feature-image

N I V

EDITIE m u e 路 il

N路

路JUB

E G TA

路75 JA A R D

S ERK

DERKSEN ve i l i n g b e d rijf

FEDERATIE

1 - 299

MEUBELEN & KLOKKEN

300 - 615

KUNST & TAPIJTEN

1000 - 1750

INBOEDELVEILING

3000 - 3300

DESIGN & MODERNE KUNST

4000 - 4320

JUWELEN, AZIATICA & KLEIN ANTIEK

5000 - 5340

VITRINEGOEDEREN

7000 - 7310

GOUD & ZILVER

9000 - 9400 KLEINGOED

2 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

9 23 35 55 65 75 85 93

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

4 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

6 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Meubelen en klokken 1 € 100 - € 150 Notenfineer 3-deurs kast met spiegeldeur in midden en bestoken kuif 252 cm hoog, 201 cm breed, 71 cm diep 2 € 150 - € 250 2 lakwerk armstoelen met medaillon in de rug, China ca. 1960, rugleuning 120 cm hoog 3 € 150 - € 250 Notenfineer op eiken 2-deurs kast, 18e eeuw 204 cm hoog, 193 cm breed, 78,5 cm diep (rechterdeur krom) 4 € 100 - € 150 Notenhouten linnenkast in Louis XV stijl met fraai bestoken kuif en spiegeldeur, staand op cabriole poten, 252 cm hoog, 153 cm breed en 59 cm diep (deel achterzijde en stang manco) 5 € 100 - € 200 Notenhouten toiletmeubel in Louis XV stijl met fraai bestoken kuif, 3 spiegels, marmeren blad en 5 lades, 202 cm hoog, 126 cm breed en 53 cm diep 6 € 100 - € 150 Notenhouten slaapkamerameublement in Louis XV stijl b.u. bedombouw met matrasmaat 199x140 cm, bijzettafel 76 cm hoog en bladmaat 100x63 cm, nachtkastje met marmeren blad, 85,5 cm hoog en bladmaat 42,5x38 cm, en 2 stoeltjes (kapotte zittingen) (STAAT OP DE 2DE VERDIEPING) 7 € 50 - € 100 Antiek massief eiken 2-deurs hangkast met 2 lades, ornamenten op de hoeken en gecanneleerde stijlen 214 cm hoog, 154 cm breed, 54 cm diep 8 € 500 - € 750 Antieke 4-delige kast met 2 laden en 2 deuren, diverse soorten fineer op grenenhout, rijk gestoken decor w.o. maskers, Duitland ca. 1700, 212 cm hoog, 187 cm breed, 79 cm diep 9 € 50 - € 100 Oosterse houten tafel met 4 lades, 81,5 cm hoog, bladmaat 105x86 cm 10 € 50 - € 100 Palissanderfineer op beuken tafel 76 cm hoog, bladmaat 139x81 cm, met tussenblad 47 cm, jaren 50 11 € 200 - € 400 4 mahonie met intarsia Louis Seize eetkamerstoelen en 2 armstoelen met gestreepte gestoffeerde zittingen (2 stukjes van ornamenten in rugleuningen manco) 12 € 150 - € 250 Ronde tafel, mahonie op eiken, staand op onderstel met 3 tenen, 78 cm hoog, 114 cm diameter, daarbij een serie van 6 mahonie stoelen met gestoffeerde zitting en fraai decor in de rug 13 € 200 - € 300 Klassieke hanglamp met geslepen pegels, 12-lichts, ca. 75 cm hoog

maandag 21 september 2020

Veiling september 2020 14 € 300 - € 500 Klassieke hanglamp met vele pegels, totaal 40-lichtsw, ca. 115 cm hoog 15 € 200 - € 400 Demontabele teakhouten vitrinekast met 4 schuifdeuren, 235 cm hoog, 240 cm breed, 47 cm diep 16 € 100 - € 150 Eiken bankje in Art Deco stijl, gemaakt van hoofdeinde van een ledikant, 90 cm hoog, 99 cm breed, 34 cm diep 17 € 80 - € 120 Mahonie Biedermeier 2-deurs kast met kuif, met schappen en 2 lades in de kast 223 cm hoog, 135 cm breed, 61 cm diep 18 € 500 - € 750 Zeer fraaie oude grenen grutterskast, 2delig met diverse deuren en kleppen, 236 cm hoog, 316 cm breed 19 € 50 - € 100 Spaans kastanjehouten 2-deurs kastje met steekwerk van polychroom gekleurde bloemen in front en zijkanten en 4 ridders in deuren, met smeedijzer beslag, staand op slofpoten, 20e eeuw, 79 cm hoog, 99,5 cm breed, 36 cm diep 20 € 50 - € 100 Spaans kastanjehouten 2-delige hoekkast met polychroom gekleurd steekwerk van ridder en jonkvrouw in 2-deurs bovenkast, kantelen op kap en 2 ridders in 2-deurs onderkast, met smeedijzer beslag, 20e eeuw 189 cm hoog, 86 cm breed, 46 cm diep 21 € 150 - € 250 2-delige witte kast met 2 deuren, 10 laden en schappen achter de 2 schuifdeuren, 210 cm hoog, 220 cm breed, 45 cm diep 22 € 100 - € 200 Hollandse eiken kussenkast naar antiek model, 176 cm hoog, 149 cm breed, 55 cm diep 23 € 200 - € 300 Noten met wortelnotenfineer 2-delige pronkkast met intarsia, 2 deuren en lade in onderkast en 4 deuren met facetgeslepen glas in bovenkast, gebogen zijkanten en volle zuilen 231 cm hoog, 188 cm breed, 49,5 cm diep

28 € 400 - € 800 Antieke demontabele vitrinekast met inlegwerk, geschilderde binnenzijde, 3 laden met fraai antiek beslag, Holland ca. 1790, 200 cm hoog, 153 cm breed, 58 cm diep 29 € 100 - € 150 18e eeuwse eiken 2-deurs kast met recht geprofileerde kap waaronder tandenlijst, paneeldeuren en gecannelleerde schuine flanken, staand op taps toelopende poten, 182 cm hoog, 202 cm breed en 49 cm diep 30 € 80 - € 120 Eiken 1-deurs wandvitrinekast, omstreeks 1800, 89,5 cm hoog, 89 cm breed, 24 cm diep (1 ruitje linkerzijde onder gebarsten en 1 ruitje voorzijde rechtsonder manco) 31 € 500 - € 750 Antieke eiken 3-delige kast met 4 deuren en 2 grote laden, Geheel gedecoreerd met maskers en rijk gestoken fries en 4 panelen op de deuren met diverse voorstellingen w.o. Vrouwe Justitia, Holland ca. 1640, 200 cm hoog, 176 cm breed, 79 cm diep 32 € 200 - € 400 Antieke Neo Renaissance eiken met noten kussenkast met maskers en cannelures, 19e eeuw, staand op 3 bolpoten, 197 cm hoog, 156 cm breed en 70 cm diep 33 € 150 - € 250 3-delig palissander Oosters kastje met fraai steekwerk, 153 cm hoog, 63 cm breed, 33 cm diep (sleutel manco) 34 € 100 - € 150 Mahoniefineer 2-delige 2-deurs 19e eeuwse hoekkast 210 cm hoog, 62 cm breed, 42 cm diep 35 € 100 - € 150 Wanddecoratie van geprepareerde kop van een ree met 4 pootjse, 65 cm hoog, 48 cm breed 36 € 130 - € 180 Kunststof globebar, 95 cm hoog, 55,5 cm diameter 37 € 400 - € 600 17e eeuwse kastanjehouten dekenkist, 50 cm hoog en bladmaat 172x40,5 cm

24 € 50 - € 100 Klassiek gedecoreerd kastje met 2 deurtjes en een lade, 90 cm hoog, 71 cm breed, 42 cm diep

38 € 100 - € 150 Chinees lakwerk bankje met 3 laden onder de zitting, 89 cm hoog, 130 cm breed, 48 cm diep

25 € 50 - € 100 Spiegel in een goudkleurige lijst met bewerkte kuif, 124x75 cm

39 € 100 - € 150 Klassieke facet geslepen spiegel in goudkleurige lijst naar antiek model, 193x108 cm

26 € 100 - € 150 Klassiek haltafeltje met 5 laden en onderschap, naar antiek model, 72 cm hoog, 92 cm breed, 35.5 cm diep 27 € 100 - € 200 Eiken kabinet met 2-deurs bovenkast en 3 -laads onderkast, 18e eeuw 246 cm hoog, 173 cm breed, 54 cm diep (stukje uit deurlijst manco en kieren in zijkanten kast)

40 € 400 - € 600 Aziatische 2-lichts cloisonne vloerschemerlamp met olifanten aan de voet 190 cm hoog, gestoffeerde kap in opslag aanwezig (stang met fittingen moet vastgezet worden)

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Meubelen en klokken 41 € 60 - € 120 Ronde piede stal met goudkleurig / creme houten frame en rond marmer blad, 91 cm hoog, 49 cm diameter 42 € 100 - € 200 Mahoniefineer op eiken 2-delige kast met 2-deurs onderkast met uitschuifbaar schrijfgedeelte en 2-deurs vitrine opstand met ornamenten, glasdeuren en spiegelachterwand 207 cm hoog, 117 cm breed, 53 cm die(barstje in linker zijruit boven hoek) 43 € 100 - € 150 Eiken wandtafel met onderschap, gedraaide poten, penverbindingen en blad met afgeschuinde randen, 19e eeuw 75 cm hoog, 108,5 cm breed, 45,5 cm diep 44 € 80 - € 120 Klassiek kastje met lade, fraai inlegwerk, bronzen ornamenten en los marmer blad, 78 cm hoog, 51 cm breed, 32 cm diep 45 € 100 - € 150 Mahoniefineer op eiken Louis Seize 3laads commode met blokjesrand 86 cm hoog, 100 cm breed, 47 cm diep 46 € 80 - € 120 Rond klassiek bijzettafeltje met fraai inlegwerk en bronzen ornamenten, 82 cm hoog, 45 cm diameter 47 € 50 - € 100 19e eeuwse rozenhouten Napoleon III naaitafel met marqueterie en parqueterie, gezwarte accenten, onderschap en staand op cabriole poten, 74 cm hoog, en bladmaat 56x39 cm 48 € 100 - € 200 Eiken linnenpers met deurtje en lade, Holland ca. 1750, 190 cm hoog, 82 cm breed, 49 cm diep 49 € 150 - € 250 Antieke eiken kast, staand op sloffen en voorzien van 3 deuren, Frankrijk ca. 1650, 98 cm hoog, 147 cm breed, 49 cm diep 50 € 50 - € 100 Antieke eiken dekenkist met bestoken paneel, ca. 1650, 696 cm hoog, 112 cm breed, 49 cm diep 51 € 100 - € 150 Eiken vroeg Biedermeier chiffonniere met zwart gebeitste volle zuilen voor de 6 laden, Holland ca. 1820, 15 cm hoog, 92 cm breed, 50 cm diep 52 € 200 - € 400 Antiek eiken 2-delig kruispootkastje, Renaissance met gestoken fries, leeuwmaskers en toogdeurtjes, staand op flespoten, Holland ca. 1650, 166 cm hoog, 132 cm breed, 58 cm diep (opknapper) 53 € 150 - € 200 Noten pronkkast met intarsia biesjes en kaprand, gebogen glasdeur, glas in front en zijkanten, binnenzijde kast bruin gestoffeerd en staand op tapstoe lopende poten, omstreeks 1900, 168,5 cm hoog, 122 cm breed, 38,5 cm diep

maandag 21 september 2020 10 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Veiling september 2020 54 € 150 - € 250 Mahoniefineer op eiken en grenen 18e eeuws klapbuffet met opklapbaar blad, uitklapbare zijplateaus, 2 deuren, 2 laadjes, messing ingelegde randjes en ovale zinken beschilderde bak in blad, ingeklapt 105,5 cm hoog, 107 cm breed, 60,5 cm diep, achterwand opgeklapt en zijplateautjes uitgeklapt totaal 157 cm hoog, 178,5 cm breed (opengewerkt fineer en stukken messing randjes manco en los) 55 € 100 - € 200 Mahoniefineer op eiken klapbuffet met volle kolommen, los marmer blad, bronzen ornamenten en aan beide zijden een uittrekplateau, Holland ca. 1810, 100 cm hoog, uitgeklapt 149 cm hoog, 114 cm breed, 53 cm diep (opknapper) 56 € 40 - € 80 Wortelnotenfineer 8-kantige theestoof met steekwerk en staand op klauwpoten 46 cm hoog, 35 cm diameter (koperen binnenbak manco) 57 € 30 - € 60 Noten 19e eeuwse emmer met koperen binnenbak en koperen ketel 58 € 150 - € 250 Antieke eiken kast, staand op sloffen en voorzien van 2 deuren, Holland ca. 1620, 156 cm hoog, 93 cm breed, 57 cm diep 59 € 100 - € 150 Chinese lakwerk kast, zwart met rode accenten en voorzien van 2 deuren en 2 laden met messing beslag, 190 cm hoog, 60 cm breed, 40 cm diep

67 € 100 - € 200 Chinees kabinetje van meerdere houtsoorten gemaakt met 4 laadjes, 2 deurtjes en messing beslag 91 cm hoog, 92,5 cm breed, 43,5 cm diep 68 € 100 - € 200 Chinees kabinetje van meerdere houtsoorten gemaakt, met 4 laadjes, 2 deurtjes, en messing beslag 91 cm hoog, 92,5 cm breed, 43,5 cm diep 69 € 100 - € 150 Chinees houten kabinetje met 26 laadjes en 2 deurtjes 66,5 cm hoog, 57,5 cm breed, 24 cm diep 70 € 100 - € 150 Massief eiken 1-deurs spindekast met penverbindingen en staand op slofpoten, 18e eeuw 118 cm hoog, 102,5 cm breed, 46 cm diep 71 € 100 - € 150 Antieke eiken stoel, rugleuning 100 cm hoog, aan de voorzijde 67 cm breed 72 € 100 - € 150 Massief eiken 18e eeuwse dekenkist met fraai bestoken front 65,5 cm hoog, 147,5 cm breed, 58 cm diep 73 € 40 - € 80 Antiek Afrikaans houten stoeltje uit Guere Ivoorkust 65 cm hoog, 58,5 cm breed, 41,5 cm diep 74 € 100 - € 200 Antieke armstoel, model bakstoel, Holland ca. 1650, 117 cm aan de voorzijde 67 cm breed

60 € 150 - € 250 Mahoniefineer op eiken cilinderbureau met laadjes en vakje met jaloeziedeur achter de cilinder, inlegwerk met diverse houtsoorten, Holland ca. 1810, 112 cm hoog, 105 cm breed, 55 cm diep

75 € 150 - € 250 Spaanse kastanjehouten bank 94 cm hoog, 211 cm breed, 53 cm diep

61 € 50 - € 100 Mahoniefineer op eiken Empire kapspiegel met laadje 83 cm hoog, 56,5 cm breed, 29 cm diep

77 € 80 - € 120 Kristallen hanglamp met vele pegels, ca. 80 cm hoog

62 € 100 - € 200 Eiken Louis Seize cilinderbureau met 3 lades 110 cm hoog, 119 cm breed, 63,5 cm diep (1 ring van koperen beslag lade) 63 € 50 - € 100 Houten koloniaal kistje met gestoken decor, 35 cm hoog, 65 cm breed, 31 cm diep (klep 2-delig) 64 € 40 - € 80 Eiken 4-laads commode met koperen knopjes, vroeg 19e eeuw 90 cm hoog, 94,5 cm breed, 47 cm diep 65 € 100 - € 150 Eiken demi lune tafeltje met lade, eiken gezaagd sierrandje en los opstaand koper randje, Holland ca. 1810, 75 cm hoog, 57 cm breed, 34 cm diep 66 € 80 - € 120 Amsterdamse School gestoffeerde fauteuil

76 € 250 - € 450 Klassieke hanglamp met vele pegels, 24lichts, ca. 90 cm hoog

78 € 40 - € 80 Klassieke kroonluchter met vele pegels, ca. 85 cm hoog 79 € 50 - € 100 8-lichts kroonlamp met kristallen pegels, ca. 100 cm hoog en 67 cm diameter 80 € 40 - € 80 Klassieke koperen 7-lichts kroonluchter met glazen pegels ca. 100 cm hoog, 42 cm diameter 81

€ 30 - € 60

Klassieke koperen 4-lichts hanglamp met glazen pegels 97 cm hoog, 49 cm diameter 82 € 100 - € 150 Bronzen lantaarn naar antiek model met glazen ruitjes, ca. 90 cm hoog

LUNCHEN, BORRELEN EN LUNCHEN, EN DINEREN OPBORRELEN DE MOOISTE DINEREN OP DE MOOISTE PLEK VAN ARNHEM PLEK VAN ARNHEM

Zijpendaalseweg 95 6814 CH Arnhem Tel. 026 379 98 35 Web www.brasseriezypendaal.nl E-mail info@brasseriezypendaal.nl vanafwww.brasseriezypendaal.nl 11:00 uur (maandag en dinsdag gesloten) Zijpendaalseweg 95 6814 CH Openingstijden: Arnhem Tel. Woensdag 026 379 t/m 98 zondag 35 Web E-mail info@brasseriezypendaal.nl Openingstijden: Woensdag t/m zondag vanaf 11:00 uur (maandag en dinsdag gesloten)

Meubelen en klokken

Veiling september 2020

83 € 80 - € 120 Eiken dekenkist met steekwerk 73 cm hoog, 128 cm breed, 62 cm diep

99 € 30 - € 60 Engelse notenhouten armstoel met webbing rug en zitting

84 € 50 - € 100 Eiken rijkbestoken Dagobertstoel

100 € 100 - € 150 Klassieke rijk gedecoreerde 6-lichts hanglamp, ca. 60 cm hoog

85 € 50 - € 100 Marmeren piedestal 95 cm hoog, blad 24x24 cm 86 € 100 - € 200 Gebombeerde commode met laden, intarsia en los marmer blad, 83 cm hoog, 84 cm breed, 45 cm diep 87

€ 50 - € 100

Bruin lederen oorfauteuil met gecapitonneerde rug, koperen kopspijkers en notenkleur onderstel 88 € 50 - € 100 Noten met wortelnoten commode met 6 laden, 65 cm hoog, 91 cm breed, 50 cm diep 89 € 40 - € 80 Mahonie miniatuur klepbureautje 40,5 cm hoog, 30,5 cm breed, 19,5 cm diep 90 € 40 - € 80 Bruin lederen armstoel met gecapitonneerde rug, koperen kopspijkers en notenkleur frame 91 € 40 - € 80 Antiek mahonie tafeltje met smalle kolom en staand op vier pootjes 79,5 cmn hoog, blad 42 cm diameter 92 € 200 - € 300 Bruin lederen Chesterfield stijl 3-zits bank 74 cm hoog, 222 cm breed, 91 cm diep 93 € 80 - € 120 Klassieke hanglamp naar antiek model, ca. 65 cm hoog 94 € 70 - € 100 Witgelakte houten piedestal 116 cm hoog, voet 37,5x37,5 cm, blad 30x30 cm 95 € 60 - € 120 Ronde piede stal met goudkleurig houten frame en rond marmer blad, 91 cm hoog, 49 cm diameter 96 € 100 - € 200 Bronzen Art Deco 9-lichts hanglamp met rijkbewerkt decor en albasten kapjes (2 met barsten en chipjes) 58 cm hoog, 86 cm diameter 97 € 50 - € 100 Eethoek bestaande uit ovale noten tafel met intarsia in blad, bewerkt onderstel 74 cm hoog, blad 132x95 cm, 4 mahonie stoelen en 2 stoelen met ander model rug en losse gestoffeerde zittingen (opknapper) 98 € 40 - € 80 Noten kruk met lederen bewerkte zitting 51 cm hoog, 45 cm breed, 43 cm diep

maandag 21 september 2020 12 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

101 € 100 - € 150 Mahoniefineer op eiken Empirestijl trumeau met lade en marmeren blad 82,5 cm hoog, 94 cm breed, 47 cm diep 102 € 80 - € 140 Eiken eethoek bestaande uit coulissentafel (bladen manco) 77 cm hoog, blad 136x101 cm, 4 stoelen met groene stoffering en 2 armstoelen met gekleurde stoffering 103 € 100 - € 200 Niet gemerkt, Art Deco hanglamp met glazen schaal en 3 kapjes aan een smeedijzer armatuur, Frankrijk ca. 1920, 85 cm hoog 104 € 200 - € 400 Massief eiken met grenen betaaltafel met bewerkt onderstel, lade en penverbindingen, geheel te demonteren, uitschuifbaar blad, bak afneembaar en regelverbindingen met spies 75,5 cm hoog, blad 118,5x108,5 cm 105 € 100 - € 200 Kastanjehouten tafel met lade, 18e eeuw 49,5 cm hoog, blad 91,5x83 cm

114 € 100 - € 150 Ronde eiken eetkamertafel 77,5 cm hoog, 110 cm diameter met tuimelblad van 40 cm met daarbij 4 eetkamerstoelen en 2 idem armstoelen met gestoken decor 115 € 50 - € 100 Noten speeltafel met gedraaide flespoten, met rrod vilt ingelegd blad 76 cm hoog, 85 cm breed, 42 cm diep, blad uitgeklapt 85x85 cm 116 € 50 - € 100 Mahoniefineer op eiken 19e eeuwse 4laads commode met messing ornamenten en marmeren blad, bladmaat 89 cm hoog, 132 cm breed, 60 cm diep (gelijmd) 117 € 200 - € 300 Bronzen 18e eeuwse 6-armige kaarsenkroonluchter 83 cm hoog, 71 cm diameter 118 € 50 - € 100 Oude Oosterse koperen hanglamp met dierfiguren en bollen (1 bol manco) 119 € 40 - € 80 Noten Louis Seize stijl gueridon met messing beslag en ornamenten 80,5 cm hoog, 30,5x30,5 cm 120 € 100 - € 200 2 noten met mahoniefineer Louis Seize eetkamerstoelen fraai versierd met brons beslag en goudkleurige stoffering

106 € 40 - € 80 Klassieke 6-lichts kroonluchter met vele pegels, ca. 130 cm hoog

121 € 50 - € 100 Grenen flap aan de wand tafel op driespant poot, gedateerd 1812, 79 cm hoog, blad 133x131,5 cm

107 € 80 - € 120 Eiken hoekmodel waskastje met tinnen kom en kan, 98 cm hoog, 42x42 cm

122 € 150 - € 250 Naar antiek model 4 Engelse Captains chais

108 € 80 - € 120 Glas in lood raam naar Jugendstil voorbeeld, 117x46 cm

123 € 150 - € 250 Eiken Gateleg eetkamertafel met aan beide zijden een lade, 76 cm hoog uitgeklapt 175x198 cm

109 € 100 - € 150 Notenfineer op eiken trumeau met spiegelachterwand, gecontourneerde bewerkte rand, marmeren blad en lade aan zijkant (te bedienen met sleutel aan onderzijde), staand op klauwpoten, eerste helft 19e eeuw 84 cm hoog, 86 cm breed, 45 cm diep 110 € 100 - € 150 Kunststof goudgekleurde wandconsole met vrouwfiguur 102 cm hoog, 45 cm breed, 30 cm diep 111 € 150 - € 250 Noten 2-deurs pronkkast met fraai intarsia inlegwerk en onderschap 184 cm hoog, 110 cm breed, 40,5 cm diep 112 € 250 - € 500 Wortelnotenfineer met intarsia op eiken Louis Quinze 3-laads commode met wit marmeren blad 80 cm hoog, 100 cm breed, 45 cm diep (fineerschade en diverse restauraties) 113 € 100 - € 150 Klassieke hanglamp met fraai frame en geslepen pegels, ca. 70 cm hoog

124 € 50 - € 100 6 mahonie eetkamerstoelen met gestreepte stoffering op zitting 125 € 100 - € 150 Ovale Thonet tafel met glasplaat 75,5 cm hoog, blad 161x65 cm 126 € 100 - € 150 Klassieke hanglamp met glazen rozetjes, 80 cm hoog 127 € 100 - € 150 Tafeltje op kolompoot, blad fraai ingelegd met decor van Hermes in strijdwagen getrokken door 2 vogels, 77 cm hoog, 90x60 cm 128 € 50 - € 100 2 noten Louis Philipstijl armstoelen met klassieke stoffering 129 € 80 - € 120 Mahoniefineer 19e eeuwse trumeau 83,5 cm hoog, 73 cm breed, 45,5 cm diep

Meubelen en klokken 130 € 100 - € 150 Engels toiletmeubel met marmer blad en klapbare spiegel, 185 cm hoog, 112 cm breed, 48 cm diep 131 € 40 - € 80 Engels deels mahoniefineer 5-laads commode 76 cm hoog, 84 cm breed, 53 cm diep 132 € 80 - € 120 Mahoniefineer op eiken bureau met 2 lades onder blad, opstand met 3 lades, staand op 4 poten welke onderuit gedraaid kunnen worden 77 cm hoog, 116 cm breed, 88 cm diep 133 € 100 - € 200 Gipsen beeld van de Heilige Sint Vincentius met 2 kinderen, 111 cm hoog 134 € 100 - € 200 Grenen hoekkast, 210 cm hoog, 55x55 cm 135 € 300 - € 500 Vroeg 18e eeuwse wandtafel met 2 afsluitbare laden en regelverbinding, 78 cm hoog en bladmaat 146x58 cm (1 korte regel houtwormverdacht) 136 € 40 - € 80 Indisch teakhouten rijkbestoken handwerktafeltje 66 cm hoog, 50 cm breed, 39 cm die(donkere plek in deksel) 137 € 80 - € 120 Teakhouten handwerktafeltje met rijk gesneden decor55 cm hoog, 52 cm breed, 34 cm diep 138 € 50 - € 100 Facetgeslepen spiegel in een goudkleurige lijst, 118x89 cm 139 € 100 - € 150 Eiken 3-delige buffetkast met rijk steekwerk en kolommen, 246 cm hoog, 130 cm breed, 55 cm diep (opknapper) 140 € 100 - € 150 Notenhouten armstoel met fluwelen stoffering, getordeerde poten en acathusbladeren op armleggers, naar antiek model, 116 cm hoog 141 € 80 - € 120 Zeer fraai bestoken eiken armstoel met leeuwenkopjes, koperen ringen, klassieke stoffering, randen afgewerkt met koperen kopspijkers, rug 126,5 cm hoog 142 € 100 - € 200 Eiken tafel met klapblad, opbergruimte in trogvormige bak, harpvormige zijkanten en regelverbinding 76 cm hoog, 182,5 cm breed, 68,5 cm diep 143 € 100 - € 150 8-kantig 19e eeuws handwerktafeltje met fraai inlegwerk, 80 cm hoog 144 € 40 - € 80 Eiken bestoken dekenkist 56, 5 cm hoog, 116,5 cm breed, 50 cm diep 145 € 50 - € 100 8-kantig eiken tafeltje met lade, Holland ca. 1650, 46 cm hoog, 50x50 cm (blad moet opgeknapt worden)

maandag 21 september 2020 14 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Veiling september 2020 146 € 40 - € 80 Metalen bronsgekleurde klassieke 3-lichts hanglamp 73 cm hoog, 40 cm diameter

163 € 40 - € 80 Noten bestoken armstoel met gestoffeerde zitting, staand op klauwpoten

147 € 100 - € 150 Klassieke 13-lichts kroonluchter met vele pegels, 105 cm hoog, 67 cm diameter

164 € 40 - € 80 Mahonie bestoken voltaire met blauw mohair stoffering

148 € 80 - € 140 Notenfineer 1-deurs vitrinekast met 2 lades 203,5 cm hoog, 103 cm breed, 40 cm diep

165 € 200 - € 300 Russische industriele 16-laads ijzeren ladenkast 97,5 cm hoog, 71,5 cm breed, 48 cm diep

149 € 350 - € 450 Klassieke spiegel in een rijk bewerkte goudkleurige lijst, 218x120 cm

166 € 100 - € 150 Rijkbewerkte Oosters kist met decor van vele figuren in landschap, 50 cm hoog, 91 cm breed, 46 cm diep

150 € 100 - € 150 Facetgeslepen spiegel in eiken lijst en olieverfschilderij met voorstelling van kreeft, fruit en wijnfles met glas in bovengedeelte 204 cm hoog, 124 cm breed 151 € 250 - € 450 Klassieke spiegel in een rijk bewerkte goudkleurige lijst met engeltjes, 223x117 cm 152 Klassieke spiegel 90x62 cm

€ 40 - € 80

153 € 200 - € 300 Groen lederen 2-zits Chesterfield bank met gebogen front en staand op bolpoten, 212 cm breed (schade zitvlak) 154 € 200 - € 300 Kunststof polychroom gekleurd beeld van een soldaat met geweer en verrekijker, 184 cm hoog 155 € 150 - € 250 2-delige eiken archiefkast met rolluik, 225 cm hoog, 125 cm breed, 44 cm diep 156 € 50 - € 100 2 noten bestoken bergeres met klassieke stoffering 157 € 25 - € 50 Noten Louis Quinze stijl armstoel met klassieke stoffering 158 € 25 - € 50 Notenkleur Louis Quinze stijl armstoeletje met petit point stoffering met bloemmotief 75,5 cm hoog 159 € 25 - € 50 Notenkleur klassiek armstoeltje met geborduurde stoffering met idem voetenbankje 160 € 40 - € 80 Noten Louis Quinze stijl armstoel met petit point stoffering 161 € 50 - € 100 Louis Quinze stijl armstoel met bestoken en polychroom gekleurd frame en klassieke stoffering 80 cm hoog 162 € 50 - € 100 Antieke noten bestoken armstoel met vogelkop armleggers en rood gestoffeerde zitting, staand op klauwpoten (armleggers verbindingen gelijmd)

167 € 80 - € 120 Rijkbewerkte Oosterse kist met fraai decor, 46 cm hoog, 89 cm breed, 43 cm diep 168 € 200 - € 400 Antieke eiken kast met 2 laden en 2 deuren met gestoken fries en rozetten, Duitsland, op de rechterdeur het jaartal 1820, 187 cm hoog, 196 cm breed, 59 cm diep. Aanwezig 3 bolpoten voor de voorkant en 2 blokpoten voor de achterkant, 14 cm hoog 169 € 80 - € 120 Noten in Louis Seize stijl bestoken bankje met blauw mohair stoffering 70 cm hoog, 150,5 cm breed, 42 cm diep 170 € 100 - € 200 Eiken met notenfineer kussenkast met rijk gedecoreerde ranken, 185 cm hoog, 176 cm breed, 65 cm diep, Holland 20e eeuw 171 € 50 - € 100 Mahonie Biedermeier bureaustoel met rode stoffering 172 € 50 - € 100 2 Engelse mahonie armstoelen met rode stoffering (schade rugleuning) 173 € 80 - € 120 Eiken rolluik archiefkastje, 114 cm hoog, 50 cm breed, 43 cm diep 174 € 50 - € 100 Eiken kastje met klep en 2 laadjes voor kantoorartikelen 35 cm hoog, 48 cm breed, 30,5 cm diep 175 € 80 - € 120 Noten Louis Quinze stijl rijkbestoken bergere met polychroom gekleurd frame en gestreepte stoffering 80 cm hoog, 82 cm breed 176 € 200 - € 400 Notenfineer op eiken 2-delige kast met 4 deuren en 4 lades, geprofileerde lijsten, rankenversiering op stijlen en leeuwenmaskers, staand op bolpoten 18e eeuw 180 cm hoog, 170 cm breed, 38 cm diep 177 € 40 - € 80 Noten voltaire met bestoken kuif en klassieke stoffering

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

16 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Meubelen en klokken

Veiling september 2020

178 € 80 - € 120 Mahonie fauteuil met rode stoffering en gestoken kuif

193 € 100 - € 150 Mahoniefineer op eiken cilinderbureau 135 cm hoog, 141 cm breed, 79 cm diep

179 € 50 - € 100 Facetgeslepen spiegel in een zwart met goudkleurige lijst, 120x90 cm

194 € 50 - € 100 Teakhouten boekenkast met schappen, 3 lades en blokjesrand kapversiering 199,5 cm hoog, 108 cm breed, 45 cm diep

180 € 100 - € 150 Eiken 2-deurs kast met 2 lades, leeuwenmaskers, ornamenten en geprofileerde lijsten 216,5 cm hoog, 155 cm breed, 59 cm diep

195 € 50 - € 100 Mahoniefineer op eiken Biedermeier 2deurs kast 192 cm hoog, 141 cm breed, 44 cm diep

181 € 80 - € 120 Antieke Engelse koffer met gestoffeerde binnenzijde, 83 cm hoog, 45x31 cm

196 € 100 - € 150 Chinese houten kist met klep 74,5 cm hoog, 85 cm breed, 51 cm diep

182 € 100 - € 200 Klasssieke noten 3-zits bank met onder andere steekwerk van acanthusbladeren en schelpmotief en lichte stoffering 98 cm hoog, 213 cm breed, 85 cm diep

197 € 40 - € 80 Eiken 1-deurs wandvitrinekast met floraal steekwerk, 92 cm hoog, 91 cm breed en 41 cm diep

183 € 75 - € 100 Antieke spiegel in rijkbewerkte zwartgelakte lijst met zilverkleurige accenten en kuif 132 cm hoog, 67,5 cm breed (schade aan lijst) 184 € 80 - € 120 Mahoniefineer pronkkast met 2-deurs vitrinegedeelte met ruitverdeling (1 ruitje met barst) en 2-deurs gesloten onderkast 185,5 cm hoog, 101 cm breed, 42 cm diep 185 € 40 - € 80 Spiegel in zwartgelakte houten lijst met goudkleurige accenten 127 cm hoog, 67 cm breed 186 € 40 - € 80 Ovale notenfineer salontafel met intarsia, met opklapbaar blad, op bewerkte kolompoot 66,5 cm hoog, bladmaat 103x74 cm 187 € 80 - € 120 Mahoniefineer Engelse 6-laads kast met geheime opbergruimte in kap 179 cm hoog, 134 cm breed, 61 cm diep 188 € 100 - € 150 Facetgeslepen spiegel in een klassieke lijst met bronzen ornamentjes, 163x112 cm 189 € 100 - € 200 Massief eiken 18e eeuwse 2-deurs kast met penverbindingen 184 cm hoog, 109,5 cm breed, 45 cm diep 190 € 150 - € 250 Antieke massief eiken kast met 2 deuren, gecannaleerde gravering en staand op sloffen. Duitsland ca. 1780, 192 cm hoog, 165 cm breed, 68 cm hoog 191 € 200 - € 400 Massief eiken 2-deurs poortkast met palissanderfineer, 2 lades, kerfsnee versiering en leeuwenmaskers, 18e eeuw 184 cm hoog, 174 cm breed, 68 cm diep

198 € 30 - € 60 Antieke mahonie theestoff met latjes en koperen binnenbak, 43 cm hoog, 37 cm diameter 199 € 40 - € 80 Eiken bestoken wandkapstok met leeuwendecor, spiegel en 6 messing haken 60 cm hoog, 108 cm breed 200 € 30 - € 60 Engelse noten commode met opstaand randje, 92 cm hoog, 122 cm breed, 54 cm diep 201 € 40 - € 80 Eiken dekenkist met gestoken front, 61 cm hoog, 127 cm breed, 54 cm diep 202 € 100 - € 150 Eiken Art Deco portemanteau met spiegel, 2 paraplubakken en steekwerk, 227 cm hoog, 160 cm breed en 30 cm diep 203 € 30 - € 60 Demontabel mahoniefineer dienstbodekastje, 178 cm hoog 122 cm breed, 44 cm diep 204 € 25 - € 50 EIken kastje met lade en jaloeziedeurtje, 68 cm hoog, 54 cm breed, 37 cm diep

209 € 50 - € 100 Baldwin piano in teakhouten kast met gecanneleerde zuiltjes, kast genummerd 81505, 89 cm hoog 149 cm breed, 65 cm diep en noten in hoogte verstelbare pianokruk met gestoffeerde zitting 210 € 100 - € 150 Aziatisch houten octagonale reiskist met slot 42 cm hoog, 39 cm diameter 211 € 40 - € 80 Rond noten Louis Seize stijl tafeltje met intarsia 43,5 cm hoog, 42,5 cm diameter 212 € 100 - € 150 Aziatisch houten octagonale 2-deurs kastje 45 cm hoog, 33 cm diameter 213 € 80 - € 120 Oud rolluik archiefkastje, 114 cm hoog, 47 cm breed, 36 cm diep 214 € 20 - € 40 19e eeuws noten lampentafeltje op kolompoot, 78 cm hoog, 60x40 cm 215 € 50 - € 100 Teakhouten kamferkist met koperen accenten, 104 cm breed 216 € 40 - € 80 Eiken 4-laads commode met volle zuilen, in Empire stijl 91 cm hoog, 90 cm breed, 44,5 cm diep 217 € 25 - € 50 Mahonie salontafel 59 cm hoog, blad 114x68,5 cm 218 € 20 - € 40 Ovale noten met intarsia salontafel op kolompoot, pinnen manco, 55 cm hoog, blad 118,5x85 cm 219 € 20 - € 40 Mahonie ovale 19e eeuwse salontafel met gecontourneerd blad 55 cm hoog, blad 109x80 cm 220 € 40 - € 80 Noten met wortelnotenfineer ovale salontafel met gecontourneerd blad op kolompoot 55 cm hoog, blad 119x69 cm

205 € 25 - € 50 Eiken piedestal 126 cm hoog, 39 cm diameter

221 € 25 - € 50 Ronde Oosterse tafel met koper beslag versierd en koperen brassero, staand op 4 poten 32 cm hoog, 86 cm diameter

206 € 50 - € 100 19e eeuwse eiken linnenpers op 1-deurs kastje met lade, 162 cm hoog, 63,5 cm breed en 39 cm diep

222 € 25 - € 50 Noten tafel met gecontourneerde rand en koperen brassero, staand op 4 poten 28 cm hoog, 91 cm diameter

207 € 40 - € 80 Eiken kamergemak 70,5 cm hoog, 61 cm breed, 47,5 cm diep (koperen handgreepje en pot manco)

223 € 50 - € 100 Noten met wortelnoten klepbureau naar antiek model, 105 cm hoog, 94 cm breed, 52 cm diep

208 € 50 - € 100 2-delig eiken kastje met etage opstandje, 176 cm hoog, 111 cm breed, 51 cm diep

224 € 40 - € 80 Eiken eetkamertafel met flespoten en regelverbinding, 76,5 cm hoog, 118x90 cm

192 € 100 - € 150 Kabinetje naar antiek model, notenfineer en vurenhout, 182 cm hoog, 13 cm breed, 52 cm diep

maandag 21 september 2020

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

18 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Meubelen en klokken 225 € 40 - € 80 Mahonie 19e eeuwse tafel met gecontourneerd blad met groen vilt ingelegd en bewerkt onderstel met regelverbinding 73 cm hoog, bladmaat 111x80 cm 226 € 100 - € 150 Klassiek onderstel van een tafel in de stijl van 4 sabels, 65 cm hoog, 126 cm breed, 52 cm diep (blokje manco) 227 € 100 - € 150 Notenkleur beuken stoel met groen leder en koperen knoppen 228 € 100 - € 150 Chinese houten kist met klep en ijzeren beslag 77 cm hoog, 102 cm breed, 42 cm diep 229 € 40 - € 80 19e eeuws handwerktafeltje met groen vilten blad, 75 cm hoog, 85x85 cm 230 € 50 - € 100 Grenen bureau met 4 lades 77 cm hoog, blad 122x77 cm 231 € 40 - € 80 Eiken gateleg table met gecontourneerde bladrand en getorst onderstel 71,5 cm hoog, totale bladmaat 148x106 cm 232 € 40 - € 80 Eiken hangoortafel met getordeerd onderstel, 73 cm hoog, uitgeklapt 91x105 cm 233 € 100 - € 150 Eiken eethoek bestaande uit flespoottafel met regelverbinding 78 cm hoog, bladmaat 143x90 cm, met 2x 59,5 cm uitschuifbladen 4 eetkamerstoelen met rood gestoffeerde rug en zitting en 2 armstoelen met gestoffeerde zitting 234 € 100 - € 150 Ovale noten eetkamertafel op getordeerde kolompoot op 3-teen, 74 cm hoog, 120x102 cm met daarbij 4 iepenhouten stoelen met gestoffeerde zitting 235 € 40 - € 80 2 mahonie 19e eeuwse armstoelen met klassieke stoffering op zitting en staand op sabelpoten 236 € 50 - € 100 Wortelnotenfineer op eiken 3-laads dubbelgebogen klepbureau, staand op klauwpoten 100 cm hoog, 103 cm breed, 52 cm diep 237 € 50 - € 100 Massief eiken kloostertafel met bestoken onderstel en regelverbinding 76 cm hoog, blad 137x66 cm 238 € 100 - € 150 Biedermeier sofa, mahoniefineer met ivoorkleurige stoffering, achterkant niet gestoffeerd, ca. 195 cm breed 239 € 100 - € 150 Rijkbewerkte schilderijenstandaard met fraai decor, ca. 180 cm hoog

maandag 21 september 2020

Veiling september 2020 240 € 40 - € 80 Notenhouten vermaakte salontafel/tilltop tafel op driesprant eindigend in voluten, 57 cm hoog en bladmaat 120x118 cm 241 € 100 - € 150 Biedermeier chaise longue met mahonie frame en groene stoffering, ca. 175 cm breed 242 € 100 - € 150 Massief eiken salontafel met 2 laden, 51 cm hoog, 171x81 cm 243 € 100 - € 200 Mahonie Biedermeier sofa met rode stoffering, 160 cm breed 244 € 80 - € 120 Mahonie 2-slags kamerscherm met ornamentjes en zwarte accenten, met textiel gestoffeerd 172,5 cm hoog, 2x67 cm breed 245 € 25 - € 50 Grenenhouten donkergebeitste kist 50,5 cm hoog, 101,5 cm breed, 51 cm diep 246 € 100 - € 150 Mahoniefineer op eiken rolluikbureau op los onderstel, Holland ca. 1870, 132 cm hoog, 125 cm breed, 73 cm diep 247 € 200 - € 300 Wortelnotenfineer op eiken Louis Seize 2deurs hoekkast met 2 lades en intarsia schelpmotief op deuren 95 cm hoog, 105 cm breed, 75 cm diep 248 € 30 - € 60 Hollandse barometer in een rijkbestoken kast met paarden, 61 cm hoog 249 € 100 - € 150 P.V.F. Ste Croix Suisse speeldoos 12,5 cm hoog, 33x17,5 cm 250 € 3.000 - € 4.000 Zeer fraaie 19e eeuwse speeldoos met rol met 8 melodieen met dubbele kam, bellen met beitjes en harmonica. Kast met inlegwerk op top en fraaie grepen aan de zijkanten. Compleet met sleuteltje en in uitstendend werkende staat. Etouffoirs en Acier, Soit a Spiraux, Sticker van P van Leeuwen, Pianos accordeons speeldozen Amsterdam. 33,5 cm hoog, 62 cm breed, 33 cm diep, 25 kilo 251 € 3.000 - € 4.000 Zeer fraaie 19e eeuwse speeldoos met rol met 8 melodieen met dubbele kam, trommels, bellen met vogeltjes en harmonica. Kast met inlegwerk op top en op de voorkant. Compleet met sleuteltje en in uitstendend werkende staat. Nathan & Co 8 airs Orchestre Flutes Celestical Voices, drum, bells, castanets. Union Passage Birmingham. 32 cm hoog, 65 cm breed, 38 cm diep, 25 kilo 252 € 40 - € 80 Geprepareerde kop van een ree, 45 cm hoog 253 € 40 - € 80 Taxidermie hoofd van een soort steenbok 52 cm hoog

254 € 100 - € 150 Art Deco staand horloge in eiken kast 195,5 cm hoog, 53,5 cm breed 255 € 100 - € 200 Staand Duits horloge in eiken kast, gedateerd 1776 op uurwerk 203 cm hoog, 44 cm breed 256 € 2.000 - € 4.000 Staand laat 19e eeuws horloge met fraai beschilderd uurwerk met scheepjesmechaniek, maandnamen met zilveren gravure, symbolen van de jacht, hooitijd, oogsttijd met bijbehorende tekens van de dierenriem, dagnamen, symbolen van zon- en maan en de 5 planeten met gravures in zilver van de goden en godinnen Apollo, Diana, Mars, Mercurius, Jupiter, Venus en Saturnus, maanstand en vissertje, uurwerk gemerkt Abel de Groot Amsteldam, met dubbele bel, in wortelnotenfineer op eiken kast met fraai steekwerk en intarsia, ajourgezaagde versiering in kap, volle en halfvolle zuilen, kuif met masker man met lauwerkrans op hoofd, staand op klauwpoten 288 cm hoog (moet nagekeken worden) 257 € 100 - € 200 Staand Engels horloge in mahonie kast met beschilderde wijzerplaat met adres. Tho Carr Garsteng, 236 cm hoog 258 € 100 - € 200 Engels staand horloge in eiken kast, Huntington, 220 cm hoog (deurtje los) 259 € 100 - € 200 Engels 19e eeuws staand horloge met dag en seconden aanduiding, naam Tho Brighe, in eiken kast met steekwerk in front 122,5 cm hoog (opknapper) 260 € 200 - € 400 Staand horloge met uurwerk met moonphase, gemerkt William Kirk Stockport, in mahoniefineer rijkbestoken kast en kap 243 cm hoog 261 € 80 - € 120 Antieke comtoiseklok met harpslinger, adres M Vallade Bertin, Frankrijk ca. 1860 262 € 80 - € 120 Antieke Franse comtoiseklok met harpslinger, adres Serre a Dax, ca. 1860 263 € 50 - € 100 Sierlijk messing wandklokje met maand,dag en maan aanduiding, met tekst Hendricus Nieuwenhoven Ipse Fecit anno 1984, met bestoken dolfijnen in kast 23 cm hoog, 14 cm breed 264 € 120 - € 140 Regulateur in noten rijkbewerkte kast met kuif 142 cm hoog (orenamentje op frontzijde manco) 265 € 100 - € 200 Friese stoelklok naar antiek model, ca. 70 cm hoog 266 € 40 - € 80 Franse comtoiseklok met adres Duche au Coteau en bloemslinger

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

20 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Meubelen en klokken 267 € 100 - € 150 Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat met decor van landschap, loden ornamenten en geflankeerd door meerminnen, ca. 1780, 72 cm hoog 268 € 100 - € 150 Comtoise zonneklok met wekkerfunctie, gegoten belhek met zon en engeltjes, geemailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers en Arabische cijfers Claude Francois Navand, 8-daags spillegang, staand op eikenhouten stoel van 70 cm hoog 269 € 800 - € 1.200 Lenzkirch tafelklok in Gothische stijl bestoken eiken kast met ajourgezaagde delen 80 cm hoog, 43 cm breed, 24 cm diep 270 € 40 - € 80 Schaalmodel Friese stoelklok, uurwerk met kast is mariage, 33 cm hoog 271 € 100 - € 150 Franse Oeil de boeuf wandklok met beschilderd front met voorstelling van wielrenners en geemailleerde plaatjes met Romeinse cijfers 61,5 cm hoog, 49 cm breed 272 € 40 - € 80 Regulateur in een noten kast, 98 cm hoog (barst ruitje) 273 € 50 - € 100 Antieke Engelse stationsklok in messing kast, 13 cm diep, 37 cm diameter (sleuteltje manco) 274 € 50 - € 100 Schippertje met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, 19e eeuw 76 cm hoog 275 € 100 - € 200 Frans marmeren pendule met zamak beeldengroep van dansend stel op top, gemerkt AD Mougin 75 cm hoog, 36 cm breed (schade aan vrouwenhand) en 2 coupes met sierlijke oorvaasjes op top 36 cm hoog 276 € 300 - € 400 Klassieke Franse zamak pendule met 2 vrouwen aan weerszijden uurwerk met geemailleerde beschilderde wijzerplaat, putto en diverse versiering, op marmeren basement 59 cm hoog, 37 cm breed en 2 vazen op marmer 37 cm hoog 277 € 100 - € 150 Antieke comtoiseklok met fraai gedecoreerde lijst en slinger en cartouches op albasten plaat, Frankrijk ca. 1840 278 € 50 - € 100 Antieke comtoiseklok met harpslinger, Frankrijk ca. 1860 279 € 200 - € 400 Laat 18e eeuwse Franse haantjesklok met geemailleerde wijzerplaat en spillegang, 150 cm hoog

maandag 21 september 2020

Veiling september 2020 280 € 200 - € 300 Zwarte Franse marmeren pendule met bronzen montuur, vaas op top en staand op klauwpoten 44 cm hoog, 39 cm breed

295 € 30 - € 60 Franse tafelklok in eiken kast met intarsia op front en volle zuiltjes, uurwerk gemerkt Marti 32,5 cm hoog

281 € 100 - € 150 Kolompendule met getordeerde kolommen, Frankrijk ca. 1860, kast met fraai inlegwerk en bewerkte slinger, 52 cm hoog

296 € 150 - € 250 Klassieke tafelpendule met bronzen ormanenten en beeld van een dame met kist sieraden op schoot en spiegel in de hand, Frankrijk ca. 1850, 42 cm hoog (beeld staat los op de pendule)

282 € 100 - € 150 Kolompendule met getordeerde kolommen, Frankrijk ca. 1860, kast met fraai inlegwerk en bewerkte slinger, 52 cm hoog 283 € 80 - € 120 Franse Empirestijl pendule met koper, glas, marmer en spiegeltableau, uurwerk gemerkt Japy Freres 37 cm hoog, 27 cm breed, 14 cm diep (schade aan glazen dak) 284 € 200 - € 400 Franse messing vuurvergulde Empirestijl kolompendule, slinger met monogram RA, 44 cm hoog, 22,5 cm breed

297 € 50 - € 100 Vuurvergulde pendule, 24 cm hoog (opknapper) 298 € 40 - € 80 3-delig klokkenstel in Art Nouveau stijl, marmer kast met bronzen ornamenten, 22 cm hoog,, 41 cm breed met aan beide zijden een coupe van 15,5 cm hoog (slinger en sleutel manco) 299 € 50 - € 100 Junghans tafelklok in noten kast met intarsia versiering in front, met koperen wijzerplaat en gestilleerd decor, vroeg 20e eeuw 44 cm hoog, 34,5 cm breed

285 € 50 - € 100 Franse pendule met marmer en facetgeslepen ruitjes, gemerkt Japy Freres 36 cm hoog 286 € 200 - € 250 Gien France, pendule in aardewerken kast in Louis Seize stijl 34 cm hoog, 21,5 cm breed (diverse schade) 287 € 140 - € 180 Marmeren Franse kolompendule, uurwerk gemerkt Bonnet en pottier Paris, geemailleerde wijzerplaat 47 cm hoog, 36,5 cm breed en 2 coupes 32,5 cm hoog 288 € 80 - € 140 Fraaie notenfineer Empire kolompendule met intarsia front en basement 45,5 cm hoog, 23,5 cm breed 289 € 30 - € 60 Junghans tafelklokje, model Josephientje, noten kast, ca. 1900, 33 cm hoog 290 € 40 - € 80 Art Deco tafelklok in eiken kast, 26,5 cm hoog 291 € 40 - € 80 2-delige pendule in marmer kast, Franrijk ca. 1875, 38 cm hoog 292 € 50 - € 100 Zenith tafelklok naar antiek model Neuchatel, 45 cm hoog (achterplaatje manco, chip op top) 293 € 25 - € 50 Duitse tafelklok met halfvolle gecanneleerde zuiltjes en facetgeslepen ruitje, in eiken kast 34,5 cm hoog 294 € 70 - € 100 Eiken Art Deco tafelklok met messing beslag, grote bel en gekleurd glazen ruitje op front onder 36,5 cm hoog, 25 cm breed, 16,5 cm diep

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Schilderijen en Tapijten

Veiling september 2020

300 € 150 - € 250 Gesigneerd P J Wijngaerdt, poserende dame, doek gedateerd 1852, 89x71 cm, buitenmaat 117x99 cm

313 € 80 - € 120 Gesigneerd A Mondt (signature zit achter de lijst), Figuren in de branding, paneel 22x27 cm

328 € 50 - € 100 Gesigneerd C W G van Daal, Vrouw met kudde schapen op de heide, paneel 18x27 cm

301 € 150 - € 250 Anoniem, portret van een dame, achterzijde notitie Clementina Augusta von Eschede ge. von Hörde, 1793, doek 79x62 cm

314 € 150 - € 250 Graaf Alfred Edouard Agenor van Bylandt (1829-1890) Hollands winters landschap met molen aan het meer en mensen bij koek en zopie, doek 20x26 cm

329 € 100 - € 200 Gesigneerd A Schelfhout, Landschap met figuren aan vaart, aquarel 30x44 cm

302 € 250 - € 350 Met signature Akkeringa, Moeder met spelende kinder op het strand met platbodem bij Scheveningen, doek 50x70 cm 303 € 250 - € 500 Gerardus Johannes Delfgaauw (18821947) Zonnige najaarsdag met bomen aan zandpad, doek 81x61 cm 304 € 100 - € 150 Aimée Rhemrev (1944-) Figuren op Carrousel, achterglasschildering 44x58 cm 305 € 40 - € 80 Thijs Hanekamp (1954-) Huis en zo(n), doek gedateerd oktober 2016, 50x70 cm 306 € 350 - € 500 Christiaan Soer (1882-1961) Gezicht op Rhenen met dreigend weer, doek 37x56 cm 307 € 200 - € 400 Gesigneerd M Savry, Tafereel op binnenplaats met vrouw met pomp in gesprek met vrouw met mantel, spelende jongen met hoepel, haan met kippen op het erf en klimplant aan muur in zonnige stemming, paneel ca. 1850, 45,5x51,5 cm 308 € 300 - € 500 Waalco Jans Dingemans (1873-1925) Paard met kar en figuren in havengebied, doek gedateerd 1916, 45,5x61 cm, in rijkbewerkte lijst (stukje verf manco in de lucht) 309 € 200 - € 400 Maria Philippina Bilders van Bosse (1837-1900) atelier, Bosgezicht, board 45x32,5 cm in een zeer fraaie oude goudkleurige lijst, buitenmaat 72x81 cm 310 € 750 - € 1.000 Ary Pleysier (1819-1879) Schepen voor de kust bij kerkdorp, mogelijk Friesland / Workum, paneel 29x48 cm 311 € 750 - € 1.000 Nicolaas Riegen (1827-1889) Schepen voor de kust in avondstemming, paneel 31x39,5 cm 312 € 100 - € 150 Frans Manders (1939-) Hollandse boerderij in de winter, board 43x61 cm

dinsdag 22 september 2020

315 € 100 - € 200 Fred Arends (1949-) Stadsgezicht, paneel 26x21 cm 316 € 750 - € 900 Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921) Hooiende boeren, doek 40x60 cm 317 € 100 - € 150 Onduidelijk monogram, landschap met haan, kippen, kuikens, eenden, pauw en hond, fijnschilder,10x8 cm

330 € 400 - € 600 Johannes Marius ten Kate (1859-1896) Arbeider bij boerderij met berken, doek 30,5x44,5 cm (kleine vakkundige restauratie) 331 € 40 - € 80 Wanddecoratie met voorstelling van dorp aan water met ophaalbrug en boten in het water 32,5x37 cm, in fraai bewerkte lijst, binnenmaat 32,5x37 cm, buitenmaat 63,5x68 cm 332 € 100 - € 200 Anoniem, poserende Franse militair, maroufle 84x41 cm

318 € 100 - € 150 Onduidelijk monogram, Man te paard met vrouw met kruik op haar hoofd, omringd door dieren, fijnschilder 8x10 cm

333 € 150 - € 250 Anoniem, De verleiding, man en vrouw aan tafel in interieur met onder de tafel een poes, paneel 19e eeuw, 44x35 cm

319 € 600 - € 900 Johannes Embrosius Wetering de Rooij (1877-1972) Gezicht op stad met woonboten in binnenhaventje met aangemeerde zeilboot met gestreken zeilen, doek 40x60 cm

334 € 100 - € 150 Anoniem, houten gestoken paneel voorstellende General Cordon. Charles George Gordon, was een Brits officier en genist, die vooral bekend is geworden om zijn rol bij de onderdrukking van de Taiping-opstand en zijn strijd tegen de Soedanese Mahdi, waarin hij te Khartoem zou sneuvelen. Gordon leefde van 18331885, begraven in de St Paul's Cathedral London, buitenmaat 56x43 cm (barst in hout naast hoofd)

320 € 200 - € 300 Willem van der Nat (1864-1929) Vrouw met kippen bij boerderij, aquarel 29,5x48 cm 321 € 500 - € 750 Joseph Hartogensis (1822-1865) Hollands winters landschap met vele figuren op het ijs, doek 33x46 cm 322 € 225 - € 325 Johannes Hessel Brolsma (1909-1990) Hollands landschap met molens aan plas met moeder en kind, paneel 59x82 cm 323 € 50 - € 100 Anoniem, Hollands landschap met melkende figuur met kerkdorp aan de overzijde van een meer, paneel ca. 1850, 22,5x28,5 cm 324 € 150 - € 250 Fred Arends (1949-) Winter op het platte land, paneel 30x24 cm 325 € 25 - € 50 Anoniem, Zeilschepen op zee, maroufle 36x19 cm 326 € 200 - € 400 Klaas Gubbels (1934-) Tafel met koffiepot, hout 42 cm hoog. Werk was niet gesigneerd, is bekeken door Klaas Gubbels, heeft het goed gekeurd en gesigneerd. 327 € 50 - € 100 Gesigneerd J W Brink, Vrouw bij boerderij in winters landschap, paneel 18x27 cm

335 € 50 - € 100 Thijs Hanekamp (1954-) Blommen II, doek gedateerd 2019, 50x40 cm 336 € 200 - € 400 Petrus Dewald (1869-1954) Stilleven met kippen, haan , kuikens en goudfazant bij schuur, doek gedateerd 1900, 75x125 cm 337 € 100 - € 200 Thijs Hanekamp (1954-) Goudgekuifde zilverreiger, doek gedateerd 2019, 120x60 cm 338 € 100 - € 150 Onduidelijk gesigneerd, Stad aan haven, doek gedateerd 1960, 60x76 cm 339 € 100 - € 200 Karel Appel (1921-2006) Compositie met gezicht, kleurenlitho ea, 27x37 cm 340 € 650 - € 900 Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met gieter en rozen, doek 65x101 cm 341 € 250 - € 500 Anoniem, portret van een heer met een penning om zijn hals en een dame met fraaie parelcollier, rijke broche en hoofdsieraad, doek ca. 1800, 84x68 cm, buitenmaat per stuk 111x94 cm VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Schilderijen en Tapijten

Veiling september 2020

342 € 200 - € 400 Gesigneerd Drulman, Landschap met molens en knotwilgen aan de sloot, doek 61x81 cm

357 € 40 - € 80 Mark Brusse (1937-) Compositie zonder titel, kleurenlitho gedateerd 1997, 48/100. 50x60 cm

343 € 80 - € 120 Onduidelijk gesigneerd, Winters boslandschap, doek 68,5x98,5 cm

358 € 100 - € 150 Han van Meegeren (1889-1947) Christus, tekening met witkrijt opgehoogd, 69x58 cm

344 € 50 - € 100 Gesigneerd Sudo of Gudo Manman, Landschap met burcht en toren bij bruggetje, doek 1966, 45x101 cm 345 € 650 - € 900 Dirk Johannes van Haaren (1878-1953) Gezicht op kerkdorp met op de voorgrond een man met aangespannen paard mogelijk t.b.v. trekvaart, doek 54x81 cm (bedoekt) 346 € 200 - € 400 Louis Willem van Soest (1867-1948) Winters landschap met vrouw bij boerderij aan bosrand, paneel 9x25 cm 347 € 50 - € 100 Thijs Hanekamp (1954-) Compositie met stad, achterzijde titel Yellow Submarine, doek gedateerd september 2017, 80x50 cm 348 € 100 - € 200 Anoniem, Surrealistische compositie, doek 120x100 cm 349 € 100 - € 200 Anoniem, Surrealistische voorstelling, achterzijde sticker Sonnet in het Hoogduits 70/71, board 153x122 cm (wat verfschade) 350 € 600 - € 800 Ada Breedveld (1944-) Vrouw met zon, doek gedateerd 1995, 60x60 cm 351 € 800 - € 1.200 Ada Breedveld (1944-) Achterzijde notitie Sence of direction, doek gedateerd 1995, 110x80 cm 352 € 800 - € 1.200 Ada Breedveld (1944-) Achterzijde notitie Vis a Vis, doek gedateerd 1992, 110x80 cm 353 € 750 - € 1.000 Ada Breedveld (1944-) Surrealistische voorstelling, doek gedateerd 1977, 110x80 cm 354 € 100 - € 200 Robert Terwindt (1940-2019) Vrouw met poppen, doek gedateerd 1965, 130x105 cm 355 € 100 - € 150 Thijs Hanekamp (1954-) De komkommer fabriek, doek gedateerd 2020, 90x30 cm 356 € 100 - € 200 Ger Lataster (1920-) Compositie zonder titel, aquarel gedateerd 1988, 56x75 cm

dinsdag 22 september 2020 24 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

359 € 25 - € 50 Cees Kortlang (1926-2008) Compositie zonder titel, ets uit 1988, 10/10, 60x44 cm 360 € 80 - € 120 Ger Lataster (1920-) Batseba, aquarel / tekening gedateerd 1991, 45x57 cm 361 € 25 - € 50 Ger Lataster (1920-) Zonder titel, No. 22, litho gedateerd 1992, 57x79 cm 362 € 25 - € 50 Cees Kortlang (1926-2008) Compositie zonder titel, kleurets gedateerd 1988, 9/10, 60x45 cm 363 € 50 - € 100 Jacob Hillenius (1934-1999) Gras (Regen) aquarel in blokken gedateerd 1989, 33x27 cm 364 € 50 - € 100 Bram van Velde (1895-1981) Compositie zonder titel, litho 290/300, 48x53 cm 365 € 100 - € 150 Bram van Velde (1895-1981) Compositie zonder titel, kleurenlitho 25/100, 75x58 cm 366 € 20 - € 40 Hanny Ramaer (1941-) Les Nuages, gouche gedateerd 1991, 40x35 cm 367 € 25 - € 50 Jan Sierhuis (1928-) Compositie met figuren, gemengde techniek gedateerd 1974, 24x33 cm 368 € 40 - € 80 Thijs Hanekamp (1954-) Compo Lissitzky, doek gedateerd 2020, 50x40 cm 369 € 50 - € 100 10 diverse lithos van poserend naakt naar Henri Matisse, buitenmaat 40x30 cm 370 € 80 - € 120 10 diverse lithos van poserend naakt naar Henri Matisse, buitenmaat 40x30 cm 371 € 50 - € 100 Jeroen Henneman (1942-) Venster, grafiek gedateerd 1985, 63x78 cm 372 € 50 - € 100 Jeroen Henneman (1942-) Vrachtauto, grafiek 84x61 cm

373 € 50 - € 100 Ton Mertens (1952-) Kamer van de drievoudige sluiter, No. 6. doek uit november 1984, mixed media, 80x200 cm 374 € 25 - € 50 Harry Gerritz (1940-) Compositie met kerk, litho gedateerd 2001, 50/100, 51x40 cm 375 € 25 - € 50 Harry Gerritz (1940-) Compositie met kerk, litho gedateerd 2001, 74/100, 52x40 cm 376 € 100 - € 200 Hendrik Valk (1897-1986) Hollands landschap, genummerd 17/100, 34x28 cm, met lijst totaal 66,5x51 cm 377 € 80 - € 120 Han Dijsselbloem (1960-) Compositie zonder titel, auarel gedateer 1989, 98x155 cm (zonder lijst, in koker) 378 € 50 - € 100 Patty Harpenau (1959-) Compositie met dieren, zeefdruk Dierenleed kent geen grenzen, gelimiteerde oplage 27/175, 85x65 cm (niet ingelijst) 379 € 150 - € 250 Henrik Emil Aczel (1876-1946) Vrouwen in kas met bloemen, paneel gedateerd 1896, 28x12,5 cm 380 € 100 - € 200 Onduidelijk gesigneerd, Ruiter te paard, paneel gedateerd 1881,15x18 cm 381 € 40 - € 80 Herman Romijn (1892-1959) Kar in bos, board 24x33 cm 382 € 400 - € 600 Monogram W de St, Vrouw bij hut op heide, paneel gedateerd 28-11-16, 23,5x32 cm 383 € 300 - € 600 Hendrik Jan Wolter (1873-1952) Schepen op de rivier bij brug, mogelijk Rome, board gedateerd 1943, 23x28 cm 384 € 100 - € 150 Tilly Munninghoff van Vliet (1879-1960) Achterzijde notitie Blauwe kom, doek 30,5x40,5 cm 385 € 100 - € 150 Herman Bogman (1890-1975) Gezicht op de kaasmarkt te Alkmaar, paneel 21x15 cm 386 € 100 - € 150 Hendrik Adolf Ludolf Wichers (18931968) Knotwilgen in uiterwaarden, doek 22x29 cm 387 € 100 - € 150 Onduidelijk gesigneerd, Landschap Schotland met kasteel aan meer, mogelijk Loch Ness, aquarel 15x37 cm

Schilderijen en Tapijten 388 € 20 - € 40 Onduidelijk gesigneerd, Kustgezicht met rotsen, board 20x30 cm 389 € 100 - € 200 Sven Hoekstra (1945-) Man met vis in de hand, staand bij kermistent, doek gedateerd 1974, 24x24 cm 390 € 100 - € 200 Bernardus Bueninck (1864-1933) Hollands landschap met bruggetje over sloot, paneel 32,5x48 cm 391 € 100 - € 200 Louise Alice Anrine Blommestein (1882 -1965) Portret van een meisje met bloemen in het haar, doek gedateerd 1939, 34x29 cm 392 € 350 - € 450 Johannes Embrosius Wetering de Rooij (1877-1972) Hollands landschap met schepen op de rivier voor een stad, paneel 20x27 cm 393 € 80 - € 100 Onduidelijk gesigneerd, Landschap met vrouw met jachthond en paard in opwachting van haar afspraak, doek ca. 1870, 27,5x36 cm 394 € 80 - € 120 Antoon Markus (1870-1955) Landschap met figuren bij boerderij bij dreigend weer, doek gedateerd 1924, Markus nummer 947, 30x50 cm 395 € 40 - € 80 Antoon Markus (1870-1955) Landschap met hoge luchten, doek gedateerd 1928, 24,5x20,5 cm 396 € 100 - € 200 Gesigneerd J Batjieu, België 20e eeuw, Haan en kippen in de stal op stro, doek 21,5x35,5 cm 397 € 50 - € 100 Pieter A. Schipperus (1840-1929) Hollands landschap met boot aan oever, aquarel 17,5x25,5 cm 398 € 80 - € 120 Gesigneerd A Alard, Stilleven met rozen, doek 17x34 cm 399 € 100 - € 150 Ben van Londen (1907-1987) Landschap aan rivier, paneel gedateerd mei 1979, 20x69 cm 400 € 40 - € 80 Ben van Londen (1907-1987) Stilleven met beeldje en potje, paneel gedateerd augustus 1928, 26x20 cm 401 € 100 - € 150 Anoniem, Landschap met figuren met schepen op de rivier, paneel ca. 1870, 23,5x34 cm 402 € 50 - € 100 Linksonder resten van signature, stadsgezicht met figuren aan rivier onder boom, aquarel 16x20 cm

dinsdag 22 september 2020

Veiling september 2020 403 € 150 - € 250 Hans Herrmann (1858-1942) Der Leiermann, man met buikorgeltje op Amsterdamse gracht, aquarel gedateerd 1889, 26x19 cm 404 € 450 - € 650 Gustav Sus (1823-1881) Meisje met schaap in de duinen, doek 25,5x20 cm 405 € 25 - € 50 Bernard van Essers (1893-1945) 2 vrouwen, houtsnede in opdracht van Arthur van Schendel voor het boek Een zwerver verliefd, gesigneerd en gedateerd 1930, 14x11,5 cm 406 € 250 - € 350 Jan Simon (jr.) Knikker (1911-1990) Straatje te Elburg, doek 24,5x18,5 cm

419 € 80 - € 120 Jan Kelderman (1914-1990) Meergezicht met 3 schepen uit de bruine vloot, doek 50x70 cm 420 € 50 - € 100 Anoniem, Surrealistische voorstelling met trap en tempel, ruitvorm 80x80 cm 421 € 100 - € 150 (Franciscus Johannes Gijzbertus van den Berg) Johfra (1919-1998) Surrealistische voorstelling zonder titel, potloodtekening gedateerd 1964, 22,5x30,5 cm 422 € 40 - € 80 Victor Linford (1940-2002) 4 diverse litho's met surrealistische voorstellingen

407 € 50 - € 100 Sarika Goth (1900-1991) Portret van een vrouw, potloodtekening 27x19 cm

423 € 100 - € 200 Victor Linford (1940-2002) Surrealistische voorstelling, achterzijde titel a Part of soil, paneel gedateerd 1975, 52x38 cm

408 € 25 - € 50 Cornelis Koppenol (1865-1946) Kermis met kraam met bier en jenever, tekening / aquarel, 22,5x15,5 cm

424 € 100 - € 200 Victor Linford (1940-2002) The beast in me, olieverf op masonite, gedateerd 1980, 30x24 cm

409 € 30 - € 60 Anoniem, Stilleven met rozen, maroufle rond 22 cm, buitenmaat 37x37 cm

425 € 50 - € 100 Victor Linford (1940-2002) Surrealistische voorstelling zonder titel, rond paneel gedateerd 1974, 29 cm

410 € 80 - € 120 Gesigneerd Julien, 2 spelende kinderen op het strand, board 24x30 cm 411 € 20 - € 40 Anoniem, Hollands landschap naar oude Hollandse meester, paneel 14x18 cm 412 € 40 - € 80 Rik van der Mey (1920-1982) Stilleven met kan en fruit, doek 27,5x30,5 cm 413 € 100 - € 200 Gesigneerd W de Zwart, Vrouw bij boerderij, doek 33x49 cm (craquele) 414 € 150 - € 250 Leo Pors (1952-) Zeilboten voor de kust, paneel 24x30 cm 415 € 50 - € 100 Anoniem, Madonna met Kind, maroufle 29x22,5 cm (schade) 416 € 200 - € 300 Anoniem, Poserende vrouw met ontblote schouder in de stijl van G H Breitner, paneel 19,5x13,5 cm 417 € 200 - € 300 Christiaan Soer (1882-1961) Vrouw bij rietgedekte woning, doek 19x24,5 cm 418 € 40 - € 80 Gesigneerd verso Herman, Limburg, doek gedateerd 1947, 50,5x60 cm (stukjes verf van doek linksboven en rechtsonder)

426 € 50 - € 100 Victor Linford (1940-2002) Surrealistische voorstelling zonder titel, gedateerd 1971, rond paneel diameter 29 cm (schade verf) 427 € 50 - € 100 Anoniem, Compositie met kleuren, achterzijde sticker met titel Een levenlan... (van lief en leed ten spijt, doek 24x18 cm 428 € 250 - € 450 Anoniem, Hollands landschap met wit huis, achterzijde notitie C van der Windt, Het witte huis, paneel 29,5x49 cm (bedoekt) 429 € 50 - € 100 Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met kan, glas en fruit, paneel 20e eeuw, 23x29 cm 430 € 100 - € 150 Théophile de Bock (1851-1914) Landschap met vennetje en kerkdorp in de verte paneel 34x27 cm 431 € 30 - € 60 Andries Verleur (1876-1953) Gezicht op de duinen met het kerkje te Scheveningen, board gedateerd 1943, 40x59 cm 432 € 100 - € 150 Johan Meijer (1885-1970) Heidelandschap, doek 25x40 cm 433 € 40 - € 80 Gesigneerd B Muller, Amstedam in de winter met ophaalbrug over de Amstel, paneel 12,5x18 cm

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Schilderijen en Tapijten

Veiling september 2020

434 € 100 - € 150 Jan Coenrad Nachenius (1890-1987) Stilleven met anjer in glazen vaasje, board 24x16 cm 435 € 40 - € 80 2 kleurenlitho's van Leon Danchin (18871938) met voorstellingen van jachthonden met prooi 41x61 cm en 45x64 cm 436 € 25 - € 50 Kleurenlitho van Leon Danchin (18871938) met voorstelling van jachthond met prooi 41,5x61,5 cm 437 € 40 - € 80 3 kleurenlitho's van Leon Danchin (18871938) met voorstellingen van jachthonden 37x68 cm, 43x67 cm en 40x69,5 cm (stuk glas manco rechtsonder) 438 € 40 - € 80 Juriaen Marinus van Beek (1879-1965) Boten op zee, paneel 18,5x24,5 cm 439 € 40 - € 80 Anoniem, ondergaande zon boven meer, paneel 17,5x25,5 cm 440

€ 25 - € 50

Gesigneerd Scheperis, H, Ruine op heuvel in landschap met herder en koeien, paneel 15,5x21 cm 441 € 25 - € 50 Ges. H A Scheeres, Gezicht op meer met kerkdorp, paneel 19x22,5 cm 442 € 25 - € 50 Gesigneerd H Bender, Hollands winters landschap naar oude meester, paneel 20x25 cm 443 € 25 - € 50 Gesigneerd A Morel, Hollands winters landschap met figuren op bevroren meer naar oude meester, paneel 23x28 cm 444 € 50 - € 100 Poeder, Henk (1964-) IJsvogel op besneeuwse tak, paneel 21x15 cm 445 € 50 - € 100 Poeder, Henk (1964-) 3 Huismussen op besneeuwde prikkeldraad, paneel 21x30 cm 446 € 50 - € 100 Poeder, Henk (1964-) 3 puttertjes op prikkeldraad, paneel 21x30 cm 447 € 40 - € 80 Anoniem, twee zittende figuren, board genummerd 876, 9,5x11 cm 448 € 50 - € 100 Sven Hoekstra (1945-) Monogram,Portret van man, paneel gedateerd 1976, 4x5,5 cm 449 € 50 - € 100 Willem Johannes H Nijs (1902-1961) Carnavalsoptocht op brug, potloodtekening 40x60 cm

dinsdag 22 september 2020 28 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

450 € 100 - € 150 Gesigneerd A Zegers, Hollands tafereel met handwerkende vrouw bij venster met kind met pop, doek 40x60 cm in een fraaie goudkleurige lijst, buitenmaat 71x82 cm 451 € 100 - € 150 Anoniem, Hollandse School, Landschap met huis en molen aan meer, paneel ca. 1850, 45,5x59 cm 452 € 50 - € 100 Monogram CDR (vermoedelijk CD Repelaer), Stilleven rozen op glas, vaas, kistje en schaal, paneel gedateerd 21/8/ 1898, 39,5x50 cm 453 € 200 - € 400 Willem Witjens (1884-1962) Landschap met kasteel in winters landschap, achterzijde notitie Het Witte Kasteel (France) maroufle 40,5x50,5 cm 454 € 100 - € 200 Anoniem, vrouw op stoel voor haard met ketel boven vuur, doek 50x36,5 cm in een fraaie antieke goudkleurige lijst 455 € 150 - € 250 Kees Heynsius (1890-1981) Schelpenvisser aan de kust, doek 24,5x40,5 cm 456 € 100 - € 150 Frans Manders (1939-) Gezicht op kerkdorp, board 29,5x39,5 cm 457 € 100 - € 150 Theodor Lindner (1882-1956) 2 meisjes die kijken naar een man met 2 paarden, board 50x60 cm 458 € 100 - € 200 Onduidelijk signature, Trapopgang met bloeiende blauwe regen, doek 60x50 cm 459 € 100 - € 150 Adrianus Johannes Zwart (1903-1981) Boeren interieu met ketel boven haardvuur, doek 50x40 cm 460 € 100 - € 150 Jan Roelof van Nijendaal (1880-1975) Gezicht op tuin bij boerderij met op de achtergrond gezicht op Dordrecht, aquarel gedateerd 1954, 29x42 cm 461 € 100 - € 150 Johannes Graadt van Roggen (18671959) Gezicht op zee door de duinen gezien, achterzijde notitie Westerlicht, Zeeduinen, Alkmaar, doek 36x46 cm 462 € 80 - € 120 Arnout Jacobus Gustaaf Colnot (18871983) Bosgezicht, houtskooltekening 60x45 cm 463 € 50 - € 100 Gesigneerd Martin, Indonesisch landschap met bloeiende flamboyantboom, doek 60x80 cm 464 € 40 - € 80 Gesigneerd Neuhof, W, Stadsgezicht Torbole, doek 60x30 cm

465 € 100 - € 200 Hendrik Fleurbaaij (1896-1975) Stoomboot met Hollandse driekleur op volle zee, doek gedateerd 1955, 40x60 cm 466 € 100 - € 150 Gesigneerd Randolfi, Figuren op het strand, doek 61x81 cm 467 € 50 - € 100 Anoniem, Judas en de penningen, paneel naar oude meester, 45,5x56 cm 468 € 80 - € 120 Adriaan Christiaan Willem Terhell (1863 -1949) Haven van Dordrecht met gezicht op de Grote of Onze Lieve Vrouwekerk, aquarel 37x27 cm 469 € 150 - € 250 Jan van Anrooy (1901-1988) Landschap met boerderij, doek 40,5x50,5 cm 470 € 200 - € 400 Paul Whistler (1938-1974) getiteld verso De omgekeerde wereld, paneel 34x20 cm 471 € 100 - € 200 August Allebe (1838-1927) Poserende man, potloodtekening 48x30 cm 472 € 50 - € 100 Gesigneerd H Sonderman, interieur met dienstertje met ketel boven vuur met kip met kuikens en kat met kitten, 30x24 cm 473 € 50 - € 100 Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met albasten schenkkan, schaal met kruiden en opgezette Vlaamse Gaai, doek 69x56 cm 474 € 30 - € 60 Jac. Thymen de Mik (1904-1988) Stilleven met 3 aardewerken voorwerpen, maroufle, achterzijde gedateerd 1955. 38x41,5 cm 475 € 50 - € 100 Anoniem, Poserend liggend naakt, olieverf achter glas, 39x49 cm 476 € 100 - € 150 Onduidelijk gesigneerd, Moeder met kind in interieur bij haard naast venster, paneel 25x35 cm 477 € 100 - € 150 Frans Slager (1876-1953) Portret van een dame, doek gedateerd 1932, 40x30 cm 478 € 100 - € 200 Paul Louis van Eeden (1907-1996) Stilleven met schoentjes, truitje en knuffel, doek gedateerd 1941, 51x46 cm 479 € 150 - € 250 Onduidelijk gesigneerd, Poserende dame met bloemen in het haar, doek 55x46 cm 480 € 80 - € 120 Anoniem, Figuren in landschap bij boerderij, aquarel ca. 1850, 27x37 cm

Schilderijen en Tapijten

Veiling september 2020

481 € 100 - € 200 Adriaan Marinus Geijp (1855-1926) Hollands landschap met rustende vrouwen langs zandpad, paneel 33x23 cm

497 € 550 - € 750 Jan Jacob Zuidema Broos (1833-1882) Figuren in tuin in 18e eeuwse kleding, paneel 19x15 cm

513 € 40 - € 80 2 Indische beschilderde voorstellingen van danseressen op linnen 83,5x25,5 cm, in lijst totaal 97x39 cm

482 € 100 - € 150 Jacob Maris (1837-1899) Gezicht op kerkje, aquarel 15x11 cm

498 € 400 - € 600 Henk Dekker (1897-1974) Schepen voor de kust, mogelijk Marsdiep tussen Texel en Den Helder, doek 30x40 cm

514 € 40 - € 80 5 Indische wanddecoraties met afbeeldingen van figuren, olifanten en andere dieren

483 € 150 - € 250 Jan Martinus Vrolijk (1845-1894) Landschap met koeien en aangemeerd bootje, aquarel gedateerd 1878, 30,5x47,5 cm 484 € 100 - € 150 Tilly Munninghoff van Vliet (1879-1960) Bloeiende cactus, schilderskarton 42x32 cm 485 € 100 - € 150 Tilly Munninghoff van Vliet (1879-1960) Bloeiende bloesemtak, achterzijde gedateerd mei 1943, 43x33 cm 486 € 100 - € 150 Andries Verleur (1876-1953) Bospad met beuken in de herfst, doek 47,5x36,5 cm 487 € 150 - € 250 Hendrik Jan Wesseling (1881-1950) Landschap met bruggetje over sloot bij huizen, verso notitie Schalkwijk, maroufle 25,5x34 cm 488 € 600 - € 900 Niek van der Plas (1954-) Verso getiteld De Pan van Persijn. Ook wel genoemd Panbos, een geliefd speel en wandelplek in de gemeente Katwijk, paneel 40x50 cm 489 € 100 - € 200 Wim Bos (1906-1977) Havengezicht met 3-master, doek 50x70 cm 490 € 100 - € 200 Gesigneerd Jac F de Jong, Stilleven met Bijbel, kan, glas en druiven, doek 60x50 cm 491 € 40 - € 80 Gesigneerd D Schepen, Gezicht op stad met watertje, doek gedateerd 1941, 35,5x50,5 cm 492 € 40 - € 80 Gesigneerd Kramer, Betuwse boerderij met bloeiende fruitboom, doek 40x50 cm 493 € 25 - € 50 Onduidelijk gesigneerd Boerderij met korenschoven, doek 26,5x37,5 cm 494 € 80 - € 120 Martinus Philippus (1913-1987) De clown, doek 44x53 cm 495 € 250 - € 500 Anoniem, beschildering op textiel van vele mannen in huis, 80x47 cm 496 € 25 - € 50 Pieter Johannes Alexander Wagemans (1879-1955) Stadsgezicht met figuren bij poort, paneel 30x40 cm

dinsdag 22 september 2020

499 € 25 - € 50 Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met bloemen in porseleinen vaas, doek 35x32 cm

515 € 50 - € 100 3 Oosterse wanddecoraties met voorstellingen van polowedstrijd 13x23,5 cm, optocht 12x23,5 cm en optocht 25,5x19 cm

500 € 50 - € 100 Onduidelijk monogram, Geestelijke met hond en papagaai in interieur, aquarel ca. 1900, 33x23,5 cm

516 € 80 - € 120 3 diverse schilderwerkjes op papier, India met voorstellingen van vele figuren, 15x8, 18,5 en 13x9 cm

501 € 50 - € 100 Aimée Rhemrev (1944-) Vrouw met vogels in kooi, achterglasschildering gedateerd 1976, 33x43 cm

517 € 100 - € 200 Topografische kaart, Carte des PaysBas Catholiques, 1780, 48x62 cm, buitenmaat 78x96 cm

502 € 40 - € 80 Aimée Rhemrev (1944-) Uitzicht op meer, achterglasschildering gedateerd 1976, 35x22,5 cm 503 € 40 - € 80 Onduidelijk gesigneerd, Blauwe Moskee te Istanbul, aquarel 44x29,5 cm 504 € 100 - € 200 Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met Keulse kan en citrusvruchten, paneel 42,5x33 cm 505 € 40 - € 80 Andries Verleur (1876-1953) Wandelaars op zandpad langs bomen, doek 51x40,5 cm 506 € 100 - € 150 Gesigneerd J Damstra, Eendenfamilie aan de waterkant, doek 30x40 cm 507 € 50 - € 100 Onduidelijk gesigneerd, Oosterse dame met vogels, paneel 20e eeuw, 40x30 cm 508 € 40 - € 80 2 Japanse wanddecoraties op textiel, buitenmaten 31x76 cm en 29x79 cm 509 € 50 - € 100 Onduidelijk gesigneerd, Oosterse aquarel van een vogel, kijkend naar een spin, 34x18 cm 510 € 25 - € 50 2 Indische wanddecoraties met voorstellingen van Wajangpoppen, gemengde techniek 44x31,5 cm en 47,5x34 cm 511 € 25 - € 50 2 Oosterse geborduurde wanddecoraties, buitenmaat 50x50 cm en 41,5x53,5 cm 512 € 100 - € 200 Onduidelijk gesigneerd, 2 beschilderingen op textiel, Visser en landschap, per stuk buitenmaat 57x47 cm

518 € 50 - € 100 Topografische kaart, J B Homann, Regni Norvegiae, gravure ca. 1720, 59x49 cm 519 € 200 - € 400 Nikolas Visscher (1618-) Tubala nova Proviniae Ultrajectinae, 46x83 cm, buitenmaat 80x115 cm 520 € 100 - € 150 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor, ca. 300x200 cm 521 € 150 - € 250 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Ziegler, 295x201 cm 522 € 250 - € 350 Fraai Bakhtiar handgeknoopt tapijt 303x208 cm 523 € 40 - € 80 Handgeknoopt Hereke tapijt 213x157 cm 524 € 100 - € 150 Handgeknoopt wollen Gaisjgai Kelim tapijt, 300x153 cm 525 € 200 - € 400 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Kashan, 368x212 cm 526 € 500 - € 750 Antiek handgeknoopt Oosters tapijt, Noord west Perzie / Turkije, decor Heriz, 350x230 cm 527 € 100 - € 200 Oosters handgeknoopt tapijt met fraai decor van dieren in florale omgeving 306x202 cm 528 € 500 - € 750 Antiek handgeknoopt Oosters tapijt met Iraanse motieven, 360x254 cm 529 € 70 - € 100 Handgeknoopte Tabriz 310x204 cm

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Schilderijen en Tapijten 530 € 50 - € 100 Antiek handwerk textielfragment, met metaaldraad, periode Renaissance, Europe (Italie / Spanje), gouddraad, bevestigd op doek, 28 x 44 cm 531 € 50 - € 100 Textiel met decor van vissen, Indonesie ca. 1950, ca. 230x105 cm

Veiling september 2020 549 € 40 - € 80 Oosterse handgeknoopte Bochara 149x85 cm 550 € 40 - € 80 2 Oosterse handgeknoopte Bidjars 162x92 cm en 163x93 cm 551

€ 20 - € 40

Handgeknoopt Hamadan, 130x77 cm

532 € 100 - € 150 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor, 320x170 cm

552 € 30 - € 60 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Shiraz, 160x128 cm

533 € 100 - € 150 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Ziegler, 239x166 cm

553 € 80 - € 120 Handgeknoopt wollen loper met Oosters decor Malayer, 302x105 cm

534 € 100 - € 150 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor, 293x197 cm

554 € 50 - € 100 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Perepdil, 205x148 cm

535 € 100 - € 150 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor, ca. 300x200 cm

555 € 50 - € 100 Handgeknoopte Oosterse loper, 395x78 cm

536 € 80 - € 120 Oosters handgeknoopt tapijt met floraal motief, vogels en vaas 196x150 cm

556 € 40 - € 80 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Karachi, 190x130 cm

537 € 500 - € 750 Handgeknoopt tapijt met Oosters decor Isfahan, 418x295 cm.

557 € 40 - € 80 Oosters handgeknoopte loper 310x81 cm

538 € 50 - € 100 Oosters handgeknoopt tapijt 197x128 cm

558 € 30 - € 60 Handgeknoopt Oosters tapijt 154x104 cm (moet gereinigd worden)

539 € 80 - € 120 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor, ca. 240x170 cm

559 € 50 - € 100 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Quchan Kurdi, 156x116 cm

540 € 20 - € 40 Oosters handgeknoopt tapijt 162x145 cm

560 Chinees tapijt 140x69 cm

541 € 40 - € 80 Indiaas handgeknoopt wollen tapijt 205x157 cm

561 € 40 - € 80 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Hamadan, 160x107 cm

542 € 250 - € 500 Antiek handgeknoopt tapijt Caucasian Kazak carpet, herkomst Azerbaijan Russian Sovjet Union periode, met geweven decor van Hamer en sikkel, 320x190 cm

562 € 40 - € 80 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Ahar, 105x80 cm

543 € 50 - € 100 Handgeknoopt wollen Bidjar tapijt, 300x192 cm 544 € 500 - € 750 Antiek handgeknoopt Oosters tapijt, Noord West regio, 297x170 cm 545 € 40 - € 80 Oosters handgeknooopt tapijt 297x195 cm 546 € 50 - € 100 Oosters handgeknoopt wollen tapijt, 316x223 cm 547 € 50 - € 100 Deventer vloerkleed 352x236 cm 548 € 150 - € 250 Handgeknoopte wollen aubusson, Frankrijk / Vlaanderen, laat 17e / vroeg 18e eeuw, 210x134 cm (schade)

dinsdag 22 september 2020 32 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

€ 40 - € 80

563 € 40 - € 80 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Kaskay, 156x120 cm

570 € 500 - € 800 Antiek handgeknoopt tapijt, Bidjar Perzisch Kurdisch bloemdecor, 200x129 cm 571 € 100 - € 200 Antieke handgeknoopte loper, Heriz Karaja, 450x102 cm 572 € 50 - € 100 Antiek textiel, Oezbekistan centraal Azie, IKAT zijde jas, 19e eeuw, Islamitisch textiel 573 € 100 - € 150 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Ispahan, 138x110 cm 574 € 50 - € 100 Handgeknoopt Oosters tapijt, 148x112 cm 575 € 30 - € 60 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Tekke mat, 90x83 cm 576 € 50 - € 100 Oosters handgeknoopt tapijt 149x111 cm 577 € 80 - € 120 Amsterdamse school 3 Art Deco textiel met abstracte geometrische motieven, 220x113, 144x96 en 116x89 cm 578 € 25 - € 50 2 handgeknoopte kleedjes Karachi 97x49 cm en 59x49 cm 579 € 150 - € 250 2 antieke handgeknoopte Oosterse tapijten, 19e eeuw Turkmenistan, 80x28 cm en 121x42 cm 580 € 300 - € 450 Antieke Oosters tapijt, 19e eeuw, Centraal Azie, 144x83 cm 581 € 100 - € 150 2 antieke handgeknoopte Oosterse tapijten, met Nomadisch decor, 19e eeuw, 50x47 cm en 55x34 cm 582 € 20 - € 40 Oosters handgeknoopte loper 158x54 cm 583 € 20 - € 40 Oosters handgeknoopt tapijt 96x68 cm

564 € 25 - € 50 2 Oosterse halfzijden kleedjes 123x77 cm en 130x75 cm

584 € 40 - € 80 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Afshar Mafrash, 122x50 cm

565 € 50 - € 100 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor, 162x108 cm

585 € 25 - € 50 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Belouch Timuri, 70x70 cm

566 € 20 - € 40 Oosters handgeknoopt tapijt 96x79 cm

586 € 20 - € 40 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Belouch Balist, 83x40 cm

567 € 20 - € 40 Chinees wollen wandkleed 125 cm hoog, 182 cm breed 568 € 200 - € 400 Oud handgeknoopt tapijt met fraaie motieven, Perzie, 200x131 cm 569 € 50 - € 100 Handgeknoopt Oosters tapijt, 205x132 cm

587 € 40 - € 80 Handgeknoopte tas met Oosters decor Luri, 58x52 cm 588 € 30 - € 60 Handgeknoopte tas met Oosters decor Veramin Jaff, 58x55 cm

Schilderijen en Tapijten 589 € 50 - € 100 Antiek Chinees stuk textiel, gemaakt van zijde, Verboden stad decor met klassieke motieven, 134x181 cm 590 € 50 - € 100 Oosters handgeknoopt tapijt 139x92 cm 591 € 20 - € 40 Oosters handgeknoopt tapijt, 105x105 cm 592

€ 700 - € 900

Veiling september 2020 609 € 25 - € 50 Oosters handgeknoopte dubbele tas 117x64 cm 610 € 40 - € 80 3 Oosterse handgeknoopte tapijtjes 63x43 cm, 67x43 cm, 97x59 cm en pillow 42x41 cm 611 € 400 - € 600 Antiek handgeknoopt tapijt / loper, Caucasian, Kazak, 373x142 cm

Antiek handgeknoopt tapijt, Turks, Ottomans keizerperiode, Anatolie, 102x142 cm

612 € 40 - € 80 Oosters handgeknoopt tapijt, Shiraz, 177x131 cm

593 € 30 - € 60 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Ersari, 125x75 cm

613 € 1.000 - € 1.500 Antiek handgeknoopt tapijt, Savonnerie / Aubusson? Frankrijk, 19e eeuw, 460x302 cm

594 € 30 - € 60 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Nahavand Wagireh, 110x94 cm 595 € 30 - € 60 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Belouch, 109x89 cm 596 € 40 - € 80 Oosters handgeknoopt tapijt met floraal motief 170x103 cm 597 Kelim tapijt 243x167 cm

€ 80 - € 120

598 € 30 - € 60 Wollen tapijt, Perzie, Saruk, 164x66 cm 599 € 50 - € 100 10 diverse stuks textiel, herkomst Congo, Africa, Central Asia, North Africa/Algeria, Persia. 600 € 25 - € 50 2 Kelim kleedjes, 102x52 cm en 136x92 cm 601 € 25 - € 50 Handgeknoopt wollen tapijt met Oosters decor Belouch, tas, 62x55 cm 602 € 100 - € 200 Antiek geweven tapijt, Shashavan Djidjim, 205x131 cm 603 € 20 - € 40 2 Oosterse handgeknoopte kleden 62x58 cm en 120x86 cm 604 € 300 - € 500 Perzisch nomadisch zadelkleed, antiek, Qashqai / Shahsavan, 170x160 cm 605 € 200 - € 400 Antieke Kelim, 260x162 cm 606 € 50 - € 150 Geweven loper, India 300x75 cm 607 € 40 - € 80 4 Oosterse handgeknoopte tapijtjes 94x31 cm, 67x50 cm, 99x62 cm en 155x51 cm 608 € 40 - € 80 4 Oosterse tapijtjes waaronder 3 handgeknoopt 98x59 cm, 123x70 cm, 142x68 cm en 132x81 cm

dinsdag 22 september 2020

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

34 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Brocante Timed Online

Veiling september 2020

1000 € 80 - € 120 Cornelis van (II) Dalen (1638-1660) Sic Transit Gloria Mundi. Sic transit gloria mundi is een uitspraak in het Latijn, die betekent: Zo vergaat de wereldse grootsheid, Zo vergaat 's werelds roem of Zo vergaat de heerlijkheid van de wereld. Gravure uit 1655, 32x43,5 cm 1001 Oude litho voorstellende De eerste wedstrijd der Koninklijke Nederlandse Yachtclub gehouden 1846 op de Maas te Rotterdam, buitenmaat 58,5x73 cm 1002 Topografische kaart Les XVII provinces de Pais Bas, 14x25 cm 1003 € 25 - € 50 Anoniem, grafiek foto van wielerploeg in Friesland, genummerd 35/250, 32x42 cm 1004 € 25 - € 50 Jos Viester (1908-1983) Bloemstilleven, aquarel 38,5x28,5 cm 1005 Anoniem, Vrouw met gitaar, ets 32x28 cm en onduidelijk gesigneerd, Het Singel met de Koepelkerk te Amsterdam, litho 35x25 cm 1006 Onduidelijk gesigneerd, Bloemstilleven, aquarel gedateerd 1986, 45x56 cm 1007 € 50 - € 100 Theo van de Kamp (1944-) Stilleven met flessen en pompoenen, board 38x48,5 cm 1008 € 50 - € 100 Gesigneerd A Bertholt, Stadsgezicht Groningen met gezicht op de Martinitoren, doek 50x40 cm 1009 2 oude foto's in noten striklijsten 66 cm hoog, 55 cm breed

1010 Pieter Starreveld (1911-1989) getiteld Engeland augustus 1980, aquarel 24x35 cm 1011 2 wanddecoraties van diverse militairen in kostuum, buitenmaat 38x52 cm per stuk 1012 Met signature van de Sande Bakhuijzen, Melkweg, maroufle36x46,5 cm 1013 Gesigneerd Warmenhoven, J 20e eeuw, Gemberpot met rozen, doek 30,5x40 cm 1014 Gesigneerd Turkenburg, C, Stilleven lampionbloemen op fles, vrucht en ketting, aquarel 35x25,5 cm 1015 Gesigneerd N v Hoppe, Mediterraans havengezicht, doek 50x70 cm

vrijdag 4 september 2020

1016 € 100 - € 150 Met signature Balman, Schelpenvisser bij platbodems aan de kust voor Scheveningen, doek 50x70 cm (restauratie) 1017 18e eeuwse ingekleurde gravure 27x37 cm

1032 € 40 - € 80 Gesigneerd, Turkenburg, C, Winters landschap met molen, molenaar en man met paard, doek 71x51 cm 1033 € 50 - € 100 Onduidelijk gesigneerd, Herder met jongen op de heide, doek 65x54 cm

1018 € 80 - € 120 Tjeerd Bottema (1884-1978) Schaapskooi bij Ede, kleurets 35x50,5 cm

1034 € 50 - € 100 Jan Spoek (1951-1990) Achterzijde titel Morgenland, paneel gedateerd 1986, 61x73 cm

1019 Gesigneerd J Doeleman, Landschap met molen en boer in bootje, doek 35x45 cm (restauratie)

1035 Gesigneerd H van Harlingsvelts, Amsterdams stadsgezicht naar Klinkenberg, doek 50x71 cm

1020 € 50 - € 100 Onduidelijk gesigneerd, Vrouwen aan tafel in interieur naar oude Hollandse meester, doek gedateerd 1941, 40x50 cm

1036 Onduidelijk gesigneerd, Vaas met anemoontjes, doek 65x50 cm

1021 € 80 - € 120 Gesigneerd A Baud, Rustende figuren in landschap, gemengde techniek van tekening en aquarel, gedateerd 1852, 22x28,5 cm 1022 € 80 - € 120 Gesigneerd M Bruin, 2 schepen op volle zee, gemengde techniek, crayon met aquarel 38x48 cm 1023 € 50 - € 100 Poeder, Henk (1964-) Strandgezicht met vele figuren, paneel 30x40 cm 1024 € 100 - € 150 Gesigneer Simon Kramer, Parijs stadsgezicht, doek 38x46 cm 1025 3 oude Franse litho's in lijst, buitenmaat 26x33 cm 1026 2 aquarellen voorstellende kerkinterieuren waaronder gesigneerd A Krekel 1973, 37x31 cm en 39x27 cm 1027 Bert Neelen (1950-) zonder titel, aquarel gedateerd 2016, 12,5x18 cm, en gesigneerd Chris de Bueger (geb. 1948, zonder titel, oostindisch inkt op papier, gedateerd 2014, 9,5x12 cm (met boekje)

1028 Sipke Huismans (1938-) getiteld Jive at Five, fotocopie van jazzcassette, gedateerd 2010, 12x14,5 cm 1029 € 80 - € 120 Gesigneerd Constant van der Velde, Spelende jongens in stadsgezicht, doek 66x81 cm 1030 € 40 - € 80 Onduidelijk gesigneerd, Kinderen voor de open haard, doek 70,5x50,5 cm 1031 € 50 - € 100 Gesigneerd Verheijen, Vaas met kleurrijk boeket, doek 70x60 cm

1037 € 50 - € 100 Bob Janssen (1897-1988) Hollands landschap met bootje in rietkraag, doek gedateerd 1968, 48x68 cm (klein deukje in doek) 1038 € 100 - € 150 Maaike Braat Rolvink (1907-1992) Amsterdams stadsgezicht met aangemeerde boten in de gracht, aquarel gedateerd 1957, 46x35 cm 1039 € 80 - € 120 Pieter Johannes van Dokkum (19101990) Winters landschap met boerderij aan sloot onder een voorjaars zonnetje, doek 71x56 cm 1040 Gesigneerd M van Boeyen, Hollands landschap met bruggetje over sloot, doek 40x60 cm 1041 € 50 - € 100 Monogram RF, Arbeider op akker met span ossen, houtsnede 13,5x18 cm 1042 € 40 - € 80 Jan Thijs Buit (1934-) Gezicht op Hattum, ets 2/5, 15x20,5 cm 1043 € 50 - € 80 Kleurenlitho Frankrijk / Duitsland (Elzas) Wijnmaken, 29,5x19 cm en een 19e eeuwse litho man met paard bij stal, 16x13 cm 1044

Gesigneerd Capousek, 2 inkttekeningen van Le Castellet, gedateerd 1980, 17,5x27 cm en 21,5x32 cm 1045 Anoniem, wanddecoratie van 3 mannen, vermoedelijk prent op eiken paneel, 27x22 cm 1046 € 100 - € 150 3 antieke gravures in mahoniefineer lijsten voorstellende de slag bij Cesme in 1770, per stuk buitenmaat 42x55 cm

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Brocante Timed Online

Veiling september 2020

1047 € 30 - € 60 Gesigneerd Sephina (Josephina Kersten), Playing with te wind, doek 30x30 cm

1065 Anoniem, Hollands winters landschap naar oude meester, paneel 15x18 cm

1048 € 25 - € 50 Anoniem, Vrouwen op het strand van Trouville, aquarel gedateerd 1970m 15x28 cm

1066 € 40 - € 80 Onduidelijk gesigneerd, op pad naar de kerk in winters landschap, board 18x13 cm

1049 € 40 - € 80 Anoniem, vrouw met hondje op terras, paneel 20e eeuw, 25x20 cm

1067 Aloys van Wieringen, 2 olieverfschilderijen met landschappen, paneel gedateerd 2007, per stuk 41x31 cm

1050 € 40 - € 80 Willem Cornelis Rip (1856-1922) Herder met kudde schapen wij plas, aquarel 14x22 cm 1051 Onduidelijk gesigneerd Het Witte Huis te Rotterdam, aquarel 18,5x31 cm 1052 Anoniem, wanddecoratie naar oude voorbeeld, Stilleven met fruit, buitenmaat 37x32 cm 1053 Monogram FR, Huis in landschap, aquarel 18x30 cm 1054 Gesigneerd J R van Neijendaal, Stilleven met bloeiende plant in Keulse kan, doek gedateerd 1948m 50x60 cm 1055 Onduidelijk gesigneerd, vaasje met lampionnen voor venster, doek 70x30 cm 1056 Gesigneerd M van Boeyen, Bloemmarkt, doek 40x50 cm 1057 Hanke Cannegieter, Uitkijk, maroufle 40x50 cm

1058 Ingo Leth (1968-) 3 zeefdrukken, molen 55/3125 en 2 maal landschap met koeien 1776/3125 en 2526/3125, 20x20 cm per stuk 1059 Onduidelijk gesigneerd, Gemini, Meergezicht met apen, grafiek gedateerd 1991, I/13, 45x30 cm 1060 Anoniem, kleurenprent van Johan Neeskens, onbekende zanger, buitenmaat 66x66 cm 1061 Onduidelijk gesigneerd, Schepen op het IJ, doek 24x30 cm 1062 Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met roemer, paneel 40x30 cm

1063 € 70 - € 90 Gesigneerd Leon S, 2 puppies van Sint Bernardhonden, paneel 24x30 cm 1064 € 70 - € 90 Gesigneerd Leon S, Hondje met blauw lint met belletje, board 24x19 cm

vrijdag 4 september 2020 36 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

1068 € 20 - € 40 Gesigneerd van Dijk, Beek door winters landschap, paneel 24x30 cm 1069 € 40 - € 80 Gesigneerd B Muller, Hollands winters landschap met figuren op het ijs met koek en zopie naar oude Hollandse meester, paneel 12,5x18 cm 1070 Onduidelijk gesigneerd en onduidelijk monogram, 2 dassen, herten en eenden, per stuk buitenmaat 26x24 cm 1071 € 50 - € 100 Verso op raamwerk Veenhuizen, getiteld Jongen met hoed, doek 75x80 cm 1072 € 40 - € 80 Gesigneerd Orim Occazip, Straatartiest met saxofoon, grafiek 79x59 cm, in lijst totaal 88x68 cm 1073 € 50 - € 100 Harry Maas (1906-1982) Meisje voor toilettafel, krijttekening gedateerd 1980, 54x37 cm

1081 € 20 - € 40 Gesigneerd Foole, Ven 't Platvoetje, Stabrechtse heide tussen Heeze en Someren. paneel 17x22 cm 1082 € 40 - € 80 Nico Bulder (1898-1964) Winters landschap met patrijzen, aquarel 19,5x19,5 cm 1083 € 40 - € 80 Roodenburg, Hendrikus Elias (18951987) Utrecht, ets 39,5x26 cm 1084 € 40 - € 80 Topografische kaart van het beleg van Alcmar (Alkmaar) 1573, ingekleurde gravure, latere datum, 21,5x29,5 cm 1085 € 80 - € 120 Roodenburg, Hendrikus Elias (18951987) Amsterdam, kleurets gedateerd 1962, 48,5x36,5 cm 1086 € 40 - € 80 Anoniem, Boerin met schapen in landschap, paneel 22,5x33 cm 1087 Gesigneerd Ruighaver, Portret van een vrouw in klederdracht aan de kust, wachtend op haar man, doek 85x60 cm 1088 € 30 - € 60 Gesigneerd Cornelissen, Stadsgezicht met bruggetje over gracht, 60x80 cm 1089 Gesigneerd J Hageman, Schepen in de haven, doek 50x70 cm

1074 Gesigneerd K Bos, Landschap met knotwolgen aan sloot, aquarel gedateerd 1956, 48x34 cm

1090 € 40 - € 80 Anna Brons (1920-) Portret van een vrouw met oorringen, doek uit 2004, 80x60 cm

1075 € 75 - € 125 Jan Kelderman (1914-1990) Amsterdams stadsgezicht met het Oude Stokvis Huis Brouwersgracht, doek 40x50 cm

1091 € 50 - € 100 Anna Brons (1920-) In de tuin, paneel uit 2002, 60x76 cm

1076 € 30 - € 60 Gesigneerd A Clottens, Stilleven met pot, citroen, vergiet en haring, paneel 30x40 cm 1077 Gesigneerd J J Budding, Stillevenb met Keulse kan met bloemen en 2 appels, doek 40x30 cm 1078 Hendrik de Laat (1900-1980) Basiliek St. Jan s'Hertogenbosch, ets 32x40 cm en Gezicht op s'Hertogenbosch, ets 13,5x29 cm 1079 Onduidelijk gesigneerd, Stadsgezicht, kleurets 49,5x59 cm

1080 Verso gesigneerd W van Gurp, Zon boven stand, doek gedateerd 1977, 30x40 cm

1092 € 25 - € 50 Gesigneerd L van de Broek, Landschap met arbeider met paard en wagen op zandpad, doek 40x60 cm 1093 € 80 - € 120 Anoniem, Spelende mannen in interieur, olieverf op doek naar antiek model, buitenmaat 78x89 cm 1094 € 40 - € 80 Onduidelijk gesigneerd, Voorjaar in het park, crayon 48x64 cm, buitenmaat 80x95 cm 1095 € 40 - € 80 Onduidelijk gesigneerd, Boerderij aan water met bomen en avondzon, doek 70,5x50 cm 1096 € 50 - € 100 Eric A Stroebel (1937-) getiteld Herinnering aan Italie, paneel gedateerd 1986, 57x90 cm

Brocante Timed Online

Veiling september 2020

1097 € 80 - € 120 Onduidelijk gesigneerd, Hollands dorpsgezicht met vele figuren bij de bloemmarkt met kanaal met bruggetje en in de verte een molen, doek 70x100 cm 1098 Gesigneerd Henk van der Ploeg, Het laatste huis. Dit is de Amsterdamseweg te Arnhem bij de kruising met de Veluwestraat en Bakenbergseweg, doek gedateerd 1980, 76x91 cm 1099 € 50 - € 100 Kleuren prent van een bekend schilderij met nieuwsgierige mensen op brug te Venetie, buitenmaat 107x79 cm 1100 € 40 - € 80 Gesigneerd J Th Wagner, Zuid Europees meergezicht, doek 50x70 cm 1101 € 100 - € 150 Poeder, Henk (1964-) Zomerse met vele figuren waaronder spelende kinderen op het strand met het zicht op Scheveningen, paneel 50x80 cm 1102 € 100 - € 150 Poeder, Henk (1964-) Strandgezicht met figuren en paard en wagen bij botters op het strand, vermoedelijk voor de kust bij Katwijk aan Zee, paneel 35x45 cm 1103 € 20 - € 40 Gesigneerd Jo Bareman, Axel, Stilleven met gresaardewerken kan, crayon 49x36 cm 1104 € 100 - € 150 Gesigneerd Brouwer, Hollands landschap met molen en zeilboten op meer, paneel 50x60 cm 1105 Onduidelijk, Riviergezicht, aquarel 24x35 cm 1106 € 50 - € 100 Anoniem, Muurhuizen te Amersfoort, olieverf op board, 30x37 cm 1107 Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met fruit, doek 40x52 cm 1108 Anoniem, Stilleven met bloemen, doek 40x51 cm (schade)

1109 Monogram FR, Haven bij industrie, aquarel 36x49 cm

1110 € 80 - € 120 Monogram FR, interieur van een industriele hal met machines en materialen, aquarel 38x53 cm

1113 Adriaan Pieter de Kleuver (1911-1980) Poserende dame, doek gedateerd 1965, 40,5x30,5 cm 1114 € 30 - € 60 Anoniem, gezicht op huizen in stand, achterzijde notitie D Dauvister Verviers, board 40x50 cm 1115 Gesigneerd Andre Kwakker, Winters landschap met boerderijen, board 28x38 cm 1116 € 50 - € 100 Onduidelijk gesigneerd, Het verlaten van de kerk, doek 50,5x40,5 cm 1117 € 20 - € 40 Gesigneerd Gien Wesselling, Hollands landschap in de winter met bevroren sloot, paneel 15x15 cm 1118 € 50 - € 100 Gesigneerd N Gerritsen, 3 diverse olieverfschilderijen van Hollandse landschappen, per stuk buitenmaat 38x48 cm 1119

Monogram AvB, 2 olieverfschilderijtjes van vogels op tak, Gekraagde roodstaart en Fluiter, per stuk, 7,5x12 cm 1120 Monogram AvB, 2 olieverfschilderijtjes van de Oude Kerk van Oosterbeek, per stuk 10x10 cm 1121 Monogram AvB, Bloemmarkt te Kampen, paneel 12,5x18 cm 1122 Monogram AvB, Ruiters langs de vloedlijn, paneel 11,5x14,5 cm

1123 Monogram AvB, Ezeltje rijden, paneel 13x18 cm

1124 Gesigneerd A van Bruggen, Zomerse dag aan het strand met platbodems, paneel 12,5x17,5 cm 1125 Monogram AvB, 2 olieverfschilderijtjes met Hollandse winterse landschapjes, paneel, per stuk 13x17,5 cm

1126 Gesigneerd A W van Bruggen, Vaas bloemen, 2 aquarellen, per stuk 14x10 cm -

1111 Onduidelijk gesigneerd, kleurrijk boeket bloemen, doek 50x40 cm

1127 Gesigneerd A W van Bruggen, 2 olieverfschilderijen met stadsgezichten naar oude Hollandse meester, per stuk 18x13 cm

1112 Adriaan Pieter de Kleuver (1911-1980) Poserende dame, doek gedateerd 1965, 58x35 cm

1128 Monogram AvB, 2 olieverfschilderijtjes van vogels, Kneu en Pimpelmees, per stuk 8,5x8 cm

vrijdag 4 september 2020

1129

Monogram AvB, 2 olieverfschilderijtjes van vogels op tak, Kuifmees en Goudhaantje, per stuk, 10x10,5 cm 1130 Anoniem, rustende arbeiders op het land met ingespannen paarden, paneel 14,5x24 cm 1131 Monogram AvB, 2 olieverfschilderijtjes, Boten op het strand, paneel 10x14 cm en Standaardmolen, paneel 15x10 cm 1132 Monogram AvB, 3 huismussen op een tak, 8,5x11,5 cm

1133 Monogram AvB, Kieviet, paneel 10x14,5 cm 1134 Monogram AvB, Ooievaars op nest, paneel 10x10 cm

1135 Denny Jacobs (1945-) Jollie te paard met lollie, doek gedateerd 2010, 40x30 cm 1136 Denny Jacobs (1945-) The Corbeek en Wim Koopmans op de fiets, board 30x40 cm

1137 Denny Jacobs (1945-) Het kraaiennest, board 30x40 cm

1138 Denny Jacobs (1945-) Laatste sneeuw in Ubbergen, board 40x40 cm

1139 Denny Jacobs (1945-) Eigenheimers, board gedateerd 2001, 40x50 cm

1140 Denny Jacobs (1945-) toegeschreven, Winterpret, doek 40x50 cm 1141 Denny Jacobs (1945-) Waterlelie bij bruggetje, doek 40x50 cm 1142 Denny Jacobs (1945-) Winter met uitzicht door raam woonkamer, doek gedateerd 2004, 40x50 cm 1143 Denny Jacobs (1945-) Landschap met uil in knotwilg, doek 40x50 cm 1144 Denny Jacobs (1945-) Landschap met spelende kinderen in de winter, doek 46x38 cm

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Brocante Timed Online

Veiling september 2020

1145 Denny Jacobs (1945-) Uitzicht vanuit hoge stoel, doek 50x40 cm 1146 Denny Jacobs (1945-) Poserende vrouw met bierfles, board gedateerd 2000, 50x40 cm

1147 Denny Jacobs (1945-) Poserende vrouw aan rivier, board gedateerd 2000, 48,5x38,5 cm

1148 Denny Jacobs (1945-) Compositie met schilderijtjes boven stad, board gedateerd 1999, 50x40 cm 1149 Denny Jacobs (1945-) Posrende Oosterse dame, doek gedateerd 2010, 50x60 cm

1150 Denny Jacobs (1945-) Interieur met moeder bij tafel, vader met krant en jongen met tang, board gedateerd 1995, 50x60 cm 1151 Denny Jacobs (1945-) 2 straatmuzikanten met aapje en accordeon, board gedateerd 1974, 60x50 cm 1152 Denny Jacobs (1945-) Vrouw in keuken met uitzicht op Chez Armand Arnhem, doek gedateerd 2013, 60x50 cm 1153 Denny Jacobs (1945-) Poserende vrouw met accordeon en achterzijde vrouw met appel voor venster, doek gedateerd 2010, 60x50 cm 1154 Denny Jacobs (1945-) Radio Nostalgia, doek gedateerd 2010, 60x50 cm 1155 Denny Jacobs (1945-) Jongen in trapauto, zelfportret, board gedateerd 2019, 60x50 cm

1156 Denny Jacobs (1945-) Poserende vrouw in rode badjas, doek gedateerd 2012, 90x70 cm (restauratie) 1157 3 etsen; Karel Dujarding (du Jardin) (1626 -1678), Rustende herder met schapen, 14,5x13,5 cm, Johan van Duylenburgh (1793-1841), Wandelaar met hond op landweg, 12,5x11,5 cm en Thomas Bewick (1756-1828), The Common Goat, 6,5x9,5 cm 1158 Anthonie Waterloo (1609-1690) 2 etsen, Landschap met ruiter op een weg, 22,5x29 cm en Boerderij bij maanlicht, 11x13,5 cm. Herkomst Kunsthandel Borzo Den Bosch

vrijdag 4 september 2020 38 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

1159 Allaert van Everdingen (1617-1675) 3 etsen; Het wiel onder de hooimijt, 9,5x14,5 cm, De varkenshoeder, 12,5x10,5 cm en voorstelling uit de serie Reinaard de vos, 9,5x11,5 cm. Herkomst Kunsthandel Borzo Den Bosch 1160 Jan van de Cappelle (1626-1679) ets Het dorp op de oever van de beek, 12,5x17,5 cm. Herkomst Th Laurentius Zaltbommel

1161 3 etsen met landschappen, 2 maal 8x10,5 cm en 1 maal 8x7,5 cm. Herkomst Th Laurentius Zalbommel 1162 Jan Vincentsz van der Vi1663-) nne (1721 2 etsen, Half wegen Overveen, 14,5x18,5 cm en Gesigten buijten Haarlem 14,5x18,5 cm. Herkomst Th Laurentius Zaltbommel 1163 Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798) ets, Schapen bij een kooi naar Karel Dujardin van Huffel. VH 44, 11,5x17,5 cm. Herkomst Th Laurentius Zaltbommel 1164 Roelant Roghman (1627-1692) ets, In Maerseveen, 13x21 cm

1165 David Deuchar (1743-1808) Ets, De failie, ets naar schilderij Adriaen van Ostade, 19,5x17,5 cm. Herkomst Kunsthandel Borzo Den Bosch 1166 Gesigneerd C Sielens of Gielens, Stilleven met olielamp, koperen kan etc. op tafel, doek 70x60 cm, buitenmaat 92x83 cm 1167 € 100 - € 150 Gesigneerd Klaas Overzee, Stilleven met attributen op tafel, doek 101x75 cm (restauratie) 1168 € 100 - € 150 Gesigneerd Andre, Gezicht op Zaltbommel aan het water, doek 75x105,5 cm, incl. imposante bewerkte lijst 109,5x140 cm 1169 Gesigneerd A Schotel, Ploegende boer Noord Brabant, ets gedateerd 1934, 28x39 cm en Dennen, ets 39x14 cm 1170 € 30 - € 60 Nicolaas Matthijs Eekman (1889-1973) Compositie met figuren, rechtsonder notitie Terrasse, oct 1927, houtsnede op rijspapier 18/110, 25x19 cm 1171 € 50 - € 100 Franse comtoiseklok met adres Filiol a Creon op wijzerplaat met geemailleerde schildjes met Romeinse cijfers, met harpslinger

1173 € 50 - € 100 Klassieke hanglamp met geslepen pegels, ca. 50 cm hoog, 60 cm diameter 1174 Eiken wandvitrinekastje, 69 cm hoog

1175 € 25 - € 50 Noten 1-deurs wandvitrinekastje 65,5 cm hoog, 67 cm breed 1176 € 25 - € 50 Wortelnotenfineer 1-deurs wandvitrinekastje 41,5 cm hoog, 54 cm breed 1177 Notengekleurd grenen miniatuur 3-laads kastje 36 cm hoog, 53 cm breed, 26,5 cm diep 1178 € 40 - € 80 Klassieke koperen 8-lichts kroonluchter 70 cm hoog, 69 cm diameter 1179 Tiffanystijl hanglamp met 21-zijdige kap 41 cm diameter 1180 Tiffanystijl hanglamp met 10-zijdige kap 51 cm diameter 1181 € 20 - € 40 Eiken demi lune tafeltje 59 cm hoog, 61 cm breed, 31,5 cm diep en eiken tafeltje met octagonaal blad 69 cm hoog, blad 48x49 cm 1182 Stoffen Aziatische wanddecoratie 77x77 cm, papieren Aziatische wanddecoratie in lijst, buitenmaat 59x48 cm en een Oosterse rieten mand 38 cm hoog 1183 Mahoniefineer op eiken Louis Seize demi lune tafeltje met intarsia biesjes, ajour gezaagde onderrand en 2 laadjes, onderrand beschadigd, 74,5 cm hoog, 78,5 cm breed en 38 cm diep 1184 € 80 - € 120 Naar Empire model kastje met lade en deurtje, zwarte kolommen en bronzen ornamenten, 80 cm hoog, 48 cm breed, 44 cm diep 1185 Indisch houten bestoken beeld van een visser, vermaakt tot schemerlampvoet, totaal 115 cm hoog (stukjes manco uit net) 1186 Mahoniefineer kastje met 2 deuren en 3 lades en 2 klapblaadjes aan zijkanten 79 cm hoog, 89 cm breed, blaadjes opgeklapt totaal 132 cm breed (schade op blad) 1187 Mahoniefineer tafeltje met marmer blad, 74 cm hoog, 80 cm breed, 40 cm diep met een gestoken eiken paraplubak, 72 cm hoog, 70 cm breed, 23 cm diep

1172 € 50 - € 100 Mahonie armstoel met rode stoffering

Brocante Timed Online

Veiling september 2020

1188 € 50 - € 100 Demi Lune / halve maan tafeltje met lade, bronzen beslag en onderschapje, 74 cm hoog, 62 cm breed, 31 cm diep

1204 € 25 - € 50 Antieke ronde wandklok met glazen wijzerplaat, gemerkt L. Brabant 38 cm diameter

1189 € 80 - € 120 Klassiek kastje met lade, fraai inlegwerk, bronzen ornamenten en los marmer blad, 78 cm hoog, 51 cm breed, 32 cm diep

1205 Zaanse klok in noten kast 63 cm hoog

1190 Notenfineer kastje met schappen en 2 laden, 109 cm hoog, 68 cm breed, 30 cm diep (1 greep aan zijkant manco) 1191 € 20 - € 40 Regulateur in een notenkleur kast, 66 cm hoog (knopje onderzijde manco) 1192 € 40 - € 80 Repro Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en moonphase, in noten kast met halfvolle gezwarte zuiltjes 103 cm hoog 1193 Klassieke damspiegel met gedecoreerde bovenkant, 162x24 cm 1194 € 100 - € 150 Marmeren piedestal 99 cm hoog, blad 28x28 cm 1195 Notenhouten armstoel met geelkleurige bekleding, spijlen onder armleuning en gecannelleerde poten 1196 € 50 - € 100 Demi Lune / halve maan tafeltje met lade, bronzen beslag en onderschapje, 74 cm hoog, 62 cm breed, 31 cm diep 1197 € 25 - € 50 Mahoniefineer speeltafel met rood vilt ingelegd blad 76,5 cm hoog, 82,5 cm breed, 41,5 cm diep, bladmaat uitgeklapt 82,5x81,5 cm

1206 € 25 - € 50 Oude Franse stationsklok (ruit manco), 36 cm diameter 1207 € 40 - € 80 Fries stoelklokje naar antiek model, uurwerk voorzien van maanaanduiding, 47 cm hoog, slinger manco 1208 € 20 - € 40 Hollandse aneroid barometer 63 cm hoog 1209 € 50 - € 100 Noten captains chair met lederen zitting 1210 € 80 - € 120 Koperen bewerkte 3-lichts vloerschemerlampvoet 181 cm hoog 1211 Klassiek koperen 3-lichts wandlampje met glazen pegels 45 cm hoog, 31 cm breed en 2 klassieke koperen 2-lichts wandlampjes met glazen pegels 30 cm hoog, 27 cm breed 1212 € 40 - € 80 Regulateur in notenkleur kast, 99 cm hoog 1213 € 80 - € 120 Friese staartklok in noten kast, 20e eeuw 143 cm hoog 1214 € 50 - € 100 Regulateur in notenkleur kast met Westminster slagwerk, 107 cm hoog 1215 € 20 - € 40 Grote koperen doofpot 48,5 cm hoog en kleinere koperen doofpot 33 cm hoog

1198 € 25 - € 50 Gietijzeren standaard voor haardstel 67 cm hoog, 31 cm breed

1216 4 iepenhouten Windsorstijl eetkamerstoelen

1199 € 25 - € 50 Mahoniefineer speeltafel met groen vilt ingelegd blad 76 cm hoog, 83 cm breed, 40,5 cm diep, bladmaat uitgeklapt 83x81 cm

1217 € 40 - € 80 Eiken 19e eeuwse capatains chair met latere licht gestoffeerde zitting

1200 € 80 - € 120 Klassieke theewagen met intarsia patroon in houten bladen en koperen frame 71 cm hoog, 76,5 cm lang, 48 cm breed 1201 € 30 - € 60 Speeltafeltje met omkeerbaar blad voor bakgammon en schaal met in de 2 laden de stukken en schijven, 54 cm hoog, 46x46 cm 1202 € 50 - € 100 Art Deco noten voet van een schemerlamp, 170 cm hoog 1203 € 40 - € 60 Ovale spiegel in striklijst 65,5 cm hoog, 49 cm breed

vrijdag 4 september 2020

1218 € 50 - € 100 19e eeuwse grenen tilt top tafel, 76 cm hoog en 99 cm diameter 1219 € 50 - € 100 4 walnoten eetkamerstoelen met beige mohair gestofeerde rug en zitting 1220 € 60 - € 100 Messing 5-lichts hanglamp met glazen kappen 120 cm hoog, 62 cm diameter 1221 € 40 - € 80 Noten Canterbury lektuurstandaard met laadje, op wieltjes 54 cm hoog, 56 cm breed, 36 cm diep

1222

€ 40 - € 80

Taxushouten wangentafel met lade, staand op messing wieltjes 75 cm hoog, totale bladmaat 132x60 cm 1223 € 40 - € 80 Koperen pendellamp met opaline glazen kap, vroeg 20e eeuw 150 cm hoog, 37 cm diameter 1224 2 Teakhouten Koloniaalstijl armstoelen met webbing zitting

1225 Eiken bidstoel met opklapbare gestoffeerde zitting

1226 € 100 - € 150 Tiffanystijl staande schemerlamp, 185 cm hoog 1227 Koperen 6-lichts kroonluchter met aardewerk 87 cm hoog, 73 cm diameter 1228 Mahonie tafeltje met onderschap en gedraaid frame 67 cm hoog, bladmaat 39,5x34,5 cm

1229 2 bruine lederen oorfauteuils met gecapitonneerde rug en randen afgewerkt met koperen kopspijkers 101 cm hoog (schade in leder) 1230 € 40 - € 80 Antieke messing 6-lichts bolkroontje 42 cm hoog, 45 cm diameter 1231 4 iepenhouten stoelen met mahoniefineer rugleuning 1232 Ronde noten tafel op kolompoot, 69 cm hoog, 101 cm diameter 1233 € 50 - € 100 Fraaie Schwarzwalder koekoeksklok met carrousel van figuren, met 3 gewichten 42 cm hoog, 34 cm breed, 23 cm diep 1234 € 40 - € 80 Goudkleurig klassiek bijzettafeltje met los marmer blad, 74 cm hoog, 48 cm diameter 1235 Eikenhouten penkandelaar, 122 cm hoog 1236 € 80 - € 120 Oosters hexagonaal houten tafeltje met intarsia en parelmoer ingelegd 50 cm hoog, 57,5 cm diameter en tafeltje 47,5 cm hoog, 37 cm diameter (blad met gebarsten fineer) 1237 € 40 - € 80 Wortelnotenfineer salontafel met klapblaadjes, intarsia biesjes en 3 lades, met regelverbinding en staand op messing klauwpootjes 51 cm hoog, totale bladmaat 157,5x49,5 cm

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Brocante Timed Online

Veiling september 2020

1238 € 40 - € 80 Mahoniefineer tafel op kolom en 3-spant klauwpoten, omstreeks 1800, 71,5 cm hoog, 97,5x96,5 cm

1252 € 100 - € 150 Wortelfineer met mahonie en intarsia handwerkmeubeltje 55 cm hoog, 52 cm breed, 43 cm diep

1269 € 70 - € 100 Massief eiken tafel met 3 lades en regelverbinding 73,5 cm hoog, blad 200x63,5 cm

1239 € 50 - € 100 Eethoek bestaande uit mahonie ronde tafel 75,5 cm hoog, blad 115 cm diameter, met uitklapbaar tussenblad 60 cm en 6 stoelen met groen gestreepte stoffering en 2 iets afwijkende stoelen

1253 € 80 - € 120 Wortelnotenfineer op eiken 3-laads dubbelgebogen commode met steekwerk en uitschuifplateau aan linker zijkant, staand op klauwpoten 75 cm hoog, 103 cm breed, 52 cm diep

1270 € 40 - € 80 Eiken hangoortafel, 72 cm hoog, uitgeklapt 115x86 cm

1240 € 50 - € 100 Walnotenfineer toiletmeubel met 6 lades en facetgeslepen spiegel 145 cm hoog, 112 cm breed, 50 cm diep

1254 € 40 - € 80 Notenfineer Willem III dommeknecht met klapblaadjes en open ruimte onder blad, 72,5 cm hoog, opgeklapt bladmaat 87,5x39 cm

1241 Eiken parapluton met koperen banden en zinken binnenbak 62 cm hoog, 35 cm diameter 1242 2 plate 5-lichts tafelkandelaren 72 cm hoog

1243 € 50 - € 100 Luikse klok met adres JJ Legrand a Waremme 33 cm diameter 1244 € 40 - € 80 Antieke barometer in mahonie kast gemerkt Short & Mason thermometer en Franse barometer, met adres B Zondervan & zoon Mariatraat 468 Maastricht 1245 € 25 - € 50 Warmink wandklok met moonphase, in eiken kast 50 cm hoog 1246 € 40 - € 60 Antieke bakkersklok met emaille beschjilderde bloemvoorstelling op aardewerk, gevat in bronskleurige metalen montuur, omstreeks 1900/1910, 34x25,5 cm 1247 € 80 - € 120 Armillaire globe naar antiek model 62 cm hoog, 53 cm diameter 1248 € 40 - € 80 Noten salontafel met klapblaadjes, 3 laadjes, harpversiering zijkanten, regelverbinding en staand op klauwpootjes, 52 cm hoog, bladmaat totaal 141x48 cm, met glasplaat 1249 € 100 - € 150 Noten met eiken schrijftafel met 2 lades en bruin leder ingelegd blad, gemerkt Pander 75 cm hoog, 120 cm breed, 73 cm diep 1250 Noten met wortelnotenfineer bijzettafeltje met gecontourneerd blad 41,5 cm hoog, 57x39 cm en noten rekje 75 cm breed 1251 € 100 - € 150 Wortelnotenfineer bureau met bestoken bladrand, 3 lades onder blad en 2 ladenblokken, staand op klauwpoten 75 cm hoog, 155 cm breed, 89 cm diep

vrijdag 4 september 2020 40 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

1255 Eiken tafeltje op 3-poot met kruisverbinding 61 cm hoog, bladmaat 58,5x59,5 cm en ovaal houten tafeltje op bewerkte kolompoot 76,5 cm hoog, bladmaat 60x44 cm (blad gelijmd) 1256 Junghans regulateur in eiken kast 73 cm hoog (afdekplaat onderzijde kast manco) en Jeka regulateur in eiken kast 62,5 cm hoog (compleet) 1257 4 Decoratieve replica wapens, Indianen stam, langste 158 cm 1258 € 50 - € 100 Gietijzeren bronsgekleurde rijkbewerkte 3schaps etagere 77 cm hoog, 35,5 cm diameter 1259 € 50 - € 100 Engelse mahonie bibliotheektrapje/stoel 1260 € 25 - € 50 Zaanse klok in noten kast 63 cm hoog 1261 € 20 - € 40 Notenkleur bijzettafeltje met lade, 62 cm hoog, 49 cm diameter 1262 € 100 - € 150 Lederen fauteuil 100 cm hoog met lederen hocker 44 cm hoog 1263 € 25 - € 50 Houten octagonaal etagetafeltje met marmeren blaadjes 102 cm hoog, blad 30 cm diameter, poot 47 cm diameter 1264 2 decoratieve Afrikaanse houten beelden, 20e eeuw, 110 cm hoog 1265 Afrikaans houten bestoken beeld van een vrouw, gemerkt T Sande 77 cm hoog 1266 € 20 - € 40 Noten 3-delige mimiset met groen marmeren ingelegde blaadjes 1267 € 25 - € 50 Eiken verrijdbare dommeknecht 82,5 cm hoog, totale bladmaat 89x61 cm 1268 € 40 - € 80 Antiek eiken schoolbankje met klep 83 cm hoog, 66,5 cm breed, 45,5 cm diep

1271 Vierkant tafeltje met inlegwerk, Italie, 40 cm hoog, 51x51 cm 1272 € 50 - € 100 2 bijzettafeltjes, houten onderstel met 2 Oosterse koperen gestileerde bladen met fraai decor, 65 cm hoog, 60 diameter en 64 hoog, 50 cm diameter 1273 Eiken kaarsenstandaard 90 cm hoog

1274 € 50 - € 100 4 diverse glas in lood ramen, 72x52,5 cm met kleur, 74,5x36 cm, 78x117 cm en 56x124 cm, bij hoogste missen stukjes glas 1275 € 30 - € 50 Notenkleur dagobertstoel met steekwerk en 3-hoekig tafeltje met intarsia in blad 46 cm hoog 1276 € 25 - € 50 Eiken handwerkmeubeltje 69 cm hoog, 63 cm breed, 34,5 cm diep 1277 € 30 - € 60 Mahonie dressboy naar antiek model met afneembare steun voor jas of overhemd, 122 cm hoog 1278 € 25 - € 50 Notenkleur 3-schaps etagere met groen leder ingelegde blaadjes 97 cm hoog 1279 € 25 - € 50 Notenkleur 3-schaps klapetagere 87 cm hoog 1280 € 30 - € 60 Iepenhouten tafeltje met gecontourneerd blad, 3 getorste zuiltjes en staand op klauwpootjes 80 cm hoog, blad 28,5 cm diameter, poten 46 cm diameter 1281 Eiken Biedermeier kastje, 86 cm hoog, 60 cm breed, 42 cm diep (opknapper) 1282 € 30 - € 50 Eiken wandkastje met paneeldeuren, 62 cm hoog, 62 cm breed en 21 cm diep 1283 € 100 - € 150 Houten groen en rood gelakt en beschilderd 2-deurs kastje met naar voren neerklapbare schrijfgedeelte en geintegreerd inktstel 92 cm hoog, 79,5 cm breed, 48 cm diep en bijbehorende beschilderde boerenknopstoel 1284 € 100 - € 150 Grenen Biedermeier Hindeloopen beschilderd 1-deurs kastje 92 cm hoog, 70 cm breed, 43 cm diep, beschilderde boerenknopstoel en stoof

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Brocante Timed Online 1285 € 30 - € 50 Ovale theewagen met creme gelakt frame en beschilderd los dienblad 59 cm hoog, 63x46 cm 1286 € 20 - € 40 Koperen 3-lichts bouillotte tafelschemerlamp met porseleinen ringen en gesttoffeerde kap, 84 cm hoog 1287 € 40 - € 80 2 koperen 2-lichts bouillotte tafelschemerlampen met porseleinen ringen en gestoffeerde kappen 56 cm hoog, 43 cm breed 1288 € 100 - € 150 Louis Quinze stijl 2-zits bank met bestoken en polychroom gekleurd frame en roze petit point stoffering met bloemmotief 87 cm hoog, 120 cm breed, 70 cm diep 1289 € 40 - € 80 Thomas Tompion wandklok met moonphase, in beschilderde kast 107 cm hoog 1290 € 80 - € 120 Naar Empire model kastje met lade en deurtje, zwarte kolommen en bronzen ornamenten, 80 cm hoog, 48 cm breed, 44 cm diep 1291 2 houten bronsgekleurde tafelschemerlampvoeten met gestoffeerde kap 95 cm hoog 1292 € 50 - € 100 Oosters hexagonaal houten tafeltje, ingelegd met diverse houtsoorten en parelmoer 50 cm hoog, ca. 43 cm diameter 1293 € 80 - € 120 Taxusfineer dressoir met intarsia biesjes en 3 lades in Louis Seize stijl 75 cm hoog, 138 cm breed, 51 cm diep 1294 € 40 - € 80 Koloniaal stijl tafeltje met lade, 75 cm hoog, 78 cm breed, 38 cm diep 1295 € 40 - € 60 Teakhouten salontafel met 3 lades, steekwerk en gedraaid onderstel 48,5 cm hoog, blad 130,5x50,5 cm 1296 2 noten eetkamerstoelen met groene stoffering met motiefje, omstreeks 1920 1297 € 50 - € 100 Reprodux Furniture England, 2 noten lampentafeltjes, 66 cm hoog, 52x42 cm 1298 € 100 - € 150 Engelse fauteuil met groen leder en verstelbare rug (divers schade leer) 1299 € 100 - € 150 Mahonie klassieke rijkbewerkte wandtafel 77,5 cm hoog, 112,5 cm breed, 47 cm diep

vrijdag 4 september 2020 42 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Veiling september 2020 1300 € 30 - € 60 19e eeuws handwerktafeltje, Willem III met klapbladen, 73 cm hoog, uitgeklapt 87 cm breed, 42 cm diep (blad met restauratie) 1301 € 40 - € 80 Engelse mahonie Reprodux 4-laads commode met gebogen front 84 cm hoog, 78,5 cm breed, 50 cm diep 1302 € 40 - € 80 Aziatisch houten zwartgelakt tafeltje met parelmoer ingelegde voorstelling 52,5 cm hoog, blad 31,5 cm diameter (barst boven in kolom) 1303 € 30 - € 60 Eiken hangoortafel, 73 cm hoog, uitgeklapt 107x75 cm 1304 € 50 - € 100 2 notenkleur armstoelen met steekwerk en gestoffeerde rug en zitting 1305 € 100 - € 150 3-slags eiken kamerscherm met rode stoffering en facetgeslepen ruitjes, 160 cm hoog, 150 cm breed 1306 € 70 - € 100 Teakhouten scheeps stuurwiel, gemerkt John Hastie & Co Greenock 92 cm diameter 1307 € 50 - € 100 Schaalmodel chaise longue met rode stoffering, 83 cm breed 1308 € 30 - € 60 Eiken handwerktafeltje met steekwerk, klep, 2 lades en esdoornfineer op binnenzijde klep en bovenzijde lade 76,5 cm hoog, 58 cm breed, 39,5 cm diep 1309 € 40 - € 80 Junghans regulateur in notenkleur kast 95 cm hoog 1310 Oude teakhouten kist, 38 cm hoog, 88 cm breed, 44 cm diep 1311 € 40 - € 80 Eiken Biedermeier penantkast 97 cm hoog, 108 cm breed, 48 cm diep 1312 € 50 - € 100 Gesigneerd de Bruin, Alpen landschap met figuren met hooiwagen op weg, doek 80x100 cm 1313 € 200 - € 400 Groen lederen 2-zits bank met gecapitonneerde rug, bruine uiteinden armleggers en randen afgewerkt met koperen kopspijkers 73 cm hoog, 174 cm breed 1314 Notenfineer zwart lederen chaise longue, 164 cm breed 1315 € 25 - € 50 Regulateur in notenfineer kast met ornameneten 85 cm hoog

1316 Gebr. De Prins Antwerpen, tuba 80 cm (knopje manco en gat in buisje)

1317 € 50 - € 100 Noten met wortelnotenfineer klepbureau met 4 lades en groen leder ingelegd blad 98,5 cm hoog, 76 cm breed, 46,5 cm diep 1318 Notenkleur 5-schaps bestoken wandrekje 103 cm hoog, 59 cm breed, 20,5 cm diep 1319 € 20 - € 40 Noten bamboe stijl salontafel met webbing bovenblad en onderschap met glasplaten 50 cm hoog, 60x60 cm 1320 € 40 - € 80 Antieke noten bestoken armstoel met klassieke stoffering met Franse lelie motiefje 1321 € 40 - € 80 Iepenhouten armstoel met spijlen in de rug 1322 Mahonie Biedermeier bureaustoel met gele stoffering (sleets)

1323 Thonet model armstoel met kunstlederen zitting 1324 Eiken armstoel met lederen zitting, laag model 1325 € 30 - € 60 Haardscherm met geborduurde voorstelling en eiken frame, 88 cm hoog, 57 cm breed 1326 € 40 - € 80 Ovaal mahoniefineer tafeltje met intarsia patroon in bovenblad, met lade 61 cm hoog, blad 71x61 cm en vierkante tafel met intarsia patroon in bovenblad 61,5 cm hoog, blad 66x66 cm 1327 € 40 - € 80 Regulateur in een eiken kast, 103 cm 1328 € 40 - € 80 Regulateur in noten kast met facetgeslepen ruitjes en ornamenten 84 cm hoog 1329 € 30 - € 60 Franse regulatur in Art Nouveau stijl, uurwerk met kwartierslag, 71 cm hoog 1330 € 20 - € 40 Regulateur in eiken kast met facetgeslepen ruitjes in deur 75,5 cm hoog 1331 € 40 - € 80 Junghans regulateur met Westminsterslag en facetgeslepen ruitjes, in eiken kast 84 cm hoog 1332 € 30 - € 60 Hollandse eiken kapstok met doek, 122 cm breed 1333 € 40 - € 80 Kristallen 5-lichts kroonluchter met pegels 83 cm hoog, 53 cm diameter

Brocante Timed Online

Veiling september 2020

1334 Koperen 9-lichts kroonluchter 97 cm hoog, 44 cm diameter

1354 € 110 - € 150 Anoniem, bronzen sculptuur van een stier, 19,5 cm hoog, 36 cm lang

1371 € 25 - € 50 Zuid Holland 2 plateel vaasjes, model 4828 decor Harvest, 24 cm hoog

1335 € 50 - € 100 Klassieke goudkleurige hanglamp met 6 armen, ca. 90 cm hoog

1355 € 40 - € 80 Beeld van een nijlpaard, met leder bekleed 35 cm hoog, 46 cm lang

1372 2 aardewerken vazen met decor naar Oosters voorbeeld, 25 cm hoog

1336 € 80 - € 120 Oude Philips radio, type 456A, 1936 (werking niet bekend)

1356 € 30 - € 60 3 verrekijkers, Bushnell 20x50, Regal 10x30 en Telstar 45x70

1337 Oude Eagle Sheffield grammofoon

1357 € 25 - € 50 Keramiek schaakbord met stukken in de vorm van ridders (enkele chipjes)

1373 € 30 - € 60 Petrus Regout aardewerken schotel decor Plaisance, jaarletter 1886, 35 cm diameter en Petrus Regout aardewerken schotel decor Amazone, 34,5 cm diameter

1338 € 50 - € 100 Rath politieke en fysische globe met verlichting, 43 cm hoog 1339 € 30 - € 60 Aardewerken vaas in Jugendstil stijl, 61 cm hoog 1340 € 25 - € 50 Antieke balans met koperen schalen 1341 Klassieke koperen tafelschemerlamp met gestoffeerde kap 77 cm hoog en kunststof tafelschemerlamp met putti decor, op koperen voet en gestoffeerde kap 57 cm hoog 1342 Gresaardewerken inmaakvat met oren en decor van blaadjes, 59 cm hoog 1343 Tiffany stijl tafelschemerlamp 35,5 cm hoog

1344 € 40 - € 60 Tiffanystijl tafelschemerlamp 36,5 cm hoog, kap 26x26 cm 1345 € 30 - € 60 Tiffanystijl tafelschemerlampje, 29 cm hoog 1346 € 25 - € 50 Tiffanystijl lampje in de vorm van een hond, 17 cm hoog, 32 cm lang 1347 € 40 - € 60 2 glazen sierobjecten, stieren, 15 cm hoog 1348 Bronzen beeld van lezend meisje, zittend op strandstoel 24 cm hoog, 28 cm breed 1349 € 30 - € 60 Tiffanystijl tafelschemerlamp, 50 cm hoog 1350 2 houten gestoken beelden van een boer met boerin, 35 cm hoog 1351 Ovale Hindelooper beschilderde spanen doos met deksel, beschilderd door Harmen Willem Zweed 18 cm hoog, 39x21 cm 1352 € 100 - € 150 Anoniem, bronzen beeld van een paardenhoofd, 30 cm hoog 1353 € 120 - € 180 Anoniem, bronzen beeld van een uil op tak, 29 cm hoog

vrijdag 4 september 2020

1358 € 40 - € 80 5 diverse Imari kommen varierend van 15,5 tot 18,5 cm diameter 1359 € 50 - € 100 11 diverse Imari sierschotels varierend van 18,5 tot 21,5 cm diameter 1360 € 30 - € 60 Gipsen Heilig Hart afbeelding in lijst met bol glas, 56x45 cm 1361 € 80 - € 120 5 diverse porseleinen vazen, 4 maal 24,5 cm hoog, 1 maal 29,5 cm hoog, Japan ca. 1850 (1 haarlijn) 1362 2 dienbladen b.u. noten dienblad met koperen banden, 61x42 cm en koperen dienblad met Art Deco porseleinen bodem 41x29,5 cm 1363 € 30 - € 60 Schemerlampje met zittende vrouw op natuurstenen plaat en zittend voor albasten plaat met daarachter een lampje, 31 cm hoog en een keramieke torso 39 cm hoog 1364 € 40 - € 80 Anoniem, bronzen sculptuur van 2 sierlijke vogels, staand op natuurstenen sokkel, 63 cm hoog 1365 Italiaans aardewerken beeldengroep van 2 hanen 22,5 cm hoog, 43 cm breed 1366 2 aardewerken raamhondjes naar antiek model, 24 cm hoog 1367 € 40 - € 60 Naar antiek model 2 porseleinen raamhondjes, 20 cm hoog 1368 Monogram WK, aardewerken masker vrouw 16x11 cm, Mobach vaas 13 cm hoog, anoniem, hertje 11 cm hoog en gipsen beeld van naakte vrouw, op basement gemerkt W. Vogele 1901, 27 cm hoog (met schade) 1369 Art Deco metalen beeld van een liggende dame, op houten basement 20 cm hoog, 45 cm breed 1370 € 50 - € 100 Anoniem, bronzen sculptuur van een herder met lammetje, Afrika, 56 cm hoog

1374 € 150 - € 250 3 porseleinen schotels met polychroom decor van vele bloemen en dieren, China ca. 1900, 20,5, 22,5 en 26 cm diameter 1375 Italiaans 3-delig kaststel met polychroom decor, dekselvaas 29 cm hoog 1376 2 aardewerken sierschotels met decor naar Imari van landschap en figuren in boot, 41 cm

1377 2 aardewerken sierborden met relief decor, 37 cm diameter

1378 € 25 - € 50 Antieke tafelolielamp met glazen beschilderde pot en staand op metalen voet met bladdecor 51,5 cm hoog 1379 € 50 - € 80 3-delig witgelakte metalen vogelkooien 30 cm, 40 cm en 48,5 cm hoog incl. ophanghaak 1380 € 20 - € 40 Kunda tafelklokje in messing kast, 21 cm hoog 1381 € 20 - € 40 Keramiek buste van keizer Augustus met een kijkje in zijn brein, 36 cm hoog 1382 € 50 - € 100 Mahoniefineer bureau met 2 4-laads gebogen blokken en lade onder groen skai ingelegd blad 75 cm hoog, 115 cm breed, 53,5 cm diep (fineerschade) 1383 € 100 - € 200 Eetkamertafel met 2 laden, 79,5 cm hoog, 210x88 cm 1384 Aziatisch hardhouten beeld van boer op waterbuffel, 27 hoog en 23 breed (schade hoorn) 1385 € 40 - € 80 4-delig aardewerken Engels theestel, ca. 1890, theepot 11 cm hoog 1386 Flora Gouda 4 plateel vaasjes, 15,5 tot 21 cm hoog 1387 Ovaal aardewerken dienblad met disteldecor, gevat in metalen montuur 38,5x23 cm en tinnen kraantjeskan 37 cm hoog

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Brocante Timed Online

Veiling september 2020

1388 € 30 - € 60 Aardewerken paard geinspireerd op de Tang Dynastie, 36 cm hoog 1389 3x Hollands aardewerk b.u. Zaalberg schaal 29 cm diameter (gelijmd), schaal met glas binnenzijde 29 cm diameter (onbekend) en groen geglazuurde vaas, de 4 paddestoelen, 16 cm hoog 1390 Zuid Holland Gouda plateel schotel met decor Dena 37 cm diameter 1391 € 20 - € 40 9-persoons aardewerken gebakstel, Arabia / Kosmos 1392 Agny Chenonceaux, aardewerken schaal, 35 cm diameter, vaas 25 cm hoog en een schenkkan 1393 € 40 - € 80 Aardewerken schotel met beschilderd decor van vogel 35 cm diameter, gemerkt P. Ipsen Kopenhagen, terracotta buste van Homerus 23 cm hoog, en gemerkt H. Carli, Art Deco gipsen beeldengroep van meisje met hond, op marmeren plateau 25,5 cm hoog 1394 € 40 - € 80 Koperen Jugendstil tafelschemerlamp met glazen kap met gemarmerd decor 39,5 cm hoog 1395 Opalineglazen tafelolielamp, later elektrisch gemaakt 56,5 cm hoog en koperen lantaarn 42,5 cm hoog

1396 Aardewerken beeld van een beagle en een betonnen beeld van een boxer 28 cm hoog 1397 2 klassieke porseleinen beeldengroepjes van muzikale optredens 17 cm hoog (beeldengroep met 3 personen heeft schade aan groene jas en haarlijn in basement) 1398 € 25 - € 50 2 aardewerken beeldjes van tempelleeuwen, 20 cm hoog, 2 maal groen en 2 bronzen wierookpotjes 1399 Hollandse barometer 45 cm hoog

1400 € 25 - € 50 DOK Milsbeek schenkkan, 34 cm hoog en DOK Milsbeek vaas met oren, 30 cm hoog

1403 € 40 - € 80 Bronzen neushoorn sculptuur 18 cm hoog, 18 cm breed, koperen geemailleerde wanddecoratie in houten lijstje 16,5x18,5 cm en Jugendstil ijzeren weegschaaltje met koperen bakjes 20, weegvermogen 2 kilo 20 cm hoog, 42 cm breed 1404 Gesigneerd Karin, keramiek bronsgekleurde sculptuur 22 cm hoog, anoniem, keramiek 3-delig sculptuur van een figuur 43 cm hoog (hoofd is los), en gemerkt Pieter Stockmans, 3 blauw geglazuurde kommetjes in houten kistje 1405 € 50 - € 100 5 koperen steelpannen en een idem koekenpan, Frankrijk 1406 2 Petrus Regout Maastricht 19e eeuwse aardewerken sierschotels met decor Orient 33,5 cm diameter, 2 sierschotels met decor Timor 21 cm diameter en schotel met decor Cedra 26 cm diameter 1407 € 40 - € 80 Crucifix met houten corpus, ca. 1900, 70 cm hoog 1408 € 25 - € 50 Ronde messing bak op 3 poten 19,5 cm hoog, 40 cm diameter 1409 2 meerkleurige glazen siervazen, kraagmodel, 33 cm hoog

1410 € 25 - € 50 2 houten schaalmodel varkens, afkomstig uit een oude slagerij, 19 cm hoog, 43 cm lang 1411 € 50 - € 100 Kristallen schaal, 13,5 cm hoog, 30,5 cm diameter en 2 kristallen vaasjes 28 cm hoog 1412 Kavel divers plate bestek

1413 2 messing wandlampen met kristallen pegels, 22 cm hoog

1414 € 30 - € 60 Oud speelgoedkeukentje met toebehoren in houten omgeving 23,5 cm hoog, 44 cm breed, 25,5 cm diep 1415 2 planken met 10 diverse bellen

1416 Koperen granaathuls 83 cm hoog

1401 3 notenhouten barometers, 2x50 cm hoog (1 barst in glas) en 18,5 cm diameter

1417 € 50 - € 80 Metalen kruisbeeld in glazen stolp op houten voet 55 cm hoog

1402 5 stuks aardewerken kommen en kruiken, 17e/19e eeuw, 10 cm-25,5 cm hoog

1418 € 40 - € 80 Kristallen schaal op voet voor fruit of ander lekkere spullen, 23 cm hoog, 34 cm diameter

vrijdag 4 september 2020 44 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

1419 € 50 - € 80 Kristallen geslepen fruitschaal op blokvoet 26 cm hoog, 28,5 cm diameter 1420 € 40 - € 80 2 kristallen koekbussen met deksel, 26 cm hoog 1421 € 70 - € 100 Grote kristallen vaas met gematteerde rand, 46 cm hoog 1422 € 40 - € 80 Kristallen fruitschaal op vierkante voet, 23,5 cm hoog, 26 cm diameter 1423 € 40 - € 60 Kristallen vaas 31 cm hoog, 28,5 cm diameter 1424 € 50 - € 100 Aziatisch koperen kookstelletje 20 cm hoog, 38x27,5 cm, met ijzeren ketel 1425 € 40 - € 60 Ovale kristallen fruitschaal 28 cm hoog, 31,5 cm breed, 18 cm diep 1426 € 40 - € 80 Anoniem, glazen vaas met decor naar Picasso, 25 cm hoog 1427 € 50 - € 80 2 kristallen vazen 29,5 cm hoog 1428 € 50 - € 80 2 kristallen karaffen 28,5 cm hoog, 17,5 cm diameter 1429 € 50 - € 80 Kristallen whiskyset bestaande uit karaf met 6 glazen 1430 € 40 - € 80 2 kristallen 2-delige windlichten, 22 cm hoog 1431 € 50 - € 80 Kristallen fruitschaal op hoge voet 26,5 cm hoog, 33 cm diameter 1432 € 30 - € 60 2 glazen siervazen, blank/zwart 35 cm hoog, idem puntvaas 61 cm hoog, puntvaas rood 31 cm hoog en een bolvaas 18 cm hoog 1433 Kristallen bowlkom met 9 glazen

1434 € 40 - € 60 Kristallen wijnkaraf 39 cm hoog met 6 glazen 17,5 cm hoog 1435 Porceleyne Fles Delft aardewerken plooivaas 24,5 cm hoog (randschade) en plooischotel 27 cm diameter

1436 2 koperen wand olielampjes met blauwe en bruine glazen pot 34,5 cm en 47 cm hoog 1437 Oud Niemeijers koffie / theeblik, 37 cm hoog

1438 4 Vintage damestasjes

Brocante Timed Online

Veiling september 2020

1439 Houten beeld van een herdershond, staand op plateau, totaal 25,5 cm hoog, 44 cm lang 1440 4 flessen Chateau Quinault St. Emilion Grand Cru 1983, fles Tesoruccio Italie 2006 en fles Grand Listrac Medoc 1983 1441 € 40 - € 80 Art Deco marmer met onyx pendule met metalen hert op top 26 cm hoog, 47 cm breed en 2 zijstukken 15 cm hoog 1442 € 100 - € 150 Collectie van 38 replica torren in kunststof doosjes, Prodotto per collezionisti, made in China, De Agostini Editore, Novara Italy 1443 € 200 - € 400 Verzameling van 56 Barbies van Mattel uit verschillende landen, 35 x Barbie en 21 x Ken, jaren 1975 en later 1444 2 kunststof globes met verlichting op koperen standaard 57,5 cm hoog

1445 Gestoffeerde chaise longue, ca. 215 cm breed 1446 2 houten schalen 17 cm hoog, 45,5 cm diameter en 18 cm hoog, 59,5 cm diameter

1447 Afrikaans houten bestoken beeld van figuur met slang, als tafelschemerlampvoet, met kap totaal 83 cm hoog 1448 Aardewerken haanmodel blauwgeglazuurde vaas met deksel 88 cm hoog 1450 € 80 - € 120 2 nieuwe stafelschemerlampen op kristallen voet, 60 cm hoog 1451 3 oude beddenpannen

1452 3-delig porseleinen kaststel in Imari stijl, dekselpot 31 cm hoog 1453 Antieke tinnen schaal 32,5 cm diameter, tinnen Oosterse bewerkte theebus 11,5 cm hoog, bronzen grape 16,5 cm hoog, 2 tinnen lepels en koperen Art Deco gehamerde boekensteunen 13 cm hoog 1454 Belgisch 3-delig aardewerken pendulestel met Oosters decor, gemerkt A.M.C. 29,5 cm en 30 cm hoog 1455 Pop met porseleinen hoofd en handjes, naar antiek model. 59 cm hoog 1456 € 50 - € 100 Klassieke wandlamp met glazen geplooide kap, 93 cm hoog

vrijdag 4 september 2020

1457 Kavel met oude glasdia's w.o. van oude topografische gravures, kunst en steden binnen- en buitenland ca. 1900 w.o. dia'van Dr. Franz Stoedtner 1458 € 50 - € 100 Messing scheepsklok gemerkt trade Sestrel mark, 20 cm diameter, modelbouw schip met Noorse vlag, 63 cm lang en 60 cm hoog en messing duimstok 72 FT 1459 € 30 - € 60 Oude Eumig 8mm filmprojector in houten kist 1460 € 50 - € 100 Oude toverlantaarn 37 cm hoog en kistje met 127 glazen plaatjes 1461 € 50 - € 100 Herdruk van een historische atlas uit 1698 met 151 stadsplattegronden uit de Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden, van Groningen tot Rijsel. Een boek van groot kunst- en cultuurhistorisch belang. Van deze atlas zijn wereldwijd maar vijf exemplaren bekend. Prachtige, oorspronkelijk met de hand ingekleurde kaarten, die vanuit vogelvluchtperspectief zijn getekend. Een facsimile op ware grootte met een nieuwe inleiding en een gedetailleerde beschrijving per kaart 1462 € 40 - € 80 Electrische klok in eiken kast 85 cm hoog, 30,5 cm breed 1463 Messing bureaulamp, onderzijde gemerkt Lustrerie Deknudt, no. 3611/1 en kunststof lektuurbak, ontwerp Maier Eichen voor Authentics, model Wave, jaar 1991, 27 cm hoog, 50 cm breed 1464 € 50 - € 100 2 klassieke tafelpendules, 36 en 44 cm hoog 1465 € 30 - € 60 Oude koffer met daarin divers goochelattributen 1466 4 Franse mode wanddecoraties achter glas 33x25 cm, 38x32 cm, 39,5x33,5 cm en 42x32 cm 1467 2 oude fotoalbums met lakwerk en opleg van been en parelmoer, ca. 27x35 cm per stuk (divers schade) 1468 € 30 - € 60 4 diverse tafelklokjes w.o. slingerpendule 20 cm hoog (slingerveertje defect) 1469 € 30 - € 60 Beschilderd bakje met decor Laatste Avondmaal en Pasen, 20e eeuw, 23 cm hoog en een 19e eeuws mahonie op eiken reissecretaire, 11,5 cm hoog, 25x16 cm

1470 € 40 - € 80 Oosterse bronzen Happy Boeddhabeeldje 6,5 cm hoog, bronzen bakje 12,5 cm diameter, bronzen leeuw 19,5 cm hoog, bronzen danseres 26 cm hoog (stukje afgebroken) en decoratie van Oosterse vrouw op marmeren sokkel 26,5 cm hoog 1471 Oude Royal typemachine

€ 25 - € 50

1472 Italiaanse aluminium goudkleurige Masca wand- en plafondlamp, 47 cm diameter

1473 4 Oosterse beschilderde lakdozen

1474 Oude Keulse aardewerken kruik, 44 cm hoog 1475 2 geglazuurde aardewerken bloempotten met craquele en monogram D, 30 cm hoog en 33 cm diameter 1476 Royal Bonn Duits aardewerken bloempot met blauw decor Tokio 25 cm hoog, 28 cm diameter (minuscuul randchipje) en porseleinen pot met blauw bloemdecor en bronzen ornamenten 21 cm hoog, 24 cm diameter 1477 € 25 - € 50 Keukenvoorraadrekje met porseleinen laadjes, 33 cm hoog, 51 cm breed, 14 cm diep 1478 Keukenvoorraadrekje met aardewerken laadjes van de Soc. Ceramique, 40 cm hoog, 77 cm breed (deurtje los en klokje manco) 1479 Keukenvoorraadrekje naar antiek model met aardewerken laadjes, 41 cm hoog, 58 cm breed, 15 cm diep 1480 € 50 - € 100 3 oude lantaarns, ca. 38 cm hoog 1481 2 biljartkeuen in foedraal

1482 Oude Decca kofferplatenspeler

1483 Engelse hoed in doos, gemerkt Lock & Co, H. Atters St James's Street London, verkocht door firma Vogels The Hague en houten waaier met meisjes en vrouwen afbeeldingen 38 cm hoog, 60 cm breed (i stokje gebroken) 1484 € 40 - € 80 Gemerkt Eduard Hueck Germany, koperen bloempot met oren en forlaal gedreven decor, 20 cm hoog, grote bloempot op poten met gedreven decor, 27 cm hoog en een bronzen plaquette, niet gemerkt, voorstellende Christus, 24x17 cm

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Brocante Timed Online

Veiling september 2020

1485 € 30 - € 60 2 aardewerken tuinkrukjes in de vorm van een olifant, 42 cm hoog 1486 Gero Zilduro bestek in cassette (incompleet)

1487 5 snaarinstrumenten uit India, Rusland, Egypte en Libanon 1488 4 snaarinstrumenten waarschijnlijk uit China

1489 7 snaarinstrumenten uit onder andere Marokko

1490 6 snaarinstrumenten uit Nepal, India, Thailand, Indonesie, Afrika en Iran

1491 € 80 - € 120 Oude accordeon in koffer, merk Buroni 1492 € 100 - € 150 Viool naar Stradivarius met strijkstok in koffer 1493 € 25 - € 50 Valsonara konzert-violin-harfe 1494 Duitse tafelciter met fraai decor van bloemen, 53x41 cm

1495 2 gitaren, merk onbekend, 80 en 100 cm 1496 Granada gitaar, made in China

1497 2 elektrische gitaren met 4 diverse versterkers (werking niet bekend)

1498 Viool met strijkstok in koffer (opknapper) 1499 gemerkt Marius, banjo (stukjes fineer manco)

1500 Ermelinda Silvestri Catania mandoline 87 cm en Marina banjo 60 cm 1501 Regina Germany snaarinstrument, 64 cm 1502 George Washburn gitaar, model F 21, met hoes 1503 Richwood gitaar met versierd front, model RD-12-BUS 1504 € 50 - € 100 Dynamic Super koperen trompet in koffer, nummer 116803 1505 Map divers grafiek w.o. werken van Albert Hemelman, Albert Peten en Theo van der Horst

vrijdag 4 september 2020

1506 Map divers grafiek waaronder Victor Liford, wat kunstkalenders, Reisdagen Dick Hillenius met tekeningen van Maarten Beks, Geert Jan, Jo Manders, Theo van der Horst etc.

1522 Metalen opbergblik Panama Jack 58x38 cm, Pepsi Cola kunststof telefoon 36x21 cm, metalen decoratie U.S. Route 66, 20x30 cm en metalen wandklok met batterij uurwerk 47 cm hoog, 38 cm breed

1507 € 30 - € 60 Lenneke Saraber (1967-) Doosje met 4 kleuretsen, Meeltor in de nacht, 87/200, 10x10 cm, In de avond vliegt de meikever, 92/200, 10x10 cm, Middag haantje, 90/200, 10x10 cm en Lieveheersbeestje in de ochtend, 86/200, 10x10 cm, allen uit 2002

1523 Susanne Guste (1959-) Traumtanzer, crayon op papier op paneel, gedateerd 1990, buitenmaat 89x68 cm

1508 € 25 - € 50 Spiegel in een goudkleurige lijst, 66x73 cm 1509 € 40 - € 80 Spiegel in goudkleurige klassieke lijst 101 cm hoog, 47 cm breed 1510 € 20 - € 40 Oude spiegel in een zwarte lijst, 106x54 cm 1511 Antieke spiegel in zwartgelakte bewerkte lijst met goudkleurige accenten 106 cm hoog, 54,5 cm diep 1512 3 spiegels in kunststof lijst wo. L. Mazzoni voor Guzzini, grootste 59 cm diameter 1513 € 40 - € 80 2 ronde tafeltjes op wieltjes, onderschap wit, bovenschap met gematteerd blad, 62 cm hoog, 50 cm diameter 1514 € 50 - € 100 4 jaren 60 stoelen met bruin skai 1515 € 30 - € 60 Spiegel in een oude lijst, 105x77 cm 1516 € 100 - € 150 2 metalen paspoppen met gaten, man en vrouw, 144 en 151 cm hoog 1517 € 100 - € 200 2-delige etalagepop, compleet met pyjama en pruik, 186 cm hoog 1518 € 40 - € 60 Facetgeslepen spiegel in kersenhouten lijst met gezwarte rand 127x66,5 cm 1519 2 metalen A4 ladekastjes, 94 en 86 cm hoog

1520 Metalen geel en zwarte serveerwagen 82 cm hoog en zwarte houten kapstok 192 cm hoog 1521 € 50 - € 100 Gesigneerd Servais, Jean, Moderne tamponeer compositie van figuren op papier, gedateerd 1960, 52x133,5 cm

1524 € 80 - € 120 Mahoniefineer Biedermeier 5laads chiffoniere 154 cm hoog, 110 cm breed, 50 cm diep (barstjes zijkanten) 1525 € 70 - € 100 Mahoniefineer op eiken Biedermeier 2deurs linnenkast met 5 schappen en 4 lades in kast 190 cm hoog, 130 cm breed, 49,5 cm diep (barstjes zijkanten) 1526 Susanne Guste (1959-) De geboorte van de autonomie, crayon op papier op paneel, gedateerd 1990, buitenmaat 79x87 cm 1527 2 oude hoten peddels, 121 cm per stuk 1528 4 geweren waaronder 2 oude incompleet, 1 repro pistool en lederen patroonhouder, op houten wandgeweerrek 84 cm hoog, 83 cm breed 1529 3 houten hoge tafeltjes uit atelier van bronsgieter, 80, 105 en 113 cm hoog

1530 2 foudralen gemerkt ProLogic en Strategy met 2 Nash Entity en 2 Spro werphengels 1531 € 100 - € 150 Gesigneerd Figler, Angstig figuur met wolk van gezichten, doek 145x130 cm 1532 € 20 - € 40 Facetgeslepen spiegel in een oude beschadigde lijst, 110x64 cm 1533 € 50 - € 100 Oude schildersezel, zijkant 136 cm hoog 1534 € 100 - € 150 Gesigneerd Krikhaar, abstracte kunst met vlakken, doek gedateerd 1957, doek 110,5x120,5 cm 1535 € 40 - € 80 Eiken Art Deco boekenkast met deur en 2 glazen schuifdeuren 119,5 cm hoog, 130 cm breed, 33,5 cm diep 1536 6 jaren 70 buisframe met notenhouten meubeltjes b.u. 2 stoelen, 2 nachtkastjes, bijzettafeltje en hoofd- en voeteneinde bedombouw (bodem manco) 1537 11 diverse wanddecoraties w.o. grafiek, olieverf op doek etc.

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Brocante Timed Online 1538 7 diverse wanddecoraties waaronder etsen en litho's

Veiling september 2020 -

1539 13 werken divers grafiek w.o. werken van Paul Whistler en Geert Jan 1540 Susanne Guste (1959-) The birdman's cry or death begins when birth ceases, crayon op papier op paneel, gedateerd 1990, buitenmaat 136x94 cm 1541 Susanne Guste (1959-) Symmetrie van de dromen, crayon op papier op paneel, gedateerd 1991, buitenmaat 157x106 cm

1542 Susanne Guste (1959-) Mannetjes geirriteerd, crayon op papier op paneel, gedateerd 1989, buitenmaat 151x109 cm 1543 Susanne Guste (1959-) The bad spirit of the dark sky, crayon op papier op paneel gedateerd 1991, buitenmaat 145x115 cm 1544 Susanne Guste (1959-) Eva's verdrijving uit het paradijs, crayon op papier op paneel, gedateerd 1989, buitenmaat 131x103 cm 1545 Susanne Guste (1959-) Zustand der ichlosigkeit, crayon op papier op paneel, gedateerd 1989, buitenmaat 129x110 cm 1546 Susanne Guste (1959-) Blinde und seher, crayon op papier op paneel, gedateerd 1990, buitenmaat 128x109 cm

1547 Susanne Guste (1959-) Aphrodite Straft, die verachter der liebe, crayon op papier op paneel, gedateerd 1989, buitenmaat 123x98 cm 1548 Susanne Guste (1959-) A la Recherche du temps perdu, crayon op papier op paneel, gedateerd 1989, buitenmaat 109x114 cm 1549 Susanne Guste (1959-) Leiden (schaft) Der isolation, crayon op papier op paneel, gedateerd 1990, buitenmaat 109x98 cm 1550 Susanne Guste (1959-) Zonder titel, crayon op papier op paneel, buitenmaat 109x79 cm

1551 Eiken 6-laads chiffoniere 140 cm hoog, 104 cm breed, 45,5 cm diep (opknapper)

vrijdag 4 september 2020 48 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

1552 Facetgeslepen spiegel in een goudkleurige lijst, 118x67 cm

€ 25 - € 50

1569 € 100 - € 150 Verstelbare lederen relaxfauteuil op metalen voet, merk Jori

1553 € 25 - € 50 Noten met wortelnotenfineer 3-delige mimiset met gecontourneerde blaadjes, grootste tafeltje 55 cm hoog, bladmaat 65x50 cm

1570 3 metalen vloerlampen wo. hengellamp en 2-lichts, hoogste 178 cm

1554 € 60 - € 100 6 Thonet Mundus beuken bistrostoelen 1555 € 100 - € 150 Mahoniefineer herenbureau met 2 3laads blokken, 3 lades onder blad en rood leder ingelegd blad 76,5 cm hoog, 183 cm breed, 92 cm diep 1556 2 ovale Thaise koperen lampen 61,5 cm hoog, 26,5x8,5 cm en 123,5 cm hoog, 37x15 cm 1557 € 50 - € 100 Industriele witgeverfde metalen medicijnkast, 47 cm hoog, 53 cm breed en 23 cm diep 1558 € 30 - € 50 Eiken canterbury lectuurbak met lade 46,5 cm hoog, 45 cm breed, 34 cm diep 1559 € 50 - € 100 2 jaren 60 triangelvormige tafeltjes, 48 cm hoog, 80x42 cm 1560 Eiken salontafel met klap en schuifbladen en rustieke uitstraling, 47 cm hoog en bladmaat 133x65 cm 1561 € 40 - € 80 Art Deco staande schemerlamp op eiken met noten voet, 195 cm hoog 1562 € 100 - € 200 Manzoni lederen 2-zits bank 79 cm hoog, 152 cm breed en 3-zits bank 180 cm breed 1563 € 25 - € 50 4 moderne lampen b.u. 3 vloerlampen, hoogste 181 cm, en een bureaulamp (3 x Nou Stil) 1564 € 40 - € 80 2 ronde tafeltjes op wieltjes, onderschap wit, bovenschap met helder blad, 62 cm hoog, 50 cm diameter 1565 € 100 - € 150 2 jaren 70 verstelbare draaistoelen met zwart kunstleder 1566 € 50 - € 100 Jaren 70 draaibare fauteuil met verchroomd frame en bruine stoffering 1567 Teakhouten mimiset, 40 cm hoog, bladmaat 57,5x34 en notenhouten salontafel met glazen blad en decor van bloemen, 52 cm hoog en 57 cm diameter 1568 € 50 - € 100 Lederen motorjas, gemerkt met label Indiana The Hague Holland Montreal Canada, 131 cm lang

1571 Gietijzeren penkandelaar 70,5 cm hoog 1572 € 100 - € 150 Samsung tv met ab, model UE49NU7170SXXN, versi 06/UNU7100, 123 cm 1573 Vol eiken dressoir met rustieke uitstraling, 86 cm hoog, 202 cm breed en 52 cm diep 1574 Metalen 3-lichts hanglamp met glazen plaatjes 31 cm hoog, 51 cm diameter

1575 € 50 - € 100 IJzeren 6-lichts hanglamp met glazen staafjes 51 cm hoog, met 145 cm ketting, 73 cm diameter 1576 Metalen wijnrek met plaats voor 30 flessen, 139 cm hoog

1577 IJzer met koper 7-lichts moderne hanglamp ca. 230 cm hoog, 58 cm diameter en 1-lichts wandlamp 205 cm hoog

1578 Messing paraplustandaard 60 cm hoog, 40x25 cm 1579 8 diverse wanddecoraties w.o. werken van Jo Marx

1580 Noorse beschilderde kist met bolle deksel, 44 cm hoog, 74 cm breed, 44 cm diep 1581 € 40 - € 80 Schwarzwalder koekoeksklok, 40 cm breed 1582 Eiken tafeltje met rijk bewerkte zijkanten, 59 cm hoog, 60x49 cm 1583 2 noten fauteuils met gele stoffering (licht versleten) 1584 € 100 - € 150 3 oude hutkoffers met houten banden en diverse stickers van verre reizen 1585 Oude hutkoffer 46 cm hoog, 81 cm breed, 46 cm diep 1586 Lederen hutkoffer met houten beschermingsranden, 89 cm breed

1587 € 40 - € 80 Oude hutkoffer 48 cm hoog, 96 cm breed, 53 cm diep

Brocante Timed Online

Veiling september 2020

1588 Hutkoffer met houten banden en ijzeren frame 47 cm hoog, 84 cm breed, 45 cm diep

1605 3 oude koffers, breedste 68 cm, 2 poefs met opbergruimte, hoogste 36 cm en zwarte paspop, 117 cm hoog

1589 Oude metalen trunk / hutkoffer, 32 cm hoog, 93 cm breed, 46 cm diep

1606 4 notenhouten eetkamerstoelen met groen gestoffeerde afneembare zitting

1590 Antieke ovale spiegel in zwartgelakte bewerkte lijst met goudkleurige accenten 86x70,5 cm

1607 € 150 - € 250 Eetkamertafel bestaande uit smeedijzer onderstel en massief eiken blad, 81 cm hoog, 215x85 cm

1591 € 80 - € 120 Bang en Olufsen, Beovision 6, 65 cm met Beolink afstandsbediening. Mastercode aanwezig

1608 3 dozen met diverse wanddecoraties, ca. 40 stuks

1592 Torso van een etalagepop, 80 cm hoog

1609 € 50 - € 100 Blauw gelakte grenen tafelblad op 2 schragen 74 cm hoog, blad 190x85 cm

1593 3 oude lederen koffers

1610 Astrakan bontjas met bont kraag

1611 2 oude bontjassen, Astrakan

1612 Lange donkerbruine bontjas, afkomstig van The White Furshop Diana, Velperplein 21A Arnhem

1594 € 100 - € 150 Palissanderfineer op berken 5-deurs dressoir met 5 lades achter linkerdeur, bargedeelte achter rechterdeur en 2 schappen achter middendeuren, jaren 50, 95 cm hoog, 220 cm breed, 50 cm diep (uitschuifplateau linker zijkant manco) 1595 € 100 - € 150 Vierkante lantaarn naar oud model, 85 cm hoog, 70x70 cm (1 ruit is 2-delig met een ketting van ca. 330 cm lang 1596 2 golftassen met 23 clubs

€ 100 - € 150

1597 € 50 - € 100 2 Oosterse olijfgroen keramiek bewerkte vazen 35 cm hoog, 27 cm diameter en 45 cm hoog, 35 cm diameter 1598 Notenfineer armstoel met kunstlederen zitting in Art Deco stijl

1599 € 50 - € 100 Eiken gateleg table 76 cm hoog, totale bladmaat 120x180 cm, met 6 eiken stoelen met gestoffeerd zitkussen 1600 € 40 - € 80 Naar antiek model wijkrek met plek voor 12 flessen, 55 cm hoog, 48 cm breed, 28 cm diep en een noten etagetafeltje, 72 cm hoog, 45x45 cm 1601 € 40 - € 80 Louis Seize stijl beschilderd bankje met gestoffeerde zitting 70,5 cm hoog, 64 cm breed, 40 cm diep 1602 Inklapbare schraag met los houten blad 76 cm hoog, blad 85x50 cm 1603 € 40 - € 80 4 mahonie eetkamer armstoelen met webbing in de rug en gestreept gestoffeerde zittingen 1604 Decoratieve paspop, 125 cm hoog en een dienblad / bijzettafeltje op kolompoot, 68 cm hoog

vrijdag 4 september 2020

1613 Lange bruine bontjas met korte lichtbruine bontjas 1614 Zwarte Astrakan bontjas

1615 Bontjas, lang model

1616 € 30 - € 60 Paardjesregulateur in notenhoutenkast, 111 cm hoog 1617 € 25 - € 50 Regulateur in een blank eiken kast, 65 cm 1618 Eiken gekuipte parapluton met koperen banden 52,5 cm hoog, 33 cm diameter en ijzeren kolenbak met kolen en scheppen 1619 € 40 - € 60 Eiken Art Deco theemeubel met 2 lades, 2 glas in lood deuren en opstaand randje 81 cm hoog, 88 cm breed, 42 cm diep (barstje in ruitje linkerdeur) 1620 € 25 - € 50 Notengekleurd klassiek 3-laads kastje met marmeren blad 72 cm hoog, 40,5 cm breed, 28,5 cm diep

1623 Notenfineer ladekastje op pootjes, 62 cm hoog, 68 cm breed, 37 cm diep 1624 € 40 - € 80 Smeedijzeren Art Deco 6-armige hanglamp 87 cm hoog, 63 cm diameter 1625 Eiken wandkastje met koperen plaquette, 50,5 cm hoog, 33 cm breed, 17,5 cm diep (latje voorzijde manco) 1626 € 100 - € 150 Dressoir met rijk gestoken decor van ridder te paard bij kasteel, dieren en florale elementen, 135 cm hoog, 231 cm breed, 54 cm diep (blad fineer los) 1627 € 20 - € 40 Eiken 1-deurs wandkastje met steekwerk en groene glazen ruitjes 60 cm hoog, 37 cm breed, 20,5 cm diep 1628 € 40 - € 80 Viertkante koperen hallamp, ca. 80 cm hoog 1629 € 50 - € 100 Indische voorstelling op textiel achter glas 20x21,5 cm, Japanse litho van Kunisada op papier 37,5x25 cm, Aziatische voorstelling op linnen 34,5x26 cm en gesigneerd Roberto Lopez O, olieverf op papier 40x60 cm 1630 € 40 - € 80 Klassieke messing vloerlamp met gestoffeerde kap 168 cm hoog 1631 € 50 - € 100 Schwarzwalder koekoeksklok, 53 cm breed 1632 € 40 - € 80 Schwarzwalder koekoeksklok, 32 cm breed 1633 Facetgeslepen spiegel in goudkleurige bewerkte toogmodel lijst 96 cm hoog, 42,5 cm breed 1634 € 40 - € 80 Massief houten object op metalen standaard 127 cm hoog 1635 Gesigneerd Gerrit ?, 6 x poserend naakt, 6x ets gedateerd 1982, nummer 40-40, ca. 17x10 cm en 16x10 cm

1621 Wortelnotenfineer op mahonie handwerktafeltje met klep, laadje, wolzak en harpzijkanten, omstreeks 1800, 72 cm hoog, 51 cm breed, 36 cm diep (opknapper) 1622 Vierkante theestoof en een mahonie latjestheestoof

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Brocante Timed Online

Veiling september 2020

1636 Gesigneerd Ab Steenvoorden (19332010), getiteld Zij draagt de natuur, ets gedateerd 1974, genummerd 9/45, 8x10,5 cm, getiteld Vogels, proefdruk 20x14,5 cm en getiteld Voorspoedig 1978 en tot ziens, kleurets 9,5x14 cm, Gesigneerd Jan Sleeboom (1917-1063), getiteld Waal ijsgang, gemengde techniek gedateerd 20 januari 1947, 14x21 cm, gesigneerd Victor Linford (1940-2002), getiteld To Irma with love and good cooking, ets gedateerd 252-1983, 16,5x13 cm, gesigneerd Peter Linde, getiteld Man en Zon passeren een muur, ets 13x13 cm en onduidelijk gesigneerd, getiteld Haleluja vrolijke pasen, inkt tekening gedateerd 1987, 16,5x26 cm 1637 6 oude houten tennisrackets

1638 Vurenhouten 2-delige rood/bruin gebeitste kast met 2 schuifdeuren in onderkast en open gedeeltes met schappen in bovenkast 215,5 cm hoog, 141 cm breed, 54 cm diep (schade aan rechter zijkant) 1639 € 50 - € 100 2 industriele hanglampen met zwart geemailleerde kappen, 86 cm hoog 1640 2 klassieke vloerschemerlampen 154,5 cm en 157,5 cm hoog

1641 Ovaal gehaakt kleedje 62x55 cm in notenkleur lijst 77,5x71 cm en gehaakt tapijtje met engelvoortelling 17x14 cm en 5 vlinders 6,5x5 cm in houten lijst 43,5x43,5 cm 1642 Oud schoolbankje met geschilderd houtstructuur, Duitsland ca. 1900, 83 cm hoog, 111 cm breed, 75 cm diep 1643 € 100 - € 150 Antiek voorzethaard, puur voor de sier, 1 pootje los, 86 cm hoog, 96 cm breed 1644 Facetgeslepen spiegel in goudkleurige lijst 102x72 cm 1645 € 25 - € 50 Eiken theekastje met facetgeslepen ster in glazen klapdeurtje, met los dienblad 77,5 cm hoog, 66 cm breed, 43 cm diep 1646 € 80 - € 120 Groene Gazelle herenfiets, framemaat 66 cm 1647 Gazelle Impala damesfiets, framemaat 57 cm 1648 € 100 - € 200 Herenfiets, Kreidler Raise met handremmen en 27 versnellingen, 4 fietstassen w.o. 3 Ortlieb met diverse kampeerspullen, framemaat 55 cm 1649 Gazelle herenfiets met handremmen en 3 versnellingen, framemaat 58 cm

vrijdag 4 september 2020 50 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

1650 € 50 - € 100 Giant Boulder 500 herenfiets, framemaat 23,5 inch 1651 € 80 - € 120 Giant Revive zilverkleurige ligfiets, framemaat 52 cm 1652 Batavus damesfiets framemaat 56 cm

1653 € 50 - € 100 EM4500EX benzine aggegraat 1654 € 25 - € 50 Noten lampentafeltje met 4 klapbladen, 52 cm hoog, uitgeklapt 84x84 cm 1655 Houten kruiwagen, 130 cm lang en een poppenschommelstoel met webbing 1656 € 30 - € 60 Croozer Cargo bagagekar voor fiets 1657 Teakhouten salontafel met bamboe bovenblad, 80x130 cm, 40 cm hoog

1658 Engels staand horloge, uurwerk met adres J Condliff Liverpool, 230 cm hoog (opknapper) 1659 3-delig eiken buffet, 215 cm hoog, 149 cm breed, 52 cm diep (opknapper) 1660 7 dozen met diverse boeken over kunst, antiek en cultuur waaronder boek Jo Spier en uitgave mapje met 8 tekeningen van Dick Ket 1661 8 dozen met diverse kinderboeken

1662 Old Finnish eikenfineer kastje met glas in lood in de deuren, 135 cm hoog, 121 cm breed, 35 cm diep (opknapper) 1663 Eiken wandkastje met 2 deurtjes met facetgeslepen ruitjes en open gedeelte 45 cm hoog, 82 cm breed, 19 cm diep 1664 Mahonie nachtkastje met deurtje, laadje en marmeren blad, staand op wieltjes 83 cm hoog en eiken nachtkastje met deurtje, laadje en marmeren blad 83,5 cm hoog 1665 Jaren 80 design klepbureau naar antiek model, 103 cm hoog, 94 cm breed, 46 cm diep 1666 € 40 - € 80 Eiken 3-zits bank met rieten matten in rug en zitting 96 cm hoog, 138 cm breed 1667 € 25 - € 50 Notenkleur stoel met lederen zitting en gestoken rugleuning, model Dagobert

1668 € 80 - € 120 Facetgeslepen spiegel in rosewood lijst met steekwerk 106 cm hoog, 157 cm breed 1669 € 150 - € 250 Chinese rosewood dressoir met 3 lades, 4 deuren en messing beslag 91 cm hoog, 183 cm breed, 49,5 cm diep 1670 € 150 - € 250 Chinese rosewood eethoek bestaande uit tafel met steekwerk 78 cm hoog, blad 190x115 cm, uiteinden tafelblad te verlengen met 2 losse bladen van 55 cm, 6 stoelen en 2 armstoelen met losse gestoffeerde kussens en steekwerk (witte vlekken in tafelblad) 1671 € 40 - € 80 Eiken boekenkast met 4 losse schappen, gemerkt achterzijde Pander, kast staat los op plint 180 cm hoog, 108 cm breed, 44 cm diep 1672 Rijckaert Aertsz (1482-1577) Rieten stoel in de stijl van Egon Eiermann, jaren 60/70, 68 cm hoog, 71 cm breed, 66 cm diep 1673 € 100 - € 150 Rieten strandstoel, model Scheveningen, 146 cm hoog 1674 Beukenhout met vruchtenhouten schommelstoel

1675 € 50 - € 100 4 oude stoelen met spijlen en gebogen rugleuning 1676 Teakhouten kolompoottafel 66,5 cm hoog, bladmaat 93x91,5 cm 1677 Gietijzeren bloemenmand op standaard, 86 cm hoog, 66x40 cm 1678 € 80 - € 120 Kristallen geslepen 12-lichts kroonluchter 110 cm hoog, 80 cm diameter 1679 € 30 - € 60 Metalen wandobject van een spiesbok, 110 cm hoog 1680 € 250 - € 500 Zo goed als nieuwe scootmobiel, Elegance Puls, kleur rood, aankoopdatum 24-04-2013. Compleet met sleutels oplader en aankoopnota 1681 € 30 - € 60 Facetgeslepen spiegel in noten lijst 181,5 cm hoog, 109 cm breed (weer in spiegel en blokje zijkant manco) 1682 € 200 - € 300 Philips TV met ambilight en verstelbare wandbeugel, type 55PUS7809/12, 55 inch 1683 AEG Protex condens wasdroger

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Brocante Timed Online

Veiling september 2020

1684 € 100 - € 150 Bosch wasmachine, type WIM64, E-nr. WAT28493NL/61 1685 € 80 - € 120 Miele T1 ECO condens wasdroger type nr. HT26 model nr. TMB540DP 1686 AEG Lavamat wasmachine

1687 ETNA tafelmodel koelkast met vriesvak (handgreep manco) 1688 Miele Softcare System V5825 wasmachine

1689 Sharp combi magnetron R861

1690 Liebherr vrieskast met 6 laden, 145 cm hoog

1691 € 80 - € 120 Liebherr koel vriescombinatie 200 cm hoog 1692 Zanussi tafelmodel 3-laads diepvrieskastje 1693 Exquisit tafelmodel koelkast

1694 Liebherr Comfort 3-laads tafelmodel diepvrieskastje

1695 € 50 - € 100 AEG Lavamat wasmachine, bovenlader 1696 Whirlpool vaatwasmachine 85,5 cm hoog, 45 cm breed, 58 cm diep 1697 Spiegel in een groene lijst met goudkleurige accenten, 117x57 cm

1698 Klassieke schilderijlijst, binnenmaat 80,5x60,5 cm, buitenmaat 104x84 cm

1699 16 diverse wanddecoraties

1700 16 diverse wanddecoraties w.o. olieverf op doen en prenten in lijst 1701 Spiegel in witgelakte lijst 85,5 cm hoog, 40 cm breed 1702 Spiegel in notrenkleur lijst 132x60 cm

1703 8 diverse wanddecoraties waaronder knipselkunst, aquarel, olieverf en stileerkunst

1704 2 Chinese lakpanelen met parelmoerversiering 91,5x30,5 cm, Oosterse wanddecoratie danseres van textiel achter glas, schilderij Oosters figuur, pastel van landarbeiders en 2 keramiek wandversieringen paarden en bloemen voorstellingen 1705 Oude ijzeren geldkist 17 cm hoog, 44,5x28 cm

1706 IJzeren kluis VDMA Eiheitsblatt 24992, 45 cm hoog, 45 cm breed, 39,5 cm diep 1707 € 40 - € 80 Facetgeslepen halspiegel in eiken lijst, bronzen beslag en prent in bovenzijde 164 cm hoog, 79 cm breed 1708 € 25 - € 50 Eiken schommelstoel Windsor model, rug 110 cm hoog (1 spijl gebroken) 1709 € 25 - € 50 Blauw gelakte grenen haverkist met beluchtingsgaten in deksel 52 cm hoog, 93 cm breed, 68 cm diep 1710 Oude hutkoffer met deksel, neerklapbaar front en houten banden 43 cm hoog, 90 cm breed, 57 cm diep

1720 € 100 - € 150 Christiane Baumgartner (1967-) getiteld Pfad, houtdruk gedateerd 2003 en genummerd 8/30, 36x56 cm 1721 Harry Gerritz (1940-) 2 maal grafiek waaronder Graflegging met Jacobsladder 1722 Anoniem, compositie met vissen en vogels, kleurenlitho 28x22 cm

1723 € 40 - € 80 Pieter Defesche (1921-1998) Compositie met figuur uit de serie Hemelse en Aardse liefde, kleurenlitho gedateerd 1998, 62/100, 38x49 cm 1724 € 40 - € 80 Maya Wildevuur (1944-) Vrouw, goauche gedateerd 1986, 32x36 cm 1725 Jan Montijn (1924-2015) Compositie zonder titel, kleurets gedateerd 1965, 4/10, 49x34 cm

1711 € 40 - € 80 Onduidelijk gesigneerd, Landschap met bootje aan rand van meer met steiger, doek 40x60 cm (gaatje)

1726 Theodorus Johannes Mooijman (19381991) Compositie zonder titel, ets gedateerd 1966, 41,5x47,5 cm

1712 Dick van t Wout (1934-) Compositie met geometrische vormen, ets gedateerd 1974, 1/3 e.a., 40x51 cm

1727 Jan Montijn (1924-2015) Compositie zonder titel, kleurets gedateerd 1974, 10/10, 35x44 cm

1713 € 40 - € 80 Harry Gerritz (1940-) Kleurrijke compositie met huis, kleurenlitho genummerd 75/120, 67x52,5 cm

1728 Gesigneerd Ronkenstein, Gelderschap, zeefdruk gedateerd 2007, 89/100, 23,5x47 cm

1714 € 100 - € 150 Sannes Sanne (1937-1967) naam op kartonnen plaat met datum 12-366, Abstracte voorstelling van figuur, gouache 54,5x67 cm 1715 € 25 - € 50 Gesigneerd Jan Hullegie, getiteld De Gaulle, ets aquatint droge naald, gedateerd 1977 en genummerd 1/10, 28x35,5 cm 1716 getiteld Seerijp, lino gedateerd 2001, genummerd 13/55, 33x52 cm, en getiteld Kanaan, lino gedateerd 2001, genummerd 13/55, 33x52 cm 1717 € 250 - € 500 Claude Flynn Howell (1915-1997) Mending nets, sunny day, serigraph gedateerd 1976, 185/300, 46x61 cm 1718 Paul Whistler (1938-1974) Wachten op bevrijding, gemengde techniek gedateerd 1970, 39x32,5 cm

vrijdag 4 september 2020 52 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

1719 Paul Citroen (1896-1983) Portret van een vrouw, litho, gedateerd 1976 en genummerd 103/150, 58x41,5 cm

1729 Thijs Hanekamp (1954-) Dorp aan de rivier op maandag, gedateerd augustus 2017, maroufle 50x35 cm 1730 € 100 - € 200 Veronique Filozof (1904-1977) Compositie met gezicht, aquarel gedateerd 1965, 49x32 cm 1731 € 100 - € 200 Veronique Filozof (1904-1977) De aankondiging / Annunciatie, inkttekening 40x66 cm, niet gesigneerd 1732 € 100 - € 200 Veronique Filozof (1904-1977) Saint Eustache et Les Halles, (huizen en figuren), inkttekening gedateerd 1960, 54x75 cm 1733 € 40 - € 80 Onduidelijk monogram, Hollands winters landschap, zeefdruk 50x38 cm

Brocante Timed Online

Veiling september 2020

1734 € 50 - € 100 Robert Terwindt (1940-2019) Compositie met figuur, acryl op papier gedateerd 1983, 62x44 cm 1735 Gesigneerd Tineke Hoijmans, Beschreven blad, litho 63/155, 35x45 cm 1736 € 100 - € 150 Lucebert (1924-1994) Plan 1, ets uit 1979, 37x53 cm 1737 € 20 - € 40 Maaike Braat Rolvink (1907-1992) Bergbeek, houtsnede 135/150, 31x40 cm 1738 € 100 - € 150 Anoniem, Compositie met vrouwen naar Le Corbusier, board 31x44,5 cm 1739 Rosa Lachenmeier (1959-) Moderne compositie, gemengde techniek, paneel gedateerd verso 2004, 28x40 cm, 1740 € 150 - € 250 4-persoons oud bistro setje bestaande uit inklapbare tafel, 73 cm hoog, 100x68 cm en 4 klapstoelen, rood en groen 1741 € 100 - € 150 Naar antiek model staande buitenlamp / lantaarn, aluminium met kuststof kap, 248 cm hoog, 2-delig 1742 € 100 - € 200 IJzeren tuinbank met fraai smeedwerk, 134 cm hoog, 140 cm breed 1743 € 100 - € 150 Ronde smeedijzeren tafel met los groen marmer blad, 89 cm hoog, 86 cm diameter 1744 € 100 - € 150 Smeedijzeren wandtafel met los groen marmer blad, 90 cm hoog, 95 cm breed, 35 cm diep 1745 € 100 - € 150 IJzeren ligstoel naar antiek model, 90 cm hoog, 125 cm lang 1746 € 80 - € 120 Tafel, bestaande uit gietijzer onderstel en natuurstenen blad, 77 cm hoog, 140x71 cm 1747 € 50 - € 100 IJzeren 6-kantig kweekkastje t.b.v. opkweken groente of hallucinerende plantjes.... 117 cm hoog, 71x71 cm (3 ruitjes manco) 1748 € 40 - € 80 Betonnen tuinbeeld met 3 kinderen op een bankje, 61 cm hoog, 86 cm breed 1749 Gipsen zuiltje, 73,5 cm hoog, betonnen mand en een ijzeren zonnewijzertje

vrijdag 4 september 2020

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Design

Veiling september 2020

3000 € 50 - € 100 Chromen buisframe wandkapstok Dutch Design, 26 cm hoog, 101 cm breed, 35,5 cm diep

3014 € 50 - € 100 Metalen bureaulamp met glazen bol, Hustadt Leuchte, Duitsland jaren 60, 30 cm hoog

3028 € 100 - € 150 Tiddo Hetzer Nieboer (1940-2002) Cat on roof, gemengde techniek met aquarel gedateerd 1997, 70x100 cm

3001 € 40 - € 80 Jan Frearks van der Bij (1922-2013) Compositie met haan, zeefdruk gedateerd 2002, 10/26, 28x34 cm

3015 € 150 - € 200 Niels Gammelgaard (1944-) Metalen stelling met 4 grijze schappen, ontwerp Niels Gammelgaard voor IKEA, model Enetri, 1985, 158,5 cm hoog, 170 cm breed, 33 cm diep

3029 € 20 - € 40 2 jaren 60 Erres radios in noten kast, 47 en 43 cm breed met zak onderdelen zoals buislampen

3002 € 100 - € 200 Victor Vasarely (1906-1997) Toegeschreven aan, niet gesigneerd, getiteld Planetary Folklore Participations, zeefdruk, incl. lijst 66x66 cm 3003 € 20 - € 40 Adriaan Dekker (1923-1982) Metalen wandrekje, ontwerp Adriaan Dekker voor Tomado, Nederland jaren 50, 77 cm hoog, 66 cm breed 3004 € 20 - € 40 Joos van der Velden (1941-1975) Compositie zonder titel, rond paneel achterzijde datum 17-4-68, 50 cm diameter 3005 € 20 - € 40 Prent van de MS Oranje, origineel ontwerp is van Jean Walther, 75x46 cm 3006 € 20 - € 40 Adriaan Dekker (1923-1982) Metalen wandrekje, ontwerp Adriaan Dekker voor Tomado, Nederland jaren 50, 61 cm hoog, 48 cm breed 3007 € 150 - € 200 Ross Lovegrove (1958-) Moderne plexiglazen vloerlamp op zware aluminium voet, ontwerp Ross Lovegrove voor Artemide, model Cosmic Leaf, eerbetoon aan Ghesce Yesce Tobden, 21e eeuw, 240 cm hoog en 40 cm breed 3008 € 20 - € 40 Metalen rekje voor bladmuziek, 76 cm hoog, 38 cm breed, 30 cm diep 3009 € 50 - € 100 Reclameposter Shell, ontwerp Geo Ham, latere druk, 80x60 cm 3010 € 20 - € 40 Adriaan Dekker (1923-1982) Metalen wandrekje, ontwerp Adriaan Dekker voor Tomado, Nederland jaren 50, 69 cm hoog, 65 cm breed 3011 € 50 - € 100 Danilo en Corrado Aroldi 2 metalen tafelklemlampen, ontwerp Danilo & Corrado Aroldi voor Stilnovo, model Periscopo, Italie jaren 60, uitgestrekt 127,5 cm en 57 cm hoog 3012 € 50 - € 100 Michael Bang (1942-2013) 4 groene glazen flessen, ontwerp Michael Bang voor Holmegaard 36 cm, 37 cm, 42,5 cm en 49,5 cm hoog 3013 € 40 - € 80 RVS theepot, ontwerp Carsten Jorgensen voor Bodum, model Naoko/Aladdin, Zwitserland jaren 80, ontwerp latere uitvoering, 21 cm hoog, 26,5 cm lang

vrijdag 25 september 2020

3016 € 20 - € 40 Gesigneerd Lindy de Jong, 2 maal grafiek, Vis 15x20,5 cm en Vlinder gedateerd 1992, 386/500, 28x38 cm 3017 € 200 - € 400 Jan Cremer (1940-) Compositie met tulpen, kleurenlitho gedateerd 1996, 12/80, 119x80 cm 3018 € 200 - € 400 Jan Cremer (1940-) Compositie met tulpen, kleurenlitho gedateerd 1996, 16/80, 120x80 cm 3019 € 20 - € 40 Arne Jacobsen (1902-1971) Houten vlinderstoel op metalen poten, ontwerp Arne Jacobsen voor Fritz Hansen, Denemarken 3020 € 20 - € 40 2 vintage spiegels waarvan 1 gestickerd Schonbuch, 101x47 en 73x42 cm 3021 € 50 - € 100 3 zware lederen ballen zgn. medicine balls, 30, 29 en 22 cm diameter 3022 € 100 - € 150 Martin Visser (1922-2009) Wenge lattenbankje, Martin Visser voor 't Spectrum, genummerd 128, Nederland jaren 60, 160 cm breed 3023 € 50 - € 100 Metalen en kunststof Guzzini vloerlamp, model Galdino, Italie jaren 70, 173 cm hoog 3024 € 40 - € 80 Metalen buisframe wandkapstok met 9 haken en hoedenrek 30,5 cm hoog, 108 cm breed en lektuurstandaard, 40,5 cm hoog, 32 cm breed, 29,5 cm diep 3025 € 200 - € 400 Elmar Berkovich (1897-1968) Cremekleurige gelakte garderobekast, toegeschreven aan Elmar Berkovich voor Metz & Co, Nederland ca. 1935, 178 cm hoog, 110 cm breed en 51,5 cm diep 3026 € 20 - € 40 Jaren 60 onderdelen wandsysteem b.u. 6 gezwarte dragers, 44, 69 en 77,5 cm hoog, 4 schappen b.u. 3x65 cm breed en 73 cm breed, en metalen kastje met schuifdeuren 73 cm breed 3027 € 200 - € 400 Patrick Mariusin (1946-) An unexpected friend, olieverf op doek gedateerd 1987, 115x115 cm

3030 € 40 - € 80 Louis Christiaan Kalff (1897-1976) Bakelieten luidspreker, ontwerp Louis Kalff voor Philips ca. 1930, model "de Pannekoek", Nederland, 42 cm hoog, 3031 € 25 - € 50 Philips radio in bakelieten kast, type S242U, 20,5 cm hoog, 26,5 cm breed 3032 € 50 - € 100 Formule Meubel 2-delige boekenkast met aan de rechterzijde een hoekkastje, 127 cm hoog, 148 cm breed, links 31 cm diep, rechts 60 cm diep 3033 € 150 - € 250 Bruno Mathsson (1907-1988) Beige beklede draaifauteuil op aluminium voet, ontwerp Bruno Mathsson voor Dux, model Jetson, Zweden 1969 (corrossie aanwezig) 3034 € 20 - € 40 Theodora Plas (1957-) Early Morning I & II, gemengde techniek, 29x19 en 29,5x21 cm 3035 € 300 - € 500 Philippe Starck (1949-) Zwartgelakt metalen wandmeubel, ontwerp Philippe Starck voor Baleri Italia, model Mac Gee, 1984, de schappen zijn geinspireerd op de vleugels van vliegtuigen, 240 cm hoog en 100 cm breed 3036 € 20 - € 40 Herman Theodoor Jan Anthoin Busquet (1914-1977) Metalen bureaulamp, ontwerp H. Busquet voor Hala, model 135, jaren 50, 40,5 cm hoog (gegevens van oude eigenaar in zijkant voet gekrast) 3037 € 40 - € 80 Joe Colombo (1930-1971) Cremekleurige verrijdbare trolley, ontwerp Joe Colombo voor B-Line, Italie 1970, 95 cm hoog, 40,5 cm breed en 43 cm diep 3038 € 150 - € 250 Pierre Paulin (1927-2009) Rode wollen relaxfauteuil, ointwerp Pierre Paulin voor Artifort, model F598 3039 € 25 - € 50 Metalen Stilnovo hanglamp, model Campana, Italie jaren 70, mogelijk ontwerp Joe Colombo, 46 cm hoog en 46 cm diameter (deukje zijkant) 3040 € 80 - € 120 Staande lamp, verchroomd armatuur met witte kunststof kap, ca. 185 cm hoog

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Design

Veiling september 2020

3041 € 50 - € 100 Wit en zwarte metalen staande Gispen kapstok, genummerd aan onderzijde 1016, 189 cm hoog

3058 € 150 - € 250 Joe Colombo (1930-1971) Staande vloerlamp, ontwerp Joe Colombo voor Oluce, serie Spider, 148 cm hoog

3042 € 100 - € 150 Serie van 6 vintage stoelen met bruin multiplex frame en blauw skai bekleding

3059 € 100 - € 150 Joe Colombo (1930-1971) Metalen verstelbare bureaulamp met zwarte kap en voet, ontwerp Joe Colombo voor O'Luce, model Spider, Italie 1967, 40 cm hoog

3043 € 100 - € 200 Ronde eetkamertafel met aluminium onderstel en bladrand, 72 cm hoog en 140 cm diameter 3044

€ 50 - € 100

Geel kunststof beeld van een buldog 50 cm hoog 3045 € 20 - € 40 2 aluminium hanglampen/biljartlampen, excl. snoer 24 cm hoog en 44 cm diameter 3048 € 20 - € 40 Jaren 70 staande 2-lichts vloerlamp, 146 cm hoog 3049 € 250 - € 500 Kho Liang Ie (1927-1975) Licht groene 3-zits bank op metalen onderstel, ontwerp Kho Liang Ie voor Artifort, model C684, Nederland 1968, 180 cm breed 3050 € 30 - € 60 2 HCF Deens design bureaulampen, type 2 3051 € 25 - € 50 5 jaren 50/60/70 lampen b.u. 3 plafonnieres wo. Dijkstra druppelmodel en Staff Leuchte, metalen met kunststof 3lichts hanglamp, en metalen wandlamp met glazen rotsjes 3052 € 30 - € 60 Metalen 4-schaps rek met gekleurde schappen 126 cm hoog, 80 cm breed, 30 cm diep, jaren 70 3053 € 100 - € 150 Formule Meubel 2-delig laag kastje met schrijfgedeelte, bestek lade, 100 cm hoog, 177 cm breed 3054 € 25 - € 50 Bang en Olufsen Beocenter 9300 met Beolink 1000 afstandsbedieing, 76 cm breed en een Bang en Olufsen Beo One Remote Control 3055 € 20 - € 40 Teakhouten lektuurbak met gezwart metalen handvat, 46 cm breed en Engelse metalen met leder inklapbare jachtzit voor erbij, ingeklapt 86 cm hoog 3056 € 20 - € 40 Metalen staande vloerlamp 198 cm hoog en zwarte staande vloerlamp 151,5 cm hoog 3057 € 50 - € 100 6-lichts aluminium hanglamp in de stijl van Max Sauze, 64 hoog en 45 cm diameter

vrijdag 25 september 2020 56 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

3060 € 40 - € 80 Artemide Tolomeo Micro roodgelakte metalen bureaulamp 66 cm hoog 3061 € 25 - € 50 Jaren 60 chromen buisframe mimiset met rookglazen bladen, grootste 37 cm hoog, 52 cm breed en 40 cm diep 3062 € 1.000 - € 1.500 Joe Colombo (1930-1971) Polyester witte draaifauteuil met zwart afneembare lederen kussens, ontwerp Joe Colombo voor Comfort, model Elda, vernoemd naar zijn vrouw, Italie 1963 (leer slijtagesporen) 3063 € 80 - € 120 Witglazen bollamp met lange aluminium stang, ca. 250 cm hoog 3064 € 100 - € 150 2 design staande lampen met opaline glazen kappen, 160 cm hoog 3065 € 100 - € 200 André Cordemeyer (1924-1998) 2 armstoelen met rode stoffering, ontwerp A.R. Cordemeyer voor Gispen, model 1445 3066 € 50 - € 100 Orpheus West Germany aardewerken schenkkan met polychroom decor met lier, jaren 60, 53 cm hoog 3067 € 20 - € 40 Set bijzettafeltjes, verchoomd frame met glazen blad, grootste is 40 cm hoog, 60x40 cm 3068 € 100 - € 200 Poul Henningsen (1894-1967) Post modernistische wit metalen hanglamp met rood en zwarte accenten, ontwerp Poul Henningsen voor Louis Poulsen, Denemarken 1958, excl. snoer 25 cm hoog 3069 € 50 - € 100 2 metalen 3-lichts vloerlampen, omstreeks 1970, 157 cm hoog 3070 € 50 - € 100 Industriele kruk met metalen onderstel en houten zitting, vermoedelijk Robert Wagner voor Rowac, 70 cm hoog 3071 € 80 - € 120 2 notenhouten armfauteuils met polychrome bekleding

3072 Philippe Starck (1949-)

€ 20 - € 40

Miss Sissi kunststof tafellampje, ontwerp Ph. Starck voor Flos, 28,5 cm hoog 3073 € 25 - € 50 Polychroom gekleurd glazen tafellampje, mogelijk ontwerp Pietro Toso voor Murano, niet gemerkt/gestickerd, 30 cm hoog 3074 € 30 - € 60 Calor tafelventilator, in werkende staat, 35 cm hoog 3075 € 25 - € 50 Metalen wandrek met 4 schappen, 103 cm hoog, 98 cm breed en 25 cm diep 3076 € 50 - € 100 3 metalen vloerlampen wo. Gispen, 2 x 176 cm hoog en ca. 135 cm hoog, en koperen Italiaanse 3-lichts vloerlamp, ca. 164 cm hoog 3077 € 30 - € 60 2 jaren 60 geel lederen cocktailstoeltjes 3078 € 100 - € 150 Coen de Vries (1918-2018) Metalen toonladder, ontwerp Coen de Vries voor Devo, Nederland ca. 1960, 200 cm hoog en 73,5 cm breed 3079 € 50 - € 100 Willem Hendrik Gispen (1890-1981) Gispen jaren 30 bureaustoel, model 353 3080 € 100 - € 150 Willem Hagoort Verstelbare metalen met wenge houten wandlamp, ontwerp Willem Hagoort, model Arc, Nederland jaren 50 3081 € 50 - € 100 2 wandklokken met gezandstraald glas, ontwerp Paul Schudel voor Designum, model druppelklok, 37,5 cm diameter 3082 € 100 - € 150 Rodolfo Benetto (1929-1991) Kunststof 2-lichts vloerlamp, ontwerp Rodolfo Benetto voor Luci, model Sistema Flu, Italie 1981, 155 cm hoog 3083 € 40 - € 80 Metalen 3-delige mimiset met houten blokjes en glasplaten, jaren 70 3084 € 20 - € 40 Vloerlamp met 2 gekleurde glazen kapjes aan buigbare armen, ca. 125 cm hoog 3085 € 300 - € 600 Geoffrey Harcourt (1935-) Groen beklede relaxfauteuil op metalen draaibare voet, ontwerp Geoffrey Harcourt voor Artifort, model F587 3086 € 100 - € 150 Gispen staande schemerlamp met opnieuw gestoffeerde kap, 170 cm hoog

Design

Veiling september 2020

3087 € 100 - € 150 Niels Gammelgaard (1944-) Kunststof design stoel op metalen onderstel, ontwerp Niels Gammelgaard voor IKEA, Lips chair, jaren 60

3104 € 200 - € 400 Glazen tafellamp, Tetrahedron, ontwerp Frans van Nieuwenborg en Martijn Wegman voor Indoor, 1979, 70 cm hoog en 85x85x85 cm diep

3088 € 30 - € 60 Vintage staande lamp, Dijkstra, ca. 182 cm hoog (barstje in de kap)

3105 € 40 - € 80 2 rotan kinderstoeltjes, jaren 60, 53 cm en 56 cm hoog

3089 € 20 - € 40 2 Italiaanse rood en bruine glazen hanglampen, vermoedelijk Italie, 27 en 23 cm hoog excl. snoer

3106 € 40 - € 80 2 gezwart metalen krukken met rugleuning, 91,5 cm hoog

3090 € 30 - € 60 Bekrolite krukje met chromen poten, 53 cm hoog, 40x30 cm 3091 € 40 - € 80 Glazen object 28,5 cm hoog, 30 cm breed 3092 € 80 - € 120 Verchroomd buisframe passpiegel, 186 cm hoog, 61 cm breed, voet 62 cm diep 3093 € 100 - € 150 Zwart lederen verstelbare en verrijdbare relaxfauteuil op metalen onderstel, WestDuitsland jaren 60 3094 € 100 - € 150 Jaren 70 staande 2-lichts lamp, Dijkstra, Space Age, 161 cm hoog 3095 € 50 - € 100 Kavel b.u. 17 diverse vintage wand- en tafelklokken 3096 € 20 - € 40 Paarse metalen plafonniere, Raak Amsterdam, model Osaka, 22,5x22,5 cm 3097 € 30 - € 60 Dirk van Sliedrecht (1920-2010) Jaren 60 kinderstoel, rotan met metalen onderstel, rugleuning 62 cm hoog 3098 € 20 - € 40 Jaren 70 zwarte bureaulamp, 37 cm hoog, 51 cm breed en een bruine staande vloerlamp, ca. 105 cm hoog 3099 € 100 - € 200 Design salontafel, geometrisch gevormd onderstel met los gehard glazen blad, ontwerper onbekend, 38,5 cm hoog, 90x90 cm 3100 € 20 - € 40 Kavel divers b.u. plexiglazen mimiset 39,5 cm breed, rieten mand 72 cm breed en wit oranje Temde Leuchten tafellamp 87,5 cm hoog 3101 2 vierkante kunststof jaren 70 wandlampen, 50x50 cm

€ 20 - € 40

3102 € 50 - € 100 3 mid-century buisframe armstoelen met zwart lederen bekleding, model cowhorn 3103 € 80 - € 120 Vierkante salontafel met marmeren blad en aluminium onderstel, 40 cm hoog en bladmaat 100x100 cm

vrijdag 25 september 2020

3107 € 25 - € 50 Vintage staande vloerlamp met 2 verstebare bollen, 163 cm hoog 3108 € 30 - € 60 Cees Braakman (1917-1995) Teakhouten nachtkastje/halkastje/toiletmeubel met inklapbare spiegel, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe, Nederland 1958, 59 cm hoog, 45,5 cm breed en 46 cm diep 3109 € 50 - € 100 Artemide Tolomeo Italiaanse metalen bureaulamp 162 cm hoog 3110 € 80 - € 120 Herman Theodoor Jan Anthoin Busquet (1914-1977) Bureaulamp model 144, ontwerp H Busquet voor Hala, 44 cm hoog 3111 € 40 - € 80 4 diverse krukken w.o. verrijdbaar, in hoogte instelbaar en Brabantia 3112 € 20 - € 40 4 kunststof meubeltjes b.u. rode kinderstoel in de stijl van Verner Panton, 2 witte zitkrukjes , ontwerp Stacy Dukes voor Artemide, model Efebo, salontafeltje met afneembaar blad, ontwerp Anna Castelli voor Kartell, model Binasco en 2 delig verrijdbaar salontafelje, ontwerp Anna Castelli voor Kartell, model 4970 (schade dienblad) 3113 € 80 - € 120 J.M. Hoogervorst (1918-1984) Verstelbare metalen hengellamp met zwarte kap, J.J.M. Hoogervorst voor Anvia, Nederland jaren 60, ca. 140cm hoog 3114 € 25 - € 50 Louis van Teeffelen (1921-1972) Teakhouten armstoel met polychrome bekleding, ontwerp Louis van Teeffelen voor Wébé, Nederland jaren 50 3115 € 25 - € 50 Berkenhouten armstoel, ontwerp Jan Brouwer, model Zitklus 3116 € 150 - € 250 Kastje met 108 laadjes, afkomstig uit oude apotheek, 190 cm hoog, 54 cm breed, 23 cm diep 3117 € 25 - € 50 Bruin lederen en creme kunstlederen patchwork poef, 62 en 52 cm diameter

3118 € 100 - € 200 Karel Frank Carvalho (1916-1972) Achterzijde sticker met titel Change Pancha, doek uit 1969, 101x72 cm 3119 € 50 - € 100 Hein Salomonson (1910-1994) Verschroomd metalen armstoel met zwart beklede kussens en lederen armleuningen in het Nieuwe Bouwen stijl, ontwerp Hein Salomonson voor AP Originals, model AP72, bestemd voor de Nederlands bank in Amsterdam (DNB), Nederland 1968 (slijtage armleuningen) 3120 € 25 - € 50 2 hoge buisframe spaghetti stoelen in de stijl van Giandomenico Belotti, met nylon bedrade zitting en rug 3121 € 30 - € 60 3-lichts metalen kandelaar, Spider, 31 cm hoog 3122 Rodolfo Dordoni (1954-)

€ 50 - € 100

Aluminium tafellamp met glazen kap, ontwerp Rodolfo Dordoni  voor Foscarine Murano, Italie 1990, model Lumiere Piccola, 34  cm hoog<?xml:namespace prefix = "o" ns = "urn:schemasmicrosoft-com:office:office" /> 3123 € 100 - € 150 Moderne Metaform salontafel, M-serie, RVS onderstel, 36 cm hoog, 100x105 cm met los gehard glazen blad van 100x99x2 cm 3124 € 100 - € 150 2 Italiaanse design schemerlampen, ontwerp Florence Casey, 68 cm hoog (1 kap met barst op de hoek) 3125 € 50 - € 100 2 design RVS zitbankjes met cremekleurige kussens, 89 cm breed 3126 € 300 - € 500 Gezwart vierkant stalen slaapbank met grijswitte stoffering, Nederland eind jaren 50, 187 cm breed 3127 € 20 - € 40 Voet van een staande schemerlamp, jaren 60, 171 cm hoog 3128 € 100 - € 150 Rodolfo Dordoni (1954-) Blauw wit glazen hanglamp, ontwerp Rodolfo Dordoni voor Artemide, model Musa, Italie jaren 90, hoogte excl. snoer 54 cm 3129 € 100 - € 150 Arne Jacobsen (1902-1971) Metalen antracietkleur 4-lichts hanglamp, ontwerp Arne Jacobsen voor Louis Poulsen voor het SAS Royal Hotel in Kopenhagen, 50 cm diameter

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

58 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Design

Veiling september 2020

3130 € 25 - € 50 Italiana Luce vloerlamp, design Mario Barbaglia & Marco Colombo, Italie, 197 cm hoog, en moderne vloerlamp, 195 cm hoog 3131 € 100 - € 200 Sweden eetkamertafel (niet gemerkt), 74 cm hoog, blad 125x83 cm met aan beide kanten een uitschuifblad van 42 cm groot met daarbij 6 blanke beuken Akerblom stoelen, aangekocht in 1954 3132 € 40 - € 80 Vintage lektuurbak, voorheen verrijdbaar kastje voor hangmappen, nu te gebruiken voor diverse andere trendy toepassingen, 58 cm hoog, 66x40 cm 3133 € 100 - € 150 4 Gispen buisframe armstoelen met kunststof armleggers en grijs/bruine stoffering 3134 € 150 - € 250 Pierre Paulin (1927-2009) Ovale eetkamertafel op metalen voet, ontwerp Pierre Paulin voor Artifort, 75 cm hoog, 160x120 cm 3135 € 80 - € 120 2 vintage armstoelen met rood skai en verchroomd frame met bakelieten armleggers 3136 € 150 - € 250 Fraaie Italiaanse koperen hanglamp, vermoedelijk Stilnovo, Italie jaren 60, 111 cm hoog, 58 cm breed en 35 cm diep 3137 Grolsch krukje, 43 cm hoog

€ 30 - € 60

3138 € 80 - € 120 Jaren 70 staande lamp met kunststof glazen bol, 135 cm hoog 3139 € 50 - € 100 2 chromen buisframe armstoelen, ontwerp Toine van den Heuvel voor Artifort, model Jami 110, 21e eeuw 3140 € 25 - € 50 Opalineglazen hanglamp 24 cm hoog, opaline lampenkap 28 cm hoog en plexiglazen hanglamp 42 cm hoog excl. snoer 3141 € 30 - € 60 2 noten stoelen met lederen zitting, vermoedelijk Scandinavie jaren 60 3142 € 50 - € 100 Aluminium plafond/wandlamp met counterbalans, ca. 185 cm breed en kap 30 cm diameter 3144 € 500 - € 700 Charles and Ray Eames Aluminium bureaustoel met camelkleur lederen opgenaaide kussens, Charles & Ray Eames voor Vitra, Soft Pad EA 222, origineel ontwerp 1969, later uitvoering 3145 2 plexiglas lektuurbakken

vrijdag 25 september 2020

€ 20 - € 40

3146 € 40 - € 60 Oranje glazen hanglamp, Denemarken, Holmegaard Kastrup, jaren 60, 46 cm hoog, 36 cm diameter 3147 € 100 - € 150 Aksel Bender Madsen (1916-2000) Teakhouten armstoel met wollen bekleding, ontwerp Aksel Bender Madsen voor Bovenkamp, Nederland jaren 60 3148 € 30 - € 60 Plexiglazen tafellamp in Art Deco model, mogelijk Harco Loor, 70 cm hoog 3149 € 20 - € 40 Jaren 60 palissanderfineer salontafel, 44,5 cm hoog en bladmaat 119,5x60 cm 3150 € 80 - € 120 Daniela Puppa (1947-) Witglazen 4-lichts bureaulamp, ontwerp Daniela Puppa voor Fontana Arte, model 3064, Italie jaren 90, 60,5 cm hoog 3151 € 40 - € 80 Witgeverfde houten Space Age salontafel met rookglazen blad en 4 open vakgedeeltes, 39 cm hoog en bladmaat 90 cm diameter 3152 € 50 - € 100 Marco Zanuso (1916-2001) Zwarte draagbare TV in kunststof kast, ontwerp Marco Zanuso en Richard Sapper, model Brionvega, deel van de MOMA collectie, Italie jaren 60 3153 € 50 - € 100 Herman Theodoor Jan Anthoin Busquet (1914-1977) Metalen verstelbare bureaulamp met bruine kap en voet, ontwerp H. Busquet voor Hala, model 144, Nederland jaren 30, ca. 44 cm hoog 3154 € 40 - € 80 Hans Amsens (1951-) Moderne verstelbare 2-lichts tafellamp, Hans Amsens voor Luxo, model Sciopticon, Nederland jaren 80, 85 cm hoog 3155 € 25 - € 50 4 metalen met kunststof stoelen, ontwerp mogelijk Philippe Starck 3156 € 50 - € 100 André Cordemeyer (1924-1998) Verrijdbare witte polyester bureaustoel met groen gestoffeerde rug en zitting, ontwerp André Cordemeyer voor Gispen, model 2712 - BZ serie (Beter Zitten) 3157 € 80 - € 120 Philippe Starck (1949-) Glazen hanglamp in de stijl van de klassieke stoffen lampenkamp, ontwerp Philippe Starck voor Flos, model Romeo Moon, Italie jaren 90, afmetingen lampenkap 23 cm hoog en diameter 50 cm 3158 € 100 - € 150 Peter Meijer (1953-) De dag dat jij kwam, zeefdruk 8/125, 81x69 cm, buitenmaat 108x94 cm

3159 € 25 - € 50 Verchroomde inklapbare buisframe stoel met bruine stoffering, ontwerp Borge Lindau & Bo Lindekrantz voor Lammhults, model X75-4, Zweden jaren 70 3160 € 20 - € 40 Kunststof hanglamp in de stijl van of van Le Klint/Poul Christiansen, bol 32,5 cm hoog 3161 € 50 - € 100 Hans-Agne Jakobsson (1916-2001) Uitdijende grenen latten hanglamp, ontwerp Hans-Agne Jakobsson voor Ab Ellysett, Zweden jaren 50, 24 cm hoog excl. snoer en 38 cm diameter 3162 € 30 - € 60 Groene geemailleerde Stilnovo hanglamp met witte binnenzijde, ontwerp Jonathan de Pas, Donato d'Urbino en Paolo Lomazzi, model Lampiatta, Italie jaren 70, 37 cm diameter 3163 € 750 - € 1.000 Pierre Paulin (1927-2009) Tuigleder op metalen relaxfauteuil, ontwerp Pierre Paulin voor Artifort, model F444, eerste ontwerp 1963 3164 € 800 - € 1.200 Finn Juhl (1912-1989) Massief teakhouten tafel met 2 tussenbladen 50 cm, ontwerp Finn Juhl voor France & Daverkosen, Denemarken jaren 50, 72 cm hoog en bladmaat 100x185 cm 3165 € 20 - € 40 2 tafellampen b.u. wiellager en glazen lamp, hoogste 78 cm hoog 3166 € 200 - € 400 Louis la Rooy (1947-) Grote polychroom gekleurde sierglazen schaal, ontwerp Louis la Rooy, 91,5 cm diameter 3167 € 50 - € 100 Achille Castiglioni (1918-2002) Metalen vloerlamp met matglazen kap, ontwerp Achille Castiglioni voor Flos, model Brera, Italie jaren 90, 136 cm hoog 3168 € 50 - € 100 Louis Christiaan Kalff (1897-1976) Grijs metalen tafellamp, ontwerp Louis Kalff voor Philips, model Romeo, Nederland jaren 50, 42 cm hoog en kap 29 cm diameter 3169 € 25 - € 50 Verrijdbare teakhouten serveer trolley met afneembare bladen, 79 cm hoog, 69 cm breed en 37 cm diep 3170 € 25 - € 50 Tafeltje met teakhouten blad met spijlen onderschap en beukenhouten poten waarvan 2 met wieltjes 55,5 cm hoog, blad 59x49,5 cm 3171 € 40 - € 80 Teakhouten 2-deurs jaren 60 tv-kast 86,5 cm hoog, 84 cm breed, 46 cm diep

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Design 3172 € 100 - € 200 Cees Braakman (1917-1995) 2 berken armstoelen, Cees Braakman voor UMS Pastoe, berkenserie FB 06, jaren 50 3173 € 100 - € 150 Wim Rietveld (1924-1985) Wit- en zwartgelakt metalen bed, ontwerp Wim Rietveld voor Auping, model Arielle, Nederland ca. 1955, matrasmaat 190x80 cm 3174 € 50 - € 100 Geoffrey Harcourt (1935-) Lederen draaifauteuil met aluminium onderstel, ontwerp Geoffrey Harcourt voor Artifort, model F154, Nederland jaren 80 3175 € 20 - € 40 Jaren 60 bureaulampje, 35 cm hoog en een Ikea Arod lamp in oude stijl, ca. 60 cm hoog 3176 € 20 - € 40 Metalen mimisetje met oranje glazen bladen, metalen bank met noten latten en metalen paraplubak, 55 cm hoog 3177 € 30 - € 60 Gianfranco Frattini (1926-2004) Zwarte metalen vloerlamp, ontwerp Gianfranco Frattini voor Luci Italie, model Adonis, 190 cm hoog 3178 € 100 - € 150 Juul Kristensen Teakhouten 2-zits bank met groen beklede kussens, ontwerp Juul Kristensen voor Glostrup Furniture, Denemarken jaren 60, 140 cm breed 3179 € 20 - € 40 Hanglamp model Heksenhoed en een staande LED lamp Schweizer 3180 € 20 - € 40 Rood-wit gelakte houten kinderstoel met lederen rug en zitting, in de stijl van Gerard van de Groenekan en Gerrit Rietveld, niet gemerkt 3181 € 50 - € 100 Matteo Thun (1952-) Glazen tafellamp met metalen stam, ontwerp Matteo Thun voor Arteluce, Italie jaren 90, 55 cm hoog en 35 cm diameter 3182 € 30 - € 60 Joe Colombo (1930-1971) Cremekleurige verrijdbare trolley, ontwerp Joe Colombo voor B-Line, Italie 1970, 73 cm hoog, 38,5 cm breed en 43 cm diep 3183 € 30 - € 60 2 jaren 50 verstelbare metalen Hala bureaulampen, ca. 29 cm hoog 3184 € 50 - € 100 Vico Magistretti (1920-2006) 2 gezwarte berkenhouten stoelen, ontwerp Vico Magistretti voor De Padova, model Marocca, Italie jaren 80 3185 € 25 - € 50 Metalen wandlamp met rode kap en metalen bureaulamp, Hala Zeist, Nederland ca. 1955, ca. 34 en 17 cm hoog

vrijdag 25 september 2020 60 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Veiling september 2020 3186 € 100 - € 150 Metalen tafelklok in de vorm van een zonnebloem, Reinier Kranendonk 2006, 19 cm hoog

3199 € 25 - € 50 Elly Slingenberg (1937-) Compositie zonder titel, litho gedateerd 1992, 12/25 e.a., 76x57 cm

3187 € 200 - € 400 Massimo Morozzi (1941-1914) 2 beukenhouten polychroom gekleurde stoelen, ontwerp Massimo Morozzi voor Giorgetti, model Dry, gemaakt zonder lijm en bijeengehouden door 1 schroef, Italie jaren 80

3200 € 50 - € 100 4-lichts spiegelwandlamp, Glashutte Limburg, Duitsland jaren 70, 40,5 cm diameter

3188 € 100 - € 200 Herman Theodoor Jan Anthoin Busquet (1914-1977) Metalen verstelbare bureaulamp met rode kap, ontwerp H. Busquet voor Hala, Zonneserie, Nederland jaren 50, ca. 40 cm hoog 3189 € 50 - € 100 Herman Theodoor Jan Anthoin Busquet (1914-1977) Metalen wand en tafellamp met gele kap, ontwerp H. Busquet voor Hala, model Pinokkio, Nederland 1955, ca. 29 cm hoog 3190 € 100 - € 150 Han Dijsselbloem (1960-) Moderne compositie zonder titel, aquarel 110x89 cm 3191 € 50 - € 100 Willem Hendrik Gispen (1890-1981) 2 Gispen buisframe armstoelen met bakelieten armleggers en roodbruine stoffering (1 rugleuning heeft schade aan stoffering) 3192 € 50 - € 100 Herman Theodoor Jan Anthoin Busquet (1914-1977) 3 metalen verstelbare bureaulampen, H. Busquet voor Hala, vermoedelijk model 13, Nederland jaren 50, ca. 40 cm hoog 3193 € 20 - € 40 Kunststof stoel, ontwerp Philippus Potter voor de Ahrend de Cirkel, Nederland jaren 70 3194 € 30 - € 60 Metalen Philips wandlamp met houten wandbevestiging 3195 € 50 - € 100 Willem Hendrik Gispen (1890-1981) Rond tafeltje met buisframe onderstel, ontwerp W.H. Gispen voor Gispen, model G75, Nederland jaren 60 3196 € 20 - € 40 2 plexiglazen wandlampen wo. Martinelli Luce model Depositavo 82x82 cm, en kunststof kapstok, ontwerp Benanti E Brunori, model Minivip 50 cm breed 3197 € 150 - € 250 Artemide Milano Venezia 7-lichts metalen hanglamp met gekleurde glazen kapjes en glasspiraaltjes, model Giocasta, ontwerp Andrea Anascasio 57 cm hoog, 57 cm diameter en 2-lichts wandlampje 40 cm hoog

3201 € 20 - € 40 Jaren 60 ronde palissanderfineer salontafel op metalen stervoet, 43 cm hoog en 100 cm diameter (corrosie op poot) 3202 € 100 - € 150 Geoffrey Harcourt (1935-) Draaifauteuil met bruin lederen bekleding en metalen 5-tenig onderstel, ontwerp Geoffrey Harcourt voor Artifort, model F140, Nederland jaren 70 3203 € 150 - € 200 4 metalen armstoelen met groen gestoffeerde rugleuning en zitting en houten armleggers, jaren 60 3204 € 20 - € 40 Gispen buisframe armstoel met bakelieten armleggers, opknapper 3205 € 200 - € 400 Dieter Rams (1932-) Metalen stellingsysteem b.u. 2 staanders en 6 schappen, ontwerp Dieter Rams voor Vitsoe, model 606, Duitsland, 280 cm hoog (enigszins verstelbaar in hoogte), 98 cm breed en 23,5 cm diep 3206 € 25 - € 50 Kavel lampen b.u. kunststof 3-lichts hanglamp, 3 metalen bureaulampjes en metalen tafelklemlamp 3207 € 20 - € 40 Kavel metalen lampen b.u. 2 Philips bedlampjes en 5 wandlampjes (kapjes los) 3208 € 80 - € 120 Nanny Still (1926-2009) 6 koperen hanglampen met gekleurd glas, ontwerp Nanny Still voor Raak Amsterdam, Nederland jaren 70, 17-20 cm hoog 3209 € 20 - € 40 3 tafellampen b.u. groen Gispen Schuivertje 22 cm hoog, en 2 jaren 60 oranje bureaulampen, 51 en ca. 27 cm hoog 3210 € 100 - € 150 3 vernikkeld koperen wandlampen, Gispen model 330/4019, 25 cm breed 3211 € 20 - € 40 2 plexiglazen wandlampen b.u. Raak Amsterdam 20x20 cm en vermoedelijk ontwerp Hans Hofmann Lederer, 25,5 cm hoog 3212 € 25 - € 50 5 jaren 60 lampen b.u. 3 bureaulampen en 2 wandlampen

3198 € 25 - € 50 Reinier Lucassen (1938-) Compostie 79R, litho 165/200, 46x40 cm

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Design 3213 € 50 - € 100 Metalen met kunststof tafellamp, Elio Martinelli voor Luce, model Spine, Italie jaren 60, ca. 65 cm hoog 3214 € 100 - € 150 6 gekleurde glazen hanglampen wo. FM denmark, hoogste excl. snoer 56 cm 3215 € 20 - € 40 5 glazen wand- en plafondlampen, grootste 30 cm diameter 3216 € 50 - € 100 Elio Martinelli (1921-2004) Metalen met kunststof tafellamp, Elio Martinelli voor Luce, model Spine, Italie jaren 60, ca. 65 cm hoog 3217 € 25 - € 50 Glazen tafeltje met metalen poten, lijkt op ontwerp Peter Ghyczy, 45 cm hoog, 54x54 cm 3218 € 100 - € 150 Maria Pergay (1930-) Grote verstelbare tafellamp, ontwerp Maria Pergay voor Uginox/UgineGueugnon, Frankrijk 1968, 69 cm hoog (zwarte ring in kap manco) 3219 € 50 - € 100 Bauhaus tafellamp op glazen voet, naar een ontwerp van Wilhelm Wagenfeld, 45 cm hoog (chip aan voet) 3220 € 50 - € 100 Vermoedelijk Gispen bureaustoel met kunststof armleggers en bruine stoffering 3221 € 100 - € 150 Art Deco wanddecoratie met voorstelling van figuren in de kleuren goud, zwart en blauw 23,5x17,5 cm 3222 € 40 - € 80 Ad Gerritsen (1940-2015) Klaar voor de duik, kleurenlitho, gedateerd 1967, 50 ex, totaal in lijst 51x41 cm 3223 € 80 - € 120 Ezio Didone (1939-) 2 matglazen wandlampen op metalen frame, ontwerp Ezio Didone voor Arteluce, model Diva, Italie jaren 80, 23 cm hoog, 32 cm breed en 11 cm diep 3224 € 20 - € 40 Jaren 60 schaarlamp en wandlamp 3225 € 25 - € 50 Metalen wandrek met 4 schappen, 103 cm hoog, 98 cm breed en 25 cm diep 3226 € 50 - € 100 Sergio Carpani (1945-) Kunststof verstelbare vloerlamp, ontwerp Sergio Carpani voor Stilnovo, model Zagar, Italie ca. 1980, 181 cm hoog 3227 € 25 - € 50 2 teakhouten jaren 60 eetkamerstoelen met zwart skai zitting

Veiling september 2020 3228 € 200 - € 400 Cees Braakman (1917-1995) 4 verchroomd draadstalen stoelen, ontwerp Cees Braakman en Adriaan Dekker (Tomado) voor UMS Pastoe, model SM05 3229 € 100 - € 150 Bert Frijns (1953-) Glazen schaal, 56 cm diameter (chips) 3230 € 80 - € 120 Richard Sapper (1932-2015) Grijze metalen en kunststof verstelbare bureaulamp, ontwerp Richard Sapper voor Artemide, model Tizio, Italie jaren 70, hoogte 65-118 cm 3231 € 50 - € 100 Wilhelm Braun-Feldweg (1908-1998) Verstelbare metalen 2-lichts hanglamp, ontwerp Wilhelm Braun-Feldweg voor Doria Leuchten, West-Duitsland jaren 60, 140 cm hoog en 53 cm breed 3232 € 100 - € 150 Yki Nummi (1925-1984) Plexiglazen tafellamp, ontwerp Yki Nummi oorspronkelijk voor Stockmann Orno, nu Innolux, latere uitvoering, 39,5 cm hoog en 28 cm diameter 3233 € 100 - € 150 2 koperen bolvormige hanglampen, ca. 40 cm diameter 3234 € 100 - € 150 Gispen tafelschemerlamp met een nieuwe kap, 73 cm hoog 3235 € 100 - € 150 Anna Castelli (1918-2006) Ronde eetkamertafel met formica blad omlijst door kunststof strip en staand op verschroomde 5-potige stervoet, toegeschreven aan Anna Castelli voor Castelli, Italie jaren 60, 74 cm hoog en bladmaat 120 cm diameter 3236 € 40 - € 80 2 geelgeverfde kunststof S-model stoelen in de stijl van Verner Panton 3237 € 50 - € 100 Design salontafel, aluminium frame met zwarte glasplaat, 35,5 cm hoog, 150x90 cm 3238 € 30 - € 60 Zwart gespoten kunststof Space Age salontafel met 4 open bergruimtes, klavertje vier, 30 cm hoog en diameter 100 cm 3240 € 200 - € 400 Pierre Paulin (1927-2009) 2 zwart gestoffeerde relaxfauteuils, ontwerp Pierre Paulin voor Artifort, model F598/Groovy lounge chair, Nederland jaren 70 3241 € 60 - € 120 2 Gispen metalen hanglampen met opalineglazen kappen, model 12, omstreeks 1930, 115 cm hoog 3242 € 25 - € 50 Vintage bureaulamp, 58 cm hoog

vrijdag 25 september 2020 62 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

3243 € 25 - € 50 Cinquanta Italy, tafelschemerlampje 32 cm hoog met idem wandlampje 3244 € 100 - € 150 Jaren 50 tafellamp, 40 cm hoog 3245 € 25 - € 50 Metalen tekentafellamp, ISIS West Germany, ca. 76 cm en metalen hanglamp met glazen kap in de stijl van Gispen, 120 cm hoog 3246 € 200 - € 400 Toshiyuki Kita (1942-) Uitklapbare lounge fauteuil met vervangbare hoezen, ontwerp Toshiyuki Kita voor Cassina, model Wink/Mickey Mouse, Italie, ontwerp stamt uit de jaren 80 (hoes heeft gat) 3247 € 25 - € 50 Buisframe stoel met rieten zitting, naar een ontwerp van Mies van der Rohe 3248 € 150 - € 250 Dirk van Sliedrecht (1920-2010) Rieten armstoel op buisframe onderstel, ontwerp Dirk van Sliedrecht voor Gebr. Noordwolde/Jonkers, model 514C, 1961 3249 € 25 - € 50 3-lichts Hillebrand spiegel met kunststof lijst, Duitsland jaren 70, 45 cm diameter 3250 € 100 - € 150 Ole Wanscher (1903-1985) Ronde palissander salontafel, ontwerp Ole Wanscher voor A.J. Iversen, Denemarken jaren 60, 44 cm hoog en 96 cm diameter 3251 € 50 - € 100 Martin Visser (1922-2009) Ronde salontafel met teakhouten blad en staand op driesprant, genummerd aan onderzijde 32, ontwerp Martin Visser voor 't Spectrum, 44 cm hoog en bladmaat 100 cm diameter (corrossie op stam) 3252 € 25 - € 50 Verstelbare moderne hanglamp met glazen schaal, 157 cm hoog en 60 cm diameter 3253 € 80 - € 120 Dirk van Sliedrecht (1920-2010) Vintage jaren 60 rotan stoel op metalen onderstel, ontwerp Dirk van Sliedrecht voor Rohe 3254 € 50 - € 100 Vintage jaren 60 rotan stoel, Rohe Noordwolde 3255 € 80 - € 120 Dirk van Sliedrecht (1920-2010) 3 jaren 60 rotan stoeltjes op gezwart onderstel, ontwerp Dirk van Sliedrecht voor Rohe Noordwolde, Nederland jaren 60 3256 € 50 - € 100 Vilhelm Wohlert (1920-2007) Opaline bollamp, ontwerp Vilhelm Wohlert voor Louis Poulsen, model Sattelite, Denemarken jaren 50, bol 39 cm hoog

Design 3257 € 40 - € 80 Remy Vogel (1928-) Gezicht op stad bij nacht, doek gedateerd 1958, 50x65 cm 3258 € 25 - € 50 Alphons Freymuth (1940-) Compositie zonder titel, litho gedateerd 1982, 73/200, 57x42 cm 3259 € 80 - € 120 Remy Vogel (1928-) Gezicht op stad aan rivier, doek gedateerd 1959, 50x65 cm 3260 € 80 - € 120 Remy Vogel (1928-) Landschap, doek gedateerd 1959, 70x90 cm 3261 € 200 - € 400 Cassina model LC2 3-zits bank met bruin gestoffeerde kussens en zwartgelakte metalen frame 70 cm hoog, 180 cm breed, 70 cm diep 3262 € 100 - € 150 P.J. Muntendam (1915-) Jaren 60 teakhouten loungestoel, ontwerp P.J. Muntendam voor Gebr. Jonkers, webbing in de rug, zwart skai los kussen en neksteun, Noordwolde 1956 3263 € 50 - € 100 Koperen 2-lichts vloerlamp met gele polyester kap en gietijzeren voet 156,5 cm hoog 3264 € 100 - € 150 Geoffrey Harcourt (1935-) Grijs lederen draaifauteuil op metalen stervoet, ontwerp Geoffrey Harcourt voor Artifort, model F141, Nederland jaren 7080 3265 € 50 - € 100 Remy Vogel (1928-) Portret, doek gedateerd 1962, 85x65 cm 3266 € 50 - € 100 Remy Vogel (1928-) Compositie met muziekinstrumenten, doek, niet gesigneerd, 85x65 cm 3267 € 50 - € 100 Herman Theodoor Jan Anthoin Busquet (1914-1977) Metalen verstelbare bureaulamp met bruine kap en voet, ontwerp H. Busquet voor Hala, model 144, Nederland jaren 30, ca. 44 cm hoog 3268 € 80 - € 120 Fraaie bubbelglas hanglamp met koperen montuur in de stijl van Helena Tynell, jaren 70, 130 cm hoog en 34 cm diameter 3269 € 100 - € 150 J.M. Hoogervorst (1918-1984) Verstelbare bureaulamp, ontwerp J Hoogervorst voor Anvia, jaren 60, ca. 45 cm hoog 3270 € 100 - € 150 Remy Vogel (1928-) Gezicht op stad, achterzijde notitie Midnight at Moscow, doek gedateerd 1963, 70x110 cm

vrijdag 25 september 2020

Veiling september 2020 3271 € 30 - € 60 Glittering Glow industriele lamp naar antiek model, 40 cm hoog 3272 € 40 - € 80 Adler Gabriele 10 typemachine in koffer 3273 € 50 - € 100 Verstelbare bureaulamp, ontwerp J Hoogervorst voor Anvia, jaren 60, ca. 40 cm hoog 3274 € 200 - € 400 Andreas Hansen (1936-) 2-delig zeer fraai afgewerkt grenenhouten bureau met diverse lades en vakken, ontwerp Andreas Hansen voor Hadsten Traeinindustri, Denemarken 1993, 102,5 cm hoog 112 cm breed en 81 cm diep 3275 € 20 - € 40 Kunststof UMS Pastoe kruk met bruine stoffering, jaren 70 3276 € 20 - € 40 Metalen 2-lichts vloerlamp, omstreeks 1970, 163 cm hoog 3277 € 100 - € 150 Nico Kralj (1920-2013) 4 berkenhouten en multiplex klapstoelen 3 dames- en herenmodel, ontwerp Nico Kralj voor Stol, Slovenie 1952 3278 € 80 - € 120 Remy Vogel (1928-) Golgotha, doek gedateerd 1960, 80x85 cm 3279 € 50 - € 100 Horax metalen bureaulamp met groen/wit geemailleerde kap, omstreeks 1930, 51 cm hoog 3280 € 20 - € 40 Art Deco smeedijzeren tafellampvoet ca. 1920 met passende Vetri Murano glazen kap, marriage, 37,5 cm hoog 3281 € 150 - € 250 Louis Christiaan Kalff (1897-1976) Groen- en goudkleurige metalen tafellamp, ontwerp Louis Kalff voor Philips, model Bijou, Nederland jaren 50, 32 cm hoog en kap 28 cm diameter 3282 € 50 - € 100 2-delig meubeltje, vermoedelijk Formule Meubel maar niet gemerkt, 136 cm hoog, 88 cm breed, 46 cm diep 3283 € 80 - € 120 Remy Vogel (1928-) Gezicht op Madrid, achterzijde notitie Hommage a Madrid, doek gedateerd 1959, 35x90 cm 3284 € 30 - € 60 Hala geel gelakte metalen verrijdbare en verstelbare fabriekslamp, Nederland jaren 30 3285 € 80 - € 120 Remy Vogel (1928-) Gezicht op Madrid, doek gedateerd 1959, 35x90 cm

3286 € 200 - € 400 Zeefdruk van Herman Brood (1946-2001), getiteld Arena, genummerd 162/500, jaar 1997, 53,5x69,5 cm, in lijst totaal 71x91 cm, met certificaat 3287 € 50 - € 100 Leistenen salontafel op chromen driepoot, 33 cm hoog, 119 cm doorsnede 3288 € 100 - € 200 2 notenhouten armstoelen op stalen frame met bruin lederen bekleding (scheurtje leder) 3289 € 20 - € 40 Eugene Terwindt (1941-) Kust, aquarel gedateerd 1991, 56x56 cm 3290 € 20 - € 40 Karin Schreppers (1949-) Crossing the bridge, zeefdruk gedateerd 1988, 112/175, 11x58 cm, buitenmaat 55x67 cm 3291 € 350 - € 450 Tom Wesselmann (1913-2004) Liggende dame, kleurenlitho 130/199, 58x77 cm (mogelijk postume druk) 3292 € 100 - € 200 Ger Lataster (1920-) Compositie met titel Leven, gouache op papier onduidelijk gedateerd, (1941...) 42x26,5 cm 3293 € 100 - € 200 Klaas Gubbels (1934-) Stoel met koffer, litho gedateerd 1991, 19/40, 68x46 cm 3294 € 20 - € 40 Achterzijde met sticker Ruud de Wolf, Figuur, gemengde techniek 60x45,5 cm 3295 Angelo Brotto (1914-2002)

€ 50 - € 100

Messing en houten tafelschemerlamp met gestoffeerde kap, ontwerp Angelo Brotto voor Esperia, model Margot, Italie jaren 50/60, 65,5 cm hoog 3296 € 50 - € 100 Friso Kramer (1922-2019) Metalen tafel met linoleum blad en aluminium rand, ontwerp Friso Kramer voor Ahrend de Cirkel, model Reform, gestickerd aan onderzijde, Nederland jaren 60, 75 cm hoog en bladmaat 100x70 cm (gebruikssporen) 3297 € 50 - € 100 Friso Kramer (1922-2019) Metalen tafel met linoleum blad en aluminium rand, ontwerp Friso Kramer voor Ahrend de Cirkel, model Reform, gestickerd aan onderzijde, Nederland jaren 60, 75 cm hoog en Design 100x70 cm, (gebruikssporen) bladmaat 3298 € 50 - € 100 Friso Kramer (1922-2019) Metalen tafel met linoleum blad en aluminium rand, ontwerp Friso Kramer voor Ahrend de Cirkel, model Reform, gestickerd aan onderzijde, Nederland jaren 60, 75 cm hoog en bladmaat 100x70 cm (gebruikssporen)

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

64 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Juwelen, Aziatica en klein antiek

4000 € 2.250 - € 2.500 Witgouden slangencollier, 14-krt., 50 cm lang met daaraan een 14-krt. witgouden bloemhanger, bezet met saffier ca. 1,45 ct. en briljant geslepen diamant ca. 2,00 ct. 4001 € 1.500 - € 2.000 Witgouden armband, 18-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 1,00 ct, 18 cm lang 4002 € 400 - € 600 Witgouden collier, 14-krt.,45 cm lang, met daaraan een 18-krt. witgouden fantasiehanger, bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,05 ct en vele kleine diamantjes, totaal ca. 0,15 ct. 4003 € 900 - € 1.100 Fraaie witgouden oorhangers, 14-krt., bezet met saffier ca. 1,70 ct. en diamant ca. 0,68 ct. 4004 € 850 - € 1.250 Witgouden oorhangers, 18-krt., bezet met saffier ca. 2,00 ct. en briljant geslepen diamant ca.0,50 ct. 4005 € 800 - € 1.200 Witgouden oorhangers, 14-krt., bezet met saffier ca. 2,66 ct. en diamant ca. 0,45 ct. 4006 € 600 - € 900 BWG solitairring, Pm 900, bezet met briljant geslepen diamant ca.0,32 ct., 15 mm 4007 € 150 - € 200 Witgouden fantasiering, 14-krt., bezet met 4 briljant geslepen diamantjes ca.0,12 ct., 18,5 mm 4008 € 175 - € 225 Witgouden solitairring, 18-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca.0,13 ct., 16 mm 4009 € 850 - € 1.050 Witgouden hele alliancering, 18-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca.0,90 ct., 17,5 mm 4010 € 325 - € 375 Witgouden fantasiering, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,30 ct., 17,5 mm 4011 € 750 - € 1.250 Witgouden oorhangers, 18-krt.,bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,80 ct. 4012 € 550 - € 750 Witgouden oorhangers, 14-krt., bezet met saffier ca 1,24 ct. en diamant ca. 0,50 ct. 4013 € 750 - € 1.000 Witgouden oorhangers, 14-krt., bezet met onyx, saffier en diamant ca. 0,66 ct. 4014 € 500 - € 750 Witgouden collier, 14-krt., 44 cm lang, met daaraan een fantasiehanger, gemerkt 585 bezet met parel en briljant geslapen diamant ca. 0,30 ct.

woensdag 23 september 2020

Veiling september 2020 4015 € 1.250 - € 1.750 Witgouden collier, 14-krt. met daaraan een 14-krt. goud met zilveren hanger, gezet met roosdiamanten ca. 1,00 ct., 46 cm lang

4030 € 850 - € 1.050 Rosegouden slangencollier, 14-krt., 37 cm lang, met daaraan een 14-krt. rosegouden hanger bezet met parelmoer en diamant ca. 0,15 ct.

4016 € 250 - € 500 Witgouden entouragering, 14-krt., bezet met diamant ca. 0,25 ct., 17,25 mm

4031 € 2.250 - € 2.500 Rosegouden tennisarmband, 18-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 2,26 ct., 18 cm lang

4017 € 400 - € 800 Witgouden entouragering, 18-krt., bezet met diamant ca. 0,20 ct., 16 mm 4018 € 600 - € 900 Witgouden entouragering, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,85 ct., 17 mm 4019 € 375 - € 425 Moderne witgouden fantasiering, 14-krt., bezet met onyx en 8-kantig geslepen diamant ca. 0,15 ct., 15,5 mm

4032 € 375 - € 425 Bicolor gouden oorhangers, 14-krt., bezet met diamant ca. 0,40 ct. 4033 € 400 - € 800 Gouden oorknoppen, 14-krt.,bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,30 ct en 0,14 ct. 4034 € 375 - € 425 Gouden oorknoppen, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,40 ct.

4020 € 800 - € 1.200 Witgouden fantasiering, 18-krt., bezet met onyx en briljant geslepen diamant ca. 0,60 ct., 20,25 mm

4035 € 700 - € 900 Gouden fantasiering, 18-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca.0,55 ct., 19 mm

4021 € 425 - € 475 Witgouden spang/collier, 14-krt., 43 cm lang, met daaraan een hanger, bezet met cultive parel en 3 briljant geslepen diamantjes ca. 0,20 ct.

4036 € 600 - € 900 Gouden fantasiering, 18-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,78 ct., model gesp, 16 mm

4022 € 1.250 - € 1.750 Witgouden armband, 14-krt., bezet met parel en briljant geslepen diamant ca. 0,61 ct., diameter 6 cm 4023 € 500 - € 750 Witgouden collier, 18-krt., 40 cm lang, met daaraan een 18-krt. gouden kranshanger, bezet met diamantjes ca. 0,70 ct. 4024 € 200 - € 400 Witgouden collier, 14-krt., 50 cm lang met daaraan een 14-krt. witgouden solitairhanger, bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,10 ct. 4025 € 900 - € 1.100 BWG fantasiering, Pt 900, bezet met ovale robijn ca. 1,80 ct, briljant en baquette geslepen diamant ca. 0,74 ct., 17,25 mm 4026 € 500 - € 750 Witgouden rijring, 14-krt., bezet met toermalijn en briljant geslepen diamant ca. 0,30 ct., 17,55 mm 4027 € 325 - € 375 Witgouden entourage oorknoppen, 14krt., bezet met gele saffier ca. 1,32 ct. en briljant geslepen diamant ca.0,22 ct. 4028 € 750 - € 1.000 Witgouden Art Deco broche, 14-krt., bezet met centraal een briljant geslepen diamant, ca. 1,0 ct., met daarnaast 6 briljant geslepen diamanten van elk 0,05 ct., 5,3x1,3 cm, bruto 7,8 gram 4029 € 1.500 - € 2.000 Bicolor gouden schakelarmband, 14-krt., bezet met diamant ca. 2,00 ct., 19 cm

4037 € 600 - € 900 Gouden fantasiering, 18-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,25 ct. en baquette geslepen diamant ca. 0,25 ct., 17 mm 4038 € 300 - € 600 Bicolor gouden rijring, 14-krt. ,bezet met 5 briljant geslepen diamantjes ca. 0,10 ct. en 2 14-krt. gouden aanschuifringen, 16 mm 4039 € 1.800 - € 2.200 Gouden fantasiearmband, 18-krt., bezet met saffier ca. 11,00 ct. en briljant geslepen diamant ca. 0,60 ct., 18 cm lang 4040 € 750 - € 1.250 Witgouden fantasiering, 18-krt., bezet met baquette en briljant geslepen diamant ca. 0,78 ct., 18,8 mm 4041 € 450 - € 650 Bicolor gouden fantasiering, 14-krt., bezet met agaat en diamant ca. 0,25 ct., 16,25 mm 4042 € 2.000 - € 4.000 Indrukwekkende gouden fantasiering, 18krt., bezet met grote ovale amethist , koraal en briljant geslepen diamant ca. 1,50 ct., 17,25 mm 4043 € 150 - € 250 Rosegouden collier, 14-krt., 46 cm lang, met daaraan een 14-krt. rosegouden solitairhanger, bezet met ovale amethist ca. 1,10 ct. 4044 € 200 - € 400 Fraaie gouden fantasiering, 18 krt., bezet met granaat, 18,25 mm

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Juwelen, Aziatica en klein antiek 4045 € 200 - € 400 Rosegouden collier, 14-krt., 50 cm lang, met daaraan een hanger, gemerkt 585, bezet met saffier ca. 0,85 ct. en briljant geslepen diamant ca. 0,06 ct.

4046 € 200 - € 400 Gouden venetiaans collier, 14-krt., 44 cm lang, met daaraan een solitairhanger, gemerkt 585, bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,07 ct. 4047 € 375 - € 475 Rosegouden oorhangers, 18-krt., bezet met pampels van lapis lazuli en briljant geslepen diamant ca. 0,28 ct. 4048 € 350 - € 450 Witgouden oorknoppen, 18-krt., bezet met saffier ca. 1,70 ct. en briljant geslepen diamant ca. 0,10 ct. 4049 € 500 - € 750 Tricolor gouden fantasiering, 14-krt., bezet met saffier en bolsjewiek geslepen diamant ca. 0,40 ct., 16,25 mm 4050 € 200 - € 400 Gouden solitairring, 14-krt., bezet met rechthoekige aquamarijn, 18,25 mm 4051 € 200 - € 400 Onduidelijk gesigneerd, Landschap met bomen, aquarel op papier, Japan ca. 1900, 76x80 cm 4052 € 100 - € 200 2 porseleinen tegels met polychroom decor van spelende kinderen, in houten lijst, buitenmaat 44x32 cm 4053 € 150 - € 250 Arabische aquarel met vele figuren en tekst op voor en achterzijde, Shahnameh folio, 19/20e eeuw, 35x21 cm 4054 € 150 - € 250 Arabische aquarel van figuren bij de jacht met in de bovenzijde tekst, Shahnameh folio, 19/20e eeuw, 30x21,5 cm 4055 € 50 - € 100 3 Aziatische houten bestoken beelden van mannen 30,5 cm en 33,5 cm hoog en knielend figuur 27,5 cm hoog (delen gelijmd) 4056 € 50 - € 100 2 porseleinen schotels met polychroom decor van bloemen en vogels, China 20e eeuw, 26 cm diameter 4057 € 200 - € 400 2 porseleinen vaasje met decor van figuren, China ca. 1720, 15 cm hoog 4058 € 40 - € 80 6 Chinees porseleinen kommetjes met rood decor 4,5 cm hoog, 8 cm diameter en 5 kommetjes met blauw decor 5 cm hoog, 8 cm diameter, 20e eeuw 4059 € 40 - € 80 2 Aziatische bronzen vazen met oren, ca. 1900, 36 cm hoog

woensdag 23 september 2020 66 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Veiling september 2020 4060 € 25 - € 50 Porseleinen vaas met decor van vrouwen in landschap, China 20e eeuw, 32,5 cm hoog 4061 € 40 - € 80 Indisch houten bestoken beeldengroep 22 cm hoog en beeld van figuur met klewangs 19,5 cm hoog 4062 € 40 - € 80 5 Oosterse cloisonne vaasjes 7,5 cm hoog, 2 eitjes op houten sokkeltjes, 2 dekselpotjes 6,5 cm hoog, 3 dekselpotjes 4 cm hoog en 2 dekselschaaltjes 2,5 cm hoog 4063 € 50 - € 100 2 Aziatische bronzen beeldjes van figuren met parasol, staf, tas, ketel, kruik en pot 17 cm en 25,5 cm hoog, Ganesha 11 cm hoog, schildpad, vogel, stier en pad 3 cm en 4 cm hoog en stenen object 20 cm hoog 4064 € 25 - € 50 Indisch houtsnijwerk object 22 cm hoog, 11 cm breed 4065 € 150 - € 250 Zeldzaam bronzen Diomande / Dan miniatuur masker uit Ivoorkust, 21 x 13 cm. Dergelijke maskertjes werden gemaakt door lokale smeden uit primitief gewonnen brons. Niet bedoeld om te dragen maar om de eigenaar de bescherming te bieden van de grote dansmaskers waar de miniatuurmaskers op geïnspireerd zijn. De oogkassen van bronzen maskers werden opgevuld met fetisj-materiaal, daarom zijn ze in dit masker grof uitgewerkt. Fraaie offerpatina op voor- en achterzijde. De Diomande zijn een kleine subgroep van de Dan; hun maskers worden gekenmerkt door de drie lijnen rondom het gelaat (stamspecifieke littekens) en het bolle voorhoofd. Dit masker is zeer expressief en fraai gegoten met hoge precisering van de mond. 4066 € 50 - € 100 2 Aziatische bronzen bewerkte vazen 18 cm hoog 4067 € 40 - € 80 Indische houten bestoken beeldengroep 28 cm hoog 4068 € 100 - € 150 Kavel met 9 Oosterse porseleinen voorwerpen met blauw decor w.o. dekselpotje van 12 cm hoog 4069 € 50 - € 100 2 bronzen beeldjes, 12,5 en 13,5 cm hoog 4070 € 30 - € 60 Indisch coromandelhouten bestoken beeld van vrouw 25 cm hoog en 2 Balinese maskers 23,5 cm hoog

4071 € 40 - € 80 Chinees porseleinen penseelpot met relief drakendecor 13,5 cm hoog, penseelvaasje met afbeelding van vrouw in tuin 11,5 cm hoog en rond porseleinen medaillon met afbeelding van wijze mannen onder de boom 10,5 cm diameter, in rozenhouten lijstje 18x18 cm, periode 18e-20e eeuw 4072 € 50 - € 100 3 spekstenen sierobjecten van bloemen en figuren, ca. 1900, 24, 30 en 35 cm hoog 4073 € 25 - € 50 Afrikaans houten rijkbestoken sculptuur met vele figuren 35 cm hoog, Aziatisch coromandelhouten bestoken beeld van vrouw 30,5 cm hoog en houten notenkraker in vrouwfiguur 34 cm hoog 4074 € 50 - € 100 Kavel Oosters waaronder brons, lederen tasje, speksteen, porselein etc 4075 € 25 - € 50 Imari kom met decor van bloemen en vogels, onderzijde voorzien van tekens, 12 cm hoog, 25 cm diameter 4076 € 40 - € 80 Arita Zodiac porseleinen schotel, jaar 1983,gelimiteerde oplage van 1000 stuks, nummer 313, en schotel jaar 1978, nummer 822, 30 cm diameter 4077 € 40 - € 80 Indisch coromandelhouten bestoken beeld van dame 41,5 cm hoog en 2 beelden van dames 29,5 cm hoog 4078 € 40 - € 80 Aziatisch 2-delig spekstenen beeld van wijsgeer 31 cm hoog, spekstenen beeldje van pauw 8 cm hoog en rond bronzen bakje met decor van herten in landschap 8 cm hoog, 10 cm diameter 4079 € 50 - € 100 8 Aziatische spekstenen bewerkte sculptures 4 cm-18,5 cm hoog 4080 € 250 - € 500 Onduidelijk gesigneerd, Paarden aan de rivier, aquarel op zijde, met bewerkte ivoren rol, Japan ca. 1900, rol is 63 cm breed. totaal 118 cm lang, totaal 340 gram. Met certificaat 4081 € 100 - € 200 Textiel met Boedhistische voorstelling met vele figuren, 65x90 cm 4082 € 100 - € 150 Textiel met beschilderd decor van een Oosterse godin, 93x51 cm 4083 € 40 - € 80 Textiel rol met Chinese tekst, 75x33 cm 4084 € 50 - € 100 Beschilderde textiel rol met erotisch decor, 25x225 cm 4085 € 30 - € 60 Thais bronzen Boeddhabeeld 19 cm hoog en cloisonne orenvaas 30 cm hoog

Juwelen, Aziatica en klein antiek 4086 € 40 - € 80 4 Chinese rollen getiteld Flower & Bird by Yee Yat, 20e eeuw 127x38 cm

4087 € 40 - € 80 Oosters beschilderde lakdoos 26x17 cm, bronzen wierookpot, 2 tinnen theebusjes, bronzen Boeddhahoofd 15 cm hoog, cloisonne schaaltje 13 cm diameter, 6 metalen schaaltjes 8x6 cm en ovaal tinnen schaaltje 4088 € 200 - € 400 Jade wierookpot met oren, 6,5 cm, 9 cm diameter 4089 € 50 - € 100 4 Kantonese porseleinen schotels, omstreeks 1900, 24,5 cm diameter (1 schotel met randschade en alle schotels randchipjes) en grote porseleinen gelobde schotel met blauw decor 41,5 cm diameter 4090 € 50 - € 100 Bronzen wierookpot met decor in de bodem, 2 porseleinen vazen met blauw decor, 25 cm hoog en 2 vazen met blauw decor, China ca. 1800, 21,5 cm hoog 4091 € 150 - € 250 2 porseleinen potten met elk 4 oren en blauw decor van bloemen, China ca. 1650, 9 cm hoog 11,5 cm diameter en 8 cm hoog, 10 cm diameter 4092 € 80 - € 120 Porseleinen dekselpot met blauw decor met bloemen, vaas en meubeltjes, China ca. 1930, 28 cm hoog 4093 € 100 - € 200 Bronzen sculptuur van een zittende Quanyin op rots, 34 cm hoog 4094 € 40 - € 80 2 Aziatische bronzen Boeddhabeeldjes 8,5 cm en 10 cm hoog 4095 € 100 - € 200 2 antieke porseleinen kommen met blauw decor, China ca. 1600, 7 cm hoog, 14,5 cm diameter (haarlijn en chips) 4096 € 100 - € 150 Porseleinen tablet met polychroom decor van vogels, China ca. 1900, 27,5 cm diameter 4097 € 20 - € 40 Vierkant aardewerken vaasje met bruin glazuur en signering in de voet, 17 cm hoog 4098 € 30 - € 60 Sang de Boeuf schaaltje op 3 pootjes, 6 cm hoog, 11,5 cm diameter 4099 € 25 - € 50 Yixing 2 trekpotjes, China ca. 1900, 5 en 9 cm hoog (1 deksel manco) 4100 € 20 - € 40 2 porseleinen vogelvoederbakjes met Famille Rose decor met kraanvogels, China 20e eeuw, 1,5 en 2 cm hoog 4101 € 40 - € 80 Yixing theepotje met theepotje als versiering op deksel 11 cm hoog

woensdag 23 september 2020

Veiling september 2020 4102 € 40 - € 80 Keramiek beeld van een liggende man op een houten sokkel, China 20e eeuw, 15 cm hoog 4103 € 50 - € 100 Keramiek tablet met relief decor van een zittende god, 24,5 cm hoog, 16,5 cm breed, voet 10 cm diep 4104 € 50 - € 100 Oosters cloisonne vaasje met fraaie voorstelling 14 cm hoog, bronzen rijkbewerkt vaasje 12,5 cm hoog, cloisonne schaaltje 5,5 cm hoog, 11 cm diameter en porseleinen dekseldoosje gevat in koperen montuur 5 cm hoog, 7 cm diameter 4105 € 30 - € 60 Cloisonne wierookpot met deksel, 24 cm hoog 4106 € 50 - € 100 2 Imari vaasjes 16 cm hoog, porseleinen vaasje met polychroom decor met figuur in landschap, 22,5 cm rechthoekig blaadje, vaasje met blauw decor, 11,5 cm hoog en 3 snufbottles 4107 € 40 - € 80 2 Aziatische bronzen Boeddhabeelden 31 cm hoog (1 met schade aan hoofd en vingertjes) 4108 € 50 - € 100 Lot met 6 Chinees porseleinen 18e eeuwse Famille Rose kommetjes met 5 schoteltjes, 3 Imari kommetjes met 5 schoteltjes, Imari kommetje op schoteltje, 2 Imari schoteltjes, 2 dekselvaasjes met blauw decor 9 cm hoog, vaasje met polychroom decor en zonder deksel 10,5 cm hoog, vaasje met polychroom decor, 20e eeuw 17 cm hoog, jade kommetje 10 cm diameter en rood lak bewerkt ei 9 cm hoog 4109 € 40 - € 80 7 Aziatische aardewerken kommetjes met reliefbloem in bodem en aan de onderzijde maskertjes ca. 5 cm diameter, in hexagonaal kartonnen doosje 17 cm diameter 4110 € 20 - € 40 Porseleinen schotel met polychroom decor van de Flying Cloud 1851, China 20e eeuw, 26,5 cm diameter 4111 € 40 - € 80 Imari porseleinen vaas met reliefdecor van draken, 30,5 cm hoog en een dekselpotje van 14,5 cm hoog 4112 € 25 - € 50 Yixing theepot met kaligrafie en bamboedecor, gemerkt aan onderzijde, 10 cm hoog 4113 € 40 - € 80 2 Chinese glazen snufbottles met afbeeldingen van vier vrouwen 9 cm hoog 4114 € 50 - € 100 Porseleinen schaaltje met blauw decor, 6 cm hoog, 15,5 cm diameter en een potje, 7,5 cm hoog, 7,5 cm diameter

4115 € 100 - € 150 Chinees Kantonees porseleinen kom met rijk polychroom decor, omstreeks 1900, 11,3 cm hoog, 27,5 cm diameter, staand op rozenhouten sokkel 10 cm hoog, 18,5 cm diameter 4116 € 50 - € 100 8 diverse Oosterse voorwerpen w.o. 3 Yixing kopjes, 2 ijzeren thekpotjes etc. 4117 € 100 - € 150 Ceremonieel hoofddeksel, China 20e eeuw, 25 cm diameter 4118 € 25 - € 50 Amsterdams Bont porseleinen kom 7 cm hoog, 14,5 cm diameter (chipjes van nstandring en bakfoutje aan voet),koperen cloisonne schotel 20 cm diameter en cloisonne kommetje 4,8 cm hoog, 13 cm diameter 4119 € 40 - € 80 3 eierschaal porseleinen kommen, 8kantig, 10 cm hoog, 24 cm diameter, rond 8 cm hoog, 19,5 cm diameter en geschulpt, 5,5 cm hoog, 13 cm diameter 4120 € 100 - € 150 4 porseleinen tegels met polychroom decor van figuren en dieren, gevat in houten lijst, buitenmaat 28,5x16 cm 4121 € 80 - € 120 Verzameling van 7 diverse aardewerken theepotjes, China, Yixing, 20e eeuw 4122 € 50 - € 100 2 oude Aziatische houten panelen met verdiept bestoken decor 16x36 cm en 16,5x36 cm 4123 € 50 - € 100 10 porseleinen kop en schotels met deksel, Japan ca. 1920 4124 € 100 - € 200 2 porseleinen vaasjes met rijk decor van figuren, China ca. 1800, 18 cm hoog 4125 € 50 - € 100 Chinees aardewerken theepot met draakdecoratie en opgelegde medaillons met afbeeldingen van Boeddha en liggend leeuwtje op deksel 15,5 cm hoog 4126 € 100 - € 200 Imari 3-delig porseleinen kaststel, 19e eeuw 25 cm hoog (1 deksel met schade aan punt) 4127 € 100 - € 150 Porseleinen schaaltje met blauw decor, China ca. 1750, 6,5 cm hoog, 16 cm diameter (chip) 4128 € 30 - € 60 Porseleinen schotel met polychroom decor met vogels, China 20e eeuw, 31 cm diameter 4129 € 40 - € 80 Chinees porseleinen kom met polychroom drakendecor, 20e eeuw 7,5 cm hoog, 17 cm diameter

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Juwelen, Aziatica en klein antiek 4130 € 150 - € 250 2 Sang de Boeuf, vaasjes, China ca. 1725, 15 cm hoog

4131 € 50 - € 100 Porseleinen vaas met blauw decor en relief decor van dieren, China Kangxi, ca. 1700, 23 cm hoog (chips, haarlijntje en barst) 4132 € 200 - € 400 2 porseleinen vazen met oren in de vorm van olifanten en blauw decor van landschap, China ca. 1780, 18 cm hoog 4133 € 100 - € 150 Porseleinen vaasje met rood decor en craquele glazuur, China ca. 1900, 18,5 cm hoog en een lakwerk dekselbakje met fraai relief decor, 6 cm hoog, 10 cm diameter 4134 € 150 - € 250 Paar rijk bewerkte en gedecoreerde ivoren sierstukken met decor van kraanvogels in bamboe, staand op houten lakwerk voetjes, Japan, Meiji Period, ca 1890, totaal 14,5 cm hoog, 408 gram. Met certificaat 4135 € 40 - € 80 2 tagua noot (plantaardig ivoor) netsuke's van een wijsgeer, 4 cm hoog 4136 € 40 - € 80 2 tagua noot (plantaardig ivoor) netsuke's van een wijsgeer, 4 cm hoog 4137 € 200 - € 300 2 Chinees porseleinen Kangxi kommen 7,5 cm hoog, 17,5 cm diameter (enkele randschilfertjes) 4138 € 50 - € 100 2 porseleinen schotels, 23,5 cm diameter (kleine chips en haarlijn) en een kop en schotel (haarlijnen en chip), Famille Rose, Qianlong, China ca. 1750 4139 € 100 - € 200 6 Chinees porseleinen kommetjes en 3 schoteltjes met afbeelding van kraai in midden, bomen en bloempotten met bloemen, 18e eeuw (alle kommetjes hebben randchipjes, 1 gelijmde rand, 2 schoteltjes met randchipjes), en 4 kommetjes met 3 schoteltjes met afbeelding van vogels en bloemen (4 kommetjes met randchipjes en 1 schoteltje met haarlijntje) 4140 € 750 - € 1.250 Yixing theepot met fraai relief decor op de schenktuit, oor en rondom de pot. Deksel gedecoreerd met een tempelleeuw met onder zijn poot een losse draaibare bal. China ca. 1750, 14,5 cm hoog, 508 gram. (haarlijnen in de deksel, schade aan binnenrand deksel en rondom wat lichte plekjes van kalkaanslag) 4141 € 150 - € 250 Porseleinen schotel met rijk decor in blauwe kleuren met medaillon in het midden van een bloemmand, China 18e eeuw, 28,5 cm diameter (haarlijnen)

woensdag 23 september 2020 68 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Veiling september 2020 4142 € 80 - € 120 4 Oosterse houten netsuke's van zeemeermin, konijn en muizen 2 cm, 3,5 cm en 4,5 cm hoog 4143 € 25 - € 50 Oosters opiumpijpje gemaakt van hoorn, in de vorm van een vrouw 11 cm lang 4144 € 40 - € 80 3 Chinese houten beeldjes van kinderen 8 cm en 9,5 cm hoog 4145 € 100 - € 200 5 Chinees porseleinen kommetjes met schoteltjes met afbeeldingen van zotjes in midden en cartouches, 18e eeuw (alle kommetjes hebben randchipjes en 2 met haarlijntjes, 5 schoteltjes met randchipjes en 2 met haarlijntjes) 4146 € 50 - € 100 4 Chinees porseleinen kommetjes met 6 schoteltjes met afbeelding van vogels in florale omgeving met tuin en hek, 18e eeuw (2 kommetjes met randchipjes, 5 schoteltjes met randchipjes) 4147 € 100 - € 150 Porseleinen chocoladekan, Famille Rose, Qianlong, China ca. 1750, 19 cm hoog (barst) 4148 € 200 - € 400 2 Chinees porseleinen 18e eeuwse schotels met ceremonieel decor met figuren ca. 21,5 cm diameter (1 schotel onbeschadigd, 1 met randchipjes) 4149 € 150 - € 250 Ivoren gesneden sculptuur van een man met kind op rots met in zijn hand een pak met takken, Japan, Meiji Period ca. 1890, 26,5 cm hoog, 720 gram. Met certificaat. (divers restauratie)

4156 € 100 - € 150 Chinees porseleinen 18e eeuwse kom met floraal decor en haantjes in cartouches en paddenstoel merkje 9 cm hoog, 18 cm diameter (1 randschilfertje) 4157 € 30 - € 60 Chinees imari porseleinen kannetje met deksel, omstreeks 1800, 13 cm hoog (haarlijn en chipjes tuitje en invallende binnenrand dekseltje) en Japans porseleinen beschilderde theepot 16,5 cm hoog 4158 € 30 - € 60 Kavel met 8 diverse voorwerpen w.o. 2 tanden met erotische voorstellingen en 2 armbanden 4159 € 80 - € 120 Aardewerken siervaasje met diverse figuren, China ca. 1900, 21,5 cm hoog 4160 € 50 - € 100 Tung Chih, 1862-1874, 3 porseleinen schotels 13,5 cm diameter 4161 € 100 - € 200 2 Chinees porseleinen kommen met Kangxi karaktermerk 7,5 cm hoog, 15,5 cm diameter (2 randchipjes) 4162 € 100 - € 200 Porseleinen fruittest zonder onderschotel, Lowestoft, Engeland 18e eeuw, 22 cm diameter 4163 € 50 - € 100 Ivoren doosje voor kaarten met fraai gesneden decor, China ca. 1880, 10,5x6,7 cm, 53,5 gram. Met certificaat 4164 € 50 - € 100 2 Yixing trekpotjes w.o. met polychroom decor, en met een os op de deksel

4150 € 50 - € 100 Ivoren netsuke, man met kind, mangoest en hamer, Meiji periode, ca 1900, 5 cm hoog, met certificaat

4165 € 80 - € 120 Porseleinen schaal met Kantonees decor, China ca. 20e eeuw, 12,5 cm hoog, 31 cm diameter

4151 € 100 - € 200 2 Chinees porseleinen kommen met visdecor, met Kangxi karaktermerk 7,5 cm hoog, 15 cm diameter (randchipjes)

4166 € 40 - € 80 2 spekstenen beeldjes van bogels op een rots, 28 cm hoog

4152 € 100 - € 200 Rond jade tablet met fraai gegraveerd decor, 25 cm diameter 4153 € 40 - € 80 2 porseleinen beeldjes/karafjes van oosterse man en vrouw 11,5 cm hoog (allebei met schade) en 2 Japans porseleinen polychroom gekleurde tempelleeuwtjes 13 cm hoog 4154 € 50 - € 100 Bronzen staande Quanyin, 39 cm hoog (deel op hoofd manco) 4155 € 50 - € 100 Aziatisch bronzen cloisonne beeld van vrouw met rol in de hand 30,5 cm hoog

4167 € 40 - € 80 Yixing theepotje in de vorm van een dier 8 cm hoog (staart gelijmd) en Yixing theepotje met pompoenmodel deksel 12 cm hoog 4168 € 40 - € 80 Yixing theestel bestaande uit theepotje met 4 kommetjes, in cassette 4169 € 250 - € 500 2 aardewerken kommen met groen glazuur, Song, 11 en 12 cm diameter 4170 € 40 - € 80 Yixing theepotje met leeuw op deksel 10,5 cm hoog en Yixing theepotje met drakendecor en tekst 10 cm hoog (rand gelijmd) 4171 € 50 - € 100 5 Oosterse spekstenen beeldjes w.o. visser, 35 cm hoog

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Juwelen, Aziatica en klein antiek 4172 € 40 - € 80 4 Aziatische popjes met textiel kleding, waarvan 2 popjes met keramiek hoofdjes en 1 met celluloid hoofdje 21,5 cm hoog en ca. 28 cm hoog

4173 € 40 - € 80 6 diverse Aziatische schoteltjes van 8 tot 20 cm diameter 4174 € 50 - € 100 Ivoren netsuke, man met fruitmand, Meiji Periode, ca 1900, 4.5 cm hoog, met certificaat 4175 € 50 - € 100 Ivoren netsuke, man met fruitmand, Meiji periode, ca 1900, 5 cm hoog, met certificaat 4176 € 40 - € 80 5 porseleinen snufbottles met blauw decor, ca. 10 cm hoog 4177 € 100 - € 200 Porseleinen siervaas met rijk polychroom decor van vele figuren in landschap en bloemen, China 20e eeuw, 94 cm hoog met een rozenhouten hokker van 30 cm hoog, samen 121 cm hoog 4178 € 100 - € 200 2 Porseleinen dekselvazen met polychroom decor met vele figuren in tuin, China 20e eeuw, 33 cm hoog 4179 € 80 - € 120 Porseleinen kom met rijk polychroom decor van figuren en bloemen, China 20e eeuw, 12 cm hoog, 34 cm diameter 4180 € 40 - € 80 Porseleinen vaas met Oosters decor, 27 cm hoog 4181 € 100 - € 200 Porseleinen vaas met oren en rijk polychroom decor van figuren, China ca. 1900, 48,5 cm hoog 4182

€ 30 - € 60

Oosterse porseleinen dekselpot, 20e eeuw, 33 cm hoog, 27,5 cm diameter (deksel gelijmd) 4183 € 25 - € 50 20e eeuwse Chinese porseleinen vaas met decor van bloemen en slingers, gemerkt aan onderzijde, 54,5 cm hoog (schade top) 4184 € 30 - € 60 Chinese porseleinen tafellampvoet met decor van vliegeraars in tuin, 61 cm hoog 4185 € 100 - € 200 Tafelschemerlamp gemaakt van een antieke porseleinen Chinese vaas, inlcusief kap 57 cm 4186 € 50 - € 100 2 Aziatische aardewerken foo dogs 46,5 cm en 57 cm hoog

woensdag 23 september 2020 70 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Veiling september 2020 4187 € 200 - € 400 Rijkbewerkte ivoren tand met handgesneden voorstelling van een persoon met decoratieve ornamenten. Afrika ca. 1900, 70 cm, 3075 gram. Met certificaat 4188 € 750 - € 1.250 2 rijkbewerkte ivoren gesneden tanden op een houten voet met verzilverde houder. Een voorstelling van vele figuren met dier, Afrika ca. 1900, totaal 78 cm hoog, samen 9895 gram. Met certificaat 4190 € 100 - € 150 Reny de Graaf (1941-) Meisje, bronzen sculptuur op keramiek sokkel, totaal 42 cm hoog. 11,2 kilo 4191 € 100 - € 150 Reny de Graaf (1941-) Man met snor, bronzen sculptuur op natuurstenen sokkel, totaal 42 cm hoog, 15,2 kilogram 4192 € 100 - € 150 Reny de Graaf (1941-) Vrouw met hoofddoek, bronzen sculptuur op natuursten sokkel, totaal 42 cm, 17,35 kilogram 4193 € 100 - € 150 Reny de Graaf (1941-) Teckel, bronzen sculptuur 39 cm hoog, 60 cm lang, 11,3 kilogram 4194 € 300 - € 600 Reny de Graaf (1941-) Bronzen beeld van Johan Buziau. Johan was een Nederlandse komiek / revue artiest en leefde van 1877-1958, inclusief blok 170 cm hoog 4195 € 500 - € 750 Reny de Graaf (1941-) Staande beer, bronzen sculptuur, 120 cm hoog, 83 kilogram 4196 € 250 - € 500 Reny de Graaf (1941-) Liggende vrouw, bronzen sculptuur, 61 cm hoog, 95 cm lang, 64 kilogram 4197 € 100 - € 150 Reny de Graaf (1941-) Gebogen figuur, bronzen sculptuur op natuurstenen sokkel, 68 cm hoog 4198 € 50 - € 100 Reny de Graaf (1941-) 3 bronzen beeldjes, hoofd van een vrouw, 17 cm hoog, liggende lezende vrouw, 28 cm lang en 3 figuren, 17 cm hoog 4199 € 40 - € 80 Reny de Graaf (1941-) Houten gesneden hoofd, 29 cm hoog, liggend figuur, 33 cm breed en een zittende vrouw, 29 cm hoog 4200 € 100 - € 150 Reny de Graaf (1941-) 6 bronzen beeldjes in diverse afmetingen, 19 tot 45 cm hoog 4201 € 40 - € 80 Langwerpig Afrikaans houten gezicht, 85 cm hoog

4202 € 50 - € 100 Houten 3-delige hoofdmanstaf, Batak, Sumatra Indonesie ca. 1950, 190 cm hoog 4203 € 50 - € 100 Afrikaans coromandelhouten rijkbestoken beeld met vele figuren 81,5 cm hoog, 18 cm diameter 4204 € 80 - € 120 Afrikaans ceremonieel beeld van een vogel, 83 cm hoog 4205 € 50 - € 100 Koperen windgong, 87 cm hoog 4206 € 30 - € 60 Antieke koperen beddenpan met notenkleur steel, 115 cm lang 4207 € 100 - € 150 Eiken bestoken beeld van Madonna met kind 70,5 cm hoog, met eiken wandconsole 14,5 cm hoog 4208 € 100 - € 200 2 bronsgekleurde Rococostijl 5-lichts kandelaren met cloisonne 51 cm hoog 4209 € 150 - € 250 Bronzen sculptuur van een valk in Art Deco stijl geinspireerd op Manstein, 43 cm hoog 4210 € 200 - € 400 Notenfineer Louis Seize likeurkelder met intarsia en 6 glazen stopflessen met goudkleurige versiering 23 cm hoog, 24,5 cm breed, 18 cm diep (schade aan fineer) 4211 € 120 - € 180 Bronzen sculptuur van een paard, geinspireerd op Salvador Dali, 33 cm hoog 4212 € 100 - € 200 Gemerkt Raingo Fres a Paris, koperen 19e eeuwse pendule, versierd met bloemen, schelpen, manden met vis en gevogelte op marmeren delen en zamak beeldengroep op top van putti en zwaan 35 cm hoog, 47 cm breed (linker schild zit los) 4213 € 100 - € 200 Anoniem, klassieke sculptuur op een fraaie sokkel, ca. 1900, 42 cm hoog 4214 € 250 - € 500 Georges van Straeten (1856-1928) Marmeren buste van een jonge dame, 24,7 kilogram, 51 cm hoog 4215 € 100 - € 150 Mignon draaiorgeltje in zwartgelakte beschilderde houten kast, patent no. 48881, omstreeks 1900, 34,5 cm hoog, 46,5 cm breed, 33 cm diep (restauratieobject) 4216 € 50 - € 100 Onduidelijk gesigneerd onderzijde, bronzen sculptuur van 2 figuren 32,5 cm hoog, 14,5 cm breed 4217 € 80 - € 120 2 cloisonne vazen met oren in de vorm van dieren, ca. 1900, 30 cm hoog

Juwelen, Aziatica en klein antiek 4218 € 100 - € 200 Tafelglobe met Columbus Weltatlas E Debes Handatlas Dr. Karlheinz Wagner Jubilaumsausgabe Berlin Stuttgart,

4219 € 50 - € 100 Ovale Louis Seize stijl jardiniere met meerdere houtsoorten fineer en intarsia zijwand en koperen montuur 16 cm hoog, 46x34 cm 4220 € 140 - € 180 2 koperen bewerkte wandlusters 74 cm diep en 68,5 cm diep 4221 € 40 - € 60 2 koperen rijkbewerkte penkandelaren met honden aan de voet 50 cm hoog, met 2 kaarsen totaal 78 cm hoog 4222 € 100 - € 150 Anoniem, bronzen buste van figuur 24 cm hoog 4223 € 70 - € 100 Gemerkt met stempel binnenzijde, bronzen sculptuur 30 cm hoog, 16,5 cm breed, 11,5 cm diep 4224 € 250 - € 400 Anoniem, bronzen beeld van een zittende olifant, 42 cm hoog 4225 € 30 - € 60 2 zwarte marmeren coupes van pendulestel 27,5 cm hoog 4226 € 100 - € 150 Engelse eiken tantalus met metalen hengsel, 2 kristallen whisky karaffen en 8 glaasjes 28,5 cm hoog 4227 € 100 - € 200 Bronzen beeld van meisje met bloempje, met merk Aug. Moreau 39 cm hoog, en beeld van jongen leunend op boompje 38 cm hoog

Veiling september 2020 4235 € 80 - € 120 Klassieke 5-lichts tafelschemerlamp in Empire stijl 94 cm hoog 4236 € 100 - € 150 Houten bestoken masker Dogon Mali, van voor 1950, 47,5 cm hoog, 23 cm breed, op houten standaard 4237 € 40 - € 80 Vroeg 20e eeuwse metalen beschilderde papegaai op standaard 41 cm hoog 4238 € 50 - € 100 2 Tichelaar Makkum aardewerken sierschotels met polychroom bloemdecor en bloemenmand in midden, 44,5 cm diameter 4239 € 40 - € 80 Tichelaar Makkum 3-delig aardewerken kaststel met polychroom Chinoiserie decor 30,5 cm en 40 cm hoog 4240 € 20 - € 40 Tafelklok in Villeroy & Boch aardewerken kast, 20 cm hoog 4241 € 150 - € 200 Anoniem, bronzen sculptuur van een zittende hond, voorzien van glazen ogen, 44 cm hoog 4242 € 100 - € 150 Gestoken sierornament Joegoslavie, 45x19 cm, Schwarzwalder boekensteun, antiek ornament met Engelgezicht, 18,5x29 cm en 2 houten reliefstempels voor boter of koek 4243 € 40 - € 80 Ovaal mahonie dienblad met intarsia van schelp 50,5x32,5 cm 4244 € 30 - € 60 Anoniem, 3 kikkers waarvan de bovenste met slak in zijn hand, 48 cm hoog

4228 € 30 - € 60 2 Aardewerken Engelse raamhondjes, 28 cm hoog

4245 € 40 - € 80 Gemerkt Suripna, Art Deco gestoken paneel, 63x20 cm

4229

4246 € 25 - € 50 Oude koffer slingergrammofoon, His Masters Voice (wat schimmelschade)

€ 160 - € 200

Metalen Jugendstil pot rijk versierd met putti en bokken 24 cm hoog, 39 cm breed 4230 € 100 - € 150 Bronzen sculptuur van een vrouwenhoofd, geinspireerd op Modigliani, 26 cm hoog 4231 € 80 - € 120 Anoniem, Stier, bronzen sculptuur op natuurstenen sokkel, 17,5 cm hoog 4232 € 50 - € 100 Warmink tafelklokje in noten kast 24 cm hoog 4233 € 40 - € 80 Aardewerken vaas met Jugendstil decor, 48 cm hoog 4234 € 140 - € 180 Apotheker weegschaal met luchtdemping en gewichten 45 cm hoog, 46 cm breed, 30 cm diep

woensdag 23 september 2020

4247 € 100 - € 200 Oude viool met diverse strijkstokken in houten koffer 4248 € 50 - € 100 Bruin geschilderde gipsen buste van een jonge vrouw met vlecht, 56 cm hoog 4249 € 50 - € 100 Gipsen beeld van schrijvende jongen, gemerkt Saroche 40 cm hoog (hoek van basement gelijmd) 4250 € 150 - € 200 2 bronskleurige 5-armige kandelaren met putti, ramskoppen, satarmaskers en vrouwenmaskers, staand op bokkepoten ca. 78 cm hoog 4251 € 150 - € 250 Anoniem, bronzen beeld van de god Hermes, 58 cm hoog

4252 € 50 - € 100 Rijk gesneden houten wanddecoratie uit 1 stuk van de Borobudur, in fraai relief, 42,5x63 cm 4253 2 Oude Engelse bolhoeden

€ 25 - € 50

4254 € 50 - € 100 Anoniem, marmeren buste van een lezend meisje 27,5 cm hoog 4255 € 50 - € 100 Oude 2-zijdige koekplank, 62x12 cm en een eiken mangelplank, 70 cm lang 4256 € 40 - € 80 Metalen beeldengroep van soldaat te paard 42 cm hoog, 33 cm breed 4257 € 150 - € 250 Bronzen sculptuur van een valk in Art Deco stijl, geinspireerd of Fernandez, 37 cm hoog 4258 € 50 - € 100 Antiek houten bestoken object met 2 hoorns 41,5 cm hoog, 37 cm breed, 14,5 cm diep 4259 € 40 - € 80 11 diverse Russische ikonen naar antiek model, varierend van 10,5x8 cm tot 47x39 cm 4260 € 40 - € 80 3 diverse horens 21 cm, 33 cm, 46 cm en hoorn met stukje schedel 43 cm 4261 € 25 - € 50 Houten Indische rijstbak 24 cm hoog, 35,5x35,5 cm 4262 € 50 - € 100 Oosterse houten beschilderde rijstkist met ijzeren beslag 30 cm hoog, 36,5 cm breed, 25 cm diep 4263 € 50 - € 100 Glazen beschilderde tafelschemerlampvoet met liefdesscene, in messing montuur 68 cm hoog (kap manco) 4264 2 taxidermie goudfazanten

€ 50 - € 100

4265 € 100 - € 150 Onduidelijk gesigneerd, bronzen sculptuur van 3 figuren om schaal 37 cm hoog, 34 cm breed en bronzen sculptuur van figuur met bak 32 cm hoog 4266 € 120 - € 180 Bronzen beeld van een gezicht, geinspireerd op Giagometti, 34 cm hoog 4267 € 150 - € 200 Anoniem, bronzen sculptuur van een bewerkte schedel, 35 cm hoog 4268 € 50 - € 100 Aziatische bronzen cloisonnepot 17,5 cm hoog, 25 cm diameter en cloisonnepot 19,5 cm hoog, 27 cm diameter (bodem manco)

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

72 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Juwelen, Aziatica en klein antiek 4269 € 100 - € 150

Veiling september 2020

4 beukenhouten met vurenhouten 19e eeuwse spanen dozen, breedste 38 cm

4288 € 100 - € 150 Klassieke tafelschemerlamp met figuren en 3 glazen kapjes, 88 cm hoog

4270 € 25 - € 50 Houten gestoken beeld van een zittende Boeddha, 43 cm hoog

4289 € 25 - € 50 Orefors Sweden, kristallen ovale schaal 14,5 cm hoog, 30x22,5 cm

4271 € 30 - € 60 Zamak beschilderd Jugendstil beeld van zittende vrouw met kunststof hoofd en handen 35 cm hoog (diverse losse onderdelen)

4290 € 25 - € 50 Wilkinson's Royal Staffordshire pottery Oriflamme aardewerken kom met visdecor 9,5 cm hoog, 24 cm diameter en Limoges porseleinen schotel met decor naar Ch. Thuillies 33,5 cm diameter

4272 € 100 - € 150 Gestileerd marmer beeld van een Oosterse vrouw, 50 cm hoog, 17,8 kilogram 4273 € 50 - € 100 2 Venetiaanse glazen 2-lichts wandlusters 26 cm hoog, 30 cm breed 4274 € 200 - € 300 Unis France Metascope in mahonie kast 40 cm hoog, 27 cm breed, 27,5 cm diep 4275 € 40 - € 80 Pluchen hond, 55 cm hoog, 90 cm lang 4276 € 30 - € 60 Oude telefoon, Jydsk, 32 cm hoog 4277 € 40 - € 80 Anoniem, glazen vaas met decor naar Picasso, 30 cm hoog 4278 € 50 - € 100 Tichelaar Makkum 7-delig aardewerken kaststel met polychroom Chinoiserie decor 26 cm en 30,5 cm hoog 4279 € 40 - € 80 2 kristallen 5-lichts tafelkandelaren, 30 cm hoog 4280 € 80 - € 120 Anoniem, pastaglazen siervaas met decor van een gezicht, 30 cm hoog 4281 € 50 - € 80 Blauw gekleurde glazen schaal met gegolfde rand, staand op 3 pootjes 26 cm hoog, 42 cm diameter 4282 € 50 - € 80 Anoniem, veelkleurige sierschaal met geplooide rand, 20 cm hoog, ca. 40 cm diameter 4283 € 50 - € 80 Gekleurde sierlijke glazen bloemenvaas 39,5 cm hoog, 21,5 cm diameter 4284 € 50 - € 80 Gekleurde glazen vaas 38,5 cm hoog, 25 cm diameter 4285 € 40 - € 80 Anoniem, glazen sierschaal met veel kleuren, 8 cm hoog, 23 cm diameter 4286 € 50 - € 100 Anoniem, glazen meerkleurige siervaas met geplooide kraag, 38 cm hoog 4287 € 50 - € 100 2 Oosterse bronzen tafelschemerlampvoeten (1 oor los) 52 cm hoog

woensdag 23 september 2020

4291 € 30 - € 60 Anoniem, paarse glazen siervaas, 25 cm hoog, 43 cm diameter 4292 € 40 - € 80 Oosters porseleinen 3-delige stapelbare pan met koperen montuur, 20e eeuw 32,5 cm hoog, 21 cm breed 4293 € 25 - € 50 Indische rijkbestoken houten kaartkist 10 cm hoog, 31,5x24,5 cm, wandhouder 20 cm hoog, 20 cm breed en wandrekje voor lepeltjes of vorkjes 17 cm hoog, 31 cm breed 4294 € 30 - € 60 4 Hollands aardewerken schotels met blauw decor 30-34 cm diameter en schotel met polychroom decor 33,5 cm diameter 4295 € 50 - € 100 Rosenthal, ontwerp Bjorn Wiinblad, 5 porseleinen Weinachtsteller, jaren 1978, 1979, 1980, 1981 en 1982, en 1 Weinachtsteller in glas jaar 1980, allen in originele doos met boekjes

4303 € 80 - € 120 2 19e eeuwse porseleinen siervazen met polychroom en goudkleurig decor, ca. 1880, 29 cm hoog 4304 € 20 - € 40 Mahonie brievenkistje met intarsia 18,5 cm hoog, 25x16 cm, opengeklapt 50,5x16 cm 4305 € 25 - € 50 2 Oosterse koperen bloempotten met rijk gestilleerd decor van jagers en dieren 23 cm hoog, 27 cm diameter 4306 € 200 - € 400 Ongesigneerd, albasten buste van Jeanne D 'Arc, ca. 1900, 46 cm hoog, 36 kilogram (3 chips) 4307 € 50 - € 100 Merkelbach microscoop in kist 4308 € 120 - € 180 Bronzen sculptuur van een olifant, geinspireerd op Salvador Dali, 30 cm hoog 4309 € 25 - € 50 Oude ijzeren boekenpers met Jugenstil ornamenten, 23 cm hoog, 34x28,5 cm 4310 € 100 - € 150 Noten Oosters rijkbestoken tafeltje met rond blad op octagonaal inklapbaar onderstel 49 cm hoog, 60 cm diameter 4311 € 150 - € 200 Dick Versluis (1939-2020) Spelende kinderen aan tafel, keramiek met staal op marmeren voet uit 1982, 60 cm hoog

4296 € 40 - € 80 19e eeuws dienblad met esdoornfineer, antieke houten bak, 52x32 cm, aardewerkenb tulbandvorm, aardewerken schaal met schenktuit, kruikje en ovaal dekselbakje 4297 € 40 - € 80 Verzameling taxidermie buizerd, uil, havik en diverse soorten vogeltjes 4298 € 100 - € 150 Wolf leder Germany dokterstas, 56 cm breed 4299 € 50 - € 100 Oude werkende neon reclame, Elisabeth Bas 'n kwaliteits sigaar!, 27 cm hoog, 38 cm breed 4300 € 40 - € 80 2 klassieke schenkkannen, zamak met beschilderde bol, 48 cm hoog 4301 € 20 - € 40 Mahonie theekistje met twee deksels, 15 cm hoog, 28 cm breed en 17 cm diep 4302 € 30 - € 60 6-kantig hanglampje, Amsterdamse School, 23 cm hoog (incompleet)

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

74 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Vitrinegoederen 5000 € 40 - € 80 Tichelaar Makkum aardewerken octagonale kom met blauw decor 11,5 cm hoog, 27,5 cm diameter, gelobde schotel met polychroom Chinoiserie decor 28 cm diameter en ovale jardiniere met oren en polychroom decor 16,5 cm hoog, 26,5 cm breed (diverse randchipjes) 5001 € 100 - € 150 Porceleyne Fles Delft, 2 jardinieres met blauw decor van bloemen, jaarletters 1974 en 1976, 16 cm hoog, 38x20,5 cm 5002 € 30 - € 60 Zuid Holland plateel Art Deco schaal 24 cm diameter, oorvaas 16 cm hoog, schenkkan 13,5 cm hoog, theepotje 10,5 cm hoog (slijtage glazuur tuitje) en Zuid Holland plateel schaal met oren en bloemdecor 31 cm breed 5003 € 50 - € 100 6 aardewerken schenkkannen en 1 orenvaas met decoratie waaronder WC. Brouwer en Bergen op Zoom, vroeg 20e eeuw 12,5-20,5 cm hoog (oor van uilkan gelijmd en randrestauratie Brouwer kan) 5004 € 80 - € 120 2 Porceleyne Fles Delft aardewerken vazen, jaren 1901 en 1926, 24 cm en 25 cm hoog, 2 dekselvaasjes, jaar 1889, 17,5 cm hoog (chipje onderzijde rand dekseltje), huisje, jaar 1882, 12 cm hoog, schotel, jaar 1919, 22,5 cm diameter, schotel, jaar 1943, 25,5 cm diameter, schotel, jaar 1946, 25,5 cm diameter, vaas, jaar 1940, 21 cm hoog, schaaltje, jaar 1941, 15x11 cmovale medaillon, jaar 1893, 5x6 cm, 2 schoteltjes, jaren 1891 en 1902, 10,5 cm en 14,5 cm diameter en 2 miniatuurvaasjes, jaren 1970 en 1987, 8 cm hoog 5005 € 25 - € 50 Tichelaar Makkum ronde fruittest met blauw decor, 25 cm diameter en een kleine octagonale fruittest op schotel 14 cm diameter 5006 € 30 - € 60 6 aardewerken gelegenheidsborden met de voorstellingen; Nederland neutraal 1914-1918, Annexatie plannen Nederland 1919, Revolutie november 1918, Mislukte revolutie november 1918, Meiregen 1918 en Slachtverbod 1918, 18,5-23,5 cm 5007 € 25 - € 50 Ontwerp Ada Stel-van Dijken galerie Artisjok, keramiek vaasje 8 cm hoog, 9 cm diameter, Zuid Holland aardewerken gelegenheidsschotel Juliana 30 april 1909 -1910, 25,5 cm diameter (haarlijntje) en gelegenheidsschotel Wilhelmina september 1898-1923, 25 cm diameter 5008 € 50 - € 100 Porceleyne Fles Delft aardewerken vaas 30,5 cm hoog, 2 schenkkannen 20 cm en 26,5 cm hoog, kandelaar 23 cm hoog, 2 fruitschalen 23 cm diameter, bonbonniere 13 cm diameter en schotel 27,5 cm diameter

donderdag 24 september 2020

Veiling september 2020 5009 € 40 - € 80 5 Tichelaar Makkum aardewerken schotels met polychroom decor 20 cm28,5 cm diameter en schotel met blauw decor 30 cm diameter 5010 € 25 - € 50 Porceleyne Fles Delft 2 aardewerken schotels met decor molens in landschap, jaarletters 1950 en 1975, 25,5 cm diameter 5011 € 40 - € 80 5 Tichelaar Makkum aardewerken schotels met polychroom decor 16,5 cm diameter-24 cm diameter, ovale schaal 27,5x22 cm, kommetje 8 cm hoog, 10 cm diameter en rechthoekig schaaltje 14x9,5 cm 5012 € 80 - € 120 Porceleyne Fles Delft 5 cloisonne tegels; 3 van 20x14 cm, Margriet 1943, Voedsel Vrde Vrijheid 1945, Maria Christina 1947 en 2 van 12x12 cm, Nederland en Gelderland 5013 € 80 - € 120 Porceleyne Fles Delft 8 aardewerken schotels met blauw bloemdecor, jaarletters 1 x 1943, 1 x 1961 en 6 x 1983, 25 cm diameter 5014 € 50 - € 100 Porceleyne Fles Delft 4 aardewerken schotels met blauw decor van bloemen en vogels, jaarletters 1942, 1955, 1963 en 1968, 29 cm diameter 5015 € 50 - € 100 Porceleyne Fles Delft 2 aardewerken wandplaquettes met blauw decor, vogel met bloemen jaarletter 1985, 23x30 cm en Grote Markt te Den Haag jaarletter 1965, gelimieerde oplage 7/300, 30x23 cm 5016 € 40 - € 80 7 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotels thema Koningshuis, 22,5/25,5 cm 5017 € 30 - € 60 Aardewerken beeld met blauw decor naar Delft, ruiter te paard, 27 cm hoog, Porceleyne Fles Delft vaas met oren, 28 cm hoog, jaarletter 1943 (chip rand) en Porceleyne Fles Delft schenkkan, 29 cm hoog, jaarletter 1962 5018 € 30 - € 60 9 diverse aardewerken Hollandse borden w.o. Porceleyne Fles Delft en Makkum Tichelaar 5019 € 40 - € 80 Tichelaar Makkum 2 borden met polychroom decor van vaas met bloemen, 27,5 en 28,5 cm diameter 5020 € 30 - € 50 3 Tichelaar Makkum aardewerken schotels met polychroom floraal decor met vogel, 3 schotels met Hollands decor in midden en florale rand en 1 schotel met floraal decor ca. 24 cm diameter 5021 € 30 - € 60 Porceleyne Fles Delft 2 aardewerken schotels met floraal decor, jaarletters 1955 en 1971, 29,5 cm diameter

5022 € 30 - € 60 RAM Arnhem 2 aardewerken schotels met blauw decor van bloemen, 30,5 cm diameter 5023 € 40 - € 80 Porceleyne Fles Delft 2 aardewerken wandplaquettes, groen blauw bloemdecor jaarletter 1988 en polychroom decor vogel en bloemen jaarletter 191980, 30x23 cm 5024 € 50 - € 100 Porceleyne Fles Delft 3 aardewerken schotels met blauw decor van bloemen, jaarleters 2 x 1941 (1 met haarlijntje) en 1 x 1962, 29 cm diameter 5026 € 200 - € 400 Zuid Holland Gouda platees schotel met decor van een pauw met bloemen, ca. 1895, 43 cm diameter 5027 € 400 - € 800 Rozenburg Den Haag plateel wandklok met decor van Colenbrander, 64 cm diameter (uurwerk vervangen voor quartz) 5028 € 100 - € 150 Rozenburg Den Haag aardewerken gelegenheidsschotel uit 1913, 27 cm diameter en Manufactuur Oud Loosdrecht porseleinen schaaltje met beschilderd Amsterdams Bont decor en houten steel, schaaltje 4,5 cm hoog, 24,5 cm breed incl. steel (bakfoutje in rand en chipje van standring) 5029 € 40 - € 80 Tichelaar Makkum schotel met polychroom decor van vogels in boom, 35 cm diameter 5030 € 40 - € 80 Arnhemsche Fayence plateel cachepot met decor Polo, schilder J. Arts, modelnummer 34, omstreeks 1910-1920, 20 cm hoog, 28 cm diameter (stootplekje op de rand) 5031 € 30 - € 60 2 Arnhemsche Fayence plateel vazen met decor Flora 28 cm hoog (1 vaas met haarlijntje in hals) en bloempot 10,5 cm hoog, 15 cm diameter 5032 € 100 - € 200 Porseleinen beeld van meisje in klederdracht met pop in de hand, ontwerp Aug. Bauer, onderzijde gemerkt met Schwarzburger Werkstatten fur porzellankunst 22,5 cm hoog 5033 € 20 - € 40 Zuid Holland plateel vaas, model 304, decor Lena, jaarletter 1919, 32 cm hoog (chip voet) 5034 € 25 - € 50 Koninklijke Plateelbakkerij Zuid Holland Gouda plateel Heilig Hart beeld, ontwerp Hans Mengelberg 32,5 cm hoog 5035 € 30 - € 60 Tichelaar Makkum aardewerken schotel met blauw decor van galjoen op zee, 35 cm diameter

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Vitrinegoederen 5036 € 100 - € 200 Rozenburg Den Haag plateel schotel met polychroom decor, gemerkt en jaarteken 1887, 23 cm diameter (randchipje) 5037 € 25 - € 50 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met decor naar Bisschop, jaarletters 1952, schilder JK 35 cm diameter 5038 € 40 - € 80 Porceleyne Fles Delft kast voor tafelklokje, decor Pijnacker, jaarletter 1966, uurwerk met batterij, 23,5 cm hoog 5039 € 100 - € 150 Arnhemsche Fayence jardiniere modelnummer 75, met lineair decor met lelietjes van dalen, 30 cm breed (haarlijn oor en haarlijn rand) 5040 € 25 - € 50 Regina Gouda plateel vaas met decor Uni 26,5 cm hoog (randschade) en ovale jardiniere met decor Kagta 9 cm hoog, 32 cm breed (randchipje) 5041 € 30 - € 60 Rozenburg Den Haag plateel orenvaasje met vlinderdecor 15 cm hoog (schade aan standring en glazuurschade aan halsring) 5042 € 50 - € 100 Hein Severijns (1936-) Fraai geglazuurde vaas met groen blauwe kleur, 26,5 cm hoog 5043 € 25 - € 50 Zuid Holland 2 menukaarthouders 5 cm hoog (chips), ei met plateel decor en 2 aardewerken klompjes 5044 € 25 - € 50 Zuid Holland plateel puntvaasje, modelnr. 620/2, decor Helene, 19,5 cm hoog 5045 € 20 - € 40 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met decor naar Artz, jaarletter 1892, schilder VD 28,5 cm diameter 5046 € 30 - € 60 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met floraal decor, jaarletter 1930, 29 cm diameter 5047 € 80 - € 120 Monogram VS, jaren 60 keramiek sculptuur van een vogel, 29 cm hoog 5048 € 50 - € 100 Porceleyne Fles Delft aardewerken plaquette met decor naar Louis Apol, jaarletter 1891, schilder VD 14,5x19,5 cm, en ongemerkt, aardewerken plaquette met decor naar du Chattel 24,5x20 cm 5049 € 25 - € 50 Oud Delft Nijmegen aardewerken schotel met decor Musicerende jongens naar Frans Hals, 38 cm diameter 5050 € 30 - € 60 Zuid Holland aardewerken schotel met blauw decor Koningin WIlhelmina 18981938, 26 cm diameter

donderdag 24 september 2020 76 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Veiling september 2020 5051 € 40 - € 80 Porceleyne Fles Delft aardewerken tegel met fazantdecor 12x43 cm

5065 € 80 - € 120 Kopenhagen Denmark IJsbeer, 16,5 cm hoog

5052 € 40 - € 80 3 KTP Velsen aardewerken schoteltjes met fraai decor

5066 € 50 - € 100 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met blauw decor van bloemen in een mand, jaarletter 1947, 40,5 cm diameter

5053 € 30 - € 60 Porceleyne Fles Delft 2 aardewerken schotel Vredespalein 1913, 23 cm diameter en 1619.mei.1919, VOC, 23 cm diameter 5054 € 20 - € 40 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel 675 jaar bestaan van Amsterdam, jaarletter 1925, 25,5 cm diameter 5055 € 20 - € 40 Royal Zuid Holland plateel vaas met decor Helena 23 cm hoog, Studio Fris aardewerken vaas met blauw geglazuurde buitenkant en cremekleur binnenzijde 17 cm hoog en gemerkt Bihl Czechoslovakia aardewerken theepot met rieten hengsel, op theelicht met waxinelichtjeshouder, totaal 23 cm hoog 5056 € 30 - € 60 Tichelaar Makkum aardewerken schotel met blauw decor van bloemen in een mand, 34 cm diameter 5057 € 40 - € 80 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met polychroom decor jaarletter 1966, 29,5 cm diameter 5058 € 40 - € 80 Zuid Holland plateel schotel model 1002, decor Rhodian, 31 cm diameter, vaas model 1203 dec or Anjer, 20,5 cm hoog, schenkkan model 592/3 decor Saba 21 cm hoog en 8 petit four schaaltjes decor Anjer, 6,5 cm diameter 5059 € 40 - € 80 Gouda Holland aardewerken schotel met decor papagaai, 35 cm diameter 5060 € 20 - € 40 Gemerkt met monogram AOP, aardewerken schotel met blauw decor van leeuwen met zwaarden en krakeling 32,5 cm diameter, onbekend monogram TOP en visje, aardewerken gedraaide bolvaas met meerkleurig glazuur 19,5 cm hoog en gepolijste fossiel 13x15 cm

5067 € 20 - € 40 Tichelaar Makkum aardewerken schotel met floraal decor met vogel op tak 35,5 cm diameter (enkele glazuurchipjes rand) en schotel met Chinoiserie decor 34,5 cm diameter (randrestauratie) 5068 € 50 - € 100 Porseleinen blauw/paarse bolvaas met reliefdecor, gemerkt onderzijde Staatsfachschule Karlsbad, ontwerp Prof. Schickl 1937, 15,5 cm hoog, 15,5 cm diameter 5069 € 30 - € 60 Volkstedt Rudolstadt porseleinen tafelschemerlampvoet met 3 figuren hand in hand rond de pilaar, met gestoffeerde kap 35 cm hoog 5070 € 20 - € 40 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met blauw floraal decor (verkleuring), jaarletter 1961, 41 cm diameter 5071 € 30 - € 60 Duits porseleinen beeldengroep van ouders met dochter en vogeltje21,5 cm hoog (blaadje van achterzijde boom manco en barst in basement en beeld van vrouw 15 cm hoog (schade aan jurk) 5072 € 40 - € 80 Italiaans porseleinen beeldengroepje van moeder met kind, getiteld Mammina 19,5 cm hoog (enkele bloemblaadjes manco aan voorzijde onder)zijde 5073 € 50 - € 100 Klassiek 19e eeuws porseleinen beschilderd tafelklokje 19 cm hoog, 19 cm breed 5074 € 40 - € 80 Porseleinen beeldengroepje van man op paard, kooitje met haan, gemerkt onderzijde met merk Scheibe Alsbach 17,5 cm hoog

5061 € 20 - € 40 Gouda plateel bolvaas met decor relieva 14,5 cm hoog en Velsen Holland aardewerken bolvaas 16,5 cm hoog

5075 € 40 - € 80 2 beschilderde porseleinen vaasjes in Sevres stijl, gevat in koperen montuur met guirlandes 11,5 cm hoog

5062 € 30 - € 60 Onduidelijk gemerkt, aardewerken sierkan met lange snavel, 31 cm hoog en monogram NT aardewerken schotel gedateerd 2015, 7 cm hoog, 29 cm diameter

5076 € 25 - € 50 Porseleinen beeldje van een putto met bok, 19 cm hoog

5063 € 50 - € 100 3 tegeltableaus, 6 tegels met zwart wit decor, fabriek onbekend, buitenmaat 32x45 cm, Porceleyne Fles Delft tegel in eiken lijst met decor naar Mesdag, 30x30 cm en Porceleyne Fles Delft 3 tegels in lijst met decor landschap, 17,5x44,5 cm

5077 € 80 - € 120 Porseleinen 19e eeuwse beschilderde tafelklok met man op top 32 cm hoog

Vitrinegoederen

Veiling september 2020

5078 € 40 - € 80 Volkstedt Rudolstadt porseleinen beeldengroep van vrouw met kinderen 25 cm hoog, 30 cm breed (linkermeisje is gelijmd) en Volkstedt Rudostadt porseleinen beeldengroep van 2 vrouwen met man 20 cm hoog, 20 cm breed (stukjes kant manco) 5079 € 50 - € 100 6 porseleinen kop en schoteltjes met beschilderde binnenzijdes van kopjes met portretjes van dames en goudkleurige bladrandjes (1 kopje met randschade) 5080 € 80 - € 120 Porseleinen bloempot met goudkleurig decor en versierd met maskers 21 cm hoog, 20 cm diameter, Limoges bonbonniere met blad- en bijendecore 11 cm hoog, 10 cm diameter, schaaltje met zwaandecor 10x6,5 cm en Limoges polychroom beschilderde hexagonale theebus 19 cm hoog, 9,5 cm diameter 5081

€ 40 - € 80

Ovaal glaspasta schaaltje, versierd met decor van druivenbladeren en trossen en een 3-delig roomstel, R.C. Monbijou Copenhagen Denemarken, versierd met klassiek decor en engelenfiguren 5082 € 40 - € 80 2 Goebel wit biscuitporseleinen bustes van dames 22,5 cm en 26,5 cm hoog en biscuitporseleinen buste van Goethe 34 cm hoog 5083 € 100 - € 150 Meissen 2-persoons klassiek porseleinen mokkastel op ovaal dienblad met fraai beschilderd decor van druivenranken en bloemen, dienblad 38x27 cm 5084 € 50 - € 100 Meissen 6-persoons porseleinen mokkastel met goudkleurig decor 5085 € 40 - € 80 5 porseleinen siervoorwerpen w.o. Augsburg beeldje van man en vrouw, 8,5 cm hoog 5086 € 50 - € 100 2 Desvres France porseleinen dekseldoosjes, Wedgwood jasperware dekselschaaltje, Richard Ginori porseleinen bonbonniere 12,5 cm hoog en strooier 14 cm hoog, Hutschenreuther schaal 27x23 cm en ovaal schaaltje, bisquitporseleinen beeldengroepje 11,5 cm hoog, inktpotje en vaasje met duivelsoortjes 9 cm hoog 5087 € 50 - € 100 2 biscuitporseleinen wandplaquettes met relief jachtvoorstellingen van man en vrouw te paard32,5 cm hoog, 27 cm breed (puntje van oor paard met vrouw, en linkeroor van hert manco) 5088 € 40 - € 80 2 Franse porseleinen vazen met paars decor 33,5 cm hoog

donderdag 24 september 2020

5089 € 40 - € 80 Swarovski kristallen steigerend paard 10,5 cm hoog met doos

5105 € 40 - € 80 20 diverse beeldjes van vogeltjes w.o. Goebel

5090 € 40 - € 80 17 Wedgwood blauw Jasperware kommen, schaaltjes en plaquettes

5106 € 50 - € 100 Herend Hongarije 3-delig porseleinen kaststel 16,8 cm en 24,5 cm hoog, vaas 22,5 cm hoog, 3 puntvaasjes 15 cm, vaasje, 5 asbakjes, luciferdoosjeshouder,vaasje op klauwpootjes, bladvormig schaaltje, peperstrooier en vaasje met decor Rothschild

5091 € 100 - € 150 23 groene Wedgwood Jasperware vaasjes, dekselbakjes, schoteltjes, schaaltjes, tegels en kandelaar 5092 € 40 - € 80 Doos diverse wedgwood porseleinen voorwerpen meerdere kleuren 5093 € 40 - € 80 38 Wedgwood blauw Jasperware schotels, schaaltjes, asbakjes en schoteltjes 5094 € 50 - € 100 17 Wedgwood Jasperware klepkan, vaasjes, dekselbakjes, kop en schotels en schaaltjes in diverse kleuren 5095 € 60 - € 100 19 Wedgwood blauw Jasperware schenkkannetjes, tafelklokje, kandelaren, strooiers, dekselpotje, vaasjes, aanstekersgeurbol en hanger 5096 € 50 - € 100 21 zwarte Wedgwood Jasperware vazen, dekselbakjes, schaaltjes, kandelaar en schoteltjes 5097 € 80 - € 120 16 Wedgwood Jasperware blauwe bonbonnieres en dekselbakjes 5098 € 50 - € 100 15 Wedgwood Jasperware koekjespot, bloempot, vaasje, muziekdoos werkend en muziekdoos defect, dekselbakjes en bonbonnieres in diverse kleuren 5099 € 60 - € 100 16 Wedgwood diverse modellen blauw Jasperware vaasjes 5100 € 100 - € 150 Royal Dux porseleinen beeld van danseres 59,5 cm hoog 5101 € 40 - € 80 Royal Dux porseleinen beeld van man met vogel op de hand 30 cm hoog 5102 € 30 - € 60 Royal Dux porseleinen beeld van een steigerend paard, 30 cm hoog 5103 € 40 - € 80 Royal Dux biscuitporseleinen beeld van een Vlaamse Gaai, 30 cm hoog 5104 € 40 - € 80 2 groene biscuitporseleinen vazen met wit opgelegd decor van vrouwen 35,5 cm hoog en 4 groene en zwarte wandplaquettes met wit opgelegd decor 14x14 cm, 14x9 cm, 15,5x13 cm en 19x13 cm

5107 € 50 - € 100 2 Portugese handgeschilderde tegels met daarop kooplieden, 19e eeuw, 23 x 11 cm 5108 € 40 - € 80 Herend Hongarije porseleinen vaas 24 cm hoog, dekselbakje, 2 vaasjes, 3 dierenbeeldjes en 2 ovale asbakjes met polychroom decor 5109 € 40 - € 80 Wedgwood Williamsburg Posy Holder 20 cm hoog, 22 cm breed 5110 € 25 - € 50 Herend Hongarije kandelaar / lampvoet 18 cm hoog, potje op voet, stervormig schaaltje, stempeltje, potje en 3 asbakjes met paars decor en ovaal bakje met dekselbakje met bruin decor 5111 € 50 - € 100 Herend Hongarije 2 bloempotten met rood decor, 13 cm hoog 5112 € 40 - € 80 3 biscuitporseleinen lampenkappen met decor van Duitse landschappen met burchten, PMP, Porzellan Manufaktur Plaue vor Schierholz, 2 maal 11,5 cm hoog, 1 maal 15,5 cm hoog 5113 € 20 - € 40 Herend Hongarije bloempot, 13 cm hoog 5114 € 25 - € 50 Kaiser, 3 porseleinen vaasjes, 18, 19 en 19,5 cm hoog 5115 € 40 - € 80 Herend Hongarije platte schaal met oren, 33 cm breed, kandelaar 15 cm hoog, 2 ovale bakjes, eivormige bonbonniere, bladvormig schaaltje, ronde bonbonniere, 2 bloempotjes op onderschoteltjes, 2 miniatuur vaasjes, mandje en 4 schaaltjes met groen decor 5116 € 50 - € 100 Herend Hongarije ovale porseleinen schaal op klauwpootjes 14,8 cm hoog, 22,5 cm breed, kandelaar 17,5 cm hoog, schaaltje met groen decor 18x18 cm, 2 ronde schaaltjes met vlechtwerk (1 met schade), 3 diverse kop en schotels, bladvormig schaaltje, plateautje 18,5x14 cm en onderzetterje 5117 € 80 - € 120 Herend Hongarije wit porseleinen beeld van een vrouw met gitaar, 36 cm hoog

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Vitrinegoederen 5119 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld van meisje met contrabas 30 cm hoog (met schade) en Bing en Grondahl Denmark porseleinen beeldengroepje van lezende kinderen 10 cm hoog 5120 € 20 - € 40 Lladro porseleinen beeld nr. 5669, Valencian Flowers, Busto Valenciana Flores, ontwerp Juan Huerta, periode 1990-1993, 16 cm hoog 5121 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld nr. 5077, Harlequin, Arlequin C, ontwerp Francisco Catala, periode 1980-1985, 20 cm hoog en Lladro porseleinen beeld nr. 2179, Sharing the Harvest, Que Bien Cantais, ontwerp JOse Puche periode 1988-2001, 24 cm 5122 € 50 - € 100 B&G Copenhagen 6 diverse porseleinen beeldjes waarvan de hoogste 20 cm hoog is 5123 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld nr. 12129, Waiting for sailor, A la Espera del Marino, ontwerp Jose Puche, periode 1983-1985, 36,5 cm hoog 5124 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld, nr. 4839, Soldier, Soldado de Ingenieros, ontwerp Salvador Furio, periode 1973-1976, 30 cm hoog, Lladro porseleinen beeld, nr. 4889, Spanish Policeman, Guardia Civil, ontwerp Salvador Furio, periode 19742002, 20 cm hoog (geweer gebroken) en 2 Spaanse beeldjes Casades, 26 en 18 cm hoog 5125 € 30 - € 60 B&G 7 porseleinen beeldjes, ca. 11 cm hoog 5126 € 40 - € 80 Goebel Maria Hummel 10 diverse beeldjes w.o. engel met fluit, 20 cm hoog 5127 € 40 - € 80 4 Goebel Hummel aardewerken beeldjes uit kerststal 3,5 cm-16,5 cm hoog ( kindje Jezus met schade en beeld met appels schade aan duim) en biddeende jongen 14 cm hoog 5128 € 40 - € 80 Goebel Hummel aardewerken beeldje van meisje, getiteld Geburtstagskuchen 9 cm hoog en beeldje van jongen met taart en hondje 13,5 cm hoog (minuscuul chipje van oor hond) 5129 € 30 - € 60 3 Goebel Hummel aardewerken beeldjes van meisje bij hek 9,5 cm hoog (chipje van staart vogel), meisje met schooltas op rug 11,5 cm hoog en meisje met kuikens 9 cm hoog

donderdag 24 september 2020 78 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Veiling september 2020 5130 € 40 - € 80 Goebel Hummel aardewerken beeldje van jongen met handen in de zakken 13,5 cm hoog (minuscuul chipje van haarlok), beeldje van jongen met puntzak 14 cm hoog (stootplekje van standring) en tafelschemerlampvoet 25,5 cm hoog (schade aan hoedrandje) 5131 € 40 - € 80 Goebel Hummel aardewerken beeldje van zittend meisje op hek 12,5 cm hoog en zittende jongen op hek 14 cm hoog 5132 € 30 - € 60 Goebel Maria Hummel schemerlampvoet 26 cm hoog (vitting met tape bevestigd) en een Goebel Maria Hummel beeldengroep nr. 668, 18,5 cm hoog 5133 € 30 - € 60 10 diverse witte porseleinen beeldjes en tafelbellen w.o. Goebel, Danmark, Sweden etc. 5134 € 100 - € 200 Wallendorf Thuringen Duitsland 7 diverse porseleinen beeldjes van danseressen, hoogste is 24 cm hoog (1 vingertje gelijmd) 5135 € 50 - € 100 Royal Copenhagen 5 diverse porseleinen beeldjes waarvan de grootste 19 cm hoog is 5136 € 100 - € 200 Wallendorf Thuringen Duitsland 7 diverse porseleinen beeldjes van danseressen en kindjes met dieren, hoogste is 24 cm hoog 5137 € 40 - € 80 Denemarken / Danmark, 12 diverse porseleinen voorwerpen w.o. dieren, vrouw met drinkende kat, 13,5 cm hoog en slapend meisje met mand 5138 € 40 - € 80 Wallendorf Thuringen Duitsland 6 diverse porseleinen beeldjes van danseres en kindjes met muziekinstrumenten, hoogste is 15 cm hoog 5139 € 50 - € 100 Royal Copenhagen, 9 diverse porseleinen voorwerpen w.o vrouw met koe, 15,5 cm hoog, vaasjes en een schaal met krab en schaaltje met kreeft 5140 € 40 - € 60 Porseleinen schotel met beschilderd decor van stad aan rivier 31,5 cm diameter (2 gaatjes voor bevestiging hengsel) 5141 € 30 - € 60 Nao Spain proseleinen lampvoet, 38 cm hoog 5142 € 25 - € 50 Zaphir Spain porseleinen beeld van een meise met mand tulpen, 25,5 cm hoog 5143 € 25 - € 50 Goebel porseleinen beeld van 2 paarden, 23 cm hoog en Goebel porseleinen beeld van een zeehond met jong

5144 € 25 - € 50 Hecho a Mano, Segarra, Spaans porseleinen beeld van een dame met duiven bij bron, 33 cm hoog 5146 € 100 - € 200 3 antieke stenen kruiken w.o. afkomstig uit Iran en gedecoreerd met Arabisch schrift, 16, 22 en 24 cm hoog 5147 € 40 - € 80 Antieke koperen penkandelaar, 29 cm hoog en 2 klassieke bewerkte kandelaren 24 cm hoog 5148 € 50 - € 100 2 aardewerken beeldjes, Peru, leeftijd niet bekend, 20 en 27 cm hoog 5149 € 150 - € 250 Safavid Reza Abassi stijl tekening, omgeven door Perzisch Iranese poezie, met fraaie inscripties van een oude Islamitische man, op goudkleurig papier, 24x16,5 cm 5150 € 25 - € 50 Tafelklok in messing bewerkte kast, 20e eeuw 10,5 cm hoog, 14x14 cm (uurwerk loopt niet, moet nagekeken worden) 5151 € 40 - € 80 Anoniem, bronzen sculptuur van danspaar, op stenen sokkeltje totaal 30,5 cm hoog (beeld staat los op sokkel) 5152 € 30 - € 60 2 Zamak vaasje op marmer voetje, ca. 1900, 20,5 cm hoog 5153 € 150 - € 250 Weens brons beeldje van een Arabier met tapijt, koud polychroom beschilderd, met vaag stempel van Franz Bergman (18611936), 11 cm hoog 5154 € 100 - € 150 Weens brons, gemerkt Austria, vos, 13,5 cm lang 5155 € 150 - € 250 Oosterse metalen lampvoet in de stijl van Bergman Wenen, niet gemerkt, voorstellende een Islamitische markt met man op tapijt met danseres, 28,5 cm hoog (divers schade) 5156 € 100 - € 150 Houten bestoken en polychroom gekleurde porte montre met voorstelling van vadertje tijd met zandloper, 18e eeuw 31 cm hoog 5157 € 200 - € 400 Gemerkt Georges van der Straeten 18561928, 2 bronzen bustes van lachende dames, met stempeltjes Societe des bronzes de Paris, staand op marmeren sokkeltjes 21,5 cm en 22,5 cm hoog 5158 € 25 - € 50 2 kristallen odeurflacons in krokodillenlederen foedraal 12 cm hoog, 7,5x7 cm

Vitrinegoederen 5159 € 100 - € 150 Bronzen sculptuur van liggende dame en cherubijn met schaal druiven, gemerkt E. Picault 20,5 cm hoog, 28 cm breed, 12 cm diep 5160 € 50 - € 100 Antiek bewerkte schildpad doosje voor sigaretten 12,5 cm hoog, 5x3 cm en Oosters rijkbewerkt benen doosje 5 cm hoog, 11x7,5 cm 5161 € 100 - € 150 4 Russische lakdoosjes met diverse beschilderde voorstellingen 6x6 cm, 7x7 cm, 13x6 cm en 17x6 cm 5162 € 40 - € 80 Kunststof lepeldoosje in schildpad kleur 14x7 cm en een schildpad lepeldoosje met ivoren rand en voorzien van ivoren pootjes, Europa ca. 1870, 15x7,5 cm, 85,6 gram. Met certificaat 5163 € 40 - € 80 3 odeurflacons, ca. 1900, ca. 11 cm hoog 5164 € 50 - € 100 Monogram PA, bronzen sculptuur van figuren, staand op een natuurstenen sokkel, 26 cm hoog 5165 € 25 - € 50 Notenfineer 19e eeuws lepeldoosje met intarsia 7 cm hoog, 18x7 cm en theedoosje 9 cm hoog, 17,5x9 cm 5166 € 50 - € 100 2 lepeldoosjes en theekistje met parelmoer belijmd (enkele losse stukjes parelmoer en 3 stukjes manco) 5167 € 40 - € 80 Verzameling van 13 diverse mallen voor het gieten en/of drijven van zilver of goud 5168 € 25 - € 50 Oud kerkboekje met zilver beslag en lederen kaft (losse rug) 19x9 cm, kerkboekje en diverse bidprentjes 5169 € 100 - € 150 Rond Empirestijl plateau met glazen blad en textiel bodem met glazen blad, in messing bewerkte montuur en staand op klauwpootjes 5 cm hoog, 28 cm diameter 5170 € 40 - € 80 Koperen fotolijst in Empirestijl met guirlandes, takken, engelen, adelaars en krans 19,5x13,5 cm en glazen fotolijstje met koperen montuur en strik op top 10x6 cm 5171 € 30 - € 60 Jose van Loon, textielkunstenaar, Titel Koesteren, wol, bladgoud (navilten), 9 cm 5172 € 50 - € 100 Stuk versteend hout, 18 cm hoog, 5820 gram 5173 € 40 - € 80 Anoniem, bronzen sculptuur van een figuur met blaasinstrument 33 cm hoog 5174 € 100 - € 150 Anoniem, bronzen sculptuur 37,5 cm hoog, 23,5x23 cm

donderdag 24 september 2020

Veiling september 2020 5175 € 30 - € 60 Bronzen plaquette Commandant Jacques Yves Cousteau door R Duboc in lederen cassette 13,5x10,5 cm

5189 € 40 - € 80 Kavel diverse oude poststukken, lakstempels, doosje met pennenkroontjes etc.

5176 € 100 - € 150 Anoniem, bronzen sculptuur van hand met stukje onderarm 9,5 cm hoog, 25 cm lang

5190 € 30 - € 60 Gesigneerd Nelson, marmeren buste van een vrouw, 20 cm hoog en anoniem, buste van een vrouw met muts, 16 cm hoog

5177 € 25 - € 50 Metalen zwartgelakte, beschilderde en met parelmoer ingelegde koekdoos op onderschotel, diverse doosjes, etuitjes, Oosters schilderijtje van figuur op tijger 9,5x12 cm 5178 € 40 - € 80 Bronzen tafelbel 11,5 cm hoog, albasten sculptuur van worstelaars op onyx sokkel 14,5 cm hoog, 16,5 cm breed, stenen beeld van een paard 16 cm hoog, 17 cm breed en metalen rijkbewerkte wanddecoratie met voorstelling van figuur met staf op fluweel 13x10 cm 5180 € 40 - € 80 Houten autootje, vermoedelijk Ado 5 cm hoog, 18 cm lang, houten gekleurd stoeltje 20,5 cm hoog, 19,5 cm breed, 20 cm diep en houten tafeltje 11 cm hoog, 16x16 cm 5181 € 30 - € 60 Miniatuur armstoel in de stijl van Gerrit Rietveld 39,5 cm hoog 5182 € 30 - € 60 Ovaal miniatuur portret van een dame in een lijstje dat lijkt op ivoor, jaren 60, buitenmaat 16x14 cm 5183 € 25 - € 50 Houten beeld van paard 29 cm hoog, beeld van dame Ste Barbara 32 cm hoog, olifant 15 cm hoog, dekselpot 20 cm hoog en 12 Indische benen bewerkte lepeltjes 5184 € 50 - € 100 5 miniatuur schlderstukjes van divers dames, buitenmaat per stuk 9x80 cm 5185 € 40 - € 80 2 ovale portretjes van Christoph Willibald Gluck 1714-1787 en Gotthald Ephraim Lessing 1729-1781, in benen lijstjes 13,5x11 cm 5186 € 40 - € 80 Onduidelijk gesigneerd, rond portretje van dame 7 cm diameter, in benen lijstje 12,5x12,5 cm en ovaal portretje van Kaiserin von Ostereich 8x6,5 cm, in benen lijstje 14,5x12,5 cm 5187 € 25 - € 50 Theo ten Have (1958-) IJzeren sierobject, 19/35, gedateerd 1985, 29 cm breed 5188 € 40 - € 80 3 oude popjes met porseleinen hoofdjes, 2 zijn gemerkt met monogram A.M. (Armand Marseille), met slaapoogjes 17 cm lang en onduidelijk gemerkt meisjespopje met slaapoogjes en haar 22 cm lang

5191 € 20 - € 40 Antieke sjieke toneelkijker in lederen foedraal, gemerkt Grand Bazar Royal La Haye 5192 € 20 - € 40 Messing wandschotel met gestilleerd decor van pauwen in midden en bladdecor in rand 39,5 cm diameter 5193 € 100 - € 150 2 miniatuur portretten van Napoleon en zijn vrouw Joséphine de Beauharnais in ivoren bewerkte lijst, Frankrijk ca. 1850, buitenmaat 17,5x14,5 cm. Met certificaat 5194 € 40 - € 80 Monogram LvF, Portretje van dame 8x6 cm, in houten lijstje met intarsia patroon 15x12 cm 5195 € 70 - € 100 Onduidelijk gesigneerd, 2 antieke ovale portretjes van voorname dames, geschilderd op porselein 6x5 cm en 8x6 cm, in benen lijstjes totaal 14,5x11,5 cm en 14x12 cm 5196 € 50 - € 100 Onduidelijk gesigneerd, ovaal portretje van dame 4,5x3,5 cm, in benen lijstje 9,5x8 cm, onduidelijk gesigneerd portretje van Mozarts bruid 4,5x3,5 cm, in benen lijstje 10,5x8,5 cm en onduidelijk gesigneerd, portretje van Lola Montez 4,5x3,5 cm, in benen lijstje 8,5x7,5 cm 5197 € 80 - € 120 2 miniatuur portretten van Napoleon en zijn vrouw Joséphine de Beauharnais in bewerkt ivoren lijst, Frankrijk ca. 1850, buitenmaat 14,8x12,8 cm. Met certificaat 5198 € 100 - € 150 19e eeuwse microscoop, 28 cm hoog (moet nagekeken worden) 5199 € 30 - € 60 3 oude mahonie doosjes met passersets (1 niet helemaal compleet) 5200 € 40 - € 80 6 plate kaarsenhoudertjes, gemerkt Dansk Designs Denmark IHQ, jaren 60, 5,8 cm hoog 5201 € 25 - € 50 2 doosjes met totaal 5 diverse pennen Waterman 5202 € 30 - € 60 5 houten dekselpotjes met schroefdraad, rond doosje met schroefdraad, naaldenkoker met schroefdraad, ronde poederdoos zonder schroefdraad en naaldenkoker zonder schroefdraad

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Vitrinegoederen

Veiling september 2020

5203 € 50 - € 100 Oude microscoop, W & H Seibert Wetzlar, nummer 28797, 33 cm hoog (spiegeltje manco)

5221 € 50 - € 100 6 Swarovski kristallen egels waarvan grootste 5 cm hoog, 4 muizen en 3 varkens

5204 € 80 - € 120 Barograaf in miessing kast met facetgeslepen glas, gemerkt LM met anker. serienummer 354310, Frankrijk ca. 1950, 13,5 cm hoog en 20 cm breed

5222 € 40 - € 80 Anoniem, glazen sierobject met groene lijnen en luchtbel, 13,5 cm hoog

5205 € 25 - € 50 Krokodillenlederen damestasje met koperen montuur 19 cm hoog, 25 cm breed 5206 € 50 - € 100 Loewe lederen damestas 33 cm hoog, 29 cm breed 5207 € 20 - € 40 Resulta- BS 9 rekenmachine, omstreeks 1950, 11 cm hoog, 11,5 cm breed, 15,5 cm diep 5208 Walther oude telmachine

€ 25 - € 50

5209 € 30 - € 60 Antieke tinnen klepkan 24,5 cm hoog, tinnen schaal 22,5 cm diameter, 2 messing kandelaren 26 cm hoog, kerkkandelaar 46 cm hoog en blaker 22x15 cm 5211 € 80 - € 120 Royal Albert theeservies decor Lady Carlyle 5212 € 25 - € 50 19e eeuwse glazen siervaas met wit reliefdecor van een meisje met een vlinder, 33 cm hoog 5213 € 40 - € 80 Anoniem, glazen sierobject van een druppel, 30 cm hoog 5214 € 50 - € 100 Ongemerkt, pastaglazen schemerlampje met fraai decor van een vrouw, 29 cm hoog 5215 € 40 - € 80 Novotny Tsjechie voor Leerdam, glazen vaas met oren, gedateerd 2004, 28 cm hoog 5216 € 50 - € 100 2 gekleurde glazen kraanvogels 30 cm en 33 cm hoog 5217 € 40 - € 60 Paarse glazen siervaas met geslepen voorstelling van naakt 26 cm hoog 5218 € 20 - € 40 19e eeuwse glazen sierbokaal met kristallen pegels, 30 cm hoog 5219 € 50 - € 80 Anoniem, glazen sculptuur van een ui., 33 cm hoog 5220 € 40 - € 80 Onduidelijk gesigneerd, fraai gekleurd glazen vaasje met spiraalvormige versiering aan buitenzijde 11 cm hoog

donderdag 24 september 2020 80 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

5223 € 40 - € 80 Art Deco persglazen odeurflacon met reliefdecor 14,5 cm hoog, 6,5x6,5 cm (chipjes van stop) 5224 € 40 - € 80 Moser paarse driehoekvormige parfumfles, ontwerp Joseph Hoffman Wiener Werkstatte 20 cm hoog 5225 € 50 - € 100 Bertil Vallien (1938-) Kosta Boda, glazen siervaas, nr. 48194, 14 cm hoog 5226

€ 25 - € 50

3 Goebel kristallen dierfiguren 17,5 cm en 18 cm hoog en Val St Lambert vogel 19 cm hoog 5227 € 100 - € 150 Bertil Vallien (1938-) Kosta Boda, glazen object met blauw figuur met staf, Blue spear man glass sculpture (Viewpoints 1996) genummerd 99520, 17,5 cm hoog, 9,3 cm breed, 10,5 cm diep 5228 € 200 - € 400 Venetiaanse bruin glazen karaf met emaille beschilderde voorstelling van vogels en bloemen, spiraaldraden, goudkleurige draden opgelegde versiering, versierd oor en zwaan op stop, omstreeks 1900, 33 cm hoog (stukje goudkleurige draad aan voet ontbreekt) 5229 € 50 - € 100 8 Swarovski kristallen zwanen, grootste 5 cm hoog, 2 vissen, 2 nijlpaarden, 3 zeehonden, walvis, krokodil, walrus en krab 5230 € 100 - € 150 Bertil Vallien (1938-) Kosta Boda glazen sierobject, torso met trap, genummerd 90912, 26 cm hoog 5231 € 80 - € 120 Jan Stohanzl (1948-) 10-kantig kristallen object met prisma, gedateerd 2010, 10 cm hoog, 12 cm diameter 5232 € 40 - € 80 5 Swarovski kristallen schildpadden waarvan grootste 3 cm hoog, 4 ganzen waarvan grootste 6 cm hoog, 2 vogels, 3 slakken en 3 vlinders

5233 € 40 - € 80 Gekleurde glazen slangenobject 23 cm hoog 3 antieke opalineglazen beschilderde orenvaasjes 10 cm, 11 cm en 12 cm hoog (met schade), 2 blauwe vaasjes 10 cm en 16 cm hoog, blauw schenkkannetje 16,5 cm hoog en vermoedelijk Romeins glazen flesje 10 cm (haarlijntjes) 5234 € 50 - € 100 Verzameling Swarovski kristallen objecten waaronder oldtimer, vliegtuig, zeilboot 8,5 cm hoog, 2-lichts kandelaar 6 cm hoog, 16 cm breed, taart op schaal 5 cm hoog (met doos), 6 hangertjes, 3 displays en 1 bloemkandelaartje 5235 € 50 - € 100 9 gekleurde glazen schaaltjes en 10 schoteltjes met goudkleurig guirlande motief, gemerkt Glasfabrik MM Karlsbad Austria, omstreeks 1900, schaaltjes 6 cm hoog, 12 cm diameter, schoteltjes 14,5 cm diameter, en glazen fruitschaal met geslepen en goudkleurig druivenmotief 7,5 cm hoog, 21 cm diameter 5236 € 50 - € 100 5 Swarovski kristallen beren waarvan grootste 7 cm hoog, 2 honden, 2 katten, 2 vossen, olifant 7,5 cm hoog, hert en vogel 5237 € 25 - € 50 Duits glas met meerkleurig decor van heersers van diverse steden, 21 cm hoog 5238 € 40 - € 60 2 decoratieve glazen sierobjecten van eenden, 15 cm hoog 5239 € 40 - € 80 Sierglazen schenkkan met goudkleur 24 cm hoog en schaal 4 cm hoog, 33x24 cm 5240 € 40 - € 80 5 Swarovski kristallen schelpen, 4 gekleurde bloemen, 9 gekleurde bloempjes in metalen houder, 2 bloemenwaaronder roos, lotusbloem kaarsenhoudertje 5 cm hoog, met doos, vaasje met bloempjes op zijwand 7 cm hoog en 3 gekleurde ornamenten om op te hangen 5241 € 20 - € 40 12 kristallen geslepen messenleggers in cassette, adres E. van der Hart en Zn Ketelstraat Arnhem en 12 aardewerken messenleggers Russel Tiglia in cassette 5242 € 50 - € 100 Strömberg Shyttan Sweden, vierkante kristallen vaas, 22 cm hoog, vierkante vaas met aan de zijkant druifjes, 16 cm hoog, ovaal bakje met aan de zijkant balletjes, 8 cm hoog, karaf zonder stop met wel met kraag gemerkt Sterling 925, 18,5 cm hoog, ronde asbak, 5 cm hoog, 18 cm diameter en een schaaltje 4 cm hoog, 13,5 cm diameter 5243 € 25 - € 50 7 antieke gekleurde glazen en koekjesbus in koperen montuur

Vitrinegoederen 5244 € 40 - € 80 Glazen roomstel (deksels manco en haarlijn) Copier Leerdam schaaltje, 2 Annagroene glazen, Leerdam Spijkerbol en een glazen flesje, bodemvondst 5245 € 40 - € 80 Baccarat France kristallen presspapier, getiteld La Bastille 3 cm hoog, 14,5x7 cm, in rode opbergdoos 5246 € 30 - € 60 Antiek glazen schaaltje en glas met geslepen decor, glas met beschilderde afbeelding van meisje met hond en Boheems rood geslepen glas 16,5 cm hoog 5247 € 40 - € 80 3 flessen First de van Cleef & Arpels Paris parfum, 15 cm 17,5 cm en 31,5 cm hoog, flesje eau de toilette Je Reviens Worth Paris en fles Maja 16,5 cm hoog 5248 € 40 - € 80 Swarovski kristallen sculptuur van zeilschip Santa Martia 9 cm hoog, met spiegelplateau en doos 5249 € 25 - € 50 Pasta glazen vaas naar Galle, 20 cm hoog en een kristallen karaf met stop, 29 cm hoog 5250 € 30 - € 60 Anoniem, glazen sculptuur vanb een vis, 23 cm hoog 5251 € 50 - € 100 Andries Dirk Copier (1901-1991) Heldere glazen 2-lichts kandelaar, jaren 50, 16,5 cm hoog, 24,5 cm breed en anoniem, helder glas met geetste voorstelling Je Maintiendrai 24,8 cm hoog 5252 € 200 - € 400 Rachael Woodman (1957-) Ovaal object met White Canoe, 40x8 cm, met daarin 7 objects, balls, gedateerd 1999, Neil Wilkin, Frome UK 5253 € 50 - € 100 Anja Kjaer (1956) / Darryl Hinz (1949), glazen karaf, 24,5 cm hoog, 2 kommen 7 cm hoor, 13,5 cm diameter en 3 kommen 5 cm hoog, 8 cm diameter 5254 € 30 - € 60 Gemerkt Fr. Eis 2007, glazen sierschaal met bruine, groene en witte lijsten, 14 cm hoog,m 64x24 cm 5255 € 40 - € 80 Max Verboeket Maastricht glazen siervaas nr. 602-69, 25 cm hoog 5256 € 30 - € 60 Max Verboeket Maastricht glazen sierschaal met 3 punten, gemerkt L78, 19,5 cm hoog 5257 € 25 - € 50 2 kristallen amandel- en stergeslepen bowlschaal op onderschotel 32 cm hoog en 2 karaffen 30,5 cm hoog

donderdag 24 september 2020

Veiling september 2020 5258 € 50 - € 100 Geslepen kristallen fruitschaal 15 cm hoog, 32 cm diameter en geslepen kristallen gembercoupe 32 cm hoog 5259 € 25 - € 50 Ovaal glazen dienblad gevat in houten rand met koperen handgreepjes 43x30 cm met kristallen geslepen fruitschaal 13 cm hoog, 26,5 cm diameter en geslepen karaf 30,5 cm hoog 5260 € 50 - € 100 Anoniem, 2 glazen meerkleurige siervazen met oren, 31 cm hoog 5261 € 50 - € 80 Gekleurde glazen eend 29,5 cm hoog 5262 € 40 - € 80 2 glazen sierobjecten van vissen, 21 en 27 cm hoog 5263 € 50 - € 80 2 gekleurde glazen pompoenen 28,5 cm hoog 5264 € 50 - € 100 2 handgeblazen glazen eenden, mogelijk ontwerp Ercole Barovier, 25 en 24 cm breed 5265 € 40 - € 80 WMF Duitsland glazen sierschaal met groen, gele rand en tincraquele, 8 cm hoog, 35 cm diameter 5266 € 100 - € 200 Thea Figee (1952-) Glazen sierkom met blauwe lijnen, gedateerd 2005, 15,5 cm hoog, 33 cm diameter, 6,7 kilogram 5267 € 300 - € 600 Andries Dirk Copier (1901-1991) Leerdam Unica gekleurde glazen schaal, genummerd x166, 15 cm hoog, 32,5 cm diameter (gebruikssporen) 5268 € 100 - € 150 Willem Heesen (1925-2007) Glazen sierkom, groen / blauw met lijnen en accenten, genummerd 960520, 13 cm hoog, 22 cm diameter 5269 € 100 - € 150 Arie van Loopik voor Leerdam, glazen sierobject groen, gedateerd 2006, 10 cm hoog, 22 cm diameter 5270 € 200 - € 400 Floris Meydam (1919-2011) Glazen kom met wit / blauw decor, Bärnbach, nr. 900220, 15 cm hoog, 22 cm diameter 5271 € 40 - € 80 Novotny Tsjechie voor Leerdam, glazen sierschaal roze groen, gedateerd 2004, 12 cm hoog, 23 cm diameter 5272 € 200 - € 400 Floris Meydam (1919-2011) Glazen sierkom, blank / blauw, Neil Wilkin Frome UK, nr. 970329, 15 cm hoog, 21 cm diameter

5273 € 80 - € 120 Leerdam, 2 glazen sierschalen, 8,5 cm hoog, 14 cm diameter, Unica monogram Floris Meydam, MA3119 en niet gemerkt glazen sierschaal 16 cm hoog, 19x23 cm 5274 € 200 - € 400 Frank Grenier (1934-) Glazen sierschaal, Blue Growth, genummerd 4/3, Neil Wilkin Frome UK, 23 cm hoog, 36x30 cm 5275 € 50 - € 100 Novotny Tsjechie voor Leerdam, glazen vaas roze groen, gedateerd 2006, 37 cm hoog 5276 € 50 - € 100 Max Verboeket Maastricht glazen sierobject (niet gemerkt), 49 cm hoog 5277 € 40 - € 80 Piet van Klei voor Leerdam, glazen siervaas groen, gedateerd 2003, 46 cm hoog 5278 € 100 - € 150 Floris Meydam (1919-2011) Blauwe siervaas met witte accenten, nr. 970306, Neil Wilkin Frame UK, 17 cm hoog 5279 € 250 - € 500 Floris Meydam (1919-2011) Glazen schaal met wit / blauw decor, Bärnbach, Neil Wilkin Frome UK, nr. 900224, 7 cm hoog, 50 cm diameter 5280 € 100 - € 150 Anoniem, glazen sierobject, blauwe bol met blank glazen steel, 89 cm lang 5281 € 40 - € 80 Jablonski Polen een glazen siervaas, roze groen, 43,5 cm hoog 5282 € 100 - € 150 Anoniem, Aardsengel Gabriël, doek 18e eeuw, 22,5x16,5 cm 5283 € 40 - € 80 Messing miskelk met religieuze cloisonne voorstelling 14,5 cm hoog, 13 cm diameter 5284 € 40 - € 80 Antiek grenenhouten Madonnabeeldje met polychroom resten van verf 29 cm hoog 5285 € 80 - € 140 Ikoon met afbeelding van Nikola Lipnenski 1294, 19e eeuw 39,5x26 cm 5286 € 100 - € 150 Anoniem, Moeder Gods met Kind, Russische ikoon ca. 1900, 44,5x38,5 cm 5287 € 50 - € 100 Koperen rijkbewerkte en ajourgezaagde schilderijlijst met prent van Madonna 58 cm hoog, 34 cm breed en koperen rijkbewerkte en ajourgezaagde religieuze standaard met verlichting onder blad en voorzijde versierd met cloisonne medaillonnetjes en gekleurde glazen bolletjes 15,5 cm hoog, 30,5 cm breed, 28 cm diep

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Vitrinegoederen

Veiling september 2020

5288 € 100 - € 200 Anoniem, Russische ikoon van een Heilige, ca. 1900, 26,5x22,5 cm

5309 € 50 - € 100 Wilesco stoommachine met 6 toebehoren, 33,5 cm hoog

5289 € 50 - € 100 Paridur polychroom gekleurd Madonnabeeld met kind op wandconsole, totaal 59 cm hoog

5310 € 50 - € 100 5 dozen met Temsi-Meccano constructie speelgoed, nummers 0, 1, 1A, 2 en 3, en houten kist met Temsi-Meccano

5290 € 100 - € 200 Antieke koperen wierookbrander met gedreven decor

5311 € 80 - € 120 2 oude paardjes op wielen, Steiff aap, Steiff uil, Steiff zwarte hond, Steiff konijn en diverse andere oude knuffels

5291 € 100 - € 150 Anoniem, Russische ikoon, Christus Pantocrator, ca. 1900, 30,5x26 cm 5292 € 100 - € 150 Gesigneerd Bruyn, Ant. de, iepenhouten Corpus van Christus, gedateerd 1935, 57 cm hoog, 47 cm breed 5293 Indische kris 52,5 cm lang

€ 25 - € 50

5294 € 30 - € 60 Antieke Indische kris 50 cm lang 5295 € 40 - € 80 Indische kris in rijkbewerkte houten schede 64 cm lang 5296 € 20 - € 40 Oude Indische klewang 65 cm lang (handgreep zit los) 5297 € 20 - € 40 Antieke Indische klewang met hoornen heft en in houten schede met metalen banden 56 cm lang en houten staf met benen heft 66,5 cm lang 5298 € 20 - € 40 Koperen signaalhoorn naar antiek model, 29 cm 5299 € 80 - € 120 19e eeuwse karabijn met bajonet, 157 cm (onklaar gemaakt) 5300 Diana luchtbuks mod. 35

€ 50 - € 100

5301

€ 50 - € 100

Diana luchtbuks mod. 35 5302 Daisy Perfecta luchtbuks

€ 50 - € 100

5304 € 40 - € 80 Steiff 3 beren, 32, 23 en 22 cm hoog 5305 € 30 - € 60 Laterna Magica toverlantaarn met diverse glazen plaatjes in originele doos (doos slechte staat) 5306 € 100 - € 150 Meccano Hornby Train no 201 tank goods set in originele doos 5307 € 20 - € 40 Little Giant Lift Truck en een oude blikken pick-up truck 5308 € 20 - € 40 Schuco 2 blikken autootjes, Varianto Lasto 3042 en Varianto Limo 3041

donderdag 24 september 2020

5312 € 100 - € 200 Grote verzameling Trix locomotieven, treinen, wagons, rails, 2 dozen Trix Express, diverse toebehoren, Kibri huisjes etc 5313 € 70 - € 100 Gutzold diesellok V240, artikel 35100, 2x elektrolok BR155, artikel 39200, diesellok BR118.7, artikel 35200, diesellok BR118, artikel 47100, diesellok BR106, artikel 24100, en Piko 5/633/010, en 2x BR 56 AEG HSL 5452120 5314 € 40 - € 80 Verzameling Roco treinen, wagons, rails en 2 dozen met sets nummer 41040 5315 € 40 - € 80 Verzameling locomotieven, treinen, wagons en rails van Lima, Jouef en diverse merken 5316 € 50 - € 100 Kavel met Fleischmann locomotief, wagons, rails etc, doos met Hema treinset en doos met Trolley-bus 5317 € 40 - € 80 2 boeken over Jan Mankes, Jan Mankes door A Mankes Zernike en R N Roland Holst, van Es Wassenaar 1928 en Jan Mankes door Alb Plasschaert en Just Zernike, van Es Wassenaar 1927 5318 € 25 - € 50 Cassette met 12 zilveren penningen Het huis van Oranje Nassau 5319 € 50 - € 100 Atlas der Himmelskunde, Wien, Pest. Leipzig, A Hartleben verlag 1898 5320 € 200 - € 400 4 albums en een zakje met FDC Nederland, nummers 12 en 30 t/m 213 beschreven en 214 t/m 541 onbeschreven. Daarbij ca. 40 FDC Nederland veldpost, Koninklijke Luchtmacht etc. 5321 € 50 - € 100 Antieke Bijbel, Losel H Brandt onder de Linden, G de Groot, P Schouten, de Wed. O van Grafhorst Amsterdam, 1768 5322 € 100 - € 150 Album met 240 oude Hollandse ansichtkaarten van plaatsen, steden, dorpen, portretten en een stapeltje van 40 oude ansichtkaarten Koningshuis

5323 € 100 - € 200 Kavel Nederlands briefgeld: 250 gulden 1985, 100 gulden 1953, 1970, 1977, 50 gulden 1982, 25 gulden 1955 en 1971, 10 gulden 1953 en 1968, 5 gulden 1966 en 1973 en 1 gulden 1943 5324 € 40 - € 80 De leere der Gereformeerde kerk volgens de order van de Heydelbergse Katechismus uit het jaar 1696 en Het gouden kleinoot van de leere der waarheid die naar de Godsaligheid is vervattet in den Heidelbergschen Catechismus uit het jaar 1719 5325 € 50 - € 100 Oude Bijbel, Brandt D onder de LInden, P Schoten J de Groot anno 1786 5326 € 200 - € 400 Oude Bijbel, vertaling Staten Generael, Weduwe en de Erffgenamen van Johan. Elzevier, jaar 1663, met 5 kaarten: Wereld door N Visscher, Het Paradys, Veertich Jarige Reyse der Kinderen Israëls, Het Beloofde landt Canaan, Wandeling der Apolstelen en de Reysen Pauli, compleet met de boecken genaemt Apocryphe, in lederen band (koperen sluitingen missen) 5327 € 100 - € 150 Gesigneerd Pieter Becks, getiteld Jagerslust & Freude, album met rode band, met 20 houtsnedes, beperkte oplage van 100 stuks, deze album heeft nummer 67/100, uitgever Plaatsmaken Arnhem 1994 5328 € 30 - € 60 Album met vele munten, meest buitenland 5329 € 100 - € 200 Alle de werken van Flavius Josephus, jaar 1722, met veel fraaie gravures, in lederen band 5330 € 200 - € 400 2 rode albums met postzegels Nederland, potfris, vellen, automaatboekjes, niet compleet, periode 1971 / 2002 5331 € 25 - € 50 Herdruk uit 1988 van het boek Vervolg op Flavius Josephus door Jakob Basnage uit 1726 5332 € 25 - € 50 Album met ca. 135 oude en bijna oude ansichtkaarten w.o. Arnhem 5333 € 100 - € 150 De gewigtigste geschiedenissen des Bybels afgebeeld in Twee Honderd Twee en Vijftig printverbeeldingen, J de Groot, G Warnars en P den Hengst, A en P Blusse en J Luchtmans en V van der Plaats, 1791 5334 € 50 - € 100 Blauw album met enkele postzegels Nederland postfris en gestempeld, periode 1876 / 1994 en 2 albums postzegels gestempeld Wereld 5335 € 20 - € 40 3 albums met postzegels van honden en katten

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Vitrinegoederen

Veiling september 2020

5336 € 40 - € 80 Doos diverse munten en penningen w.o. ca. 15 zilveren Rijksdaalders en penningen van Franklin Mint 5337 € 50 - € 100 Zwart album met ca. 110 postzegelmapjes en een zakje met 44 postzegelmapjes, periode 1982 / 2000 5338 € 30 - € 60 2 ordners met ca. 500 oude en bijna oude ansichtkaarten Nederland

donderdag 24 september 2020

Goud en Zilver Timed Online

Veiling september 2020

7000 € 100 - € 200 40-delige cassette met 6-persoons verzilverd bestek, Williams & Roberts, groot en klein bestek en 4-delig opdienbestek, in originele cassette 7001 € 50 - € 100 Houten cassette Gero Zilvium, b.u. 6persoons verzilverd bestek, grote en kleine messen, vorken, lepels, 6 koffielepels en opdienbestek (niet compleet) 7002 Fraaie verzilverde coquille presenteerschaal, Christofle Frankrijk, in de vorm van een schelp, 28x35 cm, in originele doos 7003 Verzilverde bokaal, met Oosterse gravering van figuren en floraal decor, versierd met oren van floraal decor, 36 cm hoog 7004 2 verzilverde kandelaren naar antiek model, 24 cm hoog

7005 Kavel van zilveren servethouder, zoutvaatje, zoutstrooier gemerkt 830, Oosters collier, sierknoop en een Djokja dekselpotje en ovaal schaaltje 7006 Christofle verzilverd bestek, b.u. 6 viscouverts, 8 kleinve vorken en 2-deilig slacouvert 7007 € 100 - € 150 Djokja ronde schaal op pootjes, 22 cm diameter, ronde schotel 19 cm diameter, ovaal schaaltje 23x15 cm, asbak 10x10 cm en 6 onderzetters, 10 cm diameter, totaal 1090 gram 7008 € 40 - € 80 8-persoons verzilverd bestek, Keltum, b.u. 8 vorken, lepels, messen, 12 taartvorkjes, 6 koffielepels en 6-delig opdienbestek 7009 € 100 - € 200 15-persoons goudkleurige couverts, Frankrijk, onedel, hartenfilet, 18 cm lang 7010 Kavel diverse lepeltjes (4+6+6+2) met wayang pop op top, 148 gram

7011 € 80 - € 120 Klassiek fantasiecollier met strass steentjes in oude cassette 7012 € 50 - € 150 Zeno Basel Swiss herenhorloge in stalen kast, automatic, kastnummer 8557 (glas kapot) 7013 Gegraveerde hanger voor muntgeld, onedel, 3 cm diameter

7014 € 100 - € 150 Wyler Swiss herenhorloge, kastnummer 100004, automaat (clip over de knopjes manco)

vrijdag 4 september 2020

7015 € 200 - € 400 King Cuda Swiss herenhorloge in stalen kast, automatic, kastnummer K3H04721 7016 € 50 - € 100 Fantasie sieradenset bestaande uit broche 7 cm hoog en 2 oorstekers, onedel 7017 Kavel van 4 diverse kralentasjes

7018 Kavel divers bijou en miniaturen

7019 Kavel divers bijou, onedel

7020 Kavel bijou, waaronder colliers en armbanden

7021 Kavel van divers bijou, kralenbeursje aan zilveren beugel en een kerkboek van het Nieuwe Testament met gouden slotje (defect) 7022 € 50 - € 100 Kavel divers bijou en horloges 7023 Verzilverde Engelse schaal met gedecoreerde rand, 22 cm hoog, 27 cm diameter 7024 Rookglazen ronde fruitschaal in verzilverde houder, diameter 23 cm, 13 cm hoog 7025 € 150 - € 250 Djokja ronde presenteerschaal, staand op 3 klauwpootjes en versierd met floraal en ajour gezaagd decor, diameter 30 cm, 524 gram 7026 € 200 - € 400 Zeer fraaie ovale Djokja schaal, gemerkt 800, met geschulpte rand, floraal decor en staand op 4 sierlijke pootjes, 23x34 cm, 658 gram 7027 € 30 - € 60 6 Djokja schoteltjes gemerkt 800, 10 cm diameter, 184 gram, 6 zilveren theelepeltjes Adriaan Kuitert Groningen (1817-1839)47 gram, 6 zilveren likeurlepeltjs en 2 busjes met montuur, geen keur 7028 € 100 - € 150 2 ronde Djokja schaaltjes met ajourgezaagd floraal decor, diameter 11 cm en 6 Djokja longdrinklepels, versierd met groene steen, 21 cm lang, bruto 262 gram 7029 € 100 - € 150 Theepot met gedreven decor, gemerkt 800, met versiering op top, 22 cm hoog, 330 gram 7030 € 50 - € 100 Kavel van 2 Djokja asbakken en 2 ovale schaaltjes versierd met Djokja montuur van been en hout

7031 Kavel Gero 90 verzilverd bestek met Haags Lofje bestaande uit: soepdienlepel, 3 groentelepels, sauslepel, vleesvork, 14 grote lepels, 6 kleine lepels, 12 grote vorken en 6 kleine vorken 7032 € 100 - € 150 Filigrain mandje gemerkt M Thahir Makassar, geemailleerd schaaltje gemerkt Sterling, 4 zilveren servetbanden, odeurflacon met zilveren dop en diverse zilveren lepeltjes, totaal 728 gram 7033 € 40 - € 80 Verzilverde voet van een tafelschemerlamp, ca. 30 cm hoog 7034 € 50 - € 100 Kavel Djokja: servettenhouder (defect), 2 kaasduimen, lepel een handspiegel (spiegel gebarsen) en een miniatuur van een wayang pop 7035 Kavel divers, b.u. filigrain mandje, een kam, beurs met ajourgezaagd decor van dansend paar, schaaltje met geemaileerd decor, 11 koffielepelsen een suikerschepje en 6 messen 7036 Kavel divers bijou w.o. colliers en objecten van zilver 7037 Kavel divers bijou

7038 Kavel divers bijou w.o. colliers en armbanden

7039 Kavel sieraden, waaronder zilver, bijou en diverse munten 7040 Kavel divers bijou w.o. goudkleurig collier met hanger in de vorm van een vis 7041 7 diverse heren- en dames polshorloges 7042 Kavel bijou, waaronder colliers, vestzakhorloges en broche van Wedgwood

7043 Kavel divers bijou w.o. Swarovski armband en hanger

7044 Kavel divers bijou, waaronder colliers

7045 € 50 - € 100 Zeeuwse broche (geen keur), collier met staafjes bloedkoraal en een armband met zilveren muntjes (defect) 7046 Kavel divers bijou w.o. ringen

7047 Kavel bijou, waaronder colliers, horloges en armbanden

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Goud en Zilver Timed Online

Veiling september 2020

7048 Vestzakhorloge en een heren polshorloge,quartz, merk Lasita en een ikoon in montuur, gemerkt 925, 6x7 cm 7049 Maya Norway trancheerstel in etui, 37x9,5 cm 7050 Schakelarmband, onedel, 19 cm lang

7051 Fantasiebroche met daaraan een dameshorloge, onedel, Emka Geneve

7052 Dameshorloge in montuur, onedel, merk Chaika Rusland 7055 € 75 - € 125 Schuitvormig zilver bonbonschaaltje, A Presburg en Zoon Haarlem, jaarletter 1971, met parelrand, een ajourgezaagd zilver bonbonmandje met oren, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1912 en een rond zilver schaaltje, versierd met floraal decor,B W van Eldik Zutphen, jaarletter 1941, diameter 10 cm, 208 gram 7056 € 30 - € 60 Zilver bonbonmandje met oren en ajour gezaagd decor, J Krins Schoonhoven, jaarletter 1968, 9x6 cm, 66 gram 7057 Amandelgeslepen kristallen coupe op zilveren voet, versierd met floraal decor, 14 cm hoog (diverse chipjes) en een glazen botervloot, met geetst decor en zilveren dop, diameter 18 cm (diverse chipjes) 7058 € 25 - € 50 Zilver ajourgezaagd bonbonmandje, Kempen Begeer en Vos Voorschoten, jaarletter 1922, met parelrand, 9x14 cm, 66 gram 7059 3 zilveren trompetvaasjes, 12 cm hoog, een vaasje met gedreven floraal decor, 11 cm hoog, rond zilver bakje met gedreven decor, diameter 8 cm, 2 zilveren vingerdoekringen en 2 zilveren servetbanden 7060 € 40 - € 80 Zoutvaat: zilveren houder, jaarletter 1930, versierd met ramskoppen en guirlandes, oren en rand versierd met parelfilet, 110 gram,met schuitvormig blauwglazen binnenbak,15 cm breed, 8 cm hoog 7061 € 100 - € 150 Odeurflacon met gouden montuur (defect) kristallen schaaltje met zilveren hengsel, bonbonmandje Duitsland gemerkt 800, zilveren snuifdoos, jaarletter 1856 en een zilver miniatuur van vrouwen bij een put 7062 3 glazen odeurflacons met zilver montuur in ajour gezaagd zilveren houder, B W van Eldik Zutphen, jaarletter 1921, met floraal decor en cartouches versierd met figuren, 14 cm hoog

vrijdag 4 september 2020 86 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

7063 € 50 - € 100 Zilver miniatuur van een jardiniere, B v Eldik Zutphen, jaarletter 1930 met blauw metalen binnenbak, 19x8 cm, een zoutvaatje en 2 tafelstrooiers van blauw glas in zilveren monturen 7064 € 50 - € 100 Kavel diverse zilveren lepeltjes en schepwerk, servetband, vingerdoekband, asbakje met munt, beker met Oosterse versieringen en 10 Deense lepeltjes met geemaileerd decor, Frigast Sterling 7065 € 40 - € 80 Kavel divers zilver schepwerk, waaronder een kaasschaaf met zilveren heft, jaarletter 1933, Haags lofje, bruto gewicht 200 gram 7066 € 50 - € 100 Kavel zilver bestaande uit: geboortebeker met gravering Hansje 30-6-1945, jaarletter 1945, ajourgezaagde jampothouder, jaarletter 1947, servetband en een asbakje, jaarletter 1949, 177 gram 7067 € 50 - € 100 Kavel divers zilver: theezeefje, 2 servetbanden, klontjestang, cakeprikker, 2 schepjes, 6 theelepeltjes met bladmotief op top, 188 gram 7068 € 40 - € 80 12 zilveren theelepeltjes, Zaanlandse Zilversmederij Amsterdam 1920-1990, met verschillende afbeeldingen op top w.o. zeilboten,12 cm lang, en een zilveren theeduim, 192 gram, in cassette (slotje defect) 7069 € 40 - € 80 Gehamerd zilveren lepelvaasje, Hooijkaas Schoonhoven, jaarletter 1930, een fotolijstje gemaakt van 2 zilveren beursje en 2 odeurflacons met zilveren dop (zonder stopjes) 7070 € 75 - € 125 Kavel zilver: 2 vaasjes, houder voor lucifersdoosje, houder voor naamkaartje en bloem (voor tafelschikking), bonbontip en een ovaal pillendoosje met zeilboot op deksel, 214 gram 7071 5 fotolijstjes, gemaakt van zilveren tasbeugels (niet allen met glas en een standaard)

7072 € 25 - € 50 12 zilveren taartvorkjes, Gerritsen (Gero) Zeist 1914-1930, met ajour gezaagd decor, 12 cm lang, 130 gram, in cassette 7073 Set van 2 mondgeblazen glazen kommen, quaches genaamd, met Engels zilveren montuur en handgrepen, Londen, jaarletter 1895 7074 Kavel van kristallen coupe op zilveren voet, odeurflacon met zilveren dop (scharnier defect), kristallen tafelstrooier met zilveren dop en 3 ronde bakjes, gemerkt 830 en 925 Sterling

7075 € 100 - € 150 Geslepen kristallen vaas op Engels zilveren voet, Londen, jaarletter 1912, 20 cm hoog 7076 € 40 - € 80 Amandelgeslepen bowlkom met deksel en zilveren knop, 20 cm hoog (diverse chipjes) en een dekselcoupe met zilveren dop en geetst floraal decor, 23 cm hoog (diverse chipjes) 7077 Kristallen karaf met stop en kraag gemerkt 835, 36 cm hoog en een suikerpot op zilveren voet 7078 € 25 - € 50 Ovale ruitjesgeslepen kristalen bonbonschaaltje, met zilveren hengsel versierd met parelrand, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1916, 17x12 cm 7079 € 50 - € 100 Kavel van 5 miniaturen, waaronder 3 van zilver: ketel, molen en kar met paard en 2 figuren, een handkar, gemerkt 90 en een figuur met ezel en kar, gemerkt Sterling 925, bruto 104 gram 7080 € 50 - € 100 4 zilveren miniaturen van een bank, tafel en 2 stoelen, (pseudo keuren), rijkelijk versierd met figuren in gedreven decor 7081 € 50 - € 100 Kavel van 8 zilveren miniaturen waaronder 2 schommelstoelen en een microscoop en een miniatuur van een riksja (zonder keur) 7082 Kavel van 7 diverse miniatuur fotolijstjes, waaronder zilver 7083 € 50 - € 100 4 zilveren miniaturen: theestoof, filigrain picknickmand, lantaarn en een ketel op stoof, 176 ram 7084 € 100 - € 150 4 zilveren miniaturen van een koets met 2 -span, figuur op wacht, figuur met bok in kar en een molen, 226 gram 7085 € 20 - € 40 Geslepen kristallen dekselbakje met zilveren deksel, Bonebakker en Zoon Amsterdam, jaarletter 1875,11x8 cm, een zilveren ajourgezaagd mandje c.q. houder, jaarletter 1908, staand op 3 bolpootjes, 8 cm hoog en een zilver theezeefje met geslepen kristallen lekbakje met zilver montuur 7086 € 75 - € 125 Zilveren natfruitschep, B W van Eldik Zutphen, jaarletter 1943,21 cm lang, een zilveren broodvork, W Visser Zandvoort, jaarletter 1942, met Hollands tafereel en drager op top, 20 cm lang en een zilveren roomlepel, Hendriker Huser Hoorn, met gedreven decor van figuur en vogel op top, 11 cm, 126 gram

Goud en Zilver Timed Online 7087 11 zilveren vorkjes met gegraveerde steel, 10,5 cm lang en een zilveren taartschep, firma van Kempen jaarletter 1918, totaal 208 gram 7088 € 50 - € 100 Kavel divers zilver schepwerk, 3 lepels, klontjestang, botermes en een suikerschepje, 220 gram 7089 € 30 - € 60 Cassette met 12 zilveren mokkalepeltjes met getorste steel, 10 cm, 70 gram 7090 € 25 - € 50 2 zilveren sauslepels, firma van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletters 1906 en 1915, 110 gram 7091 € 20 - € 40 Zilveren strooilepel met gegraveerde steel en ajour gezaagde bak, geen meesterteken of jaarletter, 925/1000, ca. 1880, 22 cm , 43 gram 7092 € 30 - € 60 12 zilveren gebakvorkjes met parelrand, Weduwe Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven, 11 cm, 170 gram 7093 € 40 - € 80 9 zilveren theelepeltjes, Kon Begeer Voorschoten 1925-1961, met bladmotief op steel, 12 cm lang, 112 gram 7094 € 75 - € 125 Kavel divers zilver schepwerk: vlalepel, jamlepel, taartschep, klontjestang, theeduim, cakeprikker en een vorkje, 222 gram 7095 € 75 - € 125 12 zilveren theelepeltjes en een zilveren taartschep, Gerritsen Zeist, jaarletter 1922, versierd met floraal gegraveerd decor en parelfilet, 262 gram 7096

€ 250 - € 500

6 zilveren couverts, E.A. van Gelder Amsterdam, jaarletter 1856, 925/1000, (1 lepel erg gedeukt), 648 gram

7097 € 100 - € 200 5 grote en 2 kleine zilveren lepels met Haags Lofje, firma van Kempen en Gerritsen Zeist, diverser jaarletters in de periode 1916-1921, totaal 386 gram 7098 € 75 - € 125 Zilver schepwerk, A. Pluut Schoonhoven 1956-1959 en Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, b.u. 12 taartvorkjes, 11 lepeltjes, suikerschepje, theeduim, taartschep en theezeefje, allen versierd met bladmotief en getorste steel, 308 gram, vorkjes in cassette 7099 € 30 - € 60 Kavel zilver bestek bestaande uit 4 lepels en 3 vorken, totaal 306 gram

vrijdag 4 september 2020

Veiling september 2020 7100 € 250 - € 500 Kavel met divers zilver bestek, b.u. 5 grote en 4 kleine lepels, 2 grote en 2 kleine vorken en een roomlepel, jaarletters 1848, 1886,1887, 1906, 1912, 1914 en 1918, 746 gram 7101 € 100 - € 150 3 zilveren bloemvaasjes (rooster manco) 2 x Kon. Begeer, 1 x firma van Kempen jaarletter 1927, totaal bruto 560 gram 7102 € 30 - € 60 Ronde poederdoos, Sterling 925, diameter 7 cm en een zilveren sigarettentui, J Fabery de Jonge Apeldoorn 1943-1968, met wafeldecor, 8x10 cm 7103 € 50 - € 100 Zilveren lodereindoos met gegraveerd decor, meesterteken onduidelijk, jaarletter 1879, 4,5 cm hoog, 32,8 gram 7104 Geschulpt aardewerken schaaltje met blauw decor een zilveren hengsel, ajour met floraal decor, jaarletter 1942, diameter 17 cm en een zilveren beugel, Hooijkaas Schoonhoven, jaarletter 1917, rijk versierd met putti en floraal decor, 13 cm breed (stoffen tas los erbij) 7105 € 40 - € 80 Engels zilveren tondeldoosje, Edinburgh, jaarletter 1990, 3x5 cm en een Engels zilveren muntendoosje, Birmingham, jaarletter 1904, 5x2,5 cm, beiden versierd met floraal decor 7106 € 100 - € 200 Zilveren tasbeugel, Cornelis van Gelderen Pz Schoonhoven, jaarletter 1853, versierd met rozetten, 17 cm breed, 164 gram 7107 € 50 - € 100 Bijbel met al de Kanonijke boeken van het Oude en Nieuwe Testament, met fraai versierd zilveren sluiting (1 versiering op sluiting manco), 9x15 cm 7108 € 50 - € 100 Zilveren geboortebeker, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1876, met gegraveerd decor, 8,5 cm hoog, 71 gram en een kralenbeursje aan zilveren beugel, jaarletter 1861 7109 € 40 - € 80 Zilveren geboortebeker, jaarletter 1928, versierd met parelrand, gravering Aat 0710-1933 en een ovaal fotolijstje, 925/1000, 20x14 cm 7110 € 80 - € 120 2 sigarettenetui's gemaakt van schildpad en versierd met zilver beslag (1 deksel los) en een zakje met losse onderdelen van schildpad en zilver

7112 € 50 - € 100 Oud kerkboek met zilveren sluiting, 16x9 cm en een miniatuur kerkboek met het Nieuwe Testament met gouden sluiting (defect), 9x7 cm 7113 € 50 - € 100 Kavel divers: een uil en pauw van filigrain en een miniatuur beursje bezet met turkoois, een zilveren gesp, naaischaartje met zilveren grepen, een zilveren rijgnaald en vingerhoed en een zilveren naaldenkoker 7114 € 75 - € 125 Kavel zilver: ajour gezaagde houder en flessenbak, een servetband, een sauslepel, vleeswarenvorkje en 6 gehamerde lepeltjes, 242 gram 7115 € 50 - € 100 Odeurflacon met 14-krt. gouden dop (en stopje), 13 cm lang, zilveren ajourgezaagde houder, jaarletter 1931, zilveren schenkdop en een kurken stop met zilveren zeeuwse knop 7116 € 50 - € 100 2 odeurflacons met 14-krt. gouden montuur en dop, (stopjes manco) 7117 € 100 - € 200 Kavel divers zilver: mesje met zilveren heft, schaar, breinaaldenschede, 2 servetklemmen en een zilveren knop met gedreven decor van figuren en hond op top 7118 € 75 - € 125 Geslepen odeurflacon, met 14-krt. gouden montuur en stopje, versierd met vogeltje op top, 9 cm hoog 7119 € 750 - € 1.000 4-persoons zilver bestek, 925/1000, Gerritsen Zeist, jaarletters 1989 en 1991, b.u. 4 grote en kleine messen met zilveren heft, bruto gewicht 756 gram en 4 grote en kleine lepels en vorken en 3-delig opdienbestek, gewicht 1525 gram 7120 € 30 - € 60 Zilveren soepdienlepel, Haags Lofje, firma van Kempen, jaarletter 1926, 27 cm, 156 gram 7121 € 150 - € 200 Kavel zilver opdienbestek: soepdienlepel, groentelepel, vlalepel met puntfilet en een sauslepel, Haags lofje, jaarletters 1923, 1937, 1939 en 1942, 454 gram 7122 4+4 messen met Frans zilveren heft, rijkelijk versierd met floraal decor, lemmet van A.J. van Gastel Rotterdam, 25 cm lang

7111 € 100 - € 200 Boek van Psalmen en Gezangen met 18krt. gouden sluiting, het Nieuwe Testament met zilveren sluiting en een klein boekje van het Nieuwe Testament met gouden sluiting (slotje defect)

3 VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

88 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Goud en Zilver Timed Online

Veiling september 2020

7123 € 2.500 - € 4.000 Zeer uitgebreide zilveren 12persoons cassette, Kon Kempen en Begeer Voorschoten, jaarletters 1966,1967,1968,1969, Haags lofje, bestaande uit: 12 grote en kleine messen (1 klein mes manco), vorken, lepels, visbestek, fruitbestek (alleen heft is zilver), koffielepels, theelepels, taartvorkjes, moccalepeltjes, messenleggers en 24delig opdienbestek, in originele 4-laads cassette, gewicht puur zilver excl. messen, slacouvert, trancheerset, kaasschaaf en fruitbestek 6317 gram 7124 Engels zilveren lucifersdooshouder, Londen, jaarletter 1893, versierd met cartouche en floraal decor, 5x7 cm, 44 gram

7125 € 40 - € 80 Beursje gemaakt van schildpad met zilver beslag, met gegraveerd decor, Europa ca. 1880, 7x6 cm, 55,8 gram. Met certificaat 7126 € 100 - € 200 Rijk versierde buitenlands zilveren theebus, 800/1000, met gedreven decor van figuren en floraal decor, 12 cm hoog, 140 gram 7127 € 100 - € 200 Rond zilveren asbakleger, met gedreven decor en schild op deksel, met houten greep, diameter 15 cm, bruto 372 gram 7128 € 80 - € 120 Verzameling van 15 diverse glazen en kristallen voorwerpen met zilveren voetjes, montuur of beugel (divers schade) 7129 Kavel divers glaswerk en kristal w.o. met zilver montuur en voetjes, miniatuur draaiorgel en een koopje oudheid w.o. armband 7130 € 300 - € 400 Kavel divers goud, 14-krt., bestaande uit armband 19,5 cm, collier met hanger en een collier 60 cm, totaal bruto 14,5 gram 7131 € 250 - € 500 Kavel diverse sieraden waaronder goud, ca 20 gram 7132 € 200 - € 400 Kavel diverse sieraden, waaronder 14-krt en gemerkt 585, en een gouden 5 gulden munt 1912, bruto 17,3 gram 7133 € 150 - € 250 2 gouden zegelringen, 14-krt., losgeknipt, hanger met gouden montuur, 14-krt. en een gouden collier, 14-krt., 42 cm met hangertje in de vorm van dobbelsteentje, totaal bruto 12,3 gram 7134 € 200 - € 400 Kavel van gouden sieraden, 14-krt.: 2 ringen, 2 broches, een hanger met parel en een collier met hanger, bruto 19,8 gram 7135 € 200 - € 400 Kavel sieraden, waaronder 14-krt. goud en 9-krt., brutogewicht 14-krt goud 13,9 gram

vrijdag 4 september 2020 90 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

7136 € 225 - € 275 Kavel van 2 hangers, staafbroche en 3 ringen, bezet met o.a. granaatjes en bloedkoraal, bruto 12,9 gram 7137 € 40 - € 80 3 maal een spang waaronder met bolletjes gemerkt Alton, Sterling 925/1000 en 3 zilveren armbanden 7138 € 100 - € 150 19e eeuws dameshorloge met band gemaakt van haar, een gouden hanger, letter W en een 14-krt. gouden ring (steentje manco), gewicht hanger en ring 6,5 gram 7139 € 200 - € 400 Solitairring van onyx, bezet met ovale diamant en omgeven met montuur gemerkt 14 K, 16,5 mm 7140 € 250 - € 500 Prisma dameshorloge aan gouden band, 14-krt., handwinder, totaal 37,1 gram 7141 € 300 - € 400 Candino Swiss quartz dames polshorloge aan 14-krt. gouden band, bruto 26,9 gram 7142 Gouden vestzakhorloge, 14-krt, merk Unica, (defect en knopje bovenop ontbreekt)

7143 € 100 - € 200 Revida heren vestzakhorloge in kast, gemerkt 14K 7144 Venetiaans zilver collier, met daaraan een rozethanger, gemerkt 585 bezet met zirkonia, 44 cm lang 7145 € 100 - € 150 Fantasiering, gemerkt 333 en bezet met 17 briljantgeslepen diamantjes, 18,25 mm, bruto 3,8 gram 7146 € 100 - € 150 Solitairring, gemerkt 750, bezet met briljant geslepen diamantje, 18,0 mm, bruto 2,5 gram 7147 € 200 - € 400 Ontwerp Georg Jensen, zilveren ring, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, nr. 151 ontwerper Torun, bezet met rutielkwarts, 16 mm 7148 € 300 - € 500 Fantasiering, BWG, 10-krt., bezet met prinses en briljant geslepen diamant ca. 0,58 ct., 17 mm 7149 € 80 - € 120 Gouden rijring, 14-krt. bezet met 6x saffier en 10 diamantjes, 16,25 mm 7150 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, zilveren collier, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, nr.28, bloemhanger versierd met aventurijn, 60 cm lang, 8,4 gram

7151 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, zilveren hanger aan collier, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, voorstellende knielende ree, nr. 95, 60 cm lang, 15,3 gram 7152 € 200 - € 400 Ontwerp Georg Jensen, zilveren broche, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden en merkteken van ontwerper Henning Koppel 1918-1981, voorstellende een boom, nr. 323, 28,3 gram 7153 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, zilveren broche, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 8, 1933-1944, voorstellende 2 vlinders op bloemen, nr. 283, 19,4 gram 7154 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, zilveren broche, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 8, 1933-1944, voorstellende 2 vlinders op bloemen, nr. 283, 19,3 gram 7155 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, zilveren broche, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, versierd met floraal decor, nr. 279, 11,5 gram 7156 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, zilveren broche, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 8, 1933-1944, voorstellende schaap, nr. 284, 9,1 gram 7157 € 200 - € 400 Ontwerp Georg Jensen, zilveren broche, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, voorstellende een vis, nr. 313, 18,5 gram 7158 € 200 - € 400 Ontwerp Georg Jensen, zilveren ring, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, nr.139, bezet met lapis lazuli, 17,5 mm 7159 Kavel sieraden: titanium ring met zirkonia, een hanger en een gesp, beiden met geemailleerd decor 7160 € 150 - € 250 2-rijig bloedkoralen collier met grote kralen, 11 mm diameter en kleine kralen 5 mm diameter en voorzien van een gouden sluiting, 14-krt., 53 cm lang 7161 € 200 - € 300 4-rijige Zeeuwse armband met bloedkoraal, ca. 6 mm diameter met gouden sluiting, 14-krt, 19 cm lang, bruto 35,8 gram 7162 € 100 - € 150 Bloedkoralen collier met gouden sluiting, kralen oplopend van 6 mm tot 17 mm, 39 cm, 58,3 gram

Goud en Zilver Timed Online 7163 € 100 - € 200 Sieradenset van glasgranaat, bestaande uit 3-rijig collier, 42 cm lang en een 3-rijig armband, 20 cm lang, bezet met een 14krt. gouden slotje 7164 € 100 - € 200 3-delige gouden sieradenset, 14-krt., bezet met bloedkoraal en bestaande uit broche 5,5 cm, ovale hanger 4,2x3,2 cm en een ring, 16,25 mm 7165 € 80 - € 120 Gouden ring, 14-krt., bezet met bloedkoraal en voorzien van filigrain, 17,5 mm 7166 € 80 - € 120 Paar gouden oorstekers, 14-krt., bezet met bloedkoraal 7167 € 100 - € 200 Hanger, bezet met ovale steen, vermoedelijk citrien in een fraai bewerkt montuur (geen nl goudkeur), 4x6 cm 7168 € 80 - € 120 Cultive parelcollier, aan 14-krt. gouden slotje, 50 cm lang 7169 € 75 - € 125 Gouden gourmetcollier, 14-krt. met daaraan een 14-krt. gouden hanger met ankh kruis, 46 cm lang, 4,1 gram 7170 € 150 - € 250 Gouden gourmetcollier, 50 cm, 14-krt., met ovale hanger bezet met briljantgeslepen diamant ca. 0.44ct., totaal bruto 7,6 gram 7171 € 100 - € 200 Gouden gourmetcollier, 14-krt., in lengte verstelbaar, max 54 cm lang, 7,5 gram 7172 € 80 - € 120 Gouden ring, 14-krt., bezet met ovale granaat, 19,25 mm en idem ovale hanger, totaal 16,4 gram 7173 € 80 - € 120 Gouden ring, 14-krt., bezet met een natuursteen, bruto 4,7 gram, 17,5 mm 7174 € 200 - € 400 Ontwerp Georg Jensen, zilveren ring, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, bezet met tijgeroog, 17 mm 7175 € 200 - € 400 BWG solitairring, Pt 900, bezet met grijze cultiveparel, 17,25 mm 7176 € 50 - € 100 Ronde gouden fantasiehanger, 14-krt., bezet met pareltjes, 2,5 cm diameter, bruto 6,2 gram 7177 € 80 - € 120 Verguld zilver gourmetcollier met hanger met gouden munt, Halve Gulden 1929 7178 € 100 - € 200 Gouden sieradenset, 14-krt.: koordcollier met hanger bezet met lichtgroene steen en bijbehorende oorhangers

vrijdag 4 september 2020

Veiling september 2020 7179 € 200 - € 400 Gouden schakelarmband, 14-krt., 18 cm lang, 9,5 gram 7180 € 200 - € 300 Gouden closed for ever armband, 14-krt., met hanger met gravering Jenny 1-7-35, 14,2 gram 7181 € 400 - € 600 Gouden closed for ever schakelarmband, 14-krt., 21,5 cm, met extra losse schakel en 6 gouden bedeltjes, totaal 28,1 gram 7182 € 750 - € 1.000 Sierlijke bicolor gouden koordarmband, 14 -krt. 19 cm lang, 32,3 gram 7183 € 200 - € 400 Gouden slavenarmband, 14-krt.,13 gram 7184 € 80 - € 120 Gouden fantasiering, 14-krt., bezet met ovalel amethist en 4 zaadpareltjes, 18 mm 7185 € 50 - € 100 Gouden ring met decor, 14-krt., binnenzijde gravering Jenny 19-6-78, 4,7 gram, 20,25 mm

7197 € 250 - € 450 Gouden fantasiering, 14-krt., bezet met 4 briljant geslepen diamant prinses slijpsel ca. 0,44 ct., 18,5 mm 7198 € 100 - € 150 Witgouden alliance ring, 18-krt., bezet met briljantgeslepen robijnen, 16,25 mm 7199 € 100 - € 150 Rosegouden collier, 14-krt., met daaraan een 14-krt. gouden solitairhanger bezet met blauwe topaas ca. 0,90 ct., 50 cm lang 7200 € 175 - € 225 Rosegouden oorknoppen, 18-krt., bloem gemaakt van gele agaat ,bezet met briljant geslepen diamant ca.0,08 ct. 7201 € 600 - € 900 Witgouden solitairring, 18-krt., bezet met solitair briljantgeslepen diamant, ca. 0.70 ct. 17,25 mm, bruto 5,1 gram

7186 € 100 - € 200 Bicolor gouden rijring, 14-krt., bezet met 5 briljant geslepen diamantjes, 17 mm 7187 € 100 - € 200 Gouden staafbroche, 14-krt., bezet met ovale groene steen, 7 cm breed, bruto 8,2 gram 7188 € 40 - € 80 Gouden medaillonhanger, 14-krt., 3x2 cm, bruto 4,8 gram 7189 € 100 - € 150 Gouden broche, 14-krt., bezet met gouden dukaat 1776, 4 cm breed, 6,8 gram 7190 € 100 - € 150 Gouden staafbroche, 14-krt., bezet met 5 zeeuwse knoopjes, 4 cm breed, 5,0 gram 7191 € 200 - € 300 Filigrain broche, geen keur, 37 mm diameter, 11,7 gram 7192 € 175 - € 225 Gouden schakelarmband, 14-krt., bezet met 14-krt. gouden bedel van een voetbal, 18 cm lang, 8,9 gram 7193 € 100 - € 200 2 gouden colliers, 14-krt. en een ring met 18-krt.,19,25 mm, totaal 10,8 gram 7194 € 400 - € 600 Malienbeursje met gouden beugel, 18-krt., versierd met lelietje-van-dalen, 4 cm breed, bruto 38,2 gram 7195 € 100 - € 150 Gouden ring, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant, ca. 0,15 ct., 18,5 mm 7196 € 175 - € 225 Rosegouden oorknoppen, 18-krt., bloem gemaakt van amethist, bezet met briljant geslepen diamant ca.0,08 ct.

5 VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

92 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

Kleingoed

Veiling september 2020

9000 7 diverse wanddecoraties w.o. etsen en tegels in lijst van Tichelaar Makkum 9001 € 40 - € 80 Gietijzeren groengelakte waterpomp 92 cm hoog 9002 5 diverse oude koffers, lederen schooltas (wie kent hem niet....) en een lederen schoudertas 9003 2 koperen hanglampen naar antiek model (incompleet) 9004 2 groene tafelschemerlampen op aardewerken voet, 63 cm hoog

9005 7 diverse aardewerken Keulse voorraadpotten

9006 Kunststof tafelglobe met verlichting, 40 cm hoog en een Pepsi-Cola wandtelefoon 35 cm hoog 9007 2 vrijeslingerregulateurs naar antiek model 9008 3 diverse hanglampjes (niet compleet)

9009 Metalen klokkenstel met quartz uurwerkje, klok 39 cm hoog en een Schwarzwalder klokje met quartz uurwerkje, 30 cm breed 9010 2 kunststof/metalen groene tafelventilators, BJM en AEG, 2 metalen heaters, Junker Ruh en KMD Daalderop, en kunststof picnic capsule 9011 4-delig aardewerken lampetstel

9012 Polychroom tegeltableau in lijst (schade) buitenmaat 51x38 cm, onduidelijk gesigneerd, Bloemstilleven, doek 27x21 cm en een 19e eeuwse porseleinen schotel met blauw decor, 38,5x33 cm 9013 2 dozen met aardewerken Wedgwood serviesgoed met decor Queen's Ware, Edme

9014 Anoniem, aardewerken masker op ijzeren standaard 44 cm hoog, 2 Koninklijhke Plateelbakkerij Zuid Holland aardewerken Heilighartbeelden 33 cm hoog en 10 Goebel aardewerken dierenbeeldjes 9015 Kavel met 14 gekleurde sierglazen vazen, kandelaar, glaasjes en schaaltje waaronder Verboeket Maastricht 9016 Doos diverse snuisterijen waaronder kristal, marmer, aardewerk, hout etc

vrijdag 25 september 2020

9017 Doos met Oosterse artikelen waaronder koperwerk, lakschaaltjes, stenen figuren en dekselpotje, houten brievenopener, textiel wanddecoratie etc 9018 Kavel met 14 gekleurde sierglazen dieren waaronder vogels, slak, en vissen, kan, schaaltje en vaasjes 9019 Doos met Petrus Regout aardewerken gelegenheidsschotel 1898-1923, 19e eeuwse bijbels, houten doosjes, wanddecoraties, plate, kristal etc

9020 Oude glazen bruidskaraf 27 cm hoog, 6 roze en groen gekleurde glazen, Empire porseleinen koffiepot, suikerpot, kop en schotel, Engels Wedgwood aardewerken roomkannetje en suikerpotje

9034 Doos met 8 diverse Spaanse porseleinen beeldjes w.o. Lladro (meisje met groene jurk, hoofd gelijmd) 9035 Doos divers curiosa w.o. beeld van een nijlpaard 9036 € 40 - € 80 11 diverse biscuitporseleinen beeldjes 9037 Doos divers met bowlkom op onderschotel met geetst decor, barometer, 4 aardewerken bordjes Petrus Regout decor Alpine, karaf met stop, aardewerken schenkkan en een kerkboek 9038 Doos divers plate w.o. schalen, roomstel, kandelaren etc.

9039 Doos divers w.o. granaathuls, jaren 60 lampje, houten olifant,verzilverd bestek, 2lichts kaarsenstandaard, etc.

9022 € 30 - € 60 Doos diverse biscuitporseleinen beeldjes

9040 Doos divers w.o. aardewerken schaal, 2 koperen kandelaren, 2 porseleinen dekselpotjes etc.

9021 Doos met antieke aardewerken tegels, plate, glas, oosters houten beeld en odeurflacon

9023 Doos singeltjes, houten beelden, bijou en 2 koekoeksklokjes 9024 Lucide tafellampje 39 cm, schaakspel, Indisch houten beeldje, houten eend en 3 tinnen borden 9025 Doos met divers aardewerk

9026 Doos met Aziatisch lakwerk doos, vaasjes, kamerschermpje, schalen en wanddecoraties

9027 Doos divers w.o. schenkkan, keukenklok, plafondlamp met kleurtjes, plate en tegeltjes in lijst 9028 Doos divers porselein, China en Japan w.o. vaasjes, kandelaar, kommen en rijstlepels

9041 Doos met glazen raamdecoraties, groot sierglas, groene glazen vaasje met verzilverd montuur, miniatuur viooltje met strijkstokje in koffer, diverse kristallen en glazen figuurtjes etc. 9042 Doos divers porselein w.o. Amakusa kaststel, kandelaar, dekselpot en schaaltjes, Kaiser 3 wandbordjes en incompleet gebakstel Limoges

9043 € 50 - € 100 10 diverse biscuitporseleinen bustes van o.a. Beethoven, Liszt, Christus en Wilhelmina 9044 € 25 - € 50 Schwarzwalder schilderijklokje, lepel en een oude kraantjeskan 9045 Doos divers biscuit porselein w.o. 2 klokkenstellen (divers schade)

9029 Doos diverse houten voorwerpen w.o. weegschaaltjes, karbouw, schaalmodel boot etc.

9046 € 50 - € 100 Doos aardewerken serviesgoed, Societe Ceramique decor Teadrinker en 4 kop en schotels Boch idem decor

9030 Doos divers koperwerk, bijoukabinetje en incomplete klarinet

9047 Doos divers porselein w.o. Japans

9031 Doos divers Wedgwood Stratford serviesgoed

9032 Doos divers Japans porselein

9033 € 80 - € 120 Kavel met 50 KLM huisjes en bijou

9048 Doos met 10 diverse porseleinen beeldjes w.o. Kaiser en Gerold porselein 9049 Doos met 2 aardewerken vazen, kaarsenkroontje, wandkandelaar, theekistje, kleine schootkoffiemolen en bakelieten kistje van de AVRO

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Kleingoed

Veiling september 2020

9050 Doos divers porselein w.o. Spaanse lampvoet met kind en eenden, ca. 50 cm hoog, Herend Hongarije lampvoet, Wedgwood lampvoet, 3 Goebel beelden en een biscuit porseleinen beeld van Heilige 9051 € 30 - € 60 Doos diverse porseleinen beeldjes van vogels w.o. Henriot Quimper uil en Royal Dux pinguin 9052 Doos met Limoges Frans porselein, Egyptisch, Italiaans en Japans porselein en naar Galle glazen bakje 9053 Doos divers w.o. sierborden, geemailleerde maatbeker en kan, ovaal dienblaadje etc. 9054 Doos met divers plate schalen, bestek, soepkoppen etc waaronder Gero

9055 Doos met vierkante karaf met stop, 2 ronde karaffen zonder stop, tafelstel (incompleet) Lladro tafelbel en 2 schaaltjes op zilveren voet

9056 Doos met divers kristal en glas waaronder karaffen, sierglas Pols Potten, Boheems glas, draadglas, pressepapier etc 9057 € 40 - € 80 Doos diverse porseleinen beeldjes 9058 2 dozen met divers porselein en aardewerk waaronder Royal Copenhagen year mug 1976, ontwerp Anne Marie Trolles 9059 € 50 - € 100 2 dozen met biscuitporseleinen beeldjes, vaasjes, bustes en masker 9060 Kavel met kristallen geslepen glazen en 2 cassettes met 10 en 9 onderzetters 9061 Doos met Chinees en Japans porselein en houten consooltjes 9062 Doos met Goebel aardewerken en porseleinen beelden en Engels porseleinen bloemstukje

9063 Doos met glazen corpus tafelschemerlamp, Moser glas, opalineglazen coupes, plafondlamp, stopfles etc

9064 € 50 - € 100 14 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotels met blauw decor 18-23 cm diameter 9068 2 tafelkandelaren 47 cm hoog, 2 metalen vaasje, 31 cm hoog en 2 wandkandelaren 46 cm hoog

vrijdag 25 september 2020 94 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

9069 € 40 - € 80 Oude kaaskuip, 16 cm hoog, 35 cm diameter, een koperen plantenbak op pootjes, 25 cm hoog, 54x33 cm, houten beeld van een hond en een gietijzeren bloembak in de vorm van een stier 9070 € 100 - € 200 Serie van 13 Engelse kleurenlitho's getiteld Cries of London, in zwartgelakte lijsten met goudkleurige accenten 65x55 cm 9071 € 40 - € 80 Kavel divers b.u. veelal Hollywood Regency stijl, 3 metalen tafellampjes, ijzeren wandlamp, spiegel in koperen lijst, 2 dubbelglazen hanglampjes en plafonniere 9072 Doos met schelpen, fossielen, Ram aardewerken dekselvaas, tegeltableau, metalen jaren 60 Philips ultraviolet lamp, gresaardewerken kruik met 2 oren 40 cm hoog, houten wandelstok/kruk, gesigneerd Pletser, Fruitstilleven, olieverf op doek en onduidelijk gesigneerd , vinkjes, kleurets 9073 5 diverse wanddecoraties w.o. ets van F Manders

9082 3 Petrus Regout aardewerken schotels met blauw decor 40 cm diameter en 4 diverse kastvazen met blauw decor 3242,5 cm hoog 9083 10 diverse wanddecoraties w.o. werken van Remy Vogel 9084 Boch Belgie en Petrus Regout, 4 aardewerken kastvazen met blauw decor

9085 Doos divers w.o. hanglampje, kandelaren, koper bord en menagestel 9086 10 diverse wanddecoraties

9087 Doos met divers plate

9088 Schaalmodel containercarrier de Fjord en 6 wanddecoraties meest met nautische voorstelling 9089 5 diverse aquarellen w.o. 19e eeuws

9090 € 100 - € 150 10 diverse wanddecoraties naar oude Hollandse meester, grootste 68x58 cm, kleinste 27x23 cm

9075 Doos met diverse etsen, houtsnede, olieverf en prent waaronder Frans Kohler, Dingemans, Grooten, Jeanne Oosting en houten schildersezel

9091 € 100 - € 150 2 houten musicerende tempelwachten/tempanons, 60 en 55 cm hoog en 2 oosterse zuiltjes met figuren, 33 cm hoog

9074 Houten engel met lier, 46 cm hoog, houten hond, klos met kant en 6 decoratieve houten eenden

9076 6 diverse wanddecoraties w.o. gezicht op Amsterdam 9077 Kavel divers b.u. pubklok, jaren 70 hanglamp, aardewerken W-Germany vaas, globe, keramieken lampvoet, gietijzeren Salters Spring Balance en eiken kistje

9078 2 dozen met diverse wanddecoraties

9079 Koperen aker met ijzeren hengsel 22,5 cm hoog, 49 cm diameter, koperen doofpot 38 cm hoog, 28,5 cm diameter, ovaal koperen dienblad met gedreven decor 59x37,5 cm en ronde koperen dienblad met geetst decor 56,5 cm diameter 9080 Doos met Royal Goedewaagen plateel schaal met 3 oren en decoratie in Jugendstil stijl 29 cm diameter, diverse etsen en litho's

9081 Doos met 2 fraaie ronde houten bonbonnieres, houten tafelschemerlamp met opalineglazen kap 50 cm hoog, 3 koperen wandlampjes, houten sigarenkistje en 2 coromandelhouten eendjes

9092 Doos divers w.o. klokjesmannetje, tafelklok etc.

9093 Doos divers tin

9094 Doos divers w.o. Tichelaar Makkum en aardwerken bloempotjes

9095 Doos divers koperwerk

9096 Doos diverse wanddecoraties en lijstjes 9097 Doos met H&C Chodau Tjechisch porseleinen serviesgoed

9098 Italiaans handgeschilderd aardewerken eet- en drinkservies met decor Grazia Deruta 9099 Blik divers bijou, onedel

9100 PMC-90-18/8 groot- en klein bestek in cassette; 8 grote lepels, 7 vorken en 7 messen, 8 kleine lepels, 8 vorken en 8 mesen, en 7 stuks opschepbestek

Kleingoed 9101

Veiling september 2020

Verzameling van 35 oude aardewerken bierpullen met fraai decor en tinnen kleppen, grootste 41 cm hoog

9121 Houten 19e eeuwse emmer met koperen binnenbak, ronde houten voetenstoof met koperen binnenbak en Frans wandklokje 31,5x19,5 cm

9106 Doos met wanddecoraties, oude tekeningen, aardewerken tegels, Junghans wekker, tin, koper, wandlampje en map met platen met kunstafbeeldingen

9122 € 20 - € 40 Gravure Een kraak, 13x15 cm, topografische kaart van Bergen Noord Holland en omstreken, 16x20 cm, ets met visnetten, 5,5x13,5 cm en en een gravure naar A Zeeman, Bergen, 6x7,5 cm

9107 3 wanddecoraties; prent Jan Mankes, aquarel boerderij en aquarel Indonesie

9123 Doos met oosterse porseleinen vazen en dekselschaal

9139 € 50 - € 100 Doos diverse klassieke kop en schotels w.o. Royal Albert

9108 3 diverse olieverfschilderijtjes

9140 Doos divers kristal w.o. scheepskaraf, fruitschaal, kandelaar en vaas

9109 Doos met Hollands keramiek

9124 2 Le Creuset gietijzeren rood geemailleerde braadpannen 17,5 cm hoog, 36 cm breed en 19 cm hoog en 38,5 cm breed

9110 Doos divers glaswerk w.o. krafjes met stop, vaasje, likeurstelletje etc.

9141 Doos met mandje plate en 3-delig Maastrichts aardewerken kaststel met blauw decor

€ 100 - € 200

9111 2 dozen met Rorstrand Sweden porseleinen eet- en drink serviesgoed met decor East Indiies 9112 Doos met Hollands aardewerk waaronder Gouda, Fries aardewerk Arum etc 9113 Doos met 5 Porceleyne Fles Delft aardewerken kastvazen

9114 Doos met 3 houten beelden, Kraagvaas met Oosters decor (schede), knobbelvaas met Delft decor en een kistje met inlegwerk met metalen onderzetters 9115 Doos met kristallen schaal op voet, 19,5 cm hoog, 22 cm diameter, ronde porseleinen dekselschaal, ovale aardewerken schaal, 3 sierbordjes, houten beelden en onedel bestek w.o. 5-persoons visbestek 9116 2 klassieke Duitse wanddecoraties, buitenmaat per stuk 50x62 cm (1 met barstje in het glas)

9125 Chinees porseleinen dekselschaal en 2 Thaise porseleinen dekselpotten 17 cm hoog (dekselrand gerestaureerd) en 23 cm hoog 9126 2 antieke eiken stoofjes, spiegel in mahopnie lijst 55x38 cm, 2 eiken bestoken ornamenten 72 cm hoog, 11,5 cm breed en houten rekje 63 cm breed 9127 Nimy Belgisch 4-delig aardewerken lampetstel en Boch 5-delig aardewerken lampetstel 9128 Dual Jaren 70 platenspeler, type HS27, 2 boxen type CL101 en Philips platenspeler waarvan type onbekend 9129 Koperen ketel, geemailleerde ketel, kopern zakketel en een 4-delig aardewerken lampetstel

9130 Doos divers kristal w.o. dekselcoupe, fruitschaal, schenkkan etc.

9131 € 100 - € 150 Doos klassiek porselein, meest Royal Albert w.o. gebakstel, cakeschaal, tafelbel en veel kop en schotels

9117 3 wanddecoraties w.o. prent van 't Huys van den Grave van Wassenaar, Heer van Obdam, straatje en dartspelende putti

9132 Doos diverse aardewerken voorwerpen w.o. schaaltjes, pot met oor Brouwer en geel vaasje Mobach Utrecht

9118 € 200 - € 300 Doos diverse wanddecoraties w.o. gravures, houtsnedes, Oosterse werken w.o. erotisch en een kunststof waaier

9133 Doos divers kantoorbenodigdheden w.o. flessen met inkt

9119 € 100 - € 200 Kavel om je woning opnieuw in te richten met metaalkleurige objecten zoals bijzettafeltjes, grote 3-lichts kandelaar van 81 cm hoog, bakken en kapstokje met 3 haken 9120 3 geemailleerde voorwerpen, jerrycan, broodtrommel en oud elektrisch kacheltje

vrijdag 25 september 2020

9134 Doos met kunststof schaalmodel vogeltjes 9135 Doos divers w.o. kandelaar, Oosters beeld en 2 lakwerk doosjes

9136 Doos met porseleinen dekselvaas, boeken over WOII, Leerdam zwarte glazen cactuspot 12 cm hoog, 13 cm diameter, 2 Hohner mondharmonica's, Afrikaans bronzen dekselpotje, bronzen plaquette van MR Pieter Jelles Troelstra, ontwerp Wienecke 1926 etc 9137 Grote verzameling miniaturen in steenvorm, kastje en letterbakken

9142 Societe Ceramique Maestricht 6-persoons aardewerken koffieservies, platte, diepe en ontbijtborden met decor Victoria 9143 Doos divers porselein en aardewerk w.o. schenkkan met tinnen klep, Herend Hongarije schaaltje (gelijmd) en theebus (deksel manco) en OUD Delft Nijmegen schenkkan naar Engels voorbeeld 9144 Doos divers plate bestek, oud bureaulampje met Pierrot, ovaal dienblaadje en 19e eeuws voetenbankje 9145 € 50 - € 100 Doos diverse kandelaren en reiswekkers met onderdelen en sleutels 9146 Doos diverse sierschotels en 4 Wedgwood bloempotten

9147 Doos divers w.o. gedemonteerde koperen kroon, blikken schooltas, kistje met dominospel etc. 9148 Doos divers kristal w.o. karaf met stop, nest schalen, dekselschaal etc.

9149 € 40 - € 80 Doos met kerstballen, blauwe glazen vaas met goudkleurig decor, kristallen pot met verzilverde deksel en een porseleinen fles met stop 9150 Doos divers Imari porselein, cloisonne en marmer vaas

9151 Doos divers verzilverd bestek, waaronder Gero Georg Nilsson, een schaaltje, vaasje enz. 9152 Doos divers w.o. apothekerspotten, voorraadpotten en een houten beeldje

3 VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Kleingoed

Veiling september 2020

9153 € 50 - € 100 Doos diverse sierborden w.o. Tichelaar Makkum en Porceleyne Fles Delft 9154 Doos diverse porseleinen schalen en schotels

9155 Doos divers w.o. horloge, chocoladevormpjes, stoomapparaat, zak muntgeld en wanddecoraties 9156 Doos met Zuid Holland Gouda plateel en aardewerk waaronder met blokjesmotief en Fris aardewerken schaaltjes 9157 Doos divers glaswerk en kristal

9158 Doos met Rorstrand serviesgoed, East Indies

9159 Doos met divers keramiek waaronder Hollands

9160 Doos met divers keramiek waaronder Porceleyne Fles Delft en Societe Ceramique gelegenheidsborden

9161 Doosje met rollen filmnegatieven, deels met geschiedenisverhalen 9162 Doos met bijou, wanddecoratie, beer, porselein, glazen geslepen messenleggers in cassette en plate

9163 Doos diverse glazen voorwerpen w.o. Zweden en Boheems

9164 Doos met 3-delig porseleinen kaststel met klassiek decor, aardewerken vaas met meanderrelief, geslepen glazen decoratie in eiken houder en Gouda plateel schotel en tafelschemerlampvoet (diverse schade aan dit kavel) 9165 Doos met porseleinen 19e eeuwse wandklokjes, Delfts18e eeuws aardewerken schotel met polychroom decor, aardewerken Art Deco vaas met rijke versiering, tafelklokje, dekselschaaltje, klokgewichten en slingers 9166 Koperen pendule 27,5 cm hoog, 46 cm breed met 2 oorvaasjes 26 cm hoog, 2lichts rijkbewerkte kandelaar 39,5 cm hoog, Indische houten beeld27 cm hoog en Afrikaans houten sculptuur 43 cm hoog 9167 Diverse moderne litho's en aquarel, Jan Wittenberg (1886-1963), Jonge lijster, litho eigen druk gedateerd 1949, 12,5x12 cm, Philip Wiesman (geb. 1946, Landschap aan water, ets gedateerd 1977, nummer 1/80, 17x15 cm, J Taanman, jongen en meisje aan het krant lezen, ets gedateerd 1973, 13x10 cm

vrijdag 25 september 2020 96 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

9168 Doos met Petrus Regout 3-delig aardewerken kaststel, Makkum schotel, Workum schenkkan, Zenith Gouda tabakspot en Delfts polychroom schenkkan 9169 Doos witte aardewerken vazen en schotels w.o. Porceleyne Fles Delft, OUD Delft Nijmegen en Ticherlaar Makkum 9170 Koperen pendule 28 cm hoog, 46 cm breed, met 2 vazen 24 cm hoog, 3 aardewerken Art Deco tafelklokken 30,5 cm, 26,5 cm en 21 cm hoog 9171 7 Chinese beschilderde wanddecoraties met afbeeldingen van vogels in florale omgeving, 20e eeuw 24x19 cm, in houten lijst totaal 43x38 cm 9172 Koperen aker met hengsel 30 cm hoog, 46 cm breed en koperen doofpot met porseleinen handgreep en knop 40 cm hoog 9173 6 diverse oude voorraadblikken

9174 Klassieke schemerlampvoet 43 cm hoog, tafelpendule (defect), houten tafelschemerlamp 41 cm hoog en een keramiek beeld van een vrouw (schade) 9175 Koperen doofpot 40 cm hoog, bronzen tafelschemerlampvoet 51 cm hoog, metalen gedecoreerd dienblad 35 cm diameter en 2 smeedijzeren 2-lichts wandlusters 27 cm hoog, 23 cm breed

9183 Doos divers met strijkbout, spuitwaterfles, divers tin en een klokje op batterij 9184 Doos waaronder onderzetters met tegels, theepotjes en theelichtjes 9185 Doos met divers tin waaronder beschilderde kraantjeskan, theepot en koffiepot, en plate bestek, sigarettenhouder, botervloot etc

9186 Doos diverse verzamelingen, sigarenbandjes, reclemespeldjes, buttons, album Reine Astrid, pennen, verzilverd bakje, 2 kristallen schaaltjes etc. 9187 Doos met Tichelaar Makkum schotels, Regina Gouda schotel, kristallen geslepen schaaltje op hoge voet, Lladro kannetje, Daum asbak, keramiek hertenkopje voor aan de wand, E Antheunis Gouda vaas etc 9188 Doos met Satsuma aardewerken tafelschemerlampvoet, porseleinen beschilderde tafelschemerlampvoetje, cloisonne tafelschemerlampvoet, geemailleerde beschilderde koffiepot, glazen Art Deco hanglamp en koperen dekselbus 9189 Doos met divers porselein en aardewerk waaronder Petrus Regout kom

9176 Eiken bestoken wandkapstok 17 cm hoog, 72 cm breed, antieke ijzeren wafeltang met figurendecor 79 cm lang (houten handgrepen vernieuwd) en ijzeren wafeltang 64 cm lang 9177 € 30 - € 60 Oude blikken broodtrommel, 41 cm breed, van Melle's Toffees blik 38x26 cm en Droste Cacao blik 19 cm hoog 9178 € 100 - € 150 Kavel divers bestek, plate en metaal in originele oude doosjes 9179 € 100 - € 150 Societe Ceramique uitgebreid aardewerken servies met decor van bloemen 9180 Doos met divers plate, koperwerk, verrekijker, ijzeren spatel, hoorn des overvloed en houten doosje met buitenlands geld

9182 Doos divers met crucifixen, koper, plateel en Oosters porselein

9181 Doos diverse oude koperen en metalen voorwerpen

9190 Doos met porseleinen en aardewerken vazen en potten met klassiek decor

9191 Doos met 18e eeuwse aardewerken tegels, ovale Wedgwood aardewerken schaal met bladrelief versiering, 6 Ram aardewerken borden met blauw decor etc 9192 Doos divers waaronder wanddecoraties van Scherft en C. Kloos, tin, koper, cloisonne, porselein, tasje, houten doosje, muntgeld Nederland en buitenland etc 9193 Doos met spekstenen beeldengroepjes, stenen beeld van een havik, tafelschemerlamp, metalen sierbord, chocoladevormen etc. 9194 Doos met houten koek- en speculaasplankjes en Afrikaanse maskers 9195 Doos met blauw Boheems kristallen vaas, gekleurde glazen vazen en schelp, Royal Copenhagen porseleinen gebaksschotels, Villeroy en Boch kop en schotel, Russisch porseleinen kop en schotels etc

Elderveldplein 17 Fortunastraat 9 Geitenkamp 15 Groningensingel 955

Hanzestraat 137 J. Israelslaan 92a Middelgraaflaan 10a Oostburgwal 40

Thuvinestraat 37, Duiven Brink 12, Huissen Pres. Kennedylaan 301b, Velp

Kleingoed 9196 Doos met porseleinen en aardewerken schoenen en klompen waaronder Tichelaar Makkum, Jules Verlingue en Francois Fourmaintraux

Veiling september 2020 -

9211 Doos met Aziatisch cloisonne, speksteen, houtsnijwerk en wanddecoraties

9197 € 40 - € 80 Doos divers aardewerk met blauw decor w.o. Porceleyne Fles Delft

9212 Bing en Grondahl Denmark porseleinen schaaltjes, borden, beeldjes, dekselbakje en schoteltjes en Deens aardewerken fruitschaal en beeldje

9198 Doos diverse miniatuur beeldjes, diverse merken

9213 Doos met porseleinen beeldjes en lampvoetje

9199 € 50 - € 100 3 dozen met antiek aardewerken serviesgoed, gemerkt M & Co New Stone, decor Thibet Japan

9214 Doos met Chinees en Japans porselein, periode 1800-1900

9200 2 dozen met Porceleyne Fles Delft en Zenith Gouda aardewerk

9201 Doos divers verzilverd, waaronder bestek, schaaltjes en kandelaren 9202 Doos divers w.o. beeldjes, postzegels, OUD Delft haringschaaltje, dominostenen in kistje, schaakstukken,porseleinen oorvaasjes, porseleinen beeldje en oud lesmateriaal in doosje 9203 Reny de Graaf (1941-) Doos diverse beeldjes en een ronde bronzen plaquette

9204 € 50 - € 100 2 dozen divers aardewerken serviesgoed, Wedgwood Edme waaronder 9 grote borden, 6 diepe borden en Windsor waaronder 7 platte borden, 6 ontbijtbordjes en diverse kop en schotesl (paar chips) 9205 € 50 - € 100 Doos met lakwerk koperen vaasjes, grootste 21 cm hoog, cloisonne en jade 9206 Doos met Japans porseleinen theeserviesje, kunststof beeldengroepjes, porseleinen dekselschaal in de vorm van een eend 19 cm hoog en diverse porseleinen kommetjes en dekselpotje 9207 € 50 - € 100 22 diverse biscuitporseleinen beeldjes van o.a. Wagner, Beethoven, Napoleon en Paus Pius IX 9208 Doos met Hollands plateel waaronder Gouda

9209 Oosters porseleinen schotel 28,5 cm diameter, 2 gemberpotten 16 cm hoog (haarlijnen), rolvaasje16 cm hoog, 2 dekselvaasjes 22 cm hoog (met schade) en hengselpotje, alles 19e/20e eeuw 9210 Doos divers verzilverd, waaronder een ovaal dienblad, kapstel en ijsklontjesemmer

vrijdag 25 september 2020 98 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

9215 Doos divers w.o. koperen schaal en verzilverd koffiestel

9216 € 50 - € 100 Doos met ca. 20 spekstenen sierobjecten 9217 € 50 - € 100 Doos diverse sierborden w.o. Tichelaar Makkum en Porceleyne Fles Delft 9218 € 80 - € 120 11 Volkstedt Rudolstadt porseleinen beeldjes 9,5-20 cm hoog en 9 diverse porseleinen beeldjes 9219 € 40 - € 80 Doos divers porselein w.o. Royal Doulton jugs / mokken 9220 Doos met Hollands keramiek waaronder Sierkunst Apeldoorn, Westraven, Pieter Groeneveldt, Nagtegaal, het Uiltje etc 9221 Doos met Kayserzinn schaal, bronzen sculptuur, oude boeken, wanddecoraties, koperwerk, reiswekker, passerset, klokje etc 9222 Doos met porseleinen beeldjes waaronder Lladro, Volkstedt Rudolstadt, Schwarzburger Wekstatten etc 9223 € 80 - € 120 Mason's Engels aardewerken serviesgoed met decor Fruit Basket bestaande uit 7 platte borden, 5 diepe borden, 6 ontbijtborden, 2 dekschalen, 2 diverse maten platte schalen, tafelstel op plateautje, 5 kop en schotels, 2 diverse maten theepotten, sauskom en ovaal schaaltje 9224 € 50 - € 80 14 Westraven Utrecht aardewerken tegeltjes, kleinste 7 cm diameter, grootste 13x13 cm 9225 Doos met biscuitporseleinen beeldjes waaronder Goebel

9226 Doos divers porselein w.o. Herend witte vogel en klassieke beelden en steelbakjes van KPM

9227 € 80 - € 140 23 stuks Porceleyne Fles Delft aardewerken schotels, kandelaren, dekselbakje, schaaltjes, dekselpotje en asbakje met decors Pijnacker, groen, polychroom en zwart 9228 € 50 - € 100 Doos diverse voorwerpen Porceleyne Fles Delft w.o. vazen, dekselpot, kannetjes klompjes, bel etc. 9229 Doos divers plateel w.o. bloempot, jardiniere, vaasjes en dekselpot

9230 Doos met keramiek van De Rijn Leiderdorp, Chris Lanooy en de Vier Paddenstoelen

9231 € 50 - € 100 Kavel met Royal Copenhagen porseleinen vazen en vaasjes, schenkkan, beeldjes, schotels en schaaltjes 9232 2 dozen met glazen, karaffen, ijscoupes, schalen, tafelstel, vaas etc 9233 Doos met Italiaanse aardewerken vazen, Petrus Regout lampetkan en gelegenheidsschotel, Boch aardewerken schotel en aardewerken kannetje 9234 Doos met aardewerken sierschotel van onbekende kunstenaar, aardewerken object van vogel op marmeren sokkel 36,5 cm hoog, Engelse bekers in de vorm van figuren, Herend porseleinen gevlochten schaaltje, aardewerken kandelaren, kristallen karaf en vaasje 9235 2 dozen met porseleinen eet- en drink serviesgoed

9236 € 40 - € 80 14 Porceleyne Fles Delft aardewerken gelegenheidsschotels thema's WO I en WO II en Jacob Cats, periode 1914-1945, 18-25 cm diameter 9240 Doos met aardewerken Boerenbont serviesgoed, Societe Ceramique en Boch Belgie 9241 Zaanse klok in noten kast 53 cm hoog, jaren 60 wandklok en Schwarzwalder wandklok 37 cm hoog

9242 Doos met tinnen dekselschaal, maatkannen, wandspiegel in koperen gedreven lijst, koperen luciferdoosjeshouder, ijzeren wanddecoratie en klassiek wandlampje 9243 Doos met meest Gero plate voorwerpen van onder andere ontwerpers Chris van de Hoef en Georg Nilsson

Kleingoed 9244 Krat divers w.o. lampvoeten, tamtam, koetslamp w.o.

Veiling september 2020 -

9245 Doos met divers oud koperwerk waaronder ketels, doofpot, lantaarn, blaker, dekselpotjes, rechaud, bakjes etc 9246 AEG tafellamp met tafelklem, type TL840, jaren 70, 84 cm, 2 kunststof met metaal Erco design muurlampen ontwerp Roger Tallon 24 cm diep, houten kistje met lege patroonhulzen en diverse kunststof waarschuwingsplaten 9247 Koperen tafelschemerlamp met gestoffeerde kap 77 cm hoog, klein tafelschemerlampje, 4 wandlampjes, hanglamp 62 cm hoog en zwenk wandlamp

9248 4 dozen met diverse kristallen en glazen glaasjes 9249 Doos met diverse porseleinen kop en schotels waaronder Royal Albert en Haviland Limoges

9250 3 dozen met aardewerken schalen, vazen, kommen, schenkkan en dierobjecten waaronder Safi 9251 2 dozen met divers porselein en aardewerken voorraadpotten etc

9252 € 50 - € 100 3 NIEUWE brandblussers, poeder, cat. A, B en C, 6 kilogram vulling per stuk 9253 3 diverse koperen kaarsenkroontjes en een lampvoet, 82 cm hoog

9254 Aardewerken vogelhuis 57 cm hoog, 35 cm diameter (2 spijltjes gelijmd) en Brabantia metalen brrodtrommel met Herman Brood decor 46 cm breed 9255 Smeedijzer met koper 9-lichts hanglamp 66 cm hoog, 44 cm diameter met 2 2lichts wandlusters 34 cm hoog, 25 cm breed 9256 Dikke van Dale 3-delig uit 2015 en Dikke van Dale 4-delig uit 2005 9257 Verzameling van ca.80 boeken over kunst, antiek en cultuur

9258 Doos met 4 delen boeken met parlementaire redevoeringen door Dr. A. Kuyper, 1894-1905, 19e eeuws boek Sinai en Golgotha door F.A. Strauss, atlas uit 1956 en 2 boeken over her ree en het edelhert

vrijdag 25 september 2020

9259 Philips radio, jaren 60, 24 cm hoog, 71,5 cm breed, 29,5 cm diep

9274 Doos divers kristal w.o. 5-lichts kandelaar en 4 karaffen met stop

9260

9275 € 40 - € 80 Doos divers aardewerk en porselein w.o. Porceleyne Fles Delft, Schoonhoven en Tichelaar Makkum wandvaas

Koffer met adres J.A. Balk Steenstraat 36/38, 55x33 cm, Philips Infraphil rode lamp in doos en Philips radio, type 22 RB192/OOS 9261 Tafeltje met speelwerkje en intarsia in blad 42 cm hoog, 36,5x26,5 cm, noten 1deurs wandvitrinekastje met volle zuiltjes 35 cm hoog, 35 cm breed en eiken 1deurs wandkastje met ornament op deurtje en spiegeltje op binnenzijde deurtje 94,5 cm hoog, 16 cm breed 9262 2 snaarinstrumenten, 60 en 63 cm (stelschroef manco)

9263 2 dozen met divers koperwerk waaronder kandelaren en divers verzilverd 9264 Doos diverse wanddecoraties

9265 2 dozen met verzameling porseleinen en aardewerken suikerpotjes, mosterdpotjes, zoutvaatjes, tafelstelletjes, strooiers, dekselbakjes en likeurflesjes in diverse uitvoeringen 9266 € 40 - € 80 Doos divers filatelie w.o. FDC Nederland, postzegels, vellen en diverse poststukken 9267 2 dozen met Petrus Regout, Mosa en Societe Ceramique porselein en aardewerk

9268 Kavel divers b.u. 2 rood en witte Finel geemailleerde schalen made in Finland, 2 glazen Iittala kandelaars, glazen Finn Crystal bord, 3 presse papiers en glazen Joska tafelklok 9269 2 dozen met Mobach aardewerken vazen, schenkkannen, potten en dekselschaaltjes 9270 € 80 - € 120 Wedgwood aardewerken serviesgoed met decor Sarah's garden 9271 Doos met Wedgwood aardewerk en jasperware

9272 2 dozen met Petrus Regout en Societe Ceramique gekleurd aardewerk

9273 € 40 - € 80 Houten wandconsole, 32 cm hoog, 37 cm breed, 18 cm diep, 2 Turkse snavelkannen, 19,5 en 30 cm hoog, Afrikaans beeldje en een marmeren Hamam kandelaar, 12 cm hoog, 43 cm breed

9276 2 dozen met tin, plate, brons, pop, wanddecoraties waaronder oosters, Chr. vd Woerd, Liesbeth de Haas-Yben, tapijtje etc 9277 Doos met Steiff hond 30,5 cm hoog, Schilpad pop en blokkendoosje

9278 Doos diverse spellen en een Bajka projector met diverse doosjes met filmpjes en toverlantaarnplaten 9279 € 100 - € 150 August Warnecke China Purper divers serviesgoed 9280 Doos met bijou, horloges en reiswekkers 9281 Doos met klokjes, verrekijker Tourist 10x50, broodrooster etc.

9282 Philips Philector, type 4180, no. 11133, jaren 30, Philips plaatspanningsapparaat, type 372, jaren 20 en Philips apparaat 9283 Doos met groene kristallen geslepen glazen, karaffen, schaal, stopfles en groene schaaltjes

9284 Doos met St. Maarten porseleinen serviesgoed

9285 Doos met WC. Brouwer en Zaalberg keramiek vazen, schaaltjes, schotels, kop en schotels 9286 Kavel met 8 gekleurde sierglazen schalen 9287 30-delig glasservies met goudkleurig randje

9288 Doos met Dresden porseleinen beschilderde kop en schotels, ontwerp Floris Meydam, serica heldere glazen kandelaar 20,5 cm hoog, keramiek sculptuur van paddenstoelen, messing kandelaren, gekleurde glazen schelp, Chinese rode lakwerk ei, porseleinen poppenserviesje etc

9289 2 dozen met porseleinen en aardewerken kop en schotels, vazen waaronder Wedgwood en Royal Albert en Oosters theeservies

6 VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Kleingoed

Veiling september 2020

9290 4 kunststof Boeddhabeelden 14 cm en 20 cm hoog, 2 bronzen Boeddhabeeldjes 6 cm en 15,5 cm hoog en 2 bronzen Thaise penkandelaartjes 17,5 cm hoog 9291 Doos divers Aziatisch porselein en aardewerk w.o. trekpotje, grote schaal en Satsuma vaas

9306 2 dozen met divers keramiek waaronder Hollands 9307 € 40 - € 80 Doos met 55 stuks Porceleyne Fles Delft aardewerken schotels, schaaltjes, asbakjes en schoteltjes

9292 Doos met Japans Satsuma porseleinen serviesgoed, plateau, dekselvaasjes en vaasjes

9308 Doos met 12 kristallen messenleggers in cassette, 11 kristallen onderzetters in cassette, glazen bowlkom met 8 glazen, gekleurde glazen karaf en gekleurde glazen rozenbol

9293 2 dozen met kristallen en glazen karaffen, glazen, kaasstolp, dekselpot, bowlkom etc

9309 € 50 - € 100 Doos met verzameling Porceleyne Fles Delft aardewerken voorwerpen, 28 stuks

9294 2 dozen met divers plate en tin

9295 Doos diverse vazen w.o. Kaiser

9310 Doos divers glaswerk en kristal w.o. oude glaasjes

9296 3 doosjes met bouwsteentjes

9297 Diverse textiel met en zonder sierlijke motieven en bontsjaal 9298 Doos diverse oude spellen en blikken schaalmodel auto

9311 2 dozen met divers geslepen kristallen schaal, glazen, karaf, bonbonniere, onderzetters etc.

9312 2 dozen met divers porselein en aardewerk

9313 Doos speelgoed w.o. Meccano en Wild West dorp met poppejtes

9314 Doos stripboeken, autootjes, trein en marionet pop

9299 Doos met verrekijker in foedraal, view master met plaatjes in bijbehorende doos, Junghans barometer, houten beeld van houtbeeldhouwer JNM Peeters uit Brummen en houten hexagonaal doosje met intarsia 9300 Doos met verzameling diverse bakelieten objecten 9301 2 dozen modern b.u. 6 Italiaanse D52 Goggle wandlampen voor Luce Plan, ontwerp Ross Lovegame, pleziglazen torso op standaard, kunststof Kartell kapstok ontwerp Olaf van Bohr, 2x Philips Livingcolors, 2 rubberen wandmandjes Outlook Zeico en 2 kunststof kapstokjes 9302 Doos met divers porselein en aardewerk waaronder jaren 30 theepot op theelicht, Sarrequemines, Wedgwood, Sadler Edwardian Entertainments circus theepot, Royal Doulton miniatuur mokjes etc 9303 2 dozen met Arnhemsche Fayence en Ram Arnhem plateel

9304 Doos met plate bestek etc.

9305 7 gekleurde sierglazen schalen waaronder Walther en mand, grootste schaal 45x21 cm, sterschaal 42 cm diameter

vrijdag 25 september 2020 100 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

9315 Koperen theepot, comfoor, koffiepot en bonbonniere op ovaal dienblad, houten koebel en 3 oude houten stempels 9316 2 dozen met aardewerken eetserviesgoed met decor Purple, bestaande uit 3 dekschalen, 2 sauskommen, groenteschaal, 5 ovale platte schalen, 10 platte borden, 5 diepe borden en 6 ontbijtborden 9317 2 dozen met divers porselein en aardewerk waaronder Meissen en KPM 9318 2 dozen met koperwerk, bijou, muntgeld, plate bestek, wanddecoraties, houten Aziatische en Afrikaanse maskers etc 9319 2 dozen met divers porselein en aardewerk waaronder Linmoges en Wedgwood

9320 € 100 - € 150 Doos met Chinees en Japans porselein, 18e-20e eeuw 9321 Doos met 3 metalen hanglampen, wandschaarlamp en bureaulamp, jaren 60/70

9322 Doos met Indische houten maskers, doosje, wajangpoppen en textiel batik achter glas

9323 € 40 - € 80 Doos biscuitporseleinen tabletten met relief decor, meest Royal Copenhagen 9324 Doos met fotografie toebehoren

9325 Doos met oud metalen constructie speelgoed, vermoedelijk Meccano

9326 Doos met 19e eeuwse metalen schuitvormige beschilderde emmer, Oosters metalen bak met gestilleerd decor, bakelieten platen, Oosterse lakdoosjes en houten bestekbak

9327 2 dozen met meest Gero plate bestek

9328 2 dozen met damast, diverse oosterse tapijtjes etc

9329 Doos met 8 diverse beren

9330 Doos met oud houten handgereedschap, fossielen, stenen, koperen tafelschemerlamp met gestoffeerde kap 80 cm hoog etc. 9334 Doos met Zuid Holland plateel, Portugees aardewerk, Delfts en porseleinen puddingvormen 9335 Doos met Ohme Duits porseleinen fruitschaal met 12 fruitborden, gebaksschaal met 10 schotels met vogeldecor en 6-persoons porseleinen theestel

9336 € 80 - € 120 Doos met postzegels en FDC's, Nederland gestempeld, postfris en vellen 9337 Doos met divers porselein waaronder Fraureuth Saxony gebaksstel, Rosenthal plateau, Petrus Regout, Koppelsdorf etc 9338 Kavel klassiek porselein waaronder Schlaggenwald kop en schotels, Limoges porseleinen schaaltjes, bonbonniere, kop en schotel, Vienne schaaltjes,Wien schaal en 2 vaasjes etc 9339 Doos met Japans porselein en Satsuma aardewerk 9340 Doos divers w.o. koperen kandelaren, ets, stenen neushoorn, diverse glazen vogelsjes etc. 9341 Doos met 9 Hollandse tegels in eiken lijst en divers koper, tin en brons

Kleingoed

Veiling september 2020

9342 Doos divers w.o. Karachi kleedje 148x64 cm, ovale schaal NOF Calve, glazen schotel ABC, divers houtsnijkwerk etc. 9343 Doos met Hollands aardewerk met blauw decor 9344 Doos met Tichelaar Makkum aardewerken schotels, kom en tegels 9345 € 40 - € 80 24 schaalmodel autootjes waaronder Volkswagen en Fiat 500 9346 € 40 - € 80 13 schaalmodel autootjes, Citroen, Bugatti en Lambourghini 9347 Doos met speelgoedautootjes, vrachtwagens etc waaronder Lesney Matchbox etc

9348 € 40 - € 80 15 schaalmodel autootjes, Porsche en Jaguar 9349 € 80 - € 120 2 dozen met schaalmodel autootjes, Ferrari, ca. 34 stuks 9350 € 80 - € 120 Doos langspeelplaten w.o. verzamel, pop w.o. veel Rolling Stones 9351 € 100 - € 200 Doos langspeelplaten, pop, jaren 70/80 waaronder Mick Jagger, Rolling Stones, David Bowie, Joe Cocker, Bob Marley, Rod Stewart, Elo, The Carpenters, Elton John, Beatles, Golden Earing, ABBA, Status Quo, Zappa en The Little River band 9352 Doos langspeelplaten w.o. verzamel en pop 9353 € 100 - € 200 Kavel langspeelplaten, pop waaronder Simon and Garfunkel The concert in Central Park, Eric Clapton, Randy Newman, The Police, Leonard Cohen, Joan Armatrading, Rolling Stones Procol Harum, Eagles, Fleetwood Mac en vele anderen 9354 Doos langspeelplaten w.o. klassiek en veel James Last, Alle 13 goed, Maywood etc. 9355 Doos met ca. 50 langspeelplaten jaren 80 waaronder pop en religieus 9356 2 dozen met meest Hollands en Engels antiek aardewerk waaronder Petrus Regout, Porceleyne Fles Delft, Ram, Goedewaagen en Wedgwood

vrijdag 25 september 2020

9357 Doos met plateel tafelschemerlampvoet, aardewerken tafelschemerlampvoet, tegels, Porceleyne Fles Delft vaasje, sculptuur, masker, Kosta Boda vaasjes, beeldjes en dekselbakje 9358 € 30 - € 60 Doos met antiek presentatiekussen met koperen decoratie van druiventrossen, ranken, vogel met krans en facetgeslepen spiegeltjes 33 cm hoog, 23 cm breed, 25 cm diep, glazen gebaksstel, kleurenlitho van Rotterdam, 18 Amerikaanse tijdschriften Interieur, jaren 80 en ovaal aardewerken dienblad (schade) 9359 Doos met Scherzer Bavaria porseleinen serviesgoed met decor Gracia 9360 Doos divers w.o. schaakspel in kistje, dominostenen in cassette, weegschaaltje in bakelieten houder, glazen hoofd plafondlampje en zamak beeldje 9361 € 50 - € 100 2 dozen diverse tinnen voorwerpen w.o. kannen, schalen, maatbekers etc. 9362 € 80 - € 120 Wedgwood aardewerken serviesgoed bestaande uit 3 dekschalen, 2 sauskommen, 4 ovale schaaltjes, 2 botervloten, 6 platte borden 26,5 cm diameter, 6 platte borden 23 cm diameter, 7 soepkoppen met onderschotel, theepot, suikerpot, roomkannetje, 6 kop en schotels, 6 kop en schotels, 13 gebaksschotels, 12 schoteltjes, 12 petitfour schaaltjes, schaaltje en 2 asbakjes 9363 Doos met porseleinen en aardewerken beelden en dekselpotje

9364 Doos divers b.u. Batik stempel, diverse lijstjes, beeldjes, bureauset in cassette, aardewerken crucifix, porseleinen beeld van Aziatische visser, kinderkoor beeldje, Japanse lakwerk schaaltjes en varia 9365 Doos met Oosterse bronzen tafelbellen 13,5-17,5 cm hoog, beeld getiteld Zij waren nog zo jong 22 cm hoog, spekstenen Boeddhabeeld 16 cm hoog, spekstenen object 9 cm hoog, porseleinen schotel 16,5 cm diameter, kunststof sigarenetui en wajangpop 9366 Doos met plate, ovale houten beschilderd dienblad, ijzeren strijkbout, geemailleerde strijkbout, metronoom en Hohner chromonica mondharmonica

9367 Oosters porseleinen dekselvaas met blauw floraal decor met fazant 43 cm hoog (gelijmde halsrand en deksel), 2 schotels met blauw decor van vogels in boom 25 cm diameter (1 schotel met randchips) en dekselpot met floraal decor met vruchten 24 cm hoog, 20e eeuw 9368 € 40 - € 80 2 dozen met schaalmodel autootjes, Mercedes, ca. 25 stuks 9369 € 40 - € 80 2 dozen schaalmodel autootjes w.o. BMW, Audi en overige merken 9370 Doos diverse speelgoedautootjes

9371 Doos met schaalmodel motorfietsen, trein en ander leuke items 9372 Doos met porseleinen beeldjes

9373 2 dozen met Rosenthal porseleinen serviesgoed met decor Sanssouci

9374 Doos met diverse wanddecoraties waaronder olieverf op doek, tekeningen, prenten, litho's en handwerk 9375 6 popppen en houten poppenschoolbankje

9376 Doos met Porceleyne Fles Delft aardewerken jardiniere, 2 tafelschemerlampvoeten, bolvaas en schotel (diverse schade)

9377 € 60 - € 100 Fleischmann treinset in doos, model 1320/3G, diesellocomotief, rails en transformator 9378 Doos met Fleischmann treintjes, wagons, trafo's en rails, en doos met toebehoren waaronder poppetjes etc. 9379 Doos diverse treinen en onderdelen

9380 2 koffers en 2 bananendozen vol met cd's diverse genres muziek 9384 Doos langspeelplaten w.o. verzamel, Piet Veerman, LUV, Alle 14 goed etc. 9385 Doos langspeelplaten w.o. klassiek, verzamel en wat pop

9386 Doos langspeelplaten klassiek w.o. Thijs van Leer en Henk Skai

8 VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

Kleingoed

Veiling september 2020

9387 € 80 - € 120 Doos langspeelplaten w.o. verzamel, klassiek en pop w.o. Berdien Stenberg, BeeGees, John Denver, Elvis, Rod Stewart, Pussycat, Andre Hazes, Elton John, Genesis en Tina Turner 9388 Doos langspeelplaten w.o. klassiek, pop en verzamel 9389 Doos met divers plate, metalen dienblad, Oosters groen glazen beeld van vrouw in cassette (schade aan beeld),koperwerk, lampen etc 9390 2 dozen met divers porselein en aardewerk waaronder Mason's, Empire England, oosters etc 9391 2 dozen met divers porseleinen en aardewerken serviesdelen

9392 Kavel met 18 gekleurde sierglazen mand, vazen en schalen 9393 Doos met diverse Engels- DuitsNederlandstalige LP's, vnl. klassiek en jazz

9394 € 40 - € 80 Doos met Meccano constructie speelgoed, Wilesco D5 stoommachine en Schuco boot en doos met porseleinen poppenserviesjes, knikkerspel met originele doos en houten inklapbare poppen box 9395 € 100 - € 150 Kavel oude rails, gemerkt Fleischamann, elektrische locomotief met kolen wagen en 3 groene blikken wagonnen en een HO-formaat locomotief Lima Italy 9396 € 50 - € 100 Doos met Marklin 3200 treinen, wagons en miniatuurpoppetjes, losse rails, transformator etc 9397 € 100 - € 150 3 dozen met 50 locomotieven en wagonnetjes en divers rails, transformator en boekjes

vrijdag 25 september 2020 102 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

DERKSEN veilin gbedrijf

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

DERKSEN ve i l i ngbedrijf

104 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

DERKSEN veilin gbedrijf

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

DERKSEN ve i l i ngbedrijf

106 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

VEILINGCATALOGUS DERKSEN |

108 | VEILINGCATALOGUS DERKSEN

DERKSEN ve ilin g b e d r ijf

Profile for Derksen Veilingbedrijf

Catalogus september 2020

Catalogus september 2020