Page 1

GĒLA MILLENIUM NEO SASTĀVS

Jūsu neatkarīgais Vision konsultants:

Gēla Millenium Neo sastāvā ir tikai dabīgi aktīvie ingredienti. Produkts nesatur parabēnus.

U.V.T.

Ķīnas kamēlija – labākais augu antioksidants. Vitamīns Е – aizsargā pret brīvajiem radikāļiem, kavē ādas sausumu. Hialuronskābe – mitrina ādu šūnu līmenī, piemīt reģenerējošas, pretvīrusu, baktericīdas un rētas dziedējošas īpašības. Kviešu proteīns – stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, izlīdzina grumbiņas, sašaurina poras. Alveja barbadensis – dabas antiseptiķis. Ginkgo biloba – piemīt asinsvadus paplašinoša iedarbība, aktivizē mikrocirkulācijas procesus.

Vision — Jūsu nevainojamā aizsardzība

GĒLS

Tālrunis E-mail Konsultanta kods

Maigā leģenda

MILLENIUM NEO

Sīkāk par Vision produktiem: www.vipgroup.net Gēla ingredienti

Vision produktu pasūtīšana (nepieciešams konsultanta kods): Tel: +371 67322096 E-mail: app@riga.vipgroup.net www.visionshop.me

aizsargā pret brīvajiem radikāļiem atbrīvo no statiskām, mīmikas un gravitācijas (vecuma) grumbām paaugstina ādas elastību mazina tūsku

Žeņšeņs – spēcīgs enerģētisks atjaunotājs.

mitrina šūnu līmenī piemīt pretiekaisuma un antibakteriāla iedarbība

Tīruma kosa – uzlabo vielmaiņu, mazina dažādas izcelsmes tūskas.

paātrina šūnu reģenerācijas procesus

Āzijas centella – reģenerē ādas šūnas, normalizē ūdens - sāls un tauku apmaiņu

www.vipgroup.net Vision — Jūsu nevainojamā aizsardzība


KAD ĀDAI PĒC 30

Ar 30 gadu vecumu kosmetologi saista ādas novīšanas sākumu. Šai laikā pavājinās šūnu aizsargspējas, samazinās to dalīšanās ātrums, pazeminās kolagēna un elastīna izstrāde, palēninās ādas asinsapgāde. Epiderma sāk strauji zaudēt mitrumu, parādās grumbiņas, bet sejas ovāls zaudē līniju asumu. Ļoti svarīgi ir izstrādāt perspektīvu stratēģiju pret novecošanu, jo katrs garām palaistais gads un pat mēnesis var iespaidot Jūsu pievilcību. Ar ko tad būtu jāsāk? Vispirms ar aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem, kas grauj šūnas. Jo tikai uz veselas ādas mitrinošās un barojošās vielas iedarbojas pietiekami rezultatīvi. Pretējā gadījumā efekts būs ļoti īslaicīgs, bet uz laiku gluda un mānīgi tvirta āda strauji turpinās novecot no iekšpuses.

INOVĀCIJA NO VISION

PIRMĀ KOSMĒTISKĀ PALĪDZĪBA

Gēls Millenium Neo ar antioksidanta efektu – tā ir superjauna Francijas kompānijas Arkopharma un laboratorijas Vision DEM4 izstrāde. Produkts ražots Francijā. Izstrādes pamatā – kompānijas Vision leģenda – slavenais gēls Millenium, kura unikālā formula pilnveidota, ņemot vērā jaunākos pētījumus un inovāciju tehnoloģijas.

Gēla Millenium unikalitāte ir tāda, ka tā ingredientiem piemīt pārsteidzošas pretiekaisuma un rētas dziedējošas īpašības.

Tas ir patiešām revolucionārs antivecuma līdzeklis. Atjaunināšanās process tiek uzsākts uzreiz pēc gēla Millenium Neo pirmās lietošanas. Gēla aktīvie ingredienti palīdz šūnām atjaunot pašu atjaunināšanās un aizsardzības spējas, kompleksi iedarbojoties uz visām novecošanas pazīmēm.

Regulāras lietošanas rezultāts būs pamanāms jau pēc 5-7 dienām, bet pēc izmantošanas mēneša ievērojami paaugstināsies ādas tonuss un elastība, izlīdzināsies grumbas, āda iegūs maigumu un jaunības mirdzumu.

Šie ingredienti sevi parādījuši kā neaizvietojami palīgi visdažādāko ādas bojājumu gadījumā, vai tie būtu apdegumi, skrambas, iegriezumi, kodumi vai rētas. Turklāt ingredienti gēla Millenium Neo sastāvā var būt efektīvi kompleksā terapijā ādas saslimšanu (ekzēma, dermatīti, pinnes) saasināšanās, kosmētisku defektu novēršanas (paātrinās rētu uzsūkšanās) un ādas pigmentācijas traucējumu (pigmenta plankumi) gadījumā. Gēls Millenium Neo neizraisa alerģiskas reakcijas un ir viegli uzklājams, netraumējot pat bojātu ādu.

Gel millenium neo visionantiaging  
Gel millenium neo visionantiaging  
Advertisement