25. Stanisław GIBIŃSKI (1882-1972) ZBIÓRKA NAGONKI Akwarela, papier, 33,5 x 48,5 cm, sygn. l.d.: S. Gibiński 4.000,-
26. Henryk UZIEMBŁO (1879-1949) RYNEK KRAKOWSKI SUKIENNICE Akwarela, papier, 34x 48,5 cm, sygn. p.d.: Henryk Uziembło Kraków 1940 6.800,-
27. Antoni BARTKOWSKI (1891-1974) KĄPIĄCE SIĘ DZIECI Olej, tektura, 33,5 x 61 cm, sygn. p.d.: Antoni Bartkowski [1]956 2.500,Malarz, studia Akademia Sztuk Pięknych Kraków; dyplom w 1913 roku.