Page 1

08/09 S P R Z Ę T D O Z A B U D OW Y


WPROWADZENIE

KOMFORT PIĘKNA. PIĘKNO TECHNOLOGII. FORMA JEST JEDNYM I DRUGIM. Jesteśmy przekonani, że jakość i funkcjonalność mogą sobie pozwolić na atrakcyjny wygląd. Stawiamy na wzornictwo, które przyciąga wzrok, wykracza poza przeciętność i inspiruje. Pracujemy nad tym wspólnie z uznanymi na świecie projektantami. Udaje nam się łączyć to, co kiedyś wydawało się niemożliwe: piękno kształtu, łatwość obsługi i przystępną cenę.


WPROWADZENIE

Zaletą piękna jest to, że robi wrażenie. Zaletą doskonałości jest osiągalność. Otwarci na nowe pomysły zmieniamy urządzenia codziennego użytku w przedmioty pożądania. Dzięki najnowszej dostępnej technologii atrakcyjne formy czynimy źródłem nowego komfortu. Wyznając zasadę łatwości użytkowania dążymy do lepszego rozumienia potrzeb współczesnych ludzi. Wierni strategicznej idei tworzenia luksusowego, lecz dostępnego wzornictwa, kreślimy nowe perspektywy życia. Gorenje to marka, którą znają praktyczni esteci. Poszukując piękna nie zapominają o praktyczności. W swoich napiętych kalendarzach znajdują czas na małe, ale ważne doświadczenia. W zaciszu swojego domu są otwarci na zewnątrz. Przyszłość kształtują na swój sposób. Swój dom również. Sięgając po zachwycające wzornictwo. Sięgając po perfekcyjną technologię, która jest użyteczna I przyjazna w obsłudze. Wybierając markę, która nie ogranicza, lecz inspiruje i otwiera nowe spojrzenie na życie w domu.

03


WPROWADZENIE

DOWODY DOSKONAŁOŚCI Nasz kierunek to jakość. Gwarantujemy ją. Ponad pół wieku tradycji w produkcji urządzeń gospodarstwa domowego, szacunek dla potrzeb użytkowników oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii świadczą o jakości, która przekonała już miliony kupujących na całym świecie. Opanowanie procesów technologicznych według zasady 6 sigma, które mają wpływ na funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę produktów oraz gwarantują jakość zgodnie ze standardem ISO 9001 jest, oprócz skutecznych serwisów posprzedażowych, najlepszym dowodem wysokiej jakości.

Prostota jest wygodna. Umożliwiamy ją. Rozwijając nasze produkty zawsze szukamy rozwiązań, które ułatwią prace domowe i zapewnią lepsze wykorzystanie wolnego czasu. Inteligentna technologia »UseLogic®« wykorzystuje sensory rozpoznające procesy i stany oraz ogromnie upraszcza sterowanie urządzeniami. Zaletą »Easy to use« jest możliwość efektywnego wykorzystania dostępnych funkcji przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałych rezultatów i najwyższego stopnia bezpieczeństwa.

Funkcjonalność jest piękna. Doskonalimy ją. Większości ludzi słowo »design« kojarzy się z pięknym kształtem, ale w Gorenje pojmujemy je szerzej. »Kształt niech podąża za funkcją« - to myśl przewodnia, która przyświeca naszym nowym projektom. Połączenie ergonomicznie zaprojektowanych urządzeń, użytecznych funkcji, szlachetnych materiałów i estetycznej formy daje gwarancje dobrego wzornictwa, rozpoznawalnego w świecie i nagradzanego prestiżowymi nagrodami.

Środowisko naturalne to podstawa przyszłości. Chronimy je. Jakość życia jest dzisiaj ściśle związana z troską o środowisko naturalne. Przestrzegając najostrzejszych standardów w zakresie ochrony środowiska ISO 14001 oraz EMAS, z pełną odpowiedzialnością rozwijamy technologie i procesy przyjazne dla środowiska. Dzięki naszym produktom, które powstają z materiałów przyjaznych dla środowiska i wprowadzaniu funkcji, które przez cały okres żywotności urządzeń znacznie ograniczają zużycie energii elektrycznej i wody, razem z Wami staramy się chronić środowisko dla przyszłych pokoleń.


WPROWADZENIE

06

Linia wzornicza Pininfarina ............................................. 06

26

Sprzęt kuchenny Piekarniki do zabudowy ........... 14 Komplety ................................................ 25 Kuchnia mikrofalowa .................. 26 Drzwiczki ozdobne do kuchni mikrofalowej ............ 26 Płyty kuchenne ................................ 28 Okapy kuchenne ............................. 42 Ekspres do kawy ............................. 56

58

Chłodziarki i zamrażarki Chłodziarki i zamrażarki do zabudowy ..................................... 58

68

Zmywarki Zmywarki do zabudowy ......... 68 Fronty ozdobne do zmywarek ...................................... 74

76

Dane techniczne Wymiary do zabudowy

............

76

05


PININFARINA

S T Y L , K T Ó R Y T R W A G O R E N J E P I N I N F A R I N A


PININFARINA

Dotykowy ekran sterujący Nowatorstwo i niepowtarzalny styl aluminium doskonale podkreślają zaawansowane elementy sterowania elektronicznego. W pełni cyfrowy, interaktywny wyświetlacz LCD oparty o ultranowoczesne sterowanie mikroprocesorowe doskonale harmonizuje z jasnoszarym odcieniem wysublimowanego aluminium. Z pewnej odległości ekran jest niemal niewidoczny dzięki otaczającej go głębokiej czerni. Łatwy w użyciu ekran zwiększa zalety funkcjonalne chłodziarko-zamrażarki. Jeśli chcesz zaproponuje Ci przepisy kulinarne i udzieli rad dotyczących przechowywania żywności.

Zajrzyj do środka! Chłodziarko-zamrażarka Pininfarina to wyjątkowy model także ze względu na konstrukcję. To jedyna lodówka na rynku, której nie musisz otwierać by wiedzieć, co znajduje się wewnątrz! Innowacyjny system podglądu, który uaktywnia się poprzez przyciśnięcie ekranu dotykowego zamienia kwadratowe pole wyświetlacza w przezroczyste szkło o lekkim zielonkawym odcieniu. Dzięki niemu szybko i wygodnie możesz zajrzeć do wnętrza lodówki.

Pomysł na chłodziarkę Nie przez przypadek wybór kolorów, kształtów i materiałów komory wewnętrznej chłodziarki jest ściśle związany z główną koncepcją stylistyczną linii Pininfarina. Półki wykonane są z hartowanego szkła o odcieniu zieleni. Rozwiązanie to jest nie tylko trwałe i wygodne w codziennym użytkowaniu, ale doskonale kontrastuje z wypukłością i powabem aluminium. Przezroczyste okno ujawnia kontrasty między jasnym i ciemnym oraz zielenią i szarością.

Szafeczka na kosmetyki Po obu stronach przezroczystego okna umieszczone są dwie eleganckie, białe szafeczki z zielonymi drzwiczkami. To doskonałe miejsce do przechowywania kosmetyków lub lekarstw. Dzięki niewielkiemu wklęsłemu uchwytowi można je z łatwością otwierać.

07


PININFARINA

Sterowanie sensorowe Elegancki aluminiowy uchwyt łączy najmocniejszy wizualny akcent linii - czarną powierzchnię frontu kuchni z harmonijnie ukształtowaną bryłą całego piekarnika. Ozdobną część całości stanowi ekran dotykowy. Piękny wygląd łączy się więc z łatwą i komfortową obsługą. Przewodnim elementem technologicznym jest ekran LCD sterowany dotykowo. Posiada on wiele innowacyjnych funkcji. Gwarantuje nawet zapamiętanie ulubionych przepisów kulinarnych domowników. Do tego jest nie tylko efektowny, ale i bardzo prosty w czyszczeniu.

Prowadnice teleskopowe Ważny element wyposażenia stanowią wygodne prowadnice teleskopowe. Można je w bardzo prosty sposób całkowicie zdemontować, co ułatwia utrzymanie wzorowej czystości. Prowadnice teleskopowe sprawiają, że wyjmowanie gorących blach jest bezpieczne i wygodne.

Gazowa płyta kuchenna Ruszt tworzy wysublimowane połączenie linii prostych i krzywizn, stanowiąc doskonałą nadpalnikową konstrukcję. Palnik sam w sobie to także najwyższej klasy arcydzieło. Złożony z czerni i aluminium stwarza wrażenie czystej linii. Podobnie, jak w przypadku innych urządzeń z linii Pininfarina, także i płyta Gorenje to połączenie najwyższej klasy stylu z doskonałą techniką.


PININFARINA

Perfekcyjna indukcja Płyta indukcyjna to przełom w dziedzinie obróbki termicznej. Charakterystyka tej technologii jest niezwykle prosta: wysoka efektywność, dokonała sprawność, komfort, jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania. W koncepcie Pininfarina obok wyjątkowego stylu dodatkowo uwagę zwraca głęboka, szklista powierzchnia płyty kuchennej. Sprawia ona, że ustawione na niej naczynia odbijają się tak jak księżyc w wodnej toni.

Płynna regulacja mocy Czystej i prostej formy nie powinny zakłócać dodatkowe elementy, takie jak przyciski i gałki. Sterowanie dotykowe gwarantuje precyzyjne sterowanie wszystkimi funkcjami. Dzięki temu udało się uzyskać zupełnie płaską powierzchnię. Ma to oczywisty wpływ na doznania wizualne, a styl staje się pełnym doświadczeniem zmysłowym.

Panel sterujący Panel sterujący został dyskretnie wbudowany, co tworzy idealnie płaską powierzchnię. Po uruchomieniu owalne przyciski rozpalają się delikatnym czerwonym światłem. Daje to efekt niesamowitych refleksów na głębokiej czerni.

09


PININFARINA

Produkt wyłącznie na zamówienie

Produkt wyłącznie na zamówienie

Produkt wyłącznie na zamówienie

NRK 2000 P2

EC 2000 P2

B 2000 P2

Chłodziarko-zamrażarka

Wolnostojąca kuchnia elektryczna

Piekarnik do zabudowy

A+

Klasa energetyczna

Charakterystyka ogólna 2 sprężarki, Sterowanie elektroniczne, Interaktywny wyświetlacz dotykowy Touch Screen, Radio, Przepisy kulinarne, Program wakacyjny Go«n«Save, Program energooszczędny Eco, Blokada ustawień Child lock, Cyfrowy wyświetlacz temperatury (część chłodząca), Cyfrowy wyświetlacz temperatury (część zamrażająca), Możliwość wyłączenia części chłodzącej, Otwieranie drzwi w prawo, Regulowane przednie nóżki, Powłoka antybakteryjna w chłodziarce, Powłoka antybakteryjna w chłodziarce Część chłodząca Okienko Quick view – wgląd do wnętrza, Automatyczne rozmrażanie, Multiflow chłodzenie w chłodziarce, Cyfrowy wyświetlacz temperatury, Szybkie schładzanie napojów, Filtr pochłaniający zapachy, Łącznie 4 szklane półki, Wyjmowana taca In'n'Out, O° C – szuflada z ruchomymi pojemnikami Zero«n«Fresh (33 L), 3 wielofunkcyjne pojemniki Ready«n«Serve, 2 pojemniki na warzywa, Podstawka na butelki, 6 półek na drzwiach (dwudzielna półka na butelki z zabezpieczeniem, 2 szafeczki na kosmetyki lub lekarstwa, stojak na produkty w tubkach), Pojemnik na jajka (12×) Część zamrażająca Automatyczne rozmrażanie – NO FROST, Zapis pomiaru najwyższej temperatury podczas przerwy w zasilaniu, Komunikat głosowy lub sygnał dźwiękowy przy zakłóceniach, Szybkie schładzanie napojów w zamrażarce, Szuflada do szybkiego zamrażania, Duża szuflada d przechowywania mrożonek wysuwana na prowadnicach teleskopowych Big«n« Freeze, Szuflada do przechowywania mrożonek, 2 pojemniki na lód

Charakterystyka techniczna/Wymiary • Pojemność brutto/netto: 352/320 L • Pojemność netto części chłodzącej: 212 l • Pojemność netto części zamrażającej: 75 l • Zdolność zamrażania: 10 kg/24h • Czas przechowywania bez zasilania: 18 h • Zużycie energii kWh/24h: 0,88 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 200 × 64,5 cm

A

Klasa energetyczna

Prowadnice teleskopowe

Płyta grzejna Witroceramiczna płyta grzejna, Płynna regulacja mocy – Slider touch control Miejsca do gotowania Grzałki hi-light • Lewe przednie: Ø 210/175/120 mm // 2,3 kW • Prawe przednie: Ø 145 mm // 1,2 kW • Lewe tylne: Ø 145 mm // 1,2 kW • Prawe tylne: Ø 140x250 mm // 2,0 kW Piekarnik Piekarnik wielofunkcyjny: 53 l

Oświetlenie piekarnika (2x), Górna i dolna grzałka, Infra grzałka, Infra grzałka i wentylator, Dolna grzałka, okrągła grzałka i wentylator, Okrągła grzałka z wentylatorem, Rozmrażanie, Dolna grzałka i wentylator, Aqua Clean, Górna grzałka

A

Klasa energetyczna

Prowadnice teleskopowe

Piekarnik Piekarnik wielofunkcyjny: 53 l

• Oświetlenie piekarnika (2x) • Górna i dolna grzałka • Infra grzałka • Infra grzałka i wentylator • Dolna grzałka, okrągła grzałka i wentylator • Okrągła grzałka z wentylatorem • Rozmrażanie • Dolna grzałka i wentylator • Aqua Clean • Górna grzałka Sterowanie sensorowe poprzez elektroniczny moduł sterujący z termosondą, Wysuwane prowadnice teleskopowe - trzy poziomy, EcoClean emalia, Wentylator chłodzący

Sterowanie sensorowe poprzez elektroniczny moduł sterujący z termosondą, Wysuwane prowadnice teleskopowe, EcoClean emalia, Wentylator chłodzący

Wyposażenie Ruszt piekarnika, Głęboka blacha emaliowana, Płytka blacha, Szklana brytfanna, Uchwyt do przenoszenia blach, Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy

Wyposażenie Lampka kontrolna, Ruszt piekarnika, Głęboka blacha emaliowana, Płytka blacha, Szklana brytfanna, Uchwyt do przenoszenia blach, Filtr przeciwtłuszczowy

Bezpieczeństwo Wyjątkowo zimne drzwi - Quadro Ultra Cool Door, DCS+ System Dynamicznego Chłodzenia, Blokada włączenia piekarnika przez dzieci

Bezpieczeństwo Wyjątkowo zimne drzwi - Quadro Ultra Cool Door, DSC + System Dynamicznego Chłodzenia, Blokada włączenia piekarnika przez dzieci Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Zużycie:

• Zużycie:

- 0,79 kWh (Wentylatorowe) - 0,91 kWh (Konwencjonalne) • Moc przyłączeniowa - prąd: 10,1 kW • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 85 × 60 cm

- 0,79 kWh (Wentylatorowe) - 0,87 kWh (Konwencjonalne) • Moc przyłączeniowa - prąd: 3,4 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,5 × 56,8 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 59 × 55 cm


PININFARINA

Produkt wyłącznie na zamówienie

Produkt wyłącznie na zamówienie

Produkt wyłącznie na zamówienie

ECT 2600 P2

ECT 2700 P2

ECT 2800 P2

Witroceramiczna płyta kuchenna do zabudowy

Witroceramiczna płyta kuchenna do zabudowy

Witroceramiczna płyta kuchenna do zabudowy

Płyta grzejna • Witroceramiczna • Sterowanie sensorowe; płynna regulacja mocy – Slider touch control • Wskaźnik mocy resztkowej • Bezramkowa, fazowane krawędzie

Płyta grzejna • Witroceramiczna • Sterowanie sensorowe; płynna regulacja mocy – Slider touch control • Wskaźnik mocy resztkowej • Bezramkowa, fazowane krawędzie

Płyta grzejna • Witroceramiczna • Sterowanie sensorowe; płynna regulacja mocy – Slider touch control • Wskaźnik mocy resztkowej • Bezramkowa, fazowane krawędzie

Miejsca do gotowania

Miejsca do gotowania

Miejsca do gotowania

• Lewe przednie: Ø 210/175/120 mm // 2,3 kW - grzałka

• Lewe przednie: Ø 210/175/120 mm // 2,3 kW - grzałka

• Lewe przednie: Ø 210/175/120 mm // 2,3 kW - grzałka

• Prawe przednie: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Lewe tylne: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Prawe tylne: Ø 265x170 mm // 2,4 kW - grzałka

• Prawe przednie: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Lewe tylne: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Prawe tylne: Ø 265x170 mm // 2,4 kW - grzałka

• Prawe przednie: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Lewe tylne: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Środek z tyłu: Ø 290x160 mm // 0,1 kW - grzałka

hi-light

hi-light

hi-light

hi-light

hi-light

hi-light

• Prawe tylne: Ø 265x170 mm // 2,4 kW - grzałka hi-light

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Moc przyłączeniowa - prąd: 7,1 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 6 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 5,5 × 49 cm

• Moc przyłączeniowa - prąd: 7,1 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 75 × 6 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 71 × 5,5 × 49 cm

• Moc przyłączeniowa - prąd: 7,2 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 85 × 6 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 81 × 5,5 × 49 cm

11


PININFARINA

Produkt wyłącznie na zamówienie

Produkt wyłącznie na zamówienie

Produkt wyłącznie na zamówienie

EIT 2600 P2

GMS 2700 P2

DK 2000 P2

Indukcyjna płyta kuchenna do zabudowy

Gazowa płyta kuchenna do zabudowy

Okap kuchenny

Płyta grzejna • Indukcyjna, witroceramiczna • Sterowanie sensorowe »Touch control« • Funkcja zwiększenia mocy POWER BOOST dla wszystkich pól • Funkcja rozpoznawania wielkości naczynia • Wskaźnik mocy resztkowej • Bezramkowa, fazowane krawędzie

Płyta grzejna • Gazowa płyta grzejna • Elektryczna zapalarka gazu

Wyposażenie • Sterowanie sensorowe • Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy • Zawór zwrotny • 4 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Miejsca do gotowania

• Lewe przednie: Ø 145 mm // 1,4 kW - Pole indukcyjne • Prawe przednie: Ø 180 mm // 1,8 kW - Pole indukcyjne • Lewe tylne: Ø 210 mm // 2,3 kW - Pole indukcyjne • Prawe tylne: Ø 180 mm // 1,8 kW - Pole indukcyjne

Charakterystyka techniczna/Wymiary • Moc przyłączeniowa - prąd: 7,4 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 6 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 5,5 × 49 cm

Miejsca do gotowania

• Lewe przednie: Ø 63,2 mm // 1,8 kW - palnik • Prawe przednie: Ø 39 mm // 1,0 kW - palnik • Lewe tylne: Ø 89 mm // 3,0 kW - duży palnik • Prawe tylne: Ø 63,2 mm // 1,8 kW - palnik • Po środku: Ø 124,6 mm // 3,5 kW - potrójny palnik Wyposażenie • Kabel przyłączeniowy

Wyposażenie dodatkowe

• Filtr węglowy Kolor

• Aluminium i czarne szkło

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Moc przyłączeniowa - gaz: 11,0 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 68,6 × 4 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 7 × 48 cm

• Oświetlenie: 2 x 20 W, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 15 cm • Moc: 290 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 750 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 690 m3/h • Poziom hałasu: 59 dB(A) • Szerokość: 80,7 cm


PININFARINA

Produkt wyłącznie na zamówienie

Produkt wyłącznie na zamówienie

DFP 2000 P2

DFG 2072 P2

Front ozdobny do kuchni mikrofalowej

Front ozdobny do zmywarki

• Uchwyt: aluminium • Front: czarne szkło i aluminium

• Uchwyt: aluminium • Front: czarne szkło i aluminium

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,6 × 46,3 × 5,8 cm • Masa urządzenia: 8 kg

• Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,6 × 71,7 × 5 cm • Masa urządzenia: 9 kg

13


PIEKARNIKI

P R O S T A D R O G A D O S M A C Z N Y C H P O S I Ł K Ó W


PIEKARNIKI

Łatwe sterowanie - wyświetlacz dotykowy Elektroniczne piekarniki z wyświetlaczem dotykowym za pomocą inteligentnej technologii UseLogic® wyświetlają na ekranie porady, jak najprościej upiec różnorodne potrawy. Przyciskając właściwą ikonę możecie wybrać jeden z 10-ciu zapisanych w pamięci programów. Wybór odpowiednio dostosowanej temperatury i czasu pieczenia odbywa się automatycznie. Nowoczesna technologia wciąż jednak umożliwia wam ustawienia programów według własnego wyboru i doświadczenia.

Sposób ogrzewania Oświetlenie piekarnika. Ułatwia obserwację procesu pieczenia.

Funkcja odmrażania jest szczególnie przydatna, gdy szybko chcemy rozmrozić porcję mięsa, kurczaka lub warzywa.

Ogrzewanie dolną i górną grzałką to klasyczny rodzaj pieczenia stosowany do pieczenia chleba i większych porcji ciast.

Ogrzewanie dolną grzałką przy użyciu wentylatora to sposób najbardziej odpowiedni do pieczenia ryb w połączeniu z warzywami.

Ogrzewanie infra grzałką to sposób odpowiedni do zapiekania sera i przygotowania chrupiącego kurczaka.

Program AquaClean oraz pół litra zwykłej wody w przeciągu pół godziny doprowadzą piekarnik do czystości.

Ogrzewanie infra grzałką przy użyciu wentylatora sprawia, że kurczak czy pieczeń są doskonale dopieczone. Soczyste mięso z chrupiącą skórką.

Ogrzewanie górną grzałką to idealny sposób do pieczenia sufletów, warzyw oraz takich dań, które powinny być przyrumienione na wierzchu.

Ogrzewanie dolną grzałką i grzałką kołową przy użyciu wentylatora - termoobieg, wspaniale piecze pizzę, ziemniaki i inne podobne dania.

Ogrzewanie dolną grzałką najbardziej nadaje się do pieczenia takich ciast, których spód musimy piec w wyższej temperaturze niż wierzch.

Ogrzewanie grzałką kołową przy użyciu wentylatora termoobieg, umożliwia pieczenie na trzech poziomach równocześnie.

Ogrzewanie górną grzałką przy użyciu wentylatora sprawia, że wasza lasagna jest soczysta, a ser zapieczony w lekko chrupiącej skórce.

15


PIEKARNIKI

Ergonomicznie zaprojektowane przyciski i uchwyty Podświetlone chowane przyciski umożliwiają doskonałą kontrolę wykonywanych czynności. Kiedy piekarnik jest wyłączony, pokrętła chowają się tworząc równą płaszczyznę z panelem sterowania, co zapewnia łatwe mycie i bezpieczeństwo, zaś gładka szklana płyta nadaje całemu urządzeniu estetyczny wygląd. Metalowe uchwyty na drzwiczkach piekarnika zostały ergonomicznie zaprojektowane i dzięki temu są wyjątkowo wygodne w użyciu.

Prowadnice teleskopowe Prowadnice teleskopowe umożliwiają łatwe wkładanie i wyjmowanie blach oraz kontrolę nad przebiegiem pieczenia, a przy tym w znacznym stopniu zmniejszają ryzyko oparzenia. Prowadnice stanowią standardowe wyposażenie zaawansowanych modeli, ale ich konstrukcja umożliwia zainstalowanie praktycznie we wszystkich nowszych typach kuchni i piekarników Gorenje.

Pieczenie na kilku poziomach Wybierając kuchnię Gorenje zyskujecie możliwość pieczenia drobnych ciasteczek na trzech poziomach jednocześnie. Szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła we wnętrzu możliwe jest dzięki znajdującemu się na tylnej ścianie piekarnika wentylatorowi, wokół którego zamocowana jest dodatkowa czwarta grzałka. Efektywniejsze krążenie ciepłego powietrza zapewnia doskonałe rezultaty pieczenia, oszczędzając jednocześnie czas i energię.


PIEKARNIKI

Termosonda Wybrane modele piekarników Gorenje wyposażone są w termosondę - specjalny termometr do mierzenia stopnia upieczenia mięsa. Termosondę wkładamy w mięso i włączamy termometr. Dane wskazane na wyświetlaczu pozwolą na ocenę równomierności upieczenia mięsa. Dzięki temu prostemu urządzeniu, Wasza pieczeń będzie przygotowana z prawdziwą kulinarną perfekcją.

Zimne drzwiczki piekarnika Piekarniki Gorenje mogą pochwalić się bezpiecznymi i efektywnymi energetycznie drzwiczkami CoolDoor (CD). Bardziej zaawansowane modele wyposażone są w potrójnie szklone drzwi Ultra Cool Door (UCD), powlekane termiczną warstwą odblaskową. Znakomita izolacja drzwiczek połączona ze szczególnymi zdolnościami odbijania ciepła zwiększa wydajność piekarnika przy jednoczesnym znacznie mniejszym zużyciu energii elektrycznej. Niska temperatura zewnętrznej ściany drzwiczek pozwala uniknąć ryzyka oparzeń.

Głęboka blacha do pieczenia XXL Z myślą o smakoszach, którzy chętnie pieką chleb, przyrządzają lasagne, musakę i inne. potrawy, stworzyliśmy wyjątkową, 5 cm głęboką blachę do pieczenia. Blacha pokryta jest warstwą emalii EcoClean, ułatwiającą utrzymanie jej w czystości. Niektóre modele piekarników Gorenje wyposażone są w szklaną brytfanę, w której można serwować potrawy bezpośrednio na stół.

Dynamiczne chłodzenie piekarnika DCS+ Innowacja, którą Gorenje wprowadziło do swoich piekarników, zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania - jest to nowy system dynamicznego schładzania piekarnika podczas procesu pieczenia (DCS), jak również po zakończeniu pieczenia (DCS+). Specjalny DCS (dynamic cooling system) wentylator umożliwia schłodzenie gorącego powietrza w piekarniku poprzez doprowadzanie chłodnego powietrza z zewnątrz. Dzięki czujnikowi ciepła wentylator automatycznie obniża po zakończeniu pieczenia temperaturę w piekarniku do zaledwie 65°C (DCS+). System zapewnia w ten sposób bezpieczne pieczenie.

17


PIEKARNIKI

Nowe tendencje - Piekarnik kompaktowy Gorenje rozszerza ofertę piekarników o niewielki, wielosystemowy piekarnik kompaktowy z funkcją mikrofali (pojemność 37 l lub 32 l, wysokość 45,5 cm), który pod względem wzornictwa jest podobny do wybranych modeli klasycznych piekarników do zabudowy. Piekarnik kompaktowy został zaprojektowany jako uzupełnienie klasycznego piekarnika do zabudowy dla użytkowników, którzy większość potraw przyrządzają w piekarniku, jak również dla małych gospodarstw domowych. Piekarnik jest sterowany za pomocą elektronicznego programatora. Kompaktowy piekarnik wielosystemowy oferuje 7 sposobów podgrzewania, dzięki czemu można jednocześnie używać górnej grzałki i grilla. Z myślą o szybkim tempie życia zaprojektowano piekarnik z możliwością zastosowania mikrofal (dolna, górna infra oraz okrągła grzałka z wentylatorem).

Większe bezpieczeństwo dzięki pogłębionemu sufitowi

Wysokiej jakości emalia EcoClean w piekarnikach i na blachach do pieczenia

Sufit piekarnika pogłębiony jest akurat na tyle, by móc ukryć górną grzałkę. Nowe rozwiązanie zapewnia bardziej optymalne wykorzystanie wewnętrznej przestrzeni, a w połączeniu z przemyślanym umiejscowieniem grzałki zapewnia większe bezpieczeństwo. Ryzyko dotknięcia gorących elementów podczas sięgania do wnętrza piekarnika zostało w ten sposób skutecznie zredukowane. Czyszczenie piekarnika dodatkowo ułatwia możliwość łatwego opuszczania grzałki.

Łatwe czyszczenie dzięki gładkim drzwiczkom piekarnika Łatwe do wyjęcia drzwiczki piekarnika wykonane są bez widocznych śrub, gumowych uszczelek bądź rowków, w których zazwyczaj gromadzą się zanieczyszczenia, dlatego można je szybko i bez trudu umyć.

Wnętrza piekarników pokryte są wysokiej jakości emalią EcoClean, która dzięki swojej gładkości i nieprzepuszczalności nie pochłania ciepła, lecz odbija je do środka piekarnika. To oryginalne rozwiązanie w znacznym stopniu pomaga równomiernie rozprowadzić ciepło w piekarniku, jednocześnie zmniejszając zużycie energii elektrycznej i zapewniając doskonałe rezultaty pieczenia. Gładka powłoka z emalii EcoClean zapobiega przywieraniu tłuszczu do ścianek piekarnika lub powierzchni blach, dzięki czemu ich czyszczenie jest wyjątkowo łatwe. Modele linii Premium i Exclusive oferują dodatkowe udogodnienie w postaci systemu łatwego czyszczenia AquaClean. Do formy do pieczenia należy wlać pół litra wody i wybrać funkcję AquaClean. Wilgoć wytwarzająca się podczas automatycznego ogrzewania do 50 °C zmiękcza zanieczyszczenia na ściankach piekarnika. Po półgodzinie piekarnik należy po prostu wytrzeć miękką ścierką. Rezultat więcej niż doskonały, a dzięki rezygnacji z detergentów przyjazny dla środowiska.

Czyszczenie pyrolityczne Z szerokiej gamy urządzeń możecie wybrać piekarnik wyposażony w wyjątkowo skuteczny system czyszczenia. W procesie pyrolizy piekarnik nagrzewa się do około 500 °C, dzięki czemu wszystkie tłuszcze i inne zanieczyszczenia ulegają spopieleniu. Podczas tego procesu piekarnik zamyka się automatycznie, a dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia szczelne, oszklone okno drzwiczek i wentylator, który nawiewa zimne powietrze chroniąc przed oparzeniem w razie dotknięcia. Po zakończeniu procesu czyszczenia, kiedy piekarnik ostygnie, resztki popiołu wystarczy usunąć przy użyciu wilgotnej ściereczki.

Pyroliza


PIEKARNIKI

Produkt wyłącznie na zamówienie

B 2000 P2B

B 50 EP

B 50 PP

Piekarnik do zabudowy

Piekarnik do zabudowy

Piekarnik do zabudowy

A

Klasa energetyczna

Prowadnice teleskopowe

A

Klasa energetyczna

Prowadnice teleskopowe

A

Klasa energetyczna

Prowadnice teleskopowe

Piekarnik Piekarnik wielofunkcyjny: 53 l

Piekarnik Piekarnik wielofunkcyjny: 53 l

Piekarnik Piekarnik wielofunkcyjny: 53 l

• Oświetlenie piekarnika (2x) • Górna i dolna grzałka • Infra grzałka • Infra grzałka i wentylator • Dolna grzałka, okrągła grzałka i wentylator • Okrągła grzałka z wentylatorem • Rozmrażanie • Dolna grzałka i wentylator • Aqua Clean • Górna grzałka

• Oświetlenie piekarnika • Górna i dolna grzałka • Infra grzałka • Infra grzałka i wentylator • Dolna grzałka, okrągła grzałka i wentylator • Okrągła grzałka z wentylatorem • Rozmrażanie • Dolna grzałka i wentylator • Aqua Clean • Górna grzałka

• Oświetlenie piekarnika • Górna i dolna grzałka • Infra grzałka • Infra grzałka i wentylator • Dolna grzałka, okrągła grzałka i wentylator • Okrągła grzałka z wentylatorem • Rozmrażanie • Dolna grzałka i wentylator • Aqua Clean

Prowadnice teleskopowe, 5 poziomów pieczenia, EcoClean emalia (piekarnik i blachy), Wyjmowane, szklane drzwi piekarnika, Pionowe odprowadzanie oparów

Prowadnice teleskopowe, 5 poziomów pieczenia, EcoClean emalia (piekarnik i blachy), Wyjmowane, szklane drzwi piekarnika, Pionowe odprowadzanie oparów

Wyposażenie Sterowanie senorowe, Elektroniczny zegar programujący z termosondą, 1 ruszt, Głęboka blacha, Płytka blacha, Szklana brytfanna, Uchwyt do wyjmowania blach, Filtr przeciwtłuszczowy, Kabel przyłączeniowy

Wyposażenie Sterowanie sensorowe, Elektroniczny zegar programujący z termosondą, 1 ruszt, Głęboka blacha, 2 płytkie blachy, Uchwyt do wyjmowania blach, Filtr przeciwtłuszczowy

Bezpieczeństwo Quadro Ultra Cool Door, DCS + System dynamicznego chłodzenia, Przełącznik wyłączenia grzałek (przy otwarciu drzwi), Blokada włączenia piekarnika przez dzieci, Wentylator chłodzący

Bezpieczeństwo Potrójnie szklone drzwi piekarnika (Ultra cool door), Wentylator chłodzący, Blokada włączenia piekarnika przez dzieci

Prowadnice teleskopowe, 5 poziomów pieczenia, EcoClean emalia (piekarnik i blachy), Wyjmowane, szklane drzwi piekarnika, Pionowe odprowadzanie oparów Wyposażenie Lampka kontrolna działania piekarnika, Podświetlane - chowane pokrętła, Elektroniczny zegar programujący z termosondą, 1 ruszt, Głęboka blacha, 2 płytkie blachy, Uchwyt do wyjmowania blach, Filtr przeciwtłuszczowy Bezpieczeństwo Potrójnie szklone drzwi piekarnika (Ultra cool door), Wentylator chłodzący

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Zużycie:

• Zużycie:

• Zużycie:

- 0,79 kWh (Wentylatorowe) - 0,87 kWh (Konwencjonalne) • Moc przyłączeniowa - prąd: 3,4 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,5 × 56,8 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 59 × 55 cm

- 0,79 kWh (Wentylatorowe) - 0,89 kWh (Konwencjonalne) • Moc przyłączeniowa - prąd: 3,4 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,5 × 56,8 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 59 × 55 cm

- 0,79 kWh (Wentylatorowe) - 0,89 kWh (Konwencjonalne) • Moc przyłączeniowa - prąd: 3,4 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,5 × 56,8 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 59 × 55 cm

19


PIEKARNIKI

B1-ORA-E

B1-ORA-S

Piekarnik do zabudowy

Piekarnik do zabudowy

A

Klasa energetyczna

Prowadnice teleskopowe

A

Klasa energetyczna

Prowadnice teleskopowe

Piekarnik Piekarnik wielofunkcyjny: 53 l

Piekarnik Piekarnik wielofunkcyjny: 53 l

• Oświetlenie piekarnika • Górna i dolna grzałka • Infra grzałka • Infra grzałka i wentylator • Dolna grzałka, okrągła grzałka i wentylator • Okrągła grzałka z wentylatorem • Rozmrażanie • Dolna grzałka i wentylator • Aqua Clean • Górna grzałka

• Oświetlenie piekarnika • Górna i dolna grzałka • Infra grzałka • Infra grzałka i wentylator • Dolna grzałka, okrągła grzałka i wentylator • Okrągła grzałka z wentylatorem • Rozmrażanie • Dolna grzałka i wentylator • Aqua Clean • Górna grzałka

Prowadnice teleskopowe, 5 poziomów pieczenia, EcoClean emalia (piekarnik i blachy), Wyjmowane, szklane drzwi piekarnika, Pionowe odprowadzanie oparów

Prowadnice teleskopowe, 5 poziomów pieczenia, EcoClean emalia (piekarnik i blachy), Wyjmowane, szklane drzwi piekarnika, Pionowe odprowadzanie oparów

Wyposażenie Elektroniczny zegar programujący z termosondą, Sterowanie sensorowe, Ruszt, Głęboka blacha, Płytka blacha, Uchwyt do wyjmowania blach, Filtr przeciwtłuszczowy

Wyposażenie Elektroniczny zegar programujący z termosondą, Sterowanie sensorowe, Ruszt, Głęboka blacha, Płytka blacha, Uchwyt do wyjmowania blach, Filtr przeciwtłuszczowy

Bezpieczeństwo Potrójnie szklone drzwi piekarnika UCD - Ultra Cool Door, DCS + (system dynamicznego chłodzenia), Blokada włączenia piekarnika przez dzieci

Bezpieczeństwo Potrójnie szklone drzwi piekarnika UCD - Ultra Cool Door, DCS + (system dynamicznego chłodzenia), Blokada włączenia piekarnika przez dzieci

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Zużycie:

• Zużycie:

• • •

- 0,79 kWh (Wentylatorowe) - 0,87 kWh (Konwencjonalne) Moc przyłączeniowa - prąd: 3,4 kWh Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,5 × 56,8 cm Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 59 × 55 cm

- 0,79 kWh (Wentylatorowe) - 0,87 kWh (Konwencjonalne) • Moc przyłączeniowa - prąd: 3,4 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,5 × 56,8 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 59 × 55 cm


PIEKARNIKI

B2-ORA-E

B2-ORA-S

Piekarnik do zabudowy

Piekarnik do zabudowy

A

Klasa energetyczna

A

Klasa energetyczna

Piekarnik Piekarnik wielofunkcyjny: 53 l

Piekarnik Piekarnik wielofunkcyjny: 53 l

• Oświetlenie piekarnika • Górna i dolna grzałka • Infra grzałka • Infra grzałka i wentylator • Dolna grzałka, okrągła grzałka i wentylator • Okrągła grzałka z wentylatorem • Rozmrażanie • Dolna grzałka i wentylator • Aqua Clean

• Oświetlenie piekarnika • Górna i dolna grzałka • Infra grzałka • Infra grzałka i wentylator • Dolna grzałka, okrągła grzałka i wentylator • Okrągła grzałka z wentylatorem • Rozmrażanie • Dolna grzałka i wentylator • Aqua Clean

Prowadnice teleskopowe, 5 poziomów pieczenia, EcoClean emalia (piekarnik i blachy), Wyjmowane szklane drzwi piekarnika, Pionowe odprowadzanie oparów

Prowadnice teleskopowe, 5 poziomów pieczenia, EcoClean emalia (piekarnik i blachy), Wyjmowane szklane drzwi piekarnika, Pionowe odprowadzanie oparów

Wyposażenie 2 lampki kontrolne działania piekarnika, Ruszt, Głęboka blacha, Płytka blacha, Uchwyt do wyjmowania blach, Filtr przeciwtłuszczowy, Chowane pokrętła, Kabel przyłączeniowy

Wyposażenie 2 lampki kontrolne działania piekarnika, Ruszt, Głęboka blacha, Płytka blacha, Uchwyt do wyjmowania blach, Filtr przeciwtłuszczowy, Chowane pokrętła, Kabel przyłączeniowy

Bezpieczeństwo Podwójnie szklone drzwi - Cool door, Wentylator chłodzący

Bezpieczeństwo Podwójnie szklone drzwi - Cool door, Wentylator chłodzący

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Zużycie:

• Zużycie:

- 0,79 kWh (Wentylatorowe) - 0,87 kWh (Konwencjonalne) • Moc przyłączeniowa - prąd: 3,4 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,5 × 56,8 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 59 × 55 cm

- 0,79 kWh (Wentylatorowe) - 0,87 kWh (Konwencjonalne) • Moc przyłączeniowa - prąd: 3,4 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,5 × 56,8 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 59 × 55 cm

21


PIEKARNIKI

Produkt wyłącznie na zamówienie

BP 8990 E

B 9090 E

B 9010 E

Piekarnik do zabudowy

Piekarnik do zabudowy

Piekarnik do zabudowy

A

Klasa energetyczna

Pyroliza

A

Klasa energetyczna

Prowadnice teleskopowe

A

Klasa energetyczna

Prowadnice teleskopowe

Piekarnik Piekarnik wielofunkcyjny: 54 l

Piekarnik Piekarnik wielofunkcyjny: 53 l

Piekarnik Piekarnik wielofunkcyjny: 53 l

• Oświetlenie piekarnika • Dolna grzałka (Aqua Clean) • Górna i dolna grzałka • Górna i dolna grzałka z wentylatorem • Ogrzewanie wentylatorowe • Rozmrażanie • Infra grzałka i wentylator • Pyroliza

• Oświetlenie piekarnika (2x) • Górna i dolna grzałka • Infra grzałka • Infra grzałka i wentylator • Dolna grzałka, okrągła grzałka i wentylator • Okrągła grzałka z wentylatorem • Rozmrażanie • Dolna grzałka i wentylator • Aqua Clean • Górna grzałka

• Oświetlenie piekarnika (2x) • Górna i dolna grzałka • Infra grzałka • Infra grzałka i wentylator • Dolna grzałka, okrągła grzałka i wentylator • Okrągła grzałka z wentylatorem • Rozmrażanie • Dolna grzałka i wentylator • Aqua Clean • Górna grzałka

Prowadnice teleskopowe, 5 poziomów pieczenia, EcoClean emalia (piekarnik i blachy), Wyjmowane, szklane drzwi piekarnika, Pionowe odprowadzanie oparów

Prowadnice teleskopowe, 5 poziomów pieczenia, EcoClean emalia (piekarnik i blachy), Wyjmowane, szklane drzwi piekarnika, Pionowe odprowadzanie oparów

Wyposażenie Sterowanie senorowe, Elektroniczny zegar programujący z termosondą, 1 ruszt, Głęboka blacha, Płytka blacha, Szklana brytfanna, Uchwyt do wyjmowania blach, Filtr przeciwtłuszczowy, Kabel przyłączeniowy

Wyposażenie Sterowanie sensorowe, Elektroniczny zegar programujący z termosondą, 1 ruszt, Głęboka blacha, Płytka blacha, Szklana brytfanna, Uchwyt do wyjmowania blach, Filtr przeciwtłuszczowy, Kabel przyłączeniowy

Prowadnice wytłaczane, 5 poziomów pieczenia, EcoClean emalia (piekarnik i blachy), Wyjmowane, szklane drzwi piekarnika, Pionowe odprowadzanie oparów, Czyszczenie pyrolityczne Wyposażenie 2 lampki kontrolne, Podświetlane - chowane pokrętła, Elektroniczny zegar programujący, 1 ruszt, Głęboka blacha, Filtr przeciwtłuszczowy, Kabel przyłączeniowy Bezpieczeństwo Potrójnie szklone drzwi piekarnika (Ultra cool door), Przełącznik wyłączenia grzałek (przy otwarciu drzwi), Wentylator chłodzący

Bezpieczeństwo Quadro Ultra Cool Door, DCS + System dynamicznego chłodzenia, Przełącznik wyłączenia grzałek (przy otwarciu drzwi), Blokada włączenia piekarnika przez dzieci, Wentylator chłodzący

Bezpieczeństwo Potrójnie szklone drzwi piekarnika (Ultra cool door), DCS + (system dynamicznego chłodzenia), Przełącznik wyłączenia grzałek (przy otwarciu drzwi), Blokada włączenia piekarnika przez dzieci, Wentylator chłodzący

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Zużycie energii: 0,79 kWh • Moc przyłączeniowa - prąd: 3,1 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,1 × 46,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 55,6 × 58 × 44,5 cm

• Zużycie:

• Zużycie:

- 0,79 kWh (Wentylatorowe) - 0,87 kWh (Konwencjonalne) • Moc przyłączeniowa - prąd: 3,4 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,5 × 56,8 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 59 × 55 cm

- 0,79 kWh (Wentylatorowe) - 0,87 kWh (Konwencjonalne) • Moc przyłączeniowa - prąd: 3,4 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,5 × 56,8 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 59 × 55 cm


PIEKARNIKI

CBM 9000 E

B 8970 E

Piekarnik kompaktowy z mikrofalą

Piekarnik do zabudowy

A

Klasa energetyczna

A

Klasa energetyczna

Prowadnice teleskopowe

Piekarnik Objętość piekarnika: 32 l

Piekarnik Piekarnik wielofunkcyjny: 53 l

• Oświetlenie piekarnika • Mikrofale • Infra grzałka • Ogrzewanie wentylatorowe • Funkcja rozmrażania według wagi • Funkcja rozmrażania według czasu

• Oświetlenie piekarnika (2x) • Górna i dolna grzałka • Infra grzałka • Infra grzałka i wentylator • Dolna grzałka, okrągła grzałka i wentylator • Okrągła grzałka z wentylatorem • Rozmrażanie • Dolna grzałka i wentylator • Aqua Clean

Funkcje 6 stopni mocy mikrofal, 3 grupy programów automatycznych (F1: Podgrzewanie żywności, F2: Gotowanie, F3: Rozmrażanie lub zapiekanie), Wnętrzne ze stali nierdzewnej, Automatyczne rozmrażanie Wyposażenie Sterowanie sensorowe, Trzy wyświetlacze (temperatura, moc/waga, zegar/czas), Szklane drzwi, Talerz obrotowy, Chromowany ruszt, Szklana brytfanna Bezpieczeństwo Przełącznik wyłączenia piekarnika (przy otwarciu drzwi), Blokada włączenia piekarnika przez dzieci

Prowadnice teleskopowe, 5 poziomów pieczenia, EcoClean emalia (piekarnik i blachy), Wyjmowane, szklane drzwi piekarnika, Pionowe odprowadzanie oparów Wyposażenie 2 lampki kontrolne, Podświetlane - chowane pokrętła, Elektroniczny zegar programujący, 1 ruszt, Głęboka blacha, 2 płytkie blachy, Filtr przeciwtłuszczowy, Kabel przyłączeniowy Bezpieczeństwo Potrójnie szklone drzwi piekarnika (Ultra cool door), DCS + - Dynamic Cooling System(system dynamicznego chłodzenia), Przełącznik wyłączenia grzałek (przy otwarciu drzwi), Wentylator chłodzący

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Moc mikrofal: 1000 W • Moc grzałki grila: 1500 W • Średnica talerza: 32 cm • Ilość stopni mocy: 6 • Programy automatyczne: 3 • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,5 × 45,5 × 54,2 cm • Wymiary wewnętrzne (sz x w x g): 42 × 21 × 39 cm

• Zużycie:

- 0,79 kWh (Wentylatorowe) - 0,87 kWh (Konwencjonalne) • Moc przyłączeniowa - prąd: 3,4 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,5 × 56,8 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 59 × 55 cm

23


PIEKARNIKI

B 7575 E

B 7570 E

Piekarnik do zabudowy

Piekarnik do zabudowy

A

Klasa energetyczna

Prowadnice teleskopowe

A

Klasa energetyczna

Piekarnik Piekarnik wielofunkcyjny: 53 l

Piekarnik Piekarnik wielofunkcyjny: 53 l

• Oświetlenie piekarnika • Górna i dolna grzałka • Infra grzałka • Infra grzałka i wentylator • Dolna grzałka, okrągła grzałka i wentylator • Okrągła grzałka z wentylatorem • Rozmrażanie • Dolna grzałka i wentylator • Aqua Clean

• Oświetlenie piekarnika • Górna i dolna grzałka • Infra grzałka • Infra grzałka i wentylator • Dolna grzałka, okrągła grzałka i wentylator • Okrągła grzałka z wentylatorem • Rozmrażanie • Dolna grzałka i wentylator • Aqua Clean

Prowadnice teleskopowe, 5 poziomów pieczenia, EcoClean emalia (piekarnik i blachy), Wyjmowane, szklane drzwi piekarnika, Pionowe odprowadzanie oparów

Prowadnice drabinkowe, 5 poziomów pieczenia, EcoClean emalia (piekarnik i blachy), Wyjmowane, szklane drzwi piekarnika, Pionowe odprowadzanie oparów

Wyposażenie 2 lampki kontrolne, Elektroniczny zegar programujący, 1 ruszt, Głęboka blacha, 2 płytkie blachy, Filtr przeciwtłuszczowy, Kabel przyłączeniowy

Wyposażenie 2 lampki kontrolne, Elektroniczny zegar programujący, 1 ruszt, Głęboka blacha, Płytka blacha, Filtr przeciwtłuszczowy, Kabel przyłączeniowy

Bezpieczeństwo Podwójnie szklone drzwi (cool door), Wentylator chłodzący

Bezpieczeństwo Podwójnie szklone drzwi (cool door), Wentylator chłodzący

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Zużycie:

• Zużycie:

• • •

- 0,79 kWh (Wentylatorowe) - 0,87 kWh (Konwencjonalne) Moc przyłączeniowa - prąd: 3,4 kWh Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,5 × 56,8 cm Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 59 × 55 cm

- 0,79 kWh (Wentylatorowe) - 0,87 kWh (Konwencjonalne) • Moc przyłączeniowa - prąd: 3,4 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,5 × 56,8 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 59 × 55 cm


KOMPLETY

B 3365 E + ECT 600 SC

B 3365 E + GMS 64 E

B 3345 E + GNS 64 E

Piekarnik + płyta grzejna - do zabudowy

Piekarnik + płyta grzejna - do zabudowy

Piekarnik + płyta grzejna - do zabudowy

B

Klasa energetyczna

B

Klasa energetyczna

B

Klasa energetyczna

B 3365 E

B 3365 E

B 3365 E

Piekarnik do zabudowy - wielofunkcyjny: 53 l

Piekarnik do zabudowy - wielofunkcyjny: 53 l

Piekarnik do zabudowy - wielofunkcyjny: 53 l

Oświetlenie piekarnika, Górna i dolna grzałka, Infra grzałka, Infra grzałka i wentylator, Ogrzewanie wentylatorowe, Aqua Clean

Oświetlenie piekarnika, Górna i dolna grzałka, Infra grzałka, Infra grzałka i wentylator, Ogrzewanie wentylatorowe, Aqua Clean

Oświetlenie piekarnika, Górna i dolna grzałka, Infra grzałka, Infra grzałka i wentylator, Ogrzewanie wentylatorowe, Aqua Clean

Prowadnice wytłaczane, 5 poziomów pieczenia, EcoClean emalia (piekarnik i blachy), Wyjmowane, szklane drzwi piekarnika, Pionowe odprowadzanie oparów

Prowadnice wytłaczane, 5 poziomów pieczenia, EcoClean emalia (piekarnik i blachy), Wyjmowane, szklane drzwi piekarnika, Pionowe odprowadzanie oparów

Prowadnice wytłaczane, 5 poziomów pieczenia, EcoClean emalia (piekarnik i blachy), Wyjmowane, szklane drzwi piekarnika, Pionowe odprowadzanie oparów

Wyposażenie 2 lampki kontrolne, Elektroniczny zegar programujący, 1 ruszt, Głęboka blacha, Kabel przyłączeniowy

Wyposażenie 2 lampki kontrolne, Elektroniczny zegar programujący, 1 ruszt, Głęboka blacha, Kabel przyłączeniowy

Wyposażenie 2 lampki kontrolne, Mechaniczny wyłącznik czasu, 1 ruszt, Głęboka blacha

Bezpieczeństwo Podwójnie szklone drzwi, Wentylator chłodzący

Bezpieczeństwo Podwójnie szklone drzwi, Wentylator chłodzący

Bezpieczeństwo Podwójnie szklone drzwi, Wentylator chłodzący

ECT 600 SC

GMS 64 E

GNS 64 E

Witroceramiczna płyta kuchenna do zabudowy

Gazowa płyta kuchenna do zabudowy

Gazowa płyta kuchenna do zabudowy

Płyta grzejna Witroceramiczna, Sterowanie sensorowe, Pola grzejne hi-light, Bezramkowa

Płyta grzejna Gazowa płyta grzejna

Płyta grzejna Gazowa płyta grzejna

Miejsca do gotowania Lewe przednie: Ø 100 mm // 3,0 kW - duży palnik Prawe przednie: Ø 53 mm // 1,0 kW - palnik Lewe tylne: Ø 72 mm // 1,6 kW - palnik Prawe tylne: Ø 72 mm // 1,6 kW - palnik

Miejsca do gotowania Lewe przednie: Ø 100 mm // 3,0 kW - duży palnik Prawe przednie: Ø 53 mm // 1,0 kW - palnik Lewe tylne: Ø 72 mm // 1,6 kW - palnik Prawe tylne: Ø 72 mm // 1,6 kW - palnik

Wyposażenie Elektryczna zapalarka gazu, Kabel przyłączeniowy

Wyposażenie Elektryczna zapalarka gazu, Kabel przyłączeniowy

Miejsca do gotowania Lewe przednie: Ø 210 mm // 2,3 kW Prawe przednie: Ø 145 mm // 1,2 kW Lewe tylne: Ø 145 mm // 1,2 kW Prawe tylne: Ø 180 mm // 1,8 kW Wyposażenie Wskaźnik mocy resztkowej, Blokada włączenia przez dzieci

Bezpieczeństwo Palniki gazowe z zabezpieczeniem przeciwwypływowym

Charakterystyka techniczna/Wymiary B 3365 E

Charakterystyka techniczna/Wymiary B 3365 E

Charakterystyka techniczna/Wymiary B 3365 E

• Zużycie:

• Zużycie:

• Zużycie:

- 0,86 kWh (Wentylatorowe) - 0,85 kWh (Konwencjonalne) • Moc przyłączeniowa - prąd: 2,1 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,5 × 56,8 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 59 × 55 cm

- 0,86 kWh (Wentylatorowe) - 0,85 kWh (Konwencjonalne) • Moc przyłączeniowa - prąd: 2,1 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,5 × 56,8 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 59 × 55 cm

- 0,86 kWh (Wentylatorowe) - 0,85 kWh (Konwencjonalne) • Moc przyłączeniowa - prąd: 2,1 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,7 × 59,5 × 56,8 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 59 × 55 cm

ECT 600 SC

GMS 64 E

GNS 64 E

• Moc przyłączeniowa - prąd: 6,5 kW • Wymiary urządzenia: (sz x w x g) 60 × 6 × 51 cm • Wymiary do zabudowy: (sz x w x g) 56 × 5,5 × 49 cm

• Moc przyłączeniowa - gaz: 7,3 kW • Wymiary urządzenia: (sz x w x g) 60 × 9,5 × 53 cm • Wymiary do zabudowy: (sz x w x g) 56 × 4,9 × 49 cm

• Moc przyłączeniowa - gaz: 7,3 kW • Wymiary urządzenia: (sz x w x g) 60 × 9,5 × 53 cm • Wymiary do zabudowy: (sz x w x g) 56 × 4,9 × 49 cm

25


KUCHENKI MIKROFALOWE

Produkt wyłącznie na zamówienie

MIO 2070 E

DFP 2000 P2B

Kuchnia mikrofalowa do zabudowy

Drzwiczki ozdobne do kuchni mikrofalowej

Funkcje • Grill • Elektroniczne sterowanie • 5 stopni mocy • Kombinacja: mikrofala + grill • Sygnał dźwiękowy • Zegar • Timer • Funkcja rozmrażania (czasowego i według wagi) • Blokada - zabezpieczenie przed dziećmi

• Uchwyt: anodowane aluminium • Front: czarne szkło i anodowane aluminium

Wykonanie

• Obudowa: stal nierdzewna • Wnętrze: stal nierdzewna Wyposażenie

• Talerz obrotowy - 315 mm

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Pojemność: 20 l • Moc mikrofal: 800 W • Moc grzałki grila (Quartz): 1050 W • Ilość stopni mocy: 5 • Średnica talerza: 24 cm • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 48,5 × 28,5 × 34,2 cm

• Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,6 × 46,3 × 5,8 cm • Masa urządzenia: 8 kg


KUCHENKI MIKROFALOWE

DPM-ORA-E

DPM-ORA-S

DFP 45 E

Drzwiczki ozdobne do kuchni mikrofalowej

Drzwiczki ozdobne do kuchni mikrofalowej

Drzwiczki ozdobne do kuchni mikrofalowej

• Uchwyt: aluminium • Front: czarne szkło

• Uchwyt: anodowane aluminium • Front: czarne szkło

• Uchwyt: Inox • Front: Inox

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,6 × 46,3 × 5,8 cm • Masa urządzenia: 8 kg

• Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,6 × 46,3 × 5,8 cm • Masa urządzenia: 8 kg

• Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,4 × 45 × 6,4 cm • Masa urządzenia: 8 kg

27


PŁYTY KUCHENNE

W I E L E S P O S O B Ó W N A P R Z E Ż YC I E PRAWDZIWEJ KULINARNEJ PRZYGODY


PŁYTY KUCHENNE

Płyta witroceramiczna sterowana na dotyk Nowoczesna technologia sensorowa UseLogic® zapewnia łatwą obsługę płyt witroceramicznych za pomocą dotyku. Różne sensory umożliwiają bezpośrednie sterowanie każdym palnikiem osobno. Ergonomicznie zaprojektowane umiejscowienie panelu sterowania zapewnia doskonałą widoczność i pełną kontrolę. Możliwa jest również blokada kuchni, mająca na celu zapobiec niekontrolowanemu użyciu urządzenia przez dzieci. Szczególną właściwością linii Gorenje Pininfarina jest wyjątkowo zaawansowany system Slider touch control system. Przesuwając placem po powierzchni panelu sterującego można łatwo nastawiać i kontrolować poziom temperatury na wielostopniowej skali, co zwiększa zdolność reagowania płyty.

Kuchnia indukcyjna W zakresie profesjonalnego gotowania klasyczne płyty kuchenne otrzymały prawdziwego rywala. Najważniejszymi zaletami gotowania za płycie indukcyjnej są: dwa razy większa szybkość w porównaniu z gotowaniem na gazie, ekonomiczność i bezpieczeństwo. Funkcja przyspieszonego podgrzewania Powerboost dodatkowo zwiększa wydajność płyty indukcyjnej i oszczędność czasu. Funkcję tę można łatwo uruchomić poprzez dotknięcie litery P na panelu sterowania. Technologia indukcyjna umożliwia ogrzewanie dna naczynia, dlatego pozostała powierzchnia płyty, która nie wchodzi w bezpośredni kontakt z naczyniem, pozostaje chłodna i można jej bezpiecznie dotknąć. Po wyłączeniu lub odstawieniu naczynia płyta natychmiast stygnie. Błyskawiczne reagowanie pól grzewczych pozwala zapobiec wykipieniu, dzięki czemu eliminuje nieprzyjemne czyszczenie płyty i naczyń. Za pomocą dotyku możecie także odpowiednio dostosować temperaturę podczas przygotowywania różnorodnych sosów, topienia czekolady i wykonywania innych czynności kucharskich wymagających uważnej kontroli temperatury. Jeżeli naczynie ma dno ferromagnetyczne, co można łatwo sprawdzić przy pomocy zwykłego magnesu, to nadaje się do gotowania na płycie indukcyjnej. Czas potrzebny do podgrzania 2 litrów wody o temperaturze 20°C do temperatury 95°C. 0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

min

PŁYTA INDUKCYJNA PŁYTA WITROCERAMICZNA PŁYTA ELEKTRYCZNA PŁYTA GAZOWA

Energia potrzebna do podgrzania 2 litrów wody o temperaturze 20°C do temperatury 95°C. 0

50

100

150

PŁYTA INDUKCYJNA PŁYTA WITROCERAMICZNA PŁYTA ELEKTRYCZNA PŁYTA GAZOWA

200

250

300

350

400

Watt/h

29


PŁYTY KUCHENNE

Podwójne i potrójne albo owalne pole grzejne Podwójne albo potrójne pole grzejne umożliwia doskonałe dostosowanie do różnych wielkości naczyń. Owalne pole jest szczególnie przydatne do smażenia większych porcji mięsa lub ryb. Poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku można łatwo włączyć dodatkowe pole grzejne i dowolnie zwiększać powierzchnię gotowania, oszczędzając przy tym cenną energię.

HiLight + induction

Połączenie indukcji i pól HiLight Dla tych, którzy nie chcą całkiem zrezygnować z tradycyjnych płyt witroceramicznych oraz naczyń, które być może nie nadają się do gotowania indukcyjnego, skierowana jest oferta płyty kuchennej, która zawiera kombinację pól do gotowania indukcyjnego i pól HiLight.

Atrakcyjna różnorodność płyt kuchennych Łatwe sterowanie na dotyk połączone z doskonałą widocznością i wygodnym dostępem umożliwiającym pełną kontrolę nad gotowaniem to cechy wyjątkowych płyt witroceramicznych. Stworzone specjalnie dla tych, którzy cenią komfort i niepospolitą stylistykę.

Kuchnia witroceramiczna z płytą grzejną Specjalna płyta grzejna na witroceramicznym blacie gwarantuje, że już ugotowana potrawa nie ostygnie przed podaniem na stół. Płyta podtrzymuje temperaturę potrawy, uniemożliwiając jednocześnie jej dalsze gotowanie albo wręcz rozgotowanie.


PŁYTY KUCHENNE

Gaz czy kombinacja gazu i elektryczności na płycie witroceramicznej W bogatej ofercie Gorenje można znaleźć szeroką paletę płyt kuchennych z palnikami gazowymi na blacie witroceramicznym.. Można również wybrać płytę witroceramiczną z kombinacją palników gazowych i pól grzejnych typu HiLight. Taka kombinacja daje nie tylko poczucie profesjonalnego gotowania, ale zapewnia też łatwe czyszczenie i stanowi miły widok dla oka.

Palnik gazowy wok Specjalny palnik gazowy z potrójnym płomieniem ogrzewa naczynie z większą mocą, co umożliwia przygotowanie potrawy w ciągu zaledwie kilku minut. Warzywa będą chrupiące i smaczne, zachowają też więcej witamin, minerałów i innych składników odżywczych, niż podczas tradycyjnego gotowania.

Gaz na szkle Szklane płyty grzewcze z czterema planikami gazowymi dostępne są w różnych kolorach: czarny, antracyt. Żeliwne ruszty są wyjątkowo stabilne i odporne na najwyższe temperatury. Gwarantowana skuteczność gotowania, zaś czyszczenie płyty jest wyjątkowo proste.

Płyty Domino na miarę Płyty kuchenne z dwoma polami grzejnymi umożliwiają różne kombinacje w zależności od potrzeb użytkownika. W ofercie Gorenje dostępne są płyty witroceramiczne z polami HiLight lub polami indukcyjnymi, jak również płyty z dwoma palnikami gazowymi, albo palnikiem wok.

31


PŁYTY KUCHENNE

EIT 695-ORA-E

EIT 795 C

Indukcyjna płyta kuchenna do zabudowy

Indukcyjna płyta kuchenna do zabudowy

Płyta grzejna • Indukcyjna, witroceramiczna • Sterowanie sensorowe z zegarem elektronicznym • Funkcja zwiększania mocy POWER BOOST dla wszystkich pól • Funkcja rozpoznawania wielkości naczynia • Wskaźnik mocy resztkowej • Bezramkowa, fazowana krawędź przednia

Płyta grzejna • Indukcyjna, witroceramiczna • Sterowanie sensorowe • Funkcja zwiększania mocy POWER BOOST dla wszystkich pól • Funkcja rozpoznawania wielkości naczynia • Wskaźnik mocy resztkowej • Bezramkowa, fazowane krawędzie

Miejsca do gotowania

Miejsca do gotowania

• Lewe przednie: Ø 145 mm // 1,4 kW - Pole indukcyjne • Prawe przednie: Ø 180 mm // 1,8 kW - Pole indukcyjne • Lewe tylne: Ø 210 mm // 2,3 kW - Pole indukcyjne • Prawe tylne: Ø 180 mm // 1,8 kW - Pole indukcyjne

• Lewe przednie: Ø 210 mm // 2,3 kW - Pole indukcyjne • Prawe przednie: Ø 180 mm // 1,8 kW - Pole indukcyjne • Lewe tylne: Ø 145 mm // 1,4 kW - Pole indukcyjne • Prawe tylne: Ø 180 mm // 1,8 kW - Pole indukcyjne

Charakterystyka techniczna/Wymiary • Moc przyłączeniowa - prąd: 7,4 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 6 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 6 × 49 cm

Charakterystyka techniczna/Wymiary • Moc przyłączeniowa - prąd: 7,4 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 75 × 6 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 71 × 5,5 × 49 cm


PŁYTY KUCHENNE

EIT 685 C

EIT 680 SC

Indukcyjna płyta kuchenna do zabudowy

Indukcyjna płyta kuchenna do zabudowy

Płyta grzejna • Indukcyjna, witroceramiczna • Sterowanie sensorowe • Wskaźnik mocy resztkowej • Bezramkowa, fazowane krawędzie

Płyta grzejna • Indukcyjna, witroceramiczna • Sterowanie sensorowe • Wskaźnik mocy resztkowej • Bezramkowa

Miejsca do gotowania

Miejsca do gotowania

• Lewe przednie: Ø 180 mm // 2,8 kW - Pole indukcyjne • Prawe przednie: Ø 160 mm // 2,0 kW - Pole indukcyjne • Lewe tylne: Ø 180 mm // 2,8 kW - Pole indukcyjne • Prawe tylne: Ø 210 mm // 3,1 kW - Pole indukcyjne

• Lewe przednie: Ø 160 mm // 1,4 kW - Pole indukcyjne • Prawe przednie: Ø 160 mm // 1,4 kW - Pole indukcyjne • Lewe tylne: Ø 200 mm // 2,3 kW - Pole indukcyjne • Prawe tylne: Ø 160 mm // 1,4 kW - Pole indukcyjne

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary • Moc przyłączeniowa - prąd: 6,5 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 57,4 × 6 × 50,4 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 5,5 × 49 cm

• Moc przyłączeniowa - prąd: 7,4 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 6 × 52 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 5,5 × 49 cm

33


PŁYTY KUCHENNE

ECT 650 CP

ECT 680-ORA-E

ECT 600-ORA-E

Witroceramiczna płyta kuchenna do zabudowy

Witroceramiczna płyta kuchenna do zabudowy

Witroceramiczna płyta kuchenna do zabudowy

Płyta grzejna • Witroceramiczna • Sterowanie sensorowe • Pola grzejne Hi-Light • Wskaźnik mocy resztkowej • Bezramkowa, fazowane krawędzie boczne i przednia

Płyta grzejna • Witroceramiczna • Sterowanie sensorowe z zegarem elektronicznym • Pola grzejne Hi-Light • Wskaźnik mocy resztkowej • Bezramkowa, fazowana krawędź przednia

Płyta grzejna • Witroceramiczna • Sterowanie sensorowe z zegarem elektronicznym • Pola grzejne Hi-Light • Wskaźnik mocy resztkowej • Bezramkowa, fazowana krawędź przednia

Miejsca do gotowania

Miejsca do gotowania

Miejsca do gotowania

• Lewe przednie: Ø 210/175/120 mm // 2,3 kW - grzałka

• Lewe przednie: Ø 210/175/120 mm // 2,3 kW - grzałka

• Prawe przednie: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Lewe tylne: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Prawe tylne: Ø 265x170 mm // 2,4 kW - grzałka

• Prawe przednie: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Lewe tylne: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Prawe tylne: Ø 265x170 mm // 2,4 kW - grzałka

• Lewe przednie: Ø 210 mm // 2,3 kW - grzałka hi-light • Prawe przednie: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Lewe tylne: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Prawe tylne: Ø 180 mm // 1,8 kW - grzałka hi-light

hi-light

hi-light

hi-light

hi-light

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Moc przyłączeniowa - prąd: 7,1 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 6 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 5,5 × 49 cm

• Moc przyłączeniowa - prąd: 7,1 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 6 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 5,5 × 49 cm

Charakterystyka techniczna/Wymiary • Moc przyłączeniowa - prąd: 6,5 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 6 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 5,5 × 49 cm


PŁYTY KUCHENNE

Produkt wyłącznie na zamówienie

ECT 600 SC

ECT 930 C

Witroceramiczna płyta kuchenna do zabudowy

Witroceramiczna płyta kuchenna do zabudowy

Płyta grzejna • Witroceramiczna • Sterowanie sensorowe • Pola grzejne hi-light • Wskaźnik mocy resztkowej • Blokada włączenia przez dzieci • Bezramkowa

Płyta grzejna • Witroceramiczna • Sterowanie sensorowe • Pola grzejne Hi-Light • Wskaźnik mocy resztkowej • Bezramkowa, fazowane krawędzie

Miejsca do gotowania Lewe przednie: Ø 210 mm // 2,3 kW Prawe przednie: Ø 145 mm // 1,2 kW Lewe tylne: Ø 145 mm // 1,2 kW Prawe tylne: Ø 180 mm // 1,8 kW

• Lewe przednie: Ø 230/140 mm // 2,5 kW - grzałka

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary • Moc przyłączeniowa - prąd: 6,7 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 89,8 × 5,1 × 34,8 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 87 × 4,7 × 33 cm

• Moc przyłączeniowa - prąd: 6,5 kW • Wymiary urządzenia: (sz x w x g) 60 × 6 × 51 cm • Wymiary do zabudowy: (sz x w x g) 56 × 5,5 × 49 cm

Miejsca do gotowania hi-light

• Prawe przednie: Ø 180 mm // 1,8 kW - grzałka hi-light • Lewe tylne: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Prawe tylne: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light

35


PŁYTY KUCHENNE

ECT 680 SC

ECT 680 E

ECT 620 E

Witroceramiczna płyta kuchenna do zabudowy

Witroceramiczna płyta kuchenna do zabudowy

Witroceramiczna płyta kuchenna do zabudowy

Płyta grzejna • Witroceramiczna • Sterowanie sensorowe • Pola grzejne Hi-Light • Wskaźnik mocy resztkowej • Bezramkowa

Płyta grzejna • Witroceramiczna • Sterowanie sensorowe • Pola grzejne Hi-Light • Wskaźnik mocy resztkowej • 2 krawędzie szlifowane/2 krawędzie z ramką

Płyta grzejna • Witroceramiczna • Sterowanie sensorowe • Pola grzejne Hi-Light • Wskaźnik mocy resztkowej • 2 krawędzie szlifowane/2 krawędzie z ramką

Miejsca do gotowania

Miejsca do gotowania

Miejsca do gotowania

• Lewe przednie: Ø 210/175/120 mm // 2,3 kW - grzałka

• Lewe przednie: Ø 210/175/120 mm // 2,3 kW - grzałka

• Lewe przednie: Ø 210/120 mm // 2,2 kW - grzałka

• Prawe przednie: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Lewe tylne: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Prawe tylne: Ø 265x170 mm // 2,4 kW - grzałka

• Prawe przednie: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Lewe tylne: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Prawe tylne: Ø 265x170 mm // 2,4 kW - grzałka

• Prawe przednie: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Lewe tylne: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Prawe tylne: Ø 265x170 mm // 2,4 kW - grzałka

hi-light

hi-light

hi-light

hi-light

hi-light

hi-light

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Moc przyłączeniowa - prąd: 7,1 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 6 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 5,5 × 49 cm

• Moc przyłączeniowa - prąd: 7,1 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 6,2 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 5,5 × 49 cm

• Moc przyłączeniowa - prąd: 7,0 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 6,2 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 5,5 × 49 cm


PŁYTY KUCHENNE

ECT 350 C

GCS 330 C

Witroceramiczna płyta kuchenna do zabudowy

Witroceramiczna płyta kuchenna do zabudowy

Płyta grzejna • Witroceramiczna • Sterowanie sensorowe • Pola grzejne Hi-Light • Bezramkowa, fazowana krawędź przednia

Płyta grzejna • Witroceramiczna z palnikami gazowymi • Elektryczna zapalarka gazu • Bezramkowa, fazowana krawędź przednia

Miejsca do gotowania • Z przodu: Ø 180/120 mm // 1,7 kW - grzałka hi-light • Z tyłu: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light

• Z przodu: Ø 55 mm // 1,0 kW - palnik • Z tyłu: Ø 100 mm // 3,0 kW - duży palnik

Miejsca do gotowania

Wyposażenie • Kabel przyłączeniowy Bezpieczeństwo

• Palniki gazowe z zabezpieczeniem przeciwwypływowym

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Moc przyłączeniowa - prąd: 2,9 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 30 × 6,5 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 27,5 × 6 × 49 cm

• Moc przyłączeniowa - gaz: 4,0 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 30 × 11,5 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 27,5 × 7,3 × 49 cm

37


PŁYTY KUCHENNE

GMS 740 E1

GMS 660 E

GMS 66 E

Gazowa płyta kuchenna do zabudowy

Gazowa płyta kuchenna do zabudowy

Gazowa płyta kuchenna do zabudowy

Płyta grzejna • Gazowa płyta grzejna • Elektryczna zapalarka gazu

Płyta grzejna • Gazowa płyta grzejna • Elektryczna zapalarka gazu

Płyta grzejna • Gazowa płyta grzejna • Elektryczna zapalarka gazu

Miejsca do gotowania

Miejsca do gotowania

Miejsca do gotowania

• Lewe przednie: Ø 45 mm // 1,1 kW - palnik • Prawe przednie: Ø 65 mm // 1,8 kW - palnik • Lewe tylne: Ø 65 mm // 1,8 kW - palnik • Prawe tylne: Ø 90 mm // 2,8 kW - duży palnik • Po środku: Ø 131 mm // 3,1 kW - potrójny palnik WOK

• Lewe przednie: Ø 132 mm // 3,5 kW - potrójny palnik

• Lewe przednie: Ø 132 mm // 3,5 kW - potrójny palnik

• Prawe przednie: Ø 51 mm // 1,0 kW - palnik • Lewe tylne: Ø 75 mm // 1,9 kW - palnik • Prawe tylne: Ø 75 mm // 1,9 kW - palnik

• Prawe przednie: Ø 51 mm // 1,0 kW - palnik • Lewe tylne: Ø 75 mm // 1,9 kW - palnik • Prawe tylne: Ø 75 mm // 1,9 kW - palnik

Wyposażenie • Kabel przyłączeniowy

Wyposażenie • Kabel przyłączeniowy

Wyposażenie • Kabel przyłączeniowy

WOK

WOK

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

• Palniki gazowe z zabezpieczeniem

• Palniki gazowe z zabezpieczeniem

przeciwwypływowym

przeciwwypływowym

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Moc przyłączeniowa - gaz: 10,7 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 68 × 4 × 50 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 55,3 × 4 × 47,3 cm

• Moc przyłączeniowa - gaz: 8,3 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 9,5 × 53 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 4,9 × 49 cm

• Moc przyłączeniowa - gaz: 8,3 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 9,5 × 53 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 4,9 × 49 cm


PŁYTY KUCHENNE

GMS 640 E

GMS 64 E

GNS 64 E

Gazowa płyta kuchenna do zabudowy

Gazowa płyta kuchenna do zabudowy

Gazowa płyta kuchenna do zabudowy

Płyta grzejna • Gazowa płyta grzejna • Elektryczna zapalarka gazu

Płyta grzejna • Gazowa płyta grzejna • Elektryczna zapalarka gazu

Płyta grzejna • Gazowa płyta grzejna • Elektryczna zapalarka gazu

Miejsca do gotowania

Miejsca do gotowania

Miejsca do gotowania

• Lewe przednie: Ø 101 mm // 3,0 kW - duży palnik • Prawe przednie: Ø 51 mm // 1,0 kW - palnik • Lewe tylne: Ø 75 mm // 1,9 kW - palnik • Prawe tylne: Ø 75 mm // 1,9 kW - palnik

• Lewe przednie: Ø 101 mm // 3,0 kW - duży palnik • Prawe przednie: Ø 51 mm // 1,0 kW - palnik • Lewe tylne: Ø 75 mm // 1,9 kW - palnik • Prawe tylne: Ø 75 mm // 1,9 kW - palnik

• Lewe przednie: Ø 101 mm // 3,0 kW - duży palnik • Prawe przednie: Ø 51 mm // 1,0 kW - palnik • Lewe tylne: Ø 75 mm // 1,9 kW - palnik • Prawe tylne: Ø 75 mm // 1,9 kW - palnik

Wyposażenie • Kabel przyłączeniowy

Wyposażenie • Kabel przyłączeniowy

Wyposażenie • Kabel przyłączeniowy

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

• Palniki gazowe z zabezpieczeniem

• Palniki gazowe z zabezpieczeniem

przeciwwypływowym

przeciwwypływowym

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Moc przyłączeniowa - gaz: 7,8 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 9,5 × 53 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 4,9 × 49 cm

• Moc przyłączeniowa - gaz: 7,8 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 9,5 × 53 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 4,9 × 49 cm

• Moc przyłączeniowa - gaz: 7,8 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 9,5 × 53 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 4,9 × 49 cm

39


PŁYTY KUCHENNE

GCS 64 C-S

GCS 62 C-S

Gazowa płyta kuchenna do zabudowy

Gazowo-elektryczna płyta kuchenna do zabudowy

Płyta grzejna • Szklana z palnikami palnikami gazowymi • Elektryczna zapalarka gazu • Bezramkowa, fazowane krawędzie

Płyta grzejna • Witroceramiczna z palnikami gazowymi i polami grzejnymi • Wskaźnik mocy resztkowej • Elektryczna zapalarka gazu • Bezramkowa, fazowane krawędzie

Miejsca do gotowania

• Lewe przednie: Ø 90 mm // 3,0 kW - duży palnik • Prawe przednie: Ø 50 mm // 1,0 kW - palnik • Lewe tylne: Ø 60 mm // 1,8 kW - palnik • Prawe tylne: Ø 60 mm // 1,8 kW - palnik Wyposażenie • Kabel przyłączeniowy Bezpieczeństwo • Palniki gazowe z zabezpieczeniem przeciwwypływowym

Miejsca do gotowania

• Lewe przednie: Ø 90 mm // 3,0 kW - duży palnik • Prawe przednie: Ø 145 mm // 1,2 kW - grzałka hi-light • Lewe tylne: Ø 50 mm // 1,0 kW - palnik • Prawe tylne: Ø 180 mm // 1,8 kW - grzałka hi-light Wyposażenie • 2 lampki kontrolne • Kabel przyłączeniowy Bezpieczeństwo

• Palniki gazowe z zabezpieczeniem przeciwwypływowym

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Moc przyłączeniowa - gaz: 7,5 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 11,4 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 7,3 × 49 cm

• Moc przyłączeniowa - gaz: 4,0 kWh • Moc przyłączeniowa - prąd: 3,0 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 11,4 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 7,3 × 49 cm


PŁYTY KUCHENNE

GHS 64 SC-S

GHS 64 SC-A

Gazowa płyta kuchenna do zabudowy

Gazowa płyta kuchenna do zabudowy

Płyta grzejna • Szklana z palnikami gazowymi • Elektryczna zapalarka gazu • Krawędzie szlifowane • Bezramkowa

Płyta grzejna • Szklana z palnikami gazowymi • Elektryczna zapalarka gazu • Krawędzie szlifowane • Bezramkowa

Miejsca do gotowania

Miejsca do gotowania

• Lewe przednie: Ø 90 mm // 3,0 kW - duży palnik • Prawe przednie: Ø 50 mm // 1,0 kW - palnik • Lewe tylne: Ø 60 mm // 1,8 kW - palnik • Prawe tylne: Ø 60 mm // 1,8 kW - palnik

• Lewe przednie: Ø 90 mm // 3,0 kW - duży palnik • Prawe przednie: Ø 50 mm // 1,0 kW - palnik • Lewe tylne: Ø 60 mm // 1,8 kW - palnik • Prawe tylne: Ø 60 mm // 1,8 kW - palnik

Wyposażenie • Kabel przyłączeniowy

Wyposażenie • Kabel przyłączeniowy

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

• Palniki gazowe z zabezpieczeniem

• Palniki gazowe z zabezpieczeniem

przeciwwypływowym

przeciwwypływowym

Kolor

• Antracyt

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Moc przyłączeniowa - gaz: 7,5 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 11,6 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 7,3 × 49 cm

• Moc przyłączeniowa - gaz: 7,5 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 11,6 × 51 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 7,3 × 49 cm

41


OKAPY KUCHENNE

M O C

I

E L E G A N C J A


OKAPY KUCHENNE

Doskonała wydajność i łatwe sterowanie Wydajność okapu kuchennego jest ściśle związana z wielkością pomieszczenia, które ma być wentylowane. Tendencje panujące aktualnie w projektowaniu wnętrz, coraz częściej łączące kuchnię z jadalnią i salonem, wymagają coraz wydajniejszych okapów. Pomieszczenie o powierzchni około 50 m3 skutecznie przewietrzy okap o wydajności przynajmniej 300 m3/h. Gorenje oferuje okapy mechaniczne i elektroniczne. Modele elektroniczne mają łatwe sterowanie na dotyk. Intensywność wentylowania można dowolnie dostosować do sposobu gotowania dzięki wielostopniowej regulacji mocy.

Tryb pracy: W obiegu otwartym lub zamkniętym W zależności od wydajności wietrzenia pomieszczenia możecie wybrać okap pracujący w systemie obiegu otwartego lub zamkniętego. Okap pracujący w obiegu otwartym zatrzyma parę, natomiast nieprzyjemne zapachy wyprowadzi na zewnątrz przez wywietrznik. W obiegu zamkniętym powietrze nasycone parą i zapachami zostaje zatrzymane przez okap, a następnie, już przefiltrowane, wraca do pomieszczenia. Aby zapewnić intensywniejszy efekt wietrzenia należy zainstalować filtr węglowy.

Cicha praca Ładny kształt Wnętrza współczesnych kuchni otwierają nieograniczone możliwości twórczej kreacji -dotyczy to również okapów kuchennych. Przyciągające wzrok wzornictwo jest obok znakomitej funkcjonalności dodatkowym atutem okapów Gorenje. Innowacyjne kształty w połączeniu metalowymi elementami oraz halogenowe oświetlenie dodają urody twojej kuchni. Cechą wyróżniającą jest również sensorowa kontrola intensywności wentylacji - monitorowanie odbywa się poprzez dotknięcie odpowiedniego sensora.

Wnętrza współczesnych kuchni otwierają nieograniczone możliwości twórczej kreacji -dotyczy to również okapów kuchennych. Przyciągające wzrok wzornictwo jest obok znakomitej funkcjonalności dodatkowym atutem okapów Gorenje. Innowacyjne kształty w połączeniu metalowymi elementami z oraz halogenowe oświetlenie dodają urody twojej kuchni. Cechą wyróżniającą jest również sensorowa kontrola intensywności wentylacji - monitorowanie odbywa się poprzez dotknięcie odpowiedniego sensora.

Łatwe czyszczenie filtrów Aluminiowe filtry przeciwtłuszczowe stosowane w okapach Gorenje można łatwo wyjąć i umyć. Filtry można myć ręcznie lub w niewielkiej ilości delikatnego detergentu; filtry syntetyczne lub papierowe należy zastąpić nowymi.

Oświetlenie halogenowe Oprócz podstawowej funkcji, jaką jest wietrzenie, okapy mogą również pełnić funkcję dodatkowego źródła światła, zapewniając w ten sposób optymalne oświetlenie płyty kuchennej. Część modeli jest wyposażona w tradycyjną żarówkę, natomiast w modelach wyższych klas zastosowano oświetlenie halogenowe, które daje lepsze światło i jest oszczędniejsze.

43


OKAPY KUCHENNE

DKG 552-ORA-S

DKG 902-ORA-E

DFG 602-ORA-S

Okap kominowy przyścienny

Okap kominowy przyścienny

Teleskopowy okap kuchenny do zabudowy

Wyposażenie • Sterowanie elektroniczne • Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie elektroniczne • Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 2 silniki

Kolor

Kolor

Kolor

• Czarne szkło

• Inox i czarne szkło

• Czarny

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Oświetlenie: 2 x 20 W, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 15 cm • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 750 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 420 m3/h • Szerokość: 55 cm

• Oświetlenie: 2 x 20 W, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 15 cm • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 470 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 350 m3/h • Szerokość: 90 cm

• Oświetlenie: 2 x 40 W • Średnica rury odprowadzającej: 12 cm • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 470 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 279 m3/h • Szerokość: 59,8 cm


OKAPY KUCHENNE

DVG 8545 E

DVG 6545 E

DKT 900 M

Okap kominowy przyścienny

Okap kominowy przyścienny

Okap kominowy przyścienny

Wyposażenie • Sterowanie elektroniczne sensorowe • Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym • Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie elektroniczne sensorowe • Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym • Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie elektroniczne • Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • 7 stopni mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie dodatkowe

Wyposażenie dodatkowe

Wyposażenie dodatkowe

• Filtr węglowy

• Filtr węglowy

• Filtr węglowy

Kolor

Kolor

Kolor

• Inox i czarne szkło

• Inox i czarne szkło

• Inox

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Oświetlenie: 2 x 18 W, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 15 cm • Moc: 187 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 811 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 649 m3/h • Szerokość: 80 cm

• Oświetlenie: 2 x 20 W, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 15 cm • Moc: 190 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 805 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 646 m3/h • Szerokość: 60 cm

• Oświetlenie 3 x 20, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 15/12 cm • Moc: 320 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 800 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 687 m3/h • Szerokość: 90 cm

45


OKAPY KUCHENNE

DKW 900 M

DKK 900 MS

DKK 600 MS

Okap kominowy wyspowy

Okap kominowy przyścienny

Okap kominowy przyścienny

Wyposażenie • Sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem i z pilotem • Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • 7 stopni mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie eletroniczne z wyświetlaczem • Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • Filtr węglowy • 7 stopni mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie eletroniczne z wyświetlaczem • Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • Filtr węglowy • 7 stopni mocy wentylatora • 1 silnik

Kolor

• Inox

Kolor

Kolor

• Inox i czarne szkło

• Inox i czarne szkło

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Oświetlenie: 4 x 20 W, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 15/12 cm • Moc: 220 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 520 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 480 m3/h • Szerokość: 90 cm

• Oświetlenie 2 x 20, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 15/12 cm • Moc: 180 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 520 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 480 m3/h • Szerokość: 90 cm

• Oświetlenie: 2 x 20 W, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 15/12 cm • Moc: 180 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 520 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 480 m3/h • Szerokość: 60 cm


OKAPY KUCHENNE

DKK 900 M

DKK 600 M

DKG 900 MG

Okap kominowy przyścienny

Okap kominowy przyścienny

Okap kominowy przyścienny

Wyposażenie • Sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • Filtr węglowy • 7 stopni mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • Filtr węglowy • 7 stopni mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem • Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • Filtr węglowy • 7 stopni mocy wentylatora • 1 silnik

Kolor

Kolor

• Inox

• Inox

Kolor

• Inox i szkło

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Oświetlenie: 2 x 20 W, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 12 cm • Moc: 200 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 520 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 480 m3/h • Szerokość: 90 cm

• Oświetlenie: 2 x 20 W, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 12 cm • Moc: 200 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 520 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 480 m3/h • Szerokość: 60 cm

• Oświetlenie 2 x 20, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 15/12 cm • Moc: 180 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 520 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 442 m3/h • Szerokość: 90 cm

47


OKAPY KUCHENNE

DKG 600 MG

DKG 900 M

DKG 600 M

Okap kominowy przyścienny

Okap kominowy przyścienny

Okap kominowy przyścienny

Wyposażenie • Sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem • Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • Filtr węglowy • 7 stopni mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem • Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • Filtr węglowy • 7 stopni mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem • Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • Filtr węglowy • 7 stopni mocy wentylatora • 1 silnik

Kolor

Kolor

Kolor

• Inox i szkło

• Inox i szkło

• Inox i szkło

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Oświetlenie 2 x 20, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 15/12 cm • Moc: 180 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 520 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 442 m3/h • Szerokość: 60 cm

• Oświetlenie: 2 x 20 W, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 12 cm • Moc: 180 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 520 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 480 m3/h • Szerokość: 90 cm

• Oświetlenie: 2 x 20 W, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 12 cm • Moc: 180 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 520 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 480 m3/h • Szerokość: 60 cm


OKAPY KUCHENNE

DKP 900 M

DKP 600 M

DKP 500 W

Okap kominowy przyścienny

Okap kominowy przyścienny

Okap kominowy przyścienny

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie dodatkowe

Wyposażenie dodatkowe

Wyposażenie dodatkowe

• Filtr węglowy

• Filtr węglowy

• Filtr węglowy

Kolor

Kolor

Kolor

• Inox

• Inox

• Biały

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Oświetlenie: 2 x 25 W • Średnica rury odprowadzającej: 12 cm • Moc: 150 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 420 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 390 m3/h • Szerokość: 90 cm

• Oświetlenie: 2 x 25 W • Średnica rury odprowadzającej: 12 cm • Moc: 150 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 420 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 390 m3/h • Szerokość: 60 cm

• Oświetlenie: 2 x 25 W • Średnica rury odprowadzającej: 10 cm • Moc: 150 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 420 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 351 m3/h • Szerokość: 50 cm

49


OKAPY KUCHENNE

DKO 600 M

DKO 500 M

DKO 500 W

Okap kominowy przyścienny

Okap kominowy przyścienny

Okap kominowy przyścienny

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • 2 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie dodatkowe

Wyposażenie dodatkowe

Wyposażenie dodatkowe

• Filtr węglowy

• Filtr węglowy

• Filtr węglowy

Kolor

Kolor

Kolor

• Inox

• Inox

• Biały

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Oświetlenie: 2 x 25 W • Średnica rury odprowadzającej: 12 cm • Moc: 150 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 420 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 390 m3/h • Szerokość: 60 cm

• Oświetlenie: 2 x 25 W • Średnica rury odprowadzającej: 12 cm • Moc: 150 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 420 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 390 m3/h • Szerokość: 50 cm

• Oświetlenie: 2 x 25 W • Średnica rury odprowadzającej: 10 cm • Moc: 150 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 420 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 352 m3/h • Szerokość: 50 cm


OKAPY KUCHENNE

DKL 900 M

DKL 600 M

Okap kominowy przyścienny

Okap kominowy przyścienny

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie dodatkowe

Wyposażenie dodatkowe

• Filtr węglowy

• Filtr węglowy

Kolor

Kolor

• Inox

• Inox

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Oświetlenie: 2 x 20 W, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 15 cm • Moc: 180 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 520 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 480 m3/h • Szerokość: 90 cm

• Oświetlenie: 2 x 20 W, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 15 cm • Moc: 180 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 520 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 480 m3/h • Szerokość: 60 cm

51


OKAPY KUCHENNE

DKD 900 M

DKD 600 M

DKF 2600 MS

Okap kominowy przyścienny

Okap kominowy przyścienny

Teleskopowy okap kuchenny do zabudowy

Wyposażenie • Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym • Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy • 3 stopnie mocy • 1 silnik

Wyposażenie • Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym • Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy • 3 stopnie mocy • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Praca w trybie otwartym lub zamkniętym • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 2 silniki

Wyposażenie dodatkowe

Wyposażenie dodatkowe

• Filtr węglowy

• Filtr węglowy

Kolor

Kolor

• Kość słoniowa, Elementy drewniane do wybarwienia

• Kość słoniowa, Elementy drewniane do wybarwienia

Wyposażenie dodatkowe

• Filtr węglowy Kolor

• Inox i czarne szkło

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Oświetlenie 2 x 35, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 15 cm • Moc: 310 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 850 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 722 m3/h • Szerokość: 90 cm

• Oświetlenie 2 x 35, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 15 cm • Moc: 310 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 850 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 722 m3/h • Szerokość: 60 cm

• Oświetlenie 2 x 20, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 15/12 cm • Moc: 320 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 610 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 560 m3/h • Szerokość: 60 cm


OKAPY KUCHENNE

DKF 2600 M

DKF 2500 M

DKF 600 M

Teleskopowy okap kuchenny do zabudowy

Teleskopowy okap kuchenny do zabudowy

Teleskopowy okap kuchenny do zabudowy

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Praca w trybie otwartym lub zamkniętym • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 2 silniki

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Praca w trybie otwartym lub zamkniętym • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 2 silniki

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie dodatkowe • Filtr węglowy

Wyposażenie dodatkowe • Filtr węglowy

• Filtr węglowy

Kolor • Inox

Kolor • Inox

• Inox

Wyposażenie dodatkowe

Kolor

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Oświetlenie: 2 x 20 W, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 12 cm • Moc: 320 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 610 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 560 m3/h • Szerokość: 60 cm

• Oświetlenie: 2 x 20 W, halogenowe • Średnica rury odprowadzającej: 12 cm • Moc: 320 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 610 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 560 m3/h • Szerokość: 50 cm

• Oświetlenie: 2 x 25 W • Średnica rury odprowadzającej: 12 cm • Moc: 150 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 420 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 390 m3/h • Szerokość: 60 cm

53


OKAPY KUCHENNE

DKF 500 M

DU 6115 EC

DU 6115 W

Teleskopowy okap kuchenny do zabudowy

Okap podszafkowy/wolnostojący

Okap podszafkowy/wolnostojący

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym • Filtr przeciwtłuszczowy syntetyczny • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym • Filtr przeciwtłuszczowy syntetyczny • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie dodatkowe

• Filtr węglowy Kolor

• Inox

Wyposażenie dodatkowe

Wyposażenie dodatkowe

• Filtr węglowy

• Filtr węglowy

Kolor

Kolor

• Inox

• Biały

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Oświetlenie: 2 x 25 W • Średnica rury odprowadzającej: 12 cm • Moc: 150 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 420 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 390 m3/h • Szerokość: 50 cm

• Oświetlenie: 1 x 40 W • Średnica rury odprowadzającej: 12,5 cm • Moc: 120 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 185 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 70 m3/h • Szerokość: 59,8 cm

• Oświetlenie: 1 x 40 W • Średnica rury odprowadzającej: 12,5 cm • Moc: 120 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 185 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 70 m3/h • Szerokość: 59,8 cm


OKAPY KUCHENNE

DU 5115 EC

DU 5115 W

Okap podszafkowy/wolnostojący

Okap podszafkowy/wolnostojący

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym • Filtr przeciwtłuszczowy syntetyczny • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie • Sterowanie mechaniczne • Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym • Filtr przeciwtłuszczowy syntetyczny • 3 stopnie mocy wentylatora • 1 silnik

Wyposażenie dodatkowe

Wyposażenie dodatkowe

• Filtr węglowy

• Filtr węglowy

Kolor

Kolor

• Inox

• Biały

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Oświetlenie: 1 x 40 W • Średnica rury odprowadzającej: 12,5 cm • Moc: 120 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 185 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 70 m3/h • Szerokość: 50 cm

• Oświetlenie: 1 x 40 W • Średnica rury odprowadzającej: 12,5 cm • Moc: 120 W • Wydajność w systemie obiegu otwartego: 185 m3/h • Wydajność w systemie obiegu zamkniętego: 70 m3/h • Szerokość: 50 cm

55


EKSPRES DO KAWY

BY MIŁE PRZYZWYCZAJENIE S T A Ł O S I Ę R Y T U A Ł E M


EKSPRES DO KAWY

W pełni zautomatyzowany ekspres do kawy Do przygotowania kawy w ekspresie Gorenje można używać kawy ziarnistej lub mielonej. Różne opcje mielenia umożliwiają uzyskanie najbardziej pożądanego smaku kawy. Możemy wybierać pomiędzy smakiem kawy (bardzo delikatna, delikatna, normalna, mocna, bardzo mocna) i jej wielkością (mała, średnia, duża). Ekspres umożliwia również zaprogramowanie własnej opcji smaku oraz ilości kawy i mleka. W ekspresie zastosowano zaawansowaną technologię transportu kawy z młynka do jednostki zaparzania.

Pojemnik na mleko do przygotowywania cappuccino

Produkt wyłącznie na zamówienie

CFA 9100 E Ekspres do kawy do zabudowy

Wyjątkowo duży pojemnik na mleko umożliwia przygotowanie więcej porcji cappuccino bez konieczności dolewania mleka. Niewykorzystane mleko można ponadto przechowywać w pojemniku zamiast w lodówce.

• Funkcja Auto cappuccino • Regulacja stopnia rozdrobnienia mielonej kawy • Wyjmowany pojemnik na mleko – pojemność 1 l • Program odkamieniania • Funkcja automatycznego wyłączania • Możliwość spieniania mleka • Programowanie własnej opcji smaku i wielkości kawy • Dwa niezależne systemy grzewcze • Program dostosowania ilości wody na filiżankę kawy • Wstępne podgrzewanie wody • Wstępne podgrzewanie mleka • Możliwość jednoczesnego przygotowania 2 filiżanek kawy

Funkcja automatycznego przygotowania cappuccino Ekspres do kawy Gorenje posiada specjalny przycisk umożliwiający przygotowanie kawy cappuccino z użyciem automatycznego dozownika spienionego mleka. Kiedy cappuccino jest gotowe, dozownik i pojemnik na mleko można oczyścić używając przycisku funkcji czyszczenia.

• Wyjmowany pojemnik na wodę • Funkcja gorącego mleka • Wyświetlacz czasu • Regulowana wysokość dyszy wypływu kawy • Oświetlenie • Funkcja Timer • Liczba opcji wyboru poziomu twardości wody: 4 • Sposób parzenia kawy: kawa ziarnista i mielona • Pojemność pojemnika na wodę: 1,8 l • Pojemność zasobnika na kawę ziarnistą: 250 g • Ciśnienie pompy: 15 bar • Możliwość parzenia herbaty • Moc maksymalna: 1350 W • Regulacja temp. kawy, pary i wody • Obudowa: inox • Liczba opcji wielkości kawy: 3 • Rozpylacz wody • Doprowadzenie wody: z pojemnika • Funkcja Standby • Wyświetlacz • Język wyświetlacza: Angielski, Niemiecki, Duński, Szwedzki, Chorwacki, Słoweński, Czeski, Rosyjski

Charakterystyka techniczna/Wymiary • Szerokość: 592 mm • Wysokość: 455 mm • Głębokość: 405 mm • Napięcie przyłączeniowe: 220 V • Moc przyłączeniowa: 1350 W

57


CHŁODZIARKI – DO ZABUDOWY

P E R F E K C Y J N E W Y K O R Z Y S TA N I E P R Z E S T R Z E N I


CHŁODZIARKI – DO ZABUDOWY

Pojemność XXL Gorenje rozszerza ofertę chłodziarko-zamrażarek do zabudowy o nowe modele, które proponują efektywniejsze wykorzystanie pojemności wnętrza. Wśród urządzeń do zabudowy No Frost znajduje się również chłodziarko-zamrażarka charakteryzująca się największą na rynku pojemnością użytkową. Przy tych samych wymiarach i pojemności netto 268 l Gorenje oferuje najwięcej miejsca do przechowywania produktów. Oprócz wielkiej pojemności, urządzenia do zabudowy charakteryzują się wysoką funkcjonalnością dostosowaną do potrzeb współczesnego stylu życia. Niektóre modele posiadające dwie oddzielne szuflady z temperaturą około 0 °C zapewniają wystarczającą ilość miejsca do przechowywania dużych ilości świeżych produktów. Wysuwane szuflady na prowadnicach są łatwe do wyjęcia i dostosowane do mycia w zmywarkach.

Sterowanie przy pomocy wyświetlacza LED Elektroniczne sterowanie przy użyciu wyświetlacza LED zapewnia pełną kontrolę nad temperaturą. Modele bardziej zaawansowane posiadają dwa wyświetlacze do regulacji temperatury - oddzielnie w komorze chłodziarki i zamrażarki. Oprócz podstawowych funkcji modele te oferują również funkcję szybkiego zamrażania FastFreeze oraz intensywnego schładzania dużych ilości świeżej żywności SuperCool. Specjalna lampka sygnalizacja i sygnał dźwiękowy informują o wzroście temperatury w urządzeniu.

Sprawność energetyczna A+ Większa pojemność nie musi oznaczać większego zużycia energii elektrycznej. Oprócz znakomitej izolacji cieplnej urządzenia charakteryzują się ulepszoną szczelnością drzwi, mają wbudowane najnowocześniejsze komponenty systemu chłodzącego oraz elektroniczną regulację, która zmniejsza zużycie energii do minimum. Wybierając spośród najbardziej energooszczędnych modeli o sprawności energetycznej A+ lub A możesz zaoszczędzić nawet do 25% energii elektrycznej.

59


CHŁODZIARKI – DO ZABUDOWY

Szuflada 0 °C do przechowywania świeżych produktów Zero’n’Fresh Kontrolowana przez czujnik temperatura bliska 0 °C, utrzymywana w wysuwanej szufladzie Zero’n’Fresh, zapewnia doskonałe warunki do przechowywania świeżych produktów żywnościowych i znacznie wydłuża ich trwałość. Utrzymywanie w chłodziarce stałej temperatury zapewnia specjalny system krążenia powietrza Multiflow, podczas gdy system Cold Shower (CSS ™) utrzymuje stałą temperaturę bliską 0 °C. W komorze nad szufladą Zero'n'Fresh rozmieszczone są otwory kierujące chłodne powietrze bezpośrednio na przechowywane produkty. Schładzanie jest znacznie szybsze i efektywniejsze, niż w tradycyjnych systemach chłodzenia. Warzywa, owoce i produkty mięsne nie tracą witamin, zapachu i zachowują świeżość trzy razy dłużej! Szuflada posiada dodatkowo dwa pojemniki umożliwiające sortowanie żywności i dostosowywanie wnętrza do własnych potrzeb. Dzięki specjalnym prowadnicom szufladę można wysunąć w stopniu umożliwiającym wygodny przegląd jej zawartości. * Świeże mięso, ryby i owoce morza, świeże ciasto (np. ciasto do pizzy) oraz niektóre rodzaje owoców i warzyw (truskawki, czereśnie, jagody, szparagi, warzywa liściaste, sałata, grzyby ...)

Rodzaj produktu

Trwałość

OWOCE Jabłka

do 180 dni

Gruszki, kiwi

do 120 dni

Winogrona, pigwy

do 90 dni

Brzoskwinie

do 30 dni

Agrest, czerwone porzeczki, śliwki

do 21 dni

Morele, borówki, czereśnie

do 14 dni

Maliny, truskawki

do 3-5 dni

MIĘSO Kiełbasa, wołowina, wieprzowina, cielęcina, inne świeże mięso

do 7 dni

Drób

do 5 dni

Ryby

do 4 dni

Skorupiaki

do 3 dni

WARZYWA Kapusta, czosnek, marchew

do 180 dni

Seler i zioła

do 30 dni

Sałata, kalafior, cykoria, rabarbar

do 21 dni

Kiełki, szparagi, kapusta pekińska, brukiew, rzodkiewki

do 14 dni

Cebula, grzyby, szpinak, groszek

do 7 dni

NABIAŁ Mleko

do 7 dni

Masło

do 30 dni

Ser

do 30 dni

Szuflada do przechowywania świeżej żywności Fresh Zone Nowa generacja chłodziarek wyposażona jest w szufladę Fresh’n’Cool, która ma za zadanie chronić świeżość przechowywanych produktów. Wnętrze chłodziarki zaprojektowano w taki sposób, że wentylator kieruje zimne powietrze bezpośrednio do szuflady i umożliwia utrzymywanie temperatury bliskiej 0 °C, w zależności od temperatury ustawionej w chłodziarce. Dzięki temu owoce, warzywa i mięso znacznie dłużej zachowują świeżość.


CHŁODZIARKI – DO ZABUDOWY

No Frost Advantage Nowoczesna technologia No Frost usuwa wilgoć z zamrażalnika za pomocą intensywnej cyrkulacji zimnego powietrza i zapobiega w ten sposób osadzaniu szronu na produktach żywnościowych oraz lodu we wnętrzu urządzenia. Przechowywane produkty nie przymarzają do siebie, co ułatwia kontrolę nad zawartością zamrażarki, a ponadto zachowują jakość, barwę i aromat. Dzięki temu, że nie dochodzi do powstawania szronu ani lodu, można w pełni wykorzystać całą przestrzeń przeznaczoną do przechowywania, jednocześnie wyeliminowane zostały czasochłonne czynności związane z rozmrażaniem i czyszczeniem. Najważniejszą innowacją na rynku jest system, który doskonale usuwa wilgoć tylko z zamrażalnika urządzenia, podczas gdy w komorze chłodziarki utrzymuje optymalny stopień wilgotności. Zapobiega to zbyt szybkiemu wysychaniu i zapewnia dzięki temu doskonałe warunki do długotrwałego przechowywania świeżych produktów bez utraty ich jakości. Sałata przechowywana w takich warunkach z pewnością znacznie dłużej zachowa świeżość, niż sałata przechowywana w innych modelach chłodziarko-zamrażarek, posiadających jednolity system chłodzenia No Frost w całym urządzeniu.

Kontrola wilgotności w szufladzie na warzywa Chłodziarki Gorenje oferują możliwość regulacji poziomu wilgotności w szufladzie przeznaczonej na warzywa. Na przedniej ścianie szuflady znajduje się suwak, którym można łatwo regulować poziom wilgotności i dzięki temu chronić warzywa przed utratą świeżości. Szuflada jest zamocowana na specjalnych prowadnicach teleskopowych, co zapewnia jej stabilność podczas wyjmowania oraz umożliwia pełną kontrolę nad zawartością szuflady.

Ochrona antybakteryjna Wewnętrzne ściany chłodziarek i chłodziarko -zamrażarek Gorenje pokryte są warstwą specjalnego materiału ochronnego zawierającego nieorganiczny związek srebra. Dzięki naturalnemu działaniu antybakteryjnemu powłoka ochronna zapobiega rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów nawet wtedy, gdy jakiś produkt ulegnie zepsuciu z powodu zbyt długiego przechowywania. Powłoka antybakteryjna zachowuje swoje właściwości przez cały okres żywotności chłodziarki.

61


CHŁODZIARKI – DO ZABUDOWY

Praktyczne rozwiązania, które podnoszą komfort Naczynie Ready’n’serve jest idealnym rozwiązaniem umożliwiającym przechowywanie różnych produktów, takich jak sery, suche kiełbasy, pasty, pasztety, kanapki czy masło. Produkty w naczyniu są dobrze zamknięte i zabezpieczone przed niepożądanym wysychaniem. Naczynie umieszczone jest w chłodziarce w dolnej części szklanej półki, można je więc łatwo wyjąć i użyć do serwowania prosto na stół. W miarę potrzeby naczynie można przesuwać w prawo lub lewo, i w ten sposób lepiej dostosować wnętrze chłodziarki do swoich potrzeb. Głęboka półka na butelki jest idealnym miejscem do przechowywania dużych, nawet 2,5 litrowych butelek z napojami. Specjalnie zaprojektowane zabezpieczenie doskonale przytrzymuje butelki uniemożliwiając ich przemieszczanie się podczas otwierania i zamykania drzwi. Płytkie półeczki umocowane na drzwiach chłodziarki doskonale nadają się do przechowywania mniejszych słoiczków, tubek, sosu tabasco, które dzięki temu rozwiązaniu są łatwo dostępne.

Wysuwane półki Innowacyjnie zaprojektowane wysuwane półki stanowią nowość na rynku chłodziarek. Wyjęcie półek ułatwia dostęp do produktów oraz umożliwia lepszą kontrolę nad przechowywaną zawartością. Półki są wykończone specjalną listwą ochronną, która zapobiega przypadkowemu rozlaniu płynów na półki znajdujące się poniżej.


CHŁODZIARKI – DO ZABUDOWY

Dwudzielna półka Dwudzielna górna półka, stanowiąca wyposażenie chłodziarek z zawiasem nożycowym, umożliwia optymalizację wykorzystania wewnętrznej przestrzeni. Półkę można w razie potrzeby rozdzielić na dwie mniejsze półeczki i umocować je jedną pod drugą. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie dodatkowej przestrzeni do przechowywania wyższych pojemników lub butelek.

Miękkie otwieranie i zamykanie drzwi

Oświetlenie halogenowe Wybrane modele wyposażone są w oświetlenie halogenowe, które umożliwia lepszą kontrolę nad zawartością przechowywanej żywności. Przemyślany sposób umieszczenia lampki zapewnia doskonałe oświetlenie całego wnętrza bez względu na stopień zapełnienia chłodziarki, a jednocześnie pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni górnej półki.

Specjalny zawias nożycowy odzwierciedla doskonałe możliwości współczesnej techniki w zakresie montażu chłodziarek i zamrażarek do zabudowy. Dzięki swojej wytrzymałości pozwala on na duży stopień obciążenia drzwi urządzenia oraz szeroki kąt otwarcia - do 115 stopni. Ułatwia to przeglądanie przechowywanej żywności i wygodny dostęp do wnętrza, ponieważ drzwi pozostają otwarte tak długo, jak jest to konieczne. Jeżeli natomiast nie domkniecie drzwi, albo zostawicie je otwarte pod kątem mniejszym niż 45 stopni, zawias zatroszczy się o ich zamknięcie. Ten system chroni prawidłową temperaturę i pozwala skuteczniej oszczędzać energię.

Idealna para pod kuchennym blatem Chłodziarka i zamrażarka do zabudowy pod blatem, które można ustawiać obok siebie, zapewniają maksymalne wykorzystanie przestrzeni przeznaczonej do przechowywania. Innowacyjnie zaprojektowana półka, umieszczona w chłodziarce nad pojemnikiem na warzywa, działa jak ruchoma pokrywa, co ułatwia wkładanie, a jednocześnie pozwala zapewnić właściwy poziom wilgoci i temperatury niezbędny do prawidłowego przechowywania warzyw i owoców. Pokrywa może również służyć jako praktyczna taca. Wyjątkowym rozwiązaniem podblatowej chłodziarki do zabudowy jest duża półka na drzwiach, która umożliwia przechowywanie dużych, 2-litrowych butelek. Zamrażalnik wyposażony jest w alarm dźwiękowy, który ostrzega o wzroście temperatury.

63


CHŁODZIARKI – DO ZABUDOWY

NRKI 55288

NRKI 45288

RKI-ORA-E

Chłodziarko-zamrażarka

Chłodziarko-zamrażarka

Chłodziarko-zamrażarka

A+

Klasa energetyczna

Charakterystyka ogólna • Sterowanie elektroniczne • Przełącznik szybkiego zamrażania • Cyfrowy wyświetlacz temperatury • Otwieranie drzwi w prawo/lewo • Regulowane przednie nóżki, • Powłoka antybakteryjna w chłodziarce • Samodomykający się zawias nożycowy • Front meblowy mocowany na drzwiach Część chłodząca

• Wtopiony parownik • Automatyczne rozmrażanie • Szybkie chłodzenie, • Sygnał dźwiękowy zbyt długo otwartych drzwi • Wentylator w chłodziarce, Szuflada Fresh Zone • Pojemnik na przekąski • Łącznie 4 szklane półki • 2 pojemniki na owoce i warzywa • 4 półki na drzwiach (1 półka na masło i ser, Półka na •

butelki z zabezpieczeniem) Pojemnik na jajka (12 x)

Część zamrażająca

A+

Klasa energetyczna

Charakterystyka ogólna • Sterowanie elektroniczne • Przełącznik szybkiego zamrażania • Cyfrowy wyświetlacz temperatury • Otwieranie drzwi w prawo/lewo • Regulowane przednie nóżki, • Powłoka antybakteryjna w chłodziarce Część chłodząca

• Wtopiony parownik • Automatyczne rozmrażanie • Szybkie chłodzenie, • Sygnał dźwiękowy zbyt długo otwartych drzwi • Wentylator w chłodziarce, Szuflada Fresh Zone • Pojemnik na przekąski • Łącznie 4 szklane półki • 2 pojemniki na owoce i warzywa • 4 półki na drzwiach (1 półka na masło i ser, Półka na butelki z zabezpieczeniem)

• Pojemnik na jajka (12 x) Część zamrażająca

• Automatyczne rozmrażanie – NO FROST, Szybkie zamrażanie

• Automatyczne rozmrażanie – NO FROST, Szybkie

• Zapis pomiaru najwyższej temperatury podczas

• Zapis pomiaru najwyższej temperatury podczas

• Sygnał dźwiękowy zbyt długo otwartych drzwi • Szuflada do szybkiego zamrażania • 2 szuflady do przechowywania mrożonek • 1 pojemnik na lód

zamrażanie

przerwy w zasilaniu

• Sygnał dźwiękowy zbyt długo otwartych drzwi • Szuflada do szybkiego zamrażania • 2 szuflady do przechowywania mrożonek • 1 pojemnik na lód

przerwy w zasilaniu

A+

Klasa energetyczna

Charakterystyka ogólna • Sterowanie mechaniczne • Otwieranie drzwi w prawo • Powłoka antybakteryjna w chłodziarce Część chłodząca

• Wtopiony parownik • Automatyczne rozmrażanie • Wentylator w chłodziarce • Szybkie chłodzenie • Łącznie 5 szklanych półek • 2 pojemniki na owoce i warzywa • 4 półki na drzwiach (1 półka na masło i ser, Półka na butelki z zabezpieczeniem)

• Pojemnik na jajka (6×) Część zamrażająca

• Ręczne rozmrażanie • Szybkie zamrażanie • Szuflada do szybkiego zamrażania • 2 szuflady do przechowywania mrożonek • 1 pojemnik na lód Opcja

• RKI-ORA-S

(czarny uchwyt)

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Pojemność brutto/netto: 278/262 l • Pojemność netto części chłodzącej: 200 l • Pojemność netto części zamrażającej: 62 l • Zdolność zamrażania: 7,5 kg/24h • Czas przechowywania bez zasilania: 13 h • Zużycie energii kWh/24h: 0,77 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 54 × 177,5 × 54,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 177,5 × 55 cm

• Pojemność brutto/netto: 278/262 l • Pojemność netto części chłodzącej: 200 l • Pojemność netto części zamrażającej: 62 l • Zdolność zamrażania: 7,5 kg/24h • Czas przechowywania bez zasilania: 13 h • Zużycie energii kWh/24h: 0,77 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 54 × 177,5 × 54,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 177,5 × 55 cm

• Zużycie energii kWh/24h: 0,75 kWh • Pojemność brutto/netto: 284/266 L • Pojemność netto części chłodzącej: 201 L • Pojemność netto części zamrażającej: 65 L • Zdolność zamrażania: 9 kg/24h • Czas przechowywania bez zasilania: 16 h • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 55,5 × 177,5 × 54,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 177,5 × 55 cm


CHŁODZIARKI – DO ZABUDOWY

RKI 55298

RKI 45298

RKI 41298

Chłodziarko-zamrażarka

Chłodziarko-zamrażarka

Chłodziarko-zamrażarka

A+

Klasa energetyczna

Charakterystyka ogólna • Sterowanie mechaniczne • Przełącznik szybkiego zamrażania • Otwieranie drzwi w prawo/lewo • Regulowane przednie nóżki • Powłoka antybakteryjna w chłodziarce • Samodomykający się zawias

A+

Klasa energetyczna

Charakterystyka ogólna • Sterowanie mechaniczne • Przełącznik szybkiego zamrażania • Cyfrowy wyświetlacz temperatury • Otwieranie drzwi w prawo/lewo • Regulowane przednie nóżki • Powłoka antybakteryjna w chłodziarce

Część chłodząca

Część chłodząca

• Wtopiony parownik • Automatyczne rozmrażanie • Szybkie chłodzenie • Cyfrowy wyświetlacz temperatury • Sygnał dźwiękowy zbyt długo otwartych drzwi • Wentylator w chłodziarce • Szuflada Fresh Zone • Pojemnik na przekąski • Łącznie 4 szklane półki • 2 pojemniki na owoce i warzywa • 5 półek na drzwiach (1 półka na masło i ser Półka na

• Wtopiony parownik • Automatyczne rozmrażanie • Szybkie chłodzenie • Sygnał dźwiękowy zbyt długo otwartych drzwi • Wentylator w chłodziarce • Szuflada Fresh Zone • Pojemnik na przekąski • Łącznie 4 szklane półki • 2 pojemniki na owoce i warzywa • 5 półek na drzwiach (1 półka na masło i ser, Półka na

butelki z zabezpieczeniem) • Pojemnik na jajka (12 x)

• Pojemnik na jajka (12 x)

Część zamrażająca • Ręczne rozmrażanie • Szybkie zamrażanie • Zapis pomiaru najwyższej temperatury podczas przerwy w zasilaniu • Sygnał dźwiękowy zbyt długo otwartych drzwi • Szuflada do szybkiego zamrażania • 2 szuflady do przechowywania mrożonek • 1 pojemnik na lód

• Ręczne rozmrażanie • Szybkie zamrażanie • Zapis pomiaru najwyższej temperatury podczas

butelki z zabezpieczeniem)

A+

Klasa energetyczna

Charakterystyka ogólna • Sterowanie mechaniczne • Przełącznik szybkiego zamrażania • Otwieranie drzwi w prawo/lewo • Powłoka antybakteryjna w chłodziarce Część chłodząca

• Wtopiony parownik • Automatyczne rozmrażanie • Łącznie 4 szklane półki • 2 pojemniki na owoce i warzywa • 5 półek na drzwiach (1 półka na masło i ser, Półka na butelki z zabezpieczeniem)

• Pojemnik na jajka (12 x) Część zamrażająca

• Ręczne rozmrażanie • Szybkie zamrażanie • Szuflada do szybkiego zamrażania • 2 szuflady do przechowywania mrożonek • 1 pojemnik na lód

Część zamrażająca

przerwy w zasilaniu

• Sygnał dźwiękowy zbyt długo otwartych drzwi • Szuflada do szybkiego zamrażania, • 2 szuflady do przechowywania mrożonek • 1 pojemnik na lód

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Pojemność brutto/netto: 293/282 l • Pojemność netto części chłodzącej: 221 l • Pojemność netto części zamrażającej: 61 l • Zdolność zamrażania: 9 kg/24h • Czas przechowywania bez zasilania: 15 h • Zużycie energii kWh/24h: 0,69 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 54 × 177,5 × 54,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 177,5 × 55 cm

• Pojemność brutto/netto: 293/282 l • Pojemność netto części chłodzącej: 221 l • Pojemność netto części zamrażającej: 61 l • Zdolność zamrażania: 9 kg/24h • Czas przechowywania bez zasilania: 15 h • Zużycie energii kWh/24h: 0,76 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 54 × 177,5 × 54,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 177,5 × 55 cm

• Pojemność brutto/netto: 293/284 l • Pojemność netto części chłodzącej: 223 l • Pojemność netto części zamrażającej: 61 l • Zdolność zamrażania: 5 kg/24h • Czas przechowywania bez zasilania: 15 h • Zużycie energii kWh/24h: 0,76 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 54 × 177,5 × 54,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 177,5 × 55 cm

65


CHŁODZIARKI – DO ZABUDOWY

RKI 4234 W

RBI 41208

RBI 4091 W

Chłodziarko-zamrażarka

Chłodziarko-zamrażarka

Chłodziarka

A

Klasa energetyczna

Charakterystyka ogólna • Sterowanie mechaniczne • Przełącznik szybkiego zamrażania • Otwieranie drzwi w prawo/lewo • Regulowane przednie nóżki • Powłoka antybakteryjna w chłodziarce Część chłodząca

• Wtopiony parownik • Automatyczne rozmrażanie • Łącznie 3 szklane półki • 2 pojemniki na warzywa • 4 półki na drzwiach (1 półka na masło i ser, Półka na butelki z zabezpieczeniem)

• 2 pojemniki na jajka (6×)

A+

Klasa energetyczna

B

Klasa energetyczna

Charakterystyka ogólna • Sterowanie mechaniczne • Cyfrowy wyświetlacz temperatury • Otwieranie drzwi w prawo/lewo • Powłoka antybakteryjna w chłodziarce

Charakterystyka ogólna • Sterowanie mechaniczne • Otwieranie drzwi w prawo/lewo • Powłoka antybakteryjna w chłodziarce

Część chłodząca • Wtopiony parownik • Automatyczne rozmrażanie • Sygnał dźwiękowy zbyt długo otwartych drzwi • Łącznie 4 szklane półki • Pojemnik na przekąski • Duży pojemnik na owoce i warzywa • 4 półki na drzwiach (1 półka na masło i ser, Półka na butelki z zabezpieczeniem) • Pojemnik na jajka (12×)

• Automatyczne rozmrażanie • 1 szklana półka • 3 półki na drzwiach (Półka na butelki z

Część zamrażająca

Część zamrażająca

• Ręczne rozmrażanie • Szuflada do szybkiego zamrażania • 1 szuflada do przechowywania mrożonek • 1 pojemnik na l

• Ręczne rozmrażanie • 1 komora do szybkiego zamrażania • 1 pojemnik na lód

Część chłodząca

zabezpieczeniem)

• Pojemnik na jajka (6×)

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Pojemność brutto/netto: 224/214 L • Pojemność netto części chłodzącej: 164 L • Pojemność netto części zamrażającej: 50 L • Zdolność zamrażania: 9 kg/24h • Czas przechowywania bez zasilania: 14 h • Zużycie energii kWh/24h: 0,77 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 54 × 144,5 × 54,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 144,5 × 55 cm

• Pojemność brutto/netto: 203/200 L • Pojemność netto części chłodzącej: 183 L • Pojemność netto części zamrażającej: 17 L • Zdolność zamrażania: 2 kg/24h • Czas przechowywania bez zasilania: 12 h • Zużycie energii kWh/24h: 0,6 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 54 × 122,5 × 54,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 122,5 × 55 cm

• Pojemność brutto/netto: 90/88 L • Pojemność netto części chłodzącej: 79 L • Pojemność netto części zamrażającej: 9 L • Zużycie energii kWh/24h: 0,54 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 54 × 57,5 × 54,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 56 × 57,5 × 55 cm


CHŁODZIARKI – DO ZABUDOWY

RBIU 6134 W

RIU 6154 W

FIU 6101 W

Chłodziarko-zamrażarka

Chłodziarka

Zamrażarka szafkowa

A

Klasa energetyczna

A

Klasa energetyczna

A

Klasa energetyczna

Charakterystyka ogólna • Sterowanie mechaniczne • Otwieranie drzwi w prawo/lewo • Regulowane przednie nóżki • Samodomykający się zawias nożycowy • Front meblowy mocowany na drzwiach • Powłoka antybakteryjna w chłodziarce

Charakterystyka ogólna • Sterowanie mechaniczne • Otwieranie drzwi w prawo/lewo • Regulowane przednie nóżki • Samodomykający się zawias nożycowy • Front meblowy mocowany na drzwiach • Powłoka antybakteryjna

Charakterystyka ogólna • Sterowanie mechaniczne • Otwieranie drzwi w prawo/lewo • Regulowane przednie nóżki • Samodomykający się zawias nożycowy • Front meblowy mocowany na drzwiach

Część chłodząca • Wtopiony parownik • Automatyczne rozmrażanie • Łącznie 2 szklane półki • Duży pojemnik na owoce i warzywa - 38 litrów • 3 półki na drzwiach (1 półka na masło i ser, Półka na butelki) • Pojemnik na jajka (6×)

Część chłodząca • Sterowanie mechaniczne • Otwieranie drzwi w prawo/lewo • Regulowane przednie nóżki • Samodomykający się zawias nożycowy • Front meblowy mocowany na drzwiach • Powłoka antybakteryjna

• Ręczne rozmrażanie • Szybkie zamrażanie • Sygnał dźwiękowy i świetlny zbyt wysokiej

Część zamrażająca

temperatury

• 1 komora do szybkiego zamrażania • 2 szuflady do przechowywania mrożonek

Część zamrażająca

• Ręczne rozmrażanie • 1 komora do szybkiego zamrażania • 1 pojemnik na lód

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Pojemność brutto/netto: 130/126 L • Pojemność netto części chłodzącej: 105 L • Pojemność netto części zamrażającej: 21 L • Zdolność zamrażania: 2 kg/24h • Czas przechowywania bez zasilania: 12 h • Zużycie energii kWh/24h: 0,57 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,6 × 82 × 54,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 60 × 82 × 55 cm

• Pojemność brutto/netto: 144/143 L • Pojemność netto części chłodzącej: 143 L • Zużycie energii kWh/24h: 0,38 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,6 × 82 × 54,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 60 × 82 × 55 cm

• Pojemność brutto/netto: 96/86 L • Pojemność netto części zamrażającej: 86 L • Zdolność zamrażania: 8 kg/24h • Czas przechowywania bez zasilania: 17 h • Zużycie energii kWh/24h: 0,56 kWh • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,6 × 82 × 54,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 60 × 82 × 55 cm

67


ZMYWARKI

S K U T E C Z N A D R O G A D O PERFEKCYJN IE CZYSTYCH NACZYŃ


ZMYWARKI

Program automatyczny Zmywarki z innowacyjną technologią sensorową UseLogic® nie wymagają ustawiania programu zmywania, ponieważ urządzenie samo rozpoznaje ilość włożonych naczyń oraz stopień ich zabrudzenia. Najnowocześniejsze modele posiadają program automatyczny, który umożliwia zmywanie w dwóch przedziałach temperaturowych, w zależności od rodzaju naczyń (delikatne szkło lub porcelana w niższej temperaturze, pozostałe naczynia w wyższej temperaturze). Poprzez stałe monitorowanie stopnia czystości wody czujniki gwarantują perfekcyjną czystość naczyń przy jednoczesnym optymalnym zużyciu wody, energii elektrycznej i czasu.

Perfekcyjne suszenie Urządzenia Gorenje zapewniają perfekcyjne suszenie naczyń za pomocą ciepła pochodzącego z ostatniego płukania. Ponieważ wnętrze obudowy zmywarki schładza się szybciej niż naczynia, pozostała wilgoć skrapla się na wewnętrznych ścianach urządzenia, spływa na dno i odparowuje, czego rezultatem są idealnie suche naczynia. Według wytycznych UE większość modeli Gorenje zalicza się do klasy suszenia A.

Potrójna sprawność AAA

Analiza stopnia czystości wody Czujnik czystości wody sprawdza czystość wody aż do chwili, gdy stanie się ona całkowicie wolna od zanieczyszczeń. W ten sposób zmniejsza się użycie wody podczas zmywania mniej zabrudzonych naczyń i zapewnia jednocześnie perfekcyjne rezultaty zmywania.

Programowanie czasu rozpoczęcia zmywania Niektóre zmywarki Gorenje posiadają funkcję programowania czasu rozpoczęcia zmywania nawet z wyprzedzeniem do 19 godzin. Zmywanie w czasie objętym tańszą taryfą dla energii elektrycznej umożliwia dodatkowe oszczędności.

Intensywny krótki program – Quick ‘n‘ Shine Poprzez optymalizację wszystkich faz cyklu zmywania wybrany program umożliwia skrócenie czasu zmywania o połowę. W ten sposób, nawet przy maksymalnym obciążeniu, zmywarka zapewnia oczekiwane efekty zmywania, dostarczając w krótszym czasie perfekcyjnie umyte naczynia.

3w1 Dzięki funkcji 3 w 1 zmywarka automatycznie rozpoznaje rodzaj zastosowanego środka myjącego. W zależności od użycia tabletki, proszku lub żelu urządzenie odpowiednio dobierze program zmywania, zapewniając najlepsze efekty oraz doskonale błyszczące naczynia.

Klasa AAA zapewnia optymalną sprawność energetyczną oraz wydajność zmywania i suszenia najwyższej klasy A. Do tej klasy zaliczają się wyłącznie takie modele, które w pełni spełniają wymagania surowych wytycznych europejskich w zakresie oszczędzania energii i w konsekwencji ochrony środowiska naturalnego.

69


ZMYWARKI

Pojemnik na dłuższe przybory kuchenne Modele Premium i Exlusive posiadają w swoim wyposażeniu praktyczny pojemnik przeznaczony na dłuższe przybory kuchenne. Zapewnia to optymalne wykorzystanie wewnętrznej przestrzeni i zapobiega zsuwaniu się przyborów podczas zmywania na dno zmywarki.

System klik-klak Optymalne wykorzystanie pojemności zmywarki zapewnia system klik-klak. System klik-klak pozwala łatwo unieść górny koszyk, aby umożliwić swobodne wstawianie dużych garnków i talerzy do obszernego koszyka na dole. W razie potrzeby uchwyty na talerze w dolnym koszu można złożyć, dzięki czemu zyskuje się więcej przestrzeni dla garnków i rondli różnych wielkości.

Kosze na miarę Zarówno górny, jak i dolny kosz można dostosowywać do wielkości i kształtów naczyń. W dolnym koszu można złożyć uchwyty na talerze i uzyskać dzięki temu więcej miejsca na większe naczynia. Górny kosz można podnieść, zapewniając w ten sposób miejsce dla dużych talerzy. Górny kosz posiada specjalnie zaprojektowane udogodnienie umożliwiające bezpieczne mycie delikatnych kieliszków. W większym koszu na dole zmywarki umieszczony jest specjalnie zaprojektowany koszyk przeznaczony do mycia sztućców.


ZMYWARKI

Głowica prysznicowa do mycia blach Jako dodatkowe wyposażenie dostępna jest głowica prysznicowa umożliwiająca mycie większych naczyń, jak np. blachy do pieczenia, metalowe filtry odtłuszczające do okapów kuchennych, półki chłodziarki bądź ruszty. Podczas mycia dużych blach do pieczenia należy wyjąć górny kosz ze zmywarki, zamocować na tylnej ścianie dodatkową głowicę rozpryskową i wybrać odpowiedni program.

System rotacji dla lepszego efektu zmywania Ze względu na prostokątny kształt zmywarek o szerokości 45 cm tradycyjne ramię spryskiwacza nie sięga z równą skutecznością do przedniej i tylnej części zmywarki. Innowacją jest specjalnie zaprojektowane ramię spryskiwacza, które oprócz ruchu obrotowego wokół własnej osi przemieszcza się poziomo ku tylnej ścianie urządzenia i z powrotem, zapewniając optymalne zraszanie wodą całego wnętrza zmywarki. Doskonałe efekty zmywania idą w parze oszczędnym zużyciem wody i energii.

XXL dla przyszłych generacji

Cicha praca

Innowację w ofercie Gorenje stanowią zmywarki zintegrowane, które idealnie pasują do wnętrz kuchni z blatami roboczymi ergonomicznie zaprojektowanymi dla potrzeb użytkowników o wyższym wzroście. Wysokość 86 cm, czyli 4 cm więcej od wysokości standardowych modeli, zapewnia więcej przestrzeni do efektywniejszego wykorzystania.

Sprawny silnik i specjalna izolacja wyciszająca zapewniają bardzo cichą pracę zmywarki. Najcichsze modele Gorenje generują dźwięk na poziomie 48 dB (standard europejski – faktyczny hałas, zmierzony laboratoryjnie = 45 dB). Minimalna różnica głośności rozpoznawalna dla ucha ludzkiego wynosi 3 dB.

AquaStop - system zabezpieczający przed wyciekiem wody Zmywarkę możecie bez obawy przed zalaniem mieszkania pozostawić włączoną w nocy lub gdy nikogo ma w domu. W przypadku wycieku wody system zabezpieczający AquaStop automatycznie odetnie dalszy pobór wody, zaś pozostałą wodę pompa wypompuje ze zmywarki. System AquaStop funkcjonuje przez cały okres żywotności zmywarki.

Loudness comparison: 0

10

20

SAMOLOT

RUCH ULICZNY

ROZMOWA

SEN

NATURA

30

40

50

60

70

80

90

120

dB

71


ZMYWARKI

GV 63321

GV 63221

GV 53321

Zmywarka do naczyń

Zmywarka do naczyń

Zmywarka do naczyń

A

Klasa energetyczna

A

Efektywność zmywania

A

Efektywność suszenia

Sterowanie • Autoprogram • Opóźnienie startu zmywania do 19 h • Diagnostyka serwisowa

A

Klasa energetyczna

A

Efektywność zmywania

A

Efektywność suszenia

Sterowanie • Autoprogram • Opóźnienie startu zmywania do 19 h • Diagnostyka serwisowa

A

Klasa energetyczna

A

Efektywność zmywania

A

Efektywność suszenia

Sterowanie • Autoprogram • Opóźnienie startu zmywania do 19 h • Diagnostyka serwisowa

Programy zmywania

Programy zmywania

Programy zmywania

• Liczba programów: 10 • Ilość kompletów naczyń: 12 • Temperatura zmywania: 38/45/55/65/70 °C

• Liczba programów: 5 • Ilość kompletów naczyń: 12 • Temperatura zmywania: 45/50/65/70 °C

• Liczba programów: 5 • Ilość kompletów naczyń: 10 • Temperatura zmywania: 45/55/65/70 °C

Charakterystyka ogólna

Charakterystyka ogólna

Charakterystyka ogólna

• Wnętrze ze stali nierdzewnej • Ruchomy górny kosz • Wielofunkcyjny kosz dolny • Automatyczne dozowanie środka do zmiękczania

• Wnętrze ze stali nierdzewnej • Ruchomy górny kosz • Wielofunkcyjny kosz dolny • Automatyczne dozowanie środka do zmiękczania

• Wnętrze ze stali nierdzewnej • Ruchomy górny kosz • Wielofunkcyjny kosz dolny • Automatyczne dozowanie środka do zmiękczania

• Sygnał dźwiękowy na końcu programu • Wskaźniki:

• Wskaźniki:

• Sygnał dźwiękowy na końcu programu • Wskaźniki:

wody

• • • • • •

- Wskaźnik soli - Wskaźnik nabłyszczacza Ukryta grzałka Filtr samoczyszczący Krótki program Szary kosz System klik klak Czujnik czystości wody Aqua sensor

Systemy bezpieczeństwa • Pełny AquaSTOP

wody

- Wskaźnik soli - Wskaźnik nabłyszczacza • Ukryta grzałka • Krótki program intensywny • Filtr samoczyszczący • Biały kosz • Czujnik czystości wody Aqua sensor Systemy bezpieczeństwa

• Pełny AquaSTOP

wody

- Wskaźnik soli - Wskaźnik nabłyszczacza • Ukryta grzałka • Krótki program intensywny • Filtr samoczyszczący • Szary kosz • Czujnik czystości wody Aqua sensor Systemy bezpieczeństwa

• Pełny AquaSTOP

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Szerokość: 59,8 cm • Zużycie energii na 1 normalny cykl zmywania: 1,05 kWh • Zużycie wody: 14 L • Poziom hałasu: 48 dB(A) • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,8 × 81,8 × 54,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 60 × 82 × 58 cm

• Szerokość: 59,8 cm • Zużycie energii na 1 normalny cykl zmywania: 1,05 kWh • Zużycie wody: 17 L • Poziom hałasu: 51 dB(A) • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,8 × 81,8 × 54,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 60 × 82 × 58 cm

• Szerokość: 44,8 cm • Zużycie energii na 1 normalny cykl zmywania: 1,01 kWh • Zużycie wody: 13 L • Poziom hałasu: 49 dB(A) • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 44,8 × 81,8 × 54,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 45 × 82 × 57 cm


ZMYWARKI

GV 53221

GI 64320 E

GI 54220 E

Zmywarka do naczyń

Zmywarka do naczyń

Zmywarka do naczyń

A

Klasa energetyczna

A

Efektywność zmywania

A

Efektywność suszenia

Sterowanie • Autoprogram • Opóźnienie startu zmywania do 19 h • Diagnostyka serwisowa Programy zmywania

• Liczba programów: 5 • Ilość kompletów naczyń: 10 • Temperatura zmywania: 45/50/65/70 °C Charakterystyka ogólna

• Wnętrze ze stali nierdzewnej • Ruchomy górny kosz • Wielofunkcyjny kosz dolny • Automatyczne dozowanie środka do zmiękczania wody

• Sygnał dźwiękowy na końcu programu • Wskaźniki: - Wskaźnik soli - Wskaźnik nabłyszczacza • Ukryta grzałka • Krótki program intensywny • Filtr samoczyszczący • Szary kosz • Czujnik czystości wody Aqua sensor

A

Klasa energetyczna

A

Efektywność zmywania

A

Efektywność suszenia

A

Klasa energetyczna

A

Efektywność zmywania

A

Efektywność suszenia

Sterowanie • Czas pozostały do zakończenia zmywania • Autoprogram • Opóźnienie startu zmywania • Diagnostyka serwisowa

Sterowanie • Czas pozostały do zakończenia zmywania • Opóźnienie startu zmywania • Diagnostyka serwisowa

Programy zmywania • Liczba programów: 5 • Ilość kompletów naczyń: 12 • Temperatura zmywania: 70/65/50/45 °C

• Liczba programów: 4 • Ilość kompletów naczyń: 10 • Temperatura zmywania: 70/55/45 °C

Charakterystyka ogólna • Wnętrze ze stali nierdzewnej • Ruchomy górny kosz • Wielofunkcyjny kosz dolny • Automatyczne dozowanie środka do zmiękczania wody • Lampka kontrolna • Wskaźniki: - Wskaźnik soli - Wskaźnik nabłyszczacza • Ukryta grzałka • Filtr samoczyszczący • Szary kosz • System klik klak

• Wnętrze ze stali nierdzewnej • Ruchomy górny kosz • Wielofunkcyjny kosz dolny • Automatyczne dozowanie środka do zmiękczania

Systemy bezpieczeństwa

Systemy bezpieczeństwa

• Pełny AquaSTOP

• Pełny AquaSTOP

Programy zmywania

Charakterystyka ogólna

wody

• Sygnał dźwiękowy na końcu programu • Wskaźniki: - Wskaźnik soli - Wskaźnik nabłyszczacza • Ukryta grzałka • Filtr samoczyszczący • Szary kosz Systemy bezpieczeństwa

• Pełny AquaSTOP

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Szerokość: 44,8 cm • Zużycie energii na 1 normalny cykl zmywania: 1,01 kWh • Zużycie wody: 13 L • Poziom hałasu: 51 dB(A) • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 44,8 × 81,8 × 54,5 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 45 × 82 × 57 cm

• Szerokość: 59,8 cm • Zużycie energii na 1 normalny cykl zmywania: 1,05 kWh • Zużycie wody: 14 l • Poziom hałasu: 48 dB(A) • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,8 × 81,8 × 57 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 60 × 82 × 58 cm

• Szerokość: 44,8 cm • Zużycie energii na 1 normalny cykl zmywania: 0,95 kWh • Zużycie wody: 13 L • Poziom hałasu: 51 dB(A) • Wymiary urządzenia (sz x w x g): 44,8 × 81,8 × 57 cm • Wymiary do zabudowy (sz x w x g): 45 × 82 × 58 cm

73


ZMYWARKI

Produkt wyłącznie na zamówienie

DFG 2072 P2B

DPP-ORA-E

DPP-ORA-S

Front ozdobny do zmywarki

Front ozdobny do zmywarki

Front ozdobny do zmywarki

• Uchwyt: anodowawne aluminium • Front: czarne szkło i anodowane aluminium

• Uchwyt: aluminium • Front: czarne szkło

• Uchwyt: anodowane aluminium • Front: czarne szkło

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,6 × 71,7 × 5 cm • Masa urządzenia: 9 kg

• Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,6 × 71,7 × 5,5 cm • Masa urządzenia: 9 kg

• Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,6 × 71,7 × 5,5 cm • Masa urządzenia: 9 kg


ZMYWARKI

DFG 72 E Front ozdobny do zmywarki

• Uchwyt: Inox • Front: Inox

Charakterystyka techniczna/Wymiary

• Wymiary urządzenia (sz x w x g): 59,4 × 71,7 × 6,3 cm • Masa urządzenia: 8 kg

75


DANE TECHNICZNE

B...

BP 8990 E

CBM 9000 E

MIO 2070 E

DFP ... / DPM ...

CFA 9100 E

EIT 2600 P2

EIT 695-ORA-E

EIT 795 C


DANE TECHNICZNE

EIT 685 C

EIT 680 SC

ECT 2800 P2

ECT 2700 P2

ECT 2600 P2

ECT 650 CP

ECT 680-ORA-E

ECT 600-ORA-E

ECT 60O SC

77


DANE TECHNICZNE

ECT 930 C

ECT 68O SC

ECT 68O E

ECT 62O E

ECT 350 C

GCS 330 C

GMS 2700 P2

GMS 740 E1

GMS 660 E


DANE TECHNICZNE

GMS 66 E

GMS 640 E

GMS 64 E / GNS 64 E

GCS 64 C-S

GHS 64 SC-A / GHS 64 SC-S

GCS 62 C-S

79


DANE TECHNICZNE

DFG 602-ORA

DKG 552-ORA-S

DKG 902-ORA-E

DVG 8545 E

DVG 6545 E

DKT 900 M

DKW 900 M

DKK 900 MS

DKK 600 MS


DANE TECHNICZNE

DKK 900 M

DKK 600 M

DKG 900 MG

DKG 600 MG

DKG 900 M

DKG 600 M

DKP 900 M

DKP 600 M

DKP 500 W

81


DANE TECHNICZNE

DKO 600 M

DKO 500 M

DKO 500 W

DKL 900 M

DKL 600 M

DKF 2600 MS

DKF 2600 M

DKF 2500 M

DKF 600 M


DANE TECHNICZNE

DKF 500 M

DU 6115 EC/W

DKD 900 M

DKD 600 M

DU 5115 EC/W

83


DANE TECHNICZNE

NRKI 55288

NRKI 45288

RKI-ORA-E

RKI 55298

RKI 45298

RKI 41298

RKI 4234 W

RBI 41208

RBI 4091 W


DANE TECHNICZNE

RBIU 6134 W / RIU 6154 W / FIU 6101 W

GI 6...

GI 6...

GV 6...

GV 5...

85


Gorenje Polska Sp.z o.o. Biuro Centralne i magazyn ul. Poznańska 159, 05 - 850 Ożarów Mazowiecki, Polska Tel.: +48 22 738 32 01, Fax: +48 22 738 32 15 Dział handlowy - Tel. kom.: 506 010 287, 506 010 297 E-mail:gorenje@gorenje.pl http://www.gorenje.pl

Oddział Wrocław Tel. kom.: 506 010 281 e-mail: wroclaw@gorenje.pl

Oddział Poznań Tel. kom.: 506 010 286 e-mail:poznan@gorenje.pl

Oddział Gdynia Tel. kom.: 506 010 283, Tel: 506 010 284 e-mail: gdynia@gorenje.pl

Oddział Katowice Tel. kom.: 506 010 293, Tel: 506 010 294 e-mail:katowice@gorenje.pl

Przedstawicielstwo Rzeszów Tel.: 512 198 844 rzeszow@gorenje.pl

Markety Tel. kom.: 506 010 296 (południe), Tel: 506 010 295 (centrum), 506 010 289 (północ)

PRODUKCJA: Rozwój współczesnych technologii budzi zachwyt. Praktycznie każdego dnia, w każdej minucie, gdzieś na świecie rodzi się nowy pomysł, dokonuje się nowy naukowy przełom lub odkrycie. Jednak technika nie powinna i nie może być celem samym w sobie. Dlatego projektując nowe urządzenia, zaczynamy zawsze od Waszego domu. To Wy dostarczacie nam inspiracji do tworzenia doskonałych technologicznie rozwiązań.

Sprzęt do zabudowy 08-09  
Sprzęt do zabudowy 08-09  

Katalog sprzętu agd do zabudowy

Advertisement