• Kunst • Antiek • Inboedel • Taxaties
veilingcatalogus september
Sinds 1945 is Derksen veilingbedrijf gespecialiseerd in het veilen en taxeren van kunst, antiek en inboedelgoederen en het ontruimen van inboedels. Het kopen op een veiling is voor menigeen een spannende ervaring met vaak verrassende
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 2 veilingbedrijf DERKSEN Kunst • Antiek • Inboedelveilingen • Taxaties
Derksenopbrengsten.veilingbedrijf
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 33 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
• 1% van het deel van de verkoopprijs van € 200.000,01 tot en met € 350.000
Amsterdamseweg 23
• Van originelen van werken van grafische of beeldende kunst (of exemplaren daarvan in beperkte oplage)
De gehele tekst die is opgesteld door het Ministerie van Veiligheid en Justitie vindt u op onze website onder “Volgrecht”
BTWH.R.Rabobankinfo@derksen-veilingbedrijf.nlwww.derksen-veilingbedrijf.nl026-4421498NL63RABO014840785409189969Nr.8202-27-419-B01 FEDERATIE veilingbedrijf DERKSEN
Woensdag 28 sept 09.00 uur: kavel 9000 9325 Kleingoed
• 0,5% van het deel van de verkoopprijs van €350.000,01 tot en met € 500.000
Zaalveilingen met Live Streaming:
Donderdag 29 sept 19.00 uur: kavel 5000 5185 Aziatica
Vrijdag 23 sept 10.00 – 16.00 uur
KIJKDAGEN - uitsluitend op afspraak:
• 0,25% van het deel van de verkoopprijs hoger dan € 500.000
Vrijdag 30 sept 14.00 uur: kavel 2000 2315 Klein antiek en tapijten
Deze veiling uit particuliere inbreng, wordt gehouden t.o.v. Gerechtsdeurwaarder de heer L H L M Vloet te Arnhem en volgens de landelijke veilingvoorwaarden die opgesteld zijn door de Federatie TMV
Dinsdag 27 sept 19.00 uur: kavel 300 630 Kunst
Vrijdag 30 sept 19.00 uur: kavel 3000 3250 Design en moderne kunst
• 4% van het deel van de verkoopprijs tot en met € 50.000
VEILINGINFORMATIE SEPTEMBER 2022
Donderdag 22 sept 10.00 – 16.00 uur
De hoogte van de vergoeding wordt als volgt berekend:
Vergoedingspercentages
• 3% van het deel van de verkoopprijs van € 50.000,01 tot en met € 200.000
tel:
Maandag 26 sept 19.00 uur: kavel 1 299 Meubelen en klokken
6814 GA ARNHEM
Volgrecht is niet verschuldigd bij iedere verkoop van kunstwerken. De belangrijkste vereisten zijn:
• Het moet gaan om de verkoop
• Waarvan de kunstenaar niet langer dan 70 jaar daarvoor is overleden.
Goud en zilver Kavel 7000 – 7380 Sluiting start zaterdag 1 oktober 19.00 uur Brocanteveiling Kavel 1000 – 1670 Sluiting start zaterdag 1 oktober 19.00 uur
Timed Online Veilingen:
Dinsdag 27 september 13.00 - 16.00 uur Woensdag 28 september 13.00 - 16.00 uur Donderdag 29 september 13.00 - 16.00 uur Vrijdag 30 september 08.30 - 12.00 uur Maandag 3 oktober 08.30 - 16.00 uur Dinsdag 4 oktober 08.30 - 16.00 uur Woensdag 5 oktober 08.30 - 16.00 uur Donderdag 6 oktober 08.30 - 16.00 uur Vrijdag 7 oktober 08.30 - 16.00 uur
Zaterdag 24 sept 10.00 – 16.00 uur Zondag 25 sept 10.00 – 16.00 uur
VEILINGKOSTEN: 30%
Volgrecht wordt toegepast.
Het volgrecht is het recht van de maker van een origineel van een kunstwerk om bij iedere latere doorverkoop van dat werk een percentage te ontvangen van de verkoopprijs. Als een kunstenaar overlijdt, kan het volgrecht overgaan op zijn nabestaanden of andere erfgenamen. Het volgrecht eindigt 70 jaar na het overlijden van de kunstenaar.
AFHAALTIJDEN VEILINGGOEDEREN uitsluitend op afspraak:
• Waarbij een professionele kunsthandelaar is betrokken als koper, verkoper of tussenpersoon
Woensdag 28 sept 19.00 uur: kavel 4000 4215 Vitrinegoederen
• Waarbij de verkoopprijs € 3.000 of meer bedraagt (inclusief veilingkosten), en
9000KLEINGOED9325
In deze uitgave
2 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
7000 - 7380
Als object van de veiling heb ik dit keer gekozen voor een prachtige staande klok, ook wel staand horloge genoemd. Naast dat de kast prachtig is gedecoreerd met ingelegd motieven van bloemen en bladeren in meerdere houtsoorten.
We zijn er bijna…. Nee, ik bedoel niet de afronding van de verbouwing van onze kantoren, dat vordert al aardig, maar het programma van Martine van Os. Zij volgt 24 gepensioneerden tijdens hun tocht met de caravan naar een hele knusse camping
KLEIN ANTIEK & TAPIJTEN
82 95
2000 - 2315
4 136
DESIGN & MODERNE KUNST
inObjectthepicturevorigeTerugblikveiling
1MEUBELEN299 & KLOKKEN 1000BROCANTEVEILING1670 3000 - 3250
300KUNST630
AlbertColumnKeddeman
4000VITRINEGOEDEREN4215 5000AZIATICA5185
GOUD & ZILVER
BenKeesViegersMaks
Charles & Ray Eames
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 3
M C Escher
DERKSEN
Deze uitgave is gemaakt in opdracht van DERKSEN veilingbedrijf, met een beperkte oplage van 300 stuks.
www.derksen-veilingbedrijf.nlAmsterdamsewegRo-Wiveilingbedrijfprint&signRedactieadres:236814GAARNHEMtel:026-4421498info@derksen-veilingbedrijf.nlVragenvooradverterennaar:info@derksen-veilingbedrijf.nl
Maurits Cornelis Escher werd op 17 juni 1898 in Leeuwarden geborden als zoon van een waterbouwkundig ingenieur. De familie bewoonde een pand in de Grote Kerkstraat te Leeuwarden
Aan deze uitgavemeegewerkt:hebben
Ben Viegers werd op 17 december 1886 in Den Haag geboren als zoon van de koetsier Petrus Jacobus Viegers en van Johanna Engelina Hulzing. Hij was als schilder autodidact en leerde de tekenkunst
Twee van de meest beroemde ontwerpers werden geboren in respectievelijk St. Louis, Missouri, en Sacramento, Californië. Charles studeerde architectuur en ontwierp in samenwerking met
Op 22 augustus 1876 werd in Amsterdam Kees Maks geboren als zoon van een Amsterdamse aannemer die meewerkte aan de bouw van het Rijksmuseum. Maks Sr. zorgde voor een riant atelier op het Prinseneiland
We zijn er bijna…. Nee, ik bedoel niet de afronding van de verbouwing van onze kantoren, dat vordert al aardig, maar het programma van Martine van Os. Zij volgt 24 gepensioneerden tijdens hun tocht met de caravan naar een hele knusse camping in het zuiden van Europa. Kamperen is een periode van 2 of 3 weken waarin we even afstand doen van alle luxe van thuis en teruggeworpen worden op de basis van het leven. Genieten van de eenvoud van het leven: koken op 2 pitjes, slapen op een matje en in kleermakerszit het spelletje Regenwormen spelen totdat je niet meer kunt zitten van de kramp of dode ledematen. We kijken massaal naar 75-jarigen met een caravan van 60.000 euro voorzien van een radiografisch bestuurbare “mover”, een luifel met daaronder een wasmachine, droogtrommel, vrieskast en als het even kan een combimagnetron omdat het eten dat we volop meenemen uit Holland beter is dan die “Spaanse troep”. Ik had toch echt gedacht dat het einde van de Corona-tijd ervoor gezorgd zou hebben dat we nu met heel veel dankbaarheid en gevoel een mooie vakantie konden vieren dat we zo gemist hebben. Mis…! Wat ik om mij heen zag tijdens de zomer: Mensen met een te krap T-shirt met tijgerprint. Daaronder een niet bijpassende korte joggingbroek, benen vol met tatoeages van vermoedelijk alle namen en afbeeldingen van hun overleden hondjes of schoonmoeder(s), Crocs klompen met opgetrokken witte tennissokken en roken of hun leven er vanaf hangt tijdens het luidruchtig bellen met het thuisfront die de Koikarpers moeten verzorgen. Waarschijnlijk hebben al deze mensen flink corona gehad want zij hebben definitief al hun smaak verloren. Dit is waarschijnlijk ook de groep die begin 2020 toiletpapier ging hamersteren. Dit zijn dezelfde mensen die geen agrariër zijn maar wel met een omgekeerde Nederlandse vlag aan hun rijtjeshuis voor Max juichen en een rode zakdoek aan de spiegel van de Kia vastgeknoopt hebben. Nu snap ik het hamsteren van toiletpapier ook. Dit zijn dezelfde mensen die schijt hebben aan alle maatregelen die genomen moeten worden voor onze gezondheid en een gezonde natuur voor ons, nu en in de toekomst. Dit zijn dezelfde mensen die op een doordeweekse avond met de auto naar de Chinees gaan (200 meter van huis) en daar voor 65 euro aan eten bestellen. Een bedrag waar een gezin dat in Ter Apel buiten moet slapen een maand van zou kunnen leven. In een interview met Jan Terlouw las ik dat hij de vraag stelde of het mopperen van onze maatschappij soms te maken heeft met het feit dat we teveel hebben. Hoe meer we hebben, hoe meer we mopperen als we wat moeten inleveren. Volgens mij kunnen we nog best een stapje terug met onze luxe, onze extraatjes en onze technische snufjes zoals movers. Gewoon die kar zelf duwen of trekken. Bent u dat gevoel echt verloren? Kom dan naar één van onze kijkdagen en loop eens door naar onze binnenplaats waar de oude koetsen staan. Daar kunt u het echte kampeergevoel weer even opsnuiven….
Albert Keddeman
Met ons relatief kleine team staan we al ruim 20 jaar 6 dagen per week voor u klaar om u te adviseren bij uw wijnkeuze. Natuurlijk met een gedegen kennis van de wijnen zelf, maar ook met een passie voor lekker eten, zodat we u graag en goed kunnen helpen bij het maken van de juiste wijn-spijs combinaties. En dat alles in een gezellige, ongedwongen sfeer, want wij realiseren ons elke dag weer dat niet alleen het drinken van wijn een feestje moet zijn, maar het kopen ervan evenzeer.
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 5 Wijnkoperij Henri Bloem Maandag 13.00 - 18.00 uur Dinsdag 10.00 - 18.00 uur Woensdag 10.00 - 18.00 uur Donderdag 09.00 - 19.00 uur Vrijdag 09.00 - 19.00 uur Zaterdag 09.00 - 17.00 uur Henri Bloem AmsterdamsewegArnhem126 6814 GJ 026-4455220Arnhem arnhem@henribloem.nlwww.henribloem.nl
team
Een loze kreet? Niet bij ons, want we maken het waar door ons advies, het uitlenen van glaswerk, het beschikbaar stellen van statafels, het terug kunnen zien welke wijnen u eerder bij ons gekocht heeft en, als het er een keer niet van komt om bij ons langs te komen: het gratis thuisbezorgen van uw wijnen.
Een enthousiast Service
“Antiek is niets meer waard..”. Dat hoor ik met regelmaat maar ik ben het daar niet helemaal mee eens. Wat we doen als Veilingbedrijf is zoeken naar afzet waar het wel in trek is en dat vinden we met regelmaat door de Live Streaming in te zetten op voorBudapestaanDeeenbuitenlandbiedingeneurotaxatiebegrippenVoorsuccesvoldezeplatforums.buitenlandseMetkastisdatookgeweest.Nederlandsewasdevan750-1.250alnetjesmaardevanuithetgingennogstukjedoor.kastwerdverkochteenkoperuitHongarije3.200euro
6 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Terugblik op de vorige veiling
In de afgelopen veiling hadden we een aanbod van 5 werken van Rien Poortvliet, bekend van zijn werken over de natuur, de jacht en wat er onder de grond leeft, de kabouters. Ik had mijn voorkeur voor het werk met het reebokje, olieverf op paneel. Dit werk werd voor 3.400 euro verkocht en bleef tot nu toe binnen onze landsgrenzen.
Naast alle antiek en kunst was er ook heel veel belangstelling voor de afdeling van Liesbeth en Henriëtte, het goud en zilver. Een bijzonder sieraad was zeker de staafbroche, gemaakt van platina en witgoud en bezet met een briljant geslepen diamant van maar liefst 4.40 ct. De broche werd verkocht voor 4.205 euro aan een handelaar. Misschien voor u een gek bedrag maar omdat het geveild werd via het Timed Online systeem kunt u voor 5 euro meer dan de onderbieder toch succesvol zijn.
Het aanbod van klassieke schilderijen was enorm en de belangstelling evenredig. Uit een particuliere nalatenschap kwam een collectie van ca. 30 schilderijen bij ons binnen waaronder een aantal werken van Jacob van Strij waaronder dit werk, olieverf op paneel, 65x84 cm. De taxatie hadden we voorzichtig gezet op 1.000-1.500 euro maar de hamer viel uiteindelijk bij 4.400 euro.
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 7
Ben Viegers
Ben Viegers werd op 17 december 1886 in Den Haag geboren als zoon van de koetsier Petrus Jacobus Viegers en van Johanna Engelina Hulzing. Hij was als schilder autodidact en leerde de tekenkunst, verf mengen, decoreren en schilderen in de werkplaats van zijn opa, een koetsenbouwer. Hoewel hij was opgeleid in de traditie van deze belangrijke 19de-eeuwse stroming, werd hij ook geïnspireerd door de Franse impressionisten. Viegers had een breed werkterrein, hij schilderde en tekende bloemstillevens, bollenvelden, landschappen, tuinen, havengezichten, interieurs, marines, stadsgezichten, stillevens, strandgezichten en winterlandschappen. In 1938 verhuisde hij met zijn echtgenote (Josina Maria Jacobs) van Den Haag naar Nunspeet, waar zij gingen wonen in een verwaarloosd pand aan de Brinkersweg dat hijzelf opknapte. Aan het begin van de Tweede Wereldoorlog woonde hij in Castricum wonen. Hij denkt dat hij achter de Nederlandse Waterlinie wat veiliger zal wonen maar dat bleek een illusie te zijn. Wat later verhuisde hij met zijn gezin naar Hilversum en in 1943 keerde hij weer terug naar Nunspeet waar hij gaat wonen in en oud en slecht onderhouden huis aan de Laan 43. Viegers wordt vooral geïnspireerd door de Veluwe en dorpen rond de Zuiderzee. Als echte pleinairist, reisde hij veel om te schilderen in de open lucht. In het begin met de fiets en trein, later op een Harley Davidson en in een DKW. Met vrolijk en helder palet schilderde hij vele stadsgezichten, landschappen en boerenerven. Als broodschilder was Viegers zeer gebaat bij een contract met de Haagse kunsthandel Koch waardoor hij een gegarandeerd maandelijks inkomen had. Veel van dat vroege werk werd vooral door Amerikanen gekocht. Viegers maakte ook een buitenlandse reis, samen met zijn vriend Hen van Leeuwen (VO) en Jaap Hiddink naar Bretagne en Normandië. Tijdens de wederopbouw van zijn huis in Nunspeet probeert hij een zwaar kozijn te tillen, krijgt een hartaanval en sterft korte tijd daarna op 18 oktober 1947.
Eiken dekenkist met steekwerk in panelen en geflankeerd door cannelures, 65 cm hoog, 126 cm breed en 51 cm
Wortelnotenfineer op eiken klepbureau met fraai interieur met vele laadjes, firma H Pander Den Haag, 102 cm hoog, 102 cm breed, 55 cm diep
€ 200 - € 40019
€ 80 - € 120
€ 80 - € 12033
Eiken kabinet, Holland ca. 1800, 285 cm hoog, 187 cm breed, 52 cm diep€150 - € 200
€ 150 - € 20015
Eiken Dagobert stoel met gestoken maskers van narren en leeuwen, Holland 19e eeuw, rug is 97 cm hoog
2 Louis Quinze stijl armstoelen met polychroom gekleurd frame en rode stoffering met bloemmotief
Art Deco hanglamp met 4 pastaglazen kapjes en 2 bijpassende wandlampen met idem kapjes, Frankrijk ca. 1930, niet gemerkt, de hanglamp is 63 cm hoog
Wortelnoten op eiken Louis XV kabinet met gecontourneerde kapregel waarop bestoken rocaille kuif wo. 2 paneeldeuren en 3-laads dubbelgebogen onderkast met floraal decor op onderregel, voorzien van fraai messing beslag en staand op klauwpoten, Holland ca. 1750, 245 cm hoog, 185 cm breed en 70 cm diep
€ 300 - € 600
Zeer fraai 2-delig noten buffet met marmer blad en rijk steekwerk met satarkoppen en gehelmde mannen met snor, aan beide zijden getordeerde stijlen, 268 cm hoog, 202 cm breed, 74 cm diep
Eiken Renaissancestijl credenskast met fraai steekwerk, 2 deuren, 2 lades, open gedeelte, 2 uitschuifplateaus, panelen met engelenkopjes, leeuwenmaskers, Holland 19e eeuw, 188 cm hoog, 177 cm breed, 69 cm diep
€ 80 - € 12032
Noten rijkbestoken armstoel met gebloemde stoffering
€ 300 - € 600
€ 40 - € 80
Wortelnotenfineer 1-deurs kast met opstand en lade, 140 cm hoog, 85 cm breed en 41 cm diep
€ 50 - € 10024
Klassieke houten piedestal 118 cm hoog, 30,5x29,5 cm
Notenkleur bestoken armstoel met lederen rug en zitting, met koperen kopspijkers afgewerkte randen€
€ 80 - € 12036
1maandag 26 september 2022 Meubelen en klokken Veiling september 2022 Maandag 26 september 19.00 uur Meubelen & klokken
€diep80 - € 120
€ 800 - € 1.2001
50 - € 10028
€ 100 - € 15010
€ 40 - € 8027
Klassiek hallampje met vierkante glazen kap, ca. 45 cm hoog
Klassieke teakhouten bankje met bestoken ramskoppen, rozetten, bruin lederen gcapitonneerde zitting, 65 cm hoog, 76 cm breed, 36 cm diep (schade aan ramskoppen)
€ 80 - € 12025
100 - € 150
Notenfineer sidetabel met 5 laden, 75,5 cm hoog, 108 cm breed, 46 cm diep (kring op blad) -29
Eiken kabinet met bestoken kap en dubbelgebogen 3-laads onderkast, Holland ca. 1775, 235 cm hoog, 201 cm breed, 65 cm diep
Klassiek hallampje met glazen kap, ca. 50 cm hoog € 25 - € 5037
Klassieke hanglamp met witte glazen bol gedragen door een engeltje, ca. 110 cm hoog
€ 100 - € 15026
Klassieke hanglamp met glazen schaal, niet gemerkt, mogelijk Daum Nancy, ca. 1900, 63 cm hoog, 31 cm diameter€50 - € 10040 Noten met wortelnoten schrijftafel met laden en regelverbinding, 79 cm hoog, 118x67 cm
Antieke massief eiken 2-deurs kast op sloffen, hout is van 18e en 19e eeuw, 128 cm hoog, 137 cm breed, 50 cm diep
€ 100 - € 200
€ 100 - € 150
€ 300 - € 5003
Noten kaptafel met marmer blad en klapbare spiegels, Pander Den Haag ca. 1900, 168 cm hoog, 110 cm breed, 50 cm diep (weer in spiegel)
€ 40 - € 8030
Klassiek hallampje met glazen kap, ca. 50 cm hoog
Koperen rijkbewerkte Art Deco 8-lichts hanglamp met opalineglazen bollen, 120 cm hoog, 72 cm diameter
€ 100 - € 20041
Eiken 2-deurs poortkast met gestoken ornamenten en staand op bopoten, Holland 17e eeuw, 189 cm hoog, 141 cm breed, 61 cm diep
Massief eikenhouten 2-deurs Louis XVI rankenkast met rechte kapregel wo. bestoken striklijsten, vogels in ranken, deuren voorzien van kussens en staand op gezwarte bolpoten, Holland ca. 1780, 212 cm hoog, 208 cm breed en 77 cm diep € 400 - € 8007
€ 80 - € 12035 Art Deco hanglamp met 4 pastaglazen kapjes, Frankrijk ca. 1930, niet gemerkt, de hanglamp is 63 cm hoog
€ 400 - € 8006
€ 30 - € 6038
Eikenhouten klepbureau met messing medaillons en gecanneleerd decor op klep en laden, West Europa ca. 1900, 102 cm hoog, 112 cm breed en 59 cm - € 120
Eikenhouten miniatuur linnenpers met gezwarte accenten en 3 laden, Holland 19e eeuw, 89 cm hoog
Notenfineer 2-deurs vitrinekast met beglaasde deuren, parellijst, opstand met ajourgezaagde delen, schapje en rood gestoffeerde binnenzijde met 3 schappen, staand op klauwpoten, ca. 1890, 187 cm hoog, 105 cm breed, 37 cm diep (steuntje linkerzijde opstand gelijmd en stukjes parallijst rechterzijde manco)
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 9
€ 400 - € 8004
€ 80 - € 120
€ 30 - € 6039
Art Deco hanglamp met 5 armen, bronzen montuur met albasten schaaltjes, Frankrijk ca. 1930, 28 cm hoog, 80 cm diameter€80-€ 12031 7-lichts kristallen pegellamp, 80 cm hoog
€ 100 - € 20034
Eikenhouten bureau met 5 laden en aan linkerzijde een uitschuifplateau, ingelegd met groen leder blad en staand op slanke poten, 78 cm hoog, 155x75 cm€
Teakhouten klepbureau met steekwerk, 3 lades en achter klep 10 laadjes, open vakken en schuif met daaronder opbergruimte, Indonesië 20e eeuw, 104 cm hoog, 110 cm breed, 62 cm diep
€diep80
Hollandse dubbelgebogen eiken commode op klauwpoten en voorzien van 3 laden, Holland ca. 1790, 76 cm hoog, 101 cm breed, 50 cm diep (opknapper)€50-€100
Engelse mahoniefineer 7-laads kast met getorste zuilen, 146 cm hoog, 129 cm breed, 59 cm diep
€ 80 - € 120
21 Horrix, 19e eeuws noten kastje met 16 laden en staand op een kruispoot, op de kap een tempaan met 3 klosjes. Laden zijn aan beide zijden af te sluiten. Mogelijk te gebruiken als een sigarenkabinetje. 166 cm hoog, 95 cm breed, 52 cm€diep400 - € 60022
€ 150 - € 25016
Koperen 12-lichts hanglamp in klassiek armatuur met kristallen pegels, 110 cm hoog
Noten met wortelnotenfineer Jugendstil kaptafel met fraai steekwerk, beslag, facetgeslepen spiegels en 6 lades, 191 cm hoog, totaal 197 cm breed, 49 cm diep
Facetgeslepen spiegel in notenfineer lijst met messing ornamenten, in Louis Seize stijl, vroeg 20e eeuw, 2 meter hoog, 112 cm breed (lichte weer in spiegel en stukje lijst van zijkant manco)
Notenfineer houten boekenmolen met 2 etages en parqueterie in blad, 76 cm hoog, blad 43x43 cm
10 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
€ 12055
€ 1.000 - € 1.50064
Notenfineer penantkastje, 78 cm hoog, 80 cm breed en 40 cm diep
€ 50 - € 10084
Notenhouten Louis XV stijl armstoel met rocaille kuif en blauwe velours €bekleding80-€120
€ 50 - € 10071
€ 100 - € 20051
€ 50 - € 10046
€ 80 - € 12067
Eiken dressoirkastje / theemeubel, Amsterdamse School met lade en 4 deurtjes en voorzien van coromandel ornamenten, 92 cm hoog, 110 cm breed, 57 cm diep (geen originele sleutels)€500- € 75065
Klassieke hanglamp met geslepen kralen, ca. 120 cm hoog
2maandag 26 september 2022 Meubelen en klokken Veiling september 2022
Notenfineer met vruchthoutfineer op eiken cilinderbureau met 4 lades en 4 laadjes met open ruimte in nest met groen vilt in uitschuifbaar plateau, ca. 1800, 108 cm hoog, 105 cm breed, 48 cm diep€100 - € 20077
€ 80 - € 12079
2 klassieke witte marmeren piedestals met bronzen ornament, 91 cm hoog, blad 44x43 cm (1 kolom met schadeplekje)€100-€ 20063
Ovale notenfineer eetkamertafel met bies en marqueterie in blad, staand op bestoken viersprant met acanthusbladeren en voluten, Holland eind 19e eeuw, 68 cm hoog en bladmaat 133x97 cm (vermaakt)
4 eiken eetkamer armstoelen met sierlijke armleggers, ronde kap en groene stoffering, ca. 1930 (1 regelverbinding gebroken)
Noten- en wortelnoten fineer Louis XV penantkastje met maremeren blad en messing beslag, 88 cm hoog, 69 cm breed en 37 cm diep (marmer
Teakhouten opbergkast met klep en fraai steekwerk, Azie 20e eeuw, 69 cm hoog, 65 cm breed en 39 cm diep
Bronzen hanglamp met ruitjes, ca. 120 cm lang € 40 - € 8075
Eiken bolpoottafel met steekwerk en kruispootverbinding, 77 cm hoog, blad 131,92 cm, met 2 uitschuifbladen van 56 cm (1 hoekornament manco)
Klassieke goudkleurige piedestal met decor in Romeinse stijl, 20e eeuw, composiet, 74 cm hoog, 25,2 kilogram€80-€ 12043
Mahoniefineer op grenen 2-deurs kast met schrijfgedeelte en 2 lades, Holland eind 19e eeuw, 93 cm hoog, 141 cm breed en 68 cm diep
€ 50 - € 10073
2 klassieke zwarte marmeren piedestals met messing elementen, 102 cm hoog, 26x26 cm
€ 40 - € 8083
€ 40 - € 8042
Messing 5-lichts rijkbewerkte Art Deco hanglamp met houten kolom en witte octagonale glazen kapjes, 74 cm hoog, 63 cm diameter
Palissanderfineer 3-schaps etagetafel met afgeschuinde hoeken, ca. 1930, met glasplaat 60 cm hoog, 80x80 €cm100 - € 15066
Koperen 6-lichts Art Deco hanglamp met glazen kapjes, 95 cm hoog, 60 cm diameter
€ 40 - € 80
€ 80 - € 12072
€gelijmd)100-€ 15076
€ 100 - € 15054
Eiken dressoir, Amsterdamse School met 4 laden en 4 deurtjes en voorzien van coromandel ornamenten, 116 cm hoog, 204 cm breed, 66 cm diep (geen originele sleutels)
Eiken Mechelse armstoel met fraai steekwerk en blauw gestoffeerde rug en zitting, rugleuning cm hoog
Notenfineer Louis Seize stijl tafel met marqueterie en parqueterie inlegwerk en bronzen beslag, 20e eeuw, 75 cm hoog, blad 89x54 cm
Eikenhouten bidstoel met geborduurde stoffering, rugleuning 92 cm hoog (diverse restauraties)
€ 100 - € 20049
Eiken commode met 3 laden, Holland ca. 1830, 93 cm hoog, 94 cm breed, 52 cm diep
Klassieke hanglamp, zak model met geslepen kralen, 70 cm hoog
€ 80 - € 12044
Gezwart notenhouten Bösendorfer vleugel met messing bies, staand op taps toelopende poten, met serienummer 7961, Wenen ca. 18701875, 98 cm hoog, 148 cm breed en ca. 167 cm diep (barst in liervoet)€1.000 - € 1.50047
Noten tafel met kruispootverbinding en steekwerk in poten, 76 cm hoog, blad 170x110 cm
Mahonie Biedermeier penantkastje, 102 cm hoog, 104 cm breed, 45 cm€diep80- € 12060
8 lederen eetkamerstoelen en 2 armstoelen met lederen rug en zitting en notenkleur frame
Art Deco 5-lichts hanglamp met notenhouten accenten en glazen kelken, verzilverd bronzen frame met hout, 122 cm hoog en 72 cm diameter
€ 60 - € 10058
€ 80 - € 12069
Ovale facetgeslepen spiegel in rijkbewerkte lijst, ca. 1900, 113x71 cm (schadeplekjes aan lijst)
€ 100 - € 15050
€ 200 - € 300
Notenfineer zuil met marmeren bladen en messing accenten, 110 cm hoog, 38 cm breed en 28 cm diep
Mahoniefineer speeltafel met parelrand, op kolompoot, 19e eeuw, 70 cm hoog, blad 91x91 cm (stukje parelrand manco)
61 Rijk gestoken fauteuil met decor van bladeren, Indonesië ca. 1900, rugleuning is 90 cm hoog, voorzijde 80 cm breed
€ 50 - € 10074
Noten- en wortelnoten fineer Louis XV stijl 3-laads commode met marmeren blad, marqueterie en messing beslag, 90 cm hoog, 99 cm breed en 41 cm €diep150 - € 20078
€ 70 - € 10056
Mahoniefineer Biedermeier sofa met gestreepte stoffering, 220 cm €breed100- € 15045
€ 200 - € 40052
Ronde palissanderfineer eetkamertafel op kolompoot, staand op wieltjes, 75 cm hoog, 137 cm diameter met 4 losse tussenbladen van elk 27 cm
Noten hoekstoel met fraaie bovenzijdes, regelverbinding, lederen rug en zittin en koperen afgewerkte randen
€ 200 - € 40062
€ 50 - € 10081
Eikenhouten theekast met 2 deuren en facetgeslepen glas rondom, 77 cm hoog, 73 cm breed en 50 cm diep (1 messing ring op dienblad manco)
4 19e eeuwse Engelse stoelen (1 stoel scheurtje)
€ 40 - € 8082
€ 50 - € 10080
€ 40 - € 8068
€ 80 - € 120
Klassiek noten stoeltje met fraai steekwerk en inglewerk van een gems met jong, Duitland ca. 1900, rugleuning 99 cm hoog
€ 100 - € 15053
Messing 5-lichts rijkbewerkte Art Deco hanglamp met 4 gekleurde glaspasta kapjes, 90 cm hoog, 51 cm diameter€80-
4 eiken eetkamer armstoelen met fraai steekwerk van vikingschepen en wapenschilden en bruine stoffering met motief, ca. 1930
€ 200 - € 40048
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 11 Van Rosenthalweg 25-A 6862 ZR www.janvannorden.nlinfo@janvannorden.nlOosterbeek vanLijstenmakerijNorden v.o.f. LUNCHEN, BORRELEN EN DINEREN OP DE MOOISTE PLEK VAN ARNHEM Zijpendaalseweg 95 6814 CH Arnhem Tel. 026 379 98 35 Web www.brasseriezypendaal.nl E-mail info@brasseriezypendaal.nl Openingstijden: Woensdag t/m zondag vanaf 11:00 uur (maandag en dinsdag gesloten) LUNCHEN, BORRELEN EN DINEREN OP DE MOOISTE PLEK VAN ARNHEM Zijpendaalseweg 95 6814 CH Arnhem Tel. 026 379 98 35 Web www.brasseriezypendaal.nl E-mail info@brasseriezypendaal.nl Openingstijden: Woensdag t/m zondag vanaf 11:00 uur (maandag en dinsdag gesloten)
€ 50 - € 10089
€ 150 - € 250112
Oude koets met bak met latten, 320 cm lang, 140 cm breed, 195 cm hoog€200 - € 400110
Houten 6-lichts kroonlamp met decor van bladeren, Schwarzwald ca. 1900, 77 cm hoog
€ 50 - € 100102
€ 500 - € 1.00096
€ 100 - € 200113
Engelse notenfineer 8-delige scheeps boekenkast, 20e eeuw, 228 cm hoog, 86 cm breed, 42 cm diep
99 Facet geslepen spiegel in een eiken lijst met kuif, 170 cm hoog, 96 cm breed€50- € 100100
Zwartgelakte eiken Biedermeier speeltafel met lade en groen vilt ingelegd en gecontourneerd blad, 77 cm hoog, blad totaal 85x85 cm
Tiltoptafel met octagonaal blad met meerdere houtsoorten ingelegd en bestoken bladrand, op rijkbestoken coromandelhouten kolompoot, 76 cm hoog, blad 84 cm diameter
€ 100 - € 200108
Oosterse koperen hanglamp met glazen elementen, 53 cm hoog
Hallamp met geëtste geslepen glazen kap in koperen montuur, 140 cm hoog incl. ketting gemeten
Ontwerp Jacques van den Bosch voor 't Binnenhuis, noten met palissander dressoir met coromandelhoutensteekwerk,knoppen en ornamenten, met brandmerk JvdB en plaatje van 't Binnenhuis op binnenzijde linkerdeur en Binnenhuissleutel, ca. 1920, 124 cm hoog, 125 cm breed, 48 cm diep
€ 1.500 - € 2.500
Chromen 6-lichts hanglamp met houten kolommen en opaline glazen kapjes, ca. 1950, 86 cm hoog, 77 cm diameter€80 - € 12088
Jacques van den Bosch (1868-1948)
Antieke arrenslee met fraaie metalen kopjes van vogels aan de voorzijde, de bak is afneemaar van het onderstel. ca. 210 cm lang 130 cm beed en 125 cm hoog
GARAGEVONDST: Volvo Amazone 121, bouwjaar 18-07-1969, groen, heeft ca. 20 jaar niet gereden
€ 80 - € 12091
€ 100 - € 20094
4 noten Jugendstil eetkamerstoelen met fraai steekwerk en recentere stoffering in dezelfde stijl
Antieke paardenploeg, 250 cm lang
€ 25 - € 50118
€ 50 - € 100
Teakhouten kast met 2-deurs vitrineopstand, bureaugedeelte met klep en fraai nest met 9 laadjes en open vak en 4-laads onderkast, met messing beslag, staand op bolpoten, Indonesië ca. 1900, 204 cm breed, 87 cm diep€200 - € 400120
Geslepen Venetiaanse spiegel met rocaille kuif, 109x62,5 cm
Pastaglazen Art Deco hanglamp, Frankrijk ca. 1925, 60 cm hoog, 37 cm diameter€40-€ 80104
Eiken Mechelse tafel, 73 cm hoog, blad 134x100 cm (tussenbladen manco) en 4 eetkamerstoelen met blauw gestoffeerde rug en ztting
€ 100 - € 15095
€ 1.000 - € 1.500
Noten- en wortelnoten fineer salontafel staand op kolompoot met 4 korintische zuilen en aan weerskanten parelranden en onderin rijkelijk bewerkt met grisailles en bloemen, 78 cm hoog en 90 cm diameter
Oude brandweer haspelwagen met rode lantaarn, 280 cm lang, 135 cm breed, 170 cm hoog
€ 10085
€ 200 - € 400107
€ 200 - € 40086
Notenfineer 7-delige Engelse scheepsboekenkast, gemerkt binnenzijde met plaatjes The Globe-Wernicke Co. Limited. Office & Library Furnisher London, 205 cm hoog, 87 cm breed, 32 cm diep € 150 - € 200119
Eiken Art Deco handwerktafel met klep, 2 laadjes en onderschap, ca. 1920, 76 cm hoog, 55 cm hoog, 39 cm diep
Massief eiken dekenkist met steekwerk, de namen Finna Catharina Vagedes en jaartal 1776, staand op slofpoten, 66 cm hoog, 127 cm breed, 60 cm diep. Slot defect.
€diep50-
12 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
100 - € 200114
Notenhouten met rood lederen Art Deco armstoel met ruit parqueterie, Holland begin 20e eeuw
Donkergebeitste eiken armstoel met steekwerk in rug, leder ingelegde rug en zitting met gevleugelde leeuw voorstelling (sporen van oud houtworm)
€ 1.000 - € 1.500101
€ 150 - € 250111
Hollandse porseleinkast met zeer fraai marqueterie op eiken, de dubbelgebogen onderzijde voorzien van 3 laden, 3 deurtjes, gestoken plint en klauwpoten, in de bovenkast 2 deuren met daarboven een bestoken kuif, Holland ca. 1790, 227 cm hoog, 185 cm breed, 46 cm diep
€ 100 - € 20087
Oude arrenslee, 200 cm lang, 125 cm breed, 105 cm hoog
€ 40 - € 80105
Teakhouten 2-deurs kast met 2 lades, ornamenten, gezwarte delen en messing beslag, ca. 1900, 191 cm hoog, 137 cm breed, 49 cm diep
€ 100 - € 150117 19e eeuwse spiegel in een klassieke lijst, 105x56 cm
Antieke arrenslee met fraaie metalen kopjes van vogels aan de voorzijde en opbergruimte onder zitvlak, 305 cm lang, 145 cm breed en 185 cm hoog€
€ 50 - € 10092
€ 30 - € 60103
Antieke eiken dekenkist met panelen, 65 cm hoog, 128 cm breed, 51 cm
Boerenkar, 305 cm lang, 145 cm breed en 185 cm hoog
Antiek eiken klepbureau met laadjes in het interieur, 106 cm hoog, 110 cm breed, 52 cm diep
€ 200 - € 400121 Eiken kabinet met rechte kapregel met 2 deuren geflankeerd door halfvolle gezwarte zuilen waaronder 3-laads onderkast met cannelures, Holland ca. 1820, 212 cm hoog, 160 cm breed en 56 cm diep € 100 - € 200122
€ 150 - € 250123
Zwartgelakt houten tafeltje met opklapbaar blad, glasplaat met daaronder textiel, 19e eeuw, 80 cm hoog, blad 49 cm diameter
€ 70 - € 10097
€ 100 - € 150115
Oude brandweer haspelwagen, F Kupper Söhne, Feuerwehr Geräte Fabrik Grosswangen, 250 cm lang, 140 cm breed, 135 cm hoog
3maandag 26 september 2022 Meubelen en klokken Veiling september 2022
Eiken Art Deco dressoir met 2 deuren en 2 laden, 96 cm hoog, 121 cm breed, 55 cm diep
€ 70 - € 10090
€ 200 - € 40093
€ 150 - € 250
Klassieke piano in een noten met wortelnoten kast met fraai ajour decoratie aan de voorzijde die dienst doet als bladmuziekstandaard, Ralph Allison & Sons London, 19e eeuw, serienummer 18957, 134 cm hoog, 133 cm breed, 70 cm diep (linker pedaal manco)€ 200 - € 400116
Oude keukenwagen met 2 ketels, Interdance met op de bok nog vaag herkenbaar de naam Brugg en het wapen van Zwitserland. Deze keukenwagen heeft nog veel extra losse onderdelen en accessoires en is gemaakt ca. 1920. Aan de acherzijde zitten 2 ketels waarvan één het plaatje heeft "Soupe Viande". De kar werd ooit getrokken door paarden, de boom om de paarden in te spannen zit er ook bij. De wagen zonder boom is ca. 340 cm lang, 150 cm breed en 200 cm hoog
Als object van de veiling heb ik dit keer gekozen voor een prachtige staande klok, ook wel staand horloge genoemd. Naast dat de kast prachtig is gedecoreerd met ingelegd motieven van bloemen en bladeren in meerdere houtsoorten. De wijzerplaat is gemerkt met de naam van de klokkenmaker, Jacobus Singendonck te Amsterdam. Van deze klokkenmaker is weinig bekend en dat houdt in dat het toch juist daarom een uniek exemplaar is. Het uurwerk beschikt over een dubbele bel voor het slagwerk op de hele en halve uren en heeft maan-, datum- en dagaanduiding. Daarboven treft u een dubbele kap aan met ajour gezaagde motieven en beelden van Atlas en bazuin blazende engelen. De klok is gemaakt rond 1770 en de kast heeft latere restauraties ondergaan. U moet wel een aardige kamer of hal hebben om deze klok te kunnen plaatsen want met een hoogte van ca. 285 cm verdient deze klok wel een bijzondere plek.
horlogeStaand
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 13
Franse notenfineer op eiken 2-deurs kast met marqueterie versiering, 4 lades en facetgeslepen spiegel in deur, binnenzijde spiegeldeur gemerkt met plaatje "L Ameublement Ébénisterie, Tapisserie 98, Rue de Charonne Paris ", kast is demontabel, 227 cm hoog, 142 cm breed, 60 cm diep (slotplaten van deur en sleutel manco)
€ 80 - € 120162 Eiken Biedermeier kabinet met rijk gestoken kuif, 245 cm hoog, 150 cm breed, 59 cm diep
€ 50 - € 100
€ 100 - € 200144
Eiken halbankje met gestoken decor, 79 cm 69 cm breed, 29 cm diep
€ 150 - € 250158 EIken linnenkast met 2 deuren en 2 laden, Engeland ca. 1880, 193 cm hoog, 156 cm breed, 62 cm diep
€ 100 - € 200
Facetgeslepen spiegel in een goudkleurige lijst met kuif, 117x81 cm
Williamson & Cole Ltd. hangoor salontafel, Clapham Engeland 19e eeuw, 46 cm hoog, 60 cm diameter
Mahoniefineer 2-deurs linnenkast met vele laden, geheel is demontable met uitzondering van het interieur met laden, Holland ca. 1840, 233 cm hoog, 209 cm breed, 67 cm hoog
Eiken Mechelse kast met rijk steekwerk van perziken, leeuwekopjes, 2 beglaasde deuren in bovenkast en geprofileerd lijstwerk op deurpanelen in onderkast, 229 cmj hoog, 129 cm breed, 54 cm diep
Klassieke kroonluchter met vele kristallen pegels, ca. 90 cm hoog
Eiken bank met marqueterie versiering en gestoffeerde zitting, ca. 1920, 100 cm hoog, 183 cm breed, 68 cm diep€150 - € 250149
€ 100 - € 200126
14 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Mahoniefineer op eiken chiffonnière, Holland ca. 1875, 160 cm hoog, 106 cm breed, 45 cm diep
Eiken dienstbodekastje, 161 cm hoog, 110 cm breed, 49 cm diep 49 cm diep (opknapper)
Oosterse bruidskast met polychroom decoratie, 159 cm hoog, 77 cm breed, 52 cm diep
€ 100 - € 150157 Massief eiken kast met paneeldeur en staand op sloffen, Holland 18e eeuw, 154 cm hoog, 129 cm breed, 67 cm diep
€ 200 - € 400
Zeer fraaie notenhouten spiegel met kolommen aan beide zijden, 227x109 cm
2 teakhouten armstoelen met rijkbestoken decor en rood gestoffeerde rugkussen en zitting met bloemmotief, Indonesie, ca. 1900, 123 cm hoog, 75 cm breed, 100 cm diep
€ 100 - € 200135
€ 50 - € 100
Mahoniefineer op eiken kabinet, Holland ca. 1775, 235 cm hoog, 175 cm breed, 60 cm diep
2-delige noten- en wortelnotenfineer porseleinkast met 2 deuren, geheel voorzien van divers steekwerk, 206 cm hoog, 93 cm breed en 44 cm €diep100 - € 150128
Rond beschilderd tafeltje op kolompoot, 60 cm hoog, 61 cm diameter met ingelegd parelmoer decor (diverse restauraties)
€ 50 - € 100124
Kastje met 2 deuren en 2 lades en messing beslag, China 20e eeuw, 84 cm hoog, 101 cm breed, 43 cm diep€100 - € 150133
Bijzettafeltje met octagonaal blad met meerdere houtsoorten ingelegd, staand op olifantspoten, 49 cm hoog, blad 51 cm diameter (4 slagtandjes manco)
Eiken kast met gestoken decor en facet geslepen glas in de deuren, 153 cm hoog, 152 cm breed, 56 cm diep (poten zijn aanwezig, staan als detailfoto op de site)
€ 100 - € 200147
€ 100 - € 200
€ 40 - € 80160
Noten- met wortelnotenfineer Gründerzeit secretaire met rechte kapregel, nestwerk achter klep met parquetterie, geflankeerd door cannelures en voorzien van 4 lades, staand op bolpoten, Duitsland ca. 1890, 172 cm hoog, 103 cm breed en 57 cm diep (restauratie object)
Eikenhouten 2-delige 7-laads Chiffonière, Holland 19e eeuw, 157 cm hoog, 98 cm breed en 48 cm diep
€ 150 - € 250131
Antiek eiken klepbureau met vele laadjes in het interieur waaronder geheime laadjes met op top een 2-deurs opstand met glas in de deuren, hout is van 18e tot 19e eeuw, 210 cm hoog, 132 cm breed, 56 cm diep, middenste gedeelte van de opstand heeft een diepte van 32 cm (barst in glas)
4maandag 26 september 2022 Meubelen en klokken Veiling september 2022
€ 100 - € 200159
€ 150 - € 250139
Palissanderhouten tafel met steekwerk, China 20e eeuw, 70 cm hoog, 78 cm breed, 30 cm diep (stukje hout op blad manco)
€ 50 - € 100132
€ 100 - € 150127
€ 200 - € 300136
Damspiegel in een houten goudkleurige lijst met ovale litho van een portret onder de kuif, Frankrijk ca. 1840, 208x39 cm (restauratieobject)
€ 40 - € 80130
Notenhouten slaapkamer gemak met uitschuifbaar onderstel en aardewerken binnenbak, bewerkt met leder en floraal patroon, West Europa begin 20e eeuw, 44 cm hoog, 47 cm breed en 47 cm diep (scheur in leder) € 40 - € 80129
€ 30 - € 60125
€ 50 - € 100142
€ 200 - € 400152
Mahoniehouten 1-deurs bonheur met een ronde facetgeslepen ruit en gestoken decor, 230 cm hoog, 116 cm breed en 50 cm diep
€ 100 - € 200163
Oude pers uit een drukkerij, stalen frame is 158 cm hoog, doorsnede wiel is 170 cm en breedte van de rollen is 60 cm. (staat gedemonteerd in de opslag 3e verdieping)
€ 100 - € 150134
2 fraaie gestoken ornamenten met vele figuren en paarden, vermoedelijk een onderdeel van kozijn deur van een huis in India, per stuk 188x46 cm
Mahoniefineer chiffonniere, 19e eeuw, 159 cm hoog, 92 cm breed, 46 cm diep (fineerschade)
€ 80 - € 120155 Eiken 2-deurs garderobekast met benen blokjesmotief in kap en deur, facetgeslepen spiegel in deur, schappen en 2 lades in de kast, met gemerkte sleutel Gebr. Monsieur Steenwijk, ca. 1920, 203 cm hoog, 130 cm breed, 51 cm diep € 100 - € 200156
Eiken 1-persons kerkbankje met bestoken briefpanelen in zijkanten, 93 cm hoog, 64 cm breed, 46 cm diep
Notenfineer coulissentafel, 19e eeuw, 75 cm hoog, 116x84 cm (stukje lijst van zijkant blad manco en fineerschade)€50-
€ 100150 2 armstoelen met lage rugleuning met bestoken frame en lederen rug, zitting en armleggers, met gekleurde medaillons met voorstelling van vissen en schelp in rug, met koperen kopspijkers afgewerkte randen, 2 idem armstoelen met hoge rugleuning en ronde salontafel met leder bekleed blad met koperen kopspijkers afgewerkte zijrand, 48 cm hoog, blad 90 cm diameter (vlekken in € 600151
€ 300 - € 500148
Drents eiken kabinet, ca. 1820, 251 cm hoog, 170 cm breed, 57 cm diep (deel kuif los erbij, kolom los erbij, opknapper)€100- € 200145
bovenblad)€300-
Mahoniefineer wandtafel/ trumeau met 2delig marmer blad, 91 cm hoog, 204 cm breed, 35 cm diep
€ 80 - € 120161
€ 200 - € 400146
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 15 1542 Fauteuil met poef 301 Anoniem 101 Porseleinkast 363 Christian Sell 2034 Bronzen beeld 2013 Glas in lood 2183 Perzisch kleed 279 Klokkenstel 6 Kabinet
Op 22 augustus 1876 werd in Amsterdam Kees Maks geboren als zoon van een Amsterdamse aannemer die meewerkte aan de bouw van het Rijksmuseum. Maks Sr. zorgde voor een riant atelier op het Prinseneiland dat nog steeds bestaat. Kees was een vriend van George Hendrik Breitner en deelde met hem dit atelier. George overlegde vaak met Kees over de manier van schilderen en de keuze van zijn onderwerpen. Kees wordt gerekend tot een van de belangrijkste moderne, figuratieve kunstenaars van het begin van de 20e eeuw. Terwijl in het begin van de 20e eeuw de avant-gardistische schilderkunst haar invloed deed gelden in Europa, keerden veel kunstenaars in het interbellum terug tot een meer neoklassieke figuratie, die bekend werd als ‘Retour a l’ordre’. Vooral in Parijs verwierven deze figuratief werkende kunstenaars, waaronder Kees van Dongen, faam. Kees Maks maakte naam met zijn schilderijen van het mondaine uitgaansleven, net als zijn tijdgenoot Isaac Israëls. Grote bloei maakte hij door in zijn tijd in Parijs en Madrid. Circusvoorstellingen, dansparen, wandelende gezelschappen en tuinfeesten waren tot dan toe onbekende thema’s in de Nederlandse kunst. Terug in Amsterdam blijkt dit genre hem niet meer los te laten en schildert hij veelvuldig de voorstellingen in Carré, Tuschinski en het Rembrandttheater. De levenslustige onderwerpen en de frivole manier van schilderen, waarbij de kunstenaar met heldere, felle kleuren flinke kleurvlakken vormde, imponeerden het publiek. Van 1910 tot 1945 nam Maks dan ook deel aan de jaarlijkse Salon d’Automne. Musea. Samen met Kees van Dongen en Jan Sluijters zorgden de werken van Maks voor ophef vanwege hun moderne karakter. Maks was geen getormenteerd kunstenaar die leed aan het leven, maar hij zag wel de tragische schoonheid van een zangeres in een Amsterdamse nachtclub. Hij gaf haar weer onder de naam Lucette. Ten voeten uit staat zij daar, fraai gekleed, en ook eenzaam, alsof ze het koud heeft. De ogen groot, open en melancholiek. De vrouw van Maks, Cécile Maks-Boas, werkte als haute-couturier bij Hirsch. Zij onderhield haar man en tegelijk voorzag zij hem van modellen van de Amsterdamse beau monde. Na Maks dood zei ze in een interview dat Kees, die talloze naakten schilderde, dat hij van vrouw verwisselde als van een overjas’. En die naakten noemde ze `de overjassen van Maks’. Schilderijen van deze kunstenaar zijn te bewonderen in diverse musea w.o. Frans Halsmuseum in Haarlem en het Stedelijk Museum in Amsterdam. Op 28 oktober 1967 overleed Maks in Amsterdam op 91 jarige leeftijd.
Kees MaKs
Noten Biedermeier 3-zits bank met bruine stoffering met motief, 178 cm €breed100 - € 200182
€ 80 - € 120187
€ 40 - € 80
Notenhouten Biedermeier eetkamertafel, 75 cm hoog, 128 cm breed en 89 cm diep
Eiken Art Deco theekastje, 93 cm hoog, 92 cm breed, 42 cm diep
5maandag 26 september 2022 Meubelen en klokken Veiling september 2022
Eiken boekenkastje met gestoken fries, 115 cm hoog, 128 cm breed, 33 cm diep
€ 100 - € 200177
80 - € 120188
Notenhouten armstoel met decor van engelen en vogels in florale omgeving€50-€ 100196
€ 80 - € 120170
Noten toiletmeubel met spiegelopstand en vele laden, 167 cm hoog, 107 cm breed, 50 cm diep
Notenhoutenfineer 1-deurs vitrinekast met gestoken vogeldecor en onderkast met 4 laden, 208 cm hoog, 150 cm breed en 38 cm diep
€ 100 - € 200172 Eiken 4-deurs hoekkast, 190 cm hoog en 81x81 cm diep
€ 30 - € 60179
€ 50 - € 100203 4 mahonie eetkamerstoelen met ballonrug en groen velours gestoffeerde zitting (1 stoel rug gelijmd en stukje achterzijde manco)
Notenhouten 2-deurs dienstbodekast, West Europa eind 19e eeuw, 130 cm hoog, 78 cm breed en 38 cm diep€80 - € 120208
€ 40 - € 80205
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 17
Naar antiek model klassiek kastje met marqueterie, bronzen ornamentjes en achter het deurtje 3 laden, 78 cm hoog, 38 cm diameter
Eiken chiffonière met 6 laden, 160 cm hoog, 105 cm breed, 46 cm diep€
Notenhouten stoel met paardehaar bekleed en staand op wieltjes, Engeland ca. 1890, rugleuning is 108 cm€hoog80- € 120169
Naar antiek model vruchthouten hoekkast met 2 deuren en 2 laden en geschilderde binnenkast, 200 cm hoog, 90x90 cm
€ 30 - € 60211 Wortelnotenfineer op eiken theetafel met lade, 85 cm hoog, 73 breed, 47 cm diep (opknapper)
Teakhouten sofa met steekwerk, webbing en losse kussen, 98 cm hoog, 192 cm breed, 65 cm diep
Lederen bank met losse kussens, 198 cm breed, rugleuning .. cm hoog, totaal 75 cm diep
Eiken partnerdesk met groen ingelegd blad en aan beide zijden laden en schrijfplateautjes, 80 cm hoog, blad 151x135 cm
Notenfineer vitrinekast met glazen schappen en 2 laden staand op cabriole poten, 189 cm hoog, 74 cm breed en 36 cm diep
Eiken 1-deurs rolluikkastje, 121 cm hoog, 45 cm breed, 42 cm diep
Engelse notenfineer 2-deurs vitrinekast met opstaande rand en gestoffeerde binnenzijde, 119 cm hoog, 106 cm breed, 33 cm diep
€ 100 - € 200206
€ 80 - € 120207
Bruin lederen 2-zits bank en 3-zits bank met losse kussens, met zwarte randen afgewerkt, van het merk Brian Sofa, made in Italy, 2-zits bank 163 cm breed, 3-zits bank 214 cm breed
€ 80 - € 120165
€ 100 - € 200171
Notenkleur salontafel met marqueterie biesjes in bovenblad, 2 lades en onderschap, 53 cm hoog, 81x81€cm40 - € 80199 Eetkamertafel, Indonesië ca. 1980, 78 cm hoog, 180x90 cm
€ 100 - € 200164
€ 100 - € 200167
Winchester Furniture Chesterfieldstijl 3zits lederen bank, 200 cm breed€100 - € 200192
€ 30 - € 60201
Eikenhouten speeltafel met cabriole poten en draaibaar blad, 75 cm hoog, 80 cm breed en 42 of 84 cm diep
Mahonie nachtkastje met marmer blad, 86 cm hoog, 37 cm breed, 34 cm diep€30 - € 60178
Staande schemerlamp met dolfijnen en Tiffanystijl kap, gegoten composiet, 195 cm hoog
Notenkleur salontafel met marqueterie biesjes in bovenblad, 4 lades en onderschap, 47 cm hoog, 118x118 cm
€ 40 - € 80202
Noten stoel met gele stoffering, Engeland ca. 1880, rugleuning is 97 cm hoog€40 - € 80180
19e eeuws mahoniefineerhandwerktafeltje,opeiken,71m choog, 49 cm breed, 34 cm diep (stof wolzak mist) en 2 handwerkkistjes met inlegewerk€50- € 100193
Notenhouten armstoel met rode stoffering en fraai steekwerk van o.a. acanthusbladeren, Holland eind 19e eeuw € 40 - € 80191
€ 30 - € 60174
2 schapenlederen fauteuils met koperen kopspijkers afgewerkte randen€ 200 - € 400175
3-delig notenhouten bankstel met gestoken decor en velours bekleding met bloemdecor b.u. 3-zits bank en 2 armstoelen, bank is 205 cm breed€150 - € 250183
€ 30 - € 60212
Noten bureaustoel met leder bekleed, rugleuning 84 cm hoog
€ 40 - € 80194
Mahonie Biedermeier 2-deurs kast met rijk gestoken kuif, 271 cm hoog, 168 cm breed, 65 cm diep
Mahoniefineer sidetable op rijk gestoken kolompoot, 73 cm hoog, 92 cm breed en 45 cm diep (mariage)
Naar antiek model dressboy, 125 cm hoog, 50 cm breed
Eiken 3-laads bureau met steekwerk, 77 cm hoog en bladmaat 149x85€cm100 - € 150168
Grenen 1-laads betaaltafel naar 17e eeuws voorbeeld, met floraal gestoken front, 53 cm hoog, 79 cm breed en 55 cm diep
Notenfineer tafel met lade en gobelin bekleed blad, 69 cm hoog, blad 90x70 cm
2 bruin lederen Henders & Hazel fauteuils
Spaans noten tafeltje met bewerkt frame, 19e eeuw, 52 cm hoog, blad 43x34 cm
€ 50 - € 100198
€ 200 - € 300
Rijk gestoken djattihouten oosterse kist met decor van vele figuren met in de kist een losse binnenbak, 58 cm hoog, 102 cm breed, 54 cm diep
Teakhouten armstoel met steekwerk en webbing, 93 cm hoog, 60 cm breed, 85 cm diep
2 laat 19e eeuwse noten tafeltjes, 74 cm hoog, 62x42 cm en 73 cm hoog, 89x53 cm
€ 150 - € 300176
€ 50 - € 100185
Eiken met notenfineer wandvitrinekastje met kolommen, 91 cm hoog, 59 cm breed, 24 cm diep
€ 30 - € 60189
€ 40 - € 80197
€ 80 - € 120200
€ 40 - € 80204
€ 100 - € 150210
€ 100 - € 150173
Bruine lederen oorfauteuil met gecapitonneerde rug en zitting en koperen kopspijkers afgewerkte randen (scheuren in hoeken en slijtageplekken)€100-€150
€ 100 - € 150190
€ 200 - € 400166
€ 300 - € 600195
19e eeuwse noten stoel met geborduurde stoffering
€ 50 - € 100209
18 1 Pronkkast met marmer
€ 100 - € 150226
€ 40 - € 80214 2 eiken armstoelen, 19e eeuw
€ 80 - € 120256
€ 50 - € 100255
Eiken wangentafel met getorst onderstel, 74 cm hoog, blad totaal 134x99 cm, met 4 eiken eetkamerstoelen met steekwerk, spijlen rug en getorste poten
€ 30 - € 60217 2 rookstoelenmet noten frame, ca. 1900, rugleunig is 99 cm hoog
Zeer fraai eiken biljart met inlegwerk van o.a. parelmoer, ca. 1900, 81 cm hoog, 224x124 cm. Geheel is demontabel waaronder 3 leisteen platen. Speelveld kan verwarmd worden. Bijgeleverd 2 lampen, 6 keuen met wandhouder en 6 ballen (deze liggen op kantoor)€500 - € 1.000223
€ 40 - € 80
Schwarzwalder koekoeksklok met fraai gedecoreerd steekwerk, 50 cm hoog
€ 40 - € 80236
Hollandse bakbarometer in notenfineer met marqueterie versiering kast, in Louis Seize stijl, ca. 1900, 125 cm hoog, 33 cm breed
€ 100 - € 150213
€ 50 - € 100
€ 100 - € 150250
Vruchtenhouten tafel met marquetterie in blad en staand op bestoken viersprant, mariage, 60 cm hoog en bladmaat 129x96 cm
€ 80 - € 120221 4 diverse modellen iepenhouten armstoelen
Haantjes comtoise met messing beslag en geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, Frankrijk begin 19e eeuw, 37 cm hoog
Regulater in noten kast met paard op top, 20e eeuw, 91 cm hoog
€ 100 - € 200
Staand horloge met maanstand en opschrift J.M. Verbrugge op uurwerk, in noten- en wortelnotenfineer kast, staand op console totaal 203 cm hoog
€ 40 - € 80
€ 150 - € 200224
Notenfineer 3-laads dubbelgebogen kastje, 64 cm hoog, 69 cm breed, 40 cm diep
233 Comtoiseklok met messing beslag, Collemere à Lompignan, Frankrijk 19e eeuw, 43 cm hoog
€ 30 - € 60222
Eiken hangoortafel met balpoten, Holland ca. 1900, 73 cm hoog en bladmaat uitgeklapt 143x124 cm (per wang 46 cm)
Naar antiek model massief eiken hoekkast met glas in de deuren met lood en bestoken panelen in de onderkant, 165 cm hoog, 71x71 cm
Naar antiek model schippertje in eikenhouten kast, 73 cm hoog
€ 200 - € 400249
Friese staartklok met maanstand, in wortelnotenfineer kast, 20e eeuw, 143 cm hoog (schade aan onderzijde klok)€40 - € 80
Polychroom beschilderde stoelklok met decor van landschap met molen en bootje bij brug waartussen datumaanduiding, Holland midden 18e eeuw, 88 cm hoog
€ 150 - € 250247 Staand horloge, uurwerk met messing wijzerplaat en secondenwijzer gemerkt Sinclair Harding Cheltenham, in notenfineer kast met marqueterie biesje, volle zuilen en facetgeslepen glas in deur, 191 cm hoog, 40 cm breed € 150 - € 200248
€ 80 - € 120
Friese stoelklok met polychroom decor en loden accenten, Holland vroeg 19e eeuw, 72 cm hoog
Teakhouten kist met ijzer beslag, 44 cm hoog, 98 cm breed, 47 cm diep
Stoelklok in eikehouten kast, 19e eeuw, ca. 65 cm hoog
Regulateur in notenhouten kast met steekwerk en parquetterie, 106 cm hoog (restauratie object)
€ 100 - € 150254
Staand horloge met messing wijzerplaat met dagaanduiding en secondenwijzer, in eiken rijkbestoken kast met timpaankap, adelaar en halfvolle zuilen, 19e eeuw, 221 cm hoog
Regulateur in een noten kleur kast met 2 veren en 1 gewicht, 20e eeuw, 155 cm lang
€ 40 - € 80230
Gustav Becker wandklok in eikenhouten ovalen kast, Duitsland 19e eeuw, 82 cm hoog
Comtoiseklok met gedreven gekleurde koperen rand en slinger, adres Leclaire a Jarnac, Frankrijk ca. 1890, ca. 140 cm lang
€ 40 - € 80237
Regulateur in een noten kast, ca. 1900, 98 cm hoog
€ 100 - € 150253
€ 50 - € 100232
Ouil de boeuf wandklok met parelmoer inleg, 62 cm hoog
Messing lantaarnklok naar antiek model op houten plaat met decor van leven en dood, 55 cm hoog
€ 40 - € 80215
6maandag 26 september 2022 Meubelen en klokken Veiling september 2022
€ 50 - € 100231
Friese staartklok met dubbele kap en beschilderde wijzerplaat, naar antiek model, ca. 165 cm hoog
Staand horloge in notenfineer kast met messing wijzerplaat en facet geslepen- en bolglas, 213 cm hoog (sporen van houtworm en lijm)
€ 200 - € 400252
€ 70 - € 100219
Franse comtoiseklok met harpslinger en adres Cahouet a Corbigny
€ 40 - € 80245
€ 40 - € 80218
€ 40 - € 80238
Regulateur in eiken kast met koperen ornamenten, 118 cm hoog
Comtoiseklok met vouwslinger, Frankrijk, met adres F cois Xavier Chauvien en jaartal 1845
Naar antiek model Fries staartklokje in eiken kast, 75 cm hoog
Friese stoelklok met beweegbaar mechaniek van ruiters te paard op front, 20e eeuw, 79 cm hoog
€ 150 - € 200251 Kienzl regulateur in Gothische stijl met Big Ben Melody, in fraai bestoken eiken kast, Duisland eind 19e eeuw, 124 cm hoog (voeten gelijmd)
Staand horloge met beschilderde voorstelling van jachtdecor op wijuzerplaat met maandaanduiding, in eiken kast met volle zuilen in Empire stijl, 19e eeuw, 216 cm hoog (gewichten manco)
€ 100 - € 150225
€ 100 - € 150220
Naar antiek model Friese stoelklok in wortelnoten kast, 110 cm hoog
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat, in eiken kast met gezwarte halfvolle zuiltjes, 149 cm hoog
€ 50 - € 100258
€ 30 - € 60229
Naar antiek model armstoel met gebloemde stoffering, rugleuning is 119 cm hoog
€ 200 - € 400246
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 19
Friese staartklok, gesigneerd met monogram AHDJ (Anne Hendrik de Jong) Sneek, in meekrapkleur eiken kast, met koperen latoenen, ca. 1840, 150 cm hoog
€ 200 - € 400257
Oeil de Boeuf wandklok in gezwart houten kast met parelmoer inleg, Lefèvre à Montlucon, Frankrijk eind 19e eeuw, 48x48 cm
€ 50 - € 100234 Franse comtoiseklok met harpslinger€40- € 80235
Comtoiseklok met messing beslag, Frankrijk 19e eeuw, 46 cm hoog€ 40 - € 80239
€ 40 - € 80
€ 30 - € 60216
€ 80 - € 120
20 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN 2049 Willem Coenraad Brouwer 343 Jan Mankes 243 Ouil de Boeuf 348 Bob Scheelings 1505 Noten linnenkast 96 Jacques van de Bosch 270 Art Deco pendule 99 Art Deco dressoir 2098 Viool
Tafelklok in notenhouten kast met metalen met messing wijzerplaat, 38 cm €hoog40- € 80281
286 3-delig marmeren klokkenstel met beeldengroep en messing accenten, Frankrijk eind 19e eeuw, 54 cm€hoog50-€ 100287
€ 80 - € 120288
Veiling september 2022
Banjobarometer in mahoniefineer kast, Liverpool (Engeland)19e eeuw, 112 cm hoog (schade)
€ 100 - € 200262
Hermle tafelklok met maanstand in notenhouten kast, John Taylor Londen, 30 cm hoog
€ 50 - € 100294
Neuchatel consoleklok in de stijl van Louis Quinze, ca. 1900, totaal 90 cm hoog (divers restauratiewerk)
€ 1.000 - € 1.500265
€ 800 - € 1.200298
€ 30 - € 60
279 Le Castel Neuchattel consoleklok, 20e eeuw, 90 cm hoog
€ 80 - € 120269
€ 150 - € 200282
€ 50 - € 100271
3-delig zamak klokkenstel in Louis XV stijl, met op wijzerplaat E. Chery Chateaumeilant, 43 cm hoog (achterpoot zijstuk manco)
€ 100 - € 200266
€ 30 - € 60270
€ 50 - € 100275
Bronzen pendule met geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers en een Franse soldaat van de nationale garde op top, Frankrijk 19e eeuw, 36 cm hoog (deel afgebroken)
€ 50 - € 100261
Biscuitporeleinen pendule met decor van edelman en -vrouw met fruitmand, Frankrijk ca. 1900, 46 cm hoog (schade hand en aan kuif
3-delig aardewerken klokkenstel met beeldjes van klimmende jongens op muur, klok is 37 cm hoog (1 zijstuk met schade coupe)
3-delig rijk versierd messing klokkenstel, Frankrijk ca. 1900, 60 cm hoog€ 100 - € 150283
€ 30 - € 60290
€ 50 - € 100295
Dresden porseleinen tafelklok op losse console met vele bloemen en kind op top, 52 cm hoog € 200 - € 400284 Huger Meteobar messing barometer, 24 cm hoog € 50 - € 100285
€ 100 - € 200293
€ 30 - € 60273
€ 100 - € 150268
€ 200 - € 300
Jugendstil tafelklok in bronsgekleurde metalen kast, 37 cm hoog
Tafelpendule in zwart marmer kast met bruine accenten, 19 cm hoog (schade rand)
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 21
Marmeren tafelklok met cherubijn, Frankrijk eind 19e eeuw, 62 cm hoog en 2 zijcoupes/ castolettes, 40 cm hoog (divers schade, cherubijn los
Messing Louis Seize tafelklok met vaas op top, klassieke voorstelling op front en staand op dolfijnpoten, 52 cm hoog, 25 cm breed
Art Deco tafelklok in noten kast, 24 cm hoog
Junghans tafelklok met speelwerk, in eiken kast met marqueterie versiering, 33,5 cm hoog
Engels staand horloge, uurwerk met scheepjesmechaniek, beschilderde voorstelling van David and Saul, met seconden- en dag aanduiding, in mahoniefineer kast met volle zuilen, 19e eeuw, 236 cm hoog (kap houtworm verdacht)
Albasten pendule met emaille wijzerplaat en Romeinse cijfers en zamak liggende dame op top, 39 cm hoog
€ 50 - € 100292
€ 400 - € 600299
€ 30 - € 60289
Friese staartklok met maanstand, in eiken kast, 19e eeuw, 148 cm hoog
Meubelen klokken
€ 40 - € 80259
€ 50 - € 100276
€ 50 - € 100260
€ 200 - € 400263
Klassieke tafelpendule in marmer kast met 2 zamak beelden op top, ca. 1890, 59 cm hoog
Tafelpendule in zwart marmer kast, 33 cm hoog (chip glas)
Antieke Friese stoelklok in eiken meekrabkleur kast, ca. 180 cm hoog
Staand horloge in een eiken kast met koperen wijzerplaat met adres Alex Frazer Comber, Engeland ca. 1850, 196 cm hoog
Rococo stijl tafelklok in bronskleurige metalen kast met porseleinen frontplaat en kolommen, ca. 1890, 39 cm hoog, 23 cm breed
Vuurvergulde cartelklok met coupe op top, adres Clermont Paris, ca. 1875, 65 cm hoog, 7 kilogram
278 3-delig porseleinen klokkenstel met Jugendstil decor en messing accenten, Frankrijk eind 19e eeuw, 58 cm€hoog80-€ 120
Albasten pendule met vergulde wijzerplaat en Romeinse tekens, 40 cm hoog (schade)
€ 500 - € 750291
Staand horloge met fraai uurwerk, gemerkt Jacobus Singendonck Amsterdam op wijzerplaat, met maan- en dag aanduiding, in wortelnotenfineer kast met maqueterie versiering, dubbele kap met halfvolle zuilen en ajourgezaagde versiering, ca. 1770, 281 cm hoog (stukje hoekornament manco op €wijzerplaat)4.000-€8.000264
Hollandse banjobarometer met adres H.A. Reens Rotterdam, in mahoniefineer kast, 96 cm hoog (kuif gelijmd)
3-delig rijk versierd messing klokkenstel, Frankrijk ca. 1900, 73 cm hoog
€ 70 - € 100297
€ 100 - € 150267
Warmink tafelkolk met maanstand in notenfineer kast, 24 cm hoog
Amsterdam tafelklok in notenhouten kast en messing details, adres Joh. Duchesne, 30 cm hoog
Hollands weerstation in een Jugendstil noten kast, 54 cm hoog
€ 100 - € 150280
Tafelklok in noten kast, Lenzkirch, 31 cm hoog
€ 50 - € 100
Tafelklok met messing- en geëmailleerde wijzerplaat, achterzijde uurwerk gemerkt Marti, in stenen kast, ca. 1900, 30 cm hoog, 20 cm breed, 15 cm diep
€ 100 - € 150296
Staand horloge met 20e eeuws uurwerk met opschrift Michael André Baeumer a aix la Chapelle, in vroeg 19e eeuwse eiken kast, 252 cm hoog, 53 cm breed
en
Staand horloge met dubbele bel, maanen datum- stand, secondewijzer en gemerkt John Wallis - London, in notenen wortelnotenfineer kast met dubbele ajourgezaagde kap, halfvolle zuilen en geheel voorzien van divers steekwerk en bies, Engeland eind 19e eeuw, 269 cm hoog
7maandag 26 september 2022
€ 30 - € 60274
Friese kortstaartklok met bewegend mechaniek van boer met koeien op front wijzerplaat, in eiken kast, 20e eeuw, 123 cm hoog
€ 50 - € 100
22 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN 299 Louis Seize tafelklok
Vrouw met kind bij boerderij langs zandweg, vermoedelijk omgeving Nunspeet, maroufle 36x25 cm
€ 150 - € 250308
€ 40 - € 80335 Anoniem, koe, board 24x34 cm€100 - € 200336
€ 150 - € 250334 Anoniem, Hollands landschap met koeien aan het water bij knotwilgen, board 28x41 cm
R Hadi (1958-)
Monogram GHB, Huzaar te paard en arreslee met paarden, 2 maal ronde studietekening met aquarel, 14 cm diameter, buitenmaat per stuk 39x45 cm
Willem Witsen (1860-1923)
Frits Johan Goosen (1943-) € 100 - € 200331
Cornelis Kuypers (1864-1932)
Schilderijen, kunst Veiling september 2022
€ 750 - € 1.000337
Jean Baptiste Madou (1796-1877)
Tonny Ros (1920-1993)
Gezicht op visserdorp Bretagne, achterzijde titel Ile aux Moines, doek 38x46 cm
Melkende boerin, houtsnede, 19,5x14 cm
317 Gesigneerd Iris Bouman Hoogerdijk, compositie met titel Wilde Hortensia II met op achterzijde een bijpassend gedicht, paneel gedateerd 2002, 55x88 - € 150318
Onduidelijk gesigneerd, stilleven met mand gemengd fruit en uien, doek, 50x60 cm (mogelijk Kees Verwey)
Herman Johannes van der Weele (1852 -1930)
Landschap met sawah, doek 40x100 cm
€ 80 - € 120315
Anoniem, Franse soldaten rustend bij een kampvuur aan het front, West Europa ca. 1900, aquarel op papier, 15x26,5 cm
321 Interieur met heer met in zijn hand een beeldje, staand bij een commode voor een schilderij, paneel gedateerd 1868, 21,5x16 cm in een fraaie goudkleurige lijst, buitenmaat 48x42 cm
€ 100 - € 150303
Gezicht op kerkdorp met op de voorgrond een man met aangespannen paard mogelijk t.b.v. trekvaart, doek 54x81 cm (bedoekt)
Stilleven met rozen in groene vaas, maroufle 34,5x43 cm. Hierbij een boek over het leven en het werk van Floris Arntzenius
€ 50 - € 100313
€ 100 - € 200306
R Hadi (1958-)
€ 400 - € 600320
€cm50
Figuren op pad door bos met bloeiende flamboyant, doek 43x34 cm
Martinus Wilhelmus Liernur (1833-1901)
Schepen in de haven, paneel 51x74 cm
Caspar Augustinus Fischer (1832-1913)
€ 100 - € 200343 Paard, ets 12x16 cm
Stilleven met rozen in kan, doek 40x28 cm
€ 80 - € 120310
Arbeiders op de sawah met berg op de achtergrond, doek 80x60 cm
€ 100 - € 200339
Gezicht op Ambarawa, Semarang midden Java, doek 40x50 cm
€ 80 - € 120309
Compositie met plant en vaas bloemen, doek 70x80 cm
€ 200 - € 400319
Anoniem, stadgezicht met figuren aan rivier, doek ca. 1860, 34x47 cm€200 - € 400301 2 olieverfschilderijen op paneel, man aan tafel bij kaarslicht en figuren bij kampvuur, paneel per stuk 23x19 cm in originele klassieke goudkleurige lijsten, buitenmaat 41x37 cm
Gezicht op dorp met kerktoren, paneel gedateerd 1916, 32x49 cm
Man te paard in piste van circus, aquarel 17,5x13,5 cm
Kees Maks (1876-1967)
€ 100 - € 200311
Figuren op land bij boerderij, paneel 23x33 cm
Dirk Johannes van Haaren (1878-1953)
Indisch landschap met flamboyant boom aan meer, doek 46x81 cm
€ 100 - € 200312
€ 150 - € 250333
€ 300 - € 500341
Landschap met vrouw met kind op zandpad, verso notitie Dordrecht, doek 33x56 cm
Sujatno Koempoel (1912-1987)
Ben Viegers (1886-1947)
€ 1.000 - € 1.500300
Sudjono Abdullah (1911-1991)
Molenaar aan het werk, achterzijde sticker met titel Meelwegen, aquarel 72x53 cm
Joop Kropff (1892-1979)
€ 100 - € 200304
Vrouw met brief, aquarel 28,5x20,5 cm
€ 30 - € 60
Hollands landschap met arbeider met paard en wagen bij boerenschuur, paneel 32x46 cm
Adriaan la Rivière (1857-1941)
Frits Johan Goosen (1943-) € 150 - € 250332
€ 200 - € 400322
Hendrik Johannes Leurs (1890-1956)
Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij (1877-1972)
€ 100 - € 200302
€ 80 - € 120338 De Orthenpoort te Den Bosch met begijn op brug, doek 40x50 cm
Jan Mankes (1889-1920)
Jan Mankes (1889-1920)
€ 100 - € 150307
Leendert van der Vlist (1894-1962)
1dinsdag 27 september 2022
Zacharias Simons (1910-1981)
Gesigneerd S Indradjaja, man met bajak / ploeg, getrokken door 2 karbouwen, doek gedateerd 1954, 64x84 cm
Stilleven met rozen in aardewerken kom, pasteltekening 58,5x48 cm
€ 100 - € 200314
€ 400 - € 600326
Willem George Frederik Jansen (18711949)
€ 200 - € 400330
Herman jr. Bogman (1890-1975)
Pieter Florentius Nicolaas Jacobus Arntzenius (1864-1925)
Schildersinterieur met kachel, doek 76x61 cm
Willem Witjens (1884-1962)
€ 200 - € 300327
€ 80 - € 120
€ 50 - € 100
Rivier met bele boten door stad, doek 42x60 cm
Stilleven met bloemen in siervaas, doek, monogram, gedateerd 1895, 56x27 cm
€ 100 - € 150324
€ 300 - € 400342
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 23
Havenhoofd met binnenkomende zeilboot met recht schepen in de haven, doek 41x61 cm
Dinsdag 27 september 19.00 uur Kunst
€ 100 - € 200329
Gezicht op huizen in Fries dorpje, paneel 15x29 cm
Anoniem, jongen met boek, paneel 19e eeuw, 33,5x17 cm
Cornelis de Bruin (1870-1940)
Henri Pailler (1876-1954)
€ 200 - € 400305
€ 100 - € 200344
Gesigneerd Boni, jonge Arabische man met hond bij muur, doek ca. 1920, 100x70 cm
Riviergezicht met op achterzijde notitie Langs de Lek, doek 30x50 cm
Sujatno Koempoel (1912-1987)
€ 300 - € 500340
Bernard Berends (1875-1941)
€ 200 - € 400328
Gesigneerd M Pavelka, Bloemenpracht, doek 60x30 cm
€ 80 - € 120323
Waterlelies, doek 61x81 cm in een goudkleurige klassieke lijst, buitenmaat 83x103 cm
Sujatno Koempoel (1912-1987)
Bloemenmarkt, doek 60x100 cm
€ 500 - € 750325
Piet Volmer (1890-1975)
Straatbeeld met karbouw met kar en vele winkels, doek 42x85 cm
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met meer, doek 25x38 cm
40 - € 80356
€ 40 - € 80378 6 gravures met paarden in een lijst, per stuk 15x19 cm, buitenmaat 52x82 cm
6 gravures met paarden in een lijst, per stuk 15x19 cm, buitenmaat 52x82 cm
Volendam met 3 schepen op de werf, aqaurel 28x36 cm
Schermbloemen met insecten, paneel 58x48 cm, herkomst Gallery Bonnard aankoop 1987
Meeuwis van Buuren (1902-1992)
€ 100 - € 150369
Hendrik Cornelis Kranenburg (19171987)
Amsterdams stadsgezicht met Munttoren, doek 60x90 cm (craquele)
Toon Koster (1913-1989)
Dirck Stoop (1618-1686)
Eugène Peters (1946-) € 200 - € 400381
Hendrik Adolf Ludolf Wichers (18931968)
€ 100 - € 200384
Landschap met boerderijen in avondstemming, board 50x60 cm
Schepen op de Schelde bij Antwerpen, studie/ sepiatekening, 24x34 cm
Jan Mankes (1889-1920)
€ 200 - € 400355
Anoniem, vrolijke drinkers bij kaarslicht, paneel, ca. 1900, 32,5x22,5 cm€ 80 - € 120360
€ 150 - € 200363
€ 100 - € 200358
€ 200 - € 300377
Amsterdams stadsgezicht met brug over gracht, doek 31x41 cm
Peter Brouwer (1935-2010)
Gesigneerd T Reijmers, Hollands landschap met vrouw met kind en koeien bij meer, doek 50x70 cm
Melkbocht, tafereel met boerin met koe in dorpsbeeld, aquarel 30x43 cm
Les Quatre Carrés Verts, pnaeel gedateerd 2022, 100x50 cm
Thijs Hanekamp (1954-)
€ 100 - € 150348
Landschap met gezicht op meer met in de verte bergen op Java, doek gedateerd 1943 of 1948, 50x97 cm
€ 200 - € 400365
€ 100 - € 200362
Onduidelijk gesigneerd, zeilboten, paneel 37x14,5 cm
€ 100 - € 200379
€ 100 - € 200385 Gesigneerd A. Legres, adellijke man en vrouw krijgen bezoek van Franse officier, litho, 55x82 cm (schade aan lijst)€ 40 - € 80386
€ 100 - € 150387
€ 100 - € 200351 Meergezicht met boten met gestreken zeilen en vrouwen met manden, aquarel gedateerd 1890, 29x41 cm
€ 100 - € 150352 Zeilboten op rustige zee, paneel 27x37 cm
€ 100 - € 150357
Stilleven met blauwe schaal met fruit, een aardewerken kruikk en een koperen schaal met oren, doek 70x60 cm
Anoniem, landschap met kasteel en figuren in dal, paneel 19e eeuw, 19x23,5 cm
€ 100 - € 200380
Woeste zee met meeuw, doek 30x50 cm
€ 200 - € 400345
Onduidelijk gesigneerd, volgens lijst Charles Webster, platbodems voor de kust, doek 19e eeuw, 42x69 cm in een goudkleurige klassieke lijst, buitenmaat 72x98 cm (craquele)
Anoniem, figuren en ezel bij herberg, doek 17e eeuw, achterzijde sticker Pieter van Laar (1582-1642), 47x41 cm
€ 100 - € 150383
Aris Knikker (1887-1962)
Anoniem, landschap met kerk en processie optocht, paneel 19e eeuw, 30x38 cm (paneel gelijmd)
€ 150 - € 250353
2dinsdag 27 september 2022
€ 500 - € 750371
€ 100 - € 150374
€ 80 - € 120368
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921)
€ 30 - € 60
Park met vijver en wandelende vrouw met kind, paneel 34x44 cm
€ 80 - € 120382 Anoniem, figuren in herberg in de stijl van Adriaen van Ostade, paneel 50x40 cm
366 Anoniem, landschap met figuren, Romantische School, paneel 19e eeuw, 18x22,5 cm
€ 80 - € 120349
Romain Steppe (1859-1927)
€ 100 - € 200
Onduidelijk monogram, figuren met hond bij vervallen huis, paneel gedateerd 1837, 38x28 cm
€ 200 - € 400389
€ 200 - € 400359
Anoniem, koeien aan meer bij avondrood, doek 50x70 cm
€ 100 - € 150346
€ 80 - € 120
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)
Johan Barthold Jongkind (1819-1891)
Christian Sell (1856-1925)
Dirck Stoop (1618-1686)
Gesigneerd Bop Scheelings, cowboys in winters landschap, doek gedateerd 1983, 60x80 cm
Victor de Grailly (1804-1889)
Adrianus Zuiderwijk (1895-1967)
Onduidelijk gesigneerd, huis met cipressen aan mediterraans meer, doek 40x50 cm
John (Jan) Bevort (1917-1996)
€ 100 - € 150388
€ 150 - € 200364
Landschap met wuivende vrouwen, maroufle 120x95 cm. Dit schilderij is onderdeel geweest van 8 panelen, herkomst ca. 1880 uit de vila van de kunstenaar na de verhuizing van Rome naar België Leon Philippet (1843-1906)
Soldaat zittend in de sneeuw nabij officier en paard, olieverf op paneel met aourgezaagde lijst, 12,5x15,5 cm
Anoniem, Storm aan de kunst, paneel, Europese school ca. 1900, 32x50 cm
Havengezicht met vele schepen, doek 80x100 cm
Landschap met koeien onder bomen, doek 21,5x28,5 cm
Landschap met vee bij hek met knotwilg, doek 50x60 cm (bedoekt)
€ 100 - € 150372
4 muizen, ets 19,5x14,5 cm
Johan Meijer (1885-1970)
€ 100 - € 200373
Hollandse polder met mannen in bootjes en molens in de verte, doek 24x37 cm
€ 40 - € 80376 Monogram W de St, Vrouw bij hut op heide, paneel gedateerd 28-11-16, 23,5x32 cm
24 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
€ 50 - € 150350
Pruisische soldaten in winterlandschap houden zich schuil voor de vijand, olieverf op paneel in ajourgezaagde lijst, 11,5x15,5 cm
Onduidelijk monogram, Man, vrouw en kind bij huis, paneel ca. 1840, 38x29 cm
Gesigneerd Weber, havengezicht, doek 60x81 cm (schadeplekjes in doek)€30 - € 50354
€ 200 - € 300370
€ 300 - € 500347
Christian Sell (1856-1925)
Gesigneerd J de Waardt, 20e eeuw, landschap met stal met paard, runderen, schapen en pluimvee, doek 61x81 cm
€ 200 - € 400
Anoniem, gezicht over zee bij avondstemming, doek 40x80 cm€
Johannes Akkeringa (1861-1947)
EAMESRAY&CHARLES
1912-1988)(1907-1978.
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 25
met de ‘lounge-chair’, volledig gerestaureerd en dus in uitmuntende staat. Welkom op de kijkdagen om te komen kijken naar kavel 3150, wellicht vind u ook de bijzettafeltjes erbij passen welke ook van het beroemde ontwerp duo komt, kavel 3116…
Twee van de meest beroemde ontwerpers werden geboren in respectievelijk St. Louis, Missouri, en Sacramento, Californië. Charles studeerde architectuur en ontwierp in samenwerking met verschillende partners meerdere huizen en kerken. Ray studeerde onder andere schilderkunst bij de Duitse kunstenaar Hans Hoffman. De samenwerking tussen Charles en Ray begon in 1940. Ze trouwden in 1941. De kunde van Charles uitte zich in het analytische en technische denken, waarbij Ray’s haar talenten voor kleur, vorm en verhoudingen perfect aansloten bij Charles. Dit resulteerde in vele beroemde ontwerpen, met name in de meubelindustrie. Ze experimenteerden met multiplex wat ze driedimensionaal vervormden in toonaangevende meubelvormen. Een latere samenwerking begon met Herman Miller die hun ontwerpen verkocht in de Verenigde Staten, waaronder de beroemde Lounge Chair met ottoman. Een rondreis van Willi Fehlbaum, de oprichter van Vitra, liet hem kennismaken met de Lounge Chair. Hij vroeg een licentieovereenkomst aan om deze stoel ook te mogen produceren in Europa, zijnde onder de indruk van de nieuwe techniek en de organische vormgeving.. Deze samenwerking resulteerde in een goede vriendschap tussen de twee families met vele baanbrekende meubelontwerpen als gevolg. Het omvangrijke oeuvre van Charles en Ray Eames wordt tot op de dag van vandaag nog verkocht door de bedrijven Herman Miller en Vitra. Ondanks dat de samenwerking gestopt was in 1984, heerst er nog steeds een vriendschappelijke relatie tussen de twee bedrijven. Ook hebben ze afzonderlijk van elkaar hoge doelen ten gunste van het klimaat gesteld waar ze al tientallen jaren mee bezig zijn maar de laatste 10 jaar in een Graagstroomversnelling.latenwijukennismaken
26 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN Industrieweg Oost 7c 6662 NE Elst 0481 - 74 60 10 info@ro-wi.nl www.ro-wi.nl JOUW PARTNER ALS HET GAAT OM DRUKWERK, PRINTWERK, SIGNING, KLEDING EN RELATIEGESCHENKEN. WIJ ZIJN FLEXIBEL EN SNEL ZONDER DAT ER KWALITEIT VERLOREN GAAT.
Stilleven met vaas bloemen in vaas, gemberpotje en schaal met fruit, doek gedateerd 1996, 100x80 cm
Big Bang II, paneel gedateerd 2022, 60x60 cm
€ 30 - € 60402
Ducatus Brabantiae Nova Tabula ca. 1720, 58x48 cm, buitenmaat 81x71 cm
Groep wilde eenden langs waterkant getiteld Mallard Duck, Lithografie genummerd 45, John James Audubon 1785-1851, engraved printed and coloured by R Havell 1834, J.J. Audubon, 64x95 cm afmeting buitenzijde is 89x120 cm
Jan Cremer (1940-)
€ 150 - € 250413
Hollandse School (eind 19e/begin 20e eeuw), De zieke vrouw, naar Jan Steen, olieverf op doek, 75x63 cm
€ 100 - € 150399
€ 100 - € 150400
Anoniem, poserende heer met bloemen, fruit en klimop, paneel ca. 1900, buitenmaat 128x97 cm
€ 100 - € 200429
Thijs Hanekamp (1954-)
Theo van der Horst (1921-2003)
Eugène Jacques Willem Quanjel (18971998)
€ 80 - € 120406
Arbeiders met ossenkar in bergachtig landschap, doek 80x80 cm
€ 100 - € 150398
€ 100 - € 200420
€ 200 - € 300392
Stilleven met appels, geemailleerde kan en blikken voorraadtrommel, doek verso gedateerd 1945, 50x40 cm
€ 50 - € 100407
€ 80 - € 120404
€ 80 - € 120396
Nikolas Visscher (1618-1709)
€ 100 - € 200412
Maurits Cornelis Escher (1898-1972)
€ 100 - € 200427 Boslaantje vermoedelijk omgeving Bergen, doek 52x39 cm
Vlinders, houtsnede op rijstpapier, juni 1950, eigen druk, afbeelding is 27x25 cm, rand van papier heeft schade
€ 100 - € 200391
Herbert Zangs (1924-2003)
€ 150 - € 250423
Seb 3, kleurenlitho gedateerd 1971, 17/100, 50x50 cm
€ 50 - € 100
Arbeider met hooivork, doek gedateerd 1984, 100x100 cm
Helmut Sundhaussen (1935-2018)
Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe (1937-)
Surrealistisch landschap met figuren en dieren, doek 26x64 cm
Thijs Hanekamp (1954-)
Johann Baptist Homann (1664-1724)
€ 400 - € 600430
Wandelaar in landschap, doek gedateerd 1971, 100x134 cm
€ 50 - € 100
€ 80 - € 120395
Jan Cremer (1940-)
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 27
€ 200 - € 400397
Oude kleurenlitho in lijst Tulipes Anémones Jacynthes et Giroeflée, buitenmaat 69x82 cm
€ 600 - € 900
Jan van der Meer (1942-)
Tulpen, kleurenlitho uit 1991, 45/70, 47x62 cm
Hollandse lente, kleurenlitho uit 1975, 56/80, 78x56,5 cm
Man, vrouw, baby en vredesduif, doek gedateerd 1973, 105x110 cm
€ 30 - € 60401
416 Oude kleurenlitho in lijst Camélias Chrysentemes et Oranges, buitenmaat 69x82 cm
Herbert Zangs (1924-2003)
Wandelende vrouwen in landschap, doek gedateerd 1988, 100x160 cm
€ 300 - € 600393
415 Anoniem, compositie zonder titel, kleurenlitho gedateerd 1992, 120/200, 73x54 cm
Lonely Red Square, paneel gedateerd 2022, 60x60 cm
€ 80 - € 120405
411 Topografisch kaart, Hollandiae Meridionalis Pars I, Constinens Novissimam, Delflandiae, Schielandiae doro Stepanum Swart, 45x55 cm, buitenmaat 69x79 cm
€ 200 - € 400432
On the watersite, kleurenlitho uit 1973, 1/80, 52x66 cm
Compositie met vrouw en dier, gouache met crayon, 37x64 cm, buitenmaat 63x89 cm
€ 1.000 - € 2.000419
€ 100 - € 150428
Compositie met golfkarton en tape, 57x42 cm, buitenmaat 74x54 cm
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)
3dinsdag 27 september 2022
Klaas Wiedijk (1953-)
€ 200 - € 400426
Dirk Filarski (1885-1964)
Onduidelijk gesigneerd, religieus drieluik naar Jan Toorop, kleurenlitho 79x94 cm
Jelle Otter (1925-2012)
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)
Man met verrekijker en vrouw, doek gedateerd 1988, 145x75 cm
Barcode compositie, paneel gedateerd 2022, 60x60 cm
€ 100 - € 200390
Compositie met kat en zonnebloem, zeefdruk op textiel in fraaie lijst met glas ervoor, 3/250, gedateerd 1998, buitenmaat 101x136 cm
Anoniem, stadsgezicht, acryl op papier of board, 32x48 cm
€ 150 - € 250422
€ 180 - € 220431
Anoniem, rustende figuren in hootijd, op achterzijde sticker P of F Wens, Hooijtijd, paneel ca. 1850, 31,5x41 cm
€ 100 - € 200424
€ 50 - € 100418
Jan Damme (1894-1962)
Anton Heyboer (1924-2005)
Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo) (1922-2010)
€ 50 - € 100
Compositie, abstact, zonder titel, acryl op papier ca. 1980, 104x77 cm, buitenmaat 128x98 cm. Met certificaat van echtheid opgemaakt door Galerie Rottloff, Karlsruhe
€ 1.000 - € 1.500414
De wereld op zijn kop, doek gedateerd 1993, 115x120 cm
Achterzijde titel "Bij blijven", acryl op doek gedateerd 1994, 100x70 cm
Nachtwacht, Het uitrukken van de schutterij onder kapitein Frans Banning Cocq en luitenant Willem van Ruytenburg, paneel gedateerd 2006, 104x130 cn
Compositie met geometrische patronen, kleurenlitho ca. 1972, HC, 50x50 cm
Thijs Hanekamp (1954-)
€ 20 - € 40
€ 200 - € 400409
Stadsgezicht met auto's, Boulevard Michel Parijs, board 122x122 cm, buitenmaat 136x136 cm
€ 100 - € 200421
Topografische kaart, Brabantiae Ducatus cum adjacentibus Provinciis ca. 1690, 60x50 cm, buitenmaat 83x73 cm
€ 100 - € 200425
Stadsgezicht, doek 40x50 cm
Jan Cremer (1940-)
Stilleven met Aronskelk, doek 76x61 cm
€ 30 - € 60403
Elske Brehler (1943-)
€ 100 - € 200394
Compositie met boom en vogel, doek achterzijde gedateerd 1982, 200x95 cm
€ 50 - € 100
Onduidelijk gesigneerd, markt te Indonesië, board 60x80 cm, buitenmaat 87x107 cm
Antoon Markus (1870-1955)
Stilleven met paddestoelen in herfstsferen, rechts gesigneerd met datum 30-09-1944, achterzijde Markus nummer 1501, 30x40 cm
Anoniem, poserende vrouw met klederdrachtmuts, maroufle 35x26 cm
Gesigneerd J Kwak, schepen op rustige zee met dorp aan horizon, doek gedateerd 1929, 18x24 cm (gaatje in doek)
Vrouw bij boerenschuur, doek 46x66 cm
Gesigneerd A Wolff, portret van een man met molensteenkraag, paneel ca. 1900, 40x30 cm
€ 80 - € 120433
Onduidelijk gesigneerd, geestelijke en een man met bontmantel voor venster, paneel laat 19e eeuw, 32x38 cm
€ 100 - € 150477
€ 40 - € 80
4dinsdag 27 september 2022 Schilderijen, kunst Veiling september 2022
Gesigneerd J de Herder, 2 pendant olieverfschilderijen met herder met kudde schapen in winter en herfst, paneel per stuk buitenmaat 30x40 cm
€ 30 - € 60462
Stilleven met tinnen klepkan, dekselpotje, mes en schaal met uien, paneel 24x30 cm
Familie 13x10 cm, roulette, 15,5x11 cm en misdruk van roulette 20x15 cm, 3 maal houtsnede (geen lijst)
Gesigneerd J le Mayeur, danseres Indonesië, aquarel 37x27 cm
€ 40 - € 80480
Gezicht op kasteel, aquarel 31x42 cm
€ 20 - € 40444
454 Anoniem, zomers stadsbeeld met rustende fruitverkoper, doek 50x70 cm
€ 300 - € 500
Gesigneerd Clément Boyer, Saint Honorat klooster te Lerins (Lérins Abbey), olieverf op paneel, 19x27 cm
€ 40 - € 80452
Gesigneerd Casari, aangemeerde zeilboot op meer, doek 40x31 cm (craquele)€30 - € 60435
Anoniem, gezicht op Dordrecht, paneel 28x39 cm
Gesigneerd J G Westers, Landschap met bomen, board 25x35 cm
€ 30 - € 60471
€ 100 - € 200
€ 40 - € 80448
Gesigneerd H Reuter, schip in de branding, paneel 34x45 cm
€ 40 - € 80467
Gesigneerd J le Mayeur, danseres Indonesië, aquarel 35x26 cm
€ 20 - € 40478
€ 80 - € 120
Bedelaar met meisje in voorportaal van kerk,geïnspireerd op werken van Pieter de Hoogh, was tevens leermeester van Jacob Maris, tekening met aquarel, 19,5x21,5 cm Johannes Anthonie Balthazar Stroebel (1821-1905)
Hollands winters landschap met schaatsende figuren bij molen en koek en zopie met Hollandse vlag, paneel 30x40 cm
Gesigneerd Freze, rustende boer, doek 34x41 cm
€ 40 - € 80481
Jan van der Meer (1942-)
Napoleon steekt de Alpen over, ook bekend als Napoleon bij de Sint Bernardpas, kopie naar Jacques-Louis David, paneel 60x50 cm
€ 80 - € 120
€ 50 - € 100449
Roelant Roghman (1627-1692)
€ 30 - € 60457
€ 50 - € 100439
Hollands winters landschap met ijspret bij molen, vele figuren op het ijs en een koek en zopie, paneel 50x70 cm (geen lijst)
€ 50 - € 100459
Landschap met figuren, doek 50x65 cm
€ 100 - € 150476
€ 50 - € 100445
Johan Dijkstra (1896-1978)
€ 50 - € 100441
Boerenerf met kippen en openstaande poort, aquarel 27x37 cm
Jan van der Meer (1942-)
€ 40 - € 80440
€ 50 - € 100451
€ 100 - € 200437
Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met Keulse kan en citrusvruchten, paneel 42,5x33 cm
€ 50 - € 100442
Gesigneerd P C de Leth, vrouwen in keuken bij het licht van een olielampje, doek naar oude meester, 50x60 cm
€ 50 - € 100472
€ 30 - € 60466
Hans Habraken (1946-)
€ 20 - € 40446
Landschap met bomen langs water, doek 40x50 cm
28 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Gesigneerd P de Voigt, stilleven met vaas bloemen en mand fruit, doek gedateerd 1979, 55x40 cm
Gestrande Stardust op het strand van 's Gravenzande op 9 januari 1976, paneel 41x51 cm
€ 50 - € 100436
€ 40 - € 80443
€ 50 - € 100465
Piet Rackwitsz (1892-1968)
Anoniem, 2 koeien aan beekje, doek 32x46 cm
€ 50 - € 100
Arthur Haeghebaert (1876-1942)
€ 80 - € 120464
€ 50 - € 100475
Herman Hiensch (1912-1968)
€ 100 - € 200469
€ 20 - € 40473 Jos Lemmens, clown, board uit 1998, 14x22 cm
€ 50 - € 100461
Jan van der Meer (1942-)
Winters landschap met vrouw in arrenslee getrokken door paard, paneel 40x50 cm
Anoniem, wanddecoratie naar oude meester, strom op zee, doek 49x56 cm
Aerckel, gravure, 12x20 cm, buitenmaat 54x64 cm
Onduidelijk monogram, ruwe zee met figuren met bootjes, doek gedateerd 1903, 48x35 cm
€ 150 - € 250463
Jan van der Meer (1942-)
Anoniem, boer aan tafel bij venster, aquarel 50x35 cm
€ 30 - € 60470
Albert Torringa (1886-1963)
Gesigneerd Klinkenberg, stadsgezicht met huizen aan de gracht, vermoedelijk Amsterdam, studietekening met witkrijt, 15x21 cm
€ 100 - € 200468
€ 50 - € 100479
Portret van een vrouw met molensteenkraag, paneel, ovaal, inclusief lijst 62x52 cm
€ 50 - € 100447
Bloemstilleven, board, 50x40 cm
Anoniem, naar Lois Apol, winters stadsgezicht, doek 42x61 cm
Gesigneerd J W de Gruyter, platbodems op volle zee, doek 40x60 cm
Jan van der Meer (1942-)
€ 30 - € 60455
456 Gezicht op Brabants dorp, doek 40x50 cm
Gesigneerd Keyser, eendenfamilie aan de waterkant, paneel 14x18 cm
Victor Wagemaekers (1876-1953)
Gesigneerd H Woolley, vrouw aan spinnewiel met binnenkomend kind met pop op haar arm,aquarel gedateerd 1878, 45x35 cm
Jan van der Meer (1942-)
€ 30 - € 60438
Onduidelijk gesigneerd, kalfjes bij hek aan water, doek 30x40 cm
€ 20 - € 40474
€ 30 - € 60434
Onduidelijk monogram, figuren aan watertje bij huis, aquarel gedateerd 1851, 17x20,5 cm
Kees Meyer (1913-2009)
453 Vrouw bij Noord Hollandse boerderij met bloesem in de fruitbomen, doek 40x80 cm
Anoniem, tafereel onder kap van een boerderij, maroufle 42x53 cm
M EsChEr
Maurits Cornelis Escher werd op 17 juni 1898 in Leeuwarden geborden als zoon van een waterbouwkundig ingenieur. De familie bewoonde een pand in de Grote Kerkstraat te Leeuwarden, een deel van het voormalige paleis van prinses Maria Louise van Hessen-Kassel, waarin nu het museum Princessehof gevestigd is. Maurits groeide uit tot een zeer getalenteerde kunstenaar die bekend werd om zijn houtsneden, houtgravures en lithografieën, waarin hij vaak speelde met wiskundige principes. Zijn gravures verbeelden vaak onmogelijke constructies. De uit Duitsland stammende familie telde intellectuelen en kunstenaars zoals Eschers jongere neef de componist Rudolf Escher. Binnen het gezin werd hij Mauk genoemd. In 1903 verhuisde de familie naar Arnhem, waar Escher de HBS volgde. Na het verlaten van de school in 1922 reisde Escher regelmatig en graag naar Spanje en vooral Italië, waar hij de Zwitsers-Russische Jetta Umiker ontmoette, met wie hij in 1924 trouwde en drie zoons kreeg. Escher en zijn vrouw vestigden zich in Rome tot in 1935, toen het regime van Mussolini voor Escher onaanvaardbaar werd verhuisde de familie naar Zwitserland. Op 20 februari 1941 ging het gezin Escher terug naar Nederland en verhuisde naar Baarn. Tijdens zijn wandelingen door de bossen bij Baarn ontstonden de ideeën voor zijn werken Drie Werelden, Modderplas en Rimpeling. Escher overleed op 27 maart 1972 op 73-jarige leeftijd in Hilversum en werd begraven in Baarn.
€ 80 - € 120485
€ 100 - € 150489
Gemberpot met bloemen, board 39x37 cm (divers schade)
Antoon Markus (1870-1955)
30 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Onduidelijk gesigneerd, compositie met kittens, doek 51x61 cm
€ 50 - € 100496
Onduidelijk gesigneerd, wandelaars langs de Seine, doek 50x70 cm
Straatje met vrouw en kippen, potloodtekening gedateerd 1900, 23x30 cm, Markus heeft dit in Damme België gemaakt, daar had hij rond 1900 een atelier.
Heinz Jürgen Menzinger (1943-)
Heidegezicht, atelierstempel, aquarel met potloodtekening 17x27 cm
€ 80 - € 120
Antoon Markus (1870-1955)
Felix Labisse (1905-1982)
Ingelijste topografische kaart van het bisdom Utrecht, vervaardiger Evert Simonsz Hamersveltcartograaf Balthasar Florisz van Berckenrode, situatie ca. 1650, 37x48 cm, incl. lijst totaal 61,5x72 cm € 100 - € 150511
Antoon Markus (1870-1955)
5dinsdag 27 september 2022 Schilderijen, kunst
Gesigneerd J van Lint, vrouw bij hek bij tuin, doek 45x60 cm
€ 80 - € 120
Gesigneerd Bogman, Hermanus Charles Christiaan 1861-1921, Boer met koeien op landweg, doek 45x60 cm
Gesigneerd W Roessler, Duitse man met pijp, paneel 25x19 cm
Compositie zonder titel, crayon gedateerd 1984, 16x30 cm
€ 50 - € 100487
Stilleven met flessen, paneel 50x60 cm
Compositie zonder titel, crayon gedateerd 1986, 30x16 cm
Onduidelijk gesigneerd, gezicht op stad met huizen en molen bij werf, doek 51x70 cm
€ 100 - € 200
€ 30 - € 50517
€ 50 - € 100
Ingelijste topografische kaart van de VII provincies Nederland/België, door Christophoro Weigelio, situatie ca. 1700, 27x34 cm, incl. lijst totaal 57x62 cm
€ 50 - € 100
Landschap met knotwilgen, achterzijde notitie "De Wilgen", Markusnummer 3976, doek gedateerd 1930, 40x60 cm
€ 100 - € 200497
Anoniem, portret van Aaron Elkan ( geb.1826 te Venlo, overleden 1907 te Viersen, hij was de oprichter van Viersener Papierfabrik Elkan) op de leeftijd van 76 jaar, geschilderd in 1903 te Viersen, Duitsland, doek, 60x50 cm. Schilderij staat afgebeeld in boek "Rintgen im Wandel der Zeiten, Unveröffentlichte Fotos ab 1890, blz 121
€ 30 - € 60493
Theo Wolvecamp (1925-1992)
Antoon Markus (1870-1955)
Compositie zonder titel, crayon gedateerd 1985, 30x16 cm
Ernest Filliard (1868-1923)
€ 100 - € 150488
€ 80 - € 120484
€ 80 - € 120490
30 - € 60509
Anoniem, stilleven met fruit naar oude meester, maroufle 20e eeuw, 60x50 cm in een klassieke goudkleurige lijst, buitenmaat 80x70 cm
€ 50 - € 100
€ 100 - € 150523
€ 50 - € 100
Anoniem, landschap met vergezicht met ruine, paneel 19e eeuw, 13x19 cm
Antoon Markus (1870-1955)
Théophile de Bock (1851-1914)
Landschap, studietekening gedateerd 1909, 27x37 cm
€ 100 - € 150516 Anoniem, gezellig onderonsje tussen man en 2 vrouwen, paneel 20x27 cm (paneel restauratie)
Gesigneerd v Leeuwen, H, figuren in kerkinterieur, doek 50,5x40,5 cm€
De Klarenbeek, studietekening uit 1928, 26x34 cm
Gesigneerd Lehman-Leonhard, W, vrolijk onderonsje tussen vrouw en 2 mannen, paneel 33x24 cm
€ 100 - € 150522
Gesigneerd Keyser, eendenfamilie aan de waterkant, paneel 24x30 cm
40 - € 80
€ 40 - € 80518
€ 400 - € 600
€ 100 - € 150520 Cancan danseres, crayon 40x37 cm
Heidegezicht, mogelijk Wolfheze, doek gedateerd 1945, 46x64 cm
Theo Wolvecamp (1925-1992)
€ 50 - € 100512 Ingelijste topografische kaart, Nauwkeurige kaart van het oude Nederland en eenige aangrenzende gewesten te Amsterdam by Isaak Tirion, situatie rond het jaar 1000, 29x35 cm, incl. lijst totaal 57x62 cm € 100 - € 150513
Landschap met boerderij, studietekening gedateerd 1947, 28x37 cm
€ 40 - € 80494
Monogram C Ackermann (geb. 1915), Stilleven met schaal, kan en eieren, board 13x18 cm
€ 30 - € 60495
Huisinterieur met brandende kachel, doek 50x40 cm
Anton Heyboer (1924-2005)
€ 20 - € 40483
Gesigneerd Erich Rüppel, venster met hyacinten en uitzicht op de alpen, achterzijde titel Frühlingsmorgen, paneel gedateerd 1944, 60x50 cm
Antoon Markus (1870-1955)
Anton Heyboer (1924-2005)
Gesigneerd T Wildner, Vrouwen in steeg, paneel 65x50 cm
€ 80 - € 120525 Veiling september
Henk Poeder (1964-)
Theo Wolvecamp (1925-1992)
Map met 25 diverse studietekeningen en aquarellen
€ 40 - € 80514 Monogram AK, man en vrouw in straatbeeld, paneel 30,5x20,5 cm€ 30 - € 60515 Compositie met vrouwen, kleurenlitho 94/100, 44x32 cm
€ 80 - € 120
€ 100 - € 150486
€ 100 - € 150521
Ingelijste topografische kaart van Die Grafschaft Flandern, situatie ca. 1700, 27x35 cm, incl. lijst totaal 57x62 cm
Kip, doek 24x18 cm
€ 100 - € 150510
€ 100 - € 150524 Kip, crayon, 28x19 cm
€ 30 - € 60482
Compositie met attributen, vroeg werk van Antoon, gedateerd 5 augustus 1898, 34x49 cm
€ 30 - € 60519
Vrouw met kar op zandpad bij dorp met molen en kerk, doek 61x51 cm
Gesigneerd J van de Linde, vrouw met kudde schapen op pad door bos, doek 41x55 cm, buitenmaat 61x76 cm€
Anton Heyboer (1924-2005)
€ 50 - € 100
Antoon Markus (1870-1955)
Anoniem, binnenplaats bij huis met hok en emmer, maroufle 23x29 cm
Antoon Markus (1870-1955)
€ 30 - € 60491
2022
€ 30 - € 60492
Gesigneerd C Ackermann (geb. 1915), Stilleven met koperen pan, Keulse kan en uien, board 13x18 cm
Monogram AR, stilleven maar oude meester, paneel 40x50 cm
€ 100 - € 150546
€ 80 - € 120529
Wim van Aken (1933-2015)
Botters voor de kust van Scheveningen met het binnenhalen van de vangst. Links 4 vrouwen die blij zijn dat hun mannen weer heelhuids terug gekeerd zijn van de zee, die geeft en neemt, doek 18x24 cm Juriaen Marinus van Beek (1879-1965)
€ 20 - € 40562
Jan van der Meer (1942-)
6dinsdag 27 september 2022 Schilderijen, kunst Veiling september 2022
Anthon Gerhard Alex, van Rappard (1858-1892)
Siep van den Berg (1913-1998)
De stier, kopie naar werk van Paulus Potter dat hij gemaakt heeft in 1647. Het origineel hangt in het Mauritshuis te Den Haag, paneel 40x50 cm
Herman Romijn (1892-1959)
€ 50 - € 100537
€ 50 - € 100547
€ 80 - € 120528
Compositie met vlakken, collage uit 1984, 22x13 cm
20 - € 40555
Ned. Herv. Kerk te Heelsum, "Kerk op de berg", aquarel 23x30 cm
Hollands landschap met vrouw bij hek met koeien en schapen, paneel 38x51 cm
€ 80 - € 120544
Winters landschap, aquarel 22x30 cm
€ 20 - € 40556
€ 50 - € 100561
Atelierstempel, niet gesigneerd, interieur van een wasserij, aquarel 31x42 cm
Onduidelijk gesigneerd, Duitse man met pijp, paneel 40x35 cm
€ 40 - € 80549
€ 50 - € 100536 Molen aan de Molenweg te Oosterbeek, aquarel 23x31 cm
Gesigneerd J Webb, vissers voor het havenhoofd, ovaal paneel naar oude meester, buitenmaat 35x40 cm
€ 50 - € 100552
Jan van der Meer (1942-)
Hollands landschap met rustend vee bij knotwilg, paneel 50x60 cm
Anton Heyboer (1924-2005)
Monogram MM, mogelijk Mathijs Maris, koets met paarden in de winter, ovaal crayon 17x12 cm
€ 40 - € 80564
€ 40 - € 80560
Onduidelijk gesigneerd, schaal met viooltjes, doek 30x40 cm
€ 25 - € 50533
Xeno Munninghoff (1873-1944)
€ 50 - € 100534
Gesigneerd Prof. Elettro, Stadsgezicht, mogelijk Alassio, doek 30x20 cm€
Onduidelijk gesigneerd, gezicht op huizen aan de kust met olijfbomen, doek 33x42 cm
€ 20 - € 40557
Jan van der Meer (1942-)
Stadsgezicht met huizen, aquarel gedateerd 1973, 28x43 cm in een klassieke goudkleurige lijst, 68x78 cm
Jan van der Meer (1942-) € 40 - € 80568
€ 100 - € 150550
Anton Heyboer (1924-2005)
Anoniem, portret van een heer in goudkleurige lijst, doek 39x29 cm€
Arnout van Gilst (1898-1981)
€ 100 - € 150540
Gesigneerd E Klaassen, gemberpotje met bloemen, doek 40x50 cm
Onduidelijk gesigneerd, oude schepen in de haven, doek 60x50 cm
Jan van der Meer (1942-) € 50 - € 100570
€ 120 - € 180554
Xeno Munninghoff (1873-1944)
Xeno Munninghoff (1873-1944)
€ 40 - € 80542 Gesigneerd W Hoy, Stilleven met vaasje rozen, paneel 18x13 cm
€ 40 - € 80553
€ 20 - € 40572
Siep van den Berg (1913-1998)
Antoon Markus (1870-1955)
€ 80 - € 120548
2 ingelijste studietekeningen van koeien, monogram en potloodtekeningtoegeschreven,13,5x23cmper stuk
Boerendeel met vrouw aan spinnenwiel, een spelend kind en rustende runderen, paneel 43x53 cm
20 - € 40
Hollands landschap met paard, koeien, schapen en boerin in weiland met molen aan de horizon, paneel 46x56 cm
€ 20 - € 40543
150 - € 250531
Olevano, Italiaans bergdorp, aquarel gedateerd 1931, 21x28 cm
Hendrik de Laat (1900-1980)
Jan van der Meer (1942-)
€ 80 - € 120526
Hollands landschap met vee bij hek bij knotwilg, paneel 26x46 cm
Onduidelijk gesigneerd, de Zuiderpoort te Zierikzee met ophaalbrug, aquarel 39x49 cm
Het huis aan de Oude Gracht te Amsterdam, ets uit 1921, II/XII, 39x30 cm
€ 100 - € 150532
Straatje te Elburg met vrouw en kind, aquarel 57x37 cm
Jan van der Meer (1942-)
€ 100 - € 150
Koeien in weiland aan meer, paneel 29x43 cm
Jan van der Meer (1942-)
€ 20 - € 40551
Theodoor van Hoytema (1863-1917)
Ploegende boeren, doek 41x77 cm
Zusters van Orthenpoort te Den Bosch, ets uit 1929, 39x49 cm, buitenmaat 60x69 cm
Clemens Briels (1946-)
€ 40 - € 80539 Gesigneerd Jac van Rossum, boerderij met vrouw en bok, paneel 23x34 cm
Kip, caryon 26x19 cm
Compositie met geometrische vormen, litho uit 1975, 22x13 cm
€ 50 - € 100541
€ 40 - € 60538 Winter in Limburg, kleurenlitho gedateerd 1996, 288/300m 52x35 cm
€ 20 - € 40558
Louis Franciscus Asperslagh (18931949)
Jan van der Meer (1942-) € 40 - € 80569
€ 30 - € 60530
Xeno Munninghoff (1873-1944)
Studietekening, Molen aan de Molenweg te Oosterbeek, potlood 13,5x21 cm
5 konijnen, litho 42x33 cm
€ 40 - € 80566
Jan van der Meer (1942-) € 40 - € 80571
€ 20 - € 40559
€ 20 - € 40563
Boerin met juk bij hek met koeien, schapen en kippen, paneel 46x56 cm
Xeno Munninghoff (1873-1944)
Stalinterieur met 2 paarden en man met pet, paneel 30x40 cm
Jan van der Meer (1942-) € 40 - € 80567
Franciscus Willem Helfferich (18711941)
Hollands landschap met molen en koeien met kalfje, paneel in klassieke lijst met ovaal passe partout, buitenmaat 52x62 cm
€ 40 - € 80565
Kar in bos, board 24x33 cm
Cancan danseres, crayon 29x20 cm
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 31
Naar Andy Warhol, Sam, kleurenlitho 70/100, buitenmaat 59x41 cm€
Gesigneerd Prof. Elettro, Stadsgezicht met figuren, Alassio, doek gedateerd 1962, 40x30 cm
Boer bij sloot bij de molens van Leidschendam, paneel 46x56 cm
€ 50 - € 100535 Boerderij, aquarel, 22x29 cm
Roodenburg, Hendrikus Elias (18951987)
32 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN 62 Koloniae stoel
Herberginterieur met figuren waaronder mannen met een spel, drinkende broeder en een handtastelijke oude man naar Jan Steen, paneel 40x50 cm
Rustende vrouw met hond en paard bij ruïne, naar oude meester, paneel 46x56 cm
Jan van der Meer (1942-)
Jan van der Meer (1942-)
€ 30 - € 60599
Landschap met gezicht op kasteel, board 19x28 cm
Arnout van Gilst (1898-1981)
€ 50 - € 100613
Landschap met boerderij met notitie Heelsum, aquarel met potloodtekening 29x40 cm
Onduidelijk gesingeerd AK, beek met uitmonding naar zee in bosrijke omgeving, paneel gedateerd 1931, 19x27 cm€40 - € 80609
2 werken van Ans Wortel, Beschenen door de zon of de schaduw, gemengde techniek uit 1978, buitenmaat 50x40 cm en Dat handje dat we voor de ander over hebben... kleurenlitho 126/150, buitenmaat 53x67 cm Ans Wortel (1929-1996)
Stilleven met flesjes vernis, doek 23x17 cm
Jan van der Meer (1942-)
Onduidelijk gesigneerd, Boer in bootje aan rietkraag bij boerderij, board 30x40 cm
Anoniem, winters landschap met vrouw op landweg, paneel 18x27 cm
Gesigneerd H Ronner, kitten, potloodtekening 23x22 cm
Het doktersbezoek naar Jan Steen, paneel 55x46 cm
Gesigneerd Jac van Rossum, zonnig voorjaar bij boerderij, achterzijde notitie Hoeve bij Wateringen Westland, doek 19x5x25,5 cm
€ 20 - € 40618
€ 100 - € 150595
Hollands landschap met roodbont koe en schapen bij knotwilg met aan de horizon een molen, paneel 38x53 cm
Jan van der Meer (1942-)
Onduidelijk gesigneerd, meisje bij deur van boerderij, 27x37 cm
Jan van der Meer (1942-)
Gezicht op Chanivaz, plaats aan het Meer van Genève, aquarel gedateerd 1952, 21,5x24 cm
Gezicht op dorp met kerk, doek 50x60 cm
€ 40 - € 80583
Onduidelijk gesigneerd, mogelijk Louis Soonius, bootjes in de haven, paneel 17x24 cm
Stadsgezicht Oudewater naar oude meester, paneel 40x50 cm
Jan van der Meer (1942-)
Jan van der Meer (1942-)
Jan van der Meer (1942-)
cm€ 20 - € 40617 Litho naar H van Meegeren, hertje, 45x29 cm
Vrolijk tafereel in bed naar Jan Steen, paneel 50x40 cm
Anoniem, Hollands landschap met vennetje, paneel 25x32 cm
€ 30 - € 60579
Paardenhoofd met 2 duifjes, paneel 40x32 cm
Jan van der Meer (1942-)
€ 80 - € 120596
Frans Anthonius de Haas (1921-2011)
Gesigneerd B Mulder, Winters landschap met herder met kudde schapen op weg naar de stal bij avond, doek 42x52 cm
€ 100 - € 200582
€ 100 - € 200575
Jan van der Meer (1942-)
Henk van Leeuwen (VO) (1890-1972)
Stilleven naar oude meester met Wanli schotel, fruit, tinnen schotel en een roemer met wijn, paneel 45x55 cm
€ 30 - € 60614
€ 40 - € 80587
Figuren in landschap aan rivier naar Romantische School, paneel 50x60 cm
Anoniem, Christus met kruis, grenenhouten paneel ca. 1900, 85x60 cm
Aris Knikker (1887-1962)
27 september 2022
€ 50 - € 100610
€ 50 - € 100590
€ 40 - € 80591
€ 30 - € 60
Heide bij Heelsum, aquarel met potloodtekening 29x40 cm
Jan van der Meer (1942-)
Arnold Hendrik Koning (1860-1945)
€ 30 - € 60592
Winters landschap met vele figuren op bevroren meer met koek en zopie, paneel 30x40 cm
Compositie zonder titel, zeefdruk 2/6, 52x38 cm
Onduidelijk gesigneerd, ezeltjes, litho 164/250, 35x50 cm
€ 40 - € 80577
€ 40 - € 80607
€ 50 - € 100
kunst
€ 80 - € 120580
€ 40 - € 80578
601 Hollands landschap met molen, doek 40x50 cm
€ 30 - € 60608
Gesigneerd B. Long, schaars gekleed vrouwelijk schoon, doek 60x49 cm€20 - € 40619
Onduidelijk gesigneerd, mogelijk Albert Bloch (1882-1961), zeilboot, studietekening 10x16 cm
Landschap met boerderijen, gouache, toegeschreven aan 22x29 cm
Dorus Arts (1901-1961)
€ 40 - € 80611
Jelle Otter (1925-2012)
Gesigneerd Wenckenhorst, straat met huizen met trapgevel, paneel 30,5x21 cm
€ 40 - € 80586
Anoniem, olieverf op paneel naar oude meester in een goudkleurige klassieke lijst, buitenmaat 52x47 cm
Figuren op perron in berglachtig landschap, aquarel met potlood, 23x30 cm
€ 50 - € 100602
Johanna Maria Lizette Wijtman van Soest (1911-1963)
€ 40 - € 80585
Monogram VD, studie van poserende naakte vrouwen, aquael met potloodtekening 30x22 cm
€ 30 - € 60584
€ 40 - € 80589
€ 50 - € 80606
€ 30 - € 60593
Peter Diem (1945-)
€ 50 - € 100
€ 30 - € 60
€ 20 - € 40615
€ 80 - € 120594
€ 30 - € 60612
Jan van der Meer (1942-)
Schilderijen, Veiling september 2022
Stalinterieur met paarden en man met hond, paneel 40x60 cm
€ 50 - € 100581
€ 100 - € 200574
2 lijsten met 4 voorstellingen van koeien, kleurenlitho's per voorstelling 30x24 cm, buitenmaat per stuk is 51x71 cm
De dronke meid naar een werk van Jan Steen, paneel 40x50 cm
Gesigneerd Dick den Hoed, Yorkshire Terriër, inkttekening gedateerd 1995, 32x32 cm, buitenmaat 64x64
Bloeiende clematis, doek gedateerd 1934, 44x52 cm
Anoniem, slapende Cupido, paneel 19e eeuw, 18x24 cm (krassen)
Carl Fahringer (1874-1952)
€ 20 - € 40616
€ 40 - € 80588
€ 30 - € 60604
Vrouw met paraplu, aquarel 34x23 cm
€ 20 - € 40576
€ 60 - € 90573
Jan van der Meer (1942-)
€ 50 - € 100598
€ 50 - € 100605
Caroline Koenders (1961-)
Hollands winters landschap met paard en wagen op bevroren meer bij molen, paneel 38x46 cm
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 33
dinsdag
Cornelia Baumann Hioolen (1885-1971)
Hollands landschap met dreigend weer boven molen, doek 50x70 cm (divers schade)
8dinsdag 27 september 2022
€ 50 - € 100624
€ 30 - € 60625
Gesigneerd Erich Rüppel, herder met kudde schapen, achterzijde titel Heimkehr, paneel 60x50 cm
€ 80 - € 120629 Stilleven met schildersattriburen, paneel 18x24 cm
Onduidelijk gesigneerd, stilleven met fruit, paneel 42x55 cm
€ 80 - € 120623
Anoniem, heren in interieur naar Stroebel, doek 46x64 cm
€ 20 - € 40620
€ 30 - € 60622
Monogram Wim Rubingh, haven van Deventer, aquarel 1989, 30x43 cm€30 - € 60621
2 portretten, potloodtekening uit 1983, buitenmaat lijst per stuk is 53x36 cm
34 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Gesigneerd v.d. Waler, interieur met rokende man en een hond, doek 60x50 cm
Gesigneerd Boonstra, botters op volle zee, doek 50x60 cm
€ 30 - € 60627
€ 30 - € 60626
€ 50 - € 100628
Henk Poeder (1964-)
Anoniem, stilleven met bloemen, doek 62x46 cm
Roseline Koener (1951-)
€ 40 - € 80630
Anoniem, bloemstilleven rozen met seringen, doek, 34x64 cm
Onduidelijk gesigneerd, vrouw met kaarslicht, paneel gedateerd 1909, 42x32 cm
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 35 109 Leger keukenwagen 59 Biedermeier fauteuil 1467 2 Oosterse stoelen 110 Oude koets / rijtuig 325 Floris Antzenius 145 Drents kabinet 282 Klokkenstel 4130 Pop met muziekdoos 298 Neuchattel consoleklok
1014
Theo van de Poel (1951-)
Anoniem, stilleven met aardewerken schaal met fruit, Keulse kan, kop en schotel en blauw vaasje met 2 tulpen, aquarel 48x63 cm -1029
Man, vrouw en meisje bij huis met hond en 2 paarden, naar oude meester, paneel 46x56 cm
Roodenburg, Hendrikus Elias (18951987) € 40 - € 801041
1022
Onduidelijk gesigneerd, Stadsgezicht met straatje en gezicht op de kerk, doek 30x24 cm
Jelle Otter (1925-2012)
€ 50 - € 1001005
Stilelven met vaasje bloemen, kom en citrusvruchten, paneel 33x43 cm
Jan van der Meer (1942-) € 50 - € 1001035
€ 40 - € 801036
Jan van der Meer (1942-)
2 wanddecoraties in lijst met zeilschepen, buitenmaat per stuk 64x75 cm
Jan van der Meer (1942-)
€ 50 - € 1001037
Romke Faber (1884-1953)
€ 50 - € 1001034
Tafereel van mensen met paarden bij ruine, paneel 55x65 cm
Brocante Timed Online Veiling september 2022
3 diverse wanddecoraties met voorstellingen van Indische dames, wo. 1 onduidelijk gesigneerd, 90x47, 84x53 en 58x43 cm
€ 50 - € 1001044
€ 50 - € 1001025
1vrijdag 9 september 2022
Kleurenlitho naar een schilderij van Sir Alma Tadema, The Vintage Festival, 37x86 cm in een klassieke lijst, buitenmaat 60x104 cm -1028
Aangemeerde boot, gouache met notitie Hoogkerk, 46x60 cm
€ 50 - € 1001043
Anoniem, poes met kittens op schilderspallet, crayon 47x32 cm -1040
Stalinterieur met 3 paarden, man en hond, paneel 49x59 cm
Gezicht op dorp aan meer met aangemeerde schepen, aquarel 36x53 cm
€ 150 - € 2501009
Havengezicht met blik op de kop van Zuid Rotterdam met kantoor van de Holland Amerika Lijn, litho, buitenmaat 59x81 cm
Onduidelijk gesigneerd, stadsgezicht met figuren en verkeersbord, crayon 45x55 cm
Ingelijste geografische en hydrografische kaart van de aardbol, van Henricus Hondius, herdruk 20e eeuw, 53x76 cm, incl. lijst totaal 81x103 cm
€ 40 - € 801017
Arbeider in de duinen, aquarel 29x25 cm
Graslei te Gent, ets uit 1927, 38x48 cm
1019 Gesigneerd J Cossaar, blauwe vaas met gele pioenrozen, aquarel 49x36€cm50 - € 100
Zeegezicht, aquarel gedateerd 1971, 34x38 cm
€ 50 - € 1001001
Jan van der Meer (1942-)
Han Schoorl (1939-2016)
€ 50 - € 1001000
€ 40 - € 801006
Onduidelijk gesigneerd, Vrouw, zittend op trap, doek 46x40 cm
€ 50 - € 1001010
Stalinterieur met 3 paarden, man en hond, paneel 52x72 cm
1026 Arbeiders bij loskraan aan kade bij stad met brug over rivier, doek 40x50 cm
Boerderij in landschap, achterzijde titel Friesland, aquarel gedateerd 1987, 35x48 cm
Karl Köhler (1914-1991)
Bloemstilleven in vaas met rozen, aquarel 52x75 cm
€ 40 - € 80
€ 50 - € 1001011
1020
Onduidelijke gesigneerd, Engels landschap met oversteek, doek ca. 1880, 83x125 cm, buitenmaat 102x144 cm
€ 50 - € 1001030
1015
Zaterdag 1 oktober 19.00 uur Sluiting Brocanteveiling
€ 50 - € 1001004
Stadsgezicht met figuren, board 38x45 cm
€ 100 - € 150
€ 40 - € 801021 Monogram H U, Compositie met figuren, gouache gedateerd 1974, 43x55€cm30 - € 60
Gesigneerd Ter Meulen, vrouw met geit op zandpad bij avond, doek 62x82 cm in een fraai goudkleurige klassieke lijst, buitenmaat 95x115 cm (wat schade verf)
€ 30 - € 60
Charles Petit (1863-1949)
Gesigneerd S Hagemann, Haven, gemengde techniek gedateerd 1932, 50x60 cm -
Jan van der Meer (1942-)
€ 50 - € 100
€ 40 - € 801038
Jan van der Meer (1942-)
€ 50 - € 100
Stilleven met bolchrysanten in koperen pot op perzisch kleedje, doek 80x60 cm
€ 80 - € 1201031
Gesigneerd Andre, Gezicht op Zaltbommel aan het water, doek 75x105,5 cm, incl. imposante bewerkte lijst 109,5x140 cm
L van (Hermanus Koekkoek jr.) Staaten (1839-1909)
Gesigneerd Stephan de Haan, Romantisch landschap naar oude meester, doek ca. 1960, 60x90 cm, buitenmaat 80x110 cm
€ 80 - € 1201018
Gesigneerd W van Kampen, Hollands landschap in winter met figuren op bevroren meer met standaardmolen en koek en zopie, doek 60x90 cm, buitenmaat 85x116 cm
€ 80 - € 1201023 Gesigneerd R Arati, Stadsgezicht Parijs, doek 38x46 cm -1024
€ 80 - € 1201027
Andre Verhorst (1889-1977)
2 oliverfschilderijen op paneel van figuren in landschap, per stuk buitenmaat 38x35 cm
Gesigneerd J L Lecluse, 20e eeuw, stilleven, doek 120x85 cm
Gesigneerd J van Rijsewijk, platbodems om meer bij stad, doek laat 20e eeuw, 60x90 cm in een baklijst, buitenmaat 77x107 cm
€ 200 - € 4001003
€ 50 - € 1001002
Harm Henrick Kamerlingh Onnes (18931985)
Paarden en ruiters bij stal, paneel 50x60 cm
1016
Anoniem, poserend meisje met roze strik in haar haar, 47x37 cm
Landschap met 3 reizigers te paard bij huis waar wat te drinken wordt aangeboden, paneel 49x59 cm
Landschap met gezicht op kerk aan rivier, doek 60x80 cm (craquele)
Gesigneerd H Mafs, Begonia op tafel onder boom, houtsnede 32x32 cm -1039
Willem den Ouden (1928-)
€ 150 - € 2501008
€ 150 - € 2001007
1012 Gravure van Jeruzalem in notenfineer lijst, 124x30 cm -1013
€ 50 - € 1001032
Bloemenmarkt aan haven, paneel 81x123 cm
€ 50 - € 1001033
Octave De Coninck (1894-1974) -1042
Jan van der Meer (1942-)
Hollandse driemaster op volle zee, paneel 46x56 cm
36 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Philippe Charles Louis Zilcken (18571930)
Onduidelijk gesigneerd, blauwe vaas met anemonen, doek 65x50 cm in een goudkleurige klassieke lijst, buitenmaat 88x70 cm
€ 30 - € 501059
Onduidelijk gesigneerd, botanische tuin met waterpartij, doek 30x24 cm -1088
€ 40 - € 801065
-1057 De afname van het kruis, litho 22x27 cm
€ 50 - € 1001077
Anoniem, interieur met drinkende broeders in de stijl van Adriaen van Ostade, doek 45x63 cm
€ 40 - € 801064
Compositie met huis en auto, kleurenlitho 2/17, 48x61 cm, buitenmaat 61x81 cm
Delftshaven Rotterdam, ets 30x70 cm
Gesigneerd Topunu, figuur met hoed en pijp, doek gedateerd Lviv 2003, 70x80 cm, verso doek met beschrijving
Han Schoorl (1939-2016)
Anoniem, Hollands landschap met koeien in de verte, board 33x48 cm
€ 80 - € 1201067 Anoniem, gevogelte in stal, doek ca. 1900, 54x65 cm
Onduidelijk gesigneerd, Winters landschap met boerderij, doek 50x70 cm
Anoniem, boerderij in bosrijke omgeging, doek 46x64 cm
Gesigneerd G Westermann, Compositie zonder titel, paneel 46x34 cm
Gesigneerd M Koch, Stilleven met plant, glazen fles en schotel, doek 56x72 cm
Karen Persson (1951-)
Robert Kruzdlo (1949-)
Onduidelijk gesigneerd, stilleven met olielamp, kan boeken en fluit, doek 60x50 cm
Compositie met figuren en vlag half stok, linksonder titel Manager gevraagd, tekening 19,5x7,5 cm, buitenmaat 43x22 cm
Jan van der Meer (1942-) -1092
€ 50 - € 1001061
€ 50 - € 1001054
Jan van der Meer (1942-)
€ 100 - € 1501068
Compositie met figuren, Plaza de toros de Fréjus, aquarel / tekening gedateerd 1964, 48x31 cm, buitenmaat 59x41 cm
Gesigneerd A J Waltman, Hollands landschap met boerderij aan meer, doek 40x70 cm
-1050
Gesigneerd Schiele, stilleven met vaas met klaprozen, doek 60x50 cm -1069
-1049
Jacoba Surie (1879-1970)
-1053
€ 40 - € 801063
Anoniem, herder met kudde schapen, doek 60x81 cm (gaatje in doek)€ 80 - € 1201087
Onduidelijk gesigneerd, mediterraans kustgezicht, doek 50x75 cm -1066 Hollands landschap met boerderij, doek 50x70 cm
Stadsgezicht met haven van Monster zoals het er uitzag in 1905, paneel 60x50 cm
Gesigneerd Dugan Kola, getiteld Hermafrodita, paneel gedateerd 2002, 76x29 cm -
€ 80 - € 1201070
Hans Landsaat (1935-)
-1052
€ 50 - € 1001045
Jan Toorop (1858-1928)
Jan van der Meer (1942-) -1071 Stilleven met aardewerken kannen, doek 53x73 cm
Gesigneerd van Noort, Hollands landschap in avondstemming, paneel 37x49 cm in een fraaie klassieke lijst, buitenmaat 62x75 cm
€ 50 - € 1001072
Eduard Flor (1925-2015)
Anoniem, Havengezicht in de stijl van Jongkind, doek 80x100 cm
Gesigneerd Huib Cosijn, Hollands landschap met koeien bij boerderij, doek 51x71 cm
€ 100 - € 2001081
€ 50 - € 1001060
€ 50 - € 1001086
2 lijsten met totaal 4 tekeningen met paarden uit 1983, buitenmaat per stuk is 55x45 cm
Vrouw met kind, pentekening 19,5x14 cm, buitenmaat 51x41 cm
€ 100 - € 1501079
1074 Anoniem, vrouw met koeien op landweg door bos, doek 75x55 cm (restauratie plekje)
Boer met boot door kassengebied bij Loosduinen met gezicht op de kerk, paneel 40x50 cm
€ 40 - € 801083
De Vischpoort te Harderwijk, kleurets uit 1932, 137/150, 30x25 cm
Gesigneerd Max Weber, landschap met weide in het voorjaar, doek 50x80 cm -1078
€ 100 - € 1501073
Hollands winters landschap met molen aan bevroren rivier met vele schaatsers op het ijs bij koek en zopie, paneel 50x90 cm
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 37
3 kleurenlitho's van Jan Toorop met religieuze voorstellingen van Christus Eucharisticus, 26x20 cm, Narcissus Poeticus, 24,5x21,5 cm en Madonna met kind, 27x22 cm
Gesigneerd Lindqvist, R, dorpsgezicht, doek 38x55 cm
€ 30 - € 601076
Gesigneerd Kees Vermeer, Boerderij aan water, doek 60x80 cm
€ 50 - € 1001075
Online Veiling september 2022
Robert Kruzdlo (1949-) -1055
Compositie met landschap, tekst, auto en 2 postzegels Frankrijk, mixed media, 4/15, 23x33 cm, buitenmaat 47x58 cm
€ 50 - € 1001084
€ 100 - € 1501080
Robert Kruzdlo (1949-)
Hendrik Gooijer (1941-2021)
Eduard Flor (1925-2015)
€ 80 - € 1201085
Onduidelijk gesigneerd, haven met schepen in Zuid Europees dorpje aan meer, doek 30x24 cm -1089
€ 50 - € 1001046
€ 30 - € 601058
Gesigneerd Neujean, stilleven met asters, paneel 40x30 cm
Onduidelijk gesigneerd, tuin met bloemen en standbeeld, doek 30x50 cm -1090
Gesigneerd Enneking, bomschuiten op zee bij dreigend weer, doek 60x50 cm
-1047
Anoniem, vrouw met dochters in interieur, doek 50x60 cm en gesigneerd G vd Laan, boten op open zee, aquarel 50x72 cm
€ 100 - € 2001082
Onduidelijk gesigneerd, lezende man, doek 18x13 cm
Roodenburg, Hendrikus Elias (18951987) -1091
2vrijdag 9 september 2022
Brocante Timed
Christian Snijder (1881-1943)
Compositie zonder titel, tekening gedateerd 1982, 16x13 cm, buitenmaat 51x41 cm
-1051
Anoniem, Stilleven met koperen ketel, Keulse kan, uien en prei, doek ca. 1880, 54x71 cm in een klassieke goudkleurige lijst, binnenmaat 72x54 cm, buitenmaat 81x99 cm
-1056
€ 40 - € 801062
Landschap met berken, achterzijde titel Heide bij Ede, aquarel gedateerd 1984, 35x48 cm
2 geweven ingelijste portretten van koning Leopold III van België en koningin Astrid, in eiken bewerkte lijst totaal 49x39 cm
€ 50 - € 100
Chris Hendrik Beekman (1187-1964)
Jan van der Meer (1942-)
Onduidelijk gesigneerd, Witte kerkje te Katwijk aan Zee, doek 30x24 cm€ 30 - € 601127
Monogram AvB, Hollands winters landschap met figuren op het ijs, paneel 13x18 cm -1136
Stadsgezicht, Marktplein Langestraat te 's Gravenzande zoals het er uitzag in 1974, paneel 50x70 cm
€ 40 - € 801104
Monogram AvB, figuren op het strand bij platbodems voor de kust van Scheveningen, paneel 13x18 cm -1132
€ 40 - € 801103
1111
€ 50 - € 100
€ 40 - € 80
€ 40 - € 801121
Monogram AvB, Winters landschap met figuren bij burcht, paneel 14,5x10,5 cm -1133
Topografische gravure van Utrecht, latere druk, 35x48 cm -
Stadsgezicht 's Gravenzande, Heerenstraat met politiebureau zoals het er in 1925 heeft uitgezien, paneel 46x56 cm
Jan van der Meer (1942-)
Onduidelijk gesigneerd, zandafgraving met figuren, doek 51x66 cm
Monogram AvB, zomerse dag op het strand met vele figuren, paneel 11x25 cm-1138
Stadsgezicht Naaldwijk met het Wilhelminaplein, paneel, 45x58 cm
Jan van der Meer (1942-) -1098
1117
Anoniem, schepen voor de kust, paneel naar oude meester, buitenmaat 47x57 cm
1110
Gesigneerd Mangold, landschap met kasteel, doek 44x41 cm
Monogram AvB, figuren in Parijs stadsbeeld bij reclamezuil, paneel 25x20 cm
€ 30 - € 601126
€ 20 - € 401125 Gesigneerd J. Israel, Wilhelmina park te Meppel, paneel 24x33 cm
Topografische gravure, Schieland en Krimper Waard, latere druk naar Tirion, 34x38 cm -
Gesigneerd Rozemarij, vrouwen bij standstoelen op het strand van Scheveningen, paneel 18x13 cm€ 50 - € 801129
Monogram AvB, ijsvogel op tak, paneel 15x10 cm -1134
€ 40 - € 801094
Onduidelijk gesigneerd, landschap met gezicht op de bergen, doek 50x60 cm
1112
Jan van der Meer (1942-) -1100
Gesigneerd N de Water, Stilleven met vaas bloemen, doek 60x50 cm -1114
€ 50 - € 1001122
Onduidelijk gesigneerd, krisallen vaas met bloemen in venster, board 50x60 cm
Gezicht op boerderij Cruys Brouck te Naaldwijk, paneel 46x56 cm
Anoniem, driemaster voor de kust, paneel naar oude meester, buitenmaat 47x57 cm
Topografische kaart: In 't jaer van t' leventich ende vijftien hondert ghebeurdet hier t' Schevelinghe op Alder-Heijligen dach 't zeewater... etc. etc. door G van Geffen, 35x52 cm, buitenmaat 66x81 cm € 50 - € 1001119
2 studietekeningen van poserend naakt, monogram, per stuk buitenmaat 72x52 cm
Onduidelijk gesigneerd, bosgezicht, doek 41x61 cm -1115
-1141
Gesigneerd Corelli, bloemstilleven, board, 70x30 cm -1108
1120 Voorjaar met koeien, schapen en eend met kuikens in de wei, paneel 40x60 cm
Monogram AvB, hoenders bij muur geïnspireerd op Albert Verhoesen, paneel 13x18 cm -1130
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met boot op de vaart en brug, paneel 24x36,5 cm
Jan van der Meer (1942-)
Boerin met kind bij kalf en kippen in tuin bij boerderij, paneel 30x40 cm
€ 50 - € 1001107
Monogram AvB, ooievaard met jongen op nest, doek 30,5x24,5 cm -1139
Jan van der Meer (1942-) -1096
Monogram AvB, meisje in witte kimono maar voorbeeld van G H Breitner, doek 25,5x20,5 cm
Stadsgezicht 's Gravenzande, vaartplein met bushalte met bus van de WSM met eindbestemming Den Haag, paneel 46x60 cm
-1140
38 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
1113
€ 30 - € 501123 Klassieke goudkleurige lijst, binnenmaat 61x51 cm, buitenmaat 86x76 cm€
3vrijdag 9 september 2022
Monogram AvB, Hollands landschap met koeien in weiland bij molens, paneel 16,5x21,5 cm
€ 50 - € 100
Gesigneerd S Heiman, 2 olieverfschilderijen, boer met kruiwagen, doek 30x24 cm en boerderij, doek 28x21 cm -1097
Onduidelijk gesigneerd, stilleven met fruit, doek naar oude meester, 51x41 cm
Golfer, kleurenlitho 11/70, 50x65 cm
€ 40 - € 801095
1116
Topografische kaart ZuydHollandia, 38x50 cm -
Jan van der Meer (1942-) -1099
19e eeuwse gravure Le Rivage Fertile naar P J Loutherboug, 43x54 cm, buitenmaat 64x74 cm
1118
2 wanddecoraties met 3 kelurgravures van Huys te Britten (Brittenburg) Katwijk, Arx Britannica 15x23 cm, De grondslag van het huis te Britten op de slinker syde van boven, 14x17 cm en Britannique 15x20 cm, grootste afmeting buitenzijde is 40x39 cm
€ 40 - € 80
Monogram AvB, koolmezen aan netje met pinda's, paneel 13x17,5 cm -1131
-1137
Stadsgezicht, Langestraat te 's Gravenzande, paneel 48x58 cm
Straatje met figuren, De Brak, dit is de steeg tussen de Langestraat en de Achterweg, paneel 47x36 cm
Stadsgezicht Langestraat - Marktplein te 's Gravenzande zoals het er uitzag in 1982, paneel 50x60 cm
€ 40 - € 801109
€ 50 - € 1001128
Monogram AvB, meeuw boven zee, paneel 10x15 cm -1135
€ 40 - € 801102
Aat Verhoog (1933-)
40 - € 801124
Gesigneerd Oostgijn, Nederland Hervormde Kerk te Wolfheze, litho of tekening 26x39 cm -1105 Oude kleurgravure, Gesigt op het Huys De Oranje Zaal, 32x44 cm, buitenmaat 54x68 cm -1106
Jan van der Meer (1942-) -1101
Jan van der Meer (1942-)
Jan van der Meer (1942-) -1093
Havenstraat omstreeks 1920 met zeilmakerijk, zakken, netten en touwhandel C Brinkman, paneel 47x37 cm
€ 100 - € 1501177
1159
€ 30 - € 601165
€ 50 - € 1001173
Stadsgezicht 's Gravenzande omstreeks 1975. Rechts politiebureau en marktplein, links schildersbedrijf van Baarzel, Brinkman Pakhuis / kantoor / winkel / woonhuis, Rabobank, Slagerij Rozenboom, Tabakwinkel van Baarzel en schoenenzaak van Dalen, paneel 50x70 cm
Gesigneerd Boogaard, Vrouw met oranje hoofddoek, doek 61x50 cm
cm€50
Boer met koe bij boerderij Olsthoorn te Schipluiden, paneel 30x40 cm
Gesigneerd Rahm, J, portret van man met pijp, paneel 21x15,5 cm
Anoniem, Hollands landschap naar oude meester, paneel 21x30 cm -1148
Stadsgezicht met de Hervormde Kerk van 's Gravenzande, gebouwd in 1238 door een geschenk van Gravin Machteld. Kerk is ingestort op 5 mei 1809, paneel 50x70 cm
-1174
Jan van der Meer (1942-)
Jan van der Meer (1942-)
1147
Compositie met titel So Many Heroes, ets uit 1985, oplage 1/50, 66x50 cm (geen lijst)
-1186
€ 40 - € 801150
Monogram AvB, Zomerse dag aan het strand met ijscokar met kinderen, paneel 20x29,5 cm
Jan van der Meer (1942-) -1164
Anoniem, 3 houtsnedes van Madonna met Kind, 47x22 cm en boeren taferelen, vermoedelijk Brabant, 2 werken voorzien van monogram N, 41x15 cm en 37x15 cm
4vrijdag 9 september 2022 Brocante Timed Online Veiling september 2022
-1172
Oud hekwerk met schuurtjes in landschap te Bronkhorst, tekening 48x33 cm
€ 50 - € 100
€ 100 - € 1501182
Onduidelijk gesigneerd map met 19 diverse aquarellen, per stuk 45x65 cm
Jan Schut (1950-)
Jan van der Meer (1942-) -1149
€ 20 - € 401183
-1184
Compositie met titel Placeof Birth,ets uit 1985, oplage 2/75, 99x50 cm (geen lijst)
Jan van der Meer (1942-)
-1143
Onduidelijk gesigneerd, vrouwen in het park op een zonnige dag, paneel 22x40 cm
Gesigneerd L. luc, olijfbomen in vruchtbaar landschap aan rotswand, doek 45x54 cm
€ 25 - € 501152
Wojciech Pakowski (1958-)
Gesigneerd Salanon, moerassig gebied aan boomgrens, doek gedateerd 1985, 53x72 cm
Gesigneerd Trix Verkade, Viooltjes, aquarel 28x23 cm
€ 30 - € 601153
€ 60 - € 1001170
-1144
Stadsgezicht met huizen aan gracht, naar oude meester, paneel 46x61 cm
-1142
Monogram AvB, Kinderen met hond aan de kustlijn, paneel 20x25 cm
Hollands landschap met molen aan de oever van een rivier, paneel 40x60 cm (geen lijst)
Gesigneerd Viktor Wasin, 4 aquarellen in lijst, grootste buitenmaat is 51x57 cm -
Gesigneerd G. Vollmer, landweg met dorp en berglandschap, crayon uit 1988, 29x35 cm -
Onduidelijk gesigneerd, 2 kleuren houtsnedes met voorstelling van figuren in landschap, Japan ca. 1900, per stuk 31x21 cm, buitenmaat 41x31 - € 1001157
€ 20 - € 40
2 wanddecoraties naar Hein Kever, buitenmaat per stuk 63x53 cm
Hendrik Gooijer (1941-2021)
Jan van der Meer (1942-) -
-1178 Map met 6 Aziatische beschilderingen op zijde, 37,5x23 cm, 2 Aziatische kleurenlitho's op papier, 40x27 cm, 9 Aziatische beschilderingen op zijde, 33x30 cm, bamboedecoratie op papier, 38x29 cm en 3 kleurenlitho's, getiteld De Ondergang en De Toekomst, gesigneerd A. de Saint-Gobin -1179
€ 50 - € 1001181
Onduidelijk gesigneerd, map met 7 diverse aquarellen, zonder titel, werken uit 1985, grootste is 75x50 cm (geen lijst)
Dode huismus, ets eigen druk 25/25, ovaal 13x18 cm
Gesigneerd D Dolphyn, straatje te Antwerpen, paneel 39,5x35 cm€
Gesigneerd De Haan, eendenfamilie aan de waterkant, doek 26x46 cm
1169 Oude kleurenlitho naar een schilderij van J Rossi in een klassieke lijst, buitenmaat 53x44 cm
1158
Karen Persson (1951-)
2x onduidelijk gesigneerd, naakte vrouwen wo. inkttekening, grootste buitenmaat 70x54 cm -1171
Jan van der Meer (1942-) -1160
Dick Stolwijk (1931-)
Boerderij van Louwen te Monster, paneel 30x40 cm
Jan van der Meer (1942-) -1146
€ 40 - € 801162
-1176 18 diverse, aquarel en tekeningen in een passe partout van buitenmaat 52x42 cm
Gesigneerd J van Dam, Beuk in bos, doek gedateerd 1922, 63x50 cm -
1168
€ 50 - € 1001155
-1175
1145
Guust Hens (1907-1976)
Gesigneerd van Eyk, haan met kippen, paneel 25x18 cm -1154
€ 40 - € 801156
Jan van der Meer (1942-) -1161
€ 30 - € 601151
Gesigneerd W. Houwijk, boerderij aan boomgrens, doek 39x49 cm
8 diverse werken / studies, aquarel en acryl op papier, ca. 50x70 cm (geen lijst)
Gesigneerd H. Marriot, landschap met decor van kerk, boten en riviergezicht, 44x29 cm -
Ruud van den Berg (1895-1980) -1166 Gesigneerd L Collet, Bomen aan een landweg in de Provence, aquarel gedateerd 1959, 41x55 cm
50 - € 100
Monogram AvB, winters landschap met vele figuren bij ophaalbrug en molen, geïnspireerd op Hendrick Avercamp, rond paneel in zwarte lijst, buitenmaat is 30 cm diameter
1167
Map met 9 stuks grafiek wo. Ruud v.d. Moosdijk en Ellis Alberg -1180 Keukenhof voorjaar 1955, originele poster, 93x63 cm
Topografische kaart van Grave, Vogelvluchtplattegrond opgenomen in "Toneel der Steden" van Joan Bleau, 43x53 cm (geen lijst)
1163 Portret van een meisje in het blauw, kopie naar Johannes Cornesz Versponck, doek 50x40 cm
Schapen met lammeren in de stal, paneel 30x40 cm
Wojciech Pakowski (1958-) -1185
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 39
40 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN 1033 Jan van der Meer 2178 Perzisch kleed 131 Biedermeier bonheur 116 Antieke piano 2113 Reliëf aardglobe 1233 Chesterfield bank 330 Leendert van der Vlist 296 Klassieke pendule 1425 Wandvitrinekastje
5vrijdag 9 september 2022 Brocante
Compositie met titel Dangerous Lands, ets uit 1985, oplage 2/75, 65x53,5 cm (geen lijst)
Robert Kruzdlo (1949-) -1223
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 41
Compositie met man, crayon gedateerd 1983, 107x70 cm (geen lijst)
Peggy Postma (1962-) -1227
Peggy Postma (1962-) -1229 Timed
Toenadering uit de liefdesserie, crayon uit 1996, 42x49 cm
Windzicht, mixed media uit 1990, 56x65 cm (geen lijst)
Compositie met man met hoed, crayon 70x50 cm (geen lijst)
Compositie met titel Three Important Things, ets uit 1984, oplage 9/50, 69x50 cm (geen lijst)
Hendrik Gooijer (1941-2021) -1203
Compositie zonder titel, gemegde techniek 1984, 100x65 cm (geen lijst) (scheuren)
Robert Kruzdlo (1949-) -1219
Robert Kruzdlo (1949-) -1220
Compositie met titel Schwarzfort, gemengde techniek, 86x61 cm (geen lijst)
Losgaan, mixed media uit 1190, 56x65 cm (geen lijst)
Marijke van Velzen (Unamore) (1942-) -1211
Lex Grote (1958-) -1207
Marijke van Velzen (Unamore) (1942-) -1201
Compositie met figuren en schaar, achterzijde titel Niet kunnen zeggen wat..., acryl op paier, gedateerd 1982, 75x55 cm (geen lijst)
Walter van Oel (1942-)
Compositie met titel Globus, gemengde techniek, 100x70 cm (geen lijst)
Jehoshua Rozenman (1955-)
Hendrik Gooijer (1941-2021) -1206
Compositie met vrouw crayon 69x48 cm (geen lijst)
Compositie met figuur en krant, mixed media 58x42 cm (geen lijst)
Jehoshua Rozenman (1955-) -1198
Compositie met man, crayon gedateerd 1982, 97x69 cm (geen lijst)
Robert Kruzdlo (1949-) -1221
Compositie met titel "Paysage with the Hero", ets uit 1989, oplage 21/50, 49,5x64 cm (geen lijst)
Wojciech Pakowski (1958-) -1189
Robert Kruzdlo (1949-) -1218
Marijke van Velzen (Unamore) (1942-) -1210
Compositie met duif, acryl op papier, 60x45 cm (geen lijst)
Compositie met figuur op stoel, acryl op papier gedateerd 1983, 110x89 cm
Robert Kruzdlo (1949-) -1226
Anoniem, Kopen is een kunst en Even kijken, 2 maal acryl op papier, per stuk 70x50 cm cm (geen lijst)
Marijke van Velzen (Unamore) (1942-) -1208
Compositie zonder titel, acryl op papier gedateerd 1988, 38x47 cm (geen lijst)
-1217
Onduidelijk gesigneerd, compositie zonder titel, acryl op papier, buitenmaat per stuk 80x60 cm (geen lijst) -1224
Compositie zonder titel, aquarel gedateerd 1985, 80x110 cm (geen lijst)
Marijke van Velzen (Unamore) (1942-) -1209
Compositie met titel "Paysage with the Hero", ets uit 1989, oplage 45/50, 49,5x64 cm (geen lijst)
Compositie zonder titel, mixed media met aquarel gedateerd 1985, 80x110 cm (geen lijst)
Compositie zonder titel, aquarel gedateerd 1985, 76x58 cm (geen lijst)
Compositie met titel Selfportrait with Wife, ets uit 1984, oplage 10/50, 69x50 cm (geen lijst)
-1199
Ben Wellerdieck (1946-) -1215
Karl Johnson -1196
Hendrik Gooijer (1941-2021) -1213
Compositie zonder titel, achterzijde notiti Portret Hendrik Gooijer, crayon uit 1988, 68x50 cm (geen lijst)
Robert Kruzdlo (1949-) -1222
Compositie met vulkaan, mixed media, 2luik, gedateerd 1984, samen 100x110 cm (geen lijst)
Jehoshua Rozenman (1955-) -1225
Compositie zonder titel, mixed media gedateerd 1985, 84x60 cm (geen lijst)
Online Veiling september 2022
Marijke van Velzen (Unamore) (1942-) -1212
Compositie zonder titel, aquarel en acryl op papier, gedateerd 1985, 58x84 cm
Marijke van Velzen (Unamore) (1942-) -1204
Peggy Postma (1962-) -1228
Compositie met titel Selfportrait with Wife, ets uit 1984, oplage 8/50, 69x50 cm (geen lijst)
Compositie met toetsenen persoon op bankje, crayon 70x50 cm (geen lijst)
Wojciech Pakowski (1958-) -1192
-1200
De confrontatie - De Boodschap - Verbod op Hemelvaart uit de serie: Mijn vader stervende, mixed media uit 1989, 53x63 cm (geen lijst)
Wojciech Pakowski (1958-) -1191
Hendrik Gooijer (1941-2021)
Hendrik Gooijer (1941-2021)
Marijke van Velzen (Unamore) (1942-) -1202
Hendrik Gooijer (1941-2021) -1214
Compositie met gezicht, schaar en vogels, uit de serie Niet kunnen zeggen wat, acryl op papier, gedateerd 1982, 55x74
Wojciech Pakowski (1958-) -1187
Compositie zonder titel, mixed media gedateerd 1987, 110x80 cm (geen lijst)
Compositie met figuur, schaar en vogels, achterzijde titel: Niet kunnen zeggen wat...., acryl op papier, 55x74 cm (geen lijst)
Compositie zonder titel, mixed media met krant, gedateerd 1981, 90x70 cm (geen lijst)
Niemandsland (in een nieuw land), crayon uit 1990, 57x66 cm (geen lijst)
Compositie zonder titel, acryl op papier gedateerd 1987, 73x110 cm (geen lijst)
Peggy Postma (1962-) -1205
Wojciech Pakowski (1958-) -1193
Wojciech Pakowski (1958-) -1194
Compositie met titel Three Important Things, ets uit 1984, oplage 5/50, 69x50 cm (geen lijst)
Wojciech Pakowski (1958-) -1190
€ 40 - € 801197
Compositie met titel Paysage with the Hero, ets uit 1983, oplage 37/50, 49x64 cm (geen lijst)
Wojciech Pakowski (1958-) -1188
De weg naar..., hommage aan Simon Vinkenoog, mixed media, 56x65 cm (geen lijst)
Compositie met 2 gezichten, acryl op papier, 70x50 cm (geen lijst)
Carousel, mixed media op papier uit 1995, 36x46 cm (geen lijst)
Karl Johnson -1195
1216
Houten ceremonieel beeld van een vrouw, Fante Doll, Afrika ca. 1950, Ghana, 46 cm hoog, 1,1 kilogram
1232 Bruin lederen Chesterfieldstijl 2-zits bank, met koperen kopspijkers afgewerkte randen, 155 cm breed
Plantenvezelmasker van een muis, Bobo Burkina Faso, ca. 62x40 cm
42 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Kavel van 9 diverse rijk gestoken teakhouten voorwerpen waaronder kistjes, hengsels voor een tas en een gong van 19 cm hoog
2 houten ceremoniele Punu beelden van een man en een vrouw, Afrika ca. 1950, Gabon, 47 cm hoog, samen 3 kilogram€40-€ 801241 Ceremonieel beeld met schelpen en touw, 64 cm hoog
Cermonieel houten beeld van een Itombwa oracle gezicht in de vorm van een olifant, Kuba, Afrika ca. 1960, DR Congo, 9 cm hoog, 398 gram
Houten gestoken beeld van moeder met kind, Afrika, 50 cm hoog
Gesigneerd Theo, compositie zonder titel, mixed media gedateerd 1983, 50x65 cm
€ 20 - € 401247
1255
€ 60 - € 901264
Marijke van Velzen (Unamore) (1942-) -
€ 150 - € 2501235
€ 150 - € 2001251
€ 40 - € 601263
Ebbenhouten beeld van een Afrikaanse vrouw met kind op haar rug en mand op haar hoofd, 69 cm hoog
2 houten beeldjes van echtpaar, Baulé Ivoorkust, 21 cm hoog
Houten voorouderbeeld, Luba stam DR Congo ca. 1950, 54 cm hoog
1249 Houten weefspoel met losse stok van 31 cm, Afrika ca. 1950, Kameroen -1250
6 religieuze houten beelden waaronder Heilighartbeelden en Madonnabeelden, kleinste 26 cm hoog, grootste 42 cm hoog, beeld van de evangelist Johannes, gemerkt Steph Uiterwaal, 33 cm hoog € 50 - € 1001265
€ 40 - € 801245
Doos sierglas wo. Kerrtu Nurminen, Orrefors, Holmegaard, onduidelijk gesigneerd en 3 niet gesigneerd -1258
Afrikaans ceremonieel masker, ca. 60 cm hoog € 50 - € 1001269
€ 30 - € 601275
€ 50 - € 1001253
3 houten voorwerpen waaronder 2 maskers, Afrika ca. 1950, maskers zijn 45x40 cm
€ 40 - € 801281 Houten polychroom beeld van knielende vrouw met 2 kinderen en kom, Yoruba Nigeria, eerste helft 20e eeuw, 96 cm hoog
8 houtsnijwerken, Java / Bali, grootste is 27 cm hoog
3 oude Hollandse tafelolielampen, grootste is 58 cm hoog
€ 80 - € 1201267
Kavel b.u. diverse etnografica wo. speer, speer met blaaspijp en pijltjes, koppensnellerszwaard, houten beeld, boemerang, hoorns, lampvoet, schild en varia -1277
Afrikaans houten masker, 41 cm hoog -1270
€ 40 - € 801244
Houten voorouder figuur, Sepek Papua Nieuw Guinea, 39 cm hoog,
€ 50 - € 100
1254 Houten ceremonieel beeld van een staande vrouw, Chamba, Nigeria, 39 cm hoog, 1,4 kilogram
-1231 Late troost, mixed media uit 1990, 56x65 cm (geen lijst)
2 tribal houten schalen met kerfsnee versiering en figuren, Afrika 20e eeuw, ca. 10 cm hoog, 29 cm breed (1 arm€gelijmd)30-€60
€ 50 - € 1001266
Ceremonieel masker in de vorm van een vogelkop, Afrika, 83 cm hoog
€ 20 - € 401239
€ 30 - € 601257
Houten tweelingfiguren, met gekleurde kraaltjes versierd, Yoruba Congo, 25 cm hoog
6 houten maskerswaaronder 3 beschilderde uit Afrika en Azië. kleinste masker 24x17 cm, grootste 95x25 cm
-1230
€ 80 - € 1201246
€ 200 - € 4001282 Timed Veiling september
€ 50 - € 1001242
Verzameling van 9 diverse gipsen Heiligen beelden, grootste is 85 cm hoog
Schwarzwalder handwerk kist met floraal decor, gemerkt Luzern, 16 cm hoog, 26 cm breed, 18 cm diep
Compositie zonder titel, mixed media gedateerd 1985, 82x58 cm (geen lijst)
€ 30 - € 601276
€ 20 - € 401240
Houten ceremonieel beeld gedecoreerd met vlas, Afrika ca. 1970, Lega, DR Congo, 41 cm hoog, 1,1 kilogram€50
Ceremonieel houten masker, Afrika ca. 1950, 106 cm hoog, 82 cm breed€100 - € 2001238
€ 40 - € 80
1256
Anoniem, glazen sierobject in de vorm van een haan in de stijl van Murano, 37 cm hoog
Houten ceremoniele blaasbalk met huid met stokken en 2 kommen met kanalen door het lange gedeelte, Kuba, Afrika ca. 1950, 64 cm hoog, 2,6 kilogram
€ 200 - € 4001233
€ 30 - € 601268
Anoniem, houten sierobject met vele figuren, 54 cm hoog, 10 kilogram€80 - € 1201243
€ 50 - € 1001272
2 Afrikaanse muziekinstrumenten met gezicht en handen, 40x25 cm en 39x19 cm -1273 Kavel van 12 houten beelden, Afrika en Azië, grootste is 39 cm hoog -1274
Doos divers b.u. tafellamp, spiegel, wandlamp, bronzen vijzel met opschrift Jacques Serke Heft my chegoten 1576', 2 wandlusters, koperen pot en tafelolielampje
€ 300 - € 4001252
Afrikaans houten masker, 64 cm€hoog30- € 601271
Afrikaans houten vruchtbaarheidsbeeld, 98 cm hoog € 40 - € 801278
Afrikaans ceremonieel schild, 65x52 cm -1280
Online
2022
2 Afrikaanse ceremoniele maskers, 22 en 30 cm hoog
Peggy Postma (1962-)
€ 50 - € 1001279
€ 200 - € 4001234
- € 100
2 kristallen tafelkandelaren, 25 cm hoog
€ 50 - € 1001261
Blauw glazen kom, 12,5 cm hoog en 21,5 cm diameter en 3 aardewerken potten -1262
Houten voorouderbeeld, Sumba, 19e eeuw, op metalen sokkel totaal 52 cm hoog -1248
€ 50 - € 1001259
Bruin lederen 2-1/2- zits Chesterfieldstijl bank, met koperen kopspijkers afgewerkte randen, 188 cm breed
Houten ceremonieel masker met wit gedecoreerd, Afrika ca. 1950, Punu, 33 cm hoog, 860 gram
Anoniem, glazen sierobject in de vorm van een vis, 33 cm lang
6vrijdag 9 september 2022 Brocante
6-armige messing kandelaar en 1 paar messing kandelaars, 19e eeuw, hoogste 51 cm hoog € 40 - € 801260
Houten beeld voorstellende een vrouw zittend op kruk met op haar hoofd een pot met deksel en daarop een ibys, 74 cm hoog
€ 30 - € 601283
€ 100 - € 1501328
Oude Afrikaanse trommel, 83 cm hoog
Houten ceremonieel beeld van een man met amulet, mogelijk Islamitisch bedoeld voor bescherming, Dogon, Afrika ca. 1925, Mali, 111 cm hoog, 4,2
Tiffany stijl tafelschemerlamp, 58 cm hoog, kap 40 cm diameter
Palissanderfineer houten schrijfkist met metalen en messing details en floraal parelmoer inleg, 12 cm hoog 28 cm breed en 19 cm diep
Porceleyne Fles Delft kaststel, Nederland 1973, 38 cm hoog
Anoniem, meerkleurige glazen siervaas met beplooide hals, 31 cm hoog€
€ 20 - € 401301
€ 50 - € 1001332
2 kristallen bewerkte tafelkandelaren, 30 cm hoog
€ 20 - € 401289
€ 40 - € 601300
€ 50 - € 801308
2x Christus aan crucifix wo. 1 met stolp, messing wijwaterbak en 3 kandelaren, hoogste 64 cm
€ 20 - € 401297
Fraai gestoken houten paneel met bloemdecor, India ca. 1900, 227x30 cm
Koperen Art Deco cachepot met leeuwmaskers, Holland ca. 1925, 26,5 cm hoog, 38 cm diameter
€ 50 - € 1001322
2 oude ellenmaten 12 diverse wandelstokken waaronder met kurkentrekker, grootste is met hertenkop 103 cm lang
Tiffanystijl staande lamp gedragen door zamak beeld van vrouw, 88 cm hoog (schade arm en incompleet)
-1323 Klassieke tafelschemerlamp, merk Stiffel, 100 cm hoog
Messing Art Deco hanglamp met glasplaatjes, 64 cm hoog, 33x33 cm, messing Art Deco rijkbewerkte tafellampvoet, 43 cm hoog, koperen plafondlamp met glazen bol, 25 cm hoog, 18 cm diameter, verchroomde burealamp, ca. 1950, 35 cm hoog en bureau/wandamp met glazen kap, ca. 1950, 23 cm hoog
1 kavel ijzer waaronder haalijzerketting, slot, weverslampje, 2 sleutels en€haak30- € 501299
Anoniem, glazen sierobject in de vorm van een vlam, 43 cm hoog
Naar oud model brievenbus, 46 cm hoog, 40 cm breed
Anoniem, glazen sierobject in de vorm van een giraffe, 40 cm hoog (chip aan voet)
2 ijzeren koetslampen met facetgeslepen glazen ruitjes, 55 cm en 59 cm hoog€40 - € 801317
€ 50 - € 1001287
€ 30 - € 601284
€ 30 - € 601290
40 - € 801331
Brocante Timed Online Veiling september
Anoniem, meerkleurige golvende glazen schaal, 11 cm hoog, 47 cm diameter€50- € 1001314
Tiffanystijl tafelschemerlamp, 55 cm hoog
€ 30 - € 601288
4 bronzen kommen, 11 cm hoog, 20 cm diameter en 3 messing lepels, 26 cm lang
-1319
Grenen lessenaar, 20 cm hoog, 48 cm breed, 40 cm diep -1321
€ 50 - € 1001325
€ 40 - € 801327
Ronde gepolijste aragoniet edelsteen op sokkel van marmer en onyx, 27 cm hoog
3 heiligen waarvan 2 onder glazen stolp, Jezus en 2x Maria, 50, 48 en 44 cm hoog
Kavel tinnen gebruiksvoorwerpen(medische)uitde 18e eeuw b.u. I.B. Finck pan, 9 cm hoog en 30 cm diameter, ondersteek gemerkt London, 3 spuiten wo. 1 met houten handvat en mal in de vorm van een schelp € 40 - € 801311
Tiffanystijl tafelschemerlamp, 56 cm hoog
€ 30 - € 601291
€ 40 - € 801293
Gietijzeren spaarpot van Spirte Boy met een Coca Cola kroonkurk op zijn voorhoofd, naar antiek model, 19 cm hoog
3 olielampen, b.u. 2 aardewerken en 1 glazen, hoogste 50 cm (manco's)€50 - € 1001303
€ 80 - € 1201312
€ 50 - € 801306
Oude dokterstas, 40 cm hoog, 47x37 cm € 50 - € 1001316
Anoniem, houtsnijwerk met ossen, hout Indonesië, 53 cm hoog, 55 cm breed
€ 80 - € 1201318 Art Deco glazen schaallamp, ca. 45 cm hoog, 35 cm diameter groene glazen schaal van een lamp en een natuurstenen schaallamp, 40 cm diameter (armatuur is jonger)
kilogram€80-€ 1201286
€ 50 - € 1001295
€ 50 - € 1001285
€ 30 - € 601307
€ 40 - € 801302
6 diverse kruisbeelden, staande is 48 cm hoog
€ 50 - € 1001305
€ 30 - € 601310
2 ronde albasten wanddecoraties met engelendecor, 33,5 cm diameter (barstjes in lijst), klassieke messing wandconsole met marmeren blad, 20 cm hoog, 16,5 cm diep en messing beeld van een paard, op sokkel, 31 cm hoog, 38x14 cm (staart gerestaureerd) € 40 - € 801320
Peugeot Freres metalen en houten kofiemolen en Elma metalen en houten koffiemolen, hoogste 37 cm
€ 80 - € 1201324
Gemerkt Unica Leerdam, zwart glazen fles, model A37, 62 cm hoog
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 43
2 gipsen beelden van rustende schaapsherder, 28 cm hoog
3 maal koperen Jugendstil tafelblik€30 - € 601315
€ 40 - € 801304
Porceleyne Fles Delft kaststel, Nederland 1970 en 1976, 31 cm hoog (niet bij elkaar horend) en Porceleyne Fles Delft vaas, Nederland 1939
€ 80 - € 1201294
7vrijdag 9 september 2022
Beschilderde tinnen met messing kraantjeskan, 38 cm hoog
€ 40 - € 801313
Rodolphe Strebelle (1880-1959)
2022
Anoniem, meerkleurige glazen siervaas, 43 cm hoog
€ 20 - € 401296
Oosterse koperen kruik met hengsel, messing bewerkte dekselbak, 31 cm diameter, dekselpot, 12 cm hoog, Arabische koperen steelkoffiepotje en Indonesisch houten beeld van man met pijl en boog, 36 cm hoog € 40 - € 801292
2 polychroom gekleurd houten eenden, 25 cm hoog
€ 50 - € 1001309
2 onyx miniatuur replica's van de Taj Mahal, met verlichting, 24 cm hoog, 24,5x24,5 cm en 28 cm hoog, 29,5x29,5 cm
Kristallen bokaal/ coupe met geslepen decor, 37 cm hoog, 30 cm diameter€50 - € 1001326
€ 30 - € 601329
Oude Afrikaanse trommel, 43 cm hoog
2 wit met groene kunststof dekselpotten, 30 cm hoog, 30 cm diameter
Doos met 10 diverse houten voorwerpen waaronder 2 houten bustes, Java / Bali ca. 1950 -1298
Sperpentijnen beeld van een gezin, Zimbabwe, 51 cm hoog, 6,3 kilogram -1330
€ 50 - € 1001356
Anoniem, meerkleurige glazen siervaas met hals in de vorm van een kelk, 44 cm hoog
€ 40 - € 801336
€ 40 - € 801368
€ 30 - € 601373 3 glazen objecten b.u. polychroom gekleurde vis, polychroom gekleurde sierkom en wit met turquoise dekselpot, hoogste 30 cm
Ovaal dienblad met gedecoreerde tegel, buitenmaat 54x35 cm -1351
Porseleinen vaas met oren en rijk decor van vele figuren in landschap, bloemen en vogels, Republiek China ca. 1930, 17 cm hoog
€ 100 - € 2001348
4 cloisonne voorwerpen waaronder 2 oorvazen van 24 cm hoog en een ronde pot zonder bodem € 40 - € 801376
Anoniem, glazen sierobject in de vorm van een stier, 39 cm lang, 22 cm hoog
€ 30 - € 601345
2 polychroom geëmailleerde schotels met decor van Geisha's in en nabij koets met hert en 2 kraanvogels, gemerkt en gesigneerd, 31 cm diameter, 2 polychroom gekleurde porseleinen Kutani schotels (chip) en 1 paar kop en schotels met deksel in Japans decor € 40 - € 801377
44 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Kunststof kruis met gezicht van Christus, 90x51 cm -1358
€ 30 - € 601364
Kavel kant of textiel wo. voor traditionele klederdracht, 19e-/ 20e eeuw
Bandoneon gemerkt Bandonika in notenhouten koffer, 38 cm breed, (restauratieobject) -
1353
Societe Maastricht aardewerken cashepot met Art Deco decor, 17,5 cm hoog (haarlijn)
€ 40 - € 601343
Verzilverde Jupiter dwarsfluit in cassette, 38 cm breed -1354
Messing scheepsbel (zonder klingel) en eiken schilderijlijst met goudkleurige florale accenten, binnenmaat 56x45 cm -1362
€ 50 - € 1001365 Houten deur met bestoken voorstelling van diverse figuren en dieren, Ivoorkust Senufo, 156x42 cm
Porseleinen rolvaas met polychroom voorstelling van vlinders in florale omgeving, China 20e eeuw, 48 cm hoog, 22 cm diameter (haarlijnen in zijwand), 2 hexagonale porseleinen dekselvazen met rood floraal decor, China 20e eeuw, 30 cm hoog, 24 cm diameter en vaas met rood floraal decor, 41 cm hoog
Oude bandonica, vermoedelijk Gebrüder Meinel, moet nagekeken worden€80 - € 1201359
€ 50 - € 1001357
€ 40 - € 801369
Porseleinen bloembak met blauw wit floraal decor, 26 cm hoog 32 cm diameter, 1 paar porseleinen siervazen met Chinoiserie decor (chip) en porseleinen bak rijkelijk gedecoreerd aan binnen- en buitenzijde, gemerkt aan onderzijde -1370
€ 40 - € 801340
Bernard Heesen (1958-)
€ 80 - € 1201374
Eiken koffiemolen versierd met drie 18e eeuwse tegels, en polychroom aardewerken dekselpot met opschrift 'Taback', lekker voor bij de koffie, 35 cm hoog
3 beelden van paarden b.u. 2 lederen en 1 van glas, hoogste 50 cm
8vrijdag 9 september 2022
€ 40 - € 801350
Brocante Timed Online
€ 40 - € 801371
Veiling september 2022
2 Empirestijl metalen tafellampen met albasten schacht en gestoffeerde kap, 74 cm hoog
Anoniem, meerkleurige glazen vaas, 33 cm hoog
€ 100 - € 1501367
Anoniem, glazen sierobject van een poes, geïnspireerd op Murano, 29 cm hoog
€ 80 - € 1201366
Klassieke tafelschemerlamp, merk Stiffel, 100 cm hoog (klein plekje schade aan kap)
Porseleinen theepot met blauw wit Hollands decor, 10 cm hoog -1337
2 tafelschemerlampen met voeten in de stijl van Imari, grootste is 73 cm€hoog50-€ 1001361
€ 30 - € 601344 Beschilderde tinnen met messing kraantjeskan, 38 cm hoog
€ 20 - € 401347
€ 40 - € 801375
2 bronzen uilen als boekensteunen, 22 cm hoog
Esdoornfineer schrijfkist met messing inleg, West Europa ca. 1900, 12 cm hoog, 29 cm breed, 19 cm diep (fineerschade)€40-€ 801342 2 kristallen 5-lichts tafelkandelaren, 30 cm hoog
€ 40 - € 601341
Viool met strijkstok, in koffer, viool 60 cm lang (schade aan punt zijkant kast)€50 - € 1001355
Tichelaar Makkum aardewerken schotel met blauw decor van bloemmand, 33 cm diameter
Porseleinen jardiniere met floraal decor en heraldiek met tekst "Chateau de Versailles", 31,5 cm breed
Porceleyne Fles Delft kaststel, Nederland 1969, 28 cm hoog
€ 50 - € 1001349
3 aardewerken tabakspotten naar antiek model, 26 cm hoog
Set van 12 kristallen wijnglazen, 22,5 cm hoog, NIEUW in 2 dozen
€ 30 - € 601372 De oude Horn, zwarte geblazen glazen sculptuur, 41 cm hoog
€ 40 - € 601378
Anoniem, meerkleurige golvende glazen sierschaal, 10,5 cm hoog, 39 cm€diameter40-€801379
Anoniem, glazen sierobject met rode glazen strik en aan binnenzijde in glazen bloem, 29 cm hoog
€ 25 - € 501380
3 koperen bellen, kleinste is 5 cm hoog -1335
€ 20 - € 401333 IJzer beeld van 2 honden, 21 cm hoog, 49 cm breed -1334
Kristallen geslepen gembercoupe, 22,5 cm hoog, 29 cm diameter, kristallen geslepen fruitschaal op klassieke plate voet, 19,5 cm hoog, 31,5 cm diameter, klassieke ovale jardiniere, 12 cm hoog, 32x15 cm en plate vakkenschaal met hengsel en kristallen geslepen schaaltjes, 15 cm hoog, 41x32 cm
Gekleurde glazen plooivaas, 41 cm hoog
Goedewaagen Zuid Holland plateel vaas met Hollands decor, 22 cm hoog
Silvestrine Mondolvo accordeon in koffer € 100 - € 1501360
€ 80 - € 1201363
4 klassieke tafelschemerlampen met gestoffeerde kap, kleinste 66 cm hoog, grootste 92 cm hoog
€ 60 - € 901346
€ 40 - € 801352
2 cloisonne cashepots met polychroom decor, China ca. 1920, 26,5 cm hoog, 32 cm diameter, 18 cm hoog, 23 cm diameter en een idem vaas 30 cm hoog
Tinnen schotel, 24 cm diameter, 4 tinnen maten, grootste 17 cm hoog en 2 eikel klepkannen, grootste is 21 cm hoog€25 - € 501338 Ronde Hollandse barometer, 15,5 cm diameter -1339
4 glazen sierschalen, 38, 39, 42 en 43 cm breed
Messing Art Deco bloempot met bloemdecor, 22 cm hoog, 28 cm diameter, 2 klassieke messing bloempotten staand op klauwpootjes, 11,5 cm hoog, 17 cm diameter en messing gehamerde bloempot met sierlijke metalen rand, berenoren en staand op klauwpoten, 24,5 cm hoog, 26 cm breed
€ 40 - € 801411
€ 30 - € 601417
Anoniem, glazen sierobject van een papagaai op tak, 35 cm hoog
3 oosterse koperen cashepots met cloisonne decor waaronder een 6-kantige van 24 cm hoog
6 stuks porseleinen servies met wit blauw floraal Zwiebelmuster decor wo. gemerkt Köppelsdorf
1400 Kunststof beeld van een paprika, 45 cm hoog
Boch 3-delig kaststel met blauw decor naar Delft, dekselpot is 40 cm hoog -1388
1396 Kavel met 12 diverse koperen voorwerpen met gestileerd decor, grootste vaasje is 13 cm hoog
€ 30 - € 601391
4 kunststof koeien wo. Cow Parade 2000 en Cheezy, breedste 32 cm -1409
Kunststof beeld van Kuifje met zijn hond Bobbie, 40 cm hoog
€ 40 - € 801386
Kunststof polychroom gekleurd beeld van een zittende aap, Street Art, 25 cm hoog
Kunststof beeld van een aap met een bord met daarop de tekst: "Do nothing wou'll live longer " op voor- en achterzijde, in de stijl van Banksy, 35 cm hoog
€ 30 - € 601424
€ 100 - € 150
El traje indigena en Mexico = Indian dress in Mexico, 1965, 56x43 cm
Gero Zilmeta verzilverd bestek in 2-laads opbergkist, kist 23 cm hoog, 48x34 cm
2 porseleinen dekselpotten in de stijl van Imari met decor van vaas bloemen, China 20e eeuw, 32 cm hoog
€ 30 - € 601405
Set van 6 teakhouten in elkaar passende dienbladen met gestoken decor, grootste is 69x30 cm
€ 50 - € 1001385
€ 40 - € 801389
model€40 - € 801395
2 aardewerken potten op houten sokkel, 1 porseleinen fles met de tekst "Japanisch Zoya" en een polychroom gekleurde aardewerken pot naar antiek
€ 30 - € 601397
Rijk gestoken teakhouten lektuurbak, 38 cm hoog, 63 cm breed
€ 20 - € 401415
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 45
€ 20 - € 401381
€ 80 - € 1201382
2 Porseleinen vazen in de stijl van Imari, China 20e eeuw, 41 cm hoog
€ 50 - € 1001402
€ 30 - € 501421
€ 80 - € 1201412
Eiken in hoogte verstelbare pianokruk met gestoffeerde zitting
Tichelaar Makkum schotel, 24 cm diameter, kom, 8 cm hoog, 18 cm diameter en theebus met polychroom decor
Notenkleur Engele fauteuil met bruin leder-1423
Notenfineer 1-deurs hangvitrinekastje met steekwerk in kuif, 91x76 cm
€ 20 - € 401426
9vrijdag 9 september 2022
€ 40 - € 801418
Delftsblauw tegeltableau bestaande uit 12 aardewerken tegels met voorstelling naar Jacob van Ruisdael, in lijst totaal 57x73 cm
Ronde Hollandse barometer, 25 cm diameter
€ 40 - € 801383
€ 25 - € 501387
€ 40 - € 601404
Cloisonne lampvoet, 40 cm hoog€ 20 - € 401406
€ 50 - € 1001413
Arnhemsche Fayence plateel borden met 6 verschillende decors, 2 kleine vleesschalen met verschillende decors, 2 grote vleesschalen met verschillende decors en kopje (diverse chipjes, haarlijnen en verkleuringen) € 50 - € 1001407
€ 20 - € 401425
€ 30 - € 601414
Noten wandvitrinekastje/ porseleinkastje met gedecoreerde kuif, 79 cm hoog, 47 cm breed
5 klassieke porseleinen beelden van koetsen, kleinste 11 cm hoog, 20 cm breed, grootste 18 cm hoog, 29 cm breed (1 met haarlijntje aan achterzijde voet)
Porceleyne Fles Delft 9 aardewerken objecten waaronder een dekselvaas van 38 cm hoog
Houten bestoken wanddecoratie met polychroom gekleurde voorstelling van Het Laatste Avondmaal, op paneel totaal 28x122 cm en houten bestoken wanddecoratie met voorstelling van Het Laatste Avondmaal, 41 cm hoog, 74 cm breed € 40 - € 801419
2 porseleinen siervazen in de stijl van Imari, China 20e eeuw, 37 cm hoog€40 - € 801399
Oosterse messing bewerkte kom, 13 cm hoog, 26,5 cm diameter, kom, 14 cm 23,5 cm diameter en cloisonné bloempot met schade, 20,5 cm hoog, 29 cm diameter -1390
Reliëf wandtextiel met rijtuig met vierspan, India, 72x144 cm
Rijk gestoken boekenstandaard,teakhouten25cm hoog, 61 cm breed, 18 cm diep
Gedecoreerde tafelschemerlampteakhoutenmetkap gemaakt van leer van een karbouw, 52 cm hoog en een waaier gemaakt van leer van een karbouw
€ 30 - € 601384
Roze sierglazen schaal, 37 cm breed€20- € 401408
E. van Houten - Grachtenboek: Naar de oorspronkelijke tekeningen van Caspar Philips Jacobszoon Te Amsterdam ±1767 - Verzaameling van alle de huizen en prachtige gebouwen langs de Keizers- en Heere-grachten der stadt AmsterdamUitgave van de Gemeente Amsterdam, 1962 - 25 uitsaanbare platen + tekstboek met 111 pp. - 26 platen + papier/kartonnen omslag in houten portfolio - 48 x 31 cm.
€ 40 - € 801394
2 porseleinen schalen met polychroom decor van vele figuren, China 20e eeuw, 11,5 cm hoog, 25 cm diameter
Bronzen Boeddhabeeld, 20 cm hoog, bronzen buste van Boeddha, op houten sokkel totaal 55 cm hoog en houten beeld van Guanyin, 30 cm hoog, China 20e eeuw
€ 50 - € 1001392
-1393
Naar antiek model gietijzeren muurplaquette Je Maintiendrai, 50 cm hoog, 43 cm breed
4 porseleinen siervazen met blauw decor, 32, 36 en 2 ronde van 36 cm hoog (1 met randschade)
€ 30 - € 601401
2 kunststof beelden van mannelijk en vrouwelijk figuur met hoofd in de vorm van een druppel met tekst Esso, 40 cm hoog
€ 80 - € 1201416 Franse comtoiseklok, met naam Ceillier a St Chamond, met bloemslinger
€ 40 - € 801420
Oud Delft Nijmegen 3-delig kaststel met polychroom decor, dekselvaas 38 cm hoog
€ 50 - € 1001398
€ 50 - € 1001403
€ 40 - € 801410
300 Willem Witsen
€ 50 - € 1001445
€ 30 - € 601466
Houten gezwart stoeltje, zgn. spinning wheel chair, met steekwerk, octagonale zitting met lederen bewerkte zitting bekleed en koperen kopspijkers, rug 95,5 cm hoog -1454
€ 40 - € 801471
€ 30 - € 601451
Chromen 6-lichts hanglamp met opaline glazen bollen, ca. 1950, 96 cm hoog, 65 cm diameter
Noten tafel met octagonaal blad en onderschapje, 75 cm hoog, blad 69 cm diameter en mahonie tafeltje op kolompoot, 73 cm hoog, blad 39,5x38,5 cm
Driehoek eiken tafeltje, uit te klappen tot een vierkante tafel, 74,5 cm hoog, 71x71 cm
Metalen goud gespoten 9-lichts plafonnière met decor van acanthusblad, 40 cm diameter
19e eeuwse wolwinder, 113 cm €hoog20- € 401463
€ 40 - € 801464
Notenhouten bijzettafel op 3-poot met 2 laden en rond met blad met lederen inleg, 63 cm hoog en 50 cm diameter
10vrijdag 9 september 2022
€ 30 - € 601432
€ 20 - € 401443
Brocante Timed september
Antieke eiken dekenkist met panelen, 64 cm hoog, 124 cm breed, 52 cm€diep80- € 1201437
2-delig stoeltje met India decoratie, rugleuning is 87x41 cm
Notenfineer 1-deurs penantkastje met lade en florale marqueterie in paneel, 84 cm hoog, 84 cm breed en 40 cm diep
2 zwartgelakte Chinese bruidskastjes, 62 cm hoog, 55 cm breed en 45 cm diep
€ 30 - € 601447
-1461 3 diverse bijlzettafeltjes waaronder eikenhouten ocotogonale bijzettafel met decor van acanthusbladeren in blad, 55 cm hoog en 55 cm diameter (blad gespleten) en een plantentafel van 91 cm hoog € 30 - € 601462
€ 50 - € 1001472
19e eeuws Biedermeier penantkastje, 92 cm hoog, 105 cm breed, 43 cm diep€40 - € 601439
Teakhouten tafel met klapbladen en lade met steekwerk, 20e eeuw, 72 cm hoog, blad totaal 96x75 cm
€ 50 - € 1001438
€ 40 - € 801450
€ 50 - € 1001473
Hangolielamp met aardewerken pot en glazen kap, ca. 60 cm hoog -1430
Kersenhouten salontafel met aan weerszijden in totaal 5 laden en 4 uitschuifbladen, 48 cm hoog, blad 130x75 cm
-1431
Staande olielamp op gietijzeren voet, ca. 160 cm hoog
Aardewerken Jugendstil olielamp met glazen kap en contragewicht, 115 cm hoog (schade)
€ 100 - € 1501448
Messing salontafel met onyx blad gedragen door 3 bronzen putti, West Europa ca. 1960, 45 cm hoog, blad 85 cm diameter
€ 50 - € 1001441
Tiffanystijl hanglamp, ca. 110 cm hoog, 42 cm diameter
€ 50 - € 1001427 Glas in lood raam met polychroom decor van engel die de Latijnse boodschap Ora et Labora verkondigt (bid en werk), 48,5 cm diameter
€ 80 - € 1201467
€ 40 - € 801460
Tiffanystijl hanglamp, 80 cm hoog, 46 cm diameter
Mahoniefineer op eiken dommeknecht met 2 lades, 19e eeuw, 91 cm hoog, totale bladmaat uitgeklapt 87x41,5 cm
Glas in lood raam in notenhouten lijst, 100x62 cm
Hangolielamp met polychroom gekleurde aardewerken pot, witte opalineglazen kap, 6-lichts kaarsenhouders en decoratie van ploegende boer 112 cm hoog, 62 cm diameter
5 stuks houtsnijwerk waaronder 3 houten beelden van Madonna met kind, 76 cm hoog, monnik, 46 cm hoog en heiligenbeeld, 63 cm hoog, polychroom wanddecoratie Petrus, 60x19 cm en wanddecoratie Madonna met kind, 50x14 cm € 40 - € 801434
€ 70 - € 1001455
€ 50 - € 1001459
Metalen goud gekleurde 5-lichts hanglamp met glazen kappen en porseleinen rozen, 180 cm hoog 49 cm diameter
€ 40 - € 801449
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 47
Oosters krukje op 3 poten, 51 cm hoog (incompleet) -1458
Online Veiling
Tiffanystijul hanglamp, ca. 60 cm hoog, 40 cm diameter
€ 50 - € 1001468
De Knudt kunststof empirestijl 2-lichts wandlamp, 72 cm hoog -1456
40 - € 801453
Aardewerken oliehanglamp met floraal decor en wit glazen kap, 120 cm hoog en 35 cm diameter (chip in kap)
€ 70 - € 1001470
€ 40 - € 801429
€ 50 - € 1001435 Friese rijkbestoken paneel van een boerenwagen, 62 cm hoog, 122 cm breed
€ 50 - € 1001469 Houten kamelenzadel met messing en ijzeren beslag, ca. 1900, 136 cm lang, 48 cm breed
2022
Art Deco bijzettafel met onderschap, 75 cm hoog, 80x55 cm
€ 40 - € 801452
Octogonaal eiken bijzettafeltje, Ar Deco, 60 cm hoog, 60 cm diameter
Koperen Art Deco vloerlamp met gemarmerde glazen kap, 165 cm hoog
2 rozenhouten armstoelen met steekwerk, gestoffeerde rug en zitting, China 20e eeuw
Ronde notenfineer salontafel met rood leder ingelegd blad, staand op messing wieltjes, 58 cm hoog, blad 98 cm€diameter20-€401442
Noten getorste piedestal, 102 cm hoog, 24 cm diameter en noten 3-schaps etagere, 76 cm hoog, 39 cm diameter (schadeplekken in blaadjes)
-1465 Eiken halvemaan tafeltje met steekwerk in bovenblad, met onderschap en gedraaid frame, 72 cm hoog, 58 cm breed, 29 cm diep
€ 30 - € 601446
€ 20 - € 401444
€ 40 - € 801428
€ 20 - € 401433
Bronzen staande voet van een schemerlamp, 146 cm hoog
Oosterse salontafel met fraai gestoken decor, 29 cm hoog, 89x55 cm
€ 50 - € 1001457
Mahonie kastje met laden en messing inlegwerk, 71 cm hoog, 41 cm breed, 31 cm diep
Noten plantentafeltje met ingelegd marmer blaadje, 66 cm hoog, 31 cm diameter -1440 Noten fauteuil met gestoken frame en gestreepte stoffering, rug 91 cm hoog
€ 100 - € 1501436
Klassieke 9-lichts kroonluchter met geslepen pegels, ca. 70 cm hoog€
Koperen bolkroon met 6 armen, ca. 90 cm hoog
2-delig eikenfineer 6-laads kastje met opstand, 195 cm hoog, 58 cm breed en 44 cm diep
Engelse noten- en wortelnotenfineer 3deurs kast met marqueterie versiering, gebogen kap, geprofileerde lijstjes en spiegeldeur, ca. 1900, 235 cm hoog, 221 cm breed, 74 cm diep (kast kan in 5 delen gedemonteerd worden) € 200 - € 4001505
€ 20 - € 401502
€ 30 - € 601482
1498 Facetgeslepen spiegel in een goudkleurige lijst, 80x60 cm -1499
€ 200 - € 3001504
Notenfineer salontafel met gestoken decor en florale marqueterie, 53 cm hoog en 92 cm diameter
2 noten Louis Seize stijl armstoelen met klassieke stoffering
Teakhouten opiumtafel met vierkant blad en gebogen poten, 50 cm hoog blad 70x70 cm
€ 50 - € 1001480 Ovale spiegel in een goudkleurige lijst, 67x56 cm -1481
€ 80 - € 1201478
Notenfineer Louis XVI stijl bijzettafel met gestoken decor, 53 cm hoog en 53 cm diameter
Noten armstoel naar ontwerp van Giorgetti Progetti rond 1975
-1507
Rond oosters eiken tafeltje met rijkbestoken decor van pauw in florale omgeving, 20e eeuw, 47 cm hoog, 44 cm diameter -1494
Compositie zonder titel, acryl op papier 60x50 cm
Notenfineer op eiken Biedermeier linnenkast, Holland ca. 1840, 156 cm hoog, 101 cm breed en 46 cm - € 1001521
Mahoniefineer 2-delig cilinderbureau, 125 cm hoog, 128 cm breed, 72 cm€diep50- € 1001516
€ 30 - € 601491 Hollandse dubbele kroonluchter met 9 en 3 armen, ca. 120 cm hoog -1492
Ronde eiken Drentse tafel met klapbaar blad, 55 cm hoog, 100 cm diameter€40 - € 801493
Mahoniefineer op eiken dommeknecht met 2 laadjes en klapblaadjes, 19e eeuw, 68 cm hoog, blad totaal 57 cm breed, 52 cm diep (schade aan fineer bovenblad)€50-€1001484
Pander eikenhouten bijzettafel met blad van wortelnoten fineer, 62 cm hoog, 75 cm breed en 56 cm diep -1475
Gesigneerd Woudsma, man met paard in wagen aan kust en 2 schilderijen onduidelijk gesigneerd, Balinese Djanger danseressen, buitenmaat 137x92 cm (kras) en oosters landschap -1511
Beukenhouten kapstok, ontwerp Wim van Gelderen voor Spectrum, type Nieuw Amsterdam, jaren 50, 109 cm breed, 30 cm hoog, 32 cm diep
€ 50 - € 100
Mahonie Louis Seize stijl 2-persoons bedombouw, hoofdeind 128 cm hoog, buitenmaten 204x200
1501
48 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
2 roodkoperen melkbussen waarvan er 1 gemerkt Blokmelk N.V. 66
2 beschilderde melkbussen waarvan 1 met melkzeef
€ 40 - € 801488 Ronde notenfineer salontafel met marqueterie ingelegd blad, op kolompoot, 51 cm hoog, blad 110 cm diameter -1489
Gesigneerd Koly, appel in venster, doek 91x76 cm -1520
€ 70 - € 100
Mahoniefineer Biedermeier 2-persoons bedombouw met fraaie ornamenten (stukjes lijst manco)
Staande schemerlamp op houten meerkleurige en bewerkte voet, 177 cm hoog
19e eeuwse palissanderfineer ronde salontafel op kolompoot, 63 cm hoog, 132 cm diameter
€ 50 - € 1001485 Ronde mahonie tafel op kolompoot met 3 tenen, 72 cm hoog, 97 cm diameter -1486
Eikenhouten 2-delige buffetkast met facetgeslepen glas en floraal steekwerk, Holland eind 19e eeuw, 204 cm hoog, 136 cm breed en 53 cm diep
1500
-1510
Engelse noten met wortelnotenfineer bed met marqueterie versiering, gebogen kap en gestoffeerd paneel in hoofdeind, met lattenbodem, ca. 1900, hoofdeind 159 cm hoog, 170 cm breed en nachtkastje,75 cm hoog € 100 - € 1501506
€ 30 - € 501496
Noten tafel met lade, steekwerk, gedraaide poten met regelverbinding, 63 cm hoog, blad 80x55 cm (kale plek in blad)
€ 30 - € 601503
Grenenhouten 2-deurs Biedermeier kast met 3 lades met messing grepen, 192 cm hoog, 143 cm breed en 45 cm €diep50 - € 1001509
-1514 Dressboy, Italië, 95 cm hoog € 40 - € 801515
11vrijdag 9 september 2022
2-delige notenfineer hoekvitrine met beglaasde deur wo. paneeldeur, 182 cm hoog en 46x46 cm diep
2 driehoekstoelen/breistoelenbeukenhouten met biezen zitting
Jaren 60 kastje met 2 deuren, staand op slanke pootjes, 74 cm hoog, 76 cm breed, 31 cm diep
€diep50
4 maal glas in lood, grootste is 61x30 cm
€ 50 - € 1001490
€ 50 - € 1001519
€ 40 - € 801518
€ 40 - € 801476 Messing 8-lichts bolkroonluchter, 175 cm hoog, 74 cm diameter
€ 80 - € 1201479
Notenkleur armstoeltje met webbing in de stijl van Louis Seize, 20e eeuw, rugleuning 83 cm hoog
2 moderne wanddecoraties wo. 'la nuit des temps', 71x61 cm buitenmaat
€ 100 - € 1501508
Noten met wortelnotenfineer kaptafel met marqueterie versiering, messing beslag, marmeren blad en 13 lades, ca. 1900, 162 cm hoog, 144 cm breed, 55 cm diep (fineerschade en enkele lijstjes manco) en bijbehorende stoel (gelijmd)
Noten vloerlamp in de vorm van een kraanvogel, met witte kunststof kap, ca. 1910, 197 cm hoog
Spiegel in klassieke goudkleurige lijst, 67x48 cm -1483
Beukenhouten hoekstoel met biezen mat
€ 30 - € 601497
€ 50 - € 1001474
€ 40 - € 801512
Ovale spiegel in goudkleurige bewerkte lijst, 79x65 cm
Onduidelijk gesigneerd, stilleven met fruit, doek 70x90 cm, buitenmaat 88x109 cm -1517
-1513
€ 20 - € 401477
2 ovale spiegels in goudkleurige lijst, 73x60 cm -
Gezwart houten bijzettafel op driepoot met messing versiering in blad en daaronder 2 lades, Frankrijk eind 19e eeuw, 81 cm hoog, 40 cm diameter€80 - € 1201487
1495
Notenkleur sidetable met 2 laden en een klein laadje, 75 cm hoog, 145 cm breed, 43 cm diep (blad los)
Verstelbare witgelakte metalen booglamp, West-Europa jaren 70/80, ca. 100 cm diep-1553
Oude personen meetlat uit dokterspraktijk, 207 cm hoog
Samsung tv voor muurophanging, model code UE40F6740SSXXN, 102 €cm50 - € 1001531
Kersenhouten gateleg tafel, staand op wieltjes, 74 cm hoog, ovaal blad totaal 118x91 cm
€ 50 - € 1001570
2 houten beelden van figuren, Afrika, 20e eeuw, 133 cm hoog
€ 100 - € 1501530
Regulateur in notenkleur kast, 67 cm hoog
€ 30 - € 501534
€ 30 - € 601543
€ 40 - € 801537 In de stijl van jaren 60 gestoffeerd bankje met blauwe stof, Pols Potten, 127 cm breed, rugleuning 79 cm hoog
€ 40 - € 801559
Beukenfineer eetkamertafel met tussenblad (59 cm) op 3 verchroomd metalen kokers met verzwaarde grijze voet, Leolux model Trias, Nederland eind 20e eeuw, 72 cm hoog en 130 cm diameter, en 4 bijpassende armstoelen met rode stoffering
3 armstoelen, buisframe, houten armleggers met gestoffeerde zitting en rug, ontwerp Gijs van der Sluis voor 't Spectrum, model 'nr. 60', rugleuning is 77 cm hoog, voorzijde is 63 cm breed Gijs van der Sluis (1922-)
€ 80 - € 1201557
Bruine lederen oorfauteuil met gecapitonneerde rug en koperen kopspijkers afegerkte randen, met bijbehorende hocker, gemerkt
Naar antiek model comtoiseklok met harpslinger, ca. 140 cm hoog
€ 200 - € 400
€ 100 - € 2001527
€ 200 - € 4001555
Notenhouten regulateur met gezwarte accenten, 70 cm hoog (incompleet)€40
€ 40 - € 801523
2 vierkante eikenhouten bijzettafels staand op flespoten en gedecoreerd met gezwarte randen, Holland 19e eeuw, 54 cm hoog en 54 cm breed en diep en 54 cm hoog en 49 cm breed en diep€80 - € 1201526
€ 50 - € 1001546
- € 801525
€ 100 - € 1501524
Metalen booglamp met witte kunststof kap, Nederland/Duitsland jaren 70, 170 cm hoog
Sony Bravia tv, model no KDL-32WD759, 81 cm -1532
Messing 2-lichts hanglamp, in hoogte verstelbaar, 77 cm breed
Sublime€200 - € 4001549
Gestoffeerde bank, COR Duitsland, 185 cm breed
2 metalen verstelbare bureaulampen en kunststof bollamp, 40 cm hoog€ 50 - € 1001533
Weense regulateur in een noten kast, ca. 125 cm hoog (opknapper)
€ 80 - € 1201561
Palissanderfineer eetkamertafel op notenhouten taps toelopende poten, met tuimelblad 35 cm, 74 cm hoog en 119 cm diameter -1562
€Bendic100-€ 2001542
100 - € 1501541
Ronde salontafel met palissander blad met messing bladrand, zwartgelakt frame en staand op messing pootjes, 43 cm hoog, 110 cm diameter
4 rubberhouten Dutchbone Torrance eetkamerstoelen met grijze kussens (1 poot behoeft restauratie)
Notenkleur bruin gestoffeerd halbankje, 109 cm breed
12vrijdag 9 september 2022
Klassieke fauteuil met rode en gele stoffering en bewerkt noten frame, 88 cm breed, rugleuning is 86 cm hoog€
€ 80 - € 1201547 Wit geschilderde Afrikaanse houten stoel, rugleuning is 102 cm hoog -1548
€ 40 - € 801565
€ 80 - € 1201538
€ 200 - € 4001568
€ 80 - € 1201535
Naar antiek model Friese staartklok met vrije slinger en kwartierslag, in eiken kast, 110 cm hoog
Oude reiskoffer van een handelaar in schilderijen, compleet met 20 diverse werken, koffer is 70 cm hoog, 113 cm breed, 67 cm diep
€ 80 - € 1201566
Klassieke salontafel met frame van messing en plexiglas met op de hoeken kolommen met kunststof beelden van jongen met doorn in voet, facetgeslepen glasplaat als bovenblad en spiegel als onderschap, 43 cm hoog, glasplaat 130x69,5 cm € 200 - € 4001551
Gezwarte metalen Herda vloerlamp, 118 cm hoog -1540
Minimalistische zwartgelakte metalen verstelbare vloerlamp, max. 139 cm hoog-1544
€ 30 - € 601560
Bruine lederen oorfauteuil
Quingo Plus scootmobiel met oplader (sleutels manco)
€ 80 - € 1201552
Zo goed als nieuwe elektrisch verstelbare lederen relax- sta-op-fauteuil met rood leder, Meubelzorg model
-1563 Grenenhouten staande kapstok, 166 cm hoog -1564
2 jaren 60 teakhouten eetkamerstoelen met zwart skai bekleing, rugleuning is 3 cm hoog
Rijk gestoken oosters tafeltje met decor van vele figuren, 36 cm hoog, 103 cm breed, 43 cm diep (lade en glasplaat manco)
2 moderne RVS bijzettafels met kunststof blad, 37 cm hoog en bladmaat 160x40 cm, 30 cm hoog en bladmaat 160x50 cm
Zo goed als nieuwe rood lederen 2-ztis bank, Meubelzorg, 160 cm breed met bijpassende hokker
€ 80 - € 1201529
3 ronde bijzettafeltjes, stalen frame en houten blad, grootste is 44 cm hoog, 70 cm diameter
Metalen tafeltje met 2 glazen platen en 2 glazen bakjes, afkomstig uit een praktijk van een dokter, gemerkt Oostwoud, 82 cm hoog, 67 cm breed, 42 cm diep€50
€ 80 - € 1201569
50 - € 1001556
Bruin lederen Chesterfieldstijl 3-zits bank met koperen kopspijkers afgewerkte randen, met schade, 202 cm breed€200 - € 4001558
Klassieke houten wandtafel met witgelakte gecontourneerde bladen en goudgekleurd frame, 71 cm hoog, 133 cm breed, 42 cm diep
Gecapitonneerde groen lederen draaifauteuil op palisanderlook stervoet, G-Möbel Zweden jaren 70
Bruine lederen oorfauteuil met koperen kopspijkers afgewerkte randen€
4 lampen b.u. 2 koperkleurige aluminium hanglampen, kunststof heksenhoed hanglamp en vermoedelijk Dijkstra 2-lichts wandlamp -1528
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 49
- € 1001522
Hermle regulateur in notenkleur kast, 50 cm hoog -1536
1545
€ 40 - € 801550
2 moderne verchroomd metalen verstelbare vloerspots, ca. 110 cm hoog
€ 40 - € 801567
€ 50 - € 1001539
13vrijdag 9 september 2022
Kruk, ottoman, ontwerp Geoffrey Hacourt voor Artifort, Nederland tweede helft 20e eeuw, 43 cm hoog, 53x37 cm (restauratie object)
2 bruin gebeitste spijlenstoelen, Pastoe, Nederland jaren 50 -1576
Grenen 2-persoons schoolbank, 74 cm hoog, 100 cm breed, 76 cm diep€
2 glazen waterfall bijzettafels, breedste 52 cm (chips)
Timed Online Veiling september 2022
Moderne compositie, gouache gedateerd 06-12-1980, buitenmaat 100x70
80 - € 120
€ 30 - € 601596
Gazelle kwikvouw vouwfiets met drie versnellingen € 40 - € 801590
Eiken kinderstoel met biezen mat, 100 cm hoog en eiken bordenrek, 52 cm hoog, 129 cm breed -1579
€ 50 - € 1001575
€ 50 - € 1001581
€ 80 - € 1201591
Zwart lederen relaxfauteuil, op metalen voet
€ 50 - € 1001585
2 eiken octagonale bijzettafels met bestoken frame, ca. 1930, 64 cm hoog, 61 cm diameter en 68 cm hoog, 55 cm diameter
Regulateur met secondenwijzer en naam op wijzerplaat H. van Leeuwen Leiden, in notenfineer kast, ca. 140 cm hoog (opknapper)
Bontjas, lang model -1618
€ 40 - € 801600 Eiken tafel met steekwerk en staand op flespoten, ca. 1920, 78 cm hoog, blad 100x69 cm
€ 50 - € 1001584
Korte grijze astrakan bontjas, gemerkt Bartels Haarlem -1619
Paardjesregulateur in mahoniekleur kast, 91 cm hoog
Giant Metro CS2 herenfiets, framemaat 57 cm
€ 80 - € 1201612
Bontjas, lang model met hoedje, gemerkt Bartels Haarlem -1615
€ 40 - € 801589
€ 30 - € 601594
€ 50 - € 1001613
1588
-1614
Spiegel in gezwart houten lijst met gouden rand, 74 cm hoog en 38 cm breed -1595
Zwart lederen relaxfauteul, op metalen voet
Korte bontjas van lam -1620
Kees Roovers (1943-2018)
-1582 Spiegel in notenhouten lijst met steekwerk, 165x72 cm (barst linksboven)
Brocante
€ 50 - € 1001573
5 teakhouten armstoelen met webbing en steekwerk (div. schade)
€ 100 - € 2001572
€ 100 - € 1501580
5 fraaie kazuifels met stola's en €bursa's40-€ 801611
Gazelle kwikvouw vouwfiets met drie versnellingen
Ronde teakhouten tafel op gecanneleerde kolompoot, Holland midden 19e eeuw, 76 cm hoog en 119 cm diameter
Teakhouten tafel, 76 cm hoog, blad 183x91 cm
Grenenhouten sidetable met 2 lades, 77 cm hoog, 190 cm breed en 40 cm diep
Korte bontjas -1621
€ 30 - € 601607
Samsung UE55K5500AW Full HD LCD Smart-tv, 55 inch, buitenmaat 78 cm hoog en 124 cm breed
3 eiken bijzettafels met onderschap, ca. 1930, 60 cm hoog, 66 cm diameter, 68 cm hoog, 40 cm diameter en 61 cm hoog, 50x50 cm
€ 40 - € 801574
50 - € 1001610
3 diverse lederen tassen en hard koffertje -1605
4 houten kisten, kleinste 38 cm hoog, 74 cm breed, 36 cm diep, grootste 57 cm hoog, 90 cm breed, 52 cm diep€
Beukenhouten relaxfauteuil met doorlopende bruine lederen kussen en leder bekleedde armleggers, Scandinavië jaren 1980
Donkerbruine kunstlederen fauteuil met gecapitonneerde rug
50 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
€ 100 - € 1501592
€ 30 - € 601598
€ 50 - € 1001586
€ 50 - € 1001601 Mahoniefineer kapspiegel (in onderdelen), 19e eeuw, 69 cm breed -1602
Gazelle Charmonix C7 damesfiets, frame maat 54 cm
€ 40 - € 801603
Metalen witgelakte 6-lichts hanglamp, 64 cm hoog, 80 cm diameter
Ronde mahonie tafel op kolompoot, 56 cm hoog, 106 cm diameter -1608
Antiek eiken tafeltje met regelverbinding, Holland ca. 1675, 49 cm hoog, 81x45 cm
Hollandse koperen bolkroon naar antiek model, ca. 200 cm hoog -
€ 40 - € 801604
Messing 8-lichts kroonluchter met glazen pegels, 70 cm hoog, 57 cm diameter (zonder ketting opgemeten, 2 armen defect)
Bontjas, lang model -1617
Eikenhouten rechthoekige bijzettafel met gestoken decor, Holland 19e eeuw, 40 cm hoog, 80 cm breed en 40 cm diep€ 40 - € 801571
Ronde mahonie tafel met geschulpte rand, staand op kolompoot, 58 cm hoog, 78 cm diameter -1609
Eiken 2-deurs kast met 2 lades, laat 19e eeuw, 187 cm hoog, 139 cm breed, 60 cm diep
Geoffrey Harcourt (1935-) -1577
Koga Miyata Tesla-S elektrische damesfiets, framemaat 50 cm
Eetkamertafel Label 51, stalen frame met houten blad, 76 cm hoog, 202x91 cm
-1583
Golftas met 12 golfclubs
1599
€ 50 - € 1001593
Regulateur in eiken kast, ca. 1920, 75 cm hoog € 30 - € 601597
€ 100 - € 1501606
Wit geschilderde houten kandelaar, 158 cm hoog
€ 80 - € 1201587
2 lange bontjassen -1616
-1622
Teakhouten trumeau met steekwerk, 80 cm hoog, 114 cm breed en 51 cm diep (div. schade)
Thonetmodel armstoel met webbing rug en zitting -1578
4003 Delft 17e eeuw Meissen
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 51
1333 Societe Ceramique
4029 Scheibe Alsach Velux Fance
4165
2141 Annette Himstedt
4013 Onduidelijk gemerkt René Lalique
4163
2064 Bassano Italy
4033
1657 Facet geslepen spiegel in een eiken lijst, 110x75 cm -1658
Facetgeslepen spiegel in lichte lijst, 135x74 cm
2 antieke deuren met fraai decor, 217x60 en 217x62 cm
37 schoolplaten met Bijbelse voorstellingen -1640
Oud wit geschilderd dienblad op losse schraag, 77 cm hoog, 68x47 cm -1646
Miele W Classic Ecocomfort wasmachine€80-€1201651
Facetgeslepen spiegel in een klassieke lijst, 187x87 cm maar ook horizontaal op te hangen
Kavel b.u. 8 regulateurs en wandtelefoon -1635
Bosch vrieskastje -1649
Eiken salontafel met steekwerk, 55 cm hoog en bladmaat 60x60 cm (mariage)€30-€ 601631
€ 80 - € 120
Palissanderfineer speeltafel op kolompoot, staand op klauwpoten met ijzeren wieltjes, 19e eeuw, 74 cm hoog, totaal 91,5x89 cm (stukjes fineer manco)
Anoniem, persoon bij huis aan meer met ruïne en waterval op de achtergrond en bergtop met sneeuw, doek 73x100 cm
€ 100 - € 150
4 moderne zwarte kunstlederen stoelen op metalen onderstel met kruisverbinding€100-€1501629
40 - € 801626
Onduidelijk gesigneerd, winters landschap met figuren op het ijs bij een burcht, geheel in avondstemming, doek 70x80 cm-
Facetgeslepen spiegel in eiken bestoken lijst met maskers en volle zuilen, 146 cm hoog, 101 cm breed -
Art Deco eikenhouten wandkapstok met gezwarte accenten en spiegel, 36 cm hoog, 85 cm breed, 13 cm diep -
Teakhouten tafel met 2 lades, 78 cm hoog, blad 180x100 cm
€ 100 - € 150
Onduidelijk gesigneerd, landschap met vennetje, paneel achter glas, buitenmaat 66x96 cm -1639
staartklokken€100-€150
Miele PowerWash 2.0 wasmachine, Mod. WKF121 type HW19, Nr. 10/119182957 M-Nr 10197670
Walter van Oel (1942-) -1664
€ 30 - € 601660
Mahoniefineer kastje met lade en deur, 77 cm hoog, 42 cm breed, 34 cm diep en notenfineer serveerwagen met onderschap en laadje, staand op wieltjes, 66 cm hoog, 50 cm breed, 45 cm diep € 40 - € 801630
1653
Compositie zonder titel, mixed media met acryl en papier uit 1987, 110x80 cm, buitenmaat 130x100 cm
Anoniem, man met hoed op weg richting dorp aan meer met ruïne op de achtergrond, doek 73x100 cm (schade) -1667
Bosch vrieskastje -1650
Regulateur met Art Deco decor op wijzerplaat in eikenhouten kast, 78 cm hoog -1632
Teakhouten kist met koperen hoekjes en grepen, 51 cm hoog, 121 cm breed, 55 cm diep
1655
€ 100 - € 1501627
Spiegel in een oude goudkleurige lijst, 112x87 cm -1661
€ 40 - € 801624
€ 50 - € 100
Dorpsgezicht in avondstemming, doek 80x100 cm
Grenenhouten kast met in de bovenkant vitrinegedeelte, daaronder een schrijfgedeelte en in de onderkast bergruimte, 202 cm hoog, 130 cm, breed, 56 cm diep
€ 100 - € 2001644
Gesigneerd Mara, messing salontafel, Italië jaren 70, 38 cm hoog, 140x70 cm en idem messing bijzettafel 38 cm hoog, 52x52 cm (chip in glasplaat grote tafel)
€ 200 - € 3001625
€ 80 - € 1201665
Eiken 1-deurs hangkastje met geslepen glazen ruitjes in deur, 41 cm hoog, 36 cm breed, 18 cm diep, eiken papierrolhouder met gietijzeren frame, gemerkt Secare Werke Heidenau b/Dresden, met rol papier, 64 cm breed, houten juk met paardentuig, 107 cm breed en speren met boog -1643
1647
8 moderne stapelbare Kembo stoelen met paarse stoffering, model Myto -1633
Kersenkleur 2-deurs vitrinekast met facetgeslepen ruiten en verlichting, 188 cm hoog, 124 cm breed, 51 cm diep€40 - € 801638
Beukenhouten salontafel om te vormen naar een vierkant, tweede helft 20e eeuw, 50 cm hoog en bladmaat 120 cm diameter /vierkant 170x170 cm
1662 Eiken 2-deurs garderobekast met beglaasde deuren, met lade, 199 cm hoog, 110 cm breed, 60 cm diep
Siemens WT44E305NL IQ500 €wasdroger50-€100
-1663
Whirlpool wasmachine -1652
1645
1642
Gesigneerd Moes, Josée, bospad met koeien in de wei, doek 65x70 cm -1636
1654 Kavel met ca. 50 wanddecoraties waaronder schilderijen, etsen, gravures etc. (exclusief de kar) -
Eiken 2-delige boekenkast met gestoken decor met op de deuren manden met druiven en koren en in de fries steekwerk van wijnranken, Holland ca. 1880, 199 cm hoog, 140 cm breed, 56 cm diep€100 - € 2001659
Jos Slootmaeckers (1926-1995) -1637
€ 100 - € 1501623
Gobelin in klassieke lijst, buitenmaat 90x100 cm -1656
Smeedijzeren wandkapstok met 9 dubbele haken, 41 cm hoog, 124 cm breed
Comtoiseklok met bloemslinger, Frankrijk, met adres C Landois a Lignieres€
22 klokken b.u. 8 regulateurs, 6 Zaanse wandklokken, 3 schippertjes, 2 tafelklokken en 2 Friesse
52 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Mahoniefineer secretaire met los marmer blad, 147 cm hoog, 110 cm breed, 55 cm diep (opknapper)
1641
-1668 Timed
Massief Amerikaans kersenhouten tafel met omgebogen rand met daarin patroon dat terugkeert in poten, 76 cm hoog tafelblad 290x117 cm
€ 100 - € 2001628
Bruin lederen Chesterfieldstijl 3-zits bank met schade, 246 cm breed
14vrijdag 9 september 2022 Brocante
€ 80 - € 1201634
Online Veiling september 2022
€ 30 - € 501666
1648
Sweerts de Landasstraat 52 6814 DH Arnhem 026 442 www.info@dna-notaris.nl5321dna-notaris.nl VERHUIZEN MET DERKSEN STAAT GARANT VOOR KWALITEIT ! Derksen Verhuizingen BV De Overmaat 39 6831 AE Arnhem T 026 - 323 03 20 www.derksen.nlinfo@derksen.nl
Je leven verandert, je gaat trouwen, je koopt een huis, je start een bedrijf of je krijgt een erfenis. Op dit soort momenten is het goed om met een notaris te praten. Onze notaris kan je vertellen en adviseren over wat voor jou de beste oplossing is.
Bij DNA ben je altijd welkom. Je kunt zo vaak bellen of langskomen als je wilt. Wij staan voor je klaar.
Bij DNA werken leuke en enthousiaste mensen. Wij nemen de tijd om naar je te luisteren. Wij weten hoe lastig het soms kan zijn om precies te weten wat je wilt en wat je belangrijk vindt. Onze notaris weet als geen ander hoe prettig het is om goed begrepen te worden. Daarna wordt je geadviseerd over welke mogelijkheden er zijn en welke voor jou het beste zijn.
Glas in lood met decor van bloemen, 40,5x64 cm
2022
€ 50 - € 1002043
2004
2017
Glas in lood met gebrandschilderd decor, 54,5x120 cm
€ 50 - € 1002002
€ 50 - € 1002023
€ 80 - € 1202007
2019
2016
Geprepareerd en opgezet kopje van een ree, wandplaat is 26 cm hoog, 22 cm breed en komt 36 cm van de muur af
Porseleinen tafellamp met beschilderd bloemdecor, koperen montuur en glazen bol met geëtst decor, 72 cm hoog
Glas in lood met decor van een vaas, 44x92,5 cm
€ 40 - € 802011
€ 40 - € 80
€ 40 - € 802042
€ 100 - € 2002000
Glas in lood met decor van bloemen, 45,5x115 cm
3-lichts tafellamp met tiffanystijl hexagonale kap op rijkbewerkte bronskleurige metalen voet, 90 cm hoog, kap 57 cm - € 1202046
diameter€80
54 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Schaalmodel driemaster genaamd HMS Unicorn, in vitrine, 77 cm hoog, 87 cm breed, 31 cm diep
Glas in lood met in Art Deco stijl bloemen, 45x102 cm
€ 50 - € 1002029
€ 150 - € 2502035 Houten roodgelakte ton met deksel, China 20e eeuw, 38 cm hoog, 45 cm diameter€40-€ 802036
3 antieke koperen pannen met oren, grootste is 20 cm hoog, 49 cm diameter, samen 17 kilogram
€ 150 - € 2502039
€ 400 - € 6002013
Bronzen beeld naar E Picault van een soldaat met hellebaard, 20e eeuw, 120 cm hoog, 27 kilogram
Mahonie latjes theestoof met koperen ketel en kooltjestang
Klassieke messing rijkbewerkte tafellamp met putto, oren en kunststof kap, 73 cm hoog
€ 50 - € 1002027
Schaalmodel zeilboot naar de M S Bounty uit 1783, 62 cm hoog, 92 cm lang€50 - € 100
Bronzen beeld van een staande fluitende jongen met pet naar Mareel, 20e eeuw, 73 cm hoog, 10,4 kilogram
18e eeuwse beddenpan met smeedijzeren steel en koperen pan met gedreven decor, 110 cm lang
€ 40 - € 802037 Kaiser Moosrose uitgebeid serviesgoed bestaande uit 12 grote borden, 12 diepe borden, 24 ontbijtborden, 2 ronde saladeschalen, 2 dekselschalen, broodschaal, vleesschaal, 4 vleeswarenschaaltjes, 2 botervloten, sauskom, theepot, koffiepot, roomstel, 24 kop en schotels, 4 compoteschaaltjes en een 12-persoons gebakstel
€ 50 - € 1002009
€ 300 - € 600
€ 50 - € 1002006
2001 Mahonie theestoof met koperen binnenbak en koperen ketel, 19e eeuw
Glas in lood raam met portret Elisabeth Bas in de stijl van Ferdinand Bol, afkomstig uit sigarenfamilie Susante te Boxtel, waar de vader in de jaren 30 het Rijksmuseum bezocht om een sterke persoonlijkheid te zoeken wat resulteerde in een glas in lood raam van de Nederlandse onderneemster (1571-1649), deze hing in de fabriek en de reclame slogan luidde, je mag van 3 vrouwen houden, hun moeder, Moeder Maria en Elisabeth Bas 169x113 cm (barst rechtsonder) Staat op 1e verdieping
€ 250 - € 400
€ 100 - € 1502008
€ 30 - € 602041
€ 40 - € 80
Geprepareerde en opgezette kop van een ree, geschoten op 21-8-1952 Jugoslavia, totaal ca. 85 cm hoog
€ 50 - € 1002040
Bronskleurig gipsen beeld van een jonge dame met hoofddoek, 57 cm hoog, 7,5 kilogram
€ 50 - € 100
€ 30 - € 602003
€ 80 - € 120
€ 60 - € 100
2005
Schaalmodel driemaster, genaamd Pamir 1905-1957, Blohm & Voss, in vitrine, afmetingen vitrine 46 cm hoog, 82 cm breed, 19 cm diep
3 koperen akers, grootste is 35 cm hoog, 57 cm diameter, samen 15,5 kilogram€50-€ 1002025
Glas in lood met decor van bloemen, 88x45 cm
2014 Gesigneerd A. Tiot, 20e eeuw, 2 bronzen liggende leeuwen, 52 cm hoog, 95 cm breed, totaal gewicht ca. 90
3 antieke koperen graanmaten 2 van 1 en 1 van 2 dekaliter met op de rand vele ijkkeuren, 48 en 60 cm hoog, samen 18 kilogram
Klassiek beeld van een vrouw met kruiken, composiet op marmer sokkel, 77 cm hoog, 14 kilogram
€ 100 - € 1502032
Messing kollomkruis op 3 pas met beelden van evangelisten gemaakt in Neogotische stijl, 104 cm hoog, 9,2 kilogram
Messing schaal met gestilleerd decor, op hoge voet, 76,5 cm hoog, 43 cm€diameter40-€80
€ 100 - € 200
Klassieke koperen vaas met oren naar Romeins voorbeeld, 87 cm hoog, 19 kilogram
2030 Oude houten slee, 87 cm lang, 38 cm breed, 37 cm hoog
Glas in lood in Art Deco stijl, 50,5x53 cm
400 - € 8002015
Messing voorzetstuk voor een haard, 30 cm hoog, 131,5 cm breed, 37 cm diep, met 2-delig messing haardstel
Klein antiek, tapijten
Geprepareerde en opgezette kop van een wild zwijn, achterplaat 70 cm hoog, snuit komt 62 cm van de wand
2020
Eikenhouten blaasbalg met gestoken decor, 105 cm lang
€ 40 - € 802044
Houten beeld van jager met hert en hond, Afrika midden 20e eeuw, 130 cm hoog
Vrijdag 30 september 14.00 uur Klein antiek & tapijten
€ 80 - € 120
2018
€ 40 - € 802012
Veiling september 2022
2 antieke koperen akers met geklonken nagels, 35 cm diameter en 33 cm diameter, samen 8 kilogram
2024
€ 100 - € 200
2 antieke koperen akers met geklonken nagels, 38 cm diameter en 39 cm diameter, samen 10,5 kilogram
€ 40 - € 802031
1vrijdag 30 september 2022
Tegeltabelau van 10 tegels in houten lijst met decor van Perzische man met kamelen, 33x80 cm (schade)
€ 100 - € 2002045
Bronzen beeld van een dame met glas, zittend op een kruk, naar Chanti, 20e eeuw, 85 cm hoog, 18 kilogram€200 - € 4002033 Anoniem, 2 bronzen beelden van een hond met puppi, moeder is 66 cm hoog, 96 cm lang, samen 43 kilogram€300 - € 6002034 2 houten olifanten, 20e eeuw, 82 cm hoog, 122 cm breed (slagtanden van 1 olifant manco), 64 en 67 kilo
€ 80 - € 120
2 koperen 3-lichts tafellampen met onyx delen en Tiffanystijl kappen, 110 cm hoog, kap 51 cm diameter
2021
€ 40 - € 802010
€ 100 - € 2002028
Eiken parapluton met koperen banden, 50 cm hoog -2026
Anoniem, staande vrouwlijke Masai krijger, 102 cm hoog, inclusief losse speer 116 cm hoog, 25,2 kilogram
kg€
€ 40 - € 802089
€ 50 - € 1002075
Anoniem, klassiek beeld van een staande vrouw met mand op haar rug, brons, 20e eeuw naar antiek voorbeeld, 58 cm hoog, 7720 gram
€ 50 - € 1002054
Guiseppe D' Aste (1881-1945)
2050 5-delig aardewerken kaststel met polychroom chinoiserie decor, gemerkt onderzijde B:P, 19e eeuw, 27,5 cm en 32 cm hoog (2 deksels met schade en 1 pot met haarlijntje)
Klassieke tafelolielamp met tinnen voet met stenen delen, blauwe glazen pot en geetste glazen bol, 57 cm hoog
Meerkleurige glazen vaas in ijzer gevalt, Daum France, Louis Majorelle, 26 cm hoog, 4440 gram
Klassieke messing tafellamp met gezwarte delen, leeuwen aan de voet en gestoffeerde kap, op stenen sokkel, 100 cm hoog
september 2022
€ 80 - € 1202076
€ 50 - € 1002070
Gesigneerd August Moreau, bronzen beeldengroep van jongen fluisterend in oor van meisje, 44 cm hoog
€ 60 - € 1002063
2 zamak beelden van een herder met herderin met schapen, Frankrijk 20e eeuw, 46 cm hoog, samen 9,5
Keramieken buste, getiteld "Het Denken", ca. 1930, 32 cm hoog (randschade plekjes)
Aardewerken Delftse kandelaar met blauw decor, ca. 1875, 39 cm hoog
€ 150 - € 2502066
Blauw geglazuurd aardewerken tafellamp met stoffen kap, China 20e eeuw, 105 cm hoog en wanddecoratie op textiel met decor van lange lijzen en kinderen, rechtsonder gemerkt, 31x35 cm -2073
€onbekend)200-€3002077
Wedgwood servies decor b.u. serveerschaal 35x28 cm, 5 diepe borden, 4 platte borden, grote kom en 3 dekschalen, gemerkt aan onderkant "como"(schade)
100 - € 2002079
€ 80 - € 1202081
€ 40 - € 802084
€ 50 - € 1002086
€ 100 - € 1502064
€ 100 - € 2002080
Klassiek tafelschemerlampje met leeuw en 2 gestoffeerde kapjes, 50 cm hoog
€ 100 - € 1502047
2 aardewerken schenkkannen met polychroom decor, onderzijde gemerkt De 3 Vergulde Astonnekens, naar oud model, ca. 1900, 30 cm hoog
Willem Coenraad Brouwer (1877-1933)
€ 20 - € 402057
Gesigneerd J Richmond, gepolijst bronzen sculptuur van Gavalis krokodil schedel los op gezwart houten sokkel, 59 cm lang, 23 cm hoog
€ 100 - € 1502059
Anoniem, bronzen buste van een man, op zwarte kunststof sokkel, totaal 45 cm hoog
Bronzen beeld van een staande eend, 49 cm hoog, 4 kilogram
Vruchtenhouten beeld van Christus, WestEuropa 19e eeuw, 59 cm hoog (crucifix manco)
€ 400 - € 6002083
Bronzen sculptuur van een kreeft, 20 cm hoog, 27 cm lang, 24 cm breed€
€ 50 - € 1002060
Gepolijst en gegraveerde bronzen sculptuur van Eenhoorn schedel (Paard) op gezwart houten sokkel, 52 cm hoog, 44 cm breed, 6.6 kilo
€ 50 - € 1002082
Gestoken houten draak met facetgeslepen spiegel in de stijl van Gabriel Viardot, ca. 72x46 cm
Klassieke kunststof buste van Apollo, 76 cm hoog
Massief eikenhouten dienblad/wandplaat met de tekst "Het biefstuk van den haas is alle vleesch de baas", 42 cm hoog, 46 cm breed en 7 cm diep
Anoniem, bronzen beeld van 2 paarden, 44 cm hoog en 80 cm breed, 25,55 kilogram
€ 100 - € 1502053
3 aardewerken kastkommen met polychroom decor in chinoiserie stijl, gemerkt De Paeuw, 19e eeuw, 14 cm hoog, 26 cm diameter (randslijtage en haarlijnen)
Terracotta beeldengroep van faunen met geit, ca. 1910, 28 cm hoog, 41 cm breed (chipje van oor geit)
Monogram JK, bronzen sculptuur van zoutwater krokodil schedel op gezwart houten sokkel, 37 cm breed
Anoniem, zamak beeld van Jeanne d' Arc, 40 cm hoog (vlag manco)
€ 150 - € 2502058
€ 200 - € 4002090
€ 200 - € 4002052
€ 150 - € 2002051
€ 80 - € 1202055
2 aardewerken knobbelvazen met blauw chinoiserie decor, gemerkt Porceleyne Fles Delft, 1 vaas gemerkt met schilder A Koert, jaarletter 1898 en 1 vaas gemerkt met schilder J van Lijnschoten en jaarletter 1899, 42 cm hoog (beide vazen hebben schade)
€ 150 - € 2502072
2 aardewerken schotels met blauw chinoiserie decor en gecontourneerde rand, gemrkt Porceleyne Fles Delft, schilder HB, jaar 1916, 35 cm diameter
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 55
2062
€ 200 - € 3002067
€kilogram100-€150
Bronzen beeld naar E Marioton, borstbeeld van Christus met doornenkroon, 49 cm hoog, 18,5 kilogram
€ 30 - € 602068
€(schade)100-€150
Gemerkt Bassano Italy, aardewerken beeld Piëta, 50 cm hoog
-2091
Gemerkt De Grieksche A, 3-delig aardewerken kaststel met polychroom decor, 20e eeuw, 35 cm en 47 cm hoog
Metalen waterpot met beschilderd decor, India 20e eeuw, 62 cm hoog
€ 30 - € 602078
€ 60 - € 1002085
Gietijzeren Victoriaanse spiegel met cherubijnen en tekst 'welcome - thricewelcome', Engeland eind 19e eeuw, 63x55 cm
Gietijzeren haardplaat, 18e/19e eeuw, 50,5x33 cm
2vrijdag 30 september 2022
Bronzen Art Deco beeld van een dame op natuurstenen sokkel, 45 cm hoog€80 - € 1202056
€ 100 - € 1502061
Tichelaar Makkum 3 aardewerken voorwerpen bestaande uit schotel met bloemdecor, 35 cm diameter, bloempot 11 cm hoog, 20,5 cm diameter en een kwispedoor
€ 30 - € 602048
€ 50 - € 1002065
€ 80 - € 1202069
Onduidelijk gesigneerd, bronzen beeld van een staande jonge met opbrengst van de jacht waaronder vogels en een haas, 52 cm hoog, 11 kilogram
Hollandse aardewerken kom met blauw decor, 11 cm hoog, 26 cm diameter en een vaas met blauw decor, 15 cm hoog, 23 cm diameter, beiden met schade en herstellingen
Tiffanystijl tafelschemerlampje, 40 cm hoog
€ 50 - € 1002087
2 houtgestoken Schwarzwalder tafelstukken met hoenderachtigen waarop kristallen vaas, Duitsland 19e eeuw, 44 cm hoog
Klein antiek, tapijten Veiling
Anoniem, bronzen beeld van een steigerend paard, 31 cm hoog, 4 kilogram
19e eeuwse tafelolielamp met opaline voet met handbeschilderd decor, ca. 85 cm hoog
Houten 3-laads vitrinekastje met 30 zakhorloges naar antiek model, kastje 12 cm hoog, 38x19 cm (werking
€ 200 - € 4002074
€ 50 - € 1002088
€ 500 - € 7002049
Tafelschemerlamp, porseleinen voet in de vorm van een uil, totaal 78 cm €hoog80- € 1202071
5 gepolijst bronzen sierobjecten b.u. 4 schalen (gesigneerd) en vaas (niet gesigneerd), Italië jaren 70, grootste 29,5 cm diameter
Art Deco zamak beeld van 2 herten op natuurstenen en onyx sokkel, 65,5 cm breed (schade gewei)
€ 100 - € 1502094
Klassieke lampvoet, elektrisch gemaakt, 53 cm hoog (mariage)
Messing penkandelaar met rijk gedreven decor, 92 cm hoog, en messing facetgeslepen spiegel met 3-lichts kandelaar en cherubijn in kuif, 46x25 cm
€ 50 - € 902110
€ 40 - € 802123
Anoniem, bronzen beeld van een Arabisch paard naar P J Mene, 36 cm hoog, 42 cm lang, 6 kilogram
2 metalen kerkelijke kandelaren met afbeelding in cartouche van Christus Heilig Hart, 31 cm hoog
€ 50 - € 1002100
Bronzen Tiffanystijl tafellamp, 58 cm hoog, kap 46 cm diameter (schade aan rand kap)
Anoniem, bronzen beeld van een man met wandelstok, rustend op hek met sigaret in zijn hand, 20e eeuw, 42 cm hoog, 6,5 kilogram
€ 80 - € 1202102
€ 100 - € 200
€ 30 - € 60
Aardglobe, gemerkt Columbus schülerglobus, op houten voet, 18 cm hoog, Räths politischer erdglobus, op houten voet, jaren 50, 17 cm hoog, Spehre terrestre aardglobe op houten voet, ca. 1920, 13 cm hoog (schade aan bol) en decoratieve aardglobe op koperen granaathuls, 38 cm hoog
€ 80 - € 1202122
€ 200 - € 4002126
Eiken schooltas met kerfsnee versiering en ijzer beslag, ca. 1810, 40x23,5 cm
€ 40 - € 802128
Metalen hond met ketting, 35 cm hoog, 65 cm lang, soort van teckel, lijkend op Flos
Aardewerken dekselvaas en vaas, gemerkt Porceleyne Fles Delft, jaarletters 1969 en 1972, 37 cm en 38 cm hoog€30
Gegoten composiet beeld van een dame in nederige houding, 115 cm hoog€80 - € 1202133
3vrijdag 30 september 2022
€ 30 - € 602111
Anoniem, bronzen beeld van een Romeinse man, 20e eeuw, 48 cm hoog, 7,2 kilogram
Bronzen Art Deco vaas met vogeldecor in florale omgeving, 40 cm hoog, 16 cm diameter, los staand op rijkbewerkte sokkel, 10,5 cm hoog, 22x22 cm, totaal gewicht 7,5 kilo
Koperen 3-lichts wandlamp, Art Deco periode, 72 cm hoog, 40 cm breed (kapjes manco)
€ 40 - € 802103
manco)€
80 - € 1202092
€ 100 - € 1502096
-2101
€ 80 - € 1202095
€ 30 - € 602104
€ 50 - € 100
-2105
€ 80 - € 1202125 5-delig Delfts aardewerken kaststel met decor van ossen en florale details, Holland ca. 1800, 42 cm hoog (diverse schade en restauraties)
€ 50 - € 1002135
56 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
€ 50 - € 100
€ 50 - € 1002124
Reliëf aardglobe, gemerkt Räths Reliëf Erdglobus, op houten voet met compas, ca. 1950, 52 cm hoog (slijtageplekjes op bol0
2 aardewerken schotels naar antiek model geïnspireerd op Wanli, Sphinx Maastricht ca. 1920, 32 cm diameter
€ 40 - € 802099
Naar antiek model buitenlamp naar voorbeeld van een koetslamp, 55 cm hoog
€ 40 - € 802120
Aardglobe, gemerkt Globe Terrestre J Forest, op zwartgelakte houten voet, ca. 1920, 36 cm hoog
Houten wandelstok / zitstok, Engeland 19e eeuw, 90 cm lang
Aardglobe, gemerkt Schottes Schul & Familien Globus Berlin, op zwargelakte houten standaard, ca. 1900, 54 cm hoog (met schade aan bol en standaard)€40 - € 80
2 klassieke tafelschemerlampen, 68 cm hoog (knoppen bovenzijde manco)
Eikenhouten sculptuur van Madonna met kind, 20e eeuw, 155 cm hoog€
Gegoten composiet polychroom gekleurd beeld van de heilige st. Clara van Assisi met monstrans in haar handen, ca. 150 cm hoog
2107
Gegoten composiet polychroom gekleurd beeld op houten basis van Jozef met kindje Jezus, 117 cm hoog (teen gerestaureerd en deel staf manco)€150 - € 2002132
-2097
- € 60
2 koperen oorvazen met deksel en gegraveerd decor, 28 cm hoog
2113
Reliëf aardglobe, gemerkt Ludwig Julius Heymann, op zwartgelakte houten voet, ca. 1880, 64 cm hoog (slijtageplekjes op bol)
€ 200 - € 4002121
Metalen Art Deco bureaulamp met verstelbare kap, Nederland ca. 1930, 41 cm hoog
2116 Naar antiek model 2 vlaggestok houders, 30 cm hoog
Klassieke 3-lichts tafellamp met amazone te paard 71 cm hoog en een 2-lichts lamp van een staande vrouw met 9 vingers, 89 cm hoog
€ 100 - € 1502127
Gipsen polychroom gekleurd beeld van de heilige St. Antonius met kind, 132 cm hoog -2129
september 2022
Bestoken eikenhouten wandconsole met voluten en acanthusblad, 78 cm hoog, 44 cm breed, 30 cm diep
-2093
€ 300 - € 6002098
4 meetlatten waaronder ellenstok en één van 200 cm lang
2112
€ 40 - € 802117
€ 50 - € 1002118
Antonella Caprio Saviato
Geel met roodkoperen doofpot, 41 cm hoog
Viool met 2 strijkstokken in koffer. Franse viool gemaakt in Mirecourt, in het atelier van J Thivouville-Lamy, type Breton. Aankoop bij Otto Stam & Zoon Utrecht in 1987.
2114
€ 50 - € 1002108
3 aardewerken schotels met blauw decor van bloemmand, Holland ca. 1800, 23 en 26,5 cm diameter
-2106
Capodimonte porseleinen beeldengroep van liefkozend stel, getiteld Primavera, onduidelijk gesigneerd verso, onderzijde gemerkt Flavio, 38 cm hoog (bloemschade en vinger
2115
100 - € 1502130
€ 50 - € 1002134 Oude processielamp op standaard, 165 cm hoog
Aardglobe, gemerkt Globe Terrestre J Lébeue & Cie, op bronzen standaard en engel op top, ca. 1900, 77 cm hoog (schade aan bol)
€ 150 - € 2002131
2119 Franse houten weegschaal met koperen schalen en marmeren blad, ca. 1900, 19 cm hoog, 54x23 cm en Peugeot Freres ijzeren koffiemolen met houten laadje, ca. 1900, 41 cm hoogijzeren
Buitenlantaarn geïnspireerd op een scheepslicht, 50 cm hoog, 7,5€kilogram150-€250
2109
Tiffany stijl tafellamp op brons gekleurde voet en glazen kap met floraal decor, 54 cm hoog
2170 Kavel microscopen en toebehoren wo. Carl Zeiss Jena 62766 met 2 oculairen, 2 metalen Jenor microscopen, onderelen en 2 opbergkisten
Inspecteurs handbalans, Wiltshire County Council, to weigh 4 lb, De Grave Short & Co Ltd London, met bijzonder tegengewicht, in mahoniehouten kist, 12 cm hoog, 43x25 cm
€ 50 - € 1002182
€ 200 - € 4002184 Handgeknoopt oosters tapijt Bidjar, 393x241 cm
€ 100 - € 1502185
€ 80 - € 1202165
€ 80 - € 1202156
3 Fleury Freres veerweegschalen, 18x7 cm, 20x8 cm en 26x10 cm
€ 50 - € 1002166
4vrijdag 30 september 2022 Klein antiek, tapijten Veiling september 2022
€ 30 - € 602146
2137
2 reisapothekers weegschalen, 29 cm en 35 cm hoog
€ 60 - € 1002158
Heubach / Ernst pop met slaapogen, open mondje en gelede armen, malnummer 250, gemaakt 1914, 58 cm lang€100 - € 150
€ 30 - € 602173
Set Engelse ijzeren gewichten, totaal 10 gewichten, 7 Lb-1/4 oz
2140
Messing tandarts pers voor kunstgebit met toebehoren, Engeland ca. 1900, 27 cm hoog
Messing met ijzer springtrekbalans, voor 25-500 kilo, 50 cm lang
Zeer fijn hangeknoopt tapijtje, Kazak, ca. 1900, 29x30 cm
Inspecteursbalans, Wiltshire County Cuncil, model 6765, in houten kast, 43 cm hoog, 44 cm breed, 18 cm diep€ 80 - € 1202149 Messing weegschaal op ijzeren lichtgelakte kolom, gemerkt op plaatje Gesetzlich geschützt, 63 cm hoog, 52 cm breed
€ 50 - € 1002169 Gietijzeren diamantslijper met messing delen, ca. 1900, niet gemerkt, 19 cm hoog, 35x18 cm, gewicht 9,65 kilo€30 - € 60
Handgeknoopt wollen tapijt met oosters decor Arad, 310x220 cm
Handgeknoopt oosters tapijt, 332x238 cm
€ 30 - € 602143
€ 80 - € 1202150
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 57
Apothekers weegschaal in noten kast op zwarte glazen plateau, gemerkt Joh. Wilter Laboratorium Instrumenten Utrecht, 45 cm hoog, 43 cm breed, 23 cm diep
€ 60 - € 1002154
2160 August Ebingen Sauter Württ., verchroomde weegschaal, op beukenhouten plateau, 54 cm hoog, 56 cm breed, 28 cm diep
€ 50 - € 802162
2 Mancur veerweegschalen, 39x13 cm en 44x14 cm
€ 100 - € 1502161
Elisabeth Lindner pop, ontwerp Annette Himstedt, Carbone, ca 100 cm €lang50 - € 1002141
3 ijzeren veerweegschalen, 18x8 cm, 22x9 cm en 28x16 cm
€ 100 - € 1502181
Annette Himstedt pop Melvin, 73 cm lang
Dr. Bender & Dr. Hobein München, messing weegschaal op notenfineer kast met 2 laadjes, 56,5 cm hoog, 55 cm breed, 25 cm diep
Beckers Sons Rotterdam-Brummen, messing weegschaal op notenhouten plateau met maskers versierd en gekleurde kraaltjes ingelegd, 39 cm hoog, 44 cm breed,18 cm diep
€ 70 - € 1002159
€ 50 - € 1002164
Handgeknoopt wollen tapijt met oosters decor Saruk, ca. 320x245 cm€
€ 150 - € 2502183
Handgeknoopt oosters tapijt, 380x295 cm
Metalen beeld van een jongen, 72 cm hoog, 24,80 kilogram -2138
Lederen koffer met inspecteurs gewichten van 1 lb,2 lb, 4 lb en 7 lb en houten kistje met kleine gewichten, 14 cm hoog, 26x20 cm
€ 40 - € 802168
100 - € 2002179
18e eeuws wafelijzer, gegoten en gesmeed, met decor van vissenschubben, BAGH en 1711, 80 cm lang, 4060 gram
Handgeknoopt halfzijden oosters tapijt Kashmir, 362x274 cm
Zeer fijn hangeknoopt tapijt met prachtige levensboom en dieren waaronder vogels en herten, 222x133 cm
€ 40 - € 802139
Messing weegschaal met dubbele naald, op notenfineer plateau, 53,5 cm hoog, 60 cm breed, 24 cm diep
€ 200 - € 4002177
Avery W&T Birmingham Ltd, verchroomde weegschaal op houten plateau, 50 cm hoog, 43 cm breed, 23 cm diep
Eikenhouten kist naar antiek model met metalen handvatten en beslag, 41 cm hoog, 51 cm breed en 35 cm diep€
€ 150 - € 2002167
€ 30 - € 602142
€ 80 - € 1202176
40 - € 80
Annette Himstedt pop Madina, 73 cm lang € 30 - € 602148
R.A.F. Bubble Sextant met koffer en handbook
C. Reichert serienummer 29819 messing met gietijzeren microscoop in notenhouten kast, Wenen ca. 1900, 36 cm hoog, 18 cm breed en 20 cm diep (incompleet)€80 - € 1202152
€ 80 - € 120
3 reisapotheek weegschalen, 23 cm, 30 cm en 31 cm hoog
IJzeren 19e eeuwse passer, onduidelijk gesigneerd, 41 cm lang
Oud textiel popje op rieten onderstel, ca. 16 cm hoog
Frigola & Co, messing weegschaal op ijzeren kolom, 54 cm hoog, 64 cm breed
E. Leitz Wetzlar serienummer 116775 messing en gietijzeren microscoop in notenhouten kist met diverse toebehoren, Duitsland 1909, (schade kist en incompleet)
€ 60 - € 1002172
€ 80 - € 1202153
Annette Himstedt pop Enzo, 65 cm lang
€ 100 - € 1502155
Pop met porseleinen hoof en handjes, 68 cm hoog -2147
€ 50 - € 1002157
2 glas in lood in Art Deco stijl, per stuk 61x35 cm
€ 70 - € 100
Zeldzame mahoniehouten kist met 3 milk glass measures, Wiltshire County Council, 5 cm hoog, 35x29 cm
€ 50 - € 1002171
Handgeknoopte oosterse loper, 366x104 cm
Handgeknoopt wollen tapijt met oosters decor, Meshed, 355x275 cm
€ 150 - € 2502178
Anoniem, bronzen beeld van een olifant, 79 cm hoog, 73 cm lang, 30 kilogram€200-€ 4002136
2144 Elisabeth Lindner pop, ontwerp Annette Himstedt, Tangara, ca 100 cm €lang50 - € 1002145
€ 50 - € 1002151
€ 30 - € 602174 National Electric Instrument Co., instrument voor onderzoek in lichaamsholtes, Elmhurst New York USA, kist gemerkt Stöpler Utrecht, 6 cm hoog, 36 cm breed en 27 cm diep (manco's)€50-€ 1002175
€ 100 - € 2002180
€ 150 - € 2002163
58 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN 3005 insp. Mackintosh 3199 2 bureaustoelen 3046 Jan des Bouvrie 3183 Beovision 3048 Gino Vistosi 3075 Pierre Paulin 3033 Auping / F Kramer 3215 Andy Warhol 3142 Jaren 70 fauteuil
Handgeknoopt oosters tapijt, 130x73 cm
Handgeknoopt oosters tapijt met floraal decor, 200x126 cm
€ 100 - € 1502230
Handgeknoopt oosters tapijt, 197x134 cm
€ 30 - € 602209
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 59
Handgeknoopt wollen tapijt met oosters decor, 340x244 cm (verkleuring)€
€ 40 - € 802205
€ 40 - € 802229
Handgeknoopt oosters tapijt Moud, 297x199 cm
Handgeknoopt oosters tapijt, 204x126 cm
€ 30 - € 602243
Handgeknoopt oosters tapijt, 250x151 cm
Handgeknoopte oosterse Kelim, 193x111 cm
Handgeknoopt wollen tapijt met oosters decor Zandjan, 136x100 cm
€ 50 - € 1002198
€ 30 - € 502242
Handgeknoopt wollen tapijt met oosters decor Bidjar, 300x200 cm
Handgeknoopt oosters tapijt Heriz 235x186 cm
€ 50 - € 1002197
€ 30 - € 502212
Handgeknoopt oosters tapijt, 210x144 cm
Handgeknoopt tapijt met oosters decor, 160x88 cm
€ 100 - € 1502188
€ 50 - € 1002238
€ 40 - € 802219
Handgeknoopt oosters tapijt, 215x133 cm (restauratie en slijtageplekjes)
Koninklijke Kinheim Beverwijk, wollen handgeknoopt Art Deco vloerkleed, 532x407 cm
€ 40 - € 802218
Handgeknoopt oosters tapijt, 218x134 cm
Handgeknoopt Chinees tapijt, 238x170 cm (vlekken)
€ 100 - € 2002214
€ 150 - € 2002187
Oosters handgeknoopt tapijt, 215x140 cm
€ 50 - € 1002223
Handgeknoopt oosters tapijt, 217x153 cm
Handgeknoopt oosters tapijt Heriz, 395x297 cm
€ 30 - € 502207
€ 100 - € 1502208
Handgeknoopt oosters tapijt Bidjar, 277x188 cm
€ 20 - € 402239
€ 30 - € 602247
€ 40 - € 802195
5vrijdag 30 september 2022 Klein antiek, tapijten Veiling september 2022
Handgeknoopt tapijt met oosters decor, 215x125 cm
Handgeknoopt oosters tapijt, 143x102 cm
Handgeknoopt oosters tapijt, Lorestan, 420x212 cm
€ 30 - € 602251
Handgeknoopt oosters tapijt, 163x92 cm € 30 - € 602210
€ 50 - € 1002226
€ 30 - € 602234
€ 70 - € 1002235
Handgeknoopte wollen loper met oosters decor, 385x80 cm
€ 40 - € 802216
Handgeknoopt oosters tapijt, 278x165 cm
€ 30 - € 602236
Handgeknoopt wollen tapijt met oosters decor, 130x122 cm
€ 20 - € 402245
Handgeknoopte oosterse Kelim 202x162 cm (slijtage)
€ 100 - € 1502196
Handgeknoopt oosters tapijt, 204x116 cm
€ 50 - € 1002200
€ 30 - € 602249
€ 100 - € 1502206
Handgeknoopt oosters tapijt Afghaan, 327x224 cm (kale plekjes in 1 hoek)€70- € 1002204
€ 50 - € 1002222
€ 50 - € 1002224
€ 250 - € 5002189 Handgeknoopt oosters tapijt Afghaan, 331x232 cm (plekjes motschade)€80 - € 1202190
Handgeknoopte oosterse loper, 315x84 cm (schadeplek en vlekjes)
€ 30 - € 602231
Handgeknoopt oosters tapijt, 187x117 cm
€ 30 - € 602250
Handgeknoopt wollen tapijt met oosters decor, India, 185x120 cm
Handgeknoopt oosterse loper, 511x78 cm
Handgeknoopt oosters tapijt Kelim, 212x141 cm
Handgeknoopt oosters tapijt, 144x95 cm
€ 100 - € 1502194
Handgeknoopte oosterse Kelim, 172x128 cm € 40 - € 802220
€ 30 - € 602240
Handgeknoopt tapijt met oosters decor, 190x110 cm
€ 150 - € 2002186
€ 30 - € 602248
Handgeknoopt tapijt, Afghaan, 350x260 cm (motschade bij hoek)
Handgeknoopt oosters tapijt Afghaan, 348x264 cm (motschade en restauratie)€100-€1502191
Handgeknoopt wollen tapijt met oosters decor, 203x141 cm
Handgeknoopt wollen tapijt met oosters decor Ziegler, 292x202 cm
€ 200 - € 4002221
Handgeknoopt oosters tapijt, 421x297 cm (verkleurd en slijtage)
€ 30 - € 602241
Handgeknoopt tapijt, Bidjar, 320x195 cm
Handgeknoopt oosters tapijt Belouch, 149x125 cm
€ 50 - € 1002202
€ 20 - € 402228
€ 50 - € 1002232
Kazak tas, ca. 1900, 69x49 cm€ 100 - € 2002213
€ 40 - € 802215
Wollen tapijt met oosters motief, 184x96 cm
€ 30 - € 502252
Handgeknoopte oosterse loper Afghaan, 315x108 cm
€ 100 - € 1502193
4 handgeknoopte oosterse tapijten, 91x60 cm, 95x66 cm, 103x57 cm en 174x95 cm
Handgeknoopt tapijt met oosters decor, 140x93 cm
€ 150 - € 2502203
€ 40 - € 802199
€ 40 - € 802201
Handgeknoopt oosters tapijt, 271x182 cm (slijtage)
€ 80 - € 1202237
40 - € 802225
Handgeknoopt oosters tapijt, 308x206 cm
Handgeknoopt Chinees tapijt, 297x214 cm
€ 40 - € 802211
Handgeknoopt oosters tapijt, Vintage 300x203 cm
Handgeknoopt oosters tapijt Kazak, 400x312 cm
€ 40 - € 802246
Handgeknoopt oosters tapijt, 255x200 cm
Handgeknoopt Chinees tapijt, 192x124 cm
€ 20 - € 402233
Handgeknoopt oosters tapijt, 198x132 cm
Heriz handgeknoopt tapijt, 339x226 cm (verkleurd)
Handgeknoopt oosters tapijt, 200x132 cm (slijtage)
€ 20 - € 402244
€ 150 - € 2002227
Handgeknoopt oosters tapijt, 145x75 cm
Handgeknoopt oosters tapijt Mir, 407x305 cm (plekje motschade)
€ 50 - € 1002217
Handgeknoopt oosters tapijt, 149x99 cm
Handgeknoopt oosters tapijt, 168x90 cm
Handgeknoopt oosters tapijt Kelim, 148x104 cm (vlekjes)
€ 80 - € 1202261
€ 50 - € 1002254
Handgeknoopt oosters tapijt met jachttafereel, 182x124 cm
€ 20 - € 402267
Kelim 283x147 cm (schade)
Handgeknoopt oosters tapijt Soumack, 189x125
4 handgeknoopte oosterse pillows, ca. 34x34 cm, 43x34 cm, 38x38 cm en 40x37 cm
Panneaux Gobelins met klassiek decor naar 16e eeuws voorbeeld, 130x180 cm
Handgeknoopt oosters tapijt, 104x104 cm
€ 100 - € 1502303
Handgeknoopt oosters tapijt Hamadan, 300x108 cm
€ 40 - € 802266
Handgeknoopt wollen tapijt met oosters decor, 173x101 cm
€ 100 - € 1502265
2 wollen handgeknoopte tapijten met oosters decor wo. Afshar, grootste 121x50 cm
4 diverse tapijtjes, 31x30 cm, 52x47 cm, 120x28 cm en 147x93 cm -2270
€ 50 - € 1002259
€ 50 - € 1002263
€ 20 - € 402268 Handgeknoopt tapijt, Belouch, 100x76 cm-2269
Kavel met 4 divers oosters textiel€ 30 - € 602284
Kavel met 10 diverse Ikat kleden in diverse maten
€ 30 - € 602294
€ 40 - € 802260
Kavel met 6 divers oosters textiel€ 30 - € 602290
€ 80 - € 1202295
Handgeknoopt wollen tapijt met oosters decor, Heriz 395x295 cm
€ 50 - € 1002306
€ 100 - € 1502262
€ 80 - € 1202307 Oud rood geschilderd kinder wandelwagentje
€ 100 - € 2002310
€ 40 - € 802255
€ 50 - € 1002275
3 handgeknoopte oosterse pillows, ca. 68x61 cm, 62x50 cm en 55x55€cm50 - € 1002273
2 handgeknoopte oosterse pillows, ca. 108x55 cm en 90x60 cm
60 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
2 oude pompen
€ 40 - € 802308
Handgeknoopt oosters tapijt 93x51 cm
€ 50 - € 1002274
3 halfzijden tapijtjes, 91x61 cm, 62x47 cm en 76x53 cm
€ 50 - € 1002264
2276
€ 50 - € 1002277
€ 20 - € 402297
€ 30 - € 602298
Handgeknoopte oosters loper Hamadan, 407x67 cm
Ikat tapijt, 257x90 cm, Paisley wollen cirkelvormige doek en een batik doek 140x90 cm -
Kavel met 6 divers oosters textiel€ 30 - € 602282
Kavel met 5 divers oosters textiel€ 30 - € 602288
€ 20 - € 402271
€ 30 - € 502256
Kavel met 5 divers oosters textiel€ 30 - € 602285
RVS tuintafel met natuurstenen blad, 78 cm hoog en bladmaat 236,5x78 cm
Kavel met 6 divers oosters textiel€ 30 - € 602281
Kavel met 7 divers oosters textiel€ 30 - € 602292
€ 50 - € 1002305
2 klassieke gietijzeren tuinvazen, 38 cm hoog
€ 50 - € 100
2 gietijzeren 19e eeuwse wandkandelaars, 58 cm hoog en samen 25 kilo
Handgeknoopt wollen tapijt met oosters decor Ziegler, 165x120 cm
Naar antiek model duwslee met beschilderd decor, 125 cm lang, 65 cm breed, 102 cm hoog (deel handvat mist)
€ 100 - € 1502300
6vrijdag 30 september 2022 Klein antiek, tapijten Veiling september 2022
€ 50 - € 1002257
Handgeknoopt oosters tapijt, 73x63 cm
Theo Niermeijer (1940-2005)
Handgeknoopt oosters tapijt Hamadan, 234x121 cm (motschade)
Abstract zonder titel, cortens staal, 106 cm hoog, 40 kilogram
€ 30 - € 602296
€ 300 - € 6002302
Handgeknoopte oosterse loper Mir, 413x90 cm
Kavel met 6 divers oosters textiel€ 30 - € 602291
Handgeknoopt oosters tapijt, 191x68 cm
4 handgeknoopte oosterse pillows, ca. 53x46 cm, 50x48 cm, 60x50 cm en 55x42 cm
€ 30 - € 602258
Handgeknoopte oosterse loper Koliaie, 324x106 cm
€ 50 - € 1002272
Kavel met 5 divers oosters textiel€ 30 - € 602287
Antieke rolstoel met 3 ijzeren wielen en gevlochten riet, 140 cm lang, 70 cm breed, 120 cm hoog (opknapper)€80 - € 1202309
Terracotta bloempotje op ijzeren standaard in de vorm van een boomstronk, 63 cm hoog
€ 80 - € 1202253
3 handgeknoopte oosterse pillows, ca. 56x48 cm, 60x51 cm en 68x58€cm50 - € 1002278
2279 Kavel met 6 divers oosters textiel€ 30 - € 602280
3 handgeknoopte oosterse tapijten, 80x61 cm, 94x55 cm, 113x57 cm en pillow 39x26 cm
Handgeknoopt oosterse loper, Bidjar, 417x81 cm
Kavel met 5 divers oosters textiel€ 30 - € 602286
€ 20 - € 402301
2 handgeknoopte oosterse pillows, ca. 68x62 cm
Kavel met 6 divers oosters textiel€ 30 - € 602289
3 houten onderstellen van houten wagens, per stuk 95 cm breed
Kavel met 5 divers oosters textiel€ 30 - € 602283
Metalen grijs gekleurd hekwerk b.u. 23 delen, per deel 200 cm breed en 96 cm hoog (per deel 42 kilogram), 1 deel van 100 cm breed en 96 cm hoog en 24 palen van 195 cm hoog
Dubbele handgeknoopte oosterse tas, totaal ca. 1868x76 cm
4 hardhouten inklapbare tuinstoelen en bijzettafel -2311
€ 80 - € 1202304
Kavel met 7 divers oosters textiel€ 30 - € 602293
VEILINGCATALOGUS DERKSEN |3150 Charles & Ray Eames
Compositie zonder titel, acryl op papier, 55x58 cm
€ 20 - € 403012
Gezwart houten bank met klep, geïnspireerd op Charles Rennie Mackintosh, model 'the Cashiers Chair', niet gemerkt, 119 cm hoog en 92 cm breed
Onduidelijk gesigneerd, getiteld The Chained, doek 80x115 cm -3006
€ 80 - € 120
Compositie zonder titel, doek uit 1969, 80x120 cm
€ 30 - € 60
€ 80 - € 120
Gezwart houten 'ladder back chair' geïnspireerd op Charles Rennie Mackintosh, model '292 Hill House', niet gemerkt, 159 cm hoog
Cees Braakman (1917-1995)
Verchroomd metalen 'Sputnik' hanglamp met spiegelkoplampen, gefabriceerd door Kare Design, Duitsland tweede helft 20e eeuw, gestickerd, 195 cm hoog€150 - € 2003008
Poserend naakt, potloodtekening gedateerd 2003, 29x19 cm
Hendrik Gooijer (1941-2021)
Wojciech Pakowski (1958-) -
Zwartegelakte ladekast met schrijfblad, rolluik en binnenzijde van eucalyptushout, ontwerp Aldo Rossi voor Molteni, model 'Carteggio', Italië jaren 80, 160 cm hoog, 46 cm breed en 46 cm diep Aldo Rossi (1931-1997) € 1.000 - € 1.5003034
3025
3 verstelbare witte en bruine kunststof bureaulampen, ontwerp Ton Ahlstrom en Hans Ehrich ( A&E Design) voor Fagerhults Sweden jaren 80, model 'Lucifer', geknikt ca. 55 cm hoog (1 heeft nieuw rubber nodig)
3019
Tjerk Reijenga
Charles Lagendijk (1961-)
Tjerk Reijenga
Kavel mid-century lampen b.u. Schmahl & Schultz hanglamp, 2 wandlampen wo. Hala, 3 bureaulampen en architectenlamp€80-€120
€ 80 - € 120
Witgelakte metalen dimbare vloerlamp op gezwarte voet, ontwerp Gianfranco Frattini voor Artemide, model 'Megaron', Milaan ontwerpjaar 1979, 182 cm hoog
Vrijdag 30 september 19.00 uur Design & moderne kunst
Le chat au solleil, aquagravure, niet gesigneerd, 93x73 cm, buitenmaat 125x103 cm (barst in glas)
2 messing Italiaanse stoelen wo. Chiavari, Italië midden 20e eeuw
€ 400 - € 800
Berken- en beukenfineer daybed met polychrome stoffering, op taps toelopende poten, West-Europa jaren 50, 183x73 cm (fineerschade)
Kiki Kogelnik (1935-1997)
Marijke Vonk (1954-)
3015
3016
Rudolf Marius Antonius (1959-) -3029
Nude Spiegelbeeld Buik van Parijs, doek uit 1974, 110x90 cm
Polychrome metalen lektuurbak, ontwerp Tjerk Reijenga voor Pilastro, Nederland jaren 50, 36 cm hoog, 45 cm breed, 37 cm diep
Andy Warhol (1928-1987)
Gezicht met kleur, screenprint in kleur genummerd 5, 67x47 cm, buitenmaat 91x71 cm
Gezwart metalen bureaulamp in Bauhaus stijl, gemerkt Wila, Duitsland jaren 50, 41 cm hoog
€ 100 - € 2003032
Metalen 1-laads bureau met wandrek en schuifdeurkast, ontwerp Tjerk Reijenga voor Pilastro, Nederland jaren 50, bureau 77,5 cm hoog en bladmaat 90x60 cm
'Mammy' met 'Diamond Dust', zeefdruk met verso uitgeverij Feldman 1981 in zwarte inkt en recto blindstempel van drukker Rupert Jason Smith, buitenmaat 122x122 cm
Witgelakte metalen vloerlamp met verstelbare kap, ontwerp Odo(ardo) Fioravanti voor Foscarini, model 'Colibri', Italië eind 20e eeuw, ca. 140 cm hoog
Design, moderne kunst Veiling september 2022
Junghans tafelpendule in noten kast, 17,5 cm hoog € 30 - € 603022
€ 100 - € 1503002
Herman Theodoor Jan Anthoin Busquet (1914-1977)
€ 150 - € 2003004
Metalen en aluminium verstelbare klemlamp, ontwerp M. de Lucchi en G. Fassina voor Artemide, model 'Tolomeo', Italie jaren 80, ca. 64 cm hoog in rechte hoek
3014
€ 100 - € 1503030
1-persoons bed met chromen hoofd- en voeteneind met oranje houten panelen, ijzeren Auping bedbodem, nachtkastje en stoel, gemerkt onderzijde stoel, F. Kramer Bedden, ca. 1960
Peggy Postma (1962-)
62 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
€ 100 - € 2003033
Gianfranco Frattini (1926-2004)
Hendrik Gooijer (1941-2021)
Compositie met titel So Many Heroes, ets uit 1985, oplage 3/50, 66x50 cm
Jaren 60 houten wandkapstok, 126 cm hoog, 90 cm breeed, 24 cm diep€ 80 - € 1203031
€ 50 - € 100
Teakhouten armstoel met groene bekleding, ontwerp T.H. Harlev voor Farstrup Møbelfabrik, model '213', Denemarken ontwerpjaar 1958, latere uitvoering
Hendrik Gooijer (1941-2021)
2 witgelakte draadstalen stoelen, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe, model 'Combex', Nederland jaren 50
€ 200 - € 4003017
Marijke van Velzen (Unamore) (1942-) -3027
€ 800 - € 1.2003000
€ 100 - € 1503005
Monogram H U, Compositie zonder titel, gouache gedateerd 1980, 69x95 cm, buitenmaat 94x117 cm
Odoardo Fioravanti (1973-)
Theo Harlev € 50 - € 1003037
Poserend naakt, potloodtekening uit 2001, 61x42 cm
€ 80 - € 120
€ 100 - € 2003001
€ 50 - € 1003007
3023
3024
3010
€ 80 - € 1203003
Teakfineer dressoir op eikenhouten taps toelopende poten, West-Europa jaren 60, 87 cm hoog, 170 cm breed en 42 cm diep
€ 150 - € 300
Palissanderfineer dressoir met schuifdeuren en lades, Noordwest-Europa tweede helft 20e eeuw, 71 cm hoog, 155 cm breed en 43 cm diep
€ 100 - € 1503039
€ 100 - € 1503026
1vrijdag 30 september 2022
€ 50 - € 1003038
3021
2-luik, compositie zonder titel, P33 en P34, doek uit 1969, per stuk 80x60 cm
€ 200 - € 3003013
Het naderende afscheid, mixed media gedateerd 1990, 50x70 cm
Rotan armstoeltje, jaren 1960
Zeilboot, doek gedateerd 2002, 70x70 cm
Rudolf Marius Antonius (1959-) -3028
€ 150 - € 2503020
3018
€ 40 - € 803035
Teakhouten bureau met 2 Pastoe ladeblokken uit U+N serie, ontwerp Cees Braakman, blad en poten niet origineel, 73 cm hoog en bladmaat 150x80 cm (marriage)
€ 80 - € 1203009
€ 100 - € 1503036
Zwarte minimalistische latjesstoel, ontwerp Ruud-Jan Kokke voor 't Spectrum, model 'kokkestoelen', Nederland ontwerpjaar 1986, rugleuning is 83 cm hoog Rudolfus Johannes Hedricus Maria (Ruud-Jan) Kokke (1956-)
Koninginnevlinder, Verborgen in het donkerste woud woont de schoonste vlinder. Als je de moed hebt om de wandeling te maken zul je haar vinden, doek gedateerd 2005, 100x71 cm
Bruin metalen bureaulamp, ontwerp Herman Busquet voor Hala, model '144', Nederland ontwerpjaar 1932, 45 cm hoog
€ 50 - € 1003011
Roberto Lucci (1942-)
Jan des Bouvrie (1942-2020)
€ 80 - € 1203043
Paolo Rizzatto (1941-) € 100 - € 1503068
€ 80 - € 1203074
€ 100 - € 2003051
€ 100 - € 1503063
Design, moderne kunst Veiling september
Verchroomd metalen verstelbare bijzettafel met glasplaat, op zwarte natuurstenen voet, 64 cm hoog en 54 cm diameter
Verchroomd buisframe poef/voetenbank met zwart lederen afneembaar kussen, ontwerp Jan des Bouvrie voor Gelderland, 'meneer Oberman 601', eerste uitvoering jaren 70
€ 40 - € 803062
Gezwart aluminium en kunststof verstelbare tafellamp, ontwerp door 3 architecten; De Pas, D'Urbino en Lomazzi voor Stilnovo, model 'Magnilia', Italië jaren 80, ca. 70 cm hoog € 40 - € 803064
€ 400 - € 6003075
€ 100 - € 1503054
Kunststof kruk met ruitmotief, ontwerp Marcel Wanders voor Kartell, model 'Stone-stool', gemerkt aan onderzijde, Italië 21e eeuw, 47 cm hoog en 31 cm diameter
€ 40 - € 803042
Umberto Asnago (1949-)
€ 200 - € 4003060
€ 150 - € 2503046
6-lichts verstelbare hanglamp met kelken, per kelk 19 cm en 2-lichts wandlamp met notenhout, West Europa jaren 70€ 20 - € 40
Richard Sapper (1932-2015)
Massief teakhouten tafel met tuimelblad (40,5 cm) en staand op taps toelopende poten, ontwerp Louis van Teeffelen voor WeBe, ca. 1960, 74 cm hoog en bladmaat 127x86 cm
€ 40 - € 803052
€ 50 - € 1003047
Metalen vloerlamp met witte kunststof kap, ontwerp Paolo Rizzatto voor Luceplan, model 'Constanza', Italië ontwerpjaar 1986, latere uitvoering, 153 cm hoog
Boek in RVS houder, Cole Morgan
€ 150 - € 2003053
Marcel Wanders (1959-)
Minimalistisch vormgegeven Bang & Olufsen BeoCenter 6-23 TV, type 9212, scherm 58 cm en buitenmaat 78 cm
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 63
Kunststof verstelbare kapstok met paraplubak, ontwerp Roberto Lucci voor Velca, gemerkt aan bovenzijde, Italië tweede helft 20e eeuw, max 159 cm hoog
Cole Morgan (1950-)
4 teakhouten stoelen met zandkleurig gestoffeerde rug en zitting, ontwerp Louis van Teeffelen voor WéBé, model 'Stockholm', Nederland jaren 60
Wandlamp of plafondlamp, mogelijk Kalmar Germany, jaren 1950/1960, 11 cm hoog, 40x33 cm
2022
€ 50 - € 1003044
€ 200 - € 4003041
Taps aflopende grijze kunststof boekentoren, ontwerp Mario Mazzer voor Mario Mazzer, model 'Bonaldo Babylon', gemerkt aan onderzijde, Italië ontwerpjaar 2009, winner 'Good Design Award', 179 cm hoog en bovenkant 40 cm diameter Mario Mazzer (1955-)
2 armstoelen met buisframe en grijs tuigleer, ontwerper onbekend, gemerkt Linea Veam Italy, rugleuning is 79 cm hoog
Moderne quartz 'hangklok', ontwerp Paul Schudel voor Designum, 124,5 cm hoog
€ 80 - € 1203049
€ 40 - € 803067
€ 400 - € 8003073
2 grijs gestoffeerde stoelen met gezwart stalen onderstel, ontwerp Pierre Paulin voor Artifort, model 'Concorde' en gestickerd aan onderzijde, Nederland tweede helft 20e eeuw, rugleuning is 77 cm hoog Pierre Paulin (1927-2009)
Rood beklede armstoel met gepolijste walnoten armleuningen, ontwerp Umberto Asnago voor Giorgetti, model 'Progetti', Italië jaren 80
Verchroomd en gezwart metalen modulair wandsysteem/dressoir, ontwerp Fritz Haller voor USM Haller, Zwitserland ca. 2000, 39,5 cm hoog, 202 cm breed en 27,5 cm diep Fritz Haller (1924-2012)
Rotan armstoel met gezwart metalen frame, Rohe Noordwolde, Jaren 70
Cole Morgan (1950-)
Minimalistische verstelbare counterbalance vloer- of tafellamp, gestickerd Abo Randers, Made in Denmark jaren 70(restauratie object) -3070
€ 80 - € 1203072
Twenty Years, 1994, oplage 11/50, 30x30 cm, 6 kilogram
Jan des Bouvrie (1942-2020)
Metalen tafellamp, West Europa jaren '70, 46 cm hoog en bureaulamp met glazen bol op witgelakte metalen veer, 20 cm hoog
Metalen vloerlamp met witte kunststof kap, ontwerp Paolo Rizzatto voor Luceplan, model 'Constanza', Italië ontwerpjaar 1986, latere uitvoering, 159 cm hoog
Berkenhouten ronde eetkamertafel met tussenblad, 76 cm hoog, 109 cm diameter
Bruin lederen gecapitonneerde draaifauteuil, G-Möbel Sweden tweede helft 20e eeuw (knoop manco)
€ 100 - € 1503050
Palissanderfineer 3-laads commode met klep en staand op taps toelopende poten, gemerkt verso 'made in Sweden', jaren 70, 67 cm hoog, 80 cm breed en 40 cm diep
Teakhouten slaapbank met zandkleurige stoffering, ontwerp Rob Parry voor Gelderland, Nederland ontwerpjaar ca. 1960, 210 cm breed
€ 150 - € 2503065
Rob Parry (1925-)
Louis van Teeffelen (1921-1972)
Witte salontafel, 37 cm hoog, 135x42 cm
€ 50 - € 1003057
4 zwart kunstlederen stoelen wo. 1 met armleuningen, staand op taps toelopende notenhouten poten, Nederland jaren 60
5 verchroomd buisframe sledestoelen met kunstlederen rug en zitting
Paolo Rizzatto (1941-) € 100 - € 1503069
Verchroomd buisframe armfauteuil met zwart lederen afneembare kussens, ontwerp Jan des Bouvrie voor Gelderland, 'meneer Oberman 601', eerste uitvoering jaren 70
€ 200 - € 4003048
€ 50 - € 1003045
€ 80 - € 1203058
Boek in RVS houder, Cole Morgan Twenty Years, 1994, oplage 37/50, 30x30 cm, 6 kilogram
€ 80 - € 1203055
Achterzijde onduidelijk gesigneerd, compositie zonder titel, mogelijk kunstenaar uit Zweden, doek 170x140 cm
€ 50 - € 1003066
3061
Verstelbare gezwarte aluminium lamp, ontwerp Richard Sapper voor Artemide, Italië ontwerpjaar 1972, latere uitvoering, ca. 80 cm hoog
€ 100 - € 2003040
2vrijdag 30 september 2022
€ 300 - € 5003071
9-lichts metalen hanglamp met 41 Murano glazen schijven, jaren 60 (1 gelijmd en 1 schijf manco)
4 bruine lederen eetkamerstoelen met zwart metalen frame, Arrben model Linda (gebruikssporen)
Paul Schudel (1951-) -3059
Eetkamertafel met verchroomd metalen hairpin poten, ontwerp Arne Jacobsen voor Fritz Hansen, model '4500', Denemarken 2005, gemerkt aan onderzijde, 70,5 cm hoog en bladmaat 80x80 cm Arne Jacobsen (1902-1971)
€ 80 - € 1203056
Gino Vistosi (1925-1980)
Metalen staande kapstok met porseleinen haken, Planet Design, model 'Bone', jaren 90, 180 cm hoog (chipje van 1 boomdeel)
Wojciech Pakowski (1958-)
€ 40 - € 803107
Philips BX310 bakkelieten radio, 37 cm breed
Tommaso Cimini (1947-1997)
Karin Möbring (1927-2005)
Metalen wandsysteem b.u. schuifdeurkast, wandkapstok (staat niet op detailfoto), geperforeerde bak en schap, 3 schappen en 6 wandlatten, ontwerp Tjerk Reijenga voor Pilastro, Nederland jaren 50, per schap 73 cm breed Tjerk Reijenga
Wojciech Pakowski (1958-)
Antonio Citterio (1950-)
€ 50 - € 1003100
Krikor Momdjian (1947-) -3084
€ 30 - € 603111
€ 100 - € 1503109
Teakfineer jaren 60 salontafel met onderschap, 47 cm hoog, 110x48 cm
Gezwart houten spijlenstoel met teakhouten zitting, gestempeld aan onderzijde 'Made in Denmark', jaren 60
2 eiken fauteuils met tuig leder, ontwerp Børge Mogensen voor Fredericia Stolefabrik, zogenoemde 'Spanish Chairs', model '2226', Denemarken ontwerpjaar 1958, uitvoering van voor 1990, gestickerd op leder, 68 cm hoog, 82 cm breed (leer diverse gebruikssporen)
Zwart lederen kuipstoel op verchroomd metalen draaibare stervoet, West-Europa jaren 60
€ 80 - € 1203079
Wengefineer en metalen 6-lichts hanglamp, Kaiser Leuchten, Duitsland jaren 70, 83 cm hoog en 57 cm breed€20- € 403078
Ferrucio Laviani (1960-) € 100 - € 1503103
Beukenhouten rolluikkastje met naaigarnituur, 50 cm hoog, 53 cm breed, 38 cm diep
Børge Mogensen (1914-1972)
Henrik Horst (1942-)
Compositie zonder titel, gemengde techniek 70x100 cm
€ 30 - € 60
€ 30 - € 60
Teakfineer klepkast met messing handgreep en staand op taps toelopende poten, gefabriceerd door Simpla Lux, Nederland jaren 60, 64 cm hoog, 81 cm breed en 36 cm diep
Kavel mid-century b.u. 3 hanglampen, bureaulamp, 3x lamp onderdelen wo. Flos model 'Frisbee', wandkapstok en verrijdbare teakhouten salontafel 61 cm hoog
3vrijdag 30 september 2022 Design, moderne kunst Veiling september 2022
€ 30 - € 603086
Witte verstelbare vloerlamp, ontwerp Tommaso Cimini voor Lumina, model 'Daphine', Italië ontwerpjaar 1975, latere uitvoering, ca. 95 cm hoog
Rotan salontafel met glasplaat, rotan gevlochten onderschap en gezwart metalen frame, jaren 60, 50 cm hoog, 75x45 cm
€ 100 - € 1503076
Gesigneerd M Pavelka, Compositie zonder titel, 2 maal doek 90x30€cm80 - € 1203087
€ 80 - € 1203099
€ 30 - € 603102
€ 100 - € 1503108
€ 40 - € 803093
Poef bekleed met koeienhuid en koeienhuid, ca. 227x180 cm -3110
Wojciech Pakowski (1958-) -3085
Hanglamp met aluminium frame en fraai gekleurde glazen kap, jaren 60/70, kap 34 cm hoog, 24 cm diameter
€ 80 - € 1203077
€hoog150 - € 2003089
2 essenhouten armstoelen met linnen bekleding, ontwerp Karin Mobring voor IKEA, model 'Diana/Safari', Zweden jaren 70 (demontabel)
Chromen vloerlamp, onderzijde voet gemerkt met sticker Örsjö Belysning, type 308, Zweden tweede helft 20e eeuw, 100 cm hoog
Metalen bureaulamp met rode kap, ontwerp H. Busquet voor Hala, model '135', Nederland jaren 50, 40,5 cm hoog
€ 80 - € 1203098
€ 50 - € 1003112
Gezwarte verstelbare bureaulamp, ontwerp Tommaso Cimini voor Lumina, model 'Daphine', Italië ontwerpjaar 1975, latere uitvoering, ca. 55 cm hoog
3092
Verchroomd metalen bijzettafelt, gefabriceerd door COR, model 'Tablo', Duitsland 21e eeuw, 50 cm hoog, 28 cm diameter
€ 80 - € 1203081
€ 150 - € 2003080
3090 Teakhouten bureau met 4 laden, kastruimte en 2 uitschuifbladen, Cees Braakman voor Pastoe, 77 cm hoog, blad 135x58 cm (fineerschade)
€ 100 - € 2003094
€ 2.000 - € 4.0003114
Toegeschreven, metalen wandsculptuur op jute, Denemarken jaren 80, 88x39 cm
Onbekend ontwerp, lamp model Mushroom, jaren 70, 40 cm hoog, 42 cm diameter (schade op bovenzijde)€ 30 - € 603113
Minimalistische plexiglazen tafellamp geïnspireerd op de Art Deco periode, ontwerp Ferruccio Laviani voor Kartell, model 'Tati', Italië 21e eeuw, 46 cm hoog
€ 40 - € 803095
€ 100 - € 1503083
Verchroomd buisframe fauteuil met zwart kunstleder, geïnspireerd op Wassily chair naar ontwerp Marcel Breuer
Compositie met titel Paysage with the Hero, ets uit 1983, oplage 36/50, 49x64 cm
Metalen hanglamp met glasvezel kap, ontwerp Louis Kalff voor Philips, 31 cm hoog (marriage)
€ 40 - € 803115
Metalen bureaulamp, jaren 50, ontwerper onbekend, ca. 38 cm hoog
2 metalen Bauhaus bureaulampen met groen geëmailleerde verstelbare kap, Duitsland jaren 20, ca. 40 cm
€ 40 - € 803104
Richard Hutten (1967-)
€ 150 - € 2003101
Gezwart houten spijlenstoel met teakhouten zitting, gestempeld aan onderzijde 'Danish Furniture Control', en teakhouten bijzettafel, 43 cm hoog en bladmaat 85x40 cm
Verchroomd buisframe bijzettafel met glazen blad in de stijl van Eileen Gray,laagste stand 60 cm hoog en 50 cm diameter
64 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
2 metalen vouwtafels met kunststof blad, ontwerp Antonio Citterio voor Kartell, model 'Leopoldo', gemerkt onder blad, Italië jaren 90, uitgeklapt 48 cm hoog en bladmaat 61x47 cm
Verchroomd metalen sledestoel met zebra stoffering en bakelieten armleggers, Nederland midden 20e eeuw -3082
€ 100 - € 1503091
€ 100 - € 1503106
Geelgelakte metalen hanglamp met opaline kelk, Nederland jaren 50, 49 cm diameter
€ 50 - € 1003105
Tommaso Cimini (1947-1997)
€ 30 - € 603096
3097 Kinast Teppiche vloerkleed 190 cm diameter
€ 50 - € 1003088
Cees Braakman (1917-1995)
Achterzijde met titel: Constructions, doek 39x55 cm
Achterzijde met titel: Rain I, doek uit 1983, 55x46 cm
€ 40 - € 80
Verstelbare minimalistische lamp, ontwerp Giorgio Giorgi jr. en Foblo Falanghe voor Sidecar, model 'Floppy', Italië jaren 90, 122 cm hoog
De Sede DS 50 fauteuil met bruin leder € 100 - € 3003127
Zwart lederen verstelbare lounge fauteuil, ontwerp Ilmari Lappalainen voor Asko, model 'Pullka', Finland ontwerpjaar 1968
€ 400 - € 6003137
Dijkstra plafond-/wandlamp met metalen montuur en rookglas in druppelvorm, Nederland jaren 70, ca. 24 cm hoog€40 - € 803128
€ 400 - € 6003125
4 teak- en eikenhouten wandlampen, jaren 60
€ 40 - € 803139
6-persoons groot en klein bestek met slacouvert en opdienlepel, Indoor Dansk Design
Paolo Rizzatto (1941-)
€ 100 - € 2003119
Geel- en oranjekleurige gestreepte cocktailstoel op eiken poten, ontwerp Theo Ruth voor Artifort, Nederland jaren 50
Bernt Petersen (1937-2017)
3148
€ 80 - € 1203140
30-lichts metalen kroonlamp, ontwerp Gino Sarfatti voor Flos, model '2097/30', Italië ontwerpjaar 1958, vermoedelijk latere uitvoering, compleet met lampjes, 90 cm diameter Gino Sarfatti (1912-1985)
Leolux fauteuil met gestreepte stoffering. Leolux schrijft op haar website: Elementair lijnenspel, met oog voor detail Met herinneringen aan “De Stijl” ontwierp Gerard Vollenbrock deze oer-Nederlandse Scylla. Hij voorzag het sobere ontwerp van een schitterend buisframe dat helemaal achter de rug doorloopt en stoere beklede armsteunen. Het zijn de kleine details en de perfectionistische afwerking die zorgen dat dit ontwerp ook na vele jaren gemakkelijk elke toets doorstaat. Want alleen onder die voorwaarde ontstaat echt tijdloos design.
4vrijdag 30 september 2022
2 verchroomd draadstalen 'Paper Collectors', ontwerp Willi Glaeser voor Thomas Merlo & Partner (TMP), Zwitserland ontwerpjaar 1989, 34 cm hoog, 40 cm breed en 29 cm diep
€ 100 - € 150
€ 100 - € 1503149
Charles & Ray Eames
Demontabele teakhouten salontafel met tuimelblad (40 cm) en staand op taps toelopende poten, Nederland jaren 60, 73 cm hoog en bladmaat 107 cm
Jorgen Gammelgaard (1938-1991)
Mat nikkelen verstelbare bureaulamp, ontwerp W H Gispen voor de Koninklijke metaalwaren Fabriek Daalderop, model 'Duikelaar', Nederland ontwerpjaar 1928, ca. 40 cm hoog (snoer slecht) Willem Hendrik Gispen (1890-1981)
€ 150 - € 2003116
Metalen polychrome boekenstelling, Drentea Room Steel Nederland jaren 50, 153 cm hoog, 76 cm breed, schappen zijn 19 cm diep
Opklapbaar beukenhouten stoeltje, ontwerper Roger Tallon voor Sentou, Frankrijk jaren 70, 45 cm hoog
Benno Premsela (1920-1997)
€ 40 - € 803124
Ilmari Lappalainen (1918-2006)
€ 50 - € 1003120
Witgelakte rolluikkast met metalen roldeur, toegeschreven ontwerp Aldo van den Nieuwelaar voor Pastoe, model 'A'dammer, Nederland jaren 80, 170 cm hoog, 37 cm breed en 37 cm €diep150 - € 2003126
€ 400 - € 6003132
€ 100 - € 2003118
Massief eiken salontafel, ontwerp Hans J Wegner voor PP Möbler, Denemarken tweede helft 20e eeuw, gestempelt aan onderzijde, 48 cm hoog, blad 120x72 cm
Crèmekleurige verstelbare metalen vloerlamp, ontwerp Jorgen Gammelgaard voor Pandul, model 'JoGa', Denemarken jaren 80, uitgerekt 162 cm hoog
Philippe Starck (1949-)
Moderne salontafel met multyplex blad en buisframe onderstel 36 cm hoog, 80x80 cm met idem bijzettafeltje 37 cm hoog, 40x40 cm
Willi Glaeser (1940-)
2 staande Bluetooth en wifi boxen met oplaadstation voor Iphone, Philippe Starck voor Parrot Zikmu, 75 cm hoog
-3122
€ 80 - € 1203133
€ 20 - € 403134
€ 50 - € 1003147
Verchroomd metalen fauteuil met blauwe stoffering, Noordwest-Europa jaren 70
2 witte blokken, 31,5 cm hoog, 40x40 cm € 30 - € 603146
Gerard Vollenbrock (1949-)
€ 150 - € 2503121
ZOXX moderne staande 5-lichts lamp met verstelbare armen en kapjes, ca. 210 cm hoog
Beocom 1000 huistelefoon, Denemarken ontwerpja ar 1986
€ 50 - € 1003123
€ 200 - € 4003145
€ 50 - € 1003141
€ 40 - € 803129
Paolo Rizzatto (1941-)
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 65
Beukenhouten armstoel met terrakleurige stoffering, Nederland jaren 60
€ 100 - € 1503136
€ 100 - € 1503131
€ 40 - € 803144
2 bijzettafels met wit gelakt houten blad en metalen onderstel, ontwerp Charles en Ray Eames voor Vitra, model LTR Occasional Table, ontwerpjaar 1950, uitvoering 1999, 25 cm hoog, bladmaat 39x33,5 cm
Roger Tallon (1929-2011)
€ 50 - € 1003130
2 eiken armstoelen met oranje gestoffeerde kussens, ontwerp Bernt Petersen voor Schiang, model 'Rag chair/Kludestolen', Denemarken ontwerpjaar 1965, 78 cm hoog, 65 cm breed (stof gesleten)
€ 200 - € 4003142
2 stoffen lampen met metalen frame, ontwerp Benno Premsela voor Eikelenboom Amsterdam, model 'Lotek', Nederland jaren 80, 34 cm hoog (incompleet)
Hans J. Wegner (1914-2007)
€ 100 - € 2003117
€ 100 - € 1503138
€ 80 - € 1203135
€ 80 - € 1203143
Theo Ruth (1915-1971)
Bruin metalen bureaulamp, ontwerp Herman Busquet voor Hala, model '144', Nederland ontwerpjaar 1932, 48 cm hoog
Grijze metalen verstelbare vloer of bureaulamp, ontwerp M De Lucchi & G Fassina voor Artimide, model 'Tolomeo', ca. 75 cm hoog
2 rood gestoffeerde stoelen op buisframe onderstel, ontwerp André Cordemeyer voor Gispen, Nederland jaren 80/90, rugleuning 78 cm hoog André Cordemeyer (1924-1998)
Messing bijzettafel met glasplaat, 50 cm hoog en bladmaat 62x62 cm
€ 100 - € 2003182
Art Deco lektuurbak met onderzetter, 50 cm hoog
€ 40 - € 803157
2 retro Spage Age metaal met hout wandkapstokken, model Sputnik, in de stijl van ontwerper Osvaldo Borsani, jaren 90, 30 cm hoog, 33 cm diep
David Lewis (1939-2011)
5vrijdag 30 september 2022
€ 3.000 - € 5.0003150
Folke Ohlsson (1919-2003)
Compositie met haan, doek uit 1973, 130x100 cm
€ 50 - € 1003160
€ 100 - € 2003181
€ 30 - € 60
€ 100 - € 2003179
€ 150 - € 2503151
Verrijdbare aluminium bureaustoel met bruin leder, ontwerp Geoffrey Harcourt voor Artifort, Nederland eind jaren 60
2 stoelen met gevlochten pitriet, ontwerp A H Gispen voor Gispen, model '2a/diagonaalstoel' ontwerpjaar 1934, uitvoering Dutch Originals ca. 2000, rugleuning is 85 cm hoog Willem Hendrik Gispen (1890-1981)
Compositie met figuren, doek uit 1975, 150x100 cm
Mao Zedong, kleurenlitho, published by Sunday B Morning, buitenmaat 101x101 cm
€ 200 - € 4003171
€ 1.000 - € 1.5003183
3162
Salontafel op buisframe poten en wit gelamineerd blad, gemerkt aan onderzijde Artifort, Nederland tweede helft 20e eeuw, 32 cm hoog en bladmaat 73x73 cm
3166
Minimalistisch paar staande speakers, ontwerp David Lewis voor Bang & Olufsen, 132,5 cm hoog
3167
Niervormig beukenhouten salontafel, jaren 50, 50 cm hoog, blad 90x50 cm
€ 200 - € 4003159
€ 100 - € 1503168
€ 200 - € 4003177
Hendrik Gooijer (1941-2021)
6 zwarte lederen Leolux model 'Cimaronne' eetkamerstoelen
€ 100 - € 2003180
Peter Ghyczy (1940-)
Hendrik Gooijer (1941-2021)
Compositie met poserend naakt, kleurenlitho 26/199, 58x76 cm, buitenmaat 68x87 cm
€ 100 - € 200
Dijkstra plafond- /wandlamp met metalen montuur en rookglas in druppelvorm, Nederland jaren 70, ca. 24 cm hoog€40 - € 803155
Compositie met kind bij brievenbus, doek uit 1970, 150x100 cm
Minimalistisch vormgegeven Bang & Olufsen BeoVision 11-55, type 9523TV, ontwerp Torsten Valeur, Denemarken 21e eeuw, schermdiagonaal 136 cm, buitenmaat diagonaal 169 cm, met standaard 122 cm hoog en 129 cm breed Torsten Valeur
€ 100 - € 1503163
Tom Wesselmann (1913-2004)
3156 Kunststof tafellamp in de vorm van een meerkleurige kubus, ontwerp OPI Milano voor Cini&Nils, model 'Cuboluce Classic Pentacolor', ontwerpjaar 1972 Italië, 11 cm hoog
€ 30 - € 603175
€ 80 - € 1203154
3165
€ 50 - € 100
€ 150 - € 2503185
Naar Andy Warhol, Che Guevara, kleurenlitho 90x60 cm
Compositie met huis op Sint Maaten, doek uit 1973, 100x130 cm
Verchroomd en gezwart metalen modulair wandsysteem, ontwerp Fritz Haller voor USM Haller, Zwitserland ca. 2000, gestickerd aan achter- /voorzijde, 180 cm hoog, 202 cm breed en 27,5 cm diep Fritz Haller (1924-2012)
Gezwart houten loungefauteuil, lederen bekleding en staand op gezwart metalen onderstel, ontwerp Charles & Ray Eames voor Herman Miller, gestickerd aan onderzijde, ontwerpjaar 1956, Verenigde Staten 2e helft 20e eeuw
€ 50 - € 100
David Lewis (1939-2011)
€ 100 - € 1503164
€ 100 - € 1503172
Notenhouten fauteuil met zwart lederlook bekleding, ontwerp Folke Ohlsson voor Dux inc, Zweden jaren 60, rugleuning 100 cm hoog
€ 200 - € 4003170
€ 150 - € 2003176
€ 400 - € 6003153
Andy Warhol (1928-1987)
€ 200 - € 400
Maralyn Monroe, kleurenlitho, published by Sunday B Morning, buitenmaat 101x101 cm
Charles & Ray Eames
Geel- met wit metalen schaarlamp, Hala Zeist, ca. 1960
3 glazen SCE tafellampen, model TeePee, Frankrijk tweede helft 20e eeuw, 36, 31 en 26 cm hoog
€ 1.000 - € 1.5003158
66 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Geoffrey Harcourt (1935-)
Glazen sidetable met gecanneleerde messing poten, ontwerp Peter Ghyczy voor Ghyczy, Nederland tweede helft 20e eeuw, 72,5 cm hoog en bladmaat 140x40 cm
Andy Warhol (1928-1987)
€ 100 - € 1503152
Witgelakte metalen ladekast voor tandarts- /dokterspraktijk, gefabriceerd door Karl Baisch, Duitsland jaren 50, 113 cm hoog, 85 cm breed en 40 cm diep, en 2 witgelakte kasten 78 cm hoog (blad manco)
Hendrik Gooijer (1941-2021)
Witgelakte rolluikkast met metalen roldeur, toegeschreven ontwerp Aldo van den Nieuwelaar voor Pastoe, model 'A'dammer, Nederland jaren 80, 221 cm hoog, 37 cm breed en 37 cm diep Aldo van den Nieuwelaar (1944-2010)
Hendrik Gooijer (1941-2021)
Leolux Caldera 566 tafel met zilverkleurig houten blad op metalen onderstel, 75 cm hoog, blad 150x125 cm, met tussenblad van 60 cm
€ 300 - € 5003173
3 chromen eetkamerstoelen met webbing rug en zitting en 1 stoel met armleggers met gezwart houten frame en armleggers in Marcel Breuer stijl, model Cesca, onderzijde zitting gemerkt Cidue Italy (2 zittingen met kleine schade in webbing). Reserve rug en zitting aanwezig
Jan des Bouvrie (1942-2020)
Glazen SCE tafellamp, model TeePee, Frankrijk tweede helft 20e eeuw, 31 cm hoog, verstelbare LED tafellamp en glazen IKEA tafellamp model B0012Iviken - Ice Cube jaren 90 € 30 - € 603169
€ 100 - € 1503174
4 gezwart houten spijlenstoelen met teakhouten zitting, ontwerp Ilmari Tapiovaara voor Nesto, geïmporteerd door Pastoe, Nederland/Finland jaren 60 Ilmari Tapiovaara (1914-1999)
Gebogen plywood fauteuil met bruin lederen afneembare kussens, in de stijl van Ingmar Relling, Noordwest Europa midden 20e eeuw
€ 50 - € 1003161
Witgelakte rolluikkast met metalen roldeur, toegeschreven ontwerp Aldo van den Nieuwelaar voor Pastoe, model 'A'dammer, Nederland jaren 80, 221 cm hoog, 37 cm breed en 37 cm diep (gat geboord in zij- en achterwand) Aldo van den Nieuwelaar (1944-2010)
€ 200 - € 4003178
€ 150 - € 2503184
€ 400 - € 8003197
€ 100 - € 200
Ole Wanscher (1903-1985) € 300 - € 6003220
Zalmroze draaifauteuil op verchroomd metalen stervoet, ontwerp Geoffrey Harcourt voor Artifort, Nederland jaren 60
Ehlén Johansson
4 beukenhouten stoelen, mogelijk ontwerp Rainer Daumiller ca. 1980, rugleuning is 85 cm hoog
Andy Warhol (1928-1987)
Zwart en wit metalen hanglamp, ontwerp Jan Hoogervorst voor Anvia, model 4101, Nederland jaren 60, 30x15x15 cm plus snoer
€ 100 - € 1503214
Paul Schuitema (1897-1973)
€ 50 - € 1003191
Anna Castelli (1918-2006)
2 Alias bureaustoelen, geïnspireerd op Ray & Charles Eames
Jan Hoogervorst (1918-1984)
€ 200 - € 4003216
Teakhouten salontafel met zwevend blad en glasplaat, Nederland jaren 60, 43 cm hoog en bladmaat 149x50 cm€
Verchroomd metalen draaifauteuil met zwarte stoffering, ontwerp Charles & Ray Eaes voor Vitra, model EA124, Zwitserland tweede helft 20e eeuw Charles & Ray Eames
€ 40 - € 803205
Bolvormige oranje glazen hanglamp, 28 cm diameter (chips bovenste ring)€40 - € 803207
Verchroomd en gezwart metalen modulair partnerdesk met 2 glazen bladen, ontwerp Fritz Haller voor USM Haller, Zwitserland ca. 2000, 77 cm hoog, 300 cm breed en 80 cm diep (chips en front midden manco) Fritz Haller (1924-2012)
100 - € 1503194
Teakhouten salontafel, ontwerp Ole Wanscher voor Jeppesen, Denemarken midden 20e eeuw, 52 cm hoog en bladmaat 65x65 cm
Ole Wanscher (1903-1985)
2 teakhouten fauteuils voor hem en voor haar, ontwerp Ole Wanscher voor P. Jeppesen, gemerkt aan onderzijde, Denemarken 2e helft 20e eeuw
4 berkenhouten eetkamerstoelen met gestoffeerde bekleding, jaren 60€ 40 - € 803190
2 verchroomd metalen verrijdbare bureaustoelen met kunstlederen zitting
2 buisframe armstoelen met bakelieten armleggers € 40 - € 803222 Mao Tse Tung kleurenlitho met stempel op achterzijde 'published by Sunday B. Morning' in zwarte inkt, buitenmaat 92x92 cm
€ 50 - € 1003199
2 zwart kunstlederen stoelen op buisframe poten, Nederland jaren 60 -3203
4 verchroomd buisframe armstoelen met zwart tuigleder en kruisverbinding€100 - € 1503196
2 witte kunststof stoelen op metalen onderstel, ontwerp Charles & Ray Eames voor Vitra, model 'DSR', Zwitserland 21e eeuw
€ 150 - € 2003188
4 jaren 50 buisframestoelen ontwerp Paul Schuitema voor Fana Rotterdam, voorheen D3 Rotterdam. De vormgeving doet denken aan een vervormde paperclip
€ 300 - € 6003217
Fauteuil op roestvrijstalen frame met lederen kuipzitting, ontwerp Geoffrey Harcourt voor Artifort, model 042, Nederland ontwerpjaar 1964, origineel was het ontwerp voor John F Kennedy Airport te New York Geoffrey Harcourt (1935-) € 100 - € 2003218
Kersenhouten tafel, ontwerp Léon Krier voor Giorgetti, model 'Mensa Magna', Italië 21e eeuw, 77 cm hoog, 240x98 cm
Andy Warhol (1928-1987)
€ 100 - € 1503198
3204
Verstelbare zwartgelakte metalen vloerlamp, ontwerp Dante Donegani & Giovanni Lauda voor Rotaliana, model 'Luxy Fi', Italië jaren 90, ca. 120 cm hoog
Minimalistische gezwarte metalen Vvormige vloerlamp, Nederland jaren 80, 66 cm breed, 5-schaps bruin metalen archiefkastje 37 cm breed en Kunststof lektuurbak, ontwerp Andries & Hiroko van Onck voor Magis, model 'Inipress', 38 cm breed € 80 - € 1203193
Gezwarte kunststof verstelbare bureaulamp, ontwerp Mario Barbaglia en Marco Colombo voor Italiana Luce, model 'Dove', Italië jaren 80, maximale hoogte 75 cm
Zwart kunststof kastje met 2 schuifdeurtjes, ontwerp Anna Castelli voor Kartell, Italië eind 20e eeuw, 40 cm hoog, 32 cm diameter
Hanglamp met glazen schaal en 35 afneembare glazen buisjes, Doria Leuchten, Duitsland jaren 60, 19 cm hoog, 50 cm diameter
€ 40 - € 803212
€ 100 - € 1503219
€ 50 - € 1003200
€ 500 - € 7003213
€ 200 - € 4003215
€ 300 - € 6003195
€ 200 - € 4003189
Andy Warhol (1928-1987)
€ 50 - € 100
Bang & Olufsen Beosound 3000, type 2671, jaar 1991, met afstandsbediening, 36 cm hoog, 31 cm breed
Polychroom metalen 9-lichts hanglamp, Sputnik model jaren 60, 67 cm hoog,
€ 30 - € 603192
RVS verrijdbare tafel met helder en matglazen blad, ontwerp Ehlen Johansson voor IKEA, model 'Strind', Zweden ca. 2000, 61,5 cm hoog, 50 cm diameter
10-lichts hanglamp, gemerkt Doria, met glazen buisjes aan 7 ringen, Duitsland ca. 1970, 67 cm hoog, 53 cm diameter (1 ondersteunende ring moet vastgemaakt worden)
3186
€ 80 - € 1203187
Ontwerp Team by Wellis, ronde blauwe glazen 1-deurs kast met 2 schappen, Eserie, 118 cm hoog, 54 cm diameter€200- € 4003209
Verchroomd metalen en kunststof tafellamp met glazen kap in Bauhaus stijl naar ontwerp van Wilhelm Wagenfeld, 21e eeuw, 46 cm hoog
€ 20 - € 403201
€ 100 - € 2003211 Gezwart metalen bureaulamp in Bauhaus stijl met verstelbare kap, Duitsland jaren 50, 37 cm hoog
Jaren 70 lederen poef, ca. 80 cm diameter
Zwartgelakte buisframe verstelbare bijzettafel met glazen blad, naar ontwerp Eileen Gray, minimaal 55 cm hoog, maximaal 86 cm hoog, 51 cm diameter€50-€100
3202
€ 80 - € 1203206
€ 100 - € 1503208
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 67
Mao Tse Tung kleurenlitho met stempel op achterzijde 'published by Sunday B. Morning' in zwarte inkt, buitenmaat 92x92 cm
Charles & Ray Eames
Teakfineer eetkamertafel met tussenbald, jaren 60, 73,5 cm hoog, 132x85 cm met tuimelblad van 38 cm
6vrijdag 30 september 2022 Design, moderne kunst Veiling september 2022
Léon Krier (1946-)
€ 80 - € 1203210
Geoffrey Harcourt (1935-) € 100 - € 1503221
€ 200 - € 4003223
Jan Cremer (1940-)
€ 100 - € 1503227
Compositie met gezichten, doek met reliëf, 60x70 cm
Witgelakte houten 2,5-zits bank met gele stoffering, ontwerp Hans Ell voor 't Spectrum, model 'BZ49', Nederland tweede helft 20e eeuw, 187 cm breed Hans Ell
Kerkbezoekers, doek uit 1976, 110x90 cm
Anton Heyboer (1924-2005)
€ 50 - € 1003237
Compositie met vrouw, kat en vogel, kleurenlitho Alkmaar 19 december 1998, 74x50 cm, buitenmaat 93x67 cm
Gesigneerd Renoir (Pierre Auguste), 2 vrouwen met hoed, postume druk, kleurenlitho genummerd 110/275, 68x48 cm
Hendrik Gooijer (1941-2021)
Anne Kittelmann (1966-)
Salontafel met 2 glasplaten geklemd door messing staanders met Egyptische artefacten in de hoeken, ontwerp Peter Ghyczy, Nederland eind 20e eeuw, 45 cm hoog, bladmaat 120x70 cm Peter Ghyczy (1940-)
€ 200 - € 4003224
3242
€ 80 - € 1203232
Krikor Momdjian (1947-) -3244
-3230
€ 200 - € 4003235
€ 80 - € 120
Compositie uit de serie "Bed", acryl op papier, 66x51 cm
€ 200 - € 400
Hendrik Gooijer (1941-2021) -3245
4 verchroomd buisframe armstoelen met antraciete ribstof bekleding en gezwart houten armleggers, Nederland midden 20e eeuw
Aldo van den Nieuwelaar (1944-2010)
€ 400 - € 8003246
2 zwartgelakte metalen tafellampen, West-Europa midden 20e eeuw, 23 cm hoog
Marijke van Velzen (Unamore) (1942-)
€ 80 - € 1203239
€ 80 - € 1203231
Witgelakte rolluikkast met metalen roldeur, toegeschreven ontwerp Aldo van den Nieuwelaar voor Pastoe, model 'A'dammer, Nederland jaren 80, 135 cm hoog, 73,5 cm breed en 37 cm diep (2 boorgaatjes linkerzijde) Aldo van den Nieuwelaar (1944-2010)
€ 40 - € 803250
€ 150 - € 2003243
€ 50 - € 1003249 2 moderne verstelbare vloer- en plafondlampen (vast te zetten tussen grond en plafond)
€ 100 - € 1503236
Andy Warhol (1928-1987)
Compositie met vrouw en vogel met op achterzijde titel: Triebtäter I, doekk uit 1998, 31x31 cm
Interlübcke modulair dressoir bestaande uit 3 blokken, hoogglans bovenblad en plinten, 78 cm hoog, 265 cm breed, 50 cm diep
€ 500 - € 7503248
3240 Kinast Teppiche vloerkleed 210x200 cm
Hendrik Gooijer (1941-2021)
Kees van Bohemen (1928-1985)
Hendrik Gooijer (1941-2021)
€ 200 - € 4003225
€ 200 - € 4003226
3238 Pion, doek uit 1972, 100x90 cm
€ 50 - € 1003233
3241
Compositie zonder titel, mixed media gedateerd 1985, 44x62 cm
7vrijdag 30 september 2022
2 zwartgelakte rolluikkasten met metalen roldeur, toegeschreven ontwerp Aldo van den Nieuwelaar voor Pastoe, model 'A'dammer, Nederland jaren 80, 221 cm hoog, 37 cm breed en 37 cm diep (vermaakt tot dressoir, 1 heeft gat aan beide zijden)
€ 50 - € 1003234
€ 100 - € 150
Compositie zonder titel, mixed media gedateerd 1985, 70x98 cm
68 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Grijs gestoffeerde slaapbank met verhroomd metalen onderstel, ontwerp Martin Visser voor Spectrum, bank model 'BR02 en kussen model 'BA02', Nederland ontwerpjaar 1960, latere uitvoering, 192 cm breed, 82 cm hoog, 70 cm diep, zithoogte 40 cm Martin Visser (1922-2009)
Andy Warhol (1928-1987)
Andy Warhol (1928-1987)
€ 100 - € 1503247
Compositie, kleurenlitho 30/60, buitenmaat 83x63 cm
Compositie zonder titel, acryl op doek, 80x110 cm
Korenschoven, kleurenlitho uit 2001, 146/250, 50x68 cm (glas manco)
Witgelakte rolluikkast met metalen roldeur, toegeschreven ontwerp Aldo van den Nieuwelaar voor Pastoe, model 'A'dammer, Nederland jaren 80, 135 cm hoog, 73,5 cm breed en 37 cm diep (schade rechterzijde) Aldo van den Nieuwelaar (1944-2010)
€ 300 - € 4003228
Compositie zonder titel, doek gedateerd 1994, 85x100 cm
Jehoshua Rozenman (1955-) -3229
€ 100 - € 150
340 Joop Kropff
€ 30 - € 604009
€ 50 - € 1004023
€ 50 - € 1004008
€ 1.2004000
€ 20 - € 404031
Lladro porseleinen beeld van 2 reigers, nummer 1001319, ontwerp Salvador Debon, periode 1976-2021, Grazas, 27 cm hoog
4 diverse porseleinen beeldjes waaronder een moeder met 2 kinderen, geen merk aangetroffen, 12 cm hoog, 28 cm breed (handje gerestaureerd) en kinderen aan een tafel van Schebe Alsbach
Meissen porseleinen vaas met oren in de vorm van slangen en decor met fruit, 26 cm hoog
3 porseleinen beeldjes van soldaten, 23 cm hoog en een porseleinen inktstel€20 - € 404024
€ 30 - € 60
€ 100 - € 1504035
2 porseleinen siercoupes met bloemdecor, ca. 1920, 27 cm hoog€50 - € 1004036
Meissen porseleinen vaas met oren in de vorm van slangen en decor met bloemen, 26 cm hoog
Meissen porseleinen beeldje uit de serie Affenkapelle, Drehleierspieler, 13 cm hoog, Art.-No.: 90C300-60016-1€300 - € 6004041 Meissen porseleinen beeldje uit de serie Affenkapelle, Dudelsackpfeifer, 12 cm hoog. Art.-No.: 90C300-60008-1€300 - € 6004042
Aardewerken schotel met Imari decor, Delft ca. 1700, 23 cm diameter€ 80 - € 120
Meissen porseleinen beeldje uit de serie Affenkapelle, Kapellmeister, 17 cm hoog, Art.-No.: 90C300-60001-1 met muziekstandaard
80 - € 1204030
€ 30 - € 504026
€ 40 - € 604014
€ 50 - € 1004007
Anoniem, 2 keramiek beeldjes van vrouwen, 14,5 en 16 cm hoog
Gouda plateel Art Nouveaustijl vaas met polychroom decor, 20 cm hoog -
€ 400 - € 6004043
Meissen porseleinen beeldje uit de serie Affenkapelle, Sängerin, 12 cm hoog. ArtNr.: 90C300-60018-1
Aardewerken tulpenvaas met blauw decor en 2 koppen van zeedieren, naar antiek Delfts model, 30 cm hoog (restauratie)€50-€ 1004011
1woensdag 28 september 2022
4018
Rozenburg Den Haag plateel dekselvaas met polychroom floraal decor met vogel, jaar 1914, model 32, nummer W 203, 50,5 cm hoog 29 cm diameter (haarlijn)€800-
Naar antiek model porseleinen doosje op bolpootjes, 14 cm hoog, 13,5x8,5 cm
€ 100 - € 1504003
Meissen porseleinen vaas met deksel met decor vogel, vlinder en takjes, 24,5 cm hoog
€ 800 - € 1.2004033
4019
€ 400 - € 6004037 Meissen porseleinen vaas met decor van bloemen, 31 cm hoog
4022
Aardewerken kan met oor met blauw decor, 23 cm hoog
2 Dresden porseleinen beelden van een vrouw met banjo en man met fluit (schade), 23 cm hoog -4012 Biscuitporseleinen beeldje van een kind, onduidelijk gemerkt, ca. 1920, 13 cm hoog
Zuid Holland Gouda 2 plateel dekselpotten model 1052, decor Chrysanten, 35 cm hoog (hals van 1 met schade)
€ 200 - € 4004040
Aardewerken schotel met blauw decor van bloemen, Delft 17e eeuw, 35 cm diameter
50 - € 1004002
2 aardewerken schotels met polychroom decor waaronder papagaai, 23 cm diameter en tulpen, 22 cm diameter (schade en restauratie) -4010
6 beeldjes gemerkt Lladro waaronder pinguïn, 14 cm hoog en een hondje met slak op zijn pootje, niet gemerkt
Zuid Holland plateel bloempot, Breetveld, 17 cm hoog
€ 100 - € 1504004
€ 80 - € 1204039
€ 300 - € 6004044
50 - € 1004025
€ 200 - € 4004034
€ 50 - € 100
70 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Porseleinen schaal met muziek, ca. 1920, 6 cm hoog, 23 cm diameter
€ 20 - € 404001
€ 20 - € 40
Meissen porseleinen beeld van een ijsbeer, Otto Jarl, ontworpen in 1903, loft Pfeiffer-time (1924-1934), merk 1, in de voet genummerd met T181, 25 cm hoog, 55 cm lang, 7535 gram
€ 300 - € 6004046
Meissen porseleinen beeldje uit de serie Affenkapelle, Harfenistin, 12 cm hoog. Art.-No.: 90C300-60021-1
Meissen porseleinen vaas met oren en decor van denneappels, 22,5 cm hoog
Anoniem, terracotta hoofd van Churchill, 24 cm hoog (chipje van de neus)€
2 terracotta beelden van figuren, 19e/20e eeuw, 17,5 cm en 24 cm hoog
€ 200 - € 4004038
Woensdag 28 september 19.00 uur Vitrinegoederen
Vitrinegoederen Veiling september 2022
Aardewerken schotel met blauw decor, Delft 19e eeuw, 34 cm diameter€
Aardewerken beeldje van een paard met polychroom decor naar antiek Delfts voorbeeld, 22 cm hoog
Onduidelijk gesigneerd aardewerken beeld van een liggende eend, aardewerken beeld van vrouw met jurk en handtas op natuurstenen sokkel (hoek sokkel gelijmd) en aardewerken beeld van een dame met jurk, 44 cm hoog€
4021
Goebel porseleinen beeld van Madonna met Kind, 28 cm hoog
Scheibe Alsbach porseleinen beeld van moeder met kind, 24 cm hoog
30 - € 604028
Aardewerken schotel met blauw decor van boom, omheining en bloemen, Delft ca. 1700, 35 cm diameter
€ 50 - € 1004006
Aardewerken schotel met geschulpte rand en blauw decor, Delft 19e eeuw, 35 cm diameter
Porseleinen beeldengroep van een rund aangevallen door 2 luipaarden, gemerkt aan de onderzijde, 20 cm hoog€
Aardewerken schotel met blauw decor met bloemmand, Delft 17e eeuw, 35 cm diameter
Aardewerken schenkkan met polychroom decor met bloemen, ca. 1900, 26 cm hoog
4 diverse porseleinen beeldjes waaronder man aan tafel met een kind, 16 cm hoog
€ 40 - € 804013
€ 200 - € 4004045 Meissen porseleinen beeldje uit de serie Affenkapelle, Trompeter, 15 cm hoog, Art.-No.: 90C300-60005-1
€ 40 - € 804027
€ 30 - € 604015
Aardewerken schotel in Wanli stijl met blauw decor van 2 figuren in landschap, Delft 17e eeuw, 34 cm diameter (gerestaureerd)
€ 50 - € 1004005
€ 80 - € 1204029
€ 200 - € 3004032
€ 50 - € 1004017
Lladro 3 porseleinen beeldjes, nr. 7619, jongen met locomotief, 5032, meisje met poes en hond en meisje met mand bloemen, 18 cm hoog
4016
€ 80 - € 1204020
€ 50 - € 1004091 Anoniem, bronzen beeld van boerin met mand en paraplu, 30,5 cm hoog en 6,2 kilo
Meissen porseleinen beeldje van engeltje met koffie, modelnummer B 97, 10,5 cm hoog
€ 40 - € 804082
Meissen porseleinen dienblad met oren en decor van rozen, 41x40 cm€
Meissen porseleinen kannetje met deksel en decor van vogels, vlinder en bessen, 20,5 cm hoog
Meissen serviesgoed met decor zwaan, bestaande uit cakeschaal 30 cm diameter, 5 borden 20,5 cm diameter, koffiepot 25 cm hoog, theepot 15,5 cm hoog met 5 theekop en schotel en roomstel, mokkapot 18 cm hoog met 4 mokka kop en schotels
Brons polychroom gekleurd beeldje van een Arabier op een tapijt in de stijl van Bergman vermaakt op marmeren plateau, 10,5 cm hoog
Meissen porseleinen theestel met decor van bloemen en vlinders bestaande uit dekselpot 16,5 cm hoog, met 6 kop en schotels, roomstel en een bloemvaasje 13,5 cm hoog
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 71
Meissen porseleinen beeld, Sleeping Louise, modelnummer E58, 19 cm hoog (divers kant beschadigd)
€ 200 - € 3004052
-4072
Meissen porseleinen beeld van 2 valken, ontwerp Max Hermann Fritz (1873-1948), model nummer X185, 32 cm hoog€300 - € 6004059
€ 40 - € 804081
€ 100 - € 2004078
4 bronzen beelden van kinderen wo. lezend meisje, hoogste 19 cm
€ 200 - € 4004055
€ 50 - € 1004085 Bronzen Art Deco beeld van een leeuw op natuurstenen sokkel, 16 cm hoog€80 - € 1204086
Art Deco tafelschemerlampje met glas in loos, 19 cm hoog, 10x10 cm (bovenzijde met barsten) -4089
€ 80 - € 1204084
Tissot Swiss Automatic Seastar heren polshorloge, kastmaat 36 mm (krassen op glas)
€ 80 - € 1204079 2 heren horloges aan horlogekettingen waaronder merk Maurice Wolf, ca. 1900, kastmaat 48 mm, samen 196 gram€50 - € 1004080
Bronzen beeld van een jongen met lier op onyx sokkel, 17 cm hoog, bronzen beeld van een jongen met handen in zakken en sigaret op natuurstenen sokkel, bronzen bank met opengwerkte rugleuning, bronzen beeld van een rund en bronzen beeld van een ooievaar in gevecht met een slang staand op een schildpad€80 - € 1204087
€ 40 - € 804075
Meissen porseleinen beeld van een harlekijn met kan, 24 cm hoog (deksel van kan mist)
€ 200 - € 3004056
€ 100 - € 2004053
€ 80 - € 1204065
Zamak beeld van een jongen met Middeleeuwse kledij spelend op een luit, onderdeel van een pendule, 31 cm hoog (schade luit)
€ 40 - € 804074
€ 300 - € 6004047 2 Meissen proseleinen beeldjes van jagers met honden, 13,5 cm hoog€200 - € 4004048
Brons polychroom gekleurd beeld van een Aarabier op een tapijt in de stijl van Bergman, 7 cm hoog
€ 150 - € 2504088
Meissen porseleinen beeldje uit de serie Affenkapelle, Bassgeiger, 13 cm hoog. Art.-No.: 90C300-60002-1
200 - € 4004066
Golana Rainbow vintage heren horloge in stalen kast aan stalen band, kastmaat 35 mm (werking onbekend, knopje manco)
Meissen porseleinen beeldje van een koperslager, 19 cm hoog
Martha Waijop (1945-)
€ 100 - € 2004058
Zamak beeld van een boer met zeis, 31 cm hoog € 40 - € 804071
5 diverse polshorloges; Fontenay, Roamer, Seiko, Soho en Roger Rodin -4083
Meissen porseleinen katatoe, modelnummer 57A, 23,5 cm hoog€200 - € 4004049
€ 150 - € 2004090
Omega De Ville Megaquartz 32 jaren 80 heren polshorloge, kastmaat 35 mm, aan een lederen band
Metalen beeld van een olifant in gevecht met 2 tijgers, 29 cm hoog
Meissen porseleinen beeldje van een staand meisje met pop, 17 cm hoog
Meissen porseleinen serviesgoed met decor van rozen bestaande uit theepot 29 cm hoog, roomstel, 5 ontbijtbordjes en 5 kop en schotels
€ 200 - € 4004067
Meissen porseleinen beeldje van een hop (Wiedehopf), 32,5 cm hoog (blaadje los, oude lijm)
Meissen, porseleinen beeldje van een eend, Art.-No.: 900100-77158-1€ 80 - € 1204054
€ 100 - € 2004060
€ 100 - € 2004063
Tieneke Willemse-Steen (1920-2014)
1204062
Miessen porseleinen likeurstelletje met decor vogels, bestaande uit blad 21,5x21,5 cm, likeurkarafje 13,5 cm hoog en 6 bekertjes
€ 500 - € 7504061
Meissen Rich Court Dragon porseleinen servies, bestaande uit gebakschaal, 28 cm diameter met 6 bordjes, rechthoekige schaal 38x23 cm, koffiepot, 23 cm hoog, moccakan, 16,5 cm hoog, 6 theekop en schotel, suikerpot en roomkan, 3 mokka kop en schotels. klein kannetje, ovaal schaaltje, vaasje 14 cm hoog en een rond bakje
Potschappel Duitsland, Saksische porseleinen 3-delige soepterriene met fraai decor van bloemen, onderschotel is 46x33 cm, totale hoogte 27 cm€
Bronzen beeld van een uil, in Art Deco stijl, op marmeren sokkel, 33 cm hoog
2 koperen Art Deco tafelkandelaren met vissen, 19 cm hoog
€ 400 - € 6004069
5 antieke koperen tabaksdozen met gegraveerd decor waaronder de brug over de IJssel bij Kampen, 14,5x5,5x3,5 cm
€ 100 - € 1504076
€ 100 - € 2004092 Koperen doos met in de deksel een aantal penningen, staand op natuurstenen sokkel met rechts een briefopener en een pennenhouder, 8 cm hoog, 28x14 cm
€ 40 - € 804093
Bronzen sculptuur van 2 dansende vrouwen, 8/12, 33 cm hoog
200 - € 4004064
€ 100 - € 1504057 Meissen porseleinen beeldje van een man met fornuis met ei in pan, 14,5 cm hoog
€ 80 - € 1204077
12 diverse horloges waaronder Seiko herenhorloge
2woensdag 28 september 2022 Vitrinegoederen Veiling september 2022
Rijk bewerkte tand van een potvis met gesneden figuur van een Eskimo, USA ca. 1920, 19 cm hoog, 384 gram. Met certificaat. Verkoop alleen binnen de EU
Meissen porseleinen kannetje met deksel en decor van bloemen, 16,5 cm€hoog80-€
€ 200 - € 4004068
€ 50 - € 1004050 Meissen porseleinen katatoe, modelnummer 57B, 25,5 cm hoog€200 - € 4004051
€ 80 - € 1204073
Meissen porseleinen beeldje van een pottenbakker, 19,5 cm hoog
Carrera automatic heren polshorloge aan lederen band, kastmaat 47 mm
2 flessen witte wijn, Chateauneuf du Pape 1984, Chateau Fortia
€ 30 - € 604128
Messing zonnewijzer met compas in mahonie kast, ca. 1910, 7,5x7,5 cm
€ 80 - € 1204119
€ 80 - € 1204124 Houten 3-laads vitrinekastje met daarin 30 zakhorloges naar antiek model (werking onbekend), kastje 39 cm breed€
€ 50 - € 100
€ 80 - € 1204133
€ 30 - € 604105
4114 Franse gele textiel centimeterrol (5 meter) in kast van hoorn, 7 cm
Messing nachtwakersklok serienummer 187922 in messing kast, 10 cm diameter€40-€80
Rosenthal porseleinen vaas met relief decor, 21,5 cm hoog
2 ovale wanddecoraties met gipsen voorstellingen van Christus en Madonna met kind, in houten lijst 18x15,5 €cm30 - € 604123
€ 30 - € 604109
€ 150 - € 2504096
Gemerkt J C Eckardt, 8499 Deutschreich Patent speeldoos met draaiende pop, ca. 1880, 44 cm hoog met daarbij een glazen stolp, totaal 58 cm hoog
Onduidelijk monogram, 4 diverse bronzen beeldjes op marmer sokkel, grootste is 42 cm hoog
4111
Rosenthal 5 miniatuur serviesgoed, grootste witte koffiepot is 9 cm hoog€20 - € 404138
Aziatische zonnewijzer/ compas in houten kast versierd met tekst, ca. 1920, 6x4,5 cm
Kavel diverse bodemvondsten wo. ringen en munten
€ 80 - € 1204102
Anoniem, fantasiedier geïnspireerd op Salvador Dali, brons, staand op natuurstenen sokkel, 28 cm hoog, 6,8 kilogram
Ontwerp Friedensreich Hundertwasser (1928-2000), porseleinen object, getiteld "Seelenbaum Blume", uitgevoerd door Königl. Tettau voor Ars Mundi, jaar 2009, gelimiteerde oplage van 999 stuks, dit object is nummer 073, 32 cm hoog, in originele doos
€ 80 - € 1204135
72 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
€ 80 - € 120
€ 30 - € 604099
€ 50 - € 1004106
Bronzen beeld van een liggend varken, 31 cm lang
Royal Copenhagen vaas 36 cm €hoog30- € 604132
Ontwerp Friedensreich Hundertwasser (1928-2000), porseleinen vaasobject, getiteld "Singender vogel auf einem baum", uitgevoerd door Königl. Tettau voor Ars Mundi, jaar 2009, gelimiteerde oplage van 999 stuks, dit object heeft nummer 025, 24 cm hoog, in originele doos
€ 50 - € 100
€ 30 - € 60
3 messing Ottomaanse pennenhouders ca. 1900 en majolica pennenhouder 12 cm diameter
5 handgeschilderde en gesigneerde Russische lakwerkdoosjes met diverse voorstellingen, grootste 6 cm hoog, 26,5 cm breed en 14,5 cm diep
Amsterdamse School koper inktstel, mogelijk Jan Eisenloeffel, niet gemerkt, 27,5 cm breed
€ 50 - € 1004107
4 antieke ovale koperen tabaksdozen en een brillenhouder met gegraveerd decor waaronde Christus in de hof na Zijn opstanding en Al wat den boer haald uijt den velde, het is voor paten en jongelde...., 17x7x2,5 cm
Rosenthal porseleinen vaas, 28 cm hoog € 30 - € 604136
Bronzen sculptuur van een konijn of haas, 33 cm hoog, 24 cm breed
Royal Copenhagen schaaltje, 17x17 cm € 20 - € 404137
€ 80 - € 1204112
Art Deco bakelieten bankierslamp met penhouder, Atlas Appliance Brooklyn, Verenigde Staten 1929, 22 cm hoog€20 - € 404121
€ 80 - € 1204118
Bronzen beeld van een koolmees met twee kleine koolmezen, bronzen beeld van een haan staand bij een tuinhek, 14 cm hoog en bronzen beeld van een liggende haan
Kavel met 7 beeldjes van honden waarvan de grootste herdershond, 23 cm hoog, 32 cm lang -4129
€ 50 - € 1004097
€ 80 - € 1204134
3woensdag 28 september 2022 Vitrinegoederen Veiling september 2022
€ 40 - € 804103
Kavel meetinstrumenten en benodigheden b.u. 4 kistjes met apothekers gewichten (incompleet), medisch instrument om metaal te verwijderen uit het oog, otoscoop, kisje mpreparaat glazen en elektrificeer apparaatt
Ontwerp Friedensreich Hundertwasser (1928-2000), porseleinen wandreliëf getiteld "Baummieter", uitgevoerd door Königl. Tettau, uitgegeven door Ars Mundi, jaar 2009, gelimiteerde oplage van 999 stuks, dit object heeft nummer 070, 41x33 cm, in originele doos
Messing micorsoop met fijnafstelling, 32 cm hoog en messing microscoop verstelbaar dmv kogelgewricht
Bronzen altaar bel, vermoedelijk 18e eeuw, 16,5 cm hoog, bronzen bewerkte crucifix, 26x18 cm en bronzen crucifix, 21x13 cm, 20e eeuw
€ 30 - € 604098
€ 80 - € 1204117
4110
€ 40 - € 804120
€ 80 - € 1204126 Kavel medische spuiten b.u. 3 tinnen en 1 messing
€ 20 - € 404131
Polychroom gekleurd bronzen beeld van een fazant op natuurstenen sokkel, 31 cm breed en polychroom gekleurd beeld van een kaketoe
4100 Gekleurd bronzen beeld van een leeuwenkop op een kunststof basis, 27 cm hoog
€ 80 - € 1204104
Bronzen 18e eeuwse bekervijzel met oren, 12 cm hoog, 12,5 cm diameter (schade aan rand) en stamper, 19 cm lang
€ 30 - € 60
€ 40 - € 804127
€ 300 - € 6004130
Messing zonnenwijzer met compas, gemerkt j Field London, in mahonie kast, ca. 1910, 9x9 cm
Naudet France barograaf, 14 cm hoog, 20x12 cm en een Barigo Germany barometer/ thermometer, 17 cm
€hoog30- € 604116
€ 30 - € 604113
3 Schwarzwalder houtsnijwerken b.u. 2 notenkrakers en 1 stempel, grootste 20 cm
2 Stöpler Utrecht notenhouten kisten met materiaal voor opticien, grootste 6 cm hoog, 33 cm breed en 33 cm diep (manco's)
50 - € 1004125
Naar antiek model zeekijker, Eschenbach Nurenberg, 30x, uitgetrokken 51 cm lang, compleet met lederen foedraal (afdekplaatje manco) -4122
€ 30 - € 604095
4108
Carl Zeiss Jena serienummer 26753 messing microscoop in mahoniehoutenkist, Duitsland eind 19e eeuw, 33 cm hoog, 16 cm breed en 10 cm diep (incompleet)
4115
Brons erotisch paar in kamasutra houding, 12 cm hoog
3 messing en gietijzeren reismicroscopen, hoogste 22 cm hoog
Cassette met 6 Wodka bekertjes, 9,5 cm hoog, cloisonne, Rusland / CCCP, ca. 1950, kist 42x17x8 cm
€ 50 - € 1004094
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 73 5005 Penselenpot 5023 Porseleinen schotel 5115 Keramiek hoofd 5008 Dekselvaas 5042 Vierkante dekselvaas 5116 Imaristijl schotel 5013 Imari kraankan 5079 Moonvase 5178 Kimono
€ 50 - € 1004181
Mart van Schijndel (1943-1999)
Pruisische officiersdegen met messing gevest, aan een zijde voorzien van een stootplaat. De rechte kling is aan beide zijden voorzien van fraaie sier-etsingen, ca. 1820, lengte 95 cm
€ 100 - € 1504180
Groene persglazen bouwsteen, ontwerp H.P Berlage, uitvoering door Leerdam voor Vera Lux, jaar 1927, 8 cm hoog, 24x8 cm (randchipjes)
4woensdag 28 september 2022 Vitrinegoederen Veiling september 2022
€ 30 - € 604151
€ 30 - € 504176 5 medailles Eerste Wereldoorlog waaronder 3x ijzeren kruis 2de klasse (voor dapperheid) en 2x Hindenburg kruis (voor weduwe van gevallen soldaten)€50-€ 1004177
Glazen kelk met polychroom decor, 35 cm hoog, 29,5 cm diameter
Potterie Cor Unum 3 kandelaren op houten standaard, 10, 13 en 16 cm hoog
€ 50 - € 100
Glazen schaal met losse pique de fleur gesatineerde dame in het midden, 13 cm hoog, 30 cm diameter
Glazen appel op pleateau met daarin een embryo in vloeistof, 16 cm hoog€
40 - € 804149
Gesatineerd glazen beeld van Madonna met kind, 37 cm hoog
Velux France Art Deco schotel met reliëf decor van fazanten, 35 cm diameter€300- € 600
4163
€ 80 - € 1204169
€ 30 - € 604142
€ 100 - € 1504174
11 Duitse metalen medailles van de socialistische partij -4178
€ 30 - € 604140 Rosenthal, kavel van 12 diverse porseleinen voorwerpen waaronder 2 peper en zoutstellen, vaasjes, broche etc.
Orrefors Sweden kristallen vaas, gemerkt H 24971-il, 15 cm hoog, 2,7 kilogram
€ 20 - € 404143
€ 20 - € 404147
4157
Orrefors Sweden kristallen vaas, gemerkt J J 5025 -/6, 20,5 cm hoog, 6,5 kilogram€40-€80
Persglazen tafellampvoet in de vorm van vogels, gemerkt Lalique France, 23 cm hoog € 100 - € 150
Jan van Stolk (1920-1997)
€ 30 - € 604162
Sierglazen vaas, 40 cm hoog en asbak, 17 cm diameter, gemerkt Verboeket Maastricht
€ 120 - € 1504179
René Lalique (1860-1945)
€ 80 - € 1204148
Hannie Mein (1933-2003)
Andries Dirk Copier (1901-1991)
Rosenthal porseleinen roomstel Leones, ontwerp Javier Mariscal, blad is 34,5x17 cm
Gemerkt Lalique, Art Nouveau persglazen beeld van een kwartel, 18 cm hoog
€ 50 - € 1004153
€ 25 - € 504156
Ronde glazen schaal met tincraquelé, gemerkt Copier Leerdam, 34 cm diameter
8 groen/ blank wijkglazen, Leerdam, 13,5 cm hoog
€ 50 - € 1004166
€ 20 - € 404146
Anoniem, glazen sierobject in de vorm van een vis, 32 cm lang
4168 Vaas Delta in originele verpakking, doos is 24 cm hoog
Rosenthal, 4 diverse porseleinen sierschotels, grootste is 33 cm diameter€40-€ 804139
4144 Potterie Cor Unum, 2 groene aardewerken vazen, 17 en 24 cm hoog en een gele vaas ontwerp Olaf Stevens, 28 cm hoog
Royal Delft aardewerken schotel met decor naar Ton Schulten, 21/180, 43 cm diameter
€ 20 - € 404160
74 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Stef Uiterwaal (1889-1960)
4165
Oosters geweer met percussie en gegraveerd koper ingelegde decoratie, nummer S386, 19e eeuw, 122 cm lang
€ 50 - € 100
€ 140 - € 1804182
Cassette met 6 lepeltjes, ontwerp Marcel Wanders. 10 jaar geleden werd Marcel Wanders door KLM benaderd om het World Business Class tableware een nieuwe uitstraling te geven. Zijn werk is inmiddels op vele vluchten te bewonderen. ter gelegenheid van dit festijn heeft de KLM een doos met door Marcel Wanders ontworpen theelepels/ roerstaafjes Uitgebracht als cadeau voor de business class vliegers
4159
Marcel Wanders (1959-)
2 aardewerken vazen met decor van vissen en giraffen, 17,5 en 18 cm hoog
Fairbarn Sykes commando dolk, Engeland 20e eeuw, met schede 30 cm
16 Swarovski kristallen dieren e.d. wo. haan, kip en kuikens, hert, bever, egel, bloemen en vogeldrinkbak, 6 cm hoog
Kjell Engman (1946-)
€ 30 - € 50
€ 30 - € 60
4158
19e eeuws pistool met houten kolf, 31 cm lang
Bijzondere Indo/Perzische tulwar met traditioneel ijzeren gevest en licht gekromde en aan beide zijden gedecoreerde kling, 19e eeuw, lengte 92 cm
€ 80 - € 1204154
6-persoons Art Deco glazen likeurstelletje, karaf 17 cm hoog -
€ 50 - € 100
€ 140 - € 1804183
20 glazen uit glasservies, gemerkt Copier Leerdam, model Romanda, ca.€192450- € 100
Gemerkt Copier Leerdam, glazen biscuitbus, 17 cm hoog
€ 40 - € 804141
4155
€ 80 - € 1204152
Anoniem, 2 glazen sierobjecten, hond en kat in de stijl van Murano, 22 cm€hoog40- € 604161
Blauw- en roodkleurige siervaas, ontwerp Kjell Engman voor Kosta Boda, nr 49650, Zweden 20e eeuw, 34 cm hoog
€ 100 - € 1504171 Militaire hoofddeksel, periode koude oorlog voor een USSR hogere officier€30- € 604172
€ 40 - € 804150
Tulpenvaas met blauw decor, ontwerp Marcel Wanders in opdracht van Randstad in originele doos van 9x34x22 cm
Marcel Wanders (1959-)
Aardewerken sierschotel met decor bloemen, 29,5 cm diameter
€ 30 - € 604145
4164
Engelse 'The War Medal' Medaille uitgegeven aan deelnemers uit de Britse Gemenebest voor gevechtsacties tijdens de Tweede Wereldoorlog. met 'Victory' lint-4173
Bijzondere Britse Arnhem-50-th Anniversary Medal, deze historische medaille werd naar aanleiding van de 50jarige herdenking van de operatie Market Garden in 1994 uitgegeven aan de toen nog in leven zijnde veteranen die hadden deelgenomen aan de Slag om Arnhem in 1944, compleet met het origineele bewaardoosje van de uitgever Spink & Son Ltd London
Medaille Rode Kruis 1940-1945 en een verguld zilveren medaille, herkomst onbekend -4175 Engelse Italy-Star Medal voor acties in Italië in de periode 1943-1945, met origineel lint
4167
Perzische dolk Kard, begin 19e eeuw, sterke, onscherpe steekkling met decoraties en greepschalen van been, schede van latere datum, lengte 42 cm
€ 50 - € 1004211
BSA Meteor luchtbuks, 105 cm lang€40 - € 804188
4195 De Aardbol, Magazijn van Hedendaagse Land- en Volkenkunde deel 2, 5 (2 keer), 6 en 8, Nederland 1838-1852
Siermes met gedecoreerde houten greep en schede, met sluitmechanisme, lengte 30 cm
Antieke Bijbel, Biblia dat is de gantsche Heilige Schrifture vattende alle de canonijcke boecken des ouden en des nieuwen testaments door last der hoogh mog. heeren Staten Generaal, S van Velzen jr. Kampen 1868. Oude en Nieuwe testament en De Apocryphe boeken geïllustreerd met 11 platen
De historie der martelaren, Claas Bruin Leyden, by de weduwe van Jan van der Deyster en Hendrik van der Deyster, 1747
4199
Kavel diverse Nederlandse munten waaronder zilver waaronder 1/2 gulden 1929 in montuur, 4 maal 1 gulden munt 1930, 1931, 1940 en 1943 en een 1 gulden munt in montuur 1929, 5 rijksdaalders 1930, 1931, 1932, 1937 en 1943, rijksdaalder 1960 in montuur en 2 maal 10 gulden munt uit 1995
€ 2004210
€ 50 - € 1004214
Kavel met 40 vergulde bronzen penningen 150 jaar Nederlandse Spoorwegen€80 - € 1204203
€ 30 - € 604205
Kavel wapens b.u. kris, lemmet van kris, bajonet genummerd 17L4126 No4 MKII, en parang zwaard met hoornen handvat waar omheen djoka zilver, 74 cm lang -4184
€ 80 - € 1204198
€ 100 - € 200
Veiling september 2022
€ 70 - € 1004185
4209 De oeververdediging in Zeeland sedert 1860 door M B G Hogerwaard, MIddelburg, van Benthem & Jutting 1884, 1e (hierin 2e en 3e stuk opgenomen), 4e, 5e, 6e, 7e en 8e stuk, compleet met alle kaarten, De lauwerszeewerken als afsluiting in het waddengebied en Leendert van der Weele, Wachter van de Zeeuwse stromen door Peter
Metalen koffer met diverse fototoestellen waaronder antieke Kodak klapcamera in lederen tas, Leica minilux, Fujica ST801, Olympus Trip 35, Panoramic camera en diverse lenzen
€Verton100-
Herend Hongarije porseleinen drinkservies met Rothschild decor, bestaande uit koffiepot, theepot, theelicht, melkkan, suikerpot, 6 koffiekop en schotels, 6 theekop en schotels en 6 gebaksschotels (1 kopje met gebroken oor) € 500 - € 1.0004192
€ 20 - € 404186
€ 50 - € 1004213 Kavel boeken over architectuur, bouwkunst en tuinen, meest vroeg 20e eeuw en Ons oude Wilhelmus
4208
5woensdag 28 september 2022
Vitrinegoederen
Tichelaar Makkum 5 voorwerpen; geplooide 8-kantige schotel met bloemdecor en verzilverde hengsel (los), 8-kantige fruittest met blauw bloemdecor, schotel met blauw decor bloemen en vogels, 24 cm diameter, schotel met polychroom decor bloemvaas en ajour rand, 20 cm diameter en een kom met polychroom decor, 9 cm hoog
€ 50 - € 1004194
4206
Herend Hongarije porseleinen eetservies met Rothschild decor, bestaande uit 6 platte borden, 8 ontbijtborden, 2 dekschalen, juskom, ovale vleesschaal, rond schaaltje, 2 eierdoppen, peper-en zout stel en ovaal schaaltje € 500 - € 1.0004193
€ 50 - € 1004190
€ 120
2 brillen met montuur van Roman Rothschild of Switzerland en Vogue en 2 Ray Ban zonnebrillen
2 boeken Neubauten Stadt Berlin, 1910, Vierten en Neunter band, mapje met 20 ansichtkaarten Berlin en Album von Berlin met vele platen
Fitbit smartwatch en een Apple pencil -4200
€ 80 - € 1204201
€ 20 - € 404202
€ 100 - € 200
Zeldzame Indo/Perzische dolk Katar. De aan de punt verdikte kling is gerestaureerd, begin 19e eeuw, lengte 41 cm
Gouden Yen, Japan periode Mutsuhito Meji 1868-1912, 14 mm diameter, 1,6 gram (sporen van soldeer op 1 zijde)
€ 200 - € 4004212 3 atlassen waaronder Nordisk Världsatlas uit 1926, Allgemeiner Handatlas uit 1881 en Nouvel Atlas Illustré uit 1895
€ 50 - € 1004191
2-delige serie getiteld Picturesque America, met vele illustraties, edited by William Cullen Bryant, New York D Appleton And Company, 1872/1874€80-
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 75
Kavel diverse munten, meest buitenland en een wekker
Kavel b.u. 16 gulden biljetten en 2 rijksdaalders, 4x 10 gulden 1953, 6x 10 gulden 1968 en 6x 5 gulden 1966€50 - € 100
Doos met postzegels, munten en penningen, nominale waarde ongeveer 350 euro
€ 70 - € 1004187
Duitse luchtbuks, gemerkt Grothaus LG427, 105 cm lang
€ 100 - € 200
4 oude albums met vele oude ansichtkaarten en uitgeknipte plaatjes van oa. bouwkundige werken
Tichelaar Makkum 2 plooischotels met blauw decor met bloemen, 29 cm diameter (1 bord met schade ophangplek)€40-€80
3 Tichelaar Makkum aardewerken schotels met Friese spreuken, 26 cm en 28 cm diameter (1 schotel met enkele glazuurplekjes rand)
€ 50 - € 1004207
Tichelaar Makkum 2 aardewerken wandschotels, 1 met decor landschap, 35 cm diameter en 1 met bloemdecor, 32 cm diameter
€ 80 - € 1204197
4204
76 5063 Afrikaans beeld 4148 Royal Delft / Ton Schulten
Porseleinen schotel met fraai decor van figuren in tuin, China 19e eeuw, 23 cm diameter
€ 100 - € 1505003
50 - € 1005018
Porseleinen penselenpot met blauw wit decor van vele personen bezig met activiteiten wo. bordspel en kunst aanschouwen, Kangxi gemerkt, China 20e eeuw, 17 cm hoog en 19,5 cm€diameter200-€4005005
Porseleinen kraankan, Japan, Edo, 17e eeuw, 30 cm hoog (oor en deksel los en beschadigingen)
€ 50 - € 1005024
3 porseleinen Famille Rose schotels met decor van bloemen bij tuinhek en rots, China 18e eeuw, 23 cm diameter (schade)
€ 200 - € 4005014
Porseleinen Imari theepot met tuit en oor in de vorm van een draak, China 18e eeuw, 9 cm hoog
€ 50 - € 1005033
19 stuks Imari porseleinen b.u. kaststel en eet en drink servies, China en Japan 18een 19e eeuw (schade en incompleet)€50-€ 1005037 Veiling september 2022
€ 60 - € 1005007
Porseleinen schotel met blauw decor van figuren bij huis, China ca. 1775, 29,5 cm diameter met een Hollandse zilveren gegraveerde beugel, meesterketen Johannes Marrtheus van Kempen Utrecht / Voorschoten, jaarletter 1851€ 100 - € 1505022
Porseleinen plooischotel met blauw decor met zeedraak gevat in lotus, op onderrand div. symbolen wo. munten, China 18e eeuw, 20,5 cm
Porseleinen kom met polychroom decor van figuren in landschap, China ca. 1900, 6,5 cm hoog, 15,5 cm diameter (enkele randchipjes)
€ 50 - € 1005006
€ 100 - € 1505034
€ 100 - € 1505002
€ 100 - € 1505001
Porseleinen dekselbeker met blauw wit floraal decor en diverse symbolen wo. zwaard en perkamentrol, China 18e eeuw, 10 cm hoog (chips)
Porseleinen puntvaas met polychroom decor van bloemen, China 20e eeuw, 36 cm hoog
Porseleinen theepot met floraal decor en feniks, China 18e eeuw, 10 cm hoog en porseleinen melkkan met blauw wit floraal decor, China 18e eeuw (haarlijnen en chip aan oor)
Porseleinen dekselvaasje met blauw decor van een dame met bloem, China 20e eeuw, 21 cm hoog
Porseleinen Famille Rose roomkan met hanendecor, 9,5 cm hoog, 2 paar porseleinen Famille Rose kop en schotels en 1 porseleinen Famille Rose schotel, allen China 18e eeuw (diverse€schade)100-€1505012
3 porseleinen schotels met blauw wit floraal decor en bamboe, China ca. 1800, 3,5 cm hoog en 17 cm diameter (2 schotels met 1 haarlijn en 1 gelijmd)
Porseleinen schotel met gecontourneerde rand en aster decor, gemerkt met dubbele vis, China 19e eeuw, 22 cm diameter (chip en haarlijn)
Porseleinen gecontourneerde schotel met blauw decor van kraanvogels, flora en fauna, op onderrand decor van kwartel op tak, China ca. 1800, 26,5 cm diameter (chips)
14 stuks porseleinen bibelotjes, losse deksels en minatuur vazen, China 17e en 18e eeuw, hoogste 9 cm hoog (diverse schade)
3 porseleinen Famille Rose kop en schotels met lotusbloem in bodem, China 18e eeuw (haarlijnen)
Porseleinen kom met decor van heiligen in tuin, China 20e eeuw, 5,5 cm hoog en 12 cm diameter (schade), porseleinen kop met floraal decor en Chinese tekens, China 20e eeuw en porseleinen Famille Rose schotel/deksel, China 20e €eeuw40- € 805030
€ 50 - € 1005008
€ 100 - € 2005013
€ 50 - € 1005025
€ 100 - € 1505015
€ 300 - € 6005020
€ 100 - € 2005000
3 kop en 4 eierporseleinen schotels met polychroom floraal decor, Japan ca. 1900, kop 6 cm hoog (1 schotel met haarlijn)€40-€ 805031
5 porseleinen kop en 4 schotels met decor van vissers, China 18e eeuw, schotel 10,5 cm diameter en kop 3,5 cm hoog (1 schotel chips)
€ 200 - € 4005032
Porseleinen oosterse dekselvaas met console, 20e eeuw, totaal 160 cm hoog, 50 cm diameter
10 porseleinen schotels met blauw wit floraal decor en tafel met bloemenvaas met daarbij een zwaard met perkamentrollen, China ca. 1800, 45 cm hoog, 16 cm diameter (1 gerestaureerd en diverse schade) € 150 - € 2005035
€ 100 - € 1505021
Porseleinen vaas met Famille Vert decoratie, Japan 20e eeuw, 31 cm hoog
Porseleinen chocoladekan me blauw wit decor van vissers in berglandschap, China Kangxi periode, 9 cm hoog (kleine chip aan tuit)
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 77
€ 100 - € 1505019
€ 100 - € 1505011
Porseleinen miniatuur kaststel met blauw wit decor van visser aan meer in berglandschap, China 18e eeuw (schade), porseleinen melkkan met floraal decor, China 18e eeuw, 10 cm hoog en porseleinen zoutvat gemerkt met bloem en artemisia blad, China Kangxi periode (schade)
Porseleinen vierkante dekselvaas met blauw decor van figuren in landschap, China 20e eeuw, 26 cm hoog
Porseleinen Famille Verte schotel, onderzijde gemerkt met Yongzheng karaktertekens, China 19e eeuw, 24 cm diameter en porseleinen schotel met polychroom floraal decor, China ca. 1800, 23 cm diameter (randchipjes) € 100 - € 2005028
€ 150 - € 2005027
Porseleinen gelobde theebus met floraal decor, China Kangxi periode, 9 cm hoog (haarlijn) en porseleinen melkkan met zilveren rand (geen keur) en blauw wit decor van pagodes aan meer in berglandschap, China 18e eeuw€100 - € 1505016
Donderdag 29 september 19.00 uur Aziatica
Porseleinen dekselvaas met blauw wit floraal decor en pagode met golven in cartouche, China 18e eeuw, 28 cm hoog (haarlijnen, chips en restauraties)€200 - € 4005009
€ 100 - € 2005004
€ 100 - € 1505023
Porseleinen dekselvaas met kersenbloesem decor, liggende leeuw op deksel, China 19e eeuw, 41 cm hoog, 22 cm diameter (schade aan dekselrand en chip van halsrand vaas)
Porseleinen kom met rijk decor en chineze tekens, China 20e eeuw, 7 cm hoog, 15,5 cm diameter
€ 80 - € 1205010
€ 150 - € 2005017
3 porseleinen schotels met verschillend decor b.u. blauw-wit, floraal en Imari, China 18e eeuw, 22,5 cm diameter (schade)
€ 100 - € 1505036
€ 100 - € 1505029
3 porseleinen kommen met blauw wit decor van lange lijs tussen bloemen bij tuinhek en rots en rijk bewerkte rand, China ca. 1800, 6 cm hoog, 11 cm diameter (1 kom met haarlijnen)€
1donderdag 29 september 2022 Aziatica
Porseleinen gemberpot met blauw wit decor van berglandschap en personen aan meer, Kangxi gemerkt, China ca. 1900, 15 cm hoog
€ 100 - € 1505026
Porseleinen kom met blauw decor met figuren, China 20e eeuw, 8 cm hoog, 15 cm diameter
2 porseleinen schotels met blauw wit floraal decor wo. in perkamentrol, China Kangxi periode, 22,5 cm diameter (randschilfers)
Porseleinen vaas met groen glazuur met reliëf decor, China 20e eeuw, 36 cm hoog
5 porseleinen octogonale kop en schotels met verschillend decor van Geisha's en floraal decor, Japan 19e eeuw, kop 6 cm hoog 7,5 cm diameter (1 schotel met chip en haarlijn)
Terracotta hexagonale theepot met rijk Chinoiserie reliëfdecor, Oostenrijk ca. 1850, 17 cm hoog
Porseleinen schotel met floraal decor in patroon en vissen in hart, China ca. 1900, 22 cm diameter (randschilfers)
€ 150 - € 2005069
78 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
3 porseleinen schotels met floraal Lowestoft decor, China 18e eeuw (3 met chips, 1 met haarlijn)
€ 100 - € 1505052
€ 200 - € 4005067
2 porseleinen schotels met blauw wit decor en vogels in de lucht wo. 2 kraanvogels en feniks op de grond, China 18e eeuw (randschilfers en haarlijn)€100- € 1505050
2 porseleinen Amsterdams Bont kommen met o.a. Cherry Picker decor, China ca. 1800, 6,5 cm hoog, 16 cm diameter (2 haarlijnen en 2 chips)
5 porseleinen schotels met verschillend blauw wit floraal decor, China 18e eeuw (schade)
6 porseleinen schotels, wo. Imari met floraal decor en blauw wit floraal decor, China en Japan 18e-/ 19e eeuw, grootste 22,5 cm diameter (schade)
5053
Porseleinen kom met polychroom decor, China ca. 1920, 6,5 cm hoog, 16 cm diameter -5041
€ 80 - € 1205045
14 porseleinen kommen met blauw wit floraal decor, China 19e eeuw, 3,5 cm hoog, 6,5 cm diameter
3 +1 porseleinen schotels met gecontourneerde rand en blauw wit decor van pagodes in berglandschap en vissers op meer met rijk bewerkte rand, China ca. 1800, 22,5 cm diameter (1 schotel gelijmd, 1 schotel met haarlijnen)€80 - € 1205038
2 porseleinen schotels en 3 kopjes met blauw decor, China 19e eeuw, grootste 23 cm diameter (allen chips en 2 dezelfde kopjes haarlijnen)
Porseleinen schotel met blauw decor van koikarpers en flora, China eind 19e eeuw, 25 cm diameter (2x haarlijn en€chips)100-€ 150
80 - € 120
3-delig porseleinen Imari kaststel met floraal decor en op deksel een geisha bij lotusbloemen, Japan Edo periode, 18 cm hoog (schade)
€ 50 - € 1005046
Porseleinen schotel met blauw decor, China ca. 1850, 23,5 cm diameter en 5 kommen op schotel (diverse haarlijnen)€50-€100
€ 100 - € 2005042
Porseleinen kom met blauw decor van figuren tussen bamboe bomen, China ca. 1800, 6,5 cm hoog, 15 cm diameter€80 - € 1205072
Porseleinen Nanking vaas met polychroom decor van fantasiedier in de buitenlucht, gemerkt met artemisia blad, China ca. 1900, 21 cm hoog
€ 50 - € 1005078
€ 805064
€ 50 - € 1005047
Porseleinen beeldje van een Quanyin, China vroeg 20e eeuw, 30,5 cm€hoog40- € 805073
€ 50 - € 1005076
€ 100 - € 1505061
€ 50 - € 1005077
Vierkante porseleinen vaas met deco van bloesem en pioenrozen, China ca. 1900, 34 cm hoog
15 delen (goud)Imari porseleinen serviesgoed met floraal decor, China 18een 19e eeuw, schotel 22 cm diameter (diverse schade)
€ 50 - € 1005051
€ 150 - € 2005056
€ 40 - € 805049
Porseleinen kom, geel met 6 karaktertekens op de onderzijde, China 20e eeuw, 8 cm hoog, 19 cm €diameter100-€ 200
€ 150 - € 2005070
2 imari porseleinen vazen, 30 cm hoog en 2 Nanking porseleinen vazen met blauw decor, China 20e eeuw, 30 cm hoog
Celadon beeld van een eend, 20e eeuw € 20 - € 405080
Porseleinen schaal met blauw decor op zowel buiten- als binnenzijde, China 20e eeuw, 12 cm hoog, 26 cm diameter€40 - € 805066
Aardewerken Yixing trekpot met rieten handvat en decor van draak in reliëf, Japan ca. 1900, 19 cm hoog
5058
€ 50 - € 100
5059
€ 150 - € 2005039
5060
2 porseleinen schotels met blauw wit floraal decor en antiquiteiten, China 18e eeuw, 22,5 cm diameter (1 schotel met 2 chips en haarlijn en 1 schotel met haarlijn)
€ 100 - € 1505068
18-delig Batavia Cafe au Lait porseleinen servies met perziken en/of floraal decor, China 18e- en 19e eeuw, hoogste 12,5 cm (diverse schade)
2 porseleinen kommen met groen decor van draken, China 20e eeuw, 5,5 cm hoog, 11,5 cm diameter
Porseleinen "Moon-vase" met polychroom decor van een draak, China ca. 1920, 25 cm hoog
Porseleinen schotels met gecontourneerde rand en blauw wit decor b.u. lange lijzen, landschap met pagode aan water en vogel in floraal decor bij rots, China 18e-/19e eeuw, grootste 13,5 cm diameter € 50 - € 1005062
5 porseleinen Imari schotels met floraal decor opgedeeld in cartouches, China 19e eeuw, 16 cm diameter (schade)€
€ 80 - € 1205071
10 porseleinen schotels met blauw wit floraal decor, China ca. 1800, 23 cm diameter (randschilfers en 2 schotels met haarlijnen)
3 porseleinen vazen met blauw wit floraal decor, China 18e eeuw, hoogste 22,5 cm hoog (diverse schade)
Kavel Imari en goud Imari porseleinen kop en schotels met verschillend decor wo. met konijnen, Japan 18e en 19e eeuw
€ 40 - € 805074 Porseleinen vaas met decor van vlinders, Daoguang gemerkt, China begin 20e eeuw, 38 cm hoog (sticker mogelijk vals)
Porseleinen penselenpot met blauw decor van vele figuren, China 20e eeuw, 15 cm hoog, 13 cm diameter
5057
€ 40 - € 805040
Stenen beeld van Boeddha, lijkend op koraal, 12 cm hoog en 16 cm breed€50 - € 1005055
Porseleinen Famille Noir vaas met polychroom floraal decor en fantasievogels, China 20e eeuw, 36 cm hoog
3 porseleinen kop en schotels met verschillend blauw wit decor, Kangxi gemerkt, China 18e en 19e eeuw€100 - € 150
€ 100 - € 2005079
12 delig porseleinen serviesgoed b.u. kop en schotels, China en Japan 19e eeuw, grootste 5,5 cm hoog, 11 cm diameter (schade)
€ 80 - € 1205048
Porseleinen schotel met blauw floraal decor, China ca. 1900, 35 cm€diameter100-€2005043
2donderdag 29 september 2022 Aziatica Veiling september 2022
€ 150 - € 2505075
€ 100 - € 2005044
5063 Kavel Chinees en Japans porselein uit de 18e en 19e eeuw wo. Amsterdams Bont kop en schotel en blauw wit dekselvaas, hoogste 15 cm hoog (diverse schade)€40-
€ 100 - € 1505054
€ 80 - € 1205065
Porseleinen schotel met Goudimari decor met bloemmand, Japan ca. 1850, 29x35 cm (vakkindige restauratie)
Porseleinen kom met rood decor met chinese tekens, 6 cm hoog, 13 cm diameter, theekom met polychroom decor met vlinders, 5,5 cm hoog, 7,5 cm diameter, 2 lepels, 14 en 21 cm lang, 20e eeuw € 40 - € 805113
2 Porseleinen vazen met blauw decor van draken en bloemen, China 20e eeuw, 22 cm hoog
5095
Spekstenen sierobject van een oosterse dame met waaier, 28 cm hoog
3 porseleinen schotels met Famille Rose decor, Samson 19e eeuw, 23,5 cm diameter (1 schotel met haarlijn en 3 schotels met randchipjes)
€ 100 - € 1505117
€ 50 - € 1005085
Porseleinen Imari schotel, China 18e eeuw, 25 cm diameter (randchipjes), 2 porseleinen Famille Rose schotels met rijk decor, China 18e eeuw, 23 cm diameter (1 schotel met haarlijn en randchipjes en 1 schotel met grote haarlijn en randchipjes) en 2 porseleinen puntvaasjes met oosters floraal decor, 20e eeuw, 18 cm hoog (1 met haarlijntje aan hals)
€ 20 - € 405081
2 aardewerken schaaltjes waaronder met groen glazuur, 6 cm hoog, 12 cm diameter en 4,5 cm hoog, 15,5 cm diameter€50 - € 1005103
€ 50 - € 1005087
Porseleinen schotel in de stijl van Imari, China 20e eeuw, 41 cm diameter€ 40 - € 805116
Oosterse spekstenen beeld van Guanyin, 41 cm hoog
€ 50 - € 1005086
3 oosterse schotels (China/Japan) met polychroom floraal decor, 28 en 20 cm diameter (chips en haarlijnen)
Porseleinen klapmuts met decor van berglandschap, China 18e eeuw, 7 cm hoog, 15 cm diameter (schade) 1 paar porseleinen kommen met decor van pagode bij bomen, China ca. 1800 (1 kom met 2 haarlijnen) en porseleinen kom met decor van bomen wo. pijnboom en bamboe, gemerkt met vissen en "sacred fungus", China 18e eeuw (haarlijn en randschilfers)
3donderdag 29 september 2022 Aziatica Veiling september 2022
€ 50 - € 1005105
€ 80 - € 1205107
3 porseleinen kommen met blauw wit floraal decor en diverse symbolen en patronen, Arita Japan ca. 1900, grootste 9,5 cm hoog en 20,5 cm diameter€ 40 - € 805088
5097
€ 50 - € 1005090
€ 40 - € 805109 Kavel Chinees en Japans porselein, 18e-/19e eeuw, wo. kapucijner schotels met floraal decor, octogonale kop en schotel, Imari octogonale kommen en Imari kommen met gecontourneerde rand, grootste kom 4,5 cm hoog, 10 cm diameter (allen schade)
€ 100 - € 2005084
Porseleinen kop en schotels met verschillend Lowestoft decor, China ca. 1800 (schade)
€ 50 - € 1005099
€ 50 - € 1005106
5093
€ 100 - € 150
€ 100 - € 1505083
3 porseleinen schotels met blauw floraal decor en vlinder, China 18e eeuw, 23 cm diameter (3 schotels met haarlijnen en randchips)
€ 30 - € 605101
Porseleinen Imari pot met floraal decor, Japan ca. 1900, 12 cm hoog, porseleinen Famille Jaune pattipan, China 20e eeuw, porseleinen Famille Noire schotel met vogel in floraal decor, China 20e eeuw en porseleinen schotel met decor van vlinders aangebracht met emaille, Japan 20e eeuw
Sculptuur van een hoofd, hout met vezels en klei, volgens AntiekCheck Qing Dynastie (1644-1912 v Chr), volgens ons jonger, totaal 30 cm hoog
5092
- € 100
2 paar Imari schotels met gecontourneere rand en floraal decor, Japan ca. 1900, 31 en 34 cm diameter
2 Imari porseleinen vazen, Japan 19e eeuw, 26 cm hoog
€ 100 - € 1505111
Porseleinen 5-delig kaststel met blauw decor van vogels in floiale omgeving, China ca. 1780, 26 cm en 27 cm hoog ( rolvaas met randchipje, dekselvaas met chipje van standring en 2 deksels met randchips) € 700 - € 1.0005089
12 delig porseleinen serviesgoed met blauw wit decor, China 18e en 19e eeuw, grootste 16 cm diameter (schade)€50
2 porseleinen schotels met Famille Verte floraal decor, Japan 20e eeuw, 30 cm diameter
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 79
Jade amulet, China ca. 1920, 5x3 cm
€ 40 - € 805110
€ 50 - € 1005102
Porseleinen schaal met reliëf plaatje, China 20e eeuw, 5 cm hoog, 16 cm diameter
2 porseleinen schotels met Goudimari decor en bewerkte rand, Japan ca. 1850, 34,5 cm diameter
€ 80 - € 1205108
7 porseleinen schotels met verschillend decor wo. met draken, China 18e en 19e eeuw (schade)
5096
€ 80 - € 1205112
Kavel kop en schotels (wo. met deksel) met verschillend decor wo. Kutani, Japan ca. 1900, hoogste 9 cm (incompleet)€50-
Keramiek sculptuur van een tempelleeuw, 26 cm hoog
€ 100
5094
Porseleinen octogonale schotel met polychroom decor van geisha's en symbolen, Japan 20e eeuw, 32 cm diameter en 2 Kantonese vazen met polychroom decor, China ca. 1900, 25 cm hoog (schade)
Lot Aziatica bestaande uit stenen buste van man, 29 cm hoog, 3 terracotta theepotten (1 heeft schade aan tuitje), porseleinen theepot met polychroom decor (haarlijntje), porseleinen dekselvaasje met drakendecor, 16 cm hoog (haarlijntje en schade aan hals) en terracotta dekselpot met rijk reliëfdecor met draken, 15 cm hoog, 20 cm diameter
€ 100 - € 1505091
4 porseleinen schotels met decor van boom en bloemen, China 18e eeuw, 22,5 cm diameter (randschilfers, 1 schotel met chip en haarlijn, 1 schotel met€haarlijn)150-€ 200
€ 100 - € 150
Porseleinen schaal met blauw wit floraal decor wo. een pijnboom en bamboe en rijk bewerkte rand, China 19e eeuw, 15,5 cm hoog, 41 cm diameter, 4,85 kilogram
€ 200 - € 4005115
€ 80 - € 1205114
13 stuks porseleinen kop en schotels met verschillend Imari decor, China 18e en 19e eeuw (schade)
18 delen porseleinen serviesgoed wo. kop en schotels met Imari decor en melk en bloed kopjes, China 18e eeuw €(schade)80-€120
2 Famille Rose porseleinen schotels met Mandarijns decor, China 18e eeuw en Encre de Chine porseleinen schotel met subtiel floraal decor, China 18e eeuw, grootste 16 cm diameter (kleinste schotel met haarlijnen en chips)
Porseleinen theepot met blauw wit floraal decor, Japan 19e eeuw, 13 cm hoog (schade tuit, deksel niet bijhorend)€40 - € 805100
€ 80 - € 1205082
Porseleinen theebus met metalen montuur en floraal decor opgedeeld in cartouches, China 20e eeuw, 16 cm hoog, porseleinen kom met polychroom floraal decor, China ca. 1900 (haarlijnen), porseleinen schotel met Lowestoft decor en 4+3 porseleinen kop en schotels met polychroom floraal decor (schade)€50 - € 1005104
€ 40 - € 805098
80 4043 Meissen Affenkapelle
Bronzen vaas met losse deksels en ringen aan de oren met decor van olifanten en leeuw op top, Azië ca. 1900, 28 cm hoog
€ 100 - € 2005122
€ 60 - € 1005141
€ 100 - € 2005121
€ 30 - € 605129
Anoniem, beeld van een oosters figuur naar antiek model, 41 cm hoog, 6,2 kilogram
€ 100 - € 1505161
150 - € 2005124
€ 100 - € 1505127
€ 100 - € 2005137
Oosterse porseleinen vaas met blauw decor, 21e eeuw, 60 cm hoog€
€ 100 - € 2005147
€ 50 - € 1005153
€ 50 - € 1005143
3 maal oud textiel / zijde, China ca. 1900, 29x29 cm, 61x69 cm en 90x27 - € 1005151
€ 50 - € 1005125
Bronzen beeld van een corpulente famile b.u. moeder met 2 kinderen, gesigneerd Le Savgas, 28 cm hoog
Bronzen Padmassambhava/GoeroeTibetaanse Rinpoche, 20e eeuw, 21 cm hoog (incompleet)
2 rijk gestoken teakhouten boekensteunen "Moederliefde", Bali ca. 1930, 19,5 cm hoog
Anoniem, beeld van een oosters figuur naar antiek model, 41 cm hoog, 4,9 kilogram
€ 80 - € 1205128
5140 Aziatisch houten Boeddhabeeld, 30 cm hoog, aardewerken buste van Boeddha, 23 cm hoog en bronzen beeld van Boeddha, zittend op pauw, 20 cm hoog
€ 40 - € 805156
Aardewerken geglauurde vaas, 96 cm hoog
Anoniem, beeld van een oosters figuur naar antiek model, 35 cm hoog, 3,2 kilogram
Porseleinen "Moon-vase" met rijk polychroom decor met vele figuren en draken als oren, China 20e eeuw, 51 cm hoog
Bronzen beeld Brahma met 4 gezichten en 8 armen, India 20e eeuw, 21 cm hoog
€ 100 - € 1505159
Bronzen wierookpot op losse voet, 17 cm hoog, ca. 23 cm diameter
€ 100 - € 2005146
Anoniem, beeld van een oosters figuur naar antiek model, 41 cm hoog, 4,8 kilogram
€ 100 - € 1505155 Koperen cashepot met fraai decor in reliëf, China ca. 1900, 19,5 cm hoog, 23 cm diameter
Bronzen sculptuur van een Arowana vis, 12,5 cm hoog, 44 cm lang
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 81
Porseleinen dekselvaas met blauw landschapsdecor en tempel, met leeuw op deksel, China 20e eeuw, 55 cm hoog, 30 cm diameter
Zwaardvis slagtand met fijn handgesneden figuur van een draak en tijger op gezwart houten statief, 84 cm lang
5 houtsnijwerk objecten waaronder buste, maskers,tijger, Indonesië vroeg 20e eeuw
€ 25 - € 505149 Bronzen 3-delige oosters object in tempelvorm, 19e/20e eeuw, 31 cm hoog, 17,5 cm diameter
4donderdag 29 september 2022 Aziatica Veiling september 2022
€cm50
Sculptuur van een hoofd, hout met vezels en klei, volgens AntiekCheck Qing Dynastie (1644-1912 v Chr), volgens ons jonger, totaal 28 cm hoog
2 rijk gestoken sierobjecten van vrouw met waaier bij boom, gesneden bot van een rund, staand op houten sokkel, China ca. 1920, 22 cm hoog
Bronzen pijpvaas, Japan ca. 1900 en bronzen beeld van een monnik, Azië ca. 1900, 28 cm hoog
€ 40 - € 805145
€ 150 - € 2505131
€ 50 - € 100
Bronzen 2-delig Boeddhabeeld Prajnaparamita, gedragen door vogels, 20e eeuw, 36 cm hoog (schade en manco)
Zwaardvis slagtand met fijn handgesneden figuren van twee Chinese draken op gezwart houten statief, 90 cm lang
Metalen sculptuur van een zittende monnik, Azië 20e eeuw, 22 cm hoog
Bronzen wierookbrander met decor van hagedissen en patronen, gemerkt aan onderzijde, Azië 20e eeuw, 12 cm hoog
€ 100 - € 1505157 Koperen cachepot met fraai decor in reliëf, China ca. 1900, 19,5 cm hoog, 32 cm diameter (bodem los)
Pustaha toverboek, gemaakt van hout en boombast, herkomst Batak Sumatra Indonesië, 13,5x9 cm, opgeborgen in ronde coromandelhouten dekseldoos, versierd met koper en keramiek kralen, 17,5 cm diameter,17,5 cm diameter€50 - € 1005135
€ 40 - € 805136
Tibetaanse houten met messing gebedsmolen, 26 cm lang
5119
€ 150 - € 2505138
€ 50 - € 1005130
Bronzen Tibetaans Boeddhabeeld Tara, 20e eeuw, 29 cm hoog
€ 100 - € 2005142
€ 100 - € 1505164
€ 40 - € 805144
€ 50 - € 1005158
Porseleinen schotel met blauw floraal decor en tempel, China 18e eeuw, 43 cm diameter (gelijmd)
Anoniem, staande dame, Indonesië ca. 1930, 58 cm hoog
Anoniem, beeld van een oosters figuur naar antiek model, 43 cm hoog, 6 kilogram
Houten beeld Ganesha (met schade), 31 cm hoog en bronzen beeld Ganesha, 21 cm hoog
€ 100 - € 1505150
€ 100 - € 1505163
€ 100 - € 2005123
Bronzen beeld Ganesha, India 20e eeuw, 14 cm hoog
Anoniem, beeld van een oosters figuur naar antiek model, 42 cm hoog, 4,5 kilogram
€ 20 - € 405165
€ 100 - € 2005139 Gemerkt met onduidelijk merkteken, staande vrouw met instrument, Azië ca. 1925, 33 cm hoog
€ 80 - € 120
Anoniem, beeld van een oosters figuur naar antiek model, 43 cm hoog, 4,8 kilogram
Bronzen beeld van een kreeft, 22 cm hoog, 36 cm breed
€ 100 - € 1505134
€ 50 - € 1005132
€ 100 - € 1505154
€ 100 - € 1505126
Bronzen Tibetaanse Padmasambhava/ Goeroe Rinpoche, 20e eeuw, 36 cm hoog
€ 20 - € 405148
Porseleinen vaas met decor van bloemen en draak, China 20e eeuw, 61 cm hoog
€ 80 - € 1205152 Anoniem, beeld van een oosters figuur naar antiek model, 43 cm hoog, 4,9 kilogram (fluit manco)
Porseleinen dekselvaas met drakendecor, leeuwenmaskers en leeuw op deksel, China 19e eeuw, 44 cm hoog, 25 cm diameter (chip van dekselrand en halsrand van pot gelijmd)
€ 80 - € 1205133
€ 100 - € 1505160
Anoniem, beeld van een oosters figuur naar antiek model, 41 cm hoog, 5,2 kilogram
€ 100 - € 1505162
€ 200 - € 4005118
Marmer beeld van een zittende Boeddha, 48 cm hoog, 23,5 kilogram
Wanddecoratie op textiel met decor van pijnboom en vissersboot, aquarel gesigneerd, China ca. 1900, 157x48,5 cm, buitenmaat 200x71 cm
Onduidelijke gesigneerd, krijgers te paard, China ca. 1950, aquarel 50x60€cm80 - € 1205184
€ 100 - € 1505170 Metalen Perzisch bord in Qajar-stijl met tafereel van herten en musici, 49 cm diameter
5donderdag 29 september 2022 Aziatica Veiling september 2022
2 wandecoraties op textiel met heiligen, gesigneerd met Chinese tekens, China 20e eeuw, beide 28x 21 cm
€ 40 - € 805181
Wanddecoratie op textiel met decor van Aziatische man met wierookpot met voor hem een fatasiedier lijkend op een schildpad en kraanvogel in de lucht, gesigneerd, aquarel vastgezet op hout, China ca. 1900, 96x37 cm
€ 100 - € 2005174 Houten beeld, vrouw met instrument, India 20e eeuw, 66 cm hoog -5175
€ 300 - € 6005179
€ 30 - € 605171 Coromandelhouten Aziatisch Boeddhabeeld, 81 cm hoog
Onduidelijke gesigneerd, krijgers te paard, China ca. 1950, aquarel 50x60€cm80 - € 1205185
Bronzen oosterse 3-lichts hangolielamp, 18e/19e eeuw, incl. ketting 77 cm hoog, 27 cm diameter
€ 40 - € 805180
€ 200 - € 4005176
Bronzen beeld van een zittende Boeddha, Azië 20e eeuw, 40 cm hoog
Bronzen vaas met relief decor van vogels en draken, Japan ca. 1900, 60 cm hoog, 11,3 kilogram
Zijden courtisanerok, groen met diverse kleuren en geborduurde voorstelling met geplooide rand, China ca. 1880, 95 cm hoog
€ 50 - € 1005167
Oosters metalen beeld van een figuur met vele armen en vele gezichten, 51 cm hoog
€ 100 - € 2005169
€ 50 - € 1005168
€ 100 - € 2005173
Zeer fraaie tand van een zaagvis, genomteerd op een losse metalen voet, tand is 110 cm lang, 18 cm breed, 2 cm diep, 1970 gram. Met certificaat en Cites Certificaat
2 oosterse koperen wierookpotten met reliëfdecor van vogels in florale omgeving, met leeuw op deksel, 31 cm hoog (1 staart van leeuw manco), lamp met reli"fdecor van draken, vissen en schildpadden, 46 cm hoog (1 vis op dekselrand manco) en cloisonne orenvaas, 23 cm hoog
Njana Tilem Gallerie houten beeld van een eend, 40 cm hoog
€ 100 - € 1505172
€ 300 - € 6005178
€ 80 - € 1205182
82 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Zeer fraaie Japanse Kimono met geborduurde zijden decoratie waarronder kraanvogels, 183 cm hoog, 132 cm breed
€ 80 - € 1205183
Zeer fraaie Japanse Kimono met geborduurde zijden decoratie waarronder kraanvogels, 182 cm hoog, 129 cm breed
€ 80 - € 1205166
Houten met metalen stempelpers voor batik met oosters geschilderd decor en in opgelegd metaal decor, 76 cm €breed50- € 1005177
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 83 393 Corneille 3001 Corneille 1549 Lederen sta-op-stoel 3000 Andy Warhol 3233 Anne Kittelmann 4105 Chateau du Pape 1984 404 Thijs Hanekamp
4172 USSR uniformpet
3171 Andy Warhol
Gestoken teakhouten lepelrekje, 30 cm hoog met 6 wayanglepeltjes, Djokja bloemsteker en een Djokja jampothouder met geciseleerd decor van bloemen€40 - € 807041
7001 2 verzilverde theepotten, Canada, 16 en 22 cm hoog -7002
84 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Kristallen karaf met sierlijke greep, montuur en deksel, gemerkt 925, 27 cm hoog
Kavel van 5 diverse zilveren colliers, 196 gram
Broche, beneden wettelijk gehalte, gemaakt van 2 manchetknopen, 2x3 cm, 9,5 gram -7044
Kavel divers bijou, waaronder colliers en horloges -7018
€ 40 - € 807039
Kavel divers: geslepen kristallen karaf (stop manco), 2 ruitjes geslepen kristallen zoutvaatjes op voet, 5 cm hoog, 2 miniatuur fotolijstjes met strip op top, 6 cm hoog, een ovaal ajour gezaagde verzilverd mandje met parelrand, 13x18 cm en een ovaal ajour gezaagd mandje, versierd met vogels en floraal decor, 11x17 cm
7019 Kavel diverse sieraden, waaronder zilver en een granaten collier -7020
Kavel divers bijou, waaronder zilver en een goudkleurig collier met hanger sterrenbeeld weegschaal -
Kavel divers bijou, waaronder 2 horloges, oorclips, colliers etc., totaal 1900 gram
€ 40 - € 807006 Gero verzilverde broodmand, 28x16 cm en bijbehorende bonbonnière, 13x7 cm, beiden met ajour decor en parelrand€30 - € 607007
2 Djokja ovale schalen met geciseleerd decor van bloemen, onderzijde gemerkt 800, 32x23 cm en 20x13,5 cm, samen 530 gram
Zeer uitgebreid Djokja bestek met decor van bloemen, onderzijde gemerkt SRS 800, bestaande uit: 6 grote en 6 kleine lepels, 6 grote en 5 kleine vorken, 6 grote en 6 kleine messen, soepdienlepel, rijstlepel, aardappellepel, groentelepel, sauslepel, vleesvork, broodmes, visschep, kaasschaaf, taartschep, 6 ijslepels, 6 gebakvorkjes, 6 koffie- en 6 theelepels, theeschep, 3 zoutlepeltjes en een kaasmesje, totaal bruto 4780 gram
Sieradenset van een collier en armband, gemerkt 925, bezet met lapis lazuli, bruto gewicht 96 gram -
Kavel bijou, waaronder vele colliers, oorstekers, broches -7028
Kavel met 4 diverse fantasiecolliers, lijkend op bloedkoraal -7030
Kavel bijou, sieradendoosje en diverse munten -7033
6 Djokja vingerkommen met geciseleerd decor van bloemen, onderzijde gemerkt 800, 4 cm hoog, 10 cm diameter, 526 gram
€ 50 - € 1007025
Verzilverd koffie- theestel op dienblad, 50x34 cm, hoogte koffiepot is 25 cm (tuit is gelijmd)
50 - € 1007023
Koopje divers bijou waaronder Djokja en filigrain, totaal bruto 170 gram
Kavel met vele diverse horloges -7031
€ 100 - € 2007035
Kavel bijou, waaronder colliers -7022
€ 100 - € 1507027
€ 30 - € 607017
6 grote en 3 kleine messen met heften voorzien van buitenlands keur -7012
Kavel diverse sieraden, waaronder zilveren armbanden en broches€
7005
-7008
Schakelcollier, gemerkt 333, 43 cm lang, 6,9 gram
7016 Imitatie parelcollier, 98 cm lang
Djokja ovale koektrommel met geciseleerd decor van bloemen, onderzijde gemerkt 800, 9 cm hoog, 18x12 cm, 536 gram
Facetgeslepen spiegel met fraaie lijst, rechtsonder gemerkt *336/925, 93x60 cm
Djokja ronde fruitschaal op bolpootjes met geciseleerd decor van bloemen, onderzijde gemerkt 800, 6,5 cm hoog, 32 cm diameter, 786 gram
€ 100 - € 2007000
Kavel divers bijou, waaronder horloges en colliers, onedel
Kavel divers verzilverd, waaronder lepeltjes, bestek en een vaasje
€ 50 - € 1007011
6-rijige armband, gemaakt van oranje kralen, met sierlijk slotje versierd met ovale oranje kraal, 20 cm lang
3 diverse lodereindoosjes met gedreven decor, 52 gram
Zaterdag 1 oktober 19.00 uur
Kavel divers zilver en verzilverd: bestek, lepeltjes, sigarettenetui (sluiting defect), een fotolijstje en een lodereindoosje, C J Bruinings Joure, jaarletter 1877 (gedeukt)-
€ 100 - € 2007034
Veiling september 2022
€ 40 - € 807003
7014
Kavel divers, waaronder 12 horloges, onedel en armbanden -7032
€ 80 - € 120
Sluiting goud & zilver
Kavel divers Djokja, waaronder vierkante karaf in houder, maggifleshouder, sateprikkers, lepels, vorken, sauslepel, kaasschaaf, messenleggers etc. totaal gewicht van deze doos is 3500 gram
€ 100 - € 2007036
€ 80 - € 1207037
€ 40 - € 807038
€ 80 - € 1207043
€ 30 - € 607029
7 Djokja voorwerpen met geciseleerd decor van bloemen, onderzijde gemerkt 800, 3 aanstekers, asbak, inktvloeier en 2 luciferdooshouders, totaal bruto 444 gram
€ 50 - € 100
€ 40 - € 807021
1vrijdag 9 september 2022
€ 1.000 - € 1.5007042
Goud en Zilver Timed Online
2 maal Djokja sigarettenetui met geciseleerd decor van bloemen en tempelfiguur, 10,5x7,5 cm en 11x7,5 cm, 300 gram
€ 40 - € 807024
2-delige vistrancheerset, verzilverd, Walker en Hall Sheffield, in cassette en een 6-persoons verzilverd visbestek, allen voorzien van kunststof heft -7010
€ 80 - € 1207013
Kavel bijou, waaronder colliers, 3 zilveren 10 gulden munten, 3 zilveren rijksdaalders en 2 zilveren halve guldens -
€ 50 - € 1007040
3 Djokja hengselmandjes met geciseleerd decor van bloemen, onderzijde gemerkt 800, 15 en 2 maal 13 cm diameter, 374 gram
Geribd doosje met schild, gebogen deksel en vergulde binnenzijde (geen keur aangetroffen), 5x8 cm en een sigarettenetui met gedreven decor van figuren in bos en 3 vrouwfiguren op achterzijde (geen keur aangetroffen), 8x6 cm, 178 gram -7009
Ancre horloge double band, glas schade -7015
-7004
7026 Kavel diverse horlogekettingen, waaronder zilver, een onedele broche en een onedele hanger
6-persoons verzilverd visbestek, EPNS, met kunststof grepen, in cassette
Glazen sigarenvorm op zilveren voet, 17 cm hoog en een kristallen schotel, 19 cm diameter met zilveren beugel met parelrand
4-delige zilveren specerijenset met blauw glazen binnenbakjes, bestaande uit: mosterdpotje met deksel, BW van Eldik Zutphen, 10 cm hoog, 2 ovale zoutvaatjes, 4,5x6,5 cm( 1 glazen bakje incompleet) en een tafelstrooier (scharnier is defect), 11 cm hoog, gewicht zilver 224 gram
3-delige trancheerset met Engels zilveren heften, Sheffield, jaarletter 1898, rijkelijk versierd met floraal decor en putti, bestaande uit: vork, mes en aanzetstaal, 30 cm lang, in cassette € 50 - € 1007067
Zilveren gelegenheidslepel, jaarletter 1905, met gedreven decor van molen in bak en zeilboot op top, 20 cm lang, 50 gram
€ 25 - € 507046
7054 Kavel zilver: vaasje op voet, 16 cm hoog, een Engels borrelglaasje op voet, Birmingham, 11 cm hoog en een geschulpt schaaltje, diameter 10 cm, bruto gewicht 242 gram
€ 1.000 - € 1.5007045
11 zilveren koffielepels, J M van Kempen en Zonen Voorschoten 1858-1924, met parelfilet, 12,5 cm lang, 152 gram€50 - € 100
€ 50 - € 1007052
Zilveren gelegenheidslepel, Hooijkaas Schoonhoven, jaarletter 1952, met zeilboot op top, 20 cm lang, 58€gram50-
Zilveren strooilepel, Johannes Mattheus van Kempen Utrecht 1835-1854, met gegraveerd floraal decor (scheur in bak en steel gerepareerd), 44 gram
€ 100 - € 2007073
€ 100 - € 1507075
€ 200 - € 4007060
€ 20 - € 407047
Zilveren strooilepel met rechthoekige bak, H A Schuss Amsterdam, jaarletter 1851 (steelaanzet gescheurd), een zilveren strooilepel met ovale bak, Gerrit van der Dussen Schoonhoven, jaarletter 1881 en een zilveren eierlepel, Leendert Schenkel Schoonhoven, jaarletter 1891, allen met gegraveerd floraal decor op steel, 86 gram
€ 50 - € 1007076
€ 200 - € 4007063
Zilveren visschep, Augustinus de Rooij Den Bosch 1868-1887, met heft gemaakt van streepagaat, 26 cm lang (steelaanzet gerestaureerd)
Parelmoer doosje (1 hoekje los bij scharnier) met 2 zilveren zuurvorkjes,Arie de Pater Schoonhoven, jaarletter 1869 en 7+ 1 zilveren lepeltjes, waaronder met restauratie, 68 gram
€ 50 - € 1007057
€ 300 - € 4007072
6 zilveren couverts met hartfilet, meesterteken vermoedelijk Hendrik Adriaan de Meijer, 's Gravenhage (18241842), jaarletter 1832, vork 20 cm, totaal 714 gram
€ 200 - € 4007050
7064 Kavel divers schepwerk: gembercouvert (hoort niet bij elkaar), jaarletters 1857 en 1865, 2 vleeswarenvorkjes , w.o. jaarletter 1863 en een suikerschep, jaarletter 1882, allen met gegraveerd floraal decor, 100 gram € 25 - € 507065
€ 100 - € 1507059
Ruitjesgeslepen kristallen tafelstrooier met zilver montuur en dop, 16 cm hoog en een geslepen kristallen glas op zilveren voet, 14 cm hoog
Zilver ajour gezaagd bonbonmandje, 835/1000, voorzien van floraal decor en geschulpte rand, 12x17 cm, 98 gram€40 - € 80
€ 50 - € 1007077
Kavel divers zilver: servetband, jaarletter 1838, roomlepel met draak op top, theezeefje met houten greep en lekbakje en 3 theelepeltjes, jaarletter 1964, bruto gewicht 158 gram
2vrijdag 9 september 2022 Goud en Zilver Timed Online Veiling september 2022
6 zilveren couverts, vermoedelijk Hendrik Kool Amsterdam, 18e eeuw, met gegraveerd monogram op achterzijde, 19 cm lang, 676 gram
-7071
€ 50 - € 1007062
€ 50 - € 1007074
Kavel zilver: vaasje op voet, Gerritsen en van Kempen Zeist, jaarletter 1931,17 cm hoog, een ovale asbak met gedreven decor, jaarletter 1947, 9x13 cm en een fotolijstje, gemaakt van een 19e eeuwse beursje, 9,5x9,5 cm, bruto gewicht 284 gram
3-delige zilveren specerijenset met blauw glazen binnenbakjes: mosterdpotje met deksel, jaarletter 1909, 11 cm hoog, met zilver lepeltje, een zoutstrooier, 11 cm hoog (glas gebarsten) en een ovaal zoutvaatje, jaarletter 1909 (diverse chipjes), gewicht zilver 174 gram€75 - € 1257053
Zilver roomkannetje, jaarletter 1861,7 cm hoog, een rond schaaltje, jaarletter 1927, diameter 11 cm en een rond bonbonschaaltje, Sterling 925/1000, met ajour gezaagde rand, diameter 14 cm en een coupe op voet, Sterling, versierd met guirlandes en monogram, 8 cm hoog, diameter 15 cm, 314 gram
Zilver gembercouvert, J A Melis en H Hemelbach Den Bosch, jaarletter 1852, met gegraveerd floraal decor, 19 cm lang en 2 zilveren vleeswarenvorkjes, Pieter Suur Schoonhoven, jaarletter 1885,15,5 cm lang, 80 gram € 40 - € 807069
12 zilveren lepeltjes, J M van Kempen en Zonen Voorschoten 1858-1924, 11 cm lang, 128 gram, in cassette
€ 30 - € 607048
3 zilveren gelegenheidslepels: Engelse lepel met molen op top, een lepel met t wapen van Arnhem en driemaster op top en een Engelse lepel, Birmingham, jaarletter 1907, met driemaster op top, 138 gram
Zilver wijwaterbakje, versierd met acanthusblad, hangend aan een zilveren muurplaat, rijkelijk versierd met floraal decor en afbeelding van Johannes de Doper, 156 gram
Ronde zilveren mand, Aubert Den Haag, jaarletter 1996, 925/1000, ajour gezaagd en versierd met parelrand, 18x20 cm, 298 gram
7058
12 zilveren theelepeltjes en bijbehorende suikerschep, jaarletter 1979, met getorste en gegraveerde steel, 10,5 en 13 cm lang, 122 gram
Geslepen kristallen odeurflacon met stop en montuur gemerkt Sterling, 17 cm hoog en een geslepen kristallen karafje voor azijn of olie, met zilveren dop en montuur, 22 cm hoog
18e eeuwse brijlepel met vergulde binnenbak, geen NL keur, 39 cm lang
€ 50 - € 1007068
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 85
Cassette met 6 persoons Frans bestek, Christofle,Sterling, 925/1000, spatelfilet, bestaande uit: 3x6 messen (diverse maten), heften van zilver, 3x6 vorken (diverse maten) en 3x6 lepels (diverse maten), 8-delig opdienbestek en 6 koffielepels, gewicht incl. messen en taartschep 4922 gram, gewicht excl. messen en taartschep 3520 gram, in houten kist met lades
€ 50 - € 1007056
€ 50 - € 1007055
Kavel zilver bestek, Haags lofje, bestaande uit: 5 messen met zilveren heft, Gerritsen Zeist, jaarletter 1989,925/1000 en een zilveren couvert, jaarletters 1923 en 1926, bruto gewicht 650 gram€100 - € 1507061
€ 100
€ 40 - € 807070
€ 40 - € 807051
Ovaal zilveren bonbonmandje, C.P. t Hart, jaarletter 1899, ajour gezaagd en versierd met 2 oren, 11x18 cm, 88 gram
Ovaal zilveren broodmand, Aubert Den Haag, jaarletter 1998, 925/1000, ajour gezaagd en versierd met parelrand, 31x20 cm, 452 gram
Kavel zilver bestek, jaarletters 1922, 1931, 1950 en 1953, puntfilet,1 kleine en 2 grote lepels, 1 kleine en 1 grote vork, 306 gram
€ 100 - € 2007049
€ 30 - € 607066
3 diverse doosjes: een ovale met gegraveerd decor (geen keuren aangetroffen), rechthoekig zilver doosje, jaarletter 1859 en een rond zilver dekseldoosje met gedreven decor van dieren, 8 cm hoog, 94 gram
€ 80 - € 1207097
Houten flessenbak met Engels zilveren rand, Birmingham, jaarletter 1996, diameter 12 cm
Versierde fluwelen avondtas aan zilveren ajour gezaagde beugel, jaarletter 1917, 18 cm breed
€ 50 - € 100
7094
€ 50 - € 1007100
Kavel divers zilver bestek met parelrand waaronder van Kempen, diverse jaarletters periode 1925/1930, bestaande uit groentelepel, sauslepel, vleesvork, cakeprikker, 3 kleine lepels, 6 grote lepels en 6 grote vorken, totaal 1135€gram300- € 6007083
6-persoons zilver visbestek met parelrand, van Kempen, jaarletter 1930, vork 18 cm, 585 gram
€ 100 - € 2007085
€ 50 - € 1007101
3 ronde zilveren pillendoosjes met gegraveerd decor, jaarletters 1852,1858 en 1876, 66 gram
Zilveren theelicht, T H Saakes Den Haag, jaarletter 1872, met gegraveerd decor en staand op houten voet (1 pootje manco), 11 cm hoog, diameter 12 cm
Zilveren houder, jaarletter 1869 met floraal gegraveerd decor en staand op 4 sierlijke pootjes,12 cm hoog met 2 geslepen peper- en zoutvaatjes met zilver montuur en dop (diverse deukjes)€
€ 40 - € 807107 3-delig zilver theestel: een theepot, 18 cm hoog, een suikerpotje, 6 cm hoog en een melkkannetje, 7 cm hoog, Aubert Den Haag,met versierde oren en houten greep, 742 gram
3 vierkante zilveren pillendoosjes, jaarletters 1866, 1874 en 1882, 68 gram
7091
6 zilveren vorken, dubbellof, Wijnand Lockhorst Utrecht, jaarletter 1833, 20 cm lang, 266 gram
7092
€ 50 - € 100
€ 100 - € 1507102
6 zilveren lepeltjes, Weduwe Hendrik van der Ree Schoonhoven, jaarletter 1855, 52 gram, in cassette
€ 50 - € 1007104
Viekant zilver pillendoosje, versierd met filigrain, jaarletter 1839 en een zilver lodereindoosje, versierd met schild, jaarletter 1835 (beide deksel afgescheurd van het scharnier), 68 gram -7090
3vrijdag 9 september 2022 Goud en Zilver Timed Online Veiling september 2022
4 stoffen beursjes aan zilveren beugels, waaronder jaarletter 1859 en 1870, 9 en 11 cm breed
Rijk bewerkte zilveren menora, met ajour gezaagd decor en Davidsster op top, 20 cm hoog, 186 gram
3 ovale zilveren lodereindoosjes, versierd met filigrain en schilden, w.o. Gebr. S en H Reitsma Sneek, jaarletters 1854, 1859 en 1866, 60 gram
3 ronde zilveren pillendoosjes met gegraveerd decor, jaarletters 1852, 1853 en 1857, 72 gram
3 vierkante zilveren pillendoosjes, met ster en cirkel op deksel, jaarletter 1891, met gegraveerd decor en schild op deksel, Willem de Pleijt Schoonhoven, jaarletter 1860 en een met gegraveerde ster op deksel, jaarletter 1917, 86 gram € 50 - € 1007089
€ 250 - € 5007108
€ 80 - € 1207111
6 zilveren couverts, Kon Begeer Voorschoten, jaarletter 1925, Haags lofje, 21 cm lang, 588 gram
€ 50 - € 1007081
Kavel divers zilver: geboortebeker, Kempen Begeer en Vos Voorschoten, jaarletter 1922, voorzien van gegraveerde naam Annie, 7 cm hoog, een vingerdoekring, Engels zilver mosterdpotje (scharnier van deksel defect en gedeukt), 7 cm hoog en bijbehorende zoutvaatje (gedeukt), 5 cm hoog en een kunststof strooier in Duits zilveren houder, gemerkt 800, 5 cm hoog, bruto gewicht 116 gram
Ovaal zilveren tabaksdoosje, Sheffield, jaarletter 1899, 3 cm hoog, 11x4,5 cm
Geslepen kristallen bonbonschaaltje( div. chipjes) aan zilveren beugel, jaarletter 1916, 13x9 cm, een zilveren klontjestang met klauwpoten, een suikerschepje, P Baardwijk Schoonhoven, jaarletter 1924 en 7 zilveren theelepeltjes, met gegraveerd floraal decor, 10 cm, gewicht zilver 82 gram
50 - € 1007098
Kavel zilver: rond schaaltje met ajour gezaagd floraal decor, jaarletter 1947, diameter 12 cm en een bijbehorend zilveren servettenhouder, jaarletter 1946, 10 cm breed en een zilveren vierkante asbak, met gedreven decor van "De Rookers"en floraal decor aan de 4 zijden, jaarletter 1943, 10x10 cm, 214
86 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
4 vierkante zilveren pillendoosjes met gegraveerd decor op deksel, C C Cammans Leeuwarden, jaarletter 1865 en 3 doosjes met jaarletters 1843,1867 en 1876, 96 gram
Odeurflacon met zilver montuur en dop, een odeurflacon op voet, met gouden montuur en dop (incl. stopje) en een gebreide geldbuidel met 2 zilveren ringen
Vierkante zilveren koektrommel met bijbehorende onderschotel, Aubert Den Haag, jaarletter 2000, 925/1000, afmeting onderschotel 17x17 cm, bruto gewicht 670 gram
€ 20 - € 407084
Zilveren ijsset bestaande uit ijsschep, Gerritsen en van Kempen Zeist, jaarletter 1928, 20 cm lang en 12 ijslepels, Koninklijke Begeer Voorschoten 1925-1961, 12 cm lang, totaal 222 gram € 100 - € 1507086
€ 50 - € 100
€ 1257082
€ 200 - € 4007087
€ 80 - € 1207103 Kavel divers zilver bestaande uit: lepel met vork en koffielepel, Hongarije, 3 suikerschepjes, theezeef op lekbakje, vingerdoekring en 4 servetbanden, totaal bruto 290 gram
€ 200 - € 4007088
€ 50 - € 1007112
€ 25 - € 507109
40 - € 807078
€gram75-
€ 50 - € 1007080
3 geribd zilveren doosjes: tondeldoosje, een snuifdoosje met gegraveerd decor op deksel, jaarletter 1854 en een lodereindoosje met wapen, jaarletter 1840
2 zilveren kandelaars, 800/1000, staand op 8-kantige voet, 20 cm hoog, bruto gewicht 464 gram
€ 40 - € 807099
€ 50 - € 100
€ 50 - € 1007096
Zilver theelichtje, Aubert Den Haag, 8 cm hoog, diameter11 cm, gewicht zonder waxinelichthouder 220 gram
7095
€ 50 - € 1007113
€ 50 - € 1007093
€ 80 - € 1207110
€ 50 - € 1007106
€ 250 - € 5007079
Vierkant zilver lodereindoosje, C J Bruinings Joure, jaarletter 1899 en een ovaal lodereindoosje, model mand, H J van Halteren Schoonhoven, jaarletter 1853, 34 gram
3 diverse zilveren pillendoosjes, jaarletters 1857, 1861 en 1862, 72 gram
3 vierkante zilveren pillendoosjes, Abraham Kruijt Schoonhoven, jaarletter 1858, met filigrain versiering op deksel, Nicolaas de Gidts en Gerrit Kuijlenburg Schoonhoven, jaarletter 1867, met ster op deksel en 1 doosje met floraal decor op deksel, jaarletter 1863, 88 gram€
Kavel zilver: ovaal bonbonschaaltje, ajour gezaagd, met gedreven decor van 3 putti in tuin,9x12 cm, miniatuur bruidsbeker, 5,5 cm hoog en een Engelse strooier, Sheffield, jaarletter 1918, 8 cm hoog,110 gram € 50 - € 1007105
3 rond geribde pillendoosjes, waarvan 1 bezet met wapenschild, jaarletters 1824 en 1826
2 fantasieringen, bezet met hematiet, 16,5 mm en vermoedelijk blauwe topaas, 15,75 mm,(getoetst, geen keur), bruto totaal gewicht 6,2 gram
Kavel zilver: 4 vingerdoekring,servetbanden,odeurflaconmet zilveren dop, suikerschepje, theeduim en klontjestang, 104 gram
100 - € 200
€ 25 - € 50
2 gouden trouwringen, 14-krt. en 18-krt., schakelcollier, omhulsel van een kies en 3 diverse ringen (allen zonder goudkeur, wel getoetst), bruto gewicht 32,3 gram
€ 50 - € 1007125
Zilveren tasbeugel, met rijk gegraveerd decor, 17 cm breed, met daaraan een zilveren tashaak, met gegraveerd decor van een vogel ( geen meesterteken aangetroffen), 210 gram
7133
5 diverse zilveren naaldenkokers met gegraveerd decor, waarvan een, A G Kooiman Schoonhoven 1834-1840, 10 cm lang, 52 gram
€ 200 - € 300
€ 150 - € 2007150
7118
€ 50 - € 100
Kavel diverse sieraden: een gouden broche, 14-krt. bezet met 4x zirkonia, een paar keelknopen, een boekslotje en 3 filigrain onderdelen van klederdracht (getoetst, geen keuren), bruto gewicht 36,9 gram
Zilveren tasbeugel, Willem Kooiman Jansz Schoonhoven 1856-1886, versierd met floraal decor en stoffen tas met bloemen, 17 cm breed, met daaraan een zilveren tashaak
€ 50 - € 1007115
€ 80 - € 120
3 diverse ringen waaronder een 14-krt. gouden trouwring, met inscriptie Annie, 19 -7-58, 19,25 mm, 3,6 gram en 2 ringen zonder keur waaronder bezet met camee
€ 80 - € 1207147
€ 200 - € 4007138
4 diverse ronde zilveren naaldenkokers, waaronder 1 met stempel, 11 cm lang, 62 gram
€ 150 - € 2507129
Kavel divers zilver bestek waaronder opdienlepels, vleesvork en 19e eeuwse lepeltjes, totaal bruto 870 gram€
Kavel divers, waaronder zilver: zoutvaatje in de vorm van een vrouw, een Engels zilveren veterhaak, een reismes in zilveren schede en zilver heft, een pijpje met zeilboot (mondstukje manco), een tashaak, een kralenbeursje met zilveren beugel (knopje manco) en een filigrain monstrans
7132
€ 200 - € 3007142
2 kralenbeursjes aan zilveren beugels, Gebr. H en J Jonker Meppel 1890-1924, 11 cm breed, een zilveren beugel, jaarletter 1850 en een Engels zilveren beugel met tashaak, Londen, jaarletter 1907, 11 cm breed
€ 30 - € 607126
Gouden schakelarmband, 14-krt., armband is gebroken op de schakel, 20 cm lang, 18,9 gram en een bicolor strikbroche, gemerkt 585 (gescheurd), 3,1 gram
Verguld zilveren fantasiering, versierd met scarabee, 17,5 mm, 6,3 gram -
Kavel 14-krt. gouden sieraden: paar creolen, bezet met saffier en briljant geslepen diamantjes, koordarmband en een schakelarmband, bruto gewicht 5,9 gram
7136 Kavel sieraden: een armband, een schakelarmband (schakels defect bij slotje) en een bicolor fantasiering bezet met pareltjes, allen zonder keur ( wel getoetst), bruto gewicht 9,1 gram€100 - € 2007137
Zilveren tasbeugel, onduidelijk meesterteken, 16 cm breed, voorzien van floraal decor en diverse figuren, met daaraan een zilveren tashaak, Gebr. H en J Jonker Meppel 1890-1924, 190 gram
€ 150 - € 2007146
Kavel divers zilver schepwerk: cakeprikker, mosterdlepeltje, 2 theeduimen, suikerschepje, 6 diverse lepeltjes, kurk met zilveren dop, geldklem en een Djokja asbakje, bruto gewicht 226 gram
€ 200 - € 4007139
Koopje divers waaronder gouden broche, 14-krt. en filigrain broches, bruto 14,5 gram
€ 100 - € 1507123
Kavel divers, waaronder 3 zilveren beursbeugeltjes, kerkboek en zilveren lepeltjes
Paar zilveren breidoppen aan dubbel schakelcollier, 40 cm lang, een zilveren chatelaine met daaraan een horlogesleutel en 2 signetten, 33 cm lang, een zilveren chatelaine, bezet met horlogesleutel en 2 signetten , 23 cm lang en een zilveren chatelaine, 18 cm lang, 134 gram
€ 100 - € 1507144
7134
€ 150 - € 2007122
Fluwelen avondtas aan zilveren beugel, Johannes Adrianus de Gidts Schoonhoven 1818-1840, met gegraveerd decor van dorpje, 17 cm breed (scheurtje in beugel)
€ 100 - € 1507135
2 paar gouden oorstekers, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamantjes en robijntjes, samen bruto 1,9 gram€ 50 - € 1007148 Gouden trouwring, 14-krt.,met inscriptie Rob, 16 mm, een gouden slagring, 14-krt., bezet met 2 zirkonia's en een 14-krt. gouden fantasiebroche, bezet met parel, 4,5 cm lang, brutogewicht totaal 10,6 gram
Gouden ring, 14-krt., bezet met cultive parel, 17,25 mm, 2 bijpassende oorclips, 2 oorstekers met kristal en 4 kiezen met goud, totaal bruto 18,1 gram
7131
Kavel diverse sieraden, waaronder trouwring, hanger met hoefijzer, armbandje (allen getoetst, geen keur) en 3 beneden wettelijk gehalte met edelstenen -7143
€ 100 - € 1507119
€ 150 - € 2007117
€ 400 - € 8007141
7130
€ 200 - € 4007149
4vrijdag 9 september 2022 Goud en Zilver Timed Online Veiling september 2022
3 kralenbeursjes aan zilveren beugels, jaarletter 1826, 1918 en Jan Barend Netelenbosch 1828-1873, 8, 9 en 10 cm breed
2 gouden zegelringen, 14-krt.,17,75 mm, bruto gewicht 11,3 gram
5 diverse zilveren tashaken, waarvan 1 voorzien van schakelcollier,70 cm lang en 1 haak incompleet, 160 gram
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 87
€ 50 - € 100
7 gouden objecten, 14-krt., bestaande uit 3 broches, 2 hangertjes, oorhanger en een stropdaskettinkje, 9,8 gram, hierbij enkele sieraden niet gekeurd, totaal 17,0 gram
7128
€ 100 - € 1507124
Kavel divers waaronder spiritusbrander gemerkt 800, 2 sigarettendoosjes, 2 vleesvorkjes, 3 taartvorkjes, Art Deco suikerpot met oor, jaarletter 1937 en poederdoosje, totaal bruto 850 gram
€ 100 - € 1507145
4 paar oorstekers, waaronder 14-krt. witgoud, pareltje en briljant geslepen diamantje en een dameshorloge, kast gemerkt 18K (defect)
€ 500 - € 7507140
3 kralenbeursje met zilveren beugels, waaronder Jacobus Soeters Schoonhoven, jaarletter 1867, 10 cm breed
Fluwelen avondtas met bloemmotieven van wol aan zilveren beugel, Gebr. H en J Jonker Meppel 1890-1924, versierd met floraal decor en mand, 16 cm €breed100- € 1507116
€ 80 - € 1207121
Ronde zilveren armband, diameter 6,5 cm, 42,6 gram
2 trouwringen, met gegraveerde monogram aan binnenzijde, 17 en 17,5 mm en een ring (steentjes manco), 15,5 mm (allen getoetst, geen keuren), 11,9 gram
Kavel van 2 gespen, een paar keelknopen en 4 paar knopen, waaronder€zilver100 - € 2007127
€ 50 - € 100
€ 50 - € 1007120
€ 150 - € 2007114
88 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN 732772337207 733572447228 737572907232735672817229
Omega DeVille heren horloge aan stalen band, quartz uurwerk
€ 300 - € 6007187
€ 400 - € 6007198 Timed
€ 200 - € 4007196
7170
Gouden collier, 14-krt., 38 cm lang, met daaraan een bolhanger, gemerkt 585, totaal 3,6 gram
€ 150 - € 2007155
Gouden collier, 14-krt., 61 cm met een ronde medaillonhanger gemerkt 14K 585, totaal bruto 38,6 gram
€ 400 - € 8007197
7172
€ 150 - € 2007165
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 89
€ 40 - € 60
Prisma Quartz dames polshorloge aan 14krt. gouden band, kastmaat 22 mm, bruto 23,8 gram (krassen op glas)
Bicolor gouden ring, 14-krt., bezet met 7 briljant geslepen diamantjes, 18 mm, 6 gram
HKE dames polshorloge aan 14-krt. gouden band, handwinder, kastmaat 18 mm, bruto 21,6 gram
Online Veiling september 2022
7179
€ 150 - € 3007156
€ 250 - € 5007189 Etna dames polshorloge aan gouden band, 14-krt., bruto 33,6 gram€ 400 - € 6007190
Desiré gouden vriendschapsring, 14-krt., 18,0 mm, 3,7 gram
Goudbaar,10 gram fijngoud 999.9 - Argor s.a. Chiasso
7161
€ 80 - € 1207157
7168
€ 40 - € 80
7173 Fantasiering, beneden wettelijk gehalte, bezet met oranje steen, 18,25 mm€50 - € 100
€ 200 - € 4007180
Kavel gouden sieraden, 14-krt., bestaande uit bicolor hanger, tricolor oorstekers, oorhangers bezet met zirkonia en een ring, bezet met briljant geslepen diamantje, 17 mm, bruto gewicht 6,4 gram
7164 Gouden gourmetcollier, 14-krt., 50 cm lang, met daaraan een 14-krt. gouden hanger sterrenbeeld Steenbok, 5,6 gram
€ 100 - € 150
5 stuks gouden 10 gulden munten, jaarletters 1875, 1876,1877,1885 en 1913, gewicht elke munt 6,7 gram, totaal 33,5 gram
€ 100 - € 150
Gouden horlogeketting, 14-krt., 27 cm lang, 10,2 gram (diverse deukjes)€200 - € 4007181
Paar gouden manchetknopen, 14-krt., met gegraveerd decor, 14,8 gram
€ 200 - € 4007185
€ 400 - € 6007191 Pontiac Swiss dameshorloge, handwinder, in gouden kast aan gouden band, 14-krt., handwinder, bruto 19,4 gram, kastmaat 18 mm
Gouden gourmetcollier, 14-krt., 40 cm lang, met daaraan een 14-krt. gouden hanger van een dobbelsteen, 3,8 gram
2 gouden trouwringen, 14-krt., met inscriptie Mari en Doortje, 4-6-1959, samen 6,5 gram
€ 300 - € 4007192
Omega Constellation heren horloge aan stalen band, quartz uurwerk
50 - € 100
€ 300 - € 4007163
€ 250 - € 5007159
7178
Bicolor gouden schakelcollier, 14-krt., 42 cm lang, 27,1 gram
Pakketje met 10 boekjes met elk 25 vel 80x80 mm ornement bladgoud / Transfergoud, 23 3/4 karaat
5vrijdag 9 september 2022 Goud en Zilver
Fantasiering, beneden wettelijk gehalte, bezet met citrien, 20 mm
7171 Gouden trouwring, 14-krt., met inscriptie Marianne 6-9-63, 19,25 mm, 6,6 gram
-7153
€ 200 - € 4007184
200 - € 400
Heren horloge in onedele kast, 48 mm diameter aan zilveren horlogeketting, 26 cm
Gouden dukaat 1985, in etui van Rijksmunt Utrecht
7158 Geel gouden ring, 18-krt., bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,15ct - K/LVS/SI, 16 mm
7183
Ancre dames polshorloge, kast gemerkt 14K 585 aan 14-krt. gouden band, handwinder, kastmaat 17 mm, kastnummer 1628, bruto 23,4€gram300 - € 5007188
Omega automatic heren horloge, aan stalen band
€ 500 - € 7507162
€ 50 - € 100
€ 100 - € 1507167
Gouden collier, 14-krt., 60 cm lang, met daaraan een 14-krt. gouden Hugenotenkruisje, totaal 6,6 gram€100 - € 150
€ 100 - € 150
€ 50 - € 100
€ 800 - € 1.2007154
Gouden armbandje, 14-krt., 1,3 gram (defect)
7174
Gouden collier, 14-krt., 50 cm lang, met daaraan een ovale 14-krt. gouden medaillonhanger, totaal bruto 16,1 gram
200 - € 400
7160
€ 100 - € 1507151
Kavel sieraden, zonder keur, gemerkt 585: hanger bezet met camee, oorstekers bezet met parel en met bloedkoraal, bruto gewicht 3,7 gram
Gouden gourmetcollier, 14-krt., 44 cm lang, met daaraan een 14-krt. gouden ronde hanger van sterrenbeeld vissen, 6 gram
Gouden gourmetcollier, 14-krt., 40 cm lang, met daaraan een 14-krt. gouden fantasiehanger, 6,9 gram
2 gouden schakelcolliers, 14-krt., 50 en 59 cm lang en een gouden horlogeketting, 14 -krt., 23,5 cm, totaal 17,2 gram€
Roger Rodin dames polshorloge, kast gemerkt 14K 585, aan 14-krt. gouden band, kastmaat 21x14 mm, bruto 17,8 gram
€ 150 - € 200
€ 100 - € 2007195
Gouden schakelarmband, 14-krt., 19,5 cm lang, 13,2 gram
2 gouden trouwringen, 14-krt., met inscriptie Gerrit en Freddy 5-3-'58, 18,5 en 19,25 mm, samen 5,2 gram
Fantasiering, beneden wettelijk gehalte, bezet met smaragd en 2x2 briljant geslepen diamantjes, 21,25 mm€
Fantasiering, beneden wettelijk gehalte, bezet met grijze steen, 22 mm€
Paar geelgouden keelknopen, 14-krt., met een dubbele rij filigrain spinnen en voorzien van een verbindinsoog aan de achterzijde. Behoort tot de Staphorster klederdracht van de man (diverse scheurtjes en deukjes), 23,9 gram€400 - € 6007186
7175
Fantasiering, beneden wettelijk gehalte, bezet met smaragd en 2x6 briljant geslepen diamantjes, 21,5 mm€
€ 80 - € 120
€ 30 - € 607193
7176 Fantasiering, beneden wettelijk gehalte, bezet met robijn, 22,25 gram
€ 50 - € 1007177
300 - € 400
Baume & Mercier Swiss heren polshorloge, handwinder, achterzijde kast gemerkt 0.585, kastmaat 33 mm, aan lederen band
€ 100 - € 1507169
€ 200 - € 4007194
€ 50 - € 1007152
Fantasiering, beneden wettelijk gehalte, bezet met oranje steen, 19,75 mm
7166
Tricolor gouden 3 in 1 ringen, 14-krt., 17,5 mm, 4,6 gram
€ 40 - € 80
Witgouden trouwring, 14-krt., met inscriptie Paul 3-11-1956, 1875 mm, 2 gram
Prominent horloge in onedele kast, 30 mm diameter -7182
750 - € 1.2507223
Gouden closed for ever schakelarmband, 14-krt., met daaraan een bedeltje voorzien van munt J F Kennedy 1961-1963, bruto gewicht 8,1 gram
€ 150 - € 2007237
Gouden schakelarmband, 14-krt., met decor van bloemetjes, 19,5 cm, 25,3 gram
€ 300 - € 6007201
€ 200 - € 4007241
Gouden collier, koningsschakel, 14-krt., 80 cm lang, 50,5 gram
Gouden schakelcollier, 14-krt., 144 cm lang, 30,7 gram
Gouden fantasiebroche, 14-krt., diameter 32 mm, 12,6 gram
Gouden schakelcollier, 14-krt., 89 cm lang, 36,4 gram
7215
€ 500 - € 750
€ 1.000 - € 1.5007221
Gouden ring/ vriendschapsring, 14-krt., bezet met 1 briljant geslepen diamantje, 21,25 mm, 24,9 gram
€ 200 - € 3007236
€ 200 - € 3007243
€ 200 - € 4007245
Gouden schakelarmband, 14-krt., 20 cm, 5,8 gram
€ 400 - € 8007217
Gouden schakelarmband, 14-krt., met gematteerde schakels, 19 cm lang, 7,6 gram
Gouden staafbroche, 14-krt., bezet met bloem met daarin een briljant geslepen diamant, ca. 0.36 ct., 5,7 cm breed, bruto 5,0 gram
Gouden collier,14-krt., met daaraan een 14-krt. gouden fantasiehanger, gematteerd gedeelte en bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,10 ct., met scharnier aan achterzijde, 19,7 gram, lengte collier 44 cm, diameter hanger 2,5 cm
Gouden staafbroche, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 0.10 ct., 5,7 cm breed, bruto 3,7 gram
€ 80 - € 1207202
Gouden schakelcollier, 14-krt., 40,5 cm lang, 21,0 gram
Gouden armband, 14-krt., 5x6 cm, 23,9 gram
€ 700 - € 9007206
€ 500 - € 7507227
Gouden ring, 18-krt., bezet met op diamant lijkende steentjes, 20,0 mm, bruto 14,5 gram
Gouden ovale filigrain broche, voorzien van 3 sierlijke hangers, (behorende bij klederdracht), 2,5x4,5 cm, 5,4 gram (speld achterzijde is er later aangemaakt)€100 - € 2007222
€ 400 - € 800
Gouden schakelcollier, 14-krt., 45,5 cm lang, 29,0 gram
Gouden ring, 14-krt., bezet met 16 kleine briljant geslepen diamantjes, 21,0 mm, bruto 6,8 gram
€ 600 - € 9007240
Gouden bicolor armband, 14-krt., 18,5 cm, 10,8 gram
€ 200 - € 4007216
7224
€ 600 - € 8007204
€ 500 - € 7007205
Geel gouden speld, 18-krt., model klaveren (kaartspel), bezet met tijgeroog en roos diamant tot. 0,04ct - G/H - SI
Gouden collier, koningsschakel, 14-krt., 42 cm lang, 11,1 gram
€ 500 - € 7507199
Tricolor gouden armband, 14-krt., 10,8 gram
€ 200 - € 4007233
€ 200 - € 4007238
Gouden schakelcollier, 18-krt., met knoopvormige schakels, 65 cm, 100,2 gram
19e eeuwse gouden filigrain broche, 14krt., 51x31 mm, 6,2 gram (schade)€100 - € 1507219
€ 150 - € 2007249
€ 200 - € 3007207
€ 100 - € 2007200
€ 2.000 - € 2.5007203
€ 600 - € 8007225
Gouden armband, 14-krt., 17,0 gram (diverse krasjes, gebruiksschade)€300 - € 400
Gouden hanger, 18-krt., in de vorm van een "onklaar" anker, bezet met robijntje, 55x45 mm, 21,7 gram
Geel gouden ring, 18-krt., bezet met centraal een briljant geslepen diamant tot.0,32ct - J/K - piq. - en op de scheen kleinere briljant geslepen diamanten tot. 0,10ct - F/G - VS/SI,17,5 mm€
€ 250 - € 5007229
€ 300 - € 6007214
€ 100 - € 1507230
€ 100 - € 2007231
6vrijdag 9 september 2022 Goud en Zilver Timed Online Veiling september 2022
€ 200 - € 4007218
7220
Gouden fantasiecollier, 14-krt. bezet met pampels, 48 cm lang, 22,8 gram€400 - € 6007239
€ 400 - € 6007209
€ 1.400 - € 1.8007211
Gouden schakelarmband,14-krt., 20 cm lang, 9,6 gram
€ 500 - € 7507234 Gouden schakelarmband, 14-krt., 21 cm lang, 52,9 gram
Bicolor gouden solitair ring, 14-krt., bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,45ct - G/H - SI, 15,75 mm
€ 60 - € 907226
€ 400 - € 600
Gouden koordcollier, 14-krt., versierd met 2 bolslotjes, ook te gebruiken als 2 losse colliers, 40 en 42 cm lang, 21,6 gram
€ 400 - € 6007246
Bicolor gouden schakelcollier, 14-krt., 45 cm lang, 21,3 gram
€ 400 - € 800
Gouden schakelarmband, 14-krt., 23,5 cm lang, 74,7 gram
Gouden medaillonhanger, 14-krt met gewafeld en gegraveerd decor, 29x23 mm, bruto 5,7 gram
€ 200 - € 4007248
Gouden schakelcollier, 14-krt., 50,5 cm lang, 28,7 gram
Gouden zegelring, 14-krt., voorzien van monogram (deukje), 18,75 mm, 4,8 gram
Gouden ring, 14-krt., bezet met op diamant lijkende steentjes, 19,5 mm, bruto 7,2 gram
Bicolor gouden oorknoppen, 18-krt., bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,20ctF/G - VS/SI
7212 Bicolor gouden oorclips, 18-krt., model schakel, bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,16ct - F/G - VS/SI€600 - € 9007213 Geel gouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,24ctG/H - VS/SI
Gouden broche, 14-krt., model boeket, bezet met diamantjes (beschadigd), diameter 3 cm, bruto gewicht 7,1 gram
Ovale gouden broche, 14-krt., 5,5 cm breed, 4,5 gram
€ 200 - € 4007232
Gouden armband, 14-krt., 5x6 cm, 14,8 gram
90 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Tricolor gouden schakelarmband, 14-krt., 18,5 cm lang, 11,8 gram
€ 100 - € 1507247
Bicolor gouden collier, 14-krt., 43 cm, 31,3 gram
€ 200 - € 4007210 Bicolor gouden creolen, 18-krt., bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,30ct - F/G - VS/SI
€ 150 - € 2507208
€ 1.000 - € 1.5007235
€ 400 - € 6007242
7228
Gouden schakelcollier, 14-krt., 41 cm lang, 15,3 gram
€ 1.500 - € 2.0007244
Bicolor gouden fantasiehanger, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,60 ct., 3,5 cm lang, bruto gewicht 4,3 gram
Gouden closed for ever armband, 14-krt., met daaraan 5 divers bedeltjes (waaronder metaal), 19 cm lang, bruto totaal gewicht 23,1 gram
Bicolor gouden solitair ring, 14-krt., bezet met een bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,08ct - G/H - SI, 16,5 mm
Witgouden ring, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,40ct - F/GVS/SI, 17,5 mm
Gouden 10 gulden munt, 1875, in gouden montuur, 8 gram
€ 1.200 - € 1.4007280
400 - € 6007250
Gouden 10 gulden munt, 1897, in 14-krt. gouden montuur, 5,7 gram
€ 200 - € 4007253
Witgouden entourage ring, 18-krt., bezet met centraal een saffier tot. 0,80ct en aan entourage briljant geslepen diamant tot. 1,50ct - F/G - VS/SI, 17,5 €mm1.500 - € 2.0007260
€ 400 - € 8007261
Nezach horloge, 18- krt witgouden band bezet met 34 briljant geslepen diamantjes, bruto 19,3 gram € 800 - € 1.000
Witgouden fantasiering, 18-krt., bezet met 43 briljant geslepen diamantjes, 17,0 mm, bruto 5,1 gram
7274
€ 500 - € 7507278
Witgouden ring in artdeco stijl, 14-krt., bezet met centraal een bolsjewiek tot. 0,13ct G/H - SI - en als entourage fantasie slijpvorm gelepen smaragd tot. 0,55ct en single cut geslepen diamanten tot. 0,20ctF/G - VS/SI, 17,25 mm
Geel gouden broche, 14-krt., bezet met parel en bolsjewiek geslepen diamanten tot. 0,20ct - F/G - SI, 3 cm breed€250 - € 5007293 Geel gouden collier, 14-krt., met daaraan een 14-krt. geel gouden hanger bezet met smaragd tot. 0,72ct en briljant geslepen diamant tot. 0,16ct - F/G - VS/SI, 45 cm
€ 500 - € 7507258
Witgouden rijring, 18-krt., bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,50ct - F/G - VS/SI, 17,25 mm
Witgouden slagring, 14-krt., bezet met 20 briljant geslepen diamanten, de 2 centrale zijn samen ca. 0.50 ct., bruto 4,2 gram, 16,0 mm
€ 750 - € 1.2507259
Ring, beneden wettelijk gehalte, bezet met blauwe steen, 17,75 mm -7255
Witgouden armband, 14-krt., 5,5x6 cm, 16,2 gram
€ 150 - € 2007265
€ 600 - € 800
€ 500 - € 7507279
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 91
7267
€mm600
Witgouden solitair oorknoppen, 18krt., bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,26ct - F/G - VS/SI
Witgouden armband, 18-krt., gematteerd, bezet met briljant geslepen diamant tot. 1,40ct - F/G - VS/SI, 18 cm€
€ 100 - € 1507295
7272
Witgouden entourage ring, 14-krt., bezet met centraal een saffier tot. 1,40ct en aan entourage briljant geslepen diamanten tot. 0,90ct - F/G - VS/SI, 17,25€mm1.250 - € 1.7507256
Witgouden ring, 18-krt., bezet met saffier en briljant geslepen diamant tot. 0,40ctF/G - VS/SI, 17,5 mm
Goud met zilveren takbroche, 14-krt. en 925/1000, bezet met roos diamanten tot. 1,00ct - G/H - SI, 4,5 cm breed€750 - € 1.0007289
Witgouden ring, 18-krt., bezet met briljant en 8 kant geslepen diamanten tot. 0,72ctF/G - VS/SI,17,75 mm
7264
€ 350 - € 5507287
€ 400 - € 800
Witgouden rijring, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,60ct - F/G - VS/SI, 18,75 mm
€ 600 - € 900
Gouden solitairring, 14-krt., bezet met vierkante smaragd, 7x7 mm, 20,5 mm, bruto gewicht 9,7 gram
€ 250 - € 500
€ 200 - € 400
Witgouden entourage ring, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,50ctF/G - VS/SI, 18,25 mm
Witgouden hele alliance ring, 14krt., bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,78ct - F/G - VS/SI,16,75 - € 9007284
€ 500 - € 750
€ 200 - € 4007291
Gouden schakelcollier, 14-krt., 40 cm lang, met daaraan een hanger bezet met 3 maal saffier, 3 maal smaragd en briljant geslepen diamantje, totaal bruto 3,3 gram
Witgouden rijring, 14-krt., om en om bezet met robijn en briljant geslepen diamant tot. 0,42ct - F/G - VS/SI, 17,5 €mm500 - € 750
1.000 - € 1.500
€ 750 - € 1.000
Witgouden solitair oorknoppen, 14krt., bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,25ct - H/I - piq
Witgouden hele alliance ring, 18krt., bezet met briljant geslepen diamant tot. 1,50ct - F/G - VS/SI,16,75 mm
7257
Witgouden entourage ring, 18-krt., bezet met saffier tot. 0,70ct en aan entourage briljant geslepen diamanten tot. 0,26ctF/G - VS/SI, 17,5 mm
7269
1.600 - € 2.000
Gouden closed for ever schakelarmband, 14-krt., met 3 hangertjes, 20 cm, 24,3 gram€
Witgouden collier, 14-krt., met daaraan een 14-krt. bicolor gouden hanger bezet met briljant en single cut geslepen diamanten tot. 0,10ct - F/G - VS/SI, 45 cm
Wit gouden collier. 14-krt., met entourage hanger, gemerkt 585, bezet met briljant geslepen diamant total circa 0,30 ct - F/G - VS/SI , 45 cm
7266
Witgouden entourage ring, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,75ctF/G - VS/SI, 16,5 mm
7vrijdag 9 september 2022 Goud en Zilver Timed Online Veiling september 2022
Witgouden oorhangers, 18-krt., bezet met blauwe topaas en briljant geslepen diamanten tot. 0,30ct - F/G - VS/SI€500 - € 7507254
mm€
€ 100 - € 1507283
7271
€ 300 - € 600
7275
Witgouden solitairring, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,22 ct., 18,75 mm
€ 100 - € 1507252
Gouden 10 gulden munt, 1917, in 14-krt. gouden montuur, 8 gram
Witgouden entourage ring, 14-krt.,bezet met bolsjewiek geslepen diamanten tot. 1,10ct - G/H - S,15,75
€ 200 - € 4007251
Wit gouden collier, 14-krt., met daaraan een hanger bezet met smaragd tot. 0.30ct en briljant geslepen diamant tot. 0.10ctF/G - VS/SI, 45 cm
€ 200 - € 4007285
€ 600 - € 8007286
7268
Witgouden armband, 14-krt., bezet met 17 briljant geslepen diamanten, 16 cm, bruto 29,3 gram (1 schakel schade)€
€ 400 - € 8007294
Witgouden entourage ring, 14-krt., bezet met saffier en briljant geslepen diamanten tot. 0,48ct - F/G - VS/SI, 17,5 mm
€ 300 - € 5007281
7270
Gouden staafbroche, 14-krt., bezet met 12 kleine briljant geslepen diamantjes en centraal een briljant geslepen diamant van ca. 0.31 ct, 6 cm, bruto 5,1 gram€200 - € 4007288
Witgouden oorclips, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,40ct - F/G - VS/SI
€ 500 - € 7507276
Witgouden oorhangers, 18-krt., bezet met groene amethist en briljant geslepen diamant tot. 0,18ct - F/G - VS/SI€350 - € 5507262
500 - € 7007263
Zegelring, beneden wettelijk gehalte, bezet met jade, 19,5 mm -7290
Gouden collier, 14-krt., met cultivé pareltjes, 41 cm, bruto 4,9 gram€ 50 - € 1007292
Witgouden venetiaans colllier, 14-krt., 40 cm lang, met daaraan een witgouden hanger, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,035 ct., bruto gewicht 6,9 gram
Gouden rozetring, 14-krt., bezet met 7 briljant geslepen diamantjes, 17,25 mm, bruto 2,3 gram
€ 500 - € 750
7273
€ 50 - € 1007282
7277
Gouden collier, 18-krt., 57 cm lang, met daaraan een 14-krt. gouden fantasiehanger, bezet met diverse edelstenen, 3,5x6 cm, bruto gewicht 49,1 gram
Gouden ring, 14-krt., bezet met cultivé parel, 18,75 mm
Witgouden oorknoppen, 18-krt., bezet met in bloemvorm geslepen lapis lazuli en centraal een briljant geslepen diamant tot 0,08ct - F/G - VS/SI
Witgouden oorhangers, 18-krt., bezet met saffier tot. 1,20ct en briljant geslepen diamant tot. 0,08ct - F/G -
Geel gouden collier, 14-krt., met een solitair hanger, gemerkt 585, bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ctG/H - SI, 45 cm
Geel gouden hanger, 18-krt., bezet met turkoois, 2x4 cm
€ 150 - € 2007337
2-rijig granaten collier met gouden sluiting, 14-krt., 37 cm lang
Gouden collier, 14-krt., met daaraan 3 hangertjes, waarvan 1 bezet met filigrain, slotje van kapittelstokje, 45 cm lang, 7.9 gram
€ 1.500 - € 2.0007299
- € 1.500
VS/SI€350
€ 900 - € 1.1007308
€ 80 - € 1207327
7317
€ 200 - € 4007300
€ 800 - € 1.2007307 Geel gouden oorstekers, 18-krt., bezet met labradoiet in hartvorm
Gouden ring, 14-krt., bezet met cultive pareltje, 17,0 mm, bruto 2,4 gram€
Gouden hanger, 14-krt., bezet met ovale malachiet, 23x17 mm
€ 200 - € 4007313
€ 350 - € 5507318
Gouden gourmetcollier, 14-krt., 42 cm lang, met daaraan een14-krt. gouden hanger, bezet met bloedkoraal en montuur versierd met filigrain, 1,7x2,7 cm, bruto gewicht 6 gram
€ 150 - € 2007336 Gouden zegelring, 14-krt., bezet met carneool, 21,75 mm, bruto gewicht 11,4 gram
Gouden collier, 18-krt., 70 cm lang, 19,3 gram, met daaraan een hanger van rode jaspis in 14-krt. gouden montuur, 3x4,5 cm
€ 300 - € 6007326
8vrijdag 9 september 2022 Goud en Zilver Timed Online Veiling september 2022
Gouden fantasiering, 14-krt., bezet met 1 ovale granaat en omringd door 10 kleine granaatjes, 17,5 mm
Rose gouden ring, 18-krt., bezet met centraal een smaragd tot. 0,65ct en aan entourage briljant geslepen diamanten tot. 0,58ct - F/G - VS/SI - 17,5€mm1.000
Witgouden entourage oorknoppen, 14krt., bezet met saffier tot. 1,05ct en aan entourage briljant geslepen diamanten tot. 0,12ct - F/G - VS/SI
Gouden gourmetcollier, 14-krt., 60 cm lang, met daaraan een cameehanger, in 14-krt. gouden montuur, 2x2,5 cm breed, bruto gewicht 8,9 gram
€ 100 - € 1507338
€ 100 - € 1507306
Gouden ring, 14-krt., bezet met malachiet, 17,75 mm
€ 100 - € 1507323
Gouden schakelcollier, 14-krt., 42 cm lang, bezet met hanger met 2 briljant geslepen diamanten, ca. 0.09 ct. en 0.39 ct., bruto 2,1 gram
€ 50 - € 1007335
€ 100 - € 1507319
€ 350 - € 5507305
Rose gouden collier, 14-krt., met daaraan een 14-krt. rose gouden hanger bezet met smaragd tot. 0,62ct en briljant geslepen diamant tot. 0,09ct - F/G - VS/SI, 45 cm
€ 200 - € 4007334 Gouden ring, 14-krt., bezet met bloedkoraal, 17,0 mm
€ 150 - € 200
€ 25 - € 507329
€ 350 - € 5507333
€ 450 - € 6507297
Gouden fantasiering, 14-krt., bezet met smaragd en 2 briljant geslepen diamanten, samen ca. 0.22 ct., 17,75 mm, bruto 4,8 gram
€ 175 - € 2257316
€ 100 - € 1507298
Bloedkoralen collier met gouden bolslot, 74 cm lang, 63,2 gram, diameter bloedkoraal ca. 7 mm
Gourmetcollier, gemerkt 585, 44 cm lang, met daaraan een ronde hanger c.q. broche van gesneden camee van bloemen in montuur (geen keur), bruto gewicht 7,9 gram
€ 150 - € 2507302
Gouden ring, 14-krt., bezet met 9 gekleurde steentjes, 16,25 mm, 4,4 gram
Gouden collier, 18-krt., met een middenstuk van goud en zilver bezet met roos diamanten tot. 1,20ct, 44 cm
40 - € 807310
- € 550
€ 300 - € 600
7320
€ 200 - € 4007325
€ 100 - € 1507331 4-rijige granaten armband met gouden sluiting, 14-krt., 19 cm lang, bruto 16,2 gram
Gouden fantasiecollier, 14-krt., bezet met kleine granaatjes, 45 cm lang, bruto gewicht 17 gram
€ 50 - € 1007309
- € 8007311
€ 30 - € 607312
7315
Gouden zegelring, 14-krt., bezet met oranje/bruine steen voorzien van een figuur, 19,5 mm, bruto gewicht 11,2 gram
€ 50 - € 1007304
€ 600 - € 9007303
Gouden venetiaans collier, 14-krt., 40 cm lang, met daaraan een 14-krt. gouden hangertje, bezet met 3 briljant geslepen diamantjes, bruto gewicht 1,9€gram100 - € 1507301
Gouden ring, 18-krt., bezet met lapis lazuli, 17,75 mm
Rose gouden collier, 14-krt., met hanger, gemerkt 585, bezet met saffier tot. 1,24ct en briljant geslepen diamanten tot. 0,09ct - F/G - VS/SI, 45 cm
€ 200 - € 4007324
Gouden schakelcollier, 14-krt., bezet met granaten, 39 cm lang, bruto 24,4 gram
Bicolor gouden oorclips, 18-krt., bezet met saffier en briljant geslepen diamant tot. 0,50ct - F/G - VS/SI
7314
€ 80 - € 1207332 Geel gouden ring, 18-krt., bezet met saffier, smaragd, robijn en briljant geslepen diamant tot. 0,12ct - F/GVS/SI, 16,5 mm
Rose gouden oorhangers, 14-krt., bezet met parel en single cut geslepen diamanten tot. 0,34ct - F-G / VS-SI€400
92 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Gouden collier, 14-krt., bezet met 13 ovale granaatjes,(1 gouden versiering manco), zaadpareltjes en kleine pampels van granaat, 45 cm lang, bruto gewicht 29 gram
€ 750 - € 1.2507328
€ 50 - € 1007296
2 paar oorclips, bezet met carneool en glasgranaat
€ 100 - € 2007322
Gouden venetiaans collier, 14-krt., 44 cm lang, met daaraan een bicolor gouden fantasiehanger, 14-krt., bezet met 7 x briljant geslepen diamantjes ca. 0,01 ct. per stuk, 5 gram
Gouden zegelring, 14-krt., bezet met blauwe lagensteen, 16,75 mm, bruto 5,1 gram
€ 30 - € 607330
3-delige sieradenset bestaande uit 14-krt. gouden collier, 45 cm lang, met daaraan een 14-krt. gouden hanger bezet met bloedkoraal, een 14-krt. gouden ring, bezet met bloedkoraal, 16,5 mm en 2 oorclips, beneden wettelijk gehalte€100 - € 2007321
4-rijige granaten armband met gouden sluiting, 14-krt., 19 cm lang, bruto 34,8 gram
€ 50 - € 1007342
Gouden fantasiering, 14-krt., bezet met rose steen en 2 briljant geslepen diamantjes, 18,25 mm, bruto gewicht 4,1 gram
€ 100 - € 150
30 - € 607350
€ 100 - € 2007351
€ 1.000 - € 1.500
Witgouden collier, 18-krt., koningsschakel, gemerkt 750, 80 cm lang, 63,9 gram
€ 400 - € 6007369
Gouden solitairring, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,05 ct., 18 mm
Gouden ring, 14-krt., bezet met een tandje, 16,75 mm, bruto 1,7 gram
€ 100 - € 1507363 Goud met zilver oorhangers, 18-krt., bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,40ctF/G - VS/SI
€ 200 - € 4007373
€ 400 - € 6007374
Ovale gouden broche, 14-krt., bezet met granaat, 30x17 mm
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 93
7356
Fantasiering, 20-krt.,bezet met ovale rode steen, 16,5 mm, bruto gewicht 8,9 gam
€ 200 - € 4007368
Bicolor gouden ronde getorste armband, 18-krt., diameter 6 cm, 7,2 gram€150 - € 2007370
€ 100 - € 1507347
Gouden ring, 14-krt., bezet met amethist, 17,75 mm
€ 50 - € 1007344
Gouden fantasiering, 14-krt., bezet met 9 stuks roosdiamantjes gezet in zilver, 16,5 mm
Zegelring, 14-krt., voorzien van monogram HD, 19 mm, 13,5 gram€200 - € 4007379
Gouden ring, 14-krt., bezet met roze steen, 19,0 mm, bruto 7,6 gram€100 - € 1507346
€ 40 - € 807345
Gouden fantasiering, 14-krt., meesterteken PJM van der Hout Roermond, 16 mm, 2,6 gram
€ 40 - € 807343
Zegelring, 14-krt., bezet met roosdiamantje (beschadigd), 20 mm, bruto gewicht 6 gram
100 - € 1507352
Geel gouden entourage ring, 18krt., bezet met centraal een opaal en aan entourage briljant geslepen diamanten tot. 1,00ct - F/G - VS/SI, 17,25 mm
Gouden ring, 14-krt., bezet met zwarte onyx, 21,5 mm, bruto 4,9 gram€
Witgouden cocktailring, 14-krt., bezet met centraal een parel en aan entourage robijn en briljant geslepen diamanten tot. 0,27ct - F/G - VS/SI, (bewegende delen), 17 mm
€ 750 - € 1.0007341
€ 50 - € 1007349
Gouden ring, 14-krt., bezet met op diamant lijkende steentje, 18,25 mm, bruto 5,2 gram
€ 600 - € 9007364
Gouden armband, koningsschakel, 14krt., 18 cm lang, 14,4 gram
€ 50 - € 1007340
Tricolor gouden plaatarmband, 18-krt., 21 cm lang, 57,1 gram
Rond gouden armband, 14-krt., diameter 6,5 mm, 21,8 gram
Schakelarmband, 18-krt., 19 cm lang, 13,4 gram
Gouden ring, 14-krt., bezet met een rode steen, 18.75 mm, bruto 10,9 gram (verbogen)
2 ronde witgouden armbanden, 14-krt., diameter 6,5 cm, 33,4 gram
€ 1.500 - € 2.0007372
Fantasiering, 14-krt., ajour gezaagd, 9,6 gram
€ 100 - € 2007339 Ovale gouden broche, 14-krt., met filigrain en bloedkoraal, 30x19 mm, bruto 5,1 gram
€ 200 - € 4007375
9vrijdag 9 september 2022 Goud en Zilver Timed Online Veiling september 2022
Gouden ring, 14-krt., bezet met glasgranaat, 18,0 mm, bruto 4,1 gram
7358
€ 2.000 - € 2.5007354
€ 30 - € 607359
Ovale 19e eeuwse rouw/ medaillonhanger, bezet met 14-krt. goud en diverse zaadpareltjes in bloemmotief (2 pareltjes manco), 2,5x4 cm
€ 150 - € 2507353 Geel gouden oorclips, 18-krt., bezet met centraal een opaal en aan entourage briljant geslepen diamanten tot. 2,00ctF/G - VS/SI
Gouden ring, 14-krt., bezet met ovale opaal, 17,75 mm
€ 50 - € 100
Gouden markiesring, 14-krt., bezet met granaat, 17,75 mm
€ 80 - € 120
Gouden ring, 14-krt., bezet met granaat, 17,0 mm, bruto 2,9 gram
3-rijig bloedkoralen armband met 14-krt. gouden sluiting met veiligheidskettinkje, 38,4 gram, diameter bloedkoraal ca. 5 mm
Gouden zegelring, 14-krt., bezet met groene steen, 16,5 mm, bruto gewicht 7,8 gram
€ 50 - € 1007371
7362
€ 500 - € 7507365
€ 80 - € 120
7355
Bicolor gouden schakelarmband, 14-krt., 19 cm lang, 13 gram
€ 100 - € 1507376
3 zakhorlogekettingen van gevlochten zwart zijde band, voorzien van 14-krt. gouden gegraveerde tussenstukken, lengte ca. 30 cm elk
€ 1.500 - € 2.0007366
€ 50 - € 100
Fantasiering, 20-krt., bezet met vermoedelijk maansteen, 16,5 mm (variabel), bruto gewicht 12,2 €gram200 - € 4007377
€ 75 - € 1257348
Gouden staafbroche, 14-krt., bezet met opaal, 6,5 cm en een filigrain gouden broche, 14-krt., 5 cm, totaal bruto 6,0 gram
Gouden schakelcollier, 14-krt., met onyx medaillonhanger, bezet met pareltjes, 38x30 mm, totaal 21,6 gram
€ 200 - € 4007378
Gouden collier, 14-krt., 39 cm lang, met daaraan een onedele bolhanger€
Gouden fantasiering, 14-krt., bezet met blauwe steen, meesterteken PJM van der Hout Roermond, 15,25 mm, bruto gewicht 4,1 gram, met origineel doosje € 50 - € 1007367
7361
7357
7360
€ 100 - € 200
94 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN 414 Herbert Zangs
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 95
uur Verkooppunten Achter de Coulissen 1 Beethovenlaan 53 Broerenstraat 23 Natuurlijk koopt ook u uw brood en banket bij Arnhems oudste bedrijf! Al sinds 1767 leveren wij brood en banket aan de Arnhemse bevolking. Wilt u een beter bewijs van kwaliteit en ambachtelijk vakmanschap? Wekelijks hebben wij speciale aanbiedingen. Komt u regelmatig langs om te zien wat wij voor u in de aanbieding hebben! Arnhem - Duiven - Huissen - Velp - www.hilvers.nl - E bakker@hilvers.nl - T 026-364 41 41 Elderveldplein 17 Fortunastraat 9 Geitenkamp Groningensingel15 955 Hanzestraat 137 J. Israelslaan OostburgwalMiddelgraaflaan92a10a40 Thuvinestraat 37, Duiven Brink 12, Huissen Pres. Kennedylaan 301b, Velp
Dinsdag
Woensdag
uur Zaterdag
Donderdag
MaandagOpeningstijden13.00- 18.00 uur 9.30- 18.00 uur 9.30- 18.00 uur 9.30- 20.00 9.30- 19.00 9.00- 17.00
Wijnkoperij Henri Bloem
uur Vrijdag
9017
Doos divers plate en verzilverd -9023
-9033
12 diverse koperen balans weegschalen en 1 gietijzeren weegschaal met koperen schalen
2 dozen met Hollands aardewerken schenkkannen, vazen, schotels, potjes etc.
€ 150 - € 2009001
9000
3 dozen met divers plate waaronder ontwerp Jan des Bouvrie voor Keltum en Alessi
Doos met 13 Royal Albert porseleinen kop en schotels met verschillende decors€40- € 809011
Doos divers glas en kristal waaronder glaasjes en koekbus met deksel -9025
2 dozen met divers porselein en aardewerk waaronder tafelklok, jardiniere, vazen en schotels -9032
-9043
2 dozen met divers porselein en aardewerk waaronder Villeroy & Boch en Rosenthal serviesgoed -
Kavel divers b.u. blauwe opaline tafellamp, 2 houten Jugendstil kandelaren, 2 geglazuurd aardewerken oorvazen en 2 houtgestoken rooktafels van man en vrouw -9002
Doos met porseleinen servies met blauw wit chinoiserie decor -9028
5 diverse wanddecoraties wo. schilderijen, grootste is 29x34 cm
€ 40 - € 809005
2 regulateurs in eiken kast, 58 cm en 64 cm hoog
Doos porselein wo. Japanse kop en schotels, Samson schotels, Limoges kop en schotels en Mosa Maastricht servies -
-9048
Doos b.u. 7 doosjes met daarin verzilverd bestek wo. Gero -9041
Doos b.u. Hollands aardewerk met blauw wit decor -9031
3 dozen met Kaiser Schlossgarten 11/12 persoons porseleinen eet- en drink serviesgoed met blauw bloemdecor -
9003 Kavel plate kandelaren, fruitschalen, plateau's en dienblad -9004
3 litho's, grootste is 41x62 cm
Doos divers plate en verzilverd waaronder bestek -9022
Doos divers waaronder Engels aardewerken serviesgoed, Royal Ivory John Maddock & Sons, Minerva, bronzen beeldje, koperen pot etc. -9026
-9036
-9038
Doos divers kristal, glaswerk en aardewerken borden -9024
Kavel 18e en 19e eeuwse tinnen voorwerpen wo. Meeuws & Zoon Den Haag kan, mosterpotje, maatbekers en suikerpot -9012
9016
Doos met porseleinen theestel en aardewerken beeldjes van olifanten -9015
Doos met verzamelobjecten met thema automobiel -9034
Doos diverse ceintuurs, siersjaals gemaakt van cocons van de zijderups en een houten masker met schelpjes
Doos met divers plateel met schade -9042
2 dozen met meest Hollands aardewerken vaasjes, schenkkannen, potjes etc. -9044
Jan Toorop (1858-1928)
2 dozen met kleurrijk Flora Gouda aardewerken vazen, bonbonnieres, vakkenschalen en kandelaren jaren 70, Hollands vazenaardewerkenschotels,zwartgeglazuurdeschenkkannen,etc.
6 maal grafiek met topografische voostellingen van Rynsburg in Oost Kapelle Zeeland, Noordwijk en Katwijk, grootste 41x52 cm
Doos divers wo. Stelton koffiepot design Erik Magnussen, Alvar Aalto iittala glazen vaas, Mobach Utrecht aardewerken kan, Hollandsche Spectator 2e, 4e en 6e deel uit 1756, 2 Anne Nilsson glazen en 2 wanddecoraties -9035
Kleingoed Veiling september 2022
Doos met divers tin -9010
2 gravures, Delfshaven en have van Middelburg, buitenmaat per stuk is 31x38 cm -9006
2 dozen met Mobach Utrecht aardewerken vazen, potjes etc. -9045
1woensdag 28 september 2022
2 dozen met Mason's aardewerken serviesgoed met decor Christmas Village -
9018
Doos met 2 aardewerken schotels Portugal, gresaardewerken pot Kautabak A G Hanewacker Nordhausen, Niederlade bei Josef Krichel Crefled Südwall 8 en een lampetstel -9014
2 dozen met diverse porseleinen en aardewerken jus/sauskommen -9039
-9046
Doos diverse klassieke porseleinen beeldjes (schade) -9021
Doos met Fris aardewerken serviesgoed jaren 60 -9040
-9008 Koperen rijtuigstoof, rood-en geel koperen melkkan, rood- en geel koperen konkel, messing blik zonder stoffer, ketel zonder deksel, blokjestang, comfoor, lamp, raamspuit en toeter € 50 - € 1009009
Kalender uit 1989, Marilyn Monroe, Danilo, met 2 spiegellijsten met prenten van Monroe, buitenmaat per stuik 60x50 cm (divers randschade)
9019 Doos met divers koperwerk -9020
Doos divers wo. Versace porseleinen kan (schade), bijou, verzilverde en metalen gebruiksvoorwerpen, munten, aardewerken schotel met strik en aardewerken kelk met bloemdecor -9027
Doos divers porselein -9029
Woensdag 28 september 09.00 uur Kleingoed
2 koperen bloembakken met gedreven decor en staand op pootjes, de koperen is 50x22 cm en heeft los pootje
Doos met 20 klassieke kop en schotels waaronder Blue Danube, Wedgwood en Royal Albert -9013
Doos met religieuze beelden en crucifixen en 3 biscuitporseleinen beeldengroepen -9030
-9037 2 dozen met meest Adco aardewerken bloempotten, vaasjes etc.
6 klassieke tafellampen waaronder 2 stellen, met gestoffeerde kappen, kleinste 56 cm hoog, grootste 95 cm hoog
2 dozen met meest Hollandse aardewerken vazen, schotels, schalen, schenkkannen, potjes etc. jaren 60/70
96 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
€ 40 - € 809007
€ 50 - € 1009047
-9080
9050
Doos b.u. diverse schelpen -9063
Doos met 10 topografische kaarten, Nederland en wereld, 19e eeuw, deels ingelijst, deels in passepartout -
4 dozen met Ridgway Staffordshire England aardewerken eet- en drinkservies met decor Windsor
Gesigneerd F. van Laarhoven en onduidelijk gesigneerd, 2 aquarellen met voorstelling zwanen in meer en moderne compositie, 44x18 en 55x35 cm -9090
2 dozen zeer divers w.o. serviesgoed, vazen, aziatica, houten beelden, Maastricht kan, schoenenhuis voor waxinelicht en varia
2woensdag 28 september 2022
Doos met diverse gravures, litho's, 19e /20eeuw, deels ingelijst, deels in passepartout
2022
-9089
Geëmailleerd metalen reclamebord van Gliss, beperkte oplage 87/425, 50x35 cm
Gesigneerd W Buwalda, 5 aquarellen in lijst van bloemen, per stuk 39x29 cm, buitenmaat 54x44 cm per stuk
-9081 Doos met diverse beelden, kandelaren en poppen -9082
-9049
Kavel bestaande uit barometer, 77 cm hoog, decoratieve aardewerken beeld van een kok, 60 cm hoog, houten tafeltje met kerfsnee versiering, 45 cm hoog, gipsen bloembak, 36 cm hoog, 41x41 cm en 3 gekleurde glazen siervazen, 25 cm, 34 cm en 43 cm hoog -9069
Kleingoed Veiling september
€ 80 - € 1209083
-9077 Doos met diverse ingelijste gravures en prenten, meest 19e eeuw
-9087
3 gipsen heiligen beelden met 2 glazen stolpen en 1 crucifix, Christus 67 cm hoog (diverse schade)
Doos met diverse wanddecoraties en 2 Engelse prenten -9068
4 tafelschemerlampen met porseleinen voet, grootste is 70 cm hoog (1 pootje voet manco)
Doos divers wo. koperen paard en wagen, weegschaal, 1 paar messing kandelaren, wanddecoratie, koperen haardstel, pendule met quartz uurwerk en antieke strijkbout -9070
5 wanddecoraties op papier of textiel wo. aquarel, grootste 26x36 cm buitenmaat 50x66 cm
Doos divers b.u. pudding- /cakevormen, keukenpotten voor gerste, grutze, erbsen, reis en gries, keukenkastje en grijs geëmailleerde weckketel
Kavel koperwerk wo. melkbussen, olielantaarn, kolenbak en gewichten, hoogste 60 cm
2 Zaanse klokken in noten kast -9085
Doos divers waaronder tegel in lijst, verzilverde objecten waaronder bestek en messenleggers, kristal en een aardewerken fruittest -9072
-9078
-9061
Marantz AV Surround Receiver NR1403 met 2 luidsprekers Boston A25
-9088
-9058
Doos divers waaronder Russisch beschilderde eivormige ikoon, houten boekensteunen, spekstenen sculptuur, eivormige cloisonné decoraties, oosterse houten doos, lak dienblad etc. -9062
-9079 Doos met diverse gravures en prenten, deels in lijst en deels in passeparout, 19e/20e eeuw
Doos b.u. divers tin -9065
Doos divers wo. Duitse helm, Blessing kunststofwekker, Vendorama projector, koekoeksklok, 3 tapijten, pikhouweel, Bang & Olufsen Beomaster 4400 en fototoestel
-9055
9073
9064
Doos met houten dienblad met kerfsnee versiering, blauwe glazen vaas, DE wandkoffiemolen, houten kistje met divers bijou, 2 glazen spuitwaterflessen, houten hoedenstandaard en houten bewerkte doos -9074
€ 30 - € 60
-9060
-9052 Doos met kristal en glaswerk waaronder siervaas 45 cm hoog en messenleggers en divers verzilverd bestek
Doos met 90 litho's met afbeeldingen van planten en bloemen waarvan 2 ingelijst en rest in passeparout en 30 litho's met afbeeldingen van vissen waarvan 1 ingelijst en rest in passepartout -9076
Doos met 45 litho's met afbeeldingen van vogels en diverse dieren, 19e/20e eeuw, 5 stuks ingelijst, de rest in passepartout
Zaanse klok in noten kast, 57 cm hoog, bontmuts, bontfragmenten en 2 opalineglazen vazen met klassiek decor, 24 cm hoog -9084
Doos met divers koperwerk -9067
5 diverse oosterse wanddecoraties, grootste is 64x54 cm
-9053 Doos met divers koperwerk waaronder puddingvormen, tafelschuiers en gietijzeren strijkijzers
-9051 Doos met stenen- terracotta- en houten objecten en beelden, mineralen, Boeddhabeelden, houten doos etc.
-9056
2 dozen divers waaronder gipsen kerststal figuren, Agfa fototoestel, glaswerk, tafelschemerlampen etc.
Doos divers b.u. koperwerk, 2 bronzen beelden, kunststof beeld van Oliver met Tom Poes, porseleinen drinkservies Royal Albert met decor Brigadoon en polychroom glazen sierschaal
Doos divers waaronder leder tasje, kunststof voorwerp, grote aardewerken cactusbak Zaalberg Holland, voorraadblik, jaren 70 asbak en Mobach Utrecht aardewerken vaas -9066
Doos met diverse fototoestellen, waaronder de merken Voigtländer Vito BL, Samsung NX 300M, Canon, Nikon, Solida, Fuji, Sony, Yashica, polaroid, Zenith Lomo, Agfamatic en Paillard Bolex G816 filmprojector in koffer -9075
-9054
Doos divers b.u. aardewerken kaststel, 3 karaffen en 1 paar paarse iriserende vazen -9086 Doos met porselein en aardewerk waaronder schaal 48x40 cm en onderzetters
2 dozen divers waaronder miniatuur oldtimers, boeken, schaakspel en wandelstokken
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 97
Doos divers aardewerk, porselein waaronder Yixing trekpotjes en wat reclamespeldjes -
€ 100 - € 1509059
€ 40 - € 809057
Mahonie 3-schaps wandrekje, 65 cm hoog, 51 cm breed, 18 cm diep, olieverfschilderij en doos divers waaronder kristallen messenleggers, houten kistje met oude benen dominestenen, plate kom, wanddecoratie etc. -9071
€ 40 - € 809091
Doos met 50 Engelse 18e/19e eeuwse gravures met voorstellingen van kastelen, landhuizen, kerkinterieurs etc. en 4 ingelijste wanddecoraties met 12 Saxon Emblems of the month
Witte metalen hanglamp, 45 cm diameter en een oude incomplete globe -9124
3 oude beschilderde mangelbakken, grootste is 86x66 cm
9115 4 dozen met Oud Delft Nijmegen aardewerken eet-en drink servies -9116
-9129 Doos Japans houten lakwerk b.u. dienblad, kisten, lepeldoosje en inkpotje -9130
2 dozen met Boerenbont aardewerken serviesgoed -9119
2 dozen porseleinen Booth Engels servies met chinoiserie decor -9103
€ 40 - € 809097
5 houten beelden uit Azië en Afrika, kleinste 16 cm hoog, grootste 53 cm hoog-9096
2 dozen b.u. divers kristal -9104
3 dozen porseleinen Blau Saks en Jäger Eschenbach servies -9114
6 diverse wanddecoraties waaronder Haarlem, De Goede Hoop op zee, Academia Lugduno Batava, Goes, Venetië en een ets met molen door Jan van Rijswijk, deze is 53x26 cm
6 maal grafiek met topografische afbeeldingen van Amsterdam, Voorschoten Oude Wetering en gezicht op De Beurs, grootste is 49x56
€ 60 - € 909132 Kavel bestaande uit 8 fototoestellen waaronder Kodak Brownie, Agfa Clack, Regula etc.
Doos b.u. divers keramiek met blauw wit decor wo. zwiebelmuster -9110
€ 100 - € 1509109
10 diverse metalen bureaulampen € 50 - € 1009095
-9101 Doos Limoges porseleinen voorwerpen wo. miniaturen
€cm50
-9100
98 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Doos met diverse electronica waaronder fototoestellen, lens en telefoons
3 dozen met boerenbont aardewerken serviesgoed
-9131
€ 80 - € 1209105
2-delige Pieter Scheen, lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750-1950, jaar van uitgifte 1969 en 1970
Doos met 52 stuks 19e eeuwse Franse prenten met dierenverhalen, in plastic hoes
€ 40 - € 809128
2 dozen met divers kristal en glas -9117
-9102
Doos divers b.u. stralingsapparaat Frequenta Firma Velmag, 8 telefoons wo. bakeliet en rood geëmaileerde broodtrommel
Doos porseleinen theeservies b.u. Dresden en Royal Albert (schade) -9107
-9127
2 dozen met divers Chinees en Japans porselein -9121
Doos kristallen gebruiksvoorwerpen wo. 2 sets van 6 wijnglazen, 4 ijscoupes, borrelglazen, geëtste glazen
Koop divers waaronder houtsnijwerk, grootste is 36 cm hoog -9138
Doos met 52 18e eeuwse gravures met voorstellingen van veldslagen etc. -9136
€ 50 - € 1009092
€ 40 - € 809093
2 dozen met meest Hollands aardewerken vazen, potjes, schenkkannen, schalen etc.-9120
5 diverse klassieke tafellampen, kleinste 52 cm hoog, grootste 78 cm hoog -9094
2 dozen b.u. 7 opaline (deksel)vazen, aardewerken waskom, kan en vaas met floraal decor -
3 dozen met Zeller Fayencerie aardewerken eet- en drinkservies met haantjesdecor -
3 klokken, b.u. Wuba Zaanse wandklok, regulateur en SBS Zaanse wandklok -9125
Koop divers aardewerk, veel met blauw decor waaronder Porceleyne Fles -9099
-9133 2 dozen met divers aardewerk en porselein waaronder Villeroy & Boch -9134
Regulateur in notenkleur kast, 58 cm hoog en koekoeksklok, gemerkt Schneider, 42 cm hoog
Doos met kristallen en glazen karaffen en schalen
2 Art Deco hanglampen met groen rookglazen kap -9126
January-December-9137
Doos divers verzilverd, kristallen kom en glazen bierpul
-9098
Doos met divers porselein en aardewerk waaronder tegels, schotels, koekjespot en kandelaren en stenen gevelsteen met tekst brievenbus, 35 cm hoog, 20 cm breed, 12 cm diep -9113
9118
Doos met diverse fototoestellen waaronder Voigtländer Vitoret DR, Cosina, Agfa, Nettar, Primo, Contax, Yashica, Panasonic etc. -9135
3woensdag 28 september 2022 Kleingoed Veiling september 2022
- € 1009122
Doos b.u. Bavaria porseleinen eet- en drinkservies met decor Combina -9112
2 koperen bolkroonlampen, ca. 100 cm hoog (1 afdekkapje manco) -9123
IJzeren haalboom 120 cm hoog, ijzeren dekselpan met hengsel, gemerkt Clark & Co, inhoud 2 1/2 gallon en ijzeren weegschaal, 60 cm breed
Doos divers serviesgoed Sweden -9111
Doos met 2 dienbladen en veel lepeltjes -9139
Doos divers porselein b.u. 5 + 6 porseleinen Royal Sphinx kop en schotels, Herend Hongarije porselein wo dekselbakje (gelijmd), polychroom gekleurde eend en polychroom gekleurde theebus met dop -9106
2 dozen porselein met decor 'Boerenbont'-9108
Societe Ceramique aardewerken serviesgoed met Empirestijl decor bestaande uit 8 patte borden, 8 diepe borden 8 ontbijtborden, ronde visschaal met losse lekschaal 38 cm diameter, saladeschaal (chip), 2 schalen met oren, fruittest op onderschotel, ovale broodschaal 40x27 cm, ovale vleeschaal 32x22 cm, 3 vleeswarenschaaltjes 24x13 cm, 2 ronde schalen op hoge voet, 14,5 cm hoog en een sauskom
Doos met bronzen notenkraker in de vorm van een krokodil, op houten plateau, metalen dubbeldecker, gemerkt Liberty Classics, 9 cm hoog, 20x28 cm, 3 bossen oude sleutels aan ringen en bronsgekleurd metalen beeld op houten plateau -9140
-9178
Doos divers met kist bijou, tasje, roomstel en sieradendoosje met speelwerk
€ 40 - € 809141
Doos divers aardewerk, Arabia Finland waaronder kop en schotels en kandelaren-9184
4woensdag 28 september 2022
Doos divers Rosenthal porselein en aardewerken serviesgoed waaronder bierpul met tinnen deksel
Doos divers aardewerk bestaande uit 2 schotels, kastvaas, Jugendstil vaas Keto France (haarlijn), Yixing trekpotje en een wit porseleinen vaasje Royal KPM -9159
€ 80 - € 1209169
Doos serviesgoed Denemarken en Noorwegen
-9148 Doos met 42 Engelse topografische kaarten, meest in plastic hoes en 2 ingelijst
-9176 Doos met 5 oosterse porseleinen beeldjes en 4 kunststof beeldjes waaronder Mattheus, Lucas en Paulus
-9185
-9143
-9150
Kleingoed
Doos divers keramiek b.u. pendule, beeld van vagebond op bank, koets, jongedame en beeldengroep van Jozef, Maria en kindeke Jezus
Doos met divers koperwerk waaronder penkandelaar, kruik, tabaksdoos, bronzen vijzel met stamper, bronskleurig beeld op hout, verrekijker in foedraal, Minolta fototoestel, type Dynax 3xi en Agfa
Doos Chinees, Japans en Europees porselein wo. Imari kop en schotels, geplooide Doornick schotel, blauw witte kom met visdecor (diverse schade) -9158
Doos Selb Barvaria Krautheim serviesgoed waaronder 18-persoons gebakstel, theepot, roomstel, petit fourschaaltjes, vaasjes, asbak en 13 diverse kop en schotels
€ 50 - € 1009170
9165
Doos met keramiek objecten, waaronder gesigneerd met monogram L.H.
4 Art Deco lampen met rookglazen kap, hoogste 30 cm (bedrading manco)
-9177 Doos divers aardewerk waaronder Porceleyne Fles tegel (chipje hoek), Tichelaar Makkum dekselvaas en tegels in lijst etc.
Doos met aardewerken tegels, 4 Petrus Regout kastkommen met decor Sana, jaar 1894, imari schotel en plate vaas en jampothouden met deksel (defect)
Doos met 192 Engelse 19e eeuwse gravures met voorstellingen van landschappen, steden etc.
-9183
Doos diverse beeldjes, Franklin Mint Fabergestijl schaakspel (incompleet) en 2 gasaanstekers Champ -
Doos met aardewerken serviesgoed, gemerkt Apple Tree, Art Deco aardewerken aspergeschaal met roomkannetje, Franse aardewerken schaal, 58x42 cm en Belgisch aardewerken bloembak in de vorm van een zwaan, 27 cm hoog, 38x28 cm -9151
Doos divers aardewerk bestaande uit schenkkan, 4 schotels en een pot met oren (divers schade en/of restauratie)
-9153 Doos met 65 Egyptische wanddecoraties waarvan 2 ingelijst en 63 in passepartout -9154
Doos divers oosters porselein waaronder kop en schotels en dekselpotjes, 20e eeuw -
-9147
-9172 Doos met Porceleyne Fles Delft aardewerk (diverse schade)
-9180
Doos met divers porselein en aardewerk waaronder oosters, Spaans en Duits -9162
Doos met Oud Delft Nijmegen aardewerken schotels, kommen, dekselpot en vazen en 3-delig kaststel met schade
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 99
Doos met 25 gravures met Bijbelse voorstellingen, uit 18e/19e eeuwse boeken, in passepartout
-9145
€ 80 - € 1209156
-9175
Bronzen staande crucifix, 47 cm hoog, 2 biscuitporseleinen beelden, 26 cm hoog en Tichelaar Makkum aardewerken schotel met spreuk Hij doolt zeer licht, die licht gelooft, 28 cm diameter -9152
Doos diverse medische instrumenten -9155
9160 Kavel divers porselein waaronder Meissen en Berlin bestaande uit comfoor, 2 vogeltjes, botervloot (chip), 3 kopjes, dekselbakje en tegel met decor naar 1726-
Doos met 106 diverse litho's en prenten waaronder geschiedenisen klederdrachtprenten, 3 ingelijst en rest in passepartout, 19e/20e eeuw en map met diverse 18e/19e eeuwse gravures en litho's -9142
4 oude gravurs met onderwerp Leiden/ Leyden, grootste buitenmaat is 41x51 cm
€ 40 - € 809166
2 dozen met divers plateel en aardewerk, meest Hollands (diverse schade) -9167
-9173
-9174
Doos aziatica wo. Blanc de Chine sculptuur, Japanse schotel, Chinese kom, vazen, spekstenen sculpturen, en porseleinen hoofdkussen, 19/20e eeuws -9164
Doos divers aardewerk bestaande uit 3 schotels, 2 kommen, puntfles, kastvaasje, theebus en scheerbekken, 18e en 20e eeuw -
Doos met koperwerk waaronder Indonesisch, telefoon, wanddecoratie met pistool, ketel en Daalderop tinnen servies op houten dienblaadje
Doos diverse beeldjes waaronder hout, brons en tin -9163
-9146
Doos met 24 kristallen geslepen tafelbellen, 13,5 cm hoog
-9181
9168 Kavel Wedgwood of Etruria & Barlaston porseleinen servies b.u. 12 kop en schotels, suiker en melk stel, 12 gebaksbordjes, serveerschaal, 5 schaaltjes wo. 2 met rozen en Windsor kop en schotel
Doos met kristallen geslepen gebaksstel, schalen en karaf
2 dozen met divers aardewerk en porselein waaronder Porceleyne Fles delft, Societe Ceramique, Chinees en Japans
Doos met divers aardewerk en plateel -9179
-9171 Doos met 2 Imari potten, Imari schotel en een Chinees porseleinen beeldje van een vrouw
-9149 Doos divers waaronder wandlampjes, replica ikoon, schellenkoord etc
Veiling september 2022
11-delige set kunststof kerststalfiguren, grootste 42 cm hoog -9157
2 dozen met oosters porselein waaronder vazen, kommen en dekselpot, 20e eeuw -9182
-9144
Doos divers wo. koperen kannen, messing vogelkooi, bronzen vaas met Arabisch schrift, gewichten in houten blok, bronzen sierobject, messing godslamp
9161
-9187
Doos b.u. divers oude schaatsen -9200
9201
Kavel diverse stripboeken waaronder 17 oude Kuifje, aantal Asterix, Guust Flater, Paling en Co en Sjef van Oekel€ 80 - € 1209215
2 dozen met diverse stripboeken en stripbladen -9218
Doos met 1 messing- en 4 ijzeren Byzantijnse kruizen, 2 koperen telefoons, koperen koetslamp met gelepen glazen ruitjes, tafelschemerlampje, waterpasmeet instrument in houten kist, gemerkt Theis, Rudolf Hellenbach Hagen 9 groen- met wit geëmailleerde lampenkapjes, barometer en paardentuig -9199
2 dozen met Engelstalige boeken waaronder encyclopedie, poëzie, geschiedenis etc, 19e eeuw -9219
Kavel blikken speelgoed waaronder rails en KBN Germany stationsgebouw€100 - € 1509230
2 dozen met diverse wijwaterbakjes -9237
Doos met Delftsblauw aardewerken schotels, boterpot en vaas, 18e eeuw (diverse schade)
-9186
Doos modeltreinen verzameling wo. Trix, De Arend, S Bahn Berlin en Diapet -9226
3 dozen met aardewerken serviesgoed waaronder Petrus Regout Maastricht en Villeroy & Boch
Doos met diverse geweitjes -9193
4 stuks Jouef modeltreinen pakketten b.u. 2x 7482, 7808 54 en 1023 turntable (incompleet)
Doos met divers koperwerk etc. -9196
12 flessen Franse rode wijn uit 1976 met etiket Paul Bochard & Cie NégociantsEleveurs à Beaune
Ca. 80 Suske en Wiske stripboeken, grootste deel van 1980 tot en met 1983 € 50 - € 1009214
Doos met beschilderde tinnen kraantjeskannen, divers plate, wanddecoratie, koperen ganglamp met facetgeslepen ruitjes, koperen bureaulamp ca. 1910 en koperen hanglamp met beschilderde glazen kap ca. 1920 -9194
Doos met diverse Nederlandse, Duitse en Franse boeken waaronder medisch, 19e/20e eeuw
3 dozen Lima en Jouef spoor 0 rails wo. wissels, rechte stukken en bochten€80 - € 1209224
27 flessen rode en witte wijnen -9205
2 dozen b.u. diverse tafelolielampen en toebehoren -9228
-9231 Doos met oosterse objecten waaronder houten beelden, lakdoos met benen kaartspel, messing potten, theepot etc.
2 dozen b.u. gresaardewerkKeuls/Rijnlands -9197
5woensdag 28 september 2022 Kleingoed Veiling september 2022
-9232 2 dozen met diverse buitenlandse porseleinen en aardewerken bierpullen, object met kabouter, vazen, potjes, schaal, schotel etc.
€ 70 - € 1009192
Schap met diverse kunstboeken wo. zilver-9208
Doos met religieuze objecten waaronder crucifixen, beelden, wijwaterbakjes, wanddecoraties etc.
Kavel Lima modeltreinen wagons, rails en onderdelen € 50 - € 1009225
9203
Doos divers porselien, glaswerk en aardewerk
-9222 Doos met religieuze objecten waaronder koperkleurig metalen Madonnabeeld in houten nis, crucifix in ovale lijst met bol glas, koperen wanddecoraties etc.
Doos diverse oude poppen waaronder Schilpad negertje € 40 - € 809229
2 dozen met ontwerp Copier voor Eschenbach porseleinen serviesgoed, jaren 70 -9234 Doos met diverse ikonen, 20e eeuw -9235
-9236
Doos met ca. 300 oude ansichtkaarten€80-€ 1209227
Doos met plafondlampen, schaallampen, bureaulamp en wandlamp, jaren 60 -
Schap met diverse kunstboeken -9207
-9221 2 dozen met divers kristal en glas waaronder dekselcoups, schalen, vazen, karaf, messenleggers etc.
-9191
2 dozen met verzameling crucifixen -9209
Doos met gipsen- porseleinen en kunststof Heilighart beelden, grootste 53 cm hoog -
Doos met Zuid Holland Gouda aardewerken serviesgoed (veel schade) -9198
-9233
2 dozen met diverse wijwaterbakjes waaronder van porselein en aardewerk
Doos divers Hollands aardewerk waaronder Zaalberg en Willem Stuurman
-9189
-9220 2 dozen met 18e- en 19e eeuwse boeken met religieuze onderwerpen, Nederland, Frankrijk, Duitsland, Engeland en Latijn
Doos aardewerk en porselein b.u. Makkum en servies met Zwiebelmuster decor -9188
2 dozen met verzameling 19e eeuwse korstmossen (radies cladonia) -9212
Doos met diverse koperen kandelaren -9206
28 Kuifje/Tin-Tin stripboeken b.u. 6 hardcover en 22 softcover (schade) -9217
€ 50 - € 1009204
Royal Albert porseleinen serviesgoed met decor Old Country Roses, bestaande uit 6 ontbijtborden, gebaksschaal met 12 schotels, 7 schaaltjes met geschulpte rand, 3 ovale schaaltjes, theepot, 7 herenkop en schotels, 8 dameskop en schotels, suikerschaaltje, melkkan, presenteerschaaltje, peper- en zoutstrooier, 3 eierdopjes en 2 bonbonschaaltjes
€ 100 - € 1509213
-9190
15 Asterix stripboeken b.u. 10 hardcover en 5 softcover -9216
-9223
Kavel divers textiel waaronder gordijnstof -9195
Doos divers Rosenthal porselein waaronder vaasjes en schaaltjes
Doos divers aardewerk waaronder Zweden, Rosenthal plaquette en Petrus Regout kop en schotel
9210 Doos met houtsnijwerk waaronder wanddecoraties met voorstellingen van Christus met doornenkrans, Het laatste avondmaal marqueterie inlegwerk, Christus aan kruis en tripliek -9211
2 dozen met divers plate en bestek -9202
100 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Doos met divers bont, handgeknoopt tapijtje en een fraai doek, vermoedelijk India, 260x217 cm -
2 dozen met diverse houten kistjes -9258
L.S. Models en Heris modeltreinen verzameling b.u. wagons, OVB-models *K* ruituigen wagons, Philotrain ombouwset, Euromodel VAM kit 9001 en Fobbi train met 2 wagons
Liliput modeltreinen verzameling b.u. locomotieven, rails, wagons en toebehoren
€ 300 - € 6009286
9240
-9246 Doos diverse langspeelplaten -9247
2 dozen met diverse houten en metalen kistjes -9257
36 stuks Roco H0 modeltreinen wagons € 150 - € 2009273
wagons€80 - € 1209276
29 stuks Jouef modeltreinen wagons€100- € 1509287
-9242
Sachsenmodelle (Tillig) modeltreinen verzameling b.u. wagons en Rivarossi 0615 set MDDM DC, 3592, Bar Car 3674
€ 80 - € 1209275
Märklin modeltreinen verzameling wo. Hamo 8324, 8327, 8388, 8309, 3389H locomotieven, wagons, spoor 0 rails
Doos b.u. diverse kunstboeken en 2 tegeltableaus
2 dozen Jouef modeltreinen verzameling wo. Jouef Playcraft, wagons en onderdelen
9262
€ 150 - € 2009280
€ 100 - € 1509266
9263
Doos met oud tin waaronder schaal 33 cm diameter, maatkannen, kraantjeskannen, klepkan, meest 19e eeuw
2 dozen Jouef modeltreinen verzameling b.u. onderdelen
-9252
Doos met diverse aardewerken tegels en dos met aardewerken vazen waaronder Petrus Regout en Sociéte Céramique -
9261
€ 100 - € 1509282 28 stuks Lima modeltreinen wagons€100- € 1509283
€ 50 - € 1009274
32 stuks Jouef modeltreinen wagons€150- € 2009290
4 Tonka blikken speelgoed wagens, 2x Siku wagens en 1 Matchbox bulldozer -9267
33 stuks Roco H0 modeltreinen€wagons80-€1209272
Fleischmann modeltreinen verzameling b.u. locomotieven 1351F, 4065, 4010 en 91 4372, wagons, H0 rails, onderdelen en transformator
6woensdag 28 september 2022 Kleingoed Veiling september 2022
Doos met gipsen religieuze beelden en doos met glazen en kunststof engelendecoratie
€ 50 - € 100
€ 100 - € 1509281
-9243
Doos met stripboeken waaronder Suske en Wiske, Lucky Luke, De Partizanen, Michel Vaillant, De Stamgasten en vele anderen
-9245
€ 50 - € 1009239
9253
Ca. 50 stuks Jouef modeltreinen wagons € 100 - € 1509288
€ 50 - € 100
Doos met diverse porseleinen en aardewerken thee- en koffiepotten en doos met porseleinen-, aardewerken- en glazen puddingvormen
27 stuks Jouef modeltreinen wagons€100- € 1509278
€ 50 - € 1009248
25 stuks Artitec modeltreinen wagons in doos wo. Plan W1 Benelux-rijtuig, Plan-E Post, Plan E 2e klas
9254
Piko modeltreinen verzameling b.u. wagons wo. 5x 59640-2 en locomotieven wo. Hondekop 57571 en Klein modeltreinen verzameling
Doos met boeken met religieuze onderwerpen waaronder Oude- en Nieuwe Testament, misboeken en overig, 18e/19e/20e eeuw, cassette met missel, rozenkrans, etui en mapje met doekje en houten kist met 12 filmpjes -9251
2 dozen met engelendecoratieverzamelingwaaronder beelden van keramiek en kunststof -
38 stuks Roco H0 modeltreinen€wagons80-€1209268
27 stuks Lima modeltreinen wagons€100- € 1509277
26 stuks Lima modeltreinen wagons€100- € 1509279
€ 80 - € 1209285
2 dozen met verzameling engelenbeeljes van keramiek en kunststof, ovale spiegel in zilverkleurige lijst, 35x24 cm en kunststof wanddecoratie in goudkleurige lijst, 32 cm diameter
€ 100 - € 1509238
Fleischmann HO 6308 werkspoor startset in doos, Cars transformeerbare speelgoed auto van Mattel, houten knikkerspel, 74x25 cm, koffer met Meccanoconstructie speelgoed, 10 platen met speldjes van verenigingen, bedrijven, instellingen etc, metalen dubbeldekker vliegtuig en blikken dubbeldekker bus
4 dozen zelfbouw en aankleding voor modeltreinen wo. Revell, Kitmaster en Airfix
9260
-9241
€ 50 - € 100
Ca. 40 stuks Jouef modeltreinen wagons € 100 - € 1509289
36 stuks Roco H0 modeltreinen wagons € 100 - € 1509269
36 stuks Lima modeltreinen wo. locomotief 208189L, 208185L en 208186 en diverse wagons
€ 100 - € 1509284
36 stuks Roco H0 modeltreinen wagons € 150 - € 2009271
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 101
Doos met lp's met muziek van de jaren jaren 70/80 -
2 dozen met meest kunstboeken en Verkade plaatjesboeken -9250
4 dozen Lima en Jouef spoor 0 rails wo. wissels, rechte stukken en bochten€100 - € 1509249
9264 Doos met 12 porseleinen poppen -9265
Kavel Lima wagons en rails uitgegeven door de Hema
2 dozen met gipsen- en kunststof beelden van diverse heilige figuren, grootste 48 cm hoog -
2 dozen met diverse aardewerkengipsen- houten- en kunststof meest Madonna beelden, grootste 61 cm hoog -
9255 Doos b.u. 2 Playstations 3 consoles, 3 bijhorende controllers, Playstation Portable en bijhorende kabels -
Doos Roco modeltreinen b.u. wagons, locomotieven en ondedelen
2 Zaanse klokken in noten kast, 3 regulateurs en 2 barometers
2 dozen met verzameling engelenbeelden en decoratie van porselein en aardewerk -9244
Koop diverse boeken waaronder Verkade plaatjesalbums -9259
35 stuks Roco H0 modeltreinen€wagons80-€1209270
2 dozen met engelenbeeldjes,verzamelingkandelaartjes etc. van porselein, aardewerk en kunststof
9256
Jean Schoenner toverlantaarn in bijhorende kist met diverse toebehoren en ca. 80 dia's, Duitsland ca. 1900€(roest)80-€ 1209312
25 stuks Roco H0 modeltreinen wagons en locomotieven b.u. 04155B, 04157B, 04144C en 43505
4 poppen met losse onderdelen waaronder celluloid helling Walking Edi pop uit ca. 1940, 16 cm hoog
Kavel bestaande uit 12 stuks houten speelgoedwagens en fietser, wagens waaronder wegenbouw, molenaar, melkhandel, de kruidenier, Jantje van alles, houthandel en De Korenschoof kruidenierswaren, maker onbekend, vermoedelijk jaren 50, grootste wagen 33,5 cm breed
13 stuks Jouef modeltreinen locomotieven wo. 8355, 8282, 8531, 8292 en 8561
8 stuks Lima modeltreinen pakketten wo. 149804, 149731, 149734 en 149807€200- € 4009309
36 stuks Roco H0 modeltreinen wagons
Gietijzeren raderstoomboot, Wilkins boot City of New York circa 1895, 13 cm hoog, 38 cm lang
Ado houten locomotief met 3 wagonnetjes€40-€809320
6 stuks Jouef modeltreinen locomotieven wo. 02 8249 00, Diesel 67409, 8252 en 8483
Elotrains modeltreinen NL100.81 NS WRDK Benelux-ruituig locomotief en 2 wagons 100,52-A en B
€ 40 - € 809311
7woensdag 28 september 2022
10 stuks Roco modeltreinen locomotieven wo. 43341, 43376, 04198S, 04155B en 04190S
8 stuks Lima modeltreinen pakketten wo. 149778, 149709P en 149857
€ 80 - € 1209294
€ 100 - € 1509304
4 Art Deco plafondlampen
Krat met speelgoed met Indianendorp, figuren, wigwam etc. -9321
11 stuks Roco moeltreinen locomotieven wo. 43461, 43472, 48678 en 43495€300 - € 6009297
€ 100 - € 1509300
€ 400 - € 8009296
€ 100 - € 1509302
€ 200 - € 4009308
Kavel Bing Werke Bavaria blikken speelgoed modeltreinen en toebehoren b.u. 3 locomotieven, 8 wagons, ca. 50 spoordelen (wo. wissels) en andere perron onderdelen, Duitsland ca. 1900 € 200 - € 4009307
Kavel Bing Werke Bavaria blikken speelgoed modeltreinen en toebehoren b.u. locomotief I=48, 4 wagons, 18 spoordelen (wo. 8 bochten), 3 spoorbomen, 1 perron en andere perron onderdelen, Duitsland ca. 1900€100 - € 2009310
Kavel kinderspeelgoed waaronder 2 houten stoeltjes, tafel, bed, 51 cm hoog en open linnnenkast, 31 cm hoog, metalen fornuisje, 22 cm hoog, met diverse pannetjes etc, dienblaadje, porseleinen kinderserviesje, diverse tinnen figuren, popjes etc.
8 stripboekjes "De avonturen van kapitein Rob"
€ 40 - € 809322
102 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
€ 200 - € 4009305
10 stuks Jouef modeltreinen locomotieven met wagon
Ingelijste topografische kaart van Friesland, nadruk, 53x62 cm en facetgeslepen spiegel in notenfineer lijst met randversiering waarvan deel ontbreekt, 54x50 cm -9323
Fraai gedecoreerde loopauto van metaal met kunststof, 36 cm hoog, 75 cm lang
€ 30 - € 609315
Koffertje met 4 Barbies, 1 maal Mattel en 3 maal Mattel Malysië
€ 150 - € 2009291
Kavel blikken spoorrails en wagons waaronder Märklin, ca. 1950, koperen stoommachine, blikken onderdelen voor bij de stoommachine etc.
€ 150 - € 2009303
10 Burago schaalmodel autootjes, 8 in doos (1 met schade)
€ 30 - € 609318
€ 80 - € 1209319
8 Best Box Series autootjes in originele doosjes, nummers 2501, 2505, 2507, 2512, 2515, 2516, 2517 en 2518€70 - € 1009313
8 stuks Jouef modeltreinen locomotieven met wagons
€ 100 - € 1509301
Märklin modeltreinen verzameling b.u. 2 locomotieven 55043 en 37744, 3 spoordelen en 7 wagons wo. 1 van Roco
€ 300 - € 6009298
Van Biervliet miniatuurtreinen VB-3104 Benelux reeks 25.5 2555 Brussel-Zuid locomotief
€ 150 - € 2009293
€ 50 - € 1009295
8 stuks Lima modeltreinen locomotieven wo. 208108L, 208175L en 208170L€150 - € 2009299
€ 40 - € 809314
€ 40 - € 809317
€ 200 - € 4009292
9 stuks Lima modeltreinen pakketten wo. 149864, L149893 TGV Thalys, L149928 Randstad en 149857S InterRegio-Treinen NS
€ 200 - € 4009306
€ 100 - € 1509316
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 103
DERKSEN
Aantekeningen
veilingbedrijf
veilingbedrijf
Aantekeningen
DERKSEN
104 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
veilingbedrijf
Aantekeningen
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 105
DERKSEN
1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle onderdelen van de relatie tussen de veilinghouder en de koper waaronder die betreffende koop, verkoop, bemiddeling, waardering, beoordeling, taxaties, catalogisering, bewaring. Onder koper wordt mede de aspirant koper verstaan die deelneemt aan de veiling.
2.1 Omschrijvingen in de catalogus en alle schriftelijke of mondelinge inlichtingen worden door de veilinghouder en zijn personeel naar beste weten verstrekt.
1.3 De toepasselijkheid van de algemene voorwaarden wordt aan de veilingbezoekers kenbaar gemaakt door publicatie in de catalogus voorafgaande aan de veiling en/of mededeling voorafgaand aan de veiling. Een ieder die aan een veiling deelneemt geeft daardoor te kennen de toepasselijkheid van deze voorwaarden volledig te aanvaarden.
Artikel 1 toepasselijkheid
6.2 De veilinghouder is niet bereid tot terugname indien de omschrijving in de catalogus voorafgaande aan of tijdens de veiling werd herroepen en de juiste omschrijving mondeling of schriftelijk aan het publiek werd medegedeeld.
5.1 De koper dient zich op eerste verzoek van de veilinghouder te legitimeren.
Geldende bij de aankoop in veiling van roerende zaken. Deze Algemene Voorwaarden zijn gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Amsterdam met ingang van 30 maart 2004 onder Nr. DS. 40530226.
veilinghouder
2.2 De koper dient vóór de koop de staat en de beschrijving van een voorwerp in de catalogus of kavellijst ten eigen genoegen nauwkeurig en deskundig te (laten) inspecteren en een eigen oordeel te vormen over de mate waarin het voorwerp overeenkomt met de beschrijving ervan en de koper dient waar redelijkerwijs nodig of gewenst onafhankelijk advies van deskundigen in te roepen, terwijl de koper niet op illustraties in de catalogus dient af te gaan. Indien in de catalogus bepaalde gebreken of onvolkomenheden zijn vermeld, beoogt dat een indicatie te zijn die niet uitputtend is en waaraan de koper geen rechten kan ontlenen.
6.3 De bereidheid tot terugname vervalt ook als de koper het geveilde niet kan teruggeven in dezelfde staat als waarin het zich bij toewijzing bevond, zulks ter beoordeling van de veilinghouder.
2.3 De veilinghouder kan niet aansprakelijk gehouden worden voor de juistheid van de beschrijving in de catalogus of op andere wijze kenbaar gemaakt, van materialen zoals bijvoorbeeld houtsoorten, stoffen, legeringen, aardewerk, porselein en diamant, een en ander met uitzondering van edele metalen. De veilinghouder aanvaardt alleen aansprakelijkheid voor onjuiste omschrijvingen voor zover voorzien in artikel 6 van deze voorwaarden.
Artikel 4 totstandkoming koopovereenkomst
Artikelovergedragen.6terugnameverplichting
4.1 De koop komt tot stand bij definitieve toewijzing. Van definitieve toewijzing is sprake wanneer de veilinghouder het bod van de koper heeft geaccepteerd dan wel het voorwerp aan de koper heeft toegeslagen.
5.3 De rechten en plichten uit hoofde van de koopovereenkomst en deze algemene voorwaarden komen uitsluitend toe aan de koper en kunnen door deze niet aan derden worden
4.2 Alle voorwerpen worden verkocht in de toestand waarin zij zich op het ogenblik van toewijzing bevinden.
ALGEMENE VOORWAARDEN
3.4 Indien koper telefonisch wil bieden, dient dit uiterlijk een dag voor de veiling schriftelijk met de veilinghouder te worden overeengekomen.
DERKSEN
Artikel 2 informatie-/onderzoeksplicht
Artikel 5 verplichtingen koper
6.1 Tenzij uitdrukkelijk voor bepaalde voorwerpen in de catalogus of kavellijst uitgesloten, is – onverminderd de artikelen 2 en 4.2 – de veilinghouder bereid een geveild voorwerp tegen gelijktijdige restitutie van de in rekening gebrachte koopprijs en veilingkosten terug te nemen, indien de koper binnen een periode van drie weken na de verkoop ten genoegen van de veilinghouder bewijst dat het geveilde zulke ernstige verborgen gebreken vertoont of de verstrekte omschrijving zo onjuist is, dat indien deze gebreken of de juiste omschrijving aan de koper op het ogenblik van toewijzing bekend waren geweest, hij van de koop zou hebben afgezien of slechts tegen een aanmerkelijk lagere prijs gekocht zou hebben. Dit geldt niet indien de gebreken alleen de conditie van het voorwerp betreffen (zoals bijvoorbeeld slijtage en restauraties).
veilingbedrijf
5.2 De koper wordt geacht voor zichzelf te hebben gekocht en is aansprakelijk voor betaling zonder zich op een lastgever te kunnen beroepen.
3.5 De veilinghouder sluit steeds iedere aansprakelijkheid ter zake van het om welke redenen dan ook niet slagen van een telefonische bieding uit, evenals het om welke redenen dan ook niet slagen van een schriftelijke bieding, elektronische bieding of bieding door middel van het internet.
Artikel 3 bieden
106 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
1.2 Afwijking van deze algemene voorwaarden is alleen mogelijk indien en voor zover uitdrukkelijk schriftelijk door de veilinghouder aanvaard.
3.3 Biedopdrachten hoeven slechts te worden uitgevoerd indien de veilinghouder redelijkerwijs daartoe gelegenheid heeft en de veilinghouder heeft te allen tijden het recht van het voeren van een biedopdracht af te zien.
3.1 De koper kan in persoon bieden. Tevens is het de koper mogelijk per telefoon te bieden, of door achterlating van een schriftelijke biedopdracht. Andere biedmethoden, bijvoorbeeld elektronische of door middel van het internet of mondelinge biedopdrachten, staan alleen ter beschikking indien deze uitdrukkelijk door de veilinghouder worden 3.2aangeboden.Schriftelijke biedopdrachten dienen ondubbelzinnig en duidelijk te zijn en naar het oordeel van de veilinghouder tijdig genoeg voor de aanvang van de veilingzitting door de veilinghouder te zijn ontvangen. Indien er meerdere schriftelijke biedopdrachten door de veilinghouder worden ontvangen waarbij de te bieden bedragen gelijk zijn en deze biedingen ter veiling de hoogste biedingen op het voorwerp zijn, wordt het voorwerp verkocht aan de persoon wiens bieding door de veilinghouder het eerst is ontvangen.
Artikel 11 onverkochte voorwerpen
h. indien de koper weigert op eerste verzoek volledige naam en adres aan de veilinghouder bekend te maken en daarop betrekking hebbende legitimatie te tonen, de koopovereenkomst te ontbinden en te herveilen; i. voorwerpen niet over te schrijven van de rekening van de oorspronkelijke koper op die van een ander; j. gedurende de veiling geen voorwerpen af te geven; k. namens kopers of verkopers biedingen uit te brengen; l. voorwerpen waarover tijdens of kort na de veiling een geschil gerezen is, opnieuw in veiling te brengen, en een eventuele koopovereenkomst te ontbinden.
Artikel 12 aansprakelijkheid veilinghouder
veilingbedrijf
7.1 De veilinghouder en de veilingmeester behouden zich de volgende rechten voor: a. zonder opgave van redenen personen als bieder of koper te weigeren; b. te allen tijde wijziging te brengen in de orde van verkoop; c. voorwerpen te doen uitvallen of toe te voegen;
f. vergissingen bij biedingen en toewijzing te herstellen, of een koop ongedaan te maken zonder dat een bieder van vergissingen gebruik mag maken en zich in dat geval op een tot stand gekomen koopovereenkomst mag beroepen; g. na toewijzing onmiddellijk gehele of gedeeltelijke betaling te vorderen, terwijl bij weigering of onmacht van betaling de veilinghouder en de veilingmeester het recht hebben de koopovereenkomst ongedaan te maken en daarna het betreffende voorwerp te herveilen en het bod van de nalatige bieder niet weer aan te nemen;
8.3 De eigendom van de voorwerpen gaat niet eerder over dan na volledige betaling van de koopsom en in geval van niet tijdige betaling niet eerder dan na volledige betaling van de koopsom inclusief de in artikel 9 genoemde kosten.
e. kopen niet te gunnen of op te houden;
9.2 De veilinghouder heeft tevens het recht om, indien de koper de betalingstermijn overschrijdt en daardoor van rechtswege in verzuim is, de koopovereenkomst schriftelijk te ontbinden. Eventuele gedeeltelijke betalingen vervallen in geval van ontbinding bij wijze van vergoeding van schade aan de veilinghouder die tevens het recht heeft de volledige schade, zoals een mindere opbrengst, en kosten op de koper te verhalen en het geveilde onmiddellijk of later te herveilen of uit de hand te verkopen. De nalatige koper kan geen aanspraak maken op een eventuele meeropbrengst.
Artikel 10 ophaaltermijn
10.2 Bij nalatigheid van de koper het gekochte af te nemen en op te (laten) halen binnen de gestelde termijn is de koper van rechtswege in verzuim en is het gestelde in artikel 9 van overeenkomstige toepassing. Tevens heeft de veilinghouder het recht het gekochte voor rekening en risico van de koper in opslag te geven, waarbij vervoerskosten en het daaraan verbonden risico eveneens ten laste van de koper komen.
11.3 Een aankoop door een koper in de zin van dit artikel geldt als aankoop ter veiling waarop deze algemene voorwaarden onverkort van toepassing zullen zijn.
Artikel 9 niet-tijdige betaling
11.1 Indien een voorwerp ter veiling onverkocht blijft, heeft de veilinghouder gedurende een periode van tien dagen na de veiling het recht doch nimmer de plicht het onverkochte voorwerp alsnog te verkopen tenzij anders overeengekomen met de inbrenger.
8.2 Een beroep op de zogenaamde margeregeling kan uitsluitend worden gedaan indien vooraf aan de veiling aan alle terzake geldende voorschriften is voldaan onder andere met betrekking tot de inkoopverklaring. Zulks ter uitsluitende beoordeling van de veilinghouder.
DERKSEN
Artikel 8 betaling/eigendomsoverdracht
d. kopen te combineren of te splitsen;
12.1 De veilinghouder is nimmer aansprakelijk voor schade ontstaan aan schilderijlijsten, overige omlijstingen en al wat daarvan deel uitmaakt zoals glasplaten, passepartouts etc., behoudens het geval dat de schade is veroorzaakt door opzet of bewuste roekeloosheid van de veilinghouder en/of door hem ingeschakelde hulppersonen of 12.2personeelsleden.Ingeengeval is de veilinghouder aansprakelijk voor bedrijfs-, gevolg-, vermogens- en/of indirecte schade. 12.3 De veilinghouder is nimmer aansprakelijk voor enig ongeval of enige vorm van schade iemand overkomen in of nabij de gebouwen of terreinen waar gelegenheid is tot inbreng, opslag of bezichtiging, waar de veiling plaats heeft of waar de verkochte goederen worden afgehaald, behoudens het geval dat de schade is veroorzaakt dooropzet of bewuste roekeloosheid van de veilinghouder en/of door hem ingeschakelde hulppersonen of personeelsleden en/of behoudens voor zover door een verzekering van de veilinghouder gedekt. 12.4 Het betreden van de gebouwen of terreinen geschiedt op eigen risico.
Artikel 7 rechten veilinghouder en veilingmeester
11.2 De veilinghouder zal een dergelijke verkoop na veiling (“aftersale”) alleen aangaan indien die verkoop kan geschieden voor een prijs die resulteert in een bedrag dat minimaal gelijk is aan de netto verkoopopbrengst waarop de verkoper recht zou hebben gehad indien het voorwerp voor de voor deze veiling geldende limiet zou zijn verkocht, zulks tenzij een andere regeling met verkoper wordt overeengekomen.
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 107
9.1 Bij niet-tijdige betaling zal de veilinghouder aan de koper rente in rekening mogen brengen gelijk aan de wettelijke rente verhoogd met 3% dan wel – naar keuze van de veilinghouder – 1% per maand, te rekenen vanaf de datum waarop de betalingstermijn is verstreken. Tevens komen alle gerechtelijke en buitengerechtelijke kosten voor rekening van de nalatige koper, welke kosten worden begroot op 15% van de koopsom vermeerderd met de veilingkosten met een minimum van € 250 (zegge: tweehonderdvijftig Euro), onverminderd het recht om de werkelijke kosten te verhalen.
8.1 De betaling door de koper van de koopsom in Euro verhoogd met veilingkosten, andere kosten en eventuele BTW, één en ander als door de veilinghouder vast te stellen, moet vóór de aflevering van de gekochte voorwerpen plaatsvinden en binnen de door de veilinghouder te stellen termijn, zonder dat korting of verrekening is toegestaan, een en ander tenzij anders is overeengekomen.
10.1 De koper is verplicht de gekochte voorwerpen tot zich te nemen en af te (laten) halen binnen de door de veilinghouder aan te geven termijn. Behoudens het recht van de veilinghouder een kortere of langere termijn aan te geven geldt als uiterlijke ophaaltermijn, een termijn van vijf werkdagen na de laatste veilingdag.
veilingbedrijf
13.1 De veilinghouder is gerechtigd alle ter verkoop aangeboden voorwerpen te fotograferen, te illustreren of anderszins in beeld te brengen en af te (doen) beelden op welke wijze dan ook, zowel voor, tijdens als na de veiling, rekeninghoudende met geldende wettelijke bepalingen. De veilinghouder behoudt het auteursrecht op al deze afbeeldingen.
Federatie Taxateurs Makelaars Veilinghouders in roerende zaken en Machinerieën.
AANVULLENDE VEILINGVOORWAARDEN
14.1 Nietigheid, vernietiging of onverbindendheid van één der bepalingen van deze algemene voorwaarden laat de geldigheid van de overige bepalingen onverlet. In het geval één of meer bepalingen nietig, vernietigd of onverbindend zijn, worden tussen koper en veilinghouder vervangende bepalingen overeengekomen die wel geldig zijn en die het meest de inhoud en strekking van de nietige, vernietigde of onverbindend gebleken bepaling (en) benaderen.
14.2 Op deze algemene voorwaarden is uitsluitend Nederlands recht van toepassing.
108 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN
Artikel 14 diversen
Voor de schilderijen gelden de volgende omschrijvingen:
Artikel 13 foto’s en illustraties
In afwijking van art. 6 van de Algemene voorwaarden, met betrekking tot terugname en gelijktijdige teruggave van koopprijs en opgeld bedraagt de periode waarbinnen de koper terugname van het geveilde kan vragen niet 3 weken maar 10 dagen. De bereidheid tot terugname vervalt eveneens, als de koper het geveilde niet kan teruggeven in dezelfde staat als waarin het zich ten tijde van de toewijzing bevond. Er is geen teruggave mogelijk bij technische apparaten.
DERKSEN
Indien bij een toewijzing van de koop twee of meer personen tegelijk aan het bod zijn of moeilijkheden rijzen over de toewijzing of anderszins, als bijvoorbeeld over de uitleg van plaatselijke gebruiken of biedingen, of vergissingen van de afslager, beslist hierover de deurwaarder en hij heeft het recht de koop terstond opnieuw te doen herveilen met dezelfde rechten.
Het auteursrecht is uitdrukkelijk voorbehouden. Overname en hantering van deze voorwaarden is alleen aan de leden van voormelde Federatie toegestaan.
De veiling wordt gehouden volgends de in de catalogus vermelde “Veilinginformatie”. Het veilinghuis behoudt zich echter het recht voor, de volgorde te wijzigen. De verkoop geschiedt om contant geld met een in de veilinginformatie aangegeven veilingkosten. De koper is verplicht deze koopprijs in gangbaar Nederland geld of via de pin voor de aflevering te voldoen.
Een werk gecatalogiseerd met “Ges.” en voorzien is van de periode dat de kunstenaar geleefd heeft of geboren is, is naar onze mening een werk van de genoemde Eenkunstenaar.werkgecatalogiseerd met “Toegeschreven aan” is naar onze mening waarschijnlijk een werk van de genoemde kunstenaar. Een werk gecatalogiseerd met “Met signature” is naar onze mening niet van de hand van de genoemde kunstenaar.
14.3 Alle geschillen terzake van, voortvloeiende uit of verbandhoudende met een tussen de veilinghouder en de koper gesloten koopovereenkomst, de totstandkoming van een koopovereenkomst of deze algemene voorwaarden worden uitsluitend ter beslechting voorgelegd aan de bevoegde rechter te Amsterdam, behoudens het recht van de veilinghouder om het geschil aanhangig te maken bij de bevoegde rechter in het arrondissement van de koper.
VEILINGCATALOGUS DERKSEN | 109 Derksen veilingbedrijf Amsterdamseweg 23 6814 GA Arnhem Telefoon 026 - 4421498 E-mail info@derksen-veilingbedrijf.nl Internet www.derksen-veilingbedrijf.nl Volg Ons Op DerksenVeilingbedrijf veilingbedrijf DERKSEN
Internet www.derksen-veilingbedrijf.nl Email info@derksen-veilingbedrijf.nl
Derksen veilingbedrijf
Adres Amsterdamseweg 23 Postcode 6814 GA Arnhem Telefoon 026 - 442 14 98
110 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN