Catalogus februari 2018

Page 38

1170

1171

1172 Oosters handgeknoopt kleed 300x202 cm

1173 Ovaal noten tafeltje, 63 cm hoog, 73x54 cm

1174 Indisch houten bestoken beeldengroep 32 cm hoog, beeld 37 cm hoog, en 2 maskers 36 cm

1175 Noten met wortelnoten ronde eetkamertafel op bestoken kolompoot, 120x77 cm met tuimelblad van 40 cm en daarbij

4 bestoken stoelen met beige stoffering

1176 Oosters handgeknoopt kleed 114x80 cm

100-150 -

1177 Antieke tinnen dekselpot in de vorm van een negroïde man 17 cm hoog (deksel los door manco scharnier), zamak beeld

van een metaalarbeider op marmeren sokkel 31 cm hoog, en zamak beeld van een vrouw op houten sokkel 34,5 cm hoog

1178 6-Delige serie getiteld Ons Voorgeslacht, door WJ Hofdijk, uitgever AC Kruseman Haarlem, jaar 1859-1864

1179 Houten bureau organizer 28 cm hoog, 35 cm breed, 20,5 cm diep

1180 Junghans tafelklok in eiken kast 39,5 cm hoog (glas los door kapotte scharnier)

1181 Tiffanystijl hanglamp 82 cm hoog, 50 cm, diameter, met extra schakels ketting

1182 Antieke noten bestoken stoeltje met modern gestoffeerde zitting

1183 Koperen penkandelaar naar antiek model, 64 cm hoog

1184 Antieke Hollandse doofpot, 39 cm hoog

1185 Mahonie op eiken 19e eeuws handwerktafeltje, 80 cm hoog, 50 cm breed (opknapper)

1186 Buste, op marmeren sokkel 25,5 cm hoog

100-150

1187 Oude mijnwerkerslamp 37 cm hoog incl. haak

1188 Gesigneerd Barton, Richard Lee geb. 1952, Poserende vrouw, tempera met aquarel op papier, gedateerd 2012, 28,5x22 cm

1189 Onduidelijk gesigneerd, Hollands landschap naar Corver, paneel 15x19 cm

1190 Franse comtoiseklok met romantisch decor op front, met vouwslinger

50-100

1191 Gesigneerd Barton, Richard Lee geb. 1952, Compositie, tempera op papier, gedateerd 1989, 19x19 cm

1192 Ges. Winter, FH de, Vogel in boom, uitkijkend over de heuvels, houtsnede gedateerd 1958, 37x24 cm

1193 Eiken dressoir, kersenkleur gebeitst met 4 deuren en 3 laden, 106 cm hoog, 231 cm breed, 55 cm diep

100-200

1194 Eiken kastje, kersenkleur gebeitst met gesloten onderkast en vitrinegedeelte in de bovenkast, 172 cm hoog, 82 cm breed, 47 cm diep 100-150 1195 Eiken salontafel met 2 klapbladen, 46 cm hoog, 138x69 cm met aan beide zijden een klapblad van 14 cm

1196 4 Kersenkleur armstoelen met gestreepte stoffering

150-250

1197 Oosters handgeknoopt kleed 236x144 cm

1198 Massief eiken, kersenkleur gebeitste eetkamertafel met aan beide zijden een lade, 77 cm hoog, 200x95 cm

75-125

1199 Metalen gekleurde 6-lichts hanglamp 60 cm hoog, 1 kapje manco, 68 cm diameter

1200 2 Tafelschemerlampen, 65 cm hoog

1201 4 Glazen sierbokalen met geslepen pegels (incompleet), roze 36 cm hoog

40-80

1202 6 Antieke ingelijste gekleurde gravures van vogels 32x24,5 cm

1203 6 Antieke ingelijste gekleurde kopergravures van diverse planten 17,5x11,5 cm

1204 Mahonie Davenport 84 cm hoog, 54 cm breed, 52 cm diep

75-125

1205 3 Bronzen hazewindhonden 9 cm, 14,5 cm en 15 cm hoog

1206 Gesigneerd Rhijnnen, Jan van 1859-1927, Boot op open water, en landschapje met rivier, werktekening 25,5x34 cm

1207 Franse comtoiseklok met vouwslinger

50-100

1208 Monogram HvL, Winters landschap, paneel 24x17 cm

1209 Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor Mihr, ca. 300x200 cm

100-150

1210 TrUshi, Bulgaars aardewerken schenkkan met polychroom decor 30 cm hoog, met 6 bekers, schenkkan met dikke buik

29,5 cm hoog, en vaas 30,5 cm hoog

1211 “Rosenthal porseleinen eet- en drinkservies met decor Sanssouci, bestaande uit 13 platte borden, 12 diepe borden, 9 ontbijtborden,

12 iets grotere ontbijtborden, 6 eierdoppen, ovale vleesschaal, 3 ovale vleesschaaltjes, 9 groenteschaaltjes, gebaksschaal

met 12 schotels, ovale diepe groenteschaal, botervloot, bewerkte schaal met oortjes, 2 bewerkte schaaltjes, chocoladeketel,

6 kop en schotels, 11 kop en schotels, 6 soepkoppen met schotels, 6 onderzetters en vaas met 12”

1212 Oud Oosters handgeknoopt kleed, 260x164 cm

1213 Mahonie 8-kantige kolompoottafel met nepleder ingelegd blad 74,5 cm hoog, blad 123 cm diameter

1214 4 Eiken stoelen met gestoffeerde rug en zitting en gestoken decor