Page 1

ВИСОКОЕФЕКТИВНИЙ ДОГЛЯД ЗА БІЛИЗНОЮ НОВЕ ПОКОЛІННЯ ПРА ЛЬНИХ ТА СУ ШИЛЬНИХ МАШИН

201 2


2

Відчуття неймовірної білизни з

UltraWHITE


3

В інноваційній програмі UltraWhite, що спеціально налаштовується відповідно до типу білизни, використані знання та досвід експертів Gorenje. У поєднанні з правильним вибором методу прання SensoCARE вона є свідченням чудового розуміння сучасних потреб споживачів. Ефективність пральної машини ґрунтується на технології SensorIQ, що

автоматично оптимізує процес прання та гарантує безпечну експлуатацію. Відмінний догляд за білизною забезпечується в максимально короткий термін за мінімальних витрат електроенергії. • Чудова енергоефективність класу A-50% • Логічний вибір програм та інших налаштувань

• •

• •

SensoCARE — 4 режими прання Спеціальні програми, які налаштовані відповідно до типу білизни Ретельно продумані ергономічні рішення Високоякісні міцні матеріали й компоненти


4

Високоефективний догляд за білизною

Для відмінного догляду за білизною потрібне правильне поєднання температури, кількості води, часу, миючого засобу та частоти обертів барабану. Завдяки багаторічному досвіду та знанням, експертам Gorenje вдалося розробити інноваційне рішення для ефективного догляду за білою білизною — спеціальну програму UltraWhite. Сукупність перелічених вище чотирьох параметрів забезпечує бездоганну білизну одягу при низькій температурі прання. Пральні машини Gorenje гарантують чудовий результат прання будь-якої білизни.

Програма UltraWHITE

ЗБЕРЕЖЕННЯ БІЛОГО КОЛЬОРУ ДЕЛІКАТНОЇ БІЛИЗНИ Програма UltraWHITE призначена для догляду за білими делікатними тканинами, такими як синтетика, шовк, нейлон, мереживо, які не можна прати при низьких температурах через їх специфічні особливості. Прання білизни відбувається при температурі не вище 30 °C завдяки налаштованому ритму обробки в барабані та більшій кількості води. Через звичайне регулярне прання білі тканини стають сіруватими або жовтуватими та втрачають свою білизну. Завдяки програмі UltraWHITE Ваш білий одяг залишатиметься білим.


5

SensorIQ технологія

ЗАВЖДИ ОПТИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ, ВОДИ ТА ЧАСУ. Пральні машини Gorenje оснащено великою кількістю датчиків для постійного контролю за процесом прання. На основі зібраної інформації інтелектуальна технологія SensorIQ автоматично налаштовує процес прання відповідно до вибраної програми, типу та ваги білизни. Оптимальні результати, а також значне заощадження електроенергії, води та часу гарантовано.

TOTALWEIGHT — АВТОМАТИЧНЕ РОЗПІЗНАВАННЯ ВАГИ БІЛИЗНИ. За допомогою датчика ваги пральна машина автоматично налаштовує програму прання відповідно до фактичної кількості білизни в барабані. Окрім заощадження води та електроенергії, ця програма забезпечує безшумну роботу машини та подовжує термін її експлуатації. Датчик піноутворення — завдяки постійному контролю за кількістю піни машина за потреби вмикає додаткові цикли полоскання. Кількість води в кожному циклі прання автоматично налаштовується відповідно до типу білизни, що забезпечує найефективніше прання та догляд.

OptiDrum — бездоганний стан Вашої білизни

ВІДМІННИЙ СТАН БІЛИЗНИ Інноваційний дизайн барабана, виготовленого з нержавіючої сталі, забезпечує ефективний рух білизни під час процесу прання. Великий об’єм барабана спрощує прання навіть дуже великої кількості білизни. Розмір, форма та кількість отворів на стінках барабана сприяють меншому споживанню води та електроенергії.

Лопаті у формі тривимірної хвилі делікатно проштовхують білизну до задньої стінки барабана, після чого піднімають її вгору. Похиле внутрішнє скло дверцят також сприяє цьому процесу. Барабан OptiDrum гарантує найкращий догляд за Вашою білизною.


6

ДОГЛЯД ЗА БІЛИЗНОЮ

З ВРАХУВАННЯМ ВАШИХ ПОТРЕБ


7

Режими прання SensoCARE

ПОВНІСТЮ НАЛАШТОВАНИЙ ПРОЦЕС ПРАННЯ. У пральних машинах Gorenje можна вибрати режим прання, який найкраще відповідає Вашим потребам. Якщо переважно Ви користуєтеся звичайними програмами («Бавовна», «Синтетика», «Змішана», «Делікатна», «Вовна»), можна вибрати один із чотирьох різних режимів прання. Режими NormalCARE, EcoCARE, TimeCARE і AllergyCARE розроблено для забезпечення відмінних результатів прання та бездоганного догляду за білизною.

• • •

NormalCARE: попередньо встановлений режим прання для нормального щоденного використання з оптимальним поєднанням витрат електроенергії та часу. EcoCARE: прання білизни з використанням меншої кількості води та меншим енергоспоживанням. TimeCARE: підвищена інтенсивність для ефективного прання за максимально короткий час. AllergyCARE: режим прання для користувачів із чутливою шкірою; більша кількість води для відмінного полоскання білизни.


8

Просте управління

ДОГЛЯД ЗА БІЛИЗНОЮ У ТРИ КРОКИ. Ергономічна похила панель управління забезпечує чудову оглядовість і контроль за процесом прання та вибраними налаштуваннями. Вона також дає змогу легко вибрати потрібну програму, режим прання та інші спеціальні налаштування. Вибір налаштування здійснюється в логічній послідовності — зліва направо. Щоб отримати доступ до програм, які використовуються

Відмінна енергоефективність

Такі інноваційні рішення, як ефективні алгоритми програми, барабан OptiDrum, ефективна система замочування QuickWet, а також інтелектуальна технологія на основі датчиків SensorIQ забезпечують відмінну енергоефективність. Найкращі моделі Gorenje відзначаються рейтингом A-50%, тобто вони використовують набагато менше електроенергії, ніж прилади класу енергоспоживання А.

найчастіше, потрібно повернути вправо ергономічний перемикач програм, розташований у центрі панелі управління. У преміум моделях на панелі управління є LCDдисплей, на якому можна вибрати чотири різні режими прання. Наявні також додаткові функції. Після вибору потрібних функцій залишається натиснути кнопку «Старт». На LCD-дисплеї можна вибрати потрібну мову з 32 попередньо встановлених.

Дуже великий об’єм завантаження: 9 кг Барабан великого об’єму вміщує до 9 кг білизни, що дає змогу оптимізувати завантаження та досягти бездоганних результатів прання. Дуже великий дверний отвір (34 см) з ергономічними дверцятами полегшує завантаження та виймання білизни з барабана, навіть якщо це ковдри, постільна білизна або інші великі речі. Найкращі моделі оснащено підсвічуванням, яке вмикається після відкриття дверцят, забезпечуючи кращу оглядовість вмісту барабана.


9

Програми, які налаштовані відповідно до типу білизни

ВІДПОВІДНА ПРОГРАМА ДЛЯ КОЖНОГО ТИПУ БІЛИЗНИ. У пральних машинах Gorenje є кілька програм прання та температурних режимів. Програми, які використовуються найчастіше («Бавовна», «Синтетика», «Змішана», «Вовна»), знаходяться праворуч від перемикача, а ліворуч — спеціальні програми, які налаштовані відповідно до типу білизни. Окрім інноваційної програми UltraWhite, у пральній машині також є програми PerfectBlack, BioWash, NightWash, QuickWash і дві легко настроювані програми MyFavourite.

UltraWHITE: програма для ефективного догляду за делікатними білими речами зі збереженням бездоганної білизни при температурі 30 °C PerfectBlack: прання при температурі 30 °C з використанням рідкого миючого засобу, щоб чорний колір залишався дійсно чорним. BioWash: програма для любителів природнього способу прання з використанням кульок для прання BioBall.

NightWash: програма, розроблена для прання вночі. Налаштований ритм прання в барабані та цикл віджиму забезпечують безшумну роботу під час її використання. QuickWash: програма, завдяки якій одяг буде випрано за 17 хвилин при температурі 30 °C. MyFavorite: дає змогу зберегти дві налаштовані користувачем програми. Потрібно лише вибрати відповідну програму, налаштувати потрібні параметри та зберегти їх.

TimeComfort

ПРОЦЕС ПРАННЯ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ТОДІ, КОЛИ ВАМ ПОТРІБНО. У більшості пральних машин можна запрограмувати цикл прання аж за 24 години до його початку. Окрім функції StartDelay, у преміум моделях є функція EndTime , яка дає змогу встановити потрібний час завершення циклу прання. Залежно від вибраної програми, машина автоматично вирахує потрібний час початку прання. Ця функція дає змогу отримати випрану білизну у зручний для сушіння час.

StainExpert

ВИВЕДЕННЯ СТІЙКИХ ПЛЯМ. Неправильно підібраний режим прання часто сприяє ще більшому в’їданню плями у тканину, зменшуючи шанси вивести її під час наступних циклів прання. В моделях Gorenje є спеціальна функція для ефективного виведення найпоширеніших типів стійких плям. Виберіть найбільш придатну з чотирьох доступних груп плям, щоб забезпечити ефективне прання білизни.

• • •

Фрукти: апельсини, полуниця, банани, томатний соус, фруктові суміші тощо Кава: чай, кава, какао, шоколад, йогурт, спагеті, помада тощо Вино: червоне вино, фруктові соки насичених кольорів, чорниця, буряк, чорнило тощо Органіка: жир, олія, масло, яйця, кров, трава тощо


10

Вдосконалений нагрівальний елемент

МЕНШЕ НАКОПИЧЕННЯ ВАПНЯКОВОГО НАЛЬОТУ ТА БІЛЬШИЙ СТРОК ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Завдяки нікельованому покриттю поверхня нагрівального елемента дуже гладенька, що сприяє меншому накопиченню вапнякового нальоту. Порівняно зі звичайними нагрівачами має довший термін експлуатації та покращує роботу пральної машини. Це ще раз свідчить про якість машини та забезпечує більший термін використання.

ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ На пральні машини Gorenje не лише приємно дивитися, їх також приємно слухати. Передбачені звукові сигнали та високоякісні динаміки забезпечують приємне користування пральною машиною. Особливу увагу приділено рухові перемикача програм, кнопок вибору функцій, дозатора миючого засобу та дверцят приладу.

Ефективний і безпечний для довкілля двигун PowerDrive

Міцний бак

ЕФЕКТИВНИЙ, БЕЗШУМНИЙ І ПОТУЖНИЙ ДВИГУН ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ.

БАК ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ ВИГОТОВЛЕНО З ДУЖЕ МІЦНОГО МАТЕРІАЛУ.

Пральні машини з частотою обертів віджиму 1200 об./хв. і завантаженням до 9 кг оснащено високоефективним двигуном з електронним управлінням, який порівняно з універсальним електричним двигуном є більш надійним і безшумним. Мінімальне використання електроенергії та обробка великих об’ємів білизни сприяють більшому терміну експлуатації. Двигун дуже ефективний, оскільки його максимальна потужність досягається надзвичайно швидко.

Пральні машини з підвищеною частотою віджиму та великим об’ємом завантаження обладнано баком, виготовленим із матеріалу FiberTech. Цей матеріал має чудові механічні властивості та надзвичайно стійкий до температури та дії хімічних засобів. Порівняно з баками з нержавіючої сталі цей бак є стійким до корозії. Інші моделі обладнано баком із високотехнологічного матеріалу CarboTech, який має виняткову міцність, а тому підходить для моделей зі швидкістю віджиму 1400 об./хв.

Оцинкований корпус

ЯКІСНИЙ ЗАХИСТ ДЛЯ ДОВГОГО ТЕРМІНУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Пральні машини Gorenje, як і автомобілі, мають захисне, безпечне для довкілля покриття. Тривалий термін експлуатації приладу та ефективний захист від корозії гарантовано.


11

Захист від перегрівання двигуна Безпечна робота двигуна для відмінної продуктивності. Перегрівання двигуна внаслідок завеликого завантаження або надмірної кількості води може призвести до його несправності. Для запобігання виникненню таких несправностей двигуни оснащено механічним захистом від перегрівання. У випадку перегрівання система захисту вимикає двигун, щоб уникнути перегрівання або пошкодження.

Блокування від дітей Безпека ваших дітей. Дверцята пральної машини не можна відкрити під час циклу прання. Для додаткової безпеки машину також можна заблокувати, просто натиснувши комбінацію кнопок на панелі управління.

Повний захист від протікання Total AquaStop Пральні машини Gorenje оснащено системами, які запобігають протіканню води та захищають електронні компоненти від пошкодження. • Total Aqua Stop: деякі моделі оснащено спеціальним датчиком, установленим у нижній частині пральної машини. У випадку протікання датчик миттєво перекриває електричний клапан впускного шланга з метою вимкнення подачі води у прилад.

Розумні ергономічні рішення •

Похила панель управління для зручного використання програм

Зрозумілі назви програм

Ергономічна ручка дверцят

Зручний вибір налаштувань

Ергономічний дозатор миючого засобу

Збільшений діаметр дверного отвору для легкого завантаження габаритних речей

Фільтр, який легко чистити

Aqua Stop: моделі оснащено спеціальною механічною системою, яка перекриває подачу води в бак у разі несправності впускного шланга. Захист від переливу: у разі неналежної роботи клапанів дозування води або зависокого рівня води насос починає зливати з бака воду, доки не буде досягнуто оптимальний рівень води для вибраної програми.

Контроль стійкості Стійкість машини під час роботи. Система контролю стійкості забезпечує рівномірний розподіл білизни в барабані. Якщо датчик контролю стійкості фіксує дисбаланс, обертання барабана припиняється для більш рівномірного розподілу білизни.


12

W 9825I Пральна машина

Управління: Електроніка UseLogic, 2 рядковий LСD дисплей, Відстрочка старту, Центральне управління однією рукою, Сервісна Діагностика, JET - система Програми: 31 2 власні програми, Бавовна, Вовна, Міх/Синтетика, Спортивне прання, Біо прання, Нічне прання, Ультрабіле, Суперчорне, Ручне прання (30°), Віджим, Пом'якшення, Полоскання, Прання 17 хвилин Додаткові програми: Попереднє прання, Додаткова вода Самоочистка Режими: Екологічний, Антиалергійний, Швидкий Обладнання: Бак FiberTech, Барабан з нержавіючої сталі, Дверцята Ø 34 см, Акустичний сигнал, Додаткова шумоізоляція, Повний Аквастоп, Освітлення барабану, Power Drive мотор Системи безпеки: Система стабільності контролю (SCS), Блокування від дітей, Захист від переливу води, Сенсор піноутворення, Оцинкований лакований корпус Технічні характеристики/розміри: •

Клас енергоспоживання: A-50%

Клас прання/ віджиму: A / В

Кількість обертів: 1200 об/ хв

Завантаження: 9 кг

Споживання води: 70 л

Рівень шуму: 49/68 дБ(А)

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 60 см


13

W 8624H

W 8403

Пральна машина

Пральна машина

Управління:

Управління:

Електроніка UseLogic, LСD дисплей, Відстрочка

Електроніка UseLogic, LED дисплей, Відстрочка

старту, Центральне управління однією рукою,

старту, Центральне управління однією рукою,

Сервісна діагностика JET - система

Сервісна діагностика, Душ-система

Програми: 23

Програми: 23

2 власні програми, Бавовна, Вовна, Міх/Син-

2 власні програми, Бавовна, Вовна,

тетика, Спортивне прання, Біо прання, Нічне

Міх/Синтетика, Спортивне прання, Біо прання,

прання, Ультрабіле, Суперчорне, Ручне прання

Нічне прання, Ультрабіле, Суперчорне, Ручне

(30°), Віджим, Пом'якшення, Полоскання,

прання (30°), Віджим, Пом'якшення,

Прання 17 хвилин

Полоскання, Прання 17 хвилин

Додаткові програми:

Додаткові програми:

Попереднє прання, Додаткова вода

Попереднє прання, Додаткова вода

Самоочистка

Самоочистка

Режими:

Режими:

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Обладнання:

Обладнання:

Бак FiberTech, Барабан з нержавіючої сталі,

Бак FiberTech, Барабан з нержавіючої сталі,

Дверцята Ø 34 см, Акустичний сигнал, Част-

Дверцята Ø 34 см, Акустичний сигнал,

ковий аквастоп, Додаткова шумоізоляція,

Частковий аквастоп, Додаткова шумоізоляція,

Освітлення барабану Системи безпеки:

Системи безпеки:

Система стабільності контролю (SCS),

Система стабільності контролю (SCS),

Блокування віддітей, Захист від переливу води,

Блокування від дітей, Захист від переливу води,

Сенсор піноутворення, Оцинкований лакований

Сенсор піноутворення, Оцинкований лакований

корпус

корпус

Технічні характеристики/розміри:

Технічні характеристики/розміри:

Клас енергоспоживання: A-40%

Клас енергоспоживання: A+++

Клас прання/ віджиму: A / В

Клас прання/ віджиму: A / С

Кількість обертів: 1200 об/ хв

Кількість обертів: 1000 об/ хв

Завантаження: 8 кг

Завантаження: 8 кг

Споживання води: 61 л

Споживання води: 61 л

Рівень шуму: 58/69 дБ(А)

Рівень шуму: 59/72 дБ(А)

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 60 см

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 60 см


14

W 6843L/S

W 6823L/S

W 6643N/S

Пральна машина

Пральна машина

Пральна машина

Управління:

Управління:

Управління:

Електроніка UseLogic, 2 рядковий LСD дисплей

Електроніка UseLogic, 2 рядковий LСD дисплей

Електроніка UseLogic, LСD дисплей, Відстрочка

Відстрочка старту, Центральне управління

Відстрочка старту, Центральне управління

старту, Центральне управління однією рукою,

однією рукою Сервісна діагностика

однією рукою Сервісна діагностика,

Сервісна діагностика, Душ-система

Душ-система

Душ-система

Програми: 31

Програми: 31

Програми: 23

2 власні програми, Бавовна, Вовна,

2 власні програми, Бавовна, Вовна,

2 власні програми, Бавовна, Вовна,

Міх/Синтетика, Спортивне прання, Біо прання,

Міх/Синтетика, Спортивне прання, Біо прання,

Міх/Синтетика, Спортивне прання, Біо прання,

Нічне прання, Ультрабіле, Суперчорне, Ручне

Нічне прання, Ультрабіле, Суперчорне, Ручне

Нічне прання, Ультрабіле, Суперчорне,

прання (30°), Віджим, Пом'якшення,

прання (30°), Віджим, Пом'якшення,

Ручне прання (30°), Віджим, Пом'якшення,

Полоскання, Прання 17 хвилин

Полоскання, Прання 17 хвилин

Полоскання, Прання 17 хвилин

Додаткові програми:

Додаткові програми:

Додаткові програми:

Попереднє прання, Додаткова вода

Попереднє прання, Додаткова вода

Попереднє прання, Додаткова вода

Самоочистка

Самоочистка

Самоочистка

Режими:

Режими:

Режими:

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Обладнання:

Обладнання:

Обладнання:

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої Сталі,

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої Сталі,

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої сталі,

Дверцята Ø 34 см, Акустичний сигнал,

Дверцята Ø 34 см, Акустичний сигнал,

Дверцята Ø 34 см, Акустичний сигнал,

Додаткова шумоізоляція, Частковий Аквастоп

Додаткова шумоізоляція, Частковий Аквастоп

Додаткова шумоізоляція

Системи безпеки:

Системи безпеки:

Системи безпеки:

Система стабільності контролю (SCS),

Система стабільності контролю (SCS),

Система стабільності контролю (SCS),

Блокування від дітей, Захист від переливу води,

Блокування від дітей, Захист від переливу води,

Блокування від дітей, Захист від переливу води,

Сенсор піноутворення, Оцинкований лакований

Сенсор піноутворення, Оцинкований лакований

Сенсор піноутворення, Оцинкований лакований

корпус

корпус

корпус

Технічні характеристики/розміри:

Технічні характеристики/розміри:

Технічні характеристики/розміри:

Клас енергоспоживання: A+++

Клас енергоспоживання: A+++

Клас енергоспоживання: A+++

Клас прання/ віджиму: A / В

Клас прання/ віджиму: A / В

Клас прання/ віджиму: A / В

Кількість обертів: 1400 об/ хв

Кількість обертів: 1200 об/ хв

Кількість обертів: 1400 об/ хв

Завантаження: 6 кг

Завантаження: 6 кг

Завантаження: 6 кг

Споживання води: 49 л

Споживання води: 49 л

Споживання води: 49 л

Рівень шуму: 55/70 дБ(А)

Рівень шуму: 55/68 дБ(А)

Рівень шуму: 55/70 дБ(А)

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 44 см

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 44 см

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 44 см


15

W 6623N/S

W 6603N/S

W 6423/S

Пральна машина

Пральна машина

Пральна машина

Управління:

Управління:

Управління:

Електроніка UseLogic, LСD дисплей, Відстрочка

Електроніка UseLogic, LСD дисплей, Відстрочка

Електроніка UseLogic, LED дисплей, Відстрочка

старту, Центральне управління однією рукою,

старту, Центральне управління однією рукою,

старту, Центральне управління однією рукою,

Сервісна діагностика, Душ-система

Сервісна діагностика, Душ-система

Сервісна діагностика, Душ-система

Програми: 23

Програми: 23

Програми: 23

2 власні програми, Бавовна, Вовна,

2 власні програми, Бавовна, Вовна,

2 власні програми, Бавовна, Вовна,

Міх/Синтетика, Спортивне прання, Біо прання,

Міх/Синтетика, Спортивне прання, Біо прання,

Міх/Синтетика, Спортивне прання, Біо прання,

Нічне прання, Ультрабіле, Суперчорне,

Нічне прання, Ультрабіле, Суперчорне, Ручне

Нічне прання, Ультрабіле, Суперчорне,

Ручне прання (30°), Віджим, Пом'якшення,

прання (30°), Віджим, Пом'якшення,

Ручне прання (30°), Віджим, Пом'якшення,

Полоскання, Прання 17 хвилин

Полоскання, Прання 17 хвилин

Полоскання, Прання 17 хвилин

Додаткові програми:

Додаткові програми:

Додаткові програми:

Попереднє прання, Додаткова вода

Попереднє прання, Додаткова вода

Попереднє прання, Додаткова вода

Самоочистка

Самоочистка

Самоочистка

Режими:

Режими:

Режими:

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Обладнання:

Обладнання:

Обладнання:

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої сталі,

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої сталі,

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої сталі,

Дверцята Ø 34 см, Акустичний сигнал,

Дверцята Ø 34 см, Акустичний сигнал,

Дверцята Ø 34 см, Акустичний сигнал

Додаткова шумоізоляція

Додаткова шумоізоляція

Системи безпеки:

Системи безпеки:

Системи безпеки:

Система стабільності контролю (SCS),

Система стабільності контролю (SCS),

Система стабільності контролю (SCS),

Блокування від дітей, Захист від переливу води,

Блокування від дітей, Захист від переливу води,

Блокування від дітей, Захист від переливу води,

Сенсор піноутворення, Оцинкований лакований

Сенсор піноутворення, Оцинкований лакований

Сенсор піноутворення, Оцинкований лакований

корпус

корпус

корпус

Технічні характеристики/розміри:

Технічні характеристики/розміри:

Технічні характеристики/розміри:

Клас енергоспоживання: A+++

Клас енергоспоживання: A+++

Клас енергоспоживання: A+++

Клас прання/ віджиму: A / В

Клас прання/ віджиму: A / С

Клас прання/ віджиму: A / В

Кількість обертів: 1200 об/ хв

Кількість обертів: 1000 об/ хв

Кількість обертів: 1200 об/ хв

Завантаження: 6 кг

Завантаження: 6 кг

Завантаження: 6 кг

Споживання води: 49 л

Споживання води: 49 л

Споживання води: 49 л

Рівень шуму: 56/70 дБ(А)

Рівень шуму: 56/68 дБ(А)

Рівень шуму: 56/70 дБ(А)

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 44 см

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 44 см

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 44 см


16

W 6413/S

W 6403/S

W 64Z3/S

Пральна машина

Пральна машина

Пральна машина

Управління:

Управління:

Управління:

Електроніка UseLogic, LED дисплей, Відстрочка

Електроніка UseLogic, LED дисплей, Відстрочка

Електроніка UseLogic, LED дисплей, Відстрочка

старту, Центральне управління однією рукою,

старту, Центральне управління однією рукою,

старту, Центральне управління однією рукою,

Сервісна діагностика, Душ-система

Сервісна діагностика, Душ-система

Сервісна діагностика, Душ-система

Програми: 23

Програми: 23

Програми: 23

2 власні програми, Бавовна, Вовна,

2 власні програми, Бавовна, Вовна,

2 власні програми, Бавовна, Вовна,

Міх/Синтетика, Спортивне прання, Біо прання,

Міх/Синтетика, Спортивне прання, Біо прання,

Міх/Синтетика, Спортивне прання, Біо прання,

Нічне прання,Ультрабіле, Суперчорне, Ручне

Нічне прання, Ультрабіле, Суперчорне, Ручне

Нічне прання, Ультрабіле, Суперчорне,

прання (30°), Віджим, Пом'якшення,

прання (30°), Віджим, Пом'якшення,

Ручне прання (30°), Віджим, Пом'якшення,

Полоскання, Прання 17 хвилин

Полоскання, Прання 17 хвилин

Полоскання, Прання 17 хвилин

Додаткові програми:

Додаткові програми:

Додаткові програми:

Попереднє прання, Додаткова вода

Попереднє прання, Додаткова вода

Попереднє прання, Додаткова вода

Самоочистка

Самоочистка

Самоочистка

Режими:

Режими:

Режими:

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Обладнання:

Обладнання:

Обладнання:

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої

сталі, Дверцята Ø 34 см, Акустичний сигнал

сталі, Дверцята Ø 34 см, Акустичний сигнал

сталі, Дверцята Ø 34 см, Акустичний сигнал

Системи безпеки:

Системи безпеки:

Системи безпеки:

Система стабільності контролю (SCS),

Система стабільності контролю (SCS),

Система стабільності контролю (SCS),

Блокування від дітей, Захист від переливу води,

Блокування від дітей, Захист від переливу води,

Блокування від дітей, Захист від переливу води,

Сенсор піноутворення, Оцинкований лакований

Сенсор піноутворення, Оцинкований лакований

Сенсор піноутворення, Оцинкований лакований

корпус

корпус

корпус W 64Y3/S Кількість обертів: 800 об/хв

Технічні характеристики/розміри:

Технічні характеристики/розміри:

Технічні характеристики/розміри:

Клас енергоспоживання: A+++

Клас енергоспоживання: A+++

Клас енергоспоживання: A+++

Клас прання/ віджиму: A / С

Клас прання/ віджиму: A / С

Клас прання/ віджиму: A / С

Кількість обертів: 1100 об/ хв

Кількість обертів: 1000 об/ хв

Кількість обертів: 900 об/ хв

Завантаження: 6 кг

Завантаження: 6 кг

Завантаження: 6 кг

Споживання води: 49 л

Споживання води: 49 л

Споживання води: 49 л

Рівень шуму: 56/70 дБ(А)

Рівень шуму: 56/68 дБ(А)

Рівень шуму: 56/68 дБ(А)

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 44 см

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 44 см

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 44 см


17

W 6222/S

W 6212/S

W 6202/S

Пральна машина

Пральна машина

Пральна машина

Управління:

Управління:

Управління:

Електроніка UseLogic,

Електроніка UseLogic,

Електроніка UseLogic,

Центральне управління однією рукою,

Центральне управління однією рукою,

Центральне управління однією рукою,

Сервісна діагностика, Душ-система

Сервісна діагностика, Душ-система

Сервісна діагностика, Душ-система

Програми: 18

Програми: 18

Програми: 18

Бавовна (15°, 30°, 40°, 60°, 95°), Вовна (30°),

Бавовна (15°, 30°, 40°, 60°, 95°), Вовна (30°),

Бавовна (15°, 30°, 40°, 60°, 95°), Вовна (30°),

Міх/Синтетика (30°, 40°), Ультрабіле,

Міх/Синтетика (30°, 40°), Ультрабіле,

Міх/Синтетика (30°, 40°), Ультрабіле,

Суперчорне, Ручне прання (30°), Віджим,

Суперчорне, Ручне прання (30°), Віджим,

Суперчорне, Ручне прання (30°), Віджим,

Пом'якшення, Полоскання, Прання 17 хвилин

Пом'якшення, Полоскання, Прання 17 хвилин

Пом'якшення, Полоскання, Прання 17 хвилин

Додаткові програми:

Додаткові програми:

Додаткові програми:

Попереднє прання, Додаткова вода

Попереднє прання, Додаткова вода

Попереднє прання, Додаткова вода

Самоочистка

Самоочистка

Самоочистка

Режими:

Режими:

Режими:

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Обладнання:

Обладнання:

Обладнання:

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої

сталі, Дверцята Ø 34 см

сталі, Дверцята Ø 34 см

сталі, Дверцята Ø 34 см

Системи безпеки:

Системи безпеки:

Системи безпеки:

Система стабільності контролю (SCS), Захист від

Система стабільності контролю (SCS), Захист від

Система стабільності контролю (SCS), Захист від

переливу води, Сенсор піноутворення,

переливу води, Сенсор піноутворення,

переливу води, Сенсор піноутворення,

Оцинкований лакований корпус

Оцинкований лакований корпус

Оцинкований лакований корпус W 62Z2/S Кількість обертів: 900 об/хв W 62Y2/S Кількість обертів: 800 об/хв

Технічні характеристики/розміри:

Технічні характеристики/розміри:

Технічні характеристики/розміри:

Клас енергоспоживання: A++

Клас енергоспоживання: A++

Клас енергоспоживання: A++

Клас прання/ віджиму: A / В

Клас прання/ віджиму: A / С

Клас прання/ віджиму: A / С

Кількість обертів: 1200 об/ хв

Кількість обертів: 1100 об/ хв

Кількість обертів: 1000 об/ хв

Завантаження: 6 кг

Завантаження: 6 кг

Завантаження: 6 кг

Споживання води: 49 л

Споживання води: 49 л

Споживання води: 49 л

Рівень шуму: 56/70 дБ(А)

Рівень шуму: 56/68 дБ(А)

Рівень шуму: 56/68 дБ(А)

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 44 см

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 44 см

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 44 см


18

W 6402/SRIV

W 6202/SRIV

W 62Y2/SRI

Пральна машина

Пральна машина

Пральна машина

Управління:

Управління:

Управління:

Електроніка UseLogic, LED дисплей, Відстрочка

Електроніка UseLogic, Центральне управління

Електроніка UseLogic, Центральне управління

старту, Центральне управління однією рукою,

однією рукою, Сервісна діагностика,

однією рукою, Сервісна діагностика,

Сервісна діагностика, Душ-система

Душ-система

Душ-система

Програми: 23

Програми: 18

Програми: 18

2 власні програми, Бавовна, Вовна,

Бавовна (15°, 30°, 40°, 60°, 95°), Вовна (30°),

Бавовна (15°, 30°, 40°, 60°, 95°), Вовна (30°),

Міх/Синтетика, Спортивне прання, Біо прання,

Міх/Синтетика (30°, 40°), Ультрабіле,

Міх/Синтетика (30°, 40°), Ультрабіле,

Нічне прання, Ультрабіле, Суперчорне,

Суперчорне, Ручне прання (30°), Віджим,

Суперчорне, Ручне прання (30°), Віджим,

Ручне прання (30°), Віджим, Пом'якшення,

Пом'якшення, Полоскання, Прання 17 хвилин

Пом'якшення, Полоскання, Прання 17 хвилин

Додаткові програми:

Додаткові програми:

Додаткові програми:

Попереднє прання, Додаткова вода

Попереднє прання, Додаткова вода

Попереднє прання, Додаткова вода

Самоочистка

Самоочистка

Самоочистка

Режими:

Режими:

Режими:

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Обладнання:

Обладнання:

Обладнання:

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої сталі

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої сталі

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої сталі

Дверцята Ø 34 см

Дверцята Ø 34 см

Дверцята Ø 34 см

Системи безпеки:

Системи безпеки:

Системи безпеки:

Система стабільності контролю (SCS)

Система стабільності контролю (SCS),

Система стабільності контролю (SCS),

Блокування від дітей, Захист від переливу води,

Захист від переливу води,

Захист від переливу води,

Сенсор піноутворення, Оцинкований лакований

Сенсор піноутворення,

Сенсор піноутворення,

корпус

Оцинкований лакований корпус

Оцинкований лакований корпус

Технічні характеристики/розміри:

Технічні характеристики/розміри:

Полоскання, Прання 17 хвилин

Технічні характеристики/розміри:

Клас енергоспоживання: A++

Клас енергоспоживання: A++

Клас енергоспоживання: A++

Клас прання/ віджиму: A / С

Клас прання/ віджиму: A / С

Клас прання/ віджиму: A / С

Кількість обертів: 1000 об/ хв

Кількість обертів: 1000 об/ хв

Кількість обертів: 800 об/ хв

Завантаження: 6 кг

Завантаження: 6 кг

Завантаження: 6 кг

Споживання води: 49 л

Споживання води: 49 л

Споживання води: 49 л

Рівень шуму: 56/68 дБ(А)

Рівень шуму: 56/68 дБ(А)

Рівень шуму: 56/66 дБ(А)

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 44 см

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 44 см

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 44 см


19

W 62Y2/SR

W 72X1/R

W 72Y2/R

Пральна машина

Пральна машина

Пральна машина

Управління:

Управління:

Управління:

Електроніка UseLogic, Центральне управління

Електроніка UseLogic, Центральне управління

Електроніка UseLogic, Центральне управління

однією рукою, Сервісна діагностика,

однією рукою, Сервісна діагностика,

однією рукою, Сервісна діагностика,

Душ-система

Душ-система

Душ-система

Програми: 18

Програми: 18

Програми: 18

Бавовна (15°, 30°, 40°, 60°, 95°), Вовна (30°),

Бавовна (15°, 30°, 40°, 60°, 95°), Вовна (30°),

Бавовна (15°, 30°, 40°, 60°, 95°), Вовна (30°),

Міх/Синтетика (30°, 40°), Ультрабіле,

Міх/Синтетика (30°, 40°), Ультрабіле,

Міх/Синтетика (30°, 40°), Ультрабіле,

Суперчорне, Ручне прання (30°), Віджим,

Суперчорне, Ручне прання (30°), Віджим,

Суперчорне, Ручне прання (30°), Віджим,

Пом'якшення, Полоскання, Прання 17 хвилин

Пом'якшення, Полоскання, Прання 17 хвилин

Пом'якшення, Полоскання, Прання 17 хвилин

Додаткові програми:

Додаткові програми:

Додаткові програми:

Попереднє прання, Додаткова вода

Попереднє прання, Додаткова вода

Попереднє прання, Додаткова вода

Самоочистка

Самоочистка

Самоочистка

Режими:

Режими:

Режими:

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Екологічний, Антиалергійний, Швидкий

Обладнання:

Обладнання:

Обладнання:

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої сталі

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої сталі

Бак із карботеку, Барабан з нержавіючої сталі

Дверцята Ø 34 см

Дверцята Ø 34 см

Дверцята Ø 34 см

Системи безпеки:

Системи безпеки:

Системи безпеки:

Система стабільності контролю (SCS),

Система стабільності контролю (SCS),

Система стабільності контролю (SCS),

Захист від переливу води,

Захист від переливу води,

Захист від переливу води,

Сенсор піноутворення,

Сенсор піноутворення,

Сенсор піноутворення,

Оцинкований лакований корпус

Оцинкований лакований корпус

Оцинкований лакований корпус

Технічні характеристики/розміри:

Технічні характеристики/розміри:

Технічні характеристики/розміри:

Клас енергоспоживання: A++

Клас енергоспоживання: A+

Клас енергоспоживання: A+

Клас прання/ віджиму: A / С

Клас прання/ віджиму: A / Е

Клас прання/ віджиму: A / Е

Кількість обертів: 800 об/ хв

Кількість обертів: 600 об/ хв

Кількість обертів: 800 об/ хв

Завантаження: 6 кг

Завантаження: 7 кг

Завантаження: 7 кг

Споживання води: 49 л

Споживання води: 56 л

Споживання води: 56 л

Рівень шуму: 56/66 дБ(А)

Рівень шуму: 57/69 дБ(А)

Рівень шуму: 58/71 дБ(А)

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 44 см

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 60 см

Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 60 см


20

Надзвичайна м’якість

UltraSOFT


21

Сушильні машини вирізняються передовими режимами сушіння. Інтелектуальна технологія на основі датчиків SensorIQ оптимізує процедуру сушіння, чудово дбаючи про білизну за дуже низького споживання електроенергії. Можна вибрати або звичайне сушіння методом NormalCARE, або метод GentleCARE із регульованою температурою. Програми, спеціально розроблені відповідно до сучасного стилю життя, а

також додаткові функції гарантують безпеку використання та відмінний догляд за білизною.

• •

• • • •

Технологія сушіння парою SteamTech Технологія розгладжування тканин за допомогою іонізатора повітря IonTech Двонаправлена система TwinAir Програма регульованого сушіння SensoCARE Конденсаційна сушильна машина з тепловим насосом класу A-40% Дуже великий барабан об'ємом 120 л


22

SteamTech — бездоганність без потреби у прасуванні

РОЗГЛАДЖУВАННЯ СКЛАДОК ТА ПРОВІТРЮВАННЯ. У новій технології догляду за білизною застосовується пара для розгладжування навіть найдрібніших складок. Тепер прасувати білизну з бавовни та змішаних тканин буде значно легше або зовсім не потрібно! Нова програма сушіння сорочок сподобається тим користувачам, які особливо не люблять прасувати. Просто помістіть п’ять чистих сорочок у сушильну машину, і вже через 20 хвилин їх буде висушено, а всі складки буде усунуто за допомогою пари. Програма провітрювання ідеально підходить для одягу, який недавно вдягався, але не потребує прання, або для одягу, що зберігався в шафі протягом певного часу. Ця програма усуне будь-які неприємні запахи та зробить одяг м’яким без прання.

Програми SteamTech

Опис програм

Сорочки

за допомогою цієї програми можна висушити до п’яти випраних сорочок і обробити їх парою,щоб після сушіння одразу розмістити у шафу.

Бавовна

провітрювання та розгладжування складок на висушеній білизні з бавовни.

Змішана

провітрювання та розгладжування складок на білизні зі змішаних тканин.

Синтетика

провітрювання та розгладжування складок на білизні із синтетичних тканин.

Постільна білизна

провітрювання та розгладжування складок на постільній білизні.

Провітрювання

обробка парою білизни, яка не забруднена, (наприклад, сезонний одяг, який впродовж певного часу зберігався в шафі).


23

Унікальна обробка тканин за допомогою технології IonTech

РОЗГЛАДЖУВАННЯ СКЛАДОК І ПРОВІТРЮВАННЯ БІЛИЗНИ. Сушильні машини оснащено унікальним іонізатором повітря, який забезпечує додаткове розгладжування складок і запобігає виникненню статичного заряду, накопиченого під час сушіння. Він ефективно усуває неприємні запахи білизни, як-от запах їжі та сигаретний дим, і освіжає її. Завдяки іонізатору білизна стає ще більш м’якою.

Сушіння тканини з технологією IonTech

Звичайне сушіння тканини

TwinAir — ефективне сушіння білизни

РІВНОМІРНО ВИСУШЕНА БІЛИЗНА. Конденсаційні сушильні машини з тепловим насосом оснащено унікальною системою подачі повітря. Під час двонаправленого обертання тепле

сухе повітря рівномірно й інтенсивно подається в барабан через два повітряні канали. Напрямок руху повітря задається обертанням барабана, який забезпечує незмінну інтенсивність сушіння. Рівномірно розподілена білизна не сплутується, тому результат бездоганний.


24

Просте управління

БАЖАНІ РЕЗУЛЬТАТИ У ТРИ КРОКИ. Ергономічна панель управління забезпечує легкий контроль за процесом сушіння, а кроки виконуються справа наліво. Програми сушіння, які використовуються найчастіше, знаходяться ліворуч від регулятора. Поруч із регулятором знаходиться секція для додаткових налаштувань, як-от відстрочка старту

Технологія SensoCARE

сушіння або сушіння при низькій температурі, а LED-індикатори та LCDдисплей відображають результат їх вибору. З лівого краю панелі управління сушильної машини знаходяться кнопки «Старт» і «Пауза». Такий дизайн панелі управління забезпечує просте та зручне користування сушильною машиною.

Початок програми сушіння

НАЛАШТОВАНІ РЕЖИМИ СУШІННЯ.

СУШІННЯ В ЗАДАНИЙ ЧАС

У сушильних машинах Gorenje можна вибрати найбільш придатний режим сушіння. Режим NormalCARE включає оптимізовані програми сушіння для всіх типів білизни. Для дбайливішого догляду за білизною можна вибрати режим GentleCARE, який забезпечує сушіння при низькій температурі для збереження хорошого стану Ваших речей.

Початок програми сушіння може бути запрограмованим за 24 години. Сушіння одягу буде відбуватися відповідно до попередньо встановленого рівня вологи та буде готовим для прасування у зручний для Вас час.


25

SensorIQ

ЗАВЖДИ ПРАВИЛЬНЕ СУШІННЯ БІЛИЗНИ! Інтелектуальна технологія SensorIQ автоматично настроює процес сушіння відповідно до вибраної програми, типу білизни та потрібного рівня сухості. Датчик вологості постійно настроює час сушіння відповідно до рівня вологості білизни. У разі визначення потрібного рівня сухості датчик автоматично вимикає сушильну машину. Одяг може бути вологим для прасування, сухим для складання в шафу або дуже сухим — таким, як Вам потрібно.

Сушіння малої кількості білизни

ЕФЕКТИВНЕ СУШІННЯ ОКРЕМИХ РЕЧЕЙ . У сушильних машин Gorenje тепер можна сушити навіть одну річ. Перевага функції SmallLoad — миттєве сушіння потрібного Вам одягу без необхідності чекати, поки назбирається інший одяг.

Спеціальна підставка для речей із вовни або спортивного взуття

ДБАЙЛИВЕ СУШІННЯ ВОВНЯНИХ СВЕТРІВ. У барабан сушильної машини можна встановити спеціальну підставку для сушіння делікатного вовняного одягу. Просто розгорніть светр на підставці, і вовна залишиться м’якою та пухнастою. Підставку можна також використовувати для сушіння спортивного взуття, оскільки вона захищає його від перекидання в сушильній машині. Це значно скорочує процес сушіння порівняно із простим вивішуванням речей.


26

Конденсаційна сушильна машина з тепловим насосом

НАДЗВИЧАЙНО ЕКОНОМНЕ СУШІННЯ. На відміну від звичайних моделей, Конденсаційна сушильна машина з тепловим насосом забезпечує сушіння білизни при низьких температурах, та додатковий догляд за одягом. Це єдиний побутовий прилад, який використовує як тепле, так і холодне повітря теплового насоса. Використання в повному обсязі призводить до зменшення енергоспоживання на 40 % відносно класу А.

AutoDrain — пряме відведення конденсату

СПУСТОШУВАТИ РЕЗЕРВУАР ДЛЯ КОНДЕНСАТУ ВРУЧНУ БІЛЬШЕ НЕ ПОТРІБНО. Вибравши конденсаційну сушильну машину замість машини з виведенням повітря, вам не доведеться робити в кімнаті отвір для виведення пари. У цьому типі сушильної машини пара збирається у спеціальному майже 5-літровому резервуарі для конденсату, який легко спустошується після кожного циклу сушіння. Якщо резервуар для конденсату під’єднано до водовідводу за допомогою труби AutoDrain, його більше не доведеться спустошувати вручну.


27

Захист від переливання Конденсаційні сушильні машини Gorenje обладнано датчиком, який постійно контролює рівень води в нижньому контейнері для конденсату. Якщо рівень води зависокий, насос перекачує воду у верхній контейнер для конденсату. Якщо верхній контейнер заповнено, сушильна машина не працюватиме, доки його не буде спорожнено.

Захист від перегріву Сушильні машини Gorenje обладнані спеціальним датчиком для попередження перегріву. У разі виявлення перегріву машина припиняє роботу. Сушіння продовжується після того, як електродвигун охолоне до нормальної температури.

Великий барабан з об’ємом завантаження до 9 кг

БІЛЬШЕ СУХОЇ БІЛИЗНИ ЗА ОДИН РАЗ. У сушильні машини Gorenje можна завантажити до 9 кг білизни. У плані місткості (120 л) вони значно випереджають подібні товари на ринку та забезпечують оптимальне сушіння великих обсягів білизни. Дверцята, що відкриваються на 180°, і зручний

Розумні ергономічні рішення •

Похила панель управління для зручного використання програм

Інноваційний дизайн панелі управління для полегшеного вибору програм

Просте відчинення дверцят з механізмом “push-push”

Збільшений діаметр дверного отвору для легкого завантаження габаритних речей

Резервуар для конденсату

Фільтри, які легко чистити

великий дверний отвір (35 см) полегшують завантаження та виймання білизни з барабана, великих речей, як-от ковдри, штори, покривала та подушки. У деяких моделях також є світлодіодне підсвічування барабана, яке забезпечує кращу оглядовість і полегшує завантаження та виймання білизни.

Блокування від дітей Дверцята не можна відкрити під час удалить сушіння. Для додаткової безпеки панель управління можна заблокувати простим натисканням кнопки або комбінації кнопок.


28

D 9864 E Коденсаційна сушильна машина

Управління: Електронний програматор (UseLogic®), LСD-дисплей, Відстрочка старту (до 24 год.), Сенсор IQ, Сервісна діагностика Програми: 27 Бавовна (5 рівнів), Синтетика (4 рівня), Делікатна білизна (2 рівня), Змішана білизна, Вовна, XL програма Функції: Зниження температури сушіння, Система «Проти зминання» (Anticrease), Вимкнення «Проти зминання», 5 рівнів вологості, Фаза охолодження (10 хв.), Автоматичне зниження температури для делікатних речей, функція «Пара» Технічні особливості: Тепловий насос, Іонізатор, Парогенератор, Освітлення барабану Загальні характеристики: Сенсор рівня вологості, Контейнер для конденсаційної води (4,95 л), Корзина для сушіння вовняних виробів, Великі дверцята ( Ø 35 см), Кут відкривання дверцят (180°), Освітлення барабану, Реверсне обертання барабану, Фільтр легкого очищення, Вакуумні ніжки Технічні характеристики/розміри: •

Завантаження: 9 кг

Клас енергоспоживання: А-40%

Споживання електроенергії: 2,31 кВт

Тривалість сушіння: 110 хвил.

Рівень шуму: 66 дБ(А)

Розміри (ш/в/г): 60 х 85 х 60 см


29

D 8664 N

D 844 BH

Коденсаційна сушильна машина

Коденсаційна сушильна машина

Управління:

Управління:

Електронний програматор (UseLogic®),

Електронний програматор (UseLogic®),

LСD-дисплей, Відстрочка старту (до 24 год.),

LED-дисплей, Відстрочка старту (до 24 год.),

Сенсор IQ, Сервісна діагностика

Сенсор IQ, Сервісна діагностика

Програми: 27

Програми: 15

Бавовна (5 рівнів), Синтетика (4 рівня),

Бавовна (5 рівнів), Синтетика (4 рівня),

Делікатна білизна (2 рівня), Змішана білизна,

Делікатна білизна (2 рівня), Змішана білизна,

Вовна, XL програма

Вовна, XL програма

Функції:

Функції:

Зниження температури сушіння, Система «Проти

Зниження температури сушіння, Система «Проти

зминання» (Anticrease), Вимкнення «Проти

зминання» (Anticrease), Вимкнення «Проти

зминання», 5 рівнів вологості, Фаза охолодження

зминання», 5 рівнів вологості, Фаза охолодження

(10 хв.), Автоматичне зниження температури для

(10 хв.), Автоматичне зниження температури для

делікатних речей, функція «Пара»

делікатних речей, функція «Пара»

Технічні особливості:

Технічні особливості:

Тепловий насос, Іонізатор, Освітлення барабану

Парогенератор, Освітлення барабану

Загальні характеристики:

Загальні характеристики:

Сенсор рівня вологості, Контейнер для

Сенсор рівня вологості, Контейнер для кон-

конденсаційної води (4,95 л), Корзина для

денсаційної води (4,2л), Корзина для сушіння

сушіння вовняних виробів, Великі дверцята

вовняних виробів, Великі дверцята (Ø 35см),

( Ø 35 см), Кут відкривання дверцят (180°),

Кут відкривання дверцят (180°), Освітлення

Освітлення барабану, Реверсне обертання

барабану, Реверсне обертання барабану,

барабану, Фільтр легкого очищення, Вакуумні

Фільтр легкого очищення, Вакуумні ніжки

ніжки Технічні характеристики/розміри:

Технічні характеристики/розміри:

Завантаження: 8 кг

Завантаження: 8 кг

Клас енергоспоживання: А-40%

Клас енергоспоживання: В

Споживання електроенергії: 2,31 кВт

Споживання електроенергії: 4,48 кВт

Тривалість сушіння: 110 хвил.

Тривалість сушіння: 110 хвил.

Рівень шуму: 66 дБ(А)

Рівень шуму: 65 дБ(А)

Розміри (ш/в/г): 60 х 85 х 60 см

Розміри (ш/в/г): 60 х 85 х 60 см


ДЛЯ НОТАТОК


ДЛЯ НОТАТОК


Представництво фірми Gorenje, d.d. (м. Веленіє, Словенія) в Україні, 01054 Київ, вул. Тургенєвська 15 інфо тел.: 0 800 300 024 info@gorenje.ua www.gorenje.ua

ВИРОБНИЦТВО: Розвиток нових технологій це дуже хвилюючий процес. Кожного дня, кожної хвилини десь у світі народжується нова ідея, робиться нове наукове відкриття,або з’являється неймовірний винахід. Однак, технологічний процес не може завершитися сам по собі. Отже, ми почнемо з іншого кінця – з Вашого дому. Ви – наше натхнення для подальшого розвитку технологічно досконалих рішень. Виробник не несе відповідальності за помилки, пов’язані з друком, та залишає за собою право вносити зміни у дизайн, конструкцію та опис приладів.

wmd brochure ukr  

wmd brochure ukr

Advertisement