Page 38

TOP ANTCIUŽINIAI ANTČIUŽINIS

TOP Profiled Foam

6cm

STRETCH AUDINYS PROFILEERITUD POROLOON STRETCH AUDINYS

Palaiko Jūsų kūną. Antčiužinis susideda iš kokybiško profiliuoto putų poliuretano, kuris sudaro vadinamąją „kiaušinio dėklo“ formą ir užtikrina geriausią kūno padėtį lovoje. Čiužinio lygioji pusė yra standesnė, o profiliuota - minkštesnė. Profiliuotas putų poliuretanas gerai užpildo sofos sujungimo tarpus. Užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.

ANTČIUŽINIS

TOP Coco

4cm

STRETCH AUDINYS 100% VILNA KOKOSAS 100% MEDVILNĖ STRETCH AUDINYS Jei čiužinys per minkštas. Antčiužinio sudedamosios dalys yra iš natūralaus kokoso pluošto, kurio dėka visas lovos paviršius tampa tvirtesnis. Dėl tokios struktūros oras juda laisvai ir kūnas prakaituoja mažiau. Papildomam patogumui užtikrinti antčiužinio viena pusė padengta 100% medvilnės sluoksniu (vasaros pusė), kita pusė 100% vilnos sluoksniu (žiemos pusė). Audinys pagamintas naudojant „Sensity™“ technologiją. Užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.

ANTČIUŽINIS

TOP Latex INtense

5cm

STRETCH AUDINYS 100% VILNA LATEKSAS 100% MEDVILNĖ STRETCH AUDINYS Antčiužinis, mažinantis stresą. Antčiužinio audinys, pagamintas naudojant „Intense™“ technologiją, išlaisvina kūną nuo elektrostatinio krūvio. Dėl to sumažėja streso lygis ir miegas yra gilesnis. Antčiužinio sudedamosios dalys yra pagamintos iš natūralaus, elastingo ir atsparaus latekso, kuriame negali veistis dulkių erkės. Papildomo patogumo suteikia vilna vienoje pusėje (žiemos pusė), medvilnė – kitoje pusėje (vasaros pusė). Užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje. 37

Profile for Hilding Anders - Lietuva

Sleepwell produktų katalogas 2017  

Sleepwell produktų katalogas 2017  

Advertisement