Elly Kuipers / auto's treintjes 187 Elly Kuipers (1938-2016) Compositie met figuren, doek niet gedateerd, 40x70 cm
Veiling Elly Kuipers -
188 Elly Kuipers (1938-2016) Objecten in de vensterbank van atelier, doek gedateerd 1978, 80x70 cm
195 Elly Kuipers (1938-2016) Alarm Signaal, linoleumsnede 32x56 cm
196 Elly Kuipers (1938-2016) Figuren aan tafel, aquarel gedateerd 1984, 38x48 cm
199 Elly Kuipers (1938-2016) Compositie met figuren, doek 50x40 cm
189 â‚Ź 25 - â‚Ź 75 Elly Kuipers (1938-2016) Portret van een lezende man, doek gedateerd 1961, 80x70 cm 190 Elly Kuipers (1938-2016) Stilleven, doek, niet gedateerd, 50x70 cm 191 Elly Kuipers (1938-2016) Stilleven, doek, niet gedateerd, 80x65 cm 192 Elly Kuipers (1938-2016) Figuren rond tafel met desert, aquarel gedateerd 1984, 39x49 cm
193 Elly Kuipers (1938-2016) Compositie met figuren, doek gedateerd 1989, 80x60 cm 194 Elly Kuipers (1938-2016) Compositie met figuren, doek gedateerd 1997, 100x80 cm
donderdag 21 februari 2019
197 Elly Kuipers (1938-2016) Figuren in een kamer, aquarel gedateerd 1981, 35x47 cm 198 Elly Kuipers (1938-2016) Portret van een vrouw, doek gedateerd 2003, 50x40 cm
207 Elly Kuipers (1938-2016) Op visite met handwerkje, aquarel gedateerd 1985, 39x49 cm
200 Elly Kuipers (1938-2016) Portret van een vrouw, doek niet gedateerd, 50x40 cm
201 Elly Kuipers (1938-2016) Compositie met figuren en gezichten, doek gedateerd 1994, 80x95 cm
208 Elly Kuipers (1938-2016) Poserend naakt, crayon gedateerd 2000, 60x30 cm 209 Elly Kuipers (1938-2016) Poserend naakt, crayon gedateerd 1982, 51x26 cm 210 Elly Kuipers (1938-2016) Compositie met vele figuren, doek gedateerd 1987, 80x90 cm
211 Elly Kuipers (1938-2016) Compositie met mannen, doek gedateerd 2010, 80x90 cm
202 Elly Kuipers (1938-2016) Compositie met figuren in maisveld, doek gedateerd 2004, 80x90 cm 203 Elly Kuipers (1938-2016) Compositie met figuren, doek gedateerd 2013, 110x80 cm 204 Elly Kuipers (1938-2016) Compositie met figuren, doek gedateerd 1993, 70x75 cm 205 Elly Kuipers (1938-2016) Landschap met bomen, aquarel gedateerd 1985, 49x38 cm
206 Elly Kuipers (1938-2016) Compositie met figuren, doek niet gedateerd, 50x60 cm
212 Elly Kuipers (1938-2016) Portret van een vrouw, doek gedateerd 2005, 50x40 cm
213 Elly Kuipers (1938-2016) Portret van een kind, doek gedateerd 2002, 50x40 cm
214 Elly Kuipers (1938-2016) Portret van een vrouw, doek niet gedateerd, 50x40 cm
215 Elly Kuipers (1938-2016) Portret van een man, doek niet gedateerd, 50x40 cm