Catalogus september 2020

Page 89

Goud en Zilver Timed Online 7087 11 zilveren vorkjes met gegraveerde steel, 10,5 cm lang en een zilveren taartschep, firma van Kempen jaarletter 1918, totaal 208 gram 7088 € 50 - € 100 Kavel divers zilver schepwerk, 3 lepels, klontjestang, botermes en een suikerschepje, 220 gram 7089 € 30 - € 60 Cassette met 12 zilveren mokkalepeltjes met getorste steel, 10 cm, 70 gram 7090 € 25 - € 50 2 zilveren sauslepels, firma van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletters 1906 en 1915, 110 gram 7091 € 20 - € 40 Zilveren strooilepel met gegraveerde steel en ajour gezaagde bak, geen meesterteken of jaarletter, 925/1000, ca. 1880, 22 cm , 43 gram 7092 € 30 - € 60 12 zilveren gebakvorkjes met parelrand, Weduwe Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven, 11 cm, 170 gram 7093 € 40 - € 80 9 zilveren theelepeltjes, Kon Begeer Voorschoten 1925-1961, met bladmotief op steel, 12 cm lang, 112 gram 7094 € 75 - € 125 Kavel divers zilver schepwerk: vlalepel, jamlepel, taartschep, klontjestang, theeduim, cakeprikker en een vorkje, 222 gram 7095 € 75 - € 125 12 zilveren theelepeltjes en een zilveren taartschep, Gerritsen Zeist, jaarletter 1922, versierd met floraal gegraveerd decor en parelfilet, 262 gram 7096

€ 250 - € 500

6 zilveren couverts, E.A. van Gelder Amsterdam, jaarletter 1856, 925/1000, (1 lepel erg gedeukt), 648 gram

7097 € 100 - € 200 5 grote en 2 kleine zilveren lepels met Haags Lofje, firma van Kempen en Gerritsen Zeist, diverser jaarletters in de periode 1916-1921, totaal 386 gram 7098 € 75 - € 125 Zilver schepwerk, A. Pluut Schoonhoven 1956-1959 en Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, b.u. 12 taartvorkjes, 11 lepeltjes, suikerschepje, theeduim, taartschep en theezeefje, allen versierd met bladmotief en getorste steel, 308 gram, vorkjes in cassette 7099 € 30 - € 60 Kavel zilver bestek bestaande uit 4 lepels en 3 vorken, totaal 306 gram

vrijdag 4 september 2020

Veiling september 2020 7100 € 250 - € 500 Kavel met divers zilver bestek, b.u. 5 grote en 4 kleine lepels, 2 grote en 2 kleine vorken en een roomlepel, jaarletters 1848, 1886,1887, 1906, 1912, 1914 en 1918, 746 gram 7101 € 100 - € 150 3 zilveren bloemvaasjes (rooster manco) 2 x Kon. Begeer, 1 x firma van Kempen jaarletter 1927, totaal bruto 560 gram 7102 € 30 - € 60 Ronde poederdoos, Sterling 925, diameter 7 cm en een zilveren sigarettentui, J Fabery de Jonge Apeldoorn 1943-1968, met wafeldecor, 8x10 cm 7103 € 50 - € 100 Zilveren lodereindoos met gegraveerd decor, meesterteken onduidelijk, jaarletter 1879, 4,5 cm hoog, 32,8 gram 7104 Geschulpt aardewerken schaaltje met blauw decor een zilveren hengsel, ajour met floraal decor, jaarletter 1942, diameter 17 cm en een zilveren beugel, Hooijkaas Schoonhoven, jaarletter 1917, rijk versierd met putti en floraal decor, 13 cm breed (stoffen tas los erbij) 7105 € 40 - € 80 Engels zilveren tondeldoosje, Edinburgh, jaarletter 1990, 3x5 cm en een Engels zilveren muntendoosje, Birmingham, jaarletter 1904, 5x2,5 cm, beiden versierd met floraal decor 7106 € 100 - € 200 Zilveren tasbeugel, Cornelis van Gelderen Pz Schoonhoven, jaarletter 1853, versierd met rozetten, 17 cm breed, 164 gram 7107 € 50 - € 100 Bijbel met al de Kanonijke boeken van het Oude en Nieuwe Testament, met fraai versierd zilveren sluiting (1 versiering op sluiting manco), 9x15 cm 7108 € 50 - € 100 Zilveren geboortebeker, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1876, met gegraveerd decor, 8,5 cm hoog, 71 gram en een kralenbeursje aan zilveren beugel, jaarletter 1861 7109 € 40 - € 80 Zilveren geboortebeker, jaarletter 1928, versierd met parelrand, gravering Aat 0710-1933 en een ovaal fotolijstje, 925/1000, 20x14 cm 7110 € 80 - € 120 2 sigarettenetui's gemaakt van schildpad en versierd met zilver beslag (1 deksel los) en een zakje met losse onderdelen van schildpad en zilver

7112 € 50 - € 100 Oud kerkboek met zilveren sluiting, 16x9 cm en een miniatuur kerkboek met het Nieuwe Testament met gouden sluiting (defect), 9x7 cm 7113 € 50 - € 100 Kavel divers: een uil en pauw van filigrain en een miniatuur beursje bezet met turkoois, een zilveren gesp, naaischaartje met zilveren grepen, een zilveren rijgnaald en vingerhoed en een zilveren naaldenkoker 7114 € 75 - € 125 Kavel zilver: ajour gezaagde houder en flessenbak, een servetband, een sauslepel, vleeswarenvorkje en 6 gehamerde lepeltjes, 242 gram 7115 € 50 - € 100 Odeurflacon met 14-krt. gouden dop (en stopje), 13 cm lang, zilveren ajourgezaagde houder, jaarletter 1931, zilveren schenkdop en een kurken stop met zilveren zeeuwse knop 7116 € 50 - € 100 2 odeurflacons met 14-krt. gouden montuur en dop, (stopjes manco) 7117 € 100 - € 200 Kavel divers zilver: mesje met zilveren heft, schaar, breinaaldenschede, 2 servetklemmen en een zilveren knop met gedreven decor van figuren en hond op top 7118 € 75 - € 125 Geslepen odeurflacon, met 14-krt. gouden montuur en stopje, versierd met vogeltje op top, 9 cm hoog 7119 € 750 - € 1.000 4-persoons zilver bestek, 925/1000, Gerritsen Zeist, jaarletters 1989 en 1991, b.u. 4 grote en kleine messen met zilveren heft, bruto gewicht 756 gram en 4 grote en kleine lepels en vorken en 3-delig opdienbestek, gewicht 1525 gram 7120 € 30 - € 60 Zilveren soepdienlepel, Haags Lofje, firma van Kempen, jaarletter 1926, 27 cm, 156 gram 7121 € 150 - € 200 Kavel zilver opdienbestek: soepdienlepel, groentelepel, vlalepel met puntfilet en een sauslepel, Haags lofje, jaarletters 1923, 1937, 1939 en 1942, 454 gram 7122 4+4 messen met Frans zilveren heft, rijkelijk versierd met floraal decor, lemmet van A.J. van Gastel Rotterdam, 25 cm lang

7111 € 100 - € 200 Boek van Psalmen en Gezangen met 18krt. gouden sluiting, het Nieuwe Testament met zilveren sluiting en een klein boekje van het Nieuwe Testament met gouden sluiting (slotje defect)

3 VEILINGCATALOGUS DERKSEN |