trudnego.

108.

Pobierz instrukcję czyszczenia i konserwacji dostępną na stronie moduleo.com

Czyszczenie i konserwacja

Odpowiednie czyszczenie i konserwacja pomagają zachować dobry wygląd i przedłużyć żywotność podłóg LayRed firmy Moduleo.

Częstotliwość czyszczenia zależy od tego, jak intensywnie użytkowana jest podłoga oraz innych czynników: ile osób z niej korzysta, jak bardzo jest zabrudzona, jaki ma kolor...

Podłogi LayRed są dodatkowo zabezpieczone warstwą poliuretanu TwinGuard nakładaną na powierzchnię odpornej warstwy użytkowej. Lakier ten chroni przed zabrudzeniami i ułatwia czyszczenie. Ponadto, dzięki opatentowanej technologii Protectonite, podłoga Moduleo LayRed nie wymaga przeprowadzenia wstępnej konserwacji przed położeniem.

Czyść podłogę regularnie

Odpowiednie procedury konserwacji pomogą zachować odpowiedni wygląd i przedłużą żywotność podłogi Moduleo LayRed.

PIĘĆ WSKAZÓWEK DLA SKUTECZNEJ KONSERWACJI

1. Środki zapobiegawcze: zapobieganie zabrudzeniom podłogi jest łatwiejsze i tańsze niż usuwanie powstałych zabrudzeń.

2. Odkurzanie: regularne odkurzanie, które ma na celu usunięcie nagromadzonego piasku, brudu i innych cząstek stałych, jest najważniejszym elementem skutecznej konserwacji.

3. Usuwanie rozlanych cieczy i usuwanie plam: nie da się uniknąć rozlania cieczy czy płynów, ale nie muszą one pozostawać na podłodze na zawsze. Zaleca się natychmiastowe zmywanie rozlanych cieczy, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo powstania trwałych plam.

4. Czyszczenie okresowe: należy sprawdzać i oceniać wygląd podłogi. Ilość lub rodzaj wymaganej konserwacji może się różnić w zależności od sezonu.

5. Czyszczenie głębokie: okresowe czyszczenie jest o wiele bardziej korzystne dla wykładziny podłogowej niż sporadyczne czyszczenie intensywne. Wymagania dotyczące czyszczenia mogą się jednak zmieniać w zależności od pory roku.

Poproś sprzedawcę Moduleo o podanie szczegółowych informacji na temat konserwacji. ?

109.

110. O firmie.

Moduleo dba o zrównoważony rozwój. Firma oferuje bogaty asortyment trwałych, stylowych produktów oraz zapewnia doskonałą obsługę klienta. Ponadto posiada certyfikaty produkcji ekologicznej, co wyróżnia ją spośród podmiotów konkurencyjnych.

Z

myślą o bardziej zrównoważonych rozwiązaniach podłogowych, przyczyniających się do dobrego samopoczucia ich użytkowników.

Moduleo wyznacza nowe standardy produkcji luksusowych podłóg winylowych. Pragniemy, by wyróżniało je modne wzornictwo i komfort użytkowania wynikający z zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Postawiliśmy sobie jasny cel: chcemy, by korzystanie z podłogi było przyjemne. Koncentrujemy się na tworzeniu rozwiązań winylowych z myślą o ich użytkownikach, czyli o tych, którzy po nich chodzą i na nich się bawią.

Luksusowe podłogi winylowe Moduleo są produkowane w naszej specjalnie skonstruowanej fabryce w Avelgem (Belgia), umożliwiającej produkcję podłóg w sposób odpowiedzialny. W przeciwieństwie do innych producentów, mamy pełną kontrolę nad procesem projektowania, wytwarzania i logistyki.

Wybierając produkty Moduleo wybierasz przyszłość. Zrównoważone myślenie oraz korzystanie z własnego, specjalnie opracowanego, przyjaznego dla środowiska zakładu produkcyjnego to tylko niektóre z cech, które wyróżniają nas na tle konkurencji. W ten sposób przyczyniamy się również do budowania lepszego świata i piękniejszego środowiska.

Moduleo to marka luksusowych podłóg winylowych dla budownictwa mieszkaniowego firmy IVC Group, światowego lidera w rozwoju i produkcji podłóg winylowych. Od 2015 roku Grupa IVC jest częścią Mohawk Industries Inc, globalnego lidera na rynku podłóg.

112.

Eko – to logiczne!

Jeśli szukasz rozwiązania podłogowego pochodzącego ze zrównoważonej produkcji, najpierw pomyśl o Moduleo!

Stworzone z wykorzystaniem energii w 100% odnawialnej

Nasze produkty tworzone są z wykorzystaniem energii w 100% odnawialnej dzięki elektrowniom wiatrowym i słonecznym oraz selektywnemu pozyskiwaniu energii.

Recykling – nasza odpowiedzialność

W naszym zakładzie produkcyjnym prawie wszystkie odpady są poddawane recyklingowi i ponownie wykorzystywane do celów produkcyjnych. Każdego roku tony przetworzonego winylu wracają do obiegu produkcyjnego.

Zapoznaj się z naszym biuletynem informacyjnym poświęconym tematowi zrównoważonego rozwoju na stronie ivcgroup.com

113.

114. Poznaj Moduleo®.

Oferta Moduleo obejmuje nie tylko panele LayRed. Odkryj inne kolekcje podłóg winylowych, puść wodze fantazji i wprowadź swoje pomysły w życie.

Poproś o próbki

Zawęziłeś swój wybór do kilku wzorów. Teraz chcesz zobaczyć, jak będzie wyglądała podłoga w Twoim wnętrzu. Świetny pomysł! Chętnie prześlemy Ci bezpłatnie 4 próbki. Zamów wybrane przez siebie wzory na stronie moduleo.com

Wejdź na naszą stronę moduleo.com

Wizualizator pomieszczeń

Wprowadź swoje pomysły w życie

Broszury

Znajdź i pobierz nasze broszury dotyczące podłóg dostępne na stronie moduleo.com. Prezentujemy w nich pełną gamę drewnianych i kamiennych wykończeń niesamowitych podłóg z kolekcji Select, Transform, Impress i Parquetry, naszą kreatywną kolekcję Moods oraz kolekcję zaawansowanych technologicznie podłóg winylowych LayRed®.

ZNAJDZIESZ NAS NA

Łącz zupełnie nowe formaty podłóg, aby stworzyć unikalne wzory z efektem drewna i kamienia, wybierając produkty z serii Select, Transform, Impress, Parquetry, Moods i LayRed.

Dostępne wzory – od łagodnych po dzikie, od klasycznych i eleganckich po szalenie dynamiczne, dając pełną swobodę w tworzeniu podłóg, odzwierciedlających indywidualny styl ich przyszłego użytkownika.

Zeskanuj kod i dowiedz się więcej

115. the catalogue Roots Cleverly designed Unique living

Znajdź najbliższy punkt sprzedaży detalicznej

Czy jesteś w pełni przekonany, że chcesz mieć podłogę Moduleo w swoim domu? A może jesteś w trakcie wybierania idealnej podłogi Moduleo i potrzebujesz inspiracji i porady od zaufanego sprzedawcy? Znajdź najbliższego specjalistę ds. podłóg Moduleo:

www.moduleo.com

www.moduleo.com

SM011911 MODULEO LAYRED BROCHURE 2024PL

Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.