Page 1

Kompletní systémy pro účinné jádrové vrtání diamantovými vrtáky


Výkon a inteligence v dokonalém s Pokud posuzujete efektivitu podle počtu otvorů vyvrtaných za hodinu nebo za den, hrají nejdůležitější úlohu použitelnost, ergonomie a hrubý výkon. Proto společnost Husqvarna vytvořila výrobní program, který inteligentně pokrývá každou potřebu v oblasti diamantového vrtání – od snadno použitelných elektrických vrtaček pro ruční vrtání až po výkonné vrtací systémy na stojanu s automatickým posunem.

Vrtačka Husqvarna DM 220 je vybavena Elektronickým systémem polohování, který pomáhá uživateli vrtat přesně pod pravým úhlem bez použití stojanu.

Na čele vývoje Jedinečná síla společnosti Husqvarna spočívá v tom, že vyvíjíme a vyrábíme všechny komponenty v našich výrobních továrnách – včetně našich vrtaček, stojanů a diamantových nástrojů. Když si tedy vyberete společnost Husqvarna, budete vždy na čele vývoje. Naše inovativní řešení a kvalifikovaný servisní personál vám poskytnou důležitou konkurenční výhodu a dlouhodobou jistotu, bez ohledu na to, zda jste profesionální vrtač, půjčovna nebo dodavatel ve stavebním průmyslu.

Snadno použitelné, flexibilní systémy Na základě systémové koncepce společnosti Husqvarna vyvíjíme všechny komponenty tak, aby je bylo možné vzájemně kombinovat. To znamená, že vrtačky, nástroje a stojany pracují společně tak, aby poskytly dokonalé výsledky. Snadno si můžete sestavit ideální systém pro typ vrtání, který provádíte. A pokud budete potřebovat pomoc s výběrem systému, v této složce naleznete šest předem konfigurovaných vrtacích systémů vhodných pro řadu různých požadavků. Ušetříte si čas a námahu. 2


ouladu Inovace, které zvýší váš zisk Ve společnosti Husqvarna klademe na první místo vývoj výrobků a náš výrobní program obsahuje řadu vzrušujících a unikátních inovací. Jedním takovým příkladem je jednotka Husqvarna AD 10 s automatickým posunováním. Umožňuje vrtat optimální rychlostí a zároveň s tím vytvářet několik otvorů. Pro profesionálního vrtače to znamená větší efektivitu – více otvorů za den – a možnost většího zisku. Dalším příkladem jsou vrtáky řady D 1200 s revoluční technologií Diagrip™, která dodává diamantovým nástrojům maximální kapacitu a trvanlivost.

Unikátní technologie Diagrip™ vyvinutá společností Husqvarna vlastními silami zajišťuje optimální rozložení diamantů v segmentu, takže má vrták oproti konvenčním vrtákům mnohem větší odolnost a o 20 až 30 procent vyšší rychlost vrtání.

Systém Elgard™ prostřednictvím LED panelu signalizuje, kdy vrtáte optimálním silou. Pracovník má tak možnost vrtat s maximálním tlakem a tím prodloužit životnost motoru a nástrojů.

Špičková ergonomie Náš celý výrobní program se vyznačuje použitelností a ergonomií. To se týká všeho, od umístění a provedení rukojetí a ovládačů až po chytrá řešení, která usnadňují práci a zbavují uživatele části fyzické zátěže. Příkladem jsou naše lehké, kompaktní vrtací stojany konstruované pro rychlé a snadné přemístění a instalaci.

3


Elektrický vrtací systém s automatickým posunem Jeden z uživatelsky nejlelnějších a nejproduktivnějších vrtacích systémů na trhu. Jednotka AD 10 s automatickým posunováním vrtáku zvyšuje efektivitu a ergonomii. Pracovník nemusí manuálně posunovat vrták a během vrtání se může připravit na další krok.

Další informace o tomto systému získáte skenováním QR kódu.

Husqvarna DM 340

Velmi výkonná elektrická vrtačka pro velké otvory. Max. Ø 400 mm. Pro maximální efektivitu a minimální opotřebení vám LED panel signalizuje, kdy pracujete při optimálním zatížení. Třírychlostní převodovka umožňuje široké spektrum použití. Výkon 3,3 kW, 1 fáze. Hmotnost 14 kg.

Husqvarna DM 280

Výkonná elektrická vrtačka na středně velké otvory. Max. Ø 350 mm. Pro maximální efektivitu a minimální opotřebení vám LED panel signalizuje, kdy pracujete při optimálním zatížení. Třírychlostní převodovka umožňuje široké spektrum použití. Výkon 2,7 kW, 1 fáze. Hmotnost 14 kg.

Husqvarna Ds 450

Husqvarna aD 10

Jednotka s automatickým posunováním vrtáku se snadno nainstaluje na stojan a stejně snadno se provozuje. Zajišťuje optimální rychlost posunování. Snižuje zatížení pracovníka a poskytuje účinnější vrtání. Maximální rychlost posunování 3,2 m /min. Hmotnost 3,6 kg.

Automatické vrtání ve vodorovném a svislém směru.

4

Odolný stojan pro největší elektrické vrtačky Husqvarna. Připraven pro jednotku AD 10. Dvourychlostní posunování. Rychlá přípojka pro vrtačku. Délka vrtáku 700 mm. Hmotnost 25 kg.

Automatické úhlové vrtání.


Snadné použití Jedním ovladačem můžete snadno nastavit posunovací rychlost, směr a výkon. Jednotka AD 10 poté provede vrtání a posunování zcela automaticky a zastaví se v okamžiku, kdy je otvor hotov. Ovladač se rovněž používá pro rychlé zatažení vrtáku.

Optimální výkon LED panel na vrtačce vás informuje o tom, kdy optimálně využíváte výkon. To zajišťuje maximální možný výkon při práci s každým materiálem a prodlužuje životnost stroje a nástroje.

Třírychlostní převodovka Modely DM 280 a DM 340 jsou vybaveny vodou chlazenou třírychlostní převodovkou pro optimální vrtací výkon. Přípojku vodovodní hadice lze pro snazší práci otáčet v rozsahu 180 stupňů.

Nízká hmotnost a kompaktní rozměry Stojan DS 450 je velmi stabilní a přitom lehký a kompaktní, takže se snadno používá a přemísťuje.

Doporučené diamantové nástroje MATERIÁL

ŘADAD 1200 DiAgrip™ SEriES 1210

1220

1235

l

l

l

l l l l

l l l l

l l l l

AS FALT

Ci H LA

l l l l – = nedoporučuje se

pŘÍ rODN Í   K ÁMEN ,  g rAN iT  / pÍ S KOV EC B ETON , T V rDÝ B ETON ,  N OrMÁLN Í B ETON ,  MĚK K Ý

Husqvarna D 1200 Diagrip™

Vrtáky řady D 1200 byly vyvinuty pro výkonné vrtačky, jako jsou DM 280 a DM 340. Segmenty mají revoluční technologii Diagrip™ pro optimální distribuci diamantů, což znamená oproti konvenční technologii mnohem vyšší rychlosti vrtání a mnohem delší trvanlivost.

B ETON , AB rAZ i V N Í

B ETON OV Ý   B LOK l = optimální

l = vhodné l = přijatelné

1245

1265

– –

– –

l l l

l l l l l l

l l

l l

Příslušenství naleznete na straně 13.

5


Rozpěrný vrtací systém s automatickým posunem Jeden z nejflexibilnějších a nejsnáze použitelnějších vrtacích systémů na trhu. Rozpěrný stojan se pomocí sloupu rychle upevní na místě. Vrtací sloupek lze polohovat v jakémkoliv směru, což umožňuje vrtání v každém směru z jednoho místa. Jednotka AD 10 s automatickým posunováním vrtáku přináší maximální produktivitu a vynikající ergonomii.

Husqvarna Ds 50 gyro

Stabilní a mimořádně flexibilní ocelový stojan. Umožňuje vám vrtat z jednoho místa nahoru, dolů, vodorovně nebo pod libovolným úhlem. Dokonalý stojan pro účinné švové vrtání. Snadná instalace pomocí sloupu mezi strop a podlahu, což znamená úsporu času to, že nemusíte vyvrtávat otvory pro expandéry. Délka vrtáku 670 mm. Hmotnost 56 kg.

Husqvarna aD 10

Jednotka s automatickým posunováním vrtáku, která se montuje na stojan. Provádí posunování s optimální rychlostí. Velmi snadno se používá. Snižuje zatížení uživatele a zvyšuje účinnost vrtání. Maximální rychlost posunování 3,2 m /min. Hmotnost 3,6 kg.

Husqvarna DM 340

Velmi výkonná elektrická vrtačka pro velké otvory. Max. Ø 400 mm. Pro maximální efektivitu a minimální opotřebení vám LED panel signalizuje, kdy pracujete při optimálním zatížení. Třírychlostní převodovka umožňuje široké spektrum použití. Výkon 3,3 kW, 1 fáze. Hmotnost 14 kg.

Automatické úhlové vrtání.

Automatické vrtání do stropů.

6

Automatické vrtání do podlah.

Svislé švové vrtání.


Rychlá a snadná instalace Stojan lze pomocí sloupu rychle připevnit mezi podlahu a strop, aniž by bylo nutné vyvrtat kotevní otvory.

Nekonečné možnosti Jakmile je stojan upevněn, můžete z jednoho místa vrtat nahoru, dolů, vodorovně nebo pod libovolným úhlem.

Výjimečná ergonomie Systém pomáhá předcházet pracovním zraněním, protože eliminuje zvedání velké zátěže a nepohodlné pracovní polohy, například během posunování.

Husqvarna D 1200 Diagrip™

Vysokou kapacitu vrtáků řady D 1200 lze plně využít s výkonnou vrtačkou DM 340. Speciální konstrukce segmentů zajišťuje rychlé a snadné startování. Když to spojíte se možností gyroskopického stojanu vrtání pod různými úhly, máte velkou výhodu.

Doporučené diamantové nástroje MATERIÁL

ŘADAD 1200 DiAgrip™ SEriES 1210

1220

1235

l

l

l

l l l l

l l l l

l l l l

AS FALT

Ci H LA

l l l l – = Nedoporučuje se

pŘÍ rODN Í   K ÁMEN ,  g rAN iT  / pÍ S KOV EC B ETON , T V rDÝ B ETON ,  N OrMÁLN Í B ETON ,  MĚK K Ý B ETON , AB rAZ i V N Í

B ETON OV Ý   B LOK l = Optimální

l = Dobré l = Přijatelné

1245

1265

– –

– –

l l l

l l l l l l

l l

l l

Příslušenství naleznete na straně 13.

7


Hydraulický vrtací systém pro náročné použití Velmi robustní hydraulický vrtací systém s klasickou mnohotvárností. Byl vyvinut k zvládnutí náročných vrtacích úkolů s minimálními servisními nároky. Vůbec nejvýkonnější vrtací systém značky Husqvarna.

Husqvarna DM 406 H

Robustní výkonná vrtačka pro náročné použití. Max. Ø 650 mm. Dvourychlostní mechanická převodovka a třístupňové hydraulické řízení otáček za minutu. Výkon 9,3 kW. Hmotnost 16 kg.

Husqvarna Ds 70 aTs

Odolný a stabilní ocelový stojan pro otvory s max. Ø 650 mm. Sloupek lze otáčet a naklánět, což znamená rychlé polohování. Zadní vzpěra poskytuje zvýšenou pevnost a přesnost. Délka vrtáku 680 mm. Hmotnost 37 kg. Husqvarna pp 325 E

Elektrický hydraulický agregát pro vrtačku DM 406 H a další hydraulická zařízení. Systém SoftStart™ zajišťuje šetrné a jemné spuštění. Kompaktní jednotka, kterou snadno přemístí jedna osoba. soft start Může pracovat s pojistkou 16 A. Výstup 9,3 kW. Hmotnost 95 kg včetně oleje.

Velké průměry.

8

Hloubkové vrtání.

Vrtání v obtížných podmínkách.


Hydraulické řízení otáček Třístupňové hydraulické řízení otáček usnadňuje seřízení otáček během provozu, takže můžete optimalizovat rychlost vrtání pro daný materiál.

Dvourychlostní převodovka Mechanická převodovka, která vám společně s řízením otáček nabízí šest rychlostí pro maximální vrtací výkon při každém použití. Převodovka je kvůli delší životnosti chlazená vodou.

Stabilní a flexibilní Stojan je mimořádně stabilní a přitom také velmi flexibilní. Sloupek lze otáčet o 360 stupňů a naklánět v rozsahu 180 stupňů, takže můžete rychle najít správnou polohu vrtáku.

Doporučené diamantové nástroje MATERIÁL

ŘADAD 1200 DiAgrip™ SEriES 1210

1220

1235

l

l

l

l l l l

l l l l

l l l l

AS FALT

Ci H LA

l l l l – = Nedoporučuje se

pŘÍ rODN Í   K ÁMEN ,  g rAN iT  / pÍ S KOV EC B ETON , T V rDÝ B ETON ,  N OrMÁLN Í B ETON ,  MĚK K Ý B ETON , AB rAZ i V N Í

Husqvarna D 1200 Diagrip™

Vrtáky řady D 1200 byly vyvinuty pro výkonné vrtačky, jako je DM 406 H. Segmenty se vyznačují revoluční technologií Diagrip™ pro optimální distribuci diamantů, což znamená oproti konvenční technologii mnohem vyšší rychlosti řezání a mnohem delší trvanlivost.

B ETON OV Ý   B LOK l = Optimální

l = Dobré l = Přijatelné

1245

1265

– –

– –

l l l

l l l l l l

l l

l l

Příslušenství naleznete na straně 13.

9


Ruční vrtací systém s D rukojetí Flexibilní a snadno použitelný vrtací systém pro ruční vrtání. Ideální v omezených prostorových podmínkách a tam, kde je použití stojanu nevhodné. Při vrtání většími vrtáky se použije stojan. Ideální pro profesionální vrtače a půjčovny.

Husqvarna DM 220

Snadno použitelný vrtací systém s ergonomickou D rukojetí. Přední rukojeť lze pro snazší vrtání v omezených prostorových podmínkách naklánět v rozsahu 180 stupňů. Elektronický systém polohování signalizuje správný vrtací úhel. Ruční vrtání: max. Ø 80 mm. Vrtání se stojanem: max. Ø 150 mm. Lze použít při vrtání za mokra nebo za sucha. Třírychlostní převodovka umožňuje široké spektrum použití. Výkon 1850 kW. Hmotnost 7,5 kg.

Husqvarna DC 1400

Lehká, kompaktní a účinná jednotka odsávání prachu, která si poradí s prací za mokra i za sucha. Automatické čištění prachového filtru. Výkon 1400 kW, 1 fáze.

Suché ruční vrtání.

10

Suché vrtání se stojanem.

Husqvarna Ds 250

Kompaktní hliníkový stojan vyvinutý pro model DM 220. Dvourychlostní posunování pro optimální rychlost posunu v závislosti na použití. Rychlá přípojka pro vrtačku. Ideální pro práce, které vyžadují rychlou instalaci stojanu. Délka vrtáku 684 mm. Hmotnost 16 kg.

Mokré vrtání se stojanem.


Správný úhel Elektronický systém polohování je vybaven LED panelem, který signalizuje, kdy je vrtačka ve vodorovné nebo svislé poloze. Je také možné provést nastavení pro libovolný úhel.

Mokré nebo suché vrtání DM 220 lze použít pro mokré nebo suché vrtání. Integrovaná funkce řízení prachu má stejnou přípojku pro vodovodní hadici a hadici odsávání prachu.

Integrované tlačítko poloviční rychlosti Pro snazší startování při nižších otáčkách za minutu. Ergonomické madlo má v sobě integrováno tlačítko SmartStart, které můžete použít, aniž byste museli měnit uchopení.

Robustní přípojka DM 220 se díky robustní přípojce snadno namontuje na stojan. Při ručním vrtání chrání plastový kryt přípojku před nečistotami a opotřebením.

DiaManTové vrTáky Husqvarna

Rozsáhlá řada diamantových vrtáků značky Husqvarna s tímto vrtacím systémem skutečně prokazuje svou hodnotu. Pro suché vrtání doporučujeme vrták D 835; pro mokré vrtání vrták D 1200 Diagrip™. Tyto vrtáky mají tenčí segmenty a trubky, což znamená rychlejší řezání, a to i s menšími, ovladatelnějšími vrtačkami, jako je DM 220. To také znamená, že vrták vyžaduje menší posunovací tlak, což je při ručním vrtání velká výhoda.

Další informace o tomto systému získáte skenováním QR kódu.

Doporučené diamantové nástroje MATERIÁL

ŘADAD 1200 DiAgrip™ SEriES D 1210

DLAŽDi C E

l l l l l l l

pŘÍrOD NÍ  KÁ M E N,  g r A N i T pŘÍrOD NÍ  KÁ M E N,  p ÍSKOV E C BE TON , TVr DÝ BE TON ,  NO r M Á LNÍ BE TON ,  M Ě KKÝ BE TON , A Br A ZiVNÍ

D 1235

ŘADA D 800  D 835

l l l l l l

l l l l l l

A SFA LT

Ci H LA

l l

l l

l l

BE TON OVÝ  BLO K l = Optimální

l = Dobré l = Přijatelné

– = Nedoporučuje se

Příslušenství naleznete na straně 13.

11


Ruční vrtací systém s pistolovou rukojetí Robustní a pohodlný vrtací systém, s nímž lze pracovat i bez stojanu. Ideální v omezených prostorových podmínkách a tam, kde je použití stojanu nevhodné. Při vrtání většími vrtáky se použije stojan. Ideální pro profesionální vrtače a půjčovny.

Husqvarna DM 230

Robustní elektrická vrtačka s ergonomickou pistolovou rukojetí, díky níž je vrtačka kompaktní a dobře ovladatelná. Ruční vrtání: max. Ø 80 mm. Vrtání se stojanem: max. Ø 150 mm. Třírychlostní převodovka chlazená vodou. Výkon 1850 kW. Hmotnost 7,0 kg.

Třírychlostní převodovka Optimální vrtací výkon díky třírychlostní převodovce, která vám umožní upravit rychlost podle jakéhokoliv materiálu.

Mokré ruční vrtání.

Husqvarna Ds 150

Lehký a stabilní vrtací stojan vyvinutý pro vrtačku DM 230. Snadno se montuje a demontuje. Vhodný pro menší práce, které vyžadují rychlou instalaci stojanu. Délka vrtáku 495 mm. Hmotnost 15,5 kg.

Suché ruční vrtání.

Doporučené diamantové nástroje MATERIÁL

ŘADAD 1200 DiAgrip™ SEriES D 1210

D L AŽ D iCE

l l l l l l l

pŘ Í rO D N Í   K ÁM E N ,  g rAN iT pŘ Í rO D N Í   K ÁM E N ,  p Í S KOV EC B E TO N , T V r DÝ B E TO N ,  N O r M ÁL N Í B E TO N ,  M Ě K K Ý B E TO N , AB r AZ iV N Í

Pistolová rukojeť Ergonomicky tvarovaná pistolová rukojeť poskytuje uživateli dobrou kontrolu.

D 1235

ŘADA D 800  D 835

l l l l l l

l l l l l l

AS FALT

C iH L A

l l

l l

l l

B E TO N OV Ý   B L O K l = Optimální

l = Dobré l = Přijatelné

Příslušenství naleznete na straně 13.

12

Mokré vrtání se stojanem.

– = Nedoporučuje se


Příslušenství systému Technické vlastnosti naleznete v našem katalogu výrobků na stránkách www.husqvarnacp.com

Husqvarna DC 1400

Lehká, kompaktní a účinná jednotka odsávání prachu, která si poradí s prací za mokra i za sucha. Výkon 1400 kW, 1 fáze. Husqvarna WT 15

Umožňuje mokré vrtání bez přístupu k tekoucí vodě. Kapacita nádrže činí 15 litrů, což znamená asi 45 minut provozu. Čerpadlo roztáčí motor poháněný baterií 18,5 V.

TElEskopiCké cENTROVací zařízENí

SběRačE praCHu a kalu

K dispozici v řadě provedení. Vhodné pro všechny systémy.

aDapTér vrTáku

Široký výběr adaptérů pro nejrůznější závity.

ryCHlouvolniTElná MaTiCE

Zařízení k uvolnění závitu vrtačky z vrtáku.

Teleskopické pomocné zařízení pro snazší a bezpečnější startování při ručním vrtání.

vrTaCí zápaDka

Zařízení k vyjmutí vrtáku z otvoru. Vhodná pro většinu vrtacích závitů.

SySTéM SběRu VODy

ROzPěRa PRO RycHlé uMíSTěNí

Pro rychlou instalaci na stojan při vrtání velkými vrtáky. Délka 50 mm.

Pro sběr vody při stropním svislém vrtání elektrickou vrtačkou.

vakuová DEska

Zajišťuje stojan bez nutnosti vyvrtání kotvících otvorů . Pro vrtačky DS 450, DS 250 a DS 150.

Husqvarna vp 200

Podtlakové čerpadlo pro vakuovou desku. 230 V. Průtok vzduchu 2000 l / min. při tlaku 0,9 bar.

cENTROVací zařízENí

Usnadňuje začátek vrtání otvoru při ručním vrtání. Pro vrták D 835.

koTvíCí souprava

Velká pružná matice, přídržný šroub a 5 kotev.

13


Přehled systémů Technické vlastnosti naleznete v našem katalogu výrobků na stránce www.husqvarnacp.com

SYSTÉM

ELEKTriCKÝ VrTACÍ SYSTÉM    S AuTOMATiCKÝM pOSuNEM

ELEKTriCKÝ VrTACÍ SYSTÉM    S AuTOMATiCKÝM pOSuNEM

Komponenty Výkon, W

DM 280, DS 450, AD 10, řada D 1200 Diagrip™ 2700

DM 340, DS 450, AD 10, řada D 1200 Diagrip™ 3300

Motor

Elektrický, jednofázový

Elektrický, jednofázový

Napětí,V

230

230

Vřetenová rychlost, plné zatížení, ot./min.

240 / 540 / 930

Připojení vrtáku

240 / 540 / 930 * 350 / 780 / 1340 ** Externí 1 1 / 4" 7 UNC

Průměr vrtáku, max. mm

450

450

Maximální délka vrtáku, mm

700

700

Celková hmotnost, kg

40,6

41,6

Hladina hluku, dB(A)

88

88

Výkon hluku, dB(A)

97

97

Externí 1 1 / 4" 7 UNC

* Nízkorychlostní verze ** Vysokorychlostní verze

Doporučené vrtáky Technické vlastnosti naleznete v našem katalogu výrobků na stránce www.husqvarnacp.com Husqvarna D 1210 Diagrip™

Husqvarna D 1235 Diagrip™

Husqvarna D 1265 Diagrip™

Vysoká rychlost vrtání   do velmi tvrdých materiálů Vysoká rychlost a výjimečné parametry vrtání v ruce do velmi tvrdého betonu a kamene. Konstrukce segmentu usnadňuje odvod kalu a snižuje tření. Pro motory s min. výkonem 1,5 kW. Ø 52 – 350 mm.

Nejvšestrannější vrták Univerzální vrták pro rychlé a snadné řezání při všech běžných použitích. Pro motory s min. výkonem 2,4 kW. Ø 36 – 350 mm.

Vysoká odolnost a rychlé   vrtání do abrazivních materiálů Vynikající odolnost v abrazivním betonu, asfaltu a vyztužených materiálech díky optimální kombinaci vazby a diamantů. Pro motory s min. výkonem 3 kW. Ø 52 – 350 mm.

Husqvarna D 1220 Diagrip™

Výkon do obtížných podmínek Nabízí optimální výkon při vrtání do středně tvrdého až tvrdého betonu. Nabízí vysokou rychlost a skvělý výkon i v obtížných podmínkách. Pro motory s min. výkonem 2,4 kW. Ø 52 – 350 mm.

14

Husqvarna D 1245 Diagrip™

ideální pro středně   tvrdé a měkké materiály  Vynikající odolnost při použití v náročných podmínkách díky optimální kombinaci vazeb a diamantů v segmentu. Pro motory s min. výkonem 3 kW. Ø 52 – 350 mm.


rOZpĚrNÝ VrTACÍ SYSTÉM    S AuTOMATiCKÝM pOSuNEM

HYDrAuLiCKÝ VrTACÍ SYSTÉM  prO NÁrOčNÉ pOuŽiTÍ

ručNÍ VrTACÍ SYSTÉM    S D ruKOjETÍ

ručNÍ VrTACÍ SYSTÉM    S piSTOLOVOu ruKOjETÍ

DM 340, DS 50 Gyro, AD 10, řada D 1200 Diagrip™ 3300

DM 406 H, DS 70 ATS, řada D 1200 Diagrip™ 9300

DM 220, DS 250, řada D 1200 Diagrip™ 1850

DM 230, DS 150, řada D 1200 Diagrip™ 1850

Elektrický, jednofázový

Hydraulický

Elektrický, jednofázový

Elektrický, jednofázový

230

230

230

240 / 540 / 930

120 / 230 / 340 / 580 / 980 / 1400

580 /1400 / 2900

580 /1400 / 2900

Externí 1 1 / 4" 7 UNC

1 1 / 4" 7 UNC vřeteno, vřeteno CR 128

1 1 / 4" vnější závit, 1 / 2" vnitřní závit

1 / 2" vnitřní závit

350

650

250

150

670

680

685

495

73,6

53

23,5

22,5

88

90

90

97

94

94

řaDa D 1200

Husqvarna D 835

pro menší průměry a ruční použití Speciálně konstruované vrtáky s tenkostěnnou trubkou, připojení 1 / 2" G a délka 350 mm.

Všestranný vrták   pro suché nebo mokré ruční vrtání  Všestranný vrták pro suché nebo mokré vrtání se stojanem nebo v ruce. Pro motory s výkonem 1,8 – 3 kW. Ø 37 – 200 mm.

D 1210 nabízí vynikající parametry rychlosti vrtání pro veškeré ruční vrtání. Ø 8 –151 mm. D 1235 má od průměru 36 mm silnější korunku (3 mm). Doporučujeme zejména pro abrazivní materiály, pro použití na stojanech a pro vrtání do větší hloubky. Ø 35 – 151 mm.

Husqvarna D 810

Všestranný vrták   pro mokré ruční vrtání Rychlý, všestranný nástroj pro široké spektrum použití. Jedinečný tvar segmentu pro menší tření. Unikátní tvar korunky pro průměry pod 50 mm. Kratší délka a tenkostěnná trubka pro ruční stroje. Ø 10 – 131 mm.

15


Scanujte QR kód pro získání o produktech řady Husqvarna jádrové vrtání.

Copyright © 2012 Husqvarna AB (publ). All rights reserved. Husqvarna and other product and feature marks are trademarks of the Husqvarna Group as displayed at www.international.husqvarna.com We reserve the right to make changes in technology and specifications without prior notice.

Stendahls. 581 19 18-90 CZ.

www.husqvarnacp.com

HCP_Drillbrochure_CZ_low