Page 1

3


ДИЗАЙН, ЩО ТРИВАЄ ВІЧНО 4


5


6


Дизайн в деталях Хороший дизайн складається з візуального та легко осяжного цілого. Кожен перемикач, кожна хвиляста лінія впливає на цільне враження. В концепції дизайну Gorenje Pininfarina (Гореніє Пінінфаріна) всі матеріали, всі функції та форми унікально доповнюють один одного, проявляючись чи то в яскравому контрасті, чи то в умиротвореному симбіозі. І в цілій лінії техніки від витяжки до посудомийної машини немає жодної деталі, яка б руйнувала цілісне сприйняття дизайнерської ідеї. Все гармонійно збалансовано: світло і тінь, традиція і модерн.

7


ХОЛОДИЛЬНИК / МОРОЗИЛЬНИК

8


9


Сенсорний дисплей В чорну панель вбудовано сенсорний дисплей, створений в сірих кольорах, які передають чуттєвість алюмінію. Дисплей майже непомітний на відстані завдяки насиченості чорного кольору, що його оточує. Легкий у використанні, інтерактивний сенсорний дисплей збільшує функціональність холодильника. З його допомогою можна, наприклад, отримати корисні поради щодо зберігання продуктів, знайти цікаві рецепти та багато іншого.

Легкий огляд Вставка з чорного скла проходить через всю передню панель приладу. За допомогою натиснення на сенсорний дисплей, квадратна чорна лінія перетворюється на прозоре скло із світло-зеленим освітленням. Віконце забезпечує елегантне і спокушаюче мерехтіння, освітлюючи те, що знаходиться всередині.


11


Концепція холодильника Вибір кольорів, форм і матеріалів робить свій внесок до цілісної концепції дизайну. Полиці виготовлено із скла зеленого відтінку, яке чудово гармоніює з алюмінієм обтічної форми. Контраст зеленого з сірим, темного із світлим набуває відчуття ідентичності через зовнішнє прозоре віконце.

Контейнери для косметики Два маленьких білих контейнера із зеленою кришкою прикрашають кожен бік оглядового віконця – ідеальне місце для зберігання косметики або ліків. Увігнута ручка дозволяє легко і плавно відкривати дверцята.

Полиця з двома відділеннями Приваблива і функціональна деталь – полиця, виготовлена із легкого металу, яка забезпечує зручне зберігання великих упаковок. 12


Полиця-піднос In’n’Out

Зона збереження свіжості Zero’n’Fresh

Поєднання натурального темного дерева, блискучого алюмінію та м’яких форм віддає шану минулому з поглядом, спрямованим в майбутнє. Полиця надзвичайно мультифункціональна і її можна використовувати в якості підносу для сервування.

Два увігнуті контейнера на основі з міцного зеленого пластику неперевершено виглядають між випуклою задньою панеллю і так само випуклими дверцятами. Це дає можливість максимально використовувати місце та забезпечує ідеальні умови для зберігання свіжих овочів, фруктів та м’яса при температурі 0°C.

Концепція морозильника Увігнуті та випуклі форми альтернативно використовуються в морозильнику і надають йому динамічного вигляду, забезпечуючи одночасно найоптимальніше використання простору. Але це не єдиний дотик винахідливості. Елегантно заокруглені дверцята витончено приховують прозорі полиці, що є дуже практичним для зберігання морозива і відкритих пакунків. 13


14 A

14


ПЛИТА / ДУХОВА ШАФА

15 A15


Сенсорний дисплей Вражаюча випукла алюмінієва ручка пересікає чорну блискучу поверхню, як міст, а сенсорний дисплей прикрашає її верхню частину, але це не впливає негативно на зовнішній вигляд. Чорна лінія є візуальною цілісністю, сповненою характеру. Сенсорний дисплей – це просто казка. Рівну скляну поверхню легко чистити і, крім того, такий дисплей пропонує безліч можливостей. Наприклад, Ви можете зберігати свої власні рецепти протягом випікання або готування. 16


17


Плита Вертикальна чорна лінія захоплює Ваш погляд і веде його від низу все вище і вище. Тонкі горизонтальні отвори поділяють, врізаються в чорну вертикальну лінію так само, як джерельця пересікають річку. Чіткі холодні лінії не залишаються непоміченими. Масивні і зухвалі випуклі завитки ручки та передньої панелі надають інтригуючого контрасту переконливому враженню і додають енергії та якості до цілісного сприйняття дизайну. Вони відображують прості форми, які кожен може накреслити лише одним розчерком олівця.

18


Телескопічні спрямовувачі Духовка обладнана телескопічними спрямовувачами, які повністю витягуються. Це надзвичайно зручно, коли необхідно дістати гарячі деко.

Ультра холодні дверцята Завдяки передовим технологіям, до дверцят духовки можна торкатися будь-коли, навіть під час готування, не ризикуючи обпектись. Це відповідає найнижчому рівню споживання електроенергії, класу А.

19


ПОВЕРХНІ / ВИТЯЖКА

20


21


Витяжка Витяжка являє собою ефектну конструкцію. Вас просто зачарують контрасти – невизначеність і, в той же час, відчуття внутрішнього балансу і довершеності. Плавні, заокруглені лінії. Поєднання скла з алюмінієм. Поєднання сірого з чорним. Поєднання твердого з м’яким. Так досягається не тільки відчуття досконалості зовнішнього вигляду матеріалу і форм, а й забезпечується ефективна і супер-тиха робота приладу.

22


23


Сенсорне управління Slider Touch Жодні виражені деталі не повинні відволікати увагу від чистих і простих форм. Торканням кінчика пальця можна контролювати всі процеси, які відбуваються. Відповідно до впливу на наші відчуття, очевидно, що дизайн сягає за той бік реальності візуального креативу. Це має бути всеохоплюючий чуттєвий досвід.


Індукційна поверхня Глянцева чорна панель індукційної варильної поверхні надає кожній каструлі, кожному горщику оманливого вигляду, що нагадує відображення повного місяця в морі. Графічні позначки мають простий та яскравий вигляд.

Панель управління Панель управління витяжки вбудована в чорну поверхню приладу. В активованому стані овальні кнопки освітлюються м’яким червоним світлом, створюючи мерехтячі відблиски на чорному фоні.

Газова поверхня Решітка являє собою граціозне поєднання ліній та делікатних завитків, які складають досконало сконструйовану основу для газових конфорок. Конфорка теж являє собою концептуальний витвір. Поверхня створена в чорному та алюмінієвому тонах, щоб мати цілісний вишуканий вигляд. 25


26

Лінія Gorenje Pininfarina  

Лінія Gorenje Pininfarina

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you