Page 1

Sleepwell

Hilding Anders Baltic AS Loomäe tee 10, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa 75306, Estija tel +372 624 8098 / +372 517 3633 faksas +372 624 8057 A. Juozapavicˇiaus 9a-169, LT-09310 Vilnius, Lietuva tel +370 655 49895 faksas +370 5 2041212 www.sleepwellbed.com

GRAŽI DIENA PRASIDEDA PO SALDŽIOS NAKTIES


AR ŽINOTE, KIEK GYVENIMO PRALEIDŽIAME MIEGODAMI? APIE TREČDALĮ! PER METUS LOVOJE PRALEIDŽIAME KETURIS MĖNESIUS, O PER DEŠIMT METŲ – BEVEIK 30 000 VALANDŲ. Geras miegas suteikia jėgų ir yra svarbus puikios

naujos energijos, jam reikia lovos, leidžiančios

sveikatos veiksnys. Miegas – gyvenimo eliksyras,

raumenims

atgaiva mūsų kūnui ir sielai. Jis – nepakeičiamas

atsigauti.

gyvybingumo šaltinis, iš kurio gauname jėgų

Rinkdamiesi čiužinį neapsiribokite vien katalogo

kasdienei veiklai.

bei

sąnariams

atsipalaiduoti

ir

vartymu. Būtinai apsilankykite parduotuvėje ir

Kartais keista, kad žmonės savo miegojimo vietai

išbandykite, ar pasirinktas čiužinys Jums idealiai

skiria tiek mažai dėmesio. Yra tokių, kurie visą

tinka. Ne kūnas turi prisitaikyti prie čiužinio

gyvenimą miega toje pačioje įdubusioje lovoje ir

formos, o atvirkščiai! Todėl pirkite tą čiužinį, kuris

nesuvokia, kad būtent tai lemia blogą savijautą ir

Jūsų kūnui tinka ir yra patogus.

sveikatos sutrikimus.

„Sleepwell“ siūlo Jums didelį itin gerų čiužinių

„Sleepwell“ čiužiniai yra sukurti tam, kad užtikrintų

pasirinkimą. Pasirinkę „Sleepwell“ čiužinį, jo

Jums malonų poilsį ir dovanotų puikią sveikatą bei

patogumą ir tinkamumą pajusite jau po poros

savijautą. Kad jūsų kūnas pailsėtų ir pasisemtų

naktų.

1


TURINYS

2

Hilding Anders

3

Kuo ypatingas „Sleepwell“?

4

Medžiagos

6

„Sleepwell“ kolekcijos serijos

9

BLUE

10

RED

14

BLACK

18

TOP

22

Gaminiai

25

Čiužiniai

26

Kušetės

30

„Continental“ tipo lovos

32

Antčiužiniai

36

Priedai

40

Kaip išsirinkti čiužinį?

43

Čiužinių techniniai duomenys

44

Dažniausiai užduodami klausimai

46


„SLEEPWELL“– GARBĖ PRIKLAUSYTI HILDING ANDERS ŠEIMAI Hilding Anders – viena pirmaujančių pasaulyje lovų ir čiužinių gamintojų, užtikrinanti žmonėms gerą ir sveiką miegą jau nuo 1939 metų. Švedijoje, Malmės mieste, būstinę turinti „Hilding Anders Group“ šiandien veikia daugiau kaip 40-yje šalių, įmonėje dirba per 7000 darbuotojų. Tarp pagrindinių prekių grupių yra lovos ir čiužiniai: pradedant nuo paprasčiausių ir baigiant išskirtiniais, tenkinantys įvairius poreikius ir atitinkantys kiekvieno skonį.

SĖKMĖS ISTORIJA Nuo šeimos įmonės iki globalios kompanijos. ∙ 1939 m. Hilding Anders Švedijoje, Bjärnumo mieste, atidarė savo baldų gamyklą. ∙ 5-ojo dešimtmečio pabaigoje įmonė jau turėjo labai aukštą kokybę siūlančio gamintojo reputaciją. ∙ 6-ajame dešimtmetyje augo paklausa miegamojo baldams ir Hilding Anders atrado savo verslo nišą.

∙ 1980 metais buvo priimtas sprendimas sutelkti dėmesį tik į lovų gamybą. ∙ 1991 metais Hilding Anders įmonė tapo didžiausia Skandinavijos lovų gamintoja, naujus iššūkius siūlė ir Europos rinkos.

∙ Tolesnės plėtros principu tapo panašios kilmės ir filosofijos vietinių šeimos įmonių įsigijimas – tokiu būdu visada būnant arti tikslinės rinkos vartotojo, išsamiai atpažįstant jo poreikius.

∙ Šiandien Hilding Anders grupė yra pirmaujanti lovų ir čiužinių gamintoja Europoje ir Azijoje. „Sleepwell“ gaminių seriją gaminanti „Hilding Anders Baltic AS“ Estijoje veikia nuo 1997 metų. Šiuolaikinę gamybos įrangą turinčioje įmonėje dirba apie 250 darbuotojų, per savaitę pagaminama vidutiniškai 27 000 čiužinių užvalkalų, o per mėnesį daugiau kaip 1500 čiužinių.

Giving the world a good night’s sleepTM 3


KUO YPATINGAS „SLEEPWELL“? Platus pasirinkimas Siūlome platų spyruoklinių čiužinių pasirinkimą: nuo klasikinių su bonell spyruoklėmis iki čiužinių su pocket tipo spyruoklėmis. Be spyruoklinių čiužinių, galite išsirinkti tinkamą kušetę, antčiužinį ar labai patogią „Continental“ tipo lovą.

Medžiagos „Sleepwell“ čiužiniai yra patogūs ir saugantys sveikatą. Taip yra todėl, kad čiužinių gamyboje naudojamos tik kokybiškos medžiagos, kiek įmanoma, stengiamasi naudoti kuo daugiau natūralių medžiagų: 100 proc. vilną ir medvilnę, kokoso pluoštą ir lateksą. „Sleepwell” čiužiniai yra pralaidūs orui ir turi tvirtą konstrukciją, todėl ir yra patogūs.

Kokybė „Sleepwell“ čiužinius gamina didžiausia Europoje ir Azijoje čiužinių ir lovų gamintoja „Hilding Anders Group“. Tai – įmonė, kurios patikimą kokybę užtikrina daugiau kaip 70-ties metų patirtis čiužinių gamybos srityje. Visos „Sleepwell“ čiužinių gamyboje naudojamos medžiagos gaminamos tarptautiniu mastu pripažintose įmonėse ir atitinka aukščiausius kokybės standartus.

„Sensity™“ –

pirmasis 100 proc. natūralus čiužinys, slopinantis alergiją ir astmą

„Sensity™“ yra ypatinga čiužinių užvalkalo gamybos technologija, kurios metu į audinį yra įaudžiamos mikrokapsulės su probiotinėmis bakterijomis. Šios unikalios bakterijos yra visiškai nepavojingos žmonėms, ant čiužinio dangos jos sukuria mikroflorą, kurioje negali veistis dulkių erkės, pelėsiniai grybeliai ir kenksmingos bakterijos. Mikrokapsulės įaudžiamos į audinio pluoštą. Nuo susilietimo su žmogaus kūnu bakterijos pamažu „išsilaisvina“ – tokiu būdu užtikrinama nuolatinė apsauga nuo nepageidaujamų svečių lovoje.

Kodėl „Sensity™“ probiotinės bakterijos yra naudingos? • Jos absorbuoja drėgmę ir išvalo čiužinį nuo žmogaus kūno išskiriamų medžiagų, kuriomis, priešingu atveju, minta dulkių erkės ir alergiją sukeliančios bakterijos. • Neleidžia daugintis dulkių erkėms, pelėsiui ir kenksmingoms bakterijoms.

Tinka kiekvienam miegamajam

• Neutralizuoja nemalonius kvapus čiužinyje.

Kuriant „Sleepwell“ gaminius remiamasi sukaupta ilgamete patirtimi, pirmiausia atsižvelgiant į naudojimo patogumą ir ilgaamžiškumą. Todėl iš „Sleepwell“ kolekcijos kiekvienas galės išsirinkti būtent jam labiausiai tinkantį gaminį.

Koks yra „Sensity™“ poveikis? • Užtikrina geresnę higieną ir švarą. • Mažina alergiją ir kvėpavimo problemų atsiradimo pavojų. • Neutralizuoja nemalonius kvapus. • Dėl ypatingos mikrokapsulių technologijos „Sensity™“ poveikis trunka iki 10 metų.

„TempSmart™“–

ideali miegojimo temperatūra

„TempSmart™“ yra termoreguliavimo technologija. Šios technologijos pagrindas – NASA (The National Ae- ronautics and Space Administration) naudojama technologija, pradėta naudoti astronautų kostiumų ir pirštinių gamyboje, siekiant apsaugoti astronautus nuo didelių temperatūros svyravimų atviroje kosminėje erdvėje. „TempSmart™“ technologijos veikimo principas yra perteklinės kūno išskiriamos šilumos absorbavimas ir grąžinimas, kai kūno temperatūra krinta.

Kaip veikia „TempSmart™“? „TempSmart™“ technologija padeda žmogaus kūnui skirtingų miego fazių metu išlaikyti optimalią miegojimo temperatūrą. Būtent todėl miegas bus gilesnis, o Jūs geriau pailsėsite. Perteklinei šilumai išsaugoti ir jai grąžinti naudojamos ypatingos, natūralių augalinių aliejų pagrindu sukurtos mikrokapsulės, kurios reaguoja į žmogaus kūno temperatūros pokyčius: • kai kūnas šyla, mikrokapsulės tampa aktyvesnės, kaupia šilumos perteklių ir tokiu būdu sumažina prakaitavimą; • kai kūnas vėsta, mikrokapsulės naudoja sukauptą šilumą ir padeda išlaikyti optimalią temperatūrą, reikalingą sveikam miegui.

Koks yra „TempSmart™“ poveikis? 1. „TempSmart™“ užtikrina optimalią miegojimo temperatūrą – mažiau prakaitavimo, mažiau šalčio pojūčio. 2. Užtikrina gilesnį ir sveikesnį miegą. 3. Pailgina Jūsų čiužinio naudojimo laiką.

4


„Intense™“ –

čiužiniai, mažinantys stresą

Kasdien susiliesdamas su įvairiomis medžiagomis (audiniais ir pan.), Jūsų kūnas, nors Jūs to ir nepastebite, nuolat gauna statinės elektros iškrovas. Elektrostatinių iškrovų augimas pakelia Jūsų kūne kortizolio (streso hormono) lygį, o tai gali sukelti įvairius su stresu susijusius negalavimus: miego sutrikimus, nuovargį arba bendrą sveikatos būklės pablogėjimą. Todėl miego metu ypač svarbu, kad Jūsų kūnas atsikratytų perteklinės įtampos.

Kaip veikia „Intense™“? „Intense™“ yra unikali čiužiniuose naudojamų audinių gamybos technologija. Čiužinių audiniai, pagaminti pagal šią technologiją, turi itin plonų anglies pluošto siūlų, padengtų apsauginiu nailono sluoksniu. Pluošto turinys „suriša“ aplinkinėje medžiagoje esančius elektronus ir išleidžia juos į orą, taip išlaisvindamas kūną nuo elektrostatinio krūvio.

Koks yra „Intense™“ poveikis? • Padeda sumažinti įtampą kūne, mažina stresą. • Užtikriną gilesnį, sveikesnį miegą be įtampos.

5


MEDŽIAGOS Bonell spyruoklių sistema

Vatinas

Bonell spyruoklių sistema yra labiausiai paplitusi ir žinoma klasikinė spyruoklių sistema. Dėl tvirtai tarpusavyje surištų spyruoklių čiužinys greitai reaguoja į miegančiojo padėties pasikeitimą ir prilaiko kūną ten, kur labiausiai reikia. Be to, bonell spyruoklių sistema yra stabili, atspari ir ilgaamžė. „Sleepwell” dviejų spyruoklių blokų kušečių apatinį bloką sudaro mini-bonell spyruoklės. Ši spyruoklių sistema yra panaši į bonell spyruokles, tik spyruoklių skersmuo yra mažesnis ir jos turi mažiau vijų. Dviejų sluoksnių kušetė geriau prilaiko kūną, o per viršutinį spyruoklių sluoksnį nesijaučia lovos karkaso.

Dygsniuotas vatinas yra puri medžiaga, čiužiniui suteikianti minkštumo ir švelnumo pojūtį. Vatinas labai gerai išlaiko savo pradinę formą, praleidžia orą ir neskleidžia jokio kvapo.

„Sleepwell” „Continental“ tipo lovų apatinėse kušetėse naudojamas kitoks bonell spyruoklių sistemos išvystymas, LFK spyruoklių sistema, kurios spyruoklių blokai yra lengvesni, o pačios spyruoklės mažesnio skersmens, todėl spyruoklių skaičius viename kvadratiniame metre yra didesnis.

Pocket spyruoklių sistema Pocket, arba vadinamojo kišeninių spyruoklių bloko, atveju kiekviena čiužinio spyruoklė yra atskiroje medžiaginėje kišenėje. Kišeninių spyruoklių sistema paremia kūną būtent ten, kur reikia, – spaudžiamas ne visas čiužinio paviršius, o tik ta vieta, kuriai tenka kūno svoris. Ant tokio čiužinio galima laisvai vartytis nejudinant viso čiužinio ir netrukdant šalia miegančiam. „Sleepwell BLUE“ ir „RED“ serijos čiužiniuose yra naudojama 5 anatominių zonų pocket spyruoklių sistema. Čia spyruoklės yra suskirstytos į skirtingas zonas pagal žmogaus kūno vietas: pečiai ir klubai labiau įsispaudžia į čiužinį, išlaisvindami stuburą nuo įtampos, kitos kūno vietos palaikomos geriau. „Sleepwell BLACK“ serijos čiužiniuose yra 7 anatominių zonų multipocket spyruoklių sistema. Čia viename kvadratiniame metre yra du kartus daugiau spyruoklių nei paprastoje pocket sistemoje. Tokia sistema labai efektyviai prilaiko kūną, atpalaiduoja stuburą ir raumenis nuo įtampos.

6

Vilna Vilna yra šilta, minkšta ir „kvėpuojanti“ medžiaga, kuri sugeria drėgmę, tačiau, palietus ją, drėgmė nejaučiama. Dėl šių savybių vilna plačiai naudojama viršutiniam čiužinių sluoksniui, esančiam arčiausiai miegančiojo kūno. Jei Jūsų čiužinio viena pusė yra vilnonė, o kita medvilninė, vilnonę pusę atverskite į viršų žiemą – taip miegojimo vieta bus šiltesnė ir bus geriau reguliuojama drėgmė. „Sleepwell“ čiužiniuose naudojama natūrali avių vilna, nemaišyta su sintetine medžiaga. Vilna yra kruopščiai išvalyta, savo sudėtyje turi minimalų riebalų kiekį. Dėl to „Sleepwell“ čiužiniai beveik neturi specifinio vilnos kvapo.

Medvilnė Medvilnė yra „kvėpuojanti“ medžiaga, minkšta ir maloni kūnui. Dėl to medvilnė naudojama čiužinių užvalkalams. Jei Jūsų čiužinio viena pusė yra vilnonė, o kita medvilninė, atverskite medvilninę pusę į viršų vasarą. Taip čiužinys geriau praleis orą ir miegoti nebus taip karšta. „Sleepwell” čiužinių užpilduose naudojama tik kokybiška 100 proc. medvilnė.

Putų poliuretanas Šiandieninis putų poliuretanas yra minkštas, praleidžia orą, neskleidžia kvapo ir nesugeria pašalinių kvapų; be to, putų poliuretanas yra naudingas sveikatai, nes jame netinkama terpė veistis dulkių erkėms. „Sleepwell“ rinktiniuose čiužiniuose yra naudojamas ne paprastas putų poliuretanas, o elastingesnis ir atsparesnis nei įprastas – high resilience (HR).


BALDINIAI AUDINIAI Profiliuoto putų poliuretano išskirtinė savybė yra „kiaušinio dėklo forma“, kuri padaro čiužinio paviršių žymiai patogesnį, minkštesnį ir pralaidesnį orui. „Sleepwell“ rinktiniuose čiužiniuose taip pat yra naudojama viskoelastinė medžiaga, reaguojanti į kūno šilumą ir aplink kūną suformuojanti tarsi jį apgaubiančią formą. „Sleepwell“ gaminiuose naudojamą putų poliuretaną patvirtino Estijos alergologų sąjunga.

DARK GREY

LIGHT GREY

BEIGE

BROWN

RED

GREY VELUR

Lateksas Lateksas gaminamas iš natūralaus kaučiukmedžio sulčių. Medžiaga yra minkšta, atspari ir elastinga, laidi orui ir reguliuojanti drėgmę, joje negali veistis dulkių erkės. „Sleepwell“ čiužiniuose naudojamas lateksas yra specialiai apdorojamas, plaunamas ir džiovinamas. Antčiužiniams naudojamas ir „Supersoft™“ lateksas – minkštesnis nei įprastas ir dėl to dar patogesnis.

Kokosas Iš kokoso riešutų plaušo pagamintas sluoksnis suteikia čiužiniui standumo. Šios medžiagos išskirtinės savybės yra natūralumas, pralaidumas orui ir standumas. Kokosas naudojamas „Sleepwell“ čiužiniuose „BLUE Orthopedic“, „RED Orthopedic“ bei antčiužinyje „TOP Coco“.

Užvalkalai Visi „Sleepwell“ čiužinių užvalkalai yra pagaminti iš minkštų, odos nedirginančių ir orą praleidžiančių medžiagų. „RED“ ir „BLACK“ serijos kušečių užvalkalų audiniai dalinai yra iš frotė – minkštos medžiagos, neleidžiančios nuslysti paklodei ir prilaikančios antčiužinį. Visi „Sleepwell“ čiužiniuose naudojami audiniai yra pagaminti tausojant aplinką ir nėra kenksmingi žmogui. „Sleepwell“ kolekcijoje yra naudojamos trys inovatyvios audinių gamybos technologijos – „Sensity™“ (skaitykite 4 psl.), „TempSmart™“ (skaitykite 4 psl.) ir „Intense™“ (skaitykite 5 psl.).

„RED“ ir „BLACK“ serijoje audinį galima rinktis iš 6 skirtingų baldinių audinių spalvų.

SERTIFIKATAI „Sleepwell” savo gaminiams suteikia šias garantijas: • spyruoklių sistemų kokybę garantuoja DIN EN ISO 9001 sertifikatas; • spyruoklės turi 10 metų gamintojo garantiją, • vatinas atitinka tarptautinio vadinamojo „cigaretės“ testo BS 5852 dalių 2 ir M1 reikalavimus, •

putų poliuretanas, vilna, medvilnė, vatinas bei užvalkalo medžiaga atitinka tarptautinį Öko-Tex 100 standartą. Tai reiškia, kad „Sleepwell” gaminiuose naudojamos medžiagos nėra kenksmingos ir pagamintos tausojant aplinką.

• putų poliuretaną patvirtino Estijos alergologų Sąjunga

7


8


Mes, žmonės, visi esame skirtingi, turime skirtingus norus ir poreikius, skirtingus įpročius ir galimybes. Bet dėl vieno dalyko visi esame panašūs – mums visiems reikia gero ir ramaus miego. „Sleepwell“ savo „BLUE“, „RED“ ir „BLACK“ serijos gaminiais atsiliepia į individualius žmonių skirtumus: kiekvienas asortimente ras būtent tai, ko jam reikia, rinkdamasis kokybę, sveikatą ar miegojimo patogumą. Nesvarbu, koks Jūsų pasirinkimo kriterijus – patogumas, paprastumo žavesys, ilgaamžiškumas, prabangus dizainas ar moderniausia technologija, dėl vieno galite būti tikri – Jūsų miegas bus malonus ir atkuriantis jėgas.

„SLEEPWELL“ KOLEKCIJOS SERIJOS

9


BLUE Geras miegas visiems „Sleepwell BLUE“ serija skirta žmonėms, vertinantiems paprastumą ir skiriantiems dėmesį miegojimo kokybei. „BLUE“ serijos gaminiams būdingas stabilumas ir ilgaamžiškumas. Visos „BLUE“ serijoje naudojamos medžiagos atitinka pačius aukščiausius tarptautinius kokybės standartus: jų sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, jos pagamintos tausojant aplinką. Galite būti tikri, kad Europoje ir Azijoje didžiausio čiužinių gamintojo „Hilding Anders Group“ daugiau nei 70-ties metų patirtis leidžia sukurti sprendimus, užtikrinančius giliausią miegą patiems įnoringiausiems klientams.

10


Kušetė „BLUE POCKET“ Užvalkalo audinys – TAMSIAI PILKAS Antčiužinis „TOP FOAM“ Galvūgalis – laminuoto beržo

11


12


13


RED Gero miego malonumas „Sleepwell RED“ serija skirta žmonėms, vertinantiems kokybę ir suvokiantiems, kad patogi miegojimo vieta yra sveikatos ir gyvybingumo šaltinis. „Hilding Anders Group“ ilgalaikė patirtis geriausiai atsispindi „Sleepwell RED“ serijoje – iš plataus asortimento kiekvienas išsirinks sau geriausios kokybės ir patogiausią gaminį – čiužinį, kušetę ar „Continental“ tipo lovą. „RED“ serijos rinktiniuose gaminiuose naudojamas kokybiškesnis ir elastingesnis už įprastą high resilience (HR) putų poliuretanas ir viskoelastinė medžiaga, miegant tarsi apgaubianti Jūsų kūną. „RED“ serijos gaminių išskirtinė savybė – inovatyvių audinio gamybos technologijų naudojimas. „Sensity™“ technologija neleidžia veistis dulkių erkėms, pelėsiams ir kenksmingoms bakterijoms, sumažina alergijos ir kvėpavimo problemų atsiradimo pavojų. Čiužinių užvalkalai, pagaminti pagal „Intense™“ technologiją, padeda išsilaisvinti kūnui nuo elektrostatinio krūvio – miegas tampa gilesnis, ramesnis, sveikesnis.

14


„Continental“ tipo lova „RED CONTINENTAL“ Baldinis audinys – LIGHT GREY Antčiužinis „TOP LATEX ETNO“ Galvūgalis „ANGHAGEN“

15


16


17


BLACK Prabangūs sapnai „Sleepwell BLACK“ serija skirta tiems, kuriems reikia tik geriausio. Tiems, kuriems svarbiausia – patogumas, aukščiausia kokybė ir elegantiškas dizainas. „BLACK“ serija yra „Sleepwell“ pasididžiavimas, kurio kokybę garantuoja ir prabangos lygį atspindi prekių ženklai „Jensen“, „Andre Renault“, „Pullmann“ ir „Bico“. „BLACK“ kolekcijoje yra naudojami išskirtinį miegojimo patogumą siūlantys 7 zonų multipocket spyruoklių blokai, užtikrinantys ergonominę kūno padėtį viso miego ciklo metu. Šioje gaminių serijoje yra platus medžiagų pasirinkimas: nuo high resilience (HR) putų poliuretano iki latekso (5 cm) ir profiliuotos viskoelastinės medžiagos. Čiužinių audinių gamyboje naudojamos inovatyvios technologijos „Sensity™“ ir „TempSmart™”, užtikrinančios geresnę higieną ir miego metu reguliuojančios kūno temperatūrą.

18


„Continental“ tipo lova „BLACK CONTINENTAL“ Baldinis audinys – BROWN Antčiužinis „TOP MEMORY FOAM“ Galvūgalis „SOLHALL“

19


20


21


TOP Dar geresniam miegui Antčiužinis suteikia lovai papildomą miegojimo patogumą. Be to, jo dėka galima iš dviejų atskirų čiužinių padaryti vieną bendrą. Negalima nuvertinti ir antčiužinio įtakos lovos ilgaamžiškumui bei higienai. „Sleepwell“ serijos antčiužiniai yra atskira prekių grupė, nes jie nėra skirti tik pagrindinio čiužinio apsaugai ar jam paminkštinti. Antčiužinis gali būti naudojamas ir ant sofų bei išskleidžiamų lovų.

22


23


24


GAMINIAI

25


CIUŽINIAI SPYRUOKLINIS ČIUŽINYS

Blue Bonell

18cm

MINKŠTAS

SPYRUOKLINIS ČIUŽINYS

Blue Pocket

18cm

VIDUTINIS KIETUMAS

SPYRUOKLINIS ČIUŽINYS

Blue Orthopedic

20cm

STRETCH AUDINYS PUTŲ POLIURETANAS VELTINIS BONELL SPYRUOKLĖS VELTINIS PUTŲ POLIURETANAS STRETCH AUDINYS Paprastas ir nebrangus gaminys. Klasikinės bonell spyruoklės. Patogumo suteikia ant spyruoklių bloko esantis veltinio sluoksnis. Abi čiužinio pusės yra padengtos kokybišku putų poliuretanu. Čiužinio užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.

STRETCH AUDINYS PUTŲ POLIURETANAS 5 ZONŲ POCKET SPYRUOKLĖS PUTŲ POLIURETANAS STRETCH AUDINYS

Miegojimo patogumas už gerą kainą. Spyruoklių zonos suteikia patogumo, o kūnui duoda geresnę atramą. Abi pusės yra padengtos kokybišku putų poliuretanu. Čiužinio užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.

STRETCH AUDINYS PUTŲ POLIURETANAS / KOKOSAS 5 ZONŲ POCKET SPYRUOKLĖS PROFILIUOTAS PUTŲ POLIURETANAS STRETCH AUDINYS

KIETAS ir VIDUTINIS KIETUMAS

26

Miegojimo patogumas kietesnės lovos gerbėjui. Spyruoklių zonos suteikia patogumo, o kūnui duoda geresnę atramą. Vienoje pusėje yra profiliuotas putų poliuretanas, kitoje putų poliuretanas ir kokosas. Čiužinio užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.


CIUŽINIAI SPYRUOKLINIS ČIUŽINYS

RED POCKET

20cm

VIDUTINIS KIETUMAS arba KIETAS

SPYRUOKLINIS ČIUŽINYS

RED POCKET MEMORY

22cm

VIDUTINIS KIETUMAS ir KIETAS

SPYRUOKLINIS ČIUŽINYS

RED POCKET ETNO

20cm

VIDUTINIS KIETUMAS

STRETCH AUDINYS 100% VILNA HR PUTŲ POLIURETANAS 5 ZONŲ POCKET SPYRUOKLĖS HR PUTŲ POLIURETANAS 100% MEDVILNĖ STRETCH AUDINYS Geriausiai perkamas „Sleepwell“ kolekcijos čiužinys. Galimybė pasirinkti čiužinio kietumą. Abi pusės yra padengtos kokybišku high resilience (HR) putų poliuretanu. Papildomo patogumo suteikia vilna vienoje pusėje (žiemos pusė) , kitoje – medvilnė (vasaros pusė). Audinys yra pagamintas pagal „Sensity™“ technologiją. Čiužinio užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.

STRETCH AUDINYS HR PUTŲ POLIURETANAS 5 ZONŲ POCKET SPYRUOKLĖS VISKOELASTINĖ MEDŽIAGA+PUTŲ POLIURETANAS STRETCH AUDINYS Spyruoklinio čiužinio „RED Pocket Memory“ ypatumai. Vienoje pusėje high resilience (HR) putų poliuretanas, kitoje viskoelastinė medžiaga + putų poliuretanas. Čiužinio šonuose yra 3D audinio juostelė, leidžianti orui geriau cirkuliuoti. Audinys pagamintas pagal „Sensity™“ technologiją. Čiužinio užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.

STRETCH AUDINYS 100% VILNA LATEKSAS 5 ZONŲ POCKET SPYRUOKLĖS LATEKSAS 100% MEDVILNĖ STRETCH AUDINYS „Sleepwell“ kolekcijos „RED“ serijos lyderis. Kuriant čiužinio dizainą panaudoti baltiški motyvai. Abiejų pusių minkštosios dalys – iš natūralaus latekso. Papildomo patogumo suteikia vilna vienoje (žiemos) pusėje, kitoje – medvilnė (vasaros pusė). Audinys pagamintas pagal „Sensity™“ technologiją. Čiužinio užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.

27


CIUŽINIAI SPYRUOKLINIS ČIUŽINYS

RED Orthopedic

20cm

KIETAS ir VIDUTINIS KIETUMAS

SPYRUOKLINIS ČIUŽINYS

RED Pocket Individuality

21cm

VIDUTINIS KIETUMAS

MINKŠTAS

SPYRUOKLINIS ČIUŽINYS

BLACK MultiPocket

20cm

VIDUTINIS KIETUMAS

28

STRETCH AUDINYS 100% MEDVILNĖ KOKOSAS 5 ZONŲ POCKET SPYRUOKLĖS PROFILIUOTAS HR PUTŲ POLIURETANAS 100% MEDVILNĖ STRETCH AUDINYS Geras sprendimas esant nugaros skausmams. Vienoje pusėje yra labai standus natūralaus kokoso sluoksnis, kitoje profiliuotas high resilience putų poliuretanas. Galima pasirinkti pusę su norimu kietumu. Audinys pagamintas pagal „Sensity™“ technologiją. Čiužinio užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.

STRETCH AUDINYS PUTŲ POLIURETANAS 5 ZONŲ POCKET SPYRUOKLĖS PUTŲ POLIURETANAS STRETCH AUDINYS Idealus sprendimas poroms, kurioms reikia skirtingo čiužinio kietumo. Čiužinį sudaro du skirtingo kietumo vidiniai branduoliai. Spyruoklių zonos suteikia patogumo, o kūnui duoda geresnę atramą. Audinys pagamintas naudojant „Intense™“ technologiją. Čiužinio užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje. Galimi 160x200 cm ir 180x200 cm dydžiai.

STRETCH AUDINYS 100% VILNA HR PUTŲ POLIURETANAS 7 ZONŲ MULTIPOCKET SPYRUOKLĖS HR PUTŲ POLIURETANAS 100% MEDVILNĖ STRETCH AUDINYS Išskirtinis spyruoklinis čiužinys – virš 500 spyruoklių viename kvadratiniame metre. Kūnui užtikrinama maksimali atrama. Abi pusės yra padengtos high resilience (HR) putų poliuretanu. Papildomo patogumo suteikia vilna vienoje pusėje (žiemos pusė), medvilnė – kitoje (vasaros pusė). Audinys pagamintas naudojant „Sensity™“ technologiją. Čiužinio užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.


CIUŽINIAI SPYRUOKLINIS ČIUŽINYS

BLACK MultiPocket Lux

25cm

VIDUTINIS KIETUMAS

STRETCH AUDINYS 100% MEDVILNĖ PROFILIUOTA VISKOELASTINĖ MEDŽIAGA 7 ZONŲ MULTIPOCKET SPYRUOKLĖS LATEKSAS 100% MEDVILNĖ STRETCH AUDINYS Išskirtinis „Sleepwell“ kolekcijos gaminys – kiekvieno, vertinančio gerą miegą, svajonė. Didelis spyruoklių skaičius užtikrina kūnui maksimalią atramą. Vienoje pusėje yra 5 cm natūralus lateksas, kitoje – 5 cm profiliuota viskoelastinė medžiaga. Papildomo patogumo suteikia pridėtas medvilnės sluoksnis. Audinys pagamintas naudojant „TempSmart™ technologiją. Čiužinio užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.

29


KUŠETES KUŠETĖ

Blue Bonell

24cm

MINKŠTAS

KUŠETĖ

Blue Pocket

24cm

VIDUTINIS KIETUMAS

KUŠETĖ

RED POCKET

29cm

VIDUTINIS KIETUMAS

30

AUDINYS PUTŲ POLIURETANAS VELTINIS BONELL SPYRUOKLĖS MEDINIS RĖMAS

Paprastas ir nebrangus lovos sprendimas. Klasikinė bonell spyruoklių sistema. Patogumo suteikia ant spyruoklių bloko esantis veltinio sluoksnis. Užpildui panaudotas kokybiškas putų poliuretanas. Papildomai galima įsigyti medinį arba tuo pačiu audiniu aptrauktą galvūgalį.

AUDINYS PUTŲ POLIURETANAS 5 ZONŲ POCKET SPYRUOKLĖS VELTINIS MEDINIS RĖMAS

Patogi lova už priimtiną kainą. Spyruoklių zonos suteikia patogumo, o kūnui duoda geresnę atramą. Užpildui panaudotas kokybiškas putų poliuretanas. Papildomai galima įsigyti medinį arba tuo pačiu audiniu aptrauktą galvūgalį.

BALDINIS AUDINYS 100% MEDVILNĖ HR PUTŲ POLIURETANAS 5 ZONŲ POCKET SPYRUOKLĖS MINI-BONELL SPYRUOKLĖS MEDINIS RĖMAS

Kokybiškas sprendimas už priimtiną kainą. Dviejų spyruoklių blokų sistema. Papildomą patogumą suteikia medvilnės sluoksnis. Minkštoji dalis - high resilience (HR) putų poliuretanas. Galima rinktis iš 6 skirtingų spalvų baldinių audinių. Papildomai galima įsigyti medinį arba baldiniu audiniu aptrauktą galvūgalį.


KUŠETES KUŠETĖ

BLACK MULTIPOCKET

29cm

VIDUTINIS KIETUMAS

BALDINIS AUDINYS 100% MEDVILNĖ HR PUTŲ POLIURETANAS 7 ZONŲ MULTIPOCKET SPYRUOKLĖS MINI-BONELL SPYRUOKLĖS MEDINIS RĖMAS

„Premium“ klasės lovos sprendimas su Multipocket spyruoklėmis. Dviejų spyruoklių blokų sistema. Papildomo patogumo suteikia medvilnės sluoksnis. Minkštoji dalis - high resilience (HR) putų poliuretanas. Galima rinktis iš 6 skirtingų spalvų baldinių audinių. Papildomai galima įsigyti medinį arba baldiniu audiniu aptrauktą galvūgalį.

31


CONTINENTAL TIPO LOVOS CONTINENTAL TIPO LOVA

BLUE Continental

35cm

MINKŠTAS

32

Puiki pasirinkimo alternatyva: lovos rėmas ir čiužinys. Susideda iš dviejų apatinių nespyruoklinių kušečių, spyruoklinio čiužinio ir antčiužinio. Apatinių kušečių, spyruoklinio čiužinio ir antčiužinio minkštoji dalis - kokybiškas putų poliuretanas. Gaminio aukštis be kojelių yra 35 cm, galima rinktis iš 160x200 cm ir 180x200 cm. išmatavimų. Rekomenduojamos 18 cm. aukščio kojelės. Galima įsigyti ta pačia medžiaga padengtą galvūgalį.


CONTINENTAL TIPO LOVOS CONTINENTAL TIPO LOVA

RED Continental

48-52cm

spyruoklės 2.0/1.8

spyruoklės 2.1/2.0

VIDUTINIS arba STANDUS STANDUMAS

Sprendimas vertinantiems gerą miegą. Susideda iš dviejų apatinių kušečių su LFK spyruoklėmis, spyruoklinio čiužinio ir antčiužinio. Antčiužinį galima išsirinkti pagal pageidavimą. Apatinės kušetės padengtos kokybišku putų poliuretanu, čiužinys - su 5 zonų kišeninėmis spyruoklėmis bei high resilience (HR) putų poliuretanu. Galima rinktis iš 6 skirtingų spalvų baldinių audinių. Papildomai galima nusipirkti 4 skirtingų tipų galvūgalius bei užsisakyti lovos kišenes, kuriose galima laikyti žurnalus, pultelį, vaistus ir pan. Gaminio aukštis be kojelių yra 48-52 cm, galima rinktis iš 160x200 cm ir 180x200 cm. Rekomenduojamos 10 cm. aukščio kojelės.

33


CONTINENTAL TIPO LOVOS CONTINENTAL TIPO LOVA

BLACK Continental

52-56cm

VIDUTINIS KIETUMAS

34

„Premium“ klasės lovos sprendimas vertinantiems gerą miegą. Susideda iš dviejų apatinių kušečių su LFK spyruoklėmis, spyruoklinio čiužinio ir antčiužinio. Spyruokliniame čiužinyje yra 7 zonų multipocket spyruoklių sistema, padengta high resilience (HR) putų poliuretanu. Antčiužinį galima išsirinkti pagal pageidavimą. Galima rinktis iš 6 skirtingų spalvų baldinių audinių. Papildomai galima nusipirkti 4 skirtingų tipų galvūgalius bei užsisakyti lovos kišenes, kuriose galima laikyti žurnalus, pultelį, vaistus ir pan. Gaminio aukštis be kojelių yra 52-56 cm, galima rinktis iš 160x200 cm ir 180x200 cm išmatavimų. Rekomenduojamos 10 cm. aukščio kojelės.


35


TOP ANTCIUŽINIAI ČIUŽINIO APSAUGA

Higieniški, orą praleidžiantys, bet nepralaidūs vandeniui gaminiai: paklodė ir pagalvės užvalkalas. Tai – drėgmės nepraleidžiantis sluoksnis, dengiamas ant vaikų ir suaugusiųjų čiužinių siekiant užtikrinti higieną.

DaggkÅpa PAKLODĖ IR PAGALVĖS UŽVALKALAS

Galima rinktis įvairius variantus pagalvėms (išmatavimai 40x45 cm ir 50x60 cm), čiužiniams bei vaikų čiužiniams (išmatavimai 60x120 cm ir 70x140 cm). Pagalvėms ir antčiužiniams skirti „Daggkapa“ audiniai yra padengti Lyocell sluoksniais, kuriems pagaminti naudojama greitai auganti eukalipto mediena. Čiužinių ir vaikiškų čiužinių viršus yra padengtas patogiu ir minkštu viršutiniu sluoksniu, pagamintu iš medvilnės ir poliesterio. Viršutinis sluoksnis gali sugerti dvigubai daugiau skysčio nei pats sveria. Paklodę su guma lengva uždėti, ji tvirtai laikosi. Išsaugo unikalias savybes iki 100 skalbimų.

ČIUŽINIO APSAUGA

TOP Hygienic

1,5cm

STRETCH AUDINYS (SU KAMPINĖMIS GUMELĖMIS)

Apsauga Jūsų čiužiniui. Paprastas, dygsniuotas apklotas yra skirtas čiužiniui nuo sutepimo bei prakaito apsaugoti. Kampuose yra gumytės, kuriomis apklotą galima pritvirtinti prie čiužinio. Apklotą galima skalbti iki 40° C temperatūrje.

ANTČIUŽINIS

TOP FOAM

4cm

STRETCH AUDINYS PUTŲ POLIURETANAS STRETCH AUDINYS

Paprastas ir patogus antčiužinis. Antčiužinis susideda iš kokybiško putų poliuretano. Užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.

36


TOP ANTCIUŽINIAI ANTČIUŽINIS

TOP Profiled Foam

6cm

STRETCH AUDINYS PROFILEERITUD POROLOON STRETCH AUDINYS

Palaiko Jūsų kūną. Antčiužinis susideda iš kokybiško profiliuoto putų poliuretano, kuris sudaro vadinamąją „kiaušinio dėklo“ formą ir užtikrina geriausią kūno padėtį lovoje. Čiužinio lygioji pusė yra standesnė, o profiliuota - minkštesnė. Profiliuotas putų poliuretanas gerai užpildo sofos sujungimo tarpus. Užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.

ANTČIUŽINIS

TOP Coco

4cm

STRETCH AUDINYS 100% VILNA KOKOSAS 100% MEDVILNĖ STRETCH AUDINYS Jei čiužinys per minkštas. Antčiužinio sudedamosios dalys yra iš natūralaus kokoso pluošto, kurio dėka visas lovos paviršius tampa tvirtesnis. Dėl tokios struktūros oras juda laisvai ir kūnas prakaituoja mažiau. Papildomam patogumui užtikrinti antčiužinio viena pusė padengta 100% medvilnės sluoksniu (vasaros pusė), kita pusė 100% vilnos sluoksniu (žiemos pusė). Audinys pagamintas naudojant „Sensity™“ technologiją. Užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.

ANTČIUŽINIS

TOP Latex INtense

5cm

STRETCH AUDINYS 100% VILNA LATEKSAS 100% MEDVILNĖ STRETCH AUDINYS Antčiužinis, mažinantis stresą. Antčiužinio audinys, pagamintas naudojant „Intense™“ technologiją, išlaisvina kūną nuo elektrostatinio krūvio. Dėl to sumažėja streso lygis ir miegas yra gilesnis. Antčiužinio sudedamosios dalys yra pagamintos iš natūralaus, elastingo ir atsparaus latekso, kuriame negali veistis dulkių erkės. Papildomo patogumo suteikia vilna vienoje pusėje (žiemos pusė), medvilnė – kitoje pusėje (vasaros pusė). Užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje. 37


TOP ANTCIUŽINIAI ANTČIUŽINIS

TOP HR-foam

5cm

STRETCH AUDINYS 100% VILNA HR PUTŲ POLIURETANAS 100% MEDVILNĖ STRETCH AUDINYS Už įprastą antčiužinį truputį patogesnis antčiužinis. Antčiužinio sudedamosios dalys yra pagamintos iš high resilience (HR) putų poliuretano, kuris yra ilgaamžiškesnis, elastingesnis ir standesnis nei paprastas. Papildomo patogumo suteikia vilna vienoje pusėje (žiemos pusė), medvilnė – kitoje pusėje (vasaros pusė). Šviesus stretch audinys pagamintas naudojant atsparią dulkių erkėms, 100 proc. natūralią „Sensity™“ technologiją, yra minkštas ir malonus kūnui. Užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.

ANTČIUŽINIS

TOP Latex Etno

5cm

STRETCH AUDINYS 100% VILNA LATEKSAS 100% MEDVILNĖ STRETCH AUDINYS Jei mylite patogią ir minkštą lovą. Išskirtine lovą paverčia antčiužinio audinio baltiški motyvai. Antčiužinio sudedamosios dalys yra pagamintos iš labai minkšto „Supersoft™“ latekso, kuris yra elastingas, atsparus, jame nesiveisia dulkių erkės. Antčiužinis iš vienos pusės yra padengtas 100% vilna (žiemos pusė), iš kitos – 100% medvilne (vasaros pusė). Audinys pagamintas naudojant „Sensity™“ technologiją. Užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.

ANTČIUŽINIS

TOP Memory foam

38

7cm

STRETCH AUDINYS 100% MEDVILNĖ PROFILIUOTA VISKOELASTINĖ MEDŽIAGA 100% VILNA STRETCH AUDINYS Antčiužinis skirtas vertinantiems miego kokybę. Antčiužinio sudedamoji dalis yra profiliuota viskoelastinė medžiaga, kuri, reaguodama į kūno šilumą ir svorį, maksimaliai atpalaiduoja raumenis ir sąnarius. Profiluota pusė yra minkštesnė, kita pusė standesnė – tokiu būdu galima išsirinkti patogiausią minkštumo lygį. Audinys pagamintas naudojant „Sensity™“ technologiją. Papildomo patogumo suteikia vilna vienoje (žiemos) pusėje, medvilnė – kitoje (vasaros) pusėje. Užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.


TOP ANTCIUŽINIAI ANTČIUŽINIS

TOP Latex Tempsmart

7cm

STRETCH AUDINYS 100% VILNA LATEKSAS 100% MEDVILNĖ STRETCH AUDINYS

Išskirtinis „Sleepwell“ antčiužinis. „TempSmart™" padeda žmogaus kūnui išlaikyti optimalią miegojimo temperatūrą. Antčiužinio viduje yra storas (5 cm) latekso sluoksnis, paverčiantis lovą itin patogia. Čiužinys iš vienos pusės yra padengtas 100% vilna, iš kitos – 100% medvilne. Užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40° C temperatūroje.

39


MEDINIAI RĖMAI Medinis rėmas yra geras sprendimas, ypač jei pageidaujate turėti praktišką, bet išskirtinės išvaizdos miegojimo vietą. Prie lovos rėmo lengvai pritvirtinsite tinkamą galvūgalį. Be to, rėmas leidžia čiužinį apversti – tai itin svarbu tada, kai čiužinio pusės yra skirtingo minkštumo.

LOVŲ LAMELINĖS GROTELĖS Lamelinės grotelės – tai įprastose lovose naudojamas pagrindas čiužiniui. Rėmas ST yra klasikinės grotelės, turinčios iš beržo medienos pagamintas lenktas fanerines juosteles. Kiekviena juostelė įmauta į plastmasinį antgalį. „Sleepwell“ kolekcijoje yra ir motorinės grotelės. Valdant pultą galima reguliuoti lovos dalis, tenkančias nugarai ir kojoms. Pakeliant galvūgalio pusę galima susikurti patogią padėtį skaitymui, o pakeliant kojūgalį – pagerinti kraujotaką kojose. Rėmui, turinčiam variklį, tinka lankstūs spyruokliniai ir nespyruokliniai čiužiniai.

KOJELĖS „Sleepwell“ asortimente yra keturių tipų kojelės: „U“ formos, lazdelės formos, cilindro (kūgio) formos bei metalinės kojelės. Iš faneros pagamintos „U“ formos kojelės yra labai tvirtos, natūralios spalvos. Kojelių aukštis – 25 cm. Rekomenduojama jas naudoti apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose. Lazdelės formos kojelės yra pačios paprasčiausios, natūralios spalvos. Kojelių aukštis – 24 cm. Kūgio formos kojelės yra keturių briaunų, tvirtos, padengtos tonuotu beicu (ąžuolo, wenge ir natūralios spalvos). Kojelių aukštis – 10 ir 18 cm. Metalinės kojelės yra vamzdelio formos, aukštis – 10 cm. 40

8cm

12cm

17cm

Mediniai rėmai yra 3 skirtingų rūšių: „BLUE“ serijoje yra 8 cm aukščio rėmas, „RED“ serijoje –12 cm aukščio rėmas, „BLACK“ serijoje – 12 cm aukščio rėmas, ant kurio uždėtas 5 cm putų poliuretanas.


PAGALVĖS „Sleepwell“ kolekcijoje yra dviejų tipų pagalvės, pagamintos iš viskoelastinės medžiagos ir latekso. Viskoelastinėspagalvės gerai tinka miegantiems ant šono, nes pagalvė turi kaklą prilaikančią formą. Pagalvė leidžia pasirinkti norimą aukštį – viena pusė yra aukštesnė, kita žemesnė. Latekso pagalvė yra perforuota, todėl gerai „kvėpuoja“ ir yra elastinga. Pagalvės išskirtinė savybė yra ta, kad ji niekada neįdumba ir nepakeičia savo formos kaip kad plunksnų pagalvė. Galima rinktis skirtingo aukščio latekso pagalves. Tiek viskoelastinės, tiek latekso pagalvės yra netinkama terpė daugintis dulkių erkėms.

LOVOS KIŠENĖS Prie „Continental“ tipo lovų papildomai galima užsisakyti lovos kišenes, kuriose galima laikyti žurnalus, pultelį, vaistus ir pan. Lovų kišenės yra 6 baldinio audinio spalvų, atitinkančių „Continental” tipo lovų spalvas.

41


GALVŪGALIAI Galvūgaliai naudojami „Continental“ tipo lovoms ir kušetėms. Naudojant galvūgalį lengvai gaunama pilnai sukomplektuota lova.

65cm

Kušetėms „Sleepwell“ prekių asortimente skirtas paprastas ir kokybiškas laminuoto beržo galvūgalis su natūraliu ir wenge tonu. Galvūgaliai skirti 80, 90, 120, 140 ir 160 cm pločio kušetėms. „Sleepwell“ kolekcijoje atsirado Skandinavijoje populiarėjantys baldiniu audiniu aptraukti galvūgaliai kušetėms bei „Continental“ tipo lovoms. Tai – naujas sprendimas. Skirtingo dizaino ir spalvų galvūgaliai yra aukštos kokybės ir tinka kiekviename interjere. „Continental“ tipo lovoms skirti 160 ir 180 cm pločio keturių tipų ir 6 spalvų galvūgaliai.

95cm

Kušečių galvūgaliai iš medžio.

SOLHALL / BROWN

BLUE kušetės galvūgalis aptrauktas vienos spalvos audiniu.

RED ir BLACK kušetės galvūgalis aptrauktas baldiniu audiniu.Galima rinktis iš 6 skirtingų spalvų baldinių audinių.

KRONANG / DARK GREY

130cm ANGHAGEN / LIGHT GREY

BACKANG / BEIGE

RED ir BLACK „Continental“ tipo lovų galvūgaliai. Galima rinktis iš 6 skirtingų spalvų baldinių audinių.

42


KAIP IŠSIRINKTI ČIUŽINĮ? Kušetė ar spyruoklinis čiužinys? Su antčiužiniu ar be jo? O gal „Continental“ tipo lova? Minkšta? Kieta? Čiužiniuose naudojamos įvairios spyruoklių sistemos, paminkštinimo ir pamušalo kombinacijos, todėl modeliai skiriasi vienas nuo kito. Labai svarbu, kad renkantis čiužinį būtų galima jį išbandyti. Tikrai neužtenka vien paliesti čiužinį ar jo pavyzdį ranka. Būtinai reikia atsigulti ir išbandyti kelis skirtingus čiužinius. Nors visų mūsų kūno formos yra skirtingos, stuburas miegant ant šono turi išlikti tiesus, kad raumenys ir sąnariai galėtų atsigauti, kraujotaka būtų geresnė. Prieš renkantis čiužinį ir perkant jį parduotuvėje, verta apgalvoti, koks turėtų būti naujasis čiužinys – minkštesnis ar kietesnis už turimą, platesnis, siauresnis ar ilgesnis, toks pat kaip ir buvęs, o gal svajojate apie komfortišką „Continental“ tipo lovą? Ar reikia atkreipti dėmesį į sveikatos problemas, alergiją, nugaros skausmus?

Keletas patarimų, kuriuos pravartu prisiminti bandant čiužinį parduotuvėje: 1. Jauskitės laisvai, nusivilkite paltą, nusiaukite batus, atlaisvinkite kaklaraištį. 2. Atsigulkite ir išbandykite įvairias padėtis. Pasirinkite savo mėgstamą miego pozą, jauskitės kaip namuose prieš užmigdamas. Būtinai pagulėkite ir ant pilvo, ir ant nugaros. 3. Pajuskite kūno iškilumus. Gulėdamas ant nugaros, pabandykite po ja pakišti ranką. Jei galite tai padaryti be pastangų ir dar lieka tarpas tarp nugaros ir čiužinio, tai šis čiužinys per kietas. Ir atvirkščiai: jei ranka sunkiai telpa tarp kūno ir čiužinio, šis čiužinys yra per minkštas. 4. Gulėkite ant šono ir bandykite išlaikyti pusiausvyrą. Jei lengvai krypstate į vieną ar kitą pusę, čiužinys yra per kietas. Jei lova pernelyg įdubusi, apsiversti sunku, čiužinys yra per minkštas. 5. Išbandykite pagrindinį čiužinį su įvairiais antčiužiniais ir pajuskite jų skirtumus. 6. Apibendrinkite bandymų metu įgytą patirtį ir išbandykite kitą čiužinį.

Klaidinga! Jei čiužinys per minkštas, kūnas per giliai įdumba į čiužinį – tokia padėtis išlenkia stuburą kaip lanką.

Klaidinga! Jei čiužinys per kietas, klubai ir pečių juosta negali pakankamai nugrimzti į čiužinį, o juosmuo negauna atramos. Šiuo atveju stuburas irgi būna nenatūraliai išlinkęs.

Teisinga! Čiužinys suteikia juosmeniui reikiamą atramą – pečiai bei klubai gali pakankamai gerai nugrimzti į čiužinį.

43


CIUŽINIŲ TECHNINIAI DUOMENYS MODELIS

SPYRUOKLIŲ SISTEMA

KIETUMAS

UŽVALKALO AUDINYS

AUDINIO SAVYBĖS

UŽPILDAS (mm)

PAPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

AUKŠTIS (cm)

BLUE BONELL

bonell

minkštas

poliesteris

-

putų poliuretanas 20 + veltinis

-

18

BLUE POCKET

5 zonų pocket

vidutinis

poliesteris

-

putų poliuretanas 20

-

18

BLUE ORTHOPEDIC

5 zonų pocket

labai kietas ir vidutinis

poliesteris

-

profiliuotas putų poliuretanas 50 / kokosas 5 + putų poliuretanas 10

-

20

RED POCKET

5 zonų pocket

kietas arba vidutinis

viskozė / poliesteris

Sensity

HR putų poliuretanas 30

vilna / medvilnė

20

RED POCKET MEMORY

5 zonų pocket

kietas arba vidutinis

viskozė / poliesteris

Sensity

HR putų poliuretanas 30 / viskoelastinė medžiaga 30 + putų poliuretanas 20

-

22

RED POCKET ETNO

5 zonų pocket

vidutinis

viskozė / poliesteris

Sensity

lateksas 30

vilna / medvilnė

20

RED ORTHOPEDIC

5 zonų pocket

labai kietas ir vidutinis

viskozė / poliesteris

Sensity

profiliuotas HR putų poliuretanas 40 / kokosas 20

medvilnė

20

RED POCKET INDIVIDUALITY

5 zonų pocket

vidutinis / minkštas

poliamidas / poliesteris / Intense

Intense

putų poliuretanas 35

-

21

BLACK MULTIPOCKET

7 zonų multipocket

vidutinis

Lyocell / poliesteris

Sensity

HR putų poliuretanas 30

vilna / medvilnė

20

BLACK MULTIPOCKET LUX

7 zonų multipocket

vidutinis

viskozė / poliesteris

TempSmart

lateksas 50 / profiliuota viskoelastinė medžiaga 50

medvilnė

25

BLUE BONELL

bonell

minkštas

polipropilenas / poliesteris

-

putų poliuretanas 20 + veltinis

-

24

BLUE POCKET

5 zonų pocket

vidutinis

polipropilenas / poliesteris

-

putų poliuretanas 20

-

24

RED POCKET

5 zonų pocket / mini-bonell

vidutinis

skirtingi baldiniai audiniai

-

HR putų poliuretanas 30

medvilnė

29

BLACK MULTIPOCKET

7 zonų multipocket / minibonell

vidutinis

skirtingi baldiniai audiniai

-

HR putų poliuretanas 30

medvilnė

29

CIUŽINIAI

KUŠETES

Matmenys (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galima užsisakyti ir nestandartinių gaminių. Continental tipo lovos matmenys (cm) yra 160x200 ir 180x200. Galima užsisakyti ir nestandartinį 190 cm ir 210 cm ilgį. Kušetės ir medinių rėmų matmenys yra 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200. Galima užsisakyti ir nestandartinį ilgį 190 ir 210. Nestandartiniams ilgiams virš 200 cm užvalkalo raštas gali eiti skirtinga kryptimi nei standartinio dydžio gaminio. 44


MODELIS

SPYRUOKLIŲ SISTEMA

KIETUMAS

UŽVALKALO AUDINYS

AUDINIO SAVYBĖS

UŽPILDAS (mm)

PAPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

AUKŠTIS (cm)

CONTINENTAL TIPO LOVOSLOVOS BLUE CONTINENTAL kušetė

-

labai kietas

polipropilenas / poliesteris

-

putų poliuretanas 50

-

13

BLUE CONTINENTAL čiužinys

bonell

minkštas

polipropilenas / poliesteris

-

putų poliuretanas 20 + veltinis

-

18

RED CONTINENTAL kušetė

LFK

vidutinis

skirtingi baldiniai audiniai

-

putų poliuretanas 20 + veltinis

-

24

RED CONTINENTAL čiužinys

5 zonų pocket

kietas arba vidutinis

skirtingi baldiniai audiniai

-

HR putų poliuretanas 30

-

20

BLACK CONTINENTAL kušetė

LFK

vidutinis

skirtingi baldiniai audiniai

-

putų poliuretanas 20 + veltinis

-

28

BLACK CONTINENTAL čiužinys

7 zonų multipocket

vidutinis

skirtingi baldiniai audiniai

-

HR putų poliuretanas 30

TOP HYGIENIC

-

-

poliesteris

-

-

-

1.5

TOP FOAM

-

-

poliesteris

-

putų poliuretanas 30

-

4

TOP PROFILED FOAM

-

-

poliesteris

-

profiliuotas putų poliuretanas 50

-

6

TOP COCO

-

-

viskozė / poliesteris

Sensity

kokosas 20

vilna / medvilnė

5

TOP LATEX INTENSE

-

-

poliamidas / poliesteris / Intense

Intense

lateksas 30

vilna / medvilnė

5

TOP HR-FOAM

-

-

viskozė / poliesteris

Sensity

HR putų poliuretanas 30

vilna / medvilnė

5

TOP LATEX ETNO

-

-

viskozė / poliesteris

Sensity

lateksas 30

vilna / medvilnė

5

TOP MEMORY-FOAM

-

-

Lyocell / poliesteris

Sensity

Profiliuota viskoelastinė medžiaga 50

vilna / medvilnė

7

TOP LATEX TEMPSMART

-

-

viskozė / poliesteris

TempSmart

lateksas 50

vilna / medvilnė

7

20

ANTCIUŽINIAI

45


DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI Ar rinktis kietesnį, ar minkštesnį čiužinį?

Kodėl čiužiniuose naudojamas lateksas?

Kokią reikšmę miegojimo patogumui turi lamelinės grotelės?

Plačiai paplitusi nuomonė: kuo čiužinys kietesnis, tuo geriau. Tačiau svarbu tai, kaip čiužinys prisitaiko prie kūno. Išbandykite įvairius čiužinius, pajuskite, koks labiausiai tinka Jūsų kūnui.

Lateksas yra iš kaučiukmedžio sulčių išgauta natūrali medžiaga, labai patvari ir elastinga, puikiai tinkanti sluoksniams tarp spyruoklių ir audinio. „Sleepwell“ čiužiniuose naudojamas lateksas yra specialiai apdorotas, išplautas ir išdžiovintas. Todėl medžiaga gerai praleidžia orą, yra minkšta ir patvari.

Lamelinės grotelės leidžia išryškinti geriausias čiužinio savybes ir užtikrina jo ilgaamžiškumą. Patariame naudoti lamelines groteles, kuriose tarpas tarp juostelių yra 25-63 mm. Nenaudokite fanerinio arba medžio plokštės karkaso, nes jis neleidžia čiužiniui „kvėpuoti“.

Čiužinys turi prisitaikyti prie kūno formų, o ne atvirkščiai!

Kam reikia antčiužinio? Antčiužinis suteikia kūnui papildomą komfortą, apsaugo pagrindinį čiužinį ir prailgina jo tarnavimo laiką. Reikalui esant antčiužinį yra lengva ir nebrangu pakeisti. Mūsų asortimente esančius visus antčiužinių užvalkalus galima skalbti. Jei Jūsų lovoje yra du čiužiniai, antčiužinis uždengs nepatogų tarpą tarp jų.

Kodėl čiužiniuose naudojamas putų poliuretanas?

Ar spyruoklinį čiužinį reikia kartkartėmis apversti? Čiužinį reikėtų vartyti, nes jo medžiagoms reikia atgauti ankstesnę formą. Daugelis mūsų čiužinių yra dvipusiai: vilnos pusė žiemą išlaiko šilumą, medvilninė pusė vasarą gerai praleidžia orą. Todėl čiužinį rekomenduojama apversti bent kartą per pusmetį. Periodiškas čiužinio apvertimas prailgina ir jo naudojimo laiką!

Šiuolaikinis putų poliuretanas yra labai tinkama medžiaga čiužiniams: praleidžia orą, nesusiguli ir nesugeria kvapų.

Greta miegantis nori kitokio čiužinio. Ką daryti?

Per pastaruosius 10-20 metų putų poliuretano gamyba taip patobulėjo, kad dabar jis yra pasaulyje tarp plačiausiai naudojamų paminkštinimo medžiagų.

Lengviausia nusipirkti du skirtingus čiužinius ir ant jų uždėti antčiužinį. Tada kiekvienas miega ant sau tinkančio čiužinio, o antčiužinis nesusilpnina spyruoklinio čiužinio savybių.

Putų poliuretanas ypač tinka alergiškiems žmonėms, nes ši medžiaga yra labai nepalanki terpė dulkių erkėms veistis. Mūsų gaminiuose naudojamą putų poliuretaną patvirtino Estijos alergologų draugija.

Tas pats sprendimas tinka ir kušetėms – jas galima sujungti sąvarža arba lovūgaliu ir uždengti bendru antčiužiniu. Jei to nenorite daryti – „Sleepwell Pocket Individuality” – čiužinys, kurio vienas šonas kietesnis, o kitas minkštesnis.

46

100 proc. lateksiniai arba putų poliuretano čiužiniai turėtų būti dedami ant lamelinių grotelių, kurios privalo turėti bent 28 juosteles.

Kaip dažnai čiužinį reiktų keisti? Rekomenduojame keisti čiužinį vidutiniškai kas 5-7 metus.

Kaip išsirinkti lovą? Nesirinkite čiužinio vien iš katalogo, o nueikite į parduotuvę ir išbandykite! Paprašykite pardavėjo Jums paaiškinti lovų ir čiužinių savybes bei skirtumus. Bandydami čiužinį pagulėkite tokia poza, kuria paprastai užmiegate. Prieš galutinai pasirinkdami, būtinai išmėginkite kelias skirtingas lovas. Pasirinkite tokią lovą, kurioje jaučiatės tikrai patogiai.


47


Fotografas: Katrin Press Stilistė: Britt Samoson Makiažas: Mammu Modeliai Johanna, Grete, Jaano, Uko, Otto, Enel & Tom Olaf Patalynė: Hemtex, drabužiai H&M, interjero elementai Aatrium Sisustuskaubamaja Apipavidalinimas: AD Angels

48


Sleepwell

Hilding Anders Baltic AS Loomäe tee 10, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa 75306, Estija tel +372 624 8098 / +372 517 3633 faksas +372 624 8057 A. Juozapavicˇiaus 9a-169, LT-09310 Vilnius, Lietuva tel +370 655 49895 faksas +370 5 2041212 www.sleepwellbed.com

GRAŽI DIENA PRASIDEDA PO SALDŽIOS NAKTIES

Sleepwell prekių katalogas 2017  
Sleepwell prekių katalogas 2017  
Advertisement