Page 1

www.euronics.it

KLIENTI ËSHTË NË MBRETËRIN E VET

Oferta e vlefshme nga 14/10 deri në 23/10/2010 – Ne nuk mbajmë përgjegjësi nëse produktet janë shitur, dhe për gabimet ortografike – fotot janë thjesht ilustruese. Në pikën e shitjes janë të treguara të gjitha karekteristikat e secilit produkt. Financimet janë të personalizuara. Shiko rregulloren në pikën e shitjes.

Nga 14 në 23 tetor 2010

LCD

Telesystem PALCO32L07 Format 16:9 Rezolucion 1366x768 Kontrast 10.000:1 Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar (qartësi në kanale)

Financime të personalizuara me

Pranë Autostradës Tiranë-Durrës - Tiranë Tel. 0355/44509102

.990

39 këste minimale

Rruga “Komuna e Parisit” - Tiranë

zbulo ofertat

Tel. 0355/044801111


LCD

HD

.990

TEKNOLOGJIA 100 HZ

59

FULL HIGH DEFINITION

Samsung

LE32C650 FULL HD Format 16:9 Rezolucion 1920x1980 Mega Kontrast Dinamik TEKNOLOGJIA 100HZ Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar HIGH DEFINITION (qartësi në kanale)

LCD

LED

led by samsung

HD HD

.990

69 LG Samsung 37LD428 FULL HD

UE32C4000 LED Format 16:9 - Rezolucion 1920x1080 - Kontrast 60.000:1 Format 16:9 Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar HIGH DEFINITION (qartësi në kanale) Rezolucion 1366x768 Mega Kontrast Dinamik Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar HIGH DEFINITION (qartësi në kanale)

Haier

LT26M21CW Format 16:9 Rezolucion 1366x768 Kontrast 10.000:1 Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar (qartësi në kanale)

FULL HIGH DEFINITION

.990

89

Sony Sony KDL32EX600 LED FULL HD

KDL32EX600 FULL HD 1920x1080 - Mega Kontrast Dinamik Format 16:9 -LED Rezolucion Format 16:9 - Rezolucion MegaDEFINITION Kontrast Dinamik Dekoder Dixhital Tokësor 1920x1080 i Integruar -HIGH (qartësi në kanale) Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar HIGH DEFINITION (qartësi në kanale)

LCD

.990

34 ejani e zbuloni

t a t r e of t i d n u f e


LCD

HD

.990

79

FULL HIGH DEFINITION

Sony

40BX400 BRAVIA FULL HD Format 16:9 Rezolucion 1920x1080 Kontrast 140.000:1 Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar HIGH DEFINITION (qartësi në kanale)

PLASMA led by samsung

HD

HD

TEKNOLOGJIA 100 HZ FULL HIGH DEFINITION

.990

124

Samsung LG

UE40C6000 LED3D FULL HDHD 42LX6800 LED FULL Format Mega Kontrast Dinamik - TEKNOLOGJIA 100HZ Format 16:9 16:9 -- Rezolucion Rezolucion 1920x1080 1920x1080 -- Kontrast Dinamik 8.000.000 :1 Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar HIGH DEFINITION (qartësi kanale) TEKNOLOGJIA 200HZ - Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar HIGHnëDEFINITION (qartësi në kanale)

.990

89

TEKNOLOGJIA 600 HZ FULL HIGH DEFINITION

Samsung

PS50C530 FULL HD Format 16:9 - Rezolucion 1920x1080 - Kontrast Dinamik i Lartë Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar HIGH DEFINITION (qartësi në kanale)

LCD

led by samsung

HD

.990

39 Sony

CONSOLLE PS3 120GB G CHASSIS EUR BLACK

27

Samsung

SM-XL2270HD LED FULL HD Format 16:9 Rezolucion 1920x1080 Mega Kontrast Dinamik Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar HIGH DEFINITION (qartësi në kanale)

ALECTRONIC ARST FIFA 11

I Disponueshëm për PC - PSP - PS2 PS3 - Wii e XBOX360 duke u nisur nga:

4

.090

Samsung

LE19C350 Format 16:9 Rezolucion 1366x768 Kontrast Dinamik i Lartë Dekoder Dixhital Tokësor i Integruar HIGH DEFINITION (qartësi në kanale)

.690

38

.990

HD

HALIFAX PES 2011

I Disponueshëm për PC - PS3 e XBOX360 duke u nisur nga:

5

.490

.290

23

Sony

CONSOLLE PSP 3004 + GAME FIFA 11


Compaq

PRESARIO CQ62 Proçesor Intel® Celeron T3300 (2,0Ghz, 1MB L2 Cache) Ram 4 GB - HDD 320GB Sked video HD Intel deri në 1696MB Masterizues DVD DL Light Scribe HDMi- Wireless Lan Display LCD 15,6” Led Sistem Operativ Windows 7 Home Premium

LED 15,6”

NOTEBOOK

NOTEBOOK

LED 15,6”

RAM 4 GB

.990

68

.990

59

NOTEBOOK

NOTEBO

OK

RAM 4 GB SKED GRAFIKE 1GB

HP

Acer

ASPIRE 5741-334G32MNKK Proçesor Intel® Core™ i3-330M Ram 4 GB - HDD 320GB Sked video Intel® Graphics HD Masterizues DVD - Wi-Fi b/g/n 3 Hyrje USB - Webkam - Display Led 15,6” Sistem Operativ Windows 7 Home Premium

LED 15,

6”

LED 15,6”

RAM 4 GB

.990

74

PAVILION DV6-2190SL Espresso Proçesor Mobile AMD Turion Dual Core™ M520 (2,3Ghz, 1MB shared L2 cache) Ram 4 GB DDR2 - HDD 500GB Masterizues DVD Lightscribe Wi-Fi N - Dalje HDMi - Webkam Sked Video ATI Mobility Radeon™ HD4650 1GB e dedikuar Display 15,6” LED High Definition - Sistem Operativ Windows 7 Home Premium

Acer

61

.990

.490

6

5

Epson

SX110 Shumëfunksionësh 3 në 1 - Printer Max rezolucion 5760x1440dpi deri në 30 ppm me b/n Skaner rezolucion optik 600x1200 dpi Fotokopjuese - Bojrat e ndara

Financime të personalizuara me

.990

ASPIRE 5732Z-444G32MN Intel Pentium Dual Core T4400 (2,20 Ghz, 800Mhz FSB, 1MB L2 Cache) Ram 4GB - HDD 320GB Masterizues DVD DL Sked Video Intel GMA 4500M deri në 1759MB - Webkam - Wireless Lan Display LCD 15,6” Cristal Brite - Sistem Operativ Windows 7 Home Premium

këste minimale

Hp

DESKJET F4580 Printer - Skaner - Fotokopjuese Kualitet printimi deri në 4800x1200 dpi Rezolucion skanimi 1200x2400 dpi


PR

T

ODUK I RI

Casio

10

.990

20

Canon

POWER SHOT A490 Fotokamer dixhitale - 10 megapixel Zoom optik 3,3x - Display LCD 2,5” Regjistron video me audio Face Detection - Bateri me ioni litio

.490

Samsung

PL150 Fotokamer dixhitale 12 megapixel Zoom optik 5x Dual Display Me kënd të gjërë 27mm Filmime HD - Stabilizues optik e dixhital Face Detection

NWZ-E453

4 GB

NWZ-E454

8 GB

NWZ-E455

9 12.990 16.990 .990

EX-Z16 Fotokamer dixhitale 12,1 megapixel Zoom optik 3x Display LCD 2,7” Stabilizues dixhital Anti Shake DSP Funksion Face Detection Filmime me audio - Easy Mode 23 modalitete BEST SHOT Slot kompatibile SD/SDHC/Eye-Fi I disponueshëm Black, Silver, Pink e Red

12

.290

21

.990

Vetëm në Euronics gruppo Siem I përfshirë karikues baterie për makinë

SMX-F40 Fotokamer dixhitale SD 720 X 576 50i / H.264 Lente Schneider Kreuznach Sensor CCD 800k 1/6” Zoom optik 52x / int. 65x - Stabilizues dixhital Display LCD 2.7” 230k - Slot SDHC 32GB Kohë zgjatja e baterisë 4h 20min

iPod nano

Tani me videokamer. Hyn në sken në dyqanet Euronics.

iPod nano i ri është bërë i madh. Tani me videokamer cover prej alumini i ndritëshëm anodized e me ekran më të madh. Në vizion të parë absolut, radio FM me Pausa live.

8 GB

16 GB Ekran LCD prej 2" Modalitet Karaoke Riprodhon WMV, AVC e MPEG-4 Konverton file video (H.264/MPEG-4/DivX®/AVCHD) me Windows® 7 e mund të dëgjoni MP3, AAC, WMA L-PCM Bateri me kohë mbajtje extra 50 orë muzikë 10 orë video me kualitet superior - Radio FM

Financime të personalizuara me

Samsung

16 GB

këste minimale

16 .990 20 .990


800

800

5Kg

6Kg

.990

22

.990

31

Comfeè by Midea

Ignis

LOP8060 Lavatriçe Rregullim automatik i konsumit Nisje e vonëshme Programe: lesh, i shpejtë, hekurosje e lehtë Dimension: H.85 - L.60 - P.54,5 cm

MG52-8506 Lavatriçe me centrifug deri në 800 rrotullime programe: pambuk, sintetik, lesh, delikate Larje e shpejtë 30 minuta - Display Led - Bllokues butoni për fëmijët Dimension: H.85 - L.59,5 - P.47 cm

.990

42

1000

Nikkei

DP 329EAP A+ I BARDHË Frigorifer me dy porta - Kapacitet 329 litër Kontroll mekanik i temperaturës - Porta të kthyeshme 3 ndarje prej xhami - Dimension: H.170 - P.60 - L.60 cm

1000

8Kg

7Kg

.990

49

.990

44

Samsung

WFO700NBE Lavatriçe - Fuzzy Logic - Ngarkesë e varjueshme automatike Centrifug e rregullueshme - Nisje e vonëshme Programe speciale: larje me dorë, lesh e delikate Dimension: H.85 - L.60 - P.55 cm

AWO/D 6108 Lavatriçe - Rregullim Automatik i konsumit Rregullim centrifuge - Selektues programi EasyPlus Programe speciale: miste, i shpejtë 30’, intimo e larje me dorë Dimension: H.84,5 - L.59,5 - P.58 cm

1400

7Kg

THARËSE RROBASH

6Kg

.990

56

Bosch

KGV36V14 I BARDHË Kapacitet total 311 litër Ventilim i brëndëshëm i ftohtë Trajtim antibakterik Dimension: H.185 - L.60 - P.61 cm

5Kg

.990

59

.990

66

Candy

GOW465 Lavatriçe Tharëse Fuzzy Logic Rregullim automatik i nivelit të ujit sipas ngarkesës Larje e shpejtë, Delikate dhe mëndafsh Rregullim i komandeve për tharjen - Nisje e vonëshme Dimension: H.85 - L.60 - P.54 cm

Financime të personalizuara me

Whirlpool

Hotpoint Ariston

TCL731XB IT/HA Tharëse rrobash - Vask Inox Programe speciale: Woolmark Silver Care, Hekurosje e lehtë, Pambuk Extra, Sintetik - Delay Timer Tharje lesh - Classe B Dimension: H. 85 - L. 59,5 - P. 58,4 cm

këste minimale


.490

.490

6

8

9

.990 EC155 Makinë kafe Ekspres Fuqia 1100 Watt Kaldaj çeliku inox Presion 15 bar Termostat të ndarë për kontrollin e temperaturës dhe të avullimit Depozita e ujit e heqëshëm prej 1 litër Kontenitor mbledhëse pikash e heqëshme

Ariete

CENTRIKA METAL 173 Centrifug me veshje metali Fuqia 700 watt 2 shpejtësi Mbledhëse pikash Dorezë hapje në metal

Bosch

MCM2050 Robot guzhine - Fuqia 450 watt - 2 shpejtësi + Pulse Funksion: grirëse, grirëse mishi, përzjerje, shtrydhëse

DCG

MWG 820 Furrë Mikronde Kapacitet 20 litër Fuqia 700W - Grill 800W Timer 30 Minuta Funksion Defrost Sinjal për mbarimin e pjekjes

.490

6

Simac

.990

6

Ariete

6214 Hekur me avull Fuqia 2000 watt Piastër inox Avullim vertikal

S3020P Hekur kaldaje me serbator me mbushje të vazhdueshme Fuqia 2200 watt - Kapsul anti kalkare - Avullim vertikal

.990

12

.490

BSD 3081 BAG&BAGLESS Fshesë me korent pa/me qeskë Fuqia 2000w Rregullim elektronik i fuqisë Tub teleskopik prej çeliku Mbledhës automatik i kabullit Furç tapeti/dyshemeje dhe parketi

.890

1

.990

2

Bosch

De Longhi

12

Braun

Philips

CRUZER4 Z60 Makinë rroje për fytyrë dhe trup E rikarikueshme Lahet– Brisqe vibruese Mund të përdoret edhe nën dush

HP 8180/00 Tharëse flokësh profesionale 6 nivele shpejtësie e temperatura Fuqia 2100W Nxjerr dhe ajer të ftohtë

TERMOSIGURESË

.990

41 Bosch

HBN311E1J INOX Furrë elektrike shumëfunksionësh Ftohje tangjenciale Dimension: H. 59,5 - L. 59,5 - P. 54,8 cm

.990

16 Bosch

PCD615DEU INOX Furnela me gas 60 cm - Çelik inox 4 ndesje me gas - Butona lateral Dimension: L. 58,2 - P. 51,2 cm

.990

51 Bosch

SGV43 E43EU Lavastovilie inkasoje 60 cm Zhdukje totale - 2x4 programe - 3 temperatura Uji-Stop - Alternativ larje


Samsung

GT E1080 Gsm - Dualband Llogaritëse Orë zgjimi Ekran me ngjyra Muzikë polifonike

.990

7230 Quadband - UMTS Slide - Bluetooth Memorie e zgjerueshme Fotokamer 3.2 Mp Lexues multimedial USB - Radio

.990

16

LG

KG 376 Dualband - Me dridhje Vivavoce e integruar Rubrik me 500 Kontakte Muzikë polifonike Llogaritëse Kronometër

.990

3

ODUK

T

PR

2

Nokia

I RI

.990

7

LG

2010

www.publicentro.it - 0039.881.563312 - ITALIA

GU230 Quad band Slide - Bluetooth Fotokamer Memorie e zgjerueshme Lexues MP3 Radio FM

.990

17

74

Samsung

Nokia

5228 Quadband - EDGE Display 3,2’’ Touchscreen Rezolucion 640x360 pixel Memorie e zgjerueshme deri në 16GB Fotokamer 2.0 Mp Zoom dixhital 3x

Pranë Autostradës Tiranë-Durrës - Tiranë

Rruga “Komuna e Parisit” - Tiranë

.990

SMARTPHONE GALAXY S UMTS - HSUPA - Quadband Sistem operativ Android 2.1 Display full touchscreen prej 4” Super AMOLED Memorie e brendëshme 16Gb e zgjerueshme Fotokamer prej 5MP Bluetooth - WiFi GPS - USB – Radio FM Lexues multimedial

Tel. 0355/44509102

Tel. 0355/044801111

siem_tirana  

KLIENTI ËSHTË NË MBRETËRIN E VET Pranë Autostradës Tiranë-Durrës - Tiranë Tel. 0355/44509102 Rruga “Komuna e Parisit” - Tiranë Tel. 0355/044...