Page 1

www.siem.euronics.it

KLIENTI ËSHTË NË MBRETËRIN E VET

Oferta e vlefshme nga 4/01/2013 deri në 20/01/2013 – Ne nuk mbajmë përgjegjësi nëse produktet janë shitur, dhe për gabimet ortografike – fotot janë thjesht ilustruese. Në pikën e shitjes janë të treguara të gjitha karekteristikat e secilit produkt. Financimet janë të personalizuara. Shiko rregulloren në pikën e shitjes.

Nga 4 deri në 20 janar 2013

ULJE

56

.990

FULL HIGH DEFINITION

Haier

TVC LCD 32” LED FULL HD LET32D10 Format 16:9 Rezolucion 1920x1080 Kontrast Dinamik i Lartë Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar (për kamale të lira)

Financime të personalizuara me

Pranë Autostradës Tiranë-Durrës - Tiranë Tel. 0355/44509102

21 %

44

.990

këste minimale Rruga “Komuna e Parisit” - Tiranë

zbulo ofertat

Tel. 0355/044801111


VRAP DREJT ULJEVE? VETEM BLERJE ME LEVERDI.

ULJE

64

.990

HIGH DEFINITION

Sharp

23%

49

.990

TVC LCD 32” LED LC-32LE144E Format 16:9 Rezolucion 1366x768 Kontrast Dinamik i Lartë Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar High Definition (për kamale të lira)

LED

LED

ULJE

FULL HIGH DEFINITION

29.990

23%

22

.990

HIGH DEFINITION

Hisense

TVC LCD 22”LED FULL HD LTDN22W11K Format 16:9 - Rezolucion 1920x1080 - Kontrast Dinamik i Lartë Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar (për kanale të lira)

ULJE

49.990 Toshiba

TVC LCD 26” LED 26EL933 Format 16:9 Rezolucion 1366x768 Kontrast Dinamik i Lartë Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar HIGH DEFINITION (për kanale të lira)

20%

39

.990

ULJE

FULL HIGH DEFINITION

34.990

20%

27

.990

Haier

TVC LCD 24” LED LET24C430 Format 16:9 - Rezolucion 1920x1080 - Kontrast Dinamik i Lartë Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar (për kamale të lira)


PLASMA ULJE

109.990

FULL HIGH DEFINITION

27%

79

.990

LG

TVC PLASMA 50” 50PA5500 Format 16:9 Rezolucion 1920x1080 Kontrast Dinamik i Lartë Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar HIGH DEFINITION (për kanale të lira)

LCD ULJE

FULL HIGH DEFINITION

21 %

69.990

54

.990

Toshiba

FULL HIGH DEFINITION TEKNOLOGJIA 200HZ CMR

TVC 37” LCD 37” FULL HD 37BV701 Format 16:9 - Rezolucion 1920x1080 - Kontrast Dinamik i Lartë Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar (për kanale të lira)

ULJE

LED 3D

112.990 ULJE

FULL HIGH DEFINITION

124.990

TEKNOLOGJIA 200HZ MCI

87

.990

21 %

97

.990

LG

22% Samsung

TVC LCD 40” LED FULL HD 3D UE40ES6540 Format 16:9 Rezolucion 1920x1080 Kontrast i lartë dinamik Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar HIGH DEFINITION (për kanale të lira)

TVC LCD 47” LED FULL HD 3D 47LM615S Format 16:9 Rezolucion 1920x1080 - Kontrast Dinamik i Lartë Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar HIGH DEFINITION (për kanale të lira)

Meliconi ULJE

CME nga Meliconi ANTENË E AMPLIFIKUAR AT36 Për ambiente të brendëshme Rregullim i amplifikimit deri në 36dB

1.990

25%

1

.490

MBAJTESE TV FREESTYLE LCD5 Për Tv nga 10” në 26” Niveli i përfshirë

ULJE

1.490

33%

990

ULJE

3.990

12 %

.490

3

Ciatti

MBAJTESE TV LCDFISSO37 Për TV nga 23” në 37”


VRAP DREJT ULJEVE? VETEM BLERJE ME LEVERDI.

ULJE

22%

64

.690

RAM 4GB - HDD 320GB

49

.990

Compaq

NOTEBOOK CQ58-205SL Proçesor Intel® Core™ Celeron b830(1.8 Ghz) RAM 4GB - HDD 320GB Karta grafike Intel HD Graphics 3xUSB 2.0 - Webcam Sistemi operativ Windows 8 64bit Ekran BrightView 15,6” HD LED

ULJE

ULTRASLIM RAM 4GB - HDD 500GB

HP

17 %

72.890

59

.990

NOTEBOOK PAVILION SLEEKBOOK 15-B030EL Proçesor Intel® Pentium® 987 (1,5 GHz2 MB di cache L3) RAM 4GB - HDD 500GB - Karta grafike Intel HD Graphics (deri në 1,65 GB) Altoparlantë Altec Lansing - 1 HDMI - 1xUSB 2.0 - 2xUSB 3.0 Webcam HP TrueVision HD - Ekran Brightview HD LED 15,6”

Mediacom

11

.490

TABLET SMARTPAD M-MP705I Proçesor Cortex A8 (1GHz)) - RAM 512MB Memorie 4GB - Wi-Fi - Ekran Touchscreen 7” 1 Micro USB 2.0 – Fotokamer e integrata

ULJE

WI-FI 500 GB

Trekstor

HARD DISK 2,5” 500GB 85250 POCKET LIGHT SILVER Hard disk i jashtëm 2,5” në alumin Kapaciteti 500GB - USB 2.0 Kompatibëll Win/Mac

FAX

8

.890

Financime të personalizuara me

Epson

12.990

15 %

10

.990

MULTIFUNKSIONAL 4 NË 1 WORKFORCE WF- 2510WF Printer - Skaner - Fotocopiatriçe - Fax Shpejtësia e printimit 34 faqe/min Monokromatike - 18 faqe/min me Ngjyra Rezolucioni i printimit 5.760 x 1.440 dpi - USB 2.0 - Wi-Fi - Ekran LCD Monokromatik

këste minimale


KIT 2 OBIEKTIVE 18/55DC + 75/300DC

ULJE

12 %

89.990

78

Canon

.990

FOTOKAMER DIXHITALE REFLEX + OBIEKTIV EOS 1100D 18/55DC + 75/300DC Sensor CMOS 12 Megapixel Mundësi perdorimi objektivë EF/EF-S - Lidhje USB Ekran LCD 2,7" - Memorie SD/SDHC - Filmime HD Proçesor i imazhit DIGIC 4

ULJE

14 %

16 MEGAPIXEL

19.590 Olympus

16

.790

FOTOKAMER DIXHITALE KOMPAKTE SP620 16 Megapixel - Zoom Optik 21X Ekran LCD 3” - FOTO 3D - Slot SD Filmime HD - Optikë me kënd te gjerë 25 mm

ULJE

16 MEGAPIXEL

Sony

14 %

20.990

17

.990

FOTOKAMER DIXHITALE KOMPAKTE DSC-W690 16,1 Megapixel - Zoom Optik 10x Memorie SD/SDHC - Ekran LCD 3” - Filmime HD Funksion Panoramik dhe iAUTO - Optikë me kënd te gjerë 25 mm

22

.990

FOTOKAMER DIXHITALE KOMPAKTE COOLPIX S6200 16 Megapixel - Zoom Optik 10x - Memorie SD/SDHC - Filmime HD Ekran LCD 3" - Bateri me ione litiumi - Optikë me kënd te gjerë 26 mm

ULJE

KAPACITET 4GB

Samsung

LEXUES MP4 4GB YP-R2AS Tecnologjia MP3 HD Memorie 4 GB Ekran LCD 3” Touchscreen Radio FM - Muzikë Video - Foto

11.190

Fujifilm

28%

7

8

.290

.990

ULJE

ZOOM OPTIK 57X

13 %

26.690 Nikon

14 MEGAPIXEL

15 %

9.790

FOTOKAMERA KOMPAKTE FINEPIX JX500 14 Megapixel - Zoom Optik 5x - Memorie SD/SDHC - Filmime HD Ekran LCD 2,7" - Bateri me jone litiumi - Optikë me kënd te gjerë 26 mm

ULJE

16 MEGAPIXEL

ULJE

16 %

23.890 Sony

19

.990

VIDEOKAMER DCR-SX21 Zoom Optik 57 x - Ekran LCD 2.7" - Memorie e suportuar SD/ MS PRO Duo/ SDXC/ MS PRO Duo Mark2/ SDHC/ MS - PRO-HG Duo - Skedë flash - USB Filmime Panoramike - SteadyShot - Face Detection - Intelligent AUTO

MpMan

LEXUES MP3 FUB 208 Memorie e brëndshme 2GB Lidhje USB 2.0 Ekualizator me 5 mënyra

KAPACITET 2GB

ULJE

3.490

28%

2

.490


VRAP DREJT ULJEVE? VETEM BLERJE ME LEVERDI.

5Kg

7Kg

7Kg

ULJE

1000

28

%

34

.990

24

.990

Beko

LAVATRIÇE EV5100 Dere 30CM - Ekran me dioda LED Kontroll elektronik - Kazani inoks dhe vaska në polipropilen - 15 programe Sistem për ballancimin e ngarkesës Dimensionet: L.84 - Gj.60 - Th.45 cm

ULJE

1000

25%

59.990

18 %

69.990

44

.990

Rex Electrolux

ULJE

1000

LAVATRIÇE RWP 107309 W Ekran LCD - Programe speciale: Veshje të errëta, Këmisha, Te brendëshme, të leshta/me dorë, Mix – Programimi i vonuar i ndezjes deri në 20 orë Derë e madhe – Siguri për fëmijët - Dimensionet: L.85 - Gj.60 - Th.50 cm

Candy

56

.990

LAVATRIÇE EVO1083DW Mix Power System - Ekran 3D Temperatura e rregullueshme - Mbrojtje kundër derdhjes Ndezje të vonuar - Dimensionet: L.85 - Gj.60 - Th.52 cm

NO FROST

100

.990

20%

59

.990

79

FRIGORIFER ME DY PORTA TIAA 12 V Kapaciteti total 313 litra Sistem ftohje i ventiluar në frigorifer dhe statik në ngrirës Ndarjet prej xhami Klasi klimatik N/ST/T Dimensionet L.175 - Gj.60 - Th.65,5 cm

Candy PIANURË GATIMI CPG64SPX INOX 4 vatra gazi Valvul sigurie - Sicurflame

99.990

20%

79

.990

Rex Electrolux

THARESE RROBASH RDH 97941 W SOLAREX Kontroll elektronik i tharjes Tharje me kondensim - 3 Filtra Programe speciale: Mix, Jeans, Hekurosje, Refresh, Të leshta Programim i vonuar I nisjes 3/6/9 orë Kosh Inox - Derë me hapje të madhe Dimensionet: L.85 - Gj.60 - Th.58 cm

ULJE

ULJE

20

THARJE

Indesit

FRIGORIFER I KOMBINUAR GB5237PMG INOX Kapaciteti 367 litra Total No Frost Multi Air Flow Ekran LED Soft Touch Ndriçimi LED Porta të kthyeshme nga ana tjetër Dimensionet L.190 - Gj.59,5 - Th.67,1 cm

.990

7Kg

.990

LG

22%

21 %

46

.990

26.990

ULJE

ULJE

ULJE

44.990

22%

34

.990

Candy

FURRË INKASO FPP6021/1X INOX 8 funksione - Funksion Pizza Porta në Kristal - Izolim i lartë

Financime të personalizuara me

Whirlpool

PJATALARESE ADG 7653 13 Komplete 8 Programe Ndezje e vonuar Tregues dixhital Countdown Këmbët e rregullueshme Dimensionet L.82 - Gj.59,7 - Th.57 cm

këste minimale

ULJE

79.990

38%

48

.990


Bosch

Ariete

CENTRIFUGË PER FRUTA 173 CENTRIKA METAL 173 Centrika Metal Fuqia 700 Watt - 2 shpejtësi Ndarje për mbledhjen e tulit Enë për mbledhjen e lëngut Vrimë e madhe prel 75mm që lejon futjen e frutave dhe perimeve të pa prera

MIXER ME ZHYTJE MSM6B150 Fuqia 300W Këmbëza e zmontueshme me rrotullim Këmbëza dhe aksesorët mund të lahen në piatalarëse Dorezë e hollë dhe dezain elegant

3.490

20%

27%

10.990

2

.990

20

%

7

ROBOT KUZHINE FPP 210 MULTIPRO TRUE Fuqia 750 Watt – Tasi me kapacitet maksimal 2,1 litra Thika prej çeliku inoks - Disku prej çeliku - inoks

21

6

.990

5

.990 Kenwood

Bosch

7

.990

FSHESË KORENTI E LEVIZSHME BSD3020 Fuqia 2000 W Rregullim elektrik i fuqisë Sistem filtrimi Air Clean II me mikrofiltër Tub teleskopik prej çeliku

De’Longhi

TERMOVENTILATOR HVK1010 Fuqia 1000/ 2000W

Ariete

2.990

Termozeta

THARËSE FLOKËSH 73026 IONO SYSTEM 2030 DIFFUSER Fuqia 2000W Ionic Technology 6 kombinime të fluksit ajër/temperaturë Përqendrues ajri dhe difuzor

37%

2

.490

18

2

ULJE

9.990 Ariete

ULJE

10.990

27%

7

.990

20%

7

.990

HEKUR KALDAJE 6257 STIROMATIC 2200 Sinjal gati avull - Kaldajë inoks Fuqia 2000 Watt - Sinjal mbarim uji

DCG

NGROHËSE QERAMIKE E RROTULLUESHME PTC12 T Panel kontrolli touch control Rrotullohet 90° Filtër kundra pluhurit i zmontueshëm Sistem kundra rrëzimit Timer 12 orë - Telekomandë

De’Longhi

EKSPRES PËR KAFE ECO 310W Mbajtesë filtri me sistem kremoz Funksionon me kafe pluhur dhe çalda ESE - Kapuçino vend për ngrohje filxhanesh Serbator uji i zmontueshëm 1,4 litra

13 %

.590

20%

.990

ULJE

ULJE

3.990

6

.290

23.990

%

ZIERES UJI 2987/1 LIPTON Fuqia 2200 Watt - Kapaciteti 1,7 litra Trupi tërësisht metalik - Fikje Automatike Filter uji - bazë pa fije e rrotullueshme 360°

27%

37%

ULJE

.490

ULJE

10.990

FURRË MIKROVALE MWG 820 Kapacitet 20 litër Fuqia 700W - Grill 800W Timer 30 Minuta - Funksion Shkrirje Sinjal për mbarimin e pjekjes

ULJE

ULJE

9

9.990

DCG

7

.790

.990

ULJE

ULJE

ULJE

ULJE

10.990

28%

7

.890 DCG

OXHAK ELEKTRIK FP5300 Fuqia 1500W Design elegant Mbrojtje kundër tejnxehjes Sistema kundër rrezimit Me mbajtëse


VRAP DREJT ULJEVE? VETEM BLERJE ME LEVERDI.

ULJE

4.490

22%

ULJE

2.0 MP DISPLAY 3.0”

3

.490

Samsung

12

.490

Nokia

GT-E1202 DUAL SIM GPRS - Radio FM Ekran me 65.000 ngjyra Dy karta SIM gjithmonë aktive dhe të pavarura

ASHA 305 Dualband Fotokamer 2MP me zoom dixhital Ekran touch 3” me 65000 ngjyra Dy Sim gjithmonë aktive dhe të pavarura Memorie micro SD

ULJE

ULJE

3.0 MP DISPLAY 3.14”

17.990

16 %

2.990

14

.490

Samsung

Siemens

www.publicentro.it - 0039.881.563312 - ITALIA

GT-S5570 GALAXY NEXT Quadband - Bluetooth S.O. Android 2.2.1 (Froyo) Ekran touchscreen 3,14” Fotokamer 3 MP Memorie e zgjerueshme me Micro SD - Radio FM

2013

16 %

2

.990

A120 DECT/GAP Ekran 1,4” bardhë e zi Rubrikë me 50 Kontakte Për çdo baze mundësi për Të lidhur 4 telefonë Tastierë ergonomike

Pranë Autostradës Tiranë-Durrës - Tiranë

Rruga “Komuna e Parisit” - Tiranë

13 %

14.990

Tel. 0355/44509102

Tel. 0355/044801111

siem_tirana  
siem_tirana