Catalogus februari 2018

Page 30

457 Belouch 139x87 cm

458 Wollen kleed 155x116 cm

459 Hollandse eiken eethoek bestaande uit tafel 117x88 cm met 2 losse tussenbladen van elk 30,5 cm, 4 stoelen en 1 armstoel

100-200

460 Hutschenreuther porseleinen eet-en drinkservies met decor Defile Bordeaux, en Defile Gold, bestaande uit 12 borden 31 cm diameter,

12 platte borden 26,5 cm diameter, 12 diepe borden 23,5 cm diameter, 11 ontbijtborden 21,5 cm diameter, dekselschaal, juskom

mop onderschotel, groenteschaal, 12 diepe schaaltjes, vierkante schaal, rond bord 31 cm diameter, 12 soepkoppen met schotels

en 12 mokkakopjes met schoteltjes

100-200

461 Eiken tafel met tussenkruis en getordeerde poten, 73,5 cm hoog, 1088x75 cm

30-60

464 Mahonie op eiken kruispootkabinet met stermotief inlegwerk op de deuren, Holland ca. 1775, 230 cm hoog, 172 cm breed, 55 cm diep

750-1000

465 Hollandse eiken 3-delige buffetkast met fraai steekwerk, ca. 247 cm hoog, 140 cm breed, 58,5 cm diep

100-200

466 Wandkleed in wol en zijde, zogenaamde Verdure, met voorstelling van bomen, kasteel en vogels uit de Aubusson Manufacture,

Frankrijk, 17de eeuw. Originele boorden (bordures). Afmeting 280x120 cm, met originele voering. Enkele restauraties.

Herkomst: Chateau de Lalinde, Perigord, Frankrijk.

200-400

467 Eiken Hollandse kabinet met volle zuilen, 19e eeuws 234 cm hoog, 155 cm breed, 56 cm diep

200-400

468 Teakhouten rijkbestoken Empirestijl stoelen met zwanen, rozetten en acanthusbladeren, en gestreepte stoffering 88 cm hoog

100-150

469 Mahonie speeltafel met groen binnenblad, rustend op kolompoot met gecanneleerde 4-spant en messing leeuwenklauwen,

74 cm hoog, 85 cm breed en 43 cm diep

80-120

470 Antiek gietijzer haardscherm, Pro Patria, Holland 18e eeuw, 105x75 cm

150-250

471 Houten Oosters bestoken en beschilderd masker van een stierenhoofd 102 cm hoog

472 Houten beeld van een krijger met 2 speren, Papua Nieuw Guinea, 175 cm hoog

200-400

473 H Rasmussen en co Odense, gietijzeren potkachel 177 cm hoog, inclusief pijp 206 cm hoog

100-150

474 Klassieke comtoiseklok met polychroom decor en mechaniek in de slinger

75-125

475 Oude Senneh, 210x155 cm

75-125

476 Gesigneerd Oorschot, Theodorus van 1910-1989, Vaas met boeket voorjaarsbloemen, doek 80,5x60,5 cm

400-500

477 Gesigneerd Funke, Anton 1869-1955, Stilleven met zomers boeket in vaas, doek 71,5x51,5 cm

100-200

480 Onduidelijk monogram, Oude man met wandelstok, doek 80x60 cm

100-200

481 Oosters handgeknoopt kleed 207x138 cm

482 Handgeknoopt Oosters kleed, 215x137 cm

483 Handgeknoopt Oosters kleed, Zanjan, 200x140 cm

50-100

484 Handgeknoopt Oosters kleed, 195x146 cm

50-100

485 Toegeschreven aan Barton, Richard Lee geb. 1952, Holland, mixed media gedateerd 1989, 50x70 cm

486 Onduidelijk gesigneerd, Compositie zonder titel, gouache 67x54 cm

487 Gesigneerd Hopma, Compositie zonder titel, marouflé 70x50 cm

50-100

488 Anoniem, Buste, crayon, niet gedateerd, 76x57 cm in klassieke rijk bewerkte lijst, buitenmaat 114x95 cm

75-125

489 Gesigneerd Corneille 1922-2010, Vrouw met bloem en vogel, litho gedateerd 2002, 912/1000, 66x48 cm

490 Gesigneerd Hopma, Compositie, paneel gedateerd 1987, 60x35 cm

491 Gesigneerd Freymuth, Alphons geb.1940, Slangen, zeefdruk gedateerd 1987, e.a. 44x43 cm

492 Gesigneerd Heyboer, Anton 1924-2005, Let the women live, gouache 56x75 cm (niet ingelijst)

50-100

493 “Teksten en tekeningen Simon Vinkenoog, samenstelling en redactie Lex Schrama en Coen de Jonge, Kempen Uitgevers,

[Eindhoven, 1993, 84 p., 45 x 45 cm. Vijf katernen in portfolio, met teksten en (pastel)tekeningen van Vinkenoog. In kartonnen

cassette. Met een persoonlijke verantwoording die eindigt met de woorden Ik ben een gelukkig mens”” Luxe uitgave I.

met zeefdruk en gedicht. Oplage 835”””

40-80

494 Klassiek interieur met figuren, aquarel 37,5x26 cm

495 Gesigneerd Freymuth, Alphons geb.1940, Nubische dans, zeefdruk uit 1991, 4/120, 65x50 cm

496 Onduidelijk gesigneerd, Comida, ets gedateerd 1966, 8/20, 42x44 cm

497 Gesigneerd Karels, M, aardewerken tegeltableau, getiteld Kamenka 32x55 cm

498 Litho naar Rosina Wachtmeister, 61x45 cm