Page 1

© GEMINIS INTERNATIONAL 2016, www.depileve.com.mk, тел: 02-3109-130, моб. 076-344-426

КАТАЛОГ на мечтите

Ајде да ги споиме Работата и Патувањата! Во 2017, ве праќаме на патувања во монденски градови, меѓународни саеми и ви подаруваме изненадувања! Што се крие во пакувањето на боите: LAKME, GENIUS, OWAY, INSIGHT, KAYPRO, WizOut? ПОДАРОЦИ

>>


СОБИРАЈТЕ ГИ ПАКУВАЊАТА ОД БОИТЕ ЗА КОСА

и дозволете си патување или други вредни подароци ...

GENI US Високотехнолошка боја со супериорна покривност, интензитет и сјај.

Совршено боење со заштитни УВ компоненти, Сончогледово Масло, Алое Вера и Витамини.

®

O

WAY

Органска боја без амонијак. Нежни со брилијантни нијанси. Иновативна формула: босилок и протеини од памук.

INSIGHT

KAYPRO

Сјајна и интензивна боја со Фитокератин, Арганово и масло од Семки од Грозје.

Кавијар + Кератин. Без амонијак. Екстремна покривност на бели влакна и сјај. Реконструкција на влакното.

** При собирање на пакувањата, можете да комбинирате различни брендови на боја за коса.

2.

WizOut

Ниско амонијачна боја без ППД. Со додаток на ОРГАНСКИ масла од Арган, Портокал, Мандарина и Маслинка.


1.

ПАРИЗ УСЛОВ:

500

БАРСЕЛОНА УСЛОВ:

450

Празни кутии од боја за коса

3.

МИЛАНО УСЛОВ:

450

Празни кутии од боја за коса

ПАТУВАЊА

Празни кутии од боја за коса

2.

3.


САЕМ ВО БЕЛГРАД „Допирот на Париз“ Најголем меѓународен саем за убавина во Југоисточна Европа (последни технологии во фризерското работење).

УСЛОВ:

200

Празни кутии од боја за коса

САЕМ ВО ПЛОВДИВ „Италијански фестивал за убавина и коса“ Интернационална изложба на најнови трендови.

УСЛОВ:

200

Празни кутии од боја за коса

4.


ПОДАРОК: БОИ ЗА КОСА

1.

2.

УСЛОВ:

........................................

ПОДАРОК: 10 пакувања бои за коса WizOut

........................................

ПОДАРОК: 10 пакувања бои за коса KAY PRO

........................................

ПОДАРОК: 10 пакувања бои за коса LAKME

Празни кутии од боја за коса

Празни кутии од боја за коса

Празни кутии од боја за коса

........................................

60

55

55

Празни кутии од боја за коса

УСЛОВ:

УСЛОВ:

УСЛОВ:

55

4.

3.

ПОДАРОК: 10 пакувања бои за коса GENIUS

УСЛОВ:

55

Празни кутии од боја за коса OWAY или 120 мешани кутии од: LAKME, GENIUS, KAYPRO, WizOut, INSight

........................................

ПОДАРОК: 10 пакувања бои за коса O-WAY

5.

6. УСЛОВ:

55

Празни кутии од боја за коса

........................................

ПОДАРОК: 10 пакувања бои за коса INSIGHT

5.


ПОДАРОК: СЕТОВИ ЗА НЕГА НА КОСА

7.

8.

УСЛОВ:

110

95

Празни кутии од боја за коса

1000 ml 100 ml

1000 ml

ПОДАРОК: LAKME Deep Care СЕТ за оштетена коса капки + шампон + кондиционер + маска

10.

УСЛОВ:

30

Празни кутии од боја за коса

.............................. 100 ml 1000 ml

6.

ПОДАРОК: INSIGHT СЕТ против опаѓање шампон + лосион

Празни кутии од боја за коса

........................................

1000 ml

1000 ml

УСЛОВ:

20

125 ml

УСЛОВ:

15

Празни кутии од боја за коса

........................................

1000 ml

9.

УСЛОВ:

ПОДАРОК: LAKME ACTIVE СЕТ против опаѓање: шампон + маска лосион

........................................

ПОДАРОК: ULTRA COLOR СЕТ шампон + маска обновувачи на боја

12.

11.

УСЛОВ:

25

Празни кутии од боја за коса

Празни кутии од боја за коса

.........................

ПОДАРОК: INSIGHT СЕТ за после фарбање шампон + маска

........................................

500 ml

1000 ml

ПОДАРОК: INSIGHT СЕТ 1000 ml за секојдневна употреба (ултра-нежен) шампон + маска + кондиционер

500 ml 1000 ml


ПОДАРОК: ФРИЗЕРСКИ АЛАТ/ БЛАНШ/ СТАЈЛИНГ

13.

14.

УСЛОВ:

35

........................................

........................................

ПОДАРОК: Бланш LAKME 500 gr

20

Празни кутии од боја за коса

Празни кутии од боја за коса

........................................

16.

100

40

Празни кутии од боја за коса

УСЛОВ:

УСЛОВ:

УСЛОВ:

ПОДАРОК: TERMIX EVOLUTION четки со димензии 17, 23, 28, 32 и 43 mm

ПОДАРОК: Бланш WizOut 500 gr

17. 200 ml

150 ml 150 ml

Празни кутии од боја за коса

........................................

15.

ПОДАРОК: K.STYLE COOL линија за обликување гел восок + цврст гел + крем за волумен + балсам за стајлинг + сув шампон ........................................

ПОДАРОК: LAKME L2 средство за расчешлување (двофазно, не се мие)

УСЛОВ:

25

18.

Празни кутии од боја за коса

....................................

ПОДАРОК: TERMIX гумена престилка за шишање

УСЛОВ:

65 250 ml

100 ml

100 ml

Празни кутии од боја за коса

7.


ПОДАРОК: ТРЕТМАНИ НА КОСА/ ЛАКОВИ ЗА КОСА

19.

УСЛОВ:

50

Празни кутии од боја за коса

ПОДАРОК: KAY PRO KERATIN третман СЕТ маска + шампон + серум + ампули

20. 85

12 x 120 ml

1000 ml

УСЛОВ:

15

22.

Празни кутии од боја за коса

........................................

ПОДАРОК: лак за коса Kay FInish 500 ml

8.

1000 ml

1000 ml

........................................

100 ml

23.

УСЛОВ:

25

Празни кутии од боја за коса

........................................

ПОДАРОК: Лак за коса LAKME x-strong 750 ml

21.

Празни кутии од боја за коса

........................

100 ml

ПОДАРОК: KAY PRO BOTOX третман СЕТ шампон + маска + спреј

1000 ml

50

Празни кутии од боја за коса

........................

200 ml

УСЛОВ:

УСЛОВ:

24.

1000 ml

1000 ml

ПОДАРОК: KAY PRO ARGAN третман СЕТ шампон + маска + серум

УСЛОВ:

20

Празни кутии од боја за коса

........................................

ПОДАРОК: Лак за коса UNA Cement 300 ml


ПОДАРОК: СЕТОВИ КОЗМЕТИКА

УСЛОВ:

35

25.

Празни кутии од боја за коса

........................................

28.

ПОДАРОК: СЕТ x 6 лакови CRISNAIL

УСЛОВ:

30

Празни кутии од боја за коса ............................

ПОДАРОК: СЕТ путер за тело + пилинг за тело 7 heaven

УСЛОВ:

35

26.

Празни кутии од боја за коса

........................................

ПОДАРОК: СЕТ x 6 трепки D`EYEKO

29. ПОДАРОК: 10 пакувања маски за лице 7 heaven

УСЛОВ:

35

27.

Празни кутии од боја за коса ..............................

ПОДАРОК: СЕТ x 6 сапуни Nesti Dante (природни)

УСЛОВ:

25

Празни кутии од боја за коса

........................................

УСЛОВ:

30

30.

Празни кутии од боја за коса .............................

ПОДАРОК: 3 пакувања креми за стапала Belfeet

9.


ПОДАРОК: КОЗМЕТИКА ANESI ЗА НЕГА НА ЛИЦЕ

31.

! ANESIПОДАРОК: Celestial Secret Cream 50 ml (со екстракти од метеори)

33.

УСЛОВ:

40

Празни кутии од боја за коса

32.

УСЛОВ:

40

УСЛОВ:

65

Празни кутии од боја за коса

..............................

УСЛОВ:

40

34.

Празни кутии од боја за коса

........................................

ПОДАРОК: ANESI Dermo Tenz гел за моментален лифтинг и anti-aging третман 30 ml

Празни кутии од боја за коса

........................................

ПОДАРОК: ANESI крема за лице 50 ml со СТЕМ клетки и витамин C

ПОДАРОК: ANESI DNK крема за лице со DNK филери и хијалурон

УСЛОВ:

55

35.

Празни кутии од боја за коса ..................................

ПОДАРОК: ANESI Expression СЕТ крема + серум нега на кожата околу очите

УСЛОВ:

36.

80

Празни кутии од боја за коса ..........................

ПОДАРОК: ANESI СЕТ за лице за хидратација млеко + лосион пилинг + крема 30 ml 50 ml 50 ml

10.

200 ml


ПОДАРОК: ОПРЕМА

37. УСЛОВ:

800

Празни кутии од боја за коса

........................................

ПОДАРОК: Шампоњера

40. УСЛОВ:

170

Празни кутии од боја за коса

........................................

ПОДАРОК: Работна количка PR-503

38.

УСЛОВ:

100

УСЛОВ:

430

Празни кутии од боја за коса

........................................

ПОДАРОК: Фризерска столица

УСЛОВ:

150

41.

Празни кутии од боја за коса

........................................

ПОДАРОК: Пегла за коса керамичка Rolland за суперрамни и меки стилови

39.

Празни кутии од боја за коса

........................................

ПОДАРОК: Фен за коса јонизатор ETI Turbo Stratus

42.

УСЛОВ:

250

Празни кутии од боја за коса

........................................

ПОДАРОК: Студена пегла за третман на коса Rolland (со инфрацрвена светлина и ултразвук)

11.


GEMINIS INTERNATIONAL Народен Фронт 5/1-2, 1000 Скопје, РМ тел: 02/3109-130 моб. 076/344-426 www.depileve.com.mk

Katalog na mectite  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you