Page 1

JŪSU NEATKARĪGAIS VISION KONSULTANTS

SASTĀVS

UBIHINOLS – antioksidanta koenzīma Q10 aktīvā forma, kas aizsargā šūnas no brīvo radikāļu iedarbības. ZAĻĀS TĒJAS EKSTRAKTS ir spēcīgs antioksidants, kas aizkavē novecošanas procesus. SMILTSĒRKŠĶU EKSTRAKTS gandrīz 95 % sastāv no spēcīgā antioksidanta kvercetīna, kas padara blīvākas asinsvadu sieniņas, aizsargā DNS šūnas. RESVERATROLS aizsargā DNS šūnu integritāti, aizkavē šūnu mutācijas, novērš priekšlaicīgu novecošanu, atjauno organisma imūnresursus. ASTAKSANTĪNS aizsargā organismu no ultravioletā starojuma, līdz ar to novērš ādas fotonovecošanu. LIKOPĪNS nodrošina DNS aizsardzību, pazemina arterosklerozes attīstības risku, vīriešiem novērš potences samazināšanos, ko izraisa smēķēšana.

SAGLABĀJIET JAUNĪBAS STAROJUMU!

Vārds, uzvārds: Telefons: E-pasts:

10 visspēcīgāko antioksidantu sabalansētā formula, kam piemīt secīgas iedarbības mehānisms

Konsultanta kods: Skype:

• Veicina organisma dabisku atjaunināšanu Sīkāk par Vision produktiem: www.vipgroup.net

Vision produkcijas pasūtīšana (nepieciešams konsultanta kods):

HLOROFILS neitralizē brīvo radikāļu agresīvo iedarbību, attīra organismu no kancerogēnām un mutagēnām vielām.

Ukraina: 0800 30 1234

AMARANTA EKSTRAKTS ir augu olbaltumvielu krātuvīte, tās ir nepieciešama ādas tonusa nostiprināšanai, kā arī satur lizīnu, karotīnu, kalciju, dzelzi, mikroelementus un C vitamīnu.

• Aizsargā no ultravioleto staru iedarbības (fotonovecošanas) • Cīnās ar ārējām novecošanas pazīmēm

AKAI EITERPES OGU EKSTRAKTS novērš brīvo radikāļu radītos šūnu bojājumus, neitralizējot to darbību, palēninot organisma novecošanas procesus.

SELENOMETIONĪNS novērš arterosklerozes veidošanos un šūnu deformēšanos, nodrošina DNS aizsardzību un audu atjaunošanos.

LiveLon’+

• Neitralizē brīvos radikāļus

Krievija: 8 800 555 7007

Baltkrievija: 8 820 007 10012 Kazahstāna: 8 800 080 5121 www.visionshop.me www.vipgroup.net

Tikai labākais. Tikai no Eiropas.


PRETNOVECOŠANAS IEDARBĪBA

CĪŅA AR NOVECOŠANAS RADĪTAJĀM IZMAIŅĀM

KAM IETEICAMS LIVELON’+ KOMPLEKSS

Laikam ritot, mūsu organisms nolietojas: pazeminās fiziskās aktivitātes līmenis, imūnsistēma vairs nedarbojas tik efektīvi, tiek traucētas sirds-asinsvadu un citu sistēmu funkcijas.

Komplekss LiveLon’+ veicina visa organisma sistēmu atjaunošanos. Sabalansētajā LiveLon’+ formulā iekļauti 10 visspēcīgāko antioksidantu, kuriem piemīt secīgas iedarbības mehānisms.

Visiem, kuri rūpējas par savu veselību.

Organisma novecošanās – tas ir individuāls process, bieži vien to ietekmē gan ģenētiskie faktori, gan organisma iekšējo sistēmu stāvoklis, gan dzīvesveids un ekoloģija, gan cilvēka psiholoģiskais stāvoklis. Novecošanas galvenie vaininieki ir brīvie radikāļi. To pārmērīgas veidošanās iemesli var būt ultravioletais starojums, piesārņojošās vielas, stress u.c. Tie uzbrūk tauku, olbaltumvielu, cukuru, DNS molekulām, izraisot to oksidāciju. Pakāpeniski tiek traucēta visu organisma sistēmu darbība: aknas sliktāk tiek galā ar asins attīrīšanu no toksīniem, un rezultātā uz ādas parādās pigmenta plankumi. Holesterīna nogulsnēšanās asinsvados traucē šūnu pilnvērtīgu barošanos un organisma detoksikāciju. Rezultātā samazinās fibroblastu – jaunības šūnu – aktivitāte, bet vērtīgo vielu vispārējā deficīta rezultātā āda kļūst plānāka, mainās tās mikroreljefs, parādās krunkas, sejas ovāls vairs nav tik izteikts. Organisma metabolisms palēninās, pazeminās dzimumhormonu līmenis, kas ietekmē matu un ādas stāvokli, pasliktinās dzirde un redze, bet svars pakāpeniski palielinās.

Ubihinols, resveratrols, selenometionīns un hlorofils – tie ir dabiskie antioksidanti, kas iekļauti LiveLon’+ sastāvā, aizkavē organisma novecošanu, aizsargā no brīvo radikāļu iedarbības, aizsargā DNS šūnu integritāti, atjauno organisma imūnresursus. Zaļās tējas ekstrakts, astaksantīns, likopīns satur karotinoīdu - spēcīgu antioksidantu, kas novērš fotonovecošanos. Smiltsērkšķu, akai ogu un amarantu ekstrakts, palēnina novecošanās procesu, nostiprina asinsvadu sieniņas, padara tās izturīgākas. LiveLon’+ kompleksa sastāvdaļām piemīt sistēmiska sinerģiska iedarbība uz visiem cilvēka orgāniem un audiem.

Saglabāt dabas dāvāto jaunību un skaistumu, pagriezt laika tecējumu atpakaļ palīdzēs jaunākais ekskluzīvais uzņēmuma Vision izstrādājums, unikālais komplekss LiveLon’+ ar spēcīgu pretnovecošanas iedarbību.

Ekskluzīvais komplekss LiveLon’+ dāvās Jums dabisku svaigumu un palīdzēs saglabāt starojošu izskatu!

Tiem, kuri grib aizkavēt organisma novecošanās procesus.

Tiem, kuri ir pakļauti ilgām emocionālām un fiziskām slodzēm.

Tiem, kuru āda pakļauta ilgstošai ultravioleto staru iedarbībai.

Tiem, kuri neievēro veselīgu ēšanas režīmu un lieto ātrās uzkodas.

Tiem, kuri lieto alkoholu un smēķē.

Livelon visionantiagingvitamins  
Livelon visionantiagingvitamins  
Advertisement