1 minute read

Dinamo s devet igrača u dramatičnoj utakmici s malom razlikom izgubio od Avondalea

esterac koji je lako pretvoren u gol pa je Avondale izborio ključnu pobjedu od 2-1 osiguravši si tako poziciju na vrhu ljestvice.

Dinamo St Albans sada će se suočiti s North Geelong Warriorsima u posljednjem hrvatskom derbiju sezone 2023. Navijači mogu očekivati napetu bitku na terenu budući da obje momčadi igraju za prestiž i ostanak u ligi. Utakmica se igra u subotu, 29. srpnja, u 16 sati na Churchill Reserveu.

Knightsi izgubili od Green Gullyja

Obožavatelji nogometa svjedočili su prošlog petka na Green Gully Reserveu napetom susretu između Green Gullyja i Melbourne Knightsa. U prvom poluvremenu obje su se momčadi srčano borile i stvorile nekoliko gol prilika, no na poluvremenu je rezultat ostao 0-0.

Početkom drugog poluvremena Green Gully pokazao se snažnijim i odlučnijim. U 47. minuti uspješno je postigao prvi gol izvrsno izvedenim napadom koji je doveo do pogotka, što ga dovodi u vodstvo od 1-0. Domaći navijači gromoglasno su popratili vodstvo svoje momčadi.

Unatoč zaostatku, Melbourne Knightsi odbili su se povući te su pojačali napore za izjednačenje. Utakmica je sa svakom minutom bila sve napetija, obje su momčadi pokazale odvažnost i vještinu. U 84. minuti Green Gully zadao je odlučni udarac nadama Knightsa da će postići gol povećavši vodstvo na 2-0. Gosti su se hrabro borili u posljednjim minutama susreta, no nisu uspjeli premostiti stvorenu razliku. Ovo je prvi poraz Melbourne Knightsa u posljednje četiri utakmice. Unatoč ovom porazu, momčad je i dalje u prvih šest na ljestivci i nada se osigurati mjesto u nadolazećem �inalu.

Melbourne Knightse sada očekuje velik izazov jer putuju na stadion Hume Cityja gdje ove subote, 29. srpnja, igraju protiv Hume Cityja. Knightsi će se nastojati vra- titi među pobjednike nakon nedavnog poraza i osigurati pozitivan rezultat kako bi učvrstili svoje mjesto u ligi. Utakmica se igra u 18:30.

Prošlog petka navečer na Grange Reserveu obožavatelji nogometa imali su priliku gledati napetu borbu dviju moćnih momčadi NPL-a 2 - Dandy Cityja i Kingstona. Ova nestrpljivo iščekivana utakmica obećavala je napeti susret koji će odlučiti koja će momčad učvrstiti položaj na vrhu ljestvice te osigurati plasman u viši rang u sezoni 2024.