Page 1

ТЕПЛОВІ НАСОСИ »ПОВІТРЯ/ВОДА« AEROGOR ECO INVERTER 5/10/13 A | AEROGOR COMPACT ECO INVERTER 10/13 A | AEROGOR EVI INVERTER 15 A ПЕРЕВАГИ

Опалення Охолодження Побутова гаряча вода СУПЕРЕФЕКТИВНІСТЬ

SCOP35°C =3,90 (ECO INV 13 A)

SCOP35°C =3,69 (ECO INV 10 A)

СУПЕРПРОДУКТИВНІСТЬ

DC + EVI ТЕХНОЛОГІЯ РОЗУМНИЙ

блок керування У разі виникнення будь-яких запитань зв’яжіться з нами за електронною адресою: info@gorenje.ua.


2

ТЕПЛОВІ НАСОСИ AEROGOR

СУЧАСНА ІНВЕРТОРНА ТЕХНОЛОГІЯ ОСОБЛИВОСТІ ІНВЕРТОРНИХ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ AEROGOR Теплові насоси Gorenje з новою інверторною технологією забезпечують високоефективне екологічно чисте й економне нагрівання, охолодження та нагрівання гарячої води для побутових потреб. Технологія інвертора постійного струму зі управлінням частоти компресора гарантує високоефективну роботу, оскільки тепловий насос генерує лише таку потужність

Розумна функція

Удосконалена функція кривої опалення налаштовує режим роботи залежно від погоди.

A

нагрівання (або охолодження), яку потребує будинок. Вимоги до опалення будинку різняться залежно від температури навколишнього середовища та теплоізоляційних характеристик будинку. Інверторна технологія точно регулює потужність компресора згідно з вимогами нагрівання шляхом модуляції роботи, завдяки чому досягається вища ефективність у кожному режимі експлуатації.

R410A

++

Ефективна експлуатація з високим коефіцієнтом продуктивності забезпечує чудовий сезонний коефіцієнт продуктивності (SCOP).

R410A — один із найбільш екологічно чистих холодоагентів, що не завдає шкоди озоновому шару.

-25 °C Сенсорний екран

Електронний блок керування, зручний для користувача.

Експлуатація за температури навколишнього середовища до -25 °C Система може успішно працювати навіть за температур навколишнього середовища до -25 °C.

Експлуатація за низької / високої температури Обладнання призначене як для використання у системах опалення “тепла підлога”, так і для систем опалення з використанням радіаторів (з вимогою до нагрівання води до 55 °C).

Безшумна робота

Низький рівень шуму зовнішнього блока завдяки осьовому вентилятору та компресору з регульованою робочою частотою.


ТЕПЛОВІ НАСОСИ AEROGOR

МАРКУВАННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ (ERP) ОГЛЯД РІВНЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ ТА ЇХНІХ ГОЛОВНИХ ФУНКЦІЙ Нова Директива ЄС (дійна з вересня 2015 р.)

Очікується, що нова Директива ЄС і Регламент Комісії (ЄС) № 813/2013 від 2 серпня 2013 р., що впроваджує Директиву 2009/125/EC Європейського Парламенту та Ради щодо вимог до екологічного проектування теплових насосів для опалення приміщень, призведуть до енергозаощадження в розмірі близько 1900 ПДж (близько 45 МТНЭ) до 2020 року, що відповідає приблизно 110 Мт викидів CO2, порівняно з тим, що станеться, якщо не вжити жодних заходів.

Пояснення маркування ErP теплових насосів для нагрівання

Згідно з рейтинговою системою теплових насосів для опалення, існує дев’ять категорій ефективності. Найкраща категорія енергоефективності — A++. До категорії G належать прилади зі значно гіршими показниками. Категорії енергоефективності для теплових насосів для нагрівання приміщень поділяються на основі сезонного коефіцієнта продуктивності (SCOP). Це залежить, по-перше, від кліматичної зони та, по-друге, від потенціалу системи опалення. Для цього Європа поділена на три кліматичні регіони. На маркуваннях енергоефективності для радіаторів і систем нагрівання підлоги показано різні температури теплоносія й можливі категорії енергоефективності.

Клас енергоефективності

Придатний для систем середньої/високої температури нагрівання (радіатори).

Рівень шуму внутрішнього блока

Рівень звукової потужності (LWA) — означає рівень звукової потужності внутрішнього/ зовнішнього блока теплового насоса, коригований за стандартною частотною характеристикою класу “А” (вимірюється у дБ).

Рівень шуму зовнішнього блока теплового насоса

Теплові насоси Gorenje досягають найвищого рівня енергоефективності та належать до класів А++ і А+.

Клас енергоефективності

Для низькотемпературних систем опалення (тепла підлога).

Кліматичні зони

“Стандартні умови випробування” означають умови експлуатації теплових насосів у середніх кліматичних умовах із визначенням теплової потужності, сезонного коефіцієнта продуктивності (SCOP) і енергоефективності нагрівання води. “Опалювальний сезон” — задання умов експлуатації в помірних, холодних і теплих кліматичних умовах, які описують загальне поєднання температури поза приміщенням і кількості годин у сезон, протягом яких тримаються такі температури. www.gorenje.ua

3


4

ТЕПЛОВІ НАСОСИ AEROGOR

РОЗУМНИЙ БЛОК КЕРУВАННЯ ІЗ ПАНЕЛЛЮ УПРАВЛІННЯ ІЗ СЕНСОРНИМ ЕКРАНОМ

Сучасний блок керування дає змогу регулювати не лише роботу теплових насосів, а й деякі інші особливі функції.

РОЗУМНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ БЛОК КЕРУВАННЯ + КОМПРЕСОР ЗІ ЗМІННОЮ ШВИДКОСТІ ОБЕРТАННЯ Приклад будинку:

Керування залежно від погодних Sezonska ogrevalna krivulja умов Сезонна крива Vremensko vodenoопалення delovanje

Новий будинок із низьким енергоспоживанням 7,00

Площа нагрівання: 170 м2

6,00

6,00

Втрати під час нагрівання: 36 Вт/м2

5,00

5,00

4,00

4,00

3,00

3,00

2,00

2,00

1,00

1,00

0,00

0,00

7,00

Загальні вимоги до нагрівання за температури -15°C: 6,5 кВт

ПОЯСНЕННЯ:

-15 -14 -13 -12 -11 -10 -9

-8

-7

-6

-5

-4

-3

-1

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Потужність опалення Aerogor ECO Inverter (кВт) Електрична потужність Aerogor ECO Inverter (кВт)

10 11 12

Вимоги до опалення будинку (кВт)

Опис функції кривої опалення: Крива опалення генерує задане значення температури теплоносія, яке використовується для підтримання певної температури потоку залежно від погодних умов.

Криву опалення можна відрегулювати за допомогою ряда параметрів, зв`язавши теплову потужність і температуру приміщення згідно з особистими потребами.

КРИВА ОПАЛЕННЯ, ЩО РЕГУЛЮЄТЬСЯ, ІЗ 5 ЗАДАНИМИ ЗНАЧЕННЯМИ Крива опалення залежить від теплоізоляційних характеристик будівлі, що опалюється, яка є єдиною запорукою того, що тепловий насос завжди нагріватиме воду до мінімально допустимої температури, незалежно від температури навколишнього повітря.

Кінцевий користувач може дуже легко змінити або налаштувати 5 різних заданих точок кривої опалення. Найважливіші з них — точки C і D (температура поза приміщенням від -5 °C до 5 °C).


ТЕПЛОВІ НАСОСИ AEROGOR

СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ РАДІАТОРІВ Температура поза приміщенням

СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ “ТЕПЛА ПІДЛОГА”

Температура води на виході теплового насоса

Температура поза приміщенням

Температура води на виході теплового насоса

A

-25°C

54

-25

38

B

-15°C

48

-15

35

C

-5°C

44

-5

31

D

5°C

39

5

27

E

20°C

30

20

22

СИСТЕМА БАЗОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПІДТРИМУЄ ДВА НЕЗАЛЕЖНИХ КОНТУРИ ОПАЛЕННЯ РЕГУЛЮВАННЯ 2 КОНТУРІВ ОПАЛЕННЯ

2 x змішані КО*

1 x змішаний КО* 1 x прямий КО*

2 x прямі КО*

*КО — контур опалення

Крива змішаної схеми опалення

Крива прямої схеми опалення

Крива опалення з 5 заданими значеннями РЕЖИМУ ОПАЛЕННЯ "ТЕПЛА ПІДЛОГА"

Крива опалення з 5 заданими значеннями РЕЖИМ ОПАЛЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ РАДІАТОРІВ 70

38°C

38 36

Температура теплоносія на виході [°C]

Температура теплоносія на виході [°C]

40

35°C

34

31°C

32 30 28

27°C

26 24 22°C

22 20

-30

-20

-10

0

10

20

30

Температура повітря поза приміщенням [°C]

65 60 54°C

55 50

48°C

45

44°C 39°C

40 35

30°C

30 25 20

-30

-20

-10

0

10

20

30

Температура повітря поза приміщенням [°C]

АВТОМАТИЧНА РОБОТА: ОПАЛЕННЯ/ОХОЛОДЖЕННЯ/ГАРЯЧА ВОДА ДЛЯ ПОБУТОВИХ ПОТРЕБ Тепловий насос може працювати у 3 різних режимах: опалення/охолодження/гаряча вода для побутових потреб. Інтелектуальний блок керування активує автоматичне перемикання між:

• режимом опалення й охолодження; • режимом опалення та гарячої води для побутових потреб; • режимом охолодження та гарячої води для побутових потреб.

www.gorenje.ua

5


6

ТЕПЛОВІ НАСОСИ AEROGOR

ФУНКЦІЯ СНУ: БЕЗШУМНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ У цьому режимі ТЕПЛОВИЙ НАСОС регулює температуру теплоносія на виході або кімнатну температуру, щоб заощадити енергію, і знижує шум роботи приладу за рахунок зниження робочої швидкості компресора та двигуна вентилятора, щоб забезпечити оптимальний комфорт для сну.

ЗНИЖЕНЕ ЗАДАНЕ ЗНАЧЕННЯ: РЕЖИМ РОБОТИ ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ Серійний інтегрований режим роботи під час відпочинку дає користувачам змогу налаштувати роботу системи згідно з мінімізованими параметрами режиму відпустки в період між запрограмованим запуском і часом закінчення відпочинку. Система повернеться до звичайного режиму на час закінчення режиму роботи відпустки, щоб користувачі, повернулись із відпочинку, змогли користуватися правильною температурою нагрівання та побутовою гарячою водою.

ФУНКЦІЯ КОМПЕНСУВАННЯ КІМНАТНОЇ ТЕМПЕРАТУРИ Коли використовується функція регулювання температури води, користувач мае можливість підключити датчик кімнатної температури (серійний вбудований), щоб дозволити інтелектуальному блоку керування автоматично регулювати температуру води на виході на основі різниці між потрібною кімнатною температурою та фактичною виміряною.

ФУНКЦІЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ ДЛЯ ПОБУТОВИХ ПОТРЕБ Ця функція вмикає налаштування часу для режиму отримання гарячої води для побутових потреб протягом 7 днів на тиждень і 365 днів на рік. Наприклад, тепловий насос нагріває санітарну воду вранці в період 5:00–7:00 і в другій половині дня/ввечері в період 15:00–23:00. Це дасть змогу щорічно економити енергію та знижувати витрати.

+30 °C +20 °C +10 °C 0 °C -10 °C -20 °C -25 °C


ТЕПЛОВІ НАСОСИ AEROGOR

ТЕПЛОВІ НАСОСИ »ПОВІТРЯ/ВОДА« AEROGOR ECO/EVI INVERTER СПЛІТ-СИСТЕМИ Aerogor EVI Inverter 15 A

Клас енергоефективності ErP: A++ SCOP35°C= 3,78 Потужність опалення (мін/макс)*: 6,60/14,60 кВт Споживана потужність (мін/макс)*: 1,53/4,92 кВт COP (A7/W35) (мін/макс): 3,80/4,46 Різниця між внутрішнім і зовнішнім блоком: макс. 15 м *За умови A7/W35.

Aerogor ECO Inverter 13 A

Клас енергоефективності ErP: A++ SCOP35°C= 3,90 Потужність опалення (мін/макс)*: 4,10/12,20 кВт Споживана потужність (мін/макс)*: 0,96/3,02 кВт COP (A7/W35) (мін/макс): 4,0/4,57 Різниця між внутрішнім і зовнішнім блоком: макс. 15 м *За умови A7/W35.

www.gorenje.ua

7


8

ТЕПЛОВІ НАСОСИ AEROGOR

ТЕПЛОВІ НАСОСИ »ПОВІТРЯ/ВОДА« AEROGOR ECO/EVI INVERTER СПЛІТ-СИСТЕМИ Aerogor ECO Inverter 10 A

Клас енергоефективності ErP: A++ SCOP35°C= 3,69 Потужність опалення (мін/макс)*: 4,56/10,50 кВт Споживана потужність (мін/макс)*: 0,91/3,03 кВт COP (A7/W35) (мін/макс): 3,8/4,7 Різниця між внутрішнім і зовнішнім блоком: макс. 12 м *За умови A7/W35.

Aerogor ECO Inverter 5 A

Клас енергоефективності ErP: A++ SCOP35°C= 3,14 Потужність опалення (мін/макс)*: 2,17/5,14 кВт Споживана потужність (мін/макс)*: 0,58/1,45 кВт COP (A7/W35) (мін/макс): 3,42/3,72 Різниця між внутрішнім і зовнішнім блоком: макс. 12 м *За умови A7/W35.


ТЕПЛОВІ НАСОСИ AEROGOR

ТЕПЛОВІ НАСОСИ »ПОВІТРЯ/ВОДА« AEROGOR COMPACT ECO INVERTER СПЛІТ-СИСТЕМИ Aerogor ECO COMPACT Inverter 10 A

Клас енергоефективності ErP: A++ SCOP35°C= 3,69 Потужність опалення (мін/макс)*: 4,56/10,50 кВт Споживана потужність (мін/макс)*: 0,91/3,03 кВт COP (A7/W35) (мін/макс): 3,8/4,7 Різниця між внутрішнім і зовнішнім блоком: макс. 15 м *За умови A7/W35.

Aerogor ECO COMPACT Inverter 13 A

Клас енергоефективності ErP: A++ SCOP35°C= 3,90 Потужність опалення (мін/макс)*: 4,10/12,20 кВт Споживана потужність (мін/макс)*: 0,96/3,02 кВт COP (A7/W35) (мін/макс): 4,0/4,57 Різниця між внутрішнім і зовнішнім блоком: макс. 15 м *За умови A7/W35.

www.gorenje.ua

9


ТЕПЛОВІ НАСОСИ AEROGOR

ГОЛОВНІ КОМПОНЕНТИ ВНУТРІШНЬОГО БЛОКА ТЕПЛОВИЙ НАСОС AEROGOR ECO INVERTER 10–13 A AEROGOR EVI INVERTER 15 A Внутрішній блок містить компоненти, які забезпечують просту установку і, таким чином, нижчі інвестиційні витрати: • Пластинчастий теплообмінник • Циркуляційний насос класу енергоспоживання А (Grundfos UPM GEO 25-85 180) • Панель керування із сенсорним екраном • Електричний проточний нагрівач потужністю 6 кВт (2 ступені) • Впускний/випускний отвір для води G1 • Розміри отворів труб холодоагенту: • EVI INV 15 A (3/8” - 3/4”) • ECO INV 13 A (3/8” - 5/8”) • ECO INV 10 A (3/8” - 1/2”)

РОБОЧИЙ ДІАПАЗОН ТЕПЛОВОГО НАСОСА

AEROGOR EVI INVERTER 15 A

Спеціальний компресор EVI INVERTER забезпечує високотемпературний робочий режим теплового насосу за наднизьких температур навколишнього середовища поза приміщенням.

РОБОЧИЙ ДІАПАЗОН — РЕЖИМ ОПАЛЕННЯ: Aerogor EVI Inverter 15 A

65 Температура води на виході теплового насоса [°C]

10

60 55

EVI

50

ECO

45 40

Режим ECO:

35

Обмежена температура води для енергозаощадження влітку.

30 25 20

Функція EVI:

15 10 -30

-25

-20

-15

-10

-5

0

5

10

15

20

25

Температура повітря поза приміщенням [°C]

30

35

40

45

50

Вмикає високотемпературний режим нагрівання за наднизьких температур навколишнього середовища поза приміщенням.


ТЕПЛОВІ НАСОСИ AEROGOR

РОБОЧИЙ ДІАПАЗОН ТЕПЛОВОГО НАСОСА

AEROGOR ECO INVERTER 10 A / 13 A AEROGOR ECO COMPACT INVERTER 10 A / 13 A

Компресор з інвертором постійного струму — це оптимальне рішення для застосування за низьких і середніх температур. Завдяки обмеженню режиму ECO можна заощадити енергію влітку, а також захистити робочі умови найважливішого компонента в тепловому насосі — компресора.

РОБОЧИЙ ДІАПАЗОН ТЕПЛОВОГО НАСОСА:

Aerogor ECO Inverter 10-13 A / Aerogor COMPACT ECO Inverter 10-13 A

Температура води на виході теплового насоса [°C]

65 60 55

ECO

50 45 40 35 30 25 20 15 10 -30

-25

-20

-15

-10

-5

0

5

10

15

20

25

30

35

40

45

50

Температура повітря поза приміщенням [°C]

РОБОЧИЙ ДІАПАЗОН ТЕПЛОВОГО НАСОСА

AEROGOR ECO INVERTER 5 A

Тепловий насос розроблено та призначено для будівель із низьким енергоспоживанням і пасивних будинків (системи низькотемпературного опалення):

РОБОЧИЙ ДІАПАЗОН — РЕЖИМ ОПАЛЕННЯ: Aerogor ECO Inverter 5 A

Температура води на виході теплового насоса [°C]

65 60 55 50

ECO

45 40 35 30 25 20 15 10 -30

-25

-20

-15

-10

-5

0

5

10

15

20

25

30

35

40

45

50

Температура повітря поза приміщенням [°C]

www.gorenje.ua

11


12

ТЕПЛОВІ НАСОСИ AEROGOR

ТЕХНІЧНІ ДАНІ Спліт-система

Спліт-система

Спліт-система

Aerogor EVI Inverter 15 A

Aerogor ECO Inverter 13 A

Aerogor ECO Inverter 10 A

A++ / A+

A++ / A+

A++ / A+

кВт/кВт

3,78

3,9

3,69

кВт

14

9,5

8

Режим опалення*

кВт

6,60 - 14,60

4,1 -12,2

4,57 – 10,50

Номінальна споживана потужність*

кВт

1,53 - 4,92

0,96 - 3,02

0,91 – 3,05

COP — коефіцієнт продуктивності*

кВт/кВт

3,80 - 4,46

4,0 - 4,57

3,80 – 4,71

Потужність охолодження**

кВт

5,56 - 10,00

2,34 – 7,91

2,60 – 8,00

Номінальна споживана потужність**

кВт

1,57 - 3,82

0,97 – 2,98

1,10 – 3,50

кВт/кВт

1,85 - 3,52

2,40 – 3,03

2,30 – 3,22

В/Гц/фазність

380-415/50/3

220-240/50/1

220-240/50/1

/

Спіральний інвертор постійного струму

Інвертор постійного струму (подвійний, ротаційний)

Інвертор постійного струму (подвійний, ротаційний)

МОДЕЛЬ

Блок

Клас енергоефективності ErP SCOP 35°C (тепла підлога), стандарт EN 14825 P для SCOP, стандарт EN 14825 РЕЖИМ ОПАЛЕННЯ (A7/W35)

РЕЖИМ ОХОЛОДЖЕННЯ (A35/W7)

EER — коефіцієнт енергоефективності** Напруга Тип компресора Макс. температура нагрівання води

°C

55

55

55

Робочий діапазон теплового насоса

°C

-25 to +45

-25 to +45

-25 to +45

Тип холодоагенту

/

R410A

R410A

R410A

Вага холодоагента

кг

6,2

3

1,94

Холодоагент/ вода

Підключення холодоагенту

Підключення холодоагенту

Підключення холодоагенту

Рідина/газ

3/8" - 3/4"

3/8” - 5/8”

3/8” - 1/2”

ХАРАКТЕРИСТИКИ ХОЛОДОАГЕНТУ

Тип підключення між зовнішнім і внутрішнім блоком Розміри отворів труб холодоагента ВЕНТИЛЯТОР Тип вентилятора Потік повітря Номінальна потужність

/

Осьовий

Осьовий

Осьовий

м3/г

4200

4100

3100

Вт

2 x 80

2 x 60

60

Пластинчастий теплообмінник

ВОДНА ЧАСТИНА ТЕПЛООБМІННИКА Тип Перепад тиску Розміри отворів водопровідних труб

/

Пластинчастий теплообмінник

Пластинчастий теплообмінник

кПа

35

40

30

Дюймів

G1"

G1"

G1"

ДОПУСТИМИЙ ПОТІК — ВТОРИННИЙ КОНТУР (ВОДА) Мін. потік води

м3/г

1,4

1,32

1,15

Номінальний потік води

м3/г

2,56

2,2

1,44

Макс. потік води

м3/г

2,7

2,63

2,16

Внутрішній блок

дБ

30

30

29

Зовнішній блок

дБ

58

56

55

РІВЕНЬ ЗВУКОВОГО ТИСКУ

ЗАГАЛЬНІ РОЗМІРИ Внутрішній блок (ВxШxГ)

мм

500 x 850 x 290

512 x 946 x 288

512 x 946 x 288

Зовнішній блок (ВxШxГ)

мм

1240 × 1195 x 480

1123 x 1195 x 400

1044 × 763 × 414

ВАГА НЕТТО Внутрішній блок

кг

32

45

45

Зовнішній блок

кг

151

113

75

кВт/фазність

6 кВт (3 фази/2 ступені)

6 кВт (3 фази/2 ступені)

6 кВт (3 фази/2 ступені)

тип

Grundfos UPM GEO 25-85 180

Grundfos UPM GEO 25-85 180

Grundfos UPM GEO 25-85 180

Зовнішній (додатковий)

Зовнішній (додатковий)

Зовнішній (додатковий)

20/C

20/C

16/C

16/C

СЕРІЙНІ ВБУДОВАНІ КОМПОНЕНТИ Електричний проточний нагрівач Циркуляційний насос класу енергоспоживання А 3-ходовий клапан для резервуара гарячої води для побутових потреб Запобіжник теплового насоса

A/тип

Запобіжник електричного проточного нагрівача

A/тип

25/C

(*)Виміряно відповідно до стандарту EN 14511. Умова нагрівання: температура води на вході/виході 30 °C/35 °C, температура навколишнього середовища DB (за сухим термометром)/WB (за вологим термометром) 7 °C/6 °C. (**) Виміряно відповідно до стандарту EN 14511. Умова охолодження: температура води на вході/виході 12 °C/7 °C і температура навколишнього середовища 35 °C.


ТЕПЛОВІ НАСОСИ AEROGOR

Спліт-система

Компактна система

Компактна система

Aerogor ECO Inverter 5 A

Aerogor COMPACT ECO Inverter 13 A

Aerogor COMPACT ECO Inverter 10 A

A+ / A+

A++ / A+

A++ / A+

кВт/кВт

3,14

3,9

3,69

кВт

4

9,5

8

Режим опалення*

кВт

2,09 - 5,25

4,1 -12,2

4,57 – 10,50

Номінальна споживана потужність*

кВт

0,54 - 1,35

0,96 - 3,02

0,91 – 3,05

COP — коефіцієнт продуктивності*

кВт/кВт

3,86 - 4,22

4,0 - 4,57

3,80 – 4,71

Потужність охолодження**

кВт

1,14 - 3,64

2,34 – 7,91

2,60 – 8,00

Номінальна споживана потужність**

кВт

0,67 - 1,29

0,97 – 2,98

1,10 – 3,50

кВт/кВт

1,59 - 2,88

2,40 – 3,03

2,30 – 3,22

В/Гц/фазність

220-240/50/1

220-240/50/1

220-240/50/1

/

Інвертор постійного струму (ротаційний)

Інвертор постійного струму (подвійний, ротаційний)

Інвертор постійного струму (подвійний, ротаційний)

МОДЕЛЬ

Блок

Клас енергоефективності ErP SCOP 35°C (тепла підлога), стандарт EN 14825 P для SCOP, стандарт EN 14825 РЕЖИМ ОПАЛЕННЯ (A7/W35)

РЕЖИМ ОХОЛОДЖЕННЯ (A35/W7)

EER — коефіцієнт енергоефективності** Напруга Тип компресора Макс. температура нагрівання води

°C

52

55

55

Робочий діапазон теплового насоса

°C

-25 to +45

-25 to +45

-25 to +45

Тип холодоагенту

/

R410A

R410A

R410A

Вага холодоагента

кг

0,85

3

1,94

Холодоагент/ вода

Підключення холодоагенту

Підключення до мережі водопостачання

Підключення до мережі водопостачання

Рідина/газ

1/4" - 1/2"

/

/

ХАРАКТЕРИСТИКИ ХОЛОДОАГЕНТУ

Тип підключення між зовнішнім і внутрішнім блоком Розміри отворів труб холодоагента ВЕНТИЛЯТОР Тип вентилятора Потік повітря Номінальна потужність

/

Осьовий

Осьовий

Осьовий

м3/г

1750

4100

3100

Вт

85

2 x 60

60

Пластинчастий теплообмінник

ВОДНА ЧАСТИНА ТЕПЛООБМІННИКА Тип Перепад тиску Розміри отворів водопровідних труб

/

Пластинчастий теплообмінник

Пластинчастий теплообмінник

кПа

30

40

30

Дюймів

G3/4"

G1"

G1"

ДОПУСТИМИЙ ПОТІК — ВТОРИННИЙ КОНТУР (ВОДА) Мін. потік води

м3/г

0,47

1,32

1,15

Номінальний потік води

м3/г

0,83

2,2

1,44

Макс. потік води

м3/г

1,44

2,63

2,16

Внутрішній блок

дБ

35

30

29

Зовнішній блок

дБ

46

59

57

Внутрішній блок (ВxШxГ)

мм

414 x 520 x 220

550 x 570 x 255

550 x 570 x 255

Зовнішній блок (ВxШxГ)

мм

780 x 590 x 255

1258 x 1195 x 460

1215 x 760 x 415

Внутрішній блок

кг

22,5

25

25

Зовнішній блок

кг

33

140

85

кВт/фазність

3 кВт (1 фази/1 ступінь)

6 кВт (3 фази/2 ступені)

6 кВт (3 фази/2 ступені)

тип

HALM HEP Plus 25-60 130 E

Grundfos UPM GEO 25-85 180

Grundfos UPM GEO 25-85 180

Зовнішній (додатковий)

Зовнішній (додатковий)

Зовнішній (додатковий)

РІВЕНЬ ЗВУКОВОГО ТИСКУ

ЗАГАЛЬНІ РОЗМІРИ

ВАГА НЕТТО

СЕРІЙНІ ВБУДОВАНІ КОМПОНЕНТИ Електричний проточний нагрівач Циркуляційний насос класу енергоспоживання А 3-ходовий клапан для резервуара гарячої води для побутових потреб Запобіжник теплового насоса

A/тип

16/C

20/C

20/C

Запобіжник електричного проточного нагрівача

A/тип

16/C

16/C

16/C

(*) Виміряно відповідно до стандарту EN 14511. Умова нагрівання: температура води на вході/виході 30 °C/35 °C, температура навколишнього середовища DB (за сухим термометром)/WB (за вологим термометром) 7 °C/6 °C. (**) Виміряно відповідно до стандарту EN 14511. Умова охолодження: температура води на вході/виході 12 °C/7 °C і температура навколишнього середовища 35 °C.

www.gorenje.ua

13


14

ТЕПЛОВІ НАСОСИ AEROGOR

ПРИКЛАД СИСТЕМИ НАГРІВАННЯ З ТЕПЛОВИМ НАСОСОМ AEROGOR ECO INVERTER

ГБ

ЗБ

ЗБ - зовнішній блок (забирає теплову енергію із зовнішнього повітря) ГБ - г ідравлічний блок (вироблення тепла) ГВП - р езервуар гарячої води для побутових потреб

ГВП

Безшумний осьовий вентилятор закачує велику кількість повітря, щоб виробити корисну теплову енергію за цикл охолодження теплового насоса.

Тепловий насос Aerogor ECO Inverter генерує стільки тепла, скільки необхідно системі опалення. Внутрішній гідробокс переспрямовує

тепло до контурів опалення та резервуара гарячої води для побутових потреб. Автоматичне погодозалежне керування тепловим насосом.

РЕЖИМ ОПАЛЕННЯ

ГАРЯЧА ВОДА ДЛЯ ПОБУТОВИХ ПОТРЕБ

АКТИВНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ


ТЕПЛОВІ НАСОСИ AEROGOR

МАРКУВАННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ (ERP) ДЛЯ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ AEROGOR INVERTER

mpact Inverter 13 A

55 °C

35 °C

A

Aerogor ECO Compact Inverter 13 A

A A A B C D E F G

9,5 38 дБ

кВт

A

35 °C

A

9,5

кВт

кВт

67 дБ 811/2013

55 °C A A A B C D E F G

9,5 кВт

38 дБ

A A A B C D E F G

8,0

8,0

кВт

кВт

A

A

9,5

кВт

кВт

38 дБ

65 дБ 811/2013

2015

A

8,0

кВт

кВт

55 °C

A

35 °C

A

8,04

4

38 дБ

кВт 38 дБ

кВт кВт

кВт

65 дБ

62 дБ 811/2013

2015

811/2013

Aerogor Aerogor ECO Inverter 10 A EVI Inverter 15A

55 °C A A A B C D E F G

8,0

A

ECO Inverter 5 A

8,0

35 °C

A

35 °C

A B C D E F G

2015 811/2013

55 °C A A A B C D E F G

9,5

A

A A

Aerogor ECO Inverter 10 A

35 °C

67 дБ 811/2013 2015

A

2015

Aerogor ECO Inverter 13 A

35 °C

A

38 дБ

A

55 °C

35 °C

65 дБ

2015 811/2013

Inverter 13 A

55 °C A A A B C D E F G

9,5

Aerogor Aerogor ECO Compact Inverter 10 A

Aerogor ECO Compact Inverter 10 A

A A A B C D E F G

A

35 °C 55 °C

A

A

35 °C

A

8,0

14 8,0

14

38 дБ

кВт 38 дБ

кВт кВт

кВт

65 дБ

69 дБ

811/2013 2015

2015

811/2013

811/2013

www.gorenje.ua

15


СХЕМИ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ ТЕПЛОВОГО НАСОСА ECO/EVI/COMPACT INVERTER

Внутрішній блок Зовнішній блок Н0 K1 ЗК1

H1

Радіатор

Буферна емність

фанкойл

ЗК3

ГВП

фанкойл

Гаряча вода

ЗК2

Холодна вода

Радіатор

H2

Тепла підлога

Внутрішній блок Зовнішній блок

ПОЯСНЕННЯ:

Н0

ГВП Резервуар гарячої води для побутових потреб

K1

ЗК1 З  мішувальний клапан 1 для радіаторів і вентиляторних конвекторів ЗК2 З  мішувальний клапан 2 для системи нагрівання підлоги

ЗК3

ГВП

Гаряча вода

Холодна вода

ЗК3 З  мішувальний клапан 3 для гарячої води для побутових потреб Тепла підлога

К1

3 -ходовий перемикаючий клапан системи нагрівання та резервуара гарячої води для побутових потреб

Н0

 иркуляційний насос Ц резервуара гарячої води для побутових потреб і системи опалення підлоги

Н1

Ц иркуляційний насос радіаторів і вентиляторних конвекторів

Н2

 иркуляційний насос системи Ц опалення підлоги

GORENJE D.D. Продукти для опалення, вентиляції та кондиціонування інфо тел.: 0 800 300 024 info@gorenje.ua | www.gorenje.ua Технічні дані представлено лише в інформативних цілях. Фактичний вигляд приладів може відрізнятися від зображень у каталозі. Gorenje залишає за собою право вносити зміни у програму. Просимо вибачення за можливі помилки в каталозі.

Gorenje NES TC Aerogor - UA  
Gorenje NES TC Aerogor - UA