Page 1

Кухні

Представництво фірми Gorenje d. d. в Україні 01054, Київ, вул. Тургенєвська, 15 інфо тел.: 8 800 500 02 40 www.gorenje.ua інфо тел. для дилерів: 8 044 332 10 33, 564 63 95 e-mail: postmaster@radolad.kiev.ua Фірмовий салон Gorenje Київ, вул. Сагайдачного, 12 тел.: 8 044 467 68 64, 467 68 65


На фоні кольору і дерева, скла і металу ми готуємо не тільки їжу, а й спогади. Серед дерев’яного посуду та фарфору, в оточенні ароматів ми мріємо про красиве життя. Всі речі, які оточуватимуть нас протягом тривалого часу, ми обираємо із надзвичайним піклуванням та обмірковуванням. Через прагнення до привабливості людина завжди шукає гармонію та сучасність. З цією метою ми створюємо те, що зачаровує, ми виготовляємо те, що має відмінну якість. Кухонні меблі високої якості, з широким вибором елементів та новітніх дизайнерських рішень та надзвичайна функціональність для кожного дня та спеціальних подій.

модерн

сімейні традиції

класика

Sigma .............. 06

Lira ................. 28

Roma .............. 46

Gama .............. 16

Mina ............... 32

Aida ................ 48

Delta ............... 18

Lorena ............ 34

Gala ................ 50

Flora ............... 36

Zarja ............... 51

Korina ............ 38 Selena ............. 40

02

03


Єдиний дотик свіжості – і вже давно відомі речі перетворюються на нову пристрасть життя. В перспективі є тільки незначна різниця, дюжина нових бажань, щоб домашнє вогнище, серце Вашого дому стало місцем,

Sigma Gama Delta

де відбувається більшість домашніх подій, місцем для найкращих зустрічей. Серед простих ліній нового дизайну, інноваційних поєднань різних матеріалів, унікальних проявів креативності уява є основною рушійною силою. Така концепція кухонь Gorenje допомагатиме Вам підлаштовувати кожен день під настрій.

Інноваційність. Вишуканість. Енергія.

модерн

04

05


модерн

модерн

Sigma 06

Sigma бордо – глянець Бордовий колір у поєднанні з делікатним ванільним відтінком створює атмосферу вишуканої елегантності. Можливість встановлення посудомийної машини або плити в центрі кімнати є простим та зручним рішенням для просторих кухонь.

07


модерн

модерн

Sigma 08

Sigma біла – глянець Блискуча білизна, що зачаровує, надає кухні стильний вигляд та спокійний простір для креативу. 09


модерн

модерн

Sigma 10

Sigma сірий дуб Нові горизонтальні площини роблять акцент на модному мінімалізмі. Рівні лінії шпону та алюмінієві ручки разом із надзвичайною силою кольору створюють враження привабливого футуризму.

11


модерн

модерн

Sigma 12

Sigma червона Простота прямих рівних ліній спокушає з першого погляду. Скло, метал та алюміній, так само як і сріблясті елементи, доповнюють живий червоний колір, що наповнює кімнату простою елегантністю.

13


модерн

модерн

Sigma 14

Sigma білий дуб Якість та масивність дубу набуває грайливості у сучасному металевому оздобленні. Горизонтальна текстура дерева сторює новий поляд на вишукану класичну зовнішність.

15


модерн

модерн

Gama 16

Gama клен Природні лінії, відтворені світлими відтінками клену, уособлюють нові грані привабливості кухні нового покоління. 17


модерн

модерн

Delta multicolor 18

Палітра кольорів цих меблів у матовому або глянцевому виконанні більше, ніж у райдуги. Навіть найвибагливіший пок у пець може зробити вибір серед п’ятнадцяти чудових ко л ь орі в. А подов жен і ру ч к и н а д а д у т ь витонченість дотику.

19


модерн

модерн

Delta 20

Delta горіх Багаті, вражаючі кольори якісного дерева є ключем до цієї геніально розробленої кухні, чия суворість рівних поверхонь та дружелюбність чарівних декоративних елементів являють собою останні тенденції дизайну інтер’єрів.

21


модерн

модерн

Delta 22

Delta вишня Прямі лінії цієї кухні оживають в теплоті вишневого шпону. 23


модерн

модерн

Delta 24

Delta клен Дерево клену у поєднанні із сірими аксесуарами робить акцент на привабливій простоті цієї кухні. 25


Багато зустрічей потрібно, щоб дізнатись не тільки про те, як ми бачимо один одного, але і про те, що нас зближує, що робить нас щасливими, що ми любимо і як ми можемо здивувати один одного. Відчуття залежної тривалості і

Lira Mina

простору є основою для нескінченних грайливих варіацій.

Lorena

Це стає можливим через обмірковані деталі,

Korina

відтінки кольорів, – всі дрібниці, які ми можемо

Flora Selena

використовувати згідно до наших бажань. Навіть якщо Вас оточують речі, які на перший погляд здаються знайомими, на кухні завжди залишається достатньо місця для того, щоб вірити Вашим інстинктам та Вашій силі.

Надійність. Якість. Довіра.

сімейні традиції

26

27


сімейні традиції

сімейні традиції

Lira 28

Lira венге Заворожуючі меблі з темного дубу у поєднанні з білими елементами надають кухні теплої домашньої атмосфери. Майстерно створені освіжаючі полиці виконують подвійну функцію: зберігання посуду та освітлення.

29


сімейні традиції

сімейні традиції

Lira 30

Lira відбілений дуб Відбілений дуб виглядає надзвичайно привабливо. Його природна краса підкреслюється кухонними меблями, чиє несподіване поєднання вертикальних та горизонтальних ліній оживляє кімнату.

31


сімейні традиції

сімейні традиції

Mina 32

Mina бук Тепло буку уособлює комфорт, в той час, як вишня – втілення елегантності. Комбінації білих або ванільножовтих дверцят кухні дають змогу реалізуватись Вашому творчому потенціалу. Заокруглені краї чекають Ваших м’яких дотиків.

33


сімейні традиції

сімейні традиції

Lorena 34

Lorena клен Заокруглена довершеність світлих кленових поверхонь відтворює особливу атмосферу приємної м’якості цієї кухні. 35


сімейні традиції

сімейні традиції

Flora 36

Flora жовта Людина, яка співвідносить домашнє життя із світлими кольорами, прагне внести їх в кухню. М’який жовтий, елегантний зелений і, завжди популярний, білий кольори створюють несподівані комбінації та ефектні контрасти.

37


сімейні традиції

сімейні традиції

Korina 38

Витончені деталі задовольнять навіть найвибагливіші смаки. Скляні лейтмотиви ніби фліртують з благородним деревом вишні, а інноваційна раковина із композитного матеріалу солігору надає неповторності Вашій кухні.

39


сімейні традиції

сімейні традиції

Selena 40

Selena макасар Невимушена текстура дерева макасар повністю трансформується і набуває характеру кухні. Екзотичні лінії створюють образ, що вабить до нового досвіду. А елементи цієї моделі по стилю можна легко комбінувати з іншими кольоровими версіями кухонь лінії Selena.

41


сімейні традиції

сімейні традиції

Selena 42

Selena біла Яскрава кухня є кроком насолоди до чудової гри світла. Блискучий білий колір відображує трьохмірність деталей алюмінію. Білі ящики – доступний прояв престижу.

43


Безліч дотиків природи необхідно, щоб ми усвідомили її надзвичайну красу. Багато впевненості потрібно, щоб викликати спогади і усвідомити те, чого ми найбільше бажаємо тепер: обмін думками і подіями за сімейними зустрічами, відчуття надійного покрову будинку, відчуття тих таємничих моментів, коли здається, що час

Roma Aida Gala Zarja

змінив напрямок руху. Неповторне поєднання дерева із елегантними лініями кухонних меблів надає усвідомлення справжньої розкоші дому.

Розкіш дерева. Традиція. Тепло.

класика

44

45


класика

класика

Roma 46

Гламурний дизайн та форми, створені із дерева вишні, втілюють прагнення до досконалості. Завдяки неповторному дизайну та майстерності виконання, ця кухня задовольнить бажання найвибагливіших шукачів ідеальної суміші престижу та домашнього затишку.

47


класика

класика

Aida 48

М’який колір та масивні форми поєднують в собі подих теперішнього та вражаюче відображення минулого. Кухня, кольори якої відтворюють солодкий аромат ванілі, засліплює своєю яскравістю, непомітними грубими кутами та елегантними скляними панелями.

49


Zarja класика

класика

Zarja темний дуб Краса та сила могутніх дерев уособлює в кухні відлуння природи і традиції.

Gala Gala світлий дуб Куполоподібні мотиви, продумана комбінація вертикальної та горизонтальної текстури дерева, гостинна заокругленість та масивне і охайне оздоблення поєднують в собі найкраще з традицій дизайну кухонь та сучасних тенденцій.

50

51


дверцята кухонь Selena - RG401

Механізм піднімання

Selena - RG401

Selena - RG401

Елемент для мікрохвильової печі

88 пастельно зелена

96 жовта

25 магнолія

1

1

1

1

1

Selena - RG401

Flora - G216

Flora - G216

Zarja - G275

Zarja - G275

Скляний елемент 11 макасер

Утримувач пляшок

01 біла

Нова система піднімання

96 жовтий

38 біла

94 темний дуб

52 світлий дуб

2

2

2

3

3

Lorena - G268

Mina - G267

Mina - G267

Gama - G277

Lira - G273

99 клен

48 бук

62 вишня

99 клен

25 магнолія

5

5

5

5

5

Lira - G273

Lira - G273

Delta - G269

Delta - G269

Aida - G272

Цінова категорія: 1

,2

,3

,4

,5

,6

Підвісний елемент для сушіння посуду

Selena - RG401

Просте очищення ящиків 10 сіра

Ozka viseča omarica z izvlečno mrežo / Uski viseći ormar s mrežom na izvlačenje / Wall cabinet with pull-out rack

Selena - RG401

52

Кутовий елемент з висувним механізмом

Ящики та дверцята з амортизатором для м’якого і тихого зачинення

Металева опора і ніжки для висоти 15 см

75 вибілений дуб 5

33 венге 5

62 вишня 5

09 біла блискуча поверхня 5

13 ваніль

5

53


робочі поверхні

дверцята кухонь Delta multicolor - G269

Delta multicolor – кольорова гама

білий матовий/ глянець

бордо матовий/ глянець

MM = матовий MS = глянцевий

ваніль матовий/ глянець

сірий матовий/ глянець

блакитний матовий/глянець

синій матовий/ глянець

жовтий матовий/ глянець

синій індиго матовий/глянець

абрикосовий матовий/глянець

світло-зелений матовий/глянець

оранжевий матовий/глянець

зелений матовий/глянець

червоний матовий/ глянець

D2

D 22

D24

D34

D44

D107

D143

D149

D236

D300

D439

D881

RD1

RD2

D884

RD3

RD4

RD5

темно-зелений матовий/ глянець

чорний матовий/ глянець

5

Delta - G269

95 горіх 5

Sigma - G270

70 сірий дуб

Delta - G269

99 клен 5

75 вибілений дуб 5

Sigma - G270

09 білий глянець 5

Sigma - G270

87 бордовий глянець 5

Sigma - G270

18 червоний глянець 5

Korina - RG401

Roma - G286

,6

5

Цінова категорія: 1

,2

,3

,4

,5

Sigma - G270

54

робочі поверхні із композитного матеріалу солігор 80 вишня 5

80 вишня

6

Робочі поверхні із композитного матеріалу солігор характеризуються привабливою зовнішністю, простою досконалістю, за ними легко доглядати. Матеріал має високу якість, яка відповідає всім вимогам щодо кухні.

55

Gorenje Кухні  

Gorenje Кухні

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you