feature-image

Kunst • Antiek • Inboedelveilingen • Taxaties

DERKSEN veiling be d r i j f

Kunst DERKSEN veilingbedrijf

VEILINGINFORMATIE FEBRUARI 2018 Deze veiling uit particuliere inbreng, wordt gehouden t.o.v. Gerechtsdeurwaarder de heer L H L M Vloet te Arnhem

KIJKDAGEN: Donderdag

1 feb

11.00 - 17.00 uur

Vrijdag

2 feb

11.00 - 17.00 uur

Zaterdag

3 feb

11.00 - 17.00 uur

Zondag

4 feb

11.00 - 17.00 uur

VOLGORDE VAN VERKOOP: Maandag

DERKSEN ve i l i ng b e d ri j f

5 feb

19.00 uur:

kavel

Dinsdag 6 feb 19.00 uur:

kavel kavel

Woensdag 7 feb 09.30 uur: 14.00 uur: 19.00 uur: Donderdag 8 feb 14.00 uur: 19.00 uur:

kavel kavel Kavel kavel

1 -

380 - 519 1000 - 1249 9000 7000 8000 1250

9345 7365 8079 1585

kavel 2000 - 2205 kavel 3000 - 3070 kavel 5000 - 5420

Kunst en antiek Antiek / inboedel Antiek / inboedel Kleingoed Goud, zilver Naaigerei Antiek / inboedel 2e Verdieping Design Vitrinegoederen

AFHAALTIJDEN VEILINGGOEDEREN: Vrijdag Maandag

9 februari 12 februari

08.30 - 16.00 uur 08.30 - 16.00 uur

VEILINGKOSTEN: 28% Amsterdamseweg 23 6814 GA ARNHEM tel: 026-4421498 www.derksen-veilingbedrijf.nl info@derksen-veilingbedrijf.nl

Rabobank NL63RABO0148407854 H.R. 09189969 BTW Nr. 8202-27-419-B01

FEDERATIE

AGENDA:

Dinsdag 20 februari Vastgoedveiling Arnhem Zaterdag 24 februari Rondhoutveiling Arnhem Dinsdag 20 maart Vastgoedveiling Arnhem Maandag 9 april Kunst, Antiek en inboedelveiling Dinsdag 17 april Vastgoedveiling Arnhem

Volgrecht wordt toegepast. Het volgrecht is het recht van de maker van een origineel van een kunstwerk om bij iedere latere doorverkoop van dat werk een percentage te ontvangen van de verkoopprijs. Als een kunstenaar overlijdt, kan het volgrecht overgaan op zijn nabestaanden of andere erfgenamen. Het volgrecht eindigt 70 jaar na het overlijden van de kunstenaar. Volgrecht is niet verschuldigd bij iedere verkoop van kunstwerken. De belangrijkste vereisten zijn: • Het moet gaan om de verkoop • Van originelen van werken van grafische of beeldende kunst (of exemplaren daarvan in beperkte oplage) • Waarbij een professionele kunsthandelaar is betrokken als koper, verkoper of tussenpersoon • Waarbij de verkoopprijs € 3.000 of meer bedraagt (inclusief veilingkosten), en • Waarvan de kunstenaar niet langer dan 70 jaar daarvoor is overleden. Vergoedingspercentages De hoogte van de vergoeding wordt als volgt berekend: • 4% van het deel van de verkoopprijs tot en met € 50.000 • 3% van het deel van de verkoopprijs van € 50.000,01 tot en met € 200.000 • 1% van het deel van de verkoopprijs van € 200.000,01 tot en met € 350.000 • 0,5% van het deel van de verkoopprijs van €350.000,01 tot en met € 500.000 • 0,25% van het deel van de verkoopprijs hoger dan € 500.000 De gehele tekst die is opgesteld door het Minist erie van Veiligheid en Justitie vindt u op onze website onder “Volgrecht”

In deze uitgave

Eileen Gray Het beroemde “Bibendum�

Niek van der Plas Niek van der Plas werd op 12 juli 1954 geboren in Katwijk aan Zee, als oudste zoon in een gezin van vier kinderen.

poppetje van Michelin inspireerde haar voor de Bibendum-stoel met zijn eveneens dikke leren rollen aan de rugleuning. Ook bedacht ze het bijzettafeltje genaamd naar het huis, de E1027

Object in de picture Als object van de veiling hebben we dit keer gekozen voor 2 prachtige kleurrijke panelen, beide geschilderd in de stijl van ca. 1500. De panelen zijn waarschijnlijk onderdeel van een hele bijzondere serie die het verhaal vertellen dat de kruiswegstatie inluidt.

Gerrit Willem Dijsselhof Gerrit Willem Dijsselhof werd op 2 augustus 1866 in Zwollerkerspel geboren

Colofon Deze uitgave is gemaakt in opdracht van DERKSEN veilingbedrijf, met een beperkte oplage van 300 stuks. Aan deze uitgave hebben meegewerkt: DERKSEN veilingbedrijf Ro-Wi print & sign Redactieadres: Amsterdamseweg 23 6814 GA ARNHEM tel: 026-4421498

column

Albert Keddeman

VORIGE VEILING

Bart van der Leck

Bart van der Leck werd op 26 november 1876 geboren in Utrecht en groeide uit tot een belangrijke keramist, collagist, glasschilder, ontwerper, interieurontwerper, graficus, lithograaf, illustrator, monumentaal kunstenaar, schilder, textielkunstenaar, tekenaar en aquarellist.

www.derksen-veilingbedrijf.nl info@derksen-veilingbedrijf.nl Vragen voor adverteren naar: info@derksen-veilingbedrijf.nl

Column

Albert Keddeman

Bent u ook zo blij dat de feestdagen voorbij zijn? Natuurlijk vind ik het wel gezellig Sinterklaas, Kerst en Oud en Nieuw. Elk seizoen heeft zo zijn leuke momenten van Pietendiscussie, gourmetschotels en vuurwerk uit België. Geen van deze 3 punten komen bij huize Keddeman naar binnen. Bij echte traditionele feesten moet je bij mij niet met veranderingen aankomen. Traditie, daar hecht ik sterk aan, zeker aan het einde van het jaar. Wat is er toch mis met een gitzwarte Piet of een echte boom uit het bos of zelfgebakken oliebollen met poedersuiker in plaats van Rennies. Op 31 december zaten de Keddemannetjes gezellig aan de grote tafel met een stel goede vrienden. Zo aan het einde van het jaar, als niets meer zeker lijkt, steun ik op een paar vaste pilaren van het leven waar Bohemian Rhapsody om 23.52 uur uiteraard niet mag missen. Maar dan komt het nieuwe jaar, de volgende morgen. Ook hier weer traditie: bezoek aan beide moeders, kerstboom aftuigen, glazen met de hand afwassen en schansspringen kijken. Toch is dat niet het hoogtepunt van een nieuw jaar. Dat is voor mij en voor vele mannen toch de TV aan op RTL7. Stoere Brabantse mannen die met veel techniek en vermogen 6500 kilometer afleggen onder de meest bizarre omstandigheden. Van Marseille naar Dakar, dat is de Africa Eco Race. Waarom Eco is mij nog niet helemaal duidelijk. Loodvrij tanken in een Bedoeïenen tentenkamp,vrachtwagens op zonne-energie of onderweg

de CO2 uitstoot laten opmeten door een vriendelijke Marokkaan in de woestijn….? Geen idee maar ik geniet al jaren van deze stoere mannen. Ook het verslag na afloop van een rit is om van te smullen. Met veel plezier luisterde ik naar Gerard de Rooy die al kauwend op zijn ingevlogen worstenbroodjes in onverstaanbaar Brabants uitlegt waarom hij zo onder het gele zand zit. Genieten deed ik van deze mannen, laat zij maar eens meespelen met “De slimste mens”. Dit zijn de enige echte kerels die een glimlach kunnen toveren op het pafferige gezicht van Maarten van Rossem. Maar wat zag ik dit jaar…? Eén van de eeneiige tweeling van Koffiediscounter.nl en TVdiscounter.nl staat prominent in beeld. Daar waar ik jaren zo genoot van stoere mannen met een stevige pot Bavaria bier en een stuk kamelenvlees van de BBQ, zag ik hoe Tim of Tom met veel genoegen een toastje pakte, dipte in een bakje Eru smeerkaas en genoot van het lekkerste wat de woestijn op dat moment te bieden had. Weer een traditie uit mijn leven verdwenen. Misschien wordt het dan toch hoog tijd dat wij ook wat gaan veranderen en ik weet wel wat. Binnenkort kunt u bij Derksen Veilingbedrijf ook gaan betalen met Bidcoins. Niet met de dure Bitcoins maar met munten die alleen geschikt zijn voor het biedproces bij ons. Omdat we steeds meer internationaler gaan veilen, heten die dus “Bidcoins” met een D. Tijdens de kijkdagen kunt u al intekenen en een aanbetaling doen. De koers moet nog bepaald worden. Onder het genot van een toastje Eru zal ik over de hoogte gaan nadenken……..

DAKAR 2019

TEAM DERKSEN

Lijstenmakerij

van Norden v.o.f.

Een stukje geschiedenis Ons bedrijf is ooit begonnen als een handel in jute zakken. Toen nog De Jong en zn. waar Jan van Norden werkzaam was. Doordat de verkoop van jute zakken steeds minder werd en er een mogelijkheid was een reeds bestaande lijstenmakerij over te nemen, konden we d.m.v. deze combinatie ons bedrijf voortzetten. Dit bleek een goede keuze, want inmiddels zijn we uitgegroeid tot een lijstengroothandel van ongeveer 3000 verschillende soorten lijsten. In 1989 is het geheel overgenomen en verder gegaan als lijstengroothandel Jan van Norden BV. Op 1 september 2010 is het bedrijf overgegaan van Jan van Norden senior naar zoon Jan van Norden en dochter Gerda Spitman van Norden, onder de naam “Lijstenmakerij van Norden v.o.f.” Wij bezitten een brede kennis op het gebied van inlijsten en het kan voor ons dan ook niet gek genoeg zijn of wij zetten er een lijst om. Van het gewone werk zoals foto’s, posters, borduurwerken en schilderijen, maar ook kledingstukken, bakstenen, babyschoentjes, het maakt niet uit!

Van Rosenthalweg 25-A | 6862 ZR Oosterbeek | info@janvannorden.nl | www.janvannorden.nl

Veiling / Kijkdagen november 2017

Gerrit Willem Dijsselhof

Gerrit Willem Dijsselhof werd op 2 augustus 1866 in Zwollerkerspel geboren. (Zwollerkerspel werd in 1967 bij Zwolle ingelijfd en was tevens geboorteplaats van weerman Jan Pelleboer. Gerrit was een Nederlandse schilder en sierkunstenaar en was één van de belangrijkste kunstenaars van de Nieuwe Kunst, de naam waaronder de Jugendstil/Art Nouveau in Nederland bekend werd. Na van 1882 tot 1884 opgeleid te zijn aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag studeerde hij verder aan de Rijksschool voor Kunstnijverheid Amsterdam van 1884 tot 1886. Op deze school was hij leerling in de boetseerklas en met andere leerlingen daar, Theo Nieuwenhuis, Joseph Mendes da Costa en Lambertus Zijl en richtte hij de vereniging ‘Labor et Artes’ op. In het atelier van Mendes da Costa kwamen de vier vrienden in contact met andere jonge Amsterdamse kunstenaars als Isaac Israels, Jan Veth en Willem Kloos. Zij bespraken hier de ontwikkelingen in de beeldende kunst. Dijsselhof groeide uit tot een aanhanger van de ideeën van William Morris en Walter Crane, de grondleggers

van de Arts-and-Craftsbeweging. Dijsselhof was toegewijd aan het eerlijke handwerk en hij onderschreef de opvattingen van de Arts-and-crafts volledig. Dijsselhof kwam tijdens en na zijn studie aan de Rijksnormaalschool voor Kunstnijverheid bijna dagelijks naar Artis en was een regelmatige bezoeker van het Aquarium dat in 1882 werd geopend. Dijsselhof was van 18941896 buitengewoon lid van de dierentuin, en kon de dierentuin onbeperkt bezoeken. Dijsselhof werd een all-round kunstenaar met zijn werk als schilder, batikker, ontwerper van meubels, textiel en behang, en was glasschilder en boekbandontwerper. Voor de Amsterdamse arts W. van Hoorn ontwierp hij tussen 1895 en 1903 een kamer met een houten betimmering en gebatikte wandbekleding. Deze kamer is bewaard gebleven en staat sinds 1935 als ‘Dijsselhofkamer’ opgesteld in het Gemeentemuseum Den Haag. Zijn voorstellingen van onderwaterleven is een soort van handtekening van hem geworden. Dijsselhof overleed op 14 juni 1924 in Overveen.

Maandag

5 februari

19.00 uur

Kunst en antiek

Gesigneerd Serpenti, G 1906-1982, Boten op rivier, paneel gedateerd 1941, 60,5x50,5 cm

Toegeschreven aan Willemse Vervloet, Marie 1914-2010, Gezicht op Italiaans dorp aan meer, paneel 40x50 cm

2-delige noten met wortelnoten Hollandse porseleinkast, 201,5 cm hoog, 135 cm breed, 36 cm diep

150-250

Hollandse beddenpan met koperen bak

Gesigneerd Voerman, J W jr. Winters landschap met boerderij bij bruggetje, paneel 40x49 cm

Gesigneerd Gilst, Arnout van 1898-1982, Vrouw in winter bij stadspoort, doek 50x40 cm

50-100

Anoniem, Italiaanse School, Kind met herderstok en lam, een van de symbolen van Jezus, het Lam Gods, zittend bij ruĂŻne,

gerestaureerd en gemaroufleerd, 110x80 cm

150-250

Japy Freres, Franse marmeren Empirestijl pendule met brons beslag 40 cm hoog, en 2 kandelaren 28 cm hoog

150-250

Gesigneerd Gardella, Jon geb. 1948, Figuren, getiteld Sacraal moment, Unica, model voor een 4 meter hoog object Levensspiraal,

brons op marmer sokkel, totaal 57 cm hoog

250-500

Eiken dubbelgebogen 3-laads commode op klauwpoten, 76 cm hoog, 100 cm breed, 45 cm diep

75-125

Koper haardstel met molen, 135 cm hoog en een ovale paraplubak

Monogram RT, Schepen op de ree naar antiek voorbeeld, paneel 20e eeuw, 30x40 cm

naar Deischl, Franz, badende mensen in de branding, paneel 30x40 cm

Anoniem, Silleven met schotel fruit, karaf met glas op tafel bij groen gordijn, paneel, verso notitie Haanen, Adriana, 24,5x20 cm

75-125

Gesigneerd Bogman, Herman jr. 1890-1975, Vaas bloemen, doek 40,5x31 cm

300-400

Gesigneerd Job, Peter Karel 1884-1957, Stilleven met fazanten, doek 71x91 cm (restauratie)

Oosters ingelegd tafeltje met 8-kantig klapbaar blad 68 cm hoog, blad 46 cm diameter

Klassieke zamac lampvoet Danseur, 105 cm hoog (schade)

Gesigneerd Kelderman, Jan 1914-1990, Stilleven kleurrijke bloemen op vaas, getiteld Kleuren Symphonie, doek 40x30 cm

50-100

2 Houten bestoken wandversieringen van putti, vermoedelijk 18e eeuw, 54 cm hoog

400-600

Gesigneerd Eckhardt, H W, Stilleven met groene vaas met floxen, doek 61x81 cm

50-100

Hollands eiken kabinet, Empire met timpaan en volle zuilen, 240 cm hoog, 155 cm breed, 51 cm diep

200-400

Staand horloge in noten op eiken kast, ca. 1790, ca. 290 cm hoog inclusief de beelden en de extra kap. (opknapper)

250-500

Onduidelijk gesigneerd, Scheepswerf met botenhelling met figuren, doek 52x82 cm

75-125

Anoniem, Voorstelling naar ca. 1500, Jezus in gebed in de tuin van Gethsemane en Jezus wordt verraden door Judas,

paneel 19e eeuw, 137x92 cm

750-1250

Onduidelijk monogram, voorstelling naar ca. 1500, Jezus bij Pilatus, Ecce Homo en Jezus op Golgotha, paneel 19e eeuw, 137x92 cm

750-1250

Antieke eiken lessenaar c.q. boeksteun in Neogotische stijl, 4 cm hoog, 52 cm breed, 34 cm diep

75-125

Oosterse gedecoreerde houten voorraadtrommel, 2-laags, 61 cm hoog

30-60

Gesigneerd Simon, Havengezicht met schepen, mogelijk Rotterdam, doek 66x86 cm (schade)

Eiken Neorenaissance 2-deurs poortkast op bolpoten 219 cm hoog, 185 cm breed, 61,5 cm diameter

600-800

Gesigneerd Meer, G van de, Schepen in de haven, doek 50x70 cm

Gesigneerd Londen, Ben van 1907-1987, Platbodem met bolle zeilen, paneel 52x60 cm

Canterbury / lectuurbak met 2 laadjes, 53 cm hoog, 45x35 cm

Gekleurde glazen siervaas, 31 cm hoog

40-60

Antieke eiken kist, 34,5 cm hoog, 56 cm breed, 38 cm diep

Wortelnoten 2-delige 1-deurs pronkkast met 3-laads dubbelgebogen onderkast 222 cm hoog, 144 cm breed, 45 cm diep

150-250

2 Kristallen geslepen karaffen 29,5 cm hoog, en 2 karafjes 14,5 cm hoog

Gesigneerd Copier, Andries Dirk 1901-1991, 3 Annagroene glazen 16,5 cm hoog (2 met kalkaanslag), bowlkom op onderschotel,

en 6 bowlglazen (2 met randschilfertjes)

5 Geslepen coupes op voet, 17 tot 22,5 cm hoog en een fruitschaal op voet, allen ca. 1900

100-150

Gesigneerd Voerman, J W jr. Hollands landschap met aangemeerde boten aan rivier met sleper met aak, doek 60x80 cm

75-125

Onduidelijk gesigneerd, Stadsgezicht met kerk, ophaalbrug en aangemeerde boten bij bloemenmarkt, doek 80x100 cm (plakker)

150-250

2 Messing tafelolielampen met kristallen geslepen pot en opaline glazen kapjes 55,5 cm hoog

Oude cloisonne bloempot 23 cm hoog, 26 cm diameter

Noten met wortelnoten theetafel op klauwpoten, 80 cm hoog, 77x51 cm

50-100

2-delige notenkleur hoekkast met gesloten onderkast en open bovenkast, 235 cm hoog, 90x90 cm

100-200

Antieke gemerkte ronde schotel 45,5 cm diameter, ovale gedreven schaal 39,5x29 cm, en rijkbewerkt bakje 14 cm hoog

Koperen doopschaal naar 17e eeuws voorbeeld, 39 cm diameter

3 Terracotta gevelstenen met familiewapens en jaartal 1695 en 1696, 24,5x20,5 cm, en 24x19 cm

Rond koperen wandbord met gedreven decor van Petrus Paulus Rubens 63,5 cm diameter

Spiegel in een oude houten goudkleurige bewerkte lijst, 157x80 cm

75-125

Koperen bewerkte samowar met messing kraan 52 cm hoog

40-80

Vrouw met duif, op stenen sokkel 42 cm hoog

125-175

19e Eeuws schrijftafeltje met lade, 70 cm hoog, 86x43 cm

50-100

Gesigneerd Sloovere, Georges de 1873-1970, Kippen bij ijskelder, doek 80x80 cm

50-100

John Broadwood and Sons London, Upright Grand Piano, serienummer 7105, bouwjaar 1840-1845, 185,5 cm hoog,

126 cm breed, 67 cm diep

250-500

Ges. Voerman, P J 20e eeuw, Huis te Hoorn Rijswijk, paneel 46x36 cm

50-100

Onduidelijk gesigneerd, Poserende dame, doek gedateerd 1905, 34,5x24 cm

Gesigneerd Braun, R, Pruisische lijfwacht, aquarel gedateerd 1854, 16,5x19,5 cm

50-100

Gesigneerd Kalshoven, Willem Cornelis 1907-1966, Tak magnolia in vaasje op tafel, doek verso gedateerd Apeldoorn, 1963, 25x25 cm

100-150

Antiek Lindenhouten beeld van Maria met Christus, Pieta, vroeg 19e eeuws, 87 cm hoog en staand op een vierkante houten sokkel.

Herkomst klooster Zuid BelgiĂŤ

400-600

Gietijzeren haardplaat met voorstelling van een vogel met kroon en gesloten verbond, vermoedelijk 18e eeuws 63 cm hoog, 47 cm breed

100-200

Monogram Markus, Antoon 1870-1955, Landschap, tekening 30x47 cm (los in de lijst)

Notenkleur bijzetstoel met gestoffeerde zitting, notenkleur zuiltje, 90 cm hoog en een wandtafeltje 75 cm hoog, 75 cm breed, 27 cm diep -

4 Noten stoeltjes met gestoffeerde zitting

Tafel naar antiek model met fraai inlegwerk, 78 cm hoog, 123x95 cm

75-125

Oude parasol met blauwe steen in het handvat en hanger met hondje

30-60

Oude parasol met handvat in de vorm van een hondje

30-60

Oude parasol met 3 blauwe stenen in het handvat

30-60

Houten bestoken bankje 81,5 cm hoog, 76 cm breed, 41 cm diep

Kaarsenkroontje naar Middeleeuws voorbeeld, ca. 60 cm hoog

Met signature Hilverdink, F, Figuren op het strand en in de duinen, paneel 29,5x40

75-125

Anoniem, Niet afgemaakt schilderij van de Kruisafname, 18,5x27 cm in een zeer fraai Neogotische lijst, binnenmaat 18,5x28 cm,

buitenmaat 43,5x52,5 cm

50-100

2 Antieke mahonie armstoelen met goede stoffering met liermotief

150-250

Gesigneerd Beek, Bernardus Antonie van 1875-1941, Polderlandschap met bootje, doek 56x91 cm (enkele slechte plekjes)

50-100

Noten met wortelnoten bijzettafeltje op bestoken kolompoot eindigend op driespant, hoogte 59 cm en diameter 51 cm

Gesigneerd Rooy, Jan Hein van geb. 1940, Verso titel: Gescheurde stad, doek uit 2001, 65x83 cm

250-500

Antieke comtoiseklok met vouwslinger

50-75

Handgeknoopt Oosters wollen kleed, 327x224 cm

100-200

Gesigneerd Ferwerda, Barend 1880-1967, Op de hei bij Wolfhezen, doek 60,5x90 cm

100-200

Noten met wortelnoten klepbureau met intarsia, gebogen 3-laads front met openslaande knieĂŤn en elk 4 laadjes,

rustend op klauwpoten, 101 cm hoog, 124 cm breed en 52 cm diep

100-200

19e eeuwse bronzen kandelaar, hoogte ca. 80 cm

100-150

Gesigneerd Roelofs, Willem jr. 1874-1940, Stilleven met kleed, tinnen schaal met citroenen, doek 60x50 cm

100-200

Mahonie met taxushout, palissander en parelmoer intarsia 19e eeuws handwerktafeltje met fraai interieur 75 cm hoog,

51,5 cm breed, 39 cm diep

100-200

Spiegel in een klassieke lijst, 87x77 cm

40-80

Zwart marmeren Empirestijl pendule met timpaan, granaatappels, volle zuilen 35,5 cm hoog, 32,5 cm breed, en 2 zijstukken

als kapelletjes met daarin figuren 29,5 cm hoog

150-250

VERHUIZEN MET DERKSEN STAAT GARANT VOOR KWALITEIT !

Mahoniefineer dressoirtje, 77 cm hoog, 105 cm breed, 36 cm diep

Anoniem, Poserend meisje op stoel bij tafel voor venster met in haar hand een zilver sieraad dat uit een doosje gehaald is,

paneel ca. 1750, 34x27 cm

1000-1500

Anoniem, Interieur met man op stoel kijkend naar vrouw voor de spiegel, paneel ca. 1870, 27x21 cm

500-750

Anoniem, De kroning van Maria, paneel ca. 1700, 64,5x49 cm

250-500

2 Antieke stoelen, kuipmodel met oude rode stoffering en gedecoreerd met een tandlijst, 81,5 cm hoog, 60 cm breed, 60 cm diep

200-400

Noten met wortelnoten Hollandse porseleinkast met dubbel gebogen onderkant en demontabele bovenkast, ca. 1900, 220 cm hoog,

144 cm breed, 44 cm diep

5 Verzilverde tafelstellen met kristallen en metalen stopflesjes en potjes, en koektrommel met hengsel, en vakkenschaaltjes in houder -

Ruitjeskristallen stolp op onderschotel, dekselpot op onderschotel, ovaal schaaltje en suikerpotje op onderschotel (lichte schade)

Met signature Mesdag, Hendrik Willem, Platbodems op het strand met figuren bij ondergaande zon, doek 61x45 cm

750-1250

Gesigneerd Gedlacek, Stephan 1868-1936, Vrolijk gezelschap aan tafel, doek 65x87 cm

150-250

2 Messing 4-lichts bewerkte kandelaren met vogels aan de voet ca. 50 cm hoog

Antieke mahonie op eiken wandtafel met lade, Louis Seize, Holland ca. 1780, 74,5 cm hoog, 64 cm breed, 37,5 cm diep

100-150

Eiken bestoken 2-delige Mechelse kast 214 cm hoog, 96 cm breed, 49 cm diep

100-150

Zamak bronsgekleurd beeld van een beer op marmeren sokkel 25,5 cm hoog, 45 cm breed, 22 cm diep

50-100

100 Oosters handgeknoopte Hamadan 244x155 cm

100-150

200-400

50-100

101 Antieke eiken met palissander eetkamertafel met tussenkruis en bolpoten, 76 cm hoog, 150x99,5 cm met 2 uittrekbladen

van elk 63 cm, Holland ca. 1800

150-250

102 Kunststof beeld van een jongen met hond, Ierland, 39 cm hoog

103 Art Deco houten beeld van Balinese dansende vrouw 30 cm hoog

40-80

104 Indisch houten bestoken beeld van een zittende man met pauw 44,5 cm hoog

105 Oosterse houten hengselbak met polychroom beschildering 31 cm hoog, 29 cm diameter

106 Indisch houten bestoken beeldengroep 59,5 cm hoog

107 Ges. Breugel, J, Onderhoudend gezelschap, paneel 33x23 cm

50-75

108 Antiek Chinees lak beschilderde dienblad 36x27,5 cm, en beschilderd kistje op klauwpootjes 14,5 cm hoog, 19x13,5 cm

40-80

109 Glazen 9-lichts pegel hanglamp 72 cm hoog, 69 cm diameter

110 Oosters handgeknoopt kleed 174x106 cm

111 Antieke eiken vitrinekast met fraai inlegwerk en vol eiken rug, Holland ca. 1725, 174 cm hoog, 129 cm breed, 32 cm diep

750-1000

112 Zeer fraaie bijoukist gemaakt van schildpad met kunststof, 13 cm hoog, 31 cm breed, 15,5 cm diep

150-200

113 Noten klassieke ovale vitrinetafel met brons en koper beslag 95 cm hoog, 90,5 cm breed, 50 cm diep

100-150

114 Gesigneerd Sudjojono, Sindudarsono 1913/14-1985, Havengezicht met vele boten en figuren, doek gedateerd Jak 1973, 55x95 cm

2500-4500

115 Antieke Franse comtoise klok met harpslinger

116 Onduidelijk gesigneerd, Poserende dame, marouflĂŠ 23,5x15 cm

117 Antieke Kelim, 164x173 cm

100-200

118 4 Palissander stoelen met gestoffeerde zitting, ca. 1830

75-125

119 Mahonie ovale coulissetafel, 19e eeuws, 74 cm hoog, bladmaat 130x109 cm (tussenbladen manco)

120 Handgeknoopt Oosters kleedje, Belouch, 123x63 cm

121 Rozenhouten Oosterse sieradenkabinetje met messing beslag en jade inlegwerk 32 cm hoog, 20,5 cm breed, 17 cm diep

50-100

122 Koperen klassieke 7-lichts hanglamp met guirlandes, maskers, acanthusbladeren en glazen kapjes 104 cm hoog, 132 cm breed

100-200

123 Oosters handgeknoopt kleed 200x125 cm

124 Eiken Jugendstil bestoken tafeltje met gedraaide pootjes 66 cm hoog, 68x47 cm

40-80

125 Koperen Jugendstilstijl inktstel met glazen potjes en kroontjespen

126 Anoniem, Art Deco beeld van een dame zittend op muur met op haar hand een vogel, Zamak met ivoren hoofd, 39 cm hoog,

52 cm breed, 14 cm diep

200-400

127 Gesigneerd Weegewijs, Hendrik 1875-1964, Hollands landschap met boerderijen, doek 22x35 cm

200-300

128 Gesigneerd Kuypers, Cornelis 1896-1981, Figuren op land bij boerderij, paneel 23x33 cm

700-900

129 Eiken 9-kantig bijzettafeltje met bestoken blad, 73 cm hoog, ca. 67 cm diameter

25-50

130 Fraaie kolompendule met inlegwerk en gedecoreerde slinger, 49 cm hoog

100-150

131 Gesigneerd Kelderman, Jan 1914-1990, Stadsgezicht met vijver en figuren, doek 50x40 cm

50-100

132 Gesigneerd Muller, Jan 1870-1898, Koeien in wei bij vennetje, doek 50x35 cm

100-150

133 Bronzen klassieke hanglamp met leeuwenmaskers, guirlandes, acanthusbladeren, granaatappels en hoofdjes,

met geelglazen kap 82 cm hoog

75-100

134 Gesigneerd Hemy, Bernard Benedict 1845-1913, Schepen voor de haven, doek gedateerd 1896, 30,5x51 cm (bedoekt)

75-125

135 Gesigneerd Viegers, Ben 1886-1947, Stadspoort, paneel 34x40 cm

200-400

136 Wortelnoten Chippendalestijl theestoof met koperen binnenbak, 49 cm hoog

137 Rozenhouten hokker met marmer inleg, 46 cm hoog, 53 cm diameter

50-100

138 Houten bestoken beeld van een Heilige 70 cm hoog

200-400

139 Monogram Kamerlingh Onnes, Harm Henrick 1893-1985, Voorstelling van Spaanse danseressen, doek 41x51 cm

150-250

140 Franse comtoise klok met romantisch decor op front en onyx ingelegde wijzerplaat

75-125

141 Ges. Mas, P, Poserende man, paneel 21x20 cm

50-100

142 Ges. Mas, P, Poserende vrouw, paneel 21x21 cm

50-100

143 2 Natuurstenen Chinese urnen in de vorm van een tempelleeuw en staand op houten sokkel, 37 cm hoog

350-450

144 Noten Willem III speeltafel, gemerkt Horrix, 77 cm hoog, 85x85 cm

40-80

145 Ekster Art Decostijl, op stenen sokkel 30 cm hoog

100-150

146 2 Kristallen doekbussen met deksel, 26 cm hoog

60-90

147 Russische Ikoon, Moeder Gods van Vladimir of Vladimirskaja. De menselijkheid waarmee de Maagd haar hoofd tegen dat van het Kind

legt, leidde al snel tot de bijnaam: Maagd van Tederheid. In de bovenhoeken 2 gevleugelde Engelen in medaillons, ca. 1900, 100,4x63,4 cm 500-750

148 Naar antiek model 2-deurs kast met 2 laden en deuren, versierd met wortelnoten fineer, 200 cm hoog, 173,5 cm breed, 69,5 cm diep

150-250

149 Naar antiek model Dagobert stoel met rijk steekwerk, 100 cm hoog

50-100

150 Gesigneerd Jongsma, Jacques Lucas 1893-1926, Arbeider aan bosrand bij heide, doek 24x40 cm

50-100

151 Gesigneerd Koster Jo (van Hattem) 1868-1944, Akker met vrouw en kind die aardappels aan het rapen zijn, doek geĂŻnspireerd op

Jan Toorop, 45x60 cm

500-750

Als object van de veiling hebben we dit keer gekozen voor 2 prachtige kleurrijke panelen, beide geschilderd in de stijl van ca. 1500. De panelen zijn waarschijnlijk onderdeel van een hele bijzondere serie die het verhaal vertellen dat de kruiswegstatie inluidt. In de manier van schilderen zie je een overgang van 2 naar 3 dimensionale manier van schilderen. Al je de werken goed bekijkt, zie je dat in ĂŠĂŠn werk meerdere fragmenten uit het levensverhaal van Jezus te zien zijn die ons leiden naar het verhaal dat de kruisweg uitbeeld. Kruiswegstaties decoreerden menige kerk of klooster maar door het sluiten van vele Godshuizen kwamen ze in handen van verzamelaars en/of handelaren. De Kruisweg (Via crucis in het Latijn) is een onderdeel van de traditie van het christelijke Paasfeest. Het is een nabootsing in de vorm van schilderijen of beeldhouwwerken van de lijdensweg van Christus vanaf het gerechtsgebouw (het paleis van de Pontius Pilatus) tot en met de begrafenis van Christus. Een kruisweg stelt de gelovige in staat stil te staan bij de belangrijkste gebeurtenissen van deze lijdensweg aan de hand van 14 kruiswegstaties (van het Latijn statio, dat halteplaats betekent). Het idee van een Kruisweg is dat de gelovige zo in gebed de Via Dolorosa kan doorlopen zonder in Jeruzalem te zijn geweest. In de werken die geveild worden kunt u de volgende episodes van het leven van Jezus herkennen: Jezus in gebed in de tuin van Gethsemane met de slapende discipelen en Jezus wordt verraden door Judas. In het tweede paneel ziet u Jezus bij Pilatus, Ecce Homo en Jezus op Golgotha met aan zijn zijde de zondaars. Bekijk de werken maar eens heel goed tijdens de kijkdagen.

152 Houten Christusbeeld / Heilig Hart, gemaakt van lindenhout, ca. 1875, 134 cm hoog

200-400

153 Anoniem, Geit met bokje, studietekening 11x16 cm

154 Regulateur in noten kast, 107 cm hoog

150-200

155 Eiken bestoken kistje op tafeltje 65 cm hoog, 48 cm breed, 36,5 cm diep

156 Adelaar Art Decostijl, op stenen sokkel 51,5 cm hoog

150-200

157 Gesigneerd Beavis, Richard 1824-1896, Het binnenhalen van het hooi, aquarel 27x37 cm

100-150

158 Monogram Leck, Bart van der 1876-1958, Vrouw met koe, litho 37x49,5 cm

500-750

159 Noten met wortelnoten kastje op hoge pootjes en voorzien van 2 laden, 76 cm hoog, 80 cm breed, 42 cm diep

50-100

160 Klassieke tafelpendule in marmer kast, 48 cm hoog (slingerveertje defect)

50-100

161 Gemerkt H Picard, 2 klassieke bronzen kandelaren 28 cm hoog

200-300

162 Onduidelijk gesigneerd, Winters landschap met vrouw op pad in kerkdorp, marouflé 34x42 cm

50-100

163 Monogram Dijsselhof, Gerrit Willem 1866-1924, Rode ponen met rog, doek 50x41 cm

750-1000

164 Herati handgeknoopt kleed 154x80 cm

165 2 Jugendstil gietijzeren sierornamenten, 52x22 cm per stuk

40-80

166 Smeedijzeren sierhaardscherm 95 cm hoog, 90 cm breed, ijzeren ketel, koperen blokkenbak met inhoud, en ijzeren haalboom

167 Oosters vloerkleed, Shiraz, 316x226 cm

100-150

168 Mahonie bureau naar antiek model met groen leder ingelegd, 77 cm hoog, 163x97 cm

100-200

169 Een schitterende geperst glazen schaal, zijnde een gelegenheidsschaal voor de Nederlandse Spoorwegen (NS) 18 mei 1952.

De schaal is gemaakt ter gelegenheid van de Elektrificatie Noorderlijnen Nederlandse Spoorwegen. Het decor heeft in het midden

het embleem van de NS, omringd door een kompas N-O-Z-W, de letters Elektrificatie en veel stroom/schimmen. De schaal is

ontworpen door A.D. Copier en gefabriceerd door Glasfabriek Leerdam N.V. (1878 - heden). De schaal heeft een diameter van 38 cm.

25-50

170 2 Klassieke zamac beelden, Carmen en Mierelle naar Moreau, 61 cm hoog

100-200

171 Oude Duitse pijp, gedraaid van hoorn, met porseleinen kop, behoorde toe aan A Menke 1901/1904, 96 cm lang

172 2 Antieke porseleinen tafelschemerlampvoeten met fraai handbeschilderde decoraties van romantische stelletjes aan voorzijde

en bloemstillevens op achterzijde, gevat in bronzen montuur 48 cm hoog, met nieuwe fitting en kappen totaal 71 cm hoog

200-400

173 Klassieke 8-lichts hanglamp met geslepen pegels

174 Palissanderhouten bestoken armstoel met leeuwenmaskertjes, volle zuilen, en gestoffeerde rug en zitting

175 Anoniem, Portret van een man, 19e eeuw, paneel 47,5x37 cm

50-100

176 Onduidelijk gesigneerd, Rokende man, zittend aan tafel, marouflé 22x27,5 cm

177 Mahonie toiletmeubel met 5 laden 173 cm hoog, 106 cm breed, 50 cm diep

100-150

178 2 Marmeren zuiltjes 33,5 cm hoog

40-80

179 Art Deco schoorsteenklok met zamak beeld op top van een pander, 39 cm hoog, 42 cm breed, 14 cm diep

200-300

180 Gesigneerd Bruggen, A van, Gezicht op Arnhem in de winter, paneel 12,5x30,5 cm

181 Gesigneerd Pietersen, Johannes Antonius 1893-1970, Gezicht op Drommedaris Enkhuizen, doek 40x60 cm

100-200

182 Gesigneerd Rueter, Georg 1875-1966, Bloemstilleven, doek gedateerd 1964, 38,5x45,5 cm

700-900

183 Gesigneerd Dekker, Henricus Nicolaas 1897-1974, Schepen voor de kust, doek 30x40 cm

600-750

184 Gesigneerd Knikker, Aris 1887-1962, Kerkdorp aan plas, marouflé 19,5x32 cm

350-450

185 Monogram W de St, Vrouw bij hut op heide, paneel gedateerd 28-11-16, 23,5x32 cm

400-500

186 Mahonie 3-laads commode, 19e eeuw 87 cm hoog, 104,5 cm breed, 47,5 cm diep

187 2 Antieke klassieke messing vuurbokken 27,5 cm hoog, 29 cm diep

188 Antieke messing rijkbewerkte pendule met frans uurwerk AD Mougin 45,5 cm hoog

100-200

189 Anoniem, Poserende vrouw, Sibille van Cumae, Ut Non Confuncar = opdat ik niet beschaamd zal worden, oleografie in rijk

bewerkte goudkleurige houten lijst, buitenmaat 140x112 cm (scheurtje)

200-400

190 Gesigneerd Plas, Niek van der geb.1954, De Zuid duinen Katwijk aan zee, winters landschap met kinderen op slee, 24x30 cm

400-500

191 Gesigneerd Jansen, Willem G.F. 1871-1949, Dorpstafereel met boerin met koeien tussen huizen door op landweg, paneel 25x35,5 cm

500-750

192 Gesigneerd Witjens, Jac (Arie) 1881-1956, Varkens bij schuur bij kerkdorp, doek 28x36 cm

250-350

193 Bronzen klassieke 7-lichts hanglamp met guirlandes, acanthusbladeren, ramskoppen, granaatappels en glazen geslepen

kapjes 82 cm hoog, 68 cm diameter

100-200

194 Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor Mihr, 348x253 cm

100-200

195 4 Eiken stoelen en 2 idem armstoelen met leder bekleed en voorzien van leeuwmaskers

100-200

Kruispootkast

H Berendse

Vitrinekast

Niek van der Plas

Zamac beelden

Jo Koster

Siercoupes

Kolompendule

Kruispootkabinet

Niek van der Plas

Niek van der Plas werd op 12 juli 1954 geboren in Katwijk aan Zee, als oudste zoon in een gezin van vier kinderen. Familie van Niek woonden sinds 1600 al in Katwijk en waren voornamelijk vissers. Het vissersdorp waar de oude, witte kerk, de zee en de duinen een prominente plaats innemen, vindt men terug op veel van zijn schilderijen. Niek begon op 5-jarige leeftijd met tekenen, gestimuleerd door zijn vader. Toen hij meedeed aan een tekenwedstrijd van De Efteling, won hij de eerste prijs van de jury waar o.a. Anton Pieck zelf zitting had. In 1966 werd hij voorgedragen als student aan de Famous Artist School in de Verenigde Staten. Een professionele opleiding als kunstschilder was helaas niet weggelegd voor Niek. In het milieu waarin Niek opgroeide was de beroepskeuze vrij beperkt. Niek volgde zijn vader en koos voor dezelfde opleiding. Van der Plas is een colorist. Bij voorkeur werkt hij met warme kleuren. Zijn werk krijgt daardoor een Franse sfeer. Als van der Plas een werk maakt, zoekt hij eerst de juiste plek op en gaat deze bestuderen. Hij maakt een schets van de plek die hij thuis in zijn atelier omzet op doek of paneel. Het “en plein-air” schilderen is niet zijn ding, hij wil meer detaillering in zijn werk en dat kan beter in het atelier. Het gezin Van der Plas was vaak op het strand te vinden, zoon Jaap had dan een emmertje en een schepje mee, later een surfplank. Daar maakte Niek dan snelle schetsen van om die vervolgend in diverse werken als voorbeeld te gebruiken. Niek houdt van ruimte en zegt daar zelf over in zijn boek: “Mijn sterke kant is de ruimte, ik hou van het panorama”. In een interview met Andre Groeneveld (Conservator Katwijks Museum) sluit hij af met de woorden: “Ja, ik houd wel van vrolijkheid, ik heb niets met een regenbui, daar kan ik niets mee en er is al ellende genoeg in de wereld.” De schilderijen worden gewaardeerd door een breed publiek in binnen- en buitenland. In de première van de Theaterproductie van Joop van den Ende “Aspects of Love” is het schilderij Canal Grande Venetië van Niek van der Plas gekozen voor het decor, naast schilderijen van onder meer Vincent van Gogh en Maximilien Luce. In de veiling van 5 februari 2018 worden maar liefst 3 werken aangeboden.

196 Robuuste rustieke massief eiken Hollandse eetkamertafel, onverwoestbaar, 80 cm hoog, 170x92 cm

197 Antieke handgeknoopt tapijt, Het tapijt, is zonder twijfel een Ladik Anatolie bidkleed, door de 3 tulpen boven de mihrab en de

twee kannen aan de andere kant. Vermoedelijk eind 18de eeuw, afmeting ca. 110x160 cm.

100-150

198 Gesigneerd Choppin, Paul Francois 1856-1937, Le volontaire de 1792, brons 60 cm hoog

200-400

199 Tiffanystijl tafelschemerlamp, 62 cm hoog

200 Viool met etiket Degani Eugenio Venice viool, 1916, 60 cm

400-600

201 Bronzen 12-lichts dubbele 18e eeuwse kaarsenkroon, kroon 65 cm hoog, ketting 77 cm , 2 stangen samen 84 cm, 74 cm diameter,

totaal gewicht ca. 22 kilo

500-1000

202 Klassieke 15-lichts hanglamp met pegels, ca. 100 cm hoog

75-125

203 Wollen vloerkleed met Oosters decor, 302x218 cm

100-200

204 Lederen 2-zits bank met notenkleur frame en fraai gecapitonneerde rugleuning, ca. 150 cm breed

200-300

205 Notenhout stoel, Holland Louis XIII stijl met gros point bekleding, 19de eeuw

50-100

206 Antieke eiken vossenkoptafel met ovaal blad met bestoken rand en rijkbestoken voet ca. 68 cm hoog, bladmaat 114x102 cm

50-100

207 Kelim kleedje, 103x68 cm

208 Notenhout stoel, Holland Louis XIII stijl met gros point bekleding, 19de eeuw

50-100

209 Gesigneerd Aizelin, Eugene 1821-1902, Staande vrouw met boek, Marguerite, 1884, 69 cm hoog, 18,8 kilo

500-750

210 Klassieke 13-lichts kroonluchter met vele pegels 105 cm hoog, 67 cm diameter

200-300

211 19e Eeuwse gegoten plaquette met voorstelling Kerst met vele gedetailleerde uitwerkingen, gevat in een ovale lijst met bol glas, 37x46 cm 100-150 212 Mahonie op eiken vroeg 19e eeuws Hollands klapbuffet, gesloten 101 cm hoog, 134 cm breed, 57 cm diep, open 151 cm hoog

200-300

213 Gesigneerd Vermunt, Leon geb. 1952, Femme Flamme, bronzen beeld op natuurstenen sokkel, gedateerd 2000, oplage V/VI,

totaal 65 cm hoog

200-400

214 Mappin en Webb London, houten bestoken tantalus naar antiek model met 3 geslepen karaffen met verzilverde plaatjes gin,

whisky en brandy en handvat 29 cm hoog, 37 cm breed, 14,5 cm diep

300-400

215 Gesigneerd Vermunt, Leon geb. 1952, Equilibre, bronzen beeld, gedateerd 2002, oplage V/VI, totaal 79 cm hoog

200-400

216 Zijpaneel van Shahsavan Mafrash , 50x42 cm

50-100

217 Monogram HR, Bellenblazende kinderen in landschap, doek met notitie Juillet 1874, 64,5x81,5 cm (bedoekt)

200-400

218 Antieke mahonie latjestheestoof met koperen binnenbak, ketel en comfoor

25-50

219 Barometer met stormglas aan plexiglazen wand, 100 cm hoog

220 Gesigneerd Soonius, Louis 1883-1956, Figuren op het strand, marouflĂŠ 18x24 cm

750-1000

221 Antieke Zaanse klok in noten kast 72 cm hoog

200-400

222 Eiken 3-laads commode met gecontourneerd blad 91 cm hoog, 106 cm breed, 59 cm diep

223 Antieke tassenfront, in Sumack techniek, vermoedelijk Luri-Stam, ca. 1880, met zeer bijzondere kleuren, 65x53 cm

75-125

224 Zuid Holland 3-delig klokkenstel met floraal decor met passiebloem, periode 1900-1910, klok 43,5 cm hoog

(1 hals vaas gerestaureerd en enkele krimpnaden)

225 Onduidelijk gesigneerd, Heren in klassiek interieur, oleografie naar oude meester, doek 66x54 cm

500-750 150-250

226 Naar antiek model 2-deurs kast met tussenkruis, deuren afgewerkt met wortelnoten fineer, 192 cm hoog, 163 cm breed, 66,5 cm diep 150-250 227 Koperen 6-armige kaarsen bolkroon 43 cm hoog, 54 cm diameter, met lange ketting (niet gemeten)

228 Koloniale eiken kist met messing beslag, op bolpoten 60 cm hoog, 87 cm breed, 44 cm diep

50-100

229 Anoniem, Bronzen vaas met figuren en floraal decor, ca. 1890, 50,5 cm hoog, 22,8 kilo

400-600

230 Antieke bronzen wierookbrander 46,6 cm hoog

350-500

231 Gesigneerd Hart, Cornelia van der 1851-1940, Het voeren van de kippen, paneel 19x24,5 cm

200-300

232 Anoniem, Koeien in landschap omgeving Hendrik Savry, paneel 19,5x26,5 cm

600-700

233 Anoniem, Landschap met bergen, beschildering op zijde, 76x34 cm

234 Gesigneerd Kelderman, Jan 1914-1990, Parijs stadsgezicht, doek 30x24 cm

60-90

235 Antieke Friese stoelklok

150-250

236 Vrijeslingerregulateur in eiken kast, Frankrijk, gemerkt met jaartal 1802

100-150

237 Antieke eiken hoekstoel met kruisverbinding en klauwpoot 73 cm hoog, 75 cm breed, 62 cm diep

238 Oosters handgeknoopt kleed 123x64 cm

239 Noten wandtafel / schrijfbureautje met 3 laden, 76 cm hoog, 106 cm breed, 48 cm diep

75-125

240 H Luppens Paris, pendule in marmeren kast 26,5 cm hoog, 46.5 cm breed

50-100

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1830

241 2 Oude marmeren coupes met los deksel en bronzen ornamenten, ca. 1900, 41 cm hoog

150-250

242 Gesigneerd Rumscheidt, Roeli geb. 1949, A dog named Bourbon, doek 1989, 100x100 cm

150-250

243 Gesigneerd Jansen, Willem, Stilleven met aardewerken kan, doek gedateerd 1953, 70x60 cm

244 19e Eeuws zwart gebeitste etagère, 131 cm hoog, 50 cm breed, 28 cm diep

80-120

245 2 Kristallen siereieren op voet, 23 cm hoog

40-60

246 Christus met kroon, gewaad, kom en hosti, paneel 61x40 cm

50-100

247 Gesigneerd Kunisada, Utagawa, 1786-1865, Man en vrouw aan rivier, ingekleurde houtsnede ca. 1900, 35x23 cm

100-150

248 Gesigneerd Kunisada, Utagawa, 1786-1865, Vrouwen in interieur met bloemtakken, ingekleurde houtsnede ca. 1900, 35x23 cm

100-150

249 Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor Mihr, 348x253 cm

100-200

250 Vierkante eetkamertafel, 121x121 cm met aan alle zijde een uitklapblad van 25 cm per stuk en voorzien van 6 armstoelen met

gestoffeerde zitting

200-400

251 Handgeknoopt Oosters kleed, Gashgai 158x110 cm

252 Eikenhouten documentenkist met gedreven koper decor, 11 cm hoog, 39x22 cm

253 Zeer fraaie tafelklok met voorstelling van 2 vogels, gemerkt Henri Lechesne (1869-1879), 79 cm hoog

300-600

254 2 Kristallen 8-lichts pegel hanglampen 56 cm hoog, 61 cm diameter

200-300

256 Gesigneerd Schouten, PH 1860-1922, Ezels bij het hek, doek 40x60 cm

100-200

257 Gesigneerd Schouten, PH 1860-1922, Koeien bij het hek, doek 40x60 cm

100-200

258 Monogram Willemse Vervloet, Marie 1914-2010, Azalea in pot, doek 60x40 cm

259 Gesigneerd Schaar, Sipke van der 1879-1961, Oriëntaals straatje met man op ezel, marouflé 60x39 cm

150-250

260 Noten 19e eeuws wandkastje met gestoken decor en medaillon op het deurtje, 55 cm hoog, 40 cm breed, 20 cm diep

30-60

261 Gesigneerd Haanen, Adriana, Vaas met rozen, doek 46x38 cm

262 Toegeschreven aan Willemse Vervloet, Marie 1914-2010, Vaas bloemen op stoel, marouflé 59x49 cm

263 Gesigneerd Weegewijs, Hendrik 1875-1964, Arbeider met paard en wagen, doek 24x40 cm

450-550

264 Onduidelijk gesigneerd, Poserende poes, paneel 40x50 cm

265 Wortelnoten 1-deurs vitrinekast, met gecontourneerde en bestoken kapregel, 3-laads onderkast met gebogen front, rustend

op klauwpoten, 206 cm hoog, 145 cm breed en 43 cm diep

150-250

266 10 Oude gekleurde glazen rozenvaasjes 10-21,5 cm hoog

267 9 Gekleurde glazen rozenvaasjes 10-21 cm hoog

268 8 Gekleurde glazen rozenvaasjes 11,5-12,5 cm hoog

269 6 Gekleurde glazen rozenvazen 10,5-14,5 cm hoog

270 Gesigneerd Menken, Gerard 1919-2004, Zigeuners bij Frans dorp, paneel gedateerd 1979, 45x60 cm

271 Toegeschreven aan Ost, Alfred 1884-1945, Amsterdams winters stadstafereel, aquarel 34x46 cm

272 Onduidelijk gesigneerd, Poserende jonge man met hond, doek ca. 1830, 48x41 cm

250-350

273 Ges. Simons, J, Landschap met stad op de achtergrond, doek 30x30 cm

274 Indisch rijkbestoken handwerktafeltje 64,5 cm hoog, 50 cm breed, 39 cm diep

275 Gesigneerd Willemse Vervloet, Marie 1914-2010, Vaas bloemen op tafel met schilders attributen, marouflé 58x44 cm

276 Gesigneerd Zwoll, J van, Hofje, doek 40x30 cm

277 Teakhouten speeltafeltje met 4 inklapbare zijden 60,5 cm hoog, 45x45 cm, uitgeklapt 63,5x63,5 cm

40-80

278 Toegeschreven aan Willemse Vervloet, Marie 1914-2010, Voorjaarsbloemen op tafel, doek 80x76 cm

100-200

279 Gesigneerd Bron, Louis 1884-1959, Spaans tafereel met figuren met ezeltjes in straatbeeld, aquarel / gouache 50x60 cm

200-400

280 Met signature Gabriel, Paul Joseph Constantin, Molen in landschap met boer , bootje bij sloot, doek 51x41 cm

100-200

281 Gesigneerd Roelofsz, B, Stadsgezicht met vele figuren naar oude Hollandse meester, doek 60x50 cm

75-125

282 Oosters handgeknoopt kleed 197x131 cm

283 Eiken 19e eeuwse theetafel met lade 74 cm hoog, blad 74x50 cm

284 Zuid Holland plateel vaas, Breetvelt, 51,5 cm hoog (chip)

285 Limoges dienblaadje met 2 kop en schotels en theestelletje (tuit chip)

286 Klassiek hanglampje met geslepen glas, ca. 110 cm hoog

287 Groen gestoffeerde oorfauteuil met mahonie bestoken frame 125 cm hoog

288 Hollandse dubbele bolkroon, ca. 90 cm hoog

PiĂŤta

Piet Rackwitsz

Kabinet

Parasol

Tichelaar Makkum

Spiegel

John Broadwood piano

5109

H Huisson

Taxidermie

290 Oosters handgeknoopt kleed 216x162 cm

291 Noten salontafel, Louis Seize stijl met parquetterie, 59 cm hoog, 110x79 cm

75-125

292 Antieke ovale beschilderde spanen doos met voorstelling van levendig tafereel, en tekst Ein treues weib, ein eig’ner heerd,

ist mehr den millionen werth 19 cm hoog, 51x32 cm

100-200

293 Antieke ovale beschilderde spanen doos met voorstelling van spelende kinderen 13,5 cm hoog, 42x25 cm

100-200

294 Antieke ovale spanen beschilderde doos met voorstelling van spelende kinderen met hond 17,5 cm hoog, 42,5x26 cm

100-200

295 2-delige kast met gesloten onderzijde en deuren voorzien van glas in de bovenkast. Voorzien van verlichting, 213 cm hoog,

176 cm breed, 45 cm diep

200-400

296 16 Antieke aardewerken tegels met afbeeldingen van putti ca. 12,5x12,5 cm

297 9 Antieke aardewerken tegels met afbeeldingen van bloemen, paard, soldaten te paard, grappig mannetje etc. ca.13x13 cm en 20x20 cm

298 8 Antieke aardewerken tegels met afbeeldingen van honden 13x13 cm

299 7 Antieke aardewerken tegels met afbeeldingen van bloemen, in houten lijstjes

300 21 Antieke aardewerken tegels met afbeeldingen van vissen en fantasie waterdieren 13x13 cm

301 24 Antieke aardewerken tegels met afbeeldingen van zeilboten, figuren, dieren etc. 12,5x12,5 cm en 13x13 cm

302 11 Antieke aardewerken tegels met voorstellingen van waterwezens, bloemen, vogels, en Bijbelse voorstelling

303 6 Antieke aardewerken tegels met afbeeldingen van soldaten en schepen, in houten lijstjes

304 Delftsblauw aardewerken wandplaquette 45 cm hoog, 32 cm breed (gaaf)

50-100

305 Tichelaar Makkum wandplaquette met blauw decor molen aan meer, 33x40 cm (randschade)

40-80

306 Oud Delft, aardewerken schotel met decor van De molen van Wijk Bij Duurstede naar Jacob van Ruisdael, schilder GS 42 cm diameter

(randchipje en haarlijntje), en Regina Gouda, aardewerken dekselcoupe met Delftsblauw decor 38 cm hoog (gaaf)

307 Porceleyne Fles Delft, aardewerken schotel met blauw decor, jaarletter 1968, 37 cm diameter (gaaf)

308 Porceleyne Fles Delft, aardewerken schotel met decor naar FJ du Chattel 23,5 cm diameter

309 Porceleyne Fles Delft, aardewerken schotel met blauw decor, jaarletter 1970, 29,5 cm diameter, en 2 schoteltjes, jaarletter 1968,

14 cm diameter (gaaf)

310 Gesigneerd Bevort, Jan 1917-1996, Bomschuiten op het strand, doek 60x80 cm

100-150

311 Onduidelijk gesigneerd, Dorpsgezicht met kippen op zandpad, doek 60x50 cm

312 Moorse klapstoel met rijk steekwerk

75-125

313 4 Antieke aardewerken tegelkwadranten in eiken lijst 60x60 cm

314 Mahonie 19e eeuwse speeltafel met groen bewerkt vilt ingelegd blad, opbergruimte, klauwpoten, ingelegd biesje

en bewerkte zuil 79 cm hoog, 82 cm breed, 41 cm diep, uitgeklapt bladmaat 82x82 cm

100-150

315 2 Engelse ronde porseleinen tableaus in houten goudkleurige lijsten 31 cm diameter

50-75

316 2 Klassieke wandlampjes voor kaarsen en in het midden een elektrisch lampje met kelkkapje ca. 1900, 34 cm hoog

50-100

317 Spiegel in antieke houten goudgekleurde lijst 33x28,5 cm

50-100

318 Gesigneerd Willemse Vervloet, Marie 1914-2010, Stilleven met poppen en speelgoed, paneel 79x79,5 cm

100-200

319 Antieke spiegel in houten bestoken goudgekleurde lijst 79 cm hoog, 47 cm breed, en wandconsole 28 cm hoog

320 Antieke eiken rijkbestoken stoel met hoge gestoffeerde rug 130 cm, en zitting

321 Anoniem, Landhuis aan een plas, marouflé 35x50 cm

50-100

322 Gesigneerd Leeuwen, Henk van (VO) 1890-1972, Stadsgezicht Vianen, marouflé 29,5x46,5 cm

350-450

323 Teakhouten gebeitst dressoir met Koloniaal steekwerk, 130 cm hoog, 176 cm breed, 63 cm diep

100-200

324 Taccini Montelupo, Italiaans aardewerken majolica siervaas 50,5 cm hoog

325 Gekleurde glazen siervaas op 3 pootjes met een gezicht, 29 cm hoog

40-60

326 Zittende beer Art Decostijl, op stenen sokkel 29,5 cm hoog

150-200

327 Zuid Holland plateel vaas, model 711, jaarletter 1920, 43 cm hoog

100-150

328 Gesigneerd Berendse, H, Stadsgezicht Utrecht, 50x70 cm

650-850

329 2 Metalen sierornamenten op houten wandconsoles, 48 cm hoog

50-100

330 Onduidelijk gesigneerd, Landschap met koeien in de wei met in de verte een kerkdorp, doek 41x51 cm

331 Mahonie 19e eeuws cilinderbureau 133 cm hoog, 96 cm breed, 67 cm diep

100-150

332 Zeer fraai bronzen beeld van een geknield tempelfiguur, 57 cm hoog

100-150

333 Duits tafelklokje in eiken kast, 25 cm hoog

30-60

Viool Italië 1916

334 Zuid Holland cachepot, model 352, 21 cm hoog (haarlijn)

335 Gesigneerd Briede, Johan 1885-1980, Zonnig meergezicht met riet langs de oevers, paneel 27x35 cm

50-100

336 Gesigneerd Wesseling, Hendrik Jan 1881-1950, Weg door landschap met fraaie lucht, op doek 39x57 cm

350-450

337 Gesigneerd Funke, Anton 1869-1955, Pot met rozen, paneel 30x40 cm

150-200

338 Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met bloemen in vaasje en gemberpot, marouflé 31x41 cm

339 Mahonie op eiken kabinet met inlegwerk, Holland ca. 1775, 235,5 cm hoog, 165 cm breed, 55 cm diep

800-1200

340 Noten Jugendstil plantentafeltje, 120 cm hoog

50-100

341 Gesigneerd Goy, Auguste 1812-1875, Vrouw met kanten muts, marouflé gedateerd 1848, 59x26 cm

75-125

342 Onduidelijk gesigneerd, Watermolen, doek 40x70 cm

343 Guerin, Belgisch aardewerken orenvaas met bijzonder fraai glazuur 26,5 cm hoog

50-100

344 Noten buffetkast met facetgeslepen ruitjes en spiegel, en steekwerk 193 cm hoog, 92 cm breed, 42 cm diep

100-150

345 Anoniem, Bronzen eendjes op marmeren vogeldrinkbakje 11,5 cm hoog, 27,5x 24 cm

100-200

346 Metalen Art Nouveau fraai bewerkte orenvaas 23,5 cm hoog

347 Anoniem, Art Deco metalen pierrot met ivoren hoofdje en handjes, zittend op marmeren ovale plateau 12 cm hoog, plateau 29,5x20,5 cm

200-300

348 Albasten beeld van een harlekijn 36,5 cm hoog

50-150

349 Porceleyne Fles Delft, Berbas aardewerken vaas met reflet metallique glazuur, omstreeks 1900, 27,5 cm hoog (gaaf)

100-200

350 Gesigneerd Carli, Auguste Henri 1868-1930, albasten buste van een dame, op marmeren sokkel 26 cm hoog, 22 cm breed

100-150

351 2 Klassieke zamac beelden, Diane L Aurore, 49 cm hoog

50-100

352 Kambala houtsnijwerk van waarschijnlijk een Egyptische vrouw 29,5x18 cm

353 Oosters handgeknoopt kleed 147x105 cm

354 Oosters handgeknoopt kleed, 220x130 cm

50-100

355 Oud klaptafeltje op kolompoot, 63 cm hoog, 69x48 cm

356 Zamak beeld in klassieke vorm van kinderen met guirlandes, 56 cm hoog (voorheen lampvoet)

357 Toegeschreven aan Senf, Leon 1860-1940, Crayon van een vrouw, Toen kwam er een juffrouw die heette Koos, dat mensch keek

altijd even boos. Herkomst uit map atelier / familiebezit Leon Senf, 28,5x47,5 cm

50-100

358 Gesigneerd Viegers, Ben 1886-1947, Kippen op erf bij schuurtje bij boerderij met rechts in het beeld een zonnetje

op een droogrek, doek 27,5x38 cm

400-600

359 Gesigneerd Leeuwen, Henk van (VO) 1890-1972, Boerderij met kop op het erf, doek 30x40 cm

75-125

360 Gesigneerd Brug, Germaine, Figuren voor huis in zomerse sferen, doek 46,5x57,5 cm

100-150

361 Anoniem, Figuur te paard, paneel 54,5x73,5 cm

75-125

362 Mahonie bureautje naar antiek model, 2-delig, 85 cm hoog, 65 cm breed, 47 cm diep

75-125

363 Bronzen beeldje voorstellende Vrouwe Justitia, 40 cm hoog

40-60

364 2 Marmeren tafelkandelaren 27 cm hoog

365 Gesigneerd Kaas, Jaap 1898-1972, Aap, potloodtekening 48,5x33,5 cm

50-100

366 Monogram Rackwitsz, Piet 1892-1968, Vrouw met het bleken van de was bij hek bij boerderij, paneel 37x26 cm

350-450

367 Gesigneerd Knikker, Jan 1911-1990, Stadsgezicht, doek 30.5x40 cm

400-500

368 Toegeschreven aan Koning, Edzard 1896-1954, Veluwse boerderij, marouflé 19,5x27,5 cm

200-300

369 Noten bestoken rond bijzettafeltje 70 cm hoog, 43 cm diameter

370 Zamak beeldengroep van hazewindhond met puppies 25 cm hoog, 30,5 cm breed

371 Gesigneerd Bauffe, Victor 1849-1921, landschap met keien, doek 46x61 cm

75-125

372 Groen geschilderde antieke Hollandse vitrinekast, 207 cm hoog, 112 cm breed, 34 cm diep

100-200

373 6 Aardewerken borden met polychroom pauwendecor 23 cm diameter (1 bord met paar randchipjes)

374 Booths England, 4 aardewerken schotels met decor Old Dutch 21 cm diameter

375 Paardjesregulateur in noten kast 91 cm hoog

50-75

376 Oud bijzettafeltje met gestoken decor, 58 cm hoog, 38 cm diameter

377 Klassieke zamak lampvoet naar ontwerp van Koskowski, 75 cm hoog

50-100

378 Hollandse barometer in eiken kast, 51 cm hoog

379 Gesigneerd Vliet, Gerard van 1880-1972, Molen en huizen aan rivier, pastel 25,5x32,5 cm

40-80

Celsiusweg12b | 6662 PX Elst | 0481 - 74 60 10 | info@ro-wi.nl | www.ro-wi.nl

Dinsdag

6 februari

19.00 uur

Antiek en inboedel

380 Gesigneerd Been, Daniel 1885-1967, Gezicht op Brugge, marouflĂŠ 37,5x34,5 cm

350-450

381 Ovaal 19e eeuws theetafeltje met onderblad, 71 cm hoog, 71x46 cm

75-125

382 Anoniem, Indische kar getrokken door 2 ossen bij avondrood, doek 50x40 cm

100-200

383 Gesigneerd Hamesse, Adolphe 1849-1925, Zeegezicht door duinen gezien, doek 27x36 cm

75-125

384 2 x Mahoniehouten piedestal, 114 cm hoog

150-200

385 Klassieke koperen 6-lichts hanglamp, Lodewijk XVI stijl 94 cm hoog, 52 cm diameter

50-100

386 Kersenhouten 2-delige vitrinekast met 2-deurs onderkast en 2 besteklaadjes 233 cm hoog, 169 cm breed, 52 cm diep

150-250

387 Herend Hongarije, 2 3-armige tafelkandelaren 22,5 cm hoog (1 kaarsenhoudertje gelijmd)

388 Herend Hongarije decor Apponyi groen, koop serviesgoed bestaande uit 6 gebakbordjes, 6 theekop en schotel, 6 koffie kop en schotel,

6 mocca kop en schotel, asbakje, peper en zoutstelletje, theepot en roomkan met suikerpotje (chipje bloemetje) op onderschotel

150-250

389 Frans porseleinen 19e eeuws handbeschilderd serviesgoed, bestaande uit 26 borden, 2 ovale vleesschalen, groot rond bord,

2 fruitschalen op hoge voet, 2 botervloten, 2 lekschalen op onderschotels, 3 rechthoekige schalen, ovale diepe schaal,

4 bladvormige schaaltjes en klein bladvormig schaaltje

390 Herend Hongarije decor Apponyi groen, koop serviesgoed bestaande uit 6 gebakbordjes, 6 theekop en schotel (1 schotel chipje),

6 koffie kop en schotel, 6 mocca kop en schotel, asbakje, peper en zoutstelletje, ovale schaal 40,4 cm, coupe en een bonbonmandje

150-250

391 Herend Hongarije, 2 porseleinen bloempotjes met ramsoren, bloempotje met greepjes9,5 cm hoog, en dekselvaas 23 cm hoog

(alle 4 stuks met schade)

392 Herend Hongarije, rond porseleinen schaaltje op klauwpootjes en vierkante voet 7,5 cm hoog, kandelaar 18 cm hoog,

ovaal schaaltje 14x9,5 cm, en ovaal potje 5,5 cm hoog, en schoentje (alle 5 stuks gaaf)

393 Oosters handgeknoopte loper 302x113 cm

394 Klassieke 8-lichts koperen hanglamp met pegels 62 cm hoog, 60 cm diameter

150-250

395 Taxushouten kleptrumeau 115 cm hoog, 84 cm breed, 37,5 cm diep

100-200

396 Porceleyne Fles Delft, aardewerken 3-delig kaststel met polychroom decor, jaren 80, 20e eeuw 23 cm en 32 cm hoog

50-100

397 Gesigneerd Zwart, Adrianus Johannes (Arie) 1903-1981, Vengezicht, doek 50x70 cm

150-250

398 Gesigneerd Bokhorst, Johan 1865-1942, Kippen bij boerderij in de herfst, paneel 42x64 cm

75-125

399 Hollands eiken theekastje met aan de voorzijde een klep, 80 cm hoog, 73 cm breed, 52 cm diep

50-100

400 Gesigneerd Bruin, Cornelis de 1870-1940, Moeder met kind in landschap met gesprokkeld hout, doek 90x130 cm

250-500

401 Gesigneerd Vries, J de, Landschap met bomen naar Romantische School, paneel 20e eeuw, 30x40 cm

100-150

402 Monogram HvL, Moeder met kinderen in interieur, doek 40x50 cm

50-100

403 Teakhouten gebeitst buffetkastje met Koloniaal steekwerk, 124 cm hoog, 134 cm breed, 59 cm diep

100-150

404 Klassieke pendule met ruiter met paard, 50 cm hoog (achterpoot los)

75-125

405 7 Diverse geprepareerde en opgezette vogels op tak onder stolp (barst), 45 cm hoog

100-200

406 Gesigneerd Hulsteijn, Cornelis Johannes van 1860-1894, Rustende vrouw in bos, doek 54x80 cm in een rijk bewerkte oude lijst.

200-300

407 Met signature Moll, Evert, Figuren op kade met gezicht op huizen met aangemeerde zeilschepen, paneel 20x24,5 cm

100-200

408 Ges. Aletta van Thol Ruijsch 1860-1930, Vrouw aan het spinnewiel, doek 31x23

300-400

409 Gesigneerd Hove van, Johannes Huybertus 1827-1881, Vrouw met rode omslagdoek en snaarinstrument voor stads

of kerkmuur, marouflĂŠ 34x27,5 cm

Houten bestoken beeld van een vrouwelijke Heilige met kind, met resten van polychroom beschildering, vermoedelijk 18e eeuws 80 cm hoog

50-100 400-600

411 Ovale butlerspiegel in houten bewerkte lijst 55x47 cm

413 Klassieke vitrinekast, Arredo Classic Italy, model Giotto, voorzien van halogeen verlichting, 219 cm hoog, 185 cm breed, 53 cm diep

200-400

414 Royal Albert porseleinen eet- en drinkservies met decor Old Country Roses, bestaande uit 12 platte borden, 9 diepe borden,

7 ontbijtborden,3 dekschalen, juskom op onderschotel, 2 ovale platte schalen, 8 eierdoppen, gebaksschaal met 12 gebaksschotels,

theepot met 8 kop en schotels, melkkannetje, suikerpotje, koffiepot met 8 kop en schotels, melkkannetje, suikerpotje, theelicht,

ovaal schaaltje, rechthoekig schaaltje, diep ovaal schaaltje, gemberpotje, 3 mokken, peper- en zoutvaatje, dekselbakje, 10 platte

schoteltjes, onderzetter, asbakje, schoentje, vaas en diep schaaltje

150-250

415 Taxusfineer klepbureautje, 99 cm hoog, 81 cm breed, 44 cm diep

100-150

416 Bronzen sculptuur van een vliegende vogel, 40 cm hoog

40-60

417 2 Glazen dekselcoupes met decor van sterren, 50 cm hoog

50-100

418 Facet geslepen spiegel in een goudkleurige lijst met strik op top naar antiek model, 106,5x73,5 cm

50-100

419 Gemerkt Duguenay Paris, Marmer tableau met putti, gedateerd 1892 en verso voorzien van een penning, 30x40,5 cm

300-600

420 Gesigneerd Druten, J van, Gezicht op Nijmegen, litho uit 2000, 20x171 cm, buitenmaat 44,5x195 cm

100-150

421 Noten 2-deurs linnenkast met facetgeslepen spiegels, Frankrijk ca. 1900, 235 cm hoog, 138 cm breed, 50 cm diep

250-500

422 Gesigneerd Voerman, J W jr. Hollands landschap met boerderij langs zandpad aan rivier, doek 50x70,5 cm

423 Noten met wortelnoten dubbel gebogen commode, 76 cm hoog, 110 cm breed, 55 cm diep

75-125

424 2 Kristallen 2-delige windlichten voor een kaars, 50 cm hoog

75-100

425 Glazen siervaas met decor van bladeren, 31,5 cm hoog

40-60

426 Monogram Bauer, Marius 1867-1932, Figuren in oriĂŤntaals stadsgezicht, ets 38x57 cm

100-200

427 Oosterse wanddecoratie met reliĂŤf decor, ca. 1900, buitenmaat 91x122 cm

100-150

428 Geprepareerd en opgezet zwijn, 82 cm hoog, 140 cm lang

400-600

429 19e Eeuwse mahonie Biedermeier linnenkast / meidenkast, 183 cm hoog, 123 cm breed, 48 cm diep

75-125

430 Mahonie op eiken 2-deurs kast, 212 cm hoog, 160 cm breed, 52 cm diep

100-200

431 Antieke massief eiken 2-deurs kast met bestoken deuren, en 2 laden 211,5 cm hoog, 161,5 cm breed, 56 cm diep

100-150

432 4 Oosterse textielwerken, zijde met voorstelling van de 4 seizoenen, Spring, Summer, Autumn en Winter, per stuk 125x39 cm

100-200

433 2 Notenkleur Dagobertstoelen, 20e eeuw

434 Textiel wanddecoratie met decor van een man te paard anno 1328, buitenmaat 108x149 cm

435 Teakhouten sidetable met 3 laadjes 77 cm hoog, 135 cm breed, 34,5 cm diep

436 2 Tafelschemerlampen op kristallen voet, 60 cm hoog

75-125

437 Adelaar op stenen sokkel 55 cm hoog

250-350

438 Antieke gekleurde topografische kaart Ducatus Geldriae Et Comitatus Zutphaniae Fabula Auctore, Frederik de Wit, 46,5x54,5 cm

100-200

439 Topografische 18e eeuwse ingekleurde kaart van de Noordzee, Holland, Frisia, Flanders, Kent, Norfolk en Suffolk en Essex, met tekst

To the honourable Sr John Ashby, Admiral of the Blew. This is most humbly dedicated and presented by Captain G Collins 46x58,5 cm 100-200

440 Ingekleurde topografische kaart van Breda door Joan Blaeu, Titel cartouche rechter beneden hoek: Breda Obsessa et Expugnata

a celsissimo Friderico Henrico Principe Arausionemsium comite Nassaviae etc. Auspiciis D. D. Ordinum Belgii confoederati. Cartouche

in linker onder hoek : Magno Principi Guilielmo Mauritio celsissimi Frederici Henrici Maximi. I. Bleau. Kaart laat zien hoe de forten

rond Breda lagen, gemaakt in 1648-1649, 41x54,5 cm

100-150

441 Ingekleurde topografische gravure van Brabant, Brabantiae, Germaniae Inferioris Nobilissimae provinciae descriptio. van J

acob van Deventer, ?-1575, 36x50 cm

75-125

442 Oosterse achterglasschildering in lijst, buitenmaat 73x49 cm

443 Notenkleur klassieke armstoel met gobelin stoffering

444 2 Antieke eiken armstoelen met gestoken frame en klassieke stoffering

100-200

445 Gesigneerd Plas, Niek van der geb.1954, Vaas met voorjaarsbloemen voor venster, paneel 50x40 cm

450-550

446 Eiken demontabele kast met achter de deuren 36 laden. Kast voorzien van kariatiden, Holland ca. 1900, 204 cm hoog, 214 cm breed,

55 cm breed

447 2 Oosterse porseleinen orenvazen, 20e eeuw 30,5 cm hoog

500-750 40-80

448 Onduidelijk gesigneerd, Vrouw met kind en kippen aan plas bij boerderij op zonnige morgen, doek gedateerd 1909, 80x100 cm

in een fraaie goudkleurige klassieke lijst, buitenmaat 109x128 cm

449 Staartklok in noten kast naar antiek model, 130 cm hoog (gewichten zijn tijdens de veiling wel aanwezig..!!)

200-400 100-150

450 Gesigneerd Plas, Niek van der geb.1954, Zeer fraai bloemstilleven met rozen in een vaas met op de voorgrond een schaaltje fruit,

paneel 50x40 cm

600-750

451 Iccoon, teakhouten tafel 80 cm hoog, bladmaat 251,5x95,5 cm

452 8 IJzeren klapstoelen met lederen rug en zitting

453 Antiek Wedgwood aardewerken servies decor Burmah, bestaande uit 46 platte borden, 25 diepe borden, 19 ontbijtborden,

3 ovale dekschalen, soepterrine (schade), met lepel op onderschotel, lekschaal op onderschotel, 2 fruitschalen, 2 dekselschaaltjes

(schade), 2 sauskommen met deksels, rechthoekige schaal (schade), diepe ronde schotel, platte ronde schotel, 4 diverse ovale

platte schalen,. 4 gekartelde schalen, groenteschaal en dekschaal zonder deksel

400-600

454 Antieke Hollandse staartklok in eiken kast met beschilderde wijzerplaat

100-150

455 Mahonie Engelse klepsecretaire 101 cm hoog, 81 cm breed, 47 cm diep

75-100

456 Antieke mahonie Engelse 2-deurs kast met lade 107 cm hoog, 133 cm breed, 56,5 cm diep

75-100

Bart van der Leck

Bart van der Leck werd op 26 november 1876 geboren in Utrecht en groeide uit tot een belangrijke keramist, collagist, glasschilder, ontwerper, interieurontwerper, graficus, lithograaf, illustrator, monumentaal kunstenaar, schilder, textielkunstenaar, tekenaar en aquarellist. Bart werkte in 1890 in enkele Utrechtse glasschilderateliers, waar hij tegelijkertijd zijn opleiding ontving. In Amsterdam begon hij met het bestuderen van schilderijen. Met architect Piet Klaarhamer, met wie hij een atelier deelde, verzorgde hij als illustrator en boekbandontwerper een in 1905 in steendruk uitgevoerde uitgave van Het Hooglied van Salomo. Vanaf 1910 begon hij echter een eigen stijl te ontwikkelen die bestond uit gestileerde en vereenvoudigde vormen. Hierin liet hij perspectief weg en zijn onderwerpen verwerden tot geometrische vormen in primaire kleuren. Ondanks deze abstrahering van de onderwerpen was het nog steeds mogelijk om bijvoorbeeld een vrouw met koe die naar de markt gaat te herkennen. In Nederland was er in de jaren van de Eerste Wereldoorlog een groepje kunstenaars bezig met (geometrische) abstracte, waaronder Piet Mondriaan en Theo van Doesburg. Deze waren

daarom erg geïnteresseerd in het werk van Van der Leck. In 1916 ontmoette Van der Leck Piet Mondriaan voor het eerst en in 1917 werd hij door Theo van Doesburg uitgenodigd om voor De Stijl te schrijven. Van der Leck werd gesponsord door kunstcriticus en verzamelaar Henk Bremmer welke veel werk aan o.a. Helene Kröller-Müller verkocht. In 1919/1920 mocht hij delen van het interieur van het door Berlage in opdracht van de familie Kröller-Müller gebouwde Jachthuis Sint-Hubertus ontwerpen. Dit ging echter niet zonder slag of stoot. Hij verweet Berlage dominant gedrag en eiste van hem de toegepast kunstenaar gelijkwaardig aan de architect te zien. Van der Leck ontwikkelde zijn eigen kleurschema, hij gebruikte voor namelijk de primaire kleuren rood/geel/blauw, maar ook grijs op een witte ondergrond. Volgens mondelinge overlevering zou Van der Leck de standaardkleuren voor Gispen hebben ontworpen. Ook werkte Van der Leck aan het interieur van het huis van zijn dochter en schoonzoon, het echtpaar Schöne-van der Leck. Dit huis in Blaricum uit 1953 van architect Piet Elling staat nu bekend als Villa Schöne en is een Rijksmonument. Bart van der Leck overleed op 13 november 1958 in Blaricum.

TEL:

026 379 98 35 MAIL:

info@brasseriezypendaal.nl INTERNET:

www.brasseriezypendaal.nl OPENINGSTIJDEN Maandag en Dinsdag gesloten Woensdag vanaf 11.00 Donderdag vanaf 11.00 Vrijdag vanaf 11.00 Zaterdag vanaf 11.00 Zondag vanaf 11.00

457 Belouch 139x87 cm

458 Wollen kleed 155x116 cm

459 Hollandse eiken eethoek bestaande uit tafel 117x88 cm met 2 losse tussenbladen van elk 30,5 cm, 4 stoelen en 1 armstoel

100-200

460 Hutschenreuther porseleinen eet-en drinkservies met decor Defile Bordeaux, en Defile Gold, bestaande uit 12 borden 31 cm diameter,

12 platte borden 26,5 cm diameter, 12 diepe borden 23,5 cm diameter, 11 ontbijtborden 21,5 cm diameter, dekselschaal, juskom

mop onderschotel, groenteschaal, 12 diepe schaaltjes, vierkante schaal, rond bord 31 cm diameter, 12 soepkoppen met schotels

en 12 mokkakopjes met schoteltjes

100-200

461 Eiken tafel met tussenkruis en getordeerde poten, 73,5 cm hoog, 1088x75 cm

30-60

464 Mahonie op eiken kruispootkabinet met stermotief inlegwerk op de deuren, Holland ca. 1775, 230 cm hoog, 172 cm breed, 55 cm diep

750-1000

465 Hollandse eiken 3-delige buffetkast met fraai steekwerk, ca. 247 cm hoog, 140 cm breed, 58,5 cm diep

100-200

466 Wandkleed in wol en zijde, zogenaamde Verdure, met voorstelling van bomen, kasteel en vogels uit de Aubusson Manufacture,

Frankrijk, 17de eeuw. Originele boorden (bordures). Afmeting 280x120 cm, met originele voering. Enkele restauraties.

Herkomst: Chateau de Lalinde, Perigord, Frankrijk.

200-400

467 Eiken Hollandse kabinet met volle zuilen, 19e eeuws 234 cm hoog, 155 cm breed, 56 cm diep

200-400

468 Teakhouten rijkbestoken Empirestijl stoelen met zwanen, rozetten en acanthusbladeren, en gestreepte stoffering 88 cm hoog

100-150

469 Mahonie speeltafel met groen binnenblad, rustend op kolompoot met gecanneleerde 4-spant en messing leeuwenklauwen,

74 cm hoog, 85 cm breed en 43 cm diep

80-120

470 Antiek gietijzer haardscherm, Pro Patria, Holland 18e eeuw, 105x75 cm

150-250

471 Houten Oosters bestoken en beschilderd masker van een stierenhoofd 102 cm hoog

472 Houten beeld van een krijger met 2 speren, Papua Nieuw Guinea, 175 cm hoog

200-400

473 H Rasmussen en co Odense, gietijzeren potkachel 177 cm hoog, inclusief pijp 206 cm hoog

100-150

474 Klassieke comtoiseklok met polychroom decor en mechaniek in de slinger

75-125

475 Oude Senneh, 210x155 cm

75-125

476 Gesigneerd Oorschot, Theodorus van 1910-1989, Vaas met boeket voorjaarsbloemen, doek 80,5x60,5 cm

400-500

477 Gesigneerd Funke, Anton 1869-1955, Stilleven met zomers boeket in vaas, doek 71,5x51,5 cm

100-200

480 Onduidelijk monogram, Oude man met wandelstok, doek 80x60 cm

100-200

481 Oosters handgeknoopt kleed 207x138 cm

482 Handgeknoopt Oosters kleed, 215x137 cm

483 Handgeknoopt Oosters kleed, Zanjan, 200x140 cm

50-100

484 Handgeknoopt Oosters kleed, 195x146 cm

50-100

485 Toegeschreven aan Barton, Richard Lee geb. 1952, Holland, mixed media gedateerd 1989, 50x70 cm

486 Onduidelijk gesigneerd, Compositie zonder titel, gouache 67x54 cm

487 Gesigneerd Hopma, Compositie zonder titel, marouflé 70x50 cm

50-100

488 Anoniem, Buste, crayon, niet gedateerd, 76x57 cm in klassieke rijk bewerkte lijst, buitenmaat 114x95 cm

75-125

489 Gesigneerd Corneille 1922-2010, Vrouw met bloem en vogel, litho gedateerd 2002, 912/1000, 66x48 cm

490 Gesigneerd Hopma, Compositie, paneel gedateerd 1987, 60x35 cm

491 Gesigneerd Freymuth, Alphons geb.1940, Slangen, zeefdruk gedateerd 1987, e.a. 44x43 cm

492 Gesigneerd Heyboer, Anton 1924-2005, Let the women live, gouache 56x75 cm (niet ingelijst)

50-100

493 “Teksten en tekeningen Simon Vinkenoog, samenstelling en redactie Lex Schrama en Coen de Jonge, Kempen Uitgevers,

[Eindhoven, 1993, 84 p., 45 x 45 cm. Vijf katernen in portfolio, met teksten en (pastel)tekeningen van Vinkenoog. In kartonnen

cassette. Met een persoonlijke verantwoording die eindigt met de woorden Ik ben een gelukkig mens”” Luxe uitgave I.

met zeefdruk en gedicht. Oplage 835”””

40-80

494 Klassiek interieur met figuren, aquarel 37,5x26 cm

495 Gesigneerd Freymuth, Alphons geb.1940, Nubische dans, zeefdruk uit 1991, 4/120, 65x50 cm

496 Onduidelijk gesigneerd, Comida, ets gedateerd 1966, 8/20, 42x44 cm

497 Gesigneerd Karels, M, aardewerken tegeltableau, getiteld Kamenka 32x55 cm

498 Litho naar Rosina Wachtmeister, 61x45 cm

499 6 aardewerken kruiken, hoogste ca. 50 cm

500 Monogram Postma, Hannes geb.1933, Compositie met pijlen, litho 51/190, 57x77 cm

20-40

501 Gesigneerd Breedveld, Ada geb.1944, De omhelzing, zeefdruk gedateerd 2004, 38/90, 42x73 cm

40-80

502 Armstoel met gestreepte gestoffeerde zitting op taps toelopende poten

503 Gestoffeerd bankje met klassieke stoffering, 124 cm breed

504 Kersenkleur armstoel met gestreepte gestoffeerde zitting

510 IJzeren bloembak, gedragen door putti 55 cm hoog, 43 cm diameter

511 3 Betonnen piedestals 56 cm en 75 cm hoog

512 2 Terracotta wit geschilderde plantenbakken 31 cm hoog, 27x25 cm, en kunststof blauw geschilderde plantenbak 34 cm hoog

513 3 Betonnen 3-delige tempeltjes voor in de tuin 94 cm hoog, 59 cm diameter

514 4 IJzeren beschilderde tuinvazen 24,5 cm en 25,5 cm hoog

515 Tuinzuiltje, 73 cm hoog, blad 28 cm diameter

1000 6 Oude Franse modeprenten waarvan 1 met rozenblaadjes

1001 Bijzettafeltje met laadje en onderschap, 45 cm hoog, 21,5 cm diameter

1002 Facet geslepen spiegel in een goudkleurige lijst met kuifje, 95x64 cm

25-50

1003 Monogram Bruggen, A van, Winters stadsgezicht met figuren op straat, paneel 15x12,5 cm

1004 Gesigneerd Poeder, Henk geb.1964, IJsvogeltje op besneeuwde tak, paneel 15x15 cm

40-80

1005 Toegeschreven aan Ratelband, Agnita 1954-2016, Varken met strik, pastel 25,5x20 cm

1006 Gesigneerd Boot, Henri Frederic 1877-1963, Bosgezicht, doek 31x40 cm

1007 Anoniem, Landschap aan rivier bij avond, paneel 21x27 cm

50-75

1008 Notenkleur hoekkast,180 cm hoog, 42x42 cm

1009 Petrus Regout Maastricht, 19e eeuwse aardewerken kan met decor Siam 21,5 cm hoog, schotel met decor Timor 25,5 cm diameter,

en juskom met lepel 19,5 cm hoog

1010 Keramiek cachepot op losse zuil, 100 cm hoog (bot barst)

1011 Noort, Pieter van, Stilleven vijzel met stamper en citroenen, doek 24,5x30 cm

1012 Ges. Faber, Gosse, geb. 1924, Poes in mand, marouflĂŠ 17x24 cm

1013 19e Eeuwse mahoniefineer domme knecht met klapbladen en besteklade, 44 cm hoog, 46 cm breed, 39 cm diep

1014 Tiffanystijl tafelschemerlamp 37 cm hoog

1015 Noten 1-deurs wandvitrinekastje, 64 cm hoog, 60 cm breed en 15 cm diep

1016 Gesigneerd Rijn, van, vrouw op heide, doek 60x70 cm

1017 Onduidelijk gesigneerd, Landschap met figuren en dier, tekening, links onder notitie / signature: Dw.Nj.Tji.Ta, 30,5x20,5 cm

1018 Met signature Mauve, A, Man met paarden bij platbodem op strand, doek 24x40 cm

1019 Gesigneerd Stips, Fred, Geit langs sloot bij bruggetje, doek 61x101 cm

75-125

1020 Noten met wortelnoten klassiek dressoir, 96 cm hoog, 167 cm breed, 50 cm diep

100-150

1021 Antieke Franse Japy pendule in marmeren kast en bronzen ornamenten 39 cm hoog (incompleet en losse bol op top),

en 2 zijstukken 50,54 cm hoog (1 kaarsenhouder manco)

1022 Gesigneerd Mijnhardt, Marian geb. 1962, 2 meisjes, aquarel gedateerd 1994, 17x23 cm

1023 Gesigneerd Sieger, Fred 1902-1999, Compositie, mixed media 27x21,5 cm

1024 Monogram Windhorst, Johann Christoph 1884-1970, RuĂŻne op berg, doek 50x40 cm

1025 Gesigneerd Bruggen, A van, Schelpenvisser, paneel 13x18 cm

1026 Onduidelijk gesigneerd, Winters landschap met gezicht op kerk en huizen aan bevroren meer, paneel 18,5x24 cm

40-80

1027 Gesigneerd Luigini, Ferdinand 1870-1943, Op weg naar huis, Herder met kudde schapen, kleurets 47x57 cm

25-50

1028 Noten met wortelnoten 2-delige klassieke vitrinekast, 215 cm hoog, 167 c m breed, 50 cm diep

150-250

1029 8 Fossielen van schelpdieren

1030 The flying Dragon in vitrine 23x13 cm, schelp 14 cm diameter, gedroogde potvis 15 cm lang, fossiel stuk van mammoetkies12,5 cm,

fossiel stuk van een boomstammetje 16 cm lang, en fossiel waterflora

Eileen Gray (1878-1976)

Eileen Gray, een geboren adellijke Ierse en één der beroemdste ontwerpers van de 20e eeuw, vertrok in 1906 naar Parijs, vanuit een knusse huiselijke omgeving naar het mondaine leven van Frankrijk. Gray opende een eigen werkplaats met 10 man personeel en tevens een designwinkel in de toen al populaire straat “Rue du Faubourg Saint-Martin. De rijken bezochten haar winkel veelal voor alom geprezen en gelakte kamerschermen. Tevens werkte ze voor bladen als Harper’s en Vogue. In de jaren ’30 trok ze zich terug en op aandringen van haar vriend, de Roemeense architect en kunstcriticus Jean Badovici, richtte ze zich (ook) op de architectuur. Tussen 1924 en 1929 besteedde ze haar tijd aan een (later) wereldberoemde villa. Deze villa was de representatie zelve van het modernisme toentertijd. De villa werd genaamd naar de ietwat vreemde doch verklaarbare naam; “E1027.” E stond voor Eileen, de 10 voor de 10e letter van het alfabet, J(ean), de 2 voor B(adovici) en de 7 voor haar eigen achternaam G(ray). Eileen Gray ontwierp het huis met in gedachte dat het als een schelp moest zijn voor de bewoner, zowel geestelijk als fysiek. Wanneer het huis voltooid is aan de warme Zuid-Franse kust met zijn azuurblauwe zee, zorgt ze ook voor het ontwerp van interieur. Elk meubelstuk had een bedoeling. Het beroemde “Bibendum” poppetje van Michelin inspireerde haar voor de Bibendum-stoel met zijn eveneens dikke leren rollen aan de rugleuning. Ook bedacht ze het bijzettafeltje genaamd naar het huis, de E1027. Het verhaal gaat dat haar zus graag op bed ontbeet. Dit in gedachte houdend moest het een soort verstelbaar dienblad worden die niet mocht misstaan in de slaapkamer. Een strak buisframe chromen gestel, een rond glazen dienblad, functionerend als nachttafeltje en in de ochtend als ontbijttafel. Een van haar beroemdste ontwerpen is geboren…

Sipke van der Schaar

1031 3 Gekleurde glazen 20 cm, 24,5 cm en 29,5 cm hoog

1032 2 Dozen met stenen en mineralen

1033 Bronzen beeldje Eurosurvey, 16 cm hoog, bronzen potje en een vaasje Porceleyne Fles jaarletter 1988

1034 Anoniem, Bloemstilleven naar antiek model, paneel ovaal 45x55 cm in een goudkleurige klassieke lijst

1035 Onduidelijk gesigneerd, Boom aan meer, aquarel 43x28 cm

1036 Mahonie kast met 3 spiegeldeuren en 4 laden 218 cm hoog, 136 cm breed, 58 cm diep

1037 Antieke secretaire, 153 cm hoog, 90 cm breed, 44 cm diep (opknapper)

1038 2 Villeroy en Boch vazen met blauw decor, 35,5 cm hoog

1039 Duits tafelklokje in noten kast, uurwerk voorzien van speeldoosje, 32 cm hoog

40-80

1040 Gesigneerd Gijssen, Teun, 1910-2003, Bergdorp aan meer, doek 40x60 cm

1041 Anoniem, Stilleven vis op schotel, pot, schelpen, mes, fles en mand, doek 61,5x80,5

1042 Noten 2-deurs vitrinekast 190 cm hoog, 105 cm breed, 40 cm diep

80-140

1043 Makkum aardewerken schotel met polychroom decor 30,5 cm

1044 2 Wedgwood tafelkandelaren, 20 cm hoog

1045 Makkum aardewerken dekselpot met polychroom decor 16 cm hoog, schotel 23,5 cm diameter, en schotel 20 cm diameter

1046 Bronzen hazewindhond op graniet sokkel totaal 19 cm hoog, sokkel 30x20 cm, en bronzen schaaltje met afbeelding

van hazewindhond 14,5x11,5 cm

1047 Onduidelijk gesigneerd, Landschap met ven, doek 80x100 cm

1048 Noten 4-deurs kastje, vermoedelijk Engeland ca. 1900, 168,5 cm hoog, 60,5 cm breed, 31 cm diep

75-125

1049 Ges. Vilchez, Francisco, compositie van vreemde dieren, aquarel 27,5x37,5 cm, en ges. Thank, Pham, dragende figuren, waterverf 35,5x49 cm 1050 Noten kastje met marmer blad, 77 cm hoog, 42 cm breed, 35 cm diep

1051 Zamak beeld van een smid, op houten sokkel naar Ch Ruchot 42 cm hoog, en zamak beeld van vrouw met hoorn en tak,

op houten sokkel 39 cm hoog

1052 Gesigneerd Poeder, Henk geb.1964, Zomerse dag op het strand, paneel 30x40 cm

50-100

1053 Halspiegel in een koperen lijst, 62x35 cm

1054 Anoniem, Compositie zonder titel, litho 50x95 cm

1055 Onduidelijk gesigneerd, Compositie zonder titel, ets 29/35, 30x22 cm

1056 Gesigneerd Sirbegovic, Kemal geb. 1939, Hand, ets 1/5 gedateerd 1993, 30x24 cm en Paytage d Octrobre, ets 22/100,

gedateerd 1987, 12,5x16,5 cm

1057 Vliegende vogels, kleurenhoutsnede 35x26 cm

1058 Litho naar Pierre Alechinsky, 28x54 cm

1059 Gesigneerd Jager, Harry de 1922-1984, Compositie zonder titel, gouache 34x50 cm

1060 Onduidelijk gesigneerd, Compositie met stier en fles wijn, zeefdruk op linnen, 39/150, 83x59 cm

1061 Staande klok met 3 gewichten in mahoniekleur kast naar antiek model, ca. 200 cm hoog

150-250

1062 Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met gemberpot, fles en appels, doek 50x40 cm

1063 Gesigneerd Verhorst, Andre 1889-1970, Bloemstilleven in vaas met rozen, aquarel 52x75 cm

100-150

1064 Hollandse dubbel gebogen 2-delige porseleinkast, 220 cm hoog, 163 cm breed, 49 cm diep

150-250

1065 2 Oosterse koperen bewerkte kommen 15 cm hoog, 26 cm diameter, en 16,5 cm hoog, 26,5 cm diameter

1066 2 Kristallen geslepen karaffen 26,5 cm en 35 cm hoog, en B&G Danmark porseleinen theepot 17 cm hoog (haarlijntjes onderzijde)

1067 Val St Lambert groene glazen schemerlampvoet30,5 cm hoog, groen met bruin getorst glazen vaas 16,5 cm hoog, en rookglazen

8-kantige vaas 21 cm hoog

1068 Baccarat France, 2 glazen geĂŤtste stopflesjes 13 cm en 14,5 cm hoog, geĂŤtst vaasje 8,5 cm hoog, 2 paarse vaasjes met metalen

montuur 10 cm en 12,5 cm hoog, karafje met stop met emaille beschildering 24 cm hoog, 2 glazen met emaille beschildering

10 cm hoog, en 2 groene glazen met emaille beschildering 10 cm hoog

1069 Kristallen waterkan 15,5 cm hoog, dekselcoupe 28,5 cm hoog, karaf 29 cm hoog, en karafje 15 cm hoog (alle 4 gaaf)

1070 6 Porseleinen beeldje van vogeltjes, ca. 17 cm hoog

60-90

1071 Staande klok in een eiken kast, 198 cm hoog

1072 Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met bloemen op vaas, tinnen kan en gedrapeerd kleed, doek 61,5x50 cm

1073 Eiken bibliotheektrapje

1074 Onduidelijk gesigneerd, Winters stadsgezicht naar Oude Meester, paneel 18x23,5 cm

1075 Friese staartklok in noten kast, met moonphase 111 cm hoog

50-100

1076 Noten audiomeubel met gecontourneerd blad, voorzien van senderwahl geluidsinstallatie en LP-speler, snijwerk aan front,

75 cm hoog, 115 cm breed en 41 cm diep

1077 Afrikaans houten bestoken voodoobeeld met slangenhuid en veren op hoofd 49 cm hoog

1078 TriUshi, 2 Bulgaars aardewerken siervazen met bronskleurig glazuur en bloemmotief 42 cm hoog

1079

1080 Ronde noten salontafel met webbing lektuurblad en tussenkruis, 63 cm hoog, 80 cm diameter

1081 9-persoons oude bowlset

40-80

1082 Eethoek bestaande uit mahonie ronde kolompoottafel, bladmaat 110 cm diameter, met tussenblad 40 cm, en 4 noten stoelen

met webbing in de rug en gestoffeerde zitting met Franse lelie motief

1083 3 Oosterse handgeknoopte kleedjes 71x47 cm, 76x44 cm en 66x50 cm

1084 Afrikaanse bronzen decoratie voorstellend een krijger met onderdanen 44x28 cm

1085 Danko, Bulgaars aardewerken schenkkan met polychroom decor 36 cm hoog, en schenkkan op metalen wielen 35,5 cm hoog

1086 Koperen 9-lichts dubbele kroonluchter 83 cm hoog, 60 cm diameter

1087 Noten fauteuil met leder bekleed

1088 Lederen 2-zits bank 184 cm breed

150-250

1089 Antiek Oosters kussen, 56x36 cm

1090 Christine Orange pop met porseleinen hoofd, genummerd 341/1500, cm 90 cm

1091 Kersenhouten salontafel met onderschap en 4 uitschuifbare plateautjes 52 cm hoog, bladmaat 104x104 cm

1092 Kersenhouten bijzettafel met onderschap en 4 uitschuifbare plateautjes 52 cm hoog, bladmaat 68x68 cm

1093 Bronzen nijlpaard 16 cm hoog, 33 cm lang, bronzen buldog 14 cm hoog, en ijzeren bronsgekleurde ramskop voor aan de wand

18 cm hoog, 15 cm diep

1094 Noten met wortelnoten klepbureautje, 104 cm hoog, 91 cm breed, 50 cm diep

75-125

1095 2 en 2 glazen siercoupes met pegels, rode 28 cm hoog

25-50

1096 Lederen fauteuil

50-100

1097 Geprepareerde fazanthaan op houten blok, 53 cm hoog

1098 Tomasz Laczynski, gefused sierglazen schotel met vissendecor, gemerkt met logo van de Poolse kunstenaar 76 cm diameter

75-100

1099 Mihr handgeknoopt kleed 300x207 cm

1100 Naar Biedermeier model spinnenkop tafel, 76,5 cm hoog, 130x99 cm met 4 stoelen met gestreepte stoffering

1101 Kristallen dekselbak in de vorm van een ei, 35 cm hoog

50-75

1102 Handgeknoopte kleedje met prachtige Zili brocade aan het einde, 48x74 cm

1103 10 Chinees porseleinen schotels met decor van strijders, 20e eeuw 26 cm diameter

1104 12 Chinees porseleinen schotels met decor van strijders, 20e eeuw, 27 cm diameter

1105 Statige vogel, op stenen sokkel 30,5 cm hoog

125-175

1106 Klassiek hanglampje met pegels, ca. 75 cm hoog

1107 Notenkleur bijzettafeltje met lade en decor van zwanen, 60 cm hoog, 36 cm diameter

1108 Eiken commode met 2 grote en 2 kleine laden, 77,5 cm hoog, 120 cm breed, 53 cm diep

50-100

1109 2 Oosterse porseleinen zittende honden met polychroom decor, 20e eeuw 32 cm hoog (haarlijntjes)

1110 TriUshi, 2 Bulgaars aardewerken kandelaren met polychroom decor 22 cm hoog, 25 cm breed, en vaas 30,5 cm hoog

1111 Antieke Franse comtoiseklok met vouwslinger

75-125

1112 2 Litho’s in ovale bewerkte lijst met romantische voorstelling, 60x50 cm per stuk

50-100

1113 Notenkleur armstoel naar antiek model met geborduurde rugleuning en zitting, armleggers gedecoreerd met leeuwmaskers

50-100

1114 Oosterse beschilderde dekenkist 72,5 cm hoog, 103 cm breed, 65 cm diep

40-80

1115 Houten bestoken dienblad met glasplaat 46,5x27 cm, houten beschilderd dienblad, gesigneerd E Cothier 42,5x26,5 cm,

met glasplaat, en houten beschilderd dienblad met glasplaat 48x33,5 cm

1116 Eiken armstoel met gebloemde stoffering, ca. 1900

1117 Oosters handgeknoopt kleed 325x236 cm

1118

1119 Eiken theetafel met lade, 75 cm hoog, 86x46 cm

1120 Klokjesmannetje naar oud model en een wandlampje

1121 Staande klok in een eiken kast, 193 cm hoog

100-150

1122 Monogram RHE, Portret van man met baard, doek gedateerd 1976, 60,5x50,5 cm

1036

1443

Linnenkast

Anoniem

9224

Lieca R3

Anoniem

Klepbureau

2094

Spanen doos

Uniform

Canterbury

5173

Jaap Hartman

Marie Willemsen Vervloet

1123 Terence Gilbert grafiek in lijst van Diana 1961-1997, 32x24 cm in een klassieke goudkleurige lijst, buitenmaat 57x51 cm

1124 Oosterse kast met bamboe decor, 193 cm hoog, 109 cm breed, 60 cm diep

100-150

1125 Engelse noten commode, 88 cm hoog, 99 cm breed, 59 cm diep

1126 Teakhouten sierobject, bol, 40 cm hoog

40-60

1127 Jugendstilstijl koperen rookschaaltje 22x18 cm, porseleinen plateau gevat in metalen frame 47x13,5 cm, en metalen dienblad 48,5x31,5 cm

1128 Wollen vloerkleed met Oosters decor, 286x187 cm

100-200

1129 Gietijzeren kolenbak

1130 Wortelnoten eethoek bestaande uit ronde kolompoottafel 77 cm hoog, bladmaat 100,5 cm diameter, tussenblad 38 cm,

en 4 stoelen met groene stoffering

100-150

1131 Bochara tafelkleedje 84x45 cm

1132 Houten bestoken object van olifantenfamilie 88 cm lang, object van toren van figuren 54 cm hoog, en man met pijp 66 cm hoog

1133 Noten met wortelnoten ronde bijzettafel rustend op kolom eindigend in driespant, 59 cm hoog en diameter 50 cm

1134 Bronzen abstracte sculptuur 31,5 cm hoog, bronzen sculptuur zittend kind op hoge stoel 30 cm hoog, en metalen sculptuur

fietser 25 cm hoog

1135 19e Eeuwse mahonie op eiken tafel op kolompoot, 77 cm hoog, 100 cm diameter

1136 4 Antieke eetkamerstoelen met gestoffeerde zitting

1137 Tomasz Laczynski, gefused sierglazen schotel met Yin Yang decor, gemerkt met logo van de Poolse kunstenaar 76 cm diameter

75-100

1138 Antiek Hollands pottenkastje met jaloeziedeurtjes, 64 cm hoog, 52 cm breed, 38 cm diep

80-120

1139 Koperen kandelaar, 7-lichts met 6 afneembare armen, 31 cm hoog

1140 Gesigneerd Wonder Chiwaridzo, speksteen uil 33 cm hoog

1141 Gesigneerd Poeder, Henk geb.1964, IJscokar op het strand, paneel 13x18 cm

40-60

1142 Gesigneerd Poeder, Henk geb.1964, Muis aan de wandel met een ezel, paneel 13x18 cm

40-80

1143 Ges. Althoff, A, Zomer Laren NH, paneel 12,5x15,5 cm, ges. Lohmann, Theodor, Landschap, paneel 27x21 cm, en ges. Hove,

JH v, Figuren in park, paneel 16x23,5 cm

1144 Antieke Franse comtoiseklok met harpslinger

50-100

1145 Monogram AB, A van Bruggen, Winters landschap met aangemeerde boten, paneel 17,5x21 cm

1146 Monogram AB, A van Bruggen, Platbodems op en voor de kust van Scheveningen, paneel 18x24 cm

1147 Oosterse messing comfoor 66,5 cm hoog, 41 cm diameter met ketel

1148 Eiken Art Deco theemeubel met palissanderhouten elementen 85 cm hoog, 88,5 cm breed, 46 cm diep

1149 Tafelklok in eiken toogmodel kast 29 cm hoog

1150 4 Oude gietijzeren spaarpotten

50-100

1151 Eiken commode / ladekast, 75 cm hoog, 82 cm breed, 52 cm diep

30-60

1152 Bronzen burlend hert 12 cm hoog, en Art Deco zamak hert op marmeren sokkel met lampje 19,5 cm hoog, 30 cm breed

1153 2 Oosters porseleinen dekselpotten met blauw floraal decor en leeuwtje op top deksel 20,5 cm hoog, 21,5 cm diameter

(1 deksel met haarlijn en 1 beschadigde pot)

1154 Tafelklok in aardewerken kast, 43 cm hoog (slinger manco)

1155 Noten hokker met geborduurde stoffering, ca. 80x40 cm

1156 Noten 3-laads dubbelgebogen kastje 67 cm hoog, 74 cm breed, 40 cm diep

1157 2 Koperen Art Deco pendules 28 cm hoog, 42 cm breed, en 36,5 cm hoog, 22,5 cm breed

1158 Gesigneerd Mameren, A van, Heidegezicht, doek 18x24 cm

1159 Noten plantentafeltje met gecanneleerde kolommen en extra etage, 78 cm hoog en diameter 28 cm

1160 Bronzen sculptuur van een staande vrouw, naar Miro, staand op natuurstenen sokkel, 48 cm hoog

60-90

1161 Antieke Hollandse klok in eiken kast, ca. 1780, 140 cm hoog

100-150

1162 Ges. Brink, J, Vrouw met kind in interieur, 2x paneel 14,5x20 cm

1163 Oude Kelim kleed, 156x99 cm

100-150

1164 Lederen fauteuil met los zitkussen

100-150

1165 Oude Oosterse loper, 200x89 cm

1166 Oosters handgeknoopt kleed 133x84 cm

1167 Notenkleur breistoeltje naar antiek model

1168 Anoniem, Het aanbieden van geschenken aan de sultan, kleurenlitho 48x58 cm

1169 2 Afrikaanse hoofdsteuntjes en een ceremonieel mes 53 cm

1170

1171

1172 Oosters handgeknoopt kleed 300x202 cm

1173 Ovaal noten tafeltje, 63 cm hoog, 73x54 cm

1174 Indisch houten bestoken beeldengroep 32 cm hoog, beeld 37 cm hoog, en 2 maskers 36 cm

1175 Noten met wortelnoten ronde eetkamertafel op bestoken kolompoot, 120x77 cm met tuimelblad van 40 cm en daarbij

4 bestoken stoelen met beige stoffering

1176 Oosters handgeknoopt kleed 114x80 cm

100-150 -

1177 Antieke tinnen dekselpot in de vorm van een negroïde man 17 cm hoog (deksel los door manco scharnier), zamak beeld

van een metaalarbeider op marmeren sokkel 31 cm hoog, en zamak beeld van een vrouw op houten sokkel 34,5 cm hoog

1178 6-Delige serie getiteld Ons Voorgeslacht, door WJ Hofdijk, uitgever AC Kruseman Haarlem, jaar 1859-1864

1179 Houten bureau organizer 28 cm hoog, 35 cm breed, 20,5 cm diep

1180 Junghans tafelklok in eiken kast 39,5 cm hoog (glas los door kapotte scharnier)

1181 Tiffanystijl hanglamp 82 cm hoog, 50 cm, diameter, met extra schakels ketting

1182 Antieke noten bestoken stoeltje met modern gestoffeerde zitting

1183 Koperen penkandelaar naar antiek model, 64 cm hoog

1184 Antieke Hollandse doofpot, 39 cm hoog

1185 Mahonie op eiken 19e eeuws handwerktafeltje, 80 cm hoog, 50 cm breed (opknapper)

1186 Buste, op marmeren sokkel 25,5 cm hoog

100-150

1187 Oude mijnwerkerslamp 37 cm hoog incl. haak

1188 Gesigneerd Barton, Richard Lee geb. 1952, Poserende vrouw, tempera met aquarel op papier, gedateerd 2012, 28,5x22 cm

1189 Onduidelijk gesigneerd, Hollands landschap naar Corver, paneel 15x19 cm

1190 Franse comtoiseklok met romantisch decor op front, met vouwslinger

50-100

1191 Gesigneerd Barton, Richard Lee geb. 1952, Compositie, tempera op papier, gedateerd 1989, 19x19 cm

1192 Ges. Winter, FH de, Vogel in boom, uitkijkend over de heuvels, houtsnede gedateerd 1958, 37x24 cm

1193 Eiken dressoir, kersenkleur gebeitst met 4 deuren en 3 laden, 106 cm hoog, 231 cm breed, 55 cm diep

100-200

1194 Eiken kastje, kersenkleur gebeitst met gesloten onderkast en vitrinegedeelte in de bovenkast, 172 cm hoog, 82 cm breed, 47 cm diep 100-150 1195 Eiken salontafel met 2 klapbladen, 46 cm hoog, 138x69 cm met aan beide zijden een klapblad van 14 cm

1196 4 Kersenkleur armstoelen met gestreepte stoffering

150-250

1197 Oosters handgeknoopt kleed 236x144 cm

1198 Massief eiken, kersenkleur gebeitste eetkamertafel met aan beide zijden een lade, 77 cm hoog, 200x95 cm

75-125

1199 Metalen gekleurde 6-lichts hanglamp 60 cm hoog, 1 kapje manco, 68 cm diameter

1200 2 Tafelschemerlampen, 65 cm hoog

1201 4 Glazen sierbokalen met geslepen pegels (incompleet), roze 36 cm hoog

40-80

1202 6 Antieke ingelijste gekleurde gravures van vogels 32x24,5 cm

1203 6 Antieke ingelijste gekleurde kopergravures van diverse planten 17,5x11,5 cm

1204 Mahonie Davenport 84 cm hoog, 54 cm breed, 52 cm diep

75-125

1205 3 Bronzen hazewindhonden 9 cm, 14,5 cm en 15 cm hoog

1206 Gesigneerd Rhijnnen, Jan van 1859-1927, Boot op open water, en landschapje met rivier, werktekening 25,5x34 cm

1207 Franse comtoiseklok met vouwslinger

50-100

1208 Monogram HvL, Winters landschap, paneel 24x17 cm

1209 Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor Mihr, ca. 300x200 cm

100-150

1210 TrUshi, Bulgaars aardewerken schenkkan met polychroom decor 30 cm hoog, met 6 bekers, schenkkan met dikke buik

29,5 cm hoog, en vaas 30,5 cm hoog

1211 “Rosenthal porseleinen eet- en drinkservies met decor Sanssouci, bestaande uit 13 platte borden, 12 diepe borden, 9 ontbijtborden,

12 iets grotere ontbijtborden, 6 eierdoppen, ovale vleesschaal, 3 ovale vleesschaaltjes, 9 groenteschaaltjes, gebaksschaal

met 12 schotels, ovale diepe groenteschaal, botervloot, bewerkte schaal met oortjes, 2 bewerkte schaaltjes, chocoladeketel,

6 kop en schotels, 11 kop en schotels, 6 soepkoppen met schotels, 6 onderzetters en vaas met 12”

1212 Oud Oosters handgeknoopt kleed, 260x164 cm

1213 Mahonie 8-kantige kolompoottafel met nepleder ingelegd blad 74,5 cm hoog, blad 123 cm diameter

1214 4 Eiken stoelen met gestoffeerde rug en zitting en gestoken decor

1215 Oosterse rijkversierde 6-kantige dekseldoos met rood beklede binnenzijde 9 cm hoog, 29,5 cm diameter

1216 Oosterse vitrine met kamerinterieur 28,5 cm hoog, 53 cm breed, 34 cm diep

1217 Glazen sierschaal, 18 cm hoog, 35 cm diameter

40-60

1218 Gegoten kunststof wanddecoratie met man bij paard in Romeinse stijl, buitenmaat 46x35 cm, Renato

1219 Bronzen sculptuur van een vrouw met kind en pot op haar hoofd 47 cm hoog

1220 Oosters keramiek vaas met beschilderd landschapsdecor 32 cm hoog

1221 Koperen 6-lichts bolkroon 84 cm hoog, 63 cm diameter, en koperen 8-lichts kroonlamp 85 cm hoog, 80 cm diameter

1222 4 Eiken eetkamerstoelen en een idem armstoel (1 ornament manco)

1223 Oosters handgeknoopt kleed 170x116 cm

1224 Mahoniekleur ovale eetkamertafel op dubbele kolompoot, 78,5 cm hoog, 180x90 cm met daarbij 2 armstoelen

1225 Krautheim Selb Bavaria porseleinen eet- en drinkservies met decor Wiesengrund und Bergeshoh’n, bestaande uit 9 platte borden,

9 diepe borden, 9 ontbijtborden, 9 iets grotere ontbijtborden, soepterrine, 2 dekselschalen, 2 juskommen, groenteschaal,

ovale diepe schaal, ovale platte schaal, 2 ovale vleesschaaltjes, botervloot, 4 eierdoppen, gebaksschaal met 9 schotels, melkkan,

suikerpot, 6 kop en schotels en 6 kop en schotels

1226

1227

1228 Oosters handgeknoopt kleed 185x137 cm

1229 Art Deco stijl tafeltje, 58,5 cm hoog, 59,5 cm diameter

1230 Vietnamese porseleinen bolvaas met bijzonder bloemmotief en vlinders 42,5 cm diameter, 39 cm diameter

1231 Koperen schemerlamp met glazen bol, kan zowel staan als opgehangen worden 77 cm hoog

1232 Klassieke spiegel in goudkleurige lijst met putto op top, 82x54 cm

1233 Eiken Art Deco buffetkast met inlegwerk en opstand 117 cm hoog, 115 cm breed, 56 cm diep

75-150

1234 Pendule in eiken kast met facetgeslepen ruitjes 31 cm hoog, 40 cm breed

1235 Porseleinen orenvaas in Art Nouveau stijl 39,5 cm hoog

1236 Glazen zwart/witte vaas in Art Decostijl 30 cm hoog

100-150

1237 Ges. Heyden, Michel van der, geb. 1929, Het Brabants landschap, doek 880x90 cm

1238 Machinaal vloerkleed, ca. 300x200 cm

1239 Antiek eiken bestoken tafel 73 cm hoog, bladmaat 100x68 cm

1240 Rayons Ultra Violets Ixu in koffer

1241 3 Oosterse handgeknoopte kleden 75x51 cm, 79x44 cm en 63x43 cm

1242 Oude apothekers precisiebalans, Becker S A Bruxelles, 0,1 mg - 100 gram

175-225

1243 Noten armstoeltje met geborduurde stoffering

40-80

1244 Biedermeier speeltafeltje, 79,5 cm hoog, 80x80 cm (opknapper)

1245 Houten bestoken sculptuur van een zittend figuur 69 cm hoog

1246 Draaibare notenkleur bureaustoel met leder

40-80

1247 Onduidelijk gesigneerd, Havengezicht, doek 40x50 cm

1248 Soester spiegel in noten lijst, 86x46 cm

1249 Klassieke spiegel met struikkuif, 64x50 cm

Woensdag

7 februari

19.00 uur

Antiek / inboedel

1250 Noten 2-delige 2-deurs hoekkast met verlichting 202 cm hoog, 73 cm breed, 45,5 cm diep

40-80

1251 6 Chinees porseleinen schotel met polychroom decor, 20e eeuw 26 cm diameter, en 4 schotels met roze decor, 20e eeuw 26 cm diameter

1252 Eiken 2-delige Hollandse buffetkast, 209 cm hoog, 120 cm breed, 56 cm diep

100-150

1253 2 Oude Oosterse houten bestoken maskers ca. 27x23 cm

1254 Rijk bewerkte siertand op sokkel, lijkend op ivoor, 80 cm breed

75-125

1255 3 Ovale voorstellingen in memoriam, gemaakt van menselijk haar, 19e eeuw, 35x28 cm en 29x24 cm

100-150

1256 Gesigneerd Gerritsen, Henk, Kasteel Doorwerth in winter, foto, 20,5x31 cm

1257 Gesigneerd Gerritsen, Henk, Knotwilg uiterwaarden Oosterbeek, foto 22,5x34 cm

1258 Gesigneerd Poeder, Henk geb.1964, Koeien aan de plas met in de verte een dorp met molens, doek 40x50 cm

80-120

1259 Mahoniefineer 19e eeuwse tafel op kolompoot, 67 cm hoog, 111 cm diameter met 4 stoelen met gestoffeerde zitting

1260 Oude weegschaal met gewichten 20 cm hoog, 30 cm breed, en blok gewichten

1261 Day en Millward, koperen weegschaal op houten voet 45 cm hoog, 43 cm breed

50-75

1262 HL Becker Fils en Co Bruxelles, koperen weegschaal op houten voet 55,5 cm hoog, 58 cm breed

75-100

1263 Oude scheepskompas in kist (glas gebarsten)

1264 Hanglamp met geslepen kralen, ca. 60 cm hoog

1265 TriUshi, 2 Bulgaars aardewerken kandelaren met polychroom decor 19,5 cm hoog, en 2 kandelaren 14 cm hoog

1266 Doulton Lambeth England, 2 porseleinen dekselpotten Bewlay’s met metalen deksels 23 cm hoog

1267 Onduidelijk gesigneerd, Poserende man, doek 65x55 cm

1268 Eiken dressoirtje / buffetkastje, 77 cm hoog, 106 cm breed, 57 cm diep

1269 Japans 19e eeuwse porseleinen dekselvaas 33,5 cm hoog, en 2 Chinees porseleinen 20e eeuwse schotels 24 cm diameter

1270 Antiek eiken hangkastje met 2 deurtjes, 93 cm hoog, 65 cm breed, 31 cm diep

1271 Onduidelijk gesigneerd, Landschap met huis en koeien, board 24x32 cm

1272 Naar antiek model staartklokje in noten kast

1273 Machinaal vloerkleed met klassiek decor, ca. 300x200 cm

1274 Mahoniefineer bijzettafel met lade, 87 cm hoog, 76 cm breed, 52 cm hoog

40-80

1275 4 Notenkleur stoelen met lederen zitting

1276 Mahonie kolompoottafel met ronde gecontourneerd blad 73 cm hoog, bladmaat 125 cm diameter

1277 Karachi handgeknoopt kleedje 160x94

1278 2 Gestoffeerde clubjes met noten frame

1279 Oosters demontabel tafeltje met rijk steekwerk, 60 cm hoog, 60 cm diameter

1280 Naar C Detti, gobelin wandkleed 150x95 cm

1281 8 Majolica apothekerspotten naar oud model 25 cm hoog

1282 9 Majolica apothekerspotten naar oud model 18 cm hoog

1283 7 Majolica apothekerspotten naar oud model ca. 24,5 cm hoog

1284 14 Majolica apothekerspotten naar oud model 19,5-20,5 cm hoog

1285 TriUshi, 5 Bulgaars aardewerken pullen met polychroom decor 12,7 cm hoog

1286 4 Majolica apothekersflessen naar oud model 25 cm hoog

1287 9 Majolica flessen naar oud model 28 cm hoog

1288 2 Majolica apothekersflessen naar oud model 36 cm hoog

1289 Yamaha Clavinova elektronisch orgel 90 cm hoog, 142 cm breed, , met in hoogte verstelbaar bankje

1290 Ovale schoolklok, model Oei de boeff, 58 cm hoog

1291 Piano in noten kast, Belling serienummer 30033

50-150

1292 6 Majolica apothekersflessen naar oud model 36 cm hoog

1293 Anoniem, Zonsondergang boven zee, doek 70x50 cm

1294 Gesigneerd Depauw, A, geb. 1885, Winters landschap, gemengde techniek 70x60 cm

1295 Staande klapbare passpiegel, 155 cm hoog

1296 8 Stoelen met witte en bruine suède-achtige stoffering

1297 Grenen tafel 79 cm hoog, bladmaat 204,5x124 cm

1298 4 Oosterse kleden 152x103 cm, 59x46 cm, 56x56 cm en 30x26 cm

1299 Tomasz Laczynski, gefused sierglazen schotel met Yin Yang decor, gemerkt met logo van de Poolse kunstenaar 76 cm diameter

75-100

1300 Bronzen Oosterse olielamp 66 cm hoog, kandelaar 37 cm hoog, deksel van wierookbrander en console van wierookbrander

1301 Oud gekuipt Hollands dienblad met koperen banden met extra kanten kleedjes, 51x34 cm

30-60

1302 Klassiek kroontje met pegels, ca. 45 cm hoog

1303 Eiken 2-delige kast met steekwerk 253 cm hoog, 140 cm breed, 53 cm diep

100-150

1304 TriUshi, 2 Bulgaars aardewerken kandelaren met polychroom decor 22 cm hoog, 25 cm breed

1305 2 Marmeren Art Deco siercoupes 21,5 cm hoog

1306 Antieke eiken secretaire 151 cm hoog, 83 cm breed, 44 cm diep

1307 Societe Ceramique 3-delig kaststel met decor van bloemen, dekselvaas 33 cm hoog

40-60

1308 Onduidelijk gesigneerd, Menton, gouache 29x41 cm en Parijs 33x58 cm

1309 Eiken 4-slags kamerscherm, Holland ca. 1900, 172 cm hoog, 4 maal paneel van 41 cm breed

5344

5285

7261

Schotel

3 Schotels

Omega

5367

5022

3 Gemberpotten

5217

Bokaal 18e eeuw

Hummel

7262

Maurice Lacroix

7022 Piece de fleur

3046

Temde lamp

1310 Mihr handgeknoopt kleed 238x172 cm

1311 Antieke houten bank, 97 cm hoog, 188 cm breed, 52 cm diep

100-200

1312 Oosterse houten rijkbestoken ornamenten 64 cm hoog

1313 Eiken tafeltje, 75 cm hoog, 90x60 cm

1314 Kristallen fruitschaal, 10 cm hoog, 30 cm diameter

40-60

1315 Groene glazen vaas met opgelegde bloemen 52 cm hoog

1316 19e Eeuws kapspiegeltje, 54 cm hoog, 46 cm breed

1317 Lederen oorfauteuil geïnspireerd op Chesterfield

100-200

1318 Handgeknoopte Oosterse loper, 288x81 cm

1319 Noten klassieke armstoel met gobelin stoffering

1320 2 Noten armstoelen met ornamenten in de stijl van Retour de Egypte

1321 Demi Lune noten kastje met 2 rolluikdeurtjes 69 cm hoog, 76 cm breed, 38 cm diep

1322 Koperen pendule 33 cm hoog, op houten console, en oude koperen tafelolielamp met groene glazen geëtste kap 48,5 cm hoog

1323 Gesigneerd Rahusen, Ina 1895-1977, Pop, litho 12x10,5 cm

1324 Dom Utrecht, ets31x20 cm en Oude Schans Amsterdam, ets 18,5x25 cm

1325 Gesigneerd Brandenburg, Cornelis 1884-1954, Kolkje, kleurets32x19,5 cm

1326 Anoniem, Portret van een man met hoed, 29x22 in 19e eeuwse lijst

1327 Gesigneerd Waning, Martin van 1887-1972, Schepen op de rivier, ets 48,5x64 cm

50-100

1328 Oude ingekleurde gravure, De Vijverberg te Den Haag, 27x34 cm

1329 Anoniem, Afbeelding van de Heilige Joannes Nepomucenus (Nepomuk), gestorven in 1393, sepia ca. 1880, 33x25 cm

1330 Gesigneerd Jagt, Hermanus van der 1882-1970, Boerderij aan het water, ets gedateerd 1942, 28x24 cm

1331 Gesigneerd Dobbenburgh, Aart van 1899-1988, De drie Schelpen, litho met potlood, gedateerd 1944, 30x42 cm

30-60

1332 Gesigneerd Lucker, Eugene 1876-1943, Brug over de Roer, Roermond, ets uit 1914, 24,5x40 cm

20-40

1333 Gesigneerd Dobbenburgh, Aart van 1899-1988, Portret van Marthy, litho met potlood, 18/25, gedateerd 1960, 35,5x49 cm

40-80

1334 Geweven textiel wanddecoratie met romantische voorstelling, 40x30 cm

50-100

1335 Eiken vroeg 19e eeuwse 6-laads chiffonnière met volle zuilen en koper beslag 160,5 cm hoog, 101,5 cm breed, 53 cm diep

100-200

1336 TriUshi, 2 Bulgaars aardewerken siervazen met bronskleurig glazuur en rode tulpenmotief 28,5 cm hoog

1337 Speksteen sculptuur van 4 figuren 42 cm hoog

1338 Gesigneerd Braams, Laurens Jannis geb. 1913, Gezicht op de Oostkerk te Middelburg, ets gedateerd 1927, 23,5x17 cm

1339 Gesigneerd Moulijn, Simon 1866-1948, Verlaten tuin met toegangspoort, litho uit 1931, 32,5x43 cm

1340 Gesigneerd Verhoeven, Kees 1901-1991, St. Laurenstoren te Rotterdam, ets uit 1929, 48x28 cm

50-100

1341 Antieke vlashekel 76x22 cm

1342 Handgeknoopt kleed, Ardebiel, 175x120 cm

75-125

1343 Eiken Art Deco theemeubel met 2 deurtjes en opstandje 96 cm hoog, 73 cm breed, 40 cm diep

40-80

1344 Kristallen 6-persoons karafset, karaf 33 cm hoog

50-75

1345 Springende haas naar Pompon, op stenen sokkel 33 cm hoog

100-150

1346 Gesigneerd Bruggen, A van, Bloeiende waterlelies in de stijl van Dirk Smorenberg, paneel 12x29 cm

1347 Facetgeslepen spiegel in notenkleur lijst met bronskleurige rand en kuifje 41x50,5 cm

1348 6 Noten armstoelen met gestoffeerde zitting

1349 Gitaar op standaard

1350 Noten kastje met marmer blad en opstandje, Frankrijk, 113 cm hoog, 48 cm breed, 38,5 diep

50-100

1351 Oosterse vaas met decor van bloemen, 27 cm hoog

30-60

1352 Gesigneerd Wieringa, Coolsingel Rotterdam, ets 42/250, 8,5x11,5 cm en onduidelijk gesigneerd Kittens met kuikens, paneel 13x18 cm 1353 Onduidelijk gesigneerd, Zonnig boerenerf met kippen, doek 24x30 cm

1354 Grunder 2-deurs kast 212 cm hoog, 113 cm breed, 57 cm diep (houtworm verdacht)

1355 Onduidelijk gesigneerd, Stadsgezicht Parijs, doek 60x80 cm

1356 Eiken rolluikbureau 143 cm hoog, 84 cm breed, 47,5 cm diep

50-100

1357 Aardewerken tafelolielamp met koperen montuur 52 cm hoog, en glazen gekleurde plantenhanger 15,5 cm hoog, met ijzeren ophangketting 1358 Met signature Rooskens, A, Compositie, gouache 49x63,5 cm

100-200

1359 Gesigneerd Houtbraken, Josee 1949-1994, Compositie met vaas, litho gedateerd 1994, 50x65 cm

50-100

1360 Eiken 2-deurs kastje met glas in deuren 94 cm hoog, 67 cm breed, 37,5 cm diep

1361 Doos met Indisch houten bestoken beeld 62,5 cm hoog, beeld van kikker 20 cm hoog, beeld boogschutter 35 cm hoog,

en 2 bewerkte horens voor aan de wand 37 cm hoog

1362 Naar antiek model staande klok in een eiken kast, 215 cm hoog

100-150

1363 Noten met wortelnoten wandvitrinekastje, 83 cm hoog

40-80

1364 Notenkleur wandvitrinekastje, 53 cm hoog

1365 4 Oosterse kleden 130x86 cm, 128x84 cm, 97x88 cm en 43x40 cm

1366 Kersenkleur eetkamertafel 200x100 cm

1367 Belouch kleed 140x85 cm, en kleedje 62x47 cm

1368 Houten kist met Cassens en Plath scheepslog

1369 2 Antieke elektronische stroomkasten 15 cm en 29 cm hoog

1370 2 Houten kisten met revisie indicateuren

1371 Eiken tafel, 110x153 cm met 2 uittrekbladen van elk 37 cm, 4 stoelen en een armstoel met gestoffeerde zitting

1372 4 Oosterse tafelkleedjes

1373 3 Albums met enkele postzegels / gestempelde plaatjes

1374 Hollandse hangolielamp (contragewicht manco)

1375 Notenkleur hoek etagère met groen leder inlegwerk, 126 cm hoog, 44x44 cm

1376 Naar antiek model poppenwagen met pop

1377 Eiken armstoel met gestoffeerde rug en zitting met fraai steekwerk

1378 Wit lederen fauteuil met koperen kopspijkers, rug 95,5 cm hoog

1379 Eiken bureaustoel met gestoken frame, Holland ca. 1900

1380 Gesigneerd Berg, Reinier van den 1873-1944, Groot Hemelrijk, kleurets 32x13,5 cm

1381 Pierre Bidault Charleroi, wandklok 26 cm diameter

1382 Franse koperen comtoise klok, polychroom gekleurd, en fraaie slinger

1383 Torso naar Maillol, op stenen sokkel 35,5 cm hoog

150-250

1384 Monogram AB, A van Bruggen, Winters tafereel met haan en hennen, paneel 12,5x17,5 cm

1385 Anoniem, Figuren in straatbeeld, mogelijk Parijs, paneel 14x10 cm

1386 Eiken boekenkastje met deurtje en glazen schuifdeurtjes 95 cm hoog, 106 cm breed, 50 cm diep

1387 TriUshi, 2 Bulgaars aardewerken kandelaren met polychroom decor 22 cm hoog, 25 cm breed

1388 Speksteen sculptuur 45 cm hoog

1389 Wortelnoten bijzettafeltje met intarsia en klep, 49 cm hoog, 38 cm breed en 31 cm diep

1390 Oosters handgeknoopt kleed 181x143 cm

1391 4 Eiken armstoeltjes met gestoffeerde zitting en rug, en rond eiken tafeltje met getorste poten, webbing onderblad

en glasplaat 61,5 cm hoog, 65 cm diameter

1392 Gekleurde glazen siervaas, 28 cm hoog, 32 cm diameter

40-60

1393 Machinaal vloerkleed met Oosters decor, Keshan, 239x172 cm

1394 6 Eiken stoelen met losse gestoffeerde zittingen

1395 Mahonie ronde kolompoottafel 72 cm hoog, 111 cm diameter

1396 Wollen kleed 162x117 cm, kleed 94x61 cm, en 3 tafelkleedjes

1397 Leuke bijzetstoel, metaal met riet

1398 Engelse eiken gatelegtable met getordeerde poten, 71 cm hoog, uitgeklapt 106x76 cm

1399 Danko, 2 Bulgaars aardewerken polychroom geglazuurde lampvoeten 27,5 cm hoog

1400 Notenfineer 5-laads commode 87 cm hoog, 93 cm breed, 46 cm diep

1401 Eiken kastje met 3 laden, 60 cm hoog, 64 cm breed, 36 cm diep

1402 Regulateur in noten kast 76 cm hoog

1403 Wortelnoten 2-laads kastje en noten bijzettafeltje

1404 Gesigneerd Kennedy Phir, speksteen sculptuur 49 cm hoog

1405 Oosters handgeknoopte loper 304x102 cm

1406 Eiken dressoir 110 cm hoog, 118 cm breed, 40 cm diep

1407 2 Houten miniatuur zeilschepen op standaard 65 cm hoog, 92 cm breed, en 52 cm hoog, 64 cm breed

1408 Spiegel in klassieke kunststof goudkleurige lijst 71 cm hoog, 48 cm breed

1409 3-delig koper haardstel in smeedijzeren standaard

5175

Johan Karsch

1410 Gesigneerd Boer, Judith, 3 aquarellen, Morfeus, Diana en Bachus, 16x6,5 cm per stuk

1411 Regulateur in een notenkleur kast, 75 cm hoog

1412 Noten toiletmeubel met ovale spiegel, 156 cm hoog, 107 cm breed, 50 cm diep

1413 Italiaanse glazen 1-lichts wandluster 37 cm hoog, en 2 2-lichts wandlusters 35 cm en ca. 30 cm hoog

1414 2 Bronzen sierobjecten van kraanvogels, 52 cm hoog

50-75

1415 2 Notenkleur lampentafeltjes met lade, 72 cm hoog, 51x51 cm

50-100

1416 3-slags scherm met gestoken decor, 123 cm hoog, 3 maal 47 cm breed

1417 Vierkante statafel met plaquette met Oosterse tekens, 111 cm hoog, 80x80 cm met 2 krukken met zwart riet

1418 Zuid Holland Gouda, plateel orenvaas met decor Flambe, model 228, schilder AL 40 cm hoog (randschade), en Duits aardewerken

bloempot met bloemmotief 18,5 cm hoog, 25 cm diameter (haarlijntje), glazen lampenkapje 21,5 cm diameter, en 2 kunststof

tulpen 26 cm hoog

1419 Hoekstoeltje en een Hollandse armstoel met biezen mat

1420 Ovaal eiken tafeltje met onderschap, 75 cm hoog, 118x77 cm40

40-80

1421 Glazen schaal gemerkt Glash?tte Valentin Eisch, glazen schaal met reliĂŤf decor en Orrefors sierkom

40-80

1422 Antiek mahoniefineer drankenkeldertje voor 6 karaffen 25 cm hoog, 27 cm breed (karaffen manco), en orenvaas gemaakt

van mergel uit Limburg 24,5 cm hoog

1423 Facet geslepen spiegel in een goudkleurige lijst, 91,5x61,5 cm

1424 Klassieke ladekast, rond model met 7 laden, 121,5 cm hoog, 45 cm diameter

100-150

1425 Ovaal klassiek bijzettafeltje met lade onder het blad, 73,5 cm hoog, 53x40 cm

50-75

1426 Klassiek kastje met 3 laadjes, inlegwerk en bronzen ornamenten, 79 cm hoog, 39x35 cm

50-100

1427 Gesigneerd Exter, Dirk den 1903-1953, Vrolijk boeket in blauwe vaas, doek 80x60 cm

50-150

1428 2 Hoofdeinden van een bed met ingelegd decor, mogelijk Galle Frankrijk, voorzien van een onduidelijk stempel, 136 cm hoog,

102 cm breed per stuk

150-250

1429 Sidetable op rotan onderstel met groen decoratief houten blad, 76 cm hoog, 138x46 cm

50-100

1430 Porseleinen cachepot naar antiek model, 16 cm hoog

25-50

1431 Aziatisch houten bestoken en polychroom gekleurd beeld 54,5 cm hoog, gipsen Madonnabeeld 41,5 cm hoog, Chinees

houten beeld 30,5 cm hoog, en gipsen beeld van Marg Sinclair, gemaakt door Cuypers en Co Roermond 50 cm hoog

1432 4 Glas in lood ramen plm. 50x50 cm, 49x43 cm, en 44x38 cm

1433 Aardewerken Art Deco lampetbak 43,5 cm diameter, kruik met oren 38,5 cm hoog, en stenen vijzel met stamper

1434 Gesigneerd Niese, Gijsbert, geb. 1934, Stilleven met bloemen, doek 70x50 cm

1435 Klassieke lampentafel met laadje en intarsia inlegwerk, 81 cm hoog, 45 cm diameter

50-75

1436 Gesigneerd Kelderman, Jan 1914-1990, Stilleven bloemen op vaas, doek 80x60 cm (lijst manco)

40-80

1437 Onduidelijk gesigneerd, Stadsgezicht, doek 70x50 cm

1438 Beschilderde 2-deurs kast 186 cm hoog, 150 cm breed, 65 cm diep

1439 Beschilderde 1-persoons bedombouw met nachtkastje

1440 Staande klok in eiken kast 206,5 cm hoog, 48 cm breed, 25 cm diep

1441 Gesigneerd Rijlaarsdam, Jan 1911-2007, Gezicht op Nijmegen, kleurenlitho 32,5x39,5 cm

50-100

1442 Ovaal klassiek bijzettafeltje met lade onder het blad, 73,5 cm hoog, 53x40 cm

50-75

1443 Bronzen beeld van een zittende vrouw 33,5 cm hoog

50-100

1444 Noten waskast met marmer blad en opstandje met tegels, 105 cm hoog, 121 cm breed, 55,5 cm diep

50-100

1445 Glas in lood, Keulse kruik, plateel vaas, etsje en een Franse schaal met oren

1446 Gegoten metalen plaquette Hofleverancier naar origineel model, 48 cm hoog

40-60

1447 2 Lederen 2-zits banken met bruin leder, 155 cm breed

150-250

1448 Oosters handgeknoopt kleed 338xx235 cm

1449 Eiken salontafel, kersenkleur gebeitst met aan alle 4 de kanten een lade, 49 cm hoog, 100x100 cm

1450 Noten salontafel met 4 laadjes 55 cm hoog, bladmaat 91,5x91,5 cm

1451 2 Klassieke tafelschemerlampen, broer en zus, 65 cm hoog

1452 Gesigneerd Gerritz, Harrie geb.1940, Een mals buitje, ets gedateerd 1972, 7/25, 42x34 cm

1453 Lederen elektrisch verstelbare fauteuil

150-250

1454 Nest van 4 eiken bijzettafeltjes, 73 cm hoog (opknappertje)

1455 Bronzen 2-delige sculptuur van een lezend meisje op strandstoel, 25 cm hoog

40-60

2199

3042

3016

2 Armstoelen ‘60

Staande lamp

2 Krukken

3012

Pinokkio lamp

Eric Kirkman

Kho Lian Ie

3030

G Möbel

Niels Gammelgaard

2035

6 Stoelen

3045

3015

3039

1456 Draaifauteuil met rood leder

50-100

1457 Afrikaanse hoofdmanstoel met rijk gestoken decor

1458 Houten beschilderde ikoon met afbeelding van Madonna met kind, 20e eeuw 50x42 cm

1459 Mahonie eethoek bestaande uit ovale tafel op dubbele kolompoot, bladmaat 181x89 cm (tussenbladen manco), en 6 stoelen

met losse gestoffeerde zitting

100-150

1460 Koperen sterilisatieoventje 36,5 cm hoog, 32 cm breed, en koperen kraanpan met deksel 29,5 cm hoog

1461 3 Oosterse handgeknoopte kleden 134x84 cm, 116x74 cm, en 117x78

1462 Schaakbord met een cassette metalen schaakstukken

1463 Notenkleur theetafeltje, 65 cm hoog

1464 Indisch houtbestoken beeldengroep man en vrouw 28,5 cm hoog en beeldengroep steenbok met jong 36 cm hoog

25-50

1465 Grenen tafel 79 cm hoog, bladmaat 211,5x90 cm

1466 Handgeknoopt Oosters kleed, Pakistan, Bochara, 184x129 cm

40-60

1467 4 Rieten stoelen

1468 Aardewerken wand reliëf met paarden, 2 schalen met oren, schotel met decor van 3 dieren (gelijmd), gekleurde schotel

en een schotel met decor Magnolia

1469 2 Metalen bronsgekleurde 3-lichts tafelkandelaren 61 cm hoog

1470 Gestoffeerde fauteuil met idem hokker met noten frame

100-150

1471 4 Bontmutsen, bontshawl, en Oosterse handgeknoopte pillow 42x40 cm

1472 4 Oosters handgeknoopte kleedje ca. 60x45 cm

1473 Hoogpolig kleed 600x194 cm

1474 Noten eethoek bestaande uit ronde kolompoottafel 77 cm hoog, 120 cm diameter, en 4 stoelen met blauwe klassieke stoffering

100-150

1475 3 Oosterse kleden 141x95 cm, 79x77 cm en 63x61 cm

1476 Bronzen scheepsbel 25 cm hoog

1477 Ronde Chinees houten lakpaneel met opgelegde voorstelling en beschildering 30 cm diameter, op standaard, en vierkante

wandpaneel met opgelegd decor, en beschilderde tekst 24,5x24,5 cm

1478 Kristallen rozenvaas, 35 cm hoog

50-75

1479 Weltmeister accordeon

40-80

1480 Vinken op tak, kleurets 24x26 cm en 2 terriërs, kleurets 25x30 cm

1481 Monogram Bruggen, A van, Winters stadsgezicht met figuren, paneel 25x20 cm

1482 Bakbarometer naar antiek model, 126 cm hoog

1483 Antieke Franse comtoiseklok met vouwslinger

50-100

1484 Eiken bureau met aan beide zijden een werkplek, partnerdesk, 150x122 cm

1485 Oosters handgeknoopte kelim 202x115 cm

1486 18 diverse litho’s waaronder 14 stuks 29x34 cm

1487 Oude koperen aker, 40 cm hoog en een gietijzeren etagetafeltje

1488 2 Iepenhouten Engelse armstoelen

1489 Noten salontafel, 69 cm hoog, 92 cm diameter

1490 TriUshi, 2 Bulgaars aardewerken kandelaren met polychroom decor 20,5 cm hoog, 25 cm breed

1491 Kunststof schedel van een kunststof dier, 69 cm breed

40-60

1492 Glazen piece de fleur, 45 cm hoog

40-60

1493 Ges. Kiers, PH, Stilleven viooltjes op gemberpot, aquarel 29,5x39,5 cm, en ges. Rossem, Hv, Amsterdam Prins Hendrikkade

met H Nicolaas kerk, ets 14,5x18,5 cm

1494 Gesigneerd Linders, Leentje geb. 1942, Twee oude poppen, ets gedateerd 1976, 20/40, 15,5 cm diameter en s Nachts wakker,

ets gedateerd 1978, eigen druk, 15,5 cm diameter

1495 Antieke comtoiseklok met vouwslinger

30-60 50-100

1496 Noten schrijftafel met groen leder glad en voorzien van 2 laden, 73 cm hoog, 90x55 cm met aan beide zijden een klapblad

van 27,5 cm

75-125

1497 Steengoed kruik 40,5 cm hoog

1498 2 Tiffanystijl tafelschemerlampen, 1 beschadigd, 38 cm hoog

1499 Houten pianobankje met opbergruimte onder de zitting, en lederen zitting 62 cm hoog, 56 cm breed, 34 cm diep

1500 Oude postoel

1501 4 19e Eeuwse stoelen met stoffering en een idem lage stoel met groene stoffering

1502 4 Eiken armstoelen

100-150

1503 Ronde noten eetkamertafel op wieltjes, 74 cm hoog, 110 cm diameter

1504 Oosters handgeknoopt kleed 124x70, kleedje 58x58 cm, en tas 57x53 cm

1505 Noten salontafel met leder ingelegd blad, 51 cm hoog, 89 cm diameter

1506 Oosterse handgeknoopte loper 162x92 cm

1507 Notenkleur bankje met losse lederen kussens en webbing in de rug, 135 cm breed

100-150

1508 Bochara 122x78 cm, tafelloper 141x45 cm, en 2 kleedjes 28x32 cm

1509 Chinees bijzettafeltje met gestoken decor, 37 cm hoog, 101 cm breed, 41 cm diep

1510 Noten wijntafeltje 59 cm hoog, 54 cm diameter

1511 Oude fauteuiltje met leder en stof

50-100

1512 Notenkleur fauteuil met beige kussens, Giorgetti

1513 Gesigneerd Prooijen, G van, Drinkende koeien aan sloot, paneel 20x25,5 cm

1514 Regulateur in een eiken kast

1515 19e Eeuws haardscherm met geborduurde voorstelling, 98 cm hoog (knopje manco)

1516 Mahonie Biedermeier armstoel met groene stoffering

1517 Noten haardscherm met geborduurde stoffering en een bijzetstoeltje

1518 Armstoel met wit geschilderd frame

1519 Armstoel met wit geschilderd frame

1520 Tabriz handgeknoopt kleed 164x104 cm

1521 Wit geschilderde salonset bestaande uit Chippendale tafeltje, 60 cm hoog, 70 cm diameter met 3 stoelen met rode stoffering

100-150

1522 4 Gresaardewerken kruiken 32-37 cm hoog

1523 Serie van 5 notenkleur bijzettafeltjes

1524 Regulateur in notenkleur kast

1525 Ond. Ges, bloemen en boom, 2 kleurenhoutsnedes 23x11 cm en 28,5x11 cm, en ond. ges, opvliegende eend, ets 10,5x15,5 cm

1526 Engels noten bankstel met webbing, 2-1-1-zits, bank 172 cm breed, 86,5 cm hoog

100-200

1527 2 Oosterse pillows, en 3 diverse Indische doeken

1528 Marius Janssen, St Stephanuskerk te Nijmegen, ets 36x25 cm, en 3 antieke gravures van Het Valkhof en Molenpoort te Nijmegen 8x10,5 cm 1529 2 Oosterse handgeknoopte fragmenten, 150x122 cm en 150x105 cm

1530 2 Oosterse handgeknoopte kleedjes 58x40 cm, 120x66 cm, en 2 pillows 47x45 cm en 64x50 cm

1531 Noten met wortelnoten 4-laads spinnenkop salontafel met gecontourneerd blad, rustend op bestoken voeten, 52 cm hoog

en diameter 113 cm

50-100

1532 2 Antieke Louis Seize armstoeltjes

100-150

1533 Antiek Hollands eiken bijzettafeltje 47 cm hoog, 45,5x30 cm

50-100

1534 Antieke ligstoel / chaise longue met esdoorn houten frame en zeer fraaie fijne ornamenten / beslag, 160x60 cm

200-400

1535 2 Worteldoeken 242x138 cm, 148x123 cm en doek 152x91 cm

1536 Oosters handgeknoopt kleed 166x115 cm

1537 Champagnecoupe met 6 glazen

60-90

1538 Notenfineer kastje met glazen schuifdeurtjes, 130 cm hoog, 140 cm breed, 36 cm diep

1539 Delftsblauw aardewerken 3-delig kaststel 31 cm en 43 cm hoog

1540 TriUshi, 2 Bulgaars aardewerken kandelaren met bronskleurig glazuur en rode tulpen 22,5 cm hoog, 25 cm breed

1541 Onduidelijk gesigneerd, Rustende koeien in landschap, oleografie in een klassieke goudkleurige lijst, buitenmaat 139x99 cm

1542 Zeer zware braakwerende dossierkast, 158 cm hoog, 44,5 breed, 67 cm diep. Sleutel op kantoor

1543 Teakhouten sierobject, 75 cm hoog, ca. 75 cm diameter

75-125

1544 Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met zonnebloemen op kan, paneel 63x53 cm

1545 Notenkleur schrijfbureautje met opstand en uittrekbaar schrijfblad met leder ingelegd, 113,5 cm hoog, 94 cm breed, 46 cm diep

50-100

1546 Lakwerk sieradenkistje met parelmoer oplegwerk en beschildering 8,5 cm hoog, 20,5x15,5 cm

1547 Man met hoed naar Eli Nadelman, op stenen sokkel 39,5 cm hoog

150-200

1548 2 Cloisonne vazen op houten sokkels 29 cm hoog

1549 Gesigneerd Amstel, Wim van, geb. 1916, Stilleven met schelpen en kruikje met lampionnetjes, doek 40,5x50 cm

50-100

1550 Gesigneerd Poeder, Henk geb.1964, Winterse dag met eenden op het ijs bij meer omgeven door knotwilgen, paneel 30x40 cm

50-100

1551 Gesigneerd Kiers, P H, Brug over gracht met reclamezuil, doek 30x40 cm

1552 Antieke mahonie op eiken secretaire 150 cm hoog, 110 cm breed, 55 cm diep

100-200

1553 Notenkleur hokker met geborduurde stoffering, 50 cm hoog, 59x42 cm

1554 Eiken 2-deurs boekenkastje met gordijntjes achter de met glas bezette deuren, 186 cm hoog, 94 cm breed, 36 cm diep

50-100

1555 Anoniem, Ophaalbrug, aquarel 36x48 cm

1556 2-delige notenkleur kast met wortelnoten fineer, 205 cm hoog, 147 cm breed, 50 cm diep

1557 Onduidelijk gesigneerd, Bomen langs laan in herfstsferen, paneel 58x88 cm

25-75

1558 Antieke eiken 2-deurs kast met lade en regelverbinding186 cm hoog, 153 cm breed, 56 cm diep

100-200

1559 Eikenfineer plat bureau, 77 cm hoog, 140x80 cm

1560 Oosters handgeknoopt kleedje 127x81 cm, kleedje 80x55 cm, 2 kleedjes 120x54 cm, en Italiaans Pashmina omslagdoek 184x70 cm

1561 Koperen lantaren met glazen wanden 85 cm hoog, 45 cm diameter

1562 Banjobarometer in palissander kast, 19e eeuw, P Caminada Tauton, 99 cm hoog

50-100

1563 Kristallen hengselmand, 25 cm hoog

40-60

1564 2 Rijk gestoken Indische ramen met openslaande luiken, buitenmaat 105x60 cm

150-250

1565 Oude Duitse piano in zwart gebeitste kast, merk Ernst Neumeijer

50-150

1566 Topografische litho van Twenthe, Ministerie van Oorlog, schaal 1:200000, 33x41 cm

1567 Paardjes regulateur in noten kast, 117 cm hoog

50-100

1568 Glas in lood raam met voorstelling van Asklepios 130,5x67 cm (schade aan diverse ruitjes)

1569 Noten waskast met marmeren blad, facetgeslepen spiegel met gestoken kuif 198,5 cm hoog, 120,5 cm breed, 60,5 cm diep

100-200

1570 Thonet model armstoel, 3 eiken plantentafeltjes en 3 wandschapjes

1571 Gouwe, AH, ploegende boer, litho 34x69 cm, en plaat van stamboom van Prinses Juliana, uitgegeven in 1926 tgv 25-jarig

huwelijksfeest HM Koningin Wilhelmina met Prins Hendrik

1572 Katwijker tjalk, doek 50x70 cm

1573 Eiken portemanteau met facetgeslepen spiegel 196 cm hoog, 60 cm breed

1574 Witgelakt houten wastafeltje met marmeren blad met opstand 105 cm hoog, 90 cm breed, 45 cm diep

1575 Antiek Hollands eiken stoeltje met biezen mat, 55 cm hoog

1576 Glas in lood raam 106,5x33 cm, houten schilderijlijst met koperen beslag en glasplaat 57x85 cm, en kleurenlitho 47x35 cm

1577 Notenfineer 19e eeuws kabinet 226 cm hoog, 144 cm breed, 54 cm diep

100-200

1578 Gesigneerd Lerven, Henri van 1875-1954, Oude Kerk van Oosterbeek, doek 45,5x60,5 cm (restauratie)

1579 Toegeschreven aan Frenken, Ton, 1930-2004, Persoon met eend, paneel 60x48,5 cm

1580 Notenkleur 2-deurs kast met laden, 198 cm hoog, 122 cm breed, 47 cm diep

75-125

1581 Onduidelijk gesigneerd, Haven van Deauville, aquarel 35,5x48 cm

1582 Gesigneerd Dixon, R, stilleven met fruit, doek 41x51 cm

1583 Kristallen schaal / kom, 16,5 cm hoog

25-50

1584

1585

Donderdag 8 februari

14.00 uur

2e verdieping

2000 Ovale spiegel in goudkleurige lijst met kuif 88x61 cm

2001 Klassieke spiegel met strik op top, 69x49 cm en een ovale spiegel 58x45 cm

2002 Oud facetgeslepen spiegeltje in lijst, 86x43 cm

2003 Antieke Franse spiegel 92x44 cm

2004 Pastoe teakhouten 3-delige jaren 60 mimiset met metalen frame

2005 Glazen wandtafel met metalen poten 76 cm hoog, 124,5 cm breed, 35 cm diep

2006 Panasonic DMR-EH57 CD speler / recorder, LG Blu-Ray speler en een Samsung 2.1 soundbar met subwoofer

2007 Anoniem, Zinloos geweld...?, board 165x100 cm

2008 2 Oude buisframe stoelen

2009 Bang en Olufsen BeoVision Avant 32 DVD, type 8640, televisie met dvd speler, op draaibare voet 107 cm hoog, 83 cm breed, 60 cm diep

100-200

2010 Toegeschreven aan Willemse Vervloet, Marie 1914-2010, Boeket bloemen op stoel, marouflĂŠ 70x50 cm en vaas seringen, marouflĂŠ 80x60 cm

2011 Facetgeslepen spiegel in rijkbewerkte lijst 79 cm hoog, 52 cm breed

2012 LG TV, type 42LF652V met afstandsbediening

2013 Spiegel in een klassieke lijst met goudkleur, 93x72 cm

2014 Sony KDL32S3020 tv met afstandsbediening, en dvd recorder, model RDR HX750

2015 JVC TV 65 cm, met ophangbeugel

2016 Oude bank, beukenhout op buisframe, 200 cm breed

75-125

2017 Interlubke 2-laads kastje 35 cm hoog, 48 cm breed, 52 cm diep

2018 Teakhouten jaren 60 bureautje met lade en klep 75 cm hoog, 90 cm breed, 52 cm diep

75-125

2019 Scandinavische bijzettafel met gebogen teakhouten blad en metalen onderstel, bladmaat 95 x 42 cm

2020 Ovale spiegel in een oude lijst, 86x61 cm

2021 Teakhouren sierornament met schap met rijk Koloniaal steekwerk, 45 cm hoog, 187 cm breed, 11 cm diep

100-150

2022 3-deurs linnenkast, 192 cm hoog, 149 cm breed en 54 cm hoog met bijpassend toiletmeubel 156 cm hoog, 107 cm breed,

38 cm diep, 2 bijzetstoeltjes en 2 nachtkastjes

100-150

2023 Formica keukentafeltje 90x60 cm met 2 stoelen

2024 Antieke 2-delige spiegel in een goudkleurige lijst met gedecoreerde ornamenten, ca. 1820, 133x69 cm

75-125

2025 Jaren 60 teakfineer wandsysteem, gedemonteerd en zelf in te delen. Schappen zijn 64 cm breed.

100-200

2026 Spiegel in goudkleurige toogmodel lijst 100x32,5 cm, en spiegel in noten lijst met koperen rozetjes 73x37 cm

2027 Grenen 1-persoons bedombouw

2028 Grenen bedombouw van een twijfelaar, hoofdeinde 130 cm breed, 120 cm hoog en geschikt voor een matras van 195x120 cm

2029 Ombouw van een lits-jumeaux, hoofdeinde totaal 200 cm breed, 129 cm hoog en geschikt voor matrassen van 200x90 cm

2030 Staande kapstok, Lourens Fisher, ca. 180 cm hoog

2031 Metalen blauw gelakte staande kapstok met 8 armen met houten knoppen, en vogel op top 196 cm hoog

2032 Noten 2-delige salonkast met 5 deuren in bovenkast en 5 laden in onderkast 160 cm hoog, 249 cm breed, 54 cm diep

2033 Landgoed bladblazer, type BLV 2500 CV (opvangzak manco)

2034 Teakhouren sierornament met schap met rijk Koloniaal steekwerk, 78 cm hoog, 181 cm breed, 19,5 cm diep

100-150

2035 6 Teakhouten stoelen met groene stoffering, jaren 60

2036 Oude metalen poppenwagen, oude houten schep, en metalen beschermkap

2037 Gestoffeerd 2-1-1 bankstel met eiken frame, bank 175 cm breed

2038 2 Rood lederen 2-zits banken, gemerkt Italsofa, 170 cm breed

150-250

2039 4 Notenkleur fauteuiltjes met los kussen en webbing in de rug

2040 Moderne salontafel met glazen blad en onderschap, 40 cm hoog, 125x85 cm

2041 Oude wandkaart van Zuiderzee uit 1924, 107x93 cm

2042 Palissanderhoutensalontafel 38,5 cm hoog, bladmaat 140x55 cm

2043 Keramiek tafelschemerlamp met grote kap 90 cm hoog, kap 71 cm diameter

2044 Leolux fauteuil blauw

2045 Glazen tafeltje met metalen onderstel 46,5 cm hoog, 80,5 cm breed, 54,5 cm diep, en glazen piedestal 51 cm hoog, 25x25 cm

2046 Leolux fauteuil geel

2047 Lederen bank, merk New City, ca. 200 cm breed

100-200

2048 Metalen halset bestaande uit spiegel 75x55 cm, 2 tafeltjes, 75 cm hoog, 35x35 cm en een halvemaan wandtafel, 75 cm hoog,

109 cm breed, 42 cm diep

2049 2 Oude Vermorel pulverisateurs, olietank, en blikken kist met olieblikken

2050 Teakhouten jaren 60 3-laads hoekmeubel 70,5 cm hoog, 124 cm breed, 67 cm diep

2051 Philips TV model A2PF9956/12

2052 Electrisch sierhaardje, 62 cm hoog met een smeedijzer hekje er los bij

2053 3 Mahonie met palissander Art Deco stoelen, vermoedelijk LOV, met okerkleurige stoffering

2054 Koloniaal stijl eetkamertafel met lade, 79 cm hoog, 215x95 cm

75-125

2055 Koloniaalstijl salontafel, 50 cm hoog, 171x94 cm

50-100

2056 Een incompleet torenklokuurwerk, 54 cm hoog, 112 cm breed, 40 cm diep

75-125

8062

Naaidoos

8075

Naaidoos

8051

Naaiset

8067

8026

8057

Naaidoos

8060

Naaidoos

Vingerhoedjes

8046

Naaiset

Naaiset

8048

Naaiset

2057 Noten 1-deurs wandkastje 44 cm hoog, 51 cm breed, 18,5 cm diep, en 1-laads kastje 11 cm hoog, 62 cm breed, 28,5 cm diep

2058 Klassieke fauteuil geïnspireerd op Chesterfield

2059 5 Diverse wanddecoraties waaronder olieverf, ets en litho

2060 Jaren 60 teakhouten lectuurbak, antieke mahonie wandconsole 26 cm hoog, 52 cm breed, 31 cm diep, oude voetenstoof

met koperen binnenbak, en 5 diverse tafelkleedjes waaronder wandgobelin 110 cm hoog, 181 cm breed,

2061 Salontafel, boomerang model met formica blad en gezwarte taps toelopende poten, bladmaat 143 x 77 cm

2062 Messing vloerschemerlamp 127 cm hoog (kap manco), en metalen klassieke vloerschemerlamp met gestoffeerde kap 150,5 cm hoog 2063 Spiegel in noten lijst 129x38,5 cm

2064 Eikenhouten gekuipte Franse wijnvat 86 cm hoog, 70 cm diameter

2065 Antieke spiegel in goudkleurige lijst 106x24 cm

2066 Zwart skai draaistoel op chromen poot, houten lectuurbak, metalen hanglamp en in hoogte verstelbare kruk op ijzeren voet

2067 FM Denmark metalen blauwe hanglamp 33 cm diameter, en Philips metalen groene hanglamp 43 cm diameter

2068 Eiken portemanteau met inlegwerk en spiegeltje 189 cm hoog, 63,5 cm breed

2069 Piano / vleugel in eiken kast, Gustav Fiedler Leipzig, serienummer 6366, 134 cm breed, 175 cm lang (opknapper)

2070 Beomaster 900, Beogram 1000, en B en O speakers type M

2071 Grote koop diverse wanddecoraties

2072 Ca. 250 lp’s jaren 70/80 van diverse artiesten waaronder collector items

2073 3 Oosterse handgeknoopte kleden 159x99 cm, 152x116 cm, en 145x126 cm

2074 Wit gelakt 2-deurs bestoken kastje met 2 laden en opstandje 94 cm hoog, 103,5 cm breed, 41,5 cm diep

2075 Eethoek bestaande uit tafel met formica blad en uitschuifbare bladen, houten frame en aan onderkant gemerkt Edsby Verken,

made in Sweden, bladmaat 110x80 cm, en 4 gezwarte stoelen met gestoffeerde bekleding

2076 Plexiglas verrijdbaar bijzettafeltje, 41 cm hoog en een formica verrijdbaar bijzettafeltje

2077 2 Poppenstoelen met poppen

2078 Jaren 60 teakhouten eethoek, tafel model Monaco, 76 cm hoog, 150x90 cm met 2 uitschuifbladen van elk 47 cm met 6 stoelen

met skai bekleed. Herkomst Vroom en Dreesmann

100-200

2079 4 Bochara’s 96x93 cm, 96x44 cm, 65x49 cm en 47x46 cm

2080 4 Teakhouten jaren 60 stoelen met zwart skai zitting

2081 Palissanderhouten jaren 60 ronde tafel 73 cm hoog, bladmaat 116,5 cm diameter

2082 2 Teakhouten jaren 60 stoelen met zwart skai rug en zitting

2083 2 Buisframe stoelen met groen skai

2084 Antiek 4-delige houten kistenset (matroesjka) met leder bekleed en messing beslag, grootste kist 45 cm hoog, 92 cm breed, 53,5 cm diep

2085 Noten theewagen met 2 losse uitneembare dienbladen en inklapbaar frame 74 cm hoog, 58,5x44,5 cm

2086 Antieke armstoel met decor van vaas in de rug

2087

2088 Condor drumstel met 4 drums en diverse bekkens

50-100

2089 Homas tafelbiljart 135x74 cm, met 3 keus en ballen

2090 Eiken Dimplex elektrische sierhaard, met gecontourneerde kapregel, voluten aan flanken en gestoken bloem in bovenkant front,

hoogte 108 cm, breedte 128 cm en diepte 35 cm

2091 Antieke koperen pomp met smeedijzeren slinger, ca. 110 cm lang

50-100 -

2092 Salontafel met glazen blad en plexiglas frame met koperen accenten 45 cm hoog, 81,5 cm breed, 80 cm diep,

en bijzettafeltje 45 cm hoog, 80 cm breed, 40,5 cm diep

2093 Metalen geschilderde trunk 49 cm hoog, 78 cm breed, 54 cm diep, en viool met strijkstok, en regulateur in eiken kast

met facetgeslepen ruitjes 74,5 cm hoog

2094 Uniform met cape, pet en handschoenen van Korps Militaire Administratie Landmacht, rang Kapitein

100-150

2095 Lange bontjas

2096 Zwarte lang model astrakan bontjas, gemaakt door vd Elsken Amsterdam

2097 Imitatie bontjas maat 40

2098 Bruine kort model astrakan bontjas, gemaakt door vd Elsken Amsterdam

2099 Bruine lange Astrakan bontjas

2100 Lange bruine bontjas

2101 Lange bruine bontjas

2102 Gietijzeren blokkenbak met inhoud 25,5 cm hoog, 63x33 cm, groen met rood beschilderde melkbus, worteldoek 130x120,

doek 198x69 cm, en kleedje 37x35 cm

2103 Gispen Holland 3-laads kleurodesk bureau, ontwerp Cordemeijer voor de 7800-serie, linoleum blad en stalen frame, hoogte 78

en bladmaat 120 x 76 cm

2104 Oude ijzeren slee met houten zitting 78 cm lang, en houten poppenbedje 32 cm hoog, 69,5 cm lang, met beertjes

2105 Antieke Friese staartklok in eiken kast met latoenen op de kap

75-125

2106 Rippen piano in een noten kast, serienummer vermoedelijk 146501 en compleet met ronde pianokruk

150-250

2107 Eiken kastje met deur en 4 laadjes 78 cm hoog, 90 cm breed, 43 cm diep

2108 Oosters handgeknoopt bidkleedje 94x69 cm, met 2 aardewerken tafelschemerlampen met stoffen kap 66 cm hoog

(1 lampvoet bovenaan gelijmd)

2109 Beukenfineer vitrinekast met verlichting, spiegelachterwand en glazen schappen, 169 cm hoog, 68 cm breed, 36 cm diep

2110 Jaren 60 teakfineer wandrek, 152 cm hoog, 98 cm breed, 19 cm hoog

40-80

2111 Gietijzeren gaskachel 85 cm hoog

2112 Lederen armstoel met noten frame

2113 Klassieke gestoffeerde armstoel

2114 Honda Izy RG416 benzine grasmaaier

75-125

2115 Zinken flessenrek, Frankrijk, hoogte 110 cm en diameter onderaan 54 cm

50-100

2116 Beschilderde salontafel met klapbladen en 2 laden, 48,5 cm hoog, uitgeklapt 110 cm diameter

50-100

2117 Pierre Vandel Paris, salontafel met facetgeslepen glazen bladen, plexiglas met koper frame 40 cm hoog, 127,5x77,5 cm

50-100

2118 2 Kunststof rode krukjes, 2 manden en krukje met opbergruimte

2119 Groen geschilderde houten bolderkar

2120 Lederen 2-zits bank met losse zitkussens, Chesterfield stijl, 200 cm breed

100-150

2121 Gestoffeerde stoel met chroom frame, en kinderstoel jaren 70

2122 6 Oude Thonet stoelen

2123 4 Allibert kunststof stapelstoelen met chroom frame, jaren 70

2124 4 Oude houten zuilen met beschilderd marmerdecor en losse houten kronen met acanthusbladeren, ca. 180 cm hoog

2125 Ovale eiken eetkamertafel 75 cm hoog, 137x110 cm met 2 tussenbladen van elk 50 cm en 2 armstoelen (opknapper)

2126 Eiken kapstok met gestoken decor en leeuwmaskers, 108 cm breed

2127 Grote koperen aker en een vonkenscherm

2128 Gazelle herenfiets, 61 cm en een Gazelle damesfiets 61 cm

2129 Invicta de luxe, damesfiets met handremmen

2130 Gazelle damesfiets met versnellingen en handrem

2131 R van Raam, fiets met lang frame, lage instap, versnellingen, handrem en speciaal zadel

2132 Pinarello racefiets, 62 cm

2133 Union Safari, groene damesfiets met versnellingen en handremmen

2134 Gazelle Solide herenfiets, 61 cm

75-125

2135 Gazelle Orande damesfiets met elektrische trapondersteuning, 53 cm

150-250

2136 Gazelle Orange herenfiets, 65 cm (op slot)

100-150

2137 Tomos Automatic Luxe snorfiets (geen papieren bij aanwezig)

2138 Leolux bruin lederen fauteuil

2139 Loungechair met leder gecapitonneerde zitting, in de stijl van Ingmar Relling

2140 Lederen relaxfauteuil

2141 3 Zadels, vermoedelijk van een Harley Davidson van een bekende MC

2142 Staande schemerlamp op tinkleurige voet, ca. 165 cm hoog

2143 2 Oude houten hobbelpaarden

2144 Eiken theetafeltje, 67 cm hoog

2145 Houten slee

2146 Eiken bestoken boerenknopstoel met biezen mat, eiken tafeltje met ingelegde tegels 42 cm hoog, bladmaat 68,5x38,5 cm, rooktafeltje

met los koper gedreven ingelegd blad 56 cm hoog, 49 cm diameter, en eiken ombouw voor een schouw 104,5 cm hoog, 116 cm breed -

2147 Houten bewerkte klapstoel en eiken pianokruk

2148 Eiken 1-persoons bedombouw

2149 Eiken armstoel met biezen zitting en gestoken decor

2150 Antieke poppenwagen van ijzer, riet en hout

2151 Oude eierkist, Eierexport B Beekhof Varsseveld

2152 Oude kist met ijzer beslag, 41 cm hoog, 60 cm breed, 45 cm diep

2153 Metalen trunk 36,5 cm hoog, 86 cm breed, 51 cm diep

2154 Tuintafel met ijzeren onderstel en houten blad onderstel 80 cm hoog, 77,5 cm breed, 52 cm diep, rieten mand 36 cm hoog,

80 cm breed, 53 cm diep, eiken stoof, en antiek voetenbankje

2155 Wanddecoratie naar oude meester, fraai ingelijst, buitenmaat 82x72 cm

2156 Antieke mahonie sledebed, hoofdeind 97 cm hoog, 162,5 cm breed, voeteind 77 cm hoog, 162,5 cm breed,

met 2 lattenbodems 196x77 cm

2157 Facetgeslepen spiegel in witte bewerkte lijst 98 cm hoog, 84 cm breed

2158 Slaapkamerameublement b.u. buisframe bed 196x130 cm, buisframe tafel met driehoekig blad, hoogte 59 cm

en diepte 69x69 en buisframe nachtkastje hoogte 56 cm, breedte 41 cm en diepte 26 cm

50-100

2159 4 Eyrel chromen klapstoelen met bruin skai bekleding, jaren 70

2160 Wit geschilderd oud kastje, 142 cm hoog, 65 cm breed, 40 cm diep

2161 Spiegel in goudkleurige lijst 88,5 cm hoog, 59 cm breed

2162 Eiken dressoir met opstand, gemerkt Pander Den Haag, 149 cm hoog, 190 cm breed, 60 cm diep (opknapper)

2163 Blaupunkt jaren 60 radio in houtenkast 39 cm hoog, 60,5 cm breed

2164 Twinny Load fietsendrager

2165 2 Engelse ingelijste jachtprenten getiteld Gone Away 65x88 cm, en With a scent breast-high 53x73 cm

2166 Panasonic tv, type TXL32E5E (afstandsbediening manco)

2167 Miele vriezer voorzien van 4 laden, 83 cm hoog, 55 cm breed en 61 cm diep

2168 Bauknecht WAD6770 wasmachine

2169 Zanussi vrieskastje

2170 AEG Electrolux aqua control 74803 wasmachine

2171 Medion MD 30116 TV, 42 inch, met afstandsbediening en kavels

2172 Glas in lood raam 130x117 cm

2173 Whirlpool wasmachine Century 1400

75-125

2174 Edy W212 wasmachine

2175 Loewe Xelos 46 TV met afstandsbediening

100-150

2176 Miele T494C droogtrommel, condensdroger

2177 Miele W859 wasmachine

2178 Whirlpool condensdroger

2179 Siemens Siwamat 6120 wasmachine

2180 Siemens synchropower parquet 2000 W zwarte stofzuiger

2181 Philips Performer Compact rode stofzuiger

2182 Bosch WTA3200 wasdroger

2183 Miele Meteor V3660 wasmachine

50-100

2184 8 Diverse wanddecoraties

2185 Beko koel vriescombinatie, 144 cm hoog

50-100

2186 Philips TV model 40PFL8606H / 12 met afstandsbediening

2187 Miele model S291 rode stofzuiger

2188 ETNA koelkast, 143 cm hoog

2189 Liebherr vrieskast, 145 cm hoog

2190 Bosch koel vriescombinatie

2191 Patioheater, model TH2000BK 56x24 cm, met accessoires

2192 Sames demontabele infraroodcabine, ca. 186 cm hoog, 110 cm breed, 105 cm diep

150-250

2193 Oude koffer met banden, 90 cm breed

2194 Divers 3x bestaande uit 2 vloerlampen, beide ca. 175 hoog en een kunststof kuipstoel op buisframe poten gestempeld

aan onderzijde Orbit Catsarutti Sintesi

2195 3 Deuren met oude glas in lood ramen, 2 maal 235x86 cm, 1 maal 235x82,5 cm

200-400

5162

B & G Kopenhagen

2196 6 Diverse wanddecoraties waaronder olieverf en aquarel

2197 Aluminium huishoudtrapje

2198 Blauwe draaibare en verstelbare fauteuil met idem hokker

2199 Jaren 60 2 armstoelen met teakhouten frame

50-100

2200 Anoniem, Poserende naakt man met knots, crayon, 67,5x45 cm in een oude vurenhouten lijst, buitenmaat 113x90 cm

75-125

2201 Ovale eiken eetkamertafel, 77,5 cm hoog, 125x98 cm met tuimelblad van 50 cm

Donderdag 8 februari

14.00 uur

Design

3000 Jaren 60 verstelbare metalen wandlamp met palissander muurbevestiging, uitgerekt ca. 70 cm

3001 Audioset Bang en Olufsen bestaande uit Beogram CD6500, Beocord 6500, Beogram 6500(Naald verwijderd en op kantoor aanwezig),

Beomaster 6500, Master Control Panel 6500, set Beolab Penta-1 luidsprekers en een Form 1 hoofdtelefoon

250-500

3002 2 Design bijzettafeltjes, 64 en 57 cm hoog

3003 Jaren 70 fauteuil met zwart leder (poot versterkt) met idem hokker

3004 Gesigneerd Groot, Frits de, Compositie, ets met aquarel 1/5, ca. 90x55 cm

3005 Teakhouten wandkast b.u. 3 modules, fabriek Deco, jaren 60, hoogte 179, breedte 84 en diepte 40 cm

3006 Loewe Opta radio

3007 Tafelschemerlamp, 90 cm hoog, kap 63x63 cm

3008 General Electric koelkast jaren 50, 149 cm hoog (werking niet bekend)

3009 Jaren 70 wandmeubel met losse schappen, kastjes en onderkast aan metalen staanders, 200 cm hoog, 240 cm breed,

40 cm diep (gedemonteerd)

200-400

3010 Jaren 70 hanglamp en een bureaulampje

3011 Tomado wandrekje, 67 cm hoog, 65 cm breed

3012 Ontwerp H Busquet voor Hala Zeist, Pinokkio bureaulampje/wandlampje

40-80

3013 Jaren 60 tafelschemerlampje , wandlamp, en 2 metalen wandlampjes waaronder Ponson

3014 Gesigneerd Hock, Jean Pierre geb. 1931, Vogel, doek gedateerd 1964, 116x73 cm (schade)

3015 2 Draadstoelen model Jarpen, ontwerp Niels Gammelgaard

3016 Vintage jaren 70 2 krukjes, 47 cm hoog

40-80

3017 Rudolf Wolff voor Elsrijk, 1950, 2 armstoelen met stalen frame en bakelieten armleggers, model 5003, easy chairs, gestempeld

aan onderzijde wo. nummer 2060 en 1560

100-200

3018 Armstoel met gestoffeerde zitting en rug, ontwerper: Giancarlo Piretti, fabrikant: Castelli, Italië, ontworpen in de jaren &rsquo60

3019 Miniatuur raceauto, V4 Turbo, 40 cm hoog, 72 cm lang

3020 M Design, ontwerp Ingo Maurer geb. 1932, wit glazen tafelschemerlamp met gestoffeerde kap 95 cm hoog

100-200

3021 Philips Infraphil, ontwerp Charlotte Perriand, rode lamp

3022 Ontwerp Joe Colombo, Boby trolley organizer 52,5 cm hoog, 43x41 cm

3023 Pastoe stoel en een jaren 70 hanglamp

3024 Ontwerp Breuer, Marcel 1902-1981, voor Gavina Italy, 2 Wassily chairs met wit leder

3025 Anoniem, Bronzen sculptuur van 2 figuren 36 cm hoog, 39 cm breed

3026 Keramiek 3-delig kunstwerk aan touw, Van Stolk stijl 69 cm hoog (excl. touw gemeten)

3027 Koop lampen 6x, b.u. 3 tafellampen, 2 architectenlampen wo. Hala en een bolhanglamp

3028 Buisframe verstelbare armstoel met gestoffeerde afneembare bekleding

50-100

3029 Lammhults Stool 2 barkrukken

50-100

3030 G-Mobel Easy Chair voor Gote Mobler, Sweden

50-100

3031 Demontabele stelling b.u. 2 buisframe standaards, 200 cm hoog en 5 glasplaten van 175x30 cm

3032 Amsterdamse School stijl ganglamp met glazen kap 65 cm hoog

40-80

3033 2 Opaal glazen hanglampen, ontwerp Vilhelm Wohlert voor Louis Poulsen, 87 cm hoog, 92 cm diameter

150-200

3034 2 Jaren 70 hanglampen

3035 Jaren 70 palissanderfineer salontafel op chroom pootjes, 42 cm hoog, 100 cm diameter

100-200

3036 Spaghetti armchair met metalen frame, Italië, ca. 1960

50-100

3037 Staande schemerlamp, Luxy The Drink F1 vloerlamp ontwerp Dante Donegani voor Rotaliana Italië

50-100

5380

Ivoren kruisafname

5307

5355

Schotel

Chinees trekpotje

5076

5132

Swarovski

G Vaerenbergh

5160

Lladro

5071

5041

Swarovski

Lladro

7139 3 Odeurflacons

3038 Jaren 60/70 metalen vloerlamp met in hoogte verstelbare kunststof kap166 cm hoog

3039 Ontwerp Eric Kirkman Cole, Art Deco bakelieten bureaulamp type 11126 34 cm hoog

40-80

3040 Design salontafel met bronzen frame en glazen blad, ontwerp Peter Ghyczy, T09, 40 cm hoog, 120x90 cm

100-150

3041 Rosenthal, Studio Line, ontwerp Dorothy Hafner, 6-persoons porseleinen driehoeks diepe borden, 6 platte borden, 3 ontbijtbordjes,

2 kop en schotels, 3 doosjes met kandelaar en kaars, peper en zoutstel, en los kandelaartje, jaren 80

50-150

3042 Jaren 70 staande lamp, 156 cm hoog

40-80

3043 Design stoel met laddervormige rugleuning, 111 cm hoog

3044 Afghaanse kelim 250x250 cm

3045 Gestoffeerde 3-zits Artifort bank, ontwerp Kho Liang Ie, model C683,180 cm breed

200-400

3046 Temde leuchte tafellamp van bubbelglas en metaal, ca. 41 cm hoog, jaren 70, Duitsland

60-120

3047 Ovale salontafel, model Tullip, 167 MC, ontwerp Eero Saarinen, Knoll international / De Coene Kortrijk, 38 cm hoog, 136,5x90,5 cm

250-500

3048 2 Jaren 60/70 glazen hanglampen, 1 glazen wandlamp, en 2-lichts wandlamp

3049 2 Armstoelen en een idem stoel met buisframe en lederen gecapitonneerde bekleding, jaren 70

250-500

3050 Buisframe tafeltje met in hoogte verstelbaar blad, ontwerp naar Eileen Gray, model E-1027, 52 cm diameter

75-125

3051 Gesigneerd Vrijdag, Geert 1943-1999, Zonder titel, gemengde techniek uit 1989, 90x70 cm

3052 Vloerlamp door J.J.M. Hoogervorst voor Anvia, ca. 152 cm hoog

100-150

3053 Gesigneerd Konigs, Joep geb. 1958, Staand naakt, getiteld Toulouse , aquarel 99,5x71,5 cm

75-125

3054 Bijzetkastje, ontwerp Anna Castelli, Kartell Italië, 1969, Injection-moulded ABS kunststof, wit. Twee secties met schuifdeurtjes,

40 cm hoog, 32 cm diameter.

25-50

3055 Leblon Delienne, kunststof beeld van Robbedoes 52 cm hoog

50-75

3056 De Sede DS76 2 zitelementen / slaapbank met zwart lederen kussens

200-400

3057 Gesigneerd Corneille 1922-2010, Epreuve d’ artiste, La femme et l’oiseau, litho gedateerd 1992, 59x78 cm

200-400

3058 Toegeschreven aan Brood, Herman 1946-2001, Arena, litho 345/500, 49x66 cm

75-125

3059 2 Lederen banken, ontwerp Gerard van den Berg, model Rots / Rock (divers schade leer)

3060 Jaren 70 metalen wandlamp op houten wandhouder 48 cm diep, en jaren 80 koperen hanglamp 50 cm hoog

3061 2 Jaren 70/80 bureaulampen, en 2 wandlampen

3062 Ovale spiegel in een koperen gehamerde lijst met geëmailleerde ornamenten, 75,5x55 cm

40-80

3063 Gesigneerd Someren, Piet van, Kunst en spel, mixed media gedateerd 9 november 1991, 97x67 cm

3064 Gesigneerd Brugman, Berry 1915-1996, Havengezicht, gouache gedateerd 1968, 52x69 cm

3065 Chromen Mazzega Murano hanglamp ca. 50 cm hoog incl. ketting

3066 Raak 2 kunststof hanglampen ca. 40 cm diameter

3067 Pastoe wandkast b.u. verschillende kastcombinaties, ontwerp Cees Braakman, serie de uitmonstering onder het mom

van Goedwonen, kast is gedemonteerd, staat in onze opslag in een kar en foto is van de oorspronkelijke staat in de boedel.

Donderdag 8 februari

19.00 uur

Vitrinegoederen

5000 Porceleyne Fles Delft vaas decor Herman Brood, gelimiteerde oplage 184/250, uitgegeven in 2002, 31 cm hoog

75-125

5001 Nymolle Denmark, ontwerp Bjorn Wiinblad, aardewerken vaas met decor Sommerpige, model 3160, 35,5 cm hoog, en dekselbakje,

model 3174-701, 4,5 cm hoog

5002 2 Klassieke porseleinen sierschotels 26,5x28 cm

5003 Wien, porseleinen vaas met klassiek decor 33,5 cm hoog

5004 2 Engelse potten / kannen w.o. Royal Doulton Capt Ahab D6500 en een zeeman op kist, 29 cm hoog (niet gaaf)

5005 2 Aardewerken vazen met gekerfd en polychroom gedecoreerd takkendecor 22 cm hoog (gaaf), en 2 aardewerken vaasjes

met kapjes om bijvoorbeeld roosjes in te steken 13,5 cm hoog

5006 Aardewerken pot / Canopic jar met losse deksel van een vogel, ooit bedoeld voor het bewaren van ingewanden van een mummie,

20 cm hoog

50-100

5007 Ivora Gouda, plateel tabakspot Poorters Toeback 18 cm hoog

50-100

5008 Zuid Holland Gouda, orenvaas met decor Crabeth, schilder DCJ Verhaar, model 616/3, 33 cm hoog (chip van onderzijde standring)

50-100

5009 Arnhemsche Fayence, plateel schaal, decor Palmel, model 418, schilder HP 22 cm diameter (randchipje)

5010 Zuid Holland Gouda plateel schotel decor Breetvelt 23 cm diameter (gaaf)

5011 Plateel schotel, model 1165, 27 cm diameter

40-80

5012 Zuid Holland plateel schotel 31,5 cm diameter

5013 Porceleyne Fles Delft, 3 aardewerken tegels met thema’s Den Vaderlant ghetrouwe, en Nederland zal herrijzen 20x14,5 cm,

en tegel Delft 15x10 cm

5014 Porceleyne Fles Delft, aardewerken tegel Groote kerk Breda 20,5x14,5 cm (gaaf)

5015 Porceleyne Fles Delft, aardewerken tegel Nederland zal herrijzen 14,5x20 cm (gaaf)

5016 Porceleyne Fles Delft, aardewerken tegel zeilboten 10,5x21 cm (gaaf)

5017 Zuid Holland Gouda, plateel ovale jardinière met decor Bejo, model 784, met binnenbak 9,5 cm hoog, 31 cm breed (chipje van standring)

5018 Zuid Holland Gouda plateel vaas decor Victor 16,5 cm hoog (randchipje), plateel rond dekselbakje, schilder JT, model 771,

9,5 cm diameter, en Wedgwood biscuitporseleinen dekselbakje 12,5 cm diameter (randchipje)

5019 Zuid Holland Gouda, plateel schemerlampvoet zonder kap 41 cm hoog, bolvaas decor Treso 14 cm hoog, en vaasje decor

Bunaso 8,5 cm hoog (alle 3 gaaf)

5020 Vierkante porseleinen schaal met decor van Ad Verstijnen, gemaakt voor Eiffel 1992-2002, in gelimiteerde oplage 388/750, 27,5x27,5 cm

5021 Aardewerken bolvaas met fraai glazuur 24,5 cm hoog

40-80

5022 Goebel Hummel aardewerken beeldje van zittend meisje op hek, jaar 1955, 13,5 cm hoog (klein chipje van standring links)

5023 Aardewerken wanddecoratie van Madonna met kind 35 cm hoog

5024 Plazuid Gouda, vaas met decor Loman, schilder CJ, jaar 1930, model137/154, 27,5 cm hoog, Zuid Holland Gouda, vaas met

decor Treso, schilder RK, model 3865, 16,5 cm hoog, en Zenith Gouda, dekselpot met decor Ruby, schilder WvY, model 143,

17,5 cm hoog, en Ola Huizen Holland, vaas 13 cm hoog (stootplekje halsrand)

5025 Goebel Hummel, aardewerken beeldje van jongen met chello 14,5 cm hoog, en fotograaf 12 cm hoog (beide beeldjes gaaf)

5026 Oude Marotte pop met speelmechaniek, op houten fluit 44 cm

50-100

5027 Oude Marotte pop op houten steel 44 cm

40-80

5028 Makkum Tichelaar, aardewerken polychroom beschilderde tegel in eiken lijstje, schotel 20 cm diameter, 6-kantig schoteltje

13,5 cm diameter, en rond schoteltje13 cm diameter

5029 Oud Chinees potje en een hoofdsteuntje, 19 cm breed

5030 Antieke pijp met gedraaid hoorn en porseleinen kop met beschilderde voorstelling van jager met jachthond en geschoten hert 65 cm lang

5031 Eskaf plateel schotel tgv Verzekerings Belang 1907-1932, 27 cm diameter (haarlijntje), en Zuid Holland Gouda schotel

23,5 cm diameter (chipje standring), Arnhem rond plateau decor Gouda 32,5 cm diameter (plekjes in het blad), en Regina Gouda

vaas decor Impero, model 526, 21,5 cm hoog (gaaf)

5032 Carlton Armand Lustre Ware, Engels porseleinen vaasje met vlinderdecor 19 cm hoog

5033 2 19e Eeuwse porseleinen tafelkandelaartjes, 16,5 cm hoog (met schade en 1 gelijmd)

5034 Lladro porseleinen beeld, Posando, nr. 13020, ontwerper Fulgencio Garcia, periode 1989-1993, gelimiteerde oplage 248/300,

38,5 cm hoog, met certificaat

150-250

5035 Lladro porseleinen beeldje, Nonnen, Monjas, nr. 12075, ontwerp Fulgencio Garcia, periode 1977-2000, 34 cm hoog

75-125

5036 Gesigneerd Clodion, terracotta beeldengroep sater 28,5 cm hoog

100-200

5037 Scrato Modern Germany, porseleinen roofvogel 20 cm hoog, 47 cm breed

5038 Lladro porseleinen beeld, Vaderschap, Mural Paternidad Clasica, nr. 13036, ontwerp Jose Luis Santes periode 2004-2010, 31 cm hoog

100-150

5039 Frans biscuitporseleinen beeld van Napoleon op kobaltblauwe voet 27,5 cm hoog, en Duits biscuitporseleinen beeld

van een Griekse vrouw 29 cm hoog

5040 Goebel Hummel, 13 aardewerken beeldjes van jongens en meisjes 8,5-10 cm hoog (10 gaaf, 3 met schade)

40-80 -

5041 Lladro porseleinen beeldje van een meisje met bloemen, Nina Regando, nr. 1435, ontwerp Francisco Catala, periode 1978-1988, 23,5 cm hoog 150-250 5042 Dresden porseleinen beeldengroep van een meester met leerling ca. 32 cm hoog

75-100

5043 Lladro, porseleinen beeld Pierrot, nummer 5696, 17 cm hoog, en beeldengroepje eend met nest jongen in mand 5 cm hoog (beide gaaf)

50-100

5044 Dapres Pigalle, Frans biscuitporseleinen beeldje van kind met open mandje 15 cm hoog (glazuurplekje teen linkervoet),

en beeldje van kind met vogel 16 cm hoog (gaaf)

50-100

5045 Lladro porseleinen beeldje, Mandje met hondjes, Cesta Con Perritos y Flores, nr. 1441, ontwerp Juan Huerta,

periode 1983-2005, 13,5 cm hoog

100-150

5046 Rudolstedt Volkstedt porseleinen plaquette met romantische voorstelling, ca. 1890, 24,5 cm diameter en staand op ezeltje

(2 vingertopjes manco)

150-250

5047 Lladro porseleinen beeldje, Zigeunermeisje met kind, Gitanita Con Su Hermanito, nr. 4800, ontwerp Salvador Furio,

periode 1972-1979, 25 cm hoog

75-125

5209

Henk Blommers

5048 Rosenthal porseleinen vaas 100 Jahre Rosenthal, 30 cm hoog

5049 Lladro porseleinen beeldje, Arts, Doctor, nr. 4602, ontwerp Salvador Furio, periode 1969-1978. 36 cm hoog

75-125

5050 Franklin Porcelain, serie van 24 porseleinen schoteltjes Songbirds of the world, ontwerp Colin Newman, jaar 1981, 8 cm diameter

5051 Rosenthal ontwerp T Karner, wit porseleinen beeldje van zittende hazewindhond 15 cm hoog, en Rosenthal porseleinen beeldje

van liggende hazewindhond 9 cm hoog

5052 Goebel Hummel, 5 aardewerken beeldjes 9-13 cm hoog (1 met chipje aan standring)

5053 6 Porseleinen beeldjes van o.a. Volkstedt Rudolstadt, Rosenthal, Royal Dux en Goebel 3 olifanten, egeltje, en 2 kaketoes 7,5-19 cm hoog (gaaf) 50-75 5054 Goebel Hummel, aardewerken Madonna met kind 29,5 cm hoog (schade), Maria met kindje Jezus 11,5 cm hoog (gaaf),

Jozef 14,5 cm hoog (gaaf), en muziekengel met speelmechaniek wijsje Stille Nacht, en kaarshouder 16,5 cm hoog (gaaf)

5055 Plate met geëmailleerd dienblaadje met suikerpotje, melkkannetje, lepelvaasje met 6 lepeltjes, hengselschaaltje, 6 gebaksvorkjes,

kandelaar, servettenhouder (defect), en 4 lange lepeltjes

5056 Goebel, Hummel, beeld vrouw met bloemenmand 20 cm hoog, beeldengroep hert met jong 11 cm hoog, liggend hertje 5,5 cm hoog,

staand hertje 7,5 cm hoog, en staand hertje met insect op staart 6,5 cm hoog (alle 5 gaaf)

5057 2 Engelse porseleinen honden met mand puppies 15,5 cm hoog

5058 Meissen, 150 Jahre Orden, 24 biscuitporseleinen medaillons 4 cm diameter, in cassette (2 medaillons met schade)

5059 Goebel, biscuitporseleinen wandmasker van vrouwenhoofd 14x12,5 cm, en 2 biscuitporselein wandplaquettes met voorstellingen

van spelende kinderen 15,5x9 cm

5060 Gesigneerd Heesen, Willem 1925-2007, Sierglazen schotel met fraai decor, gemerkt Heesen, W, Oude Horn en nummer 850546,

43,5 cm diameter

250-350

5061 Glazen sierschaal met olieglazuur en tin craquelé, 4 cm hoog, 34 cm diameter

30-60

5062 WMF sierschaal Ikora blank geel en groene strepen met tin craquelé, 8 cm hoog, 35 cm diameter

40-80

5063 Damast laken 184x147 cm , met 6 servetten, ontwerp Kitty Fischer van der Mijll Dekker, linnenfabriek EJF van Dissel/van den Briel

en Verster, als huwelijkskado gemaakt ter gelegenheid van huwelijk prinses Beatrix en prins Claus 10 maart 1966

5064 4 Porseleinen beeldengroepjes van nonnen, meisje met ganzen, vrouw met gans en vrouw met kalkoenen 13,5-28 cm hoog (4x gaaf) 40-80 5065

5066 Swarovski, tijger (220470) 6,7 m hoog, met doos

5067 Swarovski, jaarstuk 2004, Magic of Dance, Anna 17,5 cm hoog, met doos

5068 Swarovski, adelaar (35018) 13 cm hoog, met doos

5069 Swarovski, jaarstuk 1999, Masquerade, Pierrot 20 cm hoog, met doos

5070 Swarovski, jaarstuk 2001, Masquerade, Harlequin 13 cm hoog, met doos

5071 Swarovski, jaarstuk 2000, Masquerade, Columbine 16,5 cm hoog, met doos

5072 Swarovski, jaarstuk 1997, Fabulous Creatures, The Dragon 9,5 cm hoog, met doos

5073 Swarovski, Endangered Wildlife, 2 panda’s 9,5 cm hoog en 5,5 cm hoog, met doos

5074 Swarovski, zilverreiger (221627) 14,5 cm hoog, met doos

5075 Swarovski, jaarstuk 2002, Magic of Dance, Isadora 20 cm hoog, met doos

5076 Swarovski, jaarstuk 2003, Magic of Dance, Antonio 21 cm hoog, met doos

5077 Swarovski, dolfijn 9 cm hoog, met doos, en haai 5 cm hoog, met doos

5078 Swarovski, poes (000003) 7,5 cm hoog, met doos, 4 verschillende hondjes 2,5 cm-6,5 cm hoog (1 pootje los), 2 vosjes 3 cm

en 5 cm hoog, 3 verschillende poesjes 3 cm, 4,5 cm en 5 cm hoog (laatste 9 zonder doos)

5079 Swarovski, Wonders of the Sea, Harmony 20,5x21 cm, met doos

5080 Swarovski, notenkraker (000604), 7,5 cm hoog, met doos, harlekijntje 4,5 cm hoog, beertje met ski’s, beertje op schaatsen 5 cm hoog,

en harp 10 cm hoog (laatste 4 zonder doos)

5081 Swarovski, slee (000901) 4,5 cm hoog, met doos, kerstman (000603) 6,5 cm hoog, met doos, sneeuwpop (000605) 5,5 cm hoog,

met doos, kerstboom (000606), 8 cm hoog, met doos, beertje op schaatsen en beertje met ski’s 5 cm hoog (zonder doos)

5082 Swarovski, 2 muizen, varken, hondje, eekhoorn, vlinder, liggend hondje, schildpad en vos

5083 Swarovski, groepje dwergpapegaaien (000005) 5 cm hoog, met doos, groepje papegaaiduikers (000008), 6 cm hoog, met doos,

toekan (000006) ,5 cm hoog, met doos, toekan 8 cm hoog (los van voet), en pelikaantje 3 cm hoog, zonder doos

5084 Swarovski, Wonders of the Sea, Eternity 21x19 cm, met doos

5085 Swarovski, zeeleeuwbaby (221120) 3 cm hoog, met doos, walvis 3 cm hoog, nijlpaard 3 cm hoog, 2 vissen 2 en 4 cm hoog,

pinguïn 8 cm hoog, 2 zwarte pinguïns 3,5 cm hoog, en baby zeehondje 3 cm hoog (laatste 8 zonder doos)

5086 Swarovski, Wonders of the Sea, Community 21x19 cm, met doos

5087 Swarovski zittend luipaard 9 cm hoog, steigerend paard 10,5 cm hoog, eland 8 cm hoog, en cobra 5 cm hoog

5088 Swarovski, ballerina (254960) 5,5 cm hoog, met doosje (vlecht defect), steigerend paard 11 cm hoog, met doosje, 3 ganzen 2 cm,

4,5 cm en 6,54 cm hoog, zonder doosje, en duif (191696) 3,5 cm hoog, met doosje,

5089 Swarovski, beer met vis (261925) 4,5 cm hoog, met doosje, beertje (000001) 3,5 cm hoog, met doosje, 2 muisjes 2 cm en 4 cm hoog,

3 beertjes 4,5 cm-7 cm hoog, en koalabeertje 3 cm hoog (laatste 6 zonder doosje)

5090 Swarovski balletdanseres, roos, 2 zittende beertjes, wekkertje met beertje, banjo, standaard, harthanger en druppelhangertje

5091 Swarovski, vogelbakje gevuld met hartjes en 2 vogeltjes op de rand 6 cm hoog, 4 zwaantjes, 5 eendjes, bakje met 4 vogeltjes

5 cm hoog, 5 vogeltjes, en 2 haantjes

5092 Swarovski, vaas met rozen (283394) 7 cm hoog, met doosje, 4 potjes met bloemen (6268730) (855898) (855896) ca. 4-5 cm hoog, met

doosjes, 3 losse bloempjes (1 defect), dekselpotje met bloempjes op dekseltje 6,5 cm hoog, en metalen houder met 9 bloempjes (1 defect) -

5093 Swarovski dolfijn, haai, krab, zeehondje, 3 ganzen, zwaan, en zwaan met jongen

5094 Swarovski koppel eenden 6 cm hoog, kakatoe 8 cm hoog, en 2 takken met dwergpapegaaien 5 cm hoog (1 met losse papegaai)

5095 Swarovski, eekhoorn tgv 10-jarig bestaan 6 cm hoog, met doosje, marmot (289305) 4,5 cm hoog, met doosje, 3 egeltjes 2,5 , 3,5 e

n 4 cm hoog, eekhoorntje 4,5 cm hoog, en konijntje 3 cm hoog (neusje los) (laatste 5 zonder doosje)

5096 Swarovski beer met bloem (nr. 842934) 6 cm met doos, luchtballon (nr. 220504) 5,5 cm hoog met doos, tulpen in metalen

standaard (10,5 cm hoog, met 9 losse tulpjes ca. 3 cm, met doosjes, kat 3 cm hoog, muis op melkkan 4,5 cm hoog, dwergpapegaaien

op tak 5,5 cm Hoog, en glazen schaaltje met hartjes (laatste 4 zonder doosjes)

5097 Swarovski (077000) 8 cm hoog, met doos (visje en vin los), vis (000067) 5,5 cm hoog, met doos, en visgroepje (057000) 4,5 cm hoog,

met doos (1 visje los)

5098 Swarovski, schelp (833506), met doosje, schelp (880693), met doosje, zeester (679350), met doosje, zeester met doosje, 2 oesters,

puntschelpje, 4 diverse sterren voor in de kerstboom, rode hart op textiel kleedje, en geslepen steentje

5099 Max Verboeket sierschaal met punten, 15 cm hoog

40-80

5100 Swarovski, chimpansee (221625), 4,5 cm hoog, met doosje, geitje (275438) 4 cm hoog, met doosje, neushoorn (staartloos)

3,5 cm hoog, zonder doosje, lammetje (651875) 3,5 cm hoog, met doosje, olifant 6 cm hoog, zonder doosje, en hert (hoofd en oor los)

6 cm hoog, zonder doosje

5101 Swarovski, bijou (905542), met doosje, bijou (905545), met doosje, bijou (290841), met doosje, 2 hangertjes met doosjes,

broche schaartje, 3 speldjes, 6 oorknopjes, en hangertje

5102 Gekleurde glazen sierobject, vis, 20 cm hoog

25-50

5103 Gesigneerd Schellen, Cor geb. 1944, Siervaas, 23 cm hoog

40-80

5104 Gesigneerd Warff, Goran geb. 1933, Sierschaal met 1 rib, Saffhire voor Kosta Boda, 11,5 cm hoog, ca. 31 cm diameter

100-200

5105 Swarovski, 3 uiltjes, 3 slakken, lieveheersbeestje, egeltje, varkentje, schildpadje, kikker, 2 vlinders (los van voetje), vlinder (182920)

5,5 cm hoog, met doosje, en kikker (286313) 1,5 cm hoog, met doosje)

5106 Vrijmetselarij, bronzen 7-kantige plaquette met symboliek, gevat in mahoniehouten lijst 30,5 cm diameter

100-200

5107 Anoniem, De overwinning, bronzen beeld, 24 cm hoog

100-150

5108 2 Struisvogeleieren, waarvan 1 bewerkt, op marmeren en houten standaard 25 cm en 27,5 cm hoog

5109 Gesigneerd Huisson, H, houten bestoken buste van een vrouw, getiteld Sapho 30 cm hoog. Sappho of Sapho was een lyrische

dichteres uit het antieke Griekenland. Anacreon noemt haar de zoetzingende”, Lucianus de honingzoete glorie van Lesbos,

en een aan Plato toegeschreven epigram (Anthologia Palatina IX 506) noemt haar de tiende muze.”

5110 Houten bestoken buste van een soldaat 34,5 cm hoog

5111 2 Bonzen beeldjes van figuren met gitaar en bos stokken op de rug, naar Serres 14,5 cm en 15 cm hoog

80-140

5112 Schelp met fraai bestoken voorstelling, op houten voet 28,5 cm hoog

5113 2 Uitgesneden schelplampjes op houten voetjes 18 cm en 20 cm hoog

5114 2 Ivoren gesneden portretjes van oude Koningen, 4,5 cm hoog, 18 gram, Europa ca. 1600. Met certificaat.

100-200

5115 Oud Oosters koperen fotolijstje rijkversierd met kikkers tussen waterplanten 13 cm hoog, 9 cm breed

5116 Vuurvergulde bronzen tafelklok, uurwerk gemerkt Deniere a Paris, ca 1820 in Rococo stijl, 29 cm hoog, (slingertouwtje los)

750-1000

5117 Antieke bronzen kandelaar in de vorm van een zwaan, op zwart marmeren sokkel 14 cm hoog

75-125

5118 Anoniem, Bronzen sculptuur van een danseres 13 cm hoog

50-100

5119 Anoniem, Portretje van een voornaam figuur, vroeg 19e eeuws 8x6,5 cm, in lederen bewerkt etui 10x9 cm

50-100

5120 Antieke glazen bakje met geëtst bladdecor, gevat in bronzen houder met guirlandes en klauwpootjes, totaal 13 cm hoog, 17 cm diameter

5121 Antieke facetgeslepen glazen fotolijst in koperen Empirestijl montuur 29x16,5 cm

40-80

5122 Anoniem, Vrolijk gezelschap, olieverf 6 cm diameter, in houten lijstje 13x12 cm

50-100

8000 – 8079

Naaigerei

5123 Anoniem, Ovaal portretje van een dame 7,5x5 cm, in deksel van koperen rijkbewerkt doosje 3 cm hoog, 8,5x6,5 cm

50-100

5124 Gesigneerd Janny, Portretje van Comtesse de La Motte, olieverf 4 cm diameter, in koperen striklijstje 9,5x8 cm

50-100

5125 2 19e eeuwse bronzen kandelaartjes, 22 cm hoog

100-150

5126 Klassiek bronzen tafelklokje op onyx voet 24 cm hoog

5127 2 Ovale ingeschilderde portretjes in benen lijstjes 9,5x8,5 cm

5128 Kristallen 19e eeuws geslepen schaaltje met koperen rijkbewerkte deksel met rond beschilderd portret van een vrouw

7,5 cm hoog, 10,5 cm diameter

5129 Rechthoekig pronkkistje gemaakt van streepagaat, omlijst met metalen montuur en staand op 4 bolpootjes, 4x8x4 cm

5130 Monogram JE, ovaal portretje van Constanze Mozart 8x6,5 cm, in fraai koperen striklijstje 12x9 cm, en ges. Mansfeld, portretje van Mozart

100-200

5131 Anoniem, Vrolijk gezelschap, olieverf op koper 7,5 cm diameter, in houten lijstje 14x14 cm (met schade)

50-100

5132 Gesigneerd Vaerenbergh, G 1873-1927, Albasten buste van meisje, op marmeren sokkel 17,5 cm hoog, 17 cm breed (haarlijn op hoofd)

40-80

5133 Engelse reisklok naar antiek model met messing en onyx, 19,5 cm hoog

50-100

5134 Koperen Empirestijl rijkbewerkte fotolijst met parelmoer ingelegde rand 23x18,5 cm

100-150

5135 Stanley London, messing kompas 9x6 cm

5136 8 Weens bronzen beeldjes van diverse rassen hondjes 3-8 cm hoog

100-200

5137 2 Zeer fraaie gesneden ivoren portretjes van 2 vrouwen, vermoedelijk Mayr Stuart, Europa ca. 1800, 9,1 cm hoog, samen 160 gram.

Met certificaat.

200-100

5138 12 Ivoren messenleggers, Afrika ca. 1920, 9,5 cm , 149 gram. Met certificaat.

5139 2 Antieke wasdecoraties 11,5x16,5 cm en 7x9 cm

5140 19e Eeuws inktstel, tin, WMFS, met losse inktpot en gedecoreerd met decor van wild met geweien, 16 cm hoog

50-100

5141 3 Objecten met een antiek ivoren kaft, Paroissien Romain, Alfred Mame et Fils, 1870, notitieboekje en een beursje,

gevat in een doosje. Met certificaat.

5142 8 Diverse parelmoer voorwerpen w.o. 3 antieke naaldenkokers

100-200 40-80

5143 2 Bronzen schildjes met afbeeldingen van symbolen van de Evangelisten (Leeuw is Markus (zie Leeuw op San Marco Plein in Venetië,

en stier/rund is Lukas, 11,5x11,5 cm, en antiek 6-kantig doosje met koper frame en bekleed met schildpad 15,5 cm hoog (geen bodem)

5144 Ivoren gesp in de vorm van 2 hondenkoppen, ca.1875, 3 cm hoog en gevat in een goudkleurig lijstje. Met certificaat.

50-100

5145 Gesigneerd Wijnands, MJ, perenhouten bas-reliëf voorstellend Karel XII voor Kopenhagen 19x24,5 cm

50-100

5146 Antiek sieradendoosje met parelmoer beplakt 6 cm hoog, 19x15,5 cm

50-100

5147 Albasten buste van een kind, op losse sokkel, totaal 24,5 cm hoog

50-75

5148 Oud rond bakelieten doosje met voorstelling op deksel 8,5 cm diameter, doosje met parelmoer beplakt 7x4 cm, schelpje

als dekseldoosje 4,5 cm, geëmailleerd doosje met hondenvoorstelling 8x5,5 cm, en rond geëmailleerd doosje 4 cm diameter

5149 Mahoniefineer 19e eeuws theekistje 10 cm hoog, 13x10 cm, en mahonie theekistje met koper beslag 7 cm hoog, 12x9 cm

5150 Oosterse bijoukist met benen oplegwerk, schildpadlook en spiegeltje in binnenzijde deksel 7,5 cm hoog, 18,5 cm breed, 13,5 cm diep 50-150 5151 Monogram GH, Bronzen plaquette van een figuur van bovenaf gezien, onderzijde plaquette toont onderzijde figuur

2 cm hoog, 17,5 cm diameter

5152 Monogram CDZ, messing wandplaquette met afbeelding van het hoofd van Koningin Wilhelmina 21,5 cm hoog

200-300 -

5153 Metalen kistje met houten binnenwerk met voorstelling van Dronning Thyra Danebod ved Dannevirke, maker Edw Aagaard,

Kobenhavn, Danmark, 8,5 cm hoog, 17 cm breed, 8 cm diep

75-125

5154 6 Ovale ingeschilderde portretjes in rechthoekige benen lijstjes , en ovaal plaatje met portretje in rechthoekig houten lijstje 16,5x14,5 cm 5155 Gedetailleerd beschilderde kalebas met Indisch decor, ca. 16 cm hoog

5156 Vrijmetselarij, 19e eeuwse ovale medaillon in onyx lijstje 11x10 cm, en medaillon in rond lijstje 11 cm diameter

200-300

5157 Odd Fellows, Independant Lodge, antieke stervormige insigne 9 cm diameter, eigendom van Brother James Plaister, 22 october 1822

100-200

5158 Vrijmetselarij, koperen schuimspaan met symboliek 58 cm lang, en 2 koperen schaaltjes met symboliek en tekst Boldmere en 4704,

16 cm diameter

5159 Bronzen sculptuur van een muzikant 14,5 cm hoog, en bronzen inktpotjeshouder in de vorm van een roos 16,5 cm lang

100-200 -

5160 Lladro, Spaans porseleinen beeldengroep vrouw op paard 42 cm hoog, 34 cm breed (chipje van oor paard)

40-80

5161 Lladro porseleinen beeld, slapend herderinnetje, Pastorcita Durmiente, nr. 12005, ontwerp Juan Huerta, periode 1970-1981, 47 cm hoog

200-400

5162 B en G Kopenhagen, ontwerp Jens Dahl, porseleinen aap met schildpad 32,5 cm hoog (restauratie pootje van schildpad)

100-200

5163 Gesigneerd Fritz, Max Hermann 1873-1948, porseleinen beeldengroep van 2 stoeiende beren 33 cm hoog (glazuurfoutje

linkerpoot elleboog staande beer)

5164 Bronzen beeldje van een mijnwerker op metalen voet, 19,5 cm hoog (houweel niet origineel)

200-400 -

5165 Gesigneerd Radar, Pascal geb. 1960, Bronzen sculptuur van een steigerende soort paard, op marmeren sokkel, totaal 39 cm hoog

200-400

5166 Gesigneerd Dool, Rein geb.1933, chromen object, genummerd 5/6, 23 cm hoog

100-200

5167 Gesigneerd Kruse, Max 1854-1942, Getiteld Nenikhkamen, bronzen marathonloper op marmeren sokkel 22,5 cm hoog (kransje manco)

5168 Gesigneerd Wouters, Rik 1882-1916, Bronzen plaquette, getiteld De Zonnestraal, genummerd op achterzijde 4/10, 24,5x22,5 cm,

in houten staande omlijsting totaal 33,5 cm hoog, 39 cm breed, 11 cm diep

250-500

5169 Ges. Deschaps, Jac, bronzen sculptuur van een vrouw, op marmeren sokkel 18 cm hoog

50-100

5170 Gesigneerd Coppens, Joep geb. 1940, Bronzen sculptuur op marmeren sokkel, getiteld Brandende Zon, gedateerd 11-1991, 31,5 cm hoog

100-150

5171 Gesigneerd Nick, Ludwig 1873-1936, Bronzen beeldengroep van hardloopster met hond 21 cm hoog

200-400

5172 Toegeschreven aan Rotgans, Monica geb.1951, Bronzen beeld getiteld Aurora, 29,5 cm hoog

250-500

5173 Gesigneerd Hartman, Jaap geb. 1950, Bronzen beeldengroep van koorddanseres met varken, op marmeren sokkel totaal 33 cm hoog,

32 cm breed

100-150

5174 Onduidelijk monogram, bronzen sculptuur van liggende hond, getiteld Olly Bolly, gedateerd 2001, nummer 6/12,

10,5 cm hoog, 21 cm breed

5175 Gesigneerd Karsch, Johan 1945-1979, Bronzen sculptuur van winnende marathonloper, genummerd 11/25, 38 cm hoog

100-200 250-500

5176 Gesigneerd Fabricius, Richard Wilhelm Daniel 1863-1923, bronzen sculptuur van een naakte vrouw met appel in de hand,

op marmeren sokkel, gemerkt ROM 1900, 38,5 cm hoog

500-1000

5177 Monogram WMJ, Bronzen sculptuur van een meisje met paraplu, 32 cm hoog

150-250

5178 Monogram Schuitemaker, Niek, Hercules, bronzen sculptuur, 9 cm hoog

50-100

5179 Monogram OK, bronzen sculptuur van zittend figuur, genummerd 5/8, 23,5 cm hoog

100-200

5180 Monogram A.R., bronzen sculptuur van een naakte vrouw, op bronzen sokkel, totaal 39 cm hoog

100-200

5181 Gesigneerd Claerhout, Jef Geb. 1937, Bronzen sculptuur van een hond 10,5 cm hoog

100-200

5182 Gesigneerd Corby, Jean Louis geb. 1951, Bronzen sculptuur van een zwemmer, genummerd 1/8, 19 cm hoog, 62,5 cm lang, 9,5 diep

800-1000

5183 Anoniem, Bronzen sculptuur van figuur op marmeren sokkel 31 cm hoog

100-150

5184 Spekstenen sculptuur van een eend 10 cm hoog, 24 cm breed

5185 Bronzen beeld van een jongetje met lendendoek, hak en bijl in de handen, en tekst Zij waren nog zo jong”, naar voorbeeld

van het monument die op het landgoed bij Bronbeek te Arnhem staat 22 cm hoog”

5186 Gesigneerd Harms, Bronzen sculptuur van een zittende vrouw op marmeren bank, gedateerd 1978, 22 cm hoog

40-80 100-200

5187 Gesigneerd Litjens, Cor geb. 1956, Gezicht op oude stad, bronzen sculptuur aan beide zijden, gedateerd 1995,

oplage 1/2, inclusief voet 19 cm hoog

200-400

5188 Monogram Dool, Rein, geb. 1933, ijzeren sculptuur, genummerd 4/6, 34 cm hoog, 24 cm hoog, 12 cm diep

150-250

5189 Ges. Radar, Pascal geb. 1960, sculptuur van een paard ca. 23 cm hoog, 43 cm breed

100-200

5190 Bronzen sierobject voor aan de wand, achterzijde genummerd 523/32 en soort monogram 32x30 cm

50-100

5191 Gesigneerd W Mapundo, spekstenen sculptuur van een figuur 23 cm hoog, 30 cm breed

5192 Anoniem, Bronzen kinderhoofdje 15,5 cm hoog

50-100

5193 Kristallen geslepen dekselbokaal 35,5 cm hoog

5194 Glazen karaf met geëtst en beschilderd decor 38 cm hoog

5195 Granna Glasbruk Zweden, siervaas blank met lichtblauw opaak en zilver, staand op zwarte voet, 26,5 cm hoog

40-80

5196 Murano, glazen vaasje 12 cm hoog, en ovaal schaaltje 7 cm hoog, 19,5 cm breed

5197 Glazen fles met 4 compartimenten 33 cm hoog

5198 Royal Leerdam, ontwerp Jan van der Vaart, 2 groene glazen vazen, model Pottenkijkertje 20,5 cm hoog (met doos)

5199 Verlys France, persglazen schaal rijkversierd met zeesterren, schelpen en zeewier 354,5 cm diameter

100-150

5200 Holmegaard, glazen bokaal met oren, ter gelegenheid van Olympiade 1976, met originele doos 19,5 cm hoog

50-100

5201 Royal Leerdam, ontwerp Molenaar, Frans, witglazen vaas Passe-partout 22,5 cm hoog (met doos)

75-150

5202 Niet gemerkt, fraaie siervaas, blank / blauw, 23,5 cm hoog

30-60

5203 Gekleurde glazen vaas 34,5 cm hoog

5204 Gesigneerd Warff, Goran geb. 1933, Glazen siervaas blank, blauw met geslepen bovenkant, voor Kosta Boda, 24 cm hoog

100-200

5205 Kristallen koekjespot met chroom montuur

40-60

5206 Gesigneerd Warff, Goran geb. 1933, Glazen siervaas blank, blauw met geslepen bovenkant, voor Kosta Boda, 28 cm hoog

100-200

5207 Soukup Tsjechië, blank paas siervaasje 6-kantig, 16,5 cm hoog

5208 Gekleurde glazen pruikenbol 17,5 cm hoog

5209 Blommers glazen sierobject met punt, zwarte en witte strepen uit 2004, 14 cm hoog

30-60

7101

Zilveren schotel

7256

7196

Cartier

Pieter van Somerwil I

7003

7184

7188

Bouilloire

7233

7257

Miniatuur ca. 1675

Hendrik Duller

4 Naaldenkokers

7149

JTC

Antwerpen 1674

5210 Swarovski druiventros 16 cm lang

5211 Franse witglazen odeurflacon 16 cm hoog, en malachiet bewerkte odeurflacon 16 cm hoog (beide gaaf)

50-100

5212 Gesigneerd Heesen, Willem 1925-2007, gekleurde glazen vaas met spiraalmotief, genummerd 860215, 16 cm hoog

200-300

5213 Handbeschilderd 19e eeuws Duits sierglas, 27,5 cm hoog

75-125

5214 Murano glazen vis 23 cm hoog (gaaf)

50-100

5215 Gemerkt Daniels Paris, persglazen liggende hond 10 cm, zeehond 10 cm (chipjes van staart), onduidelijk gesigneerd France,

2 staande honden 7 cm hoog

5216 Arte Nuova Murano Pustetto en Zanetti, Italiaans glazen stopfles in de vorm van een dame 20,5 cm hoog (gaaf)

50-100

5217 18e Eeuws rijk gegraveerde bokaal met voorstelling van 2 voorname heren, en tekst: Vivat Dat ons wel mag gahn”

In Vnse Avde dagen 27 cm hoog (gaaf)”

400-800

5218 Van Walther, 9 gekleurde glazen stopflesjes 11-16,5 cm hoog

75-100

5219 Antieke kristallen geslepen karaf met goudkleurranden en monogram H 31,5 cm hoog, en 2 glazen 20 cm hoog

100-150

5220 Ges. Haddaud, gekleurde glazen vaas 11,3 cm hoog

5221 Murano, 2 gekleurde glazen stopflesjes 13,5 cm en 14,5 cm hoog (puntjes van blaadjes stopjes)

5222 Leerdam, blauw en paars glas met gegraveerd decor tgv regeringsjubileum Koningin Wilhelmina 1898-1923, 11,5 cm hoog (gaaf)

5223 Kosta Boda, ontwerp Kjell Engman, jaar 1997, sierglazen sculptuur met oog als middelpunt, op metalen standaard 34 cm hoog

100-200

5224 Sevres Crystal, beeldengroepje beer met jong 8 cm hoog, Mats Jonasson Sweden, egeltje 3,8 cm hoog, matglazen konijn

5,5 cm hoog (chipje voorzijde), en 6 paarse persglazen schaaltjes 12,5 cm diameter

5225 Vrijmetselarij, 2 antieke glazen met geslepen symboliek 13,5 cm en 15,8 cm hoog

150-250

5226 Blommers, glazen siervaas met bruine strepen, 20 cm hoog

30-60

5227 Mdina, blauwe vaas met groen spiraal motief 13 cm hoog, en rode vaas met wit en zwart motief 14 cm hoog

5228 Vrijmetselarij, antiek gekleurd glas met geslepen symboliek 15,5 cm hoog, 11 cm diameter

100-200

5229 Lalique, bruin en blauw glazen vis 4,7 cm hoog, en helder mat vogel 6,5 cm hoog (alle 3 met bijbehorend doosje

50-100

5230 Vrijmetselarij, glazen dekselbokaal met geslepen symboliek en naam onderzijde Br. A Longe 29 cm hoog

100-200

5231 Oranje Leerdam Bevrijdingsvaasje 8,5 cm hoog

5232 Vrijmetselarij glas met geslepen symboliek 17 cm hoog

100-200

5233 Royal Leerdam, groene glazen vaas, ontwerp Siem vd Marel 19,5 cm hoog, groene glazen vaas 20 cm hoog, en blauw vaasje 13,3 cm hoog

5234 Leerdam spijkerbol vaasje, 8 cm hoog

5235 12 glazen odeurflacons 9,5-20 cm

5236 2 Glazen presse papiers / sierobjecten van een ei 9,5 cm hoog per stuk

5237 Vrijmetselarij, rood glas met geslepen symboliek, op helderglazen voet 14,8 cm hoog, en helder glas met geslepen symboliek 15,5 cm hoog

100-200

5238 Blommers, glazen sierobject met zwarte en witte strepen uit 2004, 24,5 cm hoog

30-60

5239 Royal Leerdam, groene glazen vaas, met certificaat en genummerd 50-38, 17,5 cm hoog

5240 Glazen bolvaas met belletjes 17,5 cm hoog, 19 cm diameter, en schaal met belletjes 27,5 cm diameter

5241 Antiek kristallen geslepen glas18 cm hoog, glazen lepeldoosje 7 cm hoog, 15,5x9 cm, spijkervaasje 9 cm hoog, en gekleurde

spijkerbol 9 cm hoog

5242 6 Diverse gekleurde glazen stopflesjes 7-15 cm hoog

40-80

5243 Leerdam, paarse jubileum glas Koningin Wilhelmina 1898-1923, 11,7 cm hoog, Zuid Holland Gouda, aardewerken beker prinses

Juliana 30 april 9,2 cm hoog 1909-1910, en glas in lood raamdecoratie Wilhelmina 1898-1938, 33x24 cm

5244 Karlsen, C, Noorwegen, 2 sierglazen vazen oranje/helder/wit 16,5 cm en 18,5 cm hoog, en onduidelijk gesigneerd,

ovaal rookglazen schaaltje met witte rand 9,5 cm hoog, 20,5x16 cm

5245 Cassette met 12 kristallen messenleggers

5246 Max Verboeket sierschaal met blauwe en roze lijnen, 24 cm hoog

40-80

5247 Gardinier Zwitserland glazen sierschaal geïriseerd uit 2003, 7 cm hoog, 29,5 cm diameter

40-80

5248 Oude Horn, glazen presse-papier 8 cm hoog, Hadeland, glazen appel 8 cm hoog, Murano vaasje 5,5 cm hoog, Royal Leerdam

groene appel met belletjes 7,5 cm hoog, en Royal Leerdam glazen druppel met bel, genummerd 3000-552, 9,5 cm hoog

50-75

5249 Handbeschilderd 19e eeuws Duits sierglas, 27,5 cm hoog

75-125

5250 Gesigneerd Starreveld, Pieter 1911-1989, Bronzen wandplaquette met voorstelling van 2 muzikanten, gedateerd mei 1961, 29,5x28,5 cm

200-400

5251 Gesigneerd Starreveld, Pieter 1911-1989, Zittende balletdanseres, bronzen wandplaquette, gedateerd sept. 1960 30x30,5 cm

200-400

5252 Gesigneerd Meer, Willem Pieter van der geb. 1939, Bronzen sculptuur van zittende vrouw met kind 31,5 cm hoog

200-400

5253 Gesigneerd Kobe 1950-2014, Bronzen sculptuur van liggende dame, genummerd 1/8 30 cm hoog, 40 cm breed

800-1200

5254 Gesigneerd Goedhart, Oscar geb. 1938, Bronzen plaquette met 3 kinderen, gedateerd 1979, 53x39 cm, 13,5 kilo

100-200

5255 B en G Kopenhagen, porseleinen beeld van een korhoen 24,5 cm hoog, 38 cm breed

100-150

5256 Royal Copenhagen, porseleinen beeld van een koe 17,5 cm hoog, 26 cm breed

50-100

5257 Royal Copenhagen, porseleinen beeldengroep van boer met 2 kalveren 23,5 cm hoog18 cm breed

50-100

5258 Royal Copenhagen, porseleinen wit geglazuurd beeld van een vrouw, leunend op sofa 17 cm hoog19 cm breed (haarlijn onderzijde bodem) 5259 Royal Copenhagen, 2 porseleinen beelden van uilen 20,5 cm hoog

100-150

5260 Royal Copenhagen, porseleinen beeld van een buffel 19 cm hoog, 29 cm breed

75-125

5261 B&G Copenhagen, porseleinen wit geglazuurd beeld van een naakte dame met baby 37 cm hoog

50-100

5262 Royal Copenhagen, 4 porseleinen poezenbeeldjes 6-13 cm hoog

5263 Royal Copenhagen, 4 porseleinen beren beeldjes 5,5-11 cm hoog

5264 Royal Copenhagen, 5 porseleinen hondenbeeldjes 6,5-16,5 cm hoog

5265 Royal Copenhagen, porseleinen beeld van een jongen 18,5 cm hoog, eekhoorn op schaaltje 8 cm hoog, en sater op schildpad 9,5 cm hoog

5266 Royal Copenhagen, porseleinen beeld van een eland 21 cm hoog, 24 cm breed

75-125

5267 Royal Copenhagen, porseleinen beeldengroep van beer met sater 18,5 cm hoog

50-100

5268 Royal Copenhagen, porseleinen beeld van een witte beer 16,5 cm hoog, 27 cm breed (glazuurfoutje onder kin)

50-100

5269 Royal Copenhagen, 2 porseleinen ijsberen 6 cm en 9,5 cm hoog, zeehond 4,5 cm hoog, en 2 bruin geglazuurde beren 4,5 cm en 8,5 cm hoog 5270 B&G Denmark, porseleinen beeldjes van 3 vogels, haan en kip, konijn en 2 ganzen 4-12 cm hoog

5271 3 Gekleurde glazen vazen 22,5 cm (chip), 24 cm en 24,5 cm hoog

5272 Royal Copenhagen, 2 biscuitporseleinen ronde plaquettes met klassieke voorstellingen 14 cm diameter, blauw vaasje met bloemdecor 17,5 cm hoog, en wit vaasje met verhoogd vogeldecor 10,5 cm hoog

5273 B&G Denmark, 4 wit porseleinen beeldjes van zeemeerminnen met schelpen en zeewier 5-11,5 cm hoog

5274 Royal Copenhagen, porseleinen zwaan 10,5 cm hoog, haan 9,5 cm hoog, rat op maiskolf 5 cm hoog, kikker 3,5 cm hoog,

2 uilen 8,5 cm en 2 romantische uilen 8,5 cm hoog

5275 B&G Denmark, porseleinen beeld van een rat 8 cm hoog, en 2 porseleinen steenbokken 10 cm hoog

5276 Royal Copenhagen, porseleinen beeld van een liggende hond 13,5 cm hoog, 52 cm breed

75-100

5277 Royal Copenhagen, porseleinen witte olifant 18 cm hoog, bruine olifant 10 cm hoog, aap 12,5 cm hoog, en welp 10,5 cm hoog

5278 6 Rookglazen dierfiguren uil, hond, kat, buffel, dolfijn en olifant 17-21 cm hoog

5279 Leerdam oranje Bevrijdingsvaasje 9 cm hoog, Copier bruine waterkan 20 cm hoog, en paarse pompoenvormige vaas 13,5 cm hoog,

21,5 cm diameter (randchipjes)

5280 2 Okerkleurige glazen kandelaren 26,5 cm hoog, rozenbol met geĂŻriseerd glas en metalen kap 8 cm hoog, en Maleras Sweden,

sierobject uil 12 cm hoog

5281 Copier rookglazen vaas 19,5 cm hoog, Copier groene waterkan 19,5 cm hoog, lichtgroene karaf met stop 21,5 cm hoog,

en groene ribbelvaas 21 cm hoog

5282 Royal Leerdam, ontwerp Jan vd Vaart, oranje Bevrijdingsvaasje tgv 50 jaar bevrijding in 1995 12,5 cm hoog, ontwerp Siem vd Marel,

oranjevaasje tgv 50 jaar bevrijding in 1995, 10,5 cm hoog, en ontwerp Jelena Popadic, oranjevaasje tgv.

zilveren regeringsjubileum Koningin Beatrix in 2005, 12 cm hoog

100-200

5283

5284 6 Imari 19e eeuwse porseleinen schotels 26 cm diameter (gaaf)

200-300

5285 5 Chinees porseleinen 18e eeuwse schotels 21,5 cm diameter (5 met randschilfertjes, randchip en haarlijntje)

50-100

5286 Imari, 19e eeuwse porseleinen gelobde schotel 46 cm diameter

100-200

5287 Imari, 19e eeuwse porseleinen schotel 44 cm diameter

100-200

5288 5 Chinees porseleinen schotels, omstreeks 1800, 22 cm diameter ( diverse randschilfertjes, 1 met haarlijn en schade)

5289 2 Chinees porseleinen Imari schotels, 19e eeuw 30 cm en 30,5 cm diameter (gaaf)

100-200

5290 6 Antieke Chinese kommen, ca. 1780, 4,3 cm hoog, 7,7 cm diameter (2 haarlijn, kleine chipjes) op 6 schotels, 12,1 cm diameter (2 kleine chipjes) 150-250 5291 3 Chinees porseleinen 18e eeuwse schotels met afbeeldingen van vrouwen in tuin 21,5 cm diameter (3 met randschilfertjes,

1 met 2 haarlijnen), en 1 schotel met bloemdecor 24 cm diameter (randschade)

5292 Chinese porseleinen schotel met voorstelling van waterschildpadden bij zee, achterzijde gemerkt met Cheng Hua 38 cm diameter

5293 Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor, omstreeks 1800, 36 cm hoog (schade aan halsrand en deksel)

5294 Antieke Chinees porseleinen gemberpot, beschilderd met symbolische voorwerpen 24 cm hoog, 29 cm diameter

250-350

5295 2 Chinees porseleinen vazen met reliëf beschilderd decor, 20e eeuw 54 cm hoog

50-100

5296 2 Imari 19e eeuwse Japanse porseleinen vazen 46 cm hoog (1 vaas met stootplekje op halsrand)

100-200

5297 2 Antieke Nanking porseleinen vazen met voorstellingen van krijgers 43 cm hoog

50-100

5298 Japans porseleinen 6-persoons theeservies

40-80

5299 Japan, Kobe, porseleinen 12-persoons theeservies

40-80

5300 Japanse 19e eeuwse porseleinen schotel met polychroom decor van figuren in cartouches 46 cm diameter (gaaf)

100-150

5301 Chinees porseleinen schotel met polychroom decor van bloemen en vlinders 45 cm diameter

40-80

5302

5303 Chinees porseleinen blauw geglazuurde schotel met goudkleurig motief en 6 karaktermerk onderzijde bodem 36 cm diameter

(randchipje), en 2 Imari vaasjes 16,5 cm hoog (haarlijntje bodem)

5304 Bronzen Boeddha op een troon met daaronder decoratie van 5 monniken en 2 dieren, 27 cm hoog

100-150

5305 Imari 19e eeuwse porseleinen schotel 37 cm diameter

40-80

5306 2 Imari 19e eeuwse porseleinen puntvaasjes 24 cm hoog (gaaf)

50-150

5307 Japanse porseleinen schotel, ca. 1850, 35 cm diameter (chip)

5308 2 Imari 19e eeuwse porseleinen vierkante vaasjes 18,5 cm hoog (gaaf)

50-150

5309 Ivoren doctorslady 18 cm lang, 122 gram, liggend op houten sokkel, China ca. 1900

100-150

5310 Koperen Oosters wierookpotje in de vorm van een zittend figuur 11,5 cm hoog, en cloisonne orenvaas 24 cm hoog

5311 Bronzen Oosterse bel aan houder 29,5 cm hoog

5312 Bronzen muis 5 cm hoog, en bronzen dekselbak in de vorm van een gans met jong 13 cm hoog, 17 cm lang

5313 Oude knop van een kris, 13 cm op houten sokkel

5314 2 Bronzen Shiva’s 16 cm hoog

5315 Koperen gemerkt vaasje met rood gevlekt decor 15 cm hoog

5316 Chinees bronzen tempelleeuwtje 10 cm hoog, en serie van 8 munten 3,6 cm diameter

5317 Blanc de Chine beeldje van Nezha / Nazha. China ca. 1900. Nezha was de derde zoon van generaal Li Jing, een militaire leider

in het fort Chentangguan. Nezha’s geboorte was uiterst bijzonder. Zijn moeder, mejuffrouw Yin, werd zwanger en wachtte wel

drie jaar en zes maanden om Nezha ter wereld te brengen. Nezha was een klomp/bal vlees. Zijn vader werd boos van dit waarlijk

monster en trok zijn zwaard uit om de bal vlees in tweeën te hakken. Hierop sprong de bal weg en groeide het uit tot een kind.

26 cm hoog (haarlijn op hoofd en enkele chipjes)

100-200

5318 2 Terracotta theepotjes 7 cm en 8 cm hoog

5319 9 Oosterse odeurflacons van steen, glas, emaille, been en hoorn 5,5-8 cm hoog

100-200

5320 Chinees koperen dienblaadje met gevlochten rand, gegraveerde en opgelegde voorstelling van vogeljacht 28,5x23 cm,

en koperen theepotje met gegraveerd en opgelegde florale voorstelling met vogels en vlinders 12 cm hoog

50-100

5321 Cloisonne vaas met decor van vogels, ca. 1900, 24 cm hoog

5322 Imari porseleinen gelobde schotel 31 cm diameter, en 2 pijpvaasjes 20e eeuw 24,5 cm hoog (1 hals gerestaureerd)

5323 Oosterse houten bestoken maskertjes 6x5 cm, 6x5,5 cm, jade sculptuur 13,5 cm, houten bestoken bloem 5 cm, houten hondje 3 cm,

houten chimpansee 3,5 cm, en kunststof vis 3 cm

5324 12 Diverse ivoren Netsukes van dieren en mensen, muis op paraplu7,5 cm lang, totaal 200 gram. Met certificaat.

200-400

5325 2 Japans porseleinen schotels met decor van landschap en water 31 cm diameter (1 met haarlijntje), schaal met decor van meester met

dienaren 6,7 cm hoog, 21 cm diameter (haarlijntjes), en schaal met decor van wijze mannen 7 cm hoog, 24,5 cm diameter (randchipjes) -

5326 Satsuma rijkgedecoreerde aardewerken schaal, gevat in koper montuur 13 cm hoog, 37 cm breed

75-100

5327 2 Goudimari porseleinen kommen, 20e eeuw 10 cm hoog, 25,5 cm diameter, en 2 Japans porseleinen schotels 24,5 cm diameter

5328 Mao Tse Tung, rood boekje uit 1967, 10x7 cm

5329 Oude Chinese bronzen bewerkte en gemerkte opiumpijp 29 cm lang

50-100

5330 Chinees keramiek beeld van vrouw zittende op een stoel 21 cm hoog, op houten sokkel totaal 25 cm hoog

40-80

5331 Afrikaans houten vruchtbaarheidsbeeld 33,5 cm hoog, en 2 bronzen tafelbellen met daarop 2 ceremoniële dansers 13,5 cm

hoog (klepeltjes manco)

5332 Franklin Mint 12 porseleinen miniatuur vaasjes naar Chinees model, ca. 8 cm hoog

40-80

5333 14 Diverse ivoren voorwerpen w.o. Netsuke, Erotisch en beeldje van man met kind en schildpad, 9 cm hoog.

China ca. 1900, totaal 348 gram. Met certificaat.

100-150

5334 Beijing 2008, 2 Olympische gold-plated en silverplated herdenkingsmunten in cassette

5335 Chinese decoratie in plexiglazen plaquette 11,5x21 cm, met certificaat, in cassette

5336 Koop diverse kop en schotels Hirado Japan (enkele stuks met haarlijn of chips)

50-100

5337 2 Cloisonne vazen 23 cm hoog, 2 cloisonne met roodlak asbakjes 10,5 cm diameter, 2 roodlak dekselbakjes 9 cm diameter,

vaasje 13 cm hoog, en odeurflacon 7 cm hoog (dopje los)

5338 Oosterse benen bestoken boot met vele figuren aan boord, op houten standaard 25 cm hoog, 35 cm lang, en kunststof

bewerkte pijp 70,5 cm lang

5339 Imari schotel 22 cm diameter, Oosters kommetje met rood, groen en blauw decor 12,5 cm diameter, 2 diverse 18e eeuwse porseleinen

schotels 23 cm diameter (gelijmd) en ovale schaal met polychroom decor 29x22,5 cm (gelijmd)

5340 2 Oude Chinese bloempotten, 49 cm hoog, 50 cm diameter

50-100

5341 Ivoren beeldje van een man met bos hout hop zijn rug en leunend op een staf, China ca. 1880, 16 cm hoog, 210 gram. Met certificaat. 75-125 5342 Arita, 2 porseleinen schotels met blauw decor, 38 cm diameter, ca. 1800 (diverse randschade)

500-750

5343 Oosterse bronzen siervaas met bloemdecor, 23 cm hoog

30-60

5344 Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel 30,5 cm diameter (gaaf)

50-100

5345 Chinees porseleinen kom met voorstelling van landschap en meer met vissersboot met visser, omstreeks 1800, 9,7 cm hoog,

23 cm diameter (1 randchipje)

5346 2 Japans porseleinen vazen met blauw decor 30,5 cm hoog

250-450 50-100

5347 5 Chinees porseleinen 18e eeuwse kommetjes met schoteltjes (2 kommetjes met randchipjes, 3 gaaf, 4 schoteltjes met haarlijntjes

en alle schoteltjes randchipjes)

5348 Porseleinen kom, Klapmuts, Kangxhi, ca. 1790, 7,5 cm hoog, 17,5 cm diameter (schade en haarlijnen)

50-100

5349 Chinees porseleinen 18e eeuws schaaltje 17x25 cm (gaaf)

50-100

5350 2 Chinees porseleinen schotels met polychroom decor van vogels in landschap 23 cm diameter

(randschilfertjes en 1 met bodemhaarlijntje), en schotel 28 cm diameter (haarlijnen en randschade)

5351 Imari schaaltje / pattipan met opstaande rand, 18e eeuw, 13,5x13,5 cm

25-50

5352 5 Chinees porseleinen 18e eeuwse schoteltjes 14 cm diameter (1 met plekje in glazuur en haarlijntje)

200-400

5353 4 Chinees porseleinen 18e eeuwse kommetjes met schoteltjes (1 kommetje gaaf, 3 met minuscule randchipjes, 1 met haarlijntje,

schoteltjes met randschilfertjes en 1 met schade aan standring)

5354 5 Chinees porseleinen 18e eeuwse kommetjes met polychroom decor 3,3 cm hoog (2 met enkele minuscule randschilfertjes),

en 5 bijbehorende schoteltjes (gaaf)

5355 Antiek Chinees porseleinen theepotje met polychroom decor van figuren en tekst 11,5 cm hoog (gaaf)

200-300

5356 Chinees porseleinen kom met blauw floraal decor, ca. 1775, 8 cm hoog, 20 cm diameter (randchipje en glazuurschade rand)

50-100

5357 3 Porseleinen 19e eeuwse kommetjes op schoteltjes met rood/blauw decor

50-100

5358 Imari mosterdpotje, ca. 1800, 11 cm hoog

50-100

5359 4 Chinees porseleinen kommetjes met schoteltjes met symbool van 4-bladerige bloem op onderzijde

(randchipjes en 1 haarlijntje in kommetjes en randchipjes en haarlijntjes in schoteltjes)

5360 2 Chinees porseleinen schotels met melk en bloed decor, omstreeks 1800, 22,5 cm diameter (randchipjes en haarlijntje)

50-100

5361 12 Chinees porseleinen 18e eeuwse kommetjes met schoteltjes met Lange Lijzen decor, en 3 diverse kommetjes met schoteltjes

100-200

5362 2 Chinees porseleinen Imari schotels 22,5 cm diameter (2 met randchipjes, 1 met haarlijn), kom met polychroom decor 8 cm hoog,

17,5 cm diameter (haarlijn), en bolvaasje 6 cm hoog (gaaf)

5363 Arita, 3 Japans porseleinen 8-kantige schotels 24,5 cm diameter (randchipjes)

5364 3 Antieke Chinese porseleinen offerschaaltjes 4,5-6 cm hoog

75-125

5365 Chinese spekstenen wierookpot met deksel met vele leeuwtjes op deksel, oren en op pootjes, op houten console 22 cm hoog

100-200

5366 4 Antieke Chinese kop en schotels met blauw decor, Qianlong, schoteltjes 12,5 cm diameter, kommen 5,7 cm hoog

150-250

5367 2 Chinees porseleinen gemberpotten 16 cm en 16,5 cm hoog (haarlijntje aan bovenrand) zonder deksels, inclusief houten sokkels

24 cm en 24,5 cm hoog, en gemberpotje met houten deksel 12 cm hoog

50-100

5368 Antieke Chinees porseleinen 3-delig kaststel met diverse schade, Oosters porseleinen schotel 16 cm diameter (schade aan standring),

schotel met bloemdecor 25 cm diameter (gaaf), schotel met landschapsdecor 25 cm diameter (gaaf), en schotel 26,5 cm diameter (randschade) -

5369 10 Antieke Chinese porseleinen voorwerpen: 3 schotels 14 cm diameter (3 small chips), schotel blauw decor 16 cm diameter (haarlijnen),

schotel 13,2 cm diameter (bakfout), 2 kommen 5 cm hoog (2 maal chip voet), kom 5,3 cm hoog (small chips), kom 5 cm hoog

(small chip) en kom 6 cm hoog (haarlijn)

75-125

5370 Imari porseleinen scheerbekken 27 cm diameter (haarlijntjes bodem), schaaltje 12 cm diameter (haarlijntje), 5 kommetjes 6,5 cm

diameter, en 2 bijbehorende schoteltjes (randschilfertjes)

5371 3 Antieke Chinees porseleinen vroeg 19e eeuwse schotels 20,5 cm diameter (randschilfertjes), 23 cm diameter (randschilfertjes),

en schotel met rijk decor 22,5 cm diameter (haarlijntjes in bodem en randschilfertjes)

5372 Houten hand gestoken beeld, Moeder van smarten, ca. 1930, 41,5 cm hoog

5373 Russische houten beschilderde ikoon, achterzijde gemerkt Nhkola Lipnenski, Novgorod 1294, 39,5x26 cm

100-200

5374 Russische ikoon, omstreeks 1800, 43,5x35 cm

100-200

5375 Zamak beeld van Jezus met houten kruis, op houten sokkel 42 cm hoog, 33,5 cm breed

5376 Houten hand gestoken beeldje, Madonna met Kind, ca. 1900, 25,5 cm hoog

5377 Antieke tinnen klokkan met gegraveerd decor van bloemen, Beieren ca. 1775, 33 cm hoog

200-400

5378 Rond doosje met glazen deksel er onder een bolglaasje met iets van haren. Opschrift Cineres 200 Martyrum et Aliorum met lakzegel

van het Bisdom Lyon Frankrijk, 6 cm diameter

5379 Antieke houten wandplaquette Madonna, vermoedelijk ItaliĂŤ, 35 cm hoog en een antiek houten Madonna beeldje, 20 cm hoog

50-100

5380 Ivoren object voorstellende de kruisafname, begrafenis en opstanding van Christus, geheel gesneden uit een stuk ivoor in de vorm

van een geestelijke, 12,5 cm hoog, 292 gram, Europa ca. 1900. Met certificaat.

100-200

5381 Missale Romanum uit 1920

5382 18e Eeuws houten beeld van een Heilige, vermoedelijk Rochus van Montpellier met resten polychroom, 38 cm hoog

100-150

5383 Bijbel, Statenvertaling, Hillebrant 1649, compleet met 6 kaarten (los)

250-450

5384 Bijbel, Statenvertaling door S van Velzen Kampen, 1868 met diverse staalgravures

100-150

5385 Antiek uit zandsteen bestoken Heilige 46 cm hoog (gelijmd)

5386 Engelse Bijbel in lederen kaft met koperen ornamenten, (restauratieobject)

5387 Antieke lamp van Gebr. Smink Metaalwarenfabriek Amersfoort Holland 28 cm hoog

5388 Antieke kris 47 cm lang

5389 Gesigneerd Radar, Pascal geb. 1960, Bronzen sculptuur van een vliegende stier, genummerd 5/8, 17,5 cm hoog

100-200

5390 Anoniem, Bronzen sculptuur van een fluitspeler 22 cm hoog

50-100

5391 Indische kris in houten bestoken schede 51 cm lang

50-100

5392 Gesigneerd Soete, Pierre de 1886-1948, Bronzen sculptuur van een nar zittend op een vliegend wiel, op marmeren sokkel

totaal 26,5 cm hoog

200-400

5393 Jaeger Le Coultre, Zwitserse messing ronde tafelklok met glas 21 cm hoog

100-200

5394 Anoniem, bronzen sculptuur 22,5 cm hoog

5395 Oud meetinstrument in kistje 3 cm hoog, 16x7 cm, en ronde astronomische koperen voorstelling op notenhout 21 cm diameter

5396 Nederlandsche Gezigten, 18e eeuws boek met veel gravures

100-200

5397 Armstrong Elkhart verzilverde piccolo in cassette, nr. U6053

5398 3 Bronzen hazewindhonden 11 cm en 15 cm hoog

5399 Koopje diverse munten w.o. Wilhelmina

5400 Zilveren rijksdaalder Willem III uit 1868, gulden Willem II uit 1847, bronzen penning Amsterdam Rijnkanaal 21 mei 1952,

penningen uit Duitsland, ItaliĂŤ, Tsjechoslowakije etc., en Regal Sweden dameshorloge

5401 Koop diverse munten w.o.5 10 gulden munten, Rijksdaalder 1871 en 1872, 12 Rijksdaalders voor 1969, 8 Guldens van voor 1969,

1/2 Gulden 1921 en diverse overige munten

50-100

5402 Oude Junghans klokje in metalen kast 18,5 cm hoog, Aug. Schatz en Sohne scheepsklokje 11,5 cm diameter, en holosteric

compensated barometer

5403 56 Zilveren rijksdaalders Koningin Juliana, gewicht totaal 836 gram

5404 Bronzen Romeinse munt van Romeinse keizer Domitianus 81-96 na Christus 3 cm diameter (gevonden op het Kelfkensbos

bij de bouw van Wennekes de banketbakker)

5405 Amsterdams 2-delig lakenlood, gedateerd 1607, 5,5 cm diameter

5406 Meinhardt, G, Elkhart ind, fluit in cassette, nummer M2 B70964

5407 Blokfluit in cassette

5408 Samuraizwaard Katana, kling en tsuba Edo-periode (vroeg 19e eeuw) overige monturen later. Kling met zichtbare hardingslijn

(Hamon). Schede (Saya) te ruim (niet origineel bijbehorend) 86 cm lang (niet gesigneerd, ingekort)

500-700

5409 Antieke textiel gilet met fraai geweven versiering 34 cm hoog, 38 cm breed

5410 Antiek textiel jasje met fraai geweven versiering 29 cm hoog, 109 cm breed incl. mouwen gemeten

5411 Antieke textiel gilet met fraai geweven versiering 34 cm hoog, 42 cm breed

5412 Doos diverse muntcassettes en diverse FDC Nederland ongeadresseerd

5413 Bronzen vijzel 16 cm hoog, met stamper

5414 Engelse gasmasker WOII

40-60

5415 4 Decoratieve dolken en 2 Krissen

200-300

5416 Gemerkt TC ASFA ANKAPA 1938, karabijn

5417 Dubbelloops jachtgeweer, systeem percussie. Op de bovenzijde van de lopen enige decoratie in zilver. Frankrijk 19e eeuw 124 cm lang

250-500

Woendag

7 februari

14.00 uur

goud en zilver

7000 WMF verzilverde cassette met 18-persoons groot bestek

100-150

7001 Wilhelm Drache Solingen, 6-persoons plate bestek in cassette

7002 12-persoons Verzilverd bestek, Keltum, b.u. 12 persoons groot en klein bestek (1 kleine vork manco) en 8-delig opdienbestek,

alles in houten cassette

50-100

7003 Verzilverde bouilloire, 35 cm hoog

25-50

7004 Verzilverde ronde schaal, Hutschenreuther, met fraai bewerkte rand, diameter 32 cm

25-50

7005 Verzilverd bestek, Gero 90, Georg Nilsson, model 56 Nordique, bestaande uit 12 grote en 13 kleine messen, 16 grote en

15 kleine lepels, 20 grote en 13 kleine vorken, 6-persoons visbestek en divers opdienbestek

100-200

7006 Koopje van divers verzilverd, waaronder 3 pillendoosjes en een vestzakhorloge, gemerkt 800

7007 Engels verzilverde bouilloire, suikerpot, roomkannetje en theebus

20-40

7008 Verzilverde koffiekan, 2 theepotten en een bijbehorend suikerpot en melkkannetje

7009 8 Diverse voorwerpen w.o. zilver vaasje, vaasje gemerkt 900 en 2 fotolijstjes

7010 3 Diverse verzilverde theepotten, waaronder Sheffield, rijkelijk versierd en 2 met houten handgreep

7011 Koopje divers, waaronder zilveren strooier, een opiumpijp en een fotolijstje

7012 Gero 100, 12-persoons groot en klein bestek en 13 stuks waaronder opschepbestek

7013 Verzilverd bestek, WMF met parelfilet, bestaande uit 12 grote en 11 kleine vorken, 11 grote en 12 kleine lepels

40-80

7014 8-persoons Verzilverd bestek, b.u. grote en kleine messen, vorken, lepels (1 kleine vork manco), slacouvert, aardappellepel,

2 groentelepels, 2 sauslepels, taartschep, vleesvork, 2 botermesjes en 4 vleeswarenvorkjes, Gero 90

7015 7-delige Set bestaande uit ijsschep en 6 bijbehorende ijslepels, gemerkt 800, in cassette

75-125 25-50

7016 Verzilverde ovale serveerschaal op voet, ajour gezaagd en rijkelijk versierd met floraal decor, met hengsel, 31x24 cm en

een geslepen mand (chipjes) met daaraan een zilver hengsel (defect in incompleet) , 29x18 cm

7017 Art Deco glazen schenkkan met ijsreservoir en verzilverd montuur met houten handgreep, 25,5 cm hoog

100-150

7018 3-delig Engels verzilverd theeservies, EPNS , b.u. theepot met houten knop en greep, suikerpot en melkkan op rond

verzilverd Engels dienblad, met rijk versierde rand, diameter 37 cm

50-100

7019 Verzilverde etagère versierd met bladmotief, met daarop 5 eierdopjes op voet, 29 cm hoog

7020

7021 11 Diverse miniaturen, geen keur, 388 gram

100-150

7022 Piece de fleur op verzilverde voet naar antiek model, ca. 1950, 54 cm hoog

50-100

7023 10 Grote en 10 kleine Franse messen, Orfevrerie Parijs, hartenfilet

50-100

7024 3 Diverse doosjes, geen keur

50-100

7025 JudaĂŻca specerijenbol voor 7 diverse specerijen

7026 Engels verzilverd 4-delig koffie en theeservies op rijk bewerkt ovaal dienblad met ajour gezaagde rand, 45x29 cm, Sheffield

75-125

7027 Djokja opdienbestek, b.u. 2 aardappellepels, 2 sauslepels, soepdienlepel, 2 groentelepels, 1 vleesvork, 2 kleine vleesvorken, kaasschaaf,

gebaksschep, jamlepel en 4 vleeswarenvorkjes, gemerkt 800PK, heften versierd met floraal decor, gewicht 1396 gram

300-400

7028 12 Grote en 12 kleine Djokja messen en een Djokja broodmes, gemerkt 800 AJ, heften versierd met floraal decor, 21,25 en 30 cm,

bruto gewicht 1956 gram

250-500

7029 6 Djokja lepeltjes en vorkjes, gemerkt SRS800, versierd met floraal decor, 12 cm lang, 212 gram

50-100

7030 Koopje Djokja: 6 ijslepels, botermesje, 2 kleine botermesjes, suikerschep met wajang op top en een lepeltje, 194 gram

40-80

7031 11 Diverse oude Franse miniatuur beursjes met maliĂŤnkolder, totaal 377 gram

75-125

7032 Djokja kapstel, 4-delig, spiegel, kam en 2 borstels, gemerkt ZN800, rijkelijk versierd met floraal decor, bruto gewicht 662 gram

125-175

7033 4 Diverse oude rammelaars, waaronder met fluitje

200-300

7034 Koopje Djokja: houder voor maggi flesje, theezeefje, lepelvaasje, bloemenvaasje, poederdoos en 3-delig sieradensetje b.u. ring,

broche c.q. hanger en een armband, allen versierd met floraal decor, gewicht 412 gram

100-150

7035 Verzilverde tafelschuiver met rijk versierde bak, 33 cm lang

7036 12 Diverse oude Franse miniatuur beursjes met maliënkolder, totaal 346 gram

75-125

7037 Verzilverde theepot op voet en 2 verzilverde klepkannen op voet, allen versierd met floraal decor, ca 20 cm hoog

7038 Verzilverde ovale broodmand, ajour gezaagd en versierd met parelrand, 30x21 cm

7039 Verzilverde houder voor een koffiekan, 36 cm hoog

7040 Dienblad van hout en kunststof, omlijst door een rijk bewerkte verzilverde rand met floraal decor, 37x26 cm

25-50

7041 Djokja couverts, bestaande uit 11 kleine lepels en vorken, gemerkt 800 PK, heft zeer fraai versierd met floraal decor, 19 cm lang, 1018 gram

250-350

7042 Koopje Djokja, 6 eierdopjes, 12 (petit four) schoteltjes en 6+10 prikkers, gemerkt ZN800 en 800MD, versierd met floraal decor,

gewicht 806 gram

175-225

7043 Koopje Djokja: 6 messenleggers, 5+4 theelepeltjes, 6 moccalepeltjes, 6 taartvorkjes, 2 suikerscheppen en 3 specerijenlepeltjes,

gemerkt 800 PK, gewicht 518 gram

125-175

7044 Djokja couverts, 12 grote lepels en vorken, gemerkt 800 PK, heft zeer fraai versierd met floraal decor, 21 cm lang, 1408 gram

300-400

7045 Naar 18e eeuws model gelegenheidslepel, 18,5 cm lang

50-100

7046 Inklapbare medicijnlepel, Sterling, versierd met floraal decor, 14 cm lang

7047 2 6-persoons setjes fruitbestek in doosjes, gemerkt 800

30-60

7048 2 Antieke gespen met decor bloemmand, ca 1800, 9x7 cm

100-150

7049 4 Miniatuur potjes met bewerkte deksels, buitenland

7050 Joodse jat, geen keur, versierd met groene onyx op top, 38 cm lang

75-125

7051 Houten baton c.q. dirigeerstok, versierd met applique, geen keur, 38 cm lang, in cassette

7052 2-delig Opdienbestek, 800/1000, gematteerd, met getorste en versierde steel, 24 cm lang, in cassette

7053 2 19e Eeuwse Franse schoengespen

7054 Koopje divers w.o. horloges en munten

7055 Koop van 14 diverse polshorloges en 4 horlogebandjes

7056 Fraai collier, gemaakt van carneool en zilver, naar Egyptisch model, i45 cm lang, in cassette

7057 Koop divers bijou

7058 Koopje bijou waaronder armbanden

7059 30 Diverse nieuwe ringen, onedel

7060 Koopje divers bijou en horloges

7061 Koopje bijou waaronder armbanden, colliers en ringen

7062 Koopje bijou waaronder colliers

7063 Koopje divers bijou w.o. horloges en SOS bandje

7064 Koop bijou waaronder armbanden en oorbellen

7065 Koop bijou waaronder broches en colliers

7066 Ovaal gehamerd zilver dienblad, Duitsland, 830/1000, met geschulpte rand, 45x34 cm, 958 gram

200-400

7067

7068

7069

7070

7099 Ovaal gehamerd zilver dienblad, Duitsland, 830/1000, met geschulpte rand, 45x34 cm, 958 gram

200-400

7100 Geslepen kristallen karaf met stop en zilver montuur, 925/1000, jaarletter 1978, 35 cm hoog

20-40

7101 Rijk gedecoreerde zilveren schaal, firma Dahlia Amsterdam (1920-1958), jaarletter 1923, 30 cm diameter, 588 gram

150-250

7102 Zilver schaaltje, met gedreven decor met figuren en floraal decor, diameter 10 cm, 68 gram

20-40

7103 Kristallen coupe op zilveren voet, 7 cm hoog en een coupe met geëtst decor op zilveren voet, 14 cm hoog (chipjes)

7104 2 Cognacglazen en 5 borrelglaasjes op zilveren voet

25-50

7105 Engelse zilveren garenhouder, Londen, jaarletter 1904, 7,5 cm hoog

7106 3 Geslepen kristallen ronde odeurflacons met Engels zilveren dop en montuur, ca 12 cm hoog

50-100

7107 2 Kristallen zoutvaatjes op zilveren voet, model schelp, 6 cm hoog

7108 Glazen botervloot op onderschotel met zilveren dop, geëtst decor met vogels en druivenranken, diameter 17 cm

30-60

7109 3 Geslepen kristallen odeurflacons, met Engels zilver montuur, 14, 17 en 19 cm hoog

25-50

7275

7308

7282

7284

7295

7313

7310

7273

7277

7290

7286

7286

7258

Tiffany & Co

7110 Zilveren geboortebeker, Gerritsen Zeist, jaarletter 1927, 7 cm hoog, 42 gram

20-40

7111 Zilveren houder met blauwglazen binnenbak, 835/1000, ajour gezaagd en versierd met figuren en floraal decor, 9 cm hoog

25-50

7112 Engelse zilveren houder voor het opwarmen van een vloeistof in bijbehorend flesje, London, jaarletter 1908, meesterteken W.C.,

16,5 cm hoog

100-150

7113 Engels zilveren strooier, mosterdpotje en een zoutvaatje met lepel en blauwglazen binnenbak, Birmingham, jaarletter 1926,

bruto 172 gram

30-60

7114 Rond sieradendoosje gemaakt van schildpad en Engels zilver, Birmingham, jaarletter 1913, diameter 8 cm en een rond doosje

met deksel (zit los)en bodem van schildpad, versierd met koper en zilver en afbeelding van figuur met dieren w.o. poepende hond

met fluitende man in landschap, vroeg 19e eeuw, diameter 9 cm

100-150

7115 Ovaal zilver bonbonschaaltje, G Spannet Amsterdam, jaarletter 1911, ajour gezaagd en versierd met parelrand, 12x8 cm,

6 cm hoog, 66 gram

25-50

7116 2 Engels zilveren zoutbakjes op voet, Birmingham, jaarletter 1926, gedecoreerd met 2 sierlijke oren, 4 cm hoog, 104 gram

25-50

7117 Porseleinen theebus met zilver montuur, 13 cm hoog

30-60

7118 Ovaal zilveren soezenmand, A Presburg en Zoon Haarlem, jaarletter 1967, ajour gezaagd en versierd met parelrand, 24x15 cm,

7 cm hoog, 188 gram

50-100

7119 2 Engels zilveren zoutvaatjes, Birmingham, jaarletter 1945, met blauwglazen binnenbakjes (chipjes) en een Engels zilver

mosterdpotje, Birmingham, jaarletter 1927, ook voorzien van blauwglazen binnenbakje (chipjes)

7120 Zilveren nootmuskaatrasp, Gerrit Greup Schoonhoven 1888-1915, 8 cm lang

30-60 50-100

7121 Zilver zoutvaatje, jaarletter 1928, ajour gezaagd en versierd met guirlandes en portretten met blauwglazen binnenbak en lepeltje,

5 cm hoog en een draadglazen lepelvaasje met zilver montuur, 9 cm hoog,

25-50

7122 Buitenlands zilveren ronde reukdoos voor droogbloemetjes met raster, diameter 10 cm, 220 gram

7123 Antiek zilveren suikerstrooier, Joh Christoffel Ouwenhage 1758, balustervorm en versierd met bloem op top, 13 cm hoog, 82 gram

200-300

7124 Zilver vaasje (gedeukt), 14 cm hoog, bruto 102 gram

7125 12-persoons Zilver bestek, Kon van Kempen en Begeer Voorschoten, jaarletters 1971, 1974,1976,1977 en 1978, puntfilet,

bestaande uit 12 grote en 11 kleine lepels (dus 1 manco), 12 grote en 12 kleine messen met zilveren heft, 12 grote en 12 kleine

vorken, gewicht zonder de messen 2580 gram, gewicht messen 1821 gram

500-750

7126 Zilveren vulpen met kroontje gemerkt 585, Christian Dior en een vulpotlood, gemerkt Caran Dache

7127 12 Zilveren taartvorkjes, Kon Kempen en Begeer Voorschoten 1961-heden, 12 cm lang, 216 gram, in cassette

40-80

7128 6 Zilveren coctailvorkjes, C F Wever Schoonhoven 1968-heden, met rijk bewerkte steel en knop, 9 cm lang, in cassette

25-50

7129 6 Zilveren lepeltjes, Gebr. van der Ree Schoonhoven 1935-1950, steel ajour gezaagd met floraal decor, 11 cm, 48 gram, in cassette

20-40

7130 12 Zilveren lepeltjes, Bijkamp en Co Steenwijk 1946-1975, met rijk bewerkte steel, 10 cm lang, 102 gram, in cassette

30-60

7131 12 Zilveren taartvorkjes, Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, met gedraaide steel en kroon op top, 12 cm lang, 120 gram,

in cassette

30-60

7132 Houten baton c.q. dirigeerstok met Engels zilver applique, Londen jaarletter 1945, in 2 delen, met cassette, met inscriptie:

presented to A H Cobham Esq 1 Februari 1948 by the B W A Light Orchestra, 40 cm lang

7133 2 Zilveren tafelstukken in de vorm van een Fazanthaan en Fazanthen, 925/1000, 1569 gram, haan 20,5 cm hoog

500-750

7134 6-persoons zilver couvert met Haags Lofje, Seghers en Weenen Arnhem, jaarletters 1857, 1858 en 1859, 648 gram

150-250

7135 Koopje zilver bestek, 3 kleine en 4 grote lepels, 4 kleine en 4 grote lepels, groentelepel, aardappellepel en een vlalepel,

Haags lofje, jaarletters 1923, 1928,1929 en 1932, gewicht 968 gram

275-325

7136 6 Antieke zilveren lepels, Jan Jacob van Nieuwcasteel Utrecht, jaarletter 1816, lofje, 22 cm lang, 346 gram

100-150

7137 6 Zilveren couverts met Haags Lofje, Wijnand Lockhorst Utrecht, jaarletter 1833, 548 gram

150-250

7138 Odeurflacon met ruitjesmotief, met 14-krt gouden montuur en dop (incl. stopje) in foedraal

50-100

7139 Fraaie odeurflacon van aardewerk, Royal Doulton en 2 van porselein met blauw wit decor, allen incl. stopje en 14-krt gouden montuur

75-125

7140 Gemerkt Mac Henry, Franse odeurflacon met agaat en fraai montuur (geen keur), 9 cm hoog

50-100

7141 Engels zilveren zakflesje c.q. heupflesje, Sheffield, jaarletter 1928, met afneembare cup om de drank in te doen, 12x8 cm,

174 gram, met gegraveerd monogram

40-80

7142 Zilver lodereindoosje, jaarletter 1866 (gedeukt) 5 cm hoog en een vierkant zilver lodereindoosje, jaarletter 1915, 5,5 cm hoog

40-80

7143 Dubbel lodereindoosje 3,5x2,5 cm en 2 miniatuur lodereindoosjes, 3x1,5 cm, 19e eeuws

100-200

7144 Gegraveerde zilveren tabaksdoos, ca. 1900, 12,5x7,5 cm, 148 gram

40-80

7145 Glazen parfumflesje, incl. stopje met dop, 6 cm lang en een naaldenkoker met carneool op top, 5,5 cm lang (beide zonder keur)

125-175

7146 7 Diverse odeurflacons met zilveren dop, waaronder glas en porselein

50-100

7147 Antiek zilver snuifdoosje met vergulde binnenkant en voorzien van gedreven decor van een varkenshoeder,

De verloren zoon, meesterteken Christoffel Woortman, Amsterdam 1796, 5,5 cm breed

7148 Antiek zilver snuifdoosje met gedreven decor van vogels w.o. pauw, meesterteken Johan Roelofsen, Middelburg 1784, 3,2 cm hoog

150-250 100-150

7149 Zeldzame ronde zilveren renaissance toiletdoos met mythologische voorstelling van Venus en Amor op deksel,

Antwerpen anno 1674, onbekende meester, 2 cm hoog, 7,1 cm diameter

500-750

7150 Vierkant zilver pillendoosje, jaarletter 1867, met versierde rand en gegraveerd bloemdecor op deksel en een vierkant zilver pillendoosje,

jaarletter 1878, beiden 5x5 cm en een rechthoekig zilver pillendoosje, jaarletter 1865, deksel versierd met floraal decor, 6x5 cm

75-125

7151 5 Diverse doosjes, waaronder zilver, model schelp en schoen

75-125

7152 Odeurflacon met gouden dop (stopje manco), 11,5 cm hoog en een odeurflacon met zilveren dop, 9 cm hoog (divers schade)

7153 3 Oude zilveren muntdoosje met 12 Engelse muntjes, 27 zilveren stuivers Willem III en 48 zilveren stuivers Willem III

50-100

7154 Engels zilver lucifersdoosje, Londen, jaarletter 1919, bekleed met roggehuid, 5x4 cm

7155 4 Diverse miniatuurdoosjes, waaronder zilver en een zilver lodereindoosje, jaarletter 1977

30-60

7156 4 Diverse doosjes w.o. met NiĂŤllo techniek, 19e / 20e eeuw, geen Nederlands keur

100-150

7157 3 Glazen odeurflacons met 14-krt gouden montuur en dopjes (incl. stopjes)

100-150

7158 Engels zilveren zakfle c.q. veldfles, Londen, jaarletter 1918, 16x9 cm, 202 gram

50-100

7159 Odeurflacon met 14-krt gouden montuur en dop (incl. stopje) in foedraal

50-100

7160 Ruitjes geslepen odeurflacon met 14-krt gouden dop (zit los), in foedraal

7161 3 Glazen odeurflacons met 14-krt gouden montuur en dopje (1 stopje manco)

100-150

7162 Antieke Hollandse zilveren soepdienlepel met gegraveerd decor, onleesbaar meesterteken, jaarletter 1860, 34 cm, 140 gram (deukjes) 50-100 7163 Zilveren vleesvork, J Schijfsma Sneek, jaarletter 1901, een zilveren petitfour schep, J M van Kempen en Zonen Voorschoten,

jaarletter 1904 en een zilveren cakeprikker, C F Wever Schoonhoven, jaarletter 1968, 166 gram

7164 Zilver kindercouvert, Kon Begeer Voorschoten, jaarletter 1956, met gravering op achterzijde, 16 cm lang, 64 gram

40-80 25-50

7165 Zilveren schep, Zaanlandse Zilversmederij Amsterdam, jaarletter 1923, ajour gezaagd en versierd met floraal decor en

diverse figuren, 23 cm lang, 94 gram

25-50

7166 Oude tang voor het oprekken van vingers van een handschoen, heften Engels zilver laat 19e eeuw

7167 2 Zilveren vleeswarenvorkjes, F J de Leeuw Den Bosch, jaarletter 1870, ajour gezaagd met floraal decor, 14 cm, 26 gram

20-40

7168 Zilveren vlalepel en een zilveren spiegelei schep, Kon Begeer Voorschoten, jaarletter 1928, dubbel filet, met monogram CW

op achterzijde, 242 gram

75-125

7169 Divers zilver bestek, jamlepel, sauslepel, zuurvorkje, vleeswarenvorkje, gembervorkje en een mosterdlepeltje, 194 gram

40-80

7170 Zilver couvert, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1892, dubbellof, 130 gram, met gegraveerde initialen HB op achterzijde

30-60

7171 9 Fruitmesjes met zilver heft, Kon Kempen en Begeer Voorschoten, jaarletter 1977 en een 2-delig zuurcouvert met zilver heft, Haags lofje

30-60

7172 1 persoons Zilveren cassette, grote en kleine lepel, mes, vork, 800/1000, Robbe en Berking Duitsland, bruto gewicht 333 gram

100-150

7173 Zilver opdienbestek, b.u. soepdienlepel, 3 groentelepels, 2 kaasmesjes, sauslepel en een gewone lepel, parelfilet,

jaarletters 1884, 1904, 1906, 1920, 1925, 600 gram

7174 3 Geslepen kristallen vaasjes met zilver montuur, 10 en 14 cm hoog

125-175 -

7175 Kristallen lepelvaasje en melkkannetje met zilver montuur, 8 cm hoog en een rond kristallen (suiker)schaaltje met zilver hengsel,

C Mansvelt Rotterdam, jaarletter 1959, diameter 9,5 cm

30-60

7176 Koopje van kristallen doosje met Engels zilveren deksel, coupe op voet met zilveren dop, mosterdpotje met zilveren dopen

een draadglas potje met zilveren dop

30-60

7177 Rond geslepen kristallen odeurflacon met zilveren montuur en dop, Birmingham, jaarletter 1908( incl. stopje), 9 cm hoog

en een vierkante geslepen kristallen odeurflacon met zilver montuur, Londen, jaarletter 1921, 10 cm hoog

20-40

7178 Geslepen kristallen coupe, staand op 3 pootjes, met deksel versierd met zilveren knop, 925/1000, diameter 13 cm

7179 Fotolijst gemaakt van schildpad en oude zilveren boeksloten, vermoedelijk laat 18e eeuw, 19x14 cm

50-100

7180 5 Diverse odeurflacon, met zilveren dop, tussen 9 en 18 cm hoog

25-50

7181 Duits zilveren tafelkandelaar, 925/1000, versierd met knorlijst, voorheen gebruikt als voet van een glas, 4 cm hoog, diameter 9 cm

7182 Engels zilveren fotolijst, Londen, jaarletter 1913, 25x21 cm

40-80

7183 2 Tafelstrooiers, 2 Engels zilveren zoutvaatjes en een Engels zilver bakje, staand op 3 klauwpootjes, bruto 222 gram

30-60

7184 Antiek zilveren miniatuur theeketeltje, 2e helft 17e eeuw. Meesterteken: druiventros (anonieme meester, werkzaam

in Amsterdam 1650-1700), 4,5 cm hoog

300-600

7185 Zilveren miniatuur van een varken, 925/1000, 190 gram

80-120

7186 3 Zilveren miniaturen van een boerin met kippen, accordeonist en een metselaar, 52 gram

50-80

Wijnkoperij Henri Bloem

Elderveldplein 17 Fortunastraat 9 Geitenkamp 15 Groningensingel 955

Hanzestraat 137 J. Israelslaan 92a Middelgraaflaan 10a Oostburgwal 40

Thuvinestraat 37, Duiven Brink 12, Huissen Pres. Kennedylaan 301b, Velp

7187 Zilveren miniatuur vijzel met stamper, 19e eeuw voorzien van pseudokeuren, vijzel 2,5 cm hoog

7188 Zilveren miniatuur schenkkan, Hendrik Duller (werkperiode 1776-1811), Amsterdam 1785, 4,5 cm hoog

200-400

7189 Zilveren miniatuur van een molen, 8 cm hoog, 30 gram

30-60

7190 2 Antieke zilveren miniatuur schoteltjes, meesterteken X dubbel afgeslagen, 2de helft 17e eeuw, 3,9 cm diameter

200-400

7191 Zilveren miniatuur koffiepot met 3 kranen, meesterteken Frederik van Strant I, (werkperiode 1706-1727) ca. 1725, 6,5 cm hoog

400-600

7192 Koopje van 5 diverse zilveren miniaturen, waaronder weegschaal en stoel, 80 gram

25-50

7193 8 Diverse zilveren miniaturen, molen, vliegtuig en ophaalbrug, totaal 352 gram

100-150

7194 Zilveren miniatuur c.q. doosje van een haan (poten kunnen losgedraaid worden), 8 cm hoog, 46 gram

20-40

7195 Zilveren miniatuur pasteipan met deksel / pie pan, Amsterdam ca. 1730, meester Frederik van Strant I

200-400

7196 Zilveren miniatuur po, meesterteken Pieter van Somerwil I, Amsterdam (werkzaam 1705-1740), ca. 1730, 2,5 cm hoog

200-400

7197 Zilveren miniatuur van een vogelkooitje, H Hooijkaas Schoonhoven 1946-heden, 8 cm hoog

7198 3 Zilveren miniaturen van een man met juk, man met schildersezel en een man op schommel, 66 gram

60-80

7199 Zilver miniatuur cilindervormig mouchedoosje met scharnierende deksel met portret, meesterteken Jan van Stavoren,

jaarletter Amsterdam 1745, 1,6 cm hoog

100-150

7200 Miniatuur ronde zilveren koektrommel op onderschotel, jaarletter 1874, diameter 5 cm en een zilveren rechthoekige

koektrommel op onderschotel, jaarletter 1872, beide van Johannes Gaillard Schoonhoven, 4x5 cm

40-80

7201 Zilveren miniatuur zoutvat, meesterteken onleesbaar, jaarletter Amsterdam 1754. 1,4 cm hoog

100-200

7202 3 Zilveren miniaturen van een accordeonist, man met orgel en 2 kaasdragers, 28 gram

30-60

7203 Zilveren hanger met aardewerken applique van een molen, een miniatuur uil en een zilveren miniatuur van een stoomketel

50-80

7204 14 Diverse miniaturen, waaronder zilver

40-80

7205 12 Antieke zilveren lepeltjes, onduidelijk meesterteken, jaarletter 1827, 13 cm lang, 116 gram

50-100

7206 11 Zilveren lepeltjes, A J Driessen Schoonhoven 1870-1910, steel versierd met floraal gegraveerd decor, 12 cm, 82 gram

30-60

7207 Zilveren geboortelepel, Gebr. Niekerk Schoonhoven, jaarletter 1963, een zilveren roomlepel, jaarletter 1919 en een Engels zilver

mosterdpotje, Birmingham jaarletter 1922 met blauw glazen binnenbakje (chipjes), 120 gram

25-50

7208 2-delig Duits zilver roomstel, gehamerd, 11x9 cm, 156 gram en 2 ovaal zilveren schaaltjes, jaarletter 1994, 7x5 cm

50-100

7209 Engels zilver dienblaadje en bijbehorend suikerpotje, Birmingham, Roelof Citroen, met fraai bewerkte rand, 22x14 cm, 222 gram

30-60

7210 12 Zilveren theelepeltjes, A Pluut Jr. Schoonhoven 1915-1942, ajour gezaagd floraal decor op steel, 10,5 cm lang, 84 gram

20-40

7211 6 Zilveren lepeltjes, C L.J Begeer Utrecht 1905-1941, 14 cm lang, 92 gram

20-40

7212 4 Diverse zilveren lepels en 5 diverse zilveren vorken, jaarletters 1819,1889,1892,1913,1923 en 1925, 410 gram

75-125

7213 Koopje van divers zilver schepwerk, theezeefje, suikertang, 2 suikerscheppen, 2 vleeswarenvorkjes en 6 theelepeltjes, puntfilet, 182 gram

50-100

7214 Tafelstrooier, Sterling met glazen binnenbak, zilveren sauslepel, jaarletter 1946, 7 antieke zilveren theelepeltjes, jaarletter 1854

en 1857, 4 diverse lepeltjes, 2 taartvorkjes en een fruitvorkje gemerkt 800, 176 gram

30-60

7215 Djokja lepel, 800/1000, zilveren suikerschep en 5 diverse zilveren lepels en een zilveren cakeprikker, jaarletter 1938, 134 gram

25-50

7216 Koop divers zilver bestek bestaande uit sauslepel, 3 vorken en 12 lepels, 766 gram

150-250

7217 Koopje divers, 2 vorkjes gemerkt 800, kurk, 2 grote en 1 kleine mes, puntfilet en 2 theelepeltjes

50-75

7218 Koopje divers zilver waaronder servetbanden en een theezeefje en een Djokja rijstlepel, bruto 156 gram

25-50

7219 Antieke zilveren rammelaar met fluitje en bellen en voorzien van bloedkoralen greep, 1880, 7 cm

100-200

7220 Antieke zilveren rammelaar met fluitje en bellen en voorzien van bloedkoralen greep, 1911, 12 cm

150-300

7221 Antieke zilveren rammelaar met fluitje en bellen en voorzien van bloedkoralen greep, Birmingham, jaarletter 1887, 8 cm

100-200

7222 Antieke zilveren rammelaar met fluitje en bellen en voorzien van bloedkoralen greep, Birmingham, jaarletter 1905, 9 cm

100-200

7223 Antieke zilveren rammelaar met fluitje en bellen en voorzien van bloedkoralen greep, 19e eeuws, 9 cm

100-200

7224 Zilveren rammelaar met fluitje naar antiek model, 13 cm lang

40-80

7225 Zilveren fotolijst, versierd met floraal decor, 17x12 cm en een zilver fotolijstje met strik op top, 11x8,5 cm

25-50

7226 2 Ovale fotolijstjes, 925/1000(1 glas manco), 9x7 cm en een rechthoekig fotolijstje, gemerkt 800 met strik op top, 6x9 cm

25-50

7227 2 Zilveren fotolijstjes met parelrand, jaarletter 1971 en 1978, 6,5x5 cm en 5,5x4 cm, een zilver fotolijstje met versierde rand,

jaarletter 1996, 5,5x7,5 cm en een Engels zilver fotolijstje, Birmingham, jaarletter 1916, 7x5 cm

25-50

7228 2 Zilveren fotolijstjes, 925/1000, 10x7 cm en 12x8 cm en een vierkant zilver fotolijstje, jaarletter 1985, 6x6 cm

30-60

7229 2 Oude tasjes, beursje, 2 tasbeugels en enkele gespen

7230 2 19e Eeuwse naaldenkokers

25-50

7231 2 19e Eeuwse breipenhouders w.o. met gevlochten riet

7232 2 Zilveren compendiums

25-50

7191

Frederik van Strant I

7233 4 Hollandse zilveren naaldenkokers, 19e eeuw

30-60

7234 3 19e Eeuwse tashaken w.o. Frankrijk

7235 3 Verguld zilveren beursjes, waarvan een verrijkt met ketting en kwastje aan onderzijde stoffen tas, een met kralentasje en

1 geborduurd tasje, 19e eeuws

200-300

7236 Gouden sluiting van een Kerkboek, laat 18e eeuw, 11,5 cm, 50,2 gram

500-750

7237

7238

7239

7240

7250 9 Diverse vestzakhorloges, waarvan met chatelaine en 6 diverse dames polshorloges

7251 6 Diverse ringen, 2 broches, collier en 2 hangers, geen NL keur, totaal bruto 43,2 gram

400-600

7252 66 Diverse zilveren ringen w.o. bezet met steentjes, totaal bruto 33 gram

7253 11 Diverse gouden trouwringen, 14-krt, 35 gram

400-600

7254 Koopje van 7 diverse ringen, waaronder zilver en goud en bezet met zirkonia, bruto 35,5 gram

100-200

7255 Zeer fraai geëmailleerd zilver doosje met 2 vakken, Hongarije ca. 1920, 7 cm hoog

150-250

7256 Cartier tafelklokje in zilveren kast 925/1000 met blauw geëmailleerd, uurwerk nummer 57428, kast gemerkt European

Watch and Clock co. nr. 12521, ca. 1920, 6,5 cm hoog

500-750

7257 JTC tafelklokje in zilveren kast 925/1000 met roze geëmailleerd decor, uurwerk nummer 56128, kast genummerd 5319,

ca. 1920, 6,5 cm hoog

500-750

7258 Tiffany and Co reiswekker / travel clock in zilveren kast met geëmailleerd decor en slagwerk om tijd aan te geven,

kastnummer 10562, ca. 1910, 7 cm hoog

500-750

7259 19e eeuws vestzakhorloge (geen keur aangetroffen)

100-150

7260 18e Eeuws vestzakhorloge met dubbele zilveren kast, Samson Leekey London, kastnummer 9907

200-400

7261 Omega dameshorloge aan gouden band, 14-krt, bruto 33,4 gram

400-600

7262 Maurice Lacroix Miros Ladies Integrale Perlmutt dameshorloge aan stalen band, serienummer 92823, AC19398

100-150

7263 Baume en Mercier dameshorloge aan stalen band, perfect lopend, kastnummer 5225.038, 1387670 met automatische

verstelling van zomer- en wintertijd

100-150

7264 Gouden dameshorloge, 14-krt aan 14-krt gouden schakelband, merk Dulon Quartz

200-400

7265 Longines dameshorloge aan stalen band, Serienummer 29299248 NIEUW

100-150

7266 Maurice Lacroix Milestone polshorloge aan stalen band, serienummer 79861, AE54706 NIEUW

150-250

7267 Christina dameshorloge aan lederen band, rose, rond bezet met briljant geslepen diamantjes ca. 0.11 ct. serienummer 1102079-2, NIEUW

200-400

7268 Witgouden collier / spang, 18-krt met witgouden kruishanger, 18-krt bezet met briljant geslepen diamant, ca. 0.07 ct.

100-150

7269 Witgouden creolen, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,35 ct., diameter 19 mm

500-750

7270 Witgouden oorhangers, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,54 ct., chatonzetting

700-900

7271 Witgouden entourage oorknoppen, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,39 ct., chatonzetting

500-750

7272 Witgouden solitair oorknoppen, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,19 ct., chatonzetting

250-500

7273 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,14 ct. en 4 x robijn ca 1,34 ct., 17,5 mm

1250-1500

7274 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,09 ct. en oranje saffier ca 0,51 ct., 17,5 mm

250-500

7275 Witgouden oorhangers, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,18 ct. en 6 x robijn

550-750

7276 Witgouden oorhangers, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,09 ct. en 2 x robijn ca 1,25 ct.

600-800

7277 Fraaie witgouden tennisarmband, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 1,83 ct., chatonzetting, 18 cm lang

2000-2500

7278 Witgouden schakelarmband, 14-krt, 18,5 cm, 30,6 gram

400-600

7279 Witgouden schakelarmband, 18-krt, Baraka, bezet met 1 kleine briljant geslepen diamant, 18 cm, 21,3 gram

400-600

7280 Witgouden oorhangers, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,13 ct. en 6 x saffier ca 1,36 ct.,

600-800

7281 Witgouden rivierering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0.41 ct. en 3x saffier, 17,25 mm

750-1000

7282 Witgouden entouragering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,81 ct. en 1 ovale saffier ca 2,84 ct., 17,25 mm

1750-2250

7283 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,08 ct. en 3 x saffier ca 1,55 ct., 17,5 mm

750-1000

7284 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,17 ct., en ovale saffier ca 1,58 ct., 17,25 mm

900-1100

7285 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,12 ct. en 3 x saffier ca 0,35 ct., 17,5 mm

400-600

7286 Witgouden entouragering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,51 ct. en een fraaie ovale London Blue topaas, 17 mm

750-1000

7287 Witgouden rozetring, 18-krt, bezet met 9 briljant geslepen diamantjes ca. 0.45 ct., 17,25 mm

200-400

7288 Witgouden slagring, 14-krt, bezet met 6 briljant geslepen diamantjes a ca. 0.05ct, 17,25 mm

50-100

7289 Witgouden ring, 14-krt, bezet met briljant geslepen diamant, ca. 0.20 ct., 17,0 mm

150-250

7290 Witgouden slagring, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,31 ct., chatonzetting, 18 mm

400-600

7291 Witgouden entouragering, 14-krt, bezet met 17 briljant geslepen diamantjes ca. 0.85 ct., 16,75 mm

500-750

7292 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,20 ct., chatonzetting, 17,75 mm

400-600

7293 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,27 ct., filetzetting, 2-rij 17,75 mm

700-900

7294 Witgouden rivierering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,42 ct., chatonzetting, 17,75 mm

500-750

7295 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,15 ct., met draaibare bloem, 17 mm

400-600

7296 Witgouden hele alliancering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 1,32 ct., met draaiende buitenring, 17,25 mm 1250-1500 7297 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,69 ct., chaton en railzetting, 17 mm

800-1200

7298 Witgouden solitairring, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,14 ct., chatonzetting, 18 mm

250-500

7299 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,35 ct., kast en filetzetting, 17,25 mm

500-750

7300 Antieke bloembroche, bezet met diamantjes, 5 cm lang, in cassette

7301 Witgouden Art Deco broche,14-krt, bezet met jade en 2 briljant geslepen diamantjes, bruto 5,1 gram, speld en sluiting BWG 9-krt

275-325

7302 Witgouden broche, 14-krt, bezet met briljant geslepen diamant, ca. 0.10 ct., 4 cm

40-80

7303 Witgouden collier, 14-krt, 42 cm met 14-krt gouden hanger, bezet met briljant geslepen diamant, ca. 0.25 ct., bruto 6,4 gram

150-250

7304 Oud Hollands collier met hanger met rond portret van een dame met bloemhoed, ca. 1820

7305 Witgouden hanger, 14-krt met gematteerde witgouden hanger, 18-krt bezet met briljant geslepen diamant, ca. 0.70 ct.

250-500

7306 Ovale hanger c.q. broche met portretje van een dame met sieraden versierd, 4x3 cm

7307 Witgouden entourage oorknoppen, 18-krt, bezet met champagne en witte Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 1,42 ct.

400-600

7308 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met champagne en witte Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,73 ct., 17,5 mm

650-850

7309 Witgouden rivierering, 18-krt, bezet met champagne en witte Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,70 ct., 17,5 mm

600-800

7310 Witgouden entouragering, 18-krt, bezet met champagne en witte Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,74 ct., 17,5 mm

750-1000

7311 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,13 ct. en

een ovale groene saffier ca 0,77 ct., 17,5 mm

400-600

7312 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met zwarte en witte Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 1,37 ct., 17,5 mm

500-750

7313 Witgouden solitairring,18-krt, bezet met zwarte briljant geslepen diamant ca 0,69 ct., 17,25 mm

400-600

7314 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,11 ct. en 3 x gele saffier ca 0,51 ct., 17,75 mm 800-1200 7315 Witgouden entouragering, 14-krt, bezet met 20 briljant geslepen diamantjes en paarse steen, 18 mm

100-200

7316 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met Fancy Yellow en witte Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,82 ct., 17,25 mm

800-1200

7317 Antieke broche, strikmodel, bezet met groene steen, 5 cm, in cassette

7318 Bloedkoraal kapittelstokjes collier met 14-krt gouden bolslotje, 40 cm lang, bruto 25 gram, diameter bloedkoraal ca 3 mm

50-100

7319 Gouden armband, 14-krt bezet met 3 granaatjes, bruto 13,1 gram en 2 spelden waaronder 14-krt goud

175-225

7320 Gouden Venetiaans collier, 14-krt, met daaraan een 14-krt gouden filigrainhanger, bezet met chrysopraas, 44 cm lang

175-225

7321 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met blauwe steen, vermoedelijk blauwe topaas, 17,25 mm

75-125

7322 Gouden collier, 14-krt, 49 cm met hanger van malachiet in 14-krt gouden montuur en een 14-krt gouden ring, 17,0 mm, bruto 18,7 gram

150-200

7323 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met carneool, 18,25 mm

75-125

7324 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met ovale bloedkoraal, afmeting bloedkoraal ca 2x0,75 cm, 18,75 mm

125-175

7325 Collier van carneool aan 14-krt gouden slotje, 40 cm lang

30-60

7326 Bloedkoraal kapittelstokjes collier, 41 cm lang, diameter bloedkoraal ca 3 mm

50-80

7327 Lang fantasie collier, bezet met zoetwaterparels en diverse edelstenen, 150 cm lang

100-150

7328 Parelcollier, 2-rijig, met daaraan een 14-krt witgouden sierlijk slotje bezet met pareltje, 50 cm lang, diameter pareltjes 4 mm

50-100

7329 Gouden collier, 14-krt, 59 cm met hanger van camee in gouden montuur met bijpassende ring, 17,0 mm, bruto 12,1 gram

150-200

7330 Witgouden fantasie oorhangers, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,19 ct. en peervormige

zoetwater cultivĂŠ parel

350-550

7331 Gouden fantasie bloemhanger, 14-krt, bezet met pareltjes, 4 cm lang en een peervormige parelhanger met 14-krt gouden montuur

75-125

7332 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met geslepen citrien, 16,5 mm

200-400

7333 Broche met gesneden camee gezet in gouden montuur, 3 cm hoog

30-60

7334 Broche c.q. hanger van gesneden camee in 14-krt gouden montuur, 2,5 cm lang

7335 Collier van cultivĂŠ barok parels aan onedel slotje, 46 cm lang en bijbehorende oorknoppen

7336 Ronde bicolor broche, gemerkt 585, bezet met 2 robijntjes, in cassette

7337 Gouden collier, 18-krt, Chimento, 40 cm, 11,6 gram

150-200

7338 Gouden collier, 14-krt met mat en glanzend gouden staafjes, 45 cm, 25,3 gram

350-450

7339 Gouden collier, 14-krt, met daaraan een 14-krt gouden rozethanger, bezet met 6 briljant geslepen diamantjes ca. 0.30 ct.,

45 cm lang, bruto 13 gram

700-900

7340 Gouden schakelcollier, 14-krt, 35 cm lang, 7,1 gram

100-200

7341 Rose collier, gemerkt 585, 40 cm lang, met daaraan een 14-krt rose gouden harthanger

75-125

7342 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met 3 briljant geslepen diamantjes ca. 0.15 ct., 16,75 mm

100-150

7343 Gouden zegelring, 14-krt, 9,3 gram, 18,25 mm

100-150

7344 Bicolor gouden rijring, 18-krt, bezet met 7 briljant geslepen diamantjes, ca 0,28 ct., 16,25 mm

100-200

7345 Bicolor ring gemerkt 14 K, 17 mm en een 14-krt gouden fantasiering, 18 mm, beide bezet met kleine briljant geslepen diamantjes,

bruto 6 gram

75-125

7346 Gouden bicolor slavenband, 14-krt, 19,2 gram

250-350

7347 Bicolor gouden slagring, 14-krt, bezet met briljant geslepen diamant, ca. 0.10 ct., 6,0 gram, 17,0 mm

100-150

7348 Bicolor gouden fantasiering, 14-krt, bezet met 16 briljant geslepen diamantjes ca 0.80 ct., 16 mm

200-300

7349 Bicolor slagring, 18-krt goud met platina, bezet met 2 briljant geslepen diamantjes a 0,15 ct., 17,75 mm

200-400

7350 Gouden broche, 14-krt in de vorm van een poes, 3 cm, 8,6 gram

80-120

7351 3 Gouden broches, 14-krt w.o. CNV, 8,4 gram

75-125

7352 Gouden fantasiearmband, 14-krt, 18,5 cm lang, 2,4 cm breed, 64 gram

1000-1200

7353 Gouden bicolor schakelarmband, 14-krt, 19 cm, 21,3 gram

250-350

7354 Gouden schakelarmband, 14-krt, 18,5 cm, 16,8 gram

200-300

7355 Gouden schakelarmband, 14-krt, 20 cm lang, 40,8 gram

400-600

7356 Gouden tennisarmband, 18-krt bezet met 24 x briljant geslepen diamant ca. 1.2 ct., 16 cm lang, bruto 13,2 gram

750-1000

7357 Gouden broche, 14-krt, gemaakt van 2 trouwringen en bezet met briljant geslepen diamantje, 14,2 gram, 4 cm lang

175-225

7358 Staafbroche, 18-krt goud en platina, bezet 3 briljant geslepen diamantjes ca 0,20 ct., 6 cm lang

100-200

7359 Gouden odeur hanger, 18-krt, met sluiting en versierd met filigrain, 4 cm lang, 8,7 gram

100-200

7360 Fantasiehanger, geen keur, bezet met diamantje ca. 0,20 ct.

75-125

Woensdag

7 februari

14.00 uur

Naaigerei

8000 Koop diverse speldenkussens, naaldenhouders en garenhouders

8001 Naaiset in houder, lijkend op een boekje, Lady companton, 1835, 11 cm hoog

25-50

8002 50 Diverse metalen vingerhoedjes in cassette, Duitsland w.o. gemerkt 800

8003 12 Diverse vingerhoedjes w.o. zilver

8004 50 Diverse metalen vingerhoedjes Engeland en U.S.A, onedel

8005 2 Tafelklem speldenkussens

8006 Schildpad brillenkoker met gouden applique (chipje) 14 cm breed

70-90

8007 5-delige naaiset in houten cassette met 4 parelmoer garenhouders

8008 Handspiegeltje met heft van jade, China 20e eeuw, 22 cm

50-100

8009 4 Naaldenkokers en 2 doosjes gedecoreerd met kralen

8010 Wedgwood Hidden Treasures vergulde vingerhoed op speldenkussen in kegelvormige houder

8011 50 Diverse metalen vingerhoedjes in doos, onedel

8012 6-delige naaiset in ovale doos, gemerkt 800, 25 cm breed

8013 7-delige naaiset in foedraal

8014 9 Diverse 19e eeuwse ivoren stuks naaigerei

8015 50 Diverse metalen vingerhoedjes in cassette

8016 2 Doosjes met elk 12 oude vingerhoedjes in originele doosjes, aluminium en verguld, Des a Coudre

25-50

8017 Koop diverse naaldenboekjes

8018 Grote koop vingerhoedjes en naaigerei, totaal 4,5 kilo

8019 56 Diverse vingerhoedjes met reclame

8020 Antiek speldenkussen, vermoedelijk laat 18e eeuw, 20x20 cm

8021 Koopje divers naaigerei w.o. bakelieten naaidoos AVRO, meetlint, neadle case etc.

8022 60 Diverse porseleinen vingerhoedjes

8023 50 Diverse porseleinen vingerhoedjes

8024 50 Diverse porseleinen vingerhoedjes

8025 55 Diverse porseleinen vingerhoedjes

8026 50 Diverse porseleinen vingerhoedjes

8027 7 XXL vingerhoedjes w.o. Prince Philip Duke of Edinburgh, grootste 5,5 cm hoog

8028 50 Diverse porseleinen vingerhoedjes

8029 24 Diverse vingerhoedjes

8030 3-delige naaiset in antiek ivoren doosje, zeepje, Frankrijk ca. 1820, 8 cm breed. Met certificaat

50-100

8031 27 Diverse cloisonne vingerhoedjes

40-80

8032 10 stuks divers naaigerei w.o. mesje, 2 schaartjes, prikkers en houders voor vingerhoedjes

8033 18 Diverse metalen vingerhoedjes

8034 20 Diverse metalen vingerhoedjes

8035 3 Oude toneelkijkertjes

25-50

8036 5-delige vergulde naaiset in antiek ivoren doosje, zeepje, Frankrijk ca. 1820, 11 cm breed. Met certificaat

100-150

8037 6-delige naaiset in doosje

8038 3-delige naaiset in doosje

8039 5-delige naaiset in foedraal, 13,5 cm breed

8040 5-delige naaiset in fraai gestoffeerd doosje, 14 cm breed

30-60

8041 2-delige naaiset in foedraal, 12 cm

8042 3-delige naaiset in doosje

8043 3-delige naaiset in doosje

8044 3-delige naaiset in doosje

8045 2-delige mat gouden naaiset in fraai doosje, zeepje, Frankrijk ca. 1820, 11,5 cm breed.

75-125

8046 5-delige vergulde naaiset in ovaal houten doosje, Frankrijk ca. 1850, 12,5 cm breed

40-80

8047 5-delige naaiset in doosje

8048 6-delige naaiset in palissander kistje, buitenland, gemerkt 750

200-400

8049 Antiek reissetje gemaakt van schildpad met zilver, 19e eeuw, 7,5 cm hoog (incompleet)

8050 4-delige gouden naaiset in antiek ivoren doosje, zeepje, Frankrijk ca. 1820, 11 cm breed. Met certificaat

100-150

8051 8-delige gouden naaiset in doosje, Frankrijk ca. 1875, 15x11 cm

125-175

8052 7-delige naaiset in doosje, Frankrijk ca. 1900, 20 cm breed.

40-80

8053 6-delige naaiset in kistje gedecoreerd met een litho

8054 5-delige gouden naaiset in antiek ivoren doosje, zeepje, Frankrijk ca. 1820, 11 cm breed. Met certificaat

100-150

8055 4-delige gouden naaiset in houten kistje, 19e eeuw

100-150

8056 5-delige naaiset met goud in lakwerk kistje met inlegwerk w.o. parelmoer, ca. 1850

100-150

8057 5-delige naaiset in antiek houten doosje met litho, Frankrijk naaldenkoker gedateerd 1852, 14,5 cm breed. Met certificaat

50-100

8058 5-delige vergulde naaiset in antiek ivoren doosje, zeepje, Frankrijk ca. 1800, 13 cm breed. Met certificaat

100-150

8059 7-delige naaiset in doosje

40-80

8060 Houten naaidoos met koper ingelegd met fraai interieur met koper en 2 kristallen karafjes met stop, 11 cm hoog,

27,5 cm breed, 19 cm diep

100-150

8061 5-delige naaiset in fraai gestoffeerd doosje, Frankrijk ca. 1850, 18x12,5 cm

50-100

8062 Rijk gestoken palmhouten naaidoos met fraai interieur, 10 cm hoog, 25x18 cm

100-150

8063 7-delige naaiset in houten kistje, Palais Royal

30-60

8064 7-delige naaiset in doosje

40-80

8065 2 Ivoren waaiers, Frankrijk ca. 1880, 21 en 30 cm, bruto 186 gram. Met certificaat.

40-80

8066 7-delige naaiset met parelmoer in antiek noten, Frankrijk ca. 1850, Palais Royal, 19 cm breed

100-150

8067 Fraai gedecoreerde lakwerk naaidoos op voet met interieur met parelmoer, 17 cm hoog, 25 cm breed, 18 cm diep

150-250

8068 5-delige vergulde naaiset in antiek ivoren doosje, zeepje, Frankrijk ca. 1820, 11 cm breed. Met certificaat

100-150

8069 Oude naaidoos met gedreven decor en gestoffeerde binnenkant, 9,5 cm hoog, 34 cm breed, 19 cm diep

40-80

8070 50 Diverse vingerhoedjes w.o. Delfts blauw in cassette

8071 Zeer fraaie oude waaier, kunststof met veren van een struisvogel, 40 cm hoog

40-80

8072

8073 48 Diverse oude vingerhoedjes in cassette

100-150

8074 2 Cassettes met 16 aluminium vingerhoedjes en 16 koperen vingerhoedjes

8075 Oude gestoffeerde naaidoos met spiegeltje en diverse attributen, 10 cm hoog, 26,5 cm breed, 19 cm diep

Woensdag

7 februari

09.30 uur

Kleingoed

Extra kijkgelegenheid voor de 9000-serie op 7 februari 09.00 - 09.30 uur 9000 Doos met klassieke tafelschemerlamp, tafelschemerlampvoet (kap manco), 2-lichts wandlamp, en tafelschemerlampvoet

9001 3 Tafelschemerlampen op koperen en messing voet 56 cm, 82 cm en 86 cm hoog

9002 Klassieke staande schemerlamp, 80 cm hoog en een klassiek kroontje

9003 5 Diverse kandelaren, hoogste 66 cm hoog, 3-lichts lamp en een oude koperen koetslamp

9004 Koperen bloembak, bloempot, doofpot, en 2 helmkitten

9005 Oude houten graanmaat 29,5 cm hoog, 31,5 cm diameter, en houten gekuipte dekselbak35 cm hoog

9006 Doos met porseleinen kruiken en gipsen vazen

9007 Oude weegschaal, max 15 kilo

9008 3 Antieke gravures van ‘Huys Zitten Weduwen Hoff, De Buyteplaats Starrenbosch in de Diemermeer van achteren by de Malie baan

te zien, Gezicht van het Oost-Indisch-Huys op de binnenplaats te zien, tot Amsterdam, ets van Oudekerkstoren, en onduidelijk

monogram, ets van een dorpsgezicht

9009 4 Oude aardewerken kruiken

9010 2 Dozen met koperwerk waaronder kandelaren, wandlampjes, hanglamp, bak, weegschaal, petroleumbus etc.

9011 Doos met Maastrichts aardewerken 5-delig kaststel, 18e eeuws Delfts aardewerken schotel, Boch dekselvaas, porseleinen kaststelletje,

en doos met olielampvoet, 2 Goudimari vazen, Wedgwood dekselpotje etc.

9012 Doos met aardewerken vazen, schotel, wandlamp met glazen kap en porseleinen beeldjes

9013 Doos divers w.o. aardewerk en tin

9014 Doos met Boheems kristallen karaf, diverse glazen, rozenbolvaasje, en gekleurde glazen object op standaard

9015 Doos met Copier Leerdam groene glazen waterkan, kristallen karaf, fruitschaal en blauw sierglas

9016 Doos met Dresden porseleinen tafelschemerlampvoet met stoffen kap 40 cm hoog, en 2 ingelijste porseleinen voorstellingen

van muzikale paartjes

9017 Doos met Chinees en Japans porselein, Boch aardewerk, porselein met Delfts decor, en kristallen onderzetters

9018 Doos met kristallen glazen, karaffen en gekleurd glaswerk

9019 Doos met porseleinen beeldjes, vaas, dekselbakje en kandelaartjes

9020 Doos met koperen gedreven ketel, kandelaren, blaker, hoorn, gewichten, 2 wandhouders, olielampje etc.

9021 Doos met ruitjeskristallen geslepen glazen

9022 Doos met Verkade plaatjesalbums, DE wandkoffiemolen, glazen stolp, aardewerken lampetbak met kan, en ingebonden jaargang

Le Monde Illustre uit 1884

9023 Doos met plate schalen, schotels, bestek etc.

9024 Doos divers w.o. bowlpot en kristal

9025 Doos met Oosterse houten bestoken beeldengroepen, bronzen sculpturen, wandklok, wandelstok, glazen presse-papier,

speksteen objecten etc.

9026 Doos met divers porselein en aardewerk waaronder Limoges schaal

9027 Doos met bestoken houten wandconsole, decoraties, spiegel, benen brievenopener, beeld etc.

9028 Doos met glazen miniatuur diertjes

9029 Doos met koperwerk, geweitje, plate, oud metalen geldkistje met inhoud, fotolijstjes etc.

9030 Doos met Hollands keramiek waaronder Van Stolk , Royal Sphinx etc.

9031 Doos met klassieke porseleinen beeldjes en beeldengroepjes waaronder Dresden (diverse met schade)

9032 Doos met porselein en aardewerk

9033 Doos divers koperwerk

9034 Doos met porselein waaronder Limoges

9035 Doos met kristallen en glazen karaffen, vaasjes, schaaltjes, dekselschaaltjes etc.

9036 Doos met tinnen schotels, bekers, kruik in boekvorm, kandelaartjes, bronzen paard, koperen kandelaartjes etc.

9037 Doos divers plate w.o. dekselschaal, theepot en veel bestek van Gero

9038 Koop Gero plate dekselschalen, juskom, vleesschaal en Keltum plate botervloot

9039 Doos met Volkstedt ENS porseleinen hond, kop en schotels waaronder Wedgwood en Royal Albert, Hummel beeldje, aardewerken tegels etc. 9040 Doos met plate kannen, suikerpot, melkkan, peper- en zoutstrooiers en sterling suikerpot en melkkan

9041 2 Dozen met porseleinen kop en schotels waaronder Royal Albert, Leerdam glazen onderzetters, porseleinen klassieke

beeldjes, Limoges porselein etc.

9042 Doos met religieuze beelden, crucifixen en wijwaterbakjes

9043 Koop van divers verzilverd bestek, Gero, Georg Nilsson

9044 Doos divers Wedgwood serviesgoed, decor Windsor

9045 Doos met diverse kristallen glazen

9046 Doos met tinnen kraantjeskan, maatkannen, Engelse antieke pul, eikelkan, bekers, schotels, kandelaar, lepels etc.

9047 Doos divers koperwerk

9048 2 Dozen met Oosterse porseleinen 20e eeuwse dekselschalen, theepotten en vaas

9049 Doos met porseleinen poes, terracotta hoofd, dieren, Zenith Gouda vaasje, albasten uil, aardewerken beeld van een hinde,

en Goebel Artis Orbis, 2 porseleinen kop en schotels met decor naar Mucha, voorstelling Blonde en Primrose, en Royal

Copenhagen porseleinen beeldengroep (defect)

9050 Doos met Eschenbach porseleinen 12-persoons theeservies, en Melitta porseleinen 6-persoons koffieservies

9051 Doos met glazen geslepen schaal in plate montuur, glazen geslepen koekjespot in plate montuur, houten tabakspot, documentenkist etc.

9052 Doos met tinnen schotel, lepel, tafel etagère, Oosterse houten doos, kunststof ovaal hengselbakje, chromen sculptuur

van een vrouw, 2 houten koekplanken, houten pompoenvormige vaas, en metalen wandhouder

9053 Doos met divers tin, en 2 olielampen

9054 Doos met tinnen kraantjeskan, oude Coleman campingbrander met blikken bewaarkoker, en diverse kannen

9055 2 Dozen met porselein en aardewerk, waaronder klokkenkast, kerststalfiguren, Bradex driehoeksschotels etc.

9056 Doos met tin, koper en zamak beeldengroep

9057 2 Dozen met Gio tinnen schalen, schotels, kandelaren, dekselbakjes, kan, klepkannetje etc.

9058 Hofner Germany gitaar

9059 Koperen wandkraantjeskan met bak op plank n77 cm hoog, koperen doofpot, kolenkit, emmer, en trechter

9060 Doos met Oosterse porseleinen tafelschemerlamp, koperwerk, plate en kandelaar

9061 Doos met Indisch houtsnijwerk, Afrikaans houtsnijwerk, Canadees beeldje, Mexicaans beeldje, benen beeldje en object etc.

9062 Onduidelijk gesigneerd, 2 tekeningen van landschappen, en gesigneerd J Verstraaten, aquarel van Roodoor Buulbuul

9063 3 Werken van Woutertje B, Batik in lijst jaren 70/80

9064 Gesigneerd Linford, Victor 1940-2002, 5 Diverse litho’s met surrealistische voorstellingen, ca. 26x30 cm per stuk

50-100

9065 8 Diverse jachtprenten

9066 8 Kleurgravures met afbeeldingen van diverse soorten vogels 16,5x11 cm

9067 32 Botanische kleurgravures 19x14 cm

9068 10 Diverse wanddecoraties

9069 4 Antieke aquarellen met voorstellingen uit het Paradijs, per stuk 37x58 cm (slechte staat)

9070 11 Diverse wanddecoraties

9071 Koop divers w.o. schalen, dienblad, 2 lampen, blaasbalg etc.

9072 Doos met Oosterse messing kandelaren, dekselvazen, dekselpotten, schaaltjes etc.

9073 5 Wanddecoraties waaronder olieverf, aquarel, tekening en pastel van onder andere Piet Klaasse, Garjeanne etc.

9074 Doos divers koperwerk

9075 13 Diverse wanddecoraties waaronder olieverf, etsen, litho en pastel

9076 Doos met olieverfschilderijen en plaat in lijst

9077 5 Diverse wanddecoraties waaronder kaart van vesting Naarden en Weesp, , tekeningen van Teun van der Veen,

Joop Doodeheefver en Smulders, en anoniem olieverfschilderij

9078 Doos met litho’s, etsen, steendrukjes etc.

9079 11 Botanische kleurgravures 17x9,5 cm en 17,5x11 cm

9080 Gesigneerd Rooy, Jan Hein van geb. 1940, Uit de serie Buitendijks, 3 etsen, Maas en Waal bij Druten, ets gedateerd 1979,

3/15, 24,5x29,5 cm, Maas en Waal V, ets gedateerd 1980, 23/25, 24,5x29,5 cm, Maas en Waal bij Leeuwen, ets gedateerd 1979,

24,5x29,5 cm en Maas en Waal bij Winssen, ets gedateerd 1979, 5/15, 24,5x29,5 cm

9081 18 Diverse wanddecoraties waaronder foto’s van bekende artiesten, uitgegeven door cigarettenfabriek J van Kerckhof, litho’s,

prenten en schilderijlijstjes

9082 Doos met Mexicaans stenen beeld met fraai ingelegde steentjes, Indiaanse koker met pijltjes, ingelegd kistje, schelpjes, porselein,

aardewerk, 2 kunststof beelden 37,5 cm en 41,5 cm hoog, en 2 houten bestoken eenden

9083 Doos met koperen ketels, melkkan, inktstel, kandelaren en gedreven schotel

9084 Gipsen beeld van een jongen met fruit 47 cm hoog, 2 eiken tafelkandelaren 28,5 cm hoog, goudgekleurde houten penkandelaar

65 cm hoog, en oude pijp met porseleinen kop 32 cm lang

9085 Doos met diverse schelpen, schelpjes, zeester en fossielen

9086 Doos met olieverfschilderij, tekeningen en litho

9087 Doos met plateel vaasje, aardewerken schenkkannen, glazen koekjespot en kandelaar, Japanse lakwerk dienblaadjes,

schemerlampvoet met reiger 64 cm hoog, en doos met beschilderde tegels en ets

9088 Doos met porseleinen mokkaserviesje, marmeren kaasplankje met mesjes, 2 fruitmesjes, ijzeren wandklok, en 5 wanddecoraties

9089 Doos met koperen doofpotje, tafelkandelaren, crucifix, tafelschemerlamp, en beeldjes

9090 Duits aardewerken lampetbak met kan, dekselvaas 35 cm hoog, en tafelklok in aardewerken kast 25 cm hoog

9091 Ges. A v Lanen, Bosgezicht, doek 40x50 cm, ges, vd Ey, Heidelandschap, doek 50x60 cm, en Ges. AJ Wittebrood, Pad in het bos,

paneel gedateerd 1954, 68,5x49,5 cm

9092 Koperen gedreven borstelkastje met facetgeslepen spiegeldeurtje, koperen granaathuls WOII, 2-lichts wandlampje,

houten koekplank en 2 tafelschemerlampjes

9093 Doos divers oud glaswerk w.o. porselein

9094 Wandvitrinekastje met diverse popjes, 52 cm hoog en een rekje met kruidenpotjes

9095 2 Dozen met geslepen glazen, karaffen, kandelaren, plateau met rookstel, en schenkkannen

9096 Doos met houten bestoken Oosterse kistjes en wandversiering

9097 2 Dozen met Spenzo porseleinen serviesgoed met decor Jenny

9098 Doos met Boch aardewerken koffieservies, schotels, vazen en Wedgwood schaaltjes

9099 2 Dozen serviesgoed met bloemdecor

9100 Houten vaas, tinnen fruitschaal, tinnen karaf met stop, blauwe glazen vaas en een glazen schaaltje Val Lambert

9101 2 Dozen met Oosters porselein

9102 9 Diverse wanddecoraties

9103 Tiffanystijl hanglamp 42 cm diameter, ovale spiegel in eiken goudgekleurde lijst 49x42 cm, ovale spiegel in koperen lijst 50,5x28,5 cm,

klassiek wandlampje met pegels 27 cm hoog, houten rond bestoken tafeltje 51 cm hoog, en eiken courantenhouder 40x24,5 cm

9104 2 Metalen witgelakte Jugendstil stijl hangers 89 cm hoog

50-100

9105 Koperen orenpot, hengselbak, ketel, en 3 divers

9106 Doos met kristallen geslepen gekleurde glazen, geslepen glazen en kristallen geslepen schaal, en doos met kristallen karaffen,

geslepen schaaltjes etc.

9107 Doos met Oosters porseleinen schotels, houtsnijwerk, textiel etc.

9108 Doos met kristallen geslepen glazen

9109 Doos met porselein, aardewerk en gipsen voorwerpen

9110 Doos met 2 kristallen karaffen en ovale schaal

9111 Doos met porseleinen en aardewerken vazen en bord

9112 Doos met 18e eeuws Chinees porseleinen schotel (gelijmd), Hutschenreuther Hohenberg 13-delig porseleinen gebaksstel

met fruitdecor, diverse klederdrachtpopjes, kristal, en sojaflesjes

9113 Doos met tinnen klepkannen, kandelaren, lepels met houten wandrekje, maatkannen, schaal, olielampje etc.

9114 Doos met divers aardewerk en terracotta objecten, en spekstenen uil

9115 Doos met porselein, waaronder kop en beker tgv Coronation 12 may 1937 King Edward VIII, en aardewerken borden,

kop en schotels gebaksstel, melkkan, kom, kop en schotels, vaasje en bak

9116 2 Dozen met geslepen kristallen glazen

9117 Doos met divers porselein

9118 Doos met kristallen karaffen, waterkan, oude stenen puzzeltjes, glazen schaaltjes, persglazen asbakken, hanglampje en lampenkapje

9119 2 Dozen met divers plate

9120 Doos met Japans porseleinen lampvoet, kop en schotels, kommetjes en theepot

9121 Doos met porselein waaronder Meissen chocoladepot met messing montuur (met schade), klassiek beeldengroepje, P

aragon England kop en schotels etc.

9122 Doos met Wedgwood porselein, Krautheim porselein met decor Wiesengrund und Bergeshohn, Limoges gebaksstel,

en keramiek theepot, suikerpot en 2 kopjes

9123 2 Dozen met porseleinen en aardewerken drinktuitjes, kwispedoors en bakjes

9124 Doos met aardewerken vaas, wandkoffiemolen, bontmutsen, Afrikaanse houten beeldjes, spekstenen beeldje, gipsen kerststalfiguurtjes etc. 9125 Doos met plate waaronder Christofle, Gero, koperen gedreven pijpenrekje met pijpen, koperen gedreven wandbakje,

porseleinen pijp, ovale glazen schaal in plate montuur met hengsel etc.

9126 Doos met diverse beelden en beeldjes, en doos met Upsala Ekeby Sweden aardewerken serviesgoed en Engels aardewerken serviesgoed 9127 Doos met Oud Delft aardewerken schotel, kristallen bolvaas, glazen, en plate, waaronder apostellepeltjes

9128 Doos met diverse tinnen voorwerpen waaronder antiek

9129 Doos divers porselein

9130 Doos met aardewerken kastvazen, glazen olifant, kunststof en spekstenen Oosterse beeldjes, benen fiches etc.

9131 Doos met kristallen gekleurde glazen, karaffen en glaasjes

9132 Doos met Wedgwood aardewerk met decor Moss Rose, en Windsor

9133 2 Dozen met diverse wijnglazen

9134 Doos met Copeland Spode’s Tower England aardewerken serviesgoed, en doos met porseleinen kop en schotels

9135 Doos met Royal Albert aardewerken serviesgoed, en Tuscan Engels aardewerken serviesgoed

9136 Doos met 11-delig voorraadpottenset en delen serviesgoed Amsterdam

9137 Doos divers serviesgoed en cassette met messenleggers

9138 Doos met kristallen karaf en diverse glazen

9139 Doos met kristallen karaf, boterstolp, persglazen kaasstolp, glazen presse-papier, porseleinen puddingvorm, plate,

marmeren inktstel en inktdepper

9140 Doos met aardewerken borden, rond plateau, Dervta Italiaanse dekselpot met opschrift Arnica, en karafje met stop

9141 Antieke hangolielamp

9142 2 Oosterse handgeknoopte kleedjes 38x38 cm, 48x46 cm en tas 56x47 cm

9143 5 Diverse wollen tafelkleden

9144 2-armige wandlamp met klassieke kapjes

9145 Doos met tin, glazen olielamp, grote koperen kolenkit en 2 Afrikaanse speren 85 cm lang

9146 Doos met antieke koperen wandkandelaren, tabaksdozen, strijkbout, vijzel met stamper, vaas, snuitschaar, bakjes, en wandbakje

9147 Doos met Oosterse messing vazen, dekselpot, schaaltje, koperen weegschaal, pijpcomfoor, stolpklok zonder stolp, bronzen vijzel

met stamper, dekseldoosje en koperen emmer

9148 17 Diverse Oosterse tafelkleedjes ca. 30x30 cm

9149 Diverse oude prenten van Nijmegen

9150 Doos met Agfa Clack fototoestellen, belichtingsmeters, oude verrekijker, Erka fototoestel etc.

9151 Doos met Wuba wandklok, handtasjes, verrekijker 10x50, en toneelkijkertje

9152 Doos met oude barometer, koperwerk, plate bestek, tin, oude meetlatten, litho van Toorop etc.

9153 3 Dozen met Thomas Bavaria porseleinen serviesgoed met roosdecor

9154 Doos met tin, plate, houten rekje, Polaroid Supercolor SE 635, textiel band, en 2 ijzeren vuurbokken

9155 Doos met oude mijnwerkerslamp, brons beeldje, plate kapstel, porseleinen kop en schotels, Hummelbeeldje (defect) etc.

9156 Doos divers w.o. koper, tin en theestel

9157 Doos verzilverd bestek, 6-persoons Keltum bestek en 6-persoons Gero bestek, puntfilet

9158 Doos met verzilverde schalen, theepotten en divers kleingoed

9159 5 Metalen jaren 60/70 bureaulampjes waaronder SIS en Hala

9160 Koop fraai serviesgoed, Straffordshire decor Grindley bestaande uit: 7 platte borden, 9 ontbijtbordjes, 8 compoteschaaltjes,

cakeschaal, vleesschaal, ronde kom, juskom, 6 kop en schotels, theepot en roomstel

50-100

9161 2 Dozen met plate bestek, kandelaar, koffiestel, botervloten etc.

9162 2 Dozen met tin, plate, bakelieten telefoon, tafelolielamp etc.

9163 Houten cassette met divers Oosters metalen bestek

9164 2 Dozen met Eschenbach porseleinen eet- en drink serviesgoed

9165 Doos met Oosterse koperen bloempot, bewerkte kandelaar, kom, pot met schroefdeksel, weegschaal, en bakje

9166 2 Dozen met Arzberg porseleinen eetserviesgoed

9167 Doos divers plate w.o. veel bestek

9168 Doos met Hollands plateel waaronder Velsen KTP, Zuid Holland Gouda, Eskaf, Flora Gouda, Royal Goedewaagen, Westraven tegeltjes,

Leerdam glazen vaasje en bolvaas

9169 Doos met antiek Chinees beschadigd porselein

9170 Doos met Chinees en Japans porselein

9171 Doos met Chinees en Japans porselein

9172 Cloisonne wierookpot met deksel en leeuw op top 37 cm hoog (leeuw zit los), cachepot 18,5 cm hoog, vaas 23 cm hoog,

en schaal 7 cm hoog

9173 Doos met Beswick England aardewerken beeldjes van eland, hertje en hazewindhond, Scrato Modern porseleinen beeldengroepje

honden, porseleinen schaaltje met afbeelding van kaartende honden, en oude aardewerken puddingvorm hond

9174 Doos met Porceleyne Fles Delft aardewerken karaf met stop, schotel, Delft polychroom kannetje en kruikje met tinnen montuur,

en 2 Oud Delft dekselpotten

9175 Doos met Hollands aardewerk

9176 Doos divers kleingoed w.o. aardewerk, munten etc.

9177 Doos met kristallen karaffen, presse-papier, geslepen glazen, ovale dekseldoos, en Royal Leerdam glas, Swarovski nijlpaardje etc.

9178 Doos met Hollands aardewerk en plateel

9179 Doos met diverse kristallen karaffen en karafsetje

9180 Doos met porseleinen en aardewerken beeldjes, Imari cachepot, schotel en schaaltje, en jaren 60 glazen schaallamp

9181 Doos met gekleurd glaswerk

9182 Doos divers glaswerk

9183 Doos met Makkum Tichelaar schotels, plate gebaksvorkjes en lepeltjes, marmeren boekensteunen, bijou en porselein

9184 Doos met Hollands aardewerk waaronder Delftsblauw, polychroom, Makkum Tichelaar, Regina Gouda, en Petrus Regout

9185 15 Indische messing bewerkte vazen, schotels, rookstel en pot

9186 Doos met porseleinen en aardewerken beelden en beeldengroepjes

9187 Doos divers w.o. glaswerk

9188 Doos met Hollands aardewerk waaronder Porceleyne Fles Delft

9189 Doos divers w.o. Oosters theeserviesje, speldenkussens en popjes

9190 Doos met Hollands aardewerk en plateel

9191 Doos met Japans porselein, schaaltje, plateel schaaltje, aardewerken Art Deco schouwornamenten, kandelaren,

glazen Hollandse siervaas etc.

9192 Doos met Imari porselein, Westraven Utrecht vaas, koperen snotneus, antieke aardewerken tegels, oude stripboeken, sieraden,

houten kistje etc.

9193 Afrikaans masker, 65 cm, buste van een Balinese man, gipsen beeldje van een vrouw, Afrikaans beeldje hand met hoofd

en een Indisch beeldje Kus

9194 Doos divers w.o. plate

9195 Doos met Bakelieten radio, koperen granaathuls, cloisonne vaasje, wekkerklokje, marmeren inktstel, koperen bakje,

tinnen eikelkannetje en schaaltje, houten wandborstelhouder met borstel etc.

9196 Doos divers w.o. kaststel en glaswerk

9197 Doos met Oosters porseleinen schotel, kunststof bewerkte orenvaas 37,5 cm hoog, thermometer, spekstenen beeldjes,

zandloper, inktstel, onyx vaas etc.

9198 Doos serviesgoed bestaande uit 6-persoons porseleinen theeservies en kop en schotels Birds and Bloom

9199 Doos met aardewerken tegels waaronder Makkum Tichelaar, Pleysant Leeuwarden aardewerk, Petrus Regout borden, jubileumbekers etc. 9200 Doos met Nanking vazen, kristallen geslepen glazen, dekselschaal, tafelstuk, en Petrus Regout kom

9201 Doos met porselein, aardewerk, Boheems kristal en glazen raamdecoraties

9202 Doos met Royal Albert porseleinen serviesgoed met decor Old Country Roses

9203 Doos met Oosters porselein en aardewerk waaronder Wedgwood decor Stratford, en decor Blue Tapestry, en Myott gebaksstel

met decor Bonnie Jundee Spray

9204 Doos divers glaswerk en kristal

9205 Doos divers aardewerk en porselein

9206 Doos met beschadigd Zuid Holland Gouda, Schoonhoven, en Zenith Gouda plateel, 2 aardewerken tegels en Makkum Tichelaar schaaltjes

9207 2 Dozen met kerstversiering

9208 2 Dozen met 8 koperen ketels

9209 4 Diverse beelden met 2 engeltjes en 2 bengeltjes

9210 Doos porseleinen serviesgoed met Zwiebelmuster decor, Koppelsdorf

40-80

9211 2 Dozen met 7 koperen ketels

9212 2 Dozen met tafelolielamp, wandlampjes en lampenkap

9213 Doos met miniatuur houten boten en boeken over schepen en Titanic, en doos met zeilkleding

9214 Krat met kunststof kerststalfiguren, en doos met houtsnijwerk

9215 Doos met koperen poffertjespan, steelpan, ketel, blaker, Oosterse kan, tinnen olielampje, beeldjes etc.

9216 2 Dozen met Swarovski displays, onderzetters, kandelaartjes, sterrenbeeld bolletjes, defecte beeldjes etc.

9217 5 Sabels uit India

9218 3 Pendules in houten kast, waaronder Bentima

9219 Archiefkastje, grijs metaal, A4-formaat, met 5 lades, 32 cm hoog

9220 Singer 527 koffernaaimachine

9221 3 Hensoldt Wetzlar kijkers 16x56, 8x56 en 10x50

50-100

9222 Märklin, hijskraan nummer 7051 in doos, en Märklin draaischijf in doos nummer 7186, en draaischijf zonder doos

100-200

9223 2 Leitz Wetzlar lenzen, 180 mm, 1:2.8, nr. 2354622 en 250 mm, 1:4, nr. 2694649

50-100

9224 Leica R3 MOT Electronic body, serienummer 1508597

150-250

9225 4 Leica Leitz Wetzlar lenzen, 280 mm, 1:4.8, nr. 1900402, 200 mm, 1:4, nr. 1682938, 50 mm 1:2.8, nr. 1539920 en 14127F adapter

50-100

9226 3 Leitz Wetzlar lenzen, 135 mm, 1:4, nr. 1824356, 90 mm, 1:2.8, nr. 1760800 en 35 mm, 1:2.8, nr. 2100172

50-100

9227 Leitz telelens, 44 mm, 1:5.6, nr. 2226939 met kunststof zonnekap

50-100

9228 Leicaflex boddy serienummer 111953s en Leicaflex SL boddy serienummer 1195686 met lederen tasjes

9229 2x Leica M2 boddy, serienummers 1019631 en1104851

100-150

9230 6 Leitz Wetzlar lenzen, 2 maal Colorplan 90 mm, 1:2.5, 50 mm, 1:2, nr. 2242987, 28 mm, 1:2.8, nr. 2511061, 35 mm, 1:2.8, nr. 1783871

en 2 tussenringen 14135 en 14134-1

50-100

9231 Leica R4 boddy serienummer 1567762 met 3 lenzen, 50 mm, 1:2, nr. 2135310, 90 mm, 1:2.8, nr. 2108985, 135 mm, 1:2.8, nr. 2193922,

3 maal Leica R4 einstellschebe, boekje en tas

150-250

9232 Diverse Leitz Wetzlar lenzen en onderdelen waaronder instelbalgen, Doppel Amatar 1:6,8 lens nr. 124672 en 65 mm, 1:3.5, nr. 1748204 50-100 9233 Packard Bell laptop model QUA-NR1 (adapter manco) en een Toshiba laptop model Satallite L670D-11N

9234 Clarkson stoommachine 30,5 cm hoog, 34x32,5 cm

9235 2 Leitz Wetzlar lenzen

9236 Denon audio installatie

9237 Koopje diverse boeken w.o. plaatjesalbums

9238 Amroh taperecorder, type HS256, en Lenco kofferplatenspeler

9239 Bang en Olufsen Beomaster 1700

9240 Koop divers koperwerk en een dienblaadje

9241 2 Halspiegels met koper gedecoreerd en 1 voorzien van een deurtje met daarachter 2 borstels, 60 en 63 cm hoog

30-60

9242 Metalen klassieke tafelschemerlamp 53 cm hoog, koperen windlicht 54 cm hoog, en glazen plafondlamp gevat in metalen

montuur 41 cm diameter

9243 3 Spiegels met koper bewerkt waarvan 1 met 2 borsteltjes, 34 en 52 cm hoog

30-60

9244 Doos met Tecc constructie speelgoed, treintjes en rails, en Kasparov chess computer Turbostar 432 uit 1985,

en Hohner Melodica piano 26 blaaspiano

9245 2 Decoratieve koffers naar oud model, grootste 23 cm hoog, 68x44 cm

75-125

9246 20 Diverse oude geweitjes

100-200

9247 Doos met diverse tinnen klepkannen, schotels, theekan, verzilverde tabaksdoos, aansteker, koperen bewerkte ketel etc.

9248 2 Dozen met speelgoedautootjes

9249 Doos diverse klassieke beeldjes w.o. bloemen en telefoon

9250 2 Dozen met kristallen glazen, hengselschaal, vakkenschaal, kandelaar, tafelbel, messenleggers, cocktailprikkers etc.

9251 Bronzen vaas 18 cm hoog, 2 aardewerken vazen 19,5 cm hoog, en porseleinen orenvaas 20,5 cm hoog

9252 Doos met terracotta beeld en beeldjes naar oud model, houten versierde dekseldoos in de vorm van een appel, 2 koperen bewerkte

vaasjes, houten bestek in doos, en Engelse litho van Henley Regatta met voorstelling Grand challenge cup match, London and Oxford -

9253 Doos met Boch aardewerken schotel, Bavaria schotel, Oakwood Staffordshire porselein, onyx boekensteunen, messing gewichten,

en tinnen kannetje

9254 Doos met plate lepeltjes en vorkjes in cassettes, theestel, doos, vliegtuig, 2 kandelaren 44,5 cm hoog, en penkandelaar 47 cm hoog

9255 Doos met tin, en 2 plafondlampen waaronder Jugendstilstijl

9256 Doos met tin, gietijzeren deurklopper, tafellamp, barometer en kandelaren

9257 Doos met kunststof klassieke kandelaren, beeld, boeken over koningshuis, worteldoek, bureaulamp etc.

9258 Metabo boormachine op standaard, slijpmachine, en Elora doppendoos

9259 13 Takken gewei van een edelhert

100-200

9260 2 Dozen met Hollands aardewerk

9261 Doos met speelgoedraceautootjes

9262 Doos met Märklin rails, locomotief, wagons, trafo etc.

9263 Kist en een koop speelgoed, tinnen soldaatjes en Meccano bouwmateriaal

9264 Doos met opgezette eekhoorn, verrekijker, fototoestellen, bijou, wanddecoratie, glazen presse-papiers etc.

9265 Doos diverse biscuitporseleinen beeldjes

9266 Doos met keramiek vaas van Egbert Boonstra, Engelse raamhondjes, Lilien Porzelan, Tettau Bavaria porseleinen tafelklokje etc.

9267 Doos met Winterling Marktleuthen Bavaria porseleinen serviesgoed

9268 Doos met blauw glaswerk, porselein waaronder Royal Albert, en divers aardewerk

9269 Doos divers w.o. koper, beeldjes, miniaturen en wajangpop

9270 2 Dozen met aardewerken en gipsen beelden, vazen, potten etc.

9271 Doos diverse klassieke aardewerken beeldjes w.o. Italiaans

9272 Zaanse klok in noten kast 48 cm hoog

9273 Schippertje met moonphase, in eiken kast 73 cm hoog

40-80

9274 Repro Fries klokje, model Schippertje

9275 Wandklok met moonphase in noten kast 50 cm hoog

40-60

9276 Zaanse klok in noten kast 60 cm hoog

9277 Zaanse klok in noten kast 62 cm hoog, en Franse wandklok met koper gedreven front met harpslinger 42x31 cm

9278 Thorens TD160 MKII platenspeler

9279 Doos met klassieke lp’s

9281 Sega spelletjescomputer model 1600-20, met spelletjes, Sega arcade power stick, en mega drive control pad, en Nintendo game boy

9282 Doos diverse oude autootjes

9283 Doos met Meccano constructiespeelgoed

9284 Doos divers Lego en andere bouwstenen en autootjes

9285 2 Dozen met Royal Sphinx Maastricht aardewerken serviesgoed met decor Cambridge Old England

9286 Doos met Oosters porselein en Satsuma tafelschemerlampvoet

9287 Doos met oude telefoon, bakelieten microfoon, en wandklok

9288 Doos met Chinees mandje, houten bestoken beeld, diverse poppen, rieten mandje, textiel, houten bestoken boekensteunen etc.

9289 Doos met oude houten schootkoffiemolen, tabakspot, koekjesbus, ovale jardinière, en fototoestellen Praktica Super TL1000,

Baldi 29, Agfa Clack, en lens

9290 Doos met porselein en aardewerk waaronder Petrus Regout, Boch, Zuid Holland etc.

9291 Koekoeksklok met 2 deurtjes waarachter vogeltje en figuurtje, en 3 gewichten 39 cm hoog

9292 Schippertje klok in noten kast, 47 cm hoog

9293 Zaanse klok in noten kast 61 cm hoog

9294 Wandklok in eiken kast 32 cm diameter

9295 Schippertje in eiken kast naar oud model 82 cm hoog

9296 Oude ronde AEG metalen elektrische wandklok 32,5 cm diameter, en quartz wandklok 59 cm hoog

9297 2 Kratten met diverse langspeelplaten w.o. Jazz, Blues en Gospel

9298 Doos met koperen miniaturen te gebruiken als puntenslijpers

9299 Doos met divers lp’s meest jaren 70/80, en doosje singeltjes jaren 60/70/80

9300 Tsjechisch porseleinen eetservies bestaande uit 5 platte, 6 diepe en 6 ontbijtborden, ovale soepterrine, 2 dekselschalen,

vleesschaal en een sauskom

50-100

9301 Doos divers tin

9302 2 Dozen met diverse kristallen en glazen vazen, bowlstel, schaaltjes, glazen, koekjespot etc.

9303 Doos divers tin w.o. kraankan en miniaturen

9304 2 Dozen met boeken, wanddecoratie, plate, gietijzeren decoraties, lederen tas etc.

9305 2 Dozen met speelgoedautootjes

9306 Comtoiseklok met gekleurd decor op de klok en op de bloemslinger

50-75

9307 Doos met tafelklok, staartklok, wanddecoratie, marmeren tafelschemerlampvoet, 2 bronzen klederdrachtbeeldjes

op marmeren sokkeltjes, en houten kistje

9308 4 Dozen met porseleinen serviesgoed met Lange Lijs decor

9309 5 Majolica apothekerskannen naar oud model 27 cm hoog

9310 6 Aardewerken apothekerskannen naar oud model 21 cm en 27 cm hoog

9311 8 Hollands aardewerken apothekerspotten met koperen deksel naar oud model 13,5 cm en 16 cm hoog, en 2 flessen 22 cm en 29 cm hoog 9312 10 Majolica apothekerspotten met deksel naar oud model 16,5 cm, 23 cm en 16,5 cm hoog

9313 8 Hollands aardewerken apothekerspotten, vijzel met stamper, dekselpotten, kannetje en fles 11-28 cm hoog

9314 9 Hollands aardewerken apothekerspotten met en zonder deksel naar oud model 16, 20 en 22 cm hoog

9315 2 Dozen met glazen apothekerspotten en flesjes

9316 Doos met porseleinen apothekersvijzels met stampers, aardewerken apothekerskannen, pot, kruik en laboratoriumglas

9317 Doos met ca. 125 oude porseleinen en aardewerken zalfpotjes

9318 42 Glazen apothekerspotten 13-27 cm hoog

9319 Doos met gekleurde glazen siervazen

9320 Doos met gekleurde glazen vazen

9321 Doos met gekleurde glazen dekselbakjes

9322 Doos met gekleurde glazen orenvaasjes, hengselmandjes, schaaltjes, kannetje, tulpvaasje en object

9323 Doos met gekleurde glazen plooivazen en orenvazen

9324 Doos met gekleurde glazen pijpvazen en oorvaasjes

9325 Doos met gekleurde glazen plooivazen en andere vormen vazen

9326 Doos met gekleurde glazen vaasjes en oorvaasjes

9327 Doos met gekleurde glazen plooivaasjes en kannetjes

9328 Doos met gekleurde glazen vaasjes, schaaltjes, kannetjes en bakjes

9329 Doos met gekleurde glazen vazen, orenvaasjes en tulpvaasjes

9330 Doos met gekleurde glazen vaasjes

9331 Doos met gekleurde glazen vazen

9332 Doos met cd’s

9333 Doos met dvd’s

9334 Doos met klassieke lp’ s en kunstboeken

9335 Doos met kunstboeken en wanddecoraties

9336 Koop boeken waaronder 2-delen Onze Hedendaagse Toonkunstenaars, atlassen, Jo Spier, Amsterdam zoo als het leeft en werkt etc.

9337 2 Dozen met stripboeken

9338 Doos met Stonehenge Midwinter England aardewerken servies, en doos met jaren 70 keramiek

9339 Verzameling oude Märklin rails, wisselrails, seinpalen, overweg, trafo’s, locloods 7028 etc.

200-400

9340 Regulateur met adelaar op top 101 cm hoog, en Junghans pendule

9341 Doos met keramiek oesterschotels

9342 Doos met keramiek wandtegeltjes, oesterschotels, hondenbeeldje, en hoge vaas 50,5 cm hoog

9343 4 Diverse wanddecoraties

9344 Doos met gordijntouwen, geweven kussen, en Oosterse parasol

9345

Aantekeningen

DERKSEN veilingb edr i j f

Aantekeningen

DERKSEN veilingb edr i j f

Aantekeningen

DERKSEN veilingb edr i j f

DERKSEN

DERKSEN

DERKSEN

Profile for Derksen Veilingbedrijf

Catalogus februari 2018

Magazine voor de veiling van 5 tot en met 8 februari 2018 met veel informatie

Catalogus februari 2018