Page 231

© David Samyn

PERSONEEL / PERSONNEL / STAFF Algemeen directeur / Directeur général / General manager Katrien Van Eeckhoutte Artistiek directeur / Directeur artistique / Artistic director Jeroen Vanacker Directieassistentie / Assistance à la direction / Executive assistant Christa Pitteljon (christa.pitteljon@concertgebouw.be) Artistiek / Artistique / Artistic Jan De Moor (jan.de.moor@concertgebouw.be), Albert Edelman (albert.edelman@concertgebouw.be), Samme Raeymaekers (samme.raeymaekers@concertgebouw.be) Productie & educatie / Production & éducation / Production & education Lise Thomas (lise.thomas@concertgebouw.be), Yves De Bruyckere, Evi Huys, Davina Van Belle, Greet Van Maele Communicatie, marketing & sales / Communication, marketing & sales / Communication, marketing & sales Bert Vanlaere (bert.vanlaere@concertgebouw.be), Ann Cosyn, Lotte De Coene, Rik De Jonghe, Stefaan Gruyaert, Evelyne Uleyn, Thomas Vandemeulebroucke, Miet Viaene HR & juridische zaken / RH & consultante en droit / HR & legal matters Isabelle D’Hooghe (isabelle.dhooghe@concertgebouw.be)

Financiën & ticketing / Finances & billetterie / Financial administration & ticketing Stephanie Fruy (stephanie.fruy@concertgebouw.be), Sylvie De Muer, Willem Monballieu Business & events / Business & events / Business & events Francis Op de Beeck (francis.opdebeeck@concertgebouw.be), Pieter François, Deborah Ghys, Marie-Paule Van de Moortel Exploitatie & technieken / Exploitation & techniques / Operational & facility management Wim Neels (wim.neels@concertgebouw.be) Podiumtechniek / Technique de scène / Stage technicians Geerolf Jacques, Anthony Carney, David Carney, Mattias Debrabandere, Filip De Clerck, Stef De Coster, Stan Savoye, Gaetan Plovie Onthaal / Accueil / Reception Moniek Corthouts, Lieve Braet, Frank Beck, Lut Bruyneel, Jens Compernolle, Peter De Bruyne, Nicole Desoete, Martine Noteboom, Frédéric Vukojević Concertgebouwcafé Pam Robensyn, Sophie Van Severen Onderhoud & logistiek / Entretien & logistique / Maintenance & logistics Diederik Raeman, Rik Deketelaere, Chanda Gurung, Dhala Tenzin, Fernand Terriere, Wim Vanbinst, Ingrid Verschuere

229

Profile for Concertgebouw Brugge

Seizoensbrochure 2014-2015  

Met een focus op Purcell en Elgar zet Concertgebouw Brugge kroonjuwelen van de Britse muziekgeschiedenis op een voetstuk. Bovendien wijdt he...

Seizoensbrochure 2014-2015  

Met een focus op Purcell en Elgar zet Concertgebouw Brugge kroonjuwelen van de Britse muziekgeschiedenis op een voetstuk. Bovendien wijdt he...

Advertisement