Page 1

TIEŠI MĒRĶĪ: KARALIENES NENOVECO UB „MEDISOYA” kompānija Vision speciāli izstrādājusi kā efektīvu līdzekli ar klimaksa sindromu saistīto problēmu profilaksei. Tikai dabīgo ingredientu augstākā kvalitāte, ražošana atbilstoši GMP standarta prasībām, unikālās kriosmalcināšanas tehnoloģijas pielietošana augu komponentu

Jūsu neatkarīgais Vision konsultants V. U. Tālrunis E-mail Konsultanta kods

bioloģiskās aktivitātes saglabāšanai ir nodrošinājusi produktam pelnītu atzinību. Klīniskie izmēģinājumi KMZA Uztura ZPI un liela skaita patērētāju visā pasaulē ilggadīgā produkta lietošanas pieredze liecina par augstāko kvalitāti, efektivitāti un drošību.

Tikai labākais… Tikai no Eiropas…

KARALIENES NENOVECO

MEDISOYA

Normalizē endokrīnās sistēmas funkcionālo stāvokli. Mazina nepatīkamu un sāpju sajūtu risku periodā pirms un pēc menopauzes. Uzlabo ādas, zobu, matu un nagu stāvokli. Veicina nervu sistēmas darbības normalizēšanos. Normalizē minerālu apmaiņu. Uzlabo kaulu un locītavu sistēmas stāvokli. Novērš osteoporozes parādīšanos.

UZMANĪBU! Uztura bagātinātāji nav zāles. Pirms lietošanas iesakām konsultēties ar speciālistu. Produkcijas pasūtīšana: Tel: +371 67322096 E-mail: app@riga.vipgroup.net www.visionshop.me

Esiet veseli kopā ar Vision!

direct hit

LĪNIJAS UZTURA BAGĀTINĀTĀJI


Tikai labākais… Tikai no Eiropas…

KLIMAKSS: NORMA NEDRĪKST BŪT SPĪDZINĀŠANA Hormonālā fona izmaiņas klimaksa periodā izraisa virkni nepatīkamus un sāpīgus simptomus. Biežas sūdzības – karstuma uzplūdi, drebuļi, paaugstināta svīšana. To izjūt aptuveni 705 sieviešu. Citas sieviešu sūdzības – krasas garastāvokļa maiņas, trauksmes sajūta, miega traucējumi, svara palielināšanās. Menopauzes problēma ir paaugstināts sirds un asinsvadu saslimšanu (išēmiskā sirds slimība, ateroskleroze u.c.), osteoporozes, uroģenitālo traucējumu risks Apkārtējā vidē pastāv bīstams sintētisko ekoestrogēnu (ksenoestrogēnu) paveids. Tie ir pesticīdos, naftas produktos, plastmasā, sadzīves ķīmijas līdzekļos, tiem ir hormoniem līdzīga struktūra, kas ļauj tiem iekļūt organismā un izraisīt hormonālus traucējumus, reproduktīvā potenciāla samazināšanos, onkoloģisko saslimšanu attīstību. Osteoporozes attīstība izraisa ievērojamu kaulu trauslumu un paaugsti-

na to lūzumu iespējamību, no kuriem bīstamākie ir mugurkaula, plaukstas pamata un gurnu kakliņa lūzumi. Vidēji divas no piecām pārejas vecuma sievietēm cieš no viena vai vairākiem lūzumiem, kas saistīti ar osteoporozi.

• Daudzām Dienvidaustrumāzijas tautām nav pat tāda vārda kā “klimakss”. Pateicoties uztura struktūrai, cilvēki nezina tādu jēdzienu.

Normāla menopauze nedrīkst sagādāt nekādu diskomfortu. Taču mēs redzam pretējo: sieviete novīst, kļūst par apgrūtinājumu sev un apkārtējiem. Tas sastopams tik bieži, ka mums ir iesakņojies maldīgs uzskats, ka klimakss ir mokošs stāvoklis, gandrīz vai slimība. Bet, piemēram, Dienvidaustrumāzijā, kur uztura devā vēsturiski ir daudz jūras produktu, kuros ir vitamīni D2, D3, un soja, - klimaksa sindroms mūsu izpratnē praktiski nav sastopams.

DZĪVE BEZ ĀRSTĒŠANĀS, VESELĪBA BEZ ZĀLĒM – OBJEKTĪVA REALITĀTE Soja bagāta ar izoflavoniem, bioflavonoīdu pārstāvjiem, kas raksturīgi tikai tai. Sojas izoflavoniem piemīt hormoniem līdzīga iedarbība. Tie iedarbojas selektīvi, normalizējot estrogēnu (viena no sieviešu dzimumhormonu pamatgrupām) līmeni atkarībā no to satura asinīs, un veicina klimaksa sindroma izteiktības pakāpes samazināšanos. Sojas izoflavoni paaugstina menstruālā cikla folikulārās fāzes ilgumu, palēninot prosterogona augstākā punkta sasniegšanu. Vitamīni D2 un D3 atbild par kaulaudu un kolagēna saglabāšanos. Aktivē reparatīvos procesus epitēlijā (kas ir svarīgi psoriāzes, ekzēmu, čūlu procesu gadījumā), skrimšļu un muskuļu audos. Veicina imūnkompetento šūnu attiecības normalizēšanos, kontrolējot autoimūno procesu un onkoloģisko slimību rašanos. Tieši šo vitamīnu deficīts noved pie osteoporozes attīstības un ir ārējo izmaiņu cēlonis sievietes izskatā.

direct hit

Kalcijam piemīt daudzas bioloģiskas īpašības. Tas nepieciešams kaulaudu veidošanai: ietilpst kaulaudu galvenā minerālu komponenta – oksiapatīta sastāvā. Bez tam ir asins sarecēšanas faktors, piedalās nervu impulsa nodošanas un muskuļu šķiedru saraušanās procesā. Veicina smago metālu sāļu un radionuklīdu izvadīšanu no organisma, piemīt antialerģiska un antioksidanta iedarbība. Fosforam arī ir svarīga fizioloģiska nozīme organismā, kas neaprobežojas ar piedalīšanos kaulaudu veidošanās procesā. Fosfora savienojumi ir nukleīnskābju komponenti, piedalās enerģētiskajā apmaiņā un fermentatīvajos procesos, ietilpst asins bufera sistēmu sastāvā, uztur skābju un sārmu līdzsvaru.

LĪNIJAS UZTURA BAGĀTINĀTĀJI

Dabigivisionvitamini medisoya lv  
Dabigivisionvitamini medisoya lv  
Advertisement