457 Belouch 139x87 cm
458 Wollen kleed 155x116 cm
459 Hollandse eiken eethoek bestaande uit tafel 117x88 cm met 2 losse tussenbladen van elk 30,5 cm, 4 stoelen en 1 armstoel
100-200
460 Hutschenreuther porseleinen eet-en drinkservies met decor Defile Bordeaux, en Defile Gold, bestaande uit 12 borden 31 cm diameter,
12 platte borden 26,5 cm diameter, 12 diepe borden 23,5 cm diameter, 11 ontbijtborden 21,5 cm diameter, dekselschaal, juskom
mop onderschotel, groenteschaal, 12 diepe schaaltjes, vierkante schaal, rond bord 31 cm diameter, 12 soepkoppen met schotels
en 12 mokkakopjes met schoteltjes
100-200
461 Eiken tafel met tussenkruis en getordeerde poten, 73,5 cm hoog, 1088x75 cm
30-60
464 Mahonie op eiken kruispootkabinet met stermotief inlegwerk op de deuren, Holland ca. 1775, 230 cm hoog, 172 cm breed, 55 cm diep
750-1000
465 Hollandse eiken 3-delige buffetkast met fraai steekwerk, ca. 247 cm hoog, 140 cm breed, 58,5 cm diep
100-200
466 Wandkleed in wol en zijde, zogenaamde Verdure, met voorstelling van bomen, kasteel en vogels uit de Aubusson Manufacture,
Frankrijk, 17de eeuw. Originele boorden (bordures). Afmeting 280x120 cm, met originele voering. Enkele restauraties.
Herkomst: Chateau de Lalinde, Perigord, Frankrijk.
200-400
467 Eiken Hollandse kabinet met volle zuilen, 19e eeuws 234 cm hoog, 155 cm breed, 56 cm diep
200-400
468 Teakhouten rijkbestoken Empirestijl stoelen met zwanen, rozetten en acanthusbladeren, en gestreepte stoffering 88 cm hoog
100-150
469 Mahonie speeltafel met groen binnenblad, rustend op kolompoot met gecanneleerde 4-spant en messing leeuwenklauwen,
74 cm hoog, 85 cm breed en 43 cm diep
80-120
470 Antiek gietijzer haardscherm, Pro Patria, Holland 18e eeuw, 105x75 cm
150-250
471 Houten Oosters bestoken en beschilderd masker van een stierenhoofd 102 cm hoog
472 Houten beeld van een krijger met 2 speren, Papua Nieuw Guinea, 175 cm hoog
200-400
473 H Rasmussen en co Odense, gietijzeren potkachel 177 cm hoog, inclusief pijp 206 cm hoog
100-150
474 Klassieke comtoiseklok met polychroom decor en mechaniek in de slinger
75-125
475 Oude Senneh, 210x155 cm
75-125
476 Gesigneerd Oorschot, Theodorus van 1910-1989, Vaas met boeket voorjaarsbloemen, doek 80,5x60,5 cm
400-500
477 Gesigneerd Funke, Anton 1869-1955, Stilleven met zomers boeket in vaas, doek 71,5x51,5 cm
100-200
480 Onduidelijk monogram, Oude man met wandelstok, doek 80x60 cm
100-200
481 Oosters handgeknoopt kleed 207x138 cm
482 Handgeknoopt Oosters kleed, 215x137 cm
483 Handgeknoopt Oosters kleed, Zanjan, 200x140 cm
50-100
484 Handgeknoopt Oosters kleed, 195x146 cm
50-100
485 Toegeschreven aan Barton, Richard Lee geb. 1952, Holland, mixed media gedateerd 1989, 50x70 cm
486 Onduidelijk gesigneerd, Compositie zonder titel, gouache 67x54 cm
487 Gesigneerd Hopma, Compositie zonder titel, marouflé 70x50 cm
50-100
488 Anoniem, Buste, crayon, niet gedateerd, 76x57 cm in klassieke rijk bewerkte lijst, buitenmaat 114x95 cm
75-125
489 Gesigneerd Corneille 1922-2010, Vrouw met bloem en vogel, litho gedateerd 2002, 912/1000, 66x48 cm
490 Gesigneerd Hopma, Compositie, paneel gedateerd 1987, 60x35 cm
491 Gesigneerd Freymuth, Alphons geb.1940, Slangen, zeefdruk gedateerd 1987, e.a. 44x43 cm
492 Gesigneerd Heyboer, Anton 1924-2005, Let the women live, gouache 56x75 cm (niet ingelijst)
50-100
493 “Teksten en tekeningen Simon Vinkenoog, samenstelling en redactie Lex Schrama en Coen de Jonge, Kempen Uitgevers,
[Eindhoven, 1993, 84 p., 45 x 45 cm. Vijf katernen in portfolio, met teksten en (pastel)tekeningen van Vinkenoog. In kartonnen
cassette. Met een persoonlijke verantwoording die eindigt met de woorden Ik ben een gelukkig mens”” Luxe uitgave I.
met zeefdruk en gedicht. Oplage 835”””
40-80
494 Klassiek interieur met figuren, aquarel 37,5x26 cm
495 Gesigneerd Freymuth, Alphons geb.1940, Nubische dans, zeefdruk uit 1991, 4/120, 65x50 cm
496 Onduidelijk gesigneerd, Comida, ets gedateerd 1966, 8/20, 42x44 cm
497 Gesigneerd Karels, M, aardewerken tegeltableau, getiteld Kamenka 32x55 cm
498 Litho naar Rosina Wachtmeister, 61x45 cm