Jablonecký gól 17. kola SYNOT ligy

Page 19

Věděli jste, že... Každé kolo SYNOT ligy přinášíme zajímavá fakta ke všem utkáním. Komu se nedaří venku? Kdo nedává góly ve druhých poločasech? To vše a mnoho dalších zajímavých statistických zajímavostí naleznete v unikátní sekci Věděli jste, že.

DUK - LIB

TEP - PRI

… Dukla neprohrála s libereckým Slovanem již tři zápasy v řadě? Poslední porážku utrpěla v květnu 2014, kdy doma podlehla Severočechům 0:1.

… Tepličtí fotbalisté v dosavadních 35 vzájemných zápasech s Příbramí inkasovali pouze jednu červenou kartu? Středočeši naproti tomu hned devět.

ZLN - SPA

SLA - BNO

… Zlín má se Spartou v domácím prostředí pozitivní bilanci? Z deseti zápasů před vlastními fanoušky jich pět vyhrál, dva prohrál a tři skončily remízou.

… Slavia čeká na bodový zisk s Brnem již čtyři zápasy v řadě? Naposledy se Pražanům podařilo proti Zbrojovce bodovat v listopadu 2013 po remíze 0:0.

OLO - BOH

MBL - OVA

… olomoucká Sigma v celé historii samostatné české ligy nikdy v domácím prostředí s Bohemians neprohrála? S Klokany přitom doma hrála už dvanáctkrát.

… v posledních osmi zápasech Mladé Boleslavi s ostravským Baníkem padlo celkem dvaadvacet branek a z toho pouze čtyři ve druhém poločase?

JAB - JIH

SLO - PLZ

… Jihlava ve čtyřech dosavadních ligových utkáních v Jablonci vstřelila pouze jednu branku? V květnu 2013 se o to postaral záložník Marek Jungr.

… Slovácko porazilo Plzeň naposledy před téměř deseti lety? V květnu 2006 uspělo na hřišti soupeře 2:0 po trefách Šuškavčeviče a Ivany.